Državno šolsko prvenstvo v plavanju 2020
Kamnik (SLO),    18.9.2020,    50m bazen

Št. 1. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 2. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 3. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 4. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 5. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 6. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 7. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 8. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 10. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 11. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 12. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 13. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 14. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 15. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 16. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 17. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 18. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 19. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 20. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 21. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 22. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 25. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 26. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 28. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 29. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 30. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 32. Vsi, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 33. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 34. Vsi, 50m Prosto/Free, Odprto    

FINA Point Scoring 2020

--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:00         ZVEZA ZA ŠPORT INVALIDOV SLOVENIJE                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEJNOVIČ, Aljaž               02   Šola za storitvene d     31.84   283       
    2.  STANAR, Luka                  06   Oš Brezovica pri Lju     39.40   149       
    3.  GLUŠIČ, Gašper                07   Oš Mozirje               47.06    87       
    4.  GALE BIZJAK, David            05   Center Iris              50.33    71       
    5.  KREMŽAR, Amadej               03   CVIU Velenje             55.83    52       
    6.  GOLČER, Anja                  03   CVIU Velenje             58.24    67       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                               S6
18.09.2020 - 9:00         ZVEZA ZA ŠPORT INVALIDOV SLOVENIJE                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GLUŠIČ, Gašper                07   Oš Mozirje               47.06    87       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                               S8
18.09.2020 - 9:00         ZVEZA ZA ŠPORT INVALIDOV SLOVENIJE                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STANAR, Luka                  06   Oš Brezovica pri Lju     39.40   149       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              S14
18.09.2020 - 9:00         ZVEZA ZA ŠPORT INVALIDOV SLOVENIJE                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEJNOVIČ, Aljaž               02   Šola za storitvene d     31.84   283       
    2.  GALE BIZJAK, David            05   Center Iris              50.33    71       
    3.  KREMŽAR, Amadej               03   CVIU Velenje             55.83    52       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              S14
18.09.2020 - 9:00         ZVEZA ZA ŠPORT INVALIDOV SLOVENIJE                   Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GOLČER, Anja                  03   CVIU Velenje             58.24    67       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:06                       OŠ VIČ                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MIKUŽ, Bor                    06   Oš Vič                   28.19   408       
    2.  URBANČIČ, Eva                 08   Oš Vič                   29.84   499       
    3.  RADELJ, Pika                  07   Oš Vič                   31.47   425       
    4.  PRIMC, Lina                   07   Oš Vič                   32.09   401       
    5.  PREDALIC, Vanja               06   Oš Vič                   32.66   380       
    6.  SRAKA, Luna                   06   Oš Vič                   32.72   378       
    7.  KRISTOFELC, Ula               08   Oš Vič                   37.03   261       
    8.  JELENC CANCAR, Eva            08   Oš Vič                   38.91   225       
    9.  REJC, Sara Lea                07   Oš Vič                   38.93   224       
   10.  OSTERC, Ozbej                 08   Oš Vič                   42.88   115       


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:06                       OŠ VIČ                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MIKUŽ, Bor                    06   Oš Vič                   28.19   408       


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 9:06                       OŠ VIČ                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OSTERC, Ozbej                 08   Oš Vič                   42.88   115       


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:06                       OŠ VIČ                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  URBANČIČ, Eva                 08   Oš Vič                   29.84   499       
    2.  RADELJ, Pika                  07   Oš Vič                   31.47   425       
    3.  PRIMC, Lina                   07   Oš Vič                   32.09   401       
    4.  PREDALIC, Vanja               06   Oš Vič                   32.66   380       
    5.  KRISTOFELC, Ula               08   Oš Vič                   37.03   261       
    6.  JELENC CANCAR, Eva            08   Oš Vič                   38.91   225       


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 9:06                       OŠ VIČ                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SRAKA, Luna                   06   Oš Vič                   32.72   378       
    2.  REJC, Sara Lea                07   Oš Vič                   38.93   224       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:13            OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZIMIC, Urban                  07   Oš Franca Rozmana -      30.18   332       
    2.  ŽNIDARŠIČ, Uma                06   Oš Franca Rozmana -      32.71   378       
    3.  TRTNIK, Vita                  08   Oš Franca Rozmana -      32.82   375       


--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:13            OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZIMIC, Urban                  07   Oš Franca Rozmana -      30.18   332       


--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:13            OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŽNIDARŠIČ, Uma                06   Oš Franca Rozmana -      32.71   378       
    2.  TRTNIK, Vita                  08   Oš Franca Rozmana -      32.82   375       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:18                 OŠ FRANCETA BEVKA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POTNIK, Matic                 08   Oš Franceta Bevka        31.70   287       


--------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:18                 OŠ FRANCETA BEVKA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POTNIK, Matic                 08   Oš Franceta Bevka        31.70   287       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:24                OŠ OSKARJA KOVAČIČA                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ILAR, Lun                     07   Oš Oskarja Kovačiča      30.05   336       


--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:24                OŠ OSKARJA KOVAČIČA                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ILAR, Lun                     07   Oš Oskarja Kovačiča      30.05   336       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:29                     OŠ VRHOVCI                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TREVEN, Kristjan              06   Oš Vrhovci               30.11   334       
    2.  SAMOTORČAN, David Luka        07   Oš Vrhovci               34.10   230       
    3.  KAPIČ, Tim                    07   Oš Vrhovci               34.89   215       


--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:29                     OŠ VRHOVCI                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TREVEN, Kristjan              06   Oš Vrhovci               30.11   334       


--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 9:29                     OŠ VRHOVCI                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SAMOTORČAN, David Luka        07   Oš Vrhovci               34.10   230       
    2.  KAPIČ, Tim                    07   Oš Vrhovci               34.89   215       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:35                    OŠ PRESERJE                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠUŠTARŠIČ, Nina               06   Oš Preserje              36.90   263       
    2.  PEČEK, Gal                    06   Oš Preserje              37.63   171       
    3.  JAMNIK, Saša                  06   Oš Preserje              38.94   224       


--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 9:35                    OŠ PRESERJE                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PEČEK, Gal                    06   Oš Preserje              37.63   171       


--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 9:35                    OŠ PRESERJE                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠUŠTARŠIČ, Nina               06   Oš Preserje              36.90   263       
    2.  JAMNIK, Saša                  06   Oš Preserje              38.94   224       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:40              OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BLATNIK, Nik                  06   Oš Dr. Franceta Preš     27.80   425       
    2.  ČIROVIČ, Lovro                08   Oš Dr. Franceta Preš     28.49   395       
    3.  TURK, Mitja                   06   Oš Dr. Franceta Preš     29.76   346       
    4.  ARKO, Marta                   07   Oš Dr. Franceta Preš     30.14   484       
    5.  RADIVOJEVIČ, Olja             07   Oš Dr. Franceta Preš     30.59   463       
    6.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   Oš Dr. Franceta Preš     31.25   434       
    7.  ĐUKIČ, Dora                   06   Oš Dr. Franceta Preš     32.91   372       
    8.  MARJANOVIČ, Ula               06   Oš Dr. Franceta Preš     33.01   368       


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:40              OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BLATNIK, Nik                  06   Oš Dr. Franceta Preš     27.80   425       
    2.  ČIROVIČ, Lovro                08   Oš Dr. Franceta Preš     28.49   395       
    3.  TURK, Mitja                   06   Oš Dr. Franceta Preš     29.76   346       


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:40              OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   Oš Dr. Franceta Preš     30.14   484       
    2.  RADIVOJEVIČ, Olja             07   Oš Dr. Franceta Preš     30.59   463       
    3.  ĆIROVIĆ, Zara                 08   Oš Dr. Franceta Preš     31.25   434       
    4.  ĐUKIČ, Dora                   06   Oš Dr. Franceta Preš     32.91   372       
    5.  MARJANOVIČ, Ula               06   Oš Dr. Franceta Preš     33.01   368       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:51             OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NOVAK, Lena                   07   Oš Preserje Pri Rado     30.29   477       
    2.  LAPUH, Mark Anej              07   Oš Preserje Pri Rado     30.99   307       
    3.  PILIH, Arne                   06   Oš Preserje Pri Rado     31.46   293       
    4.  VRHOVNIK, Matevž              08   Oš Preserje Pri Rado     33.28   248       
    5.  MLAKAR, Nace                  08   Oš Preserje Pri Rado     35.43   205       
    6.  NEGODIČ, Liam                 08   Oš Preserje Pri Rado     39.14   152       
    7.  SURLA, Matic                  07   Oš Preserje Pri Rado     42.49   119       


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:51             OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LAPUH, Mark Anej              07   Oš Preserje Pri Rado     30.99   307       
    2.  PILIH, Arne                   06   Oš Preserje Pri Rado     31.46   293       
    3.  VRHOVNIK, Matevž              08   Oš Preserje Pri Rado     33.28   248       
    4.  MLAKAR, Nace                  08   Oš Preserje Pri Rado     35.43   205       
    5.  NEGODIČ, Liam                 08   Oš Preserje Pri Rado     39.14   152       


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 9:51             OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SURLA, Matic                  07   Oš Preserje Pri Rado     42.49   119       


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:51             OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NOVAK, Lena                   07   Oš Preserje Pri Rado     30.29   477       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 9:57                     OŠ VODICE                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KADIVEC, Patricija            07   Oš Vodice                32.75   377       
    2.  ALJAŽ, Denis                  08   Oš Vodice                32.87   257       


--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:57                     OŠ VODICE                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ALJAŽ, Denis                  08   Oš Vodice                32.87   257       


--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 9:57                     OŠ VODICE                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KADIVEC, Patricija            07   Oš Vodice                32.75   377       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:02             OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KONČAR, Marko Gabriel         07   Oš Frana Albrehta Ka     29.58   353       


--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:02             OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KONČAR, Marko Gabriel         07   Oš Frana Albrehta Ka     29.58   353       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:08     OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KUSTEC, Filip                 06   Oš Davorina Jenka Ce     28.87   379       
    2.  PULKO, Ema Tereza             08   Oš Davorina Jenka Ce     32.12   400       
    3.  NOVAK, Lia                    08   Oš Davorina Jenka Ce     38.41   234       


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:08     OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KUSTEC, Filip                 06   Oš Davorina Jenka Ce     28.87   379       


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:08     OŠ DAVORINA JENKA CERKLJE NA GORENJSKEM                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PULKO, Ema Tereza             08   Oš Davorina Jenka Ce     32.12   400       
    2.  NOVAK, Lia                    08   Oš Davorina Jenka Ce     38.41   234       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:13                   OŠ ŽELEZNIKI                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SIRNIK, Daris                 06   Oš Železniki             29.06   372       
    2.  MEGUŠAR, Ožbej                06   Oš Železniki             30.72   315       
    3.  PFAJFAR, Žiga                 08   Oš Železniki             31.89   281       
    4.  ARKO, Kaja                    08   Oš Železniki             32.09   401       
    5.  KAVČIČ, Manca                 06   Oš Železniki             41.05   191       
    6.  KAVČIČ, Jakob                 06   Oš Železniki             41.81   125       
    7.  ŠINKOVEC, Urban               06   Oš Železniki             41.86   124       
    8.  MOHORIČ, Erika                06   Oš Železniki             42.68   170       
    9.  KLEMENČIČ, Zoja               06   Oš Železniki             42.73   169       


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:13                   OŠ ŽELEZNIKI                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SIRNIK, Daris                 06   Oš Železniki             29.06   372       
    2.  MEGUŠAR, Ožbej                06   Oš Železniki             30.72   315       
    3.  PFAJFAR, Žiga                 08   Oš Železniki             31.89   281       


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:13                   OŠ ŽELEZNIKI                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KAVČIČ, Jakob                 06   Oš Železniki             41.81   125       
    2.  ŠINKOVEC, Urban               06   Oš Železniki             41.86   124       


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:13                   OŠ ŽELEZNIKI                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Kaja                    08   Oš Železniki             32.09   401       
    2.  KAVČIČ, Manca                 06   Oš Železniki             41.05   191       
    3.  MOHORIČ, Erika                06   Oš Železniki             42.68   170       
    4.  KLEMENČIČ, Zoja               06   Oš Železniki             42.73   169       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:19                     OŠ ŽIRI                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TRČEK, Brina                  06   Oš Žiri                  36.85   265       


--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:19                     OŠ ŽIRI                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TRČEK, Brina                  06   Oš Žiri                  36.85   265       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:25              OŠ SIMONA JENKA KRANJ                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROMIH, Ana                    06   Oš Simona Jenka Kran     31.43   427       
    2.  ŠMID, Isabella                07   Oš Simona Jenka Kran     32.79   376       
    3.  KORELC, Karin                 08   Oš Simona Jenka Kran     32.82   375       


--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:25              OŠ SIMONA JENKA KRANJ                          Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROMIH, Ana                    06   Oš Simona Jenka Kran     31.43   427       
    2.  ŠMID, Isabella                07   Oš Simona Jenka Kran     32.79   376       
    3.  KORELC, Karin                 08   Oš Simona Jenka Kran     32.82   375       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:30             OŠ F.S. FINŽGARJA LESCE                         Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BRANILOVIČ ŠUMI, Maj          07   Oš F.S. Finžgarja Le     28.03   415       


--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:30             OŠ F.S. FINŽGARJA LESCE                         Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BRANILOVIČ ŠUMI, Maj          07   Oš F.S. Finžgarja Le     28.03   415       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:36               OŠ 8 TALCEV LOGATEC                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BABIČ, Črt                    06   Oš 8 Talcev Logatec      28.06   413       


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:36               OŠ 8 TALCEV LOGATEC                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BABIČ, Črt                    06   Oš 8 Talcev Logatec      28.06   413       


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:36               OŠ 8 TALCEV LOGATEC                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  BABIČ, Pika                   09   Oš 8 Talcev Logatec      33.44   354       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:41                    OŠ CERKNO                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KATARIĆ, Rok                  06   Oš Cerkno                29.74   347       
    2.  MOČNIK, Klara                 07   Oš Cerkno                32.12   400       
    3.  LAHAJNAR, Tiana               06   Oš Cerkno                32.64   381       
    4.  LAHAJNAR, Tjaša               08   Oš Cerkno                34.86   313       
    5.  LAPANJE, Janja                08   Oš Cerkno                35.00   309       
    6.  MOČNIK, Tija                  07   Oš Cerkno                38.16   238       
    7.  RAZPET, Anže                  07   Oš Cerkno                44.90   101       


--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:41                    OŠ CERKNO                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KATARIĆ, Rok                  06   Oš Cerkno                29.74   347       
    2.  RAZPET, Anže                  07   Oš Cerkno                44.90   101       


--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:41                    OŠ CERKNO                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MOČNIK, Klara                 07   Oš Cerkno                32.12   400       
    2.  LAHAJNAR, Tiana               06   Oš Cerkno                32.64   381       
    3.  LAHAJNAR, Tjaša               08   Oš Cerkno                34.86   313       
    4.  LAPANJE, Janja                08   Oš Cerkno                35.00   309       


--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:41                    OŠ CERKNO                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MOČNIK, Tija                  07   Oš Cerkno                38.16   238       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:47                     OŠ KOPER                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FINK, Amadej                  07   Oš Koper                 27.96   418       
    2.  VODOPIJA, Ajda                07   Oš Koper                 36.93   263       
    3.  TONČETIČ, Ida                 06   Oš Koper                 37.87   244       


--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:47                     OŠ KOPER                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FINK, Amadej                  07   Oš Koper                 27.96   418       


--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:47                     OŠ KOPER                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VODOPIJA, Ajda                07   Oš Koper                 36.93   263       


--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:47                     OŠ KOPER                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TONČETIČ, Ida                 06   Oš Koper                 37.87   244       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:52            OŠ DUŠANA BORDONA SEMEDELA                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ČAGALJ, Rok                   06   Oš Dušana Bordona Se     35.95   196       
    2.  BRULC, Andrej                 06   Oš Dušana Bordona Se     39.89   144       
    3.  TUNANOVIČ, Luka               06   Oš Dušana Bordona Se     43.01   114       
    4.  ČOPI, Liza                    08   Oš Dušana Bordona Se     43.14   165       
    5.  RADONOVIĆ, Stefan             06   Oš Dušana Bordona Se     45.65    96       
    6.  JAKULIN, Zala                 08   Oš Dušana Bordona Se     48.97   112       
        FRANCE, Patrick               06   Oš Dušana Bordona Se     48.97    77       
    8.  BABIČ, Nina                   07   Oš Dušana Bordona Se     49.89   106       
    9.  FRANČEŠKIN, Živa              08   Oš Dušana Bordona Se     52.49    91       


--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:52            OŠ DUŠANA BORDONA SEMEDELA                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ČAGALJ, Rok                   06   Oš Dušana Bordona Se     35.95   196       


--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:52            OŠ DUŠANA BORDONA SEMEDELA                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BRULC, Andrej                 06   Oš Dušana Bordona Se     39.89   144       
    2.  TUNANOVIČ, Luka               06   Oš Dušana Bordona Se     43.01   114       
    3.  RADONOVIĆ, Stefan             06   Oš Dušana Bordona Se     45.65    96       
    4.  FRANCE, Patrick               06   Oš Dušana Bordona Se     48.97    77       


--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:52            OŠ DUŠANA BORDONA SEMEDELA                       Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ČOPI, Liza                    08   Oš Dušana Bordona Se     43.14   165       
    2.  JAKULIN, Zala                 08   Oš Dušana Bordona Se     48.97   112       
    3.  BABIČ, Nina                   07   Oš Dušana Bordona Se     49.89   106       
    4.  FRANČEŠKIN, Živa              08   Oš Dušana Bordona Se     52.49    91       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 10:59          OŠ IVANA BABIČA-JAGRA MAREZIGE                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POVŠIČ, Sara                  08   Oš Ivana Babiča-Jagr     34.06   335       
    2.  PRODAN, Adam                  07   Oš Ivana Babiča-Jagr     37.95   167       
    3.  MIKLAVIČ, Nejc                07   Oš Ivana Babiča-Jagr     40.30   139       


--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 10:59          OŠ IVANA BABIČA-JAGRA MAREZIGE                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PRODAN, Adam                  07   Oš Ivana Babiča-Jagr     37.95   167       
    2.  MIKLAVIČ, Nejc                07   Oš Ivana Babiča-Jagr     40.30   139       


--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 10:59          OŠ IVANA BABIČA-JAGRA MAREZIGE                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POVŠIČ, Sara                  08   Oš Ivana Babiča-Jagr     34.06   335       





TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 11:15                    OŠ BREŽICE                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KAPUŠIN, Nejc                 06   Oš Brežice               29.89   342       
    2.  BABIČ, Maks Jon               07   Oš Brežice               38.13   164       
    3.  BOŽOVIČ, Gašper               07   Oš Brežice               38.37   161       
    4.  PINTERIČ, Naja                06   Oš Brežice               39.40   216       


--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 11:15                    OŠ BREŽICE                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KAPUŠIN, Nejc                 06   Oš Brežice               29.89   342       
    2.  BOŽOVIČ, Gašper               07   Oš Brežice               38.37   161       


--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 11:15                    OŠ BREŽICE                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BABIČ, Maks Jon               07   Oš Brežice               38.13   164       


--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 11:15                    OŠ BREŽICE                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PINTERIČ, Naja                06   Oš Brežice               39.40   216       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 11:21                OŠ IVANA CANKARJA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZUPANČIČ, Taj                 07   Oš Ivana Cankarja        29.55   354       


--------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 11:21                OŠ IVANA CANKARJA                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZUPANČIČ, Taj                 07   Oš Ivana Cankarja        29.55   354       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 11:31                 OŠ ŠALEK VELENJE                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠIBANC, Dane                  06   Oš Šalek Velenje         27.77   426       
    2.  GOLIČNIK, Val                 06   Oš Šalek Velenje         28.03   415       
    3.  MEŠELJ, Urh                   06   Oš Šalek Velenje         37.56   172       
    4.  PIUŠNIK, Gregor               06   Oš Šalek Velenje         39.22   151       
    5.  BALAŽIC, Aleks                06   Oš Šalek Velenje         40.05   142       
    6.  FLORJANČIČ, Žiga              06   Oš Šalek Velenje         54.80    55       


--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 11:31                 OŠ ŠALEK VELENJE                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠIBANC, Dane                  06   Oš Šalek Velenje         27.77   426       
    2.  GOLIČNIK, Val                 06   Oš Šalek Velenje         28.03   415       


--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                            NEKAT
18.09.2020 - 11:31                 OŠ ŠALEK VELENJE                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MEŠELJ, Urh                   06   Oš Šalek Velenje         37.56   172       
    2.  PIUŠNIK, Gregor               06   Oš Šalek Velenje         39.22   151       
    3.  BALAŽIC, Aleks                06   Oš Šalek Velenje         40.05   142       
    4.  FLORJANČIČ, Žiga              06   Oš Šalek Velenje         54.80    55       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 11:38                    OŠ DUPLEK                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORAČIN, Matt                 08   Oš Duplek                35.21   209       


--------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 11:38                    OŠ DUPLEK                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORAČIN, Matt                 08   Oš Duplek                35.21   209       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 11:43                    OŠ PUCONCI                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CAR, Tinkara                  07   Oš Puconci               31.84   410       


--------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 11:43                    OŠ PUCONCI                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CAR, Tinkara                  07   Oš Puconci               31.84   410       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event           Vsi, 4 x 50m Prosto/Free                         Odprto
18.09.2020 - 12:05                VIRTUALNE ŠTAFETE                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                                                 rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oš Vič 1                           Oš Vič                 2:22.72             
            28.19  1:00.91  1:39.84  2:22.72

    2.  Oš Železniki 1                     Oš Železniki           2:24.01             
            29.06  1:01.15  1:42.20  2:24.01

    3.  Oš Šalek Velenje 1                 Oš Šalek Velenje       2:24.60             
            27.77  1:05.33  1:44.55  2:24.60

    4.  Oš Cerkno 1                        Oš Cerkno              2:24.92             
            32.12  1:01.86  1:40.02  2:24.92

    5.  Oš Dušana Bordona Semedela         Oš Dušana Bordona Se   2:41.99             
            35.95  1:15.84  1:58.85  2:41.99




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 11:54                OŠ Hinka Smrekarja                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ĐORĐEVIĆ, Jaka                05   OŠ Hinka Smrekarja       28.01   416       
    2.  ZORKO, Zara                   07   OŠ Hinka Smrekarja       30.40   472       
    3.  JURKOVIČ, Jure                07   OŠ Hinka Smrekarja       31.48   293       
    4.  MEDVED, Ajda                  07   OŠ Hinka Smrekarja       33.82   342       


--------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 11:54                OŠ Hinka Smrekarja                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ĐORĐEVIĆ, Jaka                05   OŠ Hinka Smrekarja       28.01   416       
    2.  JURKOVIČ, Jure                07   OŠ Hinka Smrekarja       31.48   293       


--------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 11:54                OŠ Hinka Smrekarja                           Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZORKO, Zara                   07   OŠ Hinka Smrekarja       30.40   472       
    2.  MEDVED, Ajda                  07   OŠ Hinka Smrekarja       33.82   342       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event             Vsi, 50m Prosto/Free                           Odprto
18.09.2020 - 12:00                    OŠ Mengeš                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TEMNIKAR, Aleks               06   OŠ Mengeš                31.30   298       
    2.  TEMNIKAR, Klara               08   OŠ Mengeš                32.92   371       


--------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:00                    OŠ Mengeš                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TEMNIKAR, Aleks               06   OŠ Mengeš                31.30   298       


--------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                              KAT
18.09.2020 - 12:00                    OŠ Mengeš                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TEMNIKAR, Klara               08   OŠ Mengeš                32.92   371       



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije