Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2020
Koper (SLO),    9. - 11.10.2020,    50m bazen

Št. 1. Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley, Štafeta Dečki in Deklice    Št. 2. M/M, 400m Prosto/Free, Dečki
Št. 3. Ž/W, 400m Prosto/Free, Deklice    Št. 4. M/M, 200m Prsno/Breast, Dečki
Št. 5. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Deklice    Št. 6. M/M, 100m Hrbtno/Back, Dečki
Št. 7. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Deklice    Št. 8. M/M, 200m Mešano/Medley, Dečki
Št. 9. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Deklice    Št. 10. M/M, 50m Delfin/Fly, Dečki
Št. 11. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Deklice    Št. 12. M/M, 4 x 200m Prosto/Free, Dečki
Št. 13. Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free, Deklice    Št. 14. Meš/Mix, 4 x 100m Mešano/Medley, Štafeta Dečki in Deklice
Št. 15. M/M, 50m Prsno/Breast, Dečki    Št. 16. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Deklice
Št. 17. M/M, 200m Prosto/Free, Dečki    Št. 18. Ž/W, 200m Prosto/Free, Deklice
Št. 19. M/M, 100m Delfin/Fly, Dečki    Št. 20. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Deklice
Št. 21. M/M, 200m Hrbtno/Back, Dečki    Št. 22. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Deklice
Št. 23. M/M, 50m Prosto/Free, Dečki    Št. 24. Ž/W, 50m Prosto/Free, Deklice
Št. 25. M/M, 400m Mešano/Medley, Dečki    Št. 26. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Deklice
Št. 27. M/M, 4 x 100m Prosto/Free, Dečki    Št. 28. Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free, Deklice
Št. 29. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, Štafeta Dečki in Deklice    Št. 30. M/M, 100m Prsno/Breast, Dečki
Št. 31. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Deklice    Št. 32. M/M, 100m Prosto/Free, Dečki
Št. 33. Ž/W, 100m Prosto/Free, Deklice    Št. 34. M/M, 200m Delfin/Fly, Dečki
Št. 35. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Deklice    Št. 36. M/M, 50m Hrbtno/Back, Dečki
Št. 37. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Deklice    Št. 38. Ž/W, 800m Prosto/Free, Deklice
Št. 39. M/M, 1500m Prosto/Free, Dečki    Št. 40. M/M, 4 x 100m Mešano/Medley, Dečki
Št. 41. Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley, Deklice    

FINA Point Scoring 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                             Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                        Štafeta Dečki in Deklice
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX de.(M:13  2:04.39  PK Olimpija Ljubljana                         OL     Ravne na Koroškem                    2019
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (MIX dečki)                  PK Ljubljana           2:01.07                                      20,00          
        Rekord Slovenije MIX za dečke in deklice
        ROŽIČ, Ula, 07                                             RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof, 06
        KORENT, Leonardo, 06                                       KORENJAK GOBBO, Moeti, 07
            31.92  1:04.12  1:32.63  2:01.07

    2.  VV I. (MIX dečki)                  PK Velenje             2:01.54                                      17,00          
        JUKIĆ, Najya Hana, 08                                      BIZJAK JAMBROVIČ, Matic, 06
        GOLIČNIK, Val, 06                                          POHOREC, Špela, 07
            32.96  1:05.85  1:32.80  2:01.54

    3.  TOR I. (MIX dečki)                 PK Torpedo Ljubljana   2:05.38                                      15,00          
        VRBINC, Gašper, 06                                         VRBINC, Ema, 08
        ÐORĐEVIČ, Jaka, 06                                         MIHELČIČ, Nika, 07
            31.25  1:04.42  1:36.27  2:05.38

    4.  LL II. (MIX dečki)                 PK Ljubljana           2:05.59                                      13,00          
        KASTIGAR, Maks, 06                                         ŠTEMBAL, Sven, 07
        FORTUNA, Lena, 07                                          NOVAK, Lena, 07
            31.32  1:08.31  1:36.86  2:05.59

    5.  OL I. (MIX dečki)                  PK Olimpija Ljubljan   2:06.02                                      12,00          
        NOVAK, Tai, 06                                             BRICELJ, Iza, 08
        BELE, Hana, 08                                             LIU, Yisi, 06
            29.57  1:06.76  1:39.81  2:06.02

    6.  RR I. (MIX dečki)                  PK Ribnica             2:06.06                                      11,00          
        ĆIROVIĆ, Zara, 08                                          ŠKAPER, Neli, 07
        TURK, Mitja, 06                                            BLATNIK, Nik, 06
            33.49  1:08.37  1:39.50  2:06.06

    7.  KA I. (MIX dečki)                  PK Kamnik              2:10.97                                      10,00          
        VIDEC, Iza, 07                                             PETERLIN, Nik, 06
        LUKAN, Ivana, 08                                           TEMNIKAR, Aleks, 06
          1:10.72  2:10.97

    8.  TK I. (MIX dečki)                  PK Triglav Kranj       2:11.13                                       9,00          
        PULKO, Ema Tereza, 08                                      KUSTEC, Filip, 06
        MAČEK, Tilen, 07                                           PAJNTAR, Blaža, 08
            35.85  1:12.34  1:40.83  2:11.13

    9.  RAD I. (MIX dečki)                 PK Radovljica          2:11.64                                       8,00          
        LIPOVEC, Tinkara, 07                                       ŠUMI BRANILOVIČ, Maj, 07
        RAZBORŠEK, Neja, 07                                        LUŽNIK, Anže, 07
            32.49  1:12.10  1:41.95  2:11.64

   10.  OL II. (MIX dečki)                 PK Olimpija Ljubljan   2:11.89                                       7,00          
        BABIČ, Črt, 06                                             URBANČIČ, Eva, 08
        MIKUŽ, Bor, 06                                             ŽALAC, Lana, 07
            35.10  1:09.68  1:42.31  2:11.89

   11.  LL III. (MIX dečki)                PK Ljubljana           2:12.70                                          -          
        KAVČIČ JOGAN, Tibor, 06                                    PREDALIČ, Kaja, 07
        BABNIK, Matic, 07                                          PRIMC, Lina, 07
            35.05  1:10.09  1:42.01  2:12.70

   12.  NC I. (MIX dečki)                  PK Neptun Celje        2:13.01                                       5,00          
        KRAJINOVIĆ, Pia, 07                                        ŠTRUKELJ, Luka, 06
        HUŠIĆ, Hanna Naya, 08                                      LESJAK, Jakob, 06
            36.32  1:14.55  1:45.41  2:13.01

   13.  VV II. (MIX dečki)                 PK Velenje             2:13.14                                       4,00          
        PERC, Živa, 07                                             GUŠTIN, Anže, 06
        ŠIBANC, Dane, 06                                           SKLEDAR, Eva, 07
            36.96  1:12.50  1:42.21  2:13.14

   14.  OL III. (MIX dečki)                PK Olimpija Ljubljan   2:14.68                                          -          
        STROJANŠEK, Isabela, 08                                    ZALAR, Maj, 07
        DAKIĆ, Nikola, 06                                          ZORKO, Zara, 07
            34.74  1:12.71  1:45.09  2:14.68

   15.  IL I. (MIX dečki)                  PK Ilirija Ljubljana   2:15.61                                       2,00          
        LIPOGLAVŠEK, Tjaša, 08                                     KLEMENČIČ, Ana Veronika, 08
        KEREC, Odon, 06                                            VALENTINČIČ, Jurij, 06
            35.38  1:11.75  1:47.14  2:15.61

   16.  KK I. (MIX dečki)                  PK Koper               2:16.22                                       1,00          
        ŠVONJA, Manca, 07                                          BRŽAN, Tibor, 07
        SILA, Neža, 07                                             FINK, Amadej, 07
          1:15.73  2:16.22

   17.  TK II. (MIX dečki)                 PK Triglav Kranj       2:16.48                                          -          
        LOZAR, Alina, 07                                           POSNJAK, Juš, 06
        HRIBAR, Sergeja, 07                                        OBERČ, Svit, 07
            37.76  1:15.81  1:46.84  2:16.48

   18.  CK I. (MIX dečki)                  PK Celulozar Krško     2:18.89                                          -          
        KAPUŠIN, Nejc, 06                                          VASILJEVIĆ, Maša, 07
        TOMŠE, Nina, 08                                            OSETIČ, Matija, 06
            34.72  1:16.83  1:50.39  2:18.89

   19.  FR I. (MIX dečki)                  PK Fužinar Ravne       2:19.38                                          -          
        PANIČ, Nal, 07                                             KOŠELJNIK, Ula, 08
        SKRIVARNIK, Jošt, 06                                       GOLOB, Maja, 07
            36.79  1:12.51  1:48.61  2:19.38

   20.  PAK II. (MIX dečki)                PA Kurent Ptuj         2:20.41                                          -          
        KOSTANJEVEC, Matevž, 07                                    PETERŠIČ, Jurij, 06
        MALTARIĆ, Lina, 08                                         KUMER, Eli, 08
            34.25  1:11.29  1:46.94  2:20.41

   21.  IL II. (MIX dečki)                 PK Ilirija Ljubljana   2:22.63                                          -          
        TRTNIK, Vita, 08                                           TREVEN, Kristjan, 06
        HUDOVORNIK, Erik, 07                                       JUVANČIČ, Neža, 07
            37.58  1:16.12  1:49.99  2:22.63

   22.  PKA I. (MIX dečki)                 PK Ajdovščina          2:22.68                                          -          
        BREŠKI ČOKLC, Iza, 07                                      BATAGELJ, Michel, 06
        BATAGELJ, Vid, 07                                          PLEŠNAR, Tinkara, 08
            39.87  1:18.12  1:51.38  2:22.68

   23.  IL III. (MIX dečki)                PK Ilirija Ljubljana   2:24.12                                          -          
        GODEC, Aleksandra, 08                                      PUC, Jakob, 06
        ZIMIC, Urban, 07                                           DOVŽAN, Neli, 07
            39.31  1:18.47  1:52.05  2:24.12

   24.  NC II. (MIX dečki)                 PK Neptun Celje        2:27.54                                          -          
        BRODEJ, Jakob, 07                                          PLEVNIK IVANUŠA, Gaja, 08
        BRATINA, Filip, 07                                         PERC, Tia, 07
          1:16.52  2:27.54

   25.  PDM I. (MIX dečki)                 PD Maribor             2:30.87                                          -          
        NAJVIRT, Evelyn, 07                                        MAJER, Tine, 06
        LEPENIK, Katarina, 07                                      JOVANOVIĆ, Adam, 06
            38.81  1:21.45  1:56.96  2:30.87

   26.  BM I. (MIX dečki)                  PK Branik Maribor      2:32.49                                          -          
        KLENOVŠEK, Gari, 06                                        PERKOVIČ, Taj, 06
        VRTARIČ, Nina Evelin, 08                                   HERODEŽ, Ana, 08
            37.45  1:24.81  1:56.60  2:32.49

   DSQ  VV III. (MIX dečki)                PK Velenje                                                              -          
        SW 10.11 - 
        ROMIH, Nastja, 07                                          ZALOŽNIK, Matic, 07
        ŽNIDAR, Philip, 07                                         MUJČIĆ, Mia, 08
            38.43  1:25.11  1:56.40  2:31.25




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                 M/M, 400m Prosto/Free                                                Dečki
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:11.99  KREK BAŠELJ, Matjaž                                  Maribor                              2017
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KASTIGAR, Maks                06   PK Ljubljana           4:26.78   561                                20,00          
            31.79  1:05.78  1:39.76  2:13.43  2:47.53  3:21.48  3:54.53  4:26.78
    2.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              4:27.83   554                                17,00          
            31.88  1:06.36  1:40.70  2:14.78  2:49.05  3:23.22  3:56.40  4:27.83
    3.  ŠUMI BRANILOVIČ, Maj          07   PK Radovljica          4:28.18   552                                15,00          
            31.95  1:05.44  1:40.01  2:13.90  2:48.20  3:22.00  3:55.87  4:28.18
    4.  ČATIĆ, Ismar                  06   PK Ilirija Ljubljana   4:33.30   522                                13,00          
            31.85  1:06.09  1:40.84  2:15.51  2:50.62  3:25.16  3:59.97  4:33.30
    5.  LESJAK, Jakob                 06   PK Neptun Celje        4:36.62   503                                12,00          
            31.39  1:06.70  1:42.10  2:17.87  2:53.47  3:28.95  4:03.27  4:36.62
    6.  PŠENIČNIK, Nej                06   PK Ljubljana           4:37.46   498                                11,00          
            31.77  1:06.99  1:42.19  2:16.92  2:52.24  3:27.42  4:02.99  4:37.46
    7.  RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof   06   PK Ljubljana           4:39.35   488                                10,00          
            32.06  1:06.66  1:41.04  2:16.93  2:52.17  3:28.80  4:04.29  4:39.35
    8.  OSETIČ, Matija                06   PK Celulozar Krško     4:39.53   487                                 9,00          
            30.83  1:05.60  1:41.42  2:17.11  2:54.03  3:29.74  4:06.06  4:39.53
    9.  MAMLIĆ, Simon                 06   ŠD Riba Ljubljana      4:41.08   479                                 8,00          
            31.33  1:06.13  1:41.72  2:18.28  2:54.22  3:30.71  4:06.04  4:41.08
   10.  METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne       4:41.31   478                                 7,00          
            31.17  1:07.12  1:42.52  2:18.56  2:54.38  3:31.04  4:06.74  4:41.31
   11.  TREVEN, Kristjan              06   PK Ilirija Ljubljana   4:46.50   453                                 6,00          
            32.63  1:07.55  1:44.10  2:20.43  2:58.29  3:35.01  4:11.60  4:46.50
   12.  ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne       4:48.08   445                                 5,00          
            32.35  1:08.04  1:44.58  2:21.32  2:58.38  3:35.41  4:12.22  4:48.08
   13.  ILAR, Lun                     07   PK Ljubljana           4:49.99   437                                 4,00          
            32.05  1:08.13  1:45.02  2:22.45  2:59.80  3:37.35  4:14.19  4:49.99
   14.  HUDOVORNIK, Erik              07   PK Ilirija Ljubljana   4:50.03   436                                 3,00          
            32.93  1:08.76  1:45.75  2:23.56  3:01.15  3:39.45  4:15.76  4:50.03
   15.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik              4:50.09   436                                 2,00          
            33.46  1:09.55  1:46.45  2:22.49  3:00.32  3:37.55  4:14.89  4:50.09
   16.  BLATNIK, Nik                  06   PK Ribnica             4:50.43   435                                 1,00          
            32.60  1:08.43  1:44.89  2:22.31  2:59.83  3:37.13  4:14.20  4:50.43
   17.  JUVANČIČ, Filip               06   ŠD Riba Ljubljana      4:50.72   433                                    -          
            32.07  1:07.89  1:44.21  2:21.56  2:59.08  3:37.14  4:14.26  4:50.72
   18.  PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne       4:53.62   421                                    -          
            33.15  1:09.73  1:47.81  2:25.19  3:02.64  3:40.22  4:17.59  4:53.62
   19.  JANČAR, Blaž                  07   PK Ilirija Ljubljana   4:57.32   405                                    -          
            33.62  1:10.91  1:48.65  2:26.76  3:04.48  3:43.10  4:21.41  4:57.32
   20.  RESNIK, Florijan              06   PK Celulozar Krško     4:57.68   404                                    -          
            33.39  1:10.14  1:47.59  2:25.54  3:03.33  3:42.56  4:20.85  4:57.68
   21.  MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne       4:58.95   398                                    -          
            32.85  1:09.09  1:47.14  2:25.58  3:03.78  3:42.47  4:21.50  4:58.95
   22.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana      4:59.68   396                                    -          
            32.17  1:08.39  1:46.59  2:25.21  3:03.85  3:43.04  4:23.10  4:59.68
   23.  ŠERJAK, Enej                  07   ŠD Riba Ljubljana      4:59.91   395                                    -          
            31.30  1:06.45  1:45.04  2:23.19  3:03.01  3:42.91  4:22.82  4:59.91
   24.  VIHERNIK, Domen               06   PK Neptun Celje        5:01.50   388                                    -          
            32.91  1:10.45  1:48.83  2:28.20  3:06.48  3:46.06  4:24.95  5:01.50
   25.  FERENČAK, Luka                07   PK Celulozar Krško     5:02.31   385                                    -          
            34.51  1:12.34  1:51.15  2:29.57  3:08.55  3:46.85  4:25.21  5:02.31
   26.  PUC, Jakob                    06   PK Ilirija Ljubljana   5:07.57   366                                    -          
            33.23  1:10.53  1:49.62  2:29.44  3:09.37  3:49.19  4:29.48  5:07.57
   27.  GREGORIČ, Jakob               06   PK Ilirija Ljubljana   5:08.52   362                                    -          
            33.67  1:11.86  1:50.76  2:30.39  3:09.96  3:49.62  4:29.08  5:08.52
   28.  VALAS, Maks Noah              06   ŠD Riba Ljubljana      5:09.69   358                                    -          
            34.26  1:12.11  1:51.58  2:31.22  3:10.68  3:51.79  4:32.03  5:09.69
   29.  KAPUŠIN, Nejc                 06   PK Celulozar Krško     5:13.74   345                                    -          
            35.31  1:15.39  1:56.71  2:38.52  3:16.71  3:57.55  4:37.21  5:13.74
   30.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik              5:14.09   343                                    -          
            36.10  1:16.39  1:56.91  2:38.37  3:17.83  3:58.38  4:37.36  5:14.09
   31.  LUŽNIK, Anže                  07   PK Radovljica          5:15.19   340                                    -          
            34.34  1:13.21  1:53.57  2:34.31  3:14.96  3:56.33  4:36.50  5:15.19
   32.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Koper               5:16.77   335                                    -          
            35.29  1:14.61  1:55.27  2:36.19  3:17.13  3:58.02  4:38.18  5:16.77
   33.  BATAGELJ, Michel              06   PK Ajdovščina          5:17.45   333                                    -          
            32.83  1:12.13  1:52.89  2:34.62  3:16.49  3:59.35  4:40.06  5:17.45
   34.  BATAGELJ, Vid                 07   PK Ajdovščina          5:19.52   326                                    -          
            34.59  1:14.37  1:55.66  2:38.19  3:19.97  4:02.14  4:42.11  5:19.52
   35.  KRAMER, Žiga                  06   PK Olimpija Ljubljan   5:24.32   312                                    -          
            35.50  1:15.76  1:57.44  2:38.64  3:20.06  4:01.38  4:43.93  5:24.32
   36.  TEMNIKAR, Aleks               06   PK Kamnik              5:29.13   298                                    -          
            36.70  1:17.75  2:00.20  2:42.77  3:25.53  4:08.10  4:50.14  5:29.13
   37.  JURKOVIČ, Jure                07   PK Ljubljana           5:33.67   286                                    -          
            35.83  1:17.80  2:01.40  2:45.61  3:28.19  4:11.91  4:53.16  5:33.67
   38.  FIŠER, Maks                   07   PK Triglav Kranj       5:34.18   285                                    -          
            36.74  1:19.68  2:01.73  2:45.11  3:28.42  4:12.90  4:54.75  5:34.18
   39.  KOMAR PUCELJ, Žiga            07   PK Ljubljana           5:35.45   282                                    -          
            36.06  1:18.62  2:00.64  2:45.46  3:28.14  4:11.82  4:53.98  5:35.45
   40.  SEDEJ, Anžej                  07   PK Olimpija Ljubljan   5:36.88   278                                    -          
            39.26  1:21.38  2:03.15  2:46.07  3:28.64  4:11.88  4:54.91  5:36.88
   41.  VILER, Val                    07   PK Koper               5:48.92   250                                    -          
            33.93  1:15.19  2:00.22  2:46.50  3:31.75  4:16.12  5:03.27  5:48.92
   42.  RECKO STERNAD, Vid            06   PK Neptun Celje        5:49.47   249                                    -          
            38.65  1:22.48  2:07.05  2:51.10  3:36.57  4:21.94  5:06.91  5:49.47
   43.  CENCELJ, Andraž               07   PK Kamnik              6:00.90   226                                    -          
            38.10  1:22.14  2:08.17  2:54.43  3:42.35  4:30.07  5:16.98  6:00.90
   44.  NUČIČ, Aljaž                  07   PK Ilirija Ljubljana   6:16.70   199                                    -          
            40.12  1:27.46  2:14.86  3:03.61  3:51.86  4:42.38  5:31.52  6:16.70



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                 Ž/W, 400m Prosto/Free                                              Deklice
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:23.88  ŠEGEL, Janja                                         Maribor                              2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             4:38.90   609                                20,00          
            31.66  1:06.13  1:41.46  2:17.01  2:52.66  3:27.98  4:03.82  4:38.90
    2.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica             4:40.31   600                                17,00          
            31.61  1:05.87  1:41.33  2:17.23  2:52.96  3:28.82  4:04.96  4:40.31
    3.  NOVAK, Lena                   07   PK Ljubljana           4:50.15   541                                15,00          
            32.38  1:07.69  1:44.75  2:22.22  3:00.43  3:37.97  4:15.11  4:50.15
    4.  PREDALIČ, Kaja                07   PK Ljubljana           4:53.74   521                                13,00          
            33.42  1:10.70  1:48.34  2:25.76  3:03.46  3:41.18  4:19.14  4:53.74
    5.  KORENJAK GOBBO, Moeti         07   PK Ljubljana           4:54.31   518                                12,00          
            31.94  1:06.54  1:43.36  2:21.08  2:59.28  3:37.30  4:15.51  4:54.31
    6.  PRIMC, Lina                   07   PK Ljubljana           4:54.82   515                                11,00          
            33.99  1:10.97  1:49.22  2:26.53  3:04.69  3:42.47  4:19.83  4:54.82
    7.  PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne       4:55.13   514                                10,00          
            33.94  1:11.21  1:49.65  2:26.99  3:05.27  3:42.93  4:20.53  4:55.13
    8.  BRICELJ, Iza                  08   PK Olimpija Ljubljan   4:57.17   503                                 9,00          
            34.60  1:12.95  1:50.07  2:27.81  3:05.78  3:43.37  4:21.20  4:57.17
    9.  MELE, Ula                     07   PK Ljubljana           4:59.05   494                                 8,00          
            33.17  1:08.71  1:46.50  2:24.81  3:03.51  3:41.29  4:20.32  4:59.05
   10.  KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne       5:01.80   480                                 7,00          
            33.49  1:10.94  1:49.19  2:27.55  3:06.73  3:45.32  4:24.99  5:01.80
   11.  URBANČIČ, Eva                 08   PK Olimpija Ljubljan   5:04.15   469                                 6,00          
            34.52  1:13.34  1:52.93  2:31.81  3:11.62  3:50.63  4:28.67  5:04.15
   12.  VASILJEVIĆ, Maša              07   PK Celulozar Krško     5:05.04   465                                 5,00          
            35.47  1:13.65  1:52.16  2:31.16  3:10.20  3:49.43  4:27.78  5:05.04
   13.  STROJANŠEK, Isabela           08   PK Olimpija Ljubljan   5:06.04   461                                 4,00          
            34.70  1:12.97  1:52.14  2:31.51  3:09.77  3:48.95  4:27.83  5:06.04
   14.  MOČILER, Lorena               08   PK Ljubljana           5:10.04   443                                 3,00          
            35.18  1:14.45  1:53.84  2:33.47  3:13.31  3:53.35  4:32.24  5:10.04
   15.  LOZAR, Alina                  07   PK Triglav Kranj       5:12.18   434                                 2,00          
            35.75  1:14.81  1:54.87  2:34.87  3:15.12  3:54.94  4:35.59  5:12.18
   16.  PERC, Živa                    07   PK Velenje             5:13.14   430                                 1,00          
            34.02  1:12.42  1:52.00  2:31.94  3:12.75  3:53.65  4:34.98  5:13.14
   17.  KRAJINOVIĆ, Pia               07   PK Neptun Celje        5:13.80   427                                    -          
            35.40  1:14.49  1:54.47  2:34.69  3:15.36  3:55.74  4:35.97  5:13.80
   18.  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica             5:15.85   419                                    -          
            36.06  1:15.43  1:55.01  2:35.26  3:15.19  3:55.36  4:36.21  5:15.85
   19.  ZOREC, Ema                    07   PA Kurent Ptuj         5:17.00   415                                    -          
            34.41  1:13.08  1:53.72  2:34.23  3:15.02  3:56.84  4:37.28  5:17.00
   20.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala     08   PA Kurent Ptuj         5:17.62   412                                    -          
            35.79  1:15.79  1:56.93  2:37.01  3:18.01  3:58.82  4:39.83  5:17.62
   21.  KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne       5:17.68   412                                    -          
            36.55  1:15.46  1:55.48  2:35.97  3:16.82  3:57.60  4:38.52  5:17.68
   22.  DOVŽAN, Neli                  07   PK Ilirija Ljubljana   5:19.73   404                                    -          
            34.90  1:13.99  1:53.77  2:34.98  3:15.79  3:58.20  4:39.51  5:19.73
   23.  LIPOGLAVŠEK, Tjaša            08   PK Ilirija Ljubljana   5:21.26   398                                    -          
            33.79  1:12.74  1:53.56  2:35.12  3:16.89  3:58.80  4:41.35  5:21.26
   24.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper               5:21.78   396                                    -          
            35.00  1:14.37  1:56.21  2:36.71  3:18.18  4:00.34  4:41.90  5:21.78
   25.  MOČNIK, Klara                 07   PK Cerkno              5:23.11   391                                    -          
            35.06  1:14.25  1:54.46  2:35.83  3:17.39  3:59.58  4:41.80  5:23.11
   26.  ŽALAC, Lana                   07   PK Olimpija Ljubljan   5:25.34   383                                    -          
            34.88  1:14.83  1:55.63  2:37.54  3:19.68  4:03.08  4:44.46  5:25.34
   27.  KADIVEC, Patricija            07   PK Triglav Kranj       5:27.48   376                                    -          
            35.77  1:14.53  1:55.13  2:37.13  3:20.69  4:03.27  4:45.82  5:27.48
   28.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana      5:28.80   371                                    -          
            35.37  1:15.39  1:57.18  2:40.00  3:23.64  4:06.40  4:48.00  5:28.80
   29.  RADOČAJ, Tara                 07   PK Radovljica          5:33.04   357                                    -          
            37.22  1:18.02  2:00.64  2:43.22  3:26.26  4:09.00  4:52.74  5:33.04
   30.  TRTNIK, Vita                  08   PK Ilirija Ljubljana   5:35.81   349                                    -          
            37.03  1:17.69  2:00.54  2:43.39  3:27.30  4:10.78  4:54.21  5:35.81
   31.  SKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje             5:36.52   346                                    -          
            34.86  1:15.45  1:58.80  2:41.98  3:25.35  4:09.72  4:54.21  5:36.52
   32.  KORELC, Karin                 08   PK Triglav Kranj       5:37.14   345                                    -          
            37.40  1:18.58  2:01.73  2:45.97  3:29.29  4:12.64  4:56.19  5:37.14
   33.  LAPANJE, Janja                08   PK Cerkno              5:38.11   342                                    -          
            38.73  1:21.72  2:05.17  2:47.18  3:30.26  4:14.26  4:56.95  5:38.11
   34.  KNEGO, Gaja                   07   PK Olimpija Ljubljan   5:38.74   340                                    -          
            37.67  1:20.39  2:03.88  2:48.07  3:32.18  4:16.56  4:58.55  5:38.74
   35.  PERC, Tia                     07   PK Neptun Celje        5:39.73   337                                    -          
            37.88  1:19.50  2:03.39  2:46.42  3:30.07  4:13.72  4:57.68  5:39.73
   36.  MEDVED, Ajda                  07   PK Torpedo Ljubljana   5:40.85   333                                    -          
            36.56  1:18.83  2:02.39  2:46.50  3:30.08  4:14.23  4:58.82  5:40.85
   37.  PLEŠNAR, Tinkara              08   PK Ajdovščina          5:42.49   329                                    -          
            37.80  1:20.57  2:04.05  2:47.90  3:32.41  4:16.65  5:00.71  5:42.49
   38.  PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne       5:43.90   325                                    -          
            37.63  1:20.63  2:05.48  2:49.64  3:34.14  4:19.43  5:03.28  5:43.90
   39.  MALETIĆ, Maja                 08   PK Triglav Kranj       5:47.55   314                                    -          
            38.43  1:21.43  2:04.75  2:48.61  3:33.12  4:18.35  5:03.40  5:47.55
   40.  ALAGIČ, Nika                  07   PK Neptun Celje        5:51.91   303                                    -          
            38.74  1:23.01  2:08.47  2:54.53  3:39.87  4:24.70  5:09.32  5:51.91
   41.  LAHAJNAR, Tjaša               08   PK Cerkno              6:24.46   232                                    -          
            38.66  1:24.72  2:13.95  3:04.18  3:54.96  4:45.69  5:36.56  6:24.46



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                 M/M, 200m Prsno/Breast                                               Dečki
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:27.77  KNEZ, Lovro                                          Maribor                              2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENT, Leonardo              06   PK Ljubljana           2:31.58   576                                20,00          
            34.13  1:12.98  1:52.08  2:31.58
    2.  BENČIČ, Val                   07   PK Biser Piran         2:44.10   453                                17,00          
            38.11  1:21.23  2:04.10  2:44.10
    3.  MAČEK, Tilen                  07   PK Triglav Kranj       2:45.26   444                                15,00          
            37.79  1:21.05  2:03.28  2:45.26
    4.  MIKUŽ, Bor                    06   PK Olimpija Ljubljan   2:45.57   441                                13,00          
            36.46  1:19.14  2:02.65  2:45.57
    5.  SKRIVARNIK, Jošt              06   PK Fužinar Ravne       2:48.31   420                                12,00          
            38.26  1:21.42  2:05.07  2:48.31
    6.  BABNIK, Matic                 07   PK Ljubljana           2:50.28   406                                11,00          
            38.82  1:23.73  2:08.87  2:50.28
    7.  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica             2:50.85   402                                10,00          
            39.87  1:26.27  2:08.83  2:50.85
    8.  MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne       2:52.02   394                                 9,00          
            39.71  1:23.89  2:07.78  2:52.02
    9.  KEREC, Odon                   06   PK Ilirija Ljubljana   2:52.68   389                                 8,00          
            39.25  1:23.36  2:08.43  2:52.68
   10.  POLJŠAK, Gašper               06   ŠD Riba Ljubljana      2:52.76   389                                 7,00          
            37.33  1:20.12  2:05.44  2:52.76
   11.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana      2:53.25   385                                 6,00          
            39.09  1:25.18  2:08.89  2:53.25
   12.  BRATINA, Filip                07   PK Neptun Celje        2:54.99   374                                 5,00          
            39.67  1:24.57  2:09.14  2:54.99
   13.  LIU, Yisi                     06   PK Olimpija Ljubljan   2:56.43   365                                 4,00          
            39.77  1:25.38  2:10.88  2:56.43
   14.  FRANKO, Ian                   07   PK Ljubljana           2:58.08   355                                 3,00          
            40.32  1:25.37  2:11.92  2:58.08
   15.  KRUŠIČ, Anej                  06   PK Celulozar Krško     2:59.19   348                                 2,00          
            42.27  1:28.72  2:13.18  2:59.19
        KOCIČ, Nikola Tin             07   ŠD Delfin Ljubljana    2:59.19   348                                 2,00          
            39.14  1:25.51  2:14.68  2:59.19
   17.  PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne       3:00.30   342                                    -          
            41.71  1:27.95  2:14.21  3:00.30
   18.  HUDOVORNIK, Erik              07   PK Ilirija Ljubljana   3:00.79   339                                    -          
            40.84  1:26.81  2:14.21  3:00.79
   19.  BURSAČ, Uroš                  07   PK Ljubljana           3:00.88   338                                    -          
            41.38  1:28.20  2:15.45  3:00.88
   20.  DAKIĆ, Nikola                 06   PK Olimpija Ljubljan   3:04.48   319                                    -          
            43.58  1:31.88  2:18.24  3:04.48
   21.  VASLE, Tim                    06   PK Neptun Celje        3:06.60   308                                    -          
            40.75  1:27.96  2:17.08  3:06.60
   22.  PUC, Jakob                    06   PK Ilirija Ljubljana   3:10.84   288                                    -          
            42.61  1:32.14  2:22.04  3:10.84
   23.  OBERČ, Svit                   07   PK Triglav Kranj       3:11.58   285                                    -          
            41.73  1:31.88  2:23.35  3:11.58
   24.  ZIMIC, Urban                  07   PK Ilirija Ljubljana   3:11.84   284                                    -          
            41.68  1:30.09  2:20.73  3:11.84
   25.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana      3:13.12   278                                    -          
            44.00  1:33.49  2:24.01  3:13.12
   26.  JANČAR, Blaž                  07   PK Ilirija Ljubljana   3:17.14   261                                    -          
            46.05  1:37.12  2:27.92  3:17.14
   27.  PULKO, Nik                    06   PD Maribor             3:22.52   241                                    -          
            46.16  1:37.57  2:31.08  3:22.52
   28.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik              3:22.98   239                                    -          
            47.48  1:40.90  2:31.91  3:22.98
   29.  KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor      3:27.17   225                                    -          
            48.22  1:41.76  2:35.29  3:27.17
   30.  RECKO STERNAD, Vid            06   PK Neptun Celje        3:31.08   213                                    -          
            46.89  1:40.65  2:36.22  3:31.08
   31.  MAHNIČ DOBROVOLJC, Dorian     07   PK Olimpija Ljubljan   3:32.64   208                                    -          
            47.27  1:41.97  2:38.08  3:32.64
   32.  ŠPEGELJ, Anže                 07   PK Neptun Celje        3:33.34   206                                    -          
            48.35  1:43.80  2:39.46  3:33.34
   33.  SAVCHIK, Dementii             07   DVŠ Posejdon Celje     3:35.18   201                                    -          
            46.10  1:41.37  2:37.42  3:35.18
   34.  PRISTOV DONČIĆ, Mark          06   PK Radovljica          3:35.40   200                                    -          
            47.90  1:43.72  2:39.30  3:35.40
   DSQ  KUŽELJ, Erazem                07   PK Radovljica                                                           -          
        SW 7.2 - 
            55.09  1:57.77  3:00.35  4:03.39



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                 Ž/W, 200m Prsno/Breast                                             Deklice
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:32.89  KLINAR, Anja                                         Radovljica                           2001
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne       2:48.85   559                                20,00          
            38.24  1:21.24  2:06.18  2:48.85
    2.  HRIBAR, Sergeja               07   PK Triglav Kranj       2:54.04   510                                17,00          
            40.33  1:26.99  2:10.51  2:54.04
    3.  FORTUNA, Lena                 07   PK Ljubljana           2:54.41   507                                15,00          
            40.23  1:25.34  2:10.64  2:54.41
    4.  BELE, Hana                    08   PK Olimpija Ljubljan   2:58.05   476                                13,00          
            40.95  1:26.37  2:13.93  2:58.05
    5.  GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne       2:59.79   463                                12,00          
            40.88  1:27.13  2:13.79  2:59.79
    6.  MALTARIĆ, Lina                08   PA Kurent Ptuj         3:00.32   459                                11,00          
            41.56  1:29.72  2:14.78  3:00.32
    7.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik              3:00.46   458                                10,00          
            40.39  1:26.98  2:13.91  3:00.46
    8.  FRLEC, Katarina               08   PK Triglav Kranj       3:00.89   454                                 9,00          
            42.03  1:28.65  2:15.28  3:00.89
    9.  MIHELČIČ, Nika                07   PK Torpedo Ljubljana   3:01.03   453                                 8,00          
            41.00  1:28.15  2:14.17  3:01.03
   10.  HUŠIĆ, Hanna Naya             08   PK Neptun Celje        3:01.25   452                                 7,00          
            42.56  1:29.69  2:16.74  3:01.25
   11.  PAJNTAR, Blaža                08   PK Triglav Kranj       3:02.08   445                                 6,00          
            41.34  1:27.95  2:15.65  3:02.08
   12.  PUREBER, Klara                08   PK Olimpija Ljubljan   3:10.45   389                                 5,00          
            44.36  1:32.31  2:21.59  3:10.45
   13.  CAR, Tinkara                  07   PK Zdravilišče Raden   3:11.33   384                                 4,00          
            45.06  1:34.46  2:23.72  3:11.33
   14.  RAZBORŠEK, Neja               07   PK Radovljica          3:12.27   378                                 3,00          
            43.32  1:31.90  2:21.81  3:12.27
   15.  MOČNIK, Tjaša                 07   PK Cerkno              3:14.49   365                                 2,00          
            42.58  1:33.13  2:23.01  3:14.49
   16.  CAMLEK, Maca                  07   PK Triglav Kranj       3:15.94   357                                 1,00          
            43.60  1:34.04  2:24.49  3:15.94
   17.  LEPENIK, Katarina             07   PD Maribor             3:16.44   355                                    -          
            46.34  1:37.60  2:26.99  3:16.44
   18.  STOJKOVIČ, Neža               07   PK Olimpija Ljubljan   3:18.09   346                                    -          
            45.87  1:38.64  2:28.86  3:18.09
   19.  VLAHOV, Dorotea               08   PK Ribnica             3:18.44   344                                    -          
            44.80  1:35.55  2:26.61  3:18.44
   20.  TOMŠE, Nina                   08   PK Celulozar Krško     3:19.55   338                                    -          
            45.37  1:35.49  2:27.90  3:19.55
   21.  KRIŠTOFELC, Ula               08   PK Ljubljana           3:19.58   338                                    -          
            45.97  1:38.76  2:28.13  3:19.58
   22.  SILA, Neža                    07   PK Koper               3:20.63   333                                    -          
            43.43  1:34.44  2:28.41  3:20.63
   23.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj       3:21.21   330                                    -          
            44.64  1:35.94  2:28.21  3:21.21
   24.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj       3:25.94   308                                    -          
            46.84  1:40.35  2:31.77  3:25.94
   25.  KRUŠEC, Laura                 08   PK Olimpija Ljubljan   3:26.70   304                                    -          
            46.66  1:39.60  2:33.38  3:26.70
   26.  LAPANJE, Janja                08   PK Cerkno              3:27.50   301                                    -          
            48.93  1:42.64  2:36.59  3:27.50
   27.  SLANOVEC, Nastja              08   PK Ilirija Ljubljana   3:27.83   299                                    -          
            46.65  1:39.64  2:34.15  3:27.83
        KOVAČ, Kaja                   08   PK Ljubljana           3:27.83   299                                    -          
            46.32  1:39.32  2:34.33  3:27.83
   29.  ALJAŽ, Taja                   08   PK Triglav Kranj       3:32.00   282                                    -          
            48.12  1:42.47  2:37.49  3:32.00
   30.  ROZINA, Brina                 07   PK Rudar Trbovlje      3:32.71   279                                    -          
            46.44  1:40.89  2:36.67  3:32.71
   31.  RADOČAJ, Lana                 07   PK Radovljica          3:33.38   277                                    -          
            48.36  1:43.34  2:39.59  3:33.38
   32.  JELENC ČANČAR, Eva            08   PK Ljubljana           3:33.59   276                                    -          
            51.19  1:45.02  2:40.25  3:33.59
   33.  IVANOVIĆ, Tara                08   PK Ljubljana           3:34.19   273                                    -          
            49.18  1:42.92  2:38.46  3:34.19
   34.  VRTARIČ, Nina Evelin          08   PK Branik Maribor      3:35.07   270                                    -          
            50.82  1:45.59  2:40.84  3:35.07
   35.  KRŠMANC, Klea                 08   ŠD Riba Ljubljana      3:36.00   267                                    -          
            50.36  1:46.44  2:41.42  3:36.00
   36.  MARZIDOVŠEK, Lea              08   PK Neptun Celje        3:41.30   248                                    -          
            48.96  1:47.07  2:44.46  3:41.30
   37.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Katarina      07   PK Fužinar Ravne       3:41.77   246                                    -          
            48.73  1:44.73  2:43.88  3:41.77
   38.  MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana      3:42.19   245                                    -          
            48.04  1:47.42  2:44.56  3:42.19
   39.  BABIĆ, Ayla                   08   PK Olimpija Ljubljan   3:45.82   233                                    -          
            50.25  1:49.05  2:46.55  3:45.82
   40.  HERODEŽ, Ana                  08   PK Branik Maribor      3:45.86   233                                    -          
            51.71  1:49.17  2:48.07  3:45.86
   41.  NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija      08   PK Ilirija Ljubljana   3:52.41   214                                    -          
            51.18  1:50.72  2:50.50  3:52.41
   42.  LUŽNIK, Marcela               08   PK Radovljica          3:53.41   211                                    -          
            50.66  1:50.71  2:52.08  3:53.41
   DSQ  KRENN BUKOVEC, Nika           08   PK Ljubljana                                                            -          
        SW 7.6 - 
            49.51  1:42.27  2:36.97  3:29.15



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                 M/M, 100m Hrbtno/Back                                                Dečki
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:01.40  VOVK, Nace                                           Gjur/Győr (HUN)                      2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NOVAK, Tai                    06   PK Olimpija Ljubljan   1:03.99   531                                20,00          
            31.24  1:03.99
    2.  KORENT, Leonardo              06   PK Ljubljana           1:04.32   523                                17,00          
            31.76  1:04.32
    3.  VRBINC, Gašper                06   PK Torpedo Ljubljana   1:06.05   483                                15,00          
            30.97  1:06.05
    4.  POPOVIČ, Svit                 07   ŠD Riba Ljubljana      1:07.10   461                                13,00          
            31.41  1:07.10
    5.  KASTIGAR, Maks                06   PK Ljubljana           1:08.06   442                                12,00          
            33.25  1:08.06
    6.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              1:09.38   417                                11,00          
            34.34  1:09.38
    7.  GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje             1:10.30   401                                10,00          
            33.78  1:10.30
    8.  ŠTEMBAL, Sven                 07   PK Ljubljana           1:11.52   381                                 9,00          
            34.43  1:11.52
    9.  ZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje             1:12.41   367                                 8,00          
            34.15  1:12.41
   10.  KOSTANJEVEC, Matevž           07   PA Kurent Ptuj         1:12.71   362                                 7,00          
            33.92  1:12.71
   11.  FRANKO, Ian                   07   PK Ljubljana           1:13.56   350                                 6,00          
            35.38  1:13.56
   12.  VRAČUN, Matic                 07   DVŠ Posejdon Celje     1:13.66   348                                 5,00          
            35.74  1:13.66
   13.  VALENTINČIČ, Jurij            06   PK Ilirija Ljubljana   1:13.70   348                                 4,00          
            34.92  1:13.70
   14.  BLAŽEKA, Matjaž               07   PK Branik Maribor      1:14.19   341                                 3,00          
            36.76  1:14.19
   15.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik              1:14.50   337                                 2,00          
            37.65  1:14.50
   16.  RITONJA, Grega                07   PK Zdravilišče Raden   1:14.97   330                                 1,00          
            36.42  1:14.97
   17.  ALIČ, Nan                     06   PK Ilirija Ljubljana   1:14.99   330                                    -          
            36.83  1:14.99
   18.  ZAVRŠNIK, Jure                06   PK Branik Maribor      1:15.00   330                                    -          
            35.46  1:15.00
   19.  ČATIĆ, Ismar                  06   PK Ilirija Ljubljana   1:15.66   321                                    -          
            37.15  1:15.66
        KAVČIČ JOGAN, Tibor           06   PK Ljubljana           1:15.66   321                                    -          
            36.49  1:15.66
   21.  KOVAČIČ, Jurij                07   PK Ljubljana           1:15.82   319                                    -          
            37.33  1:15.82
   22.  BABIČ, Črt                    06   PK Olimpija Ljubljan   1:16.21   314                                    -          
            36.72  1:16.21
   23.  BLATNIK, Nik                  06   PK Ribnica             1:16.57   310                                    -          
            37.35  1:16.57
   24.  ŽERJAL, Jakob                 06   ŠD Riba Ljubljana      1:16.74   308                                    -          
            35.93  1:16.74
   25.  BRODEJ, Jakob                 07   PK Neptun Celje        1:17.67   297                                    -          
            37.70  1:17.67
   26.  FINK, Amadej                  07   PK Koper               1:18.15   292                                    -          
            38.63  1:18.15
   27.  DAKIĆ, Nikola                 06   PK Olimpija Ljubljan   1:18.24   291                                    -          
            39.00  1:18.24
   28.  PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor      1:18.56   287                                    -          
            38.37  1:18.56
   29.  ZALAR, Maj                    07   PK Olimpija Ljubljan   1:18.89   283                                    -          
            39.42  1:18.89
   30.  PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne       1:20.47   267                                    -          
            39.01  1:20.47
   31.  ŠTRUKELJ, Luka                06   PK Neptun Celje        1:20.96   262                                    -          
            39.52  1:20.96
   32.  SEDEJ, Anžej                  07   PK Olimpija Ljubljan   1:21.16   260                                    -          
            40.04  1:21.16
   33.  KRAMBERGER, Filip             06   PK Branik Maribor      1:21.27   259                                    -          
            38.70  1:21.27
   34.  PETERŠIČ, Jurij               06   PA Kurent Ptuj         1:21.99   252                                    -          
            39.78  1:21.99
   35.  FERENČAK, Luka                07   PK Celulozar Krško     1:22.28   250                                    -          
            41.06  1:22.28
   36.  ŽNIDAR, Philip                07   PK Velenje             1:22.82   245                                    -          
            39.23  1:22.82
   37.  FIŠER, Maks                   07   PK Triglav Kranj       1:22.96   244                                    -          
            40.48  1:22.96
   38.  RECKO STERNAD, Metod          06   PK Neptun Celje        1:23.29   241                                    -          
            40.41  1:23.29
   39.  KRAMER, Žiga                  06   PK Olimpija Ljubljan   1:23.34   240                                    -          
            40.45  1:23.34
   40.  KLENOVŠEK, Gari               06   PK Branik Maribor      1:24.43   231                                    -          
            40.47  1:24.43
   41.  MEGUŠAR, Ožbej                06   PK Ratitovec Železni   1:24.51   230                                    -          
            39.08  1:24.51
   42.  PODLESNIK, Maks               07   PK Branik Maribor      1:24.56   230                                    -          
            40.37  1:24.56
   43.  LENARTIČ, Svit                07   PK Celulozar Krško     1:25.32   224                                    -          
            41.17  1:25.32
   44.  GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor      1:26.72   213                                    -          
            41.76  1:26.72
   45.  KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor      1:26.97   211                                    -          
            42.70  1:26.97
   46.  VIDOVIĆ, Lan                  07   PK Ilirija Ljubljana   1:28.36   202                                    -          
            43.00  1:28.36
   47.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik              1:28.83   198                                    -          
            43.80  1:28.83
   48.  SAVCHIK, Dementii             07   DVŠ Posejdon Celje     1:30.51   187                                    -          
            43.26  1:30.51
   49.  LENARŠIČ, Filip               07   PK Ljubljana           1:31.14   184                                    -          
            42.92  1:31.14
   50.  MILANOVIČ, Tanai              06   PK Branik Maribor      1:31.46   182                                    -          
            43.93  1:31.46
   51.  PRISTOV DONČIĆ, Mark          06   PK Radovljica          1:33.06   172                                    -          
            45.22  1:33.06
   52.  ŠPEGELJ, Anže                 07   PK Neptun Celje        1:33.12   172                                    -          
            44.67  1:33.12
   53.  VRHOVNIK, Matevž              07   PK Kamnik              1:33.73   169                                    -          
            44.89  1:33.73
   54.  MAHNIČ DOBROVOLJC, Dorian     07   PK Olimpija Ljubljan   1:36.35   155                                    -          
            47.07  1:36.35
   55.  JOVANOVIĆ, Adam               06   PD Maribor             1:37.72   149                                    -          
            45.86  1:37.72
   DSQ  KUŽELJ, Erazem                07   PK Radovljica                                                           -          
        SW 6.4 - 
            52.70  1:47.90



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                 Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                              Deklice
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:05.50  JAMŠEK, Janja                                        Praga/Prague (CZE)                   2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LIPOVEC, Tinkara              07   PK Radovljica          1:07.94   608                                20,00          
            33.16  1:07.94
    2.  ROŽIČ, Ula                    07   PK Ljubljana           1:09.37   571                                17,00          
            33.88  1:09.37
    3.  GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne       1:11.13   530                                15,00          
            33.97  1:11.13
    4.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik              1:11.76   516                                13,00          
            34.41  1:11.76
    5.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica             1:12.41   502                                12,00          
            35.45  1:12.41
    6.  LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne       1:12.70   496                                11,00          
            35.25  1:12.70
    7.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   PK Ribnica             1:13.14   487                                10,00          
            35.17  1:13.14
    8.  RADELJ, Pika                  07   PK Ljubljana           1:14.06   469                                 9,00          
            36.12  1:14.06
    9.  KREVS, Emma                   08   PA Kurent Ptuj         1:14.57   460                                 8,00          
            36.05  1:14.57
   10.  STROJANŠEK, Isabela           08   PK Olimpija Ljubljan   1:14.83   455                                 7,00          
            36.97  1:14.83
        JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje             1:14.83   455                                 7,00          
            36.32  1:14.83
   12.  MELE, Ula                     07   PK Ljubljana           1:14.87   454                                 5,00          
            37.05  1:14.87
   13.  PULKO, Ema Tereza             08   PK Triglav Kranj       1:15.27   447                                 4,00          
            36.41  1:15.27
   14.  KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne       1:15.72   439                                 3,00          
            36.28  1:15.72
   15.  LIPOGLAVŠEK, Tjaša            08   PK Ilirija Ljubljana   1:15.94   435                                 2,00          
            36.77  1:15.94
   16.  POHOREC, Špela                07   PK Velenje             1:16.39   428                                 1,00          
            36.37  1:16.39
   17.  KAC, Petra                    07   PK Ljubljana           1:16.41   427                                    -          
            37.21  1:16.41
   18.  ZORKO, Zara                   07   PK Olimpija Ljubljan   1:16.51   426                                    -          
            36.84  1:16.51
   19.  ARKO, Kaja                    08   PK Ratitovec Železni   1:17.20   414                                    -          
            36.96  1:17.20
   20.  PERC, Živa                    07   PK Velenje             1:19.24   383                                    -          
            39.05  1:19.24
   21.  KRAJINOVIĆ, Pia               07   PK Neptun Celje        1:20.84   361                                    -          
            40.18  1:20.84
   22.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper               1:21.27   355                                    -          
            38.69  1:21.27
   23.  JURGEC BAUMAN, Iza            07   PA Kurent Ptuj         1:21.28   355                                    -          
            38.68  1:21.28
   24.  LOZAR, Alina                  07   PK Triglav Kranj       1:21.43   353                                    -          
            39.93  1:21.43
   25.  ROMIH, Nastja                 07   PK Velenje             1:21.47   352                                    -          
            39.13  1:21.47
   26.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj       1:21.96   346                                    -          
            39.44  1:21.96
   27.  PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne       1:22.65   337                                    -          
            40.87  1:22.65
   28.  MOČNIK, Tjaša                 07   PK Cerkno              1:22.73   336                                    -          
            40.42  1:22.73
   29.  NAJVIRT, Evelyn               07   PD Maribor             1:23.75   324                                    -          
            41.65  1:23.75
   30.  KLEMENČIČ, Ana Veronika       08   PK Ilirija Ljubljana   1:23.76   324                                    -          
            41.59  1:23.76
   31.  DOVŽAN, Neli                  07   PK Ilirija Ljubljana   1:23.88   323                                    -          
            40.74  1:23.88
   32.  MEDVED, Ajda                  07   PK Torpedo Ljubljana   1:24.25   319                                    -          
            41.29  1:24.25
   33.  GODEC, Aleksandra             08   PK Ilirija Ljubljana   1:24.33   318                                    -          
            41.20  1:24.33
   34.  TEMNIKAR, Klara               08   PK Kamnik              1:25.86   301                                    -          
            41.51  1:25.86
   35.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper               1:26.76   292                                    -          
            42.75  1:26.76
   36.  ANKELE, Meta                  08   PK Triglav Kranj       1:26.94   290                                    -          
            42.93  1:26.94
   37.  MUJČIĆ, Mia                   08   PK Velenje             1:27.04   289                                    -          
            42.83  1:27.04
   38.  LJUBINKOVIĆ, Doris            08   PK Ljubljana           1:27.34   286                                    -          
            43.26  1:27.34
   39.  PERC, Tia                     07   PK Neptun Celje        1:27.90   280                                    -          
            42.62  1:27.90
   40.  KRIVEC PUKŠIČ, Lia            08   PK Branik Maribor      1:28.27   277                                    -          
            42.23  1:28.27
   41.  GYÖREK, Neja                  07   PK Branik Maribor      1:28.35   276                                    -          
            42.18  1:28.35
   42.  ŠMID, Isabella                07   PK Triglav Kranj       1:28.49   275                                    -          
            40.97  1:28.49
   43.  BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne       1:28.70   273                                    -          
            42.95  1:28.70
        MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana      1:28.70   273                                    -          
            42.24  1:28.70
   45.  ŠAHIĆ, Tijana                 07   PK Torpedo Ljubljana   1:29.04   270                                    -          
            43.49  1:29.04
   46.  ROZINA, Brina                 07   PK Rudar Trbovlje      1:29.42   266                                    -          
            42.83  1:29.42
   47.  KUMER, Eli                    08   PA Kurent Ptuj         1:29.61   265                                    -          
            43.38  1:29.61
   48.  KNEGO, Gaja                   07   PK Olimpija Ljubljan   1:29.65   264                                    -          
            43.19  1:29.65
   49.  MALETIĆ, Maja                 08   PK Triglav Kranj       1:29.66   264                                    -          
            43.17  1:29.66
   50.  RADOČAJ, Lana                 07   PK Radovljica          1:30.93   253                                    -          
            44.96  1:30.93
   51.  BREŠKI ČOKLC, Iza             07   PK Ajdovščina          1:31.41   249                                    -          
            42.64  1:31.41
   52.  ALJAŽ, Taja                   08   PK Triglav Kranj       1:31.87   246                                    -          
            45.51  1:31.87
   53.  ČREPINKO, Ana                 08   PK Terme Ptuj          1:34.52   225                                    -          
            44.49  1:34.52
   54.  JANKOVIĆ, Anastasija          07   PK Ljubljana           1:35.76   217                                    -          
            45.76  1:35.76
   55.  LAHAJNAR, Tjaša               08   PK Cerkno              1:36.47   212                                    -          
            46.79  1:36.47
   56.  HERODEŽ, Ana                  08   PK Branik Maribor      1:36.62   211                                    -          
            46.52  1:36.62
   57.  ČUŠIN, Jana                   07   PK Radovljica          1:36.84   210                                    -          
            46.34  1:36.84
   58.  MARZIDOVŠEK, Lea              08   PK Neptun Celje        1:39.63   192                                    -          
            47.77  1:39.63
   59.  LUŽNIK, Marcela               08   PK Radovljica          1:39.85   191                                    -          
            47.12  1:39.85
   60.  KRŠMANC, Klea                 08   ŠD Riba Ljubljana      1:43.69   171                                    -          
            51.49  1:43.69
   DSQ  VRBINC, Ema                   08   PK Torpedo Ljubljana                                                    -          
        SW 4.4 - 
            35.97  1:14.45
   DSQ  JELENC ČANČAR, Eva            08   PK Ljubljana                                                            -          
        SW 6.4 - 
            46.85  1:34.74
   DSQ  NOVAK, Naja                   08   PK Branik Maribor                                                       -          
        SW 6.5 - 
            47.15  1:35.16



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                M/M, 200m Mešano/Medley                                               Dečki
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:13.80  BERLOŽNIK, Jaš                                       Maribor                              2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor      2:15.17   599                                20,00          
            27.63  1:02.41  1:43.54  2:15.17
    2.  ÐORĐEVIČ, Jaka                06   PK Torpedo Ljubljana   2:22.73   509                                17,00          
            30.32  1:08.09  1:48.52  2:22.73
    3.  BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor      2:23.33   503                                15,00          
            29.33  1:07.22  1:50.64  2:23.33
    4.  RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof   06   PK Ljubljana           2:28.11   455                                13,00          
            29.39  1:11.18  1:53.76  2:28.11
    5.  KUSTEC, Filip                 06   PK Triglav Kranj       2:31.20   428                                12,00          
            31.13  1:10.63  1:56.30  2:31.20
    6.  PRIBAC, Maj                   06   PK Biser Piran         2:31.33   427                                11,00          
            30.76  1:09.18  1:54.60  2:31.33
    7.  VRBINC, Gašper                06   PK Torpedo Ljubljana   2:32.10   421                                10,00          
            33.18  1:10.19  1:58.69  2:32.10
    8.  ZUPANČIČ, Taj                 07   PK Rudar Trbovlje      2:33.32   411                                 9,00          
            32.65  1:13.99  1:58.33  2:33.32
    9.  MIKUŽ, Bor                    06   PK Olimpija Ljubljan   2:33.63   408                                 8,00          
            32.55  1:13.76  1:58.14  2:33.63
   10.  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica             2:33.67   408                                 7,00          
            33.09  1:13.77  1:59.18  2:33.67
   11.  ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne       2:34.29   403                                 6,00          
            33.06  1:13.81  1:58.57  2:34.29
   12.  OSETIČ, Matija                06   PK Celulozar Krško     2:36.33   387                                 5,00          
            33.48  1:14.62  2:01.84  2:36.33
   13.  POSNJAK, Juš                  06   PK Triglav Kranj       2:36.39   387                                 4,00          
            31.44  1:14.94  2:02.02  2:36.39
   14.  JUVANČIČ, Filip               06   ŠD Riba Ljubljana      2:38.17   374                                 3,00          
            34.56  1:16.72  2:02.84  2:38.17
   15.  BLAŽEKA, Matjaž               07   PK Branik Maribor      2:40.53   358                                 2,00          
            32.45  1:14.09  2:03.60  2:40.53
   16.  BRATINA, Filip                07   PK Neptun Celje        2:42.09   347                                 1,00          
            37.97  1:19.21  2:05.24  2:42.09
   17.  RESNIK, Florijan              06   PK Celulozar Krško     2:43.29   340                                    -          
            35.33  1:17.22  2:06.35  2:43.29
   18.  MAČEK, Tilen                  07   PK Triglav Kranj       2:43.31   340                                    -          
            35.87  1:19.30  2:05.11  2:43.31
   19.  TREVEN, Kristjan              06   PK Ilirija Ljubljana   2:44.04   335                                    -          
            36.00  1:22.16  2:08.95  2:44.04
   20.  KEREC, Odon                   06   PK Ilirija Ljubljana   2:46.38   321                                    -          
            36.02  1:22.71  2:08.20  2:46.38
   21.  MAJER, Tine                   06   PD Maribor             2:59.50   256                                    -          
            39.52  1:25.65  2:19.11  2:59.50
   22.  SEVER, Marko                  07   PK Ljubljana           3:00.76   250                                    -          
            36.26  1:22.95  2:17.98  3:00.76
   23.  KIKER, Jan                    07   DVŠ Posejdon Celje     3:06.71   227                                    -          
            38.09  1:26.34  2:22.78  3:06.71



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                Ž/W, 200m Mešano/Medley                                             Deklice
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:20.05  KLINAR, Anja                                         Murcia (ESP)                         2001
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             2:33.04   559                                20,00          
            31.92  1:11.26  1:59.72  2:33.04
    2.  KORENJAK GOBBO, Moeti         07   PK Ljubljana           2:34.06   548                                17,00          
            32.79  1:13.30  1:58.10  2:34.06
    3.  ROŽIČ, Ula                    07   PK Ljubljana           2:34.89   539                                15,00          
            32.44  1:11.48  1:58.75  2:34.89
    4.  LIPOVEC, Tinkara              07   PK Radovljica          2:35.27   535                                13,00          
            33.59  1:13.47  2:01.48  2:35.27
    5.  FORTUNA, Lena                 07   PK Ljubljana           2:37.04   517                                12,00          
            33.99  1:15.44  2:01.18  2:37.04
    6.  PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne       2:37.93   509                                11,00          
            33.55  1:14.61  2:00.85  2:37.93
    7.  NOVAK, Lena                   07   PK Ljubljana           2:39.53   494                                10,00          
            33.89  1:14.56  2:05.04  2:39.53
    8.  HRIBAR, Sergeja               07   PK Triglav Kranj       2:40.03   489                                 9,00          
            35.46  1:19.38  2:04.26  2:40.03
    9.  RADELJ, Pika                  07   PK Ljubljana           2:40.38   486                                 8,00          
            36.70  1:17.55  2:03.15  2:40.38
   10.  MIHELČIČ, Nika                07   PK Torpedo Ljubljana   2:41.58   475                                 7,00          
            34.62  1:16.80  2:04.79  2:41.58
   11.  BRICELJ, Iza                  08   PK Olimpija Ljubljan   2:42.11   470                                 6,00          
            34.64  1:18.22  2:06.67  2:42.11
   12.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica             2:44.42   451                                 5,00          
            33.69  1:16.33  2:05.66  2:44.42
   13.  PAJNTAR, Blaža                08   PK Triglav Kranj       2:45.43   443                                 4,00          
            35.49  1:20.14  2:08.17  2:45.43
   14.  GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne       2:46.19   437                                 3,00          
            35.74  1:19.97  2:07.55  2:46.19
   15.  PUREBER, Klara                08   PK Olimpija Ljubljan   2:48.97   415                                 2,00          
            36.38  1:21.43  2:11.26  2:48.97
   16.  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica             2:50.81   402                                 1,00          
            34.31  1:17.96  2:11.12  2:50.81
   17.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala     08   PA Kurent Ptuj         2:51.32   398                                    -          
            34.82  1:19.90  2:14.57  2:51.32
   18.  ARKO, Kaja                    08   PK Ratitovec Železni   2:53.13   386                                    -          
            36.85  1:18.82  2:14.06  2:53.13
   19.  ŽALAC, Lana                   07   PK Olimpija Ljubljan   2:54.82   375                                    -          
            39.35  1:24.36  2:15.95  2:54.82
   20.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik              2:57.84   356                                    -          
            39.49  1:26.27  2:17.22  2:57.84
   21.  PLEVNIK IVANUŠA, Gaja         08   PK Neptun Celje        2:58.31   353                                    -          
            38.10  1:25.64  2:19.06  2:58.31
   22.  CAMLEK, Maca                  07   PK Triglav Kranj       2:59.36   347                                    -          
            39.27  1:28.64  2:18.98  2:59.36
   23.  KRIŽAN, Mia                   08   PK Ribnica             2:59.99   344                                    -          
            38.43  1:25.73  2:20.79  2:59.99
   24.  JUVANČIČ, Neža                07   PK Ilirija Ljubljana   3:00.09   343                                    -          
            38.03  1:25.12  2:21.23  3:00.09
   25.  KADIVEC, Patricija            07   PK Triglav Kranj       3:00.49   341                                    -          
            40.69  1:25.95  2:20.52  3:00.49
   26.  KOVAČ, Kaja                   08   PK Ljubljana           3:00.56   340                                    -          
            37.27  1:23.77  2:18.58  3:00.56
   27.  BELE, Hana                    08   PK Olimpija Ljubljan   3:00.85   339                                    -          
            43.45  1:33.33  2:21.62  3:00.85
   28.  GYÖREK, Neja                  07   PK Branik Maribor      3:02.49   330                                    -          
            39.38  1:28.35  2:21.86  3:02.49
   29.  BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor      3:02.68   329                                    -          
            39.59  1:26.56  2:20.93  3:02.68
   30.  KAČIČ, Taja                   08   PK Branik Maribor      3:03.91   322                                    -          
            34.72  1:25.03  2:22.66  3:03.91
   31.  KRIŠTOFELC, Ula               08   PK Ljubljana           3:07.61   303                                    -          
            44.34  1:33.49  2:25.71  3:07.61
   32.  LEPENIK, Katarina             07   PD Maribor             3:09.04   296                                    -          
            43.50  1:37.61  2:27.52  3:09.04
   33.  ŠMID, Isabella                07   PK Triglav Kranj       3:15.62   267                                    -          
            47.12  1:36.43  2:33.07  3:15.62
   34.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj       3:22.43   241                                    -          
            46.87  1:41.99  2:35.97  3:22.43
   35.  NOVAK, Naja                   08   PK Branik Maribor      3:33.36   206                                    -          
            52.77  1:47.09  2:49.84  3:33.36
   36.  MALTARIĆ, Mia                 08   PD Maribor             3:49.18   166                                    -          
            59.74  1:55.48  3:00.39  3:49.18
   DSQ  TEMNIKAR, Klara               08   PK Kamnik                                                               -          
        SW 9.4 - 
            44.67  1:35.20  2:31.09  3:12.85
   DNS  ADAMIČ, Hana                  08   PK Ribnica                                                              -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                 M/M, 50m Delfin/Fly                                                 Dečki
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  26.83  ŠTIH, Gašper                                          Trbovlje                              2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor        26.36   603                                20,00          
        Rekord Slovenije za dečke
    2.  BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje               26.66   582                                17,00          
    3.  NOVAK, Tai                    06   PK Olimpija Ljubljan     27.74   517                                15,00          
    4.  ŠTEMBAL, Sven                 07   PK Ljubljana             28.28   488                                13,00          
    5.  KUSTEC, Filip                 06   PK Triglav Kranj         29.16   445                                12,00          
    6.  ŠIBANC, Dane                  06   PK Velenje               29.20   443                                11,00          
    7.  BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor        29.22   442                                10,00          
    8.  LIU, Yisi                     06   PK Olimpija Ljubljan     29.24   441                                 9,00          
    9.  KOSTANJEVEC, Matevž           07   PA Kurent Ptuj           29.66   423                                 8,00          
   10.  ÐORĐEVIČ, Jaka                06   PK Torpedo Ljubljana     29.85   415                                 7,00          
   11.  ŠUMI BRANILOVIČ, Maj          07   PK Radovljica            29.89   413                                 6,00          
   12.  PRIBAC, Maj                   06   PK Biser Piran           29.94   411                                 5,00          
   13.  GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje               30.05   407                                 4,00          
   14.  PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne         30.11   404                                 3,00          
   15.  POSNJAK, Juš                  06   PK Triglav Kranj         30.54   387                                 2,00          
   16.  PŠENIČNIK, Nej                06   PK Ljubljana             30.72   380                                 1,00          
   17.  ŠTRUKELJ, Luka                06   PK Neptun Celje          30.99   371                                    -          
   18.  ZUPANČIČ, Taj                 07   PK Rudar Trbovlje        31.03   369                                    -          
   19.  VASLE, Tim                    06   PK Neptun Celje          31.12   366                                    -          
   20.  ZAVRŠNIK, Jure                06   PK Branik Maribor        31.27   361                                    -          
   21.  FINK, Amadej                  07   PK Koper                 31.36   358                                    -          
        POTOČNIK, Tian                06   ŠD Riba Ljubljana        31.36   358                                    -          
   23.  METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne         31.37   357                                    -          
   24.  GOLIČNIK, Val                 06   PK Velenje               31.44   355                                    -          
   25.  BENČIČ, Val                   07   PK Biser Piran           31.48   354                                    -          
   26.  KAPUŠIN, Nejc                 06   PK Celulozar Krško       31.69   347                                    -          
   27.  PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor        31.70   346                                    -          
   28.  ZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje               31.74   345                                    -          
   29.  ŠERJAK, Enej                  07   ŠD Riba Ljubljana        32.06   335                                    -          
   30.  BATAGELJ, Michel              06   PK Ajdovščina            32.11   333                                    -          
   31.  ZALAR, Maj                    07   PK Olimpija Ljubljan     32.15   332                                    -          
   32.  BATAGELJ, Vid                 07   PK Ajdovščina            32.18   331                                    -          
   33.  MAJCEN, Taj                   07   ŠD Delfin Ljubljana      32.37   325                                    -          
   34.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana        32.45   323                                    -          
   35.  ILAR, Lun                     07   PK Ljubljana             32.53   320                                    -          
   36.  KAVČIČ JOGAN, Tibor           06   PK Ljubljana             32.75   314                                    -          
   37.  KOCIČ, Nikola Tin             07   ŠD Delfin Ljubljana      32.99   307                                    -          
   38.  LUŽNIK, Anže                  07   PK Radovljica            33.24   300                                    -          
   39.  RITONJA, Grega                07   PK Zdravilišče Raden     33.26   300                                    -          
   40.  BABNIK, Matic                 07   PK Ljubljana             33.30   299                                    -          
   41.  BABIČ, Črt                    06   PK Olimpija Ljubljan     33.45   295                                    -          
   42.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Koper                 33.56   292                                    -          
   43.  VALENTINČIČ, Jurij            06   PK Ilirija Ljubljana     33.87   284                                    -          
   44.  VIHERNIK, Domen               06   PK Neptun Celje          34.05   279                                    -          
   45.  BRODEJ, Jakob                 07   PK Neptun Celje          34.37   272                                    -          
   46.  OBERČ, Svit                   07   PK Triglav Kranj         34.41   271                                    -          
   47.  TEMNIKAR, Aleks               06   PK Kamnik                34.51   268                                    -          
        VILER, Val                    07   PK Koper                 34.51   268                                    -          
   49.  ZIMIC, Urban                  07   PK Ilirija Ljubljana     34.58   267                                    -          
   50.  SEVER, Marko                  07   PK Ljubljana             34.81   261                                    -          
   51.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana        35.08   255                                    -          
   52.  KOVAČIČ, Jurij                07   PK Ljubljana             35.26   251                                    -          
   53.  KLENOVŠEK, Gari               06   PK Branik Maribor        35.42   248                                    -          
   54.  CENCELJ, Andraž               07   PK Kamnik                35.64   243                                    -          
   55.  KOMAR PUCELJ, Žiga            07   PK Ljubljana             35.70   242                                    -          
   56.  MAJER, Tine                   06   PD Maribor               35.77   241                                    -          
   57.  ZUPANIČ, Tian                 07   PK Neptun Celje          36.14   233                                    -          
   58.  PETERŠIČ, Jurij               06   PA Kurent Ptuj           36.36   229                                    -          
   59.  KIKER, Jan                    07   DVŠ Posejdon Celje       36.53   226                                    -          
   60.  MEGUŠAR, Ožbej                06   PK Ratitovec Železni     36.86   220                                    -          
   61.  GROBELNIK, Tilen              06   DVŠ Posejdon Celje       37.47   209                                    -          
   62.  JURKOVIČ, Jure                07   PK Ljubljana             38.25   197                                    -          
   63.  BURSAČ, Uroš                  07   PK Ljubljana             38.75   189                                    -          
   64.  LENARŠIČ, Filip               07   PK Ljubljana             39.18   183                                    -          
   65.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik                39.30   181                                    -          
   66.  PODLESNIK, Maks               07   PK Branik Maribor        39.87   174                                    -          
   67.  RECKO STERNAD, Metod          06   PK Neptun Celje          40.00   172                                    -          
   68.  JOVANOVIĆ, Adam               06   PD Maribor               40.76   163                                    -          
   69.  VIDOVIĆ, Lan                  07   PK Ilirija Ljubljana     41.40   155                                    -          
   70.  PULKO, Nik                    06   PD Maribor               41.88   150                                    -          
   71.  VRHOVNIK, Matevž              07   PK Kamnik                44.26   127                                    -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                 Ž/W, 50m Delfin/Fly                                               Deklice
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  28.91  PERENIČ, Pika                                         Kamnik                                2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne         29.57   563                                20,00          
    2.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica               31.36   472                                17,00          
    3.  PREDALIČ, Kaja                07   PK Ljubljana             31.58   462                                15,00          
    4.  VRBINC, Ema                   08   PK Torpedo Ljubljana     31.82   452                                13,00          
    5.  POHOREC, Špela                07   PK Velenje               32.21   436                                12,00          
    6.  JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje               32.45   426                                11,00          
    7.  URBANČIČ, Eva                 08   PK Olimpija Ljubljan     32.79   413                                10,00          
    8.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik                32.80   413                                 9,00          
    9.  VASILJEVIĆ, Maša              07   PK Celulozar Krško       32.86   410                                 8,00          
   10.  KAC, Petra                    07   PK Ljubljana             32.92   408                                 7,00          
   11.  ZOREC, Ema                    07   PA Kurent Ptuj           32.99   406                                 6,00          
   12.  PULKO, Ema Tereza             08   PK Triglav Kranj         33.08   402                                 5,00          
   13.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   PK Ribnica               33.09   402                                 4,00          
   14.  KAČIČ, Taja                   08   PK Branik Maribor        34.05   369                                 3,00          
   15.  PANGERC, Neja                 07   PK Koper                 34.30   361                                 2,00          
   16.  MOČILER, Lorena               08   PK Ljubljana             34.54   353                                 1,00          
   17.  PRIMC, Lina                   07   PK Ljubljana             34.61   351                                    -          
   18.  KREVS, Emma                   08   PA Kurent Ptuj           34.62   351                                    -          
   19.  NAJVIRT, Evelyn               07   PD Maribor               34.89   343                                    -          
   20.  STOJKOVIČ, Neža               07   PK Olimpija Ljubljan     35.01   339                                    -          
   21.  CAR, Tinkara                  07   PK Zdravilišče Raden     35.32   330                                    -          
   22.  PLEŠNAR, Tinkara              08   PK Ajdovščina            35.42   328                                    -          
   23.  KLEMENČIČ, Ana Veronika       08   PK Ilirija Ljubljana     35.61   322                                    -          
   24.  KRIŽAN, Mia                   08   PK Ribnica               35.65   321                                    -          
   25.  ZORKO, Zara                   07   PK Olimpija Ljubljan     35.66   321                                    -          
   26.  KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne         35.80   317                                    -          
   27.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper                 35.90   315                                    -          
   28.  TRTNIK, Vita                  08   PK Ilirija Ljubljana     35.97   313                                    -          
   29.  MALTARIĆ, Lina                08   PA Kurent Ptuj           36.15   308                                    -          
   30.  MOČNIK, Klara                 07   PK Cerkno                36.16   308                                    -          
   31.  TOMŠE, Nina                   08   PK Celulozar Krško       36.37   303                                    -          
   32.  JURGEC BAUMAN, Iza            07   PA Kurent Ptuj           36.52   299                                    -          
   33.  ČUŠIN, Jana                   07   PK Radovljica            37.00   287                                    -          
   34.  PLEVNIK IVANUŠA, Gaja         08   PK Neptun Celje          37.39   278                                    -          
   35.  VLAHOV, Dorotea               08   PK Ribnica               37.77   270                                    -          
   36.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper                 37.85   268                                    -          
   37.  RAZBORŠEK, Neja               07   PK Radovljica            37.90   267                                    -          
   38.  BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor        38.50   255                                    -          
   39.  JUVANČIČ, Neža                07   PK Ilirija Ljubljana     38.61   253                                    -          
   40.  FRLEC, Katarina               08   PK Triglav Kranj         39.37   238                                    -          
   41.  ALAGIČ, Nika                  07   PK Neptun Celje          39.54   235                                    -          
   42.  GODEC, Aleksandra             08   PK Ilirija Ljubljana     40.27   223                                    -          
   43.  ANKELE, Meta                  08   PK Triglav Kranj         40.37   221                                    -          
   44.  ŠAHIĆ, Tijana                 07   PK Torpedo Ljubljana     40.56   218                                    -          
   45.  BREŠKI ČOKLC, Iza             07   PK Ajdovščina            40.81   214                                    -          
   46.  NOVAK, Tia                    08   PK Ribnica               41.87   198                                    -          
   47.  VRTARIČ, Nina Evelin          08   PK Branik Maribor        42.12   195                                    -          
   48.  KORELC, Karin                 08   PK Triglav Kranj         42.33   192                                    -          
   49.  RADOČAJ, Tara                 07   PK Radovljica            42.61   188                                    -          
   50.  KRIVEC PUKŠIČ, Lia            08   PK Branik Maribor        42.79   186                                    -          
   51.  KRENN BUKOVEC, Nika           08   PK Ljubljana             43.25   180                                    -          
   52.  JANKOVIĆ, Anastasija          07   PK Ljubljana             43.38   178                                    -          
   53.  SLANOVEC, Nastja              08   PK Ilirija Ljubljana     44.21   168                                    -          
   54.  IVANOVIĆ, Tara                08   PK Ljubljana             44.95   160                                    -          
   55.  NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija      08   PK Ilirija Ljubljana     46.45   145                                    -          
   56.  LJUBINKOVIĆ, Doris            08   PK Ljubljana             47.45   136                                    -          
   57.  ČREPINKO, Ana                 08   PK Terme Ptuj            47.57   135                                    -          
   58.  KUMER, Eli                    08   PA Kurent Ptuj           49.07   123                                    -          
   59.  GARTNER, Tija                 07   ŠD Riba Ljubljana        53.24    96                                    -          
   60.  MALTARIĆ, Mia                 08   PD Maribor               57.22    77                                    -          
   DNS  ADAMIČ, Hana                  08   PK Ribnica                                                              -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                              M/M, 4 x 200m Prosto/Free                                              Dečki
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14   8:35.14  PK Ljubljana                                 LL     Trbovlje                             2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (dečki)                      PK Ljubljana           8:37.75   528                                20,00          
        KORENT, Leonardo, 06                                       RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof, 06
        KASTIGAR, Maks, 06                                         PŠENIČNIK, Nej, 06
            29.79  1:01.85  1:35.22  2:06.31  2:35.99  3:08.24  3:41.37  4:13.66  4:43.25  5:16.91  5:51.26  6:24.59
          6:54.32  7:28.00  8:03.29  8:37.75

    2.  BM I. (dečki)                      PK Branik Maribor      9:02.40   459                                17,00          
        BEZJAK, Jaka Gal, 07                                       BLAŽEKA, Matjaž, 07
        ZAVRŠNIK, Jure, 06                                         VRAN-BENKOVIČ, Bor, 07
            29.97  1:02.65  1:35.90  2:06.68  2:38.17  3:14.99  3:55.32  4:35.46  5:07.70  5:43.45  6:20.37  6:56.83
          7:25.15  7:57.96  8:30.70  9:02.40

    3.  FR I. (dečki)                      PK Fužinar Ravne       9:03.02   457                                15,00          
        METULJ, Marcel, 07                                         MARIČ, Bastian, 06
        ZMAGAJ, Nace, 06                                           PODRŽAVNIK, Žan, 06
            29.14  1:02.25  1:37.12  2:10.79  2:41.74  3:16.59  3:52.91  4:29.29  5:00.38  5:36.01  6:13.24  6:49.57
          7:20.29  7:54.74  8:29.68  9:03.02

    4.  RL I. (dečki)                      ŠD Riba Ljubljana      9:04.41   454                                13,00          
        POPOVIČ, Svit, 07                                          POTOČNIK, Tian, 06
        ŠKULJ, Tim, 07                                             MAMLIĆ, Simon, 06
            30.22  1:03.97  1:39.11  2:13.60  2:45.52  3:21.23  3:58.65  4:35.01  5:06.22  5:40.62  6:16.30  6:50.92
          7:21.33  7:55.89  8:31.06  9:04.41

    5.  IL I. (dečki)                      PK Ilirija Ljubljana   9:04.73   453                                12,00          
        HUDOVORNIK, Erik, 07                                       ČATIĆ, Ismar, 06
        VALENTINČIČ, Jurij, 06                                     TREVEN, Kristjan, 06
            30.93  1:05.20  1:41.34  2:15.98  2:46.77  3:22.79  4:01.89  4:38.31  5:09.90  5:43.29  6:18.01  6:51.02
          7:21.73  7:55.88  8:31.29  9:04.73

    6.  OL I. (dečki)                      PK Olimpija Ljubljan   9:05.74   451                                11,00          
        MIKUŽ, Bor, 06                                             LIU, Yisi, 06
        BABIČ, Črt, 06                                             NOVAK, Tai, 06
            30.53  1:04.01  1:39.40  2:13.97  2:44.96  3:20.70  3:56.76  4:33.31  5:04.84  5:41.52  6:19.26  6:56.95
          7:26.69  7:59.21  8:32.29  9:05.74

    7.  KA I. (dečki)                      PK Kamnik              9:25.85   404                                10,00          
        PETERLIN, Nik, 06                                          LAPUH, Mark Anej, 07
        ŠTUPAR, Tevž, 06                                           TEMNIKAR, Aleks, 06
            30.71  1:04.21  1:37.84  2:10.39  2:42.87  3:18.52  3:54.19  4:28.97  5:03.08  5:41.07  6:19.29  6:56.52
          7:31.02  8:09.76  8:49.00  9:25.85

    8.  NC I. (dečki)                      PK Neptun Celje        9:28.53   399                                 9,00          
        LESJAK, Jakob, 06                                          BRATINA, Filip, 07
        VIHERNIK, Domen, 06                                        ŠTRUKELJ, Luka, 06
            29.84  1:02.57  1:37.13  2:11.42  2:44.02  3:20.41  3:58.36  4:33.69  5:07.80  5:44.83  6:23.12  7:00.06
          7:34.84  8:12.93  8:51.54  9:28.53

    9.  LL II. (dečki)                     PK Ljubljana           9:35.05   385                                 8,00          
        ŠTEMBAL, Sven, 07                                          FRANKO, Ian, 07
        ILAR, Lun, 07                                              KAVČIČ JOGAN, Tibor, 06
            30.59  1:04.89  1:41.21  2:16.91  2:49.95  3:26.35  4:03.49  4:39.53  5:12.10  5:50.36  6:28.53  7:06.10
          7:40.02  8:18.44  8:58.23  9:35.05

   10.  IL II. (dečki)                     PK Ilirija Ljubljana   9:44.26   367                                 7,00          
        JANČAR, Blaž, 07                                           PUC, Jakob, 06
        KEREC, Odon, 06                                            GREGORIČ, Jakob, 06
            32.75  1:09.67  1:48.09  2:24.10  2:56.49  3:33.14  4:11.42  4:48.77  5:20.86  5:57.72  6:37.43  7:15.33
          7:48.76  8:26.60  9:06.46  9:44.26

   11.  RL II. (dečki)                     ŠD Riba Ljubljana      9:44.73   366                                 6,00          
        GRENC, Gaber Luka, 06                                      VALAS, Maks Noah, 06
        JUVANČIČ, Filip, 06                                        ŠERJAK, Enej, 07
            32.59  1:11.44  1:51.69  2:31.14  3:02.73  3:38.36  4:15.79  4:52.63  5:25.01  6:02.82  6:41.71  7:20.54
          7:51.57  8:28.92  9:08.18  9:44.73

   12.  TK I. (dečki)                      PK Triglav Kranj       9:49.77   357                                 5,00          
        KUSTEC, Filip, 06                                          OBERČ, Svit, 07
        MAČEK, Tilen, 07                                           POSNJAK, Juš, 06
            32.46  1:09.78  1:48.44  2:22.62  2:56.42  3:34.48  4:13.83  4:52.71  5:24.62  6:03.70  6:45.21  7:24.25
          7:56.09  8:33.62  9:13.89  9:49.77

   13.  RL III. (dečki)                    ŠD Riba Ljubljana     10:11.85   320                                    -          
        POLJŠAK, Gašper, 06                                        ROGELJ, Gal, 07
        ŽERJAL, Jakob, 06                                          JELOVŠEK, Jane, 07
            32.65  1:10.62  1:50.36  2:28.44  3:00.15  3:38.28  4:18.84  4:57.80  5:31.34  6:09.77  6:49.90  7:28.16
          8:04.13  8:45.64  9:29.47 10:11.85

   14.  LL III. (dečki)                    PK Ljubljana          10:17.79   310                                    -          
        BABNIK, Matic, 07                                          BURSAČ, Uroš, 07
        KOVAČIČ, Jurij, 07                                         SEVER, Marko, 07
            33.73  1:11.51  1:50.30  2:28.31  3:02.11  3:41.02  4:20.94  4:58.67  5:33.16  6:15.81  6:57.16  7:37.09
          8:11.83  8:52.58  9:37.27 10:17.79

   15.  OL II. (dečki)                     PK Olimpija Ljubljan  10:29.29   294                                 2,00          
        DAKIĆ, Nikola, 06                                          SEDEJ, Anžej, 07
        ZALAR, Maj, 07                                             KRAMER, Žiga, 06
            36.07  1:15.00  1:53.92  2:31.09  3:08.69  3:53.12  4:38.31  5:20.21  5:55.42  6:35.47  7:16.69  7:56.50
          8:31.50  9:11.27  9:51.39 10:29.29

   16.  NC II. (dečki)                     PK Neptun Celje       10:31.04   291                                 1,00          
        BRODEJ, Jakob, 07                                          ZUPANIČ, Tian, 07
        VASLE, Tim, 06                                             RECKO STERNAD, Metod, 06
            35.84  1:17.12  1:58.76  2:38.71  3:10.94  3:48.86  4:27.76  5:07.40  5:43.87  6:26.24  7:08.15  7:46.73
          8:23.07  9:06.22  9:49.82 10:31.04




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                              Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free                                            Deklice
09.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-   9:20.87  PK Radovljica                                RAD    Maribor                              2009
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (deklice)                    PK Ljubljana           9:17.15   568                                20,00          
        Rekord Slovenije za deklice
        ROŽIČ, Ula, 07                                             MELE, Ula, 07
        KORENJAK GOBBO, Moeti, 07                                  PREDALIČ, Kaja, 07
            30.39  1:05.07  1:40.69  2:14.14  2:45.41  3:20.05  3:56.13  4:32.93  5:05.60  5:41.18  6:17.09  6:53.02
          7:24.87  8:03.05  8:41.18  9:17.15

    2.  LL II. (deklice)                   PK Ljubljana           9:30.73   528                                17,00          
        NOVAK, Lena, 07                                            FORTUNA, Lena, 07
        PRIMC, Lina, 07                                            RADELJ, Pika, 07
            31.46  1:07.37  1:44.75  2:21.66  2:54.27  3:30.16  4:07.05  4:42.60  5:15.01  5:51.21  6:28.49  7:04.90
          7:38.37  8:14.78  8:53.58  9:30.73

    3.  FR I. (deklice)                    PK Fužinar Ravne       9:35.48   515                                15,00          
        LAJBAHER, Maja, 07                                         KOKOT, Lana, 07
        GERDEJ, Nija, 07                                           PODRŽAVNIK, Zara, 08
            32.25  1:08.75  1:45.95  2:22.12  2:55.32  3:32.15  4:09.57  4:47.56  5:19.38  5:56.70  6:35.24  7:12.92
          7:46.19  8:22.80  8:59.52  9:35.48

    4.  OL I. (deklice)                    PK Olimpija Ljubljan   9:52.45   472                                13,00          
        BRICELJ, Iza, 08                                           ŽALAC, Lana, 07
        ZORKO, Zara, 07                                            URBANČIČ, Eva, 08
            34.13  1:11.19  1:48.20  2:24.58  2:58.21  3:36.86  4:16.76  4:55.16  5:28.24  6:07.35  6:48.57  7:27.83
          8:00.12  8:37.16  9:15.27  9:52.45

    5.  TK I. (deklice)                    PK Triglav Kranj      10:05.93   441                                12,00          
        PAJNTAR, Blaža, 08                                         LOZAR, Alina, 07
        HRIBAR, Sergeja, 07                                        PULKO, Ema Tereza, 08
            34.63  1:13.70  1:53.81  2:32.15  3:08.31  3:47.09  4:26.59  5:04.50  5:39.26  6:18.96  6:58.89  7:36.03
          8:09.37  8:47.15  9:27.36 10:05.93

    6.  RAD I. (deklice)                   PK Radovljica         10:11.64   429                                11,00          
        LIPOVEC, Tinkara, 07                                       RADOČAJ, Lana, 07
        RAZBORŠEK, Neja, 07                                        RADOČAJ, Tara, 07
            31.32  1:05.85  1:41.90  2:17.91  2:52.54  3:31.80  4:12.80  4:52.80  5:28.55  6:09.52  6:50.20  7:30.78
          8:06.53  8:47.96  9:30.02 10:11.64

    7.  OL II. (deklice)                   PK Olimpija Ljubljan  10:17.85   416                                10,00          
        STROJANŠEK, Isabela, 08                                    BELE, Hana, 08
        PUREBER, Klara, 08                                         STOJKOVIČ, Neža, 07
            34.07  1:11.66  1:49.81  2:26.18  3:01.95  3:40.41  4:20.44  4:59.60  5:35.80  6:16.23  6:57.40  7:38.29
          8:14.66  8:55.58  9:37.18 10:17.85

    8.  LL III. (deklice)                  PK Ljubljana          10:20.65   411                                    -          
        KOVAČ, Kaja, 08                                            MOČILER, Lorena, 08
        KAC, Petra, 07                                             KRIŠTOFELC, Ula, 08
            34.67  1:14.83  1:55.72  2:37.16  3:11.76  3:49.95  4:27.46  5:04.17  5:39.57  6:17.69  6:56.38  7:34.03
          8:12.48  8:56.01  9:40.59 10:20.65

    9.  PAK I. (deklice)                   PA Kurent Ptuj        10:21.82   408                                 8,00          
        MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala, 08                              ZOREC, Ema, 07
        JURGEC BAUMAN, Iza, 07                                     MALTARIĆ, Lina, 08
            35.35  1:14.82  1:54.98  2:31.21  3:06.35  3:47.10  4:29.16  5:11.01  5:45.65  6:25.15  7:05.84  7:43.10
          8:18.77  8:59.29  9:41.24 10:21.82

   10.  IL I. (deklice)                    PK Ilirija Ljubljana  10:22.18   408                                 7,00          
        TRTNIK, Vita, 08                                           DOVŽAN, Neli, 07
        LIPOGLAVŠEK, Tjaša, 08                                     JUVANČIČ, Neža, 07
            36.18  1:16.31  1:57.01  2:36.69  3:10.07  3:50.05  4:30.41  5:10.72  5:44.37  6:23.86  7:04.00  7:43.17
          8:19.20  9:00.75  9:41.75 10:22.18

   11.  FR II                              PK Fužinar Ravne      10:22.49   407                                 6,00          
        KOŠELJNIK, Ula, 08                                         PORI, Naja, 08
        GOLOB, Maja, 07                                            BOŽIČ, Eva, 07
            36.39  1:15.48  1:55.92  2:31.03  3:05.54  3:45.18  4:25.53  5:03.94  5:39.74  6:19.75  7:02.67  7:42.74
          8:19.07  9:00.15  9:42.45 10:22.49

   12.  TOR I. (deklice)                   PK Torpedo Ljubljana  10:26.82   399                                 5,00          
        MIHELČIČ, Nika, 07                                         MEDVED, Ajda, 07
        VRBINC, Ema, 08                                            ŠAHIĆ, Tijana, 07
            32.57  1:09.51  1:47.91  2:26.33  2:59.15  3:36.67  4:16.98  4:54.74  5:30.18  6:11.28  6:53.06  7:34.81
          8:12.52  8:56.44  9:42.22 10:26.82

   13.  NC I. (deklice)                    PK Neptun Celje       10:37.34   379                                 4,00          
        KRAJINOVIĆ, Pia, 07                                        HUŠIĆ, Hanna Naya, 08
        PERC, Tia, 07                                              PLEVNIK IVANUŠA, Gaja, 08
            33.89  1:11.86  1:50.92  2:29.22  3:07.01  3:48.52  4:30.97  5:11.04  5:48.51  6:29.47  7:13.75  7:53.95
          8:30.61  9:55.94 10:37.34

   14.  KK I. (deklice)                    PK Koper              10:45.68   365                                 3,00          
        ŠVONJA, Manca, 07                                          PANGERC, Neja, 07
        SILA, Neža, 07                                             RUGGIERI, Anna Laura, 08
            37.19  1:21.85  2:07.65  2:52.13  3:29.11  4:11.47  4:55.08  5:37.89  6:11.76  6:51.59  7:32.59  8:13.88
          8:46.57  9:26.35 10:07.25 10:45.68

   15.  BM I. (deklice)                    PK Branik Maribor     11:00.70   340                                 2,00          
        GYÖREK, Neja, 07                                           BEZLAJ, Anja, 08
        KRIVEC PUKŠIČ, Lia, 08                                     KAČIČ, Taja, 08
            35.73  1:16.38  1:57.49  2:39.30  3:18.31  4:02.86  4:47.46  5:29.96  6:06.07  6:49.09  7:33.96  8:16.49
          8:53.97 10:21.03 11:00.70

   16.  TK II. (deklice)                   PK Triglav Kranj      11:03.55   336                                 1,00          
        KADIVEC, Patricija, 07                                     ŠMID, Isabella, 07
        KORELC, Karin, 08                                          FRLEC, Katarina, 08
            36.67  1:18.11  2:01.38  2:43.44  3:20.31  4:02.51  4:45.66  5:26.97  6:05.38  6:52.34  7:38.75  8:24.04
          9:00.83  9:42.21 10:23.52 11:03.55

   17.  RR II. (deklice)                   PK Ribnica            11:04.81   334                                    -          
        POJE MIHELIČ, Lana, 08                                     VLAHOV, Dorotea, 08
        NOVAK, Tia, 08                                             KRIŽAN, Mia, 08
            34.72  1:12.22  1:51.41  2:30.48  3:09.76  3:55.73  4:44.18  5:31.40  6:07.48  6:49.88  7:35.55  8:20.10
          8:57.51  9:39.84 10:23.02 11:04.81

   18.  TK III. (deklice)                  PK Triglav Kranj      11:08.92   328                                    -          
        MALETIĆ, Maja, 08                                          CAMLEK, Maca, 07
        KOKALJ, Tea, 07                                            ANKELE, Meta, 08
            37.41  1:20.75  2:05.55  2:48.85  3:24.45  4:05.75  4:48.84  5:30.30  6:06.53  6:50.02  7:33.87  8:13.73
          8:52.57  9:37.75 10:24.31 11:08.92

   19.  CER I. (deklice)                   PK Cerkno             11:09.81   327                                    -          
        LAHAJNAR, Tjaša, 08                                        LAPANJE, Janja, 08
        MOČNIK, Klara, 07                                          MOČNIK, Tjaša, 07
            37.41  1:26.03  2:14.62  3:01.76  3:35.97  4:16.81  4:58.06  5:39.51  6:16.52  7:02.50  7:48.40  8:33.64
          9:07.63  9:47.77 10:29.08 11:09.81

   20.  IL II. (deklice)                   PK Ilirija Ljubljana  11:34.34   293                                    -          
        GODEC, Aleksandra, 08                                      NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija, 08
        SLANOVEC, Nastja, 08                                       KLEMENČIČ, Ana Veronika, 08
            36.79  1:18.89  2:02.89  2:44.81  3:23.93  4:07.95  4:53.13  5:34.07  6:15.17  7:03.81  7:55.98  9:24.87
         10:07.67 10:52.13 11:34.34

   DSQ  RR I. (deklice)                    PK Ribnica                                                              -          
        ARKO, Marta, 07                                            ŠKAPER, Neli, 07
        ĆIROVIĆ, Zara, 08                                          RADIVOJEVIĆ, Olja, 07




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                           Meš/Mix, 4 x 100m Mešano/Medley                        Štafeta Dečki in Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX de.(M:13  4:30.12  PK Olimpija Ljubljana                         OL     Ravne na Koroškem                    2019
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (MIX dečki)                  PK Ljubljana           4:26.88   549                                20,00          
        Rekord Slovenije MIX za dečke in deklice
        ROŽIČ, Ula, 07                                             RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof, 06
        KORENT, Leonardo, 06                                       KORENJAK GOBBO, Moeti, 07
            33.50  1:09.73  1:42.22  2:20.33  2:49.60  3:24.35  3:54.32  4:26.88

    2.  LL II. (MIX dečki)                 PK Ljubljana           4:36.69   492                                17,00          
        KASTIGAR, Maks, 06                                         ŠTEMBAL, Sven, 07
        FORTUNA, Lena, 07                                          NOVAK, Lena, 07
            32.63  1:07.07  1:45.98  2:29.67  2:58.92  3:33.02  4:03.58  4:36.69

    3.  RR I. (MIX dečki)                  PK Ribnica             4:40.41   473                                15,00          
        RADIVOJEVIĆ, Olja, 07                                      ARKO, Marta, 07
        TURK, Mitja, 06                                            BLATNIK, Nik, 06
            34.21  1:11.70  1:48.45  2:31.59  3:02.76  3:41.22  4:08.93  4:40.41

    4.  FR I. (MIX dečki)                  PK Fužinar Ravne       4:40.50   473                                13,00          
        ZMAGAJ, Nace, 06                                           LAJBAHER, Maja, 07
        GERDEJ, Nija, 07                                           METULJ, Marcel, 07
            35.64  1:13.18  1:50.65  2:33.18  3:04.38  3:40.78  4:09.11  4:40.50

    5.  TOR I. (MIX dečki)                 PK Torpedo Ljubljana   4:40.86   471                                12,00          
        VRBINC, Gašper, 06                                         VRBINC, Ema, 08
        ÐORĐEVIČ, Jaka, 06                                         MIHELČIČ, Nika, 07
            31.34  1:06.79  1:41.06  2:21.93  2:54.76  3:35.98  4:06.63  4:40.86

    6.  OL I. (MIX dečki)                  PK Olimpija Ljubljan   4:40.97   470                                11,00          
        STROJANŠEK, Isabela, 08                                    NOVAK, Tai, 06
        BELE, Hana, 08                                             LIU, Yisi, 06
            36.46  1:15.15  1:54.96  2:39.09  3:08.06  3:42.25  4:09.61  4:40.97

    7.  VV I. (MIX dečki)                  PK Velenje             4:41.23   469                                10,00          
        JUKIĆ, Najya Hana, 08                                      BIZJAK JAMBROVIČ, Matic, 06
        GOLIČNIK, Val, 06                                          PERC, Živa, 07
            35.84  1:14.03  1:48.49  2:31.13  2:58.93  3:34.17  4:06.19  4:41.23

    8.  TK I. (MIX dečki)                  PK Triglav Kranj       4:49.99   428                                 9,00          
        PULKO, Ema Tereza, 08                                      KUSTEC, Filip, 06
        MAČEK, Tilen, 07                                           PAJNTAR, Blaža, 08
            36.62  1:16.49  1:53.08  2:35.14  3:05.38  3:41.02  4:13.03  4:49.99

    9.  KA I. (MIX dečki)                  PK Kamnik              4:50.04   427                                 8,00          
        VIDEC, Iza, 07                                             PETERLIN, Nik, 06
        LUKAN, Ivana, 08                                           ŠTUPAR, Tevž, 06
            34.56  1:11.48  1:52.05  2:37.60  3:09.07  3:44.98  4:16.65  4:50.04

   10.  FR II.                             PK Fužinar Ravne       4:51.01   423                                 7,00          
        KOKOT, Lana, 07                                            PODRŽAVNIK, Žan, 06
        SKRIVARNIK, Jošt, 06                                       PODRŽAVNIK, Zara, 08
            35.53  1:15.28  1:51.39  2:34.01  3:06.48  3:45.47  4:16.54  4:51.01

   11.  OL II. (MIX dečki)                 PK Olimpija Ljubljan   4:51.10   423                                 6,00          
        URBANČIČ, Eva, 08                                          BRICELJ, Iza, 08
        MIKUŽ, Bor, 06                                             BABIČ, Črt, 06
            36.87  1:16.35  1:52.04  3:07.54  3:49.15  4:18.58  4:51.10

   12.  RAD I. (MIX dečki)                 PK Radovljica          4:51.82   420                                 5,00          
        LIPOVEC, Tinkara, 07                                       ŠUMI BRANILOVIČ, Maj, 07
        RAZBORŠEK, Neja, 07                                        LUŽNIK, Anže, 07
            33.54  1:09.59  1:50.20  2:39.09  3:09.51  3:45.44  4:17.20  4:51.82

   13.  LL III. (MIX dečki)                PK Ljubljana           4:54.28   409                                    -          
        KAVČIČ JOGAN, Tibor, 06                                    PREDALIČ, Kaja, 07
        BABNIK, Matic, 07                                          PRIMC, Lina, 07
            36.46  1:15.96  1:53.20  2:33.77  3:07.15  3:48.11  4:19.23  4:54.28

   14.  NC I. (MIX dečki)                  PK Neptun Celje        5:00.66   384                                 3,00          
        KRAJINOVIĆ, Pia, 07                                        ŠTRUKELJ, Luka, 06
        HUŠIĆ, Hanna Naya, 08                                      LESJAK, Jakob, 06
            39.08  1:19.84  2:00.86  2:47.71  3:20.41  3:59.27  4:28.72  5:00.66

   15.  VV II. (MIX dečki)                 PK Velenje             5:08.03   357                                 2,00          
        ZALOŽNIK, Matic, 07                                        POHOREC, Špela, 07
        ŠIBANC, Dane, 06                                           SKLEDAR, Eva, 07
            35.41  1:13.45  1:51.20  2:35.84  3:11.58  3:57.68  4:30.93  5:08.03

   16.  IL I. (MIX dečki)                  PK Ilirija Ljubljana   5:08.57   355                                 1,00          
        LIPOGLAVŠEK, Tjaša, 08                                     KLEMENČIČ, Ana Veronika, 08
        KEREC, Odon, 06                                            VALENTINČIČ, Jurij, 06
            36.76  1:16.65  1:54.69  2:38.08  3:16.37  4:04.30  4:34.76  5:08.57

   17.  TK II. (MIX dečki)                 PK Triglav Kranj       5:08.75   354                                    -          
        FIŠER, Maks, 07                                            POSNJAK, Juš, 06
        HRIBAR, Sergeja, 07                                        LOZAR, Alina, 07
            40.49  1:22.83  2:02.58  2:48.09  3:19.98  3:58.28  4:32.93  5:08.75

   18.  OL III. (MIX dečki)                PK Olimpija Ljubljan   5:09.03   353                                    -          
        PUREBER, Klara, 08                                         MUSTAR, Martin, 06
        DAKIĆ, Nikola, 06                                          ŽALAC, Lana, 07
            39.09  1:19.40  1:58.74  2:44.69  3:18.79  4:02.52  4:33.13  5:09.03

   19.  KK I. (MIX dečki)                  PK Koper               5:11.35   345                                    -          
        ŠVONJA, Manca, 07                                          BRŽAN, Tibor, 07
        SILA, Neža, 07                                             FINK, Amadej, 07
            37.76  1:21.50  2:03.68  2:53.40  3:28.12  4:09.86  4:38.85  5:11.35

   20.  PAK II. (MIX dečki)                PA Kurent Ptuj         5:17.91   324                                    -          
        KREVS, Emma, 08                                            KOSTANJEVEC, Matevž, 07
        ZOREC, Ema, 07                                             PETERŠIČ, Jurij, 06
            36.49  1:19.13  2:00.09  2:53.19  3:24.65  4:04.81  4:40.03  5:17.91

   21.  IL II. (MIX dečki)                 PK Ilirija Ljubljana   5:19.52   320                                    -          
        JUVANČIČ, Neža, 07                                         PUC, Jakob, 06
        HUDOVORNIK, Erik, 07                                       TRTNIK, Vita, 08
            42.66  1:27.13  2:07.25  2:50.93  3:25.38  4:07.27  4:42.33  5:19.52

   22.  IL III. (MIX dečki)                PK Ilirija Ljubljana   5:22.92   310                                    -          
        GODEC, Aleksandra, 08                                      TREVEN, Kristjan, 06
        ZIMIC, Urban, 07                                           DOVŽAN, Neli, 07
            41.00  1:24.63  2:06.11  2:53.00  3:27.38  4:12.27  4:45.57  5:22.92

   23.  PKA I. (MIX dečki)                 PK Ajdovščina          5:33.25   282                                    -          
        BREŠKI ČOKLC, Iza, 07                                      BATAGELJ, Vid, 07
        BATAGELJ, Michel, 06                                       PLEŠNAR, Tinkara, 08
            41.24  1:29.82  2:09.71  2:59.88  3:34.84  4:19.93  4:53.12  5:33.25

   24.  BM I. (MIX dečki)                  PK Branik Maribor      5:44.92   254                                    -          
        KLENOVŠEK, Gari, 06                                        PERKOVIČ, Taj, 06
        VRTARIČ, Nina Evelin, 08                                   NOVAK, Naja, 08
            40.79  1:25.52  2:15.03  3:07.50  3:40.04  4:21.22  4:59.89  5:44.92

   DSQ  NC II. (MIX dečki)                 PK Neptun Celje                                                         -          
        SW 10.11 - 
        BRODEJ, Jakob, 07                                          PLEVNIK IVANUŠA, Gaja, 08
        BRATINA, Filip, 07                                         PERC, Tia, 07
            38.58  1:20.86  2:00.70  2:45.93  3:25.56  4:12.99  4:47.38  5:26.27

   DSQ  PDM I. (MIX dečki)                 PD Maribor                                                              -          
        SW 8.3 - 
        NAJVIRT, Evelyn, 07                                        MAJER, Tine, 06
        LEPENIK, Katarina, 07                                      JOVANOVIĆ, Adam, 06
            41.88  1:24.39  2:08.37  2:57.24  3:36.14  4:37.61  5:11.92  5:56.29




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                M/M, 50m Prsno/Breast                                                Dečki
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  30.48  KNEZ, Lovro                                           Maribor                               2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENT, Leonardo              06   PK Ljubljana             32.49   509                                20,00          
    2.  GOLIČNIK, Val                 06   PK Velenje               33.02   485                                17,00          
    3.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana        33.64   459                                15,00          
    4.  BENČIČ, Val                   07   PK Biser Piran           33.97   445                                13,00          
    5.  ÐORĐEVIČ, Jaka                06   PK Torpedo Ljubljana     34.24   435                                12,00          
    6.  MAJCEN, Taj                   07   ŠD Delfin Ljubljana      34.97   408                                11,00          
    7.  MIKUŽ, Bor                    06   PK Olimpija Ljubljan     35.03   406                                10,00          
    8.  BABNIK, Matic                 07   PK Ljubljana             35.46   391                                 9,00          
    9.  MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne         35.49   390                                 8,00          
   10.  LIU, Yisi                     06   PK Olimpija Ljubljan     35.63   386                                 7,00          
   11.  MAČEK, Tilen                  07   PK Triglav Kranj         35.99   374                                 6,00          
   12.  POLJŠAK, Gašper               06   ŠD Riba Ljubljana        36.09   371                                 5,00          
   13.  SKRIVARNIK, Jošt              06   PK Fužinar Ravne         36.21   368                                 4,00          
   14.  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica               36.28   365                                 3,00          
   15.  KEREC, Odon                   06   PK Ilirija Ljubljana     36.59   356                                 2,00          
   16.  BURSAČ, Uroš                  07   PK Ljubljana             36.98   345                                 1,00          
   17.  VASLE, Tim                    06   PK Neptun Celje          37.12   341                                    -          
   18.  KOCIČ, Nikola Tin             07   ŠD Delfin Ljubljana      37.32   336                                    -          
   19.  OBERČ, Svit                   07   PK Triglav Kranj         37.48   331                                    -          
   20.  KRUŠIČ, Anej                  06   PK Celulozar Krško       38.12   315                                    -          
   21.  FRANKO, Ian                   07   PK Ljubljana             38.33   310                                    -          
   22.  BATAGELJ, Michel              06   PK Ajdovščina            38.69   301                                    -          
   23.  DAKIĆ, Nikola                 06   PK Olimpija Ljubljan     38.74   300                                    -          
   24.  PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor        38.78   299                                    -          
   25.  ZIMIC, Urban                  07   PK Ilirija Ljubljana     38.87   297                                    -          
   26.  PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne         38.89   297                                    -          
   27.  BATAGELJ, Vid                 07   PK Ajdovščina            39.19   290                                    -          
   28.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana        39.29   288                                    -          
   29.  ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana        39.78   277                                    -          
   30.  PUC, Jakob                    06   PK Ilirija Ljubljana     39.88   275                                    -          
   31.  KLENOVŠEK, Gari               06   PK Branik Maribor        41.32   247                                    -          
   32.  ALIČ, Nan                     06   PK Ilirija Ljubljana     41.42   245                                    -          
   33.  MAJER, Tine                   06   PD Maribor               42.63   225                                    -          
   34.  KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor        43.01   219                                    -          
   35.  MAHNIČ DOBROVOLJC, Dorian     07   PK Olimpija Ljubljan     43.13   217                                    -          
   36.  VIDOVIĆ, Lan                  07   PK Ilirija Ljubljana     43.56   211                                    -          
   37.  GROBELNIK, Tilen              06   DVŠ Posejdon Celje       43.57   211                                    -          
   38.  MEGUŠAR, Ožbej                06   PK Ratitovec Železni     43.87   206                                    -          
   39.  PETEK, Žan                    06   ŠD Aqua Ljubljana        44.15   203                                    -          
   40.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik                44.62   196                                    -          
   41.  RECKO STERNAD, Vid            06   PK Neptun Celje          44.65   196                                    -          
   42.  SAVCHIK, Dementii             07   DVŠ Posejdon Celje       45.15   189                                    -          
   43.  PRISTOV DONČIĆ, Mark          06   PK Radovljica            46.11   178                                    -          
   44.  ŠPEGELJ, Anže                 07   PK Neptun Celje          47.40   164                                    -          
   45.  MILANOVIČ, Tanai              06   PK Branik Maribor        47.96   158                                    -          
   46.  SKOK, Bor                     07   PK Triglav Kranj         49.14   147                                    -          
   47.  KUŽELJ, Erazem                07   PK Radovljica            52.66   119                                    -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                Ž/W, 50m Prsno/Breast                                              Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  33.61  ČELIK, Tina                                           Kranj                                 2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENJAK GOBBO, Moeti         07   PK Ljubljana             36.66   515                                20,00          
    2.  ROŽIČ, Ula                    07   PK Ljubljana             36.71   513                                17,00          
    3.  GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne         36.76   511                                15,00          
    4.  MALTARIĆ, Lina                08   PA Kurent Ptuj           37.28   490                                13,00          
    5.  GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne         37.45   483                                12,00          
    6.  FORTUNA, Lena                 07   PK Ljubljana             37.83   469                                11,00          
    7.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik                38.02   462                                10,00          
    8.  HRIBAR, Sergeja               07   PK Triglav Kranj         38.04   461                                 9,00          
    9.  PAJNTAR, Blaža                08   PK Triglav Kranj         38.75   436                                 8,00          
   10.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik                38.78   435                                 7,00          
   11.  BELE, Hana                    08   PK Olimpija Ljubljan     38.85   433                                 6,00          
   12.  HUŠIĆ, Hanna Naya             08   PK Neptun Celje          38.94   430                                 5,00          
   13.  RADELJ, Pika                  07   PK Ljubljana             39.59   409                                 4,00          
   14.  RAZBORŠEK, Neja               07   PK Radovljica            39.72   405                                 3,00          
   15.  CAR, Tinkara                  07   PK Zdravilišče Raden     39.78   403                                 2,00          
   16.  MOČNIK, Tjaša                 07   PK Cerkno                40.67   377                                 1,00          
   17.  ŽALAC, Lana                   07   PK Olimpija Ljubljan     40.76   375                                    -          
   18.  FRLEC, Katarina               08   PK Triglav Kranj         41.01   368                                    -          
   19.  SILA, Neža                    07   PK Koper                 41.30   360                                    -          
   20.  JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje               41.49   355                                    -          
   21.  CAMLEK, Maca                  07   PK Triglav Kranj         41.71   350                                    -          
   22.  VLAHOV, Dorotea               08   PK Ribnica               41.74   349                                    -          
   23.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj         41.89   345                                    -          
   24.  PLEŠNAR, Tinkara              08   PK Ajdovščina            42.03   342                                    -          
   25.  ČUŠIN, Jana                   07   PK Radovljica            42.70   326                                    -          
   26.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper                 43.08   317                                    -          
   27.  LEPENIK, Katarina             07   PD Maribor               43.19   315                                    -          
   28.  LAPANJE, Janja                08   PK Cerkno                43.33   312                                    -          
   29.  KLOPČIČ, Lara                 07   ŠD Aqua Ljubljana        43.47   309                                    -          
   30.  MEDVED, Ajda                  07   PK Torpedo Ljubljana     43.49   308                                    -          
   31.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj         44.58   286                                    -          
   32.  KRIŠTOFELC, Ula               08   PK Ljubljana             44.85   281                                    -          
   33.  KRUŠEC, Laura                 08   PK Olimpija Ljubljan     45.12   276                                    -          
   34.  SLANOVEC, Nastja              08   PK Ilirija Ljubljana     45.49   269                                    -          
   35.  BREŠKI ČOKLC, Iza             07   PK Ajdovščina            45.51   269                                    -          
   36.  JANKOVIĆ, Anastasija          07   PK Ljubljana             45.54   269                                    -          
   37.  NOVAK, Tia                    08   PK Ribnica               45.91   262                                    -          
   38.  BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne         46.18   258                                    -          
   39.  ČREPINKO, Ana                 08   PK Terme Ptuj            46.20   257                                    -          
   40.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Katarina      07   PK Fužinar Ravne         46.22   257                                    -          
   41.  ALJAŽ, Taja                   08   PK Triglav Kranj         46.31   255                                    -          
   42.  KRENN BUKOVEC, Nika           08   PK Ljubljana             46.41   254                                    -          
   43.  KRIVEC PUKŠIČ, Lia            08   PK Branik Maribor        46.86   246                                    -          
        RADOČAJ, Tara                 07   PK Radovljica            46.86   246                                    -          
   45.  KRIŽMAN, Magalie              07   PK Biser Piran           46.88   246                                    -          
   46.  ŠAHIĆ, Tijana                 07   PK Torpedo Ljubljana     47.12   242                                    -          
   47.  IVANOVIĆ, Tara                08   PK Ljubljana             47.35   239                                    -          
   48.  POVŠIČ, Sara                  08   PK Koper                 47.48   237                                    -          
   49.  VRTARIČ, Nina Evelin          08   PK Branik Maribor        47.68   234                                    -          
   50.  KRŠMANC, Klea                 08   ŠD Riba Ljubljana        47.75   233                                    -          
   51.  BABIĆ, Ayla                   08   PK Olimpija Ljubljan     47.80   232                                    -          
   52.  RADOČAJ, Lana                 07   PK Radovljica            48.03   229                                    -          
   53.  MARZIDOVŠEK, Lea              08   PK Neptun Celje          48.53   222                                    -          
   54.  HERODEŽ, Ana                  08   PK Branik Maribor        48.85   217                                    -          
   55.  NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija      08   PK Ilirija Ljubljana     49.07   215                                    -          
   56.  LUŽNIK, Marcela               08   PK Radovljica            49.57   208                                    -          
   57.  DELAK ŽMAHAR, Brina           08   ŠD Riba Ljubljana        49.90   204                                    -          
   58.  VOGA, Zoe                     08   PK Radovljica            50.64   195                                    -          
   59.  GARTNER, Tija                 07   ŠD Riba Ljubljana        54.66   155                                    -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                M/M, 200m Prosto/Free                                                Dečki
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:00.42  PUŠNIK, Jaka                                         Maribor                              2017
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor      2:03.53   562                                20,00          
            27.93    59.85  1:32.36  2:03.53
    2.  BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor      2:05.92   531                                17,00          
            29.60  1:02.12  1:34.65  2:05.92
    3.  KASTIGAR, Maks                06   PK Ljubljana           2:06.30   526                                15,00          
            29.84  1:01.94  1:34.71  2:06.30
    4.  LESJAK, Jakob                 06   PK Neptun Celje        2:08.99   494                                13,00          
            29.20  1:01.76  1:36.40  2:08.99
    5.  ŠUMI BRANILOVIČ, Maj          07   PK Radovljica          2:09.87   484                                12,00          
            30.76  1:03.59  1:37.09  2:09.87
    6.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              2:11.11   470                                11,00          
            31.05  1:04.77  1:38.78  2:11.11
    7.  ČATIĆ, Ismar                  06   PK Ilirija Ljubljana   2:11.90   462                                10,00          
            31.33  1:04.60  1:38.48  2:11.90
    8.  PŠENIČNIK, Nej                06   PK Ljubljana           2:11.94   462                                 9,00          
            30.25  1:03.82  1:38.62  2:11.94
    9.  MAMLIĆ, Simon                 06   ŠD Riba Ljubljana      2:13.23   448                                 8,00          
            31.03  1:04.83  1:39.49  2:13.23
   10.  RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof   06   PK Ljubljana           2:13.41   446                                 7,00          
            30.43  1:04.05  1:38.60  2:13.41
   11.  METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne       2:13.60   445                                 6,00          
            30.68  1:04.56  1:39.06  2:13.60
   12.  OSETIČ, Matija                06   PK Celulozar Krško     2:14.04   440                                 5,00          
            31.11  1:05.88  1:41.07  2:14.04
   13.  TREVEN, Kristjan              06   PK Ilirija Ljubljana   2:15.91   422                                 4,00          
            31.24  1:05.67  1:40.84  2:15.91
   14.  BLATNIK, Nik                  06   PK Ribnica             2:16.97   412                                 3,00          
            32.51  1:06.95  1:42.84  2:16.97
   15.  ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne       2:17.70   406                                 2,00          
            31.99  1:07.13  1:43.30  2:17.70
   16.  ŠERJAK, Enej                  07   ŠD Riba Ljubljana      2:17.73   406                                 1,00          
            29.60  1:04.42  1:41.24  2:17.73
   17.  JUVANČIČ, Filip               06   ŠD Riba Ljubljana      2:18.26   401                                    -          
            31.44  1:06.66  1:42.73  2:18.26
   18.  HUDOVORNIK, Erik              07   PK Ilirija Ljubljana   2:19.46   391                                    -          
            31.85  1:07.84  1:44.57  2:19.46
   19.  ILAR, Lun                     07   PK Ljubljana           2:19.64   389                                    -          
            32.57  1:08.65  1:45.36  2:19.64
   20.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik              2:20.09   385                                    -          
            32.71  1:09.01  1:45.39  2:20.09
   21.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana      2:20.38   383                                    -          
            31.48  1:07.26  1:44.82  2:20.38
   22.  MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne       2:20.87   379                                    -          
            32.72  1:08.72  1:45.07  2:20.87
   23.  FINK, Amadej                  07   PK Koper               2:21.49   374                                    -          
            32.83  1:09.66  1:48.13  2:21.49
   24.  VIHERNIK, Domen               06   PK Neptun Celje        2:24.17   354                                    -          
            32.41  1:09.48  1:47.76  2:24.17
   25.  BABIČ, Črt                    06   PK Olimpija Ljubljan   2:24.24   353                                    -          
            32.63  1:09.53  1:47.20  2:24.24
   26.  FERENČAK, Luka                07   PK Celulozar Krško     2:24.29   353                                    -          
            34.07  1:11.44  1:49.19  2:24.29
   27.  VALAS, Maks Noah              06   ŠD Riba Ljubljana      2:25.06   347                                    -          
            32.68  1:09.19  1:48.14  2:25.06
   28.  KRUŠIČ, Anej                  06   PK Celulozar Krško     2:25.28   346                                    -          
            33.80  1:10.68  1:48.95  2:25.28
   29.  JANČAR, Blaž                  07   PK Ilirija Ljubljana   2:26.11   340                                    -          
            33.29  1:11.11  1:49.41  2:26.11
   30.  ZALAR, Maj                    07   PK Olimpija Ljubljan   2:27.01   334                                    -          
            33.24  1:10.99  1:51.01  2:27.01
   31.  KAVČIČ JOGAN, Tibor           06   PK Ljubljana           2:27.14   333                                    -          
            34.22  1:11.84  1:49.99  2:27.14
   32.  ŽERJAL, Jakob                 06   ŠD Riba Ljubljana      2:27.35   331                                    -          
            31.68  1:10.59  1:50.63  2:27.35
   33.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik              2:28.03   327                                    -          
            34.19  1:11.90  1:51.16  2:28.03
   34.  GREGORIČ, Jakob               06   PK Ilirija Ljubljana   2:29.90   315                                    -          
            33.85  1:11.89  1:50.78  2:29.90
   35.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Koper               2:31.72   303                                    -          
            34.93  1:13.88  1:53.99  2:31.72
   36.  BATAGELJ, Vid                 07   PK Ajdovščina          2:32.03   302                                    -          
            34.35  1:13.67  1:54.21  2:32.03
   37.  TEMNIKAR, Aleks               06   PK Kamnik              2:32.11   301                                    -          
            34.61  1:14.68  1:54.89  2:32.11
   38.  ČUFER, Nejc                   06   ŠD Aqua Ljubljana      2:32.91   296                                    -          
            32.91  1:11.58  1:53.53  2:32.91
   39.  JURKOVIČ, Jure                07   PK Ljubljana           2:32.94   296                                    -          
            34.32  1:14.69  1:55.54  2:32.94
   40.  KRAMER, Žiga                  06   PK Olimpija Ljubljan   2:33.61   292                                    -          
            33.59  1:12.97  1:54.24  2:33.61
   41.  ZUPANIČ, Tian                 07   PK Neptun Celje        2:34.35   288                                    -          
            34.37  1:13.91  1:54.73  2:34.35
   42.  FIŠER, Maks                   07   PK Triglav Kranj       2:36.11   278                                    -          
            36.19  1:16.24  1:58.01  2:36.11
   43.  BRODEJ, Jakob                 07   PK Neptun Celje        2:36.13   278                                    -          
            34.14  1:12.16  1:54.29  2:36.13
   44.  LENARTIČ, Svit                07   PK Celulozar Krško     2:36.42   277                                    -          
            35.19  1:14.60  1:56.53  2:36.42
   45.  SEDEJ, Anžej                  07   PK Olimpija Ljubljan   2:36.70   275                                    -          
            36.66  1:16.64  1:57.69  2:36.70
   46.  MAJER, Tine                   06   PD Maribor             2:37.60   271                                    -          
            35.32  1:15.32  1:56.66  2:37.60
   47.  VILER, Val                    07   PK Koper               2:38.29   267                                    -          
            34.42  1:15.05  1:57.76  2:38.29
   48.  KRAMBERGER, Filip             06   PK Branik Maribor      2:41.55   251                                    -          
            34.82  1:15.90  1:59.04  2:41.55
   49.  PODLESNIK, Maks               07   PK Branik Maribor      2:41.88   250                                    -          
            35.57  1:16.71  2:00.76  2:41.88
   50.  PETERŠIČ, Jurij               06   PA Kurent Ptuj         2:43.45   243                                    -          
            35.54  1:17.22  2:00.94  2:43.45
   51.  CENCELJ, Andraž               07   PK Kamnik              2:45.78   232                                    -          
            36.86  1:22.38  2:05.18  2:45.78
   52.  RECKO STERNAD, Vid            06   PK Neptun Celje        2:47.87   224                                    -          
            38.44  1:22.39  2:06.62  2:47.87
   53.  ŽNIDAR, Philip                07   PK Velenje             2:49.29   218                                    -          
            35.86  1:20.94  2:07.73  2:49.29
   54.  VRHOVNIK, Matevž              07   PK Kamnik              2:50.28   214                                    -          
            37.80  1:21.02  2:05.45  2:50.28
   55.  PULKO, Nik                    06   PD Maribor             2:52.74   205                                    -          
            36.78  1:22.36  2:08.89  2:52.74
   56.  JOVANOVIĆ, Adam               06   PD Maribor             2:54.31   200                                    -          
            37.17  1:23.11  2:10.87  2:54.31
   57.  NUČIČ, Aljaž                  07   PK Ilirija Ljubljana   2:54.48   199                                    -          
            39.38  1:23.05  2:09.59  2:54.48
   58.  LENARŠIČ, Filip               07   PK Ljubljana           3:07.79   160                                    -          
            38.43  1:27.86  2:20.48  3:07.79
   59.  SLAPŠAK, Mark Lucij           07   ŠD Aqua Ljubljana      3:20.44   131                                    -          
            36.81  1:25.77  2:22.64  3:20.44
   DNS  RITONJA, Grega                07   PK Zdravilišče Raden                                                    -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                Ž/W, 200m Prosto/Free                                              Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:03.90  ŠEGEL, Janja                                         Maribor                              2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica             2:12.22   623                                20,00          
            30.78  1:04.62  1:39.18  2:12.22
    2.  KORENJAK GOBBO, Moeti         07   PK Ljubljana           2:19.39   532                                17,00          
            31.56  1:06.46  1:43.17  2:19.39
    3.  MELE, Ula                     07   PK Ljubljana           2:20.44   520                                15,00          
            32.64  1:08.21  1:44.69  2:20.44
    4.  MIHELČIČ, Nika                07   PK Torpedo Ljubljana   2:20.84   516                                13,00          
            31.86  1:08.68  1:45.48  2:20.84
    5.  PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne       2:21.05   513                                12,00          
            32.81  1:09.23  1:45.80  2:21.05
    6.  BRICELJ, Iza                  08   PK Olimpija Ljubljan   2:21.34   510                                11,00          
            33.43  1:10.12  1:47.10  2:21.34
    7.  PRIMC, Lina                   07   PK Ljubljana           2:21.54   508                                10,00          
            33.00  1:09.29  1:45.98  2:21.54
    8.  URBANČIČ, Eva                 08   PK Olimpija Ljubljan   2:22.69   496                                 9,00          
            33.69  1:10.17  1:47.45  2:22.69
    9.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   PK Ribnica             2:22.93   493                                 8,00          
            32.62  1:09.14  1:46.38  2:22.93
   10.  KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne       2:23.30   490                                 7,00          
            33.10  1:09.51  1:47.06  2:23.30
   11.  KAC, Petra                    07   PK Ljubljana           2:24.79   475                                 6,00          
            33.97  1:11.51  1:48.45  2:24.79
   12.  KRAJINOVIĆ, Pia               07   PK Neptun Celje        2:25.57   467                                 5,00          
            34.14  1:11.09  1:49.04  2:25.57
   13.  VASILJEVIĆ, Maša              07   PK Celulozar Krško     2:27.34   450                                 4,00          
            33.94  1:10.96  1:49.42  2:27.34
   14.  DOVŽAN, Neli                  07   PK Ilirija Ljubljana   2:29.56   431                                 3,00          
            34.29  1:13.10  1:51.84  2:29.56
   15.  PERC, Živa                    07   PK Velenje             2:29.58   430                                 2,00          
            34.27  1:11.95  1:51.06  2:29.58
   16.  LOZAR, Alina                  07   PK Triglav Kranj       2:29.79   429                                 1,00          
            35.18  1:14.78  1:53.58  2:29.79
   17.  KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne       2:30.29   424                                    -          
            35.75  1:14.19  1:53.97  2:30.29
   18.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper               2:30.46   423                                    -          
            33.92  1:12.37  1:52.30  2:30.46
   19.  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica             2:30.47   423                                    -          
            35.11  1:13.12  1:52.09  2:30.47
   20.  PUREBER, Klara                08   PK Olimpija Ljubljan   2:30.70   421                                    -          
            35.23  1:14.17  1:54.14  2:30.70
   21.  MOČNIK, Klara                 07   PK Cerkno              2:33.60   397                                    -          
            33.85  1:13.18  1:53.32  2:33.60
   22.  ZOREC, Ema                    07   PA Kurent Ptuj         2:33.93   395                                    -          
            35.05  1:15.35  1:54.93  2:33.93
   23.  KOVAČ, Kaja                   08   PK Ljubljana           2:34.49   391                                    -          
            34.36  1:13.79  1:55.40  2:34.49
   24.  STOJKOVIČ, Neža               07   PK Olimpija Ljubljan   2:34.69   389                                    -          
            36.43  1:16.21  1:56.59  2:34.69
   25.  FRLEC, Katarina               08   PK Triglav Kranj       2:35.39   384                                    -          
            36.70  1:16.24  1:56.30  2:35.39
   26.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana      2:35.46   383                                    -          
            34.89  1:14.79  1:55.28  2:35.46
   27.  SKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje             2:37.00   372                                    -          
            35.66  1:15.26  1:56.60  2:37.00
   28.  KADIVEC, Patricija            07   PK Triglav Kranj       2:37.53   368                                    -          
            35.57  1:16.78  1:57.85  2:37.53
   29.  JUVANČIČ, Neža                07   PK Ilirija Ljubljana   2:38.32   363                                    -          
            37.21  1:17.35  1:58.95  2:38.32
   30.  KNEGO, Gaja                   07   PK Olimpija Ljubljan   2:38.64   361                                    -          
            37.06  1:18.21  1:59.61  2:38.64
   31.  BELE, Hana                    08   PK Olimpija Ljubljan   2:38.77   360                                    -          
            37.22  1:18.05  1:59.72  2:38.77
   32.  TRTNIK, Vita                  08   PK Ilirija Ljubljana   2:38.85   359                                    -          
            37.98  1:18.84  2:00.56  2:38.85
   33.  JURGEC BAUMAN, Iza            07   PA Kurent Ptuj         2:39.16   357                                    -          
            36.48  1:16.58  1:59.29  2:39.16
   34.  PLEVNIK IVANUŠA, Gaja         08   PK Neptun Celje        2:39.25   357                                    -          
            36.74  1:17.61  1:59.71  2:39.25
   35.  KORELC, Karin                 08   PK Triglav Kranj       2:39.26   357                                    -          
            36.37  1:17.52  1:58.21  2:39.26
   36.  PERC, Tia                     07   PK Neptun Celje        2:40.20   350                                    -          
            37.44  1:18.61  2:00.37  2:40.20
   37.  GYÖREK, Neja                  07   PK Branik Maribor      2:41.02   345                                    -          
            35.38  1:16.13  1:59.02  2:41.02
   38.  TEMNIKAR, Klara               08   PK Kamnik              2:43.17   331                                    -          
            36.02  1:18.94  2:03.34  2:43.17
   39.  BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor      2:43.74   328                                    -          
            36.38  1:18.80  2:02.20  2:43.74
   40.  TOMŠE, Nina                   08   PK Celulozar Krško     2:45.74   316                                    -          
            36.38  1:19.03  2:02.56  2:45.74
   41.  KRIŠTOFELC, Ula               08   PK Ljubljana           2:45.77   316                                    -          
            37.27  1:20.41  2:04.35  2:45.77
   42.  KAČIČ, Taja                   08   PK Branik Maribor      2:46.57   312                                    -          
            36.67  1:20.04  2:05.40  2:46.57
   43.  ŠMID, Isabella                07   PK Triglav Kranj       2:47.37   307                                    -          
            36.34  1:19.33  2:04.66  2:47.37
   44.  LEPENIK, Katarina             07   PD Maribor             2:47.92   304                                    -          
            38.89  1:22.31  2:05.10  2:47.92
   45.  KRENN BUKOVEC, Nika           08   PK Ljubljana           2:56.05   264                                    -          
            39.74  1:24.46  2:10.28  2:56.05
   46.  LAHAJNAR, Tjaša               08   PK Cerkno              2:56.71   261                                    -          
            38.95  1:25.37  2:13.42  2:56.71
   47.  NOVAK, Naja                   08   PK Branik Maribor      3:07.77   217                                    -          
            41.43  1:29.96  2:20.37  3:07.77
   48.  MALTARIĆ, Mia                 08   PD Maribor             3:17.80   186                                    -          
            45.05  1:35.46  2:28.10  3:17.80
   DNS  MOČILER, Lorena               08   PK Ljubljana                                                            -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                 M/M, 100m Delfin/Fly                                                Dečki
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    58.51  ŠTIH, Gašper                                         Maribor                              2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor        59.78   567                                20,00          
            28.79    59.78
    2.  BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje             1:02.44   498                                17,00          
            28.37  1:02.44
    3.  NOVAK, Tai                    06   PK Olimpija Ljubljan   1:02.48   497                                15,00          
            29.59  1:02.48
    4.  ŠTEMBAL, Sven                 07   PK Ljubljana           1:03.57   472                                13,00          
            29.79  1:03.57
    5.  RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof   06   PK Ljubljana           1:04.75   446                                12,00          
            30.37  1:04.75
    6.  KUSTEC, Filip                 06   PK Triglav Kranj       1:07.30   397                                11,00          
            31.84  1:07.30
    7.  POSNJAK, Juš                  06   PK Triglav Kranj       1:08.46   378                                10,00          
            31.17  1:08.46
    8.  PRIBAC, Maj                   06   PK Biser Piran         1:08.50   377                                 9,00          
            31.17  1:08.50
    9.  ZUPANČIČ, Taj                 07   PK Rudar Trbovlje      1:09.21   365                                 8,00          
            31.97  1:09.21
   10.  PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne       1:09.24   365                                 7,00          
            32.54  1:09.24
   11.  ILAR, Lun                     07   PK Ljubljana           1:09.69   358                                 6,00          
            32.41  1:09.69
   12.  ZAVRŠNIK, Jure                06   PK Branik Maribor      1:09.82   356                                 5,00          
            30.67  1:09.82
   13.  ŠTRUKELJ, Luka                06   PK Neptun Celje        1:10.83   341                                 4,00          
            32.23  1:10.83
   14.  KOSTANJEVEC, Matevž           07   PA Kurent Ptuj         1:11.11   337                                 3,00          
            32.91  1:11.11
   15.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Koper               1:15.78   278                                 2,00          
            34.85  1:15.78
   16.  KAPUŠIN, Nejc                 06   PK Celulozar Krško     1:16.05   275                                 1,00          
            35.80  1:16.05
   17.  MUSTAR, Martin                06   PK Olimpija Ljubljan   1:18.68   249                                    -          
            35.53  1:18.68
   18.  LUŽNIK, Anže                  07   PK Radovljica          1:19.10   245                                    -          
            35.46  1:19.10
   19.  SEVER, Marko                  07   PK Ljubljana           1:23.56   207                                    -          
            36.95  1:23.56
   20.  KIKER, Jan                    07   DVŠ Posejdon Celje     1:29.58   168                                    -          
            38.01  1:29.58
   21.  KOMAR PUCELJ, Žiga            07   PK Ljubljana           1:30.65   162                                    -          
            39.83  1:30.65



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                 Ž/W, 100m Delfin/Fly                                              Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:03.90  PERENIČ, Pika                                        Kranj                                2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             1:07.43   556                                20,00          
            31.18  1:07.43
    2.  LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne       1:08.00   543                                17,00          
            31.42  1:08.00
    3.  PREDALIČ, Kaja                07   PK Ljubljana           1:09.62   506                                15,00          
            32.51  1:09.62
    4.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica             1:10.31   491                                13,00          
            32.19  1:10.31
    5.  NOVAK, Lena                   07   PK Ljubljana           1:15.67   394                                12,00          
            33.69  1:15.67
    6.  VASILJEVIĆ, Maša              07   PK Celulozar Krško     1:16.26   385                                11,00          
            35.00  1:16.26
    7.  NAJVIRT, Evelyn               07   PD Maribor             1:18.68   350                                10,00          
            36.82  1:18.68
    8.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala     08   PA Kurent Ptuj         1:19.72   337                                 9,00          
            36.61  1:19.72
    9.  PANGERC, Neja                 07   PK Koper               1:20.08   332                                 8,00          
            35.10  1:20.08
   10.  STOJKOVIČ, Neža               07   PK Olimpija Ljubljan   1:23.43   294                                 7,00          
            38.04  1:23.43
   11.  KREVS, Emma                   08   PA Kurent Ptuj         1:23.59   292                                 6,00          
            37.66  1:23.59
   12.  PLEVNIK IVANUŠA, Gaja         08   PK Neptun Celje        1:25.81   270                                 5,00          
            38.01  1:25.81
   13.  ROZINA, Brina                 07   PK Rudar Trbovlje      1:27.19   257                                 4,00          
            38.19  1:27.19
   14.  KLEMENČIČ, Ana Veronika       08   PK Ilirija Ljubljana   1:27.72   252                                 3,00          
            43.84  1:27.72
   15.  ALAGIČ, Nika                  07   PK Neptun Celje        1:29.49   238                                 2,00          
            39.87  1:29.49
   16.  KRIŽAN, Mia                   08   PK Ribnica             1:30.84   227                                 1,00          
            39.58  1:30.84
   17.  KADIVEC, Patricija            07   PK Triglav Kranj       1:31.96   219                                    -          
            42.21  1:31.96
   18.  ANKELE, Meta                  08   PK Triglav Kranj       1:34.40   202                                    -          
            44.21  1:34.40
   19.  JELENC ČANČAR, Eva            08   PK Ljubljana           1:39.44   173                                    -          
            44.74  1:39.44
   20.  MALETIĆ, Maja                 08   PK Triglav Kranj       1:40.51   168                                    -          
            43.51  1:40.51
   21.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj       1:45.24   146                                    -          
            47.84  1:45.24
   22.  NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija      08   PK Ilirija Ljubljana   1:46.02   143                                    -          
            47.10  1:46.02
   DNS  ADAMIČ, Hana                  08   PK Ribnica                                                              -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                M/M, 200m Hrbtno/Back                                                Dečki
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:10.59  ŠENICA PAVLETIČ, Primož                              Kranj                                2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENT, Leonardo              06   PK Ljubljana           2:20.97   500                                20,00          
            33.19  1:09.18  1:45.92  2:20.97
    2.  KASTIGAR, Maks                06   PK Ljubljana           2:23.50   474                                17,00          
            34.56  1:11.34  1:48.31  2:23.50
    3.  ŠUMI BRANILOVIČ, Maj          07   PK Radovljica          2:24.37   465                                15,00          
            35.12  1:11.88  1:48.63  2:24.37
    4.  VRBINC, Gašper                06   PK Torpedo Ljubljana   2:25.15   458                                13,00          
            32.76  1:09.60  1:47.97  2:25.15
    5.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              2:26.65   444                                12,00          
            36.13  1:13.94  1:51.46  2:26.65
    6.  POPOVIČ, Svit                 07   ŠD Riba Ljubljana      2:28.41   428                                11,00          
            33.65  1:11.66  1:50.80  2:28.41
    7.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik              2:36.59   365                                10,00          
            37.92  1:17.94  1:58.15  2:36.59
    8.  MAMLIĆ, Simon                 06   ŠD Riba Ljubljana      2:37.94   355                                 9,00          
            38.14  1:18.23  1:59.18  2:37.94
    9.  BLAŽEKA, Matjaž               07   PK Branik Maribor      2:38.04   355                                 8,00          
            38.17  1:17.91  1:58.94  2:38.04
   10.  BRATINA, Filip                07   PK Neptun Celje        2:38.76   350                                 7,00          
            37.93  1:18.18  1:59.45  2:38.76
   11.  FRANKO, Ian                   07   PK Ljubljana           2:39.09   348                                 6,00          
            37.66  1:18.73  2:00.77  2:39.09
   12.  RESNIK, Florijan              06   PK Celulozar Krško     2:41.05   335                                 5,00          
            38.88  1:19.50  2:00.88  2:41.05
   13.  VALENTINČIČ, Jurij            06   PK Ilirija Ljubljana   2:41.10   335                                 4,00          
            37.20  1:18.27  2:01.40  2:41.10
   14.  KOVAČIČ, Jurij                07   PK Ljubljana           2:42.13   328                                 3,00          
            38.61  1:20.71  2:01.64  2:42.13
   15.  KAVČIČ JOGAN, Tibor           06   PK Ljubljana           2:44.93   312                                 2,00          
            37.98  1:20.21  2:03.70  2:44.93
   16.  VRAČUN, Matic                 07   DVŠ Posejdon Celje     2:45.91   306                                 1,00          
            37.96  1:19.64  2:02.99  2:45.91
   17.  DAKIĆ, Nikola                 06   PK Olimpija Ljubljan   2:46.91   301                                    -          
            41.06  1:23.42  2:06.97  2:46.91
   18.  PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne       2:51.11   279                                    -          
            39.90  1:23.32  2:08.28  2:51.11
   19.  FERENČAK, Luka                07   PK Celulozar Krško     2:52.70   272                                    -          
            41.25  1:25.30  2:09.88  2:52.70
   20.  KRAMER, Žiga                  06   PK Olimpija Ljubljan   2:53.12   270                                    -          
            39.54  1:23.43  2:09.53  2:53.12
   21.  FIŠER, Maks                   07   PK Triglav Kranj       2:56.58   254                                    -          
            42.39  1:26.63  2:12.97  2:56.58
   22.  RECKO STERNAD, Metod          06   PK Neptun Celje        2:59.92   240                                    -          
            42.23  1:29.10  2:17.33  2:59.92
   23.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik              2:59.94   240                                    -          
            44.36  1:29.77  2:16.56  2:59.94
   24.  LENARTIČ, Svit                07   PK Celulozar Krško     3:04.17   224                                    -          
            43.17  1:29.62  2:17.90  3:04.17
   25.  GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor      3:06.50   216                                    -          
            41.96  1:29.60  2:19.50  3:06.50



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                              Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:20.20  JAMŠEK, Janja                                        Ravne na Koroškem                    2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LIPOVEC, Tinkara              07   PK Radovljica          2:29.32   563                                20,00          
            34.89  1:12.91  1:51.46  2:29.32
    2.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik              2:34.79   506                                17,00          
            35.68  1:15.20  1:56.17  2:34.79
    3.  RADELJ, Pika                  07   PK Ljubljana           2:35.30   501                                15,00          
            36.26  1:14.96  1:55.70  2:35.30
    4.  VRBINC, Ema                   08   PK Torpedo Ljubljana   2:39.39   463                                13,00          
            36.96  1:18.09  1:59.71  2:39.39
    5.  STROJANŠEK, Isabela           08   PK Olimpija Ljubljan   2:39.77   460                                12,00          
            37.33  1:17.76  1:58.98  2:39.77
    6.  KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne       2:41.54   445                                11,00          
            37.36  1:19.02  2:01.55  2:41.54
    7.  LIPOGLAVŠEK, Tjaša            08   PK Ilirija Ljubljana   2:43.14   432                                10,00          
            38.39  1:20.59  2:03.32  2:43.14
    8.  PULKO, Ema Tereza             08   PK Triglav Kranj       2:43.83   426                                 9,00          
            37.19  1:18.06  2:00.80  2:43.83
    9.  ARKO, Kaja                    08   PK Ratitovec Železni   2:46.12   409                                 8,00          
            37.59  1:20.50  2:04.53  2:46.12
   10.  PERC, Živa                    07   PK Velenje             2:46.55   406                                 7,00          
            38.35  1:19.99  2:03.41  2:46.55
   11.  LOZAR, Alina                  07   PK Triglav Kranj       2:50.09   381                                 6,00          
            40.56  1:24.05  2:07.83  2:50.09
   12.  ROMIH, Nastja                 07   PK Velenje             2:53.47   359                                 5,00          
            39.35  1:23.18  2:08.69  2:53.47
   13.  PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne       2:54.59   352                                 4,00          
            41.42  1:26.06  2:12.06  2:54.59
   14.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj       2:55.59   346                                 3,00          
            40.03  1:24.45  2:10.66  2:55.59
   15.  MEDVED, Ajda                  07   PK Torpedo Ljubljana   2:55.75   345                                 2,00          
            41.15  1:25.61  2:11.52  2:55.75
   16.  GODEC, Aleksandra             08   PK Ilirija Ljubljana   2:58.96   327                                 1,00          
            42.92  1:28.51  2:15.03  2:58.96
   17.  JURGEC BAUMAN, Iza            07   PA Kurent Ptuj         2:59.28   325                                    -          
            40.46  1:25.95  2:13.15  2:59.28
   18.  KLEMENČIČ, Ana Veronika       08   PK Ilirija Ljubljana   3:01.40   314                                    -          
            44.45  1:30.41  2:17.16  3:01.40
   19.  LJUBINKOVIĆ, Doris            08   PK Ljubljana           3:01.98   311                                    -          
            43.39  1:30.34  2:18.42  3:01.98
   20.  MALETIĆ, Maja                 08   PK Triglav Kranj       3:08.31   281                                    -          
            45.49  1:34.21  2:22.02  3:08.31
   21.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper               3:08.83   278                                    -          
            42.30  1:30.86  2:21.25  3:08.83
   22.  ŠAHIĆ, Tijana                 07   PK Torpedo Ljubljana   3:09.56   275                                    -          
            44.89  1:32.98  2:22.67  3:09.56
   23.  MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana      3:11.62   266                                    -          
            44.35  1:35.16  2:25.00  3:11.62
   24.  KUMER, Eli                    08   PA Kurent Ptuj         3:15.12   252                                    -          
            45.65  1:36.17  2:27.54  3:15.12
   25.  ŠMID, Isabella                07   PK Triglav Kranj       3:15.89   249                                    -          
            45.28  1:35.59  2:27.03  3:15.89
   26.  ALJAŽ, Taja                   08   PK Triglav Kranj       3:23.33   223                                    -          
            49.83  1:41.34  2:34.24  3:23.33
   DNS  ZORKO, Zara                   07   PK Olimpija Ljubljan                                                    -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                 M/M, 50m Prosto/Free                                                Dečki
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  25.07  SAGMEISTER, Rok                                       Maribor                               2006
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje               25.35   561                                20,00          
    2.  NOVAK, Tai                    06   PK Olimpija Ljubljan     26.11   513                                17,00          
    3.  LIU, Yisi                     06   PK Olimpija Ljubljan     26.20   508                                15,00          
    4.  BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor        26.23   506                                13,00          
    5.  ŠIBANC, Dane                  06   PK Velenje               26.74   478                                12,00          
    6.  METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne         26.95   467                                11,00          
    7.  BLATNIK, Nik                  06   PK Ribnica               27.22   453                                10,00          
    8.  VRBINC, Gašper                06   PK Torpedo Ljubljana     27.42   443                                 9,00          
    9.  FINK, Amadej                  07   PK Koper                 27.54   437                                 8,00          
   10.  PŠENIČNIK, Nej                06   PK Ljubljana             27.56   436                                 7,00          
   11.  POPOVIČ, Svit                 07   ŠD Riba Ljubljana        27.73   428                                 6,00          
   12.  VASLE, Tim                    06   PK Neptun Celje          27.76   427                                 5,00          
   13.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana        27.92   420                                 4,00          
   14.  MAJCEN, Taj                   07   ŠD Delfin Ljubljana      27.95   418                                 3,00          
   15.  POSNJAK, Juš                  06   PK Triglav Kranj         28.01   416                                 2,00          
   16.  ŠERJAK, Enej                  07   ŠD Riba Ljubljana        28.02   415                                 1,00          
   17.  BABIČ, Črt                    06   PK Olimpija Ljubljan     28.04   414                                    -          
   18.  ZALAR, Maj                    07   PK Olimpija Ljubljan     28.10   412                                    -          
   19.  GOLIČNIK, Val                 06   PK Velenje               28.11   411                                    -          
   20.  ŠTEMBAL, Sven                 07   PK Ljubljana             28.15   409                                    -          
   21.  POTOČNIK, Tian                06   ŠD Riba Ljubljana        28.28   404                                    -          
   22.  LESJAK, Jakob                 06   PK Neptun Celje          28.33   402                                    -          
   23.  VALENTINČIČ, Jurij            06   PK Ilirija Ljubljana     28.42   398                                    -          
   24.  OSETIČ, Matija                06   PK Celulozar Krško       28.43   397                                    -          
   25.  TREVEN, Kristjan              06   PK Ilirija Ljubljana     28.45   397                                    -          
   26.  BENČIČ, Val                   07   PK Biser Piran           28.47   396                                    -          
   27.  BLAŽEKA, Matjaž               07   PK Branik Maribor        28.65   388                                    -          
   28.  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica               28.69   387                                    -          
   29.  ŠTRUKELJ, Luka                06   PK Neptun Celje          28.72   385                                    -          
   30.  KOSTANJEVEC, Matevž           07   PA Kurent Ptuj           28.91   378                                    -          
   31.  KAPUŠIN, Nejc                 06   PK Celulozar Krško       28.97   376                                    -          
   32.  ZAVRŠNIK, Jure                06   PK Branik Maribor        29.00   374                                    -          
   33.  VIHERNIK, Domen               06   PK Neptun Celje          29.14   369                                    -          
   34.  BATAGELJ, Michel              06   PK Ajdovščina            29.17   368                                    -          
   35.  RITONJA, Grega                07   PK Zdravilišče Raden     29.25   365                                    -          
   36.  ZUPANČIČ, Taj                 07   PK Rudar Trbovlje        29.28   364                                    -          
   37.  PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor        29.35   361                                    -          
   38.  VALAS, Maks Noah              06   ŠD Riba Ljubljana        29.43   358                                    -          
   39.  ZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje               29.44   358                                    -          
   40.  BABNIK, Matic                 07   PK Ljubljana             29.47   357                                    -          
        ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana        29.47   357                                    -          
   42.  KOVAČIČ, Jurij                07   PK Ljubljana             29.48   356                                    -          
   43.  BURSAČ, Uroš                  07   PK Ljubljana             29.59   352                                    -          
   44.  VRAČUN, Matic                 07   DVŠ Posejdon Celje       29.69   349                                    -          
   45.  ALIČ, Nan                     06   PK Ilirija Ljubljana     29.80   345                                    -          
   46.  POLJŠAK, Gašper               06   ŠD Riba Ljubljana        29.85   343                                    -          
   47.  OBERČ, Svit                   07   PK Triglav Kranj         29.96   339                                    -          
   48.  TEMNIKAR, Aleks               06   PK Kamnik                30.02   337                                    -          
   49.  MEGUŠAR, Ožbej                06   PK Ratitovec Železni     30.14   333                                    -          
   50.  LUŽNIK, Anže                  07   PK Radovljica            30.15   333                                    -          
   51.  ŽERJAL, Jakob                 06   ŠD Riba Ljubljana        30.16   333                                    -          
   52.  KEREC, Odon                   06   PK Ilirija Ljubljana     30.17   332                                    -          
   53.  ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana        30.26   329                                    -          
   54.  MUSTAR, Martin                06   PK Olimpija Ljubljan     30.64   317                                    -          
   55.  ČUFER, Nejc                   06   ŠD Aqua Ljubljana        30.89   310                                    -          
   56.  KOCIČ, Nikola Tin             07   ŠD Delfin Ljubljana      30.95   308                                    -          
   57.  KRAMBERGER, Filip             06   PK Branik Maribor        31.03   305                                    -          
   58.  JANČAR, Blaž                  07   PK Ilirija Ljubljana     31.16   302                                    -          
        SEVER, Marko                  07   PK Ljubljana             31.16   302                                    -          
        BRODEJ, Jakob                 07   PK Neptun Celje          31.16   302                                    -          
   61.  KLENOVŠEK, Gari               06   PK Branik Maribor        31.18   301                                    -          
   62.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik                31.25   299                                    -          
   63.  JURKOVIČ, Jure                07   PK Ljubljana             31.34   297                                    -          
   64.  SEDEJ, Anžej                  07   PK Olimpija Ljubljan     31.36   296                                    -          
   65.  PETERŠIČ, Jurij               06   PA Kurent Ptuj           31.43   294                                    -          
   66.  VILER, Val                    07   PK Koper                 31.57   290                                    -          
   67.  GREGORIČ, Jakob               06   PK Ilirija Ljubljana     31.89   281                                    -          
   68.  ZUPANIČ, Tian                 07   PK Neptun Celje          32.20   273                                    -          
   69.  KOMAR PUCELJ, Žiga            07   PK Ljubljana             32.34   270                                    -          
   70.  VIDOVIĆ, Lan                  07   PK Ilirija Ljubljana     32.37   269                                    -          
   71.  CENCELJ, Andraž               07   PK Kamnik                32.39   269                                    -          
   72.  PULKO, Nik                    06   PD Maribor               32.48   266                                    -          
   73.  ŽNIDAR, Philip                07   PK Velenje               32.76   260                                    -          
   74.  GROBELNIK, Tilen              06   DVŠ Posejdon Celje       32.80   259                                    -          
   75.  RECKO STERNAD, Metod          06   PK Neptun Celje          33.00   254                                    -          
   76.  PODLESNIK, Maks               07   PK Branik Maribor        33.06   253                                    -          
   77.  SAVCHIK, Dementii             07   DVŠ Posejdon Celje       33.16   250                                    -          
   78.  KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor        33.51   242                                    -          
   79.  KIKER, Jan                    07   DVŠ Posejdon Celje       33.58   241                                    -          
   80.  PRISTOV DONČIĆ, Mark          06   PK Radovljica            33.70   238                                    -          
        JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana        33.70   238                                    -          
   82.  ŠPEGELJ, Anže                 07   PK Neptun Celje          33.88   235                                    -          
   83.  VRHOVNIK, Matevž              07   PK Kamnik                33.89   234                                    -          
   84.  JOVANOVIĆ, Adam               06   PD Maribor               34.21   228                                    -          
   85.  GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor        34.70   218                                    -          
   86.  MILANOVIČ, Tanai              06   PK Branik Maribor        34.94   214                                    -          
   87.  SLAPŠAK, Mark Lucij           07   ŠD Aqua Ljubljana        35.24   208                                    -          
   88.  MAHNIČ DOBROVOLJC, Dorian     07   PK Olimpija Ljubljan     35.74   200                                    -          
   89.  LENARŠIČ, Filip               07   PK Ljubljana             36.10   194                                    -          
   90.  NUČIČ, Aljaž                  07   PK Ilirija Ljubljana     36.34   190                                    -          
   91.  SKOK, Bor                     07   PK Triglav Kranj         36.46   188                                    -          
   92.  KUŽELJ, Erazem                07   PK Radovljica            37.76   169                                    -          
   DSQ  PETEK, Žan                    06   ŠD Aqua Ljubljana                                                       -          
        SW 4.4 - 



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                 Ž/W, 50m Prosto/Free                                              Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  26.87  ŠEGEL, Janja                                          Praga/Prague (CZE)                    2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROŽIČ, Ula                    07   PK Ljubljana             27.83   615                                20,00          
    2.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica               28.74   558                                17,00          
    3.  NOVAK, Lena                   07   PK Ljubljana             28.89   549                                15,00          
    4.  LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne         28.95   546                                13,00          
    5.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   PK Ribnica               29.13   536                                12,00          
    6.  POHOREC, Špela                07   PK Velenje               29.44   519                                11,00          
    7.  KAC, Petra                    07   PK Ljubljana             29.68   507                                10,00          
    8.  VRBINC, Ema                   08   PK Torpedo Ljubljana     29.96   493                                 9,00          
    9.  URBANČIČ, Eva                 08   PK Olimpija Ljubljan     29.98   492                                 8,00          
   10.  ŽALAC, Lana                   07   PK Olimpija Ljubljan     30.01   490                                 7,00          
   11.  MIHELČIČ, Nika                07   PK Torpedo Ljubljana     30.05   488                                 6,00          
   12.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica               30.15   483                                 5,00          
   13.  PULKO, Ema Tereza             08   PK Triglav Kranj         30.28   477                                 4,00          
   14.  JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje               30.32   475                                 3,00          
   15.  MELE, Ula                     07   PK Ljubljana             30.54   465                                 2,00          
   16.  KRAJINOVIĆ, Pia               07   PK Neptun Celje          30.56   464                                 1,00          
   17.  CAR, Tinkara                  07   PK Zdravilišče Raden     30.57   464                                    -          
   18.  ZOREC, Ema                    07   PA Kurent Ptuj           30.61   462                                    -          
   19.  STROJANŠEK, Isabela           08   PK Olimpija Ljubljan     30.77   455                                    -          
   20.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper                 30.90   449                                    -          
   21.  GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne         30.92   448                                    -          
   22.  LIPOGLAVŠEK, Tjaša            08   PK Ilirija Ljubljana     31.34   430                                    -          
        LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik                31.34   430                                    -          
   24.  MOČNIK, Tjaša                 07   PK Cerkno                31.49   424                                    -          
   25.  DOVŽAN, Neli                  07   PK Ilirija Ljubljana     31.53   423                                    -          
   26.  CAMLEK, Maca                  07   PK Triglav Kranj         31.67   417                                    -          
   27.  PRIMC, Lina                   07   PK Ljubljana             31.68   417                                    -          
   28.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper                 31.82   411                                    -          
   29.  SKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje               31.84   410                                    -          
   30.  MALTARIĆ, Lina                08   PA Kurent Ptuj           31.89   408                                    -          
        KOVAČ, Kaja                   08   PK Ljubljana             31.89   408                                    -          
   32.  RAZBORŠEK, Neja               07   PK Radovljica            31.97   405                                    -          
   33.  PLEŠNAR, Tinkara              08   PK Ajdovščina            32.08   401                                    -          
   34.  NAJVIRT, Evelyn               07   PD Maribor               32.09   401                                    -          
   35.  KREVS, Emma                   08   PA Kurent Ptuj           32.14   399                                    -          
   36.  MOČNIK, Klara                 07   PK Cerkno                32.23   396                                    -          
   37.  ARKO, Kaja                    08   PK Ratitovec Železni     32.36   391                                    -          
   38.  TEMNIKAR, Klara               08   PK Kamnik                32.44   388                                    -          
   39.  IVANOVIĆ, Tara                08   PK Ljubljana             32.79   376                                    -          
   40.  SLANOVEC, Nastja              08   PK Ilirija Ljubljana     32.89   372                                    -          
   41.  JUVANČIČ, Neža                07   PK Ilirija Ljubljana     32.93   371                                    -          
        RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana        32.93   371                                    -          
   43.  HUŠIĆ, Hanna Naya             08   PK Neptun Celje          33.06   367                                    -          
   44.  ROMIH, Nastja                 07   PK Velenje               33.13   364                                    -          
   45.  KNEGO, Gaja                   07   PK Olimpija Ljubljan     33.14   364                                    -          
   46.  ROZINA, Brina                 07   PK Rudar Trbovlje        33.15   364                                    -          
   47.  KAČIČ, Taja                   08   PK Branik Maribor        33.18   363                                    -          
   48.  KLOPČIČ, Lara                 07   ŠD Aqua Ljubljana        33.22   361                                    -          
   49.  PANGERC, Neja                 07   PK Koper                 33.27   360                                    -          
   50.  KRIŽAN, Mia                   08   PK Ribnica               33.28   359                                    -          
   51.  TRTNIK, Vita                  08   PK Ilirija Ljubljana     33.43   354                                    -          
   52.  BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor        33.44   354                                    -          
   53.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Katarina      07   PK Fužinar Ravne         33.49   353                                    -          
   54.  BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne         33.52   352                                    -          
   55.  GODEC, Aleksandra             08   PK Ilirija Ljubljana     33.53   351                                    -          
   56.  LAHAJNAR, Tjaša               08   PK Cerkno                33.62   348                                    -          
   57.  KORELC, Karin                 08   PK Triglav Kranj         33.65   348                                    -          
   58.  PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne         33.73   345                                    -          
   59.  VLAHOV, Dorotea               08   PK Ribnica               33.78   344                                    -          
   60.  PERC, Tia                     07   PK Neptun Celje          33.91   340                                    -          
   61.  LAPANJE, Janja                08   PK Cerkno                34.00   337                                    -          
   62.  GYÖREK, Neja                  07   PK Branik Maribor        34.06   335                                    -          
   63.  SILA, Neža                    07   PK Koper                 34.07   335                                    -          
   64.  TOMŠE, Nina                   08   PK Celulozar Krško       34.09   334                                    -          
   65.  POVŠIČ, Sara                  08   PK Koper                 34.15   332                                    -          
   66.  KUMER, Eli                    08   PA Kurent Ptuj           34.18   332                                    -          
   67.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper                 34.28   329                                    -          
   68.  ALAGIČ, Nika                  07   PK Neptun Celje          34.58   320                                    -          
   69.  KRIVEC PUKŠIČ, Lia            08   PK Branik Maribor        34.62   319                                    -          
   70.  RADOČAJ, Lana                 07   PK Radovljica            34.73   316                                    -          
        LOVŠE, Tija                   08   PK Terme Ptuj            34.73   316                                    -          
   72.  ČUŠIN, Jana                   07   PK Radovljica            34.79   314                                    -          
   73.  RADOČAJ, Tara                 07   PK Radovljica            34.98   309                                    -          
   74.  MUJČIĆ, Mia                   08   PK Velenje               35.08   307                                    -          
   75.  ČREPINKO, Ana                 08   PK Terme Ptuj            35.12   306                                    -          
   76.  BREŠKI ČOKLC, Iza             07   PK Ajdovščina            35.23   303                                    -          
   77.  LJUBINKOVIĆ, Doris            08   PK Ljubljana             35.44   297                                    -          
   78.  ANKELE, Meta                  08   PK Triglav Kranj         35.57   294                                    -          
   79.  HERODEŽ, Ana                  08   PK Branik Maribor        35.62   293                                    -          
   80.  MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana        35.68   291                                    -          
   81.  JANKOVIĆ, Anastasija          07   PK Ljubljana             35.94   285                                    -          
   82.  NOVAK, Naja                   08   PK Branik Maribor        35.99   284                                    -          
   83.  KRŠMANC, Klea                 08   ŠD Riba Ljubljana        36.05   283                                    -          
   84.  KRUŠEC, Laura                 08   PK Olimpija Ljubljan     36.06   282                                    -          
   85.  GARTNER, Tija                 07   ŠD Riba Ljubljana        36.51   272                                    -          
   86.  NOVAK, Tia                    08   PK Ribnica               36.60   270                                    -          
   87.  JELENC ČANČAR, Eva            08   PK Ljubljana             37.57   250                                    -          
   88.  VRTARIČ, Nina Evelin          08   PK Branik Maribor        38.10   239                                    -          
   89.  MARZIDOVŠEK, Lea              08   PK Neptun Celje          38.35   235                                    -          
   90.  BABIĆ, Ayla                   08   PK Olimpija Ljubljan     38.75   227                                    -          
   91.  LUŽNIK, Marcela               08   PK Radovljica            38.87   225                                    -          
   92.  KRIŽMAN, Magalie              07   PK Biser Piran           40.59   198                                    -          
   93.  MALTARIĆ, Mia                 08   PD Maribor               40.91   193                                    -          
   94.  DELAK ŽMAHAR, Brina           08   ŠD Riba Ljubljana        43.35   162                                    -          
   95.  ROSSO, Luna                   08   PK Biser Piran           44.11   154                                    -          
   DSQ  VOGA, Zoe                     08   PK Radovljica                                                           -          
        SW 4.4 - 
   DNS  MOČILER, Lorena               08   PK Ljubljana                                                            -          
   DNS  ZORKO, Zara                   07   PK Olimpija Ljubljan                                                    -          
   DNS  ADAMIČ, Hana                  08   PK Ribnica                                                              -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event                               M/M, 400m Mešano/Medley                                               Dečki
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:47.34  ŠENICA PAVLETIČ, Primož                              Radovljica                           2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ÐORĐEVIČ, Jaka                06   PK Torpedo Ljubljana   5:07.87   496                                20,00          
            31.13  1:08.05  1:47.96  2:28.01  3:10.20  3:54.76  4:31.70  5:07.87
    2.  ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne       5:19.61   444                                17,00          
            33.42  1:12.47  1:55.41  2:37.23  3:22.13  4:06.89  4:43.98  5:19.61
    3.  KUSTEC, Filip                 06   PK Triglav Kranj       5:22.56   431                                15,00          
            33.77  1:14.89  1:58.36  2:38.62  3:24.15  4:10.35  4:46.98  5:22.56
    4.  MIKUŽ, Bor                    06   PK Olimpija Ljubljan   5:24.99   422                                13,00          
            33.05  1:14.00  1:57.67  2:40.15  3:24.80  4:11.71  4:49.15  5:24.99
    5.  PRIBAC, Maj                   06   PK Biser Piran         5:26.89   415                                12,00          
            32.67  1:12.68  1:55.15  2:36.69  3:23.09  4:09.42  4:49.70  5:26.89
    6.  PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne       5:29.47   405                                11,00          
            32.78  1:12.12  1:56.34  2:38.67  3:23.41  4:10.66  4:51.91  5:29.47
    7.  RESNIK, Florijan              06   PK Celulozar Krško     5:31.11   399                                10,00          
            35.45  1:15.50  1:59.01  2:41.11  3:28.32  4:16.22  4:54.44  5:31.11
    8.  ČATIĆ, Ismar                  06   PK Ilirija Ljubljana   5:31.73   397                                 9,00          
            35.25  1:16.27  2:01.50  2:42.39  3:32.87  4:22.21  4:57.84  5:31.73
    9.  BRATINA, Filip                07   PK Neptun Celje        5:36.48   380                                 8,00          
            38.50  1:22.25  2:05.00  2:47.20  3:33.95  4:20.80  4:59.49  5:36.48
   10.  MAČEK, Tilen                  07   PK Triglav Kranj       5:38.14   374                                 7,00          
            34.96  1:17.15  2:01.71  2:47.56  3:31.30  4:18.58  4:58.10  5:38.14
   11.  HUDOVORNIK, Erik              07   PK Ilirija Ljubljana   5:42.93   359                                 6,00          
            36.38  1:22.89  2:08.06  2:51.16  3:39.91  4:29.15  5:07.31  5:42.93
   12.  PUC, Jakob                    06   PK Ilirija Ljubljana   5:53.54   328                                 5,00          
            35.03  1:18.26  2:05.64  2:50.08  3:41.82  4:33.87  5:14.64  5:53.54
   13.  ZIMIC, Urban                  07   PK Ilirija Ljubljana   6:09.27   287                                 4,00          
            37.44  1:24.08  2:12.52  2:58.58  3:51.24  4:43.84  5:26.22  6:09.27



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event                               Ž/W, 400m Mešano/Medley                                             Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:54.96  KLINAR, Anja                                         Kranj                                2001
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             5:27.36   538                                20,00          
            32.75  1:13.81  1:54.49  2:36.15  3:24.33  4:15.24  4:51.43  5:27.36
    2.  LIPOVEC, Tinkara              07   PK Radovljica          5:29.01   530                                17,00          
            36.93  1:19.97  2:00.77  2:40.50  3:29.32  4:18.07  4:54.22  5:29.01
    3.  FORTUNA, Lena                 07   PK Ljubljana           5:30.17   525                                15,00          
            35.37  1:17.37  2:00.03  2:41.65  3:29.41  4:17.73  4:54.63  5:30.17
    4.  GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne       5:32.88   512                                13,00          
            35.59  1:19.43  2:02.07  2:43.67  3:30.43  4:17.72  4:55.32  5:32.88
    5.  PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne       5:33.40   509                                12,00          
            35.96  1:18.54  2:02.57  2:43.88  3:30.58  4:18.76  4:56.90  5:33.40
    6.  BRICELJ, Iza                  08   PK Olimpija Ljubljan   5:39.45   483                                11,00          
            36.04  1:17.52  2:01.50  2:45.37  3:33.31  4:24.36  5:02.52  5:39.45
    7.  HRIBAR, Sergeja               07   PK Triglav Kranj       5:43.37   466                                10,00          
            36.28  1:18.29  2:04.77  2:50.05  3:37.49  4:26.32  5:05.25  5:43.37
    8.  PREDALIČ, Kaja                07   PK Ljubljana           5:47.49   450                                 9,00          
            34.53  1:17.49  2:04.51  2:49.41  3:39.18  4:29.04  5:08.77  5:47.49
    9.  PAJNTAR, Blaža                08   PK Triglav Kranj       5:47.95   448                                 8,00          
            35.85  1:21.67  2:08.33  2:53.56  3:41.20  4:31.16  5:11.09  5:47.95
   10.  PUREBER, Klara                08   PK Olimpija Ljubljan   5:56.35   417                                 7,00          
            37.50  1:23.39  2:11.67  2:56.54  3:46.45  4:37.70  5:17.07  5:56.35
   11.  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica             6:02.83   395                                 6,00          
            37.08  1:21.32  2:08.27  2:53.85  3:47.45  4:40.51  5:22.13  6:02.83
   12.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala     08   PA Kurent Ptuj         6:05.50   387                                 5,00          
            38.96  1:28.70  2:15.48  3:01.68  3:54.17  4:47.54  5:27.50  6:05.50
   13.  KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne       6:06.91   382                                 4,00          
            38.95  1:27.94  2:16.05  3:01.96  3:54.10  4:47.41  5:28.67  6:06.91



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                              M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                              Dečki
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  3:51.83  PK Ljubljana                                  LL     Maribor                              2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (dečki)                      PK Ljubljana           3:55.39   511                                20,00          
        KORENT, Leonardo, 06                                       KASTIGAR, Maks, 06
        RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof, 06                            ŠTEMBAL, Sven, 07
            27.34    56.19  1:24.21  1:55.31  2:23.90  2:54.96  3:23.71  3:55.39

    2.  OL I. (dečki)                      PK Olimpija Ljubljan   3:58.48   491                                17,00          
        NOVAK, Tai, 06                                             MIKUŽ, Bor, 06
        BABIČ, Črt, 06                                             LIU, Yisi, 06
            27.74    56.51  1:26.00  1:58.86  2:27.80  2:59.49  3:27.36  3:58.48

    3.  BM I. (dečki)                      PK Branik Maribor      3:58.54   491                                15,00          
        BEZJAK, Jaka Gal, 07                                       BLAŽEKA, Matjaž, 07
        ZAVRŠNIK, Jure, 06                                         VRAN-BENKOVIČ, Bor, 07
            27.87    58.33  1:27.66  2:01.51  2:31.82  3:05.04  3:30.16  3:58.54

    4.  RL I. (dečki)                      ŠD Riba Ljubljana      4:07.84   438                                13,00          
        POTOČNIK, Tian, 06                                         MAMLIĆ, Simon, 06
        ŠERJAK, Enej, 07                                           POPOVIČ, Svit, 07
            29.01  1:01.14  1:30.95  2:02.92  2:33.39  3:06.09  3:35.01  4:07.84

    5.  FR I. (dečki)                      PK Fužinar Ravne       4:09.41   429                                12,00          
        METULJ, Marcel, 07                                         MARIČ, Bastian, 06
        ZMAGAJ, Nace, 06                                           PODRŽAVNIK, Žan, 06
            29.13    59.07  1:30.06  2:03.39  2:33.90  3:06.23  3:36.62  4:09.41

    6.  VV I. (dečki)                      PK Velenje             4:09.85   427                                11,00          
        BIZJAK JAMBROVIČ, Matic, 06                                ZALOŽNIK, Matic, 07
        ŠIBANC, Dane, 06                                           GOLIČNIK, Val, 06
            27.86    59.25  1:27.05  1:59.08  2:31.00  3:07.73  3:36.79  4:09.85

    7.  NC I. (dečki)                      PK Neptun Celje        4:14.61   404                                10,00          
        LESJAK, Jakob, 06                                          VIHERNIK, Domen, 06
        VASLE, Tim, 06                                             ŠTRUKELJ, Luka, 06
            29.46  1:01.35  1:30.72  2:04.15  2:34.19  3:08.92  3:39.59  4:14.61

    8.  LL II. (dečki)                     PK Ljubljana           4:20.74   376                                 9,00          
        PŠENIČNIK, Nej, 06                                         FRANKO, Ian, 07
        ILAR, Lun, 07                                              KAVČIČ JOGAN, Tibor, 06
            30.40  1:02.68  1:33.68  2:07.24  2:38.84  3:13.71  3:46.12  4:20.74

    9.  CK I. (dečki)                      PK Celulozar Krško     4:20.99   375                                 8,00          
        KAPUŠIN, Nejc, 06                                          KRUŠIČ, Anej, 06
        FERENČAK, Luka, 07                                         OSETIČ, Matija, 06
            31.71  1:05.48  1:38.33  2:13.75  2:45.15  3:19.34  3:48.69  4:20.99

   10.  KA I. (dečki)                      PK Kamnik              4:23.91   362                                 7,00          
        PETERLIN, Nik, 06                                          LAPUH, Mark Anej, 07
        ŠTUPAR, Tevž, 06                                           TEMNIKAR, Aleks, 06
            30.19  1:02.12  1:34.57  2:08.42  2:41.82  3:16.74  3:49.26  4:23.91

   11.  RL II. (dečki)                     ŠD Riba Ljubljana      4:24.77   359                                 6,00          
        GRENC, Gaber Luka, 06                                      ŠKULJ, Tim, 07
        JUVANČIČ, Filip, 06                                        POLJŠAK, Gašper, 06
            30.58  1:05.46  1:36.68  2:11.10  2:42.13  3:16.62  3:48.80  4:24.77

   12.  IL II. (dečki)                     PK Ilirija Ljubljana   4:27.01   350                                 5,00          
        KEREC, Odon, 06                                            ALIČ, Nan, 06
        PUC, Jakob, 06                                             JANČAR, Blaž, 07
            31.87  1:06.53  1:38.25  2:13.05  2:45.32  3:18.89  3:51.61  4:27.01

   13.  TK I. (dečki)                      PK Triglav Kranj       4:29.48   340                                 4,00          
        KUSTEC, Filip, 06                                          OBERČ, Svit, 07
        POSNJAK, Juš, 06                                           MAČEK, Tilen, 07
            33.54  1:09.47  1:39.95  2:11.81  2:43.89  3:19.65  3:53.19  4:29.48

   14.  OL II. (dečki)                     PK Olimpija Ljubljan   4:29.82   339                                 3,00          
        ZALAR, Maj, 07                                             SEDEJ, Anžej, 07
        DAKIĆ, Nikola, 06                                          MUSTAR, Martin, 06
            32.10  1:05.94  1:37.77  2:12.43  2:45.29  3:21.55  3:53.40  4:29.82

   15.  RL III. (dečki)                    ŠD Riba Ljubljana      4:36.24   316                                    -          
        ŽERJAL, Jakob, 06                                          ROGELJ, Gal, 07
        VALAS, Maks Noah, 06                                       JELOVŠEK, Jane, 07
            31.55  1:08.70  1:39.54  2:13.12  2:46.61  3:21.00  3:56.11  4:36.24

   16.  LL III. (dečki)                    PK Ljubljana           4:38.55   308                                    -          
        BURSAČ, Uroš, 07                                           KOVAČIČ, Jurij, 07
        BABNIK, Matic, 07                                          JURKOVIČ, Jure, 07
            33.78  1:09.69  1:42.14  2:17.64  2:49.62  3:26.23  4:00.06  4:38.55

   17.  NC II. (dečki)                     PK Neptun Celje        4:50.36   272                                    -          
        BRATINA, Filip, 07                                         ZUPANIČ, Tian, 07
        BRODEJ, Jakob, 07                                          RECKO STERNAD, Metod, 06
            32.91  1:09.95  1:43.46  2:21.31  2:54.72  3:33.42  4:08.77  4:50.36

   18.  PC I. (dečki)                      DVŠ Posejdon Celje     4:56.27   256                                    -          
        VRAČUN, Matic, 07                                          KIKER, Jan, 07
        GROBELNIK, Tilen, 06                                       SAVCHIK, Dementii, 07
            31.40  1:06.69  1:42.22  2:23.23  2:58.45  3:38.18  4:14.05  4:56.27

   19.  BM II. (dečki)                     PK Branik Maribor      5:04.36   236                                    -          
        KRAMBERGER, Filip, 06                                      GOSTENČNIK, Jaš, 06
        PODLESNIK, Maks, 07                                        KLAMPFER, Alex Jaka, 07
            34.12  1:10.97  1:47.66  2:27.93  3:05.14  3:47.29  4:23.92  5:04.36

   DSQ  IL I. (dečki)                      PK Ilirija Ljubljana                                                    -          
        SW 10.11 - 
        VALENTINČIČ, Jurij, 06                                     TREVEN, Kristjan, 06
        HUDOVORNIK, Erik, 07                                       ČATIĆ, Ismar, 06
            29.65  1:02.97  1:33.27  2:07.19  2:37.27  3:10.23  3:42.12  4:15.14




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                              Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                            Deklice
10.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:16.18  PK Radovljica                                 RAD    Maribor                              2009
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (deklice)                    PK Ljubljana           4:12.51   575                                20,00          
        Rekord Slovenije za deklice
        ROŽIČ, Ula, 07                                             NOVAK, Lena, 07
        KORENJAK GOBBO, Moeti, 07                                  PREDALIČ, Kaja, 07
            29.33  1:00.64  1:30.77  2:03.63  2:34.30  3:07.55  3:38.65  4:12.51

    2.  RR I. (deklice)                    PK Ribnica             4:14.40   562                                17,00          
        RADIVOJEVIĆ, Olja, 07                                      ŠKAPER, Neli, 07
        ĆIROVIĆ, Zara, 08                                          ARKO, Marta, 07
            29.74  1:01.61  1:31.58  2:06.14  2:37.58  3:12.79  3:42.20  4:14.40

    3.  FR I. (deklice)                    PK Fužinar Ravne       4:23.73   505                                15,00          
        LAJBAHER, Maja, 07                                         KOKOT, Lana, 07
        GERDEJ, Nija, 07                                           PODRŽAVNIK, Zara, 08
            30.93  1:04.46  1:36.26  2:11.47  2:42.90  3:17.83  3:49.40  4:23.73

    4.  LL II. (deklice)                   PK Ljubljana           4:25.45   495                                13,00          
        MELE, Ula, 07                                              FORTUNA, Lena, 07
        PRIMC, Lina, 07                                            RADELJ, Pika, 07
            31.57  1:05.17  1:38.32  2:12.77  2:44.93  3:19.38  3:50.83  4:25.45

    5.  OL I. (deklice)                    PK Olimpija Ljubljan   4:28.24   480                                12,00          
        URBANČIČ, Eva, 08                                          BRICELJ, Iza, 08
        STROJANŠEK, Isabela, 08                                    ŽALAC, Lana, 07
            31.21  1:05.31  1:37.38  2:13.13  2:45.69  3:20.57  3:51.48  4:28.24

    6.  VV I. (deklice)                    PK Velenje             4:38.08   430                                11,00          
        PERC, Živa, 07                                             JUKIĆ, Najya Hana, 08
        POHOREC, Špela, 07                                         SKLEDAR, Eva, 07
            32.10  1:07.96  1:39.69  2:17.84  2:49.71  3:25.98  3:59.44  4:38.08

    7.  TK I. (deklice)                    PK Triglav Kranj       4:42.50   411                                10,00          
        PULKO, Ema Tereza, 08                                      HRIBAR, Sergeja, 07
        LOZAR, Alina, 07                                           PAJNTAR, Blaža, 08
            32.26  1:06.89  1:40.80  2:17.52  2:52.15  3:29.61  4:03.66  4:42.50

    8.  TOR I. (deklice)                   PK Torpedo Ljubljana   4:44.75   401                                 9,00          
        MEDVED, Ajda, 07                                           MIHELČIČ, Nika, 07
        ŠAHIĆ, Tijana, 07                                          VRBINC, Ema, 08
            35.11  1:13.55  1:52.17  2:34.70  3:06.33  3:39.66  4:10.85  4:44.75

    9.  IL I. (deklice)                    PK Ilirija Ljubljana   4:44.76   401                                 8,00          
        LIPOGLAVŠEK, Tjaša, 08                                     DOVŽAN, Neli, 07
        TRTNIK, Vita, 08                                           JUVANČIČ, Neža, 07
            33.23  1:09.77  1:44.35  2:21.38  2:54.59  3:31.32  4:07.13  4:44.76

   10.  PAK I. (deklice)                   PA Kurent Ptuj         4:45.51   398                                 7,00          
        MALTARIĆ, Lina, 08                                         KREVS, Emma, 08
        ZOREC, Ema, 07                                             JURGEC BAUMAN, Iza, 07
            34.61  1:11.73  1:44.62  2:21.99  2:56.67  3:34.05  4:07.99  4:45.51

   11.  RAD I. (deklice)                   PK Radovljica          4:46.45   394                                 6,00          
        LIPOVEC, Tinkara, 07                                       RADOČAJ, Tara, 07
        RAZBORŠEK, Neja, 07                                        RADOČAJ, Lana, 07
            31.02  1:04.92  1:38.06  2:16.78  2:53.01  3:31.83  4:07.80  4:46.45

   12.  OL II. (deklice)                   PK Olimpija Ljubljan   4:48.60   385                                 5,00          
        BELE, Hana, 08                                             STOJKOVIČ, Neža, 07
        PUREBER, Klara, 08                                         KNEGO, Gaja, 07
            34.54  1:12.02  1:46.42  2:24.29  2:59.54  3:36.40  4:11.34  4:48.60

   13.  NC I. (deklice)                    PK Neptun Celje        4:49.13   383                                 4,00          
        KRAJINOVIĆ, Pia, 07                                        HUŠIĆ, Hanna Naya, 08
        PLEVNIK IVANUŠA, Gaja, 08                                  PERC, Tia, 07
            33.09  1:08.15  1:42.72  2:21.16  2:56.56  3:35.65  4:10.45  4:49.13

   14.  LL III. (deklice)                  PK Ljubljana           4:51.19   375                                    -          
        KOVAČ, Kaja, 08                                            KRENN BUKOVEC, Nika, 08
        KAC, Petra, 07                                             KRIŠTOFELC, Ula, 08
            33.86  1:11.54  1:43.98  2:17.64  2:55.17  3:35.36  4:12.30  4:51.19

   15.  KK I. (deklice)                    PK Koper               4:51.25   375                                 2,00          
        ŠVONJA, Manca, 07                                          PANGERC, Neja, 07
        SILA, Neža, 07                                             RUGGIERI, Anna Laura, 08
            34.12  1:16.26  1:52.41  2:31.95  3:05.67  3:44.34  4:15.75  4:51.25

   16.  FR II.                             PK Fužinar Ravne       4:51.59   373                                 1,00          
        KOŠELJNIK, Ula, 08                                         PORI, Naja, 08
        GOLOB, Maja, 07                                            BOŽIČ, Eva, 07
            36.17  1:12.12  1:45.85  2:23.11  2:59.06  3:38.72  4:15.20  4:51.59

   17.  TK II. (deklice)                   PK Triglav Kranj       4:53.43   366                                    -          
        KORELC, Karin, 08                                          FRLEC, Katarina, 08
        KADIVEC, Patricija, 07                                     CAMLEK, Maca, 07
            35.01  1:13.14  1:48.22  2:26.05  3:02.07  3:40.55  4:14.52  4:53.43

   18.  CER I. (deklice)                   PK Cerkno              4:55.44   359                                    -          
        MOČNIK, Klara, 07                                          MOČNIK, Tjaša, 07
        LAHAJNAR, Tjaša, 08                                        LAPANJE, Janja, 08
            33.88  1:11.49  1:46.64  2:30.84  3:03.88  3:40.55  4:16.04  4:55.44

   19.  BM I. (deklice)                    PK Branik Maribor      5:02.26   335                                    -          
        KRIVEC PUKŠIČ, Lia, 08                                     BEZLAJ, Anja, 08
        KAČIČ, Taja, 08                                            GYÖREK, Neja, 07
            36.06  1:16.41  1:52.23  2:32.60  3:08.05  3:48.15  4:23.25  5:02.26

   20.  RR II. (deklice)                   PK Ribnica             5:07.48   318                                    -          
        POJE MIHELIČ, Lana, 08                                     VLAHOV, Dorotea, 08
        KRIŽAN, Mia, 08                                            NOVAK, Tia, 08
            34.12  1:10.88  1:46.61  2:27.24  3:03.03  3:44.21  4:23.71  5:07.48

   21.  TK III. (deklice)                  PK Triglav Kranj       5:17.12   290                                    -          
        KOKALJ, Tea, 07                                            MALETIĆ, Maja, 08
        ŠMID, Isabella, 07                                         ERŽEN, Teja, 07
            34.97  1:12.92  1:49.63  2:32.14  3:10.28  3:53.68  4:33.13  5:17.12

   22.  IL II. (deklice)                   PK Ilirija Ljubljana   5:18.20   287                                    -          
        GODEC, Aleksandra, 08                                      KLEMENČIČ, Ana Veronika, 08
        SLANOVEC, Nastja, 08                                       NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija, 08
            36.10  1:15.90  1:52.27  2:31.23  3:09.89  3:52.02  4:31.62  5:18.20




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event                             Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free                         Štafeta Dečki in Deklice
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX de.(M:13  1:51.68  PK Radovljica                                 RAD    Ravne na Koroškem                    2019
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (MIX dečki)                  PK Ljubljana           1:48.52                                      20,00          
        Rekord Slovenije MIX za dečke in deklice
        KORENT, Leonardo, 06                                       ROŽIČ, Ula, 07
        RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof, 06                            KORENJAK GOBBO, Moeti, 07
            25.10    52.09  1:19.60  1:48.52

    2.  OL I. (MIX dečki)                  PK Olimpija Ljubljan   1:50.86                                      17,00          
        LIU, Yisi, 06                                              ŽALAC, Lana, 07
        NOVAK, Tai, 06                                             URBANČIČ, Eva, 08
            26.26    51.82  1:21.23  1:50.86

    3.  VV I. (MIX dečki)                  PK Velenje             1:51.20                                      15,00          
        BIZJAK JAMBROVIČ, Matic, 06                                JUKIĆ, Najya Hana, 08
        ŠIBANC, Dane, 06                                           POHOREC, Špela, 07
            25.00    52.35  1:20.92  1:51.20

    4.  FR I. (MIX dečki)                  PK Fužinar Ravne       1:52.10                                      13,00          
        METULJ, Marcel, 07                                         LAJBAHER, Maja, 07
        MARIČ, Bastian, 06                                         GERDEJ, Nija, 07
            26.83    54.64  1:22.83  1:52.10

    5.  RR I. (MIX dečki)                  PK Ribnica             1:53.39                                      12,00          
        BLATNIK, Nik, 06                                           ĆIROVIĆ, Zara, 08
        TURK, Mitja, 06                                            RADIVOJEVIĆ, Olja, 07
            26.97    55.29  1:24.17  1:53.39

    6.  TOR I. (MIX dečki)                 PK Torpedo Ljubljana   1:53.69                                      11,00          
        ÐORĐEVIČ, Jaka, 06                                         VRBINC, Ema, 08
        VRBINC, Gašper, 06                                         MIHELČIČ, Nika, 07
            27.41    54.75  1:24.18  1:53.69

    7.  LL II. (MIX dečki)                 PK Ljubljana           1:54.08                                      10,00          
        KASTIGAR, Maks, 06                                         NOVAK, Lena, 07
        PŠENIČNIK, Nej, 06                                         PREDALIČ, Kaja, 07
            27.66    55.21  1:24.54  1:54.08

    8.  OL II. (MIX dečki)                 PK Olimpija Ljubljan   1:55.54                                       9,00          
        BABIČ, Črt, 06                                             STROJANŠEK, Isabela, 08
        MIKUŽ, Bor, 06                                             BRICELJ, Iza, 08
            28.13    54.96  1:24.94  1:55.54

    9.  VV II. (MIX dečki)                 PK Velenje             1:56.90                                       8,00          
        GOLIČNIK, Val, 06                                          PERC, Živa, 07
        GUŠTIN, Anže, 06                                           SKLEDAR, Eva, 07
            27.56    55.30  1:25.94  1:56.90

   10.  BM II.                             PK Branik Maribor      1:57.17                                       7,00          
        VRAN-BENKOVIČ, Bor, 07                                     BEZLAJ, Anja, 08
        GYÖREK, Neja, 07                                           BEZJAK, Jaka Gal, 07
            25.46  1:30.37  1:57.17

   11.  TK I. (MIX dečki)                  PK Triglav Kranj       1:57.18                                       6,00          
        KUSTEC, Filip, 06                                          PULKO, Ema Tereza, 08
        POSNJAK, Juš, 06                                           PAJNTAR, Blaža, 08
            28.15    56.10  1:26.36  1:57.18

   12.  LL III. (MIX dečki)                PK Ljubljana           1:58.05                                          -          
        ŠTEMBAL, Sven, 07                                          RADELJ, Pika, 07
        ILAR, Lun, 07                                              FORTUNA, Lena, 07
            27.84    57.61  1:28.07  1:58.05

   13.  NC I. (MIX dečki)                  PK Neptun Celje        1:58.40                                       4,00          
        VASLE, Tim, 06                                             KRAJINOVIĆ, Pia, 07
        LESJAK, Jakob, 06                                          PLEVNIK IVANUŠA, Gaja, 08
            27.70    55.46  1:25.54  1:58.40

        RAD I. (MIX dečki)                 PK Radovljica          1:58.40                                       4,00          
        ŠUMI BRANILOVIČ, Maj, 07                                   LUŽNIK, Anže, 07
        LIPOVEC, Tinkara, 07                                       RAZBORŠEK, Neja, 07
            27.64    56.49  1:26.73  1:58.40

   15.  FR II.                             PK Fužinar Ravne       1:59.22                                       2,00          
        PODRŽAVNIK, Žan, 06                                        PODRŽAVNIK, Zara, 08
        ZMAGAJ, Nace, 06                                           KOKOT, Lana, 07
            30.07    58.89  1:29.06  1:59.22

   16.  IL I. (MIX dečki)                  PK Ilirija Ljubljana   1:59.37                                       1,00          
        VALENTINČIČ, Jurij, 06                                     LIPOGLAVŠEK, Tjaša, 08
        TREVEN, Kristjan, 06                                       DOVŽAN, Neli, 07
            28.07    56.22  1:27.29  1:59.37

   17.  KA I. (MIX dečki)                  PK Kamnik              2:01.16                                          -          
        PETERLIN, Nik, 06                                          VIDEC, Iza, 07
        TEMNIKAR, Aleks, 06                                        LUKAN, Ivana, 08
            28.58    59.03  1:29.97  2:01.16

   18.  KK I. (MIX dečki)                  PK Koper               2:01.20                                          -          
        BRŽAN, Tibor, 07                                           RUGGIERI, Anna Laura, 08
        PANGERC, Neja, 07                                          FINK, Amadej, 07
            32.04  1:04.18  1:34.06  2:01.20

   19.  TK II. (MIX dečki)                 PK Triglav Kranj       2:02.65                                          -          
        MAČEK, Tilen, 07                                           HRIBAR, Sergeja, 07
        OBERČ, Svit, 07                                            CAMLEK, Maca, 07
            30.46  1:00.26  1:31.02  2:02.65

   20.  OL III. (MIX dečki)                PK Olimpija Ljubljan   2:03.17                                          -          
        ZALAR, Maj, 07                                             KNEGO, Gaja, 07
        MUSTAR, Martin, 06                                         PUREBER, Klara, 08
            28.97    58.84  1:31.78  2:03.17

   21.  IL II. (MIX dečki)                 PK Ilirija Ljubljana   2:04.00                                          -          
        HUDOVORNIK, Erik, 07                                       JUVANČIČ, Neža, 07
        ALIČ, Nan, 06                                              SLANOVEC, Nastja, 08
            29.09    58.51  1:31.55  2:04.00

   22.  NC II. (MIX dečki)                 PK Neptun Celje        2:04.62                                          -          
        ŠTRUKELJ, Luka, 06                                         PERC, Tia, 07
        VIHERNIK, Domen, 06                                        HUŠIĆ, Hanna Naya, 08
            28.83    57.58  1:30.67  2:04.62

   23.  PAK II. (MIX dečki)                PA Kurent Ptuj         2:05.12                                          -          
        MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala, 08                              PETERŠIČ, Jurij, 06
        KOSTANJEVEC, Matevž, 07                                    KUMER, Eli, 08
            31.16    59.81  1:31.34  2:05.12

   24.  PKA I. (MIX dečki)                 PK Ajdovščina          2:05.83                                          -          
        BATAGELJ, Vid, 07                                          BREŠKI ČOKLC, Iza, 07
        PLEŠNAR, Tinkara, 08                                       BATAGELJ, Michel, 06
            29.64  1:01.55  1:36.71  2:05.83

   25.  IL III. (MIX dečki)                PK Ilirija Ljubljana   2:07.39                                          -          
        JANČAR, Blaž, 07                                           GODEC, Aleksandra, 08
        KEREC, Odon, 06                                            TRTNIK, Vita, 08
            31.46  1:01.82  1:34.45  2:07.39

   26.  VV III. (MIX dečki)                PK Velenje             2:10.38                                          -          
        ZALOŽNIK, Matic, 07                                        MUJČIĆ, Mia, 08
        ŽNIDAR, Philip, 07                                         ROMIH, Nastja, 07
            30.01  1:03.46  1:37.54  2:10.38

   27.  PDM I. (MIX dečki)                 PD Maribor             2:11.33                                          -          
        MAJER, Tine, 06                                            LEPENIK, Katarina, 07
        PULKO, Nik, 06                                             NAJVIRT, Evelyn, 07
            31.34  1:05.14  1:39.26  2:11.33

   28.  BM I. (MIX dečki)                  PK Branik Maribor      2:13.06                                          -          
        PERKOVIČ, Taj, 06                                          VRTARIČ, Nina Evelin, 08
        KLENOVŠEK, Gari, 06                                        HERODEŽ, Ana, 08
            29.78  1:00.49  1:38.39  2:13.06




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event                                M/M, 100m Prsno/Breast                                               Dečki
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:06.36  KNEZ, Lovro                                          Maribor                              2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENT, Leonardo              06   PK Ljubljana           1:10.92   515                                20,00          
            32.96  1:10.92
    2.  ÐORĐEVIČ, Jaka                06   PK Torpedo Ljubljana   1:13.00   473                                17,00          
            34.86  1:13.00
    3.  BENČIČ, Val                   07   PK Biser Piran         1:15.69   424                                15,00          
            36.24  1:15.69
    4.  GOLIČNIK, Val                 06   PK Velenje             1:15.81   422                                13,00          
            34.19  1:15.81
    5.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana      1:16.72   407                                12,00          
            35.11  1:16.72
    6.  SKRIVARNIK, Jošt              06   PK Fužinar Ravne       1:17.57   394                                11,00          
            36.76  1:17.57
    7.  BABNIK, Matic                 07   PK Ljubljana           1:17.78   391                                10,00          
            36.81  1:17.78
    8.  MIKUŽ, Bor                    06   PK Olimpija Ljubljan   1:17.88   389                                 9,00          
            36.80  1:17.88
    9.  PRIBAC, Maj                   06   PK Biser Piran         1:17.97   388                                 8,00          
            36.66  1:17.97
   10.  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica             1:18.71   377                                 7,00          
            37.58  1:18.71
   11.  MAČEK, Tilen                  07   PK Triglav Kranj       1:19.02   372                                 6,00          
            37.37  1:19.02
   12.  MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne       1:19.80   362                                 5,00          
            37.58  1:19.80
   13.  LIU, Yisi                     06   PK Olimpija Ljubljan   1:19.93   360                                 4,00          
            37.71  1:19.93
   14.  KEREC, Odon                   06   PK Ilirija Ljubljana   1:21.39   341                                 3,00          
            38.64  1:21.39
   15.  POLJŠAK, Gašper               06   ŠD Riba Ljubljana      1:21.57   339                                 2,00          
            37.12  1:21.57
   16.  KOCIČ, Nikola Tin             07   ŠD Delfin Ljubljana    1:22.87   323                                 1,00          
            39.02  1:22.87
   17.  FRANKO, Ian                   07   PK Ljubljana           1:23.22   319                                    -          
            39.31  1:23.22
   18.  VASLE, Tim                    06   PK Neptun Celje        1:23.71   313                                    -          
            38.80  1:23.71
   19.  KRUŠIČ, Anej                  06   PK Celulozar Krško     1:24.37   306                                    -          
            39.90  1:24.37
   20.  DAKIĆ, Nikola                 06   PK Olimpija Ljubljan   1:25.26   296                                    -          
            40.24  1:25.26
   21.  BURSAČ, Uroš                  07   PK Ljubljana           1:25.37   295                                    -          
            39.36  1:25.37
   22.  PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne       1:25.41   295                                    -          
            40.17  1:25.41
   23.  OBERČ, Svit                   07   PK Triglav Kranj       1:26.23   287                                    -          
            39.92  1:26.23
   24.  BRATINA, Filip                07   PK Neptun Celje        1:26.94   280                                    -          
            41.37  1:26.94
   25.  PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor      1:27.21   277                                    -          
            41.23  1:27.21
   26.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana      1:27.41   275                                    -          
            40.96  1:27.41
   27.  ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana      1:27.84   271                                    -          
            41.37  1:27.84
   28.  BATAGELJ, Vid                 07   PK Ajdovščina          1:27.90   270                                    -          
            41.23  1:27.90
   29.  ZIMIC, Urban                  07   PK Ilirija Ljubljana   1:28.14   268                                    -          
            41.16  1:28.14
   30.  BATAGELJ, Michel              06   PK Ajdovščina          1:28.43   266                                    -          
            40.66  1:28.43
   31.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana      1:28.79   262                                    -          
            41.29  1:28.79
   32.  LUŽNIK, Anže                  07   PK Radovljica          1:33.13   227                                    -          
            42.87  1:33.13
   33.  ZUPANIČ, Tian                 07   PK Neptun Celje        1:33.98   221                                    -          
            44.95  1:33.98
   34.  MAJER, Tine                   06   PD Maribor             1:34.40   218                                    -          
            43.44  1:34.40
   35.  PULKO, Nik                    06   PD Maribor             1:34.80   216                                    -          
            44.93  1:34.80
   36.  KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor      1:36.97   201                                    -          
            46.63  1:36.97
   37.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik              1:38.68   191                                    -          
            47.18  1:38.68
   38.  VIDOVIĆ, Lan                  07   PK Ilirija Ljubljana   1:39.16   188                                    -          
            45.66  1:39.16
   39.  RECKO STERNAD, Vid            06   PK Neptun Celje        1:39.48   186                                    -          
            46.89  1:39.48
   40.  MILANOVIČ, Tanai              06   PK Branik Maribor      1:39.71   185                                    -          
            47.43  1:39.71
   41.  MAHNIČ DOBROVOLJC, Dorian     07   PK Olimpija Ljubljan   1:39.91   184                                    -          
            47.92  1:39.91
   42.  SAVCHIK, Dementii             07   DVŠ Posejdon Celje     1:40.62   180                                    -          
            47.45  1:40.62
   43.  ŠPEGELJ, Anže                 07   PK Neptun Celje        1:41.94   173                                    -          
            47.92  1:41.94
   DSQ  PUC, Jakob                    06   PK Ilirija Ljubljana                                                    -          
        SW 7.4 - 
            42.28  1:29.46



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event                                Ž/W, 100m Prsno/Breast                                             Deklice
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:13.15  KLINAR, Anja                                         Luksemburg/Luxembour (LUX)           2001
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne       1:18.82   538                                20,00          
            37.07  1:18.82
    2.  KORENJAK GOBBO, Moeti         07   PK Ljubljana           1:21.78   482                                17,00          
            39.41  1:21.78
    3.  MALTARIĆ, Lina                08   PA Kurent Ptuj         1:22.03   477                                15,00          
            38.67  1:22.03
    4.  FORTUNA, Lena                 07   PK Ljubljana           1:22.45   470                                13,00          
            38.90  1:22.45
    5.  BELE, Hana                    08   PK Olimpija Ljubljan   1:22.58   468                                12,00          
            39.94  1:22.58
    6.  HRIBAR, Sergeja               07   PK Triglav Kranj       1:23.84   447                                11,00          
            40.35  1:23.84
    7.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik              1:23.92   446                                10,00          
            39.66  1:23.92
    8.  HUŠIĆ, Hanna Naya             08   PK Neptun Celje        1:24.38   439                                 9,00          
            40.14  1:24.38
    9.  GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne       1:24.92   430                                 8,00          
            39.34  1:24.92
   10.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik              1:25.16   427                                 7,00          
            40.61  1:25.16
   11.  PAJNTAR, Blaža                08   PK Triglav Kranj       1:26.32   410                                 6,00          
            41.01  1:26.32
   12.  CAR, Tinkara                  07   PK Zdravilišče Raden   1:26.42   408                                 5,00          
            41.65  1:26.42
   13.  FRLEC, Katarina               08   PK Triglav Kranj       1:27.27   396                                 4,00          
            42.04  1:27.27
   14.  RADELJ, Pika                  07   PK Ljubljana           1:28.24   383                                 3,00          
            41.56  1:28.24
   15.  MOČNIK, Tjaša                 07   PK Cerkno              1:29.09   372                                 2,00          
            42.26  1:29.09
   16.  RAZBORŠEK, Neja               07   PK Radovljica          1:29.71   365                                 1,00          
            41.09  1:29.71
   17.  ŽALAC, Lana                   07   PK Olimpija Ljubljan   1:31.92   339                                    -          
            43.40  1:31.92
   18.  ČUŠIN, Jana                   07   PK Radovljica          1:32.60   332                                    -          
            43.72  1:32.60
   19.  LEPENIK, Katarina             07   PD Maribor             1:33.03   327                                    -          
            43.65  1:33.03
   20.  SILA, Neža                    07   PK Koper               1:33.39   323                                    -          
            43.04  1:33.39
   21.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj       1:33.68   320                                    -          
            43.73  1:33.68
   22.  CAMLEK, Maca                  07   PK Triglav Kranj       1:34.03   317                                    -          
            44.33  1:34.03
   23.  KRIŠTOFELC, Ula               08   PK Ljubljana           1:34.12   316                                    -          
            45.00  1:34.12
   24.  TRTNIK, Vita                  08   PK Ilirija Ljubljana   1:34.26   314                                    -          
            44.51  1:34.26
   25.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper               1:35.45   303                                    -          
            44.61  1:35.45
   26.  VLAHOV, Dorotea               08   PK Ribnica             1:35.86   299                                    -          
            44.33  1:35.86
   27.  KOVAČ, Kaja                   08   PK Ljubljana           1:36.66   292                                    -          
            45.57  1:36.66
   28.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj       1:38.20   278                                    -          
            46.57  1:38.20
   29.  LAPANJE, Janja                08   PK Cerkno              1:38.24   278                                    -          
            46.96  1:38.24
   30.  KRENN BUKOVEC, Nika           08   PK Ljubljana           1:38.36   277                                    -          
            47.67  1:38.36
   31.  KRUŠEC, Laura                 08   PK Olimpija Ljubljan   1:38.61   275                                    -          
            46.30  1:38.61
   32.  SLANOVEC, Nastja              08   PK Ilirija Ljubljana   1:38.85   273                                    -          
            46.34  1:38.85
   33.  JANKOVIĆ, Anastasija          07   PK Ljubljana           1:38.99   271                                    -          
            47.11  1:38.99
   34.  ROZINA, Brina                 07   PK Rudar Trbovlje      1:39.31   269                                    -          
            46.37  1:39.31
   35.  IVANOVIĆ, Tara                08   PK Ljubljana           1:40.13   262                                    -          
            48.33  1:40.13
   36.  ALJAŽ, Taja                   08   PK Triglav Kranj       1:40.67   258                                    -          
            46.63  1:40.67
   37.  VRTARIČ, Nina Evelin          08   PK Branik Maribor      1:40.82   257                                    -          
            49.02  1:40.82
   38.  KRŠMANC, Klea                 08   ŠD Riba Ljubljana      1:41.14   254                                    -          
            49.13  1:41.14
   39.  ŠAHIĆ, Tijana                 07   PK Torpedo Ljubljana   1:41.52   252                                    -          
            48.41  1:41.52
   40.  BREŠKI ČOKLC, Iza             07   PK Ajdovščina          1:42.03   248                                    -          
            45.55  1:42.03
   41.  ALAGIČ, Nika                  07   PK Neptun Celje        1:42.43   245                                    -          
            49.30  1:42.43
   42.  TEMNIKAR, Klara               08   PK Kamnik              1:42.82   242                                    -          
            46.03  1:42.82
   43.  NOVAK, Tia                    08   PK Ribnica             1:42.83   242                                    -          
            48.51  1:42.83
   44.  JELENC ČANČAR, Eva            08   PK Ljubljana           1:43.12   240                                    -          
            50.43  1:43.12
   45.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Katarina      07   PK Fužinar Ravne       1:43.62   237                                    -          
            47.08  1:43.62
   46.  RADOČAJ, Lana                 07   PK Radovljica          1:43.67   236                                    -          
            48.76  1:43.67
   47.  ČREPINKO, Ana                 08   PK Terme Ptuj          1:43.77   236                                    -          
            47.75  1:43.77
   48.  NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija      08   PK Ilirija Ljubljana   1:47.43   212                                    -          
            51.45  1:47.43
   49.  BABIĆ, Ayla                   08   PK Olimpija Ljubljan   1:47.47   212                                    -          
            50.61  1:47.47
   50.  VOGA, Zoe                     08   PK Radovljica          1:53.86   178                                    -          
            53.36  1:53.86
   51.  MALTARIĆ, Mia                 08   PD Maribor             1:56.99   164                                    -          
            55.57  1:56.99



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event                                M/M, 100m Prosto/Free                                                Dečki
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    54.41  SAGMEISTER, Rok                                      Kranj                                2006
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor        55.00   620                                20,00          
            26.35    55.00
    2.  NOVAK, Tai                    06   PK Olimpija Ljubljan     56.40   575                                17,00          
            27.59    56.40
    3.  BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor        58.32   520                                15,00          
            28.15    58.32
    4.  METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne         59.00   502                                13,00          
            28.52    59.00
        LESJAK, Jakob                 06   PK Neptun Celje          59.00   502                                13,00          
            28.57    59.00
    6.  VRBINC, Gašper                06   PK Torpedo Ljubljana     59.35   493                                11,00          
            28.24    59.35
    7.  BLATNIK, Nik                  06   PK Ribnica               59.66   486                                10,00          
            28.46    59.66
    8.  KASTIGAR, Maks                06   PK Ljubljana             59.69   485                                 9,00          
            28.76    59.69
    9.  LIU, Yisi                     06   PK Olimpija Ljubljan     59.76   483                                 8,00          
            28.79    59.76
   10.  POPOVIČ, Svit                 07   ŠD Riba Ljubljana      1:00.59   464                                 7,00          
            28.61  1:00.59
   11.  ŠTEMBAL, Sven                 07   PK Ljubljana           1:00.71   461                                 6,00          
            29.56  1:00.71
   12.  ŠIBANC, Dane                  06   PK Velenje             1:00.89   457                                 5,00          
            28.27  1:00.89
   13.  RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof   06   PK Ljubljana           1:01.20   450                                 4,00          
            29.35  1:01.20
   14.  MAJCEN, Taj                   07   ŠD Delfin Ljubljana    1:01.50   443                                 3,00          
            28.82  1:01.50
   15.  ŠERJAK, Enej                  07   ŠD Riba Ljubljana      1:01.79   437                                 2,00          
            29.07  1:01.79
   16.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              1:01.93   434                                 1,00          
            30.03  1:01.93
   17.  PŠENIČNIK, Nej                06   PK Ljubljana           1:02.11   430                                    -          
            29.75  1:02.11
   18.  OSETIČ, Matija                06   PK Celulozar Krško     1:02.23   428                                    -          
            29.71  1:02.23
   19.  BLAŽEKA, Matjaž               07   PK Branik Maribor      1:02.57   421                                    -          
            29.83  1:02.57
   20.  KAPUŠIN, Nejc                 06   PK Celulozar Krško     1:02.68   419                                    -          
            30.66  1:02.68
   21.  POSNJAK, Juš                  06   PK Triglav Kranj       1:02.80   416                                    -          
            29.72  1:02.80
   22.  GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje             1:02.81   416                                    -          
            29.85  1:02.81
   23.  FINK, Amadej                  07   PK Koper               1:02.90   414                                    -          
            31.15  1:02.90
   24.  TREVEN, Kristjan              06   PK Ilirija Ljubljana   1:03.29   407                                    -          
            30.76  1:03.29
   25.  VASLE, Tim                    06   PK Neptun Celje        1:03.44   404                                    -          
            29.63  1:03.44
   26.  MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne       1:03.68   399                                    -          
            30.93  1:03.68
   27.  BABIČ, Črt                    06   PK Olimpija Ljubljan   1:03.75   398                                    -          
            31.19  1:03.75
   28.  HUDOVORNIK, Erik              07   PK Ilirija Ljubljana   1:03.76   398                                    -          
            30.85  1:03.76
   29.  MAMLIĆ, Simon                 06   ŠD Riba Ljubljana      1:03.88   396                                    -          
            30.90  1:03.88
   30.  ZAVRŠNIK, Jure                06   PK Branik Maribor      1:03.91   395                                    -          
            29.77  1:03.91
   31.  VALENTINČIČ, Jurij            06   PK Ilirija Ljubljana   1:04.08   392                                    -          
            30.20  1:04.08
   32.  POTOČNIK, Tian                06   ŠD Riba Ljubljana      1:04.14   391                                    -          
            30.25  1:04.14
   33.  ZUPANČIČ, Taj                 07   PK Rudar Trbovlje      1:04.28   388                                    -          
            30.60  1:04.28
   34.  KOSTANJEVEC, Matevž           07   PA Kurent Ptuj         1:04.54   383                                    -          
            30.90  1:04.54
   35.  VRAČUN, Matic                 07   DVŠ Posejdon Celje     1:04.87   378                                    -          
            30.88  1:04.87
   36.  ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne       1:04.96   376                                    -          
            31.36  1:04.96
   37.  PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor      1:04.98   376                                    -          
            31.49  1:04.98
   38.  RITONJA, Grega                07   PK Zdravilišče Raden   1:05.06   374                                    -          
            31.05  1:05.06
   39.  PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne       1:05.11   373                                    -          
            30.69  1:05.11
   40.  ČATIĆ, Ismar                  06   PK Ilirija Ljubljana   1:05.16   373                                    -          
            31.73  1:05.16
   41.  ŠTRUKELJ, Luka                06   PK Neptun Celje        1:05.26   371                                    -          
            31.10  1:05.26
   42.  VALAS, Maks Noah              06   ŠD Riba Ljubljana      1:05.40   369                                    -          
            30.89  1:05.40
   43.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik              1:06.05   358                                    -          
            32.20  1:06.05
   44.  KAVČIČ JOGAN, Tibor           06   PK Ljubljana           1:06.06   358                                    -          
            31.96  1:06.06
   45.  VIHERNIK, Domen               06   PK Neptun Celje        1:06.09   357                                    -          
            31.71  1:06.09
        MUSTAR, Martin                06   PK Olimpija Ljubljan   1:06.09   357                                    -          
            32.29  1:06.09
   47.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana      1:06.12   357                                    -          
            31.52  1:06.12
   48.  BATAGELJ, Michel              06   PK Ajdovščina          1:06.79   346                                    -          
            32.00  1:06.79
   49.  ALIČ, Nan                     06   PK Ilirija Ljubljana   1:07.00   343                                    -          
            32.52  1:07.00
   50.  KOVAČIČ, Jurij                07   PK Ljubljana           1:07.01   343                                    -          
            31.49  1:07.01
   51.  LUŽNIK, Anže                  07   PK Radovljica          1:07.07   342                                    -          
            31.83  1:07.07
   52.  TEMNIKAR, Aleks               06   PK Kamnik              1:07.22   339                                    -          
            32.41  1:07.22
   53.  ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana      1:07.23   339                                    -          
            33.02  1:07.23
   54.  RESNIK, Florijan              06   PK Celulozar Krško     1:07.44   336                                    -          
            31.80  1:07.44
   55.  ŽERJAL, Jakob                 06   ŠD Riba Ljubljana      1:07.51   335                                    -          
            31.47  1:07.51
   56.  BATAGELJ, Vid                 07   PK Ajdovščina          1:07.57   334                                    -          
            32.26  1:07.57
   57.  OBERČ, Svit                   07   PK Triglav Kranj       1:07.62   333                                    -          
            31.87  1:07.62
   58.  KRUŠIČ, Anej                  06   PK Celulozar Krško     1:07.63   333                                    -          
            32.83  1:07.63
   59.  MEGUŠAR, Ožbej                06   PK Ratitovec Železni   1:07.64   333                                    -          
            31.23  1:07.64
   60.  PUC, Jakob                    06   PK Ilirija Ljubljana   1:07.74   332                                    -          
            32.75  1:07.74
   61.  ZALAR, Maj                    07   PK Olimpija Ljubljan   1:08.31   323                                    -          
            31.88  1:08.31
   62.  KLENOVŠEK, Gari               06   PK Branik Maribor      1:08.48   321                                    -          
            32.78  1:08.48
   63.  KEREC, Odon                   06   PK Ilirija Ljubljana   1:08.70   318                                    -          
            32.45  1:08.70
        LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik              1:08.70   318                                    -          
            33.10  1:08.70
   65.  SEDEJ, Anžej                  07   PK Olimpija Ljubljan   1:08.81   316                                    -          
            33.08  1:08.81
   66.  FERENČAK, Luka                07   PK Celulozar Krško     1:09.03   313                                    -          
            33.52  1:09.03
   67.  BRODEJ, Jakob                 07   PK Neptun Celje        1:09.06   313                                    -          
            32.26  1:09.06
   68.  JURKOVIČ, Jure                07   PK Ljubljana           1:09.13   312                                    -          
            33.87  1:09.13
   69.  MAJER, Tine                   06   PD Maribor             1:09.26   310                                    -          
            33.04  1:09.26
   70.  KRAMBERGER, Filip             06   PK Branik Maribor      1:09.34   309                                    -          
            32.99  1:09.34
   71.  BRATINA, Filip                07   PK Neptun Celje        1:09.66   305                                    -          
            33.18  1:09.66
   72.  GREGORIČ, Jakob               06   PK Ilirija Ljubljana   1:09.70   304                                    -          
            33.50  1:09.70
   73.  ZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje             1:09.76   304                                    -          
            33.68  1:09.76
   74.  SEVER, Marko                  07   PK Ljubljana           1:09.81   303                                    -          
            33.07  1:09.81
   75.  JANČAR, Blaž                  07   PK Ilirija Ljubljana   1:09.83   303                                    -          
            33.88  1:09.83
   76.  KRAMER, Žiga                  06   PK Olimpija Ljubljan   1:10.20   298                                    -          
            32.68  1:10.20
   77.  PETERŠIČ, Jurij               06   PA Kurent Ptuj         1:11.34   284                                    -          
            34.85  1:11.34
   78.  VILER, Val                    07   PK Koper               1:11.97   276                                    -          
            33.91  1:11.97
   79.  CENCELJ, Andraž               07   PK Kamnik              1:12.21   274                                    -          
            33.60  1:12.21
   80.  KOMAR PUCELJ, Žiga            07   PK Ljubljana           1:12.63   269                                    -          
            33.71  1:12.63
   81.  PODLESNIK, Maks               07   PK Branik Maribor      1:13.10   264                                    -          
            35.54  1:13.10
   82.  GROBELNIK, Tilen              06   DVŠ Posejdon Celje     1:13.14   263                                    -          
            34.77  1:13.14
   83.  LENARTIČ, Svit                07   PK Celulozar Krško     1:13.23   262                                    -          
            34.51  1:13.23
   84.  RECKO STERNAD, Metod          06   PK Neptun Celje        1:13.63   258                                    -          
            35.15  1:13.63
   85.  FIŠER, Maks                   07   PK Triglav Kranj       1:14.41   250                                    -          
            35.60  1:14.41
   86.  KIKER, Jan                    07   DVŠ Posejdon Celje     1:14.70   247                                    -          
            34.57  1:14.70
   87.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana      1:15.17   243                                    -          
            35.13  1:15.17
   88.  PRISTOV DONČIĆ, Mark          06   PK Radovljica          1:15.70   237                                    -          
            35.93  1:15.70
   89.  ŠPEGELJ, Anže                 07   PK Neptun Celje        1:16.54   230                                    -          
            36.74  1:16.54
   90.  RECKO STERNAD, Vid            06   PK Neptun Celje        1:17.72   219                                    -          
            37.77  1:17.72
   91.  GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor      1:17.78   219                                    -          
            36.12  1:17.78
   92.  JOVANOVIĆ, Adam               06   PD Maribor             1:18.15   216                                    -          
            36.04  1:18.15
   93.  KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor      1:18.17   216                                    -          
            36.82  1:18.17
   94.  PULKO, Nik                    06   PD Maribor             1:18.50   213                                    -          
            37.74  1:18.50
   95.  VRHOVNIK, Matevž              07   PK Kamnik              1:19.23   207                                    -          
            36.76  1:19.23
   96.  NUČIČ, Aljaž                  07   PK Ilirija Ljubljana   1:19.52   205                                    -          
            37.58  1:19.52
   97.  MAHNIČ DOBROVOLJC, Dorian     07   PK Olimpija Ljubljan   1:22.90   181                                    -          
            38.74  1:22.90
   98.  LENARŠIČ, Filip               07   PK Ljubljana           1:23.76   175                                    -          
            36.85  1:23.76
   99.  KUŽELJ, Erazem                07   PK Radovljica          1:26.48   159                                    -          
            41.02  1:26.48
   DNS  ŽNIDAR, Philip                07   PK Velenje                                                              -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event                                Ž/W, 100m Prosto/Free                                              Deklice
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-    57.55  ŠEGEL, Janja                                         Praga/Prague (CZE)                   2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROŽIČ, Ula                    07   PK Ljubljana           1:00.22   633                                20,00          
            29.30  1:00.22
    2.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica             1:02.19   574                                17,00          
            30.07  1:02.19
    3.  LIPOVEC, Tinkara              07   PK Radovljica          1:03.25   546                                15,00          
            30.80  1:03.25
    4.  LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne       1:03.48   540                                13,00          
            29.97  1:03.48
    5.  NOVAK, Lena                   07   PK Ljubljana           1:03.78   532                                12,00          
            30.74  1:03.78
    6.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   PK Ribnica             1:04.25   521                                11,00          
            30.44  1:04.25
    7.  URBANČIČ, Eva                 08   PK Olimpija Ljubljan   1:04.58   513                                10,00          
            31.04  1:04.58
    8.  KAC, Petra                    07   PK Ljubljana           1:05.28   497                                 9,00          
            31.75  1:05.28
    9.  VRBINC, Ema                   08   PK Torpedo Ljubljana   1:05.32   496                                 8,00          
            31.95  1:05.32
   10.  MIHELČIČ, Nika                07   PK Torpedo Ljubljana   1:05.37   494                                 7,00          
            31.49  1:05.37
   11.  PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne       1:05.52   491                                 6,00          
            31.35  1:05.52
   12.  MELE, Ula                     07   PK Ljubljana           1:05.73   486                                 5,00          
            31.55  1:05.73
   13.  PULKO, Ema Tereza             08   PK Triglav Kranj       1:05.79   485                                 4,00          
            31.29  1:05.79
   14.  BRICELJ, Iza                  08   PK Olimpija Ljubljan   1:06.52   469                                 3,00          
            32.29  1:06.52
   15.  KRAJINOVIĆ, Pia               07   PK Neptun Celje        1:06.84   463                                 2,00          
            32.27  1:06.84
   16.  POHOREC, Špela                07   PK Velenje             1:06.93   461                                 1,00          
            31.42  1:06.93
   17.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper               1:07.16   456                                    -          
            31.99  1:07.16
   18.  VASILJEVIĆ, Maša              07   PK Celulozar Krško     1:07.20   455                                    -          
            32.28  1:07.20
   19.  PRIMC, Lina                   07   PK Ljubljana           1:07.54   448                                    -          
            32.30  1:07.54
   20.  LIPOGLAVŠEK, Tjaša            08   PK Ilirija Ljubljana   1:08.20   435                                    -          
            32.78  1:08.20
   21.  PERC, Živa                    07   PK Velenje             1:08.24   435                                    -          
            32.62  1:08.24
   22.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica             1:08.45   431                                    -          
            32.24  1:08.45
   23.  ZOREC, Ema                    07   PA Kurent Ptuj         1:08.53   429                                    -          
            32.58  1:08.53
   24.  CAR, Tinkara                  07   PK Zdravilišče Raden   1:08.63   427                                    -          
            32.58  1:08.63
   25.  JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje             1:08.64   427                                    -          
            32.62  1:08.64
   26.  ARKO, Kaja                    08   PK Ratitovec Železni   1:08.83   424                                    -          
            32.63  1:08.83
   27.  MOČNIK, Tjaša                 07   PK Cerkno              1:09.26   416                                    -          
            33.01  1:09.26
   28.  MOČNIK, Klara                 07   PK Cerkno              1:09.55   410                                    -          
            33.10  1:09.55
   29.  ŽALAC, Lana                   07   PK Olimpija Ljubljan   1:09.56   410                                    -          
            32.51  1:09.56
   30.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik              1:09.76   407                                    -          
            33.10  1:09.76
   31.  SKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje             1:10.05   402                                    -          
            32.79  1:10.05
   32.  LOZAR, Alina                  07   PK Triglav Kranj       1:10.48   394                                    -          
            34.16  1:10.48
   33.  NAJVIRT, Evelyn               07   PD Maribor             1:10.70   391                                    -          
            34.92  1:10.70
   34.  DOVŽAN, Neli                  07   PK Ilirija Ljubljana   1:10.82   389                                    -          
            33.53  1:10.82
   35.  STOJKOVIČ, Neža               07   PK Olimpija Ljubljan   1:11.19   383                                    -          
            34.97  1:11.19
   36.  PLEŠNAR, Tinkara              08   PK Ajdovščina          1:11.21   382                                    -          
            32.94  1:11.21
   37.  PLEVNIK IVANUŠA, Gaja         08   PK Neptun Celje        1:11.52   377                                    -          
            33.80  1:11.52
   38.  PANGERC, Neja                 07   PK Koper               1:11.57   377                                    -          
            34.14  1:11.57
   39.  KADIVEC, Patricija            07   PK Triglav Kranj       1:11.68   375                                    -          
            34.31  1:11.68
   40.  CAMLEK, Maca                  07   PK Triglav Kranj       1:11.86   372                                    -          
            34.41  1:11.86
   41.  RAZBORŠEK, Neja               07   PK Radovljica          1:11.92   371                                    -          
            34.37  1:11.92
   42.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper               1:11.93   371                                    -          
            33.85  1:11.93
   43.  JUVANČIČ, Neža                07   PK Ilirija Ljubljana   1:11.98   370                                    -          
            34.65  1:11.98
   44.  JURGEC BAUMAN, Iza            07   PA Kurent Ptuj         1:12.07   369                                    -          
            34.37  1:12.07
   45.  KREVS, Emma                   08   PA Kurent Ptuj         1:12.09   369                                    -          
            33.25  1:12.09
   46.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana      1:12.34   365                                    -          
            34.01  1:12.34
   47.  KNEGO, Gaja                   07   PK Olimpija Ljubljan   1:12.64   360                                    -          
            35.09  1:12.64
   48.  KRIŽAN, Mia                   08   PK Ribnica             1:12.66   360                                    -          
            34.69  1:12.66
   49.  BELE, Hana                    08   PK Olimpija Ljubljan   1:12.69   359                                    -          
            34.53  1:12.69
   50.  KORELC, Karin                 08   PK Triglav Kranj       1:12.89   357                                    -          
            34.65  1:12.89
   51.  GYÖREK, Neja                  07   PK Branik Maribor      1:13.38   349                                    -          
            34.62  1:13.38
   52.  ROMIH, Nastja                 07   PK Velenje             1:13.51   348                                    -          
            34.72  1:13.51
   53.  FRLEC, Katarina               08   PK Triglav Kranj       1:13.61   346                                    -          
            36.69  1:13.61
   54.  MEDVED, Ajda                  07   PK Torpedo Ljubljana   1:13.71   345                                    -          
            34.94  1:13.71
   55.  BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor      1:13.92   342                                    -          
            35.25  1:13.92
        PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne       1:13.92   342                                    -          
            34.80  1:13.92
   57.  GODEC, Aleksandra             08   PK Ilirija Ljubljana   1:13.99   341                                    -          
            34.90  1:13.99
   58.  SLANOVEC, Nastja              08   PK Ilirija Ljubljana   1:14.11   339                                    -          
            35.95  1:14.11
   59.  IVANOVIĆ, Tara                08   PK Ljubljana           1:14.20   338                                    -          
            35.43  1:14.20
   60.  PERC, Tia                     07   PK Neptun Celje        1:14.24   337                                    -          
            35.63  1:14.24
   61.  ROZINA, Brina                 07   PK Rudar Trbovlje      1:14.57   333                                    -          
            35.44  1:14.57
   62.  ŠLEBNIK GNAMUŠ, Katarina      07   PK Fužinar Ravne       1:14.59   333                                    -          
            35.76  1:14.59
   63.  KAČIČ, Taja                   08   PK Branik Maribor      1:15.11   326                                    -          
            35.60  1:15.11
   64.  KUMER, Eli                    08   PA Kurent Ptuj         1:15.40   322                                    -          
            35.16  1:15.40
   65.  BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne       1:15.84   316                                    -          
            36.56  1:15.84
   66.  RADOČAJ, Tara                 07   PK Radovljica          1:16.08   313                                    -          
            36.87  1:16.08
   67.  SILA, Neža                    07   PK Koper               1:16.21   312                                    -          
            36.38  1:16.21
   68.  RADOČAJ, Lana                 07   PK Radovljica          1:16.24   312                                    -          
            36.57  1:16.24
   69.  LAPANJE, Janja                08   PK Cerkno              1:16.50   308                                    -          
            37.25  1:16.50
   70.  VLAHOV, Dorotea               08   PK Ribnica             1:16.78   305                                    -          
            36.29  1:16.78
   71.  KRIVEC PUKŠIČ, Lia            08   PK Branik Maribor      1:17.70   294                                    -          
            36.24  1:17.70
   72.  LEPENIK, Katarina             07   PD Maribor             1:17.81   293                                    -          
            36.93  1:17.81
   73.  ALAGIČ, Nika                  07   PK Neptun Celje        1:18.00   291                                    -          
            36.75  1:18.00
   74.  LJUBINKOVIĆ, Doris            08   PK Ljubljana           1:18.03   291                                    -          
            38.09  1:18.03
   75.  ŠMID, Isabella                07   PK Triglav Kranj       1:18.38   287                                    -          
            35.41  1:18.38
   76.  ANKELE, Meta                  08   PK Triglav Kranj       1:19.01   280                                    -          
            37.59  1:19.01
   77.  POVŠIČ, Sara                  08   PK Koper               1:19.27   277                                    -          
            36.01  1:19.27
   78.  MALETIĆ, Maja                 08   PK Triglav Kranj       1:19.75   272                                    -          
            37.92  1:19.75
   79.  KRENN BUKOVEC, Nika           08   PK Ljubljana           1:19.89   271                                    -          
            37.67  1:19.89
   80.  MUJČIĆ, Mia                   08   PK Velenje             1:19.96   270                                    -          
            38.95  1:19.96
   81.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper               1:20.17   268                                    -          
            37.32  1:20.17
   82.  KLEMENČIČ, Ana Veronika       08   PK Ilirija Ljubljana   1:20.44   265                                    -          
            39.10  1:20.44
        MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana      1:20.44   265                                    -          
            36.23  1:20.44
   84.  HERODEŽ, Ana                  08   PK Branik Maribor      1:21.12   259                                    -          
            38.62  1:21.12
   85.  KRUŠEC, Laura                 08   PK Olimpija Ljubljan   1:21.30   257                                    -          
            39.23  1:21.30
   86.  NOVAK, Naja                   08   PK Branik Maribor      1:21.52   255                                    -          
            39.07  1:21.52
   87.  NOVAK, Tia                    08   PK Ribnica             1:21.81   252                                    -          
            38.86  1:21.81
   88.  ALJAŽ, Taja                   08   PK Triglav Kranj       1:22.25   248                                    -          
            38.18  1:22.25
   89.  JELENC ČANČAR, Eva            08   PK Ljubljana           1:22.44   246                                    -          
            39.82  1:22.44
   90.  KRŠMANC, Klea                 08   ŠD Riba Ljubljana      1:22.62   245                                    -          
            39.09  1:22.62
   91.  MARZIDOVŠEK, Lea              08   PK Neptun Celje        1:24.15   232                                    -          
            40.60  1:24.15
   92.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj       1:24.28   230                                    -          
            40.09  1:24.28
   93.  LUŽNIK, Marcela               08   PK Radovljica          1:25.37   222                                    -          
            39.94  1:25.37
   94.  GARTNER, Tija                 07   ŠD Riba Ljubljana      1:26.28   215                                    -          
            38.23  1:26.28
   95.  NEMEC KRIŽMANČIČ, Lucija      08   PK Ilirija Ljubljana   1:26.81   211                                    -          
            40.75  1:26.81
   96.  BABIĆ, Ayla                   08   PK Olimpija Ljubljan   1:30.21   188                                    -          
            42.34  1:30.21
   97.  VOGA, Zoe                     08   PK Radovljica          1:32.58   174                                    -          
            44.08  1:32.58
   98.  MALTARIĆ, Mia                 08   PD Maribor             1:33.80   167                                    -          
            44.20  1:33.80
   DNS  TOMŠE, Nina                   08   PK Celulozar Krško                                                      -          
   DNS  LAHAJNAR, Tjaša               08   PK Cerkno                                                               -          
   DNS  MOČILER, Lorena               08   PK Ljubljana                                                            -          
   DNS  ZORKO, Zara                   07   PK Olimpija Ljubljan                                                    -          
   DNS  ADAMIČ, Hana                  08   PK Ribnica                                                              -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event                                 M/M, 200m Delfin/Fly                                                Dečki
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:12.13  BERLOŽNIK, Jaš                                       Maribor                              2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof   06   PK Ljubljana           2:22.43   469                                20,00          
            31.38  1:08.37  1:44.35  2:22.43
    2.  ŠUMI BRANILOVIČ, Maj          07   PK Radovljica          2:27.35   424                                17,00          
            32.73  1:10.33  1:48.35  2:27.35
    3.  KUSTEC, Filip                 06   PK Triglav Kranj       2:32.58   382                                15,00          
            32.41  1:11.93  1:50.30  2:32.58
    4.  ILAR, Lun                     07   PK Ljubljana           2:37.00   350                                13,00          
            34.23  1:13.91  1:55.45  2:37.00
    5.  ZUPANČIČ, Taj                 07   PK Rudar Trbovlje      2:41.55   322                                12,00          
            35.09  1:17.37  2:00.61  2:41.55
    6.  PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne       2:41.68   321                                11,00          
            33.87  1:14.47  1:56.95  2:41.68
    7.  POSNJAK, Juš                  06   PK Triglav Kranj       2:41.97   319                                10,00          
            33.63  1:17.25  2:00.20  2:41.97
    8.  RESNIK, Florijan              06   PK Celulozar Krško     2:43.61   310                                 9,00          
            36.42  1:18.12  2:00.99  2:43.61
    9.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Koper               2:59.03   236                                 8,00          
            37.45  1:23.99  2:12.99  2:59.03
   10.  ZIMIC, Urban                  07   PK Ilirija Ljubljana   3:09.33   200                                 7,00          
            37.92  1:24.63  2:15.64  3:09.33
   11.  SEVER, Marko                  07   PK Ljubljana           3:15.46   181                                 6,00          
            37.51  1:27.39  2:20.13  3:15.46



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35. disciplina/event                                 Ž/W, 200m Delfin/Fly                                              Deklice
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:22.87  LOTRIČ, Maja                                         Košice (SVK)                         2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PREDALIČ, Kaja                07   PK Ljubljana           2:36.07   475                                20,00          
            33.54  1:13.59  1:55.38  2:36.07
    2.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             2:38.50   453                                17,00          
            33.55  1:14.43  1:54.30  2:38.50
    3.  LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne       2:43.68   412                                15,00          
            34.62  1:15.77  1:58.62  2:43.68
    4.  HRIBAR, Sergeja               07   PK Triglav Kranj       2:45.97   395                                13,00          
            36.68  1:20.03  2:03.78  2:45.97
    5.  FORTUNA, Lena                 07   PK Ljubljana           2:49.76   369                                12,00          
            36.02  1:19.20  2:04.02  2:49.76
    6.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica             2:56.60   328                                11,00          
            36.22  1:19.98  2:07.39  2:56.60
    7.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala     08   PA Kurent Ptuj         3:06.52   278                                10,00          
            41.79  1:32.12  2:22.74  3:06.52
    8.  STOJKOVIČ, Neža               07   PK Olimpija Ljubljan   3:08.64   269                                 9,00          
            39.70  1:28.25  2:19.08  3:08.64
    9.  PUREBER, Klara                08   PK Olimpija Ljubljan   3:08.78   268                                 8,00          
            38.87  1:27.02  2:17.00  3:08.78
   10.  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica             3:12.93   251                                 7,00          
            39.94  1:27.55  2:19.46  3:12.93
   11.  KADIVEC, Patricija            07   PK Triglav Kranj       3:20.13   225                                 6,00          
            42.24  1:33.77  2:26.18  3:20.13
   12.  KOVAČ, Kaja                   08   PK Ljubljana           3:22.21   218                                 5,00          
            39.66  1:32.22  2:27.01  3:22.21



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36. disciplina/event                                 M/M, 50m Hrbtno/Back                                                Dečki
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  28.52  VOVK, Nace                                            Gjur/Győr (HUN)                       2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENT, Leonardo              06   PK Ljubljana             28.83   576                                20,00          
    2.  NOVAK, Tai                    06   PK Olimpija Ljubljan     29.33   547                                17,00          
    3.  VRAN-BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor        29.59   533                                15,00          
    4.  BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje               30.51   486                                13,00          
    5.  POPOVIČ, Svit                 07   ŠD Riba Ljubljana        30.57   483                                12,00          
    6.  VRBINC, Gašper                06   PK Torpedo Ljubljana     30.85   470                                11,00          
    7.  ZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje               31.92   425                                10,00          
    8.  ŠUMI BRANILOVIČ, Maj          07   PK Radovljica            32.20   414                                 9,00          
    9.  BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor        32.63   397                                 8,00          
   10.  KOSTANJEVEC, Matevž           07   PA Kurent Ptuj           32.82   391                                 7,00          
   11.  ŠTEMBAL, Sven                 07   PK Ljubljana             32.88   388                                 6,00          
   12.  GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje               32.95   386                                 5,00          
   13.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana        33.14   379                                 4,00          
   14.  MAJCEN, Taj                   07   ŠD Delfin Ljubljana      33.42   370                                 3,00          
   15.  BABNIK, Matic                 07   PK Ljubljana             33.48   368                                 2,00          
   16.  VALENTINČIČ, Jurij            06   PK Ilirija Ljubljana     33.49   368                                 1,00          
   17.  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica               33.61   364                                    -          
   18.  ÐORĐEVIČ, Jaka                06   PK Torpedo Ljubljana     33.73   360                                    -          
   19.  FRANKO, Ian                   07   PK Ljubljana             33.78   358                                    -          
   20.  ZAVRŠNIK, Jure                06   PK Branik Maribor        33.79   358                                    -          
   21.  VRAČUN, Matic                 07   DVŠ Posejdon Celje       34.02   351                                    -          
   22.  BABIČ, Črt                    06   PK Olimpija Ljubljan     34.34   341                                    -          
   23.  RITONJA, Grega                07   PK Zdravilišče Raden     34.46   337                                    -          
   24.  KAVČIČ JOGAN, Tibor           06   PK Ljubljana             34.59   334                                    -          
   25.  LESJAK, Jakob                 06   PK Neptun Celje          34.80   328                                    -          
   26.  BLAŽEKA, Matjaž               07   PK Branik Maribor        34.82   327                                    -          
   27.  DAKIĆ, Nikola                 06   PK Olimpija Ljubljan     34.88   325                                    -          
   28.  KOVAČIČ, Jurij                07   PK Ljubljana             35.11   319                                    -          
   29.  KUSTEC, Filip                 06   PK Triglav Kranj         35.12   319                                    -          
   30.  ALIČ, Nan                     06   PK Ilirija Ljubljana     35.19   317                                    -          
   31.  ŽERJAL, Jakob                 06   ŠD Riba Ljubljana        35.34   313                                    -          
   32.  KAPUŠIN, Nejc                 06   PK Celulozar Krško       35.37   312                                    -          
   33.  MEGUŠAR, Ožbej                06   PK Ratitovec Železni     35.49   309                                    -          
   34.  FINK, Amadej                  07   PK Koper                 35.70   303                                    -          
   35.  ZALAR, Maj                    07   PK Olimpija Ljubljan     35.93   298                                    -          
   36.  TEMNIKAR, Aleks               06   PK Kamnik                36.12   293                                    -          
   37.  VIHERNIK, Domen               06   PK Neptun Celje          36.31   288                                    -          
        ZUPANIČ, Tian                 07   PK Neptun Celje          36.31   288                                    -          
   39.  PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne         36.65   280                                    -          
   40.  KOCIČ, Nikola Tin             07   ŠD Delfin Ljubljana      36.84   276                                    -          
   41.  ŠTRUKELJ, Luka                06   PK Neptun Celje          36.93   274                                    -          
   42.  BRODEJ, Jakob                 07   PK Neptun Celje          37.22   268                                    -          
   43.  SEDEJ, Anžej                  07   PK Olimpija Ljubljan     37.24   267                                    -          
   44.  KRAMBERGER, Filip             06   PK Branik Maribor        37.35   265                                    -          
   45.  MUSTAR, Martin                06   PK Olimpija Ljubljan     38.06   250                                    -          
   46.  KLENOVŠEK, Gari               06   PK Branik Maribor        38.17   248                                    -          
   47.  KOMAR PUCELJ, Žiga            07   PK Ljubljana             38.37   244                                    -          
   48.  JURKOVIČ, Jure                07   PK Ljubljana             38.47   242                                    -          
   49.  PETERŠIČ, Jurij               06   PA Kurent Ptuj           38.55   241                                    -          
   50.  LENARTIČ, Svit                07   PK Celulozar Krško       38.71   238                                    -          
   51.  ŽNIDAR, Philip                07   PK Velenje               39.01   232                                    -          
   52.  VALAS, Maks Noah              06   ŠD Riba Ljubljana        39.06   231                                    -          
   53.  FIŠER, Maks                   07   PK Triglav Kranj         39.09   231                                    -          
   54.  KIKER, Jan                    07   DVŠ Posejdon Celje       39.20   229                                    -          
   55.  RECKO STERNAD, Metod          06   PK Neptun Celje          39.39   226                                    -          
   56.  PODLESNIK, Maks               07   PK Branik Maribor        39.45   225                                    -          
   57.  GROBELNIK, Tilen              06   DVŠ Posejdon Celje       39.74   220                                    -          
   58.  GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor        39.79   219                                    -          
   59.  SAVCHIK, Dementii             07   DVŠ Posejdon Celje       40.11   214                                    -          
   60.  VIDOVIĆ, Lan                  07   PK Ilirija Ljubljana     40.34   210                                    -          
   61.  CENCELJ, Andraž               07   PK Kamnik                40.35   210                                    -          
   62.  VILER, Val                    07   PK Koper                 40.43   209                                    -          
   63.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik                40.71   204                                    -          
   64.  PRISTOV DONČIĆ, Mark          06   PK Radovljica            40.78   203                                    -          
   65.  LENARŠIČ, Filip               07   PK Ljubljana             42.03   186                                    -          
   66.  MILANOVIČ, Tanai              06   PK Branik Maribor        43.71   165                                    -          
   67.  VRHOVNIK, Matevž              07   PK Kamnik                44.99   151                                    -          
   68.  JOVANOVIĆ, Adam               06   PD Maribor               45.13   150                                    -          
   69.  KUŽELJ, Erazem                07   PK Radovljica            47.88   125                                    -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37. disciplina/event                                 Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                              Deklice
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  30.87  SENČAR, Iza                                           Kranj                                 2011
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROŽIČ, Ula                    07   PK Ljubljana             31.70   616                                20,00          
    2.  GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne         31.80   610                                17,00          
    3.  LIPOVEC, Tinkara              07   PK Radovljica            32.56   568                                15,00          
    4.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   PK Ribnica               33.24   534                                13,00          
    5.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik                33.25   534                                12,00          
    6.  NOVAK, Lena                   07   PK Ljubljana             33.81   508                                11,00          
    7.  KREVS, Emma                   08   PA Kurent Ptuj           34.03   498                                10,00          
    8.  POHOREC, Špela                07   PK Velenje               34.45   480                                 9,00          
    9.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica               34.63   472                                 8,00          
   10.  KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne         34.70   470                                 7,00          
   11.  JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje               34.88   462                                 6,00          
   12.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper                 35.09   454                                 5,00          
   13.  STROJANŠEK, Isabela           08   PK Olimpija Ljubljan     35.21   449                                 4,00          
   14.  PULKO, Ema Tereza             08   PK Triglav Kranj         35.24   448                                 3,00          
   15.  LIPOGLAVŠEK, Tjaša            08   PK Ilirija Ljubljana     35.45   440                                 2,00          
   16.  KAC, Petra                    07   PK Ljubljana             35.56   436                                 1,00          
   17.  ARKO, Kaja                    08   PK Ratitovec Železni     35.59   435                                    -          
   18.  VRBINC, Ema                   08   PK Torpedo Ljubljana     35.64   433                                    -          
   19.  MALTARIĆ, Lina                08   PA Kurent Ptuj           35.73   430                                    -          
   20.  RADELJ, Pika                  07   PK Ljubljana             36.15   415                                    -          
   21.  PERC, Živa                    07   PK Velenje               36.44   405                                    -          
   22.  MIHELČIČ, Nika                07   PK Torpedo Ljubljana     36.69   397                                    -          
   23.  ZOREC, Ema                    07   PA Kurent Ptuj           37.39   375                                    -          
   24.  GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne         37.41   375                                    -          
   25.  JURGEC BAUMAN, Iza            07   PA Kurent Ptuj           37.75   365                                    -          
   26.  KRAJINOVIĆ, Pia               07   PK Neptun Celje          37.98   358                                    -          
   27.  ROMIH, Nastja                 07   PK Velenje               37.99   358                                    -          
   28.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper                 38.01   357                                    -          
   29.  NAJVIRT, Evelyn               07   PD Maribor               38.19   352                                    -          
   30.  PANGERC, Neja                 07   PK Koper                 38.48   344                                    -          
   31.  MEDVED, Ajda                  07   PK Torpedo Ljubljana     38.55   342                                    -          
   32.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj         38.80   336                                    -          
   33.  HUŠIĆ, Hanna Naya             08   PK Neptun Celje          38.84   335                                    -          
        MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana        38.84   335                                    -          
   35.  MOČNIK, Klara                 07   PK Cerkno                38.97   331                                    -          
   36.  PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne         39.04   330                                    -          
   37.  KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne         39.34   322                                    -          
   38.  SKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje               39.35   322                                    -          
   39.  GODEC, Aleksandra             08   PK Ilirija Ljubljana     39.36   322                                    -          
   40.  BREŠKI ČOKLC, Iza             07   PK Ajdovščina            39.39   321                                    -          
   41.  KAČIČ, Taja                   08   PK Branik Maribor        39.40   321                                    -          
   42.  BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor        39.43   320                                    -          
   43.  PLEŠNAR, Tinkara              08   PK Ajdovščina            39.47   319                                    -          
   44.  JUVANČIČ, Neža                07   PK Ilirija Ljubljana     39.61   316                                    -          
        PLEVNIK IVANUŠA, Gaja         08   PK Neptun Celje          39.61   316                                    -          
   46.  TEMNIKAR, Klara               08   PK Kamnik                39.86   310                                    -          
   47.  LJUBINKOVIĆ, Doris            08   PK Ljubljana             40.01   306                                    -          
   48.  PERC, Tia                     07   PK Neptun Celje          40.02   306                                    -          
   49.  LOVŠE, Tija                   08   PK Terme Ptuj            40.03   306                                    -          
   50.  MUJČIĆ, Mia                   08   PK Velenje               40.21   302                                    -          
   51.  KRIVEC PUKŠIČ, Lia            08   PK Branik Maribor        40.36   298                                    -          
   52.  KNEGO, Gaja                   07   PK Olimpija Ljubljan     40.59   293                                    -          
   53.  KRIŠTOFELC, Ula               08   PK Ljubljana             40.87   287                                    -          
   54.  KLEMENČIČ, Ana Veronika       08   PK Ilirija Ljubljana     41.14   282                                    -          
   55.  GYÖREK, Neja                  07   PK Branik Maribor        41.15   281                                    -          
        ANKELE, Meta                  08   PK Triglav Kranj         41.15   281                                    -          
   57.  MALETIĆ, Maja                 08   PK Triglav Kranj         41.21   280                                    -          
   58.  BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne         41.38   277                                    -          
   59.  ŠMID, Isabella                07   PK Triglav Kranj         41.57   273                                    -          
   60.  POVŠIČ, Sara                  08   PK Koper                 41.58   273                                    -          
   61.  ŠAHIĆ, Tijana                 07   PK Torpedo Ljubljana     41.93   266                                    -          
   62.  KUMER, Eli                    08   PA Kurent Ptuj           42.28   259                                    -          
   63.  ČREPINKO, Ana                 08   PK Terme Ptuj            42.69   252                                    -          
   64.  MARZIDOVŠEK, Lea              08   PK Neptun Celje          42.92   248                                    -          
   65.  NOVAK, Naja                   08   PK Branik Maribor        43.49   238                                    -          
   66.  JANKOVIĆ, Anastasija          07   PK Ljubljana             43.74   234                                    -          
   67.  RADOČAJ, Tara                 07   PK Radovljica            44.77   218                                    -          
   68.  HERODEŽ, Ana                  08   PK Branik Maribor        45.02   215                                    -          
   69.  ČUŠIN, Jana                   07   PK Radovljica            45.72   205                                    -          
   70.  GARTNER, Tija                 07   ŠD Riba Ljubljana        45.77   204                                    -          
   71.  VRTARIČ, Nina Evelin          08   PK Branik Maribor        46.15   199                                    -          
   72.  LUŽNIK, Marcela               08   PK Radovljica            46.48   195                                    -          
   DNS  TOMŠE, Nina                   08   PK Celulozar Krško                                                      -          
   DNS  LAHAJNAR, Tjaša               08   PK Cerkno                                                               -          
   DNS  ZORKO, Zara                   07   PK Olimpija Ljubljan                                                    -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
38. disciplina/event                                Ž/W, 800m Prosto/Free                                              Deklice
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-   9:00.72  ODER, Tjaša                                         Pitesti (ROU)                        2007
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENJAK GOBBO, Moeti         07   PK Ljubljana           9:54.82   541                                20,00          
            33.80  1:10.41  1:47.42  2:24.81  3:02.46  3:40.32  4:17.87  4:56.00  5:34.09  6:12.06  6:49.81  7:27.35
          8:04.42  8:41.64  9:17.96  9:54.82
    2.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica            10:03.99   517                                17,00          
            33.95  1:10.46  1:47.40  2:24.67  3:02.24  3:40.16  4:18.00  4:55.96  5:34.21  6:12.20  6:50.48  7:28.38
          8:07.80  8:47.35  9:26.62 10:03.99
    3.  MELE, Ula                     07   PK Ljubljana          10:04.41   516                                15,00          
            33.77  1:10.54  1:48.03  2:25.14  3:03.25  3:40.60  4:18.71  4:56.97  5:35.93  6:14.98  6:54.35  7:32.97
          8:11.97  8:50.82  9:29.13 10:04.41
    4.  PRIMC, Lina                   07   PK Ljubljana          10:10.89   499                                13,00          
            34.37  1:12.31  1:50.11  2:28.43  3:06.92  3:45.50  4:24.14  5:03.58  5:42.25  6:21.71  7:00.81  7:39.32
          8:18.52  8:56.48  9:34.29 10:10.89
    5.  BRICELJ, Iza                  08   PK Olimpija Ljubljan  10:22.96   471                                12,00          
            35.87  1:14.94  1:54.93  2:35.56  3:16.00  3:55.36  4:34.82  5:15.20  5:55.54  6:34.53  7:14.21  7:53.28
          8:31.89  9:10.47  9:47.80 10:22.96
    6.  URBANČIČ, Eva                 08   PK Olimpija Ljubljan  10:23.23   470                                11,00          
            34.81  1:13.72  1:52.83  2:33.08  3:12.73  3:53.16  4:32.51  5:11.77  5:50.99  6:30.68  7:10.75  7:49.97
          8:28.92  9:08.14  9:47.04 10:23.23
    7.  PREDALIČ, Kaja                07   PK Ljubljana          10:24.08   468                                10,00          
            35.21  1:13.69  1:52.57  2:31.27  3:11.05  3:50.04  4:30.15  5:09.62  5:49.85  6:29.70  7:10.10  7:49.34
          8:28.58  9:08.12  9:47.23 10:24.08
    8.  PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne      10:25.59   465                                 9,00          
            36.92  1:17.12  1:57.59  2:37.01  3:16.70  3:56.89  4:36.55  5:16.37  5:56.54  6:35.90  7:15.67  7:54.30
          8:33.82  9:11.71  9:49.58 10:25.59
    9.  VASILJEVIĆ, Maša              07   PK Celulozar Krško    10:26.20   464                                 8,00          
            35.24  1:14.10  1:52.86  2:32.30  3:11.53  3:51.18  4:30.77  5:10.84  5:50.76  6:30.82  7:10.90  7:50.76
          8:30.59  9:09.98  9:48.63 10:26.20
   10.  PAJNTAR, Blaža                08   PK Triglav Kranj      10:26.94   462                                 7,00          
            35.09  1:14.05  1:53.86  2:34.01  3:13.84  3:53.86  4:33.91  5:13.44  5:54.18  6:32.55  7:12.39  7:52.23
          8:31.95  9:11.16  9:50.41 10:26.94
   11.  STROJANŠEK, Isabela           08   PK Olimpija Ljubljan  10:33.77   447                                 6,00          
            35.11  1:14.18  1:53.78  2:34.05  3:14.43  3:54.62  4:34.63  5:14.75  5:55.29  6:35.19  7:15.26  7:55.25
          8:35.77  9:15.55  9:55.91 10:33.77
   12.  KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne      10:37.20   440                                 5,00          
            36.45  1:16.46  1:57.28  2:37.35  3:17.76  3:57.69  4:37.96  5:18.05  5:58.76  6:38.51  7:18.82  7:58.87
          8:39.05  9:19.47  9:59.01 10:37.20
   13.  LOZAR, Alina                  07   PK Triglav Kranj      10:50.72   413                                 4,00          
            36.48  1:17.00  1:58.12  2:39.40  3:20.76  4:01.86  4:43.43  5:24.51  6:05.56  6:46.95  7:28.65  8:09.70
          8:50.78  9:32.15 10:11.67 10:50.72
   14.  PUREBER, Klara                08   PK Olimpija Ljubljan  10:53.21   408                                 3,00          
            36.00  1:15.85  1:56.25  2:36.88  3:18.41  3:59.54  4:41.46  5:22.61  6:04.72  6:45.99  7:27.71  8:08.60
          8:50.76  9:31.65 10:13.67 10:53.21
   15.  DOVŽAN, Neli                  07   PK Ilirija Ljubljana  11:02.48   391                                 2,00          
            35.82  1:15.63  1:56.07  2:36.81  3:18.44  3:59.58  4:41.21  5:23.28  6:05.42  6:47.57  7:30.13  8:12.96
          8:55.71  9:38.64 10:21.36 11:02.48
   16.  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica            11:11.22   376                                 1,00          
            36.69  1:17.66  2:00.04  2:41.98  3:23.99  4:06.08  4:48.94  5:31.48  6:14.48  6:56.78  7:39.74  8:22.45
          9:05.31  9:47.77 10:30.46 11:11.22
   17.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana     11:13.18   373                                    -          
            36.18  1:17.21  2:00.02  2:42.23  3:24.64  4:07.26  4:50.74  5:33.44  6:16.55  7:00.09  7:43.43  8:26.70
          9:09.52  9:51.48 10:33.62 11:13.18
   18.  KORELC, Karin                 08   PK Triglav Kranj      11:27.86   350                                    -          
            37.78  1:19.55  2:02.81  2:45.44  3:29.60  4:12.67  4:56.82  5:39.58  6:23.55  7:07.30  7:51.43  8:35.22
          9:19.33 10:02.92 10:46.47 11:27.86
   19.  TRTNIK, Vita                  08   PK Ilirija Ljubljana  11:28.85   348                                    -          
            37.84  1:20.41  2:03.67  2:46.41  3:29.97  4:13.73  4:57.69  5:40.98  6:24.72  7:08.73  7:52.63  8:36.62
          9:20.11 10:03.99 10:47.33 11:28.85
   20.  KRIŽAN, Mia                   08   PK Ribnica            11:41.61   329                                    -          
            37.88  1:21.61  2:05.48  2:51.16  3:35.46  4:21.32  5:09.63  5:50.14  6:34.60  7:19.69  8:02.88  8:47.57
          9:31.14 10:14.80 10:58.39 11:41.61
   DNS  MOČILER, Lorena               08   PK Ljubljana                                                            -          
   DNS  ADAMIČ, Hana                  08   PK Ribnica                                                              -          



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39. disciplina/event                                M/M, 1500m Prosto/Free                                               Dečki
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  16:30.30  TEŠOVIČ, Dejan                                      Reka/Rijeka (CRO)                    1985
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ime                           rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik             17:25.10   578                                20,00          
            31.89  1:06.05  1:41.11  2:15.76  2:50.65  3:25.15  4:00.00  4:34.37  5:09.15  5:43.68  6:18.70  6:53.42
          7:28.68  8:03.46  8:38.78  9:13.62  9:48.91 10:24.05 10:59.25 11:34.37 12:09.52 12:44.71 13:20.16 13:55.38
         14:30.43 15:05.79 15:41.00 16:16.54 16:51.79 17:25.10
    2.  KASTIGAR, Maks                06   PK Ljubljana          17:38.43   557                                17,00          
            32.33  1:06.69  1:41.44  2:16.57  2:51.25  3:26.05  4:01.12  4:36.25  5:11.27  5:46.72  6:21.29  6:56.83
          7:31.76  8:07.52  8:43.25  9:19.35  9:54.53 10:30.37 11:06.29 11:42.37 12:18.21 12:54.20 13:29.86 14:06.28
         14:41.98 15:18.39 15:54.06 16:29.93 17:04.87 17:38.43
    3.  ČATIĆ, Ismar                  06   PK Ilirija Ljubljana  18:04.21   518                                15,00          
            32.55  1:07.66  1:43.68  2:19.28  2:55.34  3:31.28  4:07.53  4:43.68  5:19.73  5:55.65  6:31.69  7:07.92
          7:43.71  8:20.02  8:56.33  9:32.52 10:09.35 10:45.83 11:21.96 11:58.32 12:34.82 13:11.27 13:47.70 14:24.78
         15:01.41 15:38.26 16:14.68 16:51.56 17:28.34 18:04.21
    4.  PŠENIČNIK, Nej                06   PK Ljubljana          18:28.48   485                                13,00          
            33.81  1:09.13  1:45.33  2:21.09  2:57.97  3:34.50  4:11.53  4:47.86  5:24.87  6:01.26  6:38.47  7:15.13
          7:52.54  8:29.09  9:06.68  9:43.95 10:21.88 10:58.86 11:36.78 12:14.00 12:51.77 13:28.95 14:07.32 14:45.05
         15:23.37 16:01.11 16:39.22 17:16.38 17:53.08 18:28.48
    5.  MIKUŽ, Bor                    06   PK Olimpija Ljubljan  18:35.16   476                                12,00          
            32.49  1:07.48  1:43.92  2:20.24  2:57.29  3:34.21  4:11.61  4:48.43  5:25.87  6:02.75  6:40.22  7:17.82
          7:55.79  8:34.35  9:11.29  9:48.64 10:26.53 11:04.06 11:42.78 12:20.40 12:58.42 13:35.97 14:13.82 14:51.78
         15:29.91 16:07.55 16:45.42 17:22.91 17:59.83 18:35.16
    6.  MAMLIĆ, Simon                 06   ŠD Riba Ljubljana     18:36.96   474                                11,00          
            32.87  1:08.79  1:45.65  2:22.60  2:59.84  3:36.75  4:14.22  4:50.97  5:28.86  6:05.98  6:43.54  7:21.13
          7:58.81  8:36.22  9:14.14  9:51.07 10:29.08 11:06.25 11:44.24 12:21.69 13:00.21 13:37.99 14:16.12 14:53.44
         15:31.81 16:09.15 16:46.52 17:24.96 18:01.51 18:36.96
    7.  ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne      18:38.41   472                                10,00          
            33.11  1:09.25  1:46.23  2:23.64  3:00.79  3:38.41  4:15.83  4:53.75  5:31.21  6:09.39  6:46.73  7:24.21
          8:02.14  8:39.86  9:16.99  9:54.46 10:31.82 11:09.34 11:46.91 12:24.56 13:01.92 13:39.60 14:17.19 14:54.96
         15:32.27 16:10.14 16:47.27 17:25.23 18:02.28 18:38.41
    8.  OSETIČ, Matija                06   PK Celulozar Krško    18:42.44   467                                 9,00          
            32.72  1:09.77  1:48.15  2:25.46  3:02.93  3:39.69  4:16.73  4:54.65  5:32.07  6:09.57  6:47.06  7:24.34
          8:02.63  8:39.26  9:17.85  9:55.44 10:33.62 11:11.42 11:49.80 12:27.43 13:05.72 13:43.03 14:22.04 15:00.67
         15:38.41 16:15.93 16:54.18 17:30.94 18:07.88 18:42.44
    9.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik             18:46.19   462                                 8,00          
            35.01  1:12.88  1:50.29  2:28.16  3:05.55  3:43.18  4:20.46  4:58.48  5:35.82  6:13.30  6:50.94  7:28.18
          8:05.92  8:43.87  9:21.61  9:59.55 10:37.23 11:14.76 11:52.56 12:30.35 13:08.70 13:46.31 14:24.30 15:02.00
         15:39.75 16:17.30 16:55.21 17:32.87 18:10.48 18:46.19
   10.  TREVEN, Kristjan              06   PK Ilirija Ljubljana  18:57.20   449                                 7,00          
            32.60  1:08.70  1:45.78  2:22.71  3:00.43  3:37.99  4:15.92  4:54.01  5:32.27  6:10.46  6:49.05  7:27.29
          8:05.52  8:43.52  9:21.88 10:00.66 10:39.35 11:17.45 11:56.83 12:34.58 13:14.07 13:52.35 14:31.40 15:09.67
         15:49.06 16:26.82 17:06.28 17:43.88 18:21.48 18:57.20
   11.  METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne      19:06.78   438                                 6,00          
            32.61  1:08.25  1:45.11  2:21.88  2:58.99  3:36.39  4:13.97  4:51.48  5:28.77  6:07.23  6:45.00  7:23.74
          8:02.12  8:40.60  9:19.16  9:58.00 10:37.33 11:16.29 11:55.26 12:33.96 13:13.44 13:52.63 14:32.13 15:11.64
         15:50.97 16:30.26 17:09.91 17:49.36 18:28.74 19:06.78
   12.  ILAR, Lun                     07   PK Ljubljana          19:10.39   434                                 5,00          
            34.09  1:12.05  1:50.76  2:28.83  3:07.46  3:45.81  4:24.82  5:03.54  5:42.38  6:20.85  6:59.34  7:37.95
          8:16.83  8:55.44  9:34.10 10:13.02 10:52.00 11:31.23 12:09.67 12:48.44 13:26.69 14:05.45 14:44.46 15:23.05
         16:01.58 16:39.80 17:18.36 17:56.82 18:34.38 19:10.39
   13.  JUVANČIČ, Filip               06   ŠD Riba Ljubljana     19:18.77   424                                 4,00          
            32.74  1:09.20  1:47.02  2:25.02  3:02.98  3:41.48  4:20.00  4:58.87  5:37.61  6:16.19  6:55.24  7:34.43
          8:13.37  8:52.42  9:31.43 10:10.07 10:49.37 11:28.36 12:07.88 12:46.63 13:26.14 14:05.58 14:44.68 15:24.33
         16:03.73 16:43.08 17:22.72 18:02.05 18:40.82 19:18.77
   14.  HUDOVORNIK, Erik              07   PK Ilirija Ljubljana  19:20.89   422                                 3,00          
            34.11  1:12.02  1:50.08  2:28.52  3:06.90  3:45.99  4:24.71  5:03.57  5:42.69  6:21.84  7:01.11  7:40.24
          8:18.66  8:58.04  9:36.76 10:15.81 10:54.63 11:33.85 12:13.13 12:52.47 13:31.60 14:11.26 14:50.24 15:29.53
         16:08.85 16:48.38 17:27.71 18:06.83 18:44.71 19:20.89
   15.  BLATNIK, Nik                  06   PK Ribnica            19:23.55   419                                 2,00          
            34.56  1:13.51  1:51.98  2:30.35  3:09.48  3:48.10  4:27.31  5:05.75  5:45.29  6:24.49  7:03.64  7:42.14
          8:21.08  9:00.21  9:39.24 10:18.72 10:58.35 11:37.06 12:16.65 12:56.10 13:35.20 14:13.88 14:53.25 15:31.94
         16:11.43 16:50.73 17:30.15 18:09.23 18:47.42 19:23.55
   16.  JANČAR, Blaž                  07   PK Ilirija Ljubljana  19:26.18   416                                 1,00          
            34.38  1:12.09  1:50.28  2:28.35  3:07.22  3:45.44  4:24.49  5:03.53  5:42.90  6:22.08  7:01.26  7:40.32
          8:18.97  8:57.62  9:37.11 10:16.27 10:55.37 11:34.69 12:14.08 12:53.23 13:32.26 14:11.33 14:50.65 15:29.95
         16:09.43 16:49.44 17:29.64 18:09.72 18:48.97 19:26.18
   17.  BENČIČ, Val                   07   PK Biser Piran        19:32.91   409                                    -          
            34.43  1:13.72  1:52.27  2:31.44  3:10.61  3:50.16  4:29.96  5:09.15  5:49.35  6:29.07  7:09.03  7:49.45
          8:29.40  9:09.09  9:48.74 10:28.51 11:08.69 11:48.43 12:28.01 13:08.24 13:47.76 14:26.56 15:05.79 15:44.73
         16:24.02 17:03.61 17:41.97 18:19.32 18:56.59 19:32.91
   18.  PRIBAC, Maj                   06   PK Biser Piran        19:38.26   403                                    -          
            33.66  1:12.25  1:50.41  2:28.86  3:07.27  3:46.07  4:25.16  5:04.17  5:43.46  6:23.17  7:02.91  7:42.16
          8:22.22  9:01.60  9:41.69 10:21.32 11:01.72 11:41.71 12:21.97 13:02.52 13:42.37 14:22.52 15:02.38 15:42.03
         16:21.91 17:01.95 17:41.10 18:20.79 19:00.14 19:38.26
   19.  FERENČAK, Luka                07   PK Celulozar Krško    19:59.29   383                                    -          
            35.27  1:14.81  1:54.27  2:34.41  3:14.07  3:54.17  4:34.81  5:15.42  5:56.19  6:36.88  7:17.79  7:59.04
          8:39.42  9:20.13 10:00.58 10:40.89 11:21.24 12:01.80 12:41.71 13:22.04 14:02.67 14:42.70 15:22.90 16:02.50
         16:42.38 17:21.44 18:03.04 18:42.78 19:22.52 19:59.29
   20.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik             19:59.59   382                                    -          
            36.55  1:16.29  1:56.92  2:37.44  3:18.15  3:58.35  4:38.70  5:19.19  6:00.17  6:40.30  7:20.70  8:01.27
          8:41.62  9:21.59 10:02.40 10:42.77 11:22.77 12:03.16 12:43.58 13:23.32 14:03.17 14:43.09 15:23.82 16:03.95
         16:44.61 17:24.61 18:04.51 18:44.39 19:22.80 19:59.59
   21.  MAČEK, Tilen                  07   PK Triglav Kranj      20:01.11   381                                    -          
            33.84  1:13.35  1:53.10  2:32.82  3:12.82  3:53.70  4:33.75  5:13.53  5:54.27  6:35.14  7:15.69  7:55.79
          8:36.08  9:15.95  9:56.38 10:36.07 11:16.57 11:56.44 12:37.01 13:17.08 13:57.93 14:38.27 15:19.52 16:00.11
         16:41.07 17:21.46 18:02.17 18:43.24 19:23.20 20:01.11
   22.  GREGORIČ, Jakob               06   PK Ilirija Ljubljana  20:31.24   354                                    -          
            35.92  1:16.23  1:56.11  2:36.28  3:17.05  3:57.78  4:38.07  5:18.96  5:59.97  6:40.75  7:22.01  8:02.49
          8:42.75  9:23.75 10:04.46 10:46.02 11:27.79 12:09.62 12:51.68 13:33.81 14:16.01 14:57.92 15:40.07 16:22.56
         17:04.98 17:46.08 18:28.32 19:10.19 19:51.41 20:31.24
   23.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Koper              21:07.56   324                                    -          
            36.54  1:16.75  1:57.79  2:39.27  3:21.69  4:04.30  4:47.17  5:30.25  6:13.35  6:56.87  7:40.14  8:23.79
          9:07.37  9:51.03 10:34.31 11:16.97 12:00.34 12:43.07 13:25.43 14:08.44 14:50.67 15:33.27 16:16.16 16:58.39
         17:41.45 18:23.68 19:06.26 19:48.59 20:29.47 21:07.56
   24.  KRAMER, Žiga                  06   PK Olimpija Ljubljan  21:32.93   305                                    -          
            34.61  1:16.72  2:00.28  2:43.31  3:26.76  4:09.89  4:52.95  5:36.02  6:18.71  7:01.49  7:44.48  8:26.64
          9:11.91  9:54.12 10:37.42 11:20.03 12:04.27 12:48.35 13:31.79 14:16.41 15:00.40 15:43.38 16:27.71 17:12.50
         17:55.59 18:39.97 19:23.40 20:07.49 20:50.70 21:32.93
   25.  BURSAČ, Uroš                  07   PK Ljubljana          21:37.91   302                                    -          
            36.49  1:19.21  2:01.91  2:43.56  3:26.78  4:11.01  4:53.12  5:38.05  6:21.38  7:06.88  7:49.78  8:35.35
          9:18.82 10:01.85 10:45.12 11:28.05 12:12.80 12:56.98 13:40.03 14:24.95 15:08.30 15:52.05 16:36.05 17:19.85
         18:04.52 18:49.82 19:32.54 20:15.45 20:58.22 21:37.91



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40. disciplina/event                             M/M, 4 x 100m Mešano/Medley                                             Dečki
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:14.45  PK Fužinar Ravne                              FR     Kranj                                2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (dečki)                      PK Ljubljana           4:26.62   469                                20,00          
        KASTIGAR, Maks, 06                                         ŠTEMBAL, Sven, 07
        KORENT, Leonardo, 06                                       RAZPOTNIK VRTAČNIK, Krištof, 06
            33.86  1:09.45  1:43.20  2:22.11  2:51.81  3:27.43  3:55.38  4:26.62

    2.  BM I. (dečki)                      PK Branik Maribor      4:29.81   453                                17,00          
        BLAŽEKA, Matjaž, 07                                        ZAVRŠNIK, Jure, 06
        VRAN-BENKOVIČ, Bor, 07                                     BEZJAK, Jaka Gal, 07
            35.89  1:13.71  1:45.65  2:22.75  2:53.59  3:30.99  3:58.99  4:29.81

    3.  OL I. (dečki)                      PK Olimpija Ljubljan   4:32.45   440                                15,00          
        NOVAK, Tai, 06                                             LIU, Yisi, 06
        MIKUŽ, Bor, 06                                             BABIČ, Črt, 06
            31.01  1:04.32  1:40.53  2:23.84  2:54.18  3:30.79  3:59.72  4:32.45

    4.  VV I. (dečki)                      PK Velenje             4:37.50   416                                13,00          
        GUŠTIN, Anže, 06                                           BIZJAK JAMBROVIČ, Matic, 06
        GOLIČNIK, Val, 06                                          ŠIBANC, Dane, 06
            34.35  1:11.72  1:46.90  2:29.44  2:58.60  3:34.98  4:02.49  4:37.50

    5.  RL I. (dečki)                      ŠD Riba Ljubljana      4:45.92   381                                12,00          
        POPOVIČ, Svit, 07                                          POTOČNIK, Tian, 06
        GRENC, Gaber Luka, 06                                      ŠERJAK, Enej, 07
            33.71  1:10.25  1:46.19  2:28.06  3:02.39  3:43.96  4:13.09  4:45.92

    6.  FR I. (dečki)                      PK Fužinar Ravne       4:46.06   380                                11,00          
        ZMAGAJ, Nace, 06                                           PODRŽAVNIK, Žan, 06
        SKRIVARNIK, Jošt, 06                                       METULJ, Marcel, 07
            37.80  1:17.25  1:54.09  2:35.53  3:08.15  3:45.75  4:14.24  4:46.06

    7.  TK I. (dečki)                      PK Triglav Kranj       4:52.10   357                                10,00          
        KUSTEC, Filip, 06                                          POSNJAK, Juš, 06
        MAČEK, Tilen, 07                                           OBERČ, Svit, 07
            36.82  1:14.84  1:51.53  2:34.21  3:06.56  3:44.74  4:15.85  4:52.10

    8.  IL I. (dečki)                      PK Ilirija Ljubljana   4:53.09   353                                 9,00          
        VALENTINČIČ, Jurij, 06                                     PUC, Jakob, 06
        KEREC, Odon, 06                                            TREVEN, Kristjan, 06
            35.85  1:14.69  1:51.63  2:34.00  3:07.97  3:50.44  4:19.56  4:53.09

    9.  LL II. (dečki)                     PK Ljubljana           4:56.68   341                                 8,00          
        KAVČIČ JOGAN, Tibor, 06                                    PŠENIČNIK, Nej, 06
        BABNIK, Matic, 07                                          FRANKO, Ian, 07
            36.68  1:16.04  1:53.51  2:34.71  3:08.30  3:50.23  4:21.18  4:56.68

   10.  CK I. (dečki)                      PK Celulozar Krško     5:00.47   328                                 7,00          
        RESNIK, Florijan, 06                                       KAPUŠIN, Nejc, 06
        KRUŠIČ, Anej, 06                                           OSETIČ, Matija, 06
            38.32  1:17.14  1:55.93  2:39.94  3:14.50  3:55.15  4:26.19  5:00.47

   11.  RL II. (dečki)                     ŠD Riba Ljubljana      5:04.63   315                                 6,00          
        MAMLIĆ, Simon, 06                                          JUVANČIČ, Filip, 06
        POLJŠAK, Gašper, 06                                        ŠKULJ, Tim, 07
            37.97  1:16.47  1:54.49  2:39.42  3:16.09  3:58.99  4:29.85  5:04.63

   12.  OL II. (dečki)                     PK Olimpija Ljubljan   5:07.83   305                                 5,00          
        KRAMER, Žiga, 06                                           MUSTAR, Martin, 06
        DAKIĆ, Nikola, 06                                          ZALAR, Maj, 07
            38.30  1:19.67  1:59.05  2:44.08  3:18.11  4:00.98  4:32.46  5:07.83

   13.  RL III. (dečki)                    ŠD Riba Ljubljana      5:08.66   302                                    -          
        ŽERJAL, Jakob, 06                                          ROGELJ, Gal, 07
        JELOVŠEK, Jane, 07                                         VALAS, Maks Noah, 06
            36.48  1:17.81  1:57.69  2:46.66  3:22.62  4:04.52  4:35.24  5:08.66

   14.  IL II. (dečki)                     PK Ilirija Ljubljana   5:13.15   290                                 3,00          
        ALIČ, Nan, 06                                              ZIMIC, Urban, 07
        HUDOVORNIK, Erik, 07                                       JANČAR, Blaž, 07
            36.79  1:14.77  1:56.27  2:41.87  3:17.45  4:02.80  4:36.41  5:13.15

   15.  LL III. (dečki)                    PK Ljubljana           5:20.10   271                                    -          
        KOVAČIČ, Jurij, 07                                         SEVER, Marko, 07
        BURSAČ, Uroš, 07                                           JURKOVIČ, Jure, 07
            37.01  1:17.48  1:56.92  2:42.66  3:19.28  4:06.49  4:41.36  5:20.10

   16.  BM II. (dečki)                     PK Branik Maribor      5:33.55   239                                 1,00          
        KLENOVŠEK, Gari, 06                                        PERKOVIČ, Taj, 06
        MILANOVIČ, Tanai, 06                                       KRAMBERGER, Filip, 06
            41.24  1:25.64  2:12.16  3:07.34  3:41.30  4:22.26  4:55.51  5:33.55

   DSQ  KA I. (dečki)                      PK Kamnik                                                               -          
        SW 8.3 - 
        CENCELJ, Andraž, 07                                        TEMNIKAR, Aleks, 06
        JUSTIN, Miha, 07                                           VRHOVNIK, Matevž, 07
            42.06  1:25.17  2:10.81  3:02.34  3:38.55  4:31.51  5:10.08  5:56.02

   DNS  PC I. (dečki)                      DVŠ Posejdon Celje                                                      -          
        VRAČUN, Matic, 07                                          KIKER, Jan, 07
        SAVCHIK, Dementii, 07                                      GROBELNIK, Tilen, 06




TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41. disciplina/event                             Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley                                           Deklice
11.10.2020                                                                                                             Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:44.61  PK Olimpija Ljubljana                         OL     Maribor                              2019
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                      rojenklub                  rezultat točke                               ekipno          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LL I. (deklice)                    PK Ljubljana           4:45.58   525                                20,00          
        ROŽIČ, Ula, 07                                             PREDALIČ, Kaja, 07
        FORTUNA, Lena, 07                                          KORENJAK GOBBO, Moeti, 07
            34.49  1:10.44  1:49.10  2:33.13  3:05.40  3:43.28  4:12.85  4:45.58

    2.  FR I. (deklice)                    PK Fužinar Ravne       4:48.35   510                                17,00          
        GERDEJ, Nija, 07                                           LAJBAHER, Maja, 07
        GOLOB, Maja, 07                                            PODRŽAVNIK, Zara, 08
            34.13  1:11.61  1:50.18  2:35.34  3:06.53  3:43.47  4:14.34  4:48.35

    3.  RR I. (deklice)                    PK Ribnica             4:57.05   466                                15,00          
        ĆIROVIĆ, Zara, 08                                          ARKO, Marta, 07
        ŠKAPER, Neli, 07                                           RADIVOJEVIĆ, Olja, 07
            34.80  1:12.82  1:53.27  2:43.03  3:14.94  3:53.92  4:23.61  4:57.05

    4.  OL I. (deklice)                    PK Olimpija Ljubljan   5:03.83   436                                13,00          
        STROJANŠEK, Isabela, 08                                    BRICELJ, Iza, 08
        BELE, Hana, 08                                             URBANČIČ, Eva, 08
            36.89  1:16.93  1:55.96  2:40.55  3:14.98  3:58.59  4:29.63  5:03.83

    5.  LL II. (deklice)                   PK Ljubljana           5:04.02   435                                12,00          
        MELE, Ula, 07                                              NOVAK, Lena, 07
        RADELJ, Pika, 07                                           PRIMC, Lina, 07
            36.10  1:13.79  1:54.83  2:40.45  3:15.36  3:57.36  4:29.73  5:04.02

    6.  VV I. (deklice)                    PK Velenje             5:18.95   376                                11,00          
        ROMIH, Nastja, 07                                          POHOREC, Špela, 07
        JUKIĆ, Najya Hana, 08                                      PERC, Živa, 07
            38.58  1:20.33  2:00.87  2:48.30  3:24.59  4:11.75  4:43.64  5:18.95

    7.  TK I. (deklice)                    PK Triglav Kranj       5:19.64   374                                10,00          
        PULKO, Ema Tereza, 08                                      HRIBAR, Sergeja, 07
        PAJNTAR, Blaža, 08                                         LOZAR, Alina, 07
            37.80  1:19.06  2:00.75  2:48.19  3:25.63  4:08.78  4:42.40  5:19.64

    8.  IL I. (deklice)                    PK Ilirija Ljubljana   5:23.20   362                                 9,00          
        LIPOGLAVŠEK, Tjaša, 08                                     KLEMENČIČ, Ana Veronika, 08
        TRTNIK, Vita, 08                                           DOVŽAN, Neli, 07
            36.94  1:16.31  2:01.00  2:50.78  3:28.42  4:12.64  4:45.90  5:23.20

    9.  TOR I. (deklice)                   PK Torpedo Ljubljana   5:23.46   361                                 8,00          
        ŠAHIĆ, Tijana, 07                                          VRBINC, Ema, 08
        MIHELČIČ, Nika, 07                                         MEDVED, Ajda, 07
            43.89  1:32.55  2:12.25  2:57.98  3:31.20  4:11.30  4:44.95  5:23.46

   10.  OL II. (deklice)                   PK Olimpija Ljubljan   5:26.25   352                                 7,00          
        PUREBER, Klara, 08                                         STOJKOVIČ, Neža, 07
        ŽALAC, Lana, 07                                            KNEGO, Gaja, 07
            38.77  1:19.32  2:01.03  2:49.78  3:28.34  4:12.87  4:48.43  5:26.25

   11.  FR II.                             PK Fužinar Ravne       5:26.90   350                                 6,00          
        KOKOT, Lana, 07                                            KOŠELJNIK, Ula, 08
        PORI, Naja, 08                                             BOŽIČ, Eva, 07
            36.02  1:15.68  1:59.81  2:50.37  3:28.03  4:13.50  4:49.35  5:26.90

   12.  LL III. (deklice)                  PK Ljubljana           5:31.08   337                                    -          
        LJUBINKOVIĆ, Doris, 08                                     KOVAČ, Kaja, 08
        KRENN BUKOVEC, Nika, 08                                    KAC, Petra, 07
            42.56  1:26.42  2:10.59  3:00.82  3:38.41  4:27.15  4:57.55  5:31.08

   13.  TK II. (deklice)                   PK Triglav Kranj       5:35.77   323                                 4,00          
        KOKALJ, Tea, 07                                            KADIVEC, Patricija, 07
        FRLEC, Katarina, 08                                        CAMLEK, Maca, 07
            40.78  1:23.87  2:06.81  2:52.19  3:33.39  4:24.09  4:58.05  5:35.77

   14.  RR II. (deklice)                   PK Ribnica             5:45.08   297                                 3,00          
        KRIŽAN, Mia, 08                                            POJE MIHELIČ, Lana, 08
        VLAHOV, Dorotea, 08                                        NOVAK, Tia, 08
            41.64  1:27.55  2:11.79  3:03.57  3:39.50  4:23.29  5:01.67  5:45.08

   15.  BM I. (deklice)                    PK Branik Maribor      5:55.90   271                                 2,00          
        GYÖREK, Neja, 07                                           KAČIČ, Taja, 08
        VRTARIČ, Nina Evelin, 08                                   BEZLAJ, Anja, 08
            41.95  1:27.03  2:15.83  3:07.93  3:47.53  4:41.14  5:15.82  5:55.90

   16.  TK III. (deklice)                  PK Triglav Kranj       6:00.20   261                                    -          
        MALETIĆ, Maja, 08                                          ANKELE, Meta, 08
        ŠMID, Isabella, 07                                         KORELC, Karin, 08
            43.23  1:29.38  2:16.27  3:11.40  3:53.95  4:46.68  5:20.87  6:00.20

   DSQ  KK I. (deklice)                    PK Koper                                                                -          
        SW 10.11 - 
        ŠVONJA, Manca, 07                                          PANGERC, Neja, 07
        SILA, Neža, 07                                             RUGGIERI, Anna Laura, 08
            40.43  1:21.94  2:04.70  2:55.88  3:30.97  4:14.30  4:46.48  5:23.11




SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije