Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2020
Koper (SLO),    9. - 11.10.2020,    50m bazen

Št. 1. M/M, 400m Prosto/Free, Ml. dečki    Št. 2. Ž/W, 400m Prosto/Free, Ml. deklice
Št. 3. M/M, 200m Prsno/Breast, Ml. dečki    Št. 4. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Ml. deklice
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Ml. dečki    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Ml. deklice
Št. 7. M/M, 50m Delfin/Fly, Ml. dečki    Št. 8. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Ml. deklice
Št. 9. Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley, 12 let in mlajši/AG and younger    Št. 10. M/M, 50m Prsno/Breast, Ml. dečki
Št. 11. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Ml. deklice    Št. 12. M/M, 200m Prosto/Free, Ml. dečki
Št. 13. Ž/W, 200m Prosto/Free, Ml. deklice    Št. 14. M/M, 100m Delfin/Fly, Ml. dečki
Št. 15. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Ml. deklice    Št. 16. M/M, 200m Hrbtno/Back, Ml. dečki
Št. 17. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Ml. deklice    Št. 18. M/M, 50m Prosto/Free, Ml. dečki
Št. 19. Ž/W, 50m Prosto/Free, Ml. deklice    Št. 20. M/M, 4 x 50m Prosto/Free, Ml. dečki
Št. 21. Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free, Ml. deklice    Št. 22. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, 12 let in mlajši/AG and younger
Št. 23. M/M, 200m Mešano/Medley, Ml. dečki    Št. 24. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Ml. deklice
Št. 25. M/M, 100m Prsno/Breast, Ml. dečki    Št. 26. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Ml. deklice
Št. 27. M/M, 100m Prosto/Free, Ml. dečki    Št. 28. Ž/W, 100m Prosto/Free, Ml. deklice
Št. 29. M/M, 50m Hrbtno/Back, Ml. dečki    Št. 30. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Ml. deklice
Št. 31. M/M, 4 x 50m Mešano/Medley, Ml. dečki    Št. 32. Ž/W, 4 x 50m Mešano/Medley, Ml. deklice

FINA Point Scoring 2020

--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event             M/M, 400m Prosto/Free                        Ml. dečki
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  4:34.19  VIDMAR, Jure                   Maribor            2004
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PODOBNIK, Filip               08   PK Olimpija Ljubljan   4:36.96   501       
            31.75  1:07.18  1:41.58  2:17.43  2:52.18  3:27.69  4:02.81  4:36.96
    2.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik              4:53.73   420       
            34.34  1:12.13  1:49.50  2:27.09  3:04.89  3:42.71  4:19.78  4:53.73
    3.  ĆIROVIĆ, Lovro                08   PK Ribnica             4:53.92   419       
            32.43  1:09.62  1:46.85  2:25.18  3:02.58  3:41.23  4:19.65  4:53.92
    4.  PFAJFAR, Žiga                 08   PK Ratitovec Železni   5:07.19   367       
            33.76  1:11.01  1:48.93  2:27.49  3:07.23  3:48.19  4:28.25  5:07.19
    5.  GOVŠE, Lan                    09   PK Ilirija Ljubljana   5:10.00   357       
            34.25  1:13.68  1:52.76  2:33.38  3:12.98  3:53.26  4:32.84  5:10.00
    6.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana      5:10.73   355       
            33.31  1:11.12  1:51.83  2:32.36  3:12.46  3:52.42  4:32.62  5:10.73
    7.  ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne       5:11.52   352       
            34.25  1:12.58  1:52.36  2:32.53  3:12.56  3:52.64  4:32.68  5:11.52
    8.  VUČKO, Nik                    08   PK Ilirija Ljubljana   5:13.21   346       
            33.36  1:11.53  1:51.15  2:31.38  3:12.17  3:52.75  4:33.86  5:13.21
    9.  KOCJAN, Nik                   08   PK Ilirija Ljubljana   5:18.25   330       
            35.01  1:14.38  1:54.83  2:36.16  3:17.24  4:39.00  5:18.25
   10.  ERKER DE LUCAT, George        10   PK Olimpija Ljubljan   5:22.15   318       
            34.06  1:14.68  1:55.60  2:37.62  3:18.18  3:59.65  4:42.28  5:22.15
   11.  GREGORČIČ, Nejc               08   PK Ilirija Ljubljana   5:23.99   313       
            34.43  1:14.16  1:55.38  2:36.82  3:19.35  4:01.07  4:43.46  5:23.99
   12.  NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             5:26.00   307       
            34.98  1:13.93  1:55.00  2:36.77  3:19.47  4:02.87  4:45.45  5:26.00
   13.  VAVTAR, Aljaž                 08   PK Ribnica             5:26.48   306       
            36.23  1:17.09  1:58.16  2:39.16  3:22.84  4:06.65  4:47.25  5:26.48
   14.  ČADEŽ, Tanej                  09   PK Ljubljana           5:27.16   304       
            36.38  1:18.46  2:00.59  2:42.96  3:24.90  4:08.69  4:49.78  5:27.16
        KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana      5:27.16   304       
            35.86  1:16.52  1:57.97  2:40.19  3:24.00  4:06.02  4:47.96  5:27.16
   16.  PEČEK DANIELI, David          08   PK Olimpija Ljubljan   5:27.25   304       
            37.63  1:19.02  2:00.61  2:43.07  3:25.28  4:06.82  4:48.38  5:27.25
   17.  PEZEROVIČ, Ian                09   PK Ljubljana           5:28.64   300       
            37.68  1:19.25  2:02.03  2:44.30  3:27.11  4:09.70  4:51.34  5:28.64
   18.  MAZI JAMNIK, Arne             09   PK Triglav Kranj       5:31.07   293       
            36.31  1:17.28  1:59.04  2:41.57  3:23.15  4:06.30  4:49.39  5:31.07
   19.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana      5:34.06   285       
            32.62  1:11.14  1:52.79  2:37.09  3:21.03  4:06.33  4:51.89  5:34.06
   20.  JEKOVEC, Ažbe                 08   PK Triglav Kranj       5:36.87   278       
            38.83  1:21.64  2:05.13  2:48.76  3:32.08  4:16.40  4:58.12  5:36.87
   21.  MAGAJNE, Janž                 09   PK Cerkno              5:37.16   278       
            36.97  1:18.63  2:01.87  2:45.69  3:28.94  4:12.01  4:55.13  5:37.16
   22.  KOLENKO, Tim                  08   PK Ilirija Ljubljana   5:37.17   278       
            37.37  1:20.44  2:03.65  2:47.87  3:31.27  4:15.81  4:58.04  5:37.17
   23.  VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne       5:37.27   277       
            35.16  1:17.54  2:00.33  2:44.03  3:28.29  4:11.67  4:54.75  5:37.27
   24.  KOČEVAR, Jon                  09   PK Neptun Celje        5:41.19   268       
            36.97  1:20.57  2:05.53  2:50.92  3:36.51  4:21.51  5:03.06  5:41.19
   25.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana      5:43.57   262       
            36.22  1:17.45  2:01.08  2:45.40  3:29.78  4:15.20  5:00.83  5:43.57
   26.  TERSEGLAV, Andraž             08   PK Radovljica          5:43.75   262       
          1:20.05  2:48.56  5:02.15  4:18.18  5:43.75
   27.  ALJAŽ, Denis                  08   PK Triglav Kranj       5:43.92   262       
            36.51  1:19.08  2:03.18  2:47.87  3:33.50  4:19.10  5:02.75  5:43.92
   28.  BRŽAN, Tosja                  10   PK Koper               5:44.96   259       
            39.95  1:24.30  2:08.85  2:54.52  3:39.42  4:23.21  5:06.42  5:44.96
        SEČNIK, Matic                 09   PK Triglav Kranj       5:44.96   259       
            37.32  1:20.15  2:05.22  2:48.73  3:33.97  4:18.36  5:03.44  5:44.96
   30.  PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne       5:47.45   254       
            38.17  1:22.73  2:05.70  2:52.94  3:37.12  4:23.58  5:04.87  5:47.45
   31.  ČAMPA, Tobija                 08   PK Ribnica             5:50.27   248       
            37.40  1:20.28  2:04.76  2:49.56  3:35.05  4:21.38  5:06.63  5:50.27
   32.  KUNČIČ, Janez                 08   PK Radovljica          5:50.30   247       
          1:19.72  2:50.32  5:06.43  4:21.40  5:50.30
   33.  JAGODIC, Nej                  10   PK Triglav Kranj       5:50.40   247       
            39.45  1:24.11  2:08.91  2:54.31  3:39.36  4:24.95  5:10.17  5:50.40
   34.  RUPNIK, Ivo                   08   PK Ilirija Ljubljana   5:53.20   241       
            39.04  1:22.30  2:07.47  2:52.43  3:38.35  4:23.54  5:09.46  5:53.20
   35.  KOBILICA, Lovro               08   PK Radovljica          5:59.50   229       
          1:23.83  2:55.55  4:29.96  5:59.50
   36.  SMRKOLJ, Kristjan             08   ŠD Riba Ljubljana      6:00.06   228       
            36.27  1:20.45  2:05.92  2:53.00  3:39.67  4:27.47  5:14.40  6:00.06
   37.  LUSKAR, Maksim                08   DVŠ Posejdon Celje     6:00.27   227       
            39.70  1:25.93  2:13.50  3:00.36  3:47.34  4:35.19  5:21.56  6:00.27
   38.  ANDŽELEVSKI, Ostoj            10   ŠD Riba Ljubljana      6:17.43   198       
            39.79  1:29.01  2:19.65  3:09.68  3:58.99  4:48.29  5:36.09  6:17.43
   39.  SMREČNIK, Ožbej               08   PK Fužinar Ravne       6:19.50   195       
            38.08  1:24.73  2:13.49  3:03.34  3:52.71  4:44.17  5:35.58  6:19.50
   40.  JEROVŠEK, Gašper              09   PK Ilirija Ljubljana   6:27.36   183       
            41.98  1:29.72  2:20.69  3:10.86  4:01.10  4:52.20  5:39.83  6:27.36
   41.  KRAŠAN, Matija                09   PK Torpedo Ljubljana   6:29.25   180       
          1:32.88  3:13.56  4:55.04  6:29.25
   42.  TURK, Matic                   09   ŠD Riba Ljubljana      6:29.29   180       
            42.83  1:32.51  2:22.89  3:13.37  4:02.15  4:53.18  5:41.54  6:29.29
   43.  HUDOVORNIK, Domen             11   PK Ilirija Ljubljana   6:35.06   172       
            41.31  1:32.31  2:22.34  3:13.21  4:04.47  4:56.78  5:45.01  6:35.06
   44.  OSTERMAN LAZAR, Gregor        09   PK Torpedo Ljubljana   6:42.75   163       
          1:35.09  3:19.04  4:47.86  5:04.16  5:56.52  6:42.75
   DSQ  LIPOLT, Aleksander            09   PK Ljubljana           6:09.90             
        SW 4.4 - 
            41.54  1:28.25  2:15.72  3:03.54  3:51.87  4:39.57  5:28.03  6:09.90



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event             Ž/W, 400m Prosto/Free                      Ml. deklice
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  4:45.37  MILER, Tamara                  Ravne na Koroškem  2005
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GONČIN, Tara                  09   ŠD Riba Ljubljana      5:27.15   377       
            37.02  1:17.72  2:00.36  2:42.51  3:24.58  4:07.61  4:50.29  5:27.15
    2.  NAGLIČ, Lara                  09   PK Triglav Kranj       5:32.12   360       
            37.29  1:18.05  2:00.83  2:42.86  3:26.04  4:08.74  4:51.65  5:32.12
    3.  DOLENC, Manca                 09   PK Ilirija Ljubljana   5:37.35   344       
            37.68  1:20.37  2:03.90  2:47.19  3:29.83  4:13.29  4:56.49  5:37.35
    4.  SAVERNIK, Veronika            09   PK Triglav Kranj       5:39.99   336       
            38.14  1:19.12  2:01.36  2:43.83  3:27.78  4:11.68  4:57.61  5:39.99
    5.  MELE, Zoja                    09   PK Ljubljana           5:43.04   327       
            39.65  1:24.14  2:07.45  2:50.74  3:34.97  4:18.16  5:00.99  5:43.04
    6.  BABIČ, Pika                   09   PK Olimpija Ljubljan   5:44.35   323       
            38.51  1:21.26  2:04.82  2:49.05  3:33.73  4:18.77  5:02.51  5:44.35
    7.  BRATINA, Elina                09   PK Neptun Celje        5:45.45   320       
            40.25  1:24.29  2:07.48  2:52.45  3:37.12  4:21.07  5:03.74  5:45.45
    8.  ERJAVEC, Iza                  09   PK Ribnica             5:49.83   308       
            37.60  1:20.80  2:06.32  2:51.46  3:37.19  4:21.87  5:08.17  5:49.83
    9.  SEDEJ, Tia                    09   PK Olimpija Ljubljan   5:51.15   305       
            39.53  1:24.03  2:08.92  2:54.22  3:39.24  4:24.73  5:09.87  5:51.15
   10.  ČUSAK, Tanja                  09   PK Ilirija Ljubljana   5:51.38   304       
            38.49  1:22.86  2:07.66  2:52.47  3:37.88  4:23.62  5:08.96  5:51.38
   11.  PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       5:52.19   302       
            40.47  1:25.10  2:10.33  2:54.29  3:39.95  4:24.60  5:10.10  5:52.19
   12.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana      5:55.66   293       
            37.53  1:20.98  2:06.18  2:52.63  3:38.90  4:25.43  5:11.95  5:55.66
   13.  MARGETA, Ana                  10   PK Triglav Kranj       5:56.17   292       
            40.21  1:24.64  2:09.40  2:55.12  3:39.93  4:26.49  5:12.09  5:56.17
   14.  VRHOVNIK, Nina                09   PK Kamnik              5:58.45   287       
            37.28  1:21.21  2:07.17  2:51.92  3:38.34  4:24.48  5:11.98  5:58.45
   15.  MRKONJIČ, Tia                 10   PK Velenje             6:01.85   279       
            39.46  1:24.52  2:11.88  2:58.01  3:45.17  4:32.22  5:19.51  6:01.85
   16.  RAZBORŠEK, Katja              10   PK Radovljica          6:03.50   275       
            40.53  1:27.82  2:13.43  3:00.91  3:46.41  4:32.91  5:19.67  6:03.50
   17.  GRM, Marija                   09   PK Ljubljana           6:06.77   267       
            41.34  1:26.62  2:14.19  3:00.75  3:48.16  4:35.07  5:23.28  6:06.77
   18.  ILC, Manja                    09   PK Ribnica             6:11.19   258       
            39.66  1:25.56  2:12.66  3:00.78  3:48.14  4:36.80  5:24.45  6:11.19
   19.  KNEZ, Zara                    10   PK Fužinar Ravne       6:11.20   258       
            41.82  1:28.66  2:17.54  3:04.20  3:52.42  4:39.19  5:27.04  6:11.20
   20.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana      6:12.23   256       
            39.43  1:26.49  2:15.10  3:04.33  3:52.58  4:40.49  5:27.99  6:12.23
   21.  BOŽIČ, Pia                    10   PK Fužinar Ravne       6:12.95   254       
            43.00  1:30.77  2:19.71  3:06.96  3:55.17  4:43.76  5:29.49  6:12.95
   22.  VRHOVAC, Lucija               09   PK Ljubljana           6:13.37   254       
            41.99  1:29.61  2:17.05  3:05.68  3:53.80  4:42.12  5:28.95  6:13.37
   23.  MALI, Nika                    09   PK Triglav Kranj       6:28.40   225       
            40.00  1:28.03  2:16.62  3:07.31  3:57.92  4:48.46  5:39.33  6:28.40
   24.  JOVANOVIĆ, Mia                09   PA Kurent Ptuj         6:34.83   214       
            41.89  1:29.77  2:21.24  3:13.32  4:04.62  4:55.88  5:46.45  6:34.83
   25.  POTEMINA, Alisa               10   PK Ilirija Ljubljana   6:44.94   199       
            43.43  1:34.17  2:27.20  3:19.00  4:11.63  5:03.31  5:56.98  6:44.94
   26.  DOMIČ, Ivona                  11   ŠD Riba Ljubljana      6:46.13   197       
            43.83  1:34.83  2:29.25  3:19.88  4:13.72  5:04.69  5:57.06  6:46.13
   27.  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj       7:01.75   176       
            44.43  1:36.71  2:30.66  3:24.75  4:20.17  5:15.63  6:08.88  7:01.75
   28.  PAKIŽ, Lara                   10   PK Ribnica             7:21.06   154       
            44.49  1:39.18  2:36.49  3:36.33  4:33.22  5:30.59  6:28.22  7:21.06
   29.  RIHTARŠIČ, Maja               09   PK Ilirija Ljubljana   7:44.52   131       
            50.40  1:50.35  2:49.92  3:50.39  4:50.52  5:48.45  6:47.35  7:44.52
   DSQ  ÐORĐEVIČ, Tara                09   PK Torpedo Ljubljana   5:43.50             
        SW 4.4 - 
            37.56  1:20.46  2:05.06  2:47.99  3:32.58  4:16.55  5:02.03  5:43.50
   DSQ  BREZNIK, Neja                 09   PK Ljubljana           6:14.19             
        SW 4.4 - 
            39.21  1:27.30  2:14.93  3:04.50  3:52.30  4:42.31  5:29.33  6:14.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event             M/M, 200m Prsno/Breast                       Ml. dečki
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  2:39.77  KNEZ, Lovro                    Maribor            2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PEVEC, Julijan                08   PK Neptun Celje        2:46.82   432       
            40.15  1:23.81  2:05.98  2:46.82
    2.  ČUJEŽ, Vid                    08   PK Neptun Celje        3:02.65   329       
            42.08  1:28.45  2:15.85  3:02.65
    3.  ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne       3:04.28   320       
            42.73  1:29.61  2:16.65  3:04.28
    4.  VUČKO, Nik                    08   PK Ilirija Ljubljana   3:05.39   314       
            41.95  1:29.87  2:17.20  3:05.39
    5.  KORAČIN, Matt                 08   PK Branik Maribor      3:09.98   292       
            42.82  1:30.55  2:19.99  3:09.98
    6.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana      3:12.10   282       
            43.24  1:31.75  2:22.72  3:12.10
    7.  ERKER DE LUCAT, George        10   PK Olimpija Ljubljan   3:12.68   280       
            45.05  1:34.35  2:24.26  3:12.68
    8.  PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne       3:15.63   267       
            44.95  1:35.42  2:25.57  3:15.63
    9.  PEČEK DANIELI, David          08   PK Olimpija Ljubljan   3:16.82   263       
            45.79  1:37.43  2:27.60  3:16.82
   10.  GOR, Danijel                  08   PK Koper               3:17.24   261       
            43.27  1:32.02  2:23.79  3:17.24
   11.  STARC, Teo                    08   PK Ribnica             3:17.55   260       
            43.23  1:34.37  2:26.82  3:17.55
   12.  GORIŠEK, Nino                 08   PK Branik Maribor      3:17.75   259       
            43.11  1:35.00  2:26.03  3:17.75
   13.  POTNIK, Matic                 08   ŠD Riba Ljubljana      3:19.42   252       
            45.36  1:36.96  2:29.45  3:19.42
   14.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana      3:21.75   244       
            44.03  1:36.19  2:28.98  3:21.75
   15.  ŠINK, Žan                     08   PK Triglav Kranj       3:22.64   241       
            45.82  1:37.69  2:30.15  3:22.64
   16.  KORITNIK, Lan                 09   PK Ilirija Ljubljana   3:23.14   239       
            48.55  1:43.72  2:35.47  3:23.14
   17.  KOCJAN, Nik                   08   PK Ilirija Ljubljana   3:23.54   237       
            47.23  1:40.63  2:32.31  3:23.54
   18.  KOSMAČ, Tilen                 08   PK Triglav Kranj       3:24.25   235       
            44.97  1:37.31  2:32.84  3:24.25
   19.  KOLENKO, Tim                  08   PK Ilirija Ljubljana   3:25.87   229       
            47.94  1:40.53  2:33.69  3:25.87
   20.  PETEK, Jaka                   08   PK Ribnica             3:27.59   224       
            47.08  1:40.94  2:34.48  3:27.59
   21.  BRAJNIK, Jakob Lun            08   PK Olimpija Ljubljan   3:28.40   221       
            47.25  1:40.03  2:35.02  3:28.40
   22.  SKOČIR, Jakob                 08   PK Torpedo Ljubljana   3:28.62   220       
            45.68  1:40.61  2:33.62  3:28.62
   23.  MEDVED, Svit                  09   PK Torpedo Ljubljana   3:28.97   219       
            47.00  1:40.23  2:35.09  3:28.97
   24.  KORINŠEK, Lev                 10   ŠD Riba Ljubljana      3:31.01   213       
            48.44  1:42.65  2:38.25  3:31.01
   25.  ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj       3:33.00   207       
            47.56  1:42.89  2:39.19  3:33.00
   26.  RUPNIK, Ivo                   08   PK Ilirija Ljubljana   3:33.19   207       
            50.02  1:46.84  2:40.81  3:33.19
   27.  POLUTNIK, Miha                08   DVŠ Posejdon Celje     3:34.21   204       
            47.21  1:43.03  2:39.84  3:34.21
   28.  ERMENC, Aidan                 08   DVŠ Posejdon Celje     3:34.56   203       
            47.43  1:42.26  2:39.95  3:34.56
   29.  JEVŠEVAR, Kristjan            09   PD Maribor             3:35.66   200       
            48.82  1:43.55  2:40.51  3:35.66
   30.  NEGODIČ, Liam                 08   PK Kamnik              3:36.52   197       
            48.33  1:44.06  2:40.11  3:36.52
   31.  GRADIŠEK, Žan                 08   PK Triglav Kranj       3:36.82   196       
            47.38  1:42.70  2:39.97  3:36.82
   32.  LAPANJE, Jonas                09   PK Cerkno              3:37.45   195       
            49.41  1:46.14  2:43.00  3:37.45
   33.  PRIBAC, Lan                   09   PK Biser Piran         3:38.13   193       
            50.57  1:47.72  2:43.82  3:38.13
   34.  MAHER, Nejc                   09   PK Radovljica          3:43.06   180       
            53.60  1:50.42  2:46.84  3:43.06
   35.  CAPELLO, Nino                 09   PK Neptun Celje        3:44.14   178       
            51.28  1:49.30  2:47.26  3:44.14
   36.  BURSAČ, Marko                 10   PK Ljubljana           3:44.26   177       
            48.91  1:47.69  2:46.86  3:44.26
   37.  TERSEGLAV, Lovro              08   PK Radovljica          3:44.70   176       
            51.71  1:49.41  2:48.16  3:44.70
   38.  JELENC, Matic                 11   PK Radovljica          3:44.80   176       
            54.04  1:53.70  2:50.23  3:44.80
   39.  LOVRIČ, Marcel                09   ŠD Riba Ljubljana      3:48.55   168       
            53.10  1:52.11  2:50.70  3:48.55
   40.  ALEŠ, Urban                   09   PK Ljubljana           3:49.30   166       
            51.37  1:50.88  2:50.09  3:49.30
   41.  DOVŽAN, Jure                  09   PK Ilirija Ljubljana   3:49.41   166       
            52.60  1:51.85  2:51.03  3:49.41
   42.  BORKOVIĆ, Mai                 08   PK Ljubljana           3:50.84   163       
            51.04  1:51.53  2:51.80  3:50.84
   43.  JURČIČ, Anej                  09   PK Celulozar Krško     3:51.82   161       
            53.74  1:53.05  2:53.61  3:51.82
   44.  RUPREHT, Matija               08   PK Fužinar Ravne       3:52.29   160       
            51.34  1:52.19  2:51.96  3:52.29
   45.  TESTEN, Martin                10   ŠD Riba Ljubljana      3:52.56   159       
            50.41  1:55.40  2:54.95  3:52.56
   46.  KOROŠ, Žiga                   11   PK Fužinar Ravne       3:52.87   158       
            49.23  1:52.06  2:52.07  3:52.87
   47.  KOBOVC, Nal                   11   PK Fužinar Ravne       3:53.32   157       
            53.74  1:54.50  2:56.13  3:53.32
   48.  JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo         10   PK Neptun Celje        3:53.68   157       
            54.01  1:56.95  2:55.81  3:53.68
   49.  BATYRSHIN, Artem              09   PK Olimpija Ljubljan   3:54.13   156       
            54.26  1:54.54  2:55.46  3:54.13
   50.  SEVER, Filip                  10   PK Ljubljana           3:55.61   153       
            51.66  1:53.28  2:57.04  3:55.61
   51.  STROJANŠEK, Tristan           10   PK Olimpija Ljubljan   3:55.63   153       
            54.38  1:55.40  2:57.55  3:55.63
   52.  ROTAR, Maks                   08   ŠD Riba Ljubljana      3:55.93   152       
            52.37  1:51.48  2:54.11  3:55.93
   53.  KOCJAN, Jakob                 11   PK Ilirija Ljubljana   4:00.41   144       
            55.97  1:57.52  2:59.46  4:00.41
   54.  BUTOIN, Cory                  10   PK Ljubljana           4:06.02   134       
            54.80  1:59.99  3:03.73  4:06.02
   55.  KODERMAC, Rok                 10   PK Olimpija Ljubljan   4:07.48   132       
            56.17  1:59.17  3:05.17  4:07.48
   56.  LEVIČNIK, Borna               10   PK Olimpija Ljubljan   4:08.23   131       
            54.65  1:59.76  3:05.24  4:08.23
   57.  STRAŽIŠAR, Vid                08   PK Olimpija Ljubljan   4:08.57   130       
            58.12  2:03.30  3:06.58  4:08.57
   58.  PREGL, Gašper                 08   ŠD Riba Ljubljana      4:09.14   129       
            52.16  1:56.59  3:04.27  4:09.14
   59.  PENKO, Kalvin Val             10   PK Ljubljana           4:12.31   124       
            56.79  2:03.02  3:07.35  4:12.31
   60.  STARC, Tibor                  11   PK Ribnica             4:26.82   105       
            58.47  2:07.88  3:18.53  4:26.82
   DSQ  BABIČ, Tin                    10   PK Celulozar Krško     3:26.35             
        SW 7.1 - 
            47.61  1:41.28  2:34.08  3:26.35
   DSQ  ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon       08   PK Triglav Kranj       3:33.10             
        SW 4.4 - 
            45.55  1:40.09  2:36.44  3:33.10
   DSQ  KRAŠAN, Matija                09   PK Torpedo Ljubljana   3:44.95             
        SW 7.6 - 
            52.03  1:50.85  2:48.02  3:44.95
   DSQ  LAHARNAR, Taras               09   PK Radovljica          3:45.59             
        SW 7.5 - 
            48.29  1:49.54  2:50.39  3:45.59
   DSQ  PRELESNIK, Tim                10   PK Torpedo Ljubljana   3:47.99             
        SW 4.4 - 
            52.90  1:53.26  2:52.20  3:47.99
   DSQ  KRIVEC, Kristjan              10   PK Radovljica          3:56.60             
        SW 7.4 - 
            54.54  1:57.15  2:57.17  3:56.60
   DSQ  GRM, Valter                   11   PK Ljubljana           4:19.07             
        SW 4.4 - 
            56.99  2:02.32  3:10.99  4:19.07
   DSQ  VOLK, Žiga                    09   PK Ljubljana           4:23.18             
        SW 7.6 - 
            55.21  2:04.11  3:13.73  4:23.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event             Ž/W, 200m Prsno/Breast                     Ml. deklice
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  2:46.52  LESKOVAR, Neža                 Nova Gorica        2011
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ABUTOVIČ, Mia                 09   PK Ljubljana           3:09.02   398       
            42.37  1:33.17  2:21.95  3:09.02
    2.  SEKNE, Ina                    09   PK Radovljica          3:10.36   390       
            43.18  1:33.74  2:23.04  3:10.36
    3.  MARGETA, Ana                  10   PK Triglav Kranj       3:18.23   345       
            46.08  1:36.75  2:27.94  3:18.23
    4.  MENONI, Ema                   09   PK Celulozar Krško     3:18.80   342       
            45.52  1:37.06  2:28.36  3:18.80
    5.  ČANŽEK, Taya                  09   PK Neptun Celje        3:20.44   334       
            45.98  1:35.60  2:28.33  3:20.44
    6.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana      3:20.52   333       
            42.54  1:35.52  2:29.39  3:20.52
    7.  SAVERNIK, Veronika            09   PK Triglav Kranj       3:21.16   330       
            46.35  1:37.42  2:29.82  3:21.16
    8.  ÐEŠEVIĆ, Minea                10   PK Ilirija Ljubljana   3:24.05   316       
            44.89  1:40.17  2:31.97  3:24.05
    9.  UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui         10   PK Neptun Celje        3:26.69   304       
            46.28  1:40.97  2:34.43  3:26.69
   10.  PECELI JANEŽIČ, Ajda          09   PK Ljubljana           3:27.41   301       
            45.85  1:38.49  2:33.39  3:27.41
   11.  MOČNIK, Zala                  09   PK Cerkno              3:33.55   276       
            47.40  1:43.60  2:39.61  3:33.55
   12.  LIPONIK, Špela                09   PK Branik Maribor      3:34.90   271       
            48.91  1:44.09  2:40.83  3:34.90
   13.  TANKO, Polona                 10   PK Ribnica             3:38.03   259       
            50.91  1:49.42  2:44.00  3:38.03
   14.  HLASTAN, Eliana               09   PK Fužinar Ravne       3:39.16   255       
            48.35  1:46.53  2:42.67  3:39.16
   15.  BOBIČ, Luna                   09   PK Zdravilišče Raden   3:39.69   253       
            50.87  1:46.46  2:42.77  3:39.69
   16.  KNEZ, Zara                    10   PK Fužinar Ravne       3:40.55   250       
            49.78  1:48.56  2:44.30  3:40.55
   17.  VIDOVIČ, Lina                 10   PK Branik Maribor      3:41.05   249       
            50.42  1:47.39  2:45.34  3:41.05
   18.  LAMEŠIĆ, Lana                 11   PK Velenje             3:42.85   243       
            49.00  1:48.46  2:46.07  3:42.85
   19.  JANKOVIĆ, Tijana              09   PK Ljubljana           3:43.08   242       
            50.45  1:47.95  2:47.28  3:43.08
   20.  SEIFERT, Metka                09   ŠD Riba Ljubljana      3:43.74   240       
            51.55  1:48.79  2:47.17  3:43.74
   21.  AVBELJ, Ana                   09   PK Kamnik              3:44.34   238       
            51.42  1:49.73  2:47.97  3:44.34
   22.  ČUSAK, Tanja                  09   PK Ilirija Ljubljana   3:44.59   237       
            49.34  1:48.72  2:45.39  3:44.59
   23.  KALŠNIK, Iza                  09   PK Neptun Celje        3:45.96   233       
            52.50  1:50.04  2:46.95  3:45.96
   24.  BERČAN, Ana                   10   PK Ljubljana           3:45.98   233       
            53.11  1:50.17  2:48.30  3:45.98
   25.  KOMELJ, Meta                  10   PK Triglav Kranj       3:46.47   231       
            52.88  1:50.98  2:49.64  3:46.47
   26.  SPRUK, Tajda                  09   PK Kamnik              3:47.44   228       
            50.63  1:51.00  2:47.95  3:47.44
   27.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Aleksandra    10   PK Fužinar Ravne       3:48.67   225       
            50.20  1:47.96  2:48.19  3:48.67
   28.  KUNŠTIĆ, Maša                 11   PK Ljubljana           3:48.82   224       
            52.20  1:51.63  2:50.43  3:48.82
   29.  ŠUTIĆ, Tijana                 09   PK Triglav Kranj       3:50.46   219       
            53.27  1:53.72  2:54.85  3:50.46
   30.  STARC, Taja                   09   PK Ribnica             3:50.47   219       
            50.92  1:52.64  2:50.64  3:50.47
   31.  ČREPINKO, Zala                10   PK Terme Ptuj          3:50.88   218       
            51.07  1:50.16  2:50.78  3:50.88
   32.  MLAKAR, Ajša                  09   PK Triglav Kranj       3:51.84   216       
            53.02  1:51.36  2:52.01  3:51.84
   33.  GARTNER, Tricija              11   ŠD Riba Ljubljana      3:54.14   209       
            52.33  1:51.14  2:53.08  3:54.14
   34.  JAKŠA JOVANOVSKI, Karin       11   PK Triglav Kranj       3:57.88   199       
            55.81  1:57.61  2:59.32  3:57.88
   35.  KADIVEC, Klavdija             10   PK Triglav Kranj       3:58.61   198       
            54.12  1:57.39  2:57.80  3:58.61
   36.  MEŠIĆ, Anja                   11   PK Olimpija Ljubljan   3:59.53   195       
            54.80  1:56.53  2:58.06  3:59.53
   37.  SLAPŠAK, Vita                 10   ŠD Riba Ljubljana      3:59.93   194       
            53.69  1:56.03  2:59.01  3:59.93
   38.  GIRINA, Anastasia             10   PK Ilirija Ljubljana   4:03.44   186       
            55.37  1:57.47  2:59.48  4:03.44
   39.  JUVANČIČ, Špela               10   PK Ilirija Ljubljana   4:04.82   183       
            57.89  2:00.17  3:02.85  4:04.82
   40.  OBERŽAN, Špela                11   PK Rudar Trbovlje      4:05.20   182       
            54.92  1:59.05  3:00.44  4:05.20
   41.  HELBL, Lija                   10   PK Fužinar Ravne       4:07.38   177       
            54.12  1:59.41  3:03.79  4:07.38
   42.  HADŽIAHMETOVIĆ, Merala        10   PK Ljubljana           4:10.36   171       
            56.69  2:00.40  3:05.67  4:10.36
   43.  BORIŠEK, Noemi                11   PK Rudar Trbovlje      4:10.44   171       
            59.03  2:05.16  3:06.42  4:10.44
   44.  GERBEC, Živa                  11   PK Olimpija Ljubljan   4:10.48   171       
            56.08  2:00.60  3:04.70  4:10.48
   45.  PETERŠIČ, Sofija              09   PA Kurent Ptuj         4:10.70   170       
            55.54  2:01.41  3:05.88  4:10.70
   46.  KOŠIR, Zala                   11   PK Torpedo Ljubljana   4:12.05   168       
            56.13  2:03.54  3:07.71  4:12.05
   47.  PAKIŽ, Lara                   10   PK Ribnica             4:17.46   157       
          1:00.43  2:06.70  3:12.73  4:17.46
   48.  MEDIĆ, Stella                 10   PK Olimpija Ljubljan   4:17.86   157       
            59.73  2:06.81  3:13.06  4:17.86
   49.  ČEPON, Lana                   10   PK Ljubljana           4:20.19   152       
          1:00.16  2:05.91  3:11.83  4:20.19
   DSQ  AGREŽ, Ariana                 10   PK Rudar Trbovlje      3:32.97             
        SW 7.6 - 
            48.02  1:42.92  2:39.05  3:32.97
   DSQ  HORVAT, Tjaša                 10   PK Zdravilišče Raden   3:35.12             
        SW 7.6 - 
            50.02  1:44.97  2:39.76  3:35.12
   DSQ  PRIMC, Živa                   10   PK Ljubljana           3:49.80             
        SW 7.6 - 
            53.10  1:51.72  2:51.36  3:49.80
   DSQ  LOSIEVA, Anna                 13   PK Kamnik              4:47.15             
        SW 7.2 - 
          1:08.61  2:20.93  3:34.13  4:47.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event             M/M, 100m Hrbtno/Back                        Ml. dečki
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  1:07.41  SONNENSCHEIN, Darin            Maribor            2006
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PODOBNIK, Filip               08   PK Olimpija Ljubljan   1:09.17   421       
            33.79  1:09.17
    2.  PRINCL, Miha                  08   PK Velenje             1:12.34   368       
            34.84  1:12.34
    3.  PEVEC, Julijan                08   PK Neptun Celje        1:13.81   346       
            35.78  1:13.81
    4.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik              1:14.38   338       
            36.57  1:14.38
    5.  MEŠIĆ, Enej                   09   PK Olimpija Ljubljan   1:15.10   329       
            35.86  1:15.10
    6.  VAVTAR, Aljaž                 08   PK Ribnica             1:18.96   283       
            39.37  1:18.96
    7.  ČADEŽ, Tanej                  09   PK Ljubljana           1:19.10   281       
            38.46  1:19.10
    8.  MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne       1:19.53   277       
            38.58  1:19.53
    9.  NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             1:20.26   269       
            39.32  1:20.26
   10.  LIPOLT, Aleksander            09   PK Ljubljana           1:20.79   264       
            39.17  1:20.79
   11.  RODMAN PONIKVAR, Ian          08   PK Ilirija Ljubljana   1:21.00   262       
            39.57  1:21.00
   12.  GREGORČIČ, Nejc               08   PK Ilirija Ljubljana   1:21.03   262       
            38.99  1:21.03
   13.  REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor      1:21.35   258       
            38.85  1:21.35
   14.  KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana      1:22.03   252       
            39.76  1:22.03
   15.  ČAMPA, Tobija                 08   PK Ribnica             1:22.18   251       
            40.36  1:22.18
   16.  PEZEROVIČ, Ian                09   PK Ljubljana           1:23.46   239       
            40.56  1:23.46
   17.  JEKOVEC, Ažbe                 08   PK Triglav Kranj       1:24.13   234       
            40.96  1:24.13
   18.  SMREČNIK, Ožbej               08   PK Fužinar Ravne       1:25.27   224       
            40.86  1:25.27
   19.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper               1:25.40   223       
            39.93  1:25.40
   20.  ŠETINA, Nejc                  09   PK Neptun Celje        1:25.83   220       
            42.61  1:25.83
   21.  ŠUMI BRANILOVIČ, Vid          10   PK Radovljica          1:26.00   219       
            42.57  1:26.00
   22.  KOSMAČ, Tilen                 08   PK Triglav Kranj       1:27.05   211       
            42.53  1:27.05
   23.  LAMOT, Domen                  08   PK Velenje             1:27.38   208       
            42.51  1:27.38
   24.  LUSKAR, Maksim                08   DVŠ Posejdon Celje     1:27.48   208       
            42.98  1:27.48
   25.  VRABL, Nik                    08   PK Branik Maribor      1:27.69   206       
            41.60  1:27.69
   26.  PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne       1:28.12   203       
            43.25  1:28.12
   27.  MIKLIČ, Jan                   09   PK Ilirija Ljubljana   1:28.50   201       
            42.42  1:28.50
   28.  VIHERNIK, Aljoša              08   PK Neptun Celje        1:28.51   201       
            42.14  1:28.51
   29.  ČUJEŽ, Miha                   10   PK Neptun Celje        1:28.79   199       
            44.27  1:28.79
   30.  JEROVŠEK, Gašper              09   PK Ilirija Ljubljana   1:29.10   197       
            44.74  1:29.10
   31.  SMRKOLJ, Kristjan             08   ŠD Riba Ljubljana      1:29.51   194       
            42.33  1:29.51
   32.  RUPREHT, Matija               08   PK Fužinar Ravne       1:29.92   191       
            42.98  1:29.92
   33.  POTNIK, Matic                 08   ŠD Riba Ljubljana      1:29.96   191       
            44.27  1:29.96
   34.  ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj       1:30.04   190       
            44.66  1:30.04
   35.  CAPELLO, Nino                 09   PK Neptun Celje        1:30.43   188       
            44.47  1:30.43
   36.  KORAČIN, Matt                 08   PK Branik Maribor      1:30.66   187       
            44.07  1:30.66
   37.  BURDUJA, Kristian             09   PK Koper               1:31.26   183       
            46.08  1:31.26
   38.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana      1:32.13   178       
            43.32  1:32.13
   39.  VASLE, Aljaž                  09   PK Neptun Celje        1:32.31   177       
            45.50  1:32.31
   40.  STARC, Teo                    08   PK Ribnica             1:32.32   177       
            44.39  1:32.32
   41.  MAHER, Nejc                   09   PK Radovljica          1:32.48   176       
            44.98  1:32.48
   42.  ŽEN, Nace                     08   PK Kamnik              1:32.93   173       
            46.40  1:32.93
   43.  LAHARNAR, Taras               09   PK Radovljica          1:33.27   171       
            43.55  1:33.27
   44.  TERSEGLAV, Lovro              08   PK Radovljica          1:33.38   171       
            46.35  1:33.38
   45.  REMŠKAR, Luka                 10   PK Koper               1:33.73   169       
            45.90  1:33.73
   46.  OSTERMAN LAZAR, Gregor        09   PK Torpedo Ljubljana   1:33.92   168       
            45.23  1:33.92
   47.  HUDOVORNIK, Domen             11   PK Ilirija Ljubljana   1:34.13   167       
            46.04  1:34.13
   48.  MEDVED, Svit                  09   PK Torpedo Ljubljana   1:34.33   166       
            46.10  1:34.33
   49.  KOROŠ, Žiga                   11   PK Fužinar Ravne       1:34.47   165       
            45.88  1:34.47
   50.  SKOČIR, Jakob                 08   PK Torpedo Ljubljana   1:34.49   165       
            44.34  1:34.49
   51.  ŠMID, Oskar                   09   ŠD Riba Ljubljana      1:35.17   161       
            44.55  1:35.17
   52.  ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon       08   PK Triglav Kranj       1:35.36   160       
            45.67  1:35.36
   53.  KUNČIČ, Janez                 08   PK Radovljica          1:35.63   159       
            45.38  1:35.63
   54.  MILENKOVIČ, Filip             10   PK Radovljica          1:36.24   156       
            45.93  1:36.24
   55.  DOVŽAN, Jure                  09   PK Ilirija Ljubljana   1:36.70   154       
            47.04  1:36.70
   56.  PFAJFAR, Ožbe                 09   PK Celulozar Krško     1:37.86   148       
            45.57  1:37.86
   57.  KOSI, Kanai                   09   PK Triglav Kranj       1:37.96   148       
            46.69  1:37.96
   58.  ALEŠ, Urban                   09   PK Ljubljana           1:38.43   146       
            47.36  1:38.43
   59.  PRELESNIK, Tim                10   PK Torpedo Ljubljana   1:38.77   144       
            49.06  1:38.77
   60.  MUSTAFIĆ, Omar                09   PK Velenje             1:39.54   141       
            46.80  1:39.54
   61.  NAHTIGAL, Filip               10   PK Olimpija Ljubljan   1:39.56   141       
            49.04  1:39.56
   62.  POLJŠAK, Žiga                 10   ŠD Riba Ljubljana      1:39.68   140       
            47.59  1:39.68
   63.  KRIVEC, Kristjan              10   PK Radovljica          1:40.78   136       
            48.67  1:40.78
   64.  GRADIŠEK, Žan                 08   PK Triglav Kranj       1:40.81   136       
            48.33  1:40.81
   65.  SMOLIČ BATTELINO, Juš         10   PK Olimpija Ljubljan   1:41.69   132       
            48.80  1:41.69
   66.  ROTAR, Maks                   08   ŠD Riba Ljubljana      1:42.85   128       
            49.00  1:42.85
   67.  BESHLYK, Tymur                11   PK Kamnik              1:44.53   122       
            51.09  1:44.53
   68.  ŠLIBAR, Grega                 09   PK Triglav Kranj       1:46.08   116       
            52.71  1:46.08
   69.  JELENC, Matic                 11   PK Radovljica          1:46.24   116       
            51.25  1:46.24
   70.  POLIČ, Staš                   09   PK Ljubljana           1:47.35   112       
            52.28  1:47.35
   71.  ŽNIDARŠIČ, Ian                10   PK Olimpija Ljubljan   1:48.38   109       
            53.87  1:48.38
   72.  GRM, Valter                   11   PK Ljubljana           1:48.81   108       
            52.01  1:48.81
   73.  MALAVAŠIČ, Jan                11   PK Ribnica             1:50.06   104       
            52.07  1:50.06
   74.  POLJAK, Brin                  11   PK Olimpija Ljubljan   1:51.84    99       
            52.37  1:51.84
   75.  PENKO, Kalvin Val             10   PK Ljubljana           1:53.92    94       
            54.66  1:53.92
   76.  STEPIĆ, Maj                   08   PK Olimpija Ljubljan   1:55.14    91       
            52.54  1:55.14
   77.  KOBOVC, Nal                   11   PK Fužinar Ravne       1:55.37    90       
            56.66  1:55.37
   78.  MAJDIČ, Tian                  11   PK Kamnik              2:09.62    64       
          1:00.56  2:09.62
   DSQ  PERŠIN, Blaž                  08   PK Ilirija Ljubljana   1:24.82             
        SW 6.5 - 
            40.92  1:24.82
   DSQ  MAGAJNE, Janž                 09   PK Cerkno              1:25.77             
        SW 6.4 - 
            41.99  1:25.77
   DSQ  BARTENJEV, Luka               09   PK Olimpija Ljubljan   1:38.29             
        SW 6.2 - 
            46.74  1:38.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event             Ž/W, 100m Hrbtno/Back                      Ml. deklice
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  1:10.92  JELESIJEVIČ, Anja              Kranj              2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GONČIN, Tara                  09   ŠD Riba Ljubljana      1:19.64   377       
            39.23  1:19.64
    2.  DOLENC, Manca                 09   PK Ilirija Ljubljana   1:21.58   351       
            39.66  1:21.58
    3.  RIHTMAN, Ava Luna             09   PK Ilirija Ljubljana   1:21.72   349       
            39.60  1:21.72
    4.  KIRBIŠ, Anina                 09   PK Branik Maribor      1:21.79   348       
            40.18  1:21.79
    5.  MENONI, Ema                   09   PK Celulozar Krško     1:22.21   343       
            40.16  1:22.21
    6.  ŽAGAR, Ela                    09   DVŠ Posejdon Celje     1:22.63   338       
            38.94  1:22.63
    7.  BABIČ, Pika                   09   PK Olimpija Ljubljan   1:24.16   320       
            40.09  1:24.16
    8.  ÐUKIĆ, Hana                   09   PK Ribnica             1:26.21   297       
            42.27  1:26.21
    9.  BRATINA, Elina                09   PK Neptun Celje        1:26.79   291       
            42.95  1:26.79
   10.  MRKONJIČ, Tia                 10   PK Velenje             1:27.19   287       
            42.26  1:27.19
   11.  ŠKAPER, Ajda                  10   PK Ribnica             1:27.40   285       
            42.07  1:27.40
   12.  CAMLEK, Maša                  09   PK Triglav Kranj       1:27.61   283       
            42.54  1:27.61
   13.  KLEMEN, Taja                  11   PK Kamnik              1:27.93   280       
            42.55  1:27.93
   14.  PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       1:29.48   266       
            43.86  1:29.48
   15.  PUŠKARIČ, Julija              09   PK Ljubljana           1:29.52   265       
            42.72  1:29.52
   16.  ÐORĐEVIČ, Tara                09   PK Torpedo Ljubljana   1:30.39   258       
            44.89  1:30.39
   17.  ERJAVEC, Iza                  09   PK Ribnica             1:30.83   254       
            44.52  1:30.83
   18.  BREZNIK, Neja                 09   PK Ljubljana           1:31.06   252       
            44.20  1:31.06
   19.  UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui         10   PK Neptun Celje        1:31.10   252       
            44.49  1:31.10
   20.  PECELI JANEŽIČ, Ajda          09   PK Ljubljana           1:31.67   247       
            45.66  1:31.67
   21.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana      1:32.00   245       
            44.62  1:32.00
   22.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana      1:33.75   231       
            45.80  1:33.75
   23.  ILC, Manja                    09   PK Ribnica             1:33.94   230       
            46.15  1:33.94
   24.  MALI, Nika                    09   PK Triglav Kranj       1:34.63   225       
            46.12  1:34.63
   25.  ŽERJAL, Ema                   10   ŠD Riba Ljubljana      1:35.18   221       
            47.15  1:35.18
   26.  MOČNIK, Zala                  09   PK Cerkno              1:35.24   220       
            45.24  1:35.24
   27.  VRHOVAC, Lucija               09   PK Ljubljana           1:35.43   219       
            45.78  1:35.43
   28.  RAZBORŠEK, Katja              10   PK Radovljica          1:35.75   217       
            47.85  1:35.75
   29.  SUŠEC JAMBROVIČ, Ana          10   PK Velenje             1:35.79   217       
            46.29  1:35.79
   30.  PULKO, Ela Klara              10   PK Triglav Kranj       1:37.75   204       
            48.11  1:37.75
   31.  KONEC, Ula                    09   PK Koper               1:37.78   204       
            48.82  1:37.78
   32.  OBERŽAN, Mojca                10   PK Rudar Trbovlje      1:39.52   193       
            48.66  1:39.52
   33.  PRIMC, Živa                   10   PK Ljubljana           1:39.76   192       
            49.27  1:39.76
   34.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper               1:40.20   189       
            49.86  1:40.20
   35.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Aleksandra    10   PK Fužinar Ravne       1:40.60   187       
            49.25  1:40.60
   36.  HVALEC, Eva                   09   PA Kurent Ptuj         1:40.77   186       
            48.91  1:40.77
   37.  MLAKAR, Ajša                  09   PK Triglav Kranj       1:41.28   183       
            50.42  1:41.28
   38.  BOŽIČ, Pia                    10   PK Fužinar Ravne       1:41.63   181       
            49.05  1:41.63
   39.  VOGA, Liu                     11   PK Radovljica          1:42.09   179       
            49.98  1:42.09
   40.  ČANŽEK, Taya                  09   PK Neptun Celje        1:42.51   177       
            50.14  1:42.51
   41.  JUVANČIČ, Špela               10   PK Ilirija Ljubljana   1:43.12   174       
            51.46  1:43.12
   42.  LIPONIK, Špela                09   PK Branik Maribor      1:43.28   173       
            50.24  1:43.28
   43.  VIDOVIČ, Lina                 10   PK Branik Maribor      1:43.56   171       
            50.61  1:43.56
   44.  ELSNER, Carolina              11   ŠD Riba Ljubljana      1:44.21   168       
            50.72  1:44.21
   45.  KOŠIR, Zala                   11   PK Torpedo Ljubljana   1:45.47   162       
            50.77  1:45.47
   46.  TANKO, Taja                   10   PK Ribnica             1:45.50   162       
            48.03  1:45.50
   47.  BROLIH, Lara                  11   PK Triglav Kranj       1:45.77   161       
            50.86  1:45.77
   48.  SELAN, Augustina              10   PK Ljubljana           1:46.41   158       
            51.21  1:46.41
   49.  SPRUK, Tajda                  09   PK Kamnik              1:46.63   157       
            52.56  1:46.63
   50.  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj       1:47.34   154       
            51.42  1:47.34
   51.  BERČAN, Ana                   10   PK Ljubljana           1:47.67   152       
            53.83  1:47.67
   52.  HELBL, Lija                   10   PK Fužinar Ravne       1:47.71   152       
            53.09  1:47.71
   53.  ČEPON, Lana                   10   PK Ljubljana           1:49.31   146       
            53.62  1:49.31
   54.  LAPUH, Justina Pika           10   PK Kamnik              1:49.86   143       
            54.36  1:49.86
   55.  RIHTARŠIČ, Maja               09   PK Ilirija Ljubljana   1:50.88   139       
            52.34  1:50.88
   56.  PONIŽ, Maja                   10   ŠD Riba Ljubljana      1:59.36   112       
            56.94  1:59.36
   57.  KRUŠIČ, Žanin                 10   PA Kurent Ptuj         2:00.79   108       
            57.84  2:00.79
   58.  GERBEC, Živa                  11   PK Olimpija Ljubljan   2:01.64   106       
            58.39  2:01.64
   59.  MEDIĆ, Stella                 10   PK Olimpija Ljubljan   2:03.04   102       
            59.23  2:03.04
   DSQ  KALŠNIK, Iza                  09   PK Neptun Celje        1:46.30             
        SW 6.2 - 
            51.66  1:46.30
   DSQ  LOSIEVA, Anna                 13   PK Kamnik              2:20.07             
        SW 6.5 - 
          1:08.29  2:20.07



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              M/M, 50m Delfin/Fly                         Ml. dečki
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  28.38  VRAN-BENKOVIČ, Bor              Kranj               2019
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ĆIROVIĆ, Lovro                08   PK Ribnica               30.56   386       
    2.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana        32.89   310       
    3.  PRINCL, Miha                  08   PK Velenje               33.25   300       
    4.  VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne         33.48   294       
    5.  ČUJEŽ, Vid                    08   PK Neptun Celje          33.61   290       
    6.  MEŠIĆ, Enej                   09   PK Olimpija Ljubljan     33.85   284       
    7.  GOVŠE, Lan                    09   PK Ilirija Ljubljana     35.68   243       
    8.  PFAJFAR, Žiga                 08   PK Ratitovec Železni     35.69   242       
    9.  SEČNIK, Matic                 09   PK Triglav Kranj         35.72   242       
   10.  GOR, Danijel                  08   PK Koper                 35.79   240       
   11.  ALJAŽ, Denis                  08   PK Triglav Kranj         36.04   235       
   12.  MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne         36.07   235       
   13.  KORITNIK, Lan                 09   PK Ilirija Ljubljana     36.75   222       
   14.  REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor        36.96   218       
   15.  PERŠIN, Blaž                  08   PK Ilirija Ljubljana     37.10   216       
   16.  KOČEVAR, Jon                  09   PK Neptun Celje          37.22   214       
   17.  VIHERNIK, Aljoša              08   PK Neptun Celje          37.50   209       
   18.  POLUTNIK, Miha                08   DVŠ Posejdon Celje       37.51   209       
   19.  MAZI JAMNIK, Arne             09   PK Triglav Kranj         37.55   208       
   20.  ŠETINA, Nejc                  09   PK Neptun Celje          38.10   199       
   21.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana        38.15   198       
   22.  ČUJEŽ, Miha                   10   PK Neptun Celje          38.24   197       
   23.  PETEK, Jaka                   08   PK Ribnica               38.87   188       
   24.  BABIČ, Tin                    10   PK Celulozar Krško       38.95   186       
   25.  ŠINK, Žan                     08   PK Triglav Kranj         39.39   180       
   26.  RODMAN PONIKVAR, Ian          08   PK Ilirija Ljubljana     39.53   178       
   27.  PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne         39.60   177       
   28.  BRŽAN, Tosja                  10   PK Koper                 39.63   177       
   29.  VRABL, Nik                    08   PK Branik Maribor        39.86   174       
   30.  PRIBAC, Lan                   09   PK Biser Piran           40.22   169       
   31.  LOVRIČ, Marcel                09   ŠD Riba Ljubljana        40.40   167       
   32.  ERMENC, Aidan                 08   DVŠ Posejdon Celje       40.49   166       
   33.  VASLE, Aljaž                  09   PK Neptun Celje          41.04   159       
   34.  LAPANJE, Jonas                09   PK Cerkno                41.06   159       
   35.  BURSAČ, Marko                 10   PK Ljubljana             41.43   155       
   36.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper                 41.99   149       
   37.  ANDŽELEVSKI, Ostoj            10   ŠD Riba Ljubljana        42.15   147       
   38.  KOBILICA, Lovro               08   PK Radovljica            42.43   144       
   39.  ŠUMI BRANILOVIČ, Vid          10   PK Radovljica            42.61   142       
   40.  GORIŠEK, Nino                 08   PK Branik Maribor        42.83   140       
   41.  MIKLIČ, Jan                   09   PK Ilirija Ljubljana     43.93   130       
   42.  ŽEN, Nace                     08   PK Kamnik                43.96   130       
   43.  MELON, Oskar                  10   PK Olimpija Ljubljan     44.31   126       
   44.  ŠMID, Erazem                  08   PK Triglav Kranj         45.35   118       
   45.  POLJŠAK, Žiga                 10   ŠD Riba Ljubljana        45.56   116       
   46.  JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo         10   PK Neptun Celje          45.88   114       
   47.  KOSI, Kanai                   09   PK Triglav Kranj         46.40   110       
   48.  OŠLAJ, Tine                   10   PK Olimpija Ljubljan     46.43   110       
   49.  JAGODIC, Nej                  10   PK Triglav Kranj         46.94   106       
   50.  ŠMID, Oskar                   09   ŠD Riba Ljubljana        47.42   103       
   51.  TOMAŽIČ, Martin               10   PK Olimpija Ljubljan     47.53   102       
   52.  REMŠKAR, Luka                 10   PK Koper                 47.82   101       
   53.  KOCJAN, Jakob                 11   PK Ilirija Ljubljana     48.32    97       
   54.  NAHTIGAL, Filip               10   PK Olimpija Ljubljan     49.44    91       
   55.  NEGODIČ, Liam                 08   PK Kamnik                49.80    89       
   56.  ŠLIBAR, Grega                 09   PK Triglav Kranj         50.41    86       
   57.  MATKO MARCIUS, Leon Etien     10   DVŠ Posejdon Celje       50.80    84       
   58.  ROZMAN, Gašper                09   ŠD Riba Ljubljana        51.41    81       
   59.  JEVŠEVAR, Kristjan            09   PD Maribor               52.59    75       
   60.  BRAJNIK, Jakob Lun            08   PK Olimpija Ljubljan     53.01    74       
   61.  PREGL, Gašper                 08   ŠD Riba Ljubljana        53.56    71       
   62.  TERSEGLAV, Andraž             08   PK Radovljica            54.70    67       
   63.  BLATNIK, Ažbe                 09   PK Neptun Celje          55.62    64       
   64.  POLIČ, Staš                   09   PK Ljubljana             56.42    61       
   65.  BESHLYK, Tymur                11   PK Kamnik                57.12    59       
   66.  SEVER, Filip                  10   PK Ljubljana             57.28    58       
   67.  ŽAGAR, Jaša                   10   PK Olimpija Ljubljan     57.42    58       
   DSQ  BORKOVIĆ, Mai                 08   PK Ljubljana             55.40             
        SW 4.4 - 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Delfin/Fly                       Ml. deklice
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  31.80  LOTRIČ, Maja                    Kranj               2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ABUTOVIČ, Mia                 09   PK Ljubljana             34.39   358       
    2.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana        35.52   325       
    3.  ÐEŠEVIĆ, Minea                10   PK Ilirija Ljubljana     35.75   319       
    4.  VRHOVNIK, Nina                09   PK Kamnik                35.78   318       
    5.  SEKNE, Ina                    09   PK Radovljica            36.12   309       
    6.  ŽAGAR, Ela                    09   DVŠ Posejdon Celje       36.49   300       
    7.  RIHTMAN, Ava Luna             09   PK Ilirija Ljubljana     36.70   294       
    8.  HLASTAN, Eliana               09   PK Fužinar Ravne         36.91   289       
    9.  BOBIČ, Luna                   09   PK Zdravilišče Raden     38.32   259       
   10.  MELE, Zoja                    09   PK Ljubljana             38.74   250       
   11.  ÐUKIĆ, Hana                   09   PK Ribnica               39.06   244       
   12.  KIRBIŠ, Anina                 09   PK Branik Maribor        39.66   233       
   13.  SEDEJ, Tia                    09   PK Olimpija Ljubljan     40.20   224       
   14.  AGREŽ, Ariana                 10   PK Rudar Trbovlje        40.80   214       
   15.  VALEK, Zala                   09   PK Neptun Celje          40.81   214       
   16.  TANKO, Polona                 10   PK Ribnica               40.84   214       
        NAGLIČ, Lara                  09   PK Triglav Kranj         40.84   214       
   18.  OBERŽAN, Mojca                10   PK Rudar Trbovlje        40.93   212       
   19.  GRM, Marija                   09   PK Ljubljana             43.09   182       
   20.  ŠKAPER, Ajda                  10   PK Ribnica               43.31   179       
   21.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana        43.44   177       
   22.  KLEMEN, Taja                  11   PK Kamnik                44.14   169       
   23.  CAMLEK, Maša                  09   PK Triglav Kranj         44.15   169       
   24.  KUNŠTIĆ, Maša                 11   PK Ljubljana             44.33   167       
   25.  HORVAT, Tjaša                 10   PK Zdravilišče Raden     44.84   161       
   26.  HVALEC, Eva                   09   PA Kurent Ptuj           47.43   136       
   27.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana        47.59   135       
   28.  AVBELJ, Ana                   09   PK Kamnik                47.77   133       
   29.  VOGA, Liu                     11   PK Radovljica            48.04   131       
   30.  STARC, Taja                   09   PK Ribnica               48.34   129       
   31.  SEIFERT, Metka                09   ŠD Riba Ljubljana        48.80   125       
   32.  PUŠKARIČ, Julija              09   PK Ljubljana             49.22   122       
   33.  POTEMINA, Alisa               10   PK Ilirija Ljubljana     49.61   119       
   34.  SLAPŠAK, Vita                 10   ŠD Riba Ljubljana        49.80   118       
   35.  ŽERJAL, Ema                   10   ŠD Riba Ljubljana        53.03    97       
   36.  JOVANOVIĆ, Mia                09   PA Kurent Ptuj           53.52    95       
   37.  KADIVEC, Klavdija             10   PK Triglav Kranj         53.61    94       
   38.  HADŽIAHMETOVIĆ, Merala        10   PK Ljubljana             55.99    83       
   39.  OBERŽAN, Špela                11   PK Rudar Trbovlje        56.03    82       
   40.  MEŠIĆ, Anja                   11   PK Olimpija Ljubljan     56.90    79       
   41.  JANKOVIĆ, Tijana              09   PK Ljubljana             57.68    75       
   42.  BORIŠEK, Noemi                11   PK Rudar Trbovlje        58.65    72       
   43.  HOZJAN, Katarina              11   PK Zdravilišče Raden     58.81    71       
   44.  LAPUH, Justina Pika           10   PK Kamnik                59.25    70       
   45.  SELAN, Augustina              10   PK Ljubljana           1:02.74    59       
   DSQ  DOMIČ, Ivona                  11   ŠD Riba Ljubljana        49.43             
        SW 4.4 - 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event         Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley 12 let in mlajši/AG and younger
09.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX ml.de.(M  2:14.68  PK Ljubljana            LL     Kranj              2018
--------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RR I. (MIX ml.dečki)               PK Ribnica             2:22.06             
        VAVTAR, Aljaž, 08                      ĆIROVIĆ, Lovro, 08
        ÐUKIĆ, Hana, 09                        ERJAVEC, Iza, 09
            37.71  1:19.75  1:49.91  2:22.06

    2.  IL I. (MIX ml.dečki)               PK Ilirija Ljubljana   2:22.25             
        DOLENC, Manca, 09                      VUČKO, Nik, 08
        KORITNIK, Lan, 09                      RIHTMAN, Ava Luna, 09
            39.19  1:17.97  1:51.53  2:22.25

    3.  OL I. (MIX ml.dečki)               PK Olimpija Ljubljan   2:22.77             
        BABIČ, Pika, 09                        PODOBNIK, Filip, 08
        PEČEK DANIELI, David, 08               SEDEJ, Tia, 09
            38.14  1:19.60  1:48.79  2:22.77

    4.  RL I. (MIX ml.dečki)               ŠD Riba Ljubljana      2:24.01             
        GONČIN, Tara, 09                       KRDŽALIĆ, Maj, 09
        POTNIK, Matic, 08                      LEHMANN, Siena, 09
            38.19  1:19.79  1:52.06  2:24.01

    5.  LL I. (MIX ml.dečki)               PK Ljubljana           2:28.32             
        PEZEROVIČ, Ian, 09                     ČADEŽ, Tanej, 09
        ABUTOVIČ, Mia, 09                      PECELI JANEŽIČ, Ajda, 09
            37.75  1:18.55  1:54.10  2:28.32

    6.  NC I. (MIX ml.dečki)               PK Neptun Celje        2:28.96             
        PEVEC, Julijan, 08                     BRATINA, Elina, 09
        ČUJEŽ, Vid, 08                         ČANŽEK, Taya, 09
            35.40  1:13.52  1:52.61  2:28.96

    7.  IL II. (MIX ml.dečki)              PK Ilirija Ljubljana   2:32.16             
        GREGORČIČ, Nejc, 08                    GOVŠE, Lan, 09
        ÐEŠEVIĆ, Minea, 10                     ČUSAK, Tanja, 09
            37.35  1:20.79  1:56.34  2:32.16

    8.  RL II. (MIX ml.dečki)              ŠD Riba Ljubljana      2:32.49             
        MAROLT, Katja, 09                      KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob, 09
        GROHAR, Črt, 08                        SEVER, Sara, 09
            42.36  1:22.39  1:59.61  2:32.49

    9.  RAD I. (MIX ml.dečki)              PK Radovljica          2:33.26             
        ŠUMI BRANILOVIČ, Vid, 10               KUNČIČ, Janez, 08
        SEKNE, Ina, 09                         RAZBORŠEK, Katja, 10
            40.40  1:20.12  1:57.28  2:33.26

   10.  FR I. (MIX ml.dečki)               PK Fužinar Ravne       2:33.43             
        MARKAČ, Nik, 09                        VUŠNIK, Žan Luka, 09
        PETRIČ, Klara, 09                      HLASTAN, Eliana, 09
            37.34  1:26.10  2:00.01  2:33.43

   11.  TK I. (MIX ml.dečki)               PK Triglav Kranj       2:33.49             
        JEKOVEC, Ažbe, 08                      SEČNIK, Matic, 09
        MARGETA, Ana, 10                       NAGLIČ, Lara, 09
            38.88  1:21.94  1:59.00  2:33.49

   12.  KA I. (MIX ml.dečki)               PK Kamnik              2:34.09             
        VEJNOVIČ, Rok, 08                      VRHOVNIK, Nina, 09
        AVBELJ, Ana, 09                        ŽEN, Nace, 08
            33.70  1:21.33  1:56.89  2:34.09

   13.  VV I. (MIX ml.dečki)               PK Velenje             2:34.97             
        MRKONJIČ, Tia, 10                      PRINCL, Miha, 08
        LAMEŠIĆ, Lana, 11                      NAVODNIK, Grega, 09
            42.07  1:29.20  2:02.01  2:34.97

   14.  TK II. (MIX ml.dečki)              PK Triglav Kranj       2:35.22             
        SAVERNIK, Veronika, 09                 ALJAŽ, Denis, 08
        KOSMAČ, Tilen, 08                      CAMLEK, Maša, 09
            40.71  1:24.67  2:00.99  2:35.22

   15.  BM I. (MIX ml.dečki)               PK Branik Maribor      2:37.85             
        VRABL, Nik, 08                         KIRBIŠ, Anina, 09
        LIPONIK, Špela, 09                     REGVAT, Jani, 08
            41.12  1:27.30  2:05.94  2:37.85

   16.  NC II. (MIX ml.dečki)              PK Neptun Celje        2:38.35             
        VALEK, Zala, 09                        KOČEVAR, Jon, 09
        UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui, 10              VIHERNIK, Aljoša, 08
            44.83  1:29.55  2:05.89  2:38.35

   17.  RR II. (MIX ml.dečki)              PK Ribnica             2:38.64             
        ŠKAPER, Ajda, 10                       TANKO, Polona, 10
        STARC, Teo, 08                         ČAMPA, Tobija, 08
            43.15  1:25.51  2:05.31  2:38.64

   18.  LL II. (MIX ml.dečki)              PK Ljubljana           2:39.40             
        LIPOLT, Aleksander, 09                 MELE, Zoja, 09
        BURSAČ, Marko, 10                      PUŠKARIČ, Julija, 09
            38.22  1:23.48  2:03.46  2:39.40

   19.  KK I. (MIX ml.dečki)               PK Koper               2:42.21             
        KONEC, Ula, 09                         BRŽAN, Tosja, 10
        PERIČ, Klara, 09                       GOR, Danijel, 08
            44.60  1:31.16  2:11.41  2:42.21

   20.  IL III. (MIX ml.dečki)             PK Ilirija Ljubljana   2:44.39             
        POTEMINA, Alisa, 10                    PERŠIN, Blaž, 08
        KOCJAN, Nik, 08                        JUVANČIČ, Špela, 10
            46.81  1:29.44  2:05.27  2:44.39

   21.  FR II. (MIX ml.dečki)              PK Fužinar Ravne       2:46.90             
        BOŽIČ, Pia, 10                         PATERNOSTER, Aleksander, 09
        ROTOVNIK, Bor, 09                      KNEZ, Zara, 10
            46.78  1:28.50  2:09.61  2:46.90

   22.  TK III. (MIX ml.dečki)             PK Triglav Kranj       2:48.08             
        PULKO, Ela Klara, 10                   MAZI JAMNIK, Arne, 09
        ŠINK, Žan, 08                          KADIVEC, Klavdija, 10
            44.75  1:29.27  2:07.23  2:48.08

   23.  RL III. (MIX ml.dečki)             ŠD Riba Ljubljana      2:48.38             
        ŽERJAL, Ema, 10                        ANDŽELEVSKI, Ostoj, 10
        SLAPŠAK, Vita, 10                      FROLOV, Mark, 08
            44.22  1:34.95  2:17.54  2:48.38

   24.  TOR I. (MIX ml.dečki)              PK Torpedo Ljubljana   2:48.56             
        KOŠIR, Zala, 11                        ÐORĐEVIČ, Tara, 09
        SKOČIR, Jakob, 08                      MEDVED, Svit, 09
            46.93  1:29.15  2:13.22  2:48.56

   25.  RR III. (MIX ml.dečki)             PK Ribnica             2:52.53             
        STARC, Taja, 09                        PETEK, Jaka, 08
        ILC, Manja, 09                         MALAVAŠIČ, Jan, 11
            45.93  1:32.26  2:08.86  2:52.53

   26.  LL III. (MIX ml.dečki)             PK Ljubljana           3:01.17             
        ALEŠ, Urban, 09                        GRM, Marija, 09
        BERČAN, Ana, 10                        GRM, Valter, 11
            45.95  1:35.49  2:21.76  3:01.17

   27.  KA II. (MIX ml.dečki)              PK Kamnik              3:04.87             
        NEGODIČ, Liam, 08                      KLEMEN, Taja, 11
        SPRUK, Tajda, 09                       BESHLYK, Tymur, 11
            44.52  1:35.30  2:20.07  3:04.87

   28.  OL III. (MIX ml.dečki)             PK Olimpija Ljubljan   3:27.29             
        GERBEC, Živa, 11                       SMOLIČ BATTELINO, Juš, 10
        MLAKAR, Hana, 11                       UMIĆEVIĆ, Ognjen, 09
            59.94  1:54.02  2:46.41  3:27.29

   DSQ  OL II. (MIX ml.dečki)              PK Olimpija Ljubljan   2:49.52             
        SW 10.11 - 
        MEŠIĆ, Enej, 09                        ERKER DE LUCAT, George, 10
        MEDIĆ, Stella, 10                      MEŠIĆ, Anja, 11
            34.98  1:31.40  2:09.55  2:49.52




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event            M/M, 50m Prsno/Breast                        Ml. dečki
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  33.88  VRAN-BENKOVIČ, Bor              Kranj               2019
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PEVEC, Julijan                08   PK Neptun Celje          36.23   367       
    2.  ČUJEŽ, Vid                    08   PK Neptun Celje          37.15   340       
    3.  KORITNIK, Lan                 09   PK Ilirija Ljubljana     38.81   298       
    4.  POTNIK, Matic                 08   ŠD Riba Ljubljana        40.67   259       
    5.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana        40.96   254       
    6.  KORAČIN, Matt                 08   PK Branik Maribor        41.01   253       
    7.  ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne         41.53   243       
    8.  PEČEK DANIELI, David          08   PK Olimpija Ljubljan     41.55   243       
    9.  GOR, Danijel                  08   PK Koper                 41.59   242       
   10.  ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon       08   PK Triglav Kranj         42.46   228       
   11.  STARC, Teo                    08   PK Ribnica               42.74   223       
   12.  KOCJAN, Nik                   08   PK Ilirija Ljubljana     42.96   220       
   13.  SKOČIR, Jakob                 08   PK Torpedo Ljubljana     43.59   210       
   14.  GORIŠEK, Nino                 08   PK Branik Maribor        43.86   207       
   15.  KORINŠEK, Lev                 10   ŠD Riba Ljubljana        43.93   206       
   16.  ERMENC, Aidan                 08   DVŠ Posejdon Celje       43.99   205       
   17.  PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne         44.18   202       
   18.  KOSMAČ, Tilen                 08   PK Triglav Kranj         44.34   200       
   19.  ŠINK, Žan                     08   PK Triglav Kranj         44.39   199       
   20.  RUPNIK, Ivo                   08   PK Ilirija Ljubljana     44.80   194       
   21.  POLUTNIK, Miha                08   DVŠ Posejdon Celje       44.93   192       
   22.  GRADIŠEK, Žan                 08   PK Triglav Kranj         45.02   191       
   23.  PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne         45.08   190       
   24.  KOLENKO, Tim                  08   PK Ilirija Ljubljana     45.13   190       
   25.  ŠETINA, Nejc                  09   PK Neptun Celje          45.16   189       
   26.  POVŠIČ, Rene                  09   PK Koper                 45.54   185       
   27.  RAMŠAK, Maj                   09   DVŠ Posejdon Celje       45.78   182       
        ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj         45.78   182       
   29.  KRAGELJ, Črt                  08   PK Ajdovščina            45.85   181       
   30.  SMOLIČ BATTELINO, Juš         10   PK Olimpija Ljubljan     46.11   178       
   31.  LAPANJE, Jonas                09   PK Cerkno                46.37   175       
   32.  BURSAČ, Marko                 10   PK Ljubljana             46.51   173       
   33.  PETEK, Jaka                   08   PK Ribnica               46.94   168       
   34.  PRIBAC, Lan                   09   PK Biser Piran           46.99   168       
   35.  TRČEK, Aljaž                  08   ŠD Aqua Ljubljana        47.21   166       
   36.  LAHARNAR, Taras               09   PK Radovljica            47.29   165       
   37.  TESTEN, Martin                10   ŠD Riba Ljubljana        47.59   162       
   38.  VRABL, Nik                    08   PK Branik Maribor        47.72   160       
   39.  NEGODIČ, Liam                 08   PK Kamnik                47.75   160       
   40.  PRELESNIK, Tim                10   PK Torpedo Ljubljana     48.08   157       
   41.  BURDUJA, Kristian             09   PK Koper                 48.18   156       
   42.  TRAMPUŽ, Mark                 10   ŠD Aqua Ljubljana        48.80   150       
   43.  ALEŠ, Urban                   09   PK Ljubljana             48.95   148       
   44.  ŠMID, Erazem                  08   PK Triglav Kranj         49.03   148       
   45.  PFAJFAR, Ožbe                 09   PK Celulozar Krško       49.12   147       
   46.  MARKIČ, Tim                   09   PK Koper                 49.18   146       
   47.  JURČIČ, Anej                  09   PK Celulozar Krško       49.43   144       
   48.  ŽEN, Nace                     08   PK Kamnik                49.60   143       
   49.  PREGL, Gašper                 08   ŠD Riba Ljubljana        49.65   142       
   50.  TERSEGLAV, Lovro              08   PK Radovljica            49.95   140       
   51.  JELENC, Matic                 11   PK Radovljica            50.05   139       
   52.  BORKOVIĆ, Mai                 08   PK Ljubljana             50.22   137       
   53.  TOMAŽIČ, Martin               10   PK Olimpija Ljubljan     50.26   137       
   54.  SEVER, Filip                  10   PK Ljubljana             50.31   137       
   55.  KOBOVC, Nal                   11   PK Fužinar Ravne         50.69   134       
   56.  KODERMAC, Rok                 10   PK Olimpija Ljubljan     50.70   134       
   57.  BUTOIN, Cory                  10   PK Ljubljana             51.22   130       
   58.  POLIČ, Staš                   09   PK Ljubljana             51.51   127       
   59.  DOVŽAN, Jure                  09   PK Ilirija Ljubljana     51.67   126       
   60.  STROJANŠEK, Tristan           10   PK Olimpija Ljubljan     51.87   125       
   61.  KRIVEC, Kristjan              10   PK Radovljica            51.93   124       
   62.  ŽAGAR, Jaša                   10   PK Olimpija Ljubljan     51.94   124       
   63.  REMŠKAR, Luka                 10   PK Koper                 52.06   123       
   64.  ROTAR, Maks                   08   ŠD Riba Ljubljana        52.07   123       
   65.  MILENKOVIČ, Filip             10   PK Radovljica            52.15   123       
   66.  ČUFER, Jaka                   11   ŠD Aqua Ljubljana        52.28   122       
   67.  BAUK, Uroš                    09   ŠD Riba Ljubljana        52.82   118       
   68.  ŽNIDARŠIČ, Ian                10   PK Olimpija Ljubljan     52.92   117       
   69.  KOCJAN, Jakob                 11   PK Ilirija Ljubljana     53.67   113       
   70.  LEVIČNIK, Borna               10   PK Olimpija Ljubljan     53.90   111       
   71.  LONČAREVIČ, Matic             09   PK Ribnica               54.13   110       
   72.  MATKO MARCIUS, Leon Etien     10   DVŠ Posejdon Celje       54.55   107       
   73.  PENKO, Kalvin Val             10   PK Ljubljana             54.70   106       
   74.  VOLK, Žiga                    09   PK Ljubljana             54.84   105       
   75.  ROZMAN, Gašper                09   ŠD Riba Ljubljana        55.42   102       
   76.  JAMBROŠIČ, Rok                10   PK Koper                 55.46   102       
   77.  STARC, Tibor                  11   PK Ribnica               56.47    97       
   78.  BESHLYK, Tymur                11   PK Kamnik                57.22    93       
   79.  MALAVAŠIČ, Jan                11   PK Ribnica               58.41    87       
   80.  JERMAN, Nik                   08   PK Koper               1:00.91    77       
   81.  RUTAR, Lukas                  12   PK Biser Piran         1:04.80    64       
   82.  MAJDIČ, Tian                  11   PK Kamnik              1:09.54    51       
   DSQ  MEDVED, Svit                  09   PK Torpedo Ljubljana     45.61             
        SW 7.1 - 
   DSQ  PAVLOVIĆ, Nikolaj             09   PK Koper               1:02.32             
        SW 4.4 - 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event            Ž/W, 50m Prsno/Breast                      Ml. deklice
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  36.51  JAMŠEK, Tesa Naja               Kranj               2006
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SEKNE, Ina                    09   PK Radovljica            39.73   405       
    2.  ABUTOVIČ, Mia                 09   PK Ljubljana             39.88   400       
    3.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana        40.91   371       
    4.  MARGETA, Ana                  10   PK Triglav Kranj         43.08   317       
    5.  ÐEŠEVIĆ, Minea                10   PK Ilirija Ljubljana     43.20   315       
    6.  ČANŽEK, Taya                  09   PK Neptun Celje          43.89   300       
    7.  UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui         10   PK Neptun Celje          43.95   299       
    8.  LIPONIK, Špela                09   PK Branik Maribor        45.91   262       
    9.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper                 46.35   255       
   10.  MOČNIK, Zala                  09   PK Cerkno                46.79   248       
   11.  ČUSAK, Tanja                  09   PK Ilirija Ljubljana     46.90   246       
   12.  AVBELJ, Ana                   09   PK Kamnik                47.11   243       
   13.  AGREŽ, Ariana                 10   PK Rudar Trbovlje        47.28   240       
   14.  LAMEŠIĆ, Lana                 11   PK Velenje               47.52   236       
   15.  PAVLIČ, Lara                  09   ŠD Aqua Ljubljana        47.57   236       
   16.  KNEZ, Zara                    10   PK Fužinar Ravne         47.60   235       
   17.  BERČAN, Ana                   10   PK Ljubljana             47.67   234       
   18.  VIDOVIČ, Lina                 10   PK Branik Maribor        48.34   224       
   19.  HORVAT, Tjaša                 10   PK Zdravilišče Raden     48.55   222       
   20.  ŠUTIĆ, Tijana                 09   PK Triglav Kranj         48.99   216       
   21.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Aleksandra    10   PK Fužinar Ravne         49.00   216       
   22.  VALEK, Zala                   09   PK Neptun Celje          49.27   212       
   23.  PRIMC, Živa                   10   PK Ljubljana             49.49   209       
   24.  SEIFERT, Metka                09   ŠD Riba Ljubljana        49.85   205       
   25.  JANKOVIĆ, Tijana              09   PK Ljubljana             50.00   203       
   26.  STARC, Taja                   09   PK Ribnica               50.07   202       
   27.  KUNŠTIĆ, Maša                 11   PK Ljubljana             50.12   201       
   28.  ČREPINKO, Zala                10   PK Terme Ptuj            50.17   201       
   29.  ŠKAPER, Ajda                  10   PK Ribnica               50.21   200       
   30.  MLAKAR, Ajša                  09   PK Triglav Kranj         50.67   195       
   31.  KOMELJ, Meta                  10   PK Triglav Kranj         50.98   191       
        TOMAŽEVIČ, Lucija Elizabeta   11   ŠD Aqua Ljubljana        50.98   191       
   33.  KALŠNIK, Iza                  09   PK Neptun Celje          51.71   183       
   34.  SLAPŠAK, Vita                 10   ŠD Riba Ljubljana        51.91   181       
   35.  HELBL, Lija                   10   PK Fužinar Ravne         52.16   179       
   36.  GIRINA, Anastasia             10   PK Ilirija Ljubljana     52.43   176       
   37.  GARTNER, Tricija              11   ŠD Riba Ljubljana        52.53   175       
   38.  JUVANČIČ, Špela               10   PK Ilirija Ljubljana     52.79   172       
   39.  LAHAJNAR, Tajda               10   PK Cerkno                53.10   169       
   40.  PETERŠIČ, Sofija              09   PA Kurent Ptuj           53.58   165       
   41.  OBERŽAN, Špela                11   PK Rudar Trbovlje        54.69   155       
   42.  PAKIŽ, Lara                   10   PK Ribnica               55.09   151       
   43.  GERBEC, Živa                  11   PK Olimpija Ljubljan     55.65   147       
   44.  MLAKAR, Hana                  11   PK Olimpija Ljubljan     55.92   145       
   45.  HADŽIAHMETOVIĆ, Merala        10   PK Ljubljana             56.11   143       
   46.  MEDIĆ, Stella                 10   PK Olimpija Ljubljan     56.19   143       
   47.  BORIŠEK, Noemi                11   PK Rudar Trbovlje        56.21   143       
   48.  PONIŽ, Maja                   10   ŠD Riba Ljubljana        56.35   142       
   49.  KONEC, Ula                    09   PK Koper                 56.43   141       
   50.  ČEPON, Lana                   10   PK Ljubljana             56.90   137       
   51.  GAJIĆ, Ella                   10   ŠD Aqua Ljubljana        57.19   135       
   52.  HOZJAN, Katarina              11   PK Zdravilišče Raden     57.28   135       
   53.  VOGA, Liu                     11   PK Radovljica            57.54   133       
   54.  ZUPANČIČ, Inja                11   PK Rudar Trbovlje        57.91   130       
   55.  KADIVNIK, Manca               11   ŠD Riba Ljubljana        58.13   129       
   56.  LAPUH, Justina Pika           10   PK Kamnik                58.14   129       
   57.  VALANTIČ, Mojca               11   PK Nova Gorica           59.50   120       
   58.  LOSIEVA, Anna                 13   PK Kamnik              1:02.73   102       
   59.  ŠENK, Tita                    11   PK Kamnik              1:05.61    89       
   DSQ  SPRUK, Tajda                  09   PK Kamnik                52.15             
        SW 7.2 - 
   DSQ  ŠOBAK, Maruša                 11   PK Zdravilišče Raden   1:01.14             
        SW 4.4 - 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event            M/M, 200m Prosto/Free                        Ml. dečki
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  2:09.25  VRAN-BENKOVIČ, Bor             Maribor            2019
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PODOBNIK, Filip               08   PK Olimpija Ljubljan   2:08.88   495       
        Rekord Slovenije ml. dečki
            30.30  1:03.13  1:35.76  2:08.88
    2.  ĆIROVIĆ, Lovro                08   PK Ribnica             2:19.13   394       
            32.26  1:07.94  1:44.25  2:19.13
    3.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik              2:21.47   374       
            32.88  1:09.49  1:46.64  2:21.47
    4.  PRINCL, Miha                  08   PK Velenje             2:22.09   369       
            32.52  1:09.53  1:47.25  2:22.09
    5.  PFAJFAR, Žiga                 08   PK Ratitovec Železni   2:22.84   364       
            32.72  1:09.26  1:45.90  2:22.84
    6.  PERŠIN, Blaž                  08   PK Ilirija Ljubljana   2:25.27   346       
            33.40  1:10.17  1:49.04  2:25.27
    7.  GOVŠE, Lan                    09   PK Ilirija Ljubljana   2:31.44   305       
            35.04  1:14.36  1:53.37  2:31.44
    8.  ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne       2:31.90   302       
            33.68  1:13.15  1:52.91  2:31.90
    9.  NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             2:32.66   298       
            36.61  1:14.51  1:54.62  2:32.66
   10.  GREGORČIČ, Nejc               08   PK Ilirija Ljubljana   2:33.80   291       
            34.41  1:14.17  1:54.29  2:33.80
   11.  PEZEROVIČ, Ian                09   PK Ljubljana           2:34.70   286       
            36.46  1:17.06  1:58.03  2:34.70
   12.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana      2:35.35   283       
            33.48  1:13.08  1:54.87  2:35.35
   13.  ERKER DE LUCAT, George        10   PK Olimpija Ljubljan   2:35.54   282       
            35.20  1:15.55  1:56.42  2:35.54
   14.  REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor      2:35.97   279       
            35.25  1:15.98  1:56.67  2:35.97
   15.  KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana      2:36.10   278       
            35.63  1:16.34  1:57.74  2:36.10
   16.  VAVTAR, Aljaž                 08   PK Ribnica             2:36.27   278       
            34.97  1:16.05  1:57.14  2:36.27
   17.  MAZI JAMNIK, Arne             09   PK Triglav Kranj       2:37.23   273       
            35.67  1:16.11  1:56.53  2:37.23
   18.  MAGAJNE, Janž                 09   PK Cerkno              2:40.53   256       
            36.86  1:17.15  1:58.76  2:40.53
   19.  PEČEK DANIELI, David          08   PK Olimpija Ljubljan   2:40.88   254       
            37.92  1:19.16  2:01.37  2:40.88
   20.  KOČEVAR, Jon                  09   PK Neptun Celje        2:41.73   250       
            34.49  1:16.92  2:00.41  2:41.73
   21.  LUSKAR, Maksim                08   DVŠ Posejdon Celje     2:43.19   244       
            36.42  1:17.83  2:02.78  2:43.19
   22.  ČAMPA, Tobija                 08   PK Ribnica             2:43.75   241       
            37.35  1:18.84  2:01.67  2:43.75
   23.  BRŽAN, Tosja                  10   PK Koper               2:44.12   240       
            39.13  1:21.00  2:03.93  2:44.12
   24.  JEKOVEC, Ažbe                 08   PK Triglav Kranj       2:44.32   239       
            36.64  1:18.66  2:02.41  2:44.32
   25.  BABIČ, Tin                    10   PK Celulozar Krško     2:44.84   236       
            38.39  1:19.44  2:02.93  2:44.84
   26.  KUNČIČ, Janez                 08   PK Radovljica          2:47.00   227       
            35.22  1:16.73  2:03.42  2:47.00
   27.  TERSEGLAV, Andraž             08   PK Radovljica          2:47.55   225       
            37.78  1:22.00  2:04.87  2:47.55
   28.  SMRKOLJ, Kristjan             08   ŠD Riba Ljubljana      2:47.82   224       
            36.61  1:19.48  2:04.08  2:47.82
   29.  ŠINK, Žan                     08   PK Triglav Kranj       2:48.11   223       
            39.38  1:22.66  2:06.95  2:48.11
   30.  KOBILICA, Lovro               08   PK Radovljica          2:49.49   217       
            38.06  1:21.52  2:09.14  2:49.49
   31.  JAGODIC, Nej                  10   PK Triglav Kranj       2:50.47   214       
            41.05  1:25.46  2:10.25  2:50.47
   32.  VALANTIČ, Nace                09   PK Nova Gorica         2:50.89   212       
            37.53  1:21.72  2:09.08  2:50.89
   33.  RUPREHT, Matija               08   PK Fužinar Ravne       2:51.07   211       
            36.86  1:21.64  2:08.65  2:51.07
   34.  JEROVŠEK, Gašper              09   PK Ilirija Ljubljana   2:52.11   208       
            39.66  1:23.58  2:08.85  2:52.11
   35.  JEVŠEVAR, Kristjan            09   PD Maribor             2:52.69   206       
            38.93  1:24.05  2:09.71  2:52.69
   36.  MAHER, Nejc                   09   PK Radovljica          2:54.14   200       
            38.91  1:23.80  2:10.30  2:54.14
   37.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper               2:54.43   199       
            38.20  2:09.67  2:54.43
   38.  ANDŽELEVSKI, Ostoj            10   ŠD Riba Ljubljana      2:55.30   196       
            37.33  1:23.68  2:11.96  2:55.30
   39.  LAHARNAR, Taras               09   PK Radovljica          2:56.27   193       
            38.92  1:25.65  2:14.65  2:56.27
   40.  SMREČNIK, Ožbej               08   PK Fužinar Ravne       2:58.33   187       
            38.66  1:24.73  2:13.44  2:58.33
   41.  ŠUMI BRANILOVIČ, Vid          10   PK Radovljica          2:58.82   185       
            39.06  1:25.28  2:12.42  2:58.82
   42.  TERSEGLAV, Lovro              08   PK Radovljica          3:00.28   181       
            41.31  1:29.11  2:15.65  3:00.28
   43.  HUDOVORNIK, Domen             11   PK Ilirija Ljubljana   3:02.71   173       
            39.35  1:26.64  2:15.92  3:02.71
   44.  SMOLIČ BATTELINO, Juš         10   PK Olimpija Ljubljan   3:03.46   171       
            39.99  1:29.02  2:17.93  3:03.46
   45.  ŠMID, Oskar                   09   ŠD Riba Ljubljana      3:03.86   170       
            39.80  1:28.47  2:17.77  3:03.86
   46.  KRAŠAN, Matija                09   PK Torpedo Ljubljana   3:04.09   170       
            42.89  1:30.77  2:19.45  3:04.09
   47.  ALEŠ, Urban                   09   PK Ljubljana           3:04.47   169       
            41.93  1:31.53  2:20.05  3:04.47
   48.  BRAJNIK, Jakob Lun            08   PK Olimpija Ljubljan   3:05.05   167       
            39.37  1:26.76  2:15.59  3:05.05
   49.  BURSAČ, Marko                 10   PK Ljubljana           3:05.11   167       
            40.68  1:29.03  2:20.03  3:05.11
   50.  OŠLAJ, Tine                   10   PK Olimpija Ljubljan   3:06.08   164       
            42.98  1:30.09  2:19.70  3:06.08
   51.  BARTENJEV, Luka               09   PK Olimpija Ljubljan   3:09.37   156       
            38.02  1:26.13  2:16.97  3:09.37
   52.  ŠMID, Erazem                  08   PK Triglav Kranj       3:09.67   155       
            41.35  1:30.56  2:22.70  3:09.67
   53.  OSTERMAN LAZAR, Gregor        09   PK Torpedo Ljubljana   3:11.35   151       
            41.91  1:33.50  2:25.22  3:11.35
   54.  TURK, Matic                   09   ŠD Riba Ljubljana      3:11.45   151       
            43.25  1:32.62  2:22.69  3:11.45
   55.  NAHTIGAL, Filip               10   PK Olimpija Ljubljan   3:15.97   141       
            44.21  1:34.21  2:26.12  3:15.97
   56.  BLATNIK, Ažbe                 09   PK Neptun Celje        3:18.40   135       
            43.58  1:37.26  2:28.71  3:18.40
   57.  MUSTAFIĆ, Omar                09   PK Velenje             3:22.02   128       
            45.52  1:37.67  2:30.90  3:22.02
   58.  BORKOVIĆ, Mai                 08   PK Ljubljana           3:24.14   124       
            42.78  1:38.35  2:33.48  3:24.14
   59.  PENKO, Kalvin Val             10   PK Ljubljana           3:45.42    92       
            49.40  1:47.42  2:46.96  3:45.42
   60.  BUTOIN, Cory                  10   PK Ljubljana           4:03.87    73       
            50.24  1:56.19  3:00.61  4:03.87
   DSQ  NOVAK, Jak                    10   ŠD Aqua Ljubljana      3:13.95             
        SW 4.4 - 
            41.74  1:32.99  2:26.48  3:13.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event            Ž/W, 200m Prosto/Free                      Ml. deklice
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  2:16.36  GOVEJŠEK, Nastja               Nova Gorica        2008
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SEKNE, Ina                    09   PK Radovljica          2:28.60   439       
            35.80  1:13.84  1:52.08  2:28.60
    2.  GONČIN, Tara                  09   ŠD Riba Ljubljana      2:28.86   437       
            35.65  1:14.42  1:52.87  2:28.86
    3.  RIHTMAN, Ava Luna             09   PK Ilirija Ljubljana   2:39.01   358       
            34.54  1:15.24  1:58.85  2:39.01
    4.  PRIMOŽIČ, Taja                09   PK Cerkno              2:39.42   355       
            36.34  1:17.35  2:00.07  2:39.42
    5.  ERJAVEC, Iza                  09   PK Ribnica             2:40.65   347       
            37.84  1:19.43  2:01.69  2:40.65
    6.  NAGLIČ, Lara                  09   PK Triglav Kranj       2:40.78   346       
            36.18  1:17.41  2:00.49  2:40.78
    7.  SAVERNIK, Veronika            09   PK Triglav Kranj       2:41.70   341       
            37.37  1:18.92  1:59.06  2:41.70
    8.  PECELI JANEŽIČ, Ajda          09   PK Ljubljana           2:42.51   336       
            37.95  1:20.59  2:01.81  2:42.51
    9.  VRHOVNIK, Nina                09   PK Kamnik              2:42.66   335       
            35.88  1:17.08  2:00.07  2:42.66
   10.  BABIČ, Pika                   09   PK Olimpija Ljubljan   2:43.53   329       
            37.22  1:18.94  2:03.24  2:43.53
   11.  DOLENC, Manca                 09   PK Ilirija Ljubljana   2:44.48   324       
            37.91  1:20.02  2:03.62  2:44.48
   12.  ÐORĐEVIČ, Tara                09   PK Torpedo Ljubljana   2:45.81   316       
            38.05  1:20.93  2:04.75  2:45.81
   13.  SEDEJ, Tia                    09   PK Olimpija Ljubljan   2:46.49   312       
            38.31  1:21.18  2:05.35  2:46.49
   14.  RAZBORŠEK, Katja              10   PK Radovljica          2:47.19   308       
            39.25  1:24.00  2:08.03  2:47.19
   15.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana      2:47.76   305       
            35.50  1:17.70  2:03.68  2:47.76
   16.  ÐUKIĆ, Hana                   09   PK Ribnica             2:47.98   304       
            37.67  1:21.26  2:04.57  2:47.98
   17.  PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       2:50.03   293       
            38.85  1:22.09  2:07.51  2:50.03
   18.  MARGETA, Ana                  10   PK Triglav Kranj       2:53.91   274       
            39.69  1:23.93  2:08.51  2:53.91
   19.  GRM, Marija                   09   PK Ljubljana           2:54.91   269       
            40.03  1:23.95  2:11.07  2:54.91
   20.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana      2:55.28   267       
            39.60  1:25.50  2:11.82  2:55.28
   21.  BOBIČ, Luna                   09   PK Zdravilišče Raden   2:55.70   265       
            40.18  1:26.14  2:10.93  2:55.70
   22.  ILC, Manja                    09   PK Ribnica             2:56.09   264       
            39.55  1:24.78  2:11.23  2:56.09
   23.  KLEMEN, Taja                  11   PK Kamnik              2:56.16   263       
            38.52  1:23.31  2:09.46  2:56.16
   24.  MALI, Nika                    09   PK Triglav Kranj       2:57.89   256       
            39.14  1:24.85  2:11.73  2:57.89
   25.  VRHOVAC, Lucija               09   PK Ljubljana           2:58.69   252       
            41.21  1:25.93  2:12.87  2:58.69
   26.  BOŽIČ, Pia                    10   PK Fužinar Ravne       3:04.21   230       
            42.67  1:30.30  2:18.65  3:04.21
   27.  HVALEC, Eva                   09   PA Kurent Ptuj         3:04.85   228       
            41.05  1:27.90  2:17.48  3:04.85
   28.  JOVANOVIĆ, Mia                09   PA Kurent Ptuj         3:05.02   227       
            41.81  1:29.35  2:17.56  3:05.02
   29.  POTEMINA, Alisa               10   PK Ilirija Ljubljana   3:05.47   226       
            40.67  1:29.31  2:19.03  3:05.47
   30.  BREZNIK, Neja                 09   PK Ljubljana           3:05.69   225       
            40.55  1:26.82  2:16.42  3:05.69
   31.  SUŠEC JAMBROVIČ, Ana          10   PK Velenje             3:12.17   203       
            41.06  1:30.47  2:22.21  3:12.17
   32.  KADIVEC, Klavdija             10   PK Triglav Kranj       3:14.71   195       
            43.30  1:34.45  2:25.77  3:14.71
   33.  KOMELJ, Meta                  10   PK Triglav Kranj       3:15.15   194       
            43.79  1:35.92  2:26.88  3:15.15
   34.  LAPUH, Justina Pika           10   PK Kamnik              3:17.11   188       
            47.14  1:38.96  2:29.77  3:17.11
   35.  JAKŠA JOVANOVSKI, Karin       11   PK Triglav Kranj       3:18.77   183       
            45.91  1:39.06  2:30.84  3:18.77
   36.  MEŠIĆ, Anja                   11   PK Olimpija Ljubljan   3:23.05   172       
            46.83  1:42.65  2:38.00  3:23.05
   37.  ELSNER, Carolina              11   ŠD Riba Ljubljana      3:24.14   169       
            46.60  1:38.05  2:34.99  3:24.14
   38.  ŠUTIĆ, Tijana                 09   PK Triglav Kranj       3:33.28   148       
            49.09  1:45.50  2:43.03  3:33.28
   39.  JANKOVIĆ, Tijana              09   PK Ljubljana           3:36.69   141       
            45.74  1:44.70  2:41.92  3:36.69
   40.  HADŽIAHMETOVIĆ, Merala        10   PK Ljubljana           3:42.95   130       
            48.69  1:46.28  2:45.07  3:42.95
   41.  RIHTARŠIČ, Maja               09   PK Ilirija Ljubljana   3:44.74   127       
            49.82  1:48.63  2:46.76  3:44.74
   42.  KRUŠIČ, Žanin                 10   PA Kurent Ptuj         3:45.30   126       
            48.98  1:49.11  2:49.04  3:45.30



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             M/M, 100m Delfin/Fly                        Ml. dečki
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  1:05.31  PODOBNIK, Filip                Ljubljana          2020
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PODOBNIK, Filip               08   PK Olimpija Ljubljan   1:05.25   436       
        Rekord Slovenije ml. dečki
            30.51  1:05.25
    2.  PFAJFAR, Žiga                 08   PK Ratitovec Železni   1:16.67   269       
            35.04  1:16.67
    3.  VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne       1:16.70   268       
            34.82  1:16.70
    4.  VUČKO, Nik                    08   PK Ilirija Ljubljana   1:17.99   255       
            34.27  1:17.99
    5.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana      1:18.05   255       
            34.53  1:18.05
    6.  MEŠIĆ, Enej                   09   PK Olimpija Ljubljan   1:18.73   248       
            34.38  1:18.73
    7.  GOVŠE, Lan                    09   PK Ilirija Ljubljana   1:20.67   231       
            37.16  1:20.67
    8.  ALJAŽ, Denis                  08   PK Triglav Kranj       1:24.70   199       
            37.95  1:24.70
    9.  MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne       1:25.52   193       
            37.41  1:25.52
   10.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana      1:26.85   185       
            38.94  1:26.85
   11.  PETEK, Jaka                   08   PK Ribnica             1:27.22   182       
            38.96  1:27.22
   12.  MAZI JAMNIK, Arne             09   PK Triglav Kranj       1:28.44   175       
            40.60  1:28.44
   13.  PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne       1:29.03   171       
            40.62  1:29.03
   14.  ČUJEŽ, Miha                   10   PK Neptun Celje        1:30.12   165       
            39.42  1:30.12
   15.  SEČNIK, Matic                 09   PK Triglav Kranj       1:30.34   164       
            39.30  1:30.34
   16.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana      1:35.20   140       
            43.22  1:35.20
   17.  KOLENKO, Tim                  08   PK Ilirija Ljubljana   1:41.08   117       
            45.44  1:41.08
   18.  ŠUMI BRANILOVIČ, Vid          10   PK Radovljica          1:41.32   116       
            46.10  1:41.32
   19.  LOVRIČ, Marcel                09   ŠD Riba Ljubljana      1:50.47    89       
            50.24  1:50.47
   20.  POLJŠAK, Žiga                 10   ŠD Riba Ljubljana      1:54.10    81       
            47.27  1:54.10
   21.  TOMAŽIČ, Martin               10   PK Olimpija Ljubljan   1:56.37    76       
            54.09  1:56.37
   DSQ  KORITNIK, Lan                 09   PK Ilirija Ljubljana   1:35.60             
        SW 8.2 - 
            42.11  1:35.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event             Ž/W, 100m Delfin/Fly                      Ml. deklice
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  1:11.01  LOTRIČ, Maja                   Kranj              2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana      1:24.36   284       
            37.50  1:24.36
    2.  HLASTAN, Eliana               09   PK Fužinar Ravne       1:28.05   250       
            39.59  1:28.05
    3.  MENONI, Ema                   09   PK Celulozar Krško     1:28.74   244       
            40.56  1:28.74
    4.  ŽAGAR, Ela                    09   DVŠ Posejdon Celje     1:30.50   230       
            39.46  1:30.50
    5.  BOBIČ, Luna                   09   PK Zdravilišče Raden   1:34.52   202       
            42.26  1:34.52
    6.  OBERŽAN, Mojca                10   PK Rudar Trbovlje      1:35.27   197       
            41.70  1:35.27
    7.  NAGLIČ, Lara                  09   PK Triglav Kranj       1:36.44   190       
            45.85  1:36.44
    8.  MELE, Zoja                    09   PK Ljubljana           1:37.17   186       
            42.14  1:37.17
    9.  AGREŽ, Ariana                 10   PK Rudar Trbovlje      1:37.24   185       
            42.77  1:37.24
   10.  ÐORĐEVIČ, Tara                09   PK Torpedo Ljubljana   1:37.56   183       
            42.76  1:37.56
   11.  TANKO, Polona                 10   PK Ribnica             1:39.70   172       
            44.29  1:39.70
   12.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana      1:55.71   110       
            49.49  1:55.71
   13.  DOMIČ, Ivona                  11   ŠD Riba Ljubljana      1:58.22   103       
            55.37  1:58.22
   14.  PUŠKARIČ, Julija              09   PK Ljubljana           2:00.12    98       
            50.57  2:00.12
   15.  KADIVEC, Klavdija             10   PK Triglav Kranj       2:06.51    84       
            57.76  2:06.51
   DSQ  SLAPŠAK, Vita                 10   ŠD Riba Ljubljana      1:52.92             
        SW 8.3 - 
            51.51  1:52.92
   DSQ  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj       1:57.75             
        SW 4.4 - 
            53.57  1:57.75



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event            M/M, 200m Hrbtno/Back                        Ml. dečki
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  2:24.90  ŠENICA PAVLETIČ, Primož        Maribor            2013
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik              2:32.21   397       
            36.49  1:14.70  1:54.15  2:32.21
    2.  PEVEC, Julijan                08   PK Neptun Celje        2:37.41   359       
            37.57  1:17.35  1:57.91  2:37.41
    3.  MEŠIĆ, Enej                   09   PK Olimpija Ljubljan   2:44.84   312       
            38.28  1:21.55  2:04.40  2:44.84
    4.  VAVTAR, Aljaž                 08   PK Ribnica             2:47.18   300       
            40.23  1:23.80  2:06.28  2:47.18
    5.  MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne       2:47.81   296       
            39.05  1:22.64  2:06.15  2:47.81
    6.  VUČKO, Nik                    08   PK Ilirija Ljubljana   2:48.84   291       
            39.32  1:22.05  2:06.34  2:48.84
    7.  NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             2:48.87   291       
            41.93  1:25.39  2:08.50  2:48.87
    8.  ČADEŽ, Tanej                  09   PK Ljubljana           2:49.53   287       
            41.27  1:25.27  2:09.61  2:49.53
    9.  KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana      2:54.29   264       
            40.88  1:26.32  2:11.77  2:54.29
   10.  RODMAN PONIKVAR, Ian          08   PK Ilirija Ljubljana   2:54.32   264       
            42.00  1:25.87  2:12.01  2:54.32
   11.  LIPOLT, Aleksander            09   PK Ljubljana           2:54.93   261       
            41.66  1:26.43  2:12.56  2:54.93
   12.  ČAMPA, Tobija                 08   PK Ribnica             2:57.96   248       
            42.15  1:27.93  2:14.27  2:57.96
   13.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana      2:58.03   248       
            41.05  1:26.40  2:13.16  2:58.03
   14.  ERKER DE LUCAT, George        10   PK Olimpija Ljubljan   2:58.11   248       
            42.94  1:28.14  2:15.19  2:58.11
   15.  MAGAJNE, Janž                 09   PK Cerkno              2:58.94   244       
            42.21  1:28.17  2:13.81  2:58.94
   16.  KOSMAČ, Tilen                 08   PK Triglav Kranj       3:03.54   226       
            42.66  1:29.02  2:16.79  3:03.54
   17.  VIHERNIK, Aljoša              08   PK Neptun Celje        3:04.60   222       
            43.41  1:31.53  2:19.26  3:04.60
   18.  JEKOVEC, Ažbe                 08   PK Triglav Kranj       3:05.00   221       
            44.35  1:31.85  2:19.49  3:05.00
   19.  PRIBAC, Lan                   09   PK Biser Piran         3:05.11   221       
            45.50  1:33.03  2:20.26  3:05.11
   20.  ČUJEŽ, Miha                   10   PK Neptun Celje        3:06.80   215       
            45.19  1:33.29  2:21.85  3:06.80
   21.  POTNIK, Matic                 08   ŠD Riba Ljubljana      3:06.97   214       
            43.13  1:31.38  2:20.52  3:06.97
   22.  PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne       3:07.48   212       
            46.52  1:34.29  2:21.83  3:07.48
   23.  ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj       3:08.32   209       
            46.07  1:35.17  2:23.64  3:08.32
   24.  MIKLIČ, Jan                   09   PK Ilirija Ljubljana   3:09.31   206       
            44.09  1:33.15  2:23.81  3:09.31
   25.  ŽEN, Nace                     08   PK Kamnik              3:10.63   202       
            45.73  1:34.77  2:24.09  3:10.63
   26.  SKOČIR, Jakob                 08   PK Torpedo Ljubljana   3:13.08   194       
            42.12  1:31.65  2:22.92  3:13.08
   27.  STARC, Teo                    08   PK Ribnica             3:13.21   194       
            45.92  1:35.46  2:26.24  3:13.21
   28.  CAPELLO, Nino                 09   PK Neptun Celje        3:13.34   193       
            45.84  1:36.00  2:26.96  3:13.34
   29.  MEDVED, Svit                  09   PK Torpedo Ljubljana   3:14.54   190       
            47.55  1:37.44  2:27.24  3:14.54
   30.  JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo         10   PK Neptun Celje        3:16.01   186       
            47.20  1:38.58  2:29.19  3:16.01
   31.  NEGODIČ, Liam                 08   PK Kamnik              3:16.05   186       
            46.60  1:37.14  2:28.17  3:16.05
   32.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana      3:16.83   183       
            48.13  1:40.38  2:28.98  3:16.83
   33.  VASLE, Aljaž                  09   PK Neptun Celje        3:17.42   182       
            47.39  1:38.24  2:28.99  3:17.42
   34.  KOROŠ, Žiga                   11   PK Fužinar Ravne       3:18.08   180       
            45.88  1:37.06  2:30.80  3:18.08
   35.  HUDOVORNIK, Domen             11   PK Ilirija Ljubljana   3:19.12   177       
            47.02  1:38.25  2:29.56  3:19.12
   36.  NAHTIGAL, Filip               10   PK Olimpija Ljubljan   3:25.31   161       
            49.03  1:42.87  2:36.32  3:25.31
   37.  OŠLAJ, Tine                   10   PK Olimpija Ljubljan   3:26.27   159       
            50.65  1:44.33  2:37.00  3:26.27
   38.  ŠMID, Oskar                   09   ŠD Riba Ljubljana      3:27.58   156       
            46.91  1:42.69  2:36.59  3:27.58
   39.  KOSI, Kanai                   09   PK Triglav Kranj       3:29.02   153       
            48.65  1:41.98  2:36.72  3:29.02
   40.  POLJŠAK, Žiga                 10   ŠD Riba Ljubljana      3:35.03   141       
            51.49  1:48.67  2:45.20  3:35.03
   41.  STRAŽIŠAR, Vid                08   PK Olimpija Ljubljan   3:35.72   139       
            52.47  1:48.19  2:44.08  3:35.72
   42.  GRM, Valter                   11   PK Ljubljana           3:46.39   120       
            51.02  1:48.76  2:49.50  3:46.39
   43.  ŽNIDARŠIČ, Ian                10   PK Olimpija Ljubljan   3:47.21   119       
            55.12  1:57.44  2:56.72  3:47.21
   44.  ŽAGAR, Jaša                   10   PK Olimpija Ljubljan   3:54.11   109       
            54.38  1:55.22  2:55.84  3:54.11
   DSQ  GREGORČIČ, Nejc               08   PK Ilirija Ljubljana   2:53.46             
        SW 6.3 - 
            40.16  1:24.59  2:09.58  2:53.46
   DSQ  SMREČNIK, Ožbej               08   PK Fužinar Ravne       3:04.12             
        SW 6.2 - 
            42.08  1:29.07  2:18.62  3:04.12
   DSQ  BLATNIK, Ažbe                 09   PK Neptun Celje        3:47.87             
        SW 6.2 - 
            54.74  1:53.50  2:52.43  3:47.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event            Ž/W, 200m Hrbtno/Back                      Ml. deklice
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  2:35.44  JELESIJEVIČ, Anja              Kranj              2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GONČIN, Tara                  09   ŠD Riba Ljubljana      2:50.45   378       
            41.73  1:25.95  2:08.55  2:50.45
    2.  MENONI, Ema                   09   PK Celulozar Krško     2:51.12   374       
            40.98  1:24.92  2:08.36  2:51.12
    3.  DOLENC, Manca                 09   PK Ilirija Ljubljana   2:56.64   340       
            41.52  1:27.28  2:12.44  2:56.64
    4.  KIRBIŠ, Anina                 09   PK Branik Maribor      2:58.94   327       
            41.46  1:28.30  2:15.11  2:58.94
    5.  BRATINA, Elina                09   PK Neptun Celje        3:00.40   319       
            44.87  1:31.37  2:17.14  3:00.40
    6.  MRKONJIČ, Tia                 10   PK Velenje             3:01.07   316       
            43.31  1:29.03  2:15.80  3:01.07
    7.  SAVERNIK, Veronika            09   PK Triglav Kranj       3:03.31   304       
            44.65  1:30.75  2:15.80  3:03.31
    8.  SEDEJ, Tia                    09   PK Olimpija Ljubljan   3:03.64   303       
            43.81  1:30.80  2:18.55  3:03.64
    9.  ÐUKIĆ, Hana                   09   PK Ribnica             3:04.45   299       
            43.94  1:30.77  2:19.43  3:04.45
   10.  CAMLEK, Maša                  09   PK Triglav Kranj       3:04.77   297       
            44.50  1:32.31  2:19.84  3:04.77
   11.  PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       3:07.59   284       
            44.97  1:31.99  2:21.49  3:07.59
        UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui         10   PK Neptun Celje        3:07.59   284       
            44.44  1:32.28  2:21.89  3:07.59
   13.  BABIČ, Pika                   09   PK Olimpija Ljubljan   3:07.83   283       
            43.83  1:31.17  2:20.29  3:07.83
   14.  KLEMEN, Taja                  11   PK Kamnik              3:09.88   274       
            43.64  1:32.75  2:22.67  3:09.88
   15.  PUŠKARIČ, Julija              09   PK Ljubljana           3:11.46   267       
            45.97  1:35.50  2:24.83  3:11.46
   16.  ILC, Manja                    09   PK Ribnica             3:14.62   254       
            46.74  1:36.95  2:27.58  3:14.62
   17.  BREZNIK, Neja                 09   PK Ljubljana           3:15.44   251       
            45.72  1:36.44  2:28.16  3:15.44
   18.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana      3:16.73   246       
            46.49  1:36.71  2:28.28  3:16.73
   19.  ŠKAPER, Ajda                  10   PK Ribnica             3:16.99   245       
            45.43  1:36.67  2:28.34  3:16.99
   20.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana      3:19.07   237       
            48.62  1:41.49  2:33.46  3:19.07
   21.  MALI, Nika                    09   PK Triglav Kranj       3:20.33   233       
            48.55  1:37.82  2:31.30  3:20.33
   22.  ČUSAK, Tanja                  09   PK Ilirija Ljubljana   3:24.95   218       
            47.89  1:40.47  2:32.90  3:24.95
   23.  KNEZ, Zara                    10   PK Fužinar Ravne       3:27.23   210       
            49.75  1:43.21  2:37.67  3:27.23
   24.  POTEMINA, Alisa               10   PK Ilirija Ljubljana   3:27.63   209       
            49.35  1:43.34  2:35.48  3:27.63
   25.  PRIMC, Živa                   10   PK Ljubljana           3:29.30   204       
            48.07  1:41.03  2:37.42  3:29.30
   26.  KOŠIR, Zala                   11   PK Torpedo Ljubljana   3:31.04   199       
            48.99  1:43.88  2:39.28  3:31.04
   27.  HELBL, Lija                   10   PK Fužinar Ravne       3:37.33   182       
            49.16  1:45.52  2:42.63  3:37.33
   28.  KUNŠTIĆ, Maša                 11   PK Ljubljana           3:47.05   160       
            52.06  1:50.70  2:50.84  3:47.05
   29.  ELSNER, Carolina              11   ŠD Riba Ljubljana      3:47.39   159       
            52.84  1:52.86  2:53.63  3:47.39
   30.  BROLIH, Lara                  11   PK Triglav Kranj       3:49.82   154       
            54.21  1:53.70  2:55.02  3:49.82
   31.  SELAN, Augustina              10   PK Ljubljana           3:56.26   142       
            53.70  1:54.76  2:57.01  3:56.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                        Ml. dečki
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  26.68  VRAN-BENKOVIČ, Bor              Maribor             2019
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ĆIROVIĆ, Lovro                08   PK Ribnica               27.87   422       
    2.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana        29.22   366       
    3.  PRINCL, Miha                  08   PK Velenje               29.39   360       
    4.  ČUJEŽ, Vid                    08   PK Neptun Celje          29.40   359       
    5.  PEZEROVIČ, Ian                09   PK Ljubljana             29.56   353       
    6.  PERŠIN, Blaž                  08   PK Ilirija Ljubljana     30.18   332       
    7.  GOR, Danijel                  08   PK Koper                 30.56   320       
    8.  KOCJAN, Nik                   08   PK Ilirija Ljubljana     31.32   297       
    9.  KOČEVAR, Jon                  09   PK Neptun Celje          31.34   297       
   10.  ČADEŽ, Tanej                  09   PK Ljubljana             31.79   284       
   11.  REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor        32.01   278       
   12.  VRABL, Nik                    08   PK Branik Maribor        32.11   276       
   13.  ŠETINA, Nejc                  09   PK Neptun Celje          32.52   265       
   14.  ANDŽELEVSKI, Ostoj            10   ŠD Riba Ljubljana        32.63   263       
   15.  RODMAN PONIKVAR, Ian          08   PK Ilirija Ljubljana     32.64   262       
   16.  VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne         32.82   258       
   17.  SMRKOLJ, Kristjan             08   ŠD Riba Ljubljana        32.83   258       
   18.  VALANTIČ, Nace                09   PK Nova Gorica           32.87   257       
   19.  VIHERNIK, Aljoša              08   PK Neptun Celje          32.93   256       
   20.  SEČNIK, Matic                 09   PK Triglav Kranj         32.97   255       
   21.  ALJAŽ, Denis                  08   PK Triglav Kranj         33.00   254       
   22.  KUNČIČ, Janez                 08   PK Radovljica            33.05   253       
   23.  LUSKAR, Maksim                08   DVŠ Posejdon Celje       33.40   245       
   24.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper                 33.54   242       
   25.  BURDUJA, Kristian             09   PK Koper                 33.82   236       
   26.  MELON, Oskar                  10   PK Olimpija Ljubljan     33.99   232       
   27.  BABIČ, Tin                    10   PK Celulozar Krško       34.04   231       
   28.  JEVŠEVAR, Kristjan            09   PD Maribor               34.09   230       
   29.  RUPREHT, Matija               08   PK Fužinar Ravne         34.13   229       
   30.  LAPANJE, Jonas                09   PK Cerkno                34.16   229       
   31.  LIPOLT, Aleksander            09   PK Ljubljana             34.35   225       
   32.  VASLE, Aljaž                  09   PK Neptun Celje          34.45   223       
   33.  KOBILICA, Lovro               08   PK Radovljica            34.56   221       
   34.  MAHER, Nejc                   09   PK Radovljica            34.61   220       
   35.  POLUTNIK, Miha                08   DVŠ Posejdon Celje       34.68   219       
   36.  KRAGELJ, Črt                  08   PK Ajdovščina            34.79   217       
   37.  BRŽAN, Tosja                  10   PK Koper                 34.84   216       
   38.  CAPELLO, Nino                 09   PK Neptun Celje          34.85   216       
   39.  TERSEGLAV, Andraž             08   PK Radovljica            35.01   213       
   40.  LOVRIČ, Marcel                09   ŠD Riba Ljubljana        35.07   211       
   41.  JEROVŠEK, Gašper              09   PK Ilirija Ljubljana     35.38   206       
   42.  POVŠIČ, Rene                  09   PK Koper                 35.42   205       
   43.  KORAČIN, Matt                 08   PK Branik Maribor        35.44   205       
   44.  RUPNIK, Ivo                   08   PK Ilirija Ljubljana     35.46   205       
   45.  ERMENC, Aidan                 08   DVŠ Posejdon Celje       36.05   195       
   46.  ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon       08   PK Triglav Kranj         36.06   194       
   47.  JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo         10   PK Neptun Celje          36.19   192       
   48.  REMŠKAR, Luka                 10   PK Koper                 36.30   191       
   49.  PRELESNIK, Tim                10   PK Torpedo Ljubljana     36.39   189       
   50.  MIKLIČ, Jan                   09   PK Ilirija Ljubljana     36.52   187       
   51.  PFAJFAR, Ožbe                 09   PK Celulozar Krško       36.57   186       
   52.  KORINŠEK, Lev                 10   ŠD Riba Ljubljana        36.73   184       
   53.  GORIŠEK, Nino                 08   PK Branik Maribor        36.80   183       
   54.  BARTENJEV, Luka               09   PK Olimpija Ljubljan     36.85   182       
   55.  JAGODIC, Nej                  10   PK Triglav Kranj         37.25   176       
   56.  KRAŠAN, Matija                09   PK Torpedo Ljubljana     37.33   175       
   57.  NOVAK, Jak                    10   ŠD Aqua Ljubljana        37.44   174       
   58.  JURČIČ, Anej                  09   PK Celulozar Krško       37.47   173       
   59.  KOCJAN, Jakob                 11   PK Ilirija Ljubljana     38.27   163       
   60.  ŠLIBAR, Grega                 09   PK Triglav Kranj         38.38   161       
   61.  TESTEN, Martin                10   ŠD Riba Ljubljana        38.39   161       
   62.  BATYRSHIN, Artem              09   PK Olimpija Ljubljan     38.51   160       
   63.  MATKO MARCIUS, Leon Etien     10   DVŠ Posejdon Celje       38.52   159       
   64.  RAMŠAK, Maj                   09   DVŠ Posejdon Celje       38.67   158       
   65.  PREGL, Gašper                 08   ŠD Riba Ljubljana        38.71   157       
   66.  OSTERMAN LAZAR, Gregor        09   PK Torpedo Ljubljana     38.74   157       
   67.  KOROŠ, Žiga                   11   PK Fužinar Ravne         38.76   157       
   68.  DOVŽAN, Jure                  09   PK Ilirija Ljubljana     38.93   154       
   69.  POLIČ, Staš                   09   PK Ljubljana             38.99   154       
   70.  MILENKOVIČ, Filip             10   PK Radovljica            39.13   152       
   71.  STRAŽIŠAR, Vid                08   PK Olimpija Ljubljan     39.16   152       
   72.  GRM, Valter                   11   PK Ljubljana             39.21   151       
   73.  TURK, Matic                   09   ŠD Riba Ljubljana        39.26   151       
   74.  TRAMPUŽ, Mark                 10   ŠD Aqua Ljubljana        39.61   147       
   75.  MUSTAFIĆ, Omar                09   PK Velenje               39.84   144       
   76.  TRČEK, Aljaž                  08   ŠD Aqua Ljubljana        40.00   142       
   77.  GRADIŠEK, Žan                 08   PK Triglav Kranj         40.24   140       
   78.  UMIĆEVIĆ, Ognjen              09   PK Olimpija Ljubljan     40.31   139       
   79.  VOLK, Žiga                    09   PK Ljubljana             40.50   137       
   80.  JERMAN, Nik                   08   PK Koper                 40.52   137       
   81.  ČUFER, Jaka                   11   ŠD Aqua Ljubljana        40.67   135       
   82.  SEVER, Filip                  10   PK Ljubljana             40.79   134       
   83.  KOSI, Kanai                   09   PK Triglav Kranj         40.88   133       
   84.  KRIVEC, Kristjan              10   PK Radovljica            40.95   133       
   85.  LONČAREVIČ, Matic             09   PK Ribnica               41.66   126       
   86.  MARKIČ, Tim                   09   PK Koper                 41.74   125       
   87.  KOBOVC, Nal                   11   PK Fužinar Ravne         41.78   125       
   88.  POLJAK, Brin                  11   PK Olimpija Ljubljan     42.54   118       
   89.  LEVIČNIK, Borna               10   PK Olimpija Ljubljan     43.65   109       
   90.  JELENC, Matic                 11   PK Radovljica            44.05   106       
   91.  STEPIĆ, Maj                   08   PK Olimpija Ljubljan     44.29   105       
   92.  BESHLYK, Tymur                11   PK Kamnik                45.49    97       
   93.  MALAVAŠIČ, Jan                11   PK Ribnica               46.27    92       
   94.  STARC, Tibor                  11   PK Ribnica               46.72    89       
   95.  MAJDIČ, Tian                  11   PK Kamnik                54.82    55       
   96.  RUTAR, Lukas                  12   PK Biser Piran         1:05.96    31       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                      Ml. deklice
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  28.49  ROŽIČ, Ula                      Kranj               2018
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RIHTMAN, Ava Luna             09   PK Ilirija Ljubljana     30.65   460       
    2.  ABUTOVIČ, Mia                 09   PK Ljubljana             30.97   446       
    3.  VRHOVNIK, Nina                09   PK Kamnik                31.20   436       
    4.  ERJAVEC, Iza                  09   PK Ribnica               32.69   379       
    5.  PRIMOŽIČ, Taja                09   PK Cerkno                32.71   378       
    6.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana        32.87   373       
    7.  KIRBIŠ, Anina                 09   PK Branik Maribor        33.17   363       
    8.  PECELI JANEŽIČ, Ajda          09   PK Ljubljana             33.29   359       
    9.  CAMLEK, Maša                  09   PK Triglav Kranj         33.65   348       
   10.  ÐEŠEVIĆ, Minea                10   PK Ilirija Ljubljana     34.24   330       
   11.  BRATINA, Elina                09   PK Neptun Celje          34.30   328       
   12.  HLASTAN, Eliana               09   PK Fužinar Ravne         34.50   322       
   13.  ŽAGAR, Ela                    09   DVŠ Posejdon Celje       34.75   316       
   14.  MOČNIK, Zala                  09   PK Cerkno                34.79   314       
   15.  VALEK, Zala                   09   PK Neptun Celje          34.83   313       
   16.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper                 35.06   307       
   17.  MELE, Zoja                    09   PK Ljubljana             35.27   302       
   18.  TANKO, Polona                 10   PK Ribnica               36.00   284       
   19.  PULKO, Ela Klara              10   PK Triglav Kranj         36.41   274       
   20.  ČANŽEK, Taya                  09   PK Neptun Celje          36.50   272       
        PAVLIČ, Lara                  09   ŠD Aqua Ljubljana        36.50   272       
   22.  RAZBORŠEK, Katja              10   PK Radovljica            36.58   270       
   23.  GRM, Marija                   09   PK Ljubljana             36.74   267       
   24.  OBERŽAN, Mojca                10   PK Rudar Trbovlje        36.79   266       
   25.  LIPONIK, Špela                09   PK Branik Maribor        37.12   259       
   26.  HVALEC, Eva                   09   PA Kurent Ptuj           37.37   254       
        SEIFERT, Metka                09   ŠD Riba Ljubljana        37.37   254       
   28.  MRKONJIČ, Tia                 10   PK Velenje               37.38   253       
   29.  VRHOVAC, Lucija               09   PK Ljubljana             37.49   251       
   30.  HORVAT, Tjaša                 10   PK Zdravilišče Raden     37.54   250       
   31.  KONEC, Ula                    09   PK Koper                 37.63   248       
   32.  MLAKAR, Ajša                  09   PK Triglav Kranj         37.66   248       
   33.  DOMIČ, Ivona                  11   ŠD Riba Ljubljana        37.76   246       
   34.  BOŽIČ, Pia                    10   PK Fužinar Ravne         38.06   240       
   35.  JUVANČIČ, Špela               10   PK Ilirija Ljubljana     38.40   234       
   36.  VIDOVIČ, Lina                 10   PK Branik Maribor        38.66   229       
   37.  SPRUK, Tajda                  09   PK Kamnik                38.67   229       
   38.  KALŠNIK, Iza                  09   PK Neptun Celje          38.77   227       
   39.  PETERŠIČ, Sofija              09   PA Kurent Ptuj           38.87   225       
   40.  JOVANOVIĆ, Mia                09   PA Kurent Ptuj           39.04   222       
   41.  JAKŠA JOVANOVSKI, Karin       11   PK Triglav Kranj         39.35   217       
   42.  KOŠIR, Zala                   11   PK Torpedo Ljubljana     39.39   216       
   43.  VOGA, Liu                     11   PK Radovljica            39.43   216       
   44.  MEŠIĆ, Anja                   11   PK Olimpija Ljubljan     39.52   214       
   45.  SUŠEC JAMBROVIČ, Ana          10   PK Velenje               39.84   209       
   46.  STARC, Taja                   09   PK Ribnica               41.03   191       
   47.  PAKIŽ, Lara                   10   PK Ribnica               41.04   191       
   48.  LAMEŠIĆ, Lana                 11   PK Velenje               41.30   188       
   49.  TOMAŽEVIČ, Lucija Elizabeta   11   ŠD Aqua Ljubljana        42.03   178       
   50.  AVBELJ, Ana                   09   PK Kamnik                42.11   177       
   51.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Aleksandra    10   PK Fužinar Ravne         42.29   175       
   52.  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj         42.43   173       
   53.  BERČAN, Ana                   10   PK Ljubljana             43.08   165       
   54.  ČEPON, Lana                   10   PK Ljubljana             43.12   165       
   55.  LAHAJNAR, Tajda               10   PK Cerkno                43.28   163       
   56.  BORIŠEK, Noemi                11   PK Rudar Trbovlje        43.60   160       
   57.  SELAN, Augustina              10   PK Ljubljana             43.77   158       
   58.  HOZJAN, Katarina              11   PK Zdravilišče Raden     44.00   155       
   59.  VALANTIČ, Mojca               11   PK Nova Gorica           44.23   153       
   60.  RIHTARŠIČ, Maja               09   PK Ilirija Ljubljana     44.67   148       
   61.  ZUPANČIČ, Inja                11   PK Rudar Trbovlje        44.74   148       
   62.  GIRINA, Anastasia             10   PK Ilirija Ljubljana     44.94   146       
   63.  BROLIH, Lara                  11   PK Triglav Kranj         45.02   145       
   64.  GAJIĆ, Ella                   10   ŠD Aqua Ljubljana        45.04   145       
   65.  GARTNER, Tricija              11   ŠD Riba Ljubljana        45.12   144       
   66.  OBERŽAN, Špela                11   PK Rudar Trbovlje        45.15   144       
   67.  MEDIĆ, Stella                 10   PK Olimpija Ljubljan     45.21   143       
   68.  KADIVNIK, Manca               11   ŠD Riba Ljubljana        45.34   142       
   69.  ŠOBAK, Maruša                 11   PK Zdravilišče Raden     46.10   135       
   70.  GERBEC, Živa                  11   PK Olimpija Ljubljan     46.56   131       
   71.  KRUŠIČ, Žanin                 10   PA Kurent Ptuj           47.25   125       
   72.  ČREPINKO, Zala                10   PK Terme Ptuj            48.15   118       
   73.  MLAKAR, Hana                  11   PK Olimpija Ljubljan     49.90   106       
   74.  PONIŽ, Maja                   10   ŠD Riba Ljubljana        53.13    88       
   75.  ŠENK, Tita                    11   PK Kamnik                58.54    66       
   76.  LOSIEVA, Anna                 13   PK Kamnik              1:01.71    56       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event           M/M, 4 x 50m Prosto/Free                      Ml. dečki
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  1:56.12  PK Branik Maribor       BM     Maribor            2008
--------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NC I. (ml.dečki)                   PK Neptun Celje        2:01.78   338       
        ČUJEŽ, Vid, 08                         VIHERNIK, Aljoša, 08
        PEVEC, Julijan, 08                     KOČEVAR, Jon, 09
            29.77    59.15  1:30.99  2:01.78

    2.  RL I. (ml.dečki)                   ŠD Riba Ljubljana      2:01.92   337       
        KRDŽALIĆ, Maj, 09                      POTNIK, Matic, 08
        FROLOV, Mark, 08                       KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob, 09
            29.93  1:00.14  1:30.79  2:01.92

    3.  OL I. (ml.dečki)                   PK Olimpija Ljubljan   2:04.02   320       
        PODOBNIK, Filip, 08                    PEČEK DANIELI, David, 08
        MEŠIĆ, Enej, 09                        ERKER DE LUCAT, George, 10
            27.73    58.31  1:31.98  2:04.02

    4.  IL I. (ml.dečki)                   PK Ilirija Ljubljana   2:04.24   318       
        PERŠIN, Blaž, 08                       GOVŠE, Lan, 09
        VUČKO, Nik, 08                         KOCJAN, Nik, 08
            30.26  1:00.55  1:33.35  2:04.24

    5.  RR I. (ml.dečki)                   PK Ribnica             2:05.27   310       
        PETEK, Jaka, 08                        ČAMPA, Tobija, 08
        VAVTAR, Aljaž, 08                      ĆIROVIĆ, Lovro, 08
            32.93  1:04.66  1:37.74  2:05.27

    6.  FR I. (ml.dečki)                   PK Fužinar Ravne       2:10.25   276       
        ROTOVNIK, Bor, 09                      VUŠNIK, Žan Luka, 09
        MARKAČ, Nik, 09                        RUPREHT, Matija, 08
            31.44  1:03.54  1:36.47  2:10.25

    7.  IL II. (ml.dečki)                  PK Ilirija Ljubljana   2:12.74   261       
        GREGORČIČ, Nejc, 08                    KORITNIK, Lan, 09
        RODMAN PONIKVAR, Ian, 08               KOLENKO, Tim, 08
            33.01  1:05.40  1:38.51  2:12.74

    8.  RL II. (ml.dečki)                  ŠD Riba Ljubljana      2:13.52   256       
        GROHAR, Črt, 08                        LOVRIČ, Marcel, 09
        ANDŽELEVSKI, Ostoj, 10                 SMRKOLJ, Kristjan, 08
            32.07  1:05.53  1:40.98  2:13.52

    9.  LL I. (ml.dečki)                   PK Ljubljana           2:14.75   249       
        PEZEROVIČ, Ian, 09                     LIPOLT, Aleksander, 09
        ČADEŽ, Tanej, 09                       BURSAČ, Marko, 10
            31.51  1:03.39  1:38.38  2:14.75

   10.  TK I. (ml.dečki)                   PK Triglav Kranj       2:15.92   243       
        ALJAŽ, Denis, 08                       MAZI JAMNIK, Arne, 09
        SEČNIK, Matic, 09                      KOSMAČ, Tilen, 08
            33.68  1:08.02  1:42.23  2:15.92

   11.  BM I. (ml.dečki)                   PK Branik Maribor      2:16.09   242       
        VRABL, Nik, 08                         KORAČIN, Matt, 08
        GORIŠEK, Nino, 08                      REGVAT, Jani, 08
            32.60  1:08.49  1:43.57  2:16.09

   12.  RAD I. (ml.dečki)                  PK Radovljica          2:17.22   236       
        KOBILICA, Lovro, 08                    MAHER, Nejc, 09
        KUNČIČ, Janez, 08                      ŠUMI BRANILOVIČ, Vid, 10
            33.38  1:06.70  1:42.03  2:17.22

   13.  NC II. (ml.dečki)                  PK Neptun Celje        2:21.64   214       
        ŠETINA, Nejc, 09                       JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo, 10
        ČUJEŽ, Miha, 10                        CAPELLO, Nino, 09
            33.66  1:09.56  1:46.56  2:21.64

   14.  PC I. (ml.dečki)                   DVŠ Posejdon Celje     2:22.95   209       
        ERMENC, Aidan, 08                      LUSKAR, Maksim, 08
        MATKO MARCIUS, Leon Etien, 10          POLUTNIK, Miha, 08
            35.83  1:14.85  1:48.64  2:22.95

   15.  TK II. (ml.dečki)                  PK Triglav Kranj       2:23.27   207       
        JEKOVEC, Ažbe, 08                      ŠINK, Žan, 08
        ŠMID, Erazem, 08                       ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon, 08
            34.21  1:11.10  1:48.45  2:23.27

   16.  KA I. (ml.dečki)                   PK Kamnik              2:24.23   203       
        VEJNOVIČ, Rok, 08                      NEGODIČ, Liam, 08
        ŽEN, Nace, 08                          BESHLYK, Tymur, 11
            30.85  1:05.68  1:43.31  2:24.23

   17.  RAD II. (ml.dečki)                 PK Radovljica          2:25.11   199       
        TERSEGLAV, Lovro, 08                   LAHARNAR, Taras, 09
        TERSEGLAV, Andraž, 08                  KRIVEC, Kristjan, 10
            34.80  1:09.44  1:45.49  2:25.11

   18.  RL III. (ml.dečki)                 ŠD Riba Ljubljana      2:25.46   198       
        VILFAN KOŽUH, Lev, 09                  KORINŠEK, Lev, 10
        ŠMID, Oskar, 09                        PREGL, Gašper, 08
            34.41  1:10.37  1:48.07  2:25.46

   19.  FR II. (ml.dečki)                  PK Fužinar Ravne       2:27.27   191       
        SMREČNIK, Ožbej, 08                    PRITERŽNIK, Oskar, 08
        PATERNOSTER, Aleksander, 09            KOROŠ, Žiga, 11
            36.78  1:12.83  1:48.33  2:27.27

   20.  OL II. (ml.dečki)                  PK Olimpija Ljubljan   2:27.51   190       
        MELON, Oskar, 10                       OŠLAJ, Tine, 10
        SMOLIČ BATTELINO, Juš, 10              BARTENJEV, Luka, 09
            35.20  1:13.19  1:51.19  2:27.51

   21.  TOR I. (ml.dečki)                  PK Torpedo Ljubljana   2:28.51   186       
        SKOČIR, Jakob, 08                      PRELESNIK, Tim, 10
        MEDVED, Svit, 09                       KRAŠAN, Matija, 09
            36.17  1:12.11  1:50.26  2:28.51

   22.  IL III. (ml.dečki)                 PK Ilirija Ljubljana   2:31.28   176       
        DOVŽAN, Jure, 09                       MIKLIČ, Jan, 09
        RUPNIK, Ivo, 08                        JEROVŠEK, Gašper, 09
            40.63  1:16.76  1:54.09  2:31.28

   23.  KK II. (ml.dečki)                  PK Koper               2:35.40   162       
        POVŠIČ, Rene, 09                       MARKIČ, Tim, 09
        REMŠKAR, Luka, 10                      JERMAN, Nik, 08
            35.83  1:12.70  1:54.70  2:35.40

   24.  TK III. (ml.dečki)                 PK Triglav Kranj       2:35.96   161       
        ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas, 09              ŠLIBAR, Grega, 09
        JAGODIC, Nej, 10                       GRADIŠEK, Žan, 08
            35.94  1:14.47  1:55.30  2:35.96

   25.  LL II. (ml.dečki)                  PK Ljubljana           2:39.81   149       
        BORKOVIĆ, Mai, 08                      GRM, Valter, 11
        ALEŠ, Urban, 09                        POLIČ, Staš, 09
            39.78  1:16.05  1:57.89  2:39.81

   26.  OL III. (ml.dečki)                 PK Olimpija Ljubljan   2:51.89   120       
        BATYRSHIN, Artem, 09                   STROJANŠEK, Tristan, 10
        POLJAK, Brin, 11                       KODERMAC, Rok, 10
            38.81  1:23.71  2:05.97  2:51.89

   27.  RR II. (ml.dečki)                  PK Ribnica             2:54.20   115       
        STARC, Teo, 08                         MALAVAŠIČ, Jan, 11
        LONČAREVIČ, Matic, 09                  STARC, Tibor, 11
            35.90  1:19.06  2:06.58  2:54.20

   28.  LL III. (ml.dečki)                 PK Ljubljana           2:55.21   113       
        VOLK, Žiga, 09                         PENKO, Kalvin Val, 10
        BUTOIN, Cory, 10                       SEVER, Filip, 10
            41.19  1:28.03  2:13.76  2:55.21

   DSQ  KK I. (ml.dečki)                   PK Koper               2:14.92             
        SW 10.11 - 
        GOR, Danijel, 08                       FINK, Aleksej, 09
        BRŽAN, Tosja, 10                       BURDUJA, Kristian, 09
            31.42  1:06.70  1:40.59  2:14.92




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event           Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free                    Ml. deklice
10.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  2:04.87  PK Ljubljana            LL     Kranj              2018
--------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RL I. (ml.deklice)                 ŠD Riba Ljubljana      2:13.00   380       
        GONČIN, Tara, 09                       SEVER, Sara, 09
        LEHMANN, Siena, 09                     MAROLT, Katja, 09
            32.24  1:04.91  1:37.81  2:13.00

    2.  IL I. (ml.deklice)                 PK Ilirija Ljubljana   2:14.92   364       
        RIHTMAN, Ava Luna, 09                  DOLENC, Manca, 09
        ÐEŠEVIĆ, Minea, 10                     ČUSAK, Tanja, 09
            30.65  1:04.74  1:40.01  2:14.92

    3.  LL I. (ml.deklice)                 PK Ljubljana           2:15.95   356       
        ABUTOVIČ, Mia, 09                      PUŠKARIČ, Julija, 09
        PECELI JANEŽIČ, Ajda, 09               MELE, Zoja, 09
            31.06  1:04.83  1:40.54  2:15.95

    4.  RR I. (ml.deklice)                 PK Ribnica             2:19.05   333       
        ÐUKIĆ, Hana, 09                        ERJAVEC, Iza, 09
        TANKO, Polona, 10                      ILC, Manja, 09
            33.61  1:08.68  1:42.12  2:19.05

    5.  TK I. (ml.deklice)                 PK Triglav Kranj       2:20.15   325       
        NAGLIČ, Lara, 09                       MARGETA, Ana, 10
        CAMLEK, Maša, 09                       SAVERNIK, Veronika, 09
            34.10  1:08.41  1:46.19  2:20.15

    6.  NC I. (ml.deklice)                 PK Neptun Celje        2:26.37   285       
        BRATINA, Elina, 09                     ČANŽEK, Taya, 09
        VALEK, Zala, 09                        KALŠNIK, Iza, 09
            35.48  1:10.74  1:47.25  2:26.37

    7.  FR I. (ml.deklice)                 PK Fužinar Ravne       2:26.73   283       
        HLASTAN, Eliana, 09                    KNEZ, Zara, 10
        PETRIČ, Klara, 09                      BOŽIČ, Pia, 10
            34.67  1:10.80  1:49.47  2:26.73

    8.  KA I. (ml.deklice)                 PK Kamnik              2:28.39   274       
        VRHOVNIK, Nina, 09                     SPRUK, Tajda, 09
        KLEMEN, Taja, 11                       AVBELJ, Ana, 09
            31.55  1:07.83  1:47.35  2:28.39

    9.  OL I. (ml.deklice)                 PK Olimpija Ljubljan   2:33.54   247       
        BABIČ, Pika, 09                        MEŠIĆ, Anja, 11
        SEDEJ, Tia, 09                         GERBEC, Živa, 11
            33.49  1:08.36  1:49.24  2:33.54

   10.  TK II. (ml.deklice)                PK Triglav Kranj       2:33.68   246       
        MALI, Nika, 09                         MLAKAR, Ajša, 09
        PULKO, Ela Klara, 10                   JAKŠA JOVANOVSKI, Karin, 11
            37.88  1:15.72  1:54.34  2:33.68

   11.  LL II. (ml.deklice)                PK Ljubljana           2:36.56   233       
        GRM, Marija, 09                        BREZNIK, Neja, 09
        VRHOVAC, Lucija, 09                    JANKOVIĆ, Tijana, 09
            38.45  1:16.73  1:54.52  2:36.56

   12.  RR II. (ml.deklice)                PK Ribnica             2:40.26   217       
        ŠKAPER, Ajda, 10                       TANKO, Taja, 10
        STARC, Taja, 09                        PAKIŽ, Lara, 10
            37.60  1:17.40  1:59.79  2:40.26

   13.  RL II. (ml.deklice)                ŠD Riba Ljubljana      2:41.06   214       
        VELKAVRH REBOLJ, Tia, 09               GARTNER, Tricija, 11
        SEIFERT, Metka, 09                     DOMIČ, Ivona, 11
            39.47  1:16.46  2:06.52  2:41.06

   14.  ZR I. (ml.deklice)                 PK Zdravilišče Raden   2:45.52   197       
        HORVAT, Tjaša, 10                      ŠOBAK, Maruša, 11
        HOZJAN, Katarina, 11                   BOBIČ, Luna, 09
            37.96  1:23.59  2:08.78  2:45.52

   15.  IL II. (ml.deklice)                PK Ilirija Ljubljana   2:48.57   187       
        POTEMINA, Alisa, 10                    RIHTARŠIČ, Maja, 09
        JUVANČIČ, Špela, 10                    GIRINA, Anastasia, 10
            37.58  1:17.17  2:02.82  2:48.57

   16.  LL III. (ml.deklice)               PK Ljubljana           2:51.35   178       
        SELAN, Augustina, 10                   KUNŠTIĆ, Maša, 11
        HADŽIAHMETOVIĆ, Merala, 10             PRIMC, Živa, 10
            43.64  1:28.16  2:09.58  2:51.35

   17.  TK III. (ml.deklice)               PK Triglav Kranj       2:52.53   174       
        KADIVEC, Klavdija, 10                  BROLIH, Lara, 11
        ERŽEN, Nika, 10                        ŠUTIĆ, Tijana, 09
            42.05  1:25.97  2:11.88  2:52.53

   18.  RL III. (ml.deklice)               ŠD Riba Ljubljana      3:01.91   148       
        ELSNER, Carolina, 11                   PONIŽ, Maja, 10
        SLAPŠAK, Vita, 10                      KADIVNIK, Manca, 11
            44.58  1:30.44  2:15.91  3:01.91

   DSQ  PAK II. (ml.deklice)               PA Kurent Ptuj         2:46.48             
        SW 10.7 - 
        JOVANOVIĆ, Mia, 09                     PETERŠIČ, Sofija, 09
        HVALEC, Eva, 09                        KRUŠIČ, Žanin, 10
            39.74  1:17.78  1:57.13  2:46.48




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event         Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free 12 let in mlajši/AG and younger
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX ml.de.(M  2:00.75  PK Ljubljana            LL     Kranj              2018
--------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RL I. (MIX ml.dečki)               ŠD Riba Ljubljana      2:04.82             
        KRDŽALIĆ, Maj, 09                      LEHMANN, Siena, 09
        GONČIN, Tara, 09                       FROLOV, Mark, 08
            29.86  1:02.39  1:35.15  2:04.82

    2.  RR I. (MIX ml.dečki)               PK Ribnica             2:05.01             
        ĆIROVIĆ, Lovro, 08                     ÐUKIĆ, Hana, 09
        VAVTAR, Aljaž, 08                      ERJAVEC, Iza, 09
            27.70    58.93  1:32.35  2:05.01

    3.  IL I. (MIX ml.dečki)               PK Ilirija Ljubljana   2:05.75             
        VUČKO, Nik, 08                         RIHTMAN, Ava Luna, 09
        PERŠIN, Blaž, 08                       ÐEŠEVIĆ, Minea, 10
            30.66  1:00.70  1:31.27  2:05.75

    4.  OL I. (MIX ml.dečki)               PK Olimpija Ljubljan   2:06.00             
        PODOBNIK, Filip, 08                    BABIČ, Pika, 09
        MEŠIĆ, Enej, 09                        SEDEJ, Tia, 09
            27.98    59.02  1:32.53  2:06.00

    5.  LL I. (MIX ml.dečki)               PK Ljubljana           2:06.04             
        ABUTOVIČ, Mia, 09                      PEZEROVIČ, Ian, 09
        ČADEŽ, Tanej, 09                       PECELI JANEŽIČ, Ajda, 09
            30.64  1:02.39  1:33.15  2:06.04

    6.  NC I. (MIX ml.dečki)               PK Neptun Celje        2:11.05             
        ČUJEŽ, Vid, 08                         BRATINA, Elina, 09
        PEVEC, Julijan, 08                     ČANŽEK, Taya, 09
            29.48    59.22  1:34.66  2:11.05

    7.  TK I. (MIX ml.dečki)               PK Triglav Kranj       2:13.04             
        ALJAŽ, Denis, 08                       NAGLIČ, Lara, 09
        SEČNIK, Matic, 09                      CAMLEK, Maša, 09
            32.33  1:05.55  1:39.54  2:13.04

    8.  KA I. (MIX ml.dečki)               PK Kamnik              2:13.24             
        VEJNOVIČ, Rok, 08                      ŽEN, Nace, 08
        VRHOVNIK, Nina, 09                     KLEMEN, Taja, 11
            31.09  1:02.92  1:38.50  2:13.24

    9.  RL II. (MIX ml.dečki)              ŠD Riba Ljubljana      2:14.12             
        SEVER, Sara, 09                        MAROLT, Katja, 09
        POTNIK, Matic, 08                      KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob, 09
            33.10  1:04.66  1:41.41  2:14.12

   10.  FR I. (MIX ml.dečki)               PK Fužinar Ravne       2:15.21             
        ROTOVNIK, Bor, 09                      HLASTAN, Eliana, 09
        MARKAČ, Nik, 09                        PETRIČ, Klara, 09
            32.15  1:06.51  1:38.92  2:15.21

   11.  BM I. (MIX ml.dečki)               PK Branik Maribor      2:15.68             
        VRABL, Nik, 08                         REGVAT, Jani, 08
        LIPONIK, Špela, 09                     KIRBIŠ, Anina, 09
            33.20  1:10.10  1:42.77  2:15.68

   12.  IL II. (MIX ml.dečki)              PK Ilirija Ljubljana   2:16.03             
        KOCJAN, Nik, 08                        DOLENC, Manca, 09
        GREGORČIČ, Nejc, 08                    ČUSAK, Tanja, 09
            33.07  1:05.26  1:40.38  2:16.03

   13.  CER IV. (MIX ml.dečki)             PK Cerkno              2:16.74             
        LAPANJE, Jonas, 09                     MOČNIK, Zala, 09
        PRIMOŽIČ, Taja, 09                     MAGAJNE, Janž, 09
            34.68  1:07.77  1:41.74  2:16.74

   14.  TK II. (MIX ml.dečki)              PK Triglav Kranj       2:17.95             
        MAZI JAMNIK, Arne, 09                  MARGETA, Ana, 10
        KOSMAČ, Tilen, 08                      SAVERNIK, Veronika, 09
            33.18  1:07.21  1:44.24  2:17.95

   15.  KK I. (MIX ml.dečki)               PK Koper               2:19.26             
        GOR, Danijel, 08                       PERIČ, Klara, 09
        KONEC, Ula, 09                         BRŽAN, Tosja, 10
            31.47  1:09.00  1:44.75  2:19.26

   16.  VV I. (MIX ml.dečki)               PK Velenje             2:19.43             
        PRINCL, Miha, 08                       SUŠEC JAMBROVIČ, Ana, 10
        NAVODNIK, Grega, 09                    MRKONJIČ, Tia, 10
            29.58  1:01.97  1:42.62  2:19.43

   17.  RL III. (MIX ml.dečki)             ŠD Riba Ljubljana      2:20.55             
        DOMIČ, Ivona, 11                       ANDŽELEVSKI, Ostoj, 10
        GROHAR, Črt, 08                        SEIFERT, Metka, 09
            38.50  1:11.36  1:44.06  2:20.55

   18.  IL III. (MIX ml.dečki)             PK Ilirija Ljubljana   2:22.05             
        GOVŠE, Lan, 09                         POTEMINA, Alisa, 10
        RODMAN PONIKVAR, Ian, 08               JUVANČIČ, Špela, 10
            32.42  1:05.13  1:43.51  2:22.05

   19.  NC II. (MIX ml.dečki)              PK Neptun Celje        2:23.54             
        ŠETINA, Nejc, 09                       VALEK, Zala, 09
        ČUJEŽ, Miha, 10                        KALŠNIK, Iza, 09
            34.30  1:09.17  1:43.73  2:23.54

   20.  LL II. (MIX ml.dečki)              PK Ljubljana           2:24.09             
        LIPOLT, Aleksander, 09                 MELE, Zoja, 09
        ALEŠ, Urban, 09                        PUŠKARIČ, Julija, 09
            35.49  1:12.18  1:48.29  2:24.09

   21.  RR II. (MIX ml.dečki)              PK Ribnica             2:24.43             
        PETEK, Jaka, 08                        ŠKAPER, Ajda, 10
        STARC, Teo, 08                         ILC, Manja, 09
            34.09  1:09.09  1:46.90  2:24.43

   22.  FR II. (MIX ml.dečki)              PK Fužinar Ravne       2:24.81             
        VUŠNIK, Žan Luka, 09                   KNEZ, Zara, 10
        RUPREHT, Matija, 08                    BOŽIČ, Pia, 10
            33.05  1:08.58  1:46.29  2:24.81

   23.  TK III. (MIX ml.dečki)             PK Triglav Kranj       2:24.89             
        JEKOVEC, Ažbe, 08                      MALI, Nika, 09
        ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon, 08            PULKO, Ela Klara, 10
            34.23  1:10.54  1:47.80  2:24.89

   24.  TOR I. (MIX ml.dečki)              PK Torpedo Ljubljana   2:28.00             
        MEDVED, Svit, 09                       KOŠIR, Zala, 11
        ÐORĐEVIČ, Tara, 09                     PRELESNIK, Tim, 10
            35.63  1:11.62  1:50.24  2:28.00

   25.  LL III. (MIX ml.dečki)             PK Ljubljana           2:31.69             
        BURSAČ, Marko, 10                      GRM, Marija, 09
        GRM, Valter, 11                        BREZNIK, Neja, 09
            34.97  1:14.40  1:52.40  2:31.69

   26.  OL II. (MIX ml.dečki)              PK Olimpija Ljubljan   2:34.53             
        ERKER DE LUCAT, George, 10             MEŠIĆ, Anja, 11
        PEČEK DANIELI, David, 08               MEDIĆ, Stella, 10
            33.18  1:07.21  1:47.95  2:34.53

   27.  KA II. (MIX ml.dečki)              PK Kamnik              2:45.77             
        NEGODIČ, Liam, 08                      BESHLYK, Tymur, 11
        SPRUK, Tajda, 09                       AVBELJ, Ana, 09
            38.84  1:18.70  2:03.30  2:45.77

   28.  OL III. (MIX ml.dečki)             PK Olimpija Ljubljan   3:01.88             
        UMIĆEVIĆ, Ognjen, 09                   MLAKAR, Hana, 11
        STEPIĆ, Maj, 08                        GERBEC, Živa, 11
            40.27  1:24.04  2:16.64  3:01.88




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event           M/M, 200m Mešano/Medley                       Ml. dečki
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  2:25.92  VRAN-BENKOVIČ, Bor             Kranj              2019
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PODOBNIK, Filip               08   PK Olimpija Ljubljan   2:26.88   467       
            30.92  1:08.15  1:54.07  2:26.88
    2.  PEVEC, Julijan                08   PK Neptun Celje        2:35.19   396       
            35.90  1:16.92  1:59.15  2:35.19
    3.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik              2:38.43   372       
            35.46  1:17.92  2:03.25  2:38.43
    4.  ĆIROVIĆ, Lovro                08   PK Ribnica             2:43.51   338       
            33.97  1:17.23  2:08.23  2:43.51
    5.  VUČKO, Nik                    08   PK Ilirija Ljubljana   2:45.44   327       
            34.06  1:17.83  2:07.00  2:45.44
    6.  ERKER DE LUCAT, George        10   PK Olimpija Ljubljan   2:51.78   292       
            39.00  1:24.37  2:13.96  2:51.78
    7.  MEŠIĆ, Enej                   09   PK Olimpija Ljubljan   2:53.20   285       
            36.12  1:20.68  2:13.88  2:53.20
    8.  ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne       2:55.14   275       
            39.48  1:28.24  2:15.82  2:55.14
    9.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana      2:55.22   275       
            37.76  1:24.27  2:17.67  2:55.22
   10.  MAZI JAMNIK, Arne             09   PK Triglav Kranj       2:56.19   270       
            38.97  1:24.00  2:16.85  2:56.19
   11.  REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor      2:57.26   266       
            37.69  1:22.21  2:17.05  2:57.26
   12.  VIHERNIK, Aljoša              08   PK Neptun Celje        2:57.41   265       
            37.39  1:24.47  2:18.40  2:57.41
   13.  ČADEŽ, Tanej                  09   PK Ljubljana           2:58.43   260       
            39.19  1:27.35  2:19.55  2:58.43
   14.  GOVŠE, Lan                    09   PK Ilirija Ljubljana   2:59.10   257       
            37.79  1:25.21  2:19.05  2:59.10
   15.  VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne       3:00.07   253       
            38.12  1:25.09  2:21.62  3:00.07
   16.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana      3:00.37   252       
            42.65  1:30.48  2:19.82  3:00.37
   17.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana      3:00.57   251       
            37.87  1:25.33  2:18.98  3:00.57
   18.  PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne       3:00.62   251       
            40.09  1:27.72  2:19.95  3:00.62
   19.  PETEK, Jaka                   08   PK Ribnica             3:01.12   249       
            38.78  1:27.87  2:21.77  3:01.12
   20.  POTNIK, Matic                 08   ŠD Riba Ljubljana      3:02.34   244       
            40.11  1:28.56  2:22.14  3:02.34
   21.  PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne       3:02.47   243       
            41.78  1:29.09  2:20.62  3:02.47
   22.  ŠINK, Žan                     08   PK Triglav Kranj       3:03.65   239       
            41.74  1:30.29  2:22.07  3:03.65
   23.  KOČEVAR, Jon                  09   PK Neptun Celje        3:04.08   237       
            38.53  1:26.75  2:24.18  3:04.08
   24.  ŠETINA, Nejc                  09   PK Neptun Celje        3:04.49   235       
            39.67  1:28.80  2:26.33  3:04.49
   25.  JEKOVEC, Ažbe                 08   PK Triglav Kranj       3:05.70   231       
            43.98  1:30.23  2:24.92  3:05.70
   26.  ČUJEŽ, Miha                   10   PK Neptun Celje        3:05.74   231       
            39.22  1:28.65  2:24.07  3:05.74
   27.  ALJAŽ, Denis                  08   PK Triglav Kranj       3:05.89   230       
            39.79  1:27.93  2:24.54  3:05.89
   28.  SEČNIK, Matic                 09   PK Triglav Kranj       3:06.38   228       
            39.01  1:26.81  2:24.79  3:06.38
   29.  BRŽAN, Tosja                  10   PK Koper               3:08.37   221       
            40.94  1:31.60  2:28.79  3:08.37
   30.  RODMAN PONIKVAR, Ian          08   PK Ilirija Ljubljana   3:08.41   221       
            43.83  1:29.88  2:27.26  3:08.41
   31.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana      3:09.85   216       
            40.16  1:27.81  2:25.08  3:09.85
   32.  STARC, Teo                    08   PK Ribnica             3:10.16   215       
            45.68  1:36.80  2:28.01  3:10.16
   33.  KOLENKO, Tim                  08   PK Ilirija Ljubljana   3:11.48   211       
            46.78  1:36.24  2:31.66  3:11.48
   34.  ŽEN, Nace                     08   PK Kamnik              3:12.22   208       
            43.65  1:34.62  2:31.12  3:12.22
   35.  KORITNIK, Lan                 09   PK Ilirija Ljubljana   3:15.54   198       
            41.50  1:32.53  2:26.77  3:15.54
   36.  LOVRIČ, Marcel                09   ŠD Riba Ljubljana      3:24.27   173       
            47.33  1:38.21  2:39.60  3:24.27
   37.  BRAJNIK, Jakob Lun            08   PK Olimpija Ljubljan   3:25.00   171       
            51.88  1:45.64  2:39.72  3:25.00
   38.  JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo         10   PK Neptun Celje        3:25.41   170       
            48.72  1:42.20  2:42.73  3:25.41
   39.  OŠLAJ, Tine                   10   PK Olimpija Ljubljan   3:25.70   170       
            47.38  1:40.32  2:39.85  3:25.70
   40.  JEVŠEVAR, Kristjan            09   PD Maribor             3:28.41   163       
            54.72  1:48.36  2:45.65  3:28.41
   41.  SMOLIČ BATTELINO, Juš         10   PK Olimpija Ljubljan   3:34.07   151       
            48.29  1:46.82  2:45.31  3:34.07
   42.  NAHTIGAL, Filip               10   PK Olimpija Ljubljan   3:34.89   149       
            51.71  1:46.43  2:47.20  3:34.89
   43.  ŠMID, Oskar                   09   ŠD Riba Ljubljana      3:36.00   147       
            53.44  1:46.92  2:48.72  3:36.00
   44.  TOMAŽIČ, Martin               10   PK Olimpija Ljubljan   3:42.68   134       
            53.81  1:51.81  2:53.08  3:42.68
   DSQ  PRIBAC, Lan                   09   PK Biser Piran         3:09.63             
        SW 9.4 - 
            43.62  1:31.69  2:26.88  3:09.63
   DSQ  BESHLYK, Tymur                11   PK Kamnik              3:57.83             
        SW 9.4 - 
            57.76  1:58.54  3:03.87  3:57.83



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event           Ž/W, 200m Mešano/Medley                     Ml. deklice
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  2:34.74  JELESIJEVIČ, Anja              Kranj              2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ABUTOVIČ, Mia                 09   PK Ljubljana           2:53.87   381       
            38.44  1:25.67  2:15.50  2:53.87
    2.  MENONI, Ema                   09   PK Celulozar Krško     2:54.62   376       
            40.53  1:24.16  2:16.02  2:54.62
    3.  RIHTMAN, Ava Luna             09   PK Ilirija Ljubljana   2:59.89   344       
            41.34  1:29.88  2:21.74  2:59.89
    4.  GONČIN, Tara                  09   ŠD Riba Ljubljana      3:00.05   343       
            41.01  1:26.44  2:23.81  3:00.05
    5.  NAGLIČ, Lara                  09   PK Triglav Kranj       3:04.84   317       
            42.99  1:29.76  2:24.80  3:04.84
    6.  VRHOVNIK, Nina                09   PK Kamnik              3:04.95   317       
            40.33  1:28.47  2:23.35  3:04.95
    7.  BABIČ, Pika                   09   PK Olimpija Ljubljan   3:06.26   310       
            41.83  1:29.78  2:24.43  3:06.26
    8.  SAVERNIK, Veronika            09   PK Triglav Kranj       3:06.34   310       
            45.05  1:32.74  2:24.10  3:06.34
    9.  DOLENC, Manca                 09   PK Ilirija Ljubljana   3:06.35   310       
            45.42  1:31.85  2:25.44  3:06.35
   10.  BRATINA, Elina                09   PK Neptun Celje        3:07.68   303       
            42.10  1:29.89  2:25.74  3:07.68
   11.  MELE, Zoja                    09   PK Ljubljana           3:08.82   297       
            43.34  1:31.91  2:28.32  3:08.82
   12.  SEDEJ, Tia                    09   PK Olimpija Ljubljan   3:09.05   296       
            42.23  1:31.11  2:25.98  3:09.05
   13.  ÐORĐEVIČ, Tara                09   PK Torpedo Ljubljana   3:09.73   293       
            42.81  1:30.68  2:29.27  3:09.73
   14.  ERJAVEC, Iza                  09   PK Ribnica             3:10.52   290       
            41.01  1:30.16  2:28.91  3:10.52
   15.  PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       3:13.59   276       
            46.39  1:37.38  2:31.73  3:13.59
   16.  HLASTAN, Eliana               09   PK Fužinar Ravne       3:13.77   275       
            39.90  1:31.33  2:29.11  3:13.77
   17.  BOBIČ, Luna                   09   PK Zdravilišče Raden   3:14.20   273       
            41.23  1:31.00  2:30.56  3:14.20
   18.  PECELI JANEŽIČ, Ajda          09   PK Ljubljana           3:15.28   269       
            43.91  1:36.05  2:31.38  3:15.28
   19.  TANKO, Polona                 10   PK Ribnica             3:16.45   264       
            46.05  1:35.51  2:32.95  3:16.45
   20.  ČUSAK, Tanja                  09   PK Ilirija Ljubljana   3:18.64   255       
            44.55  1:39.04  2:34.45  3:18.64
   21.  KNEZ, Zara                    10   PK Fužinar Ravne       3:22.69   240       
            47.79  1:38.23  2:35.18  3:22.69
   22.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana      3:23.44   238       
            47.21  1:41.48  2:36.76  3:23.44
   23.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana      3:25.51   231       
            47.10  1:40.35  2:39.38  3:25.51
   24.  RAZBORŠEK, Katja              10   PK Radovljica          3:25.56   230       
            50.47  1:42.37  2:41.57  3:25.56
   25.  ŠKAPER, Ajda                  10   PK Ribnica             3:35.49   200       
            49.76  1:43.46  2:45.72  3:35.49
   26.  AVBELJ, Ana                   09   PK Kamnik              3:46.90   171       
            51.98  1:51.93  2:51.67  3:46.90
   27.  KADIVEC, Klavdija             10   PK Triglav Kranj       3:47.76   169       
            57.42  1:55.09  2:57.92  3:47.76
   28.  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj       3:48.46   168       
            55.66  1:53.11  2:55.23  3:48.46
   29.  JAKŠA JOVANOVSKI, Karin       11   PK Triglav Kranj       3:55.25   154       
          1:01.60  2:00.75  3:06.83  3:55.25
   DSQ  MALI, Nika                    09   PK Triglav Kranj       3:26.27             
        SW 8.2 - 
            49.48  1:41.21  2:41.11  3:26.27
   DNF  KOMELJ, Meta                  10   PK Triglav Kranj                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event            M/M, 100m Prsno/Breast                       Ml. dečki
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  1:13.59  KNEZ, Lovro                    Maribor            2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PEVEC, Julijan                08   PK Neptun Celje        1:17.93   388       
            37.83  1:17.93
    2.  ČUJEŽ, Vid                    08   PK Neptun Celje        1:24.28   307       
            39.10  1:24.28
    3.  ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne       1:26.50   284       
            40.81  1:26.50
    4.  KORAČIN, Matt                 08   PK Branik Maribor      1:30.55   247       
            42.27  1:30.55
    5.  PEČEK DANIELI, David          08   PK Olimpija Ljubljan   1:30.97   244       
            43.06  1:30.97
    6.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana      1:31.39   241       
            42.62  1:31.39
    7.  KORITNIK, Lan                 09   PK Ilirija Ljubljana   1:31.96   236       
            41.50  1:31.96
    8.  GOR, Danijel                  08   PK Koper               1:32.05   235       
            42.67  1:32.05
    9.  STARC, Teo                    08   PK Ribnica             1:32.26   234       
            42.30  1:32.26
   10.  POTNIK, Matic                 08   ŠD Riba Ljubljana      1:33.79   223       
            43.27  1:33.79
   11.  KOCJAN, Nik                   08   PK Ilirija Ljubljana   1:35.40   211       
            45.57  1:35.40
   12.  KOSMAČ, Tilen                 08   PK Triglav Kranj       1:35.73   209       
            44.60  1:35.73
   13.  GORIŠEK, Nino                 08   PK Branik Maribor      1:35.97   208       
            44.28  1:35.97
   14.  PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne       1:36.33   205       
            45.90  1:36.33
   15.  ŠINK, Žan                     08   PK Triglav Kranj       1:37.31   199       
            45.71  1:37.31
   16.  ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon       08   PK Triglav Kranj       1:37.54   198       
            44.13  1:37.54
   17.  ERMENC, Aidan                 08   DVŠ Posejdon Celje     1:37.78   196       
            45.71  1:37.78
   18.  MEDVED, Svit                  09   PK Torpedo Ljubljana   1:38.02   195       
            46.21  1:38.02
   19.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper               1:38.40   193       
            46.32  1:38.40
   20.  RUPNIK, Ivo                   08   PK Ilirija Ljubljana   1:38.58   192       
            48.48  1:38.58
   21.  BRAJNIK, Jakob Lun            08   PK Olimpija Ljubljan   1:38.83   190       
            46.13  1:38.83
   22.  SKOČIR, Jakob                 08   PK Torpedo Ljubljana   1:38.87   190       
            44.10  1:38.87
   23.  POLUTNIK, Miha                08   DVŠ Posejdon Celje     1:39.16   188       
            47.82  1:39.16
   24.  BABIČ, Tin                    10   PK Celulozar Krško     1:39.22   188       
            46.22  1:39.22
   25.  PETEK, Jaka                   08   PK Ribnica             1:39.55   186       
            47.11  1:39.55
   26.  PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne       1:39.58   186       
            45.20  1:39.58
   27.  ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj       1:39.80   185       
            47.17  1:39.80
   28.  KORINŠEK, Lev                 10   ŠD Riba Ljubljana      1:39.93   184       
            47.05  1:39.93
   29.  KOLENKO, Tim                  08   PK Ilirija Ljubljana   1:40.11   183       
            48.70  1:40.11
   30.  GRADIŠEK, Žan                 08   PK Triglav Kranj       1:40.31   182       
            46.25  1:40.31
   31.  JEVŠEVAR, Kristjan            09   PD Maribor             1:42.15   172       
            48.25  1:42.15
        BURSAČ, Marko                 10   PK Ljubljana           1:42.15   172       
            48.13  1:42.15
   33.  KRAGELJ, Črt                  08   PK Ajdovščina          1:43.00   168       
            48.65  1:43.00
   34.  SMOLIČ BATTELINO, Juš         10   PK Olimpija Ljubljan   1:43.42   166       
            48.32  1:43.42
   35.  BURDUJA, Kristian             09   PK Koper               1:44.03   163       
            49.67  1:44.03
   36.  NEGODIČ, Liam                 08   PK Kamnik              1:44.58   160       
            48.62  1:44.58
   37.  POVŠIČ, Rene                  09   PK Koper               1:44.87   159       
            48.12  1:44.87
   38.  PRIBAC, Lan                   09   PK Biser Piran         1:44.93   159       
            50.00  1:44.93
   39.  LAPANJE, Jonas                09   PK Cerkno              1:45.38   157       
            50.14  1:45.38
   40.  PRELESNIK, Tim                10   PK Torpedo Ljubljana   1:45.97   154       
            51.26  1:45.97
   41.  HUDOVORNIK, Domen             11   PK Ilirija Ljubljana   1:46.24   153       
            50.39  1:46.24
   42.  JAGODIC, Nej                  10   PK Triglav Kranj       1:46.70   151       
            51.27  1:46.70
   43.  ALEŠ, Urban                   09   PK Ljubljana           1:47.56   147       
            50.56  1:47.56
   44.  TESTEN, Martin                10   ŠD Riba Ljubljana      1:48.02   146       
            50.47  1:48.02
   45.  JELENC, Matic                 11   PK Radovljica          1:48.36   144       
            52.31  1:48.36
   46.  DOVŽAN, Jure                  09   PK Ilirija Ljubljana   1:49.05   141       
            51.88  1:49.05
   47.  PREGL, Gašper                 08   ŠD Riba Ljubljana      1:49.08   141       
            51.07  1:49.08
   48.  LAHARNAR, Taras               09   PK Radovljica          1:49.14   141       
            50.79  1:49.14
   49.  TERSEGLAV, Lovro              08   PK Radovljica          1:49.44   140       
            51.18  1:49.44
   50.  ŠMID, Erazem                  08   PK Triglav Kranj       1:49.48   140       
            51.99  1:49.48
        POLJŠAK, Žiga                 10   ŠD Riba Ljubljana      1:49.48   140       
            52.19  1:49.48
   52.  LOVRIČ, Marcel                09   ŠD Riba Ljubljana      1:49.63   139       
            51.79  1:49.63
   53.  SEVER, Filip                  10   PK Ljubljana           1:49.76   139       
            51.15  1:49.76
   54.  MARKIČ, Tim                   09   PK Koper               1:50.56   136       
            52.28  1:50.56
   55.  JURČIČ, Anej                  09   PK Celulozar Krško     1:50.61   135       
            52.51  1:50.61
   56.  MILENKOVIČ, Filip             10   PK Radovljica          1:51.04   134       
            53.55  1:51.04
   57.  PFAJFAR, Ožbe                 09   PK Celulozar Krško     1:51.07   134       
            51.62  1:51.07
   58.  BATYRSHIN, Artem              09   PK Olimpija Ljubljan   1:51.58   132       
            52.50  1:51.58
   59.  KOBOVC, Nal                   11   PK Fužinar Ravne       1:52.18   130       
            51.79  1:52.18
   60.  ROTAR, Maks                   08   ŠD Riba Ljubljana      1:52.44   129       
            53.12  1:52.44
   61.  TERSEGLAV, Andraž             08   PK Radovljica          1:53.10   127       
            53.52  1:53.10
   62.  BUTOIN, Cory                  10   PK Ljubljana           1:53.36   126       
            54.97  1:53.36
   63.  KODERMAC, Rok                 10   PK Olimpija Ljubljan   1:55.18   120       
            53.30  1:55.18
   64.  STROJANŠEK, Tristan           10   PK Olimpija Ljubljan   1:55.65   118       
            56.17  1:55.65
   65.  LEVIČNIK, Borna               10   PK Olimpija Ljubljan   1:56.71   115       
            54.79  1:56.71
   66.  MATKO MARCIUS, Leon Etien     10   DVŠ Posejdon Celje     1:56.79   115       
            55.75  1:56.79
   67.  KOCJAN, Jakob                 11   PK Ilirija Ljubljana   1:57.46   113       
            55.78  1:57.46
   68.  PENKO, Kalvin Val             10   PK Ljubljana           2:00.55   105       
            56.61  2:00.55
   69.  STEPIĆ, Maj                   08   PK Olimpija Ljubljan   2:01.30   103       
            54.88  2:01.30
   70.  VOLK, Žiga                    09   PK Ljubljana           2:01.50   102       
            55.81  2:01.50
   71.  STARC, Tibor                  11   PK Ribnica             2:04.05    96       
            59.27  2:04.05
   72.  PAVLOVIĆ, Nikolaj             09   PK Koper               2:15.73    73       
          1:01.03  2:15.73
   73.  MAJDIČ, Tian                  11   PK Kamnik              2:32.32    52       
          1:10.31  2:32.32
   DSQ  KRAŠAN, Matija                09   PK Torpedo Ljubljana   1:45.95             
        SW 7.6 - 
            50.74  1:45.95
   DSQ  BORKOVIĆ, Mai                 08   PK Ljubljana           1:53.39             
        SW 4.4 - 
            52.47  1:53.39
   DSQ  JAMBROŠIČ, Rok                10   PK Koper               2:03.60             
        SW 4.4 - 
            58.08  2:03.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event            Ž/W, 100m Prsno/Breast                     Ml. deklice
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  1:20.27  LESKOVAR, Neža                 Nova Gorica        2011
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SEKNE, Ina                    09   PK Radovljica          1:27.73   390       
            42.40  1:27.73
    2.  ABUTOVIČ, Mia                 09   PK Ljubljana           1:27.93   387       
            42.01  1:27.93
    3.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana      1:32.09   337       
            43.92  1:32.09
    4.  MARGETA, Ana                  10   PK Triglav Kranj       1:33.75   320       
            44.65  1:33.75
    5.  PRIMOŽIČ, Taja                09   PK Cerkno              1:33.93   318       
            46.23  1:33.93
    6.  ČANŽEK, Taya                  09   PK Neptun Celje        1:35.47   303       
            45.28  1:35.47
    7.  UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui         10   PK Neptun Celje        1:35.79   300       
            45.42  1:35.79
    8.  ÐEŠEVIĆ, Minea                10   PK Ilirija Ljubljana   1:35.88   299       
            45.24  1:35.88
    9.  CAMLEK, Maša                  09   PK Triglav Kranj       1:37.03   288       
            45.92  1:37.03
   10.  LIPONIK, Špela                09   PK Branik Maribor      1:40.47   260       
            47.96  1:40.47
   11.  AGREŽ, Ariana                 10   PK Rudar Trbovlje      1:41.00   255       
            47.51  1:41.00
   12.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper               1:41.86   249       
            49.53  1:41.86
   13.  ILC, Manja                    09   PK Ribnica             1:43.24   239       
            48.99  1:43.24
   14.  ČUSAK, Tanja                  09   PK Ilirija Ljubljana   1:43.61   237       
            48.60  1:43.61
   15.  MOČNIK, Zala                  09   PK Cerkno              1:45.03   227       
            47.74  1:45.03
   16.  PRIMC, Živa                   10   PK Ljubljana           1:45.16   226       
            49.54  1:45.16
   17.  JANKOVIĆ, Tijana              09   PK Ljubljana           1:45.58   224       
            51.03  1:45.58
   18.  KNEZ, Zara                    10   PK Fužinar Ravne       1:45.75   223       
            50.29  1:45.75
   19.  HORVAT, Tjaša                 10   PK Zdravilišče Raden   1:45.99   221       
            51.74  1:45.99
   20.  VIDOVIČ, Lina                 10   PK Branik Maribor      1:46.28   219       
            50.62  1:46.28
   21.  LAMEŠIĆ, Lana                 11   PK Velenje             1:46.44   218       
            50.67  1:46.44
   22.  BERČAN, Ana                   10   PK Ljubljana           1:47.05   214       
            51.45  1:47.05
   23.  SPRUK, Tajda                  09   PK Kamnik              1:47.76   210       
            51.46  1:47.76
   24.  ČREPINKO, Zala                10   PK Terme Ptuj          1:48.07   208       
            50.31  1:48.07
   25.  KALŠNIK, Iza                  09   PK Neptun Celje        1:48.30   207       
            53.38  1:48.30
   26.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Aleksandra    10   PK Fužinar Ravne       1:48.39   207       
            50.97  1:48.39
   27.  AVBELJ, Ana                   09   PK Kamnik              1:48.44   206       
            51.04  1:48.44
   28.  KUNŠTIĆ, Maša                 11   PK Ljubljana           1:48.93   204       
            52.41  1:48.93
   29.  BREZNIK, Neja                 09   PK Ljubljana           1:49.66   200       
            52.19  1:49.66
   30.  STARC, Taja                   09   PK Ribnica             1:50.03   197       
            51.20  1:50.03
   31.  MALI, Nika                    09   PK Triglav Kranj       1:51.14   192       
            52.83  1:51.14
   32.  JOVANOVIĆ, Mia                09   PA Kurent Ptuj         1:53.57   180       
            53.09  1:53.57
   33.  GARTNER, Tricija              11   ŠD Riba Ljubljana      1:54.23   176       
            53.02  1:54.23
   34.  MLAKAR, Ajša                  09   PK Triglav Kranj       1:54.27   176       
            52.81  1:54.27
   35.  KOMELJ, Meta                  10   PK Triglav Kranj       1:54.34   176       
            56.00  1:54.34
   36.  HELBL, Lija                   10   PK Fužinar Ravne       1:54.54   175       
            55.79  1:54.54
   37.  LAHAJNAR, Tajda               10   PK Cerkno              1:54.64   175       
            52.47  1:54.64
   38.  POTNIK, Manja                 11   ŠD Riba Ljubljana      1:54.85   174       
            53.72  1:54.85
   39.  GIRINA, Anastasia             10   PK Ilirija Ljubljana   1:55.50   171       
            55.08  1:55.50
   40.  SLAPŠAK, Vita                 10   ŠD Riba Ljubljana      1:55.67   170       
            54.94  1:55.67
   41.  JUVANČIČ, Špela               10   PK Ilirija Ljubljana   1:55.81   169       
            55.60  1:55.81
   42.  OBERŽAN, Špela                11   PK Rudar Trbovlje      1:56.86   165       
            55.52  1:56.86
   43.  PETERŠIČ, Sofija              09   PA Kurent Ptuj         1:57.31   163       
            55.10  1:57.31
   44.  KOS, Lara                     09   PK Triglav Kranj       1:57.44   162       
            56.75  1:57.44
   45.  MLAKAR, Hana                  11   PK Olimpija Ljubljan   1:58.16   159       
            55.65  1:58.16
   46.  GRILC, Ava                    12   PK Triglav Kranj       1:58.45   158       
            59.08  1:58.45
   47.  SETNIKAR, Anika               10   PK Triglav Kranj       2:00.33   151       
            56.99  2:00.33
   48.  BORIŠEK, Noemi                11   PK Rudar Trbovlje      2:01.48   147       
            57.81  2:01.48
   49.  HOZJAN, Katarina              11   PK Zdravilišče Raden   2:02.72   142       
            57.86  2:02.72
   50.  PAKIŽ, Lara                   10   PK Ribnica             2:02.80   142       
            59.41  2:02.80
   51.  HADŽIAHMETOVIĆ, Merala        10   PK Ljubljana           2:03.12   141       
            57.33  2:03.12
   52.  ČEPON, Lana                   10   PK Ljubljana           2:03.48   140       
            57.39  2:03.48
   53.  GERBEC, Živa                  11   PK Olimpija Ljubljan   2:04.39   137       
            59.11  2:04.39
   54.  KADIVNIK, Manca               11   ŠD Riba Ljubljana      2:05.42   133       
            58.36  2:05.42
   55.  PONIŽ, Maja                   10   ŠD Riba Ljubljana      2:05.92   132       
            58.42  2:05.92
   56.  ŠOBAK, Maruša                 11   PK Zdravilišče Raden   2:08.45   124       
          1:02.19  2:08.45
   57.  LOSIEVA, Anna                 13   PK Kamnik              2:16.92   102       
          1:04.30  2:16.92
   DSQ  MEDIĆ, Stella                 10   PK Olimpija Ljubljan   2:00.68             
        SW 10.3 - 
            57.94  2:00.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event            M/M, 100m Prosto/Free                        Ml. dečki
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12    59.10  VRAN-BENKOVIČ, Bor             Kranj              2019
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PODOBNIK, Filip               08   PK Olimpija Ljubljan     59.81   482       
            29.63    59.81
    2.  ĆIROVIĆ, Lovro                08   PK Ribnica             1:01.88   435       
            30.10  1:01.88
    3.  PRINCL, Miha                  08   PK Velenje             1:04.69   381       
            30.75  1:04.69
    4.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana      1:05.60   365       
            31.84  1:05.60
    5.  ČUJEŽ, Vid                    08   PK Neptun Celje        1:06.18   356       
            31.88  1:06.18
    6.  PFAJFAR, Žiga                 08   PK Ratitovec Železni   1:07.43   336       
            32.11  1:07.43
    7.  PERŠIN, Blaž                  08   PK Ilirija Ljubljana   1:07.68   332       
            32.84  1:07.68
    8.  VAVTAR, Aljaž                 08   PK Ribnica             1:08.45   321       
            32.88  1:08.45
    9.  PEZEROVIČ, Ian                09   PK Ljubljana           1:09.36   309       
            33.53  1:09.36
   10.  KOCJAN, Nik                   08   PK Ilirija Ljubljana   1:10.13   299       
            33.65  1:10.13
   11.  MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne       1:10.29   297       
            34.12  1:10.29
   12.  VUČKO, Nik                    08   PK Ilirija Ljubljana   1:10.37   296       
            33.02  1:10.37
   13.  KOČEVAR, Jon                  09   PK Neptun Celje        1:10.60   293       
            33.79  1:10.60
   14.  GOVŠE, Lan                    09   PK Ilirija Ljubljana   1:10.73   291       
            34.29  1:10.73
   15.  KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana      1:10.89   289       
            34.37  1:10.89
   16.  GOR, Danijel                  08   PK Koper               1:11.19   286       
            33.73  1:11.19
   17.  MAZI JAMNIK, Arne             09   PK Triglav Kranj       1:11.35   284       
            34.53  1:11.35
   18.  ERKER DE LUCAT, George        10   PK Olimpija Ljubljan   1:11.77   279       
            34.18  1:11.77
   19.  GREGORČIČ, Nejc               08   PK Ilirija Ljubljana   1:11.86   278       
            34.17  1:11.86
   20.  NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             1:11.90   277       
            34.71  1:11.90
   21.  ALJAŽ, Denis                  08   PK Triglav Kranj       1:12.09   275       
            34.77  1:12.09
   22.  VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne       1:12.79   267       
            34.40  1:12.79
   23.  PEČEK DANIELI, David          08   PK Olimpija Ljubljan   1:14.53   249       
            35.78  1:14.53
   24.  SMRKOLJ, Kristjan             08   ŠD Riba Ljubljana      1:14.93   245       
            34.21  1:14.93
   25.  VRABL, Nik                    08   PK Branik Maribor      1:15.03   244       
            34.37  1:15.03
   26.  VIHERNIK, Aljoša              08   PK Neptun Celje        1:15.04   244       
            34.61  1:15.04
   27.  KUNČIČ, Janez                 08   PK Radovljica          1:15.17   243       
            34.93  1:15.17
   28.  BABIČ, Tin                    10   PK Celulozar Krško     1:15.27   242       
            36.02  1:15.27
   29.  BRŽAN, Tosja                  10   PK Koper               1:15.28   241       
            36.88  1:15.28
   30.  LUSKAR, Maksim                08   DVŠ Posejdon Celje     1:15.41   240       
            35.50  1:15.41
   31.  LAPANJE, Jonas                09   PK Cerkno              1:16.06   234       
            36.26  1:16.06
   32.  MAGAJNE, Janž                 09   PK Cerkno              1:16.10   234       
            36.41  1:16.10
   33.  VASLE, Aljaž                  09   PK Neptun Celje        1:16.21   233       
            36.20  1:16.21
   34.  ANDŽELEVSKI, Ostoj            10   ŠD Riba Ljubljana      1:16.46   230       
            37.25  1:16.46
   35.  TERSEGLAV, Andraž             08   PK Radovljica          1:16.61   229       
            36.64  1:16.61
   36.  BURDUJA, Kristian             09   PK Koper               1:16.65   229       
            38.40  1:16.65
   37.  MAHER, Nejc                   09   PK Radovljica          1:17.51   221       
            37.14  1:17.51
   38.  CAPELLO, Nino                 09   PK Neptun Celje        1:17.98   217       
            36.48  1:17.98
   39.  KOBILICA, Lovro               08   PK Radovljica          1:18.36   214       
            37.48  1:18.36
   40.  SEČNIK, Matic                 09   PK Triglav Kranj       1:18.41   214       
            36.19  1:18.41
   41.  RUPNIK, Ivo                   08   PK Ilirija Ljubljana   1:18.70   211       
            37.88  1:18.70
   42.  LIPOLT, Aleksander            09   PK Ljubljana           1:19.54   205       
            37.20  1:19.54
   43.  ERMENC, Aidan                 08   DVŠ Posejdon Celje     1:19.55   205       
            38.05  1:19.55
        MEDVED, Svit                  09   PK Torpedo Ljubljana   1:19.55   205       
            38.07  1:19.55
   45.  KRAGELJ, Črt                  08   PK Ajdovščina          1:20.32   199       
            37.59  1:20.32
   46.  LAMOT, Domen                  08   PK Velenje             1:20.70   196       
            38.16  1:20.70
   47.  MELON, Oskar                  10   PK Olimpija Ljubljan   1:20.90   194       
            38.65  1:20.90
   48.  TERSEGLAV, Lovro              08   PK Radovljica          1:20.94   194       
            37.99  1:20.94
   49.  RUPREHT, Matija               08   PK Fužinar Ravne       1:21.04   193       
            37.31  1:21.04
   50.  MIKLIČ, Jan                   09   PK Ilirija Ljubljana   1:21.09   193       
            38.21  1:21.09
   51.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana      1:21.41   191       
            38.29  1:21.41
   52.  JEROVŠEK, Gašper              09   PK Ilirija Ljubljana   1:21.54   190       
            38.86  1:21.54
   53.  GORIŠEK, Nino                 08   PK Branik Maribor      1:21.85   188       
            37.43  1:21.85
   54.  JAGODIC, Nej                  10   PK Triglav Kranj       1:21.87   188       
            40.88  1:21.87
   55.  JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo         10   PK Neptun Celje        1:22.07   186       
            40.62  1:22.07
   56.  ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon       08   PK Triglav Kranj       1:23.10   179       
            40.08  1:23.10
   57.  REMŠKAR, Luka                 10   PK Koper               1:23.26   178       
            40.02  1:23.26
   58.  BARTENJEV, Luka               09   PK Olimpija Ljubljan   1:23.27   178       
            38.03  1:23.27
   59.  BURSAČ, Marko                 10   PK Ljubljana           1:23.86   175       
            38.14  1:23.86
   60.  OŠLAJ, Tine                   10   PK Olimpija Ljubljan   1:24.34   172       
            40.87  1:24.34
   61.  POVŠIČ, Rene                  09   PK Koper               1:24.58   170       
            39.17  1:24.58
   62.  PRELESNIK, Tim                10   PK Torpedo Ljubljana   1:24.97   168       
            40.39  1:24.97
   63.  JURČIČ, Anej                  09   PK Celulozar Krško     1:25.35   166       
            41.68  1:25.35
   64.  ROZMAN, Gašper                09   ŠD Riba Ljubljana      1:26.45   159       
            42.37  1:26.45
   65.  KRAŠAN, Matija                09   PK Torpedo Ljubljana   1:27.35   154       
            41.09  1:27.35
   66.  TURK, Matic                   09   ŠD Riba Ljubljana      1:27.52   153       
            40.91  1:27.52
   67.  ŠUMI BRANILOVIČ, Vid          10   PK Radovljica          1:27.54   153       
            40.71  1:27.54
   68.  OSTERMAN LAZAR, Gregor        09   PK Torpedo Ljubljana   1:27.61   153       
            41.74  1:27.61
   69.  KRIVEC, Kristjan              10   PK Radovljica          1:28.17   150       
            42.13  1:28.17
   70.  KRANJC, Nejc                  10   PK Celulozar Krško     1:28.18   150       
            41.59  1:28.18
   71.  KOROŠ, Žiga                   11   PK Fužinar Ravne       1:28.25   150       
            41.39  1:28.25
   72.  ŠLIBAR, Grega                 09   PK Triglav Kranj       1:28.43   149       
            43.32  1:28.43
   73.  NEGODIČ, Liam                 08   PK Kamnik              1:28.70   147       
            42.01  1:28.70
   74.  BLATNIK, Ažbe                 09   PK Neptun Celje        1:30.32   140       
            42.48  1:30.32
   75.  PREGL, Gašper                 08   ŠD Riba Ljubljana      1:31.51   134       
            42.86  1:31.51
   76.  JERMAN, Nik                   08   PK Koper               1:31.76   133       
            40.61  1:31.76
   77.  GRADIŠEK, Žan                 08   PK Triglav Kranj       1:32.17   131       
            41.72  1:32.17
   78.  MUSTAFIĆ, Omar                09   PK Velenje             1:32.28   131       
            42.92  1:32.28
   79.  GRM, Valter                   11   PK Ljubljana           1:33.75   125       
            40.77  1:33.75
   80.  MATKO MARCIUS, Leon Etien     10   DVŠ Posejdon Celje     1:33.91   124       
            46.98  1:33.91
   81.  BORKOVIĆ, Mai                 08   PK Ljubljana           1:37.21   112       
            43.18  1:37.21
   82.  POLJAK, Brin                  11   PK Olimpija Ljubljan   1:37.34   111       
            46.45  1:37.34
   83.  POLIČ, Staš                   09   PK Ljubljana           1:38.49   108       
            44.65  1:38.49
   84.  MALAVAŠIČ, Jan                11   PK Ribnica             1:38.51   107       
            45.21  1:38.51
   85.  ŽAGAR, Jaša                   10   PK Olimpija Ljubljan   1:38.81   107       
            42.49  1:38.81
   86.  LONČAREVIČ, Matic             09   PK Ribnica             1:40.06   103       
            44.39  1:40.06
   87.  BESHLYK, Tymur                11   PK Kamnik              1:40.54   101       
            47.29  1:40.54
   88.  SEVER, Filip                  10   PK Ljubljana           1:41.92    97       
            46.18  1:41.92
   89.  PENKO, Kalvin Val             10   PK Ljubljana           1:44.04    91       
            47.44  1:44.04
   90.  PAVLOVIĆ, Nikolaj             09   PK Koper               1:44.24    91       
            47.33  1:44.24
   91.  JAMBROŠIČ, Rok                10   PK Koper               1:47.80    82       
            51.00  1:47.80
   DSQ  SMREČNIK, Ožbej               08   PK Fužinar Ravne       1:20.37             
        SW 4.4 - 
            37.58  1:20.37



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event            Ž/W, 100m Prosto/Free                      Ml. deklice
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  1:01.96  MILER, Tamara                  Brescia (ITA)      2005
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GONČIN, Tara                  09   ŠD Riba Ljubljana      1:10.28   398       
            34.00  1:10.28
    2.  RIHTMAN, Ava Luna             09   PK Ilirija Ljubljana   1:10.29   398       
            33.77  1:10.29
    3.  SEKNE, Ina                    09   PK Radovljica          1:10.33   397       
            34.16  1:10.33
    4.  VRHOVNIK, Nina                09   PK Kamnik              1:12.42   364       
            34.04  1:12.42
    5.  PRIMOŽIČ, Taja                09   PK Cerkno              1:12.62   361       
            35.25  1:12.62
    6.  NAGLIČ, Lara                  09   PK Triglav Kranj       1:12.89   357       
            35.25  1:12.89
    7.  KIRBIŠ, Anina                 09   PK Branik Maribor      1:13.28   351       
            35.63  1:13.28
    8.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana      1:13.45   348       
            34.69  1:13.45
    9.  SAVERNIK, Veronika            09   PK Triglav Kranj       1:14.45   335       
            35.67  1:14.45
   10.  ERJAVEC, Iza                  09   PK Ribnica             1:14.77   330       
            34.59  1:14.77
   11.  ÐUKIĆ, Hana                   09   PK Ribnica             1:15.48   321       
            35.27  1:15.48
   12.  CAMLEK, Maša                  09   PK Triglav Kranj       1:15.81   317       
            36.34  1:15.81
   13.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana      1:16.50   308       
            36.47  1:16.50
   14.  PECELI JANEŽIČ, Ajda          09   PK Ljubljana           1:17.17   300       
            37.75  1:17.17
   15.  VALEK, Zala                   09   PK Neptun Celje        1:17.46   297       
            37.43  1:17.46
   16.  ŽAGAR, Ela                    09   DVŠ Posejdon Celje     1:18.29   288       
            37.72  1:18.29
   17.  MELE, Zoja                    09   PK Ljubljana           1:18.37   287       
            37.22  1:18.37
   18.  ÐORĐEVIČ, Tara                09   PK Torpedo Ljubljana   1:18.86   281       
            38.19  1:18.86
   19.  BRATINA, Elina                09   PK Neptun Celje        1:19.12   279       
            38.08  1:19.12
   20.  RAZBORŠEK, Katja              10   PK Radovljica          1:19.26   277       
            39.26  1:19.26
   21.  BOBIČ, Luna                   09   PK Zdravilišče Raden   1:19.30   277       
            38.02  1:19.30
   22.  PUŠKARIČ, Julija              09   PK Ljubljana           1:19.45   275       
            38.30  1:19.45
   23.  ÐEŠEVIĆ, Minea                10   PK Ilirija Ljubljana   1:19.77   272       
            36.81  1:19.77
   24.  AGREŽ, Ariana                 10   PK Rudar Trbovlje      1:20.37   266       
            38.93  1:20.37
   25.  TANKO, Polona                 10   PK Ribnica             1:20.60   264       
            37.65  1:20.60
   26.  PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       1:20.72   262       
            38.87  1:20.72
   27.  MRKONJIČ, Tia                 10   PK Velenje             1:21.16   258       
            38.87  1:21.16
   28.  KLEMEN, Taja                  11   PK Kamnik              1:21.33   257       
            38.11  1:21.33
   29.  GRM, Marija                   09   PK Ljubljana           1:22.13   249       
            39.16  1:22.13
   30.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper               1:22.24   248       
            39.69  1:22.24
   31.  VRHOVAC, Lucija               09   PK Ljubljana           1:22.75   244       
            39.43  1:22.75
   32.  ČANŽEK, Taya                  09   PK Neptun Celje        1:24.26   231       
            39.45  1:24.26
   33.  BOŽIČ, Pia                    10   PK Fužinar Ravne       1:24.32   230       
            41.05  1:24.32
   34.  SEIFERT, Metka                09   ŠD Riba Ljubljana      1:24.38   230       
            39.09  1:24.38
   35.  POTEMINA, Alisa               10   PK Ilirija Ljubljana   1:24.58   228       
            40.73  1:24.58
   36.  KONEC, Ula                    09   PK Koper               1:25.18   223       
            41.28  1:25.18
        ILC, Manja                    09   PK Ribnica             1:25.18   223       
            40.17  1:25.18
   38.  PULKO, Ela Klara              10   PK Triglav Kranj       1:25.62   220       
            41.23  1:25.62
   39.  HVALEC, Eva                   09   PA Kurent Ptuj         1:25.70   219       
            41.60  1:25.70
   40.  HORVAT, Tjaša                 10   PK Zdravilišče Raden   1:26.10   216       
            42.21  1:26.10
   41.  KALŠNIK, Iza                  09   PK Neptun Celje        1:26.16   216       
            41.61  1:26.16
   42.  VOGA, Liu                     11   PK Radovljica          1:27.37   207       
            42.14  1:27.37
   43.  BREZNIK, Neja                 09   PK Ljubljana           1:27.48   206       
            41.57  1:27.48
   44.  OBERŽAN, Mojca                10   PK Rudar Trbovlje      1:27.62   205       
            40.82  1:27.62
   45.  DOMIČ, Ivona                  11   ŠD Riba Ljubljana      1:29.14   195       
            40.69  1:29.14
   46.  SUŠEC JAMBROVIČ, Ana          10   PK Velenje             1:30.35   187       
            43.76  1:30.35
   47.  KADIVEC, Klavdija             10   PK Triglav Kranj       1:30.36   187       
            43.06  1:30.36
   48.  JAKŠA JOVANOVSKI, Karin       11   PK Triglav Kranj       1:31.12   182       
            44.45  1:31.12
   49.  KOŠIR, Zala                   11   PK Torpedo Ljubljana   1:31.32   181       
            41.74  1:31.32
   50.  SPRUK, Tajda                  09   PK Kamnik              1:31.54   180       
            43.64  1:31.54
   51.  HELBL, Lija                   10   PK Fužinar Ravne       1:31.98   177       
            43.90  1:31.98
   52.  LAPUH, Justina Pika           10   PK Kamnik              1:33.10   171       
            43.99  1:33.10
   53.  ŠUTIĆ, Tijana                 09   PK Triglav Kranj       1:33.16   171       
            44.85  1:33.16
   54.  VIDOVIČ, Lina                 10   PK Branik Maribor      1:33.24   170       
            44.05  1:33.24
   55.  MEŠIĆ, Anja                   11   PK Olimpija Ljubljan   1:35.86   156       
            45.50  1:35.86
   56.  JANKOVIĆ, Tijana              09   PK Ljubljana           1:36.11   155       
            46.06  1:36.11
   57.  SELAN, Augustina              10   PK Ljubljana           1:38.69   143       
            45.44  1:38.69
   58.  BROLIH, Lara                  11   PK Triglav Kranj       1:39.02   142       
            47.15  1:39.02
   59.  BORIŠEK, Noemi                11   PK Rudar Trbovlje      1:40.94   134       
            48.08  1:40.94
   60.  RIHTARŠIČ, Maja               09   PK Ilirija Ljubljana   1:43.10   126       
            49.64  1:43.10
   61.  ŠOBAK, Maruša                 11   PK Zdravilišče Raden   1:43.17   125       
            50.85  1:43.17
   62.  HOZJAN, Katarina              11   PK Zdravilišče Raden   1:44.46   121       
            50.60  1:44.46
   63.  OBERŽAN, Špela                11   PK Rudar Trbovlje      1:44.62   120       
            47.85  1:44.62
   64.  POTNIK, Manja                 11   ŠD Riba Ljubljana      1:44.80   120       
            46.91  1:44.80
   65.  GARTNER, Tricija              11   ŠD Riba Ljubljana      1:46.15   115       
            47.54  1:46.15
   66.  KRUŠIČ, Žanin                 10   PA Kurent Ptuj         1:46.26   115       
            49.40  1:46.26
   67.  LAHAJNAR, Tajda               10   PK Cerkno              1:47.63   110       
            48.71  1:47.63
   68.  GERBEC, Živa                  11   PK Olimpija Ljubljan   1:47.65   110       
            49.93  1:47.65
   69.  MEDIĆ, Stella                 10   PK Olimpija Ljubljan   1:51.26   100       
            53.29  1:51.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event             M/M, 50m Hrbtno/Back                        Ml. dečki
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  30.78  NOVAK, Tai                      Maribor             2018
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PRINCL, Miha                  08   PK Velenje               32.82   391       
    2.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik                34.31   342       
    3.  MEŠIĆ, Enej                   09   PK Olimpija Ljubljan     34.56   334       
    4.  MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne         35.89   299       
    5.  PFAJFAR, Žiga                 08   PK Ratitovec Železni     36.02   295       
    6.  VAVTAR, Aljaž                 08   PK Ribnica               36.69   279       
    7.  ČADEŽ, Tanej                  09   PK Ljubljana             36.88   275       
    8.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana        37.17   269       
    9.  RODMAN PONIKVAR, Ian          08   PK Ilirija Ljubljana     37.29   266       
   10.  REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor        37.49   262       
   11.  PEZEROVIČ, Ian                09   PK Ljubljana             37.57   260       
   12.  LIPOLT, Aleksander            09   PK Ljubljana             37.67   258       
   13.  NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje               37.80   255       
   14.  KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana        37.98   252       
   15.  GREGORČIČ, Nejc               08   PK Ilirija Ljubljana     38.00   251       
   16.  PERŠIN, Blaž                  08   PK Ilirija Ljubljana     38.31   245       
   17.  SMRKOLJ, Kristjan             08   ŠD Riba Ljubljana        38.45   243       
   18.  JEKOVEC, Ažbe                 08   PK Triglav Kranj         38.53   241       
   19.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper                 39.01   232       
   20.  SMREČNIK, Ožbej               08   PK Fužinar Ravne         39.13   230       
   21.  VRABL, Nik                    08   PK Branik Maribor        39.90   217       
   22.  KOSMAČ, Tilen                 08   PK Triglav Kranj         40.19   212       
   23.  LUSKAR, Maksim                08   DVŠ Posejdon Celje       40.27   211       
   24.  MAGAJNE, Janž                 09   PK Cerkno                40.40   209       
   25.  SKOČIR, Jakob                 08   PK Torpedo Ljubljana     40.47   208       
   26.  KOBILICA, Lovro               08   PK Radovljica            40.81   203       
   27.  ČUJEŽ, Miha                   10   PK Neptun Celje          40.95   201       
   28.  MIKLIČ, Jan                   09   PK Ilirija Ljubljana     40.98   200       
   29.  ŠETINA, Nejc                  09   PK Neptun Celje          41.13   198       
   30.  POLUTNIK, Miha                08   DVŠ Posejdon Celje       41.32   195       
        LAMOT, Domen                  08   PK Velenje               41.32   195       
   32.  RUPREHT, Matija               08   PK Fužinar Ravne         41.45   194       
   33.  KORAČIN, Matt                 08   PK Branik Maribor        41.77   189       
   34.  OSTERMAN LAZAR, Gregor        09   PK Torpedo Ljubljana     42.19   184       
   35.  CAPELLO, Nino                 09   PK Neptun Celje          42.22   183       
   36.  ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj         42.23   183       
   37.  ANDŽELEVSKI, Ostoj            10   ŠD Riba Ljubljana        42.42   181       
   38.  VASLE, Aljaž                  09   PK Neptun Celje          42.49   180       
   39.  ŠMID, Oskar                   09   ŠD Riba Ljubljana        42.99   173       
   40.  KOROŠ, Žiga                   11   PK Fužinar Ravne         43.02   173       
   41.  ŽEN, Nace                     08   PK Kamnik                43.03   173       
   42.  JEROVŠEK, Gašper              09   PK Ilirija Ljubljana     43.45   168       
   43.  LAHARNAR, Taras               09   PK Radovljica            43.63   166       
   44.  KUNČIČ, Janez                 08   PK Radovljica            44.07   161       
   45.  MAHER, Nejc                   09   PK Radovljica            44.10   161       
   46.  REMŠKAR, Luka                 10   PK Koper                 44.51   156       
   47.  KRIVEC, Kristjan              10   PK Radovljica            44.72   154       
   48.  PFAJFAR, Ožbe                 09   PK Celulozar Krško       45.31   148       
   49.  DOVŽAN, Jure                  09   PK Ilirija Ljubljana     45.41   147       
   50.  ALEŠ, Urban                   09   PK Ljubljana             45.53   146       
   51.  MILENKOVIČ, Filip             10   PK Radovljica            45.57   146       
   52.  KOSI, Kanai                   09   PK Triglav Kranj         45.61   145       
   53.  HUDOVORNIK, Domen             11   PK Ilirija Ljubljana     45.67   145       
   54.  KOCJAN, Jakob                 11   PK Ilirija Ljubljana     46.22   140       
   55.  ŠMID, Erazem                  08   PK Triglav Kranj         46.43   138       
        MUSTAFIĆ, Omar                09   PK Velenje               46.43   138       
   57.  POLJŠAK, Žiga                 10   ŠD Riba Ljubljana        47.09   132       
   58.  STRAŽIŠAR, Vid                08   PK Olimpija Ljubljan     47.52   128       
   59.  STROJANŠEK, Tristan           10   PK Olimpija Ljubljan     47.57   128       
   60.  JELENC, Matic                 11   PK Radovljica            48.49   121       
   61.  POLJAK, Brin                  11   PK Olimpija Ljubljan     48.63   120       
   62.  BATYRSHIN, Artem              09   PK Olimpija Ljubljan     48.75   119       
   63.  ŽNIDARŠIČ, Ian                10   PK Olimpija Ljubljan     49.46   114       
   64.  UMIĆEVIĆ, Ognjen              09   PK Olimpija Ljubljan     49.51   113       
   65.  ŠLIBAR, Grega                 09   PK Triglav Kranj         49.67   112       
   66.  TURK, Matic                   09   ŠD Riba Ljubljana        49.85   111       
   67.  TESTEN, Martin                10   ŠD Riba Ljubljana        49.87   111       
   68.  BLATNIK, Ažbe                 09   PK Neptun Celje          50.58   106       
   69.  KOBOVC, Nal                   11   PK Fužinar Ravne         50.62   106       
   70.  GRM, Valter                   11   PK Ljubljana             50.74   105       
   71.  MALAVAŠIČ, Jan                11   PK Ribnica               51.67   100       
   72.  STARC, Tibor                  11   PK Ribnica               55.68    80       
   73.  MAJDIČ, Tian                  11   PK Kamnik              1:04.00    52       
   DSQ  BUTOIN, Cory                  10   PK Ljubljana             54.76             
        SW 6.5 - 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event             Ž/W, 50m Hrbtno/Back                      Ml. deklice
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  32.87  JELESIJEVIČ, Anja               Kranj               2014
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BABIČ, Pika                   09   PK Olimpija Ljubljan     36.97   388       
    2.  MENONI, Ema                   09   PK Celulozar Krško       37.82   363       
    3.  ŽAGAR, Ela                    09   DVŠ Posejdon Celje       38.27   350       
    4.  KIRBIŠ, Anina                 09   PK Branik Maribor        38.79   336       
    5.  DOLENC, Manca                 09   PK Ilirija Ljubljana     38.86   334       
    6.  ÐUKIĆ, Hana                   09   PK Ribnica               40.06   305       
    7.  ŠKAPER, Ajda                  10   PK Ribnica               40.35   298       
    8.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana        40.56   294       
    9.  UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui         10   PK Neptun Celje          41.12   282       
   10.  SEDEJ, Tia                    09   PK Olimpija Ljubljan     41.35   277       
   11.  KLEMEN, Taja                  11   PK Kamnik                41.47   275       
   12.  MOČNIK, Zala                  09   PK Cerkno                42.52   255       
   13.  PUŠKARIČ, Julija              09   PK Ljubljana             42.64   253       
   14.  MRKONJIČ, Tia                 10   PK Velenje               42.89   248       
   15.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana        43.14   244       
   16.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana        43.92   231       
   17.  HLASTAN, Eliana               09   PK Fužinar Ravne         43.93   231       
   18.  VRHOVAC, Lucija               09   PK Ljubljana             44.04   229       
   19.  STARC, Taja                   09   PK Ribnica               44.86   217       
   20.  POTEMINA, Alisa               10   PK Ilirija Ljubljana     45.09   214       
   21.  SEIFERT, Metka                09   ŠD Riba Ljubljana        45.20   212       
   22.  VALEK, Zala                   09   PK Neptun Celje          45.33   210       
   23.  SUŠEC JAMBROVIČ, Ana          10   PK Velenje               45.55   207       
   24.  KOŠIR, Zala                   11   PK Torpedo Ljubljana     45.58   207       
   25.  PULKO, Ela Klara              10   PK Triglav Kranj         45.64   206       
   26.  BOŽIČ, Pia                    10   PK Fužinar Ravne         45.72   205       
   27.  PRIMC, Živa                   10   PK Ljubljana             45.74   205       
   28.  KONEC, Ula                    09   PK Koper                 46.84   191       
   29.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Aleksandra    10   PK Fužinar Ravne         46.88   190       
   30.  KUNŠTIĆ, Maša                 11   PK Ljubljana             46.91   190       
   31.  ŠUTIĆ, Tijana                 09   PK Triglav Kranj         46.92   190       
   32.  VOGA, Liu                     11   PK Radovljica            46.93   190       
   33.  LIPONIK, Špela                09   PK Branik Maribor        47.15   187       
   34.  MLAKAR, Ajša                  09   PK Triglav Kranj         47.28   185       
   35.  MARGETA, Ana                  10   PK Triglav Kranj         47.41   184       
   36.  ELSNER, Carolina              11   ŠD Riba Ljubljana        47.48   183       
   37.  GRM, Marija                   09   PK Ljubljana             47.63   181       
   38.  JUVANČIČ, Špela               10   PK Ilirija Ljubljana     47.72   180       
   39.  ČEPON, Lana                   10   PK Ljubljana             47.94   178       
   40.  BERČAN, Ana                   10   PK Ljubljana             48.10   176       
   41.  HVALEC, Eva                   09   PA Kurent Ptuj           48.16   175       
   42.  BROLIH, Lara                  11   PK Triglav Kranj         48.29   174       
   43.  TANKO, Taja                   10   PK Ribnica               48.76   169       
   44.  DOMIČ, Ivona                  11   ŠD Riba Ljubljana        48.82   168       
   45.  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj         48.92   167       
   46.  LAMEŠIĆ, Lana                 11   PK Velenje               49.25   164       
   47.  RIHTARŠIČ, Maja               09   PK Ilirija Ljubljana     49.32   163       
   48.  HADŽIAHMETOVIĆ, Merala        10   PK Ljubljana             49.50   161       
   49.  PETERŠIČ, Sofija              09   PA Kurent Ptuj           49.52   161       
   50.  MEŠIĆ, Anja                   11   PK Olimpija Ljubljan     49.57   161       
   51.  OBERŽAN, Mojca                10   PK Rudar Trbovlje        49.64   160       
   52.  JOVANOVIĆ, Mia                09   PA Kurent Ptuj           49.88   158       
   53.  LAPUH, Justina Pika           10   PK Kamnik                50.90   148       
   54.  PAKIŽ, Lara                   10   PK Ribnica               52.13   138       
   55.  GIRINA, Anastasia             10   PK Ilirija Ljubljana     52.66   134       
   56.  KRUŠIČ, Žanin                 10   PA Kurent Ptuj           54.45   121       
   57.  PONIŽ, Maja                   10   ŠD Riba Ljubljana        56.55   108       
   58.  ČREPINKO, Zala                10   PK Terme Ptuj            58.59    97       
   59.  LOSIEVA, Anna                 13   PK Kamnik              1:04.12    74       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event          M/M, 4 x 50m Mešano/Medley                     Ml. dečki
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.dečki (12  2:09.29  PK Branik Maribor       BM     Maribor            2008
--------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OL I. (ml.dečki)                   PK Olimpija Ljubljan   2:18.12   309       
        MEŠIĆ, Enej, 09                        PODOBNIK, Filip, 08
        PEČEK DANIELI, David, 08               ERKER DE LUCAT, George, 10
            35.23  1:16.50  1:45.81  2:18.12

    2.  RL I. (ml.dečki)                   ŠD Riba Ljubljana      2:20.58   293       
        KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob, 09              KRDŽALIĆ, Maj, 09
        GROHAR, Črt, 08                        FROLOV, Mark, 08
            38.19  1:17.70  1:51.10  2:20.58

    3.  IL I. (ml.dečki)                   PK Ilirija Ljubljana   2:21.62   287       
        VUČKO, Nik, 08                         GOVŠE, Lan, 09
        KORITNIK, Lan, 09                      PERŠIN, Blaž, 08
            37.43  1:16.74  1:52.13  2:21.62

    4.  RR I. (ml.dečki)                   PK Ribnica             2:21.89   285       
        VAVTAR, Aljaž, 08                      ĆIROVIĆ, Lovro, 08
        STARC, Teo, 08                         PETEK, Jaka, 08
            38.22  1:18.62  1:49.53  2:21.89

    5.  NC I. (ml.dečki)                   PK Neptun Celje        2:22.26   283       
        PEVEC, Julijan, 08                     KOČEVAR, Jon, 09
        ČUJEŽ, Vid, 08                         VIHERNIK, Aljoša, 08
            34.87  1:14.12  1:50.52  2:22.26

    6.  FR I. (ml.dečki)                   PK Fužinar Ravne       2:26.47   259       
        MARKAČ, Nik, 09                        VUŠNIK, Žan Luka, 09
        ROTOVNIK, Bor, 09                      RUPREHT, Matija, 08
            36.33  1:17.70  1:51.90  2:26.47

    7.  RL II. (ml.dečki)                  ŠD Riba Ljubljana      2:30.33   240       
        SMRKOLJ, Kristjan, 08                  VILFAN KOŽUH, Lev, 09
        KORINŠEK, Lev, 10                      POTNIK, Matic, 08
            38.27  1:21.60  1:59.15  2:30.33

    8.  LL I. (ml.dečki)                   PK Ljubljana           2:32.20   231       
        LIPOLT, Aleksander, 09                 ČADEŽ, Tanej, 09
        BURSAČ, Marko, 10                      PEZEROVIČ, Ian, 09
            37.87  1:24.07  2:00.60  2:32.20

    9.  TK I. (ml.dečki)                   PK Triglav Kranj       2:33.01   227       
        JEKOVEC, Ažbe, 08                      SEČNIK, Matic, 09
        ZAFOŠNIK POTOČNIK, Leon, 08            ALJAŽ, Denis, 08
            38.80  1:22.69  2:00.76  2:33.01

   10.  IL II. (ml.dečki)                  PK Ilirija Ljubljana   2:33.57   225       
        GREGORČIČ, Nejc, 08                    RODMAN PONIKVAR, Ian, 08
        RUPNIK, Ivo, 08                        KOCJAN, Nik, 08
            37.82  1:22.23  2:01.69  2:33.57

   11.  BM I. (ml.dečki)                   PK Branik Maribor      2:34.23   222       
        VRABL, Nik, 08                         REGVAT, Jani, 08
        KORAČIN, Matt, 08                      GORIŠEK, Nino, 08
            41.90  1:22.20  1:59.52  2:34.23

   12.  KK I. (ml.dečki)                   PK Koper               2:35.75   215       
        FINK, Aleksej, 09                      BRŽAN, Tosja, 10
        GOR, Danijel, 08                       BURDUJA, Kristian, 09
            39.57  1:21.14  2:01.40  2:35.75

   13.  TK II. (ml.dečki)                  PK Triglav Kranj       2:37.97   206       
        KOSMAČ, Tilen, 08                      MAZI JAMNIK, Arne, 09
        ŠINK, Žan, 08                          ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas, 09
            38.98  1:23.21  2:01.90  2:37.97

   14.  VV I. (ml.dečki)                   PK Velenje             2:41.01   195       
        LAMOT, Domen, 08                       NAVODNIK, Grega, 09
        PRINCL, Miha, 08                       MUSTAFIĆ, Omar, 09
            40.90  1:23.79  1:59.86  2:41.01

   15.  PC I. (ml.dečki)                   DVŠ Posejdon Celje     2:45.71   179       
        LUSKAR, Maksim, 08                     POLUTNIK, Miha, 08
        MATKO MARCIUS, Leon Etien, 10          ERMENC, Aidan, 08
            40.47  1:25.76  2:05.86  2:45.71

   16.  RL III. (ml.dečki)                 ŠD Riba Ljubljana      2:46.36   177       
        ŠMID, Oskar, 09                        LOVRIČ, Marcel, 09
        TESTEN, Martin, 10                     ANDŽELEVSKI, Ostoj, 10
            41.82  1:29.45  2:12.76  2:46.36

   17.  NC II. (ml.dečki)                  PK Neptun Celje        2:48.05   171       
        ČUJEŽ, Miha, 10                        ŠETINA, Nejc, 09
        CAPELLO, Nino, 09                      JEZOVŠEK ŠPILJAR, Teo, 10
            42.83  1:32.55  2:11.52  2:48.05

   18.  KA I. (ml.dečki)                   PK Kamnik              2:49.78   166       
        VEJNOVIČ, Rok, 08                      ŽEN, Nace, 08
        NEGODIČ, Liam, 08                      BESHLYK, Tymur, 11
            34.87  1:22.36  2:05.53  2:49.78

   19.  TK III. (ml.dečki)                 PK Triglav Kranj       2:52.05   160       
        KOSI, Kanai, 09                        JAGODIC, Nej, 10
        GRADIŠEK, Žan, 08                      ŠLIBAR, Grega, 09
            45.18  1:29.38  2:13.58  2:52.05

   20.  TOR I. (ml.dečki)                  PK Torpedo Ljubljana   2:53.42   156       
        SKOČIR, Jakob, 08                      MEDVED, Svit, 09
        PRELESNIK, Tim, 10                     KRAŠAN, Matija, 09
            41.62  1:29.31  2:16.05  2:53.42

   21.  RAD II. (ml.dečki)                 PK Radovljica          2:53.84   155       
        MILENKOVIČ, Filip, 10                  MAHER, Nejc, 09
        KRIVEC, Kristjan, 10                   TERSEGLAV, Andraž, 08
            44.99  1:35.78  2:18.92  2:53.84

   22.  IL III. (ml.dečki)                 PK Ilirija Ljubljana   2:55.80   150       
        MIKLIČ, Jan, 09                        JEROVŠEK, Gašper, 09
        KOLENKO, Tim, 08                       DOVŽAN, Jure, 09
            40.86  1:27.03  2:16.88  2:55.80

   23.  CK I. (ml.dečki)                   PK Celulozar Krško     2:55.95   149       
        PFAJFAR, Ožbe, 09                      BABIČ, Tin, 10
        JURČIČ, Anej, 09                       KRANJC, Nejc, 10
            45.18  1:35.91  2:16.11  2:55.95

   24.  OL II. (ml.dečki)                  PK Olimpija Ljubljan   2:58.97   142       
        NAHTIGAL, Filip, 10                    MELON, Oskar, 10
        SMOLIČ BATTELINO, Juš, 10              OŠLAJ, Tine, 10
            46.10  1:33.82  2:19.81  2:58.97

   25.  OL III. (ml.dečki)                 PK Olimpija Ljubljan   3:03.49   132       
        ŽNIDARŠIČ, Ian, 10                     TOMAŽIČ, Martin, 10
        BRAJNIK, Jakob Lun, 08                 STRAŽIŠAR, Vid, 08
            51.29  1:34.56  2:23.82  3:03.49

   26.  KK II. (ml.dečki)                  PK Koper               3:04.75   129       
        POVŠIČ, Rene, 09                       REMŠKAR, Luka, 10
        MARKIČ, Tim, 09                        JERMAN, Nik, 08
            46.22  1:34.84  2:25.01  3:04.75

   27.  LL II. (ml.dečki)                  PK Ljubljana           3:14.03   111       
        ALEŠ, Urban, 09                        BORKOVIĆ, Mai, 08
        SEVER, Filip, 10                       GRM, Valter, 11
            46.03  1:36.15  2:32.82  3:14.03

   DSQ  FR II. (ml.dečki)                  PK Fužinar Ravne       2:42.90             
        SW 10.7 - 
        SMREČNIK, Ožbej, 08                    PRITERŽNIK, Oskar, 08
        PATERNOSTER, Aleksander, 09            KOROŠ, Žiga, 11
            39.40  1:24.99  2:03.99  2:42.90

   DSQ  LL III. (ml.dečki)                 PK Ljubljana           3:21.37             
        SW 8.2 - 
        PENKO, Kalvin Val, 10                  POLIČ, Staš, 09
        BUTOIN, Cory, 10                       VOLK, Žiga, 09
            51.48  1:43.96  2:40.91  3:21.37




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event          Ž/W, 4 x 50m Mešano/Medley                   Ml. deklice
11.10.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO ml.deklice (  2:20.33  PK Ljubljana            LL     Kranj              2018
--------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  IL I. (ml.deklice)                 PK Ilirija Ljubljana   2:33.03   329       
        DOLENC, Manca, 09                      ÐEŠEVIĆ, Minea, 10
        RIHTMAN, Ava Luna, 09                  ČUSAK, Tanja, 09
            39.62  1:21.73  1:58.68  2:33.03

    2.  RL I. (ml.deklice)                 ŠD Riba Ljubljana      2:34.11   323       
        MAROLT, Katja, 09                      GONČIN, Tara, 09
        LEHMANN, Siena, 09                     SEVER, Sara, 09
            42.82  1:23.76  2:01.59  2:34.11

    3.  TK I. (ml.deklice)                 PK Triglav Kranj       2:36.86   306       
        SAVERNIK, Veronika, 09                 NAGLIČ, Lara, 09
        MARGETA, Ana, 10                       CAMLEK, Maša, 09
            40.67  1:24.18  2:04.05  2:36.86

    4.  LL I. (ml.deklice)                 PK Ljubljana           2:37.09   305       
        PUŠKARIČ, Julija, 09                   MELE, Zoja, 09
        ABUTOVIČ, Mia, 09                      PECELI JANEŽIČ, Ajda, 09
            42.64  1:23.28  2:03.44  2:37.09

    5.  RR I. (ml.deklice)                 PK Ribnica             2:38.97   294       
        ŠKAPER, Ajda, 10                       TANKO, Polona, 10
        ÐUKIĆ, Hana, 09                        ERJAVEC, Iza, 09
            41.61  1:26.61  2:05.19  2:38.97

    6.  KA I. (ml.deklice)                 PK Kamnik              2:48.09   249       
        KLEMEN, Taja, 11                       VRHOVNIK, Nina, 09
        AVBELJ, Ana, 09                        SPRUK, Tajda, 09
            42.08  1:30.93  2:07.31  2:48.09

    7.  FR I. (ml.deklice)                 PK Fužinar Ravne       2:50.12   240       
        PETRIČ, Klara, 09                      HLASTAN, Eliana, 09
        KNEZ, Zara, 10                         BOŽIČ, Pia, 10
            43.54  1:30.98  2:10.63  2:50.12

    8.  NC I. (ml.deklice)                 PK Neptun Celje        2:51.14   235       
        VALEK, Zala, 09                        BRATINA, Elina, 09
        UPLAZNIK SUNARIĆ, Lui, 10              ČANŽEK, Taya, 09
            45.82  1:31.99  2:13.41  2:51.14

    9.  OL I. (ml.deklice)                 PK Olimpija Ljubljan   2:55.77   217       
        BABIČ, Pika, 09                        SEDEJ, Tia, 09
        GERBEC, Živa, 11                       MEŠIĆ, Anja, 11
            39.12  1:38.16  2:16.99  2:55.77

   10.  LL II. (ml.deklice)                PK Ljubljana           2:56.77   214       
        BREZNIK, Neja, 09                      GRM, Marija, 09
        BERČAN, Ana, 10                        VRHOVAC, Lucija, 09
            43.35  1:33.44  2:19.72  2:56.77

   11.  LL III. (ml.deklice)               PK Ljubljana           3:03.08   192       
        PRIMC, Živa, 10                        KUNŠTIĆ, Maša, 11
        JANKOVIĆ, Tijana, 09                   SELAN, Augustina, 10
            46.40  1:33.80  2:19.53  3:03.08

   12.  RL II. (ml.deklice)                ŠD Riba Ljubljana      3:08.83   175       
        VELKAVRH REBOLJ, Tia, 09               SEIFERT, Metka, 09
        POTNIK, Manja, 11                      DOMIČ, Ivona, 11
            44.44  1:38.68  2:30.07  3:08.83

   13.  RR II. (ml.deklice)                PK Ribnica             3:11.07   169       
        TANKO, Taja, 10                        STARC, Taja, 09
        ILC, Manja, 09                         PAKIŽ, Lara, 10
            50.05  1:45.36  2:32.94  3:11.07

   14.  TK II. (ml.deklice)                PK Triglav Kranj       3:11.58   168       
        MLAKAR, Ajša, 09                       KADIVEC, Klavdija, 10
        KOMELJ, Meta, 10                       PULKO, Ela Klara, 10
            49.06  1:41.15  2:34.15  3:11.58

   15.  ZR I. (ml.deklice)                 PK Zdravilišče Raden   3:14.16   161       
        HOZJAN, Katarina, 11                   BOBIČ, Luna, 09
        ŠOBAK, Maruša, 11                      HORVAT, Tjaša, 10
            54.70  1:56.29  2:36.03  3:14.16

   16.  TK III. (ml.deklice)               PK Triglav Kranj       3:15.13   159       
        BROLIH, Lara, 11                       ERŽEN, Nika, 10
        ŠUTIĆ, Tijana, 09                      JAKŠA JOVANOVSKI, Karin, 11
            49.08  1:38.48  2:35.50  3:15.13

   17.  IL II. (ml.deklice)                PK Ilirija Ljubljana   3:17.54   153       
        JUVANČIČ, Špela, 10                    POTEMINA, Alisa, 10
        GIRINA, Anastasia, 10                  RIHTARŠIČ, Maja, 09
            48.12  1:43.36  2:33.13  3:17.54

   18.  RL III. (ml.deklice)               ŠD Riba Ljubljana      3:18.72   150       
        ELSNER, Carolina, 11                   SLAPŠAK, Vita, 10
        GARTNER, Tricija, 11                   KADIVNIK, Manca, 11
            49.03  1:41.89  2:32.20  3:18.72

   19.  PAK II. (ml.deklice)               PA Kurent Ptuj         3:21.33   144       
        JOVANOVIĆ, Mia, 09                     HVALEC, Eva, 09
        PETERŠIČ, Sofija, 09                   KRUŠIČ, Žanin, 10
            50.72  1:46.81  2:31.76  3:21.33




SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije