8. Velika nagrada Slovenije - 47 . Mednarodni plavalni miting Ravne 2020
Ravne na Koroškem (SLO),    1. - 2.8.2020,    50m bazen

Št. 1. M/M, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 2. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 3. M/M, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 4. Ž/W, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 7. M/M, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 8. Ž/W, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 9. M/M, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 10. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 11. M/M, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 12. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 13. M/M, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto    Št. 14. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto
Št. 15. M/M, 1500m Prosto/Free, Odprto    Št. 16. Ž/W, 800m Prosto/Free, Odprto
Št. 1. M/M, 50m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 2. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 3. M/M, 50m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 4. Ž/W, 50m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 7. M/M, 200m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 8. Ž/W, 200m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 9. M/M, 100m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 10. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 11. M/M, 200m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 12. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 13. M/M, 200m Mešano/Medley, Finale, Odprto    Št. 14. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Finale, Odprto
Št. 15. M/M, 1500m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 16. Ž/W, 800m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 17. M/M, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 18. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 19. M/M, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 20. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 21. M/M, 400m Prosto/Free, Odprto    Št. 22. Ž/W, 400m Prosto/Free, Odprto
Št. 23. M/M, 200m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 24. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 25. M/M, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 26. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 27. M/M, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 28. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 29. M/M, 400m Mešano/Medley, Odprto    Št. 30. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Odprto
Št. 31. M/M, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 32. Ž/W, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 33. M/M, 800m Prosto/Free, Odprto    Št. 34. Ž/W, 1500m Prosto/Free, Odprto
Št. 31. M/M, 100m Prosto/Free, Izločilno, Odprto    Št. 17. M/M, 50m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 18. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 19. M/M, 50m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 20. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 21. M/M, 400m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 22. Ž/W, 400m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 23. M/M, 200m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 24. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 25. M/M, 100m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 26. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 27. M/M, 200m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 28. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 29. M/M, 400m Mešano/Medley, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 30. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 31. M/M, 100m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 32. Ž/W, 100m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 33. M/M, 800m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 34. Ž/W, 1500m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto    

FINA Point Scoring 2020

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  M1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                       Kazan (RUS)                                                                                                                                                             2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS Peter John                                                                                                                                                                                                   Dubaj/Dubai (UAE)                                                                                                                                                       2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK Matic                                                                                                                                                                                                       Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO dečki         30.48  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                           Maribor                                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO ml.dečki      33.88  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                   2019
Rekordi MM Ravne       27.76  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DRAGÚŇ Marián                                                                   90                                                                              Slovakia                                                                                                                                                   29.52                                                                             679  Q    
    2.  WIEKIERA Dawid                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 29.69                                                                             667  Q    
    3.  ZURAWEL Nazar                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 29.88                                                                             655  Q    
    4.  KNEZ Lovro                                                                      02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.17                                                                             636  Q    
    5.  ŠTEHARNIK Dejan                                                                 00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.35                                                                             625  Q    
    6.  BERLOŽNIK Jaš                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.57                                                                             611  Q    
    7.  MOŽE Matija                                                                     00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.72                                                                             602  Q    
    8.  BENČIČ Jaša                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             30.75                                                                             601  Q    
    9.  HROVAT Erik                                                                     01                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        31.02                                                                             585       
   10.  MEDVEŠEK Gal                                                                    02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           31.03                                                                             584  Q    
   11.  FAJON Nej                                                                       02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.04                                                                             584  Q    
   12.  MAGER Klemen                                                                    03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           31.14                                                                             578  Q    
   13.  MIHALIČ David                                                                   99                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.20                                                                             575       
   14.  ŠTIH Gašper                                                                     01                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.23                                                                             573       
   15.  SULLIVAN Luke                                                                   03                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                31.65                                                                             551       
   16.  DOVČ Lan                                                                        03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.83                                                                             541       
   17.  GOLOBIČ Tim                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       31.84                                                                             541       
   18.  KUKEC Nejc                                                                      01                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       32.22                                                                             522       
   19.  ŠTERN Timotej                                                                   03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          32.49                                                                             509       
   20.  PREDALIČ Luka                                                                   04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               32.78                                                                             496  Q    
   21.  GOLIČNIK Val                                                                    06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 33.04                                                                             484  Q    
   22.  KOROŠ Anže                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           33.24                                                                             475       
   23.  KNEZ Ožbej                                                                      04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           33.27                                                                             474  Q    
   24.  GRENC Gaber Luka                                                                06                                                                              Riba                                                                                                                                                       34.52                                                                             424  Q    
   25.  BLAGUS BASARIĆ Patrick                                                          04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               35.11                                                                             403  Q    
   26.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          35.12                                                                             403  Q    
   27.  ROTER Matic                                                                     04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           35.20                                                                             400  Q    
   28.  KOKOT Jan                                                                       03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           35.28                                                                             397       
   29.  VOGA Jon                                                                        04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              35.33                                                                             396  Q    
   30.  KLEPEC VABIČ Rok                                                                04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          35.55                                                                             388       
   31.  FURLAN ŠTULAR Arne                                                              05                                                                              Riba                                                                                                                                                       35.87                                                                             378       
   32.  OPREŠNIK Anže                                                                   03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 36.40                                                                             362       
   33.  MRKONJIČ Jan                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 37.35                                                                             335       
   34.  VERBOLE Kevin                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.78                                                                             324       
   35.  POTOČNIK Tian                                                                   06                                                                              Riba                                                                                                                                                       38.45                                                                             307       
   36.  KOCIČ Nikola Tin                                                                07                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        38.73                                                                             300       
   37.  VEJNOVIČ Rok                                                                    08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  40.22                                                                             268       
   38.  PANIČ Nal                                                                       07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           40.40                                                                             265       
   39.  ROTOVNIK Bor                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           42.38                                                                             229       
   40.  LUŽNIK Anže                                                                     07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              42.87                                                                             221       
   41.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           46.04                                                                             179       
   42.  JUSTIN Miha                                                                     07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  46.54                                                                             173       
   43.  KOROŠ Žiga                                                                      11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           52.18                                                                             122       
   DNS  PEVEC Gašper                                                                    05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                                                                                                                        
   DNS  ŠTIH Matevž                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                                                                                                                  


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  M2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                       Kazan (RUS)                                                                                                                                                             2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS Peter John                                                                                                                                                                                                   Dubaj/Dubai (UAE)                                                                                                                                                       2013
Rekordi MM Ravne       27.76  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WIEKIERA Dawid                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 29.69                                                                             667  Q    
    2.  ZURAWEL Nazar                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 29.88                                                                             655  Q    
    3.  KNEZ Lovro                                                                      02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.17                                                                             636  Q    
    4.  BERLOŽNIK Jaš                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.57                                                                             611  Q    
    5.  BENČIČ Jaša                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             30.75                                                                             601  Q    
    6.  MEDVEŠEK Gal                                                                    02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           31.03                                                                             584  Q    
    7.  FAJON Nej                                                                       02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.04                                                                             584  Q    
    8.  MAGER Klemen                                                                    03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           31.14                                                                             578  Q    
    9.  SULLIVAN Luke                                                                   03                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                31.65                                                                             551       
   10.  DOVČ Lan                                                                        03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.83                                                                             541       
   11.  GOLOBIČ Tim                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       31.84                                                                             541       
   12.  ŠTERN Timotej                                                                   03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          32.49                                                                             509       
   13.  KOROŠ Anže                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           33.24                                                                             475       
   14.  KOKOT Jan                                                                       03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           35.28                                                                             397       
   15.  OPREŠNIK Anže                                                                   03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 36.40                                                                             362       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  M3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                       Kazan (RUS)                                                                                                                                                             2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS Peter John                                                                                                                                                                                                   Dubaj/Dubai (UAE)                                                                                                                                                       2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK Matic                                                                                                                                                                                                       Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
Rekordi MM Ravne       27.76  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PREDALIČ Luka                                                                   04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               32.78                                                                             496  Q    
    2.  KNEZ Ožbej                                                                      04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           33.27                                                                             474  Q    
    3.  BLAGUS BASARIĆ Patrick                                                          04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               35.11                                                                             403  Q    
    4.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          35.12                                                                             403  Q    
    5.  ROTER Matic                                                                     04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           35.20                                                                             400  Q    
    6.  VOGA Jon                                                                        04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              35.33                                                                             396  Q    
    7.  KLEPEC VABIČ Rok                                                                04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          35.55                                                                             388       
    8.  FURLAN ŠTULAR Arne                                                              05                                                                              Riba                                                                                                                                                       35.87                                                                             378       
    9.  MRKONJIČ Jan                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 37.35                                                                             335       
   DNS  PEVEC Gašper                                                                    05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                                                                                                                        
   DNS  ŠTIH Matevž                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                                                                                                                  


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                       Kazan (RUS)                                                                                                                                                             2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS Peter John                                                                                                                                                                                                   Dubaj/Dubai (UAE)                                                                                                                                                       2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK Matic                                                                                                                                                                                                       Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO dečki         30.48  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                           Maribor                                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO ml.dečki      33.88  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                   2019
Rekordi MM Ravne       27.76  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GOLIČNIK Val                                                                    06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 33.04                                                                             484  Q    
    2.  GRENC Gaber Luka                                                                06                                                                              Riba                                                                                                                                                       34.52                                                                             424  Q    
    3.  VERBOLE Kevin                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.78                                                                             324       
    4.  POTOČNIK Tian                                                                   06                                                                              Riba                                                                                                                                                       38.45                                                                             307       
    5.  KOCIČ Nikola Tin                                                                07                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        38.73                                                                             300       
    6.  VEJNOVIČ Rok                                                                    08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  40.22                                                                             268       
    7.  PANIČ Nal                                                                       07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           40.40                                                                             265       
    8.  ROTOVNIK Bor                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           42.38                                                                             229       
    9.  LUŽNIK Anže                                                                     07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              42.87                                                                             221       
   10.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           46.04                                                                             179       
   11.  JUSTIN Miha                                                                     07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  46.54                                                                             173       
   12.  KOROŠ Žiga                                                                      11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           52.18                                                                             122       



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  W1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                          Eindhoven (NED)                                                                                                                                                         2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Helsinki (FIN)                                                                                                                                                          2018
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                  2016
Rek. SLO deklice       33.61  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                   2014
Rek. SLO ml.deklice    36.51  JAMŠEK Tesa Naja                                                                                                                                                                                                     Kranj                                                                                                                                                                   2006
Rekordi MM Ravne       31.94  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                               HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ERJAVEC Nuša                                                                    98                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 32.03                                                                             773  Q    
    2.  VOZEL Tjaša                                                                     94                                                                              KPD Zvezda Kranj                                                                                                                                           32.40                                                                             747  Q    
    3.  CHRZAN Zofia                                                                    05                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 32.81                                                                             719  Q    
    4.  TRNIKOVA Nikoleta                                                               02                                                                              Slovakia                                                                                                                                                   33.19                                                                             695  Q    
    5.  WOJTKOWIAK Alicja                                                               03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 33.95                                                                             649  Q    
    6.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          33.96                                                                             648  Q    
    7.  VOVK Tara                                                                       00                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               34.21                                                                             634  Q    
    8.  STANEK Katjuša                                                                  98                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           34.81                                                                             602  Q    
    9.  MIHALIČ Sara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      35.01                                                                             592  Q    
   10.  ČUČNIK Brina                                                                    01                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        35.42                                                                             571       
   11.  KUŠTER Taša                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      35.88                                                                             550  Q    
   12.  LOGAR Tamara                                                                    02                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 37.21                                                                             493       
   13.  GOLČMAN Lana                                                                    04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         37.40                                                                             485  Q    
   14.  FERBEŽAR Tara                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      37.73                                                                             473  Q    
   15.  GOLOB Maja                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.79                                                                             470  Q    
   16.  FORTUNA Lena                                                                    07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               38.02                                                                             462  Q    
   17.  PAKIŽ RUMPF Izabela                                                             06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            38.11                                                                             459  Q    
   18.  ANGLEITNER SAGADIN Laura                                                        05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          38.13                                                                             458  Q    
   19.  FRELIH UHELJ Sonča                                                              05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             38.25                                                                             454  Q    
   20.  LESTAN Iza                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      38.49                                                                             445  Q    
   21.  KORENJAK GOBBO Moeti                                                            07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               38.84                                                                             433  Q    
   22.  SEDAR Manca                                                                     04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           38.88                                                                             432       
   23.  MLAKAR Lea                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      39.05                                                                             426       
   24.  KUNŠTIĆ Lara                                                                    05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               39.12                                                                             424       
   25.  ČERIN Ema                                                                       06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      39.23                                                                             420       
   26.  PETERLIN Žana                                                                   04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  40.23                                                                             390       
   27.  LUKAN Ivana                                                                     08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  40.24                                                                             390       
   28.  BABNIK Astra                                                                    02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             40.25                                                                             389       
   29.  OKORN Zala                                                                      04                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        40.55                                                                             381       
   30.  MEDVED Tinkara                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           40.60                                                                             379       
   31.  SEKNE Ina                                                                       09                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              41.01                                                                             368       
   32.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 41.13                                                                             365       
   33.  URANJEK Zoja                                                                    06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       41.52                                                                             355       
   34.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala                                                        08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             42.89                                                                             322       
   35.  VERČ Saša                                                                       06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       43.07                                                                             318       
   36.  PORI Naja                                                                       08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           44.75                                                                             283       
   37.  RIBAŠ Pavlina                                                                   05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             47.62                                                                             235       
   38.  KUMER Eli                                                                       08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             49.37                                                                             211       
   39.  HVALEC Eva                                                                      09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             52.23                                                                             178       
   40.  JOVANOVIĆ Mia                                                                   09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             55.15                                                                             151       
   41.  VOGA Liu                                                                        11                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              55.93                                                                             145       
   42.  KRUŠIČ Žanin                                                                    10                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             58.89                                                                             124       
   43.  KOREN Maša                                                                      11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:02.52                                                                             103       
   DSQ  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                                                                                                             
        SW 4.4 - 
   DSQ  POBERŽNIK Manca                                                                 05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                                                                                                             
        SW 4.4 - 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  W2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                          Eindhoven (NED)                                                                                                                                                         2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Helsinki (FIN)                                                                                                                                                          2018
Rekordi MM Ravne       31.94  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                               HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WOJTKOWIAK Alicja                                                               03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 33.95                                                                             649  Q    
    2.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          33.96                                                                             648  Q    
    3.  MIHALIČ Sara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      35.01                                                                             592  Q    
    4.  KUŠTER Taša                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      35.88                                                                             550  Q    
    5.  GOLČMAN Lana                                                                    04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         37.40                                                                             485  Q    
    6.  FERBEŽAR Tara                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      37.73                                                                             473  Q    
    7.  SEDAR Manca                                                                     04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           38.88                                                                             432       
    8.  PETERLIN Žana                                                                   04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  40.23                                                                             390       
    9.  OKORN Zala                                                                      04                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        40.55                                                                             381       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  W3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                          Eindhoven (NED)                                                                                                                                                         2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Helsinki (FIN)                                                                                                                                                          2018
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                  2016
Rekordi MM Ravne       31.94  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                               HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CHRZAN Zofia                                                                    05                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 32.81                                                                             719  Q    
    2.  PAKIŽ RUMPF Izabela                                                             06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            38.11                                                                             459  Q    
    3.  ANGLEITNER SAGADIN Laura                                                        05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          38.13                                                                             458  Q    
    4.  FRELIH UHELJ Sonča                                                              05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             38.25                                                                             454  Q    
    5.  LESTAN Iza                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      38.49                                                                             445  Q    
    6.  MLAKAR Lea                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      39.05                                                                             426       
    7.  KUNŠTIĆ Lara                                                                    05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               39.12                                                                             424       
    8.  ČERIN Ema                                                                       06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      39.23                                                                             420       
    9.  MEDVED Tinkara                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           40.60                                                                             379       
   10.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 41.13                                                                             365       
   11.  URANJEK Zoja                                                                    06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       41.52                                                                             355       
   12.  VERČ Saša                                                                       06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       43.07                                                                             318       
   13.  RIBAŠ Pavlina                                                                   05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             47.62                                                                             235       
   DSQ  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                                                                                                             
        SW 4.4 - 
   DSQ  POBERŽNIK Manca                                                                 05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                                                                                                             
        SW 4.4 - 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                  W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                          Eindhoven (NED)                                                                                                                                                         2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Helsinki (FIN)                                                                                                                                                          2018
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                  2016
Rek. SLO deklice       33.61  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                   2014
Rek. SLO ml.deklice    36.51  JAMŠEK Tesa Naja                                                                                                                                                                                                     Kranj                                                                                                                                                                   2006
Rekordi MM Ravne       31.94  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                               HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GOLOB Maja                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.79                                                                             470  Q    
    2.  FORTUNA Lena                                                                    07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               38.02                                                                             462  Q    
    3.  KORENJAK GOBBO Moeti                                                            07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               38.84                                                                             433  Q    
    4.  LUKAN Ivana                                                                     08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  40.24                                                                             390       
    5.  SEKNE Ina                                                                       09                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              41.01                                                                             368       
    6.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala                                                        08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             42.89                                                                             322       
    7.  PORI Naja                                                                       08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           44.75                                                                             283       
    8.  KUMER Eli                                                                       08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             49.37                                                                             211       
    9.  HVALEC Eva                                                                      09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             52.23                                                                             178       
   10.  JOVANOVIĆ Mia                                                                   09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             55.15                                                                             151       
   11.  VOGA Liu                                                                        11                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              55.93                                                                             145       
   12.  KRUŠIČ Žanin                                                                    10                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             58.89                                                                             124       
   13.  KOREN Maša                                                                      11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:02.52                                                                             103       



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   M1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.19  GODEC Jernej                                                                                                                                                                                                         Montreal (CAN)                                                                                                                                                          2009
Rek. SLO mladinci      22.88  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO kadeti        23.99  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                 2010
Rek. SLO dečki         25.07  SAGMEISTER Rok                                                                                                                                                                                                       Maribor                                                                                                                                                                 2006
Rek. SLO ml.dečki      26.68  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Maribor                                                                                                                                                                 2019
Rekordi MM Ravne       22.98  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne                                                                                                                                                                   2008
Tokyo 2021 OG A Quali  22.01
Tokyo 2021 OG B Quali  22.67
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KAZMIERCZAK Bruno                                                               02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 23.77                                                                             680  Q    
    2.  KORDEŽ Gal                                                                      00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           24.17                                                                             647  Q    
    3.  MASTEN Tim                                                                      98                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        24.22                                                                             643  Q    
    4.  SCHWIETERT Ben                                                                  97                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           24.24                                                                             641  Q    
    5.  PRIMOŽIČ Marcel                                                                 00                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             24.58                                                                             615  Q    
    6.  SPITERI Rudi                                                                    02                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                24.66                                                                             609  Q    
    7.  GRADIŠEK Jaša                                                                   01                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 24.84                                                                             596  Q    
    8.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        24.99                                                                             585  Q    
    9.  JEREB Maks                                                                      03                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            25.15                                                                             574  Q    
   10.  KAC Jan                                                                         01                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        25.23                                                                             569       
   11.  SULLIVAN Luke                                                                   03                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                25.32                                                                             563  Q    
   12.  ODER Gašper                                                                     99                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.36                                                                             560       
   13.  KNEZ Lovro                                                                      02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.39                                                                             558  Q    
   14.  KLEMENC Peter                                                                   01                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               25.40                                                                             557       
   15.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             25.48                                                                             552  Q    
   16.  BRLEK Maj                                                                       03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             25.55                                                                             548  Q    
   17.  MAGER Klemen                                                                    03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.69                                                                             539  ?    
        VERČ Peter                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       25.69                                                                             539  ?    
   19.  ŠTEHARNIK Dejan                                                                 00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.80                                                                             532       
   20.  DREU Domen                                                                      02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        25.82                                                                             531       
   21.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          25.85                                                                             529  Q    
   22.  BIZJAK JAMBROVIČ Matic                                                          06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 25.91                                                                             525  Q    
   23.  JUG Sebastjan                                                                   05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            26.03                                                                             518  Q    
   24.  BEZJAK Nejc                                                                     05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          26.15                                                                             511  Q    
   25.  KORENT Leonardo                                                                 06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               26.22                                                                             507  Q    
   26.  POTOČNIK Vid                                                                    02                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              26.23                                                                             506       
   27.  BENČIČ Jaša                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             26.25                                                                             505       
   28.  MERKAČ Žiga                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           26.31                                                                             501       
   29.  POHOREC Matija                                                                  01                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 26.33                                                                             500       
   30.  GOLOBIČ Tim                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       26.37                                                                             498       
   31.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 26.39                                                                             497  Q    
   32.  RAJIĆ Timon                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      26.40                                                                             496       
   33.  HROVATIN Žiga                                                                   01                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        26.43                                                                             495       
   34.  PERC Anže                                                                       03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 26.50                                                                             491       
   35.  MATKO MARCIUS Liam Einar                                                        04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         26.53                                                                             489       
   36.  RIHTER Žan                                                                      00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           26.71                                                                             479       
   37.  ULAGA STERLE Cene                                                               04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      26.72                                                                             479       
   38.  PETERNEL Primož                                                                 04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              26.86                                                                             471       
   39.  METULJ Marcel                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           26.89                                                                             470       
   40.  BOREC Jaka                                                                      04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          26.91                                                                             469       
   41.  MAJCEN Patrik                                                                   03                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        26.93                                                                             468       
   42.  BELŠAK Timotej                                                                  05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          26.94                                                                             467       
   43.  HROVAT Erik                                                                     01                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        26.95                                                                             467       
   44.  BEZJAK Jaka Gal                                                                 07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          27.03                                                                             462       
   45.  BUCALO Uroš                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       27.05                                                                             461       
   46.  KRUMPAK Roy                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             27.07                                                                             460       
   47.  DOBNIKAR Rok                                                                    00                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       27.08                                                                             460       
        KOČEVAR Nik                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            27.08                                                                             460       
   49.  ŠIBANC Dane                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.16                                                                             456       
   50.  LUSKAR Alen                                                                     03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         27.20                                                                             454       
   51.  PREBIL Tai                                                                      02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       27.33                                                                             447       
   52.  SMOLNIKAR Tevž                                                                  05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              27.41                                                                             443       
   53.  POTOČNIK Janez                                                                  04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              27.49                                                                             440       
   54.  PETRIČ Lovro                                                                    05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           27.58                                                                             435       
   55.  FEKONJA Sergej                                                                  04                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 27.64                                                                             432       
   56.  AĆIMOVIĆ Luka                                                                   05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.75                                                                             427       
   57.  GOLIČNIK Val                                                                    06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.93                                                                             419       
        KREPEL Urban                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.93                                                                             419       
   59.  KOKOT Jan                                                                       03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           27.96                                                                             418       
   60.  PERC Jan                                                                        01                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.98                                                                             417       
   61.  ŠUMI BRANILOVIČ Maj                                                             07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              28.08                                                                             412       
   62.  RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof                                                      06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.10                                                                             412       
        ABUTOVIČ Filip                                                                  05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.10                                                                             412       
        MATANOVIČ Dani                                                                  02                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.10                                                                             412       
   65.  KOZOLE Jan                                                                      05                                                                              PK Celulozar Krško                                                                                                                                         28.13                                                                             410       
   66.  PRINCL Maj                                                                      04                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.19                                                                             408       
   67.  ZALOŽNIK Matic                                                                  07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.28                                                                             404       
   68.  GUŠTIN Anže                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.41                                                                             398       
   69.  GRENC Gaber Luka                                                                06                                                                              Riba                                                                                                                                                       28.49                                                                             395       
   70.  LAMOT Metod                                                                     05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.59                                                                             391       
   71.  PETERLIN Nik                                                                    06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  28.86                                                                             380       
   72.  ŠARVARI Balazs                                                                  04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.92                                                                             377       
   73.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          29.08                                                                             371       
   74.  VOGA Jon                                                                        04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              29.15                                                                             369       
   75.  MIRNIK Maj                                                                      06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 31.11                                                                             303       
   76.  LAPUH Mark Anej                                                                 07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  31.17                                                                             301       
   77.  LUŽNIK Anže                                                                     07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              31.53                                                                             291       
   78.  KOCIČ Nikola Tin                                                                07                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        31.89                                                                             281       
   79.  MARKAČ Nik                                                                      09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           33.11                                                                             251       
   80.  LAMOT Domen                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 35.68                                                                             201       
   81.  MUSTAFIĆ Omar                                                                   09                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 38.97                                                                             154       
   82.  KOROŠ Žiga                                                                      11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           41.10                                                                             131       
   DSQ  KOS LIPUŠČEK David                                                              05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                                                                                                             
        SW 4.4 - 
   DNS  KOREN Max                                                                       11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                                                                                                                       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   M2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.19  GODEC Jernej                                                                                                                                                                                                         Montreal (CAN)                                                                                                                                                          2009
Rek. SLO mladinci      22.88  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rekordi MM Ravne       22.98  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne                                                                                                                                                                   2008
Tokyo 2021 OG A Quali  22.01  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  22.67  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KAZMIERCZAK Bruno                                                               02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 23.77                                                                             680  Q    
    2.  SPITERI Rudi                                                                    02                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                24.66                                                                             609  Q    
    3.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        24.99                                                                             585  Q    
    4.  JEREB Maks                                                                      03                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            25.15                                                                             574  Q    
    5.  SULLIVAN Luke                                                                   03                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                25.32                                                                             563  Q    
    6.  KNEZ Lovro                                                                      02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.39                                                                             558  Q    
    7.  BRLEK Maj                                                                       03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             25.55                                                                             548  Q    
    8.  MAGER Klemen                                                                    03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.69                                                                             539  ?    
    9.  DREU Domen                                                                      02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        25.82                                                                             531       
   10.  POTOČNIK Vid                                                                    02                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              26.23                                                                             506       
   11.  BENČIČ Jaša                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             26.25                                                                             505       
   12.  MERKAČ Žiga                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           26.31                                                                             501       
   13.  GOLOBIČ Tim                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       26.37                                                                             498       
   14.  PERC Anže                                                                       03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 26.50                                                                             491       
   15.  MAJCEN Patrik                                                                   03                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        26.93                                                                             468       
   16.  BUCALO Uroš                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       27.05                                                                             461       
   17.  KRUMPAK Roy                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             27.07                                                                             460       
   18.  LUSKAR Alen                                                                     03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         27.20                                                                             454       
   19.  PREBIL Tai                                                                      02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       27.33                                                                             447       
   20.  KOKOT Jan                                                                       03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           27.96                                                                             418       
   21.  MATANOVIČ Dani                                                                  02                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.10                                                                             412       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   M3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.19  GODEC Jernej                                                                                                                                                                                                         Montreal (CAN)                                                                                                                                                          2009
Rek. SLO mladinci      22.88  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO kadeti        23.99  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                 2010
Rekordi MM Ravne       22.98  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne                                                                                                                                                                   2008
Tokyo 2021 OG A Quali  22.01  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  22.67  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             25.48                                                                             552  Q    
    2.  VERČ Peter                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       25.69                                                                             539  ?    
    3.  JUG Sebastjan                                                                   05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            26.03                                                                             518  Q    
    4.  BEZJAK Nejc                                                                     05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          26.15                                                                             511  Q    
    5.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 26.39                                                                             497  Q    
    6.  RAJIĆ Timon                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      26.40                                                                             496       
    7.  MATKO MARCIUS Liam Einar                                                        04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         26.53                                                                             489       
    8.  ULAGA STERLE Cene                                                               04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      26.72                                                                             479       
    9.  PETERNEL Primož                                                                 04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              26.86                                                                             471       
   10.  BOREC Jaka                                                                      04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          26.91                                                                             469       
   11.  BELŠAK Timotej                                                                  05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          26.94                                                                             467       
   12.  KOČEVAR Nik                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            27.08                                                                             460       
   13.  SMOLNIKAR Tevž                                                                  05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              27.41                                                                             443       
   14.  POTOČNIK Janez                                                                  04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              27.49                                                                             440       
   15.  PETRIČ Lovro                                                                    05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           27.58                                                                             435       
   16.  FEKONJA Sergej                                                                  04                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 27.64                                                                             432       
   17.  AĆIMOVIĆ Luka                                                                   05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.75                                                                             427       
   18.  KREPEL Urban                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.93                                                                             419       
   19.  ABUTOVIČ Filip                                                                  05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.10                                                                             412       
   20.  KOZOLE Jan                                                                      05                                                                              PK Celulozar Krško                                                                                                                                         28.13                                                                             410       
   21.  PRINCL Maj                                                                      04                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.19                                                                             408       
   22.  LAMOT Metod                                                                     05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.59                                                                             391       
   23.  ŠARVARI Balazs                                                                  04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.92                                                                             377       
   24.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          29.08                                                                             371       
   25.  VOGA Jon                                                                        04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              29.15                                                                             369       
   DSQ  KOS LIPUŠČEK David                                                              05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                                                                                                             
        SW 4.4 - 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.19  GODEC Jernej                                                                                                                                                                                                         Montreal (CAN)                                                                                                                                                          2009
Rek. SLO mladinci      22.88  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO kadeti        23.99  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                 2010
Rek. SLO dečki         25.07  SAGMEISTER Rok                                                                                                                                                                                                       Maribor                                                                                                                                                                 2006
Rek. SLO ml.dečki      26.68  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Maribor                                                                                                                                                                 2019
Rekordi MM Ravne       22.98  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne                                                                                                                                                                   2008
Tokyo 2021 OG A Quali  22.01  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  22.67  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          25.85                                                                             529  Q    
    2.  BIZJAK JAMBROVIČ Matic                                                          06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 25.91                                                                             525  Q    
    3.  KORENT Leonardo                                                                 06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               26.22                                                                             507  Q    
    4.  METULJ Marcel                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           26.89                                                                             470       
    5.  BEZJAK Jaka Gal                                                                 07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          27.03                                                                             462       
    6.  ŠIBANC Dane                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.16                                                                             456       
    7.  GOLIČNIK Val                                                                    06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 27.93                                                                             419       
    8.  ŠUMI BRANILOVIČ Maj                                                             07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              28.08                                                                             412       
    9.  RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof                                                      06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.10                                                                             412       
   10.  ZALOŽNIK Matic                                                                  07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.28                                                                             404       
   11.  GUŠTIN Anže                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 28.41                                                                             398       
   12.  GRENC Gaber Luka                                                                06                                                                              Riba                                                                                                                                                       28.49                                                                             395       
   13.  PETERLIN Nik                                                                    06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  28.86                                                                             380       
   14.  MIRNIK Maj                                                                      06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 31.11                                                                             303       
   15.  LAPUH Mark Anej                                                                 07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  31.17                                                                             301       
   16.  LUŽNIK Anže                                                                     07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              31.53                                                                             291       
   17.  KOCIČ Nikola Tin                                                                07                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        31.89                                                                             281       
   18.  MARKAČ Nik                                                                      09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           33.11                                                                             251       
   19.  LAMOT Domen                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 35.68                                                                             201       
   20.  MUSTAFIĆ Omar                                                                   09                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 38.97                                                                             154       
   21.  KOROŠ Žiga                                                                      11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           41.10                                                                             131       
   DNS  KOREN Max                                                                       11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                                                                                                                       



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   W1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.12  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Gvangdžu/Gwangju (KOR)                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO mladinke      25.35  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO kadetinje     25.68  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                      Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO deklice       26.87  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                          Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    28.49  ROŽIČ Ula                                                                                                                                                                                                            Kranj                                                                                                                                                                   2018
Rekordi MM Ravne       26.33  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2018
Tokyo 2021 OG A Quali  24.77
Tokyo 2021 OG B Quali  25.51
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MAIK Julia                                                                      03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 25.72                                                                             779  Q    
        Rekord MM Ravne
    2.  KOCIJAN Neža                                                                    99                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      26.84                                                                             685  Q    
    3.  MICHALICKOVA Zuzana                                                             02                                                                              Slovakia                                                                                                                                                   27.12                                                                             664  Q    
    4.  CIERPIALOWSKA Paulina                                                           05                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 27.38                                                                             646  Q    
    5.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          27.42                                                                             643  Q    
    6.  MAČEK SITAR Marja                                                               05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  27.92                                                                             609  Q    
    7.  MIŠVELJ Lara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      28.04                                                                             601  Q    
    8.  ŠEGEL Nuša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.35                                                                             582  Q    
    9.  MATKOVIČ Antea Maris                                                            02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        28.48                                                                             574       
   10.  PODBREGAR Hana                                                                  04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            28.49                                                                             573  Q    
   11.  ROŽIČ Ula                                                                       07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.54                                                                             570  Q    
   12.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.55                                                                             569       
   13.  ČRČEK Laura                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          28.69                                                                             561       
   14.  RAČNIK Sara                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.76                                                                             557       
   15.  JELESIJEVIČ Anja                                                                03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      28.80                                                                             555       
   16.  FILIPČIČ Eli                                                                    03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             28.82                                                                             554       
   17.  PEZO ZUPANČIČ Neža                                                              02                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.84                                                                             552       
   18.  WESENSCHEGG Aja Emma                                                            02                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            28.95                                                                             546       
   19.  BORNŠEK Zala                                                                    00                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            29.16                                                                             534       
   20.  JUSIĆ Aida                                                                      02                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.19                                                                             533       
   21.  LAJBAHER Maja                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           29.24                                                                             530  Q    
   22.  POHOREC Špela                                                                   07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.28                                                                             528  ?    
        LOGAR Tamara                                                                    02                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.28                                                                             528  ?    
   24.  REMIC Metka                                                                     05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           29.46                                                                             518  Q    
   25.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              29.58                                                                             512  Q    
   26.  PETRIČ Manca                                                                    05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      29.72                                                                             505  Q    
   27.  JOVAN Ema                                                                       05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.79                                                                             501       
   28.  KORENJAK GOBBO Moeti                                                            07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               29.92                                                                             495       
        JUKIĆ Najya Hana                                                                08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.92                                                                             495       
   30.  HAJDINJAK Ana                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      29.95                                                                             493       
   31.  ANGLEITNER SAGADIN Laura                                                        05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          29.97                                                                             492       
   32.  KNEZ Laura                                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            30.15                                                                             483       
   33.  TAVZES CIRMAN Ajda                                                              06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      30.16                                                                             483       
   34.  VEJNOVIČ Taja                                                                   06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  30.21                                                                             480       
   35.  GOLČMAN Lana                                                                    04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         30.32                                                                             475       
   36.  VEZENKOVA Maja                                                                  04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  30.34                                                                             474       
   37.  SEKAVČNIK Taja                                                                  03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.37                                                                             473       
        ZALAZNIK Sara                                                                   02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        30.37                                                                             473       
   39.  BABNIK Astra                                                                    02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             30.46                                                                             469       
   40.  ARTIČ Rea Tia                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      30.51                                                                             466       
   41.  ARNEŽ Maša                                                                      05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              30.61                                                                             462       
   42.  DAMJANIĆ Ella                                                                   03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         30.66                                                                             460       
        FRELIH UHELJ Sonča                                                              05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             30.66                                                                             460       
   44.  ŽAUCER Kaja                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                       30.70                                                                             458       
   45.  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 30.98                                                                             446       
   46.  MLAKAR Lea                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.21                                                                             436       
   47.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              31.28                                                                             433       
   48.  PERC Živa                                                                       07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 31.36                                                                             429       
   49.  ILAR Lina                                                                       04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               31.39                                                                             428       
   50.  PREDALIČ Vanja                                                                  06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               31.45                                                                             426       
   51.  OCEGUERA BATTELINO Isabel                                                       04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.53                                                                             423       
   52.  HRIBAR Alma                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                       31.61                                                                             419       
   53.  GREGORČIČ Kaja                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       31.83                                                                             411       
   54.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala                                                        08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             32.22                                                                             396       
   55.  BOLHA STOISAVLJEVIČ Rebeka                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            32.27                                                                             394       
   56.  PRINCL Nina                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 32.38                                                                             390       
   57.  PRIMC Lina                                                                      07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               32.44                                                                             388       
   58.  GABRIČ BRONIČ Lunja                                                             06                                                                              Riba                                                                                                                                                       32.52                                                                             385       
   59.  OKORN Ana                                                                       03                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        32.53                                                                             385       
   60.  SEDIČ Špela                                                                     06                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             32.56                                                                             384       
   61.  LOZAR Alina                                                                     07                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           32.58                                                                             383       
   62.  TOMAŽEVIČ Maruša                                                                05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      32.76                                                                             377       
   63.  KREVS Emma                                                                      08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             33.25                                                                             360       
   64.  ROMIH Nastja                                                                    07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 33.40                                                                             355       
   65.  STARIN Maruška                                                                  03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             33.46                                                                             354       
   66.  ALESSIO Mia                                                                     04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             33.54                                                                             351       
   67.  SEKNE Ina                                                                       09                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              33.90                                                                             340       
   68.  HLASTAN Eliana                                                                  09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           35.05                                                                             307       
   69.  RIBAŠ Pavlina                                                                   05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             36.22                                                                             279       
   70.  PETRIČ Klara                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.05                                                                             260       
   71.  POROBIJA Zala                                                                   08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.30                                                                             255       
   72.  MRKONJIČ Tia                                                                    10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 37.95                                                                             242       
   73.  KUMER Eli                                                                       08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             38.24                                                                             237       
   74.  SUŠEC JAMBROVIČ Ana                                                             10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 39.61                                                                             213       
   75.  HVALEC Eva                                                                      09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             40.59                                                                             198       
   76.  VOGA Liu                                                                        11                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              41.33                                                                             187       
   77.  JOVANOVIĆ Mia                                                                   09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             43.18                                                                             164       
   78.  KRUŠIČ Žanin                                                                    10                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             51.56                                                                              96       
   DSQ  FRELIH Petra                                                                    06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                                                                                                                          
        SW 4.4 - 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   W2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.12  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Gvangdžu/Gwangju (KOR)                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO mladinke      25.35  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rekordi MM Ravne       26.33  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2018
Tokyo 2021 OG A Quali  24.77  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  25.51  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MAIK Julia                                                                      03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 25.72                                                                             779  Q    
        Rekord MM Ravne
    2.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          27.42                                                                             643  Q    
    3.  MIŠVELJ Lara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      28.04                                                                             601  Q    
    4.  ŠEGEL Nuša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.35                                                                             582  Q    
    5.  PODBREGAR Hana                                                                  04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            28.49                                                                             573  Q    
    6.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.55                                                                             569       
    7.  ČRČEK Laura                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          28.69                                                                             561       
    8.  JELESIJEVIČ Anja                                                                03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      28.80                                                                             555       
    9.  FILIPČIČ Eli                                                                    03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             28.82                                                                             554       
   10.  GOLČMAN Lana                                                                    04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         30.32                                                                             475       
   11.  VEZENKOVA Maja                                                                  04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  30.34                                                                             474       
   12.  SEKAVČNIK Taja                                                                  03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.37                                                                             473       
   13.  DAMJANIĆ Ella                                                                   03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         30.66                                                                             460       
   14.  ILAR Lina                                                                       04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               31.39                                                                             428       
   15.  OCEGUERA BATTELINO Isabel                                                       04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.53                                                                             423       
   16.  OKORN Ana                                                                       03                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        32.53                                                                             385       
   17.  STARIN Maruška                                                                  03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             33.46                                                                             354       
   18.  ALESSIO Mia                                                                     04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             33.54                                                                             351       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   W3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.12  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Gvangdžu/Gwangju (KOR)                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO mladinke      25.35  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO kadetinje     25.68  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                      Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rekordi MM Ravne       26.33  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2018
Tokyo 2021 OG A Quali  24.77  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  25.51  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CIERPIALOWSKA Paulina                                                           05                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 27.38                                                                             646  Q    
    2.  MAČEK SITAR Marja                                                               05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  27.92                                                                             609  Q    
    3.  REMIC Metka                                                                     05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           29.46                                                                             518  Q    
    4.  PETRIČ Manca                                                                    05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      29.72                                                                             505  Q    
    5.  JOVAN Ema                                                                       05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.79                                                                             501       
    6.  HAJDINJAK Ana                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      29.95                                                                             493       
    7.  ANGLEITNER SAGADIN Laura                                                        05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          29.97                                                                             492       
    8.  KNEZ Laura                                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            30.15                                                                             483       
    9.  TAVZES CIRMAN Ajda                                                              06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      30.16                                                                             483       
   10.  VEJNOVIČ Taja                                                                   06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  30.21                                                                             480       
   11.  ARTIČ Rea Tia                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      30.51                                                                             466       
   12.  ARNEŽ Maša                                                                      05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              30.61                                                                             462       
   13.  FRELIH UHELJ Sonča                                                              05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             30.66                                                                             460       
   14.  ŽAUCER Kaja                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                       30.70                                                                             458       
   15.  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 30.98                                                                             446       
   16.  MLAKAR Lea                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.21                                                                             436       
   17.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              31.28                                                                             433       
   18.  PREDALIČ Vanja                                                                  06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               31.45                                                                             426       
   19.  HRIBAR Alma                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                       31.61                                                                             419       
   20.  GREGORČIČ Kaja                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       31.83                                                                             411       
   21.  BOLHA STOISAVLJEVIČ Rebeka                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            32.27                                                                             394       
   22.  PRINCL Nina                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 32.38                                                                             390       
   23.  GABRIČ BRONIČ Lunja                                                             06                                                                              Riba                                                                                                                                                       32.52                                                                             385       
   24.  SEDIČ Špela                                                                     06                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             32.56                                                                             384       
   25.  TOMAŽEVIČ Maruša                                                                05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      32.76                                                                             377       
   26.  RIBAŠ Pavlina                                                                   05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             36.22                                                                             279       
   DSQ  FRELIH Petra                                                                    06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                                                                                                                          
        SW 4.4 - 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                   W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.12  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Gvangdžu/Gwangju (KOR)                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO mladinke      25.35  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO kadetinje     25.68  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                      Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO deklice       26.87  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                          Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    28.49  ROŽIČ Ula                                                                                                                                                                                                            Kranj                                                                                                                                                                   2018
Rekordi MM Ravne       26.33  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2018
Tokyo 2021 OG A Quali  24.77  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  25.51  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROŽIČ Ula                                                                       07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.54                                                                             570  Q    
    2.  LAJBAHER Maja                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           29.24                                                                             530  Q    
    3.  POHOREC Špela                                                                   07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.28                                                                             528  ?    
    4.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              29.58                                                                             512  Q    
    5.  KORENJAK GOBBO Moeti                                                            07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               29.92                                                                             495       
        JUKIĆ Najya Hana                                                                08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.92                                                                             495       
    7.  PERC Živa                                                                       07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 31.36                                                                             429       
    8.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala                                                        08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             32.22                                                                             396       
    9.  PRIMC Lina                                                                      07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               32.44                                                                             388       
   10.  LOZAR Alina                                                                     07                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           32.58                                                                             383       
   11.  KREVS Emma                                                                      08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             33.25                                                                             360       
   12.  ROMIH Nastja                                                                    07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 33.40                                                                             355       
   13.  SEKNE Ina                                                                       09                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              33.90                                                                             340       
   14.  HLASTAN Eliana                                                                  09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           35.05                                                                             307       
   15.  PETRIČ Klara                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.05                                                                             260       
   16.  POROBIJA Zala                                                                   08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.30                                                                             255       
   17.  MRKONJIČ Tia                                                                    10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 37.95                                                                             242       
   18.  KUMER Eli                                                                       08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             38.24                                                                             237       
   19.  SUŠEC JAMBROVIČ Ana                                                             10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 39.61                                                                             213       
   20.  HVALEC Eva                                                                      09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             40.59                                                                             198       
   21.  VOGA Liu                                                                        11                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              41.33                                                                             187       
   22.  JOVANOVIĆ Mia                                                                   09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             43.18                                                                             164       
   23.  KRUŠIČ Žanin                                                                    10                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                             51.56                                                                              96       



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  M1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       54.88  MEDVEŠEK Blaž                                                                                                                                                                                                       Montreal (CAN)                                                                                                                                                         2005
Rek. SLO mladinci        56.47  BOŠKAN Sašo                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO kadeti          59.19  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki         1:01.40  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Gjur/Győr (HUN)                                                                                                                                                        2016
Rek. SLO ml.dečki      1:07.41  SONNENSCHEIN Darin                                                                                                                                                                                                  Maribor                                                                                                                                                                2006
Rekordi MM Ravne         57.43  BOHUS Richard                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    53.85
Tokyo 2021 OG B Quali    55.47
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOSINSKI Filip                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 58.59                                                                             693  Q    
            28.27    58.59
    2.  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                          01                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               58.73                                                                             688  Q    
            28.58    58.73
    3.  BOŠKAN Sašo                                                                     02                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           58.84                                                                             684  Q    
            27.89    58.84
    4.  RADZISZEWSKI Krzysztof                                                          02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 59.31                                                                             668  Q    
            28.45    59.31
    5.  ZAJAC Mateusz                                                                   02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:00.52                                                                             628  Q    
            28.80  1:00.52
    6.  SIENKIEWICZ Aleksander                                                          03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:00.54                                                                             628  Q    
            29.16  1:00.54
    7.  GLADEK Nik                                                                      03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:01.47                                                                             600  Q    
            29.70  1:01.47
    8.  WAREING Sean James                                                              01                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              1:02.11                                                                             581  Q    
            30.38  1:02.11
    9.  ROZENEK Patryk                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:02.38                                                                             574  Q    
            30.45  1:02.38
   10.  BIZJAK Tim                                                                      04                                                                              PK Celulozar Krško                                                                                                                                       1:03.66                                                                             540  Q    
            30.75  1:03.66
   11.  KOROŠ Anže                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:03.78                                                                             537       
            31.09  1:03.78
   12.  KOŠIR Mark                                                                      02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:03.82                                                                             536       
            30.56  1:03.82
   13.  MASTEN Tim                                                                      98                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      1:04.22                                                                             526       
            32.03  1:04.22
   14.  NAHTIGAL Benjamin                                                               03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:04.60                                                                             517       
            31.13  1:04.60
   15.  RIHTMAN Aleks                                                                   02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:04.82                                                                             511       
            30.36  1:04.82
   16.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      1:05.10                                                                             505       
            31.90  1:05.10
   17.  POTEMIN Jaroslav                                                                05                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:06.03                                                                             484  Q    
            32.11  1:06.03
   18.  RAĐENOVIĆ Matej                                                                 04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:06.38                                                                             476  Q    
            31.76  1:06.38
   19.  SLANA Bor                                                                       05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:06.69                                                                             469  Q    
            32.24  1:06.69
   20.  MEDVEŠEK Gal                                                                    02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:08.71                                                                             429       
            32.69  1:08.71
   21.  RAMŠAK ROTENHAJZER Nik                                                          05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:08.96                                                                             425  Q    
            32.75  1:08.96
   22.  FAJON Nej                                                                       02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:09.51                                                                             415       
            33.99  1:09.51
   23.  LAMOT Metod                                                                     05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:10.04                                                                             405  Q    
            33.77  1:10.04
   24.  ZALOŽNIK Matic                                                                  07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:12.40                                                                             367  Q    
            34.78  1:12.40
   25.  GUŠTIN Anže                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:12.67                                                                             363       
            35.40  1:12.67
   26.  PETRIČ Lovro                                                                    05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:12.73                                                                             362       
            35.67  1:12.73
   27.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:14.75                                                                             333       
            36.07  1:14.75
   28.  PRINCL Miha                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:15.31                                                                             326       
            35.99  1:15.31
   29.  VERBOLE Kevin                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:18.30                                                                             290       
            37.52  1:18.30
   30.  PANIČ Nal                                                                       07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:21.51                                                                             257       
          1:21.51
   31.  MARKAČ Nik                                                                      09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:22.43                                                                             248       
            39.77  1:22.43
   32.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:30.52                                                                             187       
            43.86  1:30.52
   33.  LAMOT Domen                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:30.65                                                                             187       
            45.23  1:30.65
   34.  MUSTAFIĆ Omar                                                                   09                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:43.12                                                                             127       
            50.19  1:43.12
   DNS  KOREN Max                                                                       11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                                                                                                                       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  M2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       54.88  MEDVEŠEK Blaž                                                                                                                                                                                                       Montreal (CAN)                                                                                                                                                         2005
Rek. SLO mladinci        56.47  BOŠKAN Sašo                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne         57.43  BOHUS Richard                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    53.85  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    55.47  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BOŠKAN Sašo                                                                     02                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           58.84                                                                             684  Q    
            27.89    58.84
    2.  RADZISZEWSKI Krzysztof                                                          02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 59.31                                                                             668  Q    
            28.45    59.31
    3.  ZAJAC Mateusz                                                                   02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:00.52                                                                             628  Q    
            28.80  1:00.52
    4.  SIENKIEWICZ Aleksander                                                          03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:00.54                                                                             628  Q    
            29.16  1:00.54
    5.  GLADEK Nik                                                                      03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:01.47                                                                             600  Q    
            29.70  1:01.47
    6.  ROZENEK Patryk                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:02.38                                                                             574  Q    
            30.45  1:02.38
    7.  KOROŠ Anže                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:03.78                                                                             537       
            31.09  1:03.78
    8.  KOŠIR Mark                                                                      02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:03.82                                                                             536       
            30.56  1:03.82
    9.  NAHTIGAL Benjamin                                                               03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:04.60                                                                             517       
            31.13  1:04.60
   10.  RIHTMAN Aleks                                                                   02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:04.82                                                                             511       
            30.36  1:04.82
   11.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      1:05.10                                                                             505       
            31.90  1:05.10
   12.  MEDVEŠEK Gal                                                                    02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:08.71                                                                             429       
            32.69  1:08.71
   13.  FAJON Nej                                                                       02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:09.51                                                                             415       
            33.99  1:09.51


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  M3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       54.88  MEDVEŠEK Blaž                                                                                                                                                                                                       Montreal (CAN)                                                                                                                                                         2005
Rek. SLO mladinci        56.47  BOŠKAN Sašo                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO kadeti          59.19  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rekordi MM Ravne         57.43  BOHUS Richard                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    53.85  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    55.47  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOSINSKI Filip                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 58.59                                                                             693  Q    
            28.27    58.59
    2.  BIZJAK Tim                                                                      04                                                                              PK Celulozar Krško                                                                                                                                       1:03.66                                                                             540  Q    
            30.75  1:03.66
    3.  POTEMIN Jaroslav                                                                05                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:06.03                                                                             484  Q    
            32.11  1:06.03
    4.  RAĐENOVIĆ Matej                                                                 04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:06.38                                                                             476  Q    
            31.76  1:06.38
    5.  SLANA Bor                                                                       05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:06.69                                                                             469  Q    
            32.24  1:06.69
    6.  RAMŠAK ROTENHAJZER Nik                                                          05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:08.96                                                                             425  Q    
            32.75  1:08.96
    7.  LAMOT Metod                                                                     05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:10.04                                                                             405  Q    
            33.77  1:10.04
    8.  PETRIČ Lovro                                                                    05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:12.73                                                                             362       
            35.67  1:12.73
    9.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:14.75                                                                             333       
            36.07  1:14.75


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       54.88  MEDVEŠEK Blaž                                                                                                                                                                                                       Montreal (CAN)                                                                                                                                                         2005
Rek. SLO mladinci        56.47  BOŠKAN Sašo                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO kadeti          59.19  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki         1:01.40  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Gjur/Győr (HUN)                                                                                                                                                        2016
Rek. SLO ml.dečki      1:07.41  SONNENSCHEIN Darin                                                                                                                                                                                                  Maribor                                                                                                                                                                2006
Rekordi MM Ravne         57.43  BOHUS Richard                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    53.85  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    55.47  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZALOŽNIK Matic                                                                  07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:12.40                                                                             367  Q    
            34.78  1:12.40
    2.  GUŠTIN Anže                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:12.67                                                                             363       
            35.40  1:12.67
    3.  PRINCL Miha                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:15.31                                                                             326       
            35.99  1:15.31
    4.  VERBOLE Kevin                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:18.30                                                                             290       
            37.52  1:18.30
    5.  PANIČ Nal                                                                       07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:21.51                                                                             257       
          1:21.51
    6.  MARKAČ Nik                                                                      09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:22.43                                                                             248       
            39.77  1:22.43
    7.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:30.52                                                                             187       
            43.86  1:30.52
    8.  LAMOT Domen                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:30.65                                                                             187       
            45.23  1:30.65
    9.  MUSTAFIĆ Omar                                                                   09                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:43.12                                                                             127       
            50.19  1:43.12
   DNS  KOREN Max                                                                       11                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                                                                                                                       



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  W1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:01.85  ČARMAN Anja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2008
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO deklice       1:05.50  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2014
Rek. SLO ml.deklice    1:10.92  JELESIJEVIČ Anja                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:03.36  PANZIERA Margherita                                                                                                                                                                                          ITA    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:00.25
Tokyo 2021 OG B Quali  1:02.06
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠEGEL Janja                                                                     01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:06.26                                                                             655  Q    
            31.83  1:06.26
    2.  FORTUNA Liza                                                                    03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:07.56                                                                             618  Q    
            32.89  1:07.56
    3.  KOCIJAN Neža                                                                    99                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:08.13                                                                             603  Q    
            33.14  1:08.13
    4.  JAMŠEK Janja                                                                    01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:08.48                                                                             594  Q    
            33.01  1:08.48
    5.  PŠENIČNIK Neli                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:08.94                                                                             582  Q    
            33.33  1:08.94
    6.  HANCMAN Urška                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:09.16                                                                             576  Q    
            33.22  1:09.16
    7.  JELESIJEVIČ Anja                                                                03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:09.27                                                                             574  Q    
            33.58  1:09.27
    8.  TOMAŽIČ Špela                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:09.60                                                                             565  Q    
            33.96  1:09.60
    9.  BENDE Eva                                                                       04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:10.15                                                                             552  Q    
            33.88  1:10.15
   10.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:10.86                                                                             536  Q    
            34.20  1:10.86
   11.  VALANT Gaja Lucija                                                              04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:13.02                                                                             490  Q    
            35.36  1:13.02
   12.  ANŽUR Lara                                                                      00                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:13.57                                                                             479       
            34.91  1:13.57
   13.  ŠEGEL Nuša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:13.66                                                                             477  Q    
            36.17  1:13.66
   14.  ARTIČ Rea Tia                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:13.72                                                                             476  Q    
            35.07  1:13.72
   15.  HABIČ Nika                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:13.95                                                                             471       
            36.19  1:13.95
   16.  TAVZES CIRMAN Ajda                                                              06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:15.49                                                                             443  Q    
            36.28  1:15.49
   17.  KOKOT Lana                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:15.55                                                                             442  Q    
            36.62  1:15.55
   18.  POHOREC Špela                                                                   07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:16.18                                                                             431  Q    
            35.84  1:16.18
   19.  OBLAK Špela                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          1:16.67                                                                             423       
            37.95  1:16.67
   20.  RADELJ Pika                                                                     07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:16.72                                                                             422  Q    
            37.38  1:16.72
   21.  VEZENKOVA Maja                                                                  04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:16.92                                                                             419       
            37.25  1:16.92
   22.  URANJEK Zoja                                                                    06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:17.41                                                                             411  Q    
            38.89  1:17.41
   23.  NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka                                                          06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:17.52                                                                             409       
            36.82  1:17.52
   24.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:19.02                                                                             386       
            38.71  1:19.02
   25.  POBERŽNIK Manca                                                                 05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:19.03                                                                             386       
            37.15  1:19.03
   26.  TOMAŽEVIČ Maruša                                                                05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:20.31                                                                             368       
            38.59  1:20.31
   27.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:21.48                                                                             352       
            39.07  1:21.48
   28.  STARIN Maruška                                                                  03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:22.67                                                                             337       
            40.24  1:22.67
   29.  KREVS Emma                                                                      08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:23.85                                                                             323       
            40.68  1:23.85
   30.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala                                                        08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:25.84                                                                             301       
            42.84  1:25.84
   31.  PORI Naja                                                                       08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:26.01                                                                             299       
            42.32  1:26.01
   32.  OKORN Ana                                                                       03                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      1:27.12                                                                             288       
            42.42  1:27.12
   33.  PETRIČ Klara                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:30.65                                                                             256       
            44.39  1:30.65
   34.  HLASTAN Eliana                                                                  09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:34.51                                                                             226       
            45.68  1:34.51
   35.  MRKONJIČ Tia                                                                    10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:35.11                                                                             221       
            45.34  1:35.11
   36.  SUŠEC JAMBROVIČ Ana                                                             10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:36.47                                                                             212       
            47.18  1:36.47
   37.  POROBIJA Zala                                                                   08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:37.96                                                                             202       
            47.63  1:37.96
   38.  KUMER Eli                                                                       08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:38.06                                                                             202       
            47.24  1:38.06
   DNS  DAMJANIĆ Ella                                                                   03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                                                                                                                     


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  W2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:01.85  ČARMAN Anja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2008
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rekordi MM Ravne       1:03.36  PANZIERA Margherita                                                                                                                                                                                          ITA    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:00.25  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:02.06  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORTUNA Liza                                                                    03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:07.56                                                                             618  Q    
            32.89  1:07.56
    2.  JELESIJEVIČ Anja                                                                03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:09.27                                                                             574  Q    
            33.58  1:09.27
    3.  TOMAŽIČ Špela                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:09.60                                                                             565  Q    
            33.96  1:09.60
    4.  BENDE Eva                                                                       04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:10.15                                                                             552  Q    
            33.88  1:10.15
    5.  VALANT Gaja Lucija                                                              04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:13.02                                                                             490  Q    
            35.36  1:13.02
    6.  ŠEGEL Nuša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:13.66                                                                             477  Q    
            36.17  1:13.66
    7.  HABIČ Nika                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:13.95                                                                             471       
            36.19  1:13.95
    8.  OBLAK Špela                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          1:16.67                                                                             423       
            37.95  1:16.67
    9.  VEZENKOVA Maja                                                                  04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:16.92                                                                             419       
            37.25  1:16.92
   10.  STARIN Maruška                                                                  03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:22.67                                                                             337       
            40.24  1:22.67
   11.  OKORN Ana                                                                       03                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      1:27.12                                                                             288       
            42.42  1:27.12
   DNS  DAMJANIĆ Ella                                                                   03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                                                                                                                     


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  W3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:01.85  ČARMAN Anja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2008
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rekordi MM Ravne       1:03.36  PANZIERA Margherita                                                                                                                                                                                          ITA    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:00.25  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:02.06  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PŠENIČNIK Neli                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:08.94                                                                             582  Q    
            33.33  1:08.94
    2.  ARTIČ Rea Tia                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:13.72                                                                             476  Q    
            35.07  1:13.72
    3.  TAVZES CIRMAN Ajda                                                              06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:15.49                                                                             443  Q    
            36.28  1:15.49
    4.  URANJEK Zoja                                                                    06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:17.41                                                                             411  Q    
            38.89  1:17.41
    5.  NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka                                                          06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:17.52                                                                             409       
            36.82  1:17.52
    6.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:19.02                                                                             386       
            38.71  1:19.02
    7.  POBERŽNIK Manca                                                                 05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:19.03                                                                             386       
            37.15  1:19.03
    8.  TOMAŽEVIČ Maruša                                                                05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:20.31                                                                             368       
            38.59  1:20.31
    9.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:21.48                                                                             352       
            39.07  1:21.48


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                                  W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:01.85  ČARMAN Anja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2008
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO deklice       1:05.50  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2014
Rek. SLO ml.deklice    1:10.92  JELESIJEVIČ Anja                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:03.36  PANZIERA Margherita                                                                                                                                                                                          ITA    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:00.25  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:02.06  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:10.86                                                                             536  Q    
            34.20  1:10.86
    2.  KOKOT Lana                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:15.55                                                                             442  Q    
            36.62  1:15.55
    3.  POHOREC Špela                                                                   07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:16.18                                                                             431  Q    
            35.84  1:16.18
    4.  RADELJ Pika                                                                     07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:16.72                                                                             422  Q    
            37.38  1:16.72
    5.  KREVS Emma                                                                      08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:23.85                                                                             323       
            40.68  1:23.85
    6.  MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala                                                        08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:25.84                                                                             301       
            42.84  1:25.84
    7.  PORI Naja                                                                       08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:26.01                                                                             299       
            42.32  1:26.01
    8.  PETRIČ Klara                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:30.65                                                                             256       
            44.39  1:30.65
    9.  HLASTAN Eliana                                                                  09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:34.51                                                                             226       
            45.68  1:34.51
   10.  MRKONJIČ Tia                                                                    10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:35.11                                                                             221       
            45.34  1:35.11
   11.  SUŠEC JAMBROVIČ Ana                                                             10                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:36.47                                                                             212       
            47.18  1:36.47
   12.  POROBIJA Zala                                                                   08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:37.96                                                                             202       
            47.63  1:37.96
   13.  KUMER Eli                                                                       08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:38.06                                                                             202       
            47.24  1:38.06



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  M1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:48.92  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Barcelona (ESP)                                                                                                                                                        2003
Rek. SLO mladinci      1:50.53  PRIMOŽIČ Marcel                                                                                                                                                                                                     Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        1:52.89  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2019
Rek. SLO dečki         2:00.42  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2017
Rek. SLO ml.dečki      2:09.25  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Maribor                                                                                                                                                                2019
Rekordi MM Ravne       1:51.36  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali  1:47.02
Tokyo 2021 OG B Quali  1:50.23
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SCHWIETERT Ben                                                                  97                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:54.75                                                                             702  Q    
            26.88    55.54  1:24.80  1:54.75
    2.  BAU Martin                                                                      94                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:54.89                                                                             699  Q    
            27.78    57.62  1:26.84  1:54.89
    3.  DASZKIEWICZ Michal                                                              03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:55.35                                                                             691  Q    
            27.30    56.69  1:26.48  1:55.35
    4.  ALIAMOVSKII Evgenii                                                             02                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:55.92                                                                             681  Q    
            27.91    57.12  1:26.02  1:55.92
    5.  FERŠ ERŽEN Anže                                                                 99                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:56.26                                                                             675  Q    
            26.74    55.63  1:26.29  1:56.26
    6.  PRIMOŽIČ Marcel                                                                 00                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:56.38                                                                             673  Q    
            27.05    56.54  1:26.69  1:56.38
    7.  GRZEGORCZYK Wiktor                                                              02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:56.74                                                                             667  Q    
            28.24    57.95  1:27.96  1:56.74
    8.  CACHIA Dylan                                                                    01                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              1:56.99                                                                             662  Q    
            27.45    56.73  1:27.51  1:56.99
    9.  PUŠNIK Jaka                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:57.83                                                                             648  Q    
            27.24    55.98  1:26.32  1:57.83
   10.  ZURAWEL Nazar                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:57.99                                                                             646  Q    
            28.06    58.36  1:28.53  1:57.99
   11.  TOMAN Jan                                                                       99                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:58.91                                                                             631       
            27.85    57.24  1:28.13  1:58.91
   12.  VINTAR Miha                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:59.79                                                                             617  Q    
            27.44    57.57  1:28.89  1:59.79
   13.  ŠPENKO Žan                                                                      96                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:01.46                                                                             592       
            28.52    59.31  1:30.37  2:01.46
   14.  PETERNEL Primož                                                                 04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:04.58                                                                             548  Q    
            29.79  1:01.19  1:32.94  2:04.58
   15.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           2:04.86                                                                             545  Q    
            28.32    59.95  1:33.01  2:04.86
   16.  DOLINAR Jure                                                                    99                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:05.06                                                                             542       
            28.61    59.31  1:32.65  2:05.06
   17.  BEZJAK Nejc                                                                     05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:05.17                                                                             541  Q    
            28.64    59.65  1:32.20  2:05.17
   18.  JUG Sebastjan                                                                   05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:05.55                                                                             536  Q    
            28.38    59.01  1:31.81  2:05.55
   19.  LESKOVAR Matija                                                                 03                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:06.15                                                                             528       
            29.10  1:01.15  1:34.07  2:06.15
   20.  BUCALO Uroš                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:06.84                                                                             520       
            29.72  1:01.60  1:34.42  2:06.84
   21.  RIHTER Žan                                                                      00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:07.34                                                                             513       
            29.36  1:01.16  1:34.07  2:07.34
   22.  VERČ Peter                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:07.59                                                                             510  Q    
            29.18  1:00.17  1:33.72  2:07.59
   23.  KNEZ Ožbej                                                                      04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:07.66                                                                             510  Q    
            29.42  1:01.76  1:34.87  2:07.66
   24.  LUSKAR Alen                                                                     03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                       2:07.81                                                                             508       
            29.70  1:01.85  1:35.22  2:07.81
   25.  PERC Anže                                                                       03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:08.47                                                                             500       
            29.49  1:01.27  1:34.77  2:08.47
   26.  ILAR Nal                                                                        05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:08.57                                                                             499  Q    
            29.24  1:01.36  1:34.60  2:08.57
   27.  REZAR LESNIK Žan                                                                03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:08.86                                                                             495  ?    
            30.87  1:02.69  1:35.63  2:08.86
        ROTOVNIK Tine                                                                   05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:08.86                                                                             495  ?    
            30.15  1:03.05  1:36.40  2:08.86
        KASTIGAR Maks                                                                   06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:08.86                                                                             495  ?    
            30.40  1:03.06  1:36.55  2:08.86
   30.  POTOČNIK Vid                                                                    02                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:09.26                                                                             491       
            29.32  1:02.13  1:36.02  2:09.26
   31.  KOŠIR Mark                                                                      02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:10.32                                                                             479       
            29.76  1:02.35  1:36.62  2:10.32
   32.  KLEMENC Peter                                                                   01                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:10.61                                                                             476       
            28.63  1:02.14  1:36.47  2:10.61
   33.  BEZJAK Jaka Gal                                                                 07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:10.76                                                                             474       
            30.67  1:03.71  1:38.25  2:10.76
   34.  KOKOT Jan                                                                       03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:11.23                                                                             469       
            30.12  1:02.83  1:36.91  2:11.23
   35.  MATKO MARCIUS Liam Einar                                                        04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                       2:11.35                                                                             468       
            29.72  1:03.39  1:38.17  2:11.35
   36.  SMOLNIKAR Tevž                                                                  05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:11.50                                                                             466       
            30.96  1:04.74  1:39.33  2:11.50
   37.  ULAGA STERLE Cene                                                               04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:12.60                                                                             455       
            29.30  1:03.39  1:38.55  2:12.60
   38.  RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof                                                      06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:12.96                                                                             451       
            29.77  1:03.24  1:38.07  2:12.96
   39.  PETERLIN Nik                                                                    06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:13.03                                                                             450       
            32.18  1:05.73  1:40.12  2:13.03
   40.  FEKONJA Sergej                                                                  04                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:13.48                                                                             446       
            29.65  1:02.20  1:38.05  2:13.48
   41.  AĆIMOVIĆ Luka                                                                   05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:14.59                                                                             435       
            30.93  1:04.09  1:38.22  2:14.59
   42.  METULJ Marcel                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:15.30                                                                             428       
            31.32  1:06.69  1:40.83  2:15.30
   43.  POTOČNIK Tian                                                                   06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:15.35                                                                             427       
            31.22  1:05.60  1:40.87  2:15.35
   44.  ŠKULJ Tim                                                                       07                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:20.66                                                                             381       
            31.68  1:07.78  1:44.22  2:20.66
   45.  BLAGUS BASARIĆ Patrick                                                          04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:21.53                                                                             374       
            31.67  1:07.77  1:45.28  2:21.53
   46.  ZMAGAJ Nace                                                                     06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:21.70                                                                             372       
            32.05  1:07.98  1:45.56  2:21.70
   47.  JUVANČIČ Filip                                                                  06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:22.75                                                                             364       
            32.42  1:08.66  1:46.33  2:22.75
   48.  PRINCL Miha                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:31.25                                                                             306       
            33.19  1:52.81  2:31.25
   49.  LAPUH Mark Anej                                                                 07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:33.46                                                                             293       
            35.20  1:14.89  1:55.25  2:33.46
   50.  MIRNIK Maj                                                                      06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:39.13                                                                             263       
            34.37  1:15.15  1:58.66  2:39.13
   DNS  ŠTIH Matevž                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                                                                                                                  


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  M2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:48.92  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Barcelona (ESP)                                                                                                                                                        2003
Rek. SLO mladinci      1:50.53  PRIMOŽIČ Marcel                                                                                                                                                                                                     Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rekordi MM Ravne       1:51.36  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali  1:47.02  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:50.23  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DASZKIEWICZ Michal                                                              03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:55.35                                                                             691  Q    
            27.30    56.69  1:26.48  1:55.35
    2.  ALIAMOVSKII Evgenii                                                             02                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:55.92                                                                             681  Q    
            27.91    57.12  1:26.02  1:55.92
    3.  GRZEGORCZYK Wiktor                                                              02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:56.74                                                                             667  Q    
            28.24    57.95  1:27.96  1:56.74
    4.  PUŠNIK Jaka                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:57.83                                                                             648  Q    
            27.24    55.98  1:26.32  1:57.83
    5.  ZURAWEL Nazar                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:57.99                                                                             646  Q    
            28.06    58.36  1:28.53  1:57.99
    6.  VINTAR Miha                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:59.79                                                                             617  Q    
            27.44    57.57  1:28.89  1:59.79
    7.  LESKOVAR Matija                                                                 03                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:06.15                                                                             528       
            29.10  1:01.15  1:34.07  2:06.15
    8.  BUCALO Uroš                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:06.84                                                                             520       
            29.72  1:01.60  1:34.42  2:06.84
    9.  LUSKAR Alen                                                                     03                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                       2:07.81                                                                             508       
            29.70  1:01.85  1:35.22  2:07.81
   10.  PERC Anže                                                                       03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:08.47                                                                             500       
            29.49  1:01.27  1:34.77  2:08.47
   11.  REZAR LESNIK Žan                                                                03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:08.86                                                                             495  ?    
            30.87  1:02.69  1:35.63  2:08.86
   12.  POTOČNIK Vid                                                                    02                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:09.26                                                                             491       
            29.32  1:02.13  1:36.02  2:09.26
   13.  KOŠIR Mark                                                                      02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:10.32                                                                             479       
            29.76  1:02.35  1:36.62  2:10.32
   14.  KOKOT Jan                                                                       03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:11.23                                                                             469       
            30.12  1:02.83  1:36.91  2:11.23


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  M3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:48.92  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Barcelona (ESP)                                                                                                                                                        2003
Rek. SLO mladinci      1:50.53  PRIMOŽIČ Marcel                                                                                                                                                                                                     Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        1:52.89  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2019
Rekordi MM Ravne       1:51.36  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali  1:47.02  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:50.23  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PETERNEL Primož                                                                 04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:04.58                                                                             548  Q    
            29.79  1:01.19  1:32.94  2:04.58
    2.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           2:04.86                                                                             545  Q    
            28.32    59.95  1:33.01  2:04.86
    3.  BEZJAK Nejc                                                                     05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:05.17                                                                             541  Q    
            28.64    59.65  1:32.20  2:05.17
    4.  JUG Sebastjan                                                                   05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:05.55                                                                             536  Q    
            28.38    59.01  1:31.81  2:05.55
    5.  VERČ Peter                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:07.59                                                                             510  Q    
            29.18  1:00.17  1:33.72  2:07.59
    6.  KNEZ Ožbej                                                                      04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:07.66                                                                             510  Q    
            29.42  1:01.76  1:34.87  2:07.66
    7.  ILAR Nal                                                                        05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:08.57                                                                             499  Q    
            29.24  1:01.36  1:34.60  2:08.57
    8.  ROTOVNIK Tine                                                                   05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:08.86                                                                             495  ?    
            30.15  1:03.05  1:36.40  2:08.86
    9.  MATKO MARCIUS Liam Einar                                                        04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                       2:11.35                                                                             468       
            29.72  1:03.39  1:38.17  2:11.35
   10.  SMOLNIKAR Tevž                                                                  05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:11.50                                                                             466       
            30.96  1:04.74  1:39.33  2:11.50
   11.  ULAGA STERLE Cene                                                               04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:12.60                                                                             455       
            29.30  1:03.39  1:38.55  2:12.60
   12.  FEKONJA Sergej                                                                  04                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:13.48                                                                             446       
            29.65  1:02.20  1:38.05  2:13.48
   13.  AĆIMOVIĆ Luka                                                                   05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:14.59                                                                             435       
            30.93  1:04.09  1:38.22  2:14.59
   14.  BLAGUS BASARIĆ Patrick                                                          04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:21.53                                                                             374       
            31.67  1:07.77  1:45.28  2:21.53
   DNS  ŠTIH Matevž                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                                                                                                                  


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:48.92  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Barcelona (ESP)                                                                                                                                                        2003
Rek. SLO mladinci      1:50.53  PRIMOŽIČ Marcel                                                                                                                                                                                                     Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        1:52.89  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2019
Rek. SLO dečki         2:00.42  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2017
Rek. SLO ml.dečki      2:09.25  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Maribor                                                                                                                                                                2019
Rekordi MM Ravne       1:51.36  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali  1:47.02  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:50.23  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KASTIGAR Maks                                                                   06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:08.86                                                                             495  ?    
            30.40  1:03.06  1:36.55  2:08.86
    2.  BEZJAK Jaka Gal                                                                 07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:10.76                                                                             474       
            30.67  1:03.71  1:38.25  2:10.76
    3.  RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof                                                      06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:12.96                                                                             451       
            29.77  1:03.24  1:38.07  2:12.96
    4.  PETERLIN Nik                                                                    06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:13.03                                                                             450       
            32.18  1:05.73  1:40.12  2:13.03
    5.  METULJ Marcel                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:15.30                                                                             428       
            31.32  1:06.69  1:40.83  2:15.30
    6.  POTOČNIK Tian                                                                   06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:15.35                                                                             427       
            31.22  1:05.60  1:40.87  2:15.35
    7.  ŠKULJ Tim                                                                       07                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:20.66                                                                             381       
            31.68  1:07.78  1:44.22  2:20.66
    8.  ZMAGAJ Nace                                                                     06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:21.70                                                                             372       
            32.05  1:07.98  1:45.56  2:21.70
    9.  JUVANČIČ Filip                                                                  06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:22.75                                                                             364       
            32.42  1:08.66  1:46.33  2:22.75
   10.  PRINCL Miha                                                                     08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:31.25                                                                             306       
            33.19  1:52.81  2:31.25
   11.  LAPUH Mark Anej                                                                 07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:33.46                                                                             293       
            35.20  1:14.89  1:55.25  2:33.46
   12.  MIRNIK Maj                                                                      06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:39.13                                                                             263       
            34.37  1:15.15  1:58.66  2:39.13



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  W1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:54.97  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO kadetinje     1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO deklice       2:03.90  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO ml.deklice    2:16.36  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Nova Gorica                                                                                                                                                            2008
Rekordi MM Ravne       2:00.61  FAIN Katja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2019
Tokyo 2021 OG A Quali  1:57.28
Tokyo 2021 OG B Quali  2:00.80
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FAIN Katja                                                                      01                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:02.44                                                                             785  Q    
            29.19  1:00.16  1:31.92  2:02.44
    2.  ŠEGEL Janja                                                                     01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:06.31                                                                             715  Q    
            29.13  1:00.82  1:33.68  2:06.31
    3.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:06.69                                                                             709  Q    
            29.49  1:01.39  1:34.36  2:06.69
    4.  GUSC Wiktoria                                                                   04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:07.47                                                                             696  Q    
            30.62  1:03.40  1:36.22  2:07.47
    5.  RAČNIK Sara                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:07.80                                                                             690  Q    
            30.55  1:02.69  1:35.57  2:07.80
    6.  TARASIEWICZ Klaudia                                                             04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:08.06                                                                             686  Q    
            30.48  1:02.55  1:35.57  2:08.06
    7.  HANCMAN Mojca                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:08.71                                                                             676  Q    
            30.64  1:02.56  1:35.83  2:08.71
    8.  PERŠE Špela                                                                     96                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:10.16                                                                             653  Q    
            31.53  1:04.52  1:38.10  2:10.16
    9.  MICHALICKOVA Zuzana                                                             02                                                                              Slovakia                                                                                                                                                 2:10.86                                                                             643       
            30.29  1:03.41  1:37.18  2:10.86
   10.  GATT Sasha                                                                      05                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              2:10.99                                                                             641  Q    
            30.59  1:03.81  1:37.84  2:10.99
   11.  PŠENIČNIK Tiara                                                                 03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:12.81                                                                             615  Q    
            31.10  1:04.62  1:39.00  2:12.81
   12.  AVRAMOVIČ Lana                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:13.28                                                                             609  Q    
            31.13  1:04.51  1:39.08  2:13.28
   13.  PATERNOST Ida                                                                   03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:13.50                                                                             606  Q    
            31.17  1:04.71  1:39.24  2:13.50
   14.  MIŠVELJ Lara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:14.47                                                                             593  Q    
            31.33  1:05.05  1:40.57  2:14.47
   15.  BORNŠEK Lena                                                                    04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:16.71                                                                             564       
            31.51  1:06.48  1:42.55  2:16.71
   16.  MAČEK SITAR Marja                                                               05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:16.76                                                                             563  Q    
            31.01  1:05.18  1:40.35  2:16.76
   17.  PODBREGAR Hana                                                                  04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:16.99                                                                             560       
            31.98  1:07.32  1:43.14  2:16.99
   18.  VALANT Gaja Lucija                                                              04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:17.44                                                                             555       
            32.64  1:07.75  1:42.97  2:17.44
   19.  SEKAVČNIK Taja                                                                  03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:17.56                                                                             554       
            32.29  1:07.23  1:42.74  2:17.56
   20.  KAVČIČ JOGAN Ira                                                                04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:18.88                                                                             538       
            32.24  1:06.91  1:43.39  2:18.88
   21.  PETRIČ Manca                                                                    05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:18.90                                                                             538  Q    
            33.10  1:08.29  1:44.47  2:18.90
   22.  REMIC Metka                                                                     05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:19.78                                                                             528  Q    
            32.19  1:06.93  1:43.63  2:19.78
   23.  VEJNOVIČ Taja                                                                   06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:19.92                                                                             526  Q    
            32.38  1:07.07  1:43.52  2:19.92
   24.  ROŽIČ Ula                                                                       07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:20.83                                                                             516  Q    
            32.12  1:07.76  1:45.11  2:20.83
   25.  KOKOŠINEK Taja                                                                  05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:20.93                                                                             515  Q    
            32.99  1:08.32  1:44.92  2:20.93
   26.  KUŠTER Taša                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:21.71                                                                             506       
            32.65  1:08.20  1:45.05  2:21.71
   27.  ZABEV Monika                                                                    02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:22.28                                                                             500       
            33.23  1:09.18  1:46.16  2:22.28
   28.  FRELIH Petra                                                                    06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:22.68                                                                             496       
            33.24  1:09.31  1:46.58  2:22.68
   29.  LESTAN Iza                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:23.08                                                                             492       
            32.60  1:09.18  1:46.88  2:23.08
   30.  ŽAUCER Kaja                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:23.66                                                                             486       
            33.40  1:09.81  1:46.94  2:23.66
   31.  ILAR Lina                                                                       04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:23.86                                                                             484       
            33.32  1:09.62  1:47.07  2:23.86
   32.  KNEZ Laura                                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:24.03                                                                             482       
            32.97  1:08.31  1:46.06  2:24.03
   33.  PREDALIČ Vanja                                                                  06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:25.87                                                                             464       
            33.78  1:10.85  1:48.70  2:25.87
   34.  PRIMC Lina                                                                      07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:28.09                                                                             444       
            34.83  1:12.98  1:51.15  2:28.09
   35.  PETERLIN Žana                                                                   04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:29.29                                                                             433       
            32.97  1:10.60  1:49.43  2:29.29
   36.  PERC Živa                                                                       07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:29.78                                                                             429       
            34.08  1:11.57  1:51.08  2:29.78
   37.  HAJDIN Ana                                                                      03                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:29.79                                                                             429       
            35.11  1:12.70  1:52.19  2:29.79
   38.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:30.32                                                                             424       
            35.34  1:13.61  1:52.71  2:30.32
   39.  SEDIČ Špela                                                                     06                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           2:32.04                                                                             410       
            35.64  1:14.83  1:54.75  2:32.04
   40.  GABRIČ BRONIČ Lunja                                                             06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:34.19                                                                             393       
            35.27  1:14.17  1:54.87  2:34.19
   41.  OBLAK Špela                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:41.84                                                                             340       
            37.37  1:18.04  1:59.48  2:41.84
   42.  ROMIH Nastja                                                                    07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:44.55                                                                             323       
            36.24  1:16.84  2:01.36  2:44.55
   43.  BOLHA STOISAVLJEVIČ Rebeka                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:48.76                                                                             300       
            36.60  1:19.61  2:03.74  2:48.76
   44.  MALETIĆ Maja                                                                    08                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:49.15                                                                             297       
            37.76  1:21.13  2:05.51  2:49.15
   45.  HVALEC Eva                                                                      09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           3:23.04                                                                             172       
            45.26  1:38.78  2:32.63  3:23.04
   46.  JOVANOVIĆ Mia                                                                   09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           3:24.07                                                                             169       
            45.48  1:37.60  2:32.74  3:24.07
   DNS  SEKUTI Hana                                                                     06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                                                                                                                       
   DNS  WESENSCHEGG Aja Emma                                                            02                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                                                                                                                        
   DNS  ŠILER KLEMENČIČ Zoja                                                            06                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                                                                                                                       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  W2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:54.97  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rekordi MM Ravne       2:00.61  FAIN Katja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2019
Tokyo 2021 OG A Quali  1:57.28  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:00.80  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:06.69                                                                             709  Q    
            29.49  1:01.39  1:34.36  2:06.69
    2.  GUSC Wiktoria                                                                   04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:07.47                                                                             696  Q    
            30.62  1:03.40  1:36.22  2:07.47
    3.  TARASIEWICZ Klaudia                                                             04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:08.06                                                                             686  Q    
            30.48  1:02.55  1:35.57  2:08.06
    4.  PŠENIČNIK Tiara                                                                 03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:12.81                                                                             615  Q    
            31.10  1:04.62  1:39.00  2:12.81
    5.  PATERNOST Ida                                                                   03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:13.50                                                                             606  Q    
            31.17  1:04.71  1:39.24  2:13.50
    6.  MIŠVELJ Lara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:14.47                                                                             593  Q    
            31.33  1:05.05  1:40.57  2:14.47
    7.  BORNŠEK Lena                                                                    04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:16.71                                                                             564       
            31.51  1:06.48  1:42.55  2:16.71
    8.  PODBREGAR Hana                                                                  04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:16.99                                                                             560       
            31.98  1:07.32  1:43.14  2:16.99
    9.  VALANT Gaja Lucija                                                              04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:17.44                                                                             555       
            32.64  1:07.75  1:42.97  2:17.44
   10.  SEKAVČNIK Taja                                                                  03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:17.56                                                                             554       
            32.29  1:07.23  1:42.74  2:17.56
   11.  KAVČIČ JOGAN Ira                                                                04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:18.88                                                                             538       
            32.24  1:06.91  1:43.39  2:18.88
   12.  KUŠTER Taša                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:21.71                                                                             506       
            32.65  1:08.20  1:45.05  2:21.71
   13.  ILAR Lina                                                                       04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:23.86                                                                             484       
            33.32  1:09.62  1:47.07  2:23.86
   14.  PETERLIN Žana                                                                   04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:29.29                                                                             433       
            32.97  1:10.60  1:49.43  2:29.29
   15.  HAJDIN Ana                                                                      03                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:29.79                                                                             429       
            35.11  1:12.70  1:52.19  2:29.79
   16.  OBLAK Špela                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:41.84                                                                             340       
            37.37  1:18.04  1:59.48  2:41.84


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  W3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:54.97  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO kadetinje     1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rekordi MM Ravne       2:00.61  FAIN Katja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2019
Tokyo 2021 OG A Quali  1:57.28  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:00.80  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GATT Sasha                                                                      05                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              2:10.99                                                                             641  Q    
            30.59  1:03.81  1:37.84  2:10.99
    2.  AVRAMOVIČ Lana                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:13.28                                                                             609  Q    
            31.13  1:04.51  1:39.08  2:13.28
    3.  MAČEK SITAR Marja                                                               05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:16.76                                                                             563  Q    
            31.01  1:05.18  1:40.35  2:16.76
    4.  PETRIČ Manca                                                                    05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:18.90                                                                             538  Q    
            33.10  1:08.29  1:44.47  2:18.90
    5.  REMIC Metka                                                                     05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:19.78                                                                             528  Q    
            32.19  1:06.93  1:43.63  2:19.78
    6.  VEJNOVIČ Taja                                                                   06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:19.92                                                                             526  Q    
            32.38  1:07.07  1:43.52  2:19.92
    7.  KOKOŠINEK Taja                                                                  05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:20.93                                                                             515  Q    
            32.99  1:08.32  1:44.92  2:20.93
    8.  FRELIH Petra                                                                    06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:22.68                                                                             496       
            33.24  1:09.31  1:46.58  2:22.68
    9.  LESTAN Iza                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:23.08                                                                             492       
            32.60  1:09.18  1:46.88  2:23.08
   10.  ŽAUCER Kaja                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:23.66                                                                             486       
            33.40  1:09.81  1:46.94  2:23.66
   11.  KNEZ Laura                                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:24.03                                                                             482       
            32.97  1:08.31  1:46.06  2:24.03
   12.  PREDALIČ Vanja                                                                  06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:25.87                                                                             464       
            33.78  1:10.85  1:48.70  2:25.87
   13.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:30.32                                                                             424       
            35.34  1:13.61  1:52.71  2:30.32
   14.  SEDIČ Špela                                                                     06                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           2:32.04                                                                             410       
            35.64  1:14.83  1:54.75  2:32.04
   15.  GABRIČ BRONIČ Lunja                                                             06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:34.19                                                                             393       
            35.27  1:14.17  1:54.87  2:34.19
   16.  BOLHA STOISAVLJEVIČ Rebeka                                                      06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:48.76                                                                             300       
            36.60  1:19.61  2:03.74  2:48.76
   DNS  SEKUTI Hana                                                                     06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                                                                                                                       
   DNS  ŠILER KLEMENČIČ Zoja                                                            06                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                                                                                                                       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                  W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:54.97  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO kadetinje     1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO deklice       2:03.90  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO ml.deklice    2:16.36  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Nova Gorica                                                                                                                                                            2008
Rekordi MM Ravne       2:00.61  FAIN Katja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2019
Tokyo 2021 OG A Quali  1:57.28  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:00.80  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROŽIČ Ula                                                                       07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:20.83                                                                             516  Q    
            32.12  1:07.76  1:45.11  2:20.83
    2.  PRIMC Lina                                                                      07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:28.09                                                                             444       
            34.83  1:12.98  1:51.15  2:28.09
    3.  PERC Živa                                                                       07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:29.78                                                                             429       
            34.08  1:11.57  1:51.08  2:29.78
    4.  ROMIH Nastja                                                                    07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:44.55                                                                             323       
            36.24  1:16.84  2:01.36  2:44.55
    5.  MALETIĆ Maja                                                                    08                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:49.15                                                                             297       
            37.76  1:21.13  2:05.51  2:49.15
    6.  HVALEC Eva                                                                      09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           3:23.04                                                                             172       
            45.26  1:38.78  2:32.63  3:23.04
    7.  JOVANOVIĆ Mia                                                                   09                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           3:24.07                                                                             169       
            45.48  1:37.60  2:32.74  3:24.07



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                   M1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       51.24  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinci        54.73  ROZMAN Matjaž                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti          55.42  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki           58.51  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2015
Rek. SLO ml.dečki      1:05.36  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne         55.41  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali    51.96
Tokyo 2021 OG B Quali    53.52
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JASKIEWICZ Adrian                                                               02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 54.21                                                                             761  Q    
        Rekord MM Ravne
            26.08    54.21
    2.  MASIUK Ksawery                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.59                                                                             706  Q    
            26.11    55.59
    3.  KOSINSKI Filip                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.80                                                                             698  Q    
            26.08    55.80
    4.  URYNIUK Pawel                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.91                                                                             693  Q    
            25.74    55.91
    5.  ZUBIK Jan                                                                       03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.99                                                                             691  Q    
            26.40    55.99
        SIERADZKI Kamil                                                                 02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.99                                                                             691  Q    
            25.94    55.99
    7.  CWIEK Wiktor                                                                    03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 56.32                                                                             678  Q    
            26.83    56.32
    8.  SVETEK Jaka                                                                     00                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      57.43                                                                             640  Q    
            26.61    57.43
    9.  ŠTIH Gašper                                                                     01                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      58.01                                                                             621       
            26.64    58.01
   10.  MALLIA Simon                                                                    02                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                58.13                                                                             617  Q    
            26.92    58.13
   11.  DJUKIĆ Robert                                                                   04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      59.63                                                                             572  Q    
            28.26    59.63
   12.  GRADIŠEK Jaša                                                                   01                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:01.38                                                                             524       
            28.41  1:01.38
   13.  MERKAČ Žiga                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:01.48                                                                             521       
            28.33  1:01.48
   14.  PERME MODRIJANČIČ Črt                                                           03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:01.62                                                                             518       
            28.50  1:01.62
   15.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:02.20                                                                             504  Q    
            28.51  1:02.20
   16.  RAĐENOVIĆ Matej                                                                 04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:02.89                                                                             487  Q    
            29.58  1:02.89
   17.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:03.44                                                                             475  Q    
            29.45  1:03.44
   18.  BRLEK Maj                                                                       03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:03.49                                                                             473       
            29.21  1:03.49
   19.  VRTARIČ Nik                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:04.77                                                                             446  Q    
            30.41  1:04.77
   20.  BIZJAK JAMBROVIČ Matic                                                          06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:04.91                                                                             443  Q    
            29.14  1:04.91
   21.  LESKOVAR Matija                                                                 03                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:05.45                                                                             432       
            30.15  1:05.45
   22.  KRUMPAK Roy                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:06.51                                                                             412       
            29.15  1:06.51
   23.  PRINCL Maj                                                                      04                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:07.27                                                                             398       
            32.25  1:07.27
   24.  DOBNIKAR Rok                                                                    00                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:07.38                                                                             396       
            30.43  1:07.38
   25.  KOS LIPUŠČEK David                                                              05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:08.01                                                                             385       
            31.71  1:08.01
   26.  BELŠAK Timotej                                                                  05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:08.34                                                                             380       
            31.26  1:08.34
   27.  GOLOBIČ Tim                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:08.49                                                                             377       
            30.19  1:08.49
   28.  ŠARVARI Balazs                                                                  04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:08.51                                                                             377       
            30.41  1:08.51
   29.  FEKONJA Sergej                                                                  04                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:08.70                                                                             374       
            31.09  1:08.70
   30.  KLENOVŠEK Urh                                                                   96                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      1:09.12                                                                             367       
            31.36  1:09.12
   31.  ILAR Nal                                                                        05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:09.18                                                                             366       
            31.47  1:09.18
   32.  SLANA Bor                                                                       05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:09.83                                                                             356       
            32.60  1:09.83
   33.  KOČEVAR Nik                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          1:10.26                                                                             349       
            30.79  1:10.26
   34.  ŠUMI BRANILOVIČ Maj                                                             07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:10.56                                                                             345       
            33.67  1:10.56
   35.  POTOČNIK Janez                                                                  04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:11.31                                                                             334       
            31.99  1:11.31
   36.  ZMAGAJ Nace                                                                     06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:13.22                                                                             308       
            34.23  1:13.22
   37.  SMOLNIKAR Tevž                                                                  05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:13.54                                                                             304       
            34.51  1:13.54
   38.  VEJNOVIČ Rok                                                                    08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:15.51                                                                             281       
            35.61  1:15.51
   39.  OPREŠNIK Anže                                                                   03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:15.78                                                                             278       
            33.81  1:15.78
   40.  LUŽNIK Anže                                                                     07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:21.48                                                                             224       
            37.87  1:21.48
   41.  MARKAČ Nik                                                                      09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:29.22                                                                             170       
            41.41  1:29.22
   42.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:30.32                                                                             164       
            41.82  1:30.32


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                   M2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       51.24  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinci        54.73  ROZMAN Matjaž                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rekordi MM Ravne         55.41  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali    51.96  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    53.52  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JASKIEWICZ Adrian                                                               02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 54.21                                                                             761  Q    
        Rekord MM Ravne
            26.08    54.21
    2.  URYNIUK Pawel                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.91                                                                             693  Q    
            25.74    55.91
    3.  ZUBIK Jan                                                                       03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.99                                                                             691  Q    
            26.40    55.99
        SIERADZKI Kamil                                                                 02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.99                                                                             691  Q    
            25.94    55.99
    5.  CWIEK Wiktor                                                                    03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 56.32                                                                             678  Q    
            26.83    56.32
    6.  MALLIA Simon                                                                    02                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                58.13                                                                             617  Q    
            26.92    58.13
    7.  MERKAČ Žiga                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:01.48                                                                             521       
            28.33  1:01.48
    8.  PERME MODRIJANČIČ Črt                                                           03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:01.62                                                                             518       
            28.50  1:01.62
    9.  BRLEK Maj                                                                       03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:03.49                                                                             473       
            29.21  1:03.49
   10.  LESKOVAR Matija                                                                 03                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:05.45                                                                             432       
            30.15  1:05.45
   11.  KRUMPAK Roy                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:06.51                                                                             412       
            29.15  1:06.51
   12.  GOLOBIČ Tim                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:08.49                                                                             377       
            30.19  1:08.49
   13.  OPREŠNIK Anže                                                                   03                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:15.78                                                                             278       
            33.81  1:15.78


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                   M3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       51.24  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinci        54.73  ROZMAN Matjaž                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti          55.42  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rekordi MM Ravne         55.41  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali    51.96  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    53.52  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MASIUK Ksawery                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.59                                                                             706  Q    
            26.11    55.59
    2.  KOSINSKI Filip                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.80                                                                             698  Q    
            26.08    55.80
    3.  DJUKIĆ Robert                                                                   04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      59.63                                                                             572  Q    
            28.26    59.63
    4.  RAĐENOVIĆ Matej                                                                 04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:02.89                                                                             487  Q    
            29.58  1:02.89
    5.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:03.44                                                                             475  Q    
            29.45  1:03.44
    6.  VRTARIČ Nik                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:04.77                                                                             446  Q    
            30.41  1:04.77
    7.  PRINCL Maj                                                                      04                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:07.27                                                                             398       
            32.25  1:07.27
    8.  KOS LIPUŠČEK David                                                              05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:08.01                                                                             385       
            31.71  1:08.01
    9.  BELŠAK Timotej                                                                  05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:08.34                                                                             380       
            31.26  1:08.34
   10.  ŠARVARI Balazs                                                                  04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:08.51                                                                             377       
            30.41  1:08.51
   11.  FEKONJA Sergej                                                                  04                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:08.70                                                                             374       
            31.09  1:08.70
   12.  ILAR Nal                                                                        05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:09.18                                                                             366       
            31.47  1:09.18
   13.  SLANA Bor                                                                       05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:09.83                                                                             356       
            32.60  1:09.83
   14.  KOČEVAR Nik                                                                     04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          1:10.26                                                                             349       
            30.79  1:10.26
   15.  POTOČNIK Janez                                                                  04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:11.31                                                                             334       
            31.99  1:11.31
   16.  SMOLNIKAR Tevž                                                                  05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:13.54                                                                             304       
            34.51  1:13.54


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                   M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       51.24  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinci        54.73  ROZMAN Matjaž                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti          55.42  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki           58.51  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2015
Rek. SLO ml.dečki      1:05.36  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne         55.41  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali    51.96  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    53.52  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:02.20                                                                             504  Q    
            28.51  1:02.20
    2.  BIZJAK JAMBROVIČ Matic                                                          06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:04.91                                                                             443  Q    
            29.14  1:04.91
    3.  ŠUMI BRANILOVIČ Maj                                                             07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:10.56                                                                             345       
            33.67  1:10.56
    4.  ZMAGAJ Nace                                                                     06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:13.22                                                                             308       
            34.23  1:13.22
    5.  VEJNOVIČ Rok                                                                    08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:15.51                                                                             281       
            35.61  1:15.51
    6.  LUŽNIK Anže                                                                     07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:21.48                                                                             224       
            37.87  1:21.48
    7.  MARKAČ Nik                                                                      09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:29.22                                                                             170       
            41.41  1:29.22
    8.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:30.32                                                                             164       
            41.82  1:30.32



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                  W1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.68  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:00.08  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO kadetinje     1:02.14  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Radovljica                                                                                                                                                             2002
Rek. SLO deklice       1:03.90  PERENIČ Pika                                                                                                                                                                                                        Kranj                                                                                                                                                                  2015
Rek. SLO ml.deklice    1:11.01  LOTRIČ Maja                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:01.40  VERRASZTO Evelyn                                                                                                                                                                                             HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    57.92
Tokyo 2021 OG B Quali    59.66
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FAMULOK Zuzanna                                                                 03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:03.22                                                                             675  Q    
            29.71  1:03.22
    2.  CIERPIALOWSKA Paulina                                                           05                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:03.50                                                                             666  Q    
            29.83  1:03.50
    3.  PRIMC Tia                                                                       04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:04.18                                                                             645  Q    
            30.34  1:04.18
    4.  VOVK Tara                                                                       00                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:04.26                                                                             643  Q    
            30.31  1:04.26
    5.  ZIELINSKA Daria                                                                 03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:04.48                                                                             636  Q    
            30.10  1:04.48
    6.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:04.68                                                                             631  Q    
            29.95  1:04.68
    7.  HERBREDER Gabriela                                                              03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:04.88                                                                             625  Q    
            30.25  1:04.88
    8.  POGAČAR Zala                                                                    04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:06.24                                                                             587  Q    
            31.16  1:06.24
    9.  LOTRIČ Maja                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:06.56                                                                             579  Q    
            31.25  1:06.56
   10.  MARTINČIČ Naja                                                                  03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:06.90                                                                             570       
            31.67  1:06.90
   11.  ČERIN Ema                                                                       06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:07.19                                                                             562  Q    
            31.15  1:07.19
   12.  ROŽIČ Tarin                                                                     04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:08.06                                                                             541       
            32.44  1:08.06
   13.  ČRČEK Laura                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:08.74                                                                             525       
            31.18  1:08.74
   14.  LAJBAHER Maja                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:09.20                                                                             515  Q    
            31.40  1:09.20
   15.  JOVAN Ema                                                                       05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:09.40                                                                             510  Q    
            31.98  1:09.40
   16.  NOVAK Tinkara                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:10.93                                                                             478  Q    
            32.89  1:10.93
   17.  ARNEŽ Maša                                                                      05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:12.27                                                                             452  Q    
            33.44  1:12.27
   18.  KLJUČANIN Sara                                                                  04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:12.86                                                                             441       
            33.49  1:12.86
   19.  NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka                                                          06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:14.89                                                                             406  Q    
            35.24  1:14.89
   20.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:18.48                                                                             353  Q    
            36.32  1:18.48
   21.  KUNŠTIĆ Lara                                                                    05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:18.61                                                                             351       
            35.62  1:18.61
   22.  HRIBAR Alma                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                     1:19.25                                                                             343       
            37.04  1:19.25
   23.  VEZENKOVA Maja                                                                  04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:19.66                                                                             337       
            35.71  1:19.66
   24.  PRINCL Nina                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:20.50                                                                             327       
            37.04  1:20.50
   25.  PORI Naja                                                                       08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:31.43                                                                             223       
            41.02  1:31.43
   26.  KREVS Emma                                                                      08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:33.62                                                                             208       
            41.42  1:33.62


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                  W2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.68  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:00.08  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Maribor                                                                                                                                                                2014
Rekordi MM Ravne       1:01.40  VERRASZTO Evelyn                                                                                                                                                                                             HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    57.92  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    59.66  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FAMULOK Zuzanna                                                                 03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:03.22                                                                             675  Q    
            29.71  1:03.22
    2.  PRIMC Tia                                                                       04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:04.18                                                                             645  Q    
            30.34  1:04.18
    3.  ZIELINSKA Daria                                                                 03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:04.48                                                                             636  Q    
            30.10  1:04.48
    4.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:04.68                                                                             631  Q    
            29.95  1:04.68
    5.  HERBREDER Gabriela                                                              03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:04.88                                                                             625  Q    
            30.25  1:04.88
    6.  POGAČAR Zala                                                                    04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:06.24                                                                             587  Q    
            31.16  1:06.24
    7.  LOTRIČ Maja                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:06.56                                                                             579  Q    
            31.25  1:06.56
    8.  MARTINČIČ Naja                                                                  03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:06.90                                                                             570       
            31.67  1:06.90
    9.  ROŽIČ Tarin                                                                     04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:08.06                                                                             541       
            32.44  1:08.06
   10.  ČRČEK Laura                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:08.74                                                                             525       
            31.18  1:08.74
   11.  KLJUČANIN Sara                                                                  04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:12.86                                                                             441       
            33.49  1:12.86
   12.  VEZENKOVA Maja                                                                  04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:19.66                                                                             337       
            35.71  1:19.66


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                  W3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.68  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:00.08  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO kadetinje     1:02.14  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Radovljica                                                                                                                                                             2002
Rekordi MM Ravne       1:01.40  VERRASZTO Evelyn                                                                                                                                                                                             HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    57.92  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    59.66  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CIERPIALOWSKA Paulina                                                           05                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:03.50                                                                             666  Q    
            29.83  1:03.50
    2.  ČERIN Ema                                                                       06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:07.19                                                                             562  Q    
            31.15  1:07.19
    3.  JOVAN Ema                                                                       05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:09.40                                                                             510  Q    
            31.98  1:09.40
    4.  NOVAK Tinkara                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:10.93                                                                             478  Q    
            32.89  1:10.93
    5.  ARNEŽ Maša                                                                      05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:12.27                                                                             452  Q    
            33.44  1:12.27
    6.  NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka                                                          06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:14.89                                                                             406  Q    
            35.24  1:14.89
    7.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:18.48                                                                             353  Q    
            36.32  1:18.48
    8.  KUNŠTIĆ Lara                                                                    05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:18.61                                                                             351       
            35.62  1:18.61
    9.  HRIBAR Alma                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                     1:19.25                                                                             343       
            37.04  1:19.25
   10.  PRINCL Nina                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:20.50                                                                             327       
            37.04  1:20.50


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                  W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.68  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:00.08  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO kadetinje     1:02.14  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Radovljica                                                                                                                                                             2002
Rek. SLO deklice       1:03.90  PERENIČ Pika                                                                                                                                                                                                        Kranj                                                                                                                                                                  2015
Rek. SLO ml.deklice    1:11.01  LOTRIČ Maja                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:01.40  VERRASZTO Evelyn                                                                                                                                                                                             HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    57.92  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    59.66  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LAJBAHER Maja                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:09.20                                                                             515  Q    
            31.40  1:09.20
    2.  PORI Naja                                                                       08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:31.43                                                                             223       
            41.02  1:31.43
    3.  KREVS Emma                                                                      08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                           1:33.62                                                                             208       
            41.42  1:33.62



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                M1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO mladinci      2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        2:18.46  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2016
Rek. SLO dečki         2:27.77  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                2016
Rek. SLO ml.dečki      2:39.77  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                2014
Rekordi MM Ravne       2:17.10  SARDI Levente                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:10.35
Tokyo 2021 OG B Quali  2:14.26
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WIEKIERA Dawid                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:18.13                                                                             761  Q    
            31.09  1:05.73  1:41.64  2:18.13
    2.  MOŽE Matija                                                                     00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:23.55                                                                             678  Q    
            32.90  1:08.72  1:45.90  2:23.55
    3.  DRAGÚŇ Marián                                                                   90                                                                              Slovakia                                                                                                                                                 2:26.01                                                                             644  Q    
            32.83  1:10.11  1:48.29  2:26.01
    4.  KUKEC Nejc                                                                      01                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:29.20                                                                             604  Q    
            33.34  1:11.62  1:49.97  2:29.20
    5.  DOVČ Lan                                                                        03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:34.76                                                                             541  Q    
            35.47  1:14.85  1:55.45  2:34.76
    6.  KORENT Leonardo                                                                 06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:36.72                                                                             521  Q    
            35.58  1:16.07  1:57.49  2:36.72
    7.  ABUTOVIČ Filip                                                                  05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:37.18                                                                             516  Q    
            34.95  1:14.73  1:56.03  2:37.18
    8.  PREDALIČ Luka                                                                   04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:38.21                                                                             506  Q    
            35.68  1:58.06  2:38.21
    9.  VINTAR Miha                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:38.25                                                                             506  Q    
            37.15  1:17.74  1:58.06  2:38.25
   10.  RAJIĆ Timon                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:40.30                                                                             487  Q    
            36.86  1:16.69  1:58.99  2:40.30
   11.  ROTER Matic                                                                     04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:48.10                                                                             422  Q    
            37.52  1:20.88  2:04.66  2:48.10
   12.  ŠTERN Timotej                                                                   03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:50.24                                                                             406       
            35.74  1:20.12  2:05.91  2:50.24
   13.  KLEPEC VABIČ Rok                                                                04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:51.26                                                                             399  Q    
            38.54  2:07.36  2:51.26
   14.  KREPEL Urban                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:53.42                                                                             384  Q    
            39.97  1:25.16  2:09.68  2:53.42
   15.  VERBOLE Kevin                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:04.40                                                                             319  Q    
            42.90  1:29.74  2:18.05  3:04.40
   16.  ROTOVNIK Bor                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:14.62                                                                             272       
            44.27  1:33.99  2:24.76  3:14.62
   17.  JUSTIN Miha                                                                     07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                3:30.82                                                                             214       
            47.85  1:42.21  2:38.53  3:30.82
   DNS  PEVEC Gašper                                                                    05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                                                                                                                        


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                M2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO mladinci      2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rekordi MM Ravne       2:17.10  SARDI Levente                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:10.35  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:14.26  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WIEKIERA Dawid                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:18.13                                                                             761  Q    
            31.09  1:05.73  1:41.64  2:18.13
    2.  DOVČ Lan                                                                        03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:34.76                                                                             541  Q    
            35.47  1:14.85  1:55.45  2:34.76
    3.  VINTAR Miha                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:38.25                                                                             506  Q    
            37.15  1:17.74  1:58.06  2:38.25
    4.  ŠTERN Timotej                                                                   03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:50.24                                                                             406       
            35.74  1:20.12  2:05.91  2:50.24


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                M3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO mladinci      2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        2:18.46  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2016
Rekordi MM Ravne       2:17.10  SARDI Levente                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:10.35  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:14.26  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ABUTOVIČ Filip                                                                  05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:37.18                                                                             516  Q    
            34.95  1:14.73  1:56.03  2:37.18
    2.  PREDALIČ Luka                                                                   04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:38.21                                                                             506  Q    
            35.68  1:58.06  2:38.21
    3.  RAJIĆ Timon                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:40.30                                                                             487  Q    
            36.86  1:16.69  1:58.99  2:40.30
    4.  ROTER Matic                                                                     04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:48.10                                                                             422  Q    
            37.52  1:20.88  2:04.66  2:48.10
    5.  KLEPEC VABIČ Rok                                                                04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:51.26                                                                             399  Q    
            38.54  2:07.36  2:51.26
    6.  KREPEL Urban                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:53.42                                                                             384  Q    
            39.97  1:25.16  2:09.68  2:53.42
   DNS  PEVEC Gašper                                                                    05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                                                                                                                        


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO mladinci      2:15.42  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        2:18.46  MOŽE Matija                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2016
Rek. SLO dečki         2:27.77  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                2016
Rek. SLO ml.dečki      2:39.77  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                2014
Rekordi MM Ravne       2:17.10  SARDI Levente                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:10.35  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:14.26  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENT Leonardo                                                                 06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:36.72                                                                             521  Q    
            35.58  1:16.07  1:57.49  2:36.72
    2.  VERBOLE Kevin                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:04.40                                                                             319  Q    
            42.90  1:29.74  2:18.05  3:04.40
    3.  ROTOVNIK Bor                                                                    09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:14.62                                                                             272       
            44.27  1:33.99  2:24.76  3:14.62
    4.  JUSTIN Miha                                                                     07                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                3:30.82                                                                             214       
            47.85  1:42.21  2:38.53  3:30.82



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                W1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:26.06  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                         Budimpešta/Budapest (HUN)                                                                                                                                              2019
Rek. SLO mladinke      2:30.47  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2017
Rek. SLO kadetinje     2:31.56  MARČUN Neža                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2010
Rek. SLO deklice       2:32.89  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Radovljica                                                                                                                                                             2001
Rek. SLO ml.deklice    2:46.52  LESKOVAR Neža                                                                                                                                                                                                       Nova Gorica                                                                                                                                                            2011
Rekordi MM Ravne       2:30.22  ŠMID Tanja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne                                                                                                                                                                  2011
Tokyo 2021 OG A Quali  2:25.52
Tokyo 2021 OG B Quali  2:29.89
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TRNIKOVA Nikoleta                                                               02                                                                              Slovakia                                                                                                                                                 2:30.30                                                                             792  Q    
            34.57  1:12.51  1:51.38  2:30.30
    2.  VOZEL Tjaša                                                                     94                                                                              KPD Zvezda Kranj                                                                                                                                         2:37.79                                                                             685  Q    
            35.64  1:15.44  1:56.96  2:37.79
    3.  MIHALIČ Sara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:47.75                                                                             570  Q    
            37.29  1:20.48  2:04.80  2:47.75
    4.  WOJTKOWIAK Alicja                                                               03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:47.94                                                                             568  Q    
            36.83  1:19.33  2:03.86  2:47.94
    5.  STANEK Katjuša                                                                  98                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:50.70                                                                             541  Q    
            39.84  1:23.00  2:07.71  2:50.70
    6.  LOGAR Tamara                                                                    02                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:52.12                                                                             527  Q    
            39.50  1:23.46  2:08.10  2:52.12
    7.  SEDAR Manca                                                                     04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:57.24                                                                             483  Q    
            41.13  1:25.55  2:11.14  2:57.24
    8.  PAKIŽ RUMPF Izabela                                                             06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:57.48                                                                             481  Q    
            39.54  1:24.30  2:11.67  2:57.48
    9.  FERBEŽAR Tara                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:58.78                                                                             471  Q    
            40.05  1:25.18  2:12.51  2:58.78
   10.  FORTUNA Lena                                                                    07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             3:00.99                                                                             454  Q    
            42.01  1:27.04  2:14.58  3:00.99
   11.  GOLOB Maja                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:02.06                                                                             446  Q    
            41.63  1:28.27  2:15.73  3:02.06
   12.  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               3:04.83                                                                             426  Q    
            41.09  1:28.73  2:17.86  3:04.83
   13.  OCEGUERA BATTELINO Isabel                                                       04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    3:06.36                                                                             415       
            43.83  1:30.84  2:18.84  3:06.36
   14.  MLAKAR Lea                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    3:07.50                                                                             408  Q    
            41.69  1:30.01  2:19.68  3:07.50
   15.  GREGORČIČ Kaja                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     3:11.20                                                                             385  Q    
            43.43  1:32.05  2:22.72  3:11.20
   16.  LUKAN Ivana                                                                     08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                3:11.86                                                                             381  Q    
            46.65  1:34.25  2:23.76  3:11.86
   17.  MEDVED Tinkara                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:11.93                                                                             380  Q    
            43.36  1:33.10  2:22.78  3:11.93
   18.  SEKNE Ina                                                                       09                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            3:26.65                                                                             305       
            45.84  1:39.49  2:34.11  3:26.65
   DNS  ŠILER KLEMENČIČ Zoja                                                            06                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                                                                                                                       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                W2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:26.06  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                         Budimpešta/Budapest (HUN)                                                                                                                                              2019
Rek. SLO mladinke      2:30.47  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2017
Rekordi MM Ravne       2:30.22  ŠMID Tanja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne                                                                                                                                                                  2011
Tokyo 2021 OG A Quali  2:25.52  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:29.89  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MIHALIČ Sara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:47.75                                                                             570  Q    
            37.29  1:20.48  2:04.80  2:47.75
    2.  WOJTKOWIAK Alicja                                                               03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:47.94                                                                             568  Q    
            36.83  1:19.33  2:03.86  2:47.94
    3.  SEDAR Manca                                                                     04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:57.24                                                                             483  Q    
            41.13  1:25.55  2:11.14  2:57.24
    4.  FERBEŽAR Tara                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:58.78                                                                             471  Q    
            40.05  1:25.18  2:12.51  2:58.78
    5.  OCEGUERA BATTELINO Isabel                                                       04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    3:06.36                                                                             415       
            43.83  1:30.84  2:18.84  3:06.36


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                W3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:26.06  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                         Budimpešta/Budapest (HUN)                                                                                                                                              2019
Rek. SLO mladinke      2:30.47  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2017
Rek. SLO kadetinje     2:31.56  MARČUN Neža                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2010
Rekordi MM Ravne       2:30.22  ŠMID Tanja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne                                                                                                                                                                  2011
Tokyo 2021 OG A Quali  2:25.52  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:29.89  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PAKIŽ RUMPF Izabela                                                             06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:57.48                                                                             481  Q    
            39.54  1:24.30  2:11.67  2:57.48
    2.  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               3:04.83                                                                             426  Q    
            41.09  1:28.73  2:17.86  3:04.83
    3.  MLAKAR Lea                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    3:07.50                                                                             408  Q    
            41.69  1:30.01  2:19.68  3:07.50
    4.  GREGORČIČ Kaja                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     3:11.20                                                                             385  Q    
            43.43  1:32.05  2:22.72  3:11.20
    5.  MEDVED Tinkara                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:11.93                                                                             380  Q    
            43.36  1:33.10  2:22.78  3:11.93
   DNS  ŠILER KLEMENČIČ Zoja                                                            06                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                                                                                                                       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                                W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:26.06  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                         Budimpešta/Budapest (HUN)                                                                                                                                              2019
Rek. SLO mladinke      2:30.47  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2017
Rek. SLO kadetinje     2:31.56  MARČUN Neža                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2010
Rek. SLO deklice       2:32.89  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Radovljica                                                                                                                                                             2001
Rek. SLO ml.deklice    2:46.52  LESKOVAR Neža                                                                                                                                                                                                       Nova Gorica                                                                                                                                                            2011
Rekordi MM Ravne       2:30.22  ŠMID Tanja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne                                                                                                                                                                  2011
Tokyo 2021 OG A Quali  2:25.52  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:29.89  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORTUNA Lena                                                                    07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             3:00.99                                                                             454  Q    
            42.01  1:27.04  2:14.58  3:00.99
    2.  GOLOB Maja                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:02.06                                                                             446  Q    
            41.63  1:28.27  2:15.73  3:02.06
    3.  LUKAN Ivana                                                                     08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                3:11.86                                                                             381  Q    
            46.65  1:34.25  2:23.76  3:11.86
    4.  SEKNE Ina                                                                       09                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            3:26.65                                                                             305       
            45.84  1:39.49  2:34.11  3:26.65



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               M1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:01.57  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Berlin (GER)                                                                                                                                                           2002
Rek. SLO mladinci      2:04.29  MIHALIČ David                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti        2:07.90  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                2018
Rek. SLO dečki         2:13.80  BERLOŽNIK Jaš                                                                                                                                                                                                       Maribor                                                                                                                                                                2016
Rek. SLO ml.dečki      2:25.92  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne       2:07.18  ŽBOGAR Robert                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:59.67
Tokyo 2021 OG B Quali  2:03.26
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FERŠ ERŽEN Anže                                                                 99                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:09.89                                                                             676  Q    
            27.58  1:01.03  1:38.51  2:09.89
    2.  BERLOŽNIK Jaš                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:10.78                                                                             662  Q    
            28.15  1:01.74  1:40.22  2:10.78
    3.  BOŠKAN Sašo                                                                     02                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:11.47                                                                             651  Q    
            27.72  1:01.79  1:42.10  2:11.47
    4.  WAREING Thomas                                                                  99                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              2:12.05                                                                             643  Q    
            29.11  1:03.40  1:41.77  2:12.05
    5.  PERME MODRIJANČIČ Črt                                                           03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:14.50                                                                             608  Q    
            29.51  1:04.98  1:43.89  2:14.50
    6.  MOŽE Matija                                                                     00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:15.30                                                                             598  Q    
            29.98  1:06.80  1:42.86  2:15.30
    7.  MIHALIČ David                                                                   99                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:15.62                                                                             593  Q    
            28.70  1:05.57  1:44.38  2:15.62
    8.  GLADEK Nik                                                                      03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:16.04                                                                             588  Q    
            30.75  1:04.76  1:46.18  2:16.04
    9.  NAHTIGAL Benjamin                                                               03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:16.15                                                                             587  Q    
            29.10  1:04.55  1:44.97  2:16.15
   10.  ŠTIH Gašper                                                                     01                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:18.72                                                                             555       
            28.31  1:04.50  1:49.14  2:18.72
   11.  CARDINALE Enrico                                                                90                                                                              Maranello Nuoto                                                                                                                                          2:18.73                                                                             554       
            29.25  1:05.06  1:45.90  2:18.73
   12.  DJUKIĆ Robert                                                                   04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:19.99                                                                             540  Q    
            29.61  1:07.21  1:48.68  2:19.99
   13.  BIZJAK Tim                                                                      04                                                                              PK Celulozar Krško                                                                                                                                       2:20.41                                                                             535  Q    
            29.66  1:05.71  1:47.59  2:20.41
   14.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      2:20.42                                                                             535  Q    
            28.30  1:04.44  1:49.03  2:20.42
   15.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:20.49                                                                             534  Q    
            29.82  1:06.81  1:47.87  2:20.49
   16.  FURLAN ŠTULAR Arne                                                              05                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:25.44                                                                             481  Q    
            31.61  1:08.38  1:53.25  2:25.44
   17.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           2:26.14                                                                             474  Q    
            30.05  1:09.37  1:53.86  2:26.14
   18.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:26.80                                                                             468  Q    
            29.80  1:08.64  1:54.80  2:26.80
   19.  POTEMIN Jaroslav                                                                05                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:28.17                                                                             455  Q    
            30.94  1:54.13  2:28.17
   20.  ROTOVNIK Tine                                                                   05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:29.02                                                                             447  Q    
            30.85  1:11.95  1:56.85  2:29.02
   21.  KASTIGAR Maks                                                                   06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:30.07                                                                             438       
            32.61  1:11.70  1:57.43  2:30.07
   22.  SLANA Bor                                                                       05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:32.45                                                                             418       
            32.89  1:11.54  1:59.26  2:32.45
   23.  BELŠAK Timotej                                                                  05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:34.43                                                                             402       
            32.99  1:14.85  2:01.57  2:34.43
   24.  VRTARIČ Nik                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:35.80                                                                             391       
            31.67  1:13.95  2:00.70  2:35.80
   25.  KOS LIPUŠČEK David                                                              05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:38.46                                                                             372       
            32.55  1:15.71  2:04.43  2:38.46
   26.  VOGA Jon                                                                        04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:39.83                                                                             362       
            32.50  1:15.75  2:03.35  2:39.83
   27.  VEJNOVIČ Rok                                                                    08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:40.84                                                                             356       
            36.01  1:17.27  2:05.09  2:40.84
   28.  JUVANČIČ Filip                                                                  06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:43.62                                                                             338       
            36.36  1:21.02  2:08.02  2:43.62
   29.  MRKONJIČ Jan                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:50.21                                                                             300       
            37.01  1:22.38  2:08.91  2:50.21
   30.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:05.96                                                                             230       
            42.47  1:31.49  2:24.46  3:05.96
   DNS  ŠTIH Matevž                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                                                                                                                  


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               M2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:01.57  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Berlin (GER)                                                                                                                                                           2002
Rek. SLO mladinci      2:04.29  MIHALIČ David                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rekordi MM Ravne       2:07.18  ŽBOGAR Robert                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:59.67  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:03.26  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BERLOŽNIK Jaš                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:10.78                                                                             662  Q    
            28.15  1:01.74  1:40.22  2:10.78
    2.  BOŠKAN Sašo                                                                     02                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:11.47                                                                             651  Q    
            27.72  1:01.79  1:42.10  2:11.47
    3.  PERME MODRIJANČIČ Črt                                                           03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:14.50                                                                             608  Q    
            29.51  1:04.98  1:43.89  2:14.50
    4.  GLADEK Nik                                                                      03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:16.04                                                                             588  Q    
            30.75  1:04.76  1:46.18  2:16.04
    5.  NAHTIGAL Benjamin                                                               03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:16.15                                                                             587  Q    
            29.10  1:04.55  1:44.97  2:16.15
    6.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      2:20.42                                                                             535  Q    
            28.30  1:04.44  1:49.03  2:20.42


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               M3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:01.57  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Berlin (GER)                                                                                                                                                           2002
Rek. SLO mladinci      2:04.29  MIHALIČ David                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti        2:07.90  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                2018
Rekordi MM Ravne       2:07.18  ŽBOGAR Robert                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:59.67  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:03.26  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DJUKIĆ Robert                                                                   04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:19.99                                                                             540  Q    
            29.61  1:07.21  1:48.68  2:19.99
    2.  BIZJAK Tim                                                                      04                                                                              PK Celulozar Krško                                                                                                                                       2:20.41                                                                             535  Q    
            29.66  1:05.71  1:47.59  2:20.41
    3.  FURLAN ŠTULAR Arne                                                              05                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:25.44                                                                             481  Q    
            31.61  1:08.38  1:53.25  2:25.44
    4.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           2:26.14                                                                             474  Q    
            30.05  1:09.37  1:53.86  2:26.14
    5.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:26.80                                                                             468  Q    
            29.80  1:08.64  1:54.80  2:26.80
    6.  POTEMIN Jaroslav                                                                05                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:28.17                                                                             455  Q    
            30.94  1:54.13  2:28.17
    7.  ROTOVNIK Tine                                                                   05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:29.02                                                                             447  Q    
            30.85  1:11.95  1:56.85  2:29.02
    8.  SLANA Bor                                                                       05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:32.45                                                                             418       
            32.89  1:11.54  1:59.26  2:32.45
    9.  BELŠAK Timotej                                                                  05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:34.43                                                                             402       
            32.99  1:14.85  2:01.57  2:34.43
   10.  VRTARIČ Nik                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:35.80                                                                             391       
            31.67  1:13.95  2:00.70  2:35.80
   11.  KOS LIPUŠČEK David                                                              05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:38.46                                                                             372       
            32.55  1:15.71  2:04.43  2:38.46
   12.  VOGA Jon                                                                        04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:39.83                                                                             362       
            32.50  1:15.75  2:03.35  2:39.83
   13.  MRKONJIČ Jan                                                                    05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:50.21                                                                             300       
            37.01  1:22.38  2:08.91  2:50.21
   DNS  ŠTIH Matevž                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                                                                                                                  


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:01.57  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Berlin (GER)                                                                                                                                                           2002
Rek. SLO mladinci      2:04.29  MIHALIČ David                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti        2:07.90  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                2018
Rek. SLO dečki         2:13.80  BERLOŽNIK Jaš                                                                                                                                                                                                       Maribor                                                                                                                                                                2016
Rek. SLO ml.dečki      2:25.92  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne       2:07.18  ŽBOGAR Robert                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:59.67  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:03.26  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:20.49                                                                             534  Q    
            29.82  1:06.81  1:47.87  2:20.49
    2.  KASTIGAR Maks                                                                   06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:30.07                                                                             438       
            32.61  1:11.70  1:57.43  2:30.07
    3.  VEJNOVIČ Rok                                                                    08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:40.84                                                                             356       
            36.01  1:17.27  2:05.09  2:40.84
    4.  JUVANČIČ Filip                                                                  06                                                                              Riba                                                                                                                                                     2:43.62                                                                             338       
            36.36  1:21.02  2:08.02  2:43.62
    5.  PATERNOSTER Aleksander                                                          09                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         3:05.96                                                                             230       
            42.47  1:31.49  2:24.46  3:05.96



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               W1
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:13.37  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Dunaj/Vienna (AUT)                                                                                                                                                     2009
Rek. SLO mladinke      2:15.83  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Glasgow (GBR)                                                                                                                                                          2003
Rek. SLO kadetinje     2:15.83  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Glasgow (GBR)                                                                                                                                                          2003
Rek. SLO deklice       2:20.05  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Murcia (ESP)                                                                                                                                                           2001
Rek. SLO ml.deklice    2:34.74  JELESIJEVIČ Anja                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       2:14.11  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                              HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:12.56
Tokyo 2021 OG B Quali  2:16.54
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FAIN Katja                                                                      01                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:24.53                                                                             664  Q    
            30.59  1:07.95  1:49.51  2:24.53
    2.  ŠEGEL Janja                                                                     01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:26.34                                                                             640  Q    
            31.76  1:08.72  1:52.59  2:26.34
    3.  HERBREDER Gabriela                                                              03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:29.14                                                                             604  Q    
            31.84  1:11.62  1:53.73  2:29.14
    4.  GUSC Wiktoria                                                                   04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:29.58                                                                             599  Q    
            32.21  1:11.37  1:55.41  2:29.58
    5.  MIHALIČ Sara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:29.81                                                                             596  Q    
            32.35  1:11.62  1:55.78  2:29.81
    6.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:29.88                                                                             595  Q    
            32.27  1:13.31  1:58.72  2:29.88
    7.  JAMŠEK Janja                                                                    01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:30.26                                                                             591  Q    
            32.86  1:11.28  1:55.79  2:30.26
    8.  PRIMC Tia                                                                       04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:30.60                                                                             587  Q    
            31.74  1:12.45  1:57.87  2:30.60
    9.  PŠENIČNIK Neli                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:30.74                                                                             585  Q    
            32.62  1:11.37  1:56.05  2:30.74
   10.  ROŽIČ Tarin                                                                     04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:31.40                                                                             578  Q    
            33.25  1:13.36  1:56.15  2:31.40
   11.  TOMAŽIČ Špela                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:31.70                                                                             574  Q    
            32.53  1:11.68  1:56.06  2:31.70
   12.  AVRAMOVIČ Lana                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:32.56                                                                             564  Q    
            33.63  1:13.19  1:58.72  2:32.56
   13.  POGAČAR Zala                                                                    04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:33.24                                                                             557       
            32.54  1:12.08  1:58.33  2:33.24
   14.  LOTRIČ Maja                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:35.95                                                                             528       
            32.28  1:13.84  2:00.81  2:35.95
   15.  ČERIN Ema                                                                       06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:37.26                                                                             515  Q    
            32.31  1:13.16  2:00.46  2:37.26
   16.  NOVAK Tinkara                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:38.03                                                                             508  Q    
            34.43  1:16.04  2:01.70  2:38.03
   17.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:39.99                                                                             489  Q    
            34.61  1:14.76  2:04.40  2:39.99
   18.  HABIČ Nika                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:40.39                                                                             486       
            34.11  1:14.98  2:03.95  2:40.39
   19.  RADELJ Pika                                                                     07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:40.69                                                                             483  Q    
            37.35  1:17.08  2:02.74  2:40.69
   20.  HAJDINJAK Ana                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:41.26                                                                             478  Q    
            34.84  1:15.50  2:05.10  2:41.26
   21.  KLJUČANIN Sara                                                                  04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:41.71                                                                             474       
            34.85  1:17.00  2:04.25  2:41.71
   22.  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:45.20                                                                             444  Q    
            35.01  1:19.84  2:06.44  2:45.20
   23.  KOKOT Lana                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:46.03                                                                             438       
            37.35  1:19.26  2:08.86  2:46.03
   24.  JUKIĆ Najya Hana                                                                08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:47.78                                                                             424       
            34.91  1:17.00  2:09.01  2:47.78
   25.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:48.27                                                                             421       
            33.83  1:16.90  2:08.71  2:48.27
   26.  VERČ Saša                                                                       06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     3:04.28                                                                             320       
            44.33  1:31.62  2:23.76  3:04.28
   27.  MALETIĆ Maja                                                                    08                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         3:23.01                                                                             239       
            45.27  1:35.15  2:38.78  3:23.01


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               W2
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:13.37  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Dunaj/Vienna (AUT)                                                                                                                                                     2009
Rek. SLO mladinke      2:15.83  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Glasgow (GBR)                                                                                                                                                          2003
Rekordi MM Ravne       2:14.11  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                              HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:12.56  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:16.54  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HERBREDER Gabriela                                                              03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:29.14                                                                             604  Q    
            31.84  1:11.62  1:53.73  2:29.14
    2.  GUSC Wiktoria                                                                   04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:29.58                                                                             599  Q    
            32.21  1:11.37  1:55.41  2:29.58
    3.  MIHALIČ Sara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:29.81                                                                             596  Q    
            32.35  1:11.62  1:55.78  2:29.81
    4.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:29.88                                                                             595  Q    
            32.27  1:13.31  1:58.72  2:29.88
    5.  PRIMC Tia                                                                       04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:30.60                                                                             587  Q    
            31.74  1:12.45  1:57.87  2:30.60
    6.  ROŽIČ Tarin                                                                     04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:31.40                                                                             578  Q    
            33.25  1:13.36  1:56.15  2:31.40
    7.  TOMAŽIČ Špela                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:31.70                                                                             574  Q    
            32.53  1:11.68  1:56.06  2:31.70
    8.  POGAČAR Zala                                                                    04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:33.24                                                                             557       
            32.54  1:12.08  1:58.33  2:33.24
    9.  LOTRIČ Maja                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:35.95                                                                             528       
            32.28  1:13.84  2:00.81  2:35.95
   10.  HABIČ Nika                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:40.39                                                                             486       
            34.11  1:14.98  2:03.95  2:40.39
   11.  KLJUČANIN Sara                                                                  04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         2:41.71                                                                             474       
            34.85  1:17.00  2:04.25  2:41.71


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               W3
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:13.37  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Dunaj/Vienna (AUT)                                                                                                                                                     2009
Rek. SLO mladinke      2:15.83  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Glasgow (GBR)                                                                                                                                                          2003
Rek. SLO kadetinje     2:15.83  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Glasgow (GBR)                                                                                                                                                          2003
Rekordi MM Ravne       2:14.11  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                              HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:12.56  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:16.54  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PŠENIČNIK Neli                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:30.74                                                                             585  Q    
            32.62  1:11.37  1:56.05  2:30.74
    2.  AVRAMOVIČ Lana                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:32.56                                                                             564  Q    
            33.63  1:13.19  1:58.72  2:32.56
    3.  ČERIN Ema                                                                       06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:37.26                                                                             515  Q    
            32.31  1:13.16  2:00.46  2:37.26
    4.  NOVAK Tinkara                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:38.03                                                                             508  Q    
            34.43  1:16.04  2:01.70  2:38.03
    5.  HAJDINJAK Ana                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:41.26                                                                             478  Q    
            34.84  1:15.50  2:05.10  2:41.26
    6.  PETEK Danaja                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:45.20                                                                             444  Q    
            35.01  1:19.84  2:06.44  2:45.20
    7.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               2:48.27                                                                             421       
            33.83  1:16.90  2:08.71  2:48.27
    8.  VERČ Saša                                                                       06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     3:04.28                                                                             320       
            44.33  1:31.62  2:23.76  3:04.28


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                                                                                                                                                                                                               W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Results Predtekmovanje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:13.37  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Dunaj/Vienna (AUT)                                                                                                                                                     2009
Rek. SLO mladinke      2:15.83  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Glasgow (GBR)                                                                                                                                                          2003
Rek. SLO kadetinje     2:15.83  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Glasgow (GBR)                                                                                                                                                          2003
Rek. SLO deklice       2:20.05  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Murcia (ESP)                                                                                                                                                           2001
Rek. SLO ml.deklice    2:34.74  JELESIJEVIČ Anja                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       2:14.11  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                              HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  2:12.56  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:16.54  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:39.99                                                                             489  Q    
            34.61  1:14.76  2:04.40  2:39.99
    2.  RADELJ Pika                                                                     07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:40.69                                                                             483  Q    
            37.35  1:17.08  2:02.74  2:40.69
    3.  KOKOT Lana                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:46.03                                                                             438       
            37.35  1:19.26  2:08.86  2:46.03
    4.  JUKIĆ Najya Hana                                                                08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               2:47.78                                                                             424       
            34.91  1:17.00  2:09.01  2:47.78
    5.  MALETIĆ Maja                                                                    08                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         3:23.01                                                                             239       
            45.27  1:35.15  2:38.78  3:23.01



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                                                   M/M, 1500m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                            Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     15:07.59  TURK Luka                                                                                                                                                                                                          Melbourne (AUS)                                                                                                                                                        2007
Rek. SLO mladinci      15:10.20  PETRIČ Darjan                                                                                                                                                                                                      Guayaquil (ECU)                                                                                                                                                        1982
Rek. SLO kadeti        15:30.74  PETRIČ Borut                                                                                                                                                                                                       Jönköping (SWE)                                                                                                                                                        1977
Rek. SLO dečki         16:30.30  TEŠOVIČ Dejan                                                                                                                                                                                                      Reka/Rijeka (CRO)                                                                                                                                                      1985
Rek. SLO ml.dečki      17:58.08  JURAK Gregor                                                                                                                                                                                                       Reka/Rijeka (CRO)                                                                                                                                                      1984
Rekordi MM Ravne       15:33.67  ČELIĆ Vuk                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2015
Tokyo 2021 OG A Quali  15:00.99
Tokyo 2021 OG B Quali  15:28.02
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BAU Martin                                                                      94                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                       16:01.41                                                                             743       
            29.50  1:01.87  1:34.37  2:06.74  2:38.86  3:11.50  3:43.84  4:15.77  4:47.97  5:20.15  5:52.23  6:24.29  6:56.65  7:29.11  8:01.71  8:34.14  9:06.19  9:38.47 10:10.94 10:43.55 11:15.71 11:48.26 12:20.65 12:53.05 13:25.20 13:57.06 14:28.79 15:01.14 15:32.09 16:01.41
    2.  CHMIELEWSKI Krzysztof                                                           04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                              16:03.86                                                                             737       
            28.62  1:00.27  1:32.44  2:04.52  2:36.85  3:09.33  3:41.94  4:14.62  4:46.94  5:19.38  5:51.78  6:24.06  6:56.56  7:28.94  8:01.98  8:34.11  9:06.09  9:38.27 10:10.73 10:43.08 11:15.44 11:48.06 12:20.37 12:52.90 13:25.26 13:57.04 14:28.84 15:01.20 15:32.75 16:03.86
    3.  GRZEGORCZYK Wiktor                                                              02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                              16:22.92                                                                             695       
            29.37  1:00.66  1:32.68  2:05.12  2:37.34  3:09.57  3:42.36  4:14.84  4:47.43  5:20.22  5:52.88  6:25.52  6:58.57  7:31.88  8:04.95  8:37.84  9:11.13  9:44.28 10:17.30 10:50.88 11:24.00 11:57.63 12:30.33 13:03.99 13:37.48 14:11.04 14:44.52 15:18.40 15:50.96 16:22.92
    4.  URBANI Marco                                                                    87                                                                              Triestina Nuoto                                                                                                                                         17:13.94                                                                             597       
            29.67  1:03.54  1:38.27  2:13.21  2:48.30  3:22.91  3:57.76  4:32.48  5:07.44  5:42.11  6:17.12  6:52.01  7:26.88  8:01.55  8:36.57  9:11.65  9:46.55 10:21.48 10:56.24 11:30.95 12:05.76 12:40.53 13:15.31 13:49.91 14:24.44 14:59.31 15:33.41 16:07.83 16:41.58 17:13.94
    5.  PETERNEL Primož                                                                 04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                           17:23.53                                                                             581       
            30.95  1:05.52  1:40.46  2:15.16  2:49.85  3:25.07  4:34.34  5:09.30  5:44.04  6:18.71  6:53.39  7:28.02  8:03.16  8:37.79  9:12.42  9:47.66 10:22.67 10:57.81 11:32.86 12:08.27 12:43.55 13:19.83 13:54.39 14:29.87 15:05.51 15:40.33 16:15.63 16:50.09 17:23.53
    6.  REZAR LESNIK Žan                                                                03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                        17:32.62                                                                             566       
            32.16  1:06.94  1:42.54  2:17.69  2:53.27  3:28.47  4:03.65  4:38.75  5:13.97  5:49.10  6:24.40  7:00.13  7:35.58  8:11.38  8:46.83  9:22.74  9:57.78 10:33.25 11:08.70 11:44.32 12:19.33 12:54.62 13:30.18 14:05.56 14:40.57 15:15.95 15:50.74 16:25.06 17:00.03 17:32.62
    7.  BOREC Jaka                                                                      04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                       17:35.93                                                                             561       
            31.63  1:06.86  1:42.34  2:18.21  2:54.37  3:29.04  4:04.72  4:40.10  5:15.82  5:51.43  6:27.54  7:02.21  7:38.01  8:12.89  8:48.46  9:23.93  9:59.72 10:34.83 11:10.17 11:45.50 12:20.51 12:55.64 13:30.83 14:05.86 14:41.25 15:16.19 15:51.67 16:26.86 17:02.09 17:35.93
    8.  PETERLIN Nik                                                                    06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                               17:44.86                                                                             547       
            33.21  1:07.55  1:42.37  2:19.26  2:54.62  3:29.77  4:41.11  5:16.41  5:51.98  6:27.58  7:02.93  7:38.60  8:14.58  8:50.02  9:25.96 10:01.63 10:37.54 11:13.10 11:49.32 12:25.32 13:01.01 13:36.61 14:12.78 14:48.42 15:24.52 16:00.13 16:35.95 17:11.51 17:44.86
    9.  ŠUMI BRANILOVIČ Maj                                                             07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                           18:21.30                                                                             494       
            33.95  1:10.05  1:46.41  2:22.80  2:59.00  3:36.71  4:12.70  4:50.17  5:27.36  6:03.80  6:40.89  7:17.67  7:54.59  8:31.55  9:08.88  9:45.71 10:22.76 10:59.89 11:36.46 12:13.68 12:50.46 13:26.99 14:03.89 14:40.53 15:17.14 15:53.79 16:30.33 17:06.69 17:44.06 18:21.30
   10.  MUNDA Alen                                                                      05                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                    19:40.88                                                                             401       
            34.99  1:14.22  1:53.76  2:33.52  3:12.91  3:53.07  4:33.61  5:13.20  5:53.84  6:33.83  7:12.49  7:50.92  8:30.80  9:10.09  9:49.91 10:29.25 11:09.07 11:49.20 12:28.61 13:08.74 13:47.07 14:26.56 15:06.50 15:45.59 16:24.93 17:04.35 17:44.07 18:25.51 19:04.19 19:40.88
   11.  ŠKULJ Tim                                                                       07                                                                              Riba                                                                                                                                                    19:48.18                                                                             393       
          1:13.75  1:53.27  2:32.59  3:11.42  3:50.91  4:30.05  5:10.61  5:50.45  6:30.28  7:09.46  7:49.60  8:29.56  9:09.34  9:47.25 10:28.71 11:08.42 11:48.87 12:28.56 13:08.53 13:48.31 14:28.52 15:08.48 15:48.94 17:10.04 17:50.48 18:30.56 19:48.18



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                             Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Results
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:25.68  ODER Tjaša                                                                                                                                                                                                         London (GBR)                                                                                                                                                           2016
Rek. SLO abs.ženske     8:25.68  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                        Vichy Val dAllier (FRA)                                                                                                                                                2016
Rek. SLO mladinke       8:36.92  PETRIČ Nika Karlina                                                                                                                                                                                                Beograd (SRB)                                                                                                                                                          2008
Rek. SLO kadetinje      8:38.26  ODER Tjaša                                                                                                                                                                                                         Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2009
Rek. SLO deklice        9:00.72  ODER Tjaša                                                                                                                                                                                                         Pitesti (ROU)                                                                                                                                                          2007
Rek. SLO ml.deklice     9:50.60  PETRIČ Nika Karlina                                                                                                                                                                                                Maribor                                                                                                                                                                2003
Rekordi MM Ravne        8:34.78  ODER Tjaša                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2016
Tokyo 2021 OG A Quali   8:33.36
Tokyo 2021 OG B Quali   8:48.76
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TARASIEWICZ Klaudia                                                             04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               8:59.29                                                                             726       
            31.37  1:04.85  1:38.63  2:12.44  2:46.40  3:20.35  3:54.39  4:28.59  5:02.34  5:36.50  6:10.47  6:44.39  7:17.52  7:51.31  8:25.53  8:59.29
    2.  HANCMAN Mojca                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         9:02.13                                                                             715       
            31.17  1:04.51  1:38.59  2:12.26  2:46.17  3:20.40  3:54.21  4:28.08  5:02.17  5:36.75  6:10.31  6:44.85  7:19.04  7:53.90  8:28.39  9:02.13
    3.  PERŠE Špela                                                                     96                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            9:05.61                                                                             701       
            32.71  1:06.88  1:41.48  2:16.08  2:50.69  3:25.05  3:59.59  4:34.12  5:08.19  5:42.25  6:16.48  6:50.83  7:25.11  7:59.17  8:33.10  9:05.61
    4.  ARNEŽ Maša                                                                      05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            9:53.30                                                                             545       
            34.52  1:11.59  1:48.16  2:24.55  3:01.65  3:38.30  4:15.69  4:52.74  5:29.97  6:07.27  6:45.09  7:23.02  8:01.13  8:39.17  9:16.47  9:53.30
    5.  BORNŠEK Lena                                                                    04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                         10:00.59                                                                             525       
            33.59  1:10.43  1:48.19  2:25.93  3:03.62  3:41.27  4:18.95  4:57.55  5:36.01  6:13.85  6:52.07  7:29.73  8:07.79  8:45.78  9:23.37 10:00.59
    6.  KOKOŠINEK Taja                                                                  05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                        10:01.96                                                                             522       
            35.21  1:12.41  1:50.66  2:28.24  3:06.13  3:43.98  4:21.91  4:59.83  5:37.51  6:15.58  6:53.89  7:31.98  8:10.22  8:48.40  9:26.68 10:01.96
    7.  FRELIH Petra                                                                    06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                           10:02.69                                                                             520       
            35.99  1:13.69  1:51.56  2:29.33  3:06.87  3:44.59  4:22.42  5:00.04  5:37.71  6:15.35  6:53.82  7:31.65  8:10.26  8:48.58  9:26.69 10:02.69
    8.  ZABEV Monika                                                                    02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                        10:04.00                                                                             517       
            34.14  1:11.68  1:49.12  2:25.90  3:02.93  3:39.73  4:17.34  4:56.21  5:34.67  6:13.00  6:51.67  7:30.35  8:08.61  8:47.58  9:26.01 10:04.00
    9.  VEJNOVIČ Taja                                                                   06                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                               10:18.55                                                                             481       
            35.82  1:15.37  1:54.98  2:34.52  3:13.55  3:52.78  4:31.76  5:10.85  5:49.86  6:28.54  7:07.43  7:46.02  8:24.48  9:02.98  9:41.70 10:18.55
   10.  LOZAR Alina                                                                     07                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                        10:56.62                                                                             402       
            37.69  1:19.40  2:01.24  2:42.82  3:24.88  4:06.56  4:48.00  5:29.39  6:10.38  6:51.92  7:33.15  8:14.76  8:55.67  9:36.48 10:16.87 10:56.62
   11.  SEDIČ Špela                                                                     06                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                          11:09.08                                                                             380       
            36.90  1:17.57  1:59.32  2:41.28  3:23.28  4:05.68  4:47.80  5:30.00  6:12.83  6:55.96  7:39.12  8:22.17  9:04.37  9:47.27 10:29.49 11:09.08
   DNS  SEKUTI Hana                                                                     06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                                                                                                                       
   DNS  BENDE Eva                                                                       04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                                                                                                              



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                               M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                       Kazan (RUS)                                                                                                                                                             2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS Peter John                                                                                                                                                                                                   Dubaj/Dubai (UAE)                                                                                                                                                       2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK Matic                                                                                                                                                                                                       Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO dečki         30.48  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                           Maribor                                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO ml.dečki      33.88  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                   2019
Rekordi MM Ravne       27.76  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KNEZ Ožbej                                                                      04                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           33.19                                                                             477  2 M3 
    2.  GRENC Gaber Luka                                                                06                                                                              Riba                                                                                                                                                       34.68                                                                             418       
    3.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          34.95                                                                             409  3 M3 
    4.  VOGA Jon                                                                        04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              35.05                                                                             405       
    5.  ROTER Matic                                                                     04                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           35.11                                                                             403       
    6.  BLAGUS BASARIĆ Patrick                                                          04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               35.12                                                                             403       
    7.  FURLAN ŠTULAR Arne                                                              05                                                                              Riba                                                                                                                                                       36.06                                                                             372       
    8.  KLEPEC VABIČ Rok                                                                04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          36.82                                                                             350       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                            M2+M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                       Kazan (RUS)                                                                                                                                                             2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS Peter John                                                                                                                                                                                                   Dubaj/Dubai (UAE)                                                                                                                                                       2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK Matic                                                                                                                                                                                                       Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO dečki         30.48  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                           Maribor                                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO ml.dečki      33.88  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                   2019
Rekordi MM Ravne       27.76  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MEDVEŠEK Gal                                                                    02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.86                                                                             594       
    2.  MAGER Klemen                                                                    03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.93                                                                             590       
    3.  FAJON Nej                                                                       02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.60                                                                             553       
    4.  DOVČ Lan                                                                        03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      31.71                                                                             548       
    5.  ŠTERN Timotej                                                                   03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          32.14                                                                             526       
    6.  PREDALIČ Luka                                                                   04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               32.21                                                                             522  1 M3 
    7.  GOLOBIČ Tim                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       32.35                                                                             516       
    8.  GOLIČNIK Val                                                                    06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 33.10                                                                             481       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                              Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                       Kazan (RUS)                                                                                                                                                             2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS Peter John                                                                                                                                                                                                   Dubaj/Dubai (UAE)                                                                                                                                                       2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK Matic                                                                                                                                                                                                       Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO dečki         30.48  KNEZ Lovro                                                                                                                                                                                                           Maribor                                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO ml.dečki      33.88  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                   2019
Rekordi MM Ravne       27.76  DUGONJIĆ Damir                                                                                                                                                                                                SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2016
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠTEHARNIK Dejan                                                                 00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           29.41                                                                             686       
    2.  DRAGÚŇ Marián                                                                   90                                                                              Slovakia                                                                                                                                                   29.50                                                                             680       
    3.  WIEKIERA Dawid                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 29.71                                                                             666  1 M2 
    4.  ZURAWEL Nazar                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 29.83                                                                             658  2 M2 
    5.  BENČIČ Jaša                                                                     02                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             29.85                                                                             657  3 M2 
    6.  KNEZ Lovro                                                                      02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           29.92                                                                             652       
    7.  BERLOŽNIK Jaš                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.47                                                                             617       
    8.  MOŽE Matija                                                                     00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           30.71                                                                             603       



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                               W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                          Eindhoven (NED)                                                                                                                                                         2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Helsinki (FIN)                                                                                                                                                          2018
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                  2016
Rek. SLO deklice       33.61  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                   2014
Rek. SLO ml.deklice    36.51  JAMŠEK Tesa Naja                                                                                                                                                                                                     Kranj                                                                                                                                                                   2006
Rekordi MM Ravne       31.94  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                               HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KORENJAK GOBBO Moeti                                                            07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               37.39                                                                             486       
    2.  MLAKAR Lea                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      38.31                                                                             451       
    3.  LESTAN Iza                                                                      06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      38.47                                                                             446       
    4.  ČERIN Ema                                                                       06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      39.14                                                                             423       
    5.  KUNŠTIĆ Lara                                                                    05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               39.61                                                                             408       
    6.  LUKAN Ivana                                                                     08                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  39.69                                                                             406       
    7.  SEKNE Ina                                                                       09                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              40.45                                                                             383       
    8.  MEDVED Tinkara                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           40.56                                                                             380       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                            W2+W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                          Eindhoven (NED)                                                                                                                                                         2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Helsinki (FIN)                                                                                                                                                          2018
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                  2016
Rek. SLO deklice       33.61  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                   2014
Rek. SLO ml.deklice    36.51  JAMŠEK Tesa Naja                                                                                                                                                                                                     Kranj                                                                                                                                                                   2006
Rekordi MM Ravne       31.94  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                               HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KUŠTER Taša                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      36.38                                                                             527  3 W2 
    2.  FERBEŽAR Tara                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      37.48                                                                             482       
    3.  ANGLEITNER SAGADIN Laura                                                        05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          37.63                                                                             476  2 W3 
    4.  GOLČMAN Lana                                                                    04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         37.70                                                                             474       
    5.  FORTUNA Lena                                                                    07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               37.72                                                                             473       
    6.  GOLOB Maja                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           37.78                                                                             471       
    7.  PAKIŽ RUMPF Izabela                                                             06                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            37.91                                                                             466  3 W3 
    8.  FRELIH UHELJ Sonča                                                              05                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             38.70                                                                             438       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                                                                                                                                                                                                              Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL Tjaša                                                                                                                                                                                                          Eindhoven (NED)                                                                                                                                                         2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Helsinki (FIN)                                                                                                                                                          2018
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                  2016
Rek. SLO deklice       33.61  ČELIK Tina                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                   2014
Rek. SLO ml.deklice    36.51  JAMŠEK Tesa Naja                                                                                                                                                                                                     Kranj                                                                                                                                                                   2006
Rekordi MM Ravne       31.94  SEBESTYEN Dalma                                                                                                                                                                                               HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2015
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ERJAVEC Nuša                                                                    98                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 32.31                                                                             753       
    2.  VOZEL Tjaša                                                                     94                                                                              KPD Zvezda Kranj                                                                                                                                           32.79                                                                             720       
    3.  CHRZAN Zofia                                                                    05                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 32.91                                                                             712  1 W3 
    4.  VOVK Tara                                                                       00                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               33.57                                                                             671       
    5.  STANEK Katjuša                                                                  98                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           33.73                                                                             662       
    6.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          34.26                                                                             631  1 W2 
    7.  MIHALIČ Sara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      34.46                                                                             621  2 W2 
   DSQ  WOJTKOWIAK Alicja                                                               03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                                                                                                             
        SW 4.4 - 



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.19  GODEC Jernej                                                                                                                                                                                                         Montreal (CAN)                                                                                                                                                          2009
Rek. SLO mladinci      22.88  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO kadeti        23.99  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                 2010
Rek. SLO dečki         25.07  SAGMEISTER Rok                                                                                                                                                                                                       Maribor                                                                                                                                                                 2006
Rek. SLO ml.dečki      26.68  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Maribor                                                                                                                                                                 2019
Rekordi MM Ravne       22.98  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne                                                                                                                                                                   2008
Tokyo 2021 OG A Quali  22.01  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  22.67  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JUG Sebastjan                                                                   05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            25.75                                                                             535  3 M3 
    2.  BIZJAK JAMBROVIČ Matic                                                          06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 25.88                                                                             527       
    3.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          25.93                                                                             524       
    4.  KORENT Leonardo                                                                 06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               26.01                                                                             519       
    5.  BEZJAK Nejc                                                                     05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          26.06                                                                             516       
        RAJIĆ Timon                                                                     05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      26.06                                                                             516       
    7.  MATKO MARCIUS Liam Einar                                                        04                                                                              DVŠ Posejdon Celje                                                                                                                                         26.57                                                                             487       
    8.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                                 26.71                                                                             479       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                             M2+M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.19  GODEC Jernej                                                                                                                                                                                                         Montreal (CAN)                                                                                                                                                          2009
Rek. SLO mladinci      22.88  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO kadeti        23.99  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                 2010
Rek. SLO dečki         25.07  SAGMEISTER Rok                                                                                                                                                                                                       Maribor                                                                                                                                                                 2006
Rek. SLO ml.dečki      26.68  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Maribor                                                                                                                                                                 2019
Rekordi MM Ravne       22.98  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne                                                                                                                                                                   2008
Tokyo 2021 OG A Quali  22.01  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  22.67  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JEREB Maks                                                                      03                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            25.17                                                                             573       
    2.  KNEZ Lovro                                                                      02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.24                                                                             568       
    3.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             25.25                                                                             567  1 M3 
    4.  BRLEK Maj                                                                       03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             25.32                                                                             563       
    5.  SULLIVAN Luke                                                                   03                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                25.39                                                                             558       
    6.  VERČ Peter                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                       25.57                                                                             546  2 M3 
    7.  MAGER Klemen                                                                    03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           25.64                                                                             542       
    8.  DREU Domen                                                                      02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        26.18                                                                             509       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                               Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.19  GODEC Jernej                                                                                                                                                                                                         Montreal (CAN)                                                                                                                                                          2009
Rek. SLO mladinci      22.88  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO kadeti        23.99  TAVČAR Anže                                                                                                                                                                                                          Maribor                                                                                                                                                                 2010
Rek. SLO dečki         25.07  SAGMEISTER Rok                                                                                                                                                                                                       Maribor                                                                                                                                                                 2006
Rek. SLO ml.dečki      26.68  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                    Maribor                                                                                                                                                                 2019
Rekordi MM Ravne       22.98  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                  SLO    Ravne                                                                                                                                                                   2008
Tokyo 2021 OG A Quali  22.01
Tokyo 2021 OG B Quali  22.67
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KAZMIERCZAK Bruno                                                               02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 23.82                                                                             676  1 M2 
    2.  MASTEN Tim                                                                      98                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        23.87                                                                             672       
    3.  KORDEŽ Gal                                                                      00                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           23.99                                                                             662       
    4.  SCHWIETERT Ben                                                                  97                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           24.07                                                                             655       
    5.  PRIMOŽIČ Marcel                                                                 00                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             24.08                                                                             654       
    6.  SPITERI Rudi                                                                    02                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                24.70                                                                             606  2 M2 
    7.  GRADIŠEK Jaša                                                                   01                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 24.79                                                                             600       
    8.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        25.12                                                                             576  3 M2 



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                                W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.12  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Gvangdžu/Gwangju (KOR)                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO mladinke      25.35  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO kadetinje     25.68  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                      Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO deklice       26.87  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                          Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    28.49  ROŽIČ Ula                                                                                                                                                                                                            Kranj                                                                                                                                                                   2018
Rekordi MM Ravne       25.72  MAIK Julia                                                                                                                                                                                                    POL    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2020
Tokyo 2021 OG A Quali  24.77  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  25.51  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  REMIC Metka                                                                     05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.93                                                                             547  2 W3 
    2.  JOVAN Ema                                                                       05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.38                                                                             522  3 W3 
    3.  KORENJAK GOBBO Moeti                                                            07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               29.66                                                                             508       
    4.  ANGLEITNER SAGADIN Laura                                                        05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          29.67                                                                             507       
    5.  HAJDINJAK Ana                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      29.68                                                                             507       
    6.  PETRIČ Manca                                                                    05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      29.80                                                                             501       
    7.  JUKIĆ Najya Hana                                                                08                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.92                                                                             495       
    8.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                              30.07                                                                             487       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                             W2+W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.12  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Gvangdžu/Gwangju (KOR)                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO mladinke      25.35  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO kadetinje     25.68  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                      Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO deklice       26.87  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                          Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    28.49  ROŽIČ Ula                                                                                                                                                                                                            Kranj                                                                                                                                                                   2018
Rekordi MM Ravne       25.72  MAIK Julia                                                                                                                                                                                                    POL    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2020
Tokyo 2021 OG A Quali  24.77  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  25.51  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FILIPČIČ Eli                                                                    03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                             28.50                                                                             572       
    2.  ROŽIČ Ula                                                                       07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               28.60                                                                             566       
    3.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.63                                                                             565       
    4.  ČRČEK Laura                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          28.66                                                                             563       
    5.  JELESIJEVIČ Anja                                                                03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      28.83                                                                             553       
    6.  LAJBAHER Maja                                                                   07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.89                                                                             549       
    7.  PODBREGAR Hana                                                                  04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                            29.66                                                                             508       
    8.  POHOREC Špela                                                                   07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                                 29.96                                                                             493       


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                               Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.12  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Gvangdžu/Gwangju (KOR)                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO mladinke      25.35  KLANČAR Neža                                                                                                                                                                                                         Netanya (ISR)                                                                                                                                                           2017
Rek. SLO kadetinje     25.68  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                      Antwerpen (BEL)                                                                                                                                                         2012
Rek. SLO deklice       26.87  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                          Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    28.49  ROŽIČ Ula                                                                                                                                                                                                            Kranj                                                                                                                                                                   2018
Rekordi MM Ravne       25.72  MAIK Julia                                                                                                                                                                                                    POL    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                       2020
Tokyo 2021 OG A Quali  24.77
Tokyo 2021 OG B Quali  25.51
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MAIK Julia                                                                      03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 25.79                                                                             773  1 W2 
    2.  KOCIJAN Neža                                                                    99                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      26.63                                                                             702       
    3.  MICHALICKOVA Zuzana                                                             02                                                                              Slovakia                                                                                                                                                   26.88                                                                             682       
    4.  FAIN Nika                                                                       03                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                          27.06                                                                             669  2 W2 
    5.  MAČEK SITAR Marja                                                               05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                  27.82                                                                             615  1 W3 
    6.  MIŠVELJ Lara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      27.98                                                                             605  3 W2 
    7.  ŠEGEL Nuša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                           28.05                                                                             600       
    8.  MATKOVIČ Antea Maris                                                            02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                        28.62                                                                             565       



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                               M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       54.88  MEDVEŠEK Blaž                                                                                                                                                                                                       Montreal (CAN)                                                                                                                                                         2005
Rek. SLO mladinci        56.47  BOŠKAN Sašo                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO kadeti          59.19  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki         1:01.40  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Gjur/Győr (HUN)                                                                                                                                                        2016
Rek. SLO ml.dečki      1:07.41  SONNENSCHEIN Darin                                                                                                                                                                                                  Maribor                                                                                                                                                                2006
Rekordi MM Ravne         57.43  BOHUS Richard                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    53.85  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    55.47  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SLANA Bor                                                                       05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:06.14                                                                             481       
            32.43  1:06.14
    2.  RAĐENOVIĆ Matej                                                                 04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:06.54                                                                             473       
            32.87  1:06.54
    3.  RAMŠAK ROTENHAJZER Nik                                                          05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:07.63                                                                             450       
            32.41  1:07.63
    4.  LAMOT Metod                                                                     05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:09.88                                                                             408       
            33.69  1:09.88
    5.  GUŠTIN Anže                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:10.48                                                                             398       
            34.07  1:10.48
    6.  PETRIČ Lovro                                                                    05                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:11.50                                                                             381       
            34.52  1:11.50
    7.  ZALOŽNIK Matic                                                                  07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:12.20                                                                             370       
            34.24  1:12.20
    8.  MAJHENIČ Jan Luka                                                               05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:15.18                                                                             328       
            36.98  1:15.18


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                            M2+M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       54.88  MEDVEŠEK Blaž                                                                                                                                                                                                       Montreal (CAN)                                                                                                                                                         2005
Rek. SLO mladinci        56.47  BOŠKAN Sašo                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO kadeti          59.19  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki         1:01.40  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Gjur/Győr (HUN)                                                                                                                                                        2016
Rek. SLO ml.dečki      1:07.41  SONNENSCHEIN Darin                                                                                                                                                                                                  Maribor                                                                                                                                                                2006
Rekordi MM Ravne         57.43  BOHUS Richard                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    53.85  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    55.47  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROZENEK Patryk                                                                  02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 59.95                                                                             646       
            29.32    59.95
    2.  BIZJAK Tim                                                                      04                                                                              PK Celulozar Krško                                                                                                                                       1:03.22                                                                             551  2 M3 
            30.54  1:03.22
    3.  KOROŠ Anže                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:03.38                                                                             547       
            30.57  1:03.38
    4.  KOŠIR Mark                                                                      02                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:03.85                                                                             535       
            31.17  1:03.85
    5.  NAHTIGAL Benjamin                                                               03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:04.45                                                                             520       
            30.86  1:04.45
    6.  RIHTMAN Aleks                                                                   02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:04.98                                                                             508       
            31.35  1:04.98
    7.  POTEMIN Jaroslav                                                                05                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:05.49                                                                             496  3 M3 
            32.28  1:05.49
    8.  GORNIK Jure                                                                     02                                                                              ŠD Delfin Ljubljana                                                                                                                                      1:06.44                                                                             475       
            32.00  1:06.44


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                              Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       54.88  MEDVEŠEK Blaž                                                                                                                                                                                                       Montreal (CAN)                                                                                                                                                         2005
Rek. SLO mladinci        56.47  BOŠKAN Sašo                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rek. SLO kadeti          59.19  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki         1:01.40  VOVK Nace                                                                                                                                                                                                           Gjur/Győr (HUN)                                                                                                                                                        2016
Rek. SLO ml.dečki      1:07.41  SONNENSCHEIN Darin                                                                                                                                                                                                  Maribor                                                                                                                                                                2006
Rekordi MM Ravne         57.43  BOHUS Richard                                                                                                                                                                                                HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    53.85
Tokyo 2021 OG B Quali    55.47
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOSINSKI Filip                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 58.33                                                                             702  1 M3 
            28.57    58.33
    2.  RADZISZEWSKI Krzysztof                                                          02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 58.39                                                                             700  1 M2 
            28.27    58.39
    3.  BOŠKAN Sašo                                                                     02                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                           58.59                                                                             693  2 M2 
            28.77    58.59
    4.  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                          01                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                               58.69                                                                             689       
            28.28    58.69
    5.  ZAJAC Mateusz                                                                   02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 59.42                                                                             664  3 M2 
            28.62    59.42
    6.  SIENKIEWICZ Aleksander                                                          03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 59.76                                                                             653       
            29.36    59.76
    7.  WAREING Sean James                                                              01                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              1:01.28                                                                             605       
            30.14  1:01.28
    8.  GLADEK Nik                                                                      03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:01.72                                                                             592       
            29.94  1:01.72



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                               W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:01.85  ČARMAN Anja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2008
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO deklice       1:05.50  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2014
Rek. SLO ml.deklice    1:10.92  JELESIJEVIČ Anja                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:03.36  PANZIERA Margherita                                                                                                                                                                                          ITA    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:00.25  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:02.06  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POHOREC Špela                                                                   07                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:15.51                                                                             443       
            35.81  1:15.51
    2.  RADELJ Pika                                                                     07                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:15.58                                                                             441       
            36.56  1:15.58
    3.  URANJEK Zoja                                                                    06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:15.72                                                                             439       
            36.73  1:15.72
    4.  NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka                                                          06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:17.60                                                                             408       
            37.39  1:17.60
    5.  POBERŽNIK Manca                                                                 05                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:18.13                                                                             400       
            37.62  1:18.13
    6.  MURAUS Elinn                                                                    05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:18.74                                                                             390       
            38.53  1:18.74
    7.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:21.02                                                                             358       
            38.97  1:21.02
    8.  TOMAŽEVIČ Maruša                                                                05                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:21.35                                                                             354       
            39.22  1:21.35


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                            W2+W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:01.85  ČARMAN Anja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2008
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO deklice       1:05.50  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2014
Rek. SLO ml.deklice    1:10.92  JELESIJEVIČ Anja                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:03.36  PANZIERA Margherita                                                                                                                                                                                          ITA    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:00.25  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:02.06  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BENDE Eva                                                                       04                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                1:08.76                                                                             586       
            33.49  1:08.76
    2.  LIPOVEC Tinkara                                                                 07                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:10.80                                                                             537       
            34.43  1:10.80
    3.  ŠEGEL Nuša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:12.72                                                                             496       
            35.35  1:12.72
    4.  ARTIČ Rea Tia                                                                   06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:12.86                                                                             493  2 W3 
            35.70  1:12.86
    5.  VALANT Gaja Lucija                                                              04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:13.29                                                                             484       
            36.36  1:13.29
    6.  HABIČ Nika                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     1:13.51                                                                             480       
            35.97  1:13.51
    7.  TAVZES CIRMAN Ajda                                                              06                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:15.06                                                                             451  3 W3 
            36.55  1:15.06
    8.  KOKOT Lana                                                                      07                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:15.88                                                                             436       
            37.25  1:15.88


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                                                                                                                                                                                                              Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:01.85  ČARMAN Anja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2008
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO mladinke      1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2015
Rek. SLO kadetinje     1:03.46  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                                                                                                                       2016
Rek. SLO deklice       1:05.50  JAMŠEK Janja                                                                                                                                                                                                        Praga/Prague (CZE)                                                                                                                                                     2014
Rek. SLO ml.deklice    1:10.92  JELESIJEVIČ Anja                                                                                                                                                                                                    Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:03.36  PANZIERA Margherita                                                                                                                                                                                          ITA    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2014
Tokyo 2021 OG A Quali  1:00.25
Tokyo 2021 OG B Quali  1:02.06
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠEGEL Janja                                                                     01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:05.55                                                                             677       
            31.78  1:05.55
    2.  FORTUNA Liza                                                                    03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:06.91                                                                             636  1 W2 
            32.90  1:06.91
    3.  JAMŠEK Janja                                                                    01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:06.99                                                                             634       
            32.74  1:06.99
    4.  PŠENIČNIK Neli                                                                  06                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:08.47                                                                             594  1 W3 
            32.94  1:08.47
    5.  KOCIJAN Neža                                                                    99                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:08.63                                                                             590       
            33.82  1:08.63
    6.  TOMAŽIČ Špela                                                                   03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:09.31                                                                             573  2 W2 
            34.13  1:09.31
    7.  JELESIJEVIČ Anja                                                                03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:10.18                                                                             552  3 W2 
            33.59  1:10.18
    8.  HANCMAN Urška                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:12.01                                                                             510       
            34.74  1:12.01



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                            M2+M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:48.92  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Barcelona (ESP)                                                                                                                                                        2003
Rek. SLO mladinci      1:50.53  PRIMOŽIČ Marcel                                                                                                                                                                                                     Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        1:52.89  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2019
Rek. SLO dečki         2:00.42  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2017
Rek. SLO ml.dečki      2:09.25  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Maribor                                                                                                                                                                2019
Rekordi MM Ravne       1:51.36  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali  1:47.02  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  1:50.23  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VINTAR Miha                                                                     03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:59.78                                                                             617       
            27.82    58.64  1:29.75  1:59.78
    2.  PETERNEL Primož                                                                 04                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:03.12                                                                             568  1 M3 
            29.39  1:00.74  1:32.62  2:03.12
    3.  BEZJAK Nejc                                                                     05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:03.68                                                                             560  2 M3 
            28.69    59.55  1:31.11  2:03.68
    4.  VERČ Peter                                                                      04                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:05.58                                                                             535  3 M3 
            29.82  1:01.92  1:34.65  2:05.58
    5.  LESKOVAR Matija                                                                 03                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:06.29                                                                             526       
            29.62  1:01.64  1:34.35  2:06.29
    6.  JUG Sebastjan                                                                   05                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                          2:06.32                                                                             526       
            29.17  1:00.88  1:33.76  2:06.32
    7.  TURK Matic                                                                      04                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           2:07.31                                                                             514       
            28.56  1:00.13  1:33.73  2:07.31
    8.  BUCALO Uroš                                                                     02                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:07.56                                                                             511       
            29.73  1:01.69  1:34.82  2:07.56


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                              Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:48.92  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Barcelona (ESP)                                                                                                                                                        2003
Rek. SLO mladinci      1:50.53  PRIMOŽIČ Marcel                                                                                                                                                                                                     Helsinki (FIN)                                                                                                                                                         2018
Rek. SLO kadeti        1:52.89  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2019
Rek. SLO dečki         2:00.42  PUŠNIK Jaka                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2017
Rek. SLO ml.dečki      2:09.25  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Maribor                                                                                                                                                                2019
Rekordi MM Ravne       1:51.36  BERNEK Peter                                                                                                                                                                                                 HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2017
Tokyo 2021 OG A Quali  1:47.02
Tokyo 2021 OG B Quali  1:50.23
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DASZKIEWICZ Michal                                                              03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               1:52.97                                                                             736  1 M2 
            26.81    55.09  1:24.35  1:52.97
    2.  BAU Martin                                                                      94                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:53.10                                                                             733       
            27.40    56.66  1:25.11  1:53.10
    3.  ALIAMOVSKII Evgenii                                                             02                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:54.74                                                                             702  2 M2 
            27.53    56.91  1:25.98  1:54.74
    4.  PUŠNIK Jaka                                                                     03                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    1:55.70                                                                             685  3 M2 
            27.73    57.66  1:26.87  1:55.70
    5.  SCHWIETERT Ben                                                                  97                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:55.81                                                                             683       
            27.45    56.74  1:26.26  1:55.81
    6.  PRIMOŽIČ Marcel                                                                 00                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:56.20                                                                             676       
            27.35    57.49  1:27.11  1:56.20
    7.  CACHIA Dylan                                                                    01                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              1:57.14                                                                             660       
            27.68    57.57  1:27.66  1:57.14
    8.  ZURAWEL Nazar                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:00.82                                                                             601       
            28.37    58.40  1:29.30  2:00.82



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                            W2+W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:54.97  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO kadetinje     1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO deklice       2:03.90  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO ml.deklice    2:16.36  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Nova Gorica                                                                                                                                                            2008
Rekordi MM Ravne       2:00.61  FAIN Katja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2019
Tokyo 2021 OG A Quali  1:57.28  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali  2:00.80  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GATT Sasha                                                                      05                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                              2:09.72                                                                             660  1 W3 
            30.47  1:03.78  1:37.25  2:09.72
    2.  PŠENIČNIK Tiara                                                                 03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:10.85                                                                             643       
            30.62  1:03.77  1:37.67  2:10.85
    3.  PATERNOST Ida                                                                   03                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             2:11.51                                                                             634       
            31.01  1:04.30  1:38.23  2:11.51
    4.  AVRAMOVIČ Lana                                                                  06                                                                              PK Ilirija Ljubljana                                                                                                                                     2:12.64                                                                             617  2 W3 
            31.75  1:05.36  1:39.32  2:12.64
    5.  VALANT Gaja Lucija                                                              04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:13.92                                                                             600       
            32.00  1:06.03  1:40.48  2:13.92
    6.  MIŠVELJ Lara                                                                    04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                    2:14.21                                                                             596       
            31.12  1:05.67  1:40.68  2:14.21
    7.  MAČEK SITAR Marja                                                               05                                                                              PK Kamnik                                                                                                                                                2:15.49                                                                             579  3 W3 
            31.29  1:05.62  1:40.64  2:15.49
   DNS  PODBREGAR Hana                                                                  04                                                                              PK Neptun Celje                                                                                                                                                                                                                                        


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                                                                                                                                                                                                              Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:54.97  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO kadetinje     1:58.38  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Hódmezővásárhely (HUN)                                                                                                                                                 2016
Rek. SLO deklice       2:03.90  ŠEGEL Janja                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO ml.deklice    2:16.36  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Nova Gorica                                                                                                                                                            2008
Rekordi MM Ravne       2:00.61  FAIN Katja                                                                                                                                                                                                   SLO    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2019
Tokyo 2021 OG A Quali  1:57.28
Tokyo 2021 OG B Quali  2:00.80
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FAIN Katja                                                                      01                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        2:00.49                                                                             824       
        Rekord MM Ravne, Tokyo 2021 OG B Qualifying time standards
            28.60    59.06  1:30.46  2:00.49
    2.  TUŠEK Daša                                                                      03                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:05.84                                                                             723  1 W2 
            29.70  1:01.62  1:34.46  2:05.84
    3.  GUSC Wiktoria                                                                   04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:05.99                                                                             721  2 W2 
            29.18  1:00.83  1:33.78  2:05.99
    4.  RAČNIK Sara                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:06.30                                                                             715       
            29.86  1:02.19  1:34.99  2:06.30
    5.  ŠEGEL Janja                                                                     01                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:06.33                                                                             715       
            28.79    59.90  1:33.17  2:06.33
    6.  TARASIEWICZ Klaudia                                                             04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                               2:06.38                                                                             714  3 W2 
            29.75  1:02.10  1:35.16  2:06.38
    7.  HANCMAN Mojca                                                                   02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         2:07.02                                                                             703       
            30.17  1:02.32  1:35.17  2:07.02
    8.  PERŠE Špela                                                                     96                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            2:11.60                                                                             632       
            31.42  1:04.68  1:38.47  2:11.60



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                                M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       51.24  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinci        54.73  ROZMAN Matjaž                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti          55.42  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki           58.51  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2015
Rek. SLO ml.dečki      1:05.36  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne         54.21  JASKIEWICZ Adrian                                                                                                                                                                                            POL    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2020
Tokyo 2021 OG A Quali    51.96  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    53.52  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BIZJAK JAMBROVIČ Matic                                                          06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:04.99                                                                             441       
            29.70  1:04.99
    2.  VRTARIČ Nik                                                                     04                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:05.11                                                                             439       
            30.55  1:05.11
    3.  ŠARVARI Balazs                                                                  04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:05.70                                                                             427       
            29.95  1:05.70
    4.  KOS LIPUŠČEK David                                                              05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:07.92                                                                             387       
            30.95  1:07.92
    5.  BELŠAK Timotej                                                                  05                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:08.09                                                                             384       
            31.98  1:08.09
    6.  PRINCL Maj                                                                      04                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:08.22                                                                             382       
            32.11  1:08.22
    7.  FEKONJA Sergej                                                                  04                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:08.67                                                                             374       
            30.84  1:08.67
    8.  ILAR Nal                                                                        05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:09.66                                                                             358       
            31.71  1:09.66


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                             M2+M3+M4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       51.24  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinci        54.73  ROZMAN Matjaž                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti          55.42  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki           58.51  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2015
Rek. SLO ml.dečki      1:05.36  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne         54.21  JASKIEWICZ Adrian                                                                                                                                                                                            POL    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2020
Tokyo 2021 OG A Quali    51.96  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    53.52  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MALLIA Simon                                                                    02                                                                              ASA of Malta Swimming Squad                                                                                                                                58.34                                                                             610       
            26.76    58.34
    2.  DJUKIĆ Robert                                                                   04                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      59.09                                                                             587  3 M3 
            28.20    59.09
    3.  PERME MODRIJANČIČ Črt                                                           03                                                                              PK Triglav Kranj                                                                                                                                         1:00.61                                                                             544       
            28.85  1:00.61
    4.  MERKAČ Žiga                                                                     02                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:00.74                                                                             541       
            28.11  1:00.74
    5.  RAĐENOVIĆ Matej                                                                 04                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:02.10                                                                             506       
            29.79  1:02.10
    6.  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                               07                                                                              PK Branik Maribor                                                                                                                                        1:02.15                                                                             505       
            29.28  1:02.15
    7.  KOSEC Tian                                                                      05                                                                              PD Maribor                                                                                                                                               1:02.83                                                                             489       
            29.26  1:02.83
    8.  BRLEK Maj                                                                       03                                                                              PK Biser Piran                                                                                                                                           1:03.70                                                                             469       
            29.79  1:03.70


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                                                   M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                               Odprto
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       51.24  MANKOČ Peter                                                                                                                                                                                                        Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinci        54.73  ROZMAN Matjaž                                                                                                                                                                                                       Netanya (ISR)                                                                                                                                                          2017
Rek. SLO kadeti          55.42  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2017
Rek. SLO dečki           58.51  ŠTIH Gašper                                                                                                                                                                                                         Maribor                                                                                                                                                                2015
Rek. SLO ml.dečki      1:05.36  VRAN-BENKOVIČ Bor                                                                                                                                                                                                   Kranj                                                                                                                                                                  2019
Rekordi MM Ravne         54.21  JASKIEWICZ Adrian                                                                                                                                                                                            POL    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2020
Tokyo 2021 OG A Quali    51.96
Tokyo 2021 OG B Quali    53.52
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JASKIEWICZ Adrian                                                               02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 53.96                                                                             771  1 M2 
        Rekord MM Ravne
            25.38    53.96
    2.  URYNIUK Pawel                                                                   03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 54.99                                                                             729  2 M2 
            25.68    54.99
    3.  MASIUK Ksawery                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.02                                                                             728  1 M3 
            25.96    55.02
    4.  SIERADZKI Kamil                                                                 02                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.24                                                                             719  3 M2 
            26.04    55.24
    5.  KOSINSKI Filip                                                                  04                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 55.27                                                                             718  2 M3 
            26.05    55.27
    6.  ZUBIK Jan                                                                       03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 56.49                                                                             672       
            26.57    56.49
    7.  CWIEK Wiktor                                                                    03                                                                              Polish Swimming Federation                                                                                                                                 56.92                                                                             657       
            26.42    56.92
    8.  SVETEK Jaka                                                                     00                                                                              PK Olimpija Ljubljana                                                                                                                                      57.78                                                                             628       
            26.86    57.78



TOP
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                                                   Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                                                                                                                                                                                                               W3+W4
01.08.2020                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Results Finale
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.68  ISAKOVIĆ Sara                                                                                                                                                                                                       Peking/Beijing (CHN)                                                                                                                                                   2008
Rek. SLO mladinke      1:00.08  GOVEJŠEK Nastja                                                                                                                                                                                                     Maribor                                                                                                                                                                2014
Rek. SLO kadetinje     1:02.14  KLINAR Anja                                                                                                                                                                                                         Radovljica                                                                                                                                                             2002
Rek. SLO deklice       1:03.90  PERENIČ Pika                                                                                                                                                                                                        Kranj                                                                                                                                                                  2015
Rek. SLO ml.deklice    1:11.01  LOTRIČ Maja                                                                                                                                                                                                         Kranj                                                                                                                                                                  2014
Rekordi MM Ravne       1:01.40  VERRASZTO Evelyn                                                                                                                                                                                             HUN    Ravne na Koroškem                                                                                                                                                      2018
Tokyo 2021 OG A Quali    57.92  Odprto
Tokyo 2021 OG B Quali    59.66  Odprto
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        Ime (Name)                                                                      Rojen (YOB)                                                                     Klub (Club)                                                                                                                                      Rezultat (Time)                                                                  Točke (Points)       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARNEŽ Maša                                                                      05                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:11.54                                                                             466       
            33.68  1:11.54
    2.  NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka                                                          06                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:15.63                                                                             394       
            35.91  1:15.63
    3.  HRIBAR Alma                                                                     06                                                                              Riba                                                                                                                                                     1:18.32                                                                             355       
            36.35  1:18.32
    4.  KUNŠTIĆ Lara                                                                    05                                                                              PK Ljubljana                                                                                                                                             1:18.78                                                                             349       
            37.00  1:18.78
    5.  ŠPITALAR Neža                                                                   06                                                                              PK Radovljica                                                                                                                                            1:19.11                                                                             344       
            36.89  1:19.11
    6.  PRINCL Nina                                                                     06                                                                              PK Velenje                                                                                                                                               1:20.60                                                                             326       
            37.22  1:20.60
    7.  PORI Naja                                                                       08                                                                              PK Fužinar Ravne                                                                                                                                         1:30.05                                                                             233       
            40.41  1:30.05
   DNS  KREVS Emma                                                                      08                                                                              PA Kurent Ptuj                                                                                                                                                                                                                                         


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------