Državno šolsko prvenstvo v plavanju 2020
Kamnik (SLO),    18.9.2020,    50m bazen

Št. 1. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 2. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 3. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 5. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 6. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 8. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 9. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 10. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 11. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 12. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 13. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 14. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 15. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 16. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 17. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 18. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 19. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 20. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto

FINA Point Scoring 2020

--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:00                GIMNAZIJA ŠENTVID                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BUCALO, Uroš                  02   Gimnazija Šentvid        27.02   463       
    2.  ILAR, Nal                     05   Gimnazija Šentvid        28.36   400       
    3.  GAŠPARIČ, Nande               02   Gimnazija Šentvid        30.34   327       
    4.  PŠENIČNIK, Tiara              03   Gimnazija Šentvid        30.37   473       
    5.  ZIDAR, Uroš vid               05   Gimnazija Šentvid        31.11   303       
    6.  OVIJAČ, Pia                   05   Gimnazija Šentvid        31.75   414       
    7.  TRTNIK, Lana                  02   Gimnazija Šentvid        34.68   317       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:00                GIMNAZIJA ŠENTVID                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BUCALO, Uroš                  02   Gimnazija Šentvid        27.02   463       
    2.  ILAR, Nal                     05   Gimnazija Šentvid        28.36   400       
    3.  ZIDAR, Uroš vid               05   Gimnazija Šentvid        31.11   303       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 12:00                GIMNAZIJA ŠENTVID                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GAŠPARIČ, Nande               02   Gimnazija Šentvid        30.34   327       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:00                GIMNAZIJA ŠENTVID                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PŠENIČNIK, Tiara              03   Gimnazija Šentvid        30.37   473       
    2.  OVIJAČ, Pia                   05   Gimnazija Šentvid        31.75   414       
    3.  TRTNIK, Lana                  02   Gimnazija Šentvid        34.68   317       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:05                 GIMNAZIJA  ŠIŠKA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PUŠNIK, Jaka                  03   Gimnazija  Šiška         24.61   613       
    2.  GORNIK, Jure                  02   Gimnazija  Šiška         25.49   552       
    3.  VERČ, Peter                   04   Gimnazija  Šiška         25.68   539       
    4.  ĐJUKIČ, Robert                04   Gimnazija  Šiška         26.15   511       
    5.  RAJIČ, Timon                  05   Gimnazija  Šiška         26.24   506       
    6.  FURLAN ŠTULAR, Arne           05   Gimnazija  Šiška         26.52   490       
    7.  ŠTIH, Matevž                  05   Gimnazija  Šiška         27.01   463       
    8.  FAJON, Nej                    02   Gimnazija  Šiška         27.03   462       
    9.  MAJCEN, Patrik                03   Gimnazija  Šiška         27.08   460       
   10.  KAC, Tim                      03   Gimnazija  Šiška         29.62   351       
   11.  TEVŽ, Nika Pija               02   Gimnazija  Šiška         30.07   487       
   12.  STOJKOVIČ, Katja              04   Gimnazija  Šiška         30.82   452       
   13.  GERDUN, Jan                   05   Gimnazija  Šiška         31.83   283       
   14.  RIBAŠ, Luka                   03   Gimnazija  Šiška         39.36   149       


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:05                 GIMNAZIJA  ŠIŠKA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PUŠNIK, Jaka                  03   Gimnazija  Šiška         24.61   613       
    2.  GORNIK, Jure                  02   Gimnazija  Šiška         25.49   552       
    3.  VERČ, Peter                   04   Gimnazija  Šiška         25.68   539       
    4.  ĐJUKIČ, Robert                04   Gimnazija  Šiška         26.15   511       
    5.  RAJIČ, Timon                  05   Gimnazija  Šiška         26.24   506       
    6.  FURLAN ŠTULAR, Arne           05   Gimnazija  Šiška         26.52   490       
    7.  ŠTIH, Matevž                  05   Gimnazija  Šiška         27.01   463       
    8.  FAJON, Nej                    02   Gimnazija  Šiška         27.03   462       
    9.  MAJCEN, Patrik                03   Gimnazija  Šiška         27.08   460       
   10.  KAC, Tim                      03   Gimnazija  Šiška         29.62   351       


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 12:05                 GIMNAZIJA  ŠIŠKA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GERDUN, Jan                   05   Gimnazija  Šiška         31.83   283       
    2.  RIBAŠ, Luka                   03   Gimnazija  Šiška         39.36   149       


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:05                 GIMNAZIJA  ŠIŠKA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TEVŽ, Nika Pija               02   Gimnazija  Šiška         30.07   487       
    2.  STOJKOVIČ, Katja              04   Gimnazija  Šiška         30.82   452       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:13                GIMNAZIJA BEŽIGRAD                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DREU, Domen                   02   Gimnazija Bežigrad       25.77   534       
    2.  GOLOBIČ, Tim                  02   Gimnazija Bežigrad       25.89   526       
    3.  ILAR, Ula                     03   Gimnazija Bežigrad       30.82   452       


--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:13                GIMNAZIJA BEŽIGRAD                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DREU, Domen                   02   Gimnazija Bežigrad       25.77   534       
    2.  GOLOBIČ, Tim                  02   Gimnazija Bežigrad       25.89   526       


--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 12:13                GIMNAZIJA BEŽIGRAD                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ILAR, Ula                     03   Gimnazija Bežigrad       30.82   452       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:24                 ŠC KRANJ - SESGŠ                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEČIČ, Rok                    03   Šc Kranj - Sesgš         29.87   343       
    2.  REPINA, Taja                  03   Šc Kranj - Sesgš         33.08   366       


--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:24                 ŠC KRANJ - SESGŠ                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEČIČ, Rok                    03   Šc Kranj - Sesgš         29.87   343       


--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:24                 ŠC KRANJ - SESGŠ                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  REPINA, Taja                  03   Šc Kranj - Sesgš         33.08   366       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:29        GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ                    Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VOVK, Nace                    02   Gimnazija Franceta P     25.25   567       
    2.  RIJAVEC, Miha                 03   Gimnazija Franceta P     26.19   508       


--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:29        GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ                    Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VOVK, Nace                    02   Gimnazija Franceta P     25.25   567       
    2.  RIJAVEC, Miha                 03   Gimnazija Franceta P     26.19   508       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:40      GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIK                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PREBIL, Jernej                02   Gimnazija In Sš Rudo     25.29   565       
    2.  PREBIL, Jakob                 05   Gimnazija In Sš Rudo     28.87   379       
    3.  STANOVNIK, Zala               02   Gimnazija In Sš Rudo     41.96   179       
    4.  HAJDINJAK, Maja               02   Gimnazija In Sš Rudo     56.01    75       


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:40      GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIK                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PREBIL, Jernej                02   Gimnazija In Sš Rudo     25.29   565       
    2.  PREBIL, Jakob                 05   Gimnazija In Sš Rudo     28.87   379       


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 12:40      GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAISTRA KAMNIK                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STANOVNIK, Zala               02   Gimnazija In Sš Rudo     41.96   179       
    2.  HAJDINJAK, Maja               02   Gimnazija In Sš Rudo     56.01    75       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:46                 EGSŠ RADOVLJICA                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PERKO, Neja                   05   Egsš Radovljica          31.63   419       
    2.  DOLINAR, Tina                 03   Egsš Radovljica          34.58   320       
    3.  VRABEC, Aljoša                04   Egsš Radovljica          36.29   191       


--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 12:46                 EGSŠ RADOVLJICA                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRABEC, Aljoša                04   Egsš Radovljica          36.29   191       


--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:46                 EGSŠ RADOVLJICA                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PERKO, Neja                   05   Egsš Radovljica          31.63   419       


--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 12:46                 EGSŠ RADOVLJICA                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DOLINAR, Tina                 03   Egsš Radovljica          34.58   320       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:51           GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KATARIČ, Tit                  04   Gimnazija Jurija Veg     29.36   361       
    2.  PRIMOŽIČ, Gal                 02   Gimnazija Jurija Veg     30.24   330       
    3.  MAJDIČ, Tine                  03   Gimnazija Jurija Veg     30.76   314       
    4.  PRIMOŽIČ, An                  05   Gimnazija Jurija Veg     30.85   311       
    5.  LAHAJNAR, Črt                 05   Gimnazija Jurija Veg     32.94   255       


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:51           GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PRIMOŽIČ, An                  05   Gimnazija Jurija Veg     30.85   311       
    2.  LAHAJNAR, Črt                 05   Gimnazija Jurija Veg     32.94   255       


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 12:51           GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KATARIČ, Tit                  04   Gimnazija Jurija Veg     29.36   361       
    2.  PRIMOŽIČ, Gal                 02   Gimnazija Jurija Veg     30.24   330       
    3.  MAJDIČ, Tine                  03   Gimnazija Jurija Veg     30.76   314       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:57              GIMNAZIJA NOVA GORICA                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZAVRTANIK, Klemen             03   Gimnazija Nova Goric     26.11   513       
    2.  ŠAVLE, Špela                  03   Gimnazija Nova Goric     31.19   437       


--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:57              GIMNAZIJA NOVA GORICA                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZAVRTANIK, Klemen             03   Gimnazija Nova Goric     26.11   513       


--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:57              GIMNAZIJA NOVA GORICA                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠAVLE, Špela                  03   Gimnazija Nova Goric     31.19   437       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:02     SREDNJA EKONOMSKO - POSLOVNA ŠOLA KOPER                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠALINOVIČ, Enej               03   Srednja Ekonomsko -      25.25   567       
    2.  ALESSIO, Mia                  04   Srednja Ekonomsko -      34.87   312       
    3.  GOJKOVIČ PODVRŠČEK, Arlen     05   Srednja Ekonomsko -      39.59   213       


--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:02     SREDNJA EKONOMSKO - POSLOVNA ŠOLA KOPER                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠALINOVIČ, Enej               03   Srednja Ekonomsko -      25.25   567       


--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 13:02     SREDNJA EKONOMSKO - POSLOVNA ŠOLA KOPER                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ALESSIO, Mia                  04   Srednja Ekonomsko -      34.87   312       
    2.  GOJKOVIČ PODVRŠČEK, Arlen     05   Srednja Ekonomsko -      39.59   213       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:08                 GIMNAZIJA KOPER                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TURK, Matic                   04   Gimnazija Koper          24.96   587       
    2.  KOVAČIČ, Gaja                 05   Gimnazija Koper          29.83   499       
    3.  RIBAŠ, Pavlina                05   Gimnazija Koper          35.48   296       
    4.  MLINAR, Tia                   05   Gimnazija Koper          37.50   251       


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:08                 GIMNAZIJA KOPER                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TURK, Matic                   04   Gimnazija Koper          24.96   587       


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:08                 GIMNAZIJA KOPER                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOVAČIČ, Gaja                 05   Gimnazija Koper          29.83   499       
    2.  RIBAŠ, Pavlina                05   Gimnazija Koper          35.48   296       


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 13:08                 GIMNAZIJA KOPER                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MLINAR, Tia                   05   Gimnazija Koper          37.50   251       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:13           SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPER                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PREGELJ, Mark                 03   Srednja Tehniška Šol     26.69   480       
    2.  PURGAR, Borut                 04   Srednja Tehniška Šol     27.65   432       
    3.  MOŽINA, Nik                   04   Srednja Tehniška Šol     28.22   406       
    4.  RIHTER MEDOŠ, Mija            05   Srednja Tehniška Šol     28.46   575       


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:13           SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPER                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PREGELJ, Mark                 03   Srednja Tehniška Šol     26.69   480       
    2.  PURGAR, Borut                 04   Srednja Tehniška Šol     27.65   432       
    3.  MOŽINA, Nik                   04   Srednja Tehniška Šol     28.22   406       


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:13           SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPER                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RIHTER MEDOŠ, Mija            05   Srednja Tehniška Šol     28.46   575       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:18              ŠOLSKI CENTER VELENJE                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PRINCL, Maj                   04   Šolski Center Velenj     28.51   394       
    2.  PERC, Anže                    03   Šolski Center Velenj     28.55   392       
    3.  JUSIČ, Aida                   02   Šolski Center Velenj     28.86   551       
    4.  ROTENHAJZER RAMŠAK, Nik       05   Šolski Center Velenj     29.39   360       
    5.  NAVODNIK, Sara                05   Šolski Center Velenj     30.19   481       
    6.  JOVAN, Ema                    05   Šolski Center Velenj     30.88   450       
    7.  LOGAR, Tamara                 02   Šolski Center Velenj     31.18   437       
    8.  PURG, Deja                    04   Šolski Center Velenj     31.74   414       


--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:18              ŠOLSKI CENTER VELENJE                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PRINCL, Maj                   04   Šolski Center Velenj     28.51   394       
    2.  PERC, Anže                    03   Šolski Center Velenj     28.55   392       
    3.  ROTENHAJZER RAMŠAK, Nik       05   Šolski Center Velenj     29.39   360       


--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:18              ŠOLSKI CENTER VELENJE                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JUSIČ, Aida                   02   Šolski Center Velenj     28.86   551       
    2.  NAVODNIK, Sara                05   Šolski Center Velenj     30.19   481       
    3.  JOVAN, Ema                    05   Šolski Center Velenj     30.88   450       
    4.  LOGAR, Tamara                 02   Šolski Center Velenj     31.18   437       
    5.  PURG, Deja                    04   Šolski Center Velenj     31.74   414       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:24         ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA                    Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KELADIS, Luka                 03   Šc Ravne Na Koroškem     25.76   534       
    2.  KOROŠ, Anže                   03   Šc Ravne Na Koroškem     26.55   488       
    3.  ROTOVNIK, Tine                05   Šc Ravne Na Koroškem     27.01   463       
    4.  PETRIČ, Lovro                 05   Šc Ravne Na Koroškem     27.87   422       
    5.  KOKOT, Jan                    03   Šc Ravne Na Koroškem     28.39   399       
    6.  TUŠEK, Daša                   03   Šc Ravne Na Koroškem     28.47   574       
    7.  RAČNIK, Sara                  02   Šc Ravne Na Koroškem     28.65   563       
    8.  REMIC, Metka                  05   Šc Ravne Na Koroškem     29.57   512       
    9.  LESNIK REZAR, Žan             03   Šc Ravne Na Koroškem     30.19   332       
   10.  SEDAR, Manca                  04   Šc Ravne Na Koroškem     30.27   478       
   11.  KOKOŠINEK, Taja               05   Šc Ravne Na Koroškem     32.12   400       
   12.  SLAVIČ, Gini                  03   Šc Ravne Na Koroškem     33.73   345       


--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:24         ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA                    Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KELADIS, Luka                 03   Šc Ravne Na Koroškem     25.76   534       
    2.  KOROŠ, Anže                   03   Šc Ravne Na Koroškem     26.55   488       
    3.  ROTOVNIK, Tine                05   Šc Ravne Na Koroškem     27.01   463       
    4.  PETRIČ, Lovro                 05   Šc Ravne Na Koroškem     27.87   422       
    5.  KOKOT, Jan                    03   Šc Ravne Na Koroškem     28.39   399       
    6.  LESNIK REZAR, Žan             03   Šc Ravne Na Koroškem     30.19   332       


--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:24         ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIMNAZIJA                    Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TUŠEK, Daša                   03   Šc Ravne Na Koroškem     28.47   574       
    2.  RAČNIK, Sara                  02   Šc Ravne Na Koroškem     28.65   563       
    3.  REMIC, Metka                  05   Šc Ravne Na Koroškem     29.57   512       
    4.  SEDAR, Manca                  04   Šc Ravne Na Koroškem     30.27   478       
    5.  KOKOŠINEK, Taja               05   Šc Ravne Na Koroškem     32.12   400       
    6.  SLAVIČ, Gini                  03   Šc Ravne Na Koroškem     33.73   345       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:30                ŠC SLOVENJ GRADEC                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HANCMAN, Mojca                02   Šc Slovenj Gradec        29.11   537       
    2.  MENCINGER, Saša               02   Šc Slovenj Gradec        30.70   458       


--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:30                ŠC SLOVENJ GRADEC                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HANCMAN, Mojca                02   Šc Slovenj Gradec        29.11   537       


--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 13:30                ŠC SLOVENJ GRADEC                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MENCINGER, Saša               02   Šc Slovenj Gradec        30.70   458       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:36   ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠEGEL, Nuša                   03   Šc Slovenj Gradec -      28.51   572       
    2.  SEKAVČNIK, Taja               03   Šc Slovenj Gradec -      30.48   468       
    3.  ĐURIČIČ, Aleksandar           02   Šc Slovenj Gradec -      32.42   268       
    4.  GABER ZEBEC, Vianej           03   Šc Slovenj Gradec -      35.18   209       
   DSQ  ČAKAR, Aldin                  05   Šc Slovenj Gradec -      28.61             
        SW 4.4 - 


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 13:36   ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ĐURIČIČ, Aleksandar           02   Šc Slovenj Gradec -      32.42   268       
    2.  GABER ZEBEC, Vianej           03   Šc Slovenj Gradec -      35.18   209       
   DSQ  ČAKAR, Aldin                  05   Šc Slovenj Gradec -      28.61             
        SW 4.4 - 


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:36   ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠEGEL, Nuša                   03   Šc Slovenj Gradec -      28.51   572       
    2.  SEKAVČNIK, Taja               03   Šc Slovenj Gradec -      30.48   468       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:41         ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - SŠ RAVNE                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MAGER, Klemen                 03   Šc Ravne Na Koroškem     25.73   536       
    2.  KNEZ, Ožbej                   04   Šc Ravne Na Koroškem     28.27   404       


--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:41         ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - SŠ RAVNE                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MAGER, Klemen                 03   Šc Ravne Na Koroškem     25.73   536       
    2.  KNEZ, Ožbej                   04   Šc Ravne Na Koroškem     28.27   404       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 13:47        SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ANDRAŽ, Aljaž                 05   Srednja zdravstvena      27.22   453       
    2.  PETRIČ, Manca                 05   Srednja zdravstvena      30.21   480       
    3.  JAKOPIN, Han                  05   Srednja zdravstvena      33.75   237       


--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:47        SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ANDRAŽ, Aljaž                 05   Srednja zdravstvena      27.22   453       
    2.  JAKOPIN, Han                  05   Srednja zdravstvena      33.75   237       


--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 13:47        SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PETRIČ, Manca                 05   Srednja zdravstvena      30.21   480       



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije