Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2020
Ljubljana (SLO),    23. - 26.1.2020,    25m bazen

Št. 1. Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley, Odprto    Št. 2. M/M, 400m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 3. Ž/W, 400m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 4. M/M, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto
Št. 5. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto    Št. 6. M/M, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 7. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 8. M/M, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 9. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 10. M/M, 200m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 11. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 12. M/M, 4 x 100m Prosto/Free, Kadeti in mladinci
Št. 13. Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free, Kadetinje in mladinke    Št. 14. Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley, 14 - 18 let/AG
Št. 2. M/M, 400m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 3. Ž/W, 400m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 4. M/M, 100m Mešano/Medley, Finale, Odprto    Št. 5. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Finale, Odprto
Št. 6. M/M, 100m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 7. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 8. M/M, 50m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 9. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 10. M/M, 200m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 11. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 15. M/M, 4 x 100m Prosto/Free, Odprto    Št. 16. Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free, Odprto
Št. 17. M/M, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 18. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 19. M/M, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 20. Ž/W, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 21. M/M, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto    Št. 22. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto
Št. 23. M/M, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 24. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 25. M/M, 4 x 50m Prosto/Free, Kadeti in mladinci    Št. 26. Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free, Kadetinje in mladinke
Št. 27. M/M, 800m Prosto/Free, Odprto    Št. 28. Ž/W, 800m Prosto/Free, Odprto
Št. 27. M/M, 800m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 28. Ž/W, 800m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 17. M/M, 200m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 18. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 19. M/M, 100m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 20. Ž/W, 100m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 21. M/M, 200m Mešano/Medley, Finale, Odprto    Št. 22. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Finale, Odprto
Št. 23. M/M, 50m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 24. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 29. M/M, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 30. Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 31. M/M, 4 x 50m Mešano/Medley, Odprto    Št. 32. Ž/W, 4 x 50m Mešano/Medley, Odprto
Št. 33. M/M, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 34. Ž/W, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 35. M/M, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 36. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 37. M/M, 400m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto    Št. 38. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto
Št. 39. M/M, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 40. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 41. M/M, 4 x 200m Prosto/Free, Kadeti in mladinci    Št. 42. Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free, Kadetinje in mladinke
Št. 43. M/M, 4 x 50m Mešano/Medley, Kadeti in mladinci    Št. 44. Ž/W, 4 x 50m Mešano/Medley, Kadetinje in mladinke
Št. 33. M/M, 200m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 34. Ž/W, 200m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 35. M/M, 100m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 36. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 37. M/M, 400m Mešano/Medley, Finale, Odprto    Št. 38. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Finale, Odprto
Št. 39. M/M, 50m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 40. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 45. M/M, 4 x 200m Prosto/Free, Odprto    Št. 46. Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free, Odprto
Št. 47. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 48. M/M, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 49. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 50. M/M, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 51. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 52. M/M, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 53. Ž/W, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 54. M/M, 4 x 100m Mešano/Medley, Kadeti in mladinci
Št. 55. Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley, Kadetinje in mladinke    Št. 56. M/M, 1500m Prosto/Free, Odprto
Št. 57. Ž/W, 1500m Prosto/Free, Odprto    Št. 58. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, 14 - 18 let/AG
Št. 56. M/M, 1500m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 57. Ž/W, 1500m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 48. M/M, 100m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 49. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 50. M/M, 200m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 51. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 52. M/M, 50m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 53. Ž/W, 50m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 59. M/M, 4 x 100m Mešano/Medley, Odprto    Št. 60. Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley, Odprto

FINA Point Scoring 2019

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                               Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                             Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX Abs.      1:46.43  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO MIX mlad.(M:  1:47.55  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO MIX kad.(M:1  1:54.57  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Maribor                                                             2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (MIX)                                       PK Triglav Kranj                 1:45.85                 755                                 1:47.28                103%               
        Rekord Slovenije MIX Abs
        BOŠKAN Sašo, 02                                                                              ČELIK Tina, 01
        STEVENS Peter John, 95                                                                       LOTRIČ Maja, 03
            25.53    51.58  1:19.12  1:45.85

   2.     FR I. (MIX)                                       PK Fužinar Ravne                 1:47.26                 725              + 1.41             1:47.45                100%               
        JAMŠEK Janja, 01                                                                             KORDEŽ Gal, 00
        KNEZ Lovro, 02                                                                               ŠEGEL Janja, 01
            29.04    57.55  1:21.78  1:47.26

   3.     OL I. (MIX)                                       PK Olimpija Ljubljan             1:48.61                 699              + 2.76             1:48.73                100%               
        JELESIJEVIČ Anja, 03                                                                         ŠTIH Gašper, 01
        FAJON Nej, 02                                                                                KLANČAR Neža, 00
            29.79    59.67  1:23.95  1:48.61

   4.     VV I. (MIX)                                       PK Velenje                       1:48.86                 694              + 3.01             1:49.74                102%               
        JUSIĆ Aida, 02                                                                               MEŽA Kristjan, 96
        ERJAVEC Nuša, 98                                                                             GRADIŠEK Jaša, 01
            29.99  1:00.83  1:25.35  1:48.86

   5.     OL II. (MIX)                                      PK Olimpija Ljubljan             1:53.42                 613              + 7.57             1:54.31                102%               
        PUŠNIK Jaka, 03                                                                              SVETEK Tajda, 02
        MIHALIČ Sara, 04                                                                             PERKO Matija, 02
            26.85    59.65  1:29.28  1:53.42

   6.     LL I. (MIX)                                       PK Ljubljana                     1:54.21                 601              + 8.36             1:55.67                103%               
        ŠENICA PAVLETIČ Primož, 01                                                                   ROŽIČ Tarin, 04
        GLOBOKAR Sara, 02                                                                            KAC Jan, 01
            26.53  1:00.99  1:30.31  1:54.21

   7.     RR I. (MIX)                                       PK Ribnica                       1:54.33                 599              + 8.48             1:54.63                101%               
        RADIVOJEVIĆ Gaja, 03                                                                         LOVŠIN Vid, 03
        ĆIROVIĆ Filip, 04                                                                            LOVŠIN Maša, 03
            30.54  1:00.87  1:26.76  1:54.33

   8.     SDD I. (MIX)                                      ŠD Delfin Ljubljana              1:55.19                 586              + 9.34             1:56.12                102%               
        DREU Domen, 02                                                                               MAJCEN GOVC Filip, 00
        ČUČNIK Brina, 01                                                                             MATKOVIČ Antea Maris, 02
            28.53  1:01.68  1:27.27  1:55.19




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:41.98  BAU Martin                                                                                 Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN Erik                                                                                  Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.55  PUŠNIK Jaka                                                                                Kranj                                                               2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                   3:54.31                 743                                 3:51.52                 98%     Q         
            26.34    55.57  1:25.76  1:56.08  2:26.54  2:57.27  3:26.87  3:54.31
   2.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             3:54.64                 740              + 0.33             3:56.55                102%     Q         
            26.90    56.12  1:25.95  1:56.36  2:26.78  2:56.86  3:26.50  3:54.64
   3.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 3:58.58                 704              + 4.27             4:01.29                102%     Q         
            27.44    56.97  1:27.04  1:57.14  2:27.20  2:57.61  3:28.30  3:58.58
   4.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                3:59.13                 699              + 4.82             3:41.98                 86%     Q         
            29.09  1:00.48  1:30.19  1:59.71  2:29.16  2:59.32  3:29.63  3:59.13
   5.     TOMAN Jan                99                       PK Branik Maribor                4:00.29                 689              + 5.98             3:53.44                 94%     Q         
            27.71    58.05  1:28.51  1:59.41  2:29.71  3:00.19  3:30.55  4:00.29
   6.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                        4:00.61                 686              + 6.30             4:04.52                103%     Q         
            27.98    57.74  1:27.97  1:58.68  2:29.16  2:59.74  3:30.48  4:00.61
   7.     DOLINAR Jure             99                       PK Branik Maribor                4:00.97                 683              + 6.66             4:04.23                103%     Q         
            27.11    56.83  1:26.65  1:57.36  2:28.35  2:59.95  3:31.42  4:00.97
   8.     HORVAT Mitja             01                       PK Neptun Celje                  4:01.80                 676              + 7.49             3:57.02                 96%     Q         
            27.41    57.77  1:29.06  2:00.34  2:30.95  3:01.72  3:32.05  4:01.80
   9.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                4:03.20                 664              + 8.89             4:02.66                100%     R         
            28.04    58.20  1:28.68  1:59.58  2:30.65  3:01.54  3:32.24  4:03.20
  10.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                 4:04.77                 652             + 10.46             4:08.01                103%     R         
            27.62    57.94  1:28.60  1:59.61  2:30.76  3:02.45  3:34.03  4:04.77
  11.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                4:06.56                 637             + 12.25             4:12.66                105%     Q         
            28.06    58.94  1:30.16  2:00.93  2:32.28  3:03.58  3:35.71  4:06.56
  12.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         4:06.62                 637             + 12.31             4:02.19                 96%     Q         
            27.83    58.27  1:29.14  2:00.44  2:31.43  3:02.86  3:34.77  4:06.62
  13.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 4:08.31                 624             + 14.00             4:12.04                103%     Q         
            28.94  1:00.36  1:31.96  2:03.55  2:34.51  3:06.65  3:37.78  4:08.31
  14.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     4:13.12                 589             + 18.81             4:13.98                101%     R         
            29.50  1:01.88  1:34.47  2:06.73  2:38.47  3:10.43  3:42.53  4:13.12
  15.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             4:14.19                 582             + 19.88             4:11.32                 98%     R         
            28.71    59.97  1:31.36  2:03.14  2:35.24  3:07.68  3:41.12  4:14.19
  16.     HERODEŽ Vid              02                       PK Branik Maribor                4:15.09                 576             + 20.78             4:16.90                101%               
            29.81  1:01.91  1:34.42  2:06.97  2:39.16  3:10.93  3:43.10  4:15.09
  17.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    4:15.57                 572             + 21.26             4:13.72                 99%     Q         
            28.69  1:00.20  1:32.44  2:04.90  2:37.41  3:10.52  3:43.46  4:15.57
  18.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                         4:16.38                 567             + 22.07             4:24.24                106%               
            28.79  1:00.84  1:33.43  2:05.92  2:38.78  3:12.05  3:45.35  4:16.38
  19.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                4:16.87                 564             + 22.56             4:21.46                104%     Q         
            29.71  1:01.86  1:34.72  2:07.41  2:40.18  3:13.15  3:45.87  4:16.87
  20.     PEČAR Rok                01                       PK Radovljica                    4:17.19                 562             + 22.88             4:07.44                 93%               
            28.60    59.51  1:31.36  2:03.95  2:36.81  3:10.21  3:44.00  4:17.19
  21.     POTOČNIK Vid             02                       PK Radovljica                    4:17.28                 561             + 22.97             4:25.11                106%               
            28.63  1:00.78  1:33.48  2:06.55  2:39.52  3:12.59  3:45.34  4:17.28
  22.     VIDENŠEK David           01                       PK Neptun Celje                  4:17.31                 561             + 23.00             4:19.30                102%               
            29.60  1:01.50  1:34.01  2:06.69  2:39.10  3:12.06  3:45.24  4:17.31
  23.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana             4:18.38                 554             + 24.07             4:23.62                104%               
            29.17  1:01.19  1:33.88  2:06.73  2:39.69  3:12.64  3:46.00  4:18.38
  24.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                4:22.69                 527             + 28.38             4:14.34                 94%     Q         
            30.12  1:03.29  1:36.74  2:10.55  2:44.01  3:17.38  3:50.65  4:22.69
  25.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         4:23.33                 523             + 29.02             4:34.65                109%     Q         
            29.33  1:02.08  1:35.58  2:09.27  2:43.45  3:17.25  3:51.26  4:23.33
  26.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 4:23.66                 521             + 29.35             4:25.07                101%               
            30.09  1:02.07  1:35.13  2:08.95  2:43.05  3:17.56  3:51.77  4:23.66
  27.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 4:24.12                 518             + 29.81             4:31.12                105%     Q         
            30.09  1:03.37  1:37.05  2:10.60  2:44.49  3:18.19  3:51.86  4:24.12
  28.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  4:24.92                 514             + 30.61             4:32.81                106%     Q         
            29.05  1:01.58  1:35.09  2:09.28  2:43.46  3:17.45  3:52.03  4:24.92
  29.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       4:25.30                 512             + 30.99             4:36.21                108%     R         
            29.89  1:03.12  1:37.26  2:11.43  2:45.25  3:19.67  3:53.38  4:25.30
  30.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje               4:26.24                 506             + 31.93             4:31.27                104%               
            28.95  1:01.17  1:34.32  2:08.57  2:43.00  3:18.29  3:53.07  4:26.24
  31.     MOČNIK Matic             01                       PK Celulozar Krško               4:27.49                 499             + 33.18             4:19.27                 94%               
            29.93  1:02.93  1:36.34  2:10.62  2:44.60  3:19.04  3:53.50  4:27.49
  32.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    4:28.11                 496             + 33.80             4:29.23                101%     R         
            30.35  1:02.75  1:35.84  2:09.52  2:43.66  3:18.08  3:53.50  4:28.11
  33.     BUCALO Uroš              02                       PK Ilirija Ljubljana             4:29.66                 487             + 35.35             4:32.63                102%               
            30.11  1:03.21  1:36.85  2:11.06  2:45.64  3:20.24  3:55.21  4:29.66
  34.     BOJANC Klemen            98                       KPD Zvezda Kranj                 4:30.03                 485             + 35.72             4:31.96                101%               
            30.72  1:03.96  1:37.61  2:11.64  2:45.70  3:20.15  3:55.08  4:30.03
  35.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                         4:30.10                 485             + 35.79             4:36.97                105%               
            28.86  1:02.16  1:36.12  2:10.54  2:45.74  3:20.58  3:56.38  4:30.10
  36.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                         4:30.19                 484             + 35.88             4:30.76                100%               
            29.07  1:00.73  1:33.89  2:08.40  2:43.55  3:19.26  3:54.98  4:30.19
  37.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     4:33.27                 468             + 38.96             4:32.03                 99%               
            29.41  1:01.82  1:35.46  2:09.76  2:44.57  3:20.49  3:56.88  4:33.27
  38.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     4:34.15                 464             + 39.84             4:34.36                100%               
            30.00  1:02.92  1:37.57  2:13.01  2:48.29  3:23.91  3:59.70  4:34.15
  39.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 4:36.48                 452             + 42.17             4:40.34                103%               
            31.68  1:06.08  1:40.92  2:16.18  2:51.75  3:27.57  4:03.04  4:36.48
  40.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               4:38.09                 444             + 43.78             4:44.78                105%               
            31.65  1:06.25  1:41.28  2:16.84  2:52.41  3:28.06  4:03.40  4:38.09
  41.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       4:38.18                 444             + 43.87             4:44.43                105%               
            32.05  1:07.48  1:42.87  2:18.04  2:52.84  3:28.31  4:04.26  4:38.18
  42.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                 4:38.87                 440             + 44.56             4:40.48                101%               
            31.75  1:06.12  1:41.08  2:16.34  2:51.87  3:27.62  4:03.63  4:38.87
  43.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       4:43.97                 417             + 49.66             4:47.34                102%               
            32.33  1:07.86  1:43.45  2:19.87  2:56.26  3:32.87  4:09.05  4:43.97
  44.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni             4:44.42                 415             + 50.11             4:51.16                105%               
            32.10  1:07.32  2:20.29  2:56.36  3:32.88  4:09.28  4:44.42
  45.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                4:45.86                 409             + 51.55             4:55.94                107%               
            30.79  1:04.94  1:41.34  2:18.94  2:55.74  3:33.48  4:10.96  4:45.86
  46.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     4:46.60                 406             + 52.29             4:46.15                100%               
            31.62  1:06.86  1:42.56  2:18.98  2:55.07  3:32.16  4:09.35  4:46.60
  47.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 4:47.84                 400             + 53.53             4:51.37                102%               
            32.21  1:07.94  1:44.18  2:20.95  2:57.31  3:34.35  4:11.60  4:47.84
  48.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    4:48.05                 400             + 53.74             4:52.53                103%               
            30.65  1:05.77  1:42.06  2:19.35  2:56.49  3:34.21  4:12.04  4:48.05
  49.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       4:48.51                 398             + 54.20             4:55.36                105%               
            29.65  1:04.02  1:39.94  2:17.78  2:55.86  3:33.89  4:12.38  4:48.51
  50.     POŽENEL Tim              05                       ŠD Delfin Ljubljana              4:49.65                 393             + 55.34             4:54.94                104%               
            29.96  1:04.20  1:40.93  2:18.60  2:56.72  3:34.58  4:12.73  4:49.65
  51.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       4:54.68                 373           + 1:00.37             4:46.34                 94%               
            31.15  1:07.41  1:45.39  2:23.38  2:59.62  3:40.51  4:18.82  4:54.68
  52.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             4:55.66                 369           + 1:01.35             4:58.60                102%               
            32.66  1:09.24  1:46.34  2:23.48  3:01.40  3:39.89  4:17.96  4:55.66
  DNS     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                     Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:41.98  BAU Martin                                                                                 Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN Erik                                                                                  Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.55  PUŠNIK Jaka                                                                                Kranj                                                               2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             3:54.64                 740                                 3:56.55                102%     Q         
            26.90    56.12  1:25.95  1:56.36  2:26.78  2:56.86  3:26.50  3:54.64
   2.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 3:58.58                 704              + 3.94             4:01.29                102%     Q         
            27.44    56.97  1:27.04  1:57.14  2:27.20  2:57.61  3:28.30  3:58.58
   3.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                        4:00.61                 686              + 5.97             4:04.52                103%     Q         
            27.98    57.74  1:27.97  1:58.68  2:29.16  2:59.74  3:30.48  4:00.61
   4.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                4:03.20                 664              + 8.56             4:02.66                100%     R         
            28.04    58.20  1:28.68  1:59.58  2:30.65  3:01.54  3:32.24  4:03.20
   5.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                 4:04.77                 652             + 10.13             4:08.01                103%     R         
            27.62    57.94  1:28.60  1:59.61  2:30.76  3:02.45  3:34.03  4:04.77
   6.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                4:06.56                 637             + 11.92             4:12.66                105%     Q         
            28.06    58.94  1:30.16  2:00.93  2:32.28  3:03.58  3:35.71  4:06.56
   7.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         4:06.62                 637             + 11.98             4:02.19                 96%     Q         
            27.83    58.27  1:29.14  2:00.44  2:31.43  3:02.86  3:34.77  4:06.62
   8.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 4:08.31                 624             + 13.67             4:12.04                103%     Q         
            28.94  1:00.36  1:31.96  2:03.55  2:34.51  3:06.65  3:37.78  4:08.31
   9.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     4:13.12                 589             + 18.48             4:13.98                101%     R         
            29.50  1:01.88  1:34.47  2:06.73  2:38.47  3:10.43  3:42.53  4:13.12
  10.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             4:14.19                 582             + 19.55             4:11.32                 98%     R         
            28.71    59.97  1:31.36  2:03.14  2:35.24  3:07.68  3:41.12  4:14.19
  11.     HERODEŽ Vid              02                       PK Branik Maribor                4:15.09                 576             + 20.45             4:16.90                101%               
            29.81  1:01.91  1:34.42  2:06.97  2:39.16  3:10.93  3:43.10  4:15.09
  12.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    4:15.57                 572             + 20.93             4:13.72                 99%     Q         
            28.69  1:00.20  1:32.44  2:04.90  2:37.41  3:10.52  3:43.46  4:15.57
  13.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                         4:16.38                 567             + 21.74             4:24.24                106%               
            28.79  1:00.84  1:33.43  2:05.92  2:38.78  3:12.05  3:45.35  4:16.38
  14.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                4:16.87                 564             + 22.23             4:21.46                104%     Q         
            29.71  1:01.86  1:34.72  2:07.41  2:40.18  3:13.15  3:45.87  4:16.87
  15.     POTOČNIK Vid             02                       PK Radovljica                    4:17.28                 561             + 22.64             4:25.11                106%               
            28.63  1:00.78  1:33.48  2:06.55  2:39.52  3:12.59  3:45.34  4:17.28
  16.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana             4:18.38                 554             + 23.74             4:23.62                104%               
            29.17  1:01.19  1:33.88  2:06.73  2:39.69  3:12.64  3:46.00  4:18.38
  17.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                4:22.69                 527             + 28.05             4:14.34                 94%     Q         
            30.12  1:03.29  1:36.74  2:10.55  2:44.01  3:17.38  3:50.65  4:22.69
  18.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         4:23.33                 523             + 28.69             4:34.65                109%     Q         
            29.33  1:02.08  1:35.58  2:09.27  2:43.45  3:17.25  3:51.26  4:23.33
  19.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 4:23.66                 521             + 29.02             4:25.07                101%               
            30.09  1:02.07  1:35.13  2:08.95  2:43.05  3:17.56  3:51.77  4:23.66
  20.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 4:24.12                 518             + 29.48             4:31.12                105%     Q         
            30.09  1:03.37  1:37.05  2:10.60  2:44.49  3:18.19  3:51.86  4:24.12
  21.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  4:24.92                 514             + 30.28             4:32.81                106%     Q         
            29.05  1:01.58  1:35.09  2:09.28  2:43.46  3:17.45  3:52.03  4:24.92
  22.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       4:25.30                 512             + 30.66             4:36.21                108%     R         
            29.89  1:03.12  1:37.26  2:11.43  2:45.25  3:19.67  3:53.38  4:25.30
  23.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje               4:26.24                 506             + 31.60             4:31.27                104%               
            28.95  1:01.17  1:34.32  2:08.57  2:43.00  3:18.29  3:53.07  4:26.24
  24.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    4:28.11                 496             + 33.47             4:29.23                101%     R         
            30.35  1:02.75  1:35.84  2:09.52  2:43.66  3:18.08  3:53.50  4:28.11
  25.     BUCALO Uroš              02                       PK Ilirija Ljubljana             4:29.66                 487             + 35.02             4:32.63                102%               
            30.11  1:03.21  1:36.85  2:11.06  2:45.64  3:20.24  3:55.21  4:29.66
  26.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                         4:30.10                 485             + 35.46             4:36.97                105%               
            28.86  1:02.16  1:36.12  2:10.54  2:45.74  3:20.58  3:56.38  4:30.10
  27.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                         4:30.19                 484             + 35.55             4:30.76                100%               
            29.07  1:00.73  1:33.89  2:08.40  2:43.55  3:19.26  3:54.98  4:30.19
  28.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     4:33.27                 468             + 38.63             4:32.03                 99%               
            29.41  1:01.82  1:35.46  2:09.76  2:44.57  3:20.49  3:56.88  4:33.27
  29.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     4:34.15                 464             + 39.51             4:34.36                100%               
            30.00  1:02.92  1:37.57  2:13.01  2:48.29  3:23.91  3:59.70  4:34.15
  30.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 4:36.48                 452             + 41.84             4:40.34                103%               
            31.68  1:06.08  1:40.92  2:16.18  2:51.75  3:27.57  4:03.04  4:36.48
  31.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               4:38.09                 444             + 43.45             4:44.78                105%               
            31.65  1:06.25  1:41.28  2:16.84  2:52.41  3:28.06  4:03.40  4:38.09
  32.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       4:38.18                 444             + 43.54             4:44.43                105%               
            32.05  1:07.48  1:42.87  2:18.04  2:52.84  3:28.31  4:04.26  4:38.18
  33.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                 4:38.87                 440             + 44.23             4:40.48                101%               
            31.75  1:06.12  1:41.08  2:16.34  2:51.87  3:27.62  4:03.63  4:38.87
  34.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       4:43.97                 417             + 49.33             4:47.34                102%               
            32.33  1:07.86  1:43.45  2:19.87  2:56.26  3:32.87  4:09.05  4:43.97
  35.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni             4:44.42                 415             + 49.78             4:51.16                105%               
            32.10  1:07.32  2:20.29  2:56.36  3:32.88  4:09.28  4:44.42
  36.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                4:45.86                 409             + 51.22             4:55.94                107%               
            30.79  1:04.94  1:41.34  2:18.94  2:55.74  3:33.48  4:10.96  4:45.86
  37.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     4:46.60                 406             + 51.96             4:46.15                100%               
            31.62  1:06.86  1:42.56  2:18.98  2:55.07  3:32.16  4:09.35  4:46.60
  38.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 4:47.84                 400             + 53.20             4:51.37                102%               
            32.21  1:07.94  1:44.18  2:20.95  2:57.31  3:34.35  4:11.60  4:47.84
  39.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    4:48.05                 400             + 53.41             4:52.53                103%               
            30.65  1:05.77  1:42.06  2:19.35  2:56.49  3:34.21  4:12.04  4:48.05
  40.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       4:48.51                 398             + 53.87             4:55.36                105%               
            29.65  1:04.02  1:39.94  2:17.78  2:55.86  3:33.89  4:12.38  4:48.51
  41.     POŽENEL Tim              05                       ŠD Delfin Ljubljana              4:49.65                 393             + 55.01             4:54.94                104%               
            29.96  1:04.20  1:40.93  2:18.60  2:56.72  3:34.58  4:12.73  4:49.65
  42.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       4:54.68                 373           + 1:00.04             4:46.34                 94%               
            31.15  1:07.41  1:45.39  2:23.38  2:59.62  3:40.51  4:18.82  4:54.68
  43.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             4:55.66                 369           + 1:01.02             4:58.60                102%               
            32.66  1:09.24  1:46.34  2:23.48  3:01.40  3:39.89  4:17.96  4:55.66
  DNS     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:41.98  BAU Martin                                                                                 Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN Erik                                                                                  Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.55  PUŠNIK Jaka                                                                                Kranj                                                               2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                4:06.56                 637                                 4:12.66                105%     Q         
            28.06    58.94  1:30.16  2:00.93  2:32.28  3:03.58  3:35.71  4:06.56
   2.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     4:13.12                 589              + 6.56             4:13.98                101%     R         
            29.50  1:01.88  1:34.47  2:06.73  2:38.47  3:10.43  3:42.53  4:13.12
   3.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    4:15.57                 572              + 9.01             4:13.72                 99%     Q         
            28.69  1:00.20  1:32.44  2:04.90  2:37.41  3:10.52  3:43.46  4:15.57
   4.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                4:16.87                 564             + 10.31             4:21.46                104%     Q         
            29.71  1:01.86  1:34.72  2:07.41  2:40.18  3:13.15  3:45.87  4:16.87
   5.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                4:22.69                 527             + 16.13             4:14.34                 94%     Q         
            30.12  1:03.29  1:36.74  2:10.55  2:44.01  3:17.38  3:50.65  4:22.69
   6.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         4:23.33                 523             + 16.77             4:34.65                109%     Q         
            29.33  1:02.08  1:35.58  2:09.27  2:43.45  3:17.25  3:51.26  4:23.33
   7.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 4:24.12                 518             + 17.56             4:31.12                105%     Q         
            30.09  1:03.37  1:37.05  2:10.60  2:44.49  3:18.19  3:51.86  4:24.12
   8.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  4:24.92                 514             + 18.36             4:32.81                106%     Q         
            29.05  1:01.58  1:35.09  2:09.28  2:43.46  3:17.45  3:52.03  4:24.92
   9.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       4:25.30                 512             + 18.74             4:36.21                108%     R         
            29.89  1:03.12  1:37.26  2:11.43  2:45.25  3:19.67  3:53.38  4:25.30
  10.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    4:28.11                 496             + 21.55             4:29.23                101%     R         
            30.35  1:02.75  1:35.84  2:09.52  2:43.66  3:18.08  3:53.50  4:28.11
  11.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                         4:30.19                 484             + 23.63             4:30.76                100%               
            29.07  1:00.73  1:33.89  2:08.40  2:43.55  3:19.26  3:54.98  4:30.19
  12.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     4:33.27                 468             + 26.71             4:32.03                 99%               
            29.41  1:01.82  1:35.46  2:09.76  2:44.57  3:20.49  3:56.88  4:33.27
  13.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     4:34.15                 464             + 27.59             4:34.36                100%               
            30.00  1:02.92  1:37.57  2:13.01  2:48.29  3:23.91  3:59.70  4:34.15
  14.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 4:36.48                 452             + 29.92             4:40.34                103%               
            31.68  1:06.08  1:40.92  2:16.18  2:51.75  3:27.57  4:03.04  4:36.48
  15.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               4:38.09                 444             + 31.53             4:44.78                105%               
            31.65  1:06.25  1:41.28  2:16.84  2:52.41  3:28.06  4:03.40  4:38.09
  16.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       4:38.18                 444             + 31.62             4:44.43                105%               
            32.05  1:07.48  1:42.87  2:18.04  2:52.84  3:28.31  4:04.26  4:38.18
  17.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       4:43.97                 417             + 37.41             4:47.34                102%               
            32.33  1:07.86  1:43.45  2:19.87  2:56.26  3:32.87  4:09.05  4:43.97
  18.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni             4:44.42                 415             + 37.86             4:51.16                105%               
            32.10  1:07.32  2:20.29  2:56.36  3:32.88  4:09.28  4:44.42
  19.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                4:45.86                 409             + 39.30             4:55.94                107%               
            30.79  1:04.94  1:41.34  2:18.94  2:55.74  3:33.48  4:10.96  4:45.86
  20.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     4:46.60                 406             + 40.04             4:46.15                100%               
            31.62  1:06.86  1:42.56  2:18.98  2:55.07  3:32.16  4:09.35  4:46.60
  21.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 4:47.84                 400             + 41.28             4:51.37                102%               
            32.21  1:07.94  1:44.18  2:20.95  2:57.31  3:34.35  4:11.60  4:47.84
  22.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    4:48.05                 400             + 41.49             4:52.53                103%               
            30.65  1:05.77  1:42.06  2:19.35  2:56.49  3:34.21  4:12.04  4:48.05
  23.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       4:48.51                 398             + 41.95             4:55.36                105%               
            29.65  1:04.02  1:39.94  2:17.78  2:55.86  3:33.89  4:12.38  4:48.51
  24.     POŽENEL Tim              05                       ŠD Delfin Ljubljana              4:49.65                 393             + 43.09             4:54.94                104%               
            29.96  1:04.20  1:40.93  2:18.60  2:56.72  3:34.58  4:12.73  4:49.65
  25.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       4:54.68                 373             + 48.12             4:46.34                 94%               
            31.15  1:07.41  1:45.39  2:23.38  2:59.62  3:40.51  4:18.82  4:54.68
  26.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             4:55.66                 369             + 49.10             4:58.60                102%               
            32.66  1:09.24  1:46.34  2:23.48  3:01.40  3:39.89  4:17.96  4:55.66
  DNS     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:01.79  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2019
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER Tjaša                                                                                 Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                4:10.28                 816                                 4:01.79                 93%     Q         
            28.66  1:00.24  1:31.83  2:03.63  2:35.44  3:07.48  3:39.39  4:10.28
   2.     ODER Tjaša               94                       PK Fužinar Ravne                 4:14.70                 774              + 4.42             4:07.82                 95%     Q         
            30.47  1:02.38  1:34.44  2:06.63  2:38.52  3:10.51  3:42.83  4:14.70
   3.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                 4:14.97                 772              + 4.69             4:09.64                 96%     Q         
            29.77  1:01.75  1:34.26  2:06.81  2:38.65  3:10.82  3:43.46  4:14.97
   4.     RANT Erin                02                       PK Kranj                         4:18.10                 744              + 7.82             4:15.57                 98%     Q         
            30.22  1:02.32  1:34.85  2:07.46  2:40.28  3:13.32  3:46.07  4:18.10
   5.     RAČNIK Sara              02                       PK Fužinar Ravne                 4:18.51                 740              + 8.23             4:15.98                 98%     Q         
            29.95  1:02.25  1:34.59  2:06.94  2:39.41  3:12.24  3:45.45  4:18.51
   6.     PATERNOST Ida            03                       PK Ljubljana                     4:19.50                 732              + 9.22             4:19.58                100%     Q         
            29.93  1:02.03  1:34.53  2:07.19  2:39.94  3:13.06  3:46.40  4:19.50
   7.     HANCMAN Mojca            02                       PK Fužinar Ravne                 4:21.03                 719             + 10.75             4:14.87                 95%     Q         
            30.41  1:02.72  1:35.13  2:07.76  2:40.62  3:13.79  3:47.39  4:21.03
   8.     PERŠE Špela              96                       PK Radovljica                    4:23.06                 703             + 12.78             4:22.00                 99%     Q         
            31.60  1:04.66  1:37.70  2:10.84  2:44.05  3:17.41  3:50.76  4:23.06
   9.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    4:23.90                 696             + 13.62             4:22.35                 99%     R         
            30.16  1:02.46  1:35.25  2:08.46  2:41.90  3:15.73  3:50.18  4:23.90
  10.     BORNŠEK Lena             04                       PK Neptun Celje                  4:31.99                 636             + 21.71             4:29.25                 98%     R         
            31.64  1:05.27  1:39.47  2:14.14  2:48.93  3:23.72  3:58.20  4:31.99
  11.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             4:33.03                 628             + 22.75             4:29.19                 97%     Q         
            31.09  1:04.71  1:38.76  2:12.98  2:47.77  3:22.77  3:57.94  4:33.03
  12.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         4:36.30                 606             + 26.02             4:41.14                104%     Q         
            30.40  1:04.81  1:40.25  2:15.87  2:51.67  3:27.48  4:03.02  4:36.30
  13.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        4:37.23                 600             + 26.95             4:51.69                111%     Q         
            31.72  1:06.18  1:41.26  2:16.27  2:51.40  3:26.96  4:02.78  4:37.23
  14.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 4:37.48                 599             + 27.20             4:40.24                102%     Q         
            32.00  1:06.41  1:41.25  2:16.61  2:51.94  3:27.94  4:03.13  4:37.48
  15.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:37.80                 597             + 27.52             4:29.48                 94%     R         
            31.48  1:05.34  1:40.01  2:15.67  2:50.93  3:26.83  4:02.61  4:37.80
  16.     PODBREGAR Hana           04                       PK Neptun Celje                  4:39.33                 587             + 29.05             4:35.29                 97%     R         
            31.34  1:05.84  1:40.75  2:16.05  2:51.71  3:27.61  4:03.82  4:39.33
  17.     WESENSCHEGG Aja          02                       PK Neptun Celje                  4:41.88                 571             + 31.60             4:43.43                101%               
            30.87  1:04.97  1:40.15  2:15.73  2:51.41  3:27.90  4:05.12  4:41.88
  18.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    4:42.01                 570             + 31.73             4:43.77                101%     Q         
            31.68  1:06.16  1:41.06  2:16.55  2:52.47  3:28.90  4:05.66  4:42.01
  19.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     4:45.34                 550             + 35.06             4:45.38                100%     Q         
            31.69  1:06.78  1:42.87  2:19.20  2:56.38  3:33.28  4:10.22  4:45.34
  20.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                    4:45.52                 549             + 35.24             4:40.75                 97%     Q         
            31.10  1:05.34  1:40.85  2:16.88  2:53.35  3:30.78  4:08.52  4:45.52
  21.     ZABEV Monika             02                       PK Fužinar Ravne                 4:45.56                 549             + 35.28             4:43.99                 99%               
            31.82  1:06.50  1:42.84  2:18.81  2:55.24  3:32.84  4:09.67  4:45.56
  22.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             4:46.03                 546             + 35.75             4:46.52                100%     Q         
            34.26  1:10.71  1:46.79  2:22.65  2:58.90  3:35.08  4:11.30  4:46.03
  23.     ŽAUCER Maša              01                       PK Olimpija Ljubljan             4:46.36                 545             + 36.08             4:45.62                 99%               
            34.20  1:10.46  1:47.02  2:23.43  2:59.69  3:35.68  4:11.41  4:46.36
  24.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        4:46.43                 544             + 36.15             4:45.68                 99%     R         
            32.96  1:08.14  1:43.90  2:20.03  2:56.68  3:33.74  4:10.58  4:46.43
  25.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 4:47.07                 541             + 36.79             4:47.17                100%     R         
            32.78  1:08.09  1:44.33  2:21.03  2:57.88  3:35.35  4:12.04  4:47.07
  26.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 4:47.10                 540             + 36.82             4:47.32                100%               
            33.32  1:09.09  1:45.05  2:21.32  2:57.76  3:34.77  4:11.65  4:47.10
  27.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       4:47.19                 540             + 36.91             4:53.06                104%               
            32.94  1:09.23  1:45.15  2:21.40  2:57.87  3:34.47  4:11.20  4:47.19
  28.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                4:49.57                 527             + 39.29             4:39.44                 93%               
            31.73  1:07.11  1:43.41  2:20.24  2:57.38  3:34.75  4:12.29  4:49.57
  29.     FELTRIN KOSEC E          04                       PK Branik Maribor                4:49.58                 527             + 39.30             4:51.14                101%               
            33.86  1:10.78  1:47.65  2:24.45  3:01.03  3:37.71  4:13.95  4:49.58
  30.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       4:49.71                 526             + 39.43             4:54.83                104%               
            31.97  1:07.48  1:43.93  2:20.91  2:58.35  3:35.63  4:13.30  4:49.71
  31.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             4:50.32                 523             + 40.04             4:55.57                104%               
            31.73  1:06.96  1:43.71  2:21.18  2:58.68  3:36.44  4:13.90  4:50.32
  32.     PODPEČAN Saška           02                       PK Neptun Celje                  4:50.41                 522             + 40.13             4:54.49                103%               
            31.59  1:06.30  1:41.92  2:18.55  2:55.71  3:33.76  4:12.38  4:50.41
  33.     POGAČAR Neža             01                       PK Triglav Kranj                 4:52.80                 509             + 42.52             4:44.93                 95%               
            32.84  1:08.91  1:45.31  2:22.67  2:59.99  3:37.96  4:15.67  4:52.80
  34.     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                  4:53.82                 504             + 43.54             4:50.10                 97%               
            33.59  1:09.93  1:46.73  2:23.78  3:00.91  3:38.61  4:16.56  4:53.82
  35.     STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:54.49                 501             + 44.21             4:56.57                101%               
            33.44  1:09.32  1:45.92  2:24.16  3:02.14  3:40.09  4:17.89  4:54.49
  36.     HORVATH Eszter           01                       PK Zdravilišče Raden             4:54.63                 500             + 44.35             4:57.44                102%               
            33.76  1:10.75  1:48.22  2:25.20  3:02.41  3:39.92  4:17.74  4:54.63
  37.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana                4:54.95                 498             + 44.67             4:56.44                101%               
            31.82  1:06.81  1:44.05  2:21.95  3:00.34  3:39.17  4:17.88  4:54.95
  38.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             4:55.41                 496             + 45.13             5:06.72                108%               
            33.90  1:11.51  1:48.42  2:25.81  3:02.25  3:39.72  4:17.94  4:55.41
  39.     ILAR Lina                04                       PK Ljubljana                     4:55.65                 495             + 45.37             4:56.71                101%               
            33.49  1:09.96  1:46.95  2:24.79  3:02.90  3:41.41  4:19.22  4:55.65
  40.     KRYŽANOWSKI Nin          01                       ŠD Riba Ljubljana                4:56.51                 491             + 46.23             4:49.30                 95%               
            33.65  1:09.92  1:46.47  2:23.95  3:01.60  3:39.69  4:18.23  4:56.51
  41.     BRODEJ Nuša              01                       PK Neptun Celje                  4:56.79                 489             + 46.51             4:52.02                 97%               
            32.71  1:08.54  1:45.08  2:22.46  3:00.66  3:39.32  4:18.27  4:56.79
  42.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    4:57.00                 488             + 46.72             4:55.27                 99%               
            31.95  1:07.55  1:44.58  2:22.85  3:01.63  3:40.75  4:19.93  4:57.00
  43.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         4:58.44                 481             + 48.16             4:45.48                 92%               
            33.61  1:10.15  1:47.87  2:26.09  3:04.39  3:42.58  4:20.78  4:58.44
  44.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     4:58.52                 481             + 48.24             4:59.36                101%               
            33.83  1:11.05  1:48.59  2:26.47  3:05.13  3:43.57  4:21.61  4:58.52
  45.     JEZERŠEK Veroni          05                       PK Kamnik                        4:59.00                 478             + 48.72             5:08.16                106%               
            35.35  1:12.91  1:50.82  2:28.76  3:06.35  3:43.78  4:22.12  4:59.00
  46.     RABIČ Rafaela            01                       PK Radovljica                    4:59.27                 477             + 48.99             4:56.93                 98%               
            34.31  1:12.04  1:50.45  2:27.70  3:05.18  3:43.24  4:21.58  4:59.27
  47.     TEVŽ Nika Pija           02                       ŠD Riba Ljubljana                5:00.53                 471             + 50.25             5:00.27                100%               
            33.95  1:11.83  1:50.60  2:29.40  3:07.68  3:46.29  4:24.01  5:00.53
  48.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 5:03.15                 459             + 52.87             5:00.67                 98%               
            33.54  1:09.93  1:47.75  2:26.46  3:05.48  3:45.27  4:24.72  5:03.15
  49.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             5:06.34                 445             + 56.06             5:09.95                102%               
            36.24  1:15.45  1:54.17  2:32.87  3:11.74  3:50.50  4:29.27  5:06.34
  50.     SIRNIK Stella            04                       PK Kranj                         5:09.07                 433             + 58.79             5:03.33                 96%               
            34.62  1:12.86  1:52.02  2:30.87  3:09.96  3:49.64  4:29.59  5:09.07
  51.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     5:09.38                 432             + 59.10             4:51.23                 89%               
            34.42  1:12.06  1:50.80  2:30.63  3:10.73  3:50.75  4:30.62  5:09.38
  52.     CAMLEK Neca              04                       PK Triglav Kranj                 5:10.16                 428             + 59.88             5:02.01                 95%               
            33.78  1:11.78  1:50.63  2:29.93  3:09.47  3:49.61  4:30.12  5:10.16
  53.     SEDIČ Špela              06                       PA Kurent Ptuj                   5:16.82                 402           + 1:06.54             5:07.67                 94%               
            34.78  1:13.34  1:52.66  2:33.08  3:13.94  3:55.07  4:36.52  5:16.82
  54.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     5:20.53                 388           + 1:10.25             4:56.46                 86%               
            34.19  1:12.21  1:52.32  2:33.58  3:14.74  3:56.80  4:38.47  5:20.53
  55.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 5:21.45                 385           + 1:11.17             5:18.76                 98%               
            35.47  1:14.71  1:54.80  2:35.79  3:16.95  3:58.84  4:40.86  5:21.45
  DNS     PŠENIČNIK Tiara          03                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
  DNS     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                  Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:01.79  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2019
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER Tjaša                                                                                 Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                 4:14.97                 772                                 4:09.64                 96%     Q         
            29.77  1:01.75  1:34.26  2:06.81  2:38.65  3:10.82  3:43.46  4:14.97
   2.     PATERNOST Ida            03                       PK Ljubljana                     4:19.50                 732              + 4.53             4:19.58                100%     Q         
            29.93  1:02.03  1:34.53  2:07.19  2:39.94  3:13.06  3:46.40  4:19.50
   3.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    4:23.90                 696              + 8.93             4:22.35                 99%     R         
            30.16  1:02.46  1:35.25  2:08.46  2:41.90  3:15.73  3:50.18  4:23.90
   4.     BORNŠEK Lena             04                       PK Neptun Celje                  4:31.99                 636             + 17.02             4:29.25                 98%     R         
            31.64  1:05.27  1:39.47  2:14.14  2:48.93  3:23.72  3:58.20  4:31.99
   5.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             4:33.03                 628             + 18.06             4:29.19                 97%     Q         
            31.09  1:04.71  1:38.76  2:12.98  2:47.77  3:22.77  3:57.94  4:33.03
   6.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         4:36.30                 606             + 21.33             4:41.14                104%     Q         
            30.40  1:04.81  1:40.25  2:15.87  2:51.67  3:27.48  4:03.02  4:36.30
   7.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        4:37.23                 600             + 22.26             4:51.69                111%     Q         
            31.72  1:06.18  1:41.26  2:16.27  2:51.40  3:26.96  4:02.78  4:37.23
   8.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 4:37.48                 599             + 22.51             4:40.24                102%     Q         
            32.00  1:06.41  1:41.25  2:16.61  2:51.94  3:27.94  4:03.13  4:37.48
   9.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:37.80                 597             + 22.83             4:29.48                 94%     R         
            31.48  1:05.34  1:40.01  2:15.67  2:50.93  3:26.83  4:02.61  4:37.80
  10.     PODBREGAR Hana           04                       PK Neptun Celje                  4:39.33                 587             + 24.36             4:35.29                 97%     R         
            31.34  1:05.84  1:40.75  2:16.05  2:51.71  3:27.61  4:03.82  4:39.33
  11.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    4:42.01                 570             + 27.04             4:43.77                101%     Q         
            31.68  1:06.16  1:41.06  2:16.55  2:52.47  3:28.90  4:05.66  4:42.01
  12.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     4:45.34                 550             + 30.37             4:45.38                100%     Q         
            31.69  1:06.78  1:42.87  2:19.20  2:56.38  3:33.28  4:10.22  4:45.34
  13.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                    4:45.52                 549             + 30.55             4:40.75                 97%     Q         
            31.10  1:05.34  1:40.85  2:16.88  2:53.35  3:30.78  4:08.52  4:45.52
  14.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             4:46.03                 546             + 31.06             4:46.52                100%     Q         
            34.26  1:10.71  1:46.79  2:22.65  2:58.90  3:35.08  4:11.30  4:46.03
  15.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        4:46.43                 544             + 31.46             4:45.68                 99%     R         
            32.96  1:08.14  1:43.90  2:20.03  2:56.68  3:33.74  4:10.58  4:46.43
  16.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 4:47.07                 541             + 32.10             4:47.17                100%     R         
            32.78  1:08.09  1:44.33  2:21.03  2:57.88  3:35.35  4:12.04  4:47.07
  17.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 4:47.10                 540             + 32.13             4:47.32                100%               
            33.32  1:09.09  1:45.05  2:21.32  2:57.76  3:34.77  4:11.65  4:47.10
  18.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       4:47.19                 540             + 32.22             4:53.06                104%               
            32.94  1:09.23  1:45.15  2:21.40  2:57.87  3:34.47  4:11.20  4:47.19
  19.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                4:49.57                 527             + 34.60             4:39.44                 93%               
            31.73  1:07.11  1:43.41  2:20.24  2:57.38  3:34.75  4:12.29  4:49.57
  20.     FELTRIN KOSEC E          04                       PK Branik Maribor                4:49.58                 527             + 34.61             4:51.14                101%               
            33.86  1:10.78  1:47.65  2:24.45  3:01.03  3:37.71  4:13.95  4:49.58
  21.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       4:49.71                 526             + 34.74             4:54.83                104%               
            31.97  1:07.48  1:43.93  2:20.91  2:58.35  3:35.63  4:13.30  4:49.71
  22.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             4:50.32                 523             + 35.35             4:55.57                104%               
            31.73  1:06.96  1:43.71  2:21.18  2:58.68  3:36.44  4:13.90  4:50.32
  23.     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                  4:53.82                 504             + 38.85             4:50.10                 97%               
            33.59  1:09.93  1:46.73  2:23.78  3:00.91  3:38.61  4:16.56  4:53.82
  24.     STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:54.49                 501             + 39.52             4:56.57                101%               
            33.44  1:09.32  1:45.92  2:24.16  3:02.14  3:40.09  4:17.89  4:54.49
  25.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana                4:54.95                 498             + 39.98             4:56.44                101%               
            31.82  1:06.81  1:44.05  2:21.95  3:00.34  3:39.17  4:17.88  4:54.95
  26.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             4:55.41                 496             + 40.44             5:06.72                108%               
            33.90  1:11.51  1:48.42  2:25.81  3:02.25  3:39.72  4:17.94  4:55.41
  27.     ILAR Lina                04                       PK Ljubljana                     4:55.65                 495             + 40.68             4:56.71                101%               
            33.49  1:09.96  1:46.95  2:24.79  3:02.90  3:41.41  4:19.22  4:55.65
  28.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    4:57.00                 488             + 42.03             4:55.27                 99%               
            31.95  1:07.55  1:44.58  2:22.85  3:01.63  3:40.75  4:19.93  4:57.00
  29.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         4:58.44                 481             + 43.47             4:45.48                 92%               
            33.61  1:10.15  1:47.87  2:26.09  3:04.39  3:42.58  4:20.78  4:58.44
  30.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     4:58.52                 481             + 43.55             4:59.36                101%               
            33.83  1:11.05  1:48.59  2:26.47  3:05.13  3:43.57  4:21.61  4:58.52
  31.     JEZERŠEK Veroni          05                       PK Kamnik                        4:59.00                 478             + 44.03             5:08.16                106%               
            35.35  1:12.91  1:50.82  2:28.76  3:06.35  3:43.78  4:22.12  4:59.00
  32.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 5:03.15                 459             + 48.18             5:00.67                 98%               
            33.54  1:09.93  1:47.75  2:26.46  3:05.48  3:45.27  4:24.72  5:03.15
  33.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             5:06.34                 445             + 51.37             5:09.95                102%               
            36.24  1:15.45  1:54.17  2:32.87  3:11.74  3:50.50  4:29.27  5:06.34
  34.     SIRNIK Stella            04                       PK Kranj                         5:09.07                 433             + 54.10             5:03.33                 96%               
            34.62  1:12.86  1:52.02  2:30.87  3:09.96  3:49.64  4:29.59  5:09.07
  35.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     5:09.38                 432             + 54.41             4:51.23                 89%               
            34.42  1:12.06  1:50.80  2:30.63  3:10.73  3:50.75  4:30.62  5:09.38
  36.     CAMLEK Neca              04                       PK Triglav Kranj                 5:10.16                 428             + 55.19             5:02.01                 95%               
            33.78  1:11.78  1:50.63  2:29.93  3:09.47  3:49.61  4:30.12  5:10.16
  37.     SEDIČ Špela              06                       PA Kurent Ptuj                   5:16.82                 402           + 1:01.85             5:07.67                 94%               
            34.78  1:13.34  1:52.66  2:33.08  3:13.94  3:55.07  4:36.52  5:16.82
  38.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     5:20.53                 388           + 1:05.56             4:56.46                 86%               
            34.19  1:12.21  1:52.32  2:33.58  3:14.74  3:56.80  4:38.47  5:20.53
  39.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 5:21.45                 385           + 1:06.48             5:18.76                 98%               
            35.47  1:14.71  1:54.80  2:35.79  3:16.95  3:58.84  4:40.86  5:21.45
  DNS     PŠENIČNIK Tiara          03                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
  DNS     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:01.79  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2019
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER Tjaša                                                                                 Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    4:23.90                 696                                 4:22.35                 99%     R         
            30.16  1:02.46  1:35.25  2:08.46  2:41.90  3:15.73  3:50.18  4:23.90
   2.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             4:33.03                 628              + 9.13             4:29.19                 97%     Q         
            31.09  1:04.71  1:38.76  2:12.98  2:47.77  3:22.77  3:57.94  4:33.03
   3.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         4:36.30                 606             + 12.40             4:41.14                104%     Q         
            30.40  1:04.81  1:40.25  2:15.87  2:51.67  3:27.48  4:03.02  4:36.30
   4.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        4:37.23                 600             + 13.33             4:51.69                111%     Q         
            31.72  1:06.18  1:41.26  2:16.27  2:51.40  3:26.96  4:02.78  4:37.23
   5.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    4:42.01                 570             + 18.11             4:43.77                101%     Q         
            31.68  1:06.16  1:41.06  2:16.55  2:52.47  3:28.90  4:05.66  4:42.01
   6.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     4:45.34                 550             + 21.44             4:45.38                100%     Q         
            31.69  1:06.78  1:42.87  2:19.20  2:56.38  3:33.28  4:10.22  4:45.34
   7.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                    4:45.52                 549             + 21.62             4:40.75                 97%     Q         
            31.10  1:05.34  1:40.85  2:16.88  2:53.35  3:30.78  4:08.52  4:45.52
   8.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             4:46.03                 546             + 22.13             4:46.52                100%     Q         
            34.26  1:10.71  1:46.79  2:22.65  2:58.90  3:35.08  4:11.30  4:46.03
   9.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        4:46.43                 544             + 22.53             4:45.68                 99%     R         
            32.96  1:08.14  1:43.90  2:20.03  2:56.68  3:33.74  4:10.58  4:46.43
  10.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 4:47.07                 541             + 23.17             4:47.17                100%     R         
            32.78  1:08.09  1:44.33  2:21.03  2:57.88  3:35.35  4:12.04  4:47.07
  11.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 4:47.10                 540             + 23.20             4:47.32                100%               
            33.32  1:09.09  1:45.05  2:21.32  2:57.76  3:34.77  4:11.65  4:47.10
  12.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       4:47.19                 540             + 23.29             4:53.06                104%               
            32.94  1:09.23  1:45.15  2:21.40  2:57.87  3:34.47  4:11.20  4:47.19
  13.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                4:49.57                 527             + 25.67             4:39.44                 93%               
            31.73  1:07.11  1:43.41  2:20.24  2:57.38  3:34.75  4:12.29  4:49.57
  14.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       4:49.71                 526             + 25.81             4:54.83                104%               
            31.97  1:07.48  1:43.93  2:20.91  2:58.35  3:35.63  4:13.30  4:49.71
  15.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             4:50.32                 523             + 26.42             4:55.57                104%               
            31.73  1:06.96  1:43.71  2:21.18  2:58.68  3:36.44  4:13.90  4:50.32
  16.     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                  4:53.82                 504             + 29.92             4:50.10                 97%               
            33.59  1:09.93  1:46.73  2:23.78  3:00.91  3:38.61  4:16.56  4:53.82
  17.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana                4:54.95                 498             + 31.05             4:56.44                101%               
            31.82  1:06.81  1:44.05  2:21.95  3:00.34  3:39.17  4:17.88  4:54.95
  18.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             4:55.41                 496             + 31.51             5:06.72                108%               
            33.90  1:11.51  1:48.42  2:25.81  3:02.25  3:39.72  4:17.94  4:55.41
  19.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    4:57.00                 488             + 33.10             4:55.27                 99%               
            31.95  1:07.55  1:44.58  2:22.85  3:01.63  3:40.75  4:19.93  4:57.00
  20.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         4:58.44                 481             + 34.54             4:45.48                 92%               
            33.61  1:10.15  1:47.87  2:26.09  3:04.39  3:42.58  4:20.78  4:58.44
  21.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     4:58.52                 481             + 34.62             4:59.36                101%               
            33.83  1:11.05  1:48.59  2:26.47  3:05.13  3:43.57  4:21.61  4:58.52
  22.     JEZERŠEK Veroni          05                       PK Kamnik                        4:59.00                 478             + 35.10             5:08.16                106%               
            35.35  1:12.91  1:50.82  2:28.76  3:06.35  3:43.78  4:22.12  4:59.00
  23.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 5:03.15                 459             + 39.25             5:00.67                 98%               
            33.54  1:09.93  1:47.75  2:26.46  3:05.48  3:45.27  4:24.72  5:03.15
  24.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             5:06.34                 445             + 42.44             5:09.95                102%               
            36.24  1:15.45  1:54.17  2:32.87  3:11.74  3:50.50  4:29.27  5:06.34
  25.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     5:09.38                 432             + 45.48             4:51.23                 89%               
            34.42  1:12.06  1:50.80  2:30.63  3:10.73  3:50.75  4:30.62  5:09.38
  26.     SEDIČ Špela              06                       PA Kurent Ptuj                   5:16.82                 402             + 52.92             5:07.67                 94%               
            34.78  1:13.34  1:52.66  2:33.08  3:13.94  3:55.07  4:36.52  5:16.82
  27.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     5:20.53                 388             + 56.63             4:56.46                 86%               
            34.19  1:12.21  1:52.32  2:33.58  3:14.74  3:56.80  4:38.47  5:20.53
  28.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 5:21.45                 385             + 57.55             5:18.76                 98%               
            35.47  1:14.71  1:54.80  2:35.79  3:16.95  3:58.84  4:40.86  5:21.45
  DNS     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ Peter                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK Žiga                                                                             Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    57.54  KNEZ Lovro                                                                                 Kranj                                                               2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MEŽA Kristjan            96                       PK Velenje                         58.17                 645                                   56.95                 96%     Q         
            26.37    58.17
   2.     MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                   58.32                 640              + 0.15               57.79                 98%     Q         
            26.59    58.32
   3.     ZUPANEC Aleš             00                       PK Triglav Kranj                   58.63                 629              + 0.46               58.48                 99%     Q         
            26.92    58.63
   4.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         59.07                 615              + 0.90               59.62                102%     Q         
            26.95    59.07
   5.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                   59.30                 608              + 1.13               59.55                101%     Q         
            27.06    59.30
   6.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          59.57                 600              + 1.40               59.35                 99%     Q         
            27.02    59.57
   7.     ŠINTLER Žiga             01                       PK Rudar Trbovlje                  59.59                 599              + 1.42             1:01.74                107%     Q         
            28.06    59.59
   8.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                     59.71                 596              + 1.54               59.36                 99%     Q         
            27.08    59.71
   9.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   1:00.72                 567              + 2.55             1:01.66                103%     R         
            27.00  1:00.72
  10.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                 1:01.59                 543              + 3.42             1:00.83                 98%     R         
            28.40  1:01.59
  11.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.71                 540              + 3.54             1:01.82                100%     Q         
            29.45  1:01.71
  12.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                   1:01.83                 537              + 3.66             1:02.01                101%     Q         
            28.04  1:01.83
  13.     KUKEC Nejc               01                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.95                 534              + 3.78             1:02.79                103%               
            28.63  1:01.95
  14.     HROVAT Erik              01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:02.12                 529              + 3.95             1:02.03                100%               
            28.61  1:02.12
  15.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     1:02.36                 523              + 4.19             1:03.00                102%     R         
            27.88  1:02.36
  16.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:02.43                 521              + 4.26             1:04.36                106%     R         
            28.00  1:02.43
  17.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:02.45                 521              + 4.28             1:04.71                107%     Q         
            28.61  1:02.45
  18.     ŠINTLER Tilen            98                       PK Rudar Trbovlje                1:02.66                 516              + 4.49             1:02.26                 99%               
            28.53  1:02.66
  19.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                         1:03.03                 507              + 4.86             1:04.63                105%               
            27.87  1:03.03
  20.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                   1:03.15                 504              + 4.98             1:04.74                105%               
            29.97  1:03.15
  21.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                 1:03.16                 503              + 4.99             1:02.26                 97%               
            29.12  1:03.16
  22.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.25                 501              + 5.08             1:03.59                101%     Q         
            29.54  1:03.25
  23.     PŠENIČNIK Nejc           03                       PK Radovljica                    1:03.47                 496              + 5.30             1:03.53                100%               
            29.01  1:03.47
  24.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     1:03.51                 495              + 5.34             1:07.77                114%     Q         
            29.09  1:03.51
  25.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.81                 488              + 5.64             1:05.50                105%     Q         
            29.41  1:03.81
  26.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:04.24                 478              + 6.07             1:03.74                 98%     Q         
            30.37  1:04.24
  27.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                   1:04.34                 476              + 6.17             1:05.16                103%               
            29.13  1:04.34
  28.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:04.77                 467              + 6.60             1:03.47                 96%     R         
            29.19  1:04.77
  29.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:04.83                 465              + 6.66             1:05.56                102%     R         
            29.14  1:04.83
  30.     DOLANC Tim               02                       PK Rudar Trbovlje                1:04.94                 463              + 6.77             1:06.25                104%               
            30.42  1:04.94
  31.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.14                 438              + 7.97             1:07.65                105%               
            29.86  1:06.14
  32.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         1:06.32                 435              + 8.15             1:08.10                105%               
            31.62  1:06.32
  33.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:06.49                 431              + 8.32             1:09.36                109%               
            30.18  1:06.49
  34.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.97                 422              + 8.80             1:09.04                106%               
            30.05  1:06.97
  35.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:07.16                 419              + 8.99             1:08.54                104%               
            30.44  1:07.16
  36.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.17                 418              + 9.00             1:08.95                105%               
            30.44  1:07.17
  37.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       1:07.23                 417              + 9.06             1:08.24                103%               
            30.41  1:07.23
  38.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:07.30                 416              + 9.13             1:08.45                103%               
            30.35  1:07.30
  39.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:07.61                 410              + 9.44             1:06.95                 98%               
            30.45  1:07.61
  40.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:07.69                 409              + 9.52             1:09.03                104%               
            30.18  1:07.69
  41.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:07.95                 404              + 9.78             1:08.32                101%               
            32.09  1:07.95
  42.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                    1:09.35                 380             + 11.18             1:08.44                 97%               
            32.54  1:09.35
  43.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       1:09.45                 379             + 11.28             1:09.20                 99%               
            31.15  1:09.45
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                    Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ Peter                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK Žiga                                                                             Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    57.54  KNEZ Lovro                                                                                 Kranj                                                               2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         59.07                 615                                   59.62                102%     Q         
            26.95    59.07
   2.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                   59.30                 608              + 0.23               59.55                101%     Q         
            27.06    59.30
   3.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          59.57                 600              + 0.50               59.35                 99%     Q         
            27.02    59.57
   4.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                     59.71                 596              + 0.64               59.36                 99%     Q         
            27.08    59.71
   5.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   1:00.72                 567              + 1.65             1:01.66                103%     R         
            27.00  1:00.72
   6.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                 1:01.59                 543              + 2.52             1:00.83                 98%     R         
            28.40  1:01.59
   7.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.71                 540              + 2.64             1:01.82                100%     Q         
            29.45  1:01.71
   8.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                   1:01.83                 537              + 2.76             1:02.01                101%     Q         
            28.04  1:01.83
   9.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     1:02.36                 523              + 3.29             1:03.00                102%     R         
            27.88  1:02.36
  10.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:02.43                 521              + 3.36             1:04.36                106%     R         
            28.00  1:02.43
  11.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:02.45                 521              + 3.38             1:04.71                107%     Q         
            28.61  1:02.45
  12.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                         1:03.03                 507              + 3.96             1:04.63                105%               
            27.87  1:03.03
  13.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                   1:03.15                 504              + 4.08             1:04.74                105%               
            29.97  1:03.15
  14.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                 1:03.16                 503              + 4.09             1:02.26                 97%               
            29.12  1:03.16
  15.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.25                 501              + 4.18             1:03.59                101%     Q         
            29.54  1:03.25
  16.     PŠENIČNIK Nejc           03                       PK Radovljica                    1:03.47                 496              + 4.40             1:03.53                100%               
            29.01  1:03.47
  17.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     1:03.51                 495              + 4.44             1:07.77                114%     Q         
            29.09  1:03.51
  18.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.81                 488              + 4.74             1:05.50                105%     Q         
            29.41  1:03.81
  19.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:04.24                 478              + 5.17             1:03.74                 98%     Q         
            30.37  1:04.24
  20.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                   1:04.34                 476              + 5.27             1:05.16                103%               
            29.13  1:04.34
  21.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:04.77                 467              + 5.70             1:03.47                 96%     R         
            29.19  1:04.77
  22.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:04.83                 465              + 5.76             1:05.56                102%     R         
            29.14  1:04.83
  23.     DOLANC Tim               02                       PK Rudar Trbovlje                1:04.94                 463              + 5.87             1:06.25                104%               
            30.42  1:04.94
  24.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.14                 438              + 7.07             1:07.65                105%               
            29.86  1:06.14
  25.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         1:06.32                 435              + 7.25             1:08.10                105%               
            31.62  1:06.32
  26.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:06.49                 431              + 7.42             1:09.36                109%               
            30.18  1:06.49
  27.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.97                 422              + 7.90             1:09.04                106%               
            30.05  1:06.97
  28.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:07.16                 419              + 8.09             1:08.54                104%               
            30.44  1:07.16
  29.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.17                 418              + 8.10             1:08.95                105%               
            30.44  1:07.17
  30.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       1:07.23                 417              + 8.16             1:08.24                103%               
            30.41  1:07.23
  31.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:07.30                 416              + 8.23             1:08.45                103%               
            30.35  1:07.30
  32.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:07.61                 410              + 8.54             1:06.95                 98%               
            30.45  1:07.61
  33.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:07.69                 409              + 8.62             1:09.03                104%               
            30.18  1:07.69
  34.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:07.95                 404              + 8.88             1:08.32                101%               
            32.09  1:07.95
  35.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                    1:09.35                 380             + 10.28             1:08.44                 97%               
            32.54  1:09.35
  36.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       1:09.45                 379             + 10.38             1:09.20                 99%               
            31.15  1:09.45
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ Peter                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK Žiga                                                                             Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    57.54  KNEZ Lovro                                                                                 Kranj                                                               2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         59.07                 615                                   59.62                102%     Q         
            26.95    59.07
   2.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   1:00.72                 567              + 1.65             1:01.66                103%     R         
            27.00  1:00.72
   3.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:02.43                 521              + 3.36             1:04.36                106%     R         
            28.00  1:02.43
   4.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:02.45                 521              + 3.38             1:04.71                107%     Q         
            28.61  1:02.45
   5.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.25                 501              + 4.18             1:03.59                101%     Q         
            29.54  1:03.25
   6.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     1:03.51                 495              + 4.44             1:07.77                114%     Q         
            29.09  1:03.51
   7.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.81                 488              + 4.74             1:05.50                105%     Q         
            29.41  1:03.81
   8.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:04.24                 478              + 5.17             1:03.74                 98%     Q         
            30.37  1:04.24
   9.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:04.77                 467              + 5.70             1:03.47                 96%     R         
            29.19  1:04.77
  10.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:04.83                 465              + 5.76             1:05.56                102%     R         
            29.14  1:04.83
  11.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.14                 438              + 7.07             1:07.65                105%               
            29.86  1:06.14
  12.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         1:06.32                 435              + 7.25             1:08.10                105%               
            31.62  1:06.32
  13.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:06.49                 431              + 7.42             1:09.36                109%               
            30.18  1:06.49
  14.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.97                 422              + 7.90             1:09.04                106%               
            30.05  1:06.97
  15.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:07.16                 419              + 8.09             1:08.54                104%               
            30.44  1:07.16
  16.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.17                 418              + 8.10             1:08.95                105%               
            30.44  1:07.17
  17.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       1:07.23                 417              + 8.16             1:08.24                103%               
            30.41  1:07.23
  18.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:07.30                 416              + 8.23             1:08.45                103%               
            30.35  1:07.30
  19.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:07.61                 410              + 8.54             1:06.95                 98%               
            30.45  1:07.61
  20.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:07.69                 409              + 8.62             1:09.03                104%               
            30.18  1:07.69
  21.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:07.95                 404              + 8.88             1:08.32                101%               
            32.09  1:07.95
  22.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                    1:09.35                 380             + 10.28             1:08.44                 97%               
            32.54  1:09.35
  23.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       1:09.45                 379             + 10.38             1:09.20                 99%               
            31.15  1:09.45
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.51  KLANČAR Neža                                                                               Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR Tjaša                                                                               Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR Anja                                                                                Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR Neža             00                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.93                 724                                 1:00.51                 92%     Q         
            28.91  1:02.93
   2.     MARČUN Manca             02                       PK Radovljica                    1:04.28                 679              + 1.35             1:04.05                 99%     Q         
            30.04  1:04.28
   3.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                1:05.07                 654              + 2.14             1:03.89                 96%     Q         
            30.22  1:05.07
   4.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.32                 647              + 2.39             1:05.26                100%     Q         
            31.15  1:05.32
   5.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.49                 642              + 2.56             1:04.77                 98%     Q         
            29.98  1:05.49
   6.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 1:05.59                 639              + 2.66             1:04.71                 97%     Q         
            30.52  1:05.59
   7.     ČELIK Tina               01                       PK Triglav Kranj                 1:06.60                 610              + 3.67             1:04.07                 93%     Q         
            30.62  1:06.60
   8.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    1:06.86                 603              + 3.93             1:06.90                100%     Q         
            31.27  1:06.86
   9.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     1:07.70                 581              + 4.77             1:07.45                 99%     R         
            31.31  1:07.70
  10.     STANEK Katjuša           98                       PK Triglav Kranj                 1:07.86                 577              + 4.93             1:07.76                100%     R         
            32.49  1:07.86
  11.     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.88                 576              + 4.95             1:07.63                 99%     Q         
            30.94  1:07.88
  12.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.04                 572              + 5.11             1:07.85                 99%     Q         
            31.42  1:08.04
  13.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                1:08.67                 557              + 5.74             1:08.74                100%     Q         
            32.19  1:08.67
  14.     SVETEK Tajda             02                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.93                 550              + 6.00             1:07.58                 96%               
            31.15  1:08.93
  15.     LOGAR Tamara             02                       PK Velenje                       1:09.04                 548              + 6.11             1:10.74                105%               
            32.44  1:09.04
  16.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:09.50                 537              + 6.57             1:10.44                103%     ?         
            31.68  1:09.50
          MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 1:09.50                 537              + 6.57             1:09.19                 99%     ?         
            30.80  1:09.50
  18.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 1:09.70                 532              + 6.77             1:09.95                101%               
            31.34  1:09.70
  19.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:09.87                 529              + 6.94             1:10.40                102%               
            31.42  1:09.87
  20.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.03                 525              + 7.10             1:09.22                 98%     Q         
            33.05  1:10.03
  21.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                        1:10.13                 523              + 7.20             1:09.29                 98%               
            31.30  1:10.13
  22.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.24                 520              + 7.31             1:11.47                104%     Q         
            33.77  1:10.24
  23.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                1:10.37                 517              + 7.44             1:12.11                105%               
            32.19  1:10.37
  24.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:10.58                 513              + 7.65             1:09.83                 98%     Q         
            33.02  1:10.58
  25.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.72                 510              + 7.79             1:12.96                106%     Q         
            32.48  1:10.72
  26.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:10.93                 505              + 8.00             1:12.77                105%     Q         
            33.19  1:10.93
  27.     ANŽUR Lara               00                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.98                 504              + 8.05             1:10.29                 98%               
            31.85  1:10.98
  28.     MATKOVIČ Antea           02                       ŠD Delfin Ljubljana              1:10.99                 504              + 8.06             1:11.66                102%               
            32.56  1:10.99
  29.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:11.40                 495              + 8.47             1:11.48                100%     Q         
            33.08  1:11.40
  30.     ČUČNIK Brina             01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:11.46                 494              + 8.53             1:08.63                 92%               
            32.96  1:11.46
  31.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                        1:11.50                 493              + 8.57             1:11.89                101%               
            33.44  1:11.50
  32.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:11.65                 490              + 8.72             1:12.28                102%     R         
            32.42  1:11.65
  33.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:11.72                 489              + 8.79             1:11.04                 98%     R         
            34.06  1:11.72
  34.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:12.02                 483              + 9.09             1:11.57                 99%               
            32.96  1:12.02
  35.     KLJUČANIN Sara           04                       PK Triglav Kranj                 1:12.37                 476              + 9.44             1:12.76                101%               
            33.79  1:12.37
  36.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.61                 471              + 9.68             1:12.75                100%               
            32.62  1:12.61
  37.     OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.65                 470              + 9.72             1:12.37                 99%               
            33.49  1:12.65
  38.     VEZENKOVA Maja           04                       PK Kamnik                        1:13.36                 457             + 10.43             1:11.55                 95%               
            33.01  1:13.36
  39.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                         1:13.38                 456             + 10.45             1:12.91                 99%               
            34.21  1:13.38
  40.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                 1:13.54                 453             + 10.61             1:12.08                 96%               
            33.58  1:13.54
  41.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       1:13.61                 452             + 10.68             1:16.09                107%               
            32.63  1:13.61
  42.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:14.00                 445             + 11.07             1:14.18                100%               
            34.38  1:14.00
  43.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:14.44                 437             + 11.51             1:13.91                 99%               
            34.26  1:14.44
  44.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 1:15.42                 420             + 12.49             1:15.84                101%               
            34.06  1:15.42
  45.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:16.32                 405             + 13.39             1:14.55                 95%               
            34.86  1:16.32
  46.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:16.59                 401             + 13.66             1:15.67                 98%               
            34.39  1:16.59
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                 Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.51  KLANČAR Neža                                                                               Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR Tjaša                                                                               Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR Anja                                                                                Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                1:05.07                 654                                 1:03.89                 96%     Q         
            30.22  1:05.07
   2.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.32                 647              + 0.25             1:05.26                100%     Q         
            31.15  1:05.32
   3.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.49                 642              + 0.42             1:04.77                 98%     Q         
            29.98  1:05.49
   4.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    1:06.86                 603              + 1.79             1:06.90                100%     Q         
            31.27  1:06.86
   5.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     1:07.70                 581              + 2.63             1:07.45                 99%     R         
            31.31  1:07.70
   6.     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.88                 576              + 2.81             1:07.63                 99%     Q         
            30.94  1:07.88
   7.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.04                 572              + 2.97             1:07.85                 99%     Q         
            31.42  1:08.04
   8.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                1:08.67                 557              + 3.60             1:08.74                100%     Q         
            32.19  1:08.67
   9.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:09.50                 537              + 4.43             1:10.44                103%     ?         
            31.68  1:09.50
          MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 1:09.50                 537              + 4.43             1:09.19                 99%     ?         
            30.80  1:09.50
  11.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 1:09.70                 532              + 4.63             1:09.95                101%               
            31.34  1:09.70
  12.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:09.87                 529              + 4.80             1:10.40                102%               
            31.42  1:09.87
  13.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.03                 525              + 4.96             1:09.22                 98%     Q         
            33.05  1:10.03
  14.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                        1:10.13                 523              + 5.06             1:09.29                 98%               
            31.30  1:10.13
  15.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.24                 520              + 5.17             1:11.47                104%     Q         
            33.77  1:10.24
  16.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                1:10.37                 517              + 5.30             1:12.11                105%               
            32.19  1:10.37
  17.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:10.58                 513              + 5.51             1:09.83                 98%     Q         
            33.02  1:10.58
  18.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.72                 510              + 5.65             1:12.96                106%     Q         
            32.48  1:10.72
  19.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:10.93                 505              + 5.86             1:12.77                105%     Q         
            33.19  1:10.93
  20.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:11.40                 495              + 6.33             1:11.48                100%     Q         
            33.08  1:11.40
  21.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                        1:11.50                 493              + 6.43             1:11.89                101%               
            33.44  1:11.50
  22.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:11.65                 490              + 6.58             1:12.28                102%     R         
            32.42  1:11.65
  23.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:11.72                 489              + 6.65             1:11.04                 98%     R         
            34.06  1:11.72
  24.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:12.02                 483              + 6.95             1:11.57                 99%               
            32.96  1:12.02
  25.     KLJUČANIN Sara           04                       PK Triglav Kranj                 1:12.37                 476              + 7.30             1:12.76                101%               
            33.79  1:12.37
  26.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.61                 471              + 7.54             1:12.75                100%               
            32.62  1:12.61
  27.     OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.65                 470              + 7.58             1:12.37                 99%               
            33.49  1:12.65
  28.     VEZENKOVA Maja           04                       PK Kamnik                        1:13.36                 457              + 8.29             1:11.55                 95%               
            33.01  1:13.36
  29.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                         1:13.38                 456              + 8.31             1:12.91                 99%               
            34.21  1:13.38
  30.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                 1:13.54                 453              + 8.47             1:12.08                 96%               
            33.58  1:13.54
  31.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       1:13.61                 452              + 8.54             1:16.09                107%               
            32.63  1:13.61
  32.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:14.00                 445              + 8.93             1:14.18                100%               
            34.38  1:14.00
  33.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:14.44                 437              + 9.37             1:13.91                 99%               
            34.26  1:14.44
  34.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 1:15.42                 420             + 10.35             1:15.84                101%               
            34.06  1:15.42
  35.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:16.32                 405             + 11.25             1:14.55                 95%               
            34.86  1:16.32
  36.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:16.59                 401             + 11.52             1:15.67                 98%               
            34.39  1:16.59
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                             Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.51  KLANČAR Neža                                                                               Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR Tjaša                                                                               Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR Anja                                                                                Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    1:06.86                 603                                 1:06.90                100%     Q         
            31.27  1:06.86
   2.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:09.50                 537              + 2.64             1:10.44                103%     ?         
            31.68  1:09.50
   3.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.03                 525              + 3.17             1:09.22                 98%     Q         
            33.05  1:10.03
   4.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.24                 520              + 3.38             1:11.47                104%     Q         
            33.77  1:10.24
   5.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:10.58                 513              + 3.72             1:09.83                 98%     Q         
            33.02  1:10.58
   6.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.72                 510              + 3.86             1:12.96                106%     Q         
            32.48  1:10.72
   7.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:10.93                 505              + 4.07             1:12.77                105%     Q         
            33.19  1:10.93
   8.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:11.40                 495              + 4.54             1:11.48                100%     Q         
            33.08  1:11.40
   9.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:11.65                 490              + 4.79             1:12.28                102%     R         
            32.42  1:11.65
  10.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:11.72                 489              + 4.86             1:11.04                 98%     R         
            34.06  1:11.72
  11.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:12.02                 483              + 5.16             1:11.57                 99%               
            32.96  1:12.02
  12.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.61                 471              + 5.75             1:12.75                100%               
            32.62  1:12.61
  13.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       1:13.61                 452              + 6.75             1:16.09                107%               
            32.63  1:13.61
  14.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:14.00                 445              + 7.14             1:14.18                100%               
            34.38  1:14.00
  15.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:14.44                 437              + 7.58             1:13.91                 99%               
            34.26  1:14.44
  16.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 1:15.42                 420              + 8.56             1:15.84                101%               
            34.06  1:15.42
  17.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:16.32                 405              + 9.46             1:14.55                 95%               
            34.86  1:16.32
  18.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:16.59                 401              + 9.73             1:15.67                 98%               
            34.39  1:16.59
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ Damir                                                                             Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ Damir                                                                             Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ Damir                                                                             Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     STEVENS Peter J          95                       PK Triglav Kranj                 1:02.09                 718                                   59.19                 91%     Q         
            28.31  1:02.09
   2.     KNEZ Lovro               02                       PK Fužinar Ravne                 1:02.58                 701              + 0.49             1:02.66                100%     Q         
            29.32  1:02.58
   3.     MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                 1:03.01                 687              + 0.92             1:01.53                 95%     Q         
            30.24  1:03.01
   4.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 1:03.43                 673              + 1.34             1:05.86                108%     Q         
            29.85  1:03.43
   5.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                 1:04.76                 633              + 2.67             1:05.88                103%     Q         
            30.61  1:04.76
   6.     ŠTEHARNIK Dejan          00                       PK Fužinar Ravne                 1:04.98                 626              + 2.89             1:03.26                 95%     Q         
            29.86  1:04.98
   7.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                   1:05.00                 626              + 2.91             1:04.17                 97%     Q         
            31.00  1:05.00
   8.     KUKEC Nejc               01                       PK Ilirija Ljubljana             1:05.28                 618              + 3.19             1:07.66                107%     Q         
            30.87  1:05.28
   9.     HROVAT Erik              01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:05.42                 614              + 3.33             1:05.91                102%     R         
            30.02  1:05.42
  10.     GUSEL Tadej              00                       PK Branik Maribor                1:05.71                 606              + 3.62             1:03.40                 93%     R         
            31.27  1:05.71
  11.     MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                 1:05.85                 602              + 3.76             1:05.48                 99%     Q         
            30.50  1:05.85
  12.     FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.00                 598              + 3.91             1:05.80                 99%     Q         
            31.39  1:06.00
  13.     VODENIK Jan              03                       PK Neptun Celje                  1:06.64                 581              + 4.55             1:07.42                102%     Q         
            31.65  1:06.64
  14.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                 1:06.68                 580              + 4.59             1:08.87                107%     Q         
            31.55  1:06.68
  15.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:07.06                 570              + 4.97             1:07.95                103%     R         
            31.08  1:07.06
  16.     ŠINTLER Žiga             01                       PK Rudar Trbovlje                1:07.41                 561              + 5.32             1:07.77                101%               
            31.17  1:07.41
  17.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.56                 557              + 5.47             1:07.24                 99%     R         
            32.36  1:07.56
  18.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                   1:07.62                 556              + 5.53             1:07.97                101%               
            31.55  1:07.62
  19.     KELAIDIS Luka            03                       PK Fužinar Ravne                 1:07.73                 553              + 5.64             1:08.57                102%               
            31.84  1:07.73
  20.     ŠPRUK Nik Jan            01                       PK Ljubljana                     1:08.07                 545              + 5.98             1:12.62                114%               
            31.72  1:08.07
  21.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:08.22                 541              + 6.13             1:09.15                103%     Q         
            32.40  1:08.22
  22.     ŠINTLER Tilen            98                       PK Rudar Trbovlje                1:09.16                 519              + 7.07             1:09.28                100%               
            32.24  1:09.16
  23.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:09.22                 518              + 7.13             1:09.64                101%     Q         
            32.37  1:09.22
  24.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.47                 491              + 8.38             1:09.93                 98%     Q         
            33.13  1:10.47
  25.     JEZERC Tevž              02                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.74                 485              + 8.65             1:12.47                105%               
            33.25  1:10.74
  26.     GOLOBIČ Tim              02                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.94                 481              + 8.85             1:11.47                101%               
            32.29  1:10.94
  27.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:11.89                 462              + 9.80             1:12.05                100%     Q         
            33.62  1:11.89
  28.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                1:12.37                 453             + 10.28             1:15.94                110%     Q         
            33.85  1:12.37
  29.     KLEMENC Matic            03                       PK Ljubljana                     1:12.60                 449             + 10.51             1:07.40                 86%               
            33.78  1:12.60
  30.     ŠTERN Timotej            03                       PD Maribor                       1:12.75                 446             + 10.66             1:14.81                106%               
            33.60  1:12.75
  31.     GOROPEVŠEK Rok           02                       PK Branik Maribor                1:13.51                 432             + 11.42             1:13.54                100%               
            34.72  1:13.51
  32.     KLEPEC VABIČ Ro          04                       PK Branik Maribor                1:13.98                 424             + 11.89             1:13.65                 99%     Q         
            34.94  1:13.98
  33.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         1:14.00                 424             + 11.91             1:13.61                 99%     Q         
            34.49  1:14.00
  34.     KRŽAN Peter              02                       PK Celulozar Krško               1:14.28                 419             + 12.19             1:15.65                104%               
            34.56  1:14.28
  35.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                 1:14.67                 413             + 12.58             1:17.13                107%               
            35.00  1:14.67
  36.     KRUMPAK Enei             02                       PK Biser Piran                   1:14.77                 411             + 12.68             1:15.82                103%               
            34.24  1:14.77
  37.     LOVŠIN Jaka              03                       PK Ribnica                       1:14.84                 410             + 12.75             1:14.20                 98%               
            34.52  1:14.84
  38.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:15.32                 402             + 13.23             1:15.82                101%     R         
            34.70  1:15.32
  39.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                1:16.20                 388             + 14.11             1:17.38                103%     R         
            35.41  1:16.20
  40.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:16.52                 383             + 14.43             1:15.57                 98%               
            35.43  1:16.52
  41.     VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                    1:16.57                 383             + 14.48             1:19.03                107%               
            35.93  1:16.57
  42.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.20                 373             + 15.11             1:19.48                106%               
            36.17  1:17.20
  43.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:17.48                 369             + 15.39             1:18.59                103%               
            36.79  1:17.48
  44.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:17.78                 365             + 15.69             1:17.11                 98%               
            37.13  1:17.78
  45.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                1:17.88                 364             + 15.79             1:19.25                104%               
            35.80  1:17.88
  46.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                         1:17.94                 363             + 15.85             1:17.14                 98%               
            36.16  1:17.94
  47.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       1:18.19                 359             + 16.10             1:19.29                103%               
            36.34  1:18.19
  48.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.49                 355             + 16.40             1:16.92                 96%               
            36.65  1:18.49
  DSQ     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                                                                                1:13.81                   -               
        SW 7.6 - 
            36.21  1:16.39


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                     Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ Damir                                                                             Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ Damir                                                                             Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ Damir                                                                             Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KNEZ Lovro               02                       PK Fužinar Ravne                 1:02.58                 701                                 1:02.66                100%     Q         
            29.32  1:02.58
   2.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 1:03.43                 673              + 0.85             1:05.86                108%     Q         
            29.85  1:03.43
   3.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                 1:04.76                 633              + 2.18             1:05.88                103%     Q         
            30.61  1:04.76
   4.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                   1:05.00                 626              + 2.42             1:04.17                 97%     Q         
            31.00  1:05.00
   5.     MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                 1:05.85                 602              + 3.27             1:05.48                 99%     Q         
            30.50  1:05.85
   6.     FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.00                 598              + 3.42             1:05.80                 99%     Q         
            31.39  1:06.00
   7.     VODENIK Jan              03                       PK Neptun Celje                  1:06.64                 581              + 4.06             1:07.42                102%     Q         
            31.65  1:06.64
   8.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                 1:06.68                 580              + 4.10             1:08.87                107%     Q         
            31.55  1:06.68
   9.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:07.06                 570              + 4.48             1:07.95                103%     R         
            31.08  1:07.06
  10.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.56                 557              + 4.98             1:07.24                 99%     R         
            32.36  1:07.56
  11.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                   1:07.62                 556              + 5.04             1:07.97                101%               
            31.55  1:07.62
  12.     KELAIDIS Luka            03                       PK Fužinar Ravne                 1:07.73                 553              + 5.15             1:08.57                102%               
            31.84  1:07.73
  13.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:08.22                 541              + 5.64             1:09.15                103%     Q         
            32.40  1:08.22
  14.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:09.22                 518              + 6.64             1:09.64                101%     Q         
            32.37  1:09.22
  15.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.47                 491              + 7.89             1:09.93                 98%     Q         
            33.13  1:10.47
  16.     JEZERC Tevž              02                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.74                 485              + 8.16             1:12.47                105%               
            33.25  1:10.74
  17.     GOLOBIČ Tim              02                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.94                 481              + 8.36             1:11.47                101%               
            32.29  1:10.94
  18.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:11.89                 462              + 9.31             1:12.05                100%     Q         
            33.62  1:11.89
  19.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                1:12.37                 453              + 9.79             1:15.94                110%     Q         
            33.85  1:12.37
  20.     KLEMENC Matic            03                       PK Ljubljana                     1:12.60                 449             + 10.02             1:07.40                 86%               
            33.78  1:12.60
  21.     ŠTERN Timotej            03                       PD Maribor                       1:12.75                 446             + 10.17             1:14.81                106%               
            33.60  1:12.75
  22.     GOROPEVŠEK Rok           02                       PK Branik Maribor                1:13.51                 432             + 10.93             1:13.54                100%               
            34.72  1:13.51
  23.     KLEPEC VABIČ Ro          04                       PK Branik Maribor                1:13.98                 424             + 11.40             1:13.65                 99%     Q         
            34.94  1:13.98
  24.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         1:14.00                 424             + 11.42             1:13.61                 99%     Q         
            34.49  1:14.00
  25.     KRŽAN Peter              02                       PK Celulozar Krško               1:14.28                 419             + 11.70             1:15.65                104%               
            34.56  1:14.28
  26.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                 1:14.67                 413             + 12.09             1:17.13                107%               
            35.00  1:14.67
  27.     KRUMPAK Enei             02                       PK Biser Piran                   1:14.77                 411             + 12.19             1:15.82                103%               
            34.24  1:14.77
  28.     LOVŠIN Jaka              03                       PK Ribnica                       1:14.84                 410             + 12.26             1:14.20                 98%               
            34.52  1:14.84
  29.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:15.32                 402             + 12.74             1:15.82                101%     R         
            34.70  1:15.32
  30.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                1:16.20                 388             + 13.62             1:17.38                103%     R         
            35.41  1:16.20
  31.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:16.52                 383             + 13.94             1:15.57                 98%               
            35.43  1:16.52
  32.     VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                    1:16.57                 383             + 13.99             1:19.03                107%               
            35.93  1:16.57
  33.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.20                 373             + 14.62             1:19.48                106%               
            36.17  1:17.20
  34.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:17.48                 369             + 14.90             1:18.59                103%               
            36.79  1:17.48
  35.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:17.78                 365             + 15.20             1:17.11                 98%               
            37.13  1:17.78
  36.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                1:17.88                 364             + 15.30             1:19.25                104%               
            35.80  1:17.88
  37.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                         1:17.94                 363             + 15.36             1:17.14                 98%               
            36.16  1:17.94
  38.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       1:18.19                 359             + 15.61             1:19.29                103%               
            36.34  1:18.19
  39.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.49                 355             + 15.91             1:16.92                 96%               
            36.65  1:18.49
  DSQ     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                                                                                1:13.81                   -               
        SW 7.6 - 
            36.21  1:16.39


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ Damir                                                                             Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ Damir                                                                             Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ Damir                                                                             Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:07.06                 570                                 1:07.95                103%     R         
            31.08  1:07.06
   2.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:08.22                 541              + 1.16             1:09.15                103%     Q         
            32.40  1:08.22
   3.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:09.22                 518              + 2.16             1:09.64                101%     Q         
            32.37  1:09.22
   4.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.47                 491              + 3.41             1:09.93                 98%     Q         
            33.13  1:10.47
   5.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:11.89                 462              + 4.83             1:12.05                100%     Q         
            33.62  1:11.89
   6.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                1:12.37                 453              + 5.31             1:15.94                110%     Q         
            33.85  1:12.37
   7.     KLEPEC VABIČ Ro          04                       PK Branik Maribor                1:13.98                 424              + 6.92             1:13.65                 99%     Q         
            34.94  1:13.98
   8.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         1:14.00                 424              + 6.94             1:13.61                 99%     Q         
            34.49  1:14.00
   9.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:15.32                 402              + 8.26             1:15.82                101%     R         
            34.70  1:15.32
  10.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                1:16.20                 388              + 9.14             1:17.38                103%     R         
            35.41  1:16.20
  11.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:16.52                 383              + 9.46             1:15.57                 98%               
            35.43  1:16.52
  12.     VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                    1:16.57                 383              + 9.51             1:19.03                107%               
            35.93  1:16.57
  13.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.20                 373             + 10.14             1:19.48                106%               
            36.17  1:17.20
  14.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:17.48                 369             + 10.42             1:18.59                103%               
            36.79  1:17.48
  15.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:17.78                 365             + 10.72             1:17.11                 98%               
            37.13  1:17.78
  16.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                1:17.88                 364             + 10.82             1:19.25                104%               
            35.80  1:17.88
  17.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       1:18.19                 359             + 11.13             1:19.29                103%               
            36.34  1:18.19
  18.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.49                 355             + 11.43             1:16.92                 96%               
            36.65  1:18.49
  DSQ     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                                                                                1:13.81                   -               
        SW 7.6 - 
            36.21  1:16.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:05.69  VOZEL Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK Tina                                                                                 Kopenhagen/Copenhagen (DEN)                                         2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ERJAVEC Nuša             98                       PK Velenje                       1:08.98                 738                                 1:10.05                103%     Q         
            32.68  1:08.98
   2.     ČELIK Tina               01                       PK Triglav Kranj                 1:10.26                 699              + 1.28             1:08.18                 94%     Q         
            33.43  1:10.26
   3.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.21                 644              + 3.23             1:11.58                 98%     Q         
            34.42  1:12.21
   4.     STANEK Katjuša           98                       PK Triglav Kranj                 1:14.15                 594              + 5.17             1:14.06                100%     Q         
            35.17  1:14.15
   5.     LOGAR Tamara             02                       PK Velenje                       1:14.97                 575              + 5.99             1:14.38                 98%     Q         
            35.05  1:14.97
   6.     KUŠTER Taša              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.16                 571              + 6.18             1:13.86                 97%     Q         
            35.24  1:15.16
   7.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.25                 569              + 6.27             1:17.58                106%     Q         
            35.71  1:15.25
   8.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     1:15.32                 567              + 6.34             1:14.72                 98%     Q         
            35.51  1:15.32
   9.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 1:16.18                 548              + 7.20             1:15.85                 99%     R         
            36.19  1:16.18
  10.     ČUČNIK Brina             01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:16.46                 542              + 7.48             1:14.22                 94%     R         
            35.16  1:16.46
  11.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                 1:18.63                 498              + 9.65             1:18.36                 99%     Q         
            36.90  1:18.63
  12.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                1:18.79                 495              + 9.81             1:18.34                 99%     Q         
            37.59  1:18.79
  13.     FERBEŽAR Tara            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:19.05                 490             + 10.07             1:21.39                106%     Q         
            36.96  1:19.05
  14.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:19.12                 489             + 10.14             1:19.70                101%     R         
            37.27  1:19.12
  15.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                        1:19.90                 475             + 10.92             1:21.82                105%     ?         
            37.28  1:19.90
          RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:19.90                 475             + 10.92             1:18.42                 96%     ?         
            38.13  1:19.90
  17.     KRAJNC Daša              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.89                 458             + 11.91             1:18.17                 93%               
            37.93  1:20.89
  18.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:20.92                 457             + 11.94             1:22.28                103%     Q         
            37.97  1:20.92
  19.     KLJUČANIN Sara           04                       PK Triglav Kranj                 1:21.45                 448             + 12.47             1:19.46                 95%               
            38.65  1:21.45
  20.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                         1:21.67                 445             + 12.69             1:23.74                105%               
            38.92  1:21.67
  21.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:21.68                 445             + 12.70             1:20.36                 97%     Q         
            38.39  1:21.68
  22.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:21.86                 442             + 12.88             1:20.91                 98%     Q         
            38.15  1:21.86
  23.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.87                 441             + 12.89             1:23.76                105%               
            38.44  1:21.87
  24.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:21.89                 441             + 12.91             1:20.87                 98%     Q         
            38.39  1:21.89
  25.     OVČAR Lara               03                       PK Velenje                       1:22.21                 436             + 13.23             1:20.98                 97%               
            38.04  1:22.21
  26.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                       1:23.70                 413             + 14.72             1:26.27                106%     Q         
            39.25  1:23.70
  27.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                    1:23.75                 412             + 14.77             1:25.00                103%     R         
            38.58  1:23.75
  28.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:23.84                 411             + 14.86             1:23.67                100%     R         
            39.29  1:23.84
  29.     GREGORČIČ Kaja           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:24.05                 408             + 15.07             1:25.95                105%               
            39.47  1:24.05
  30.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:24.84                 397             + 15.86             1:22.79                 95%               
            40.08  1:24.84
  31.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:25.21                 391             + 16.23             1:24.86                 99%               
            40.13  1:25.21
  32.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:25.59                 386             + 16.61             1:24.41                 97%               
            39.81  1:25.59
  33.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.73                 384             + 16.75             1:27.06                103%               
            40.34  1:25.73
  34.     GOLČMAN Lana             04                       DVŠ Posejdon Celje               1:26.58                 373             + 17.60             1:21.31                 88%               
            39.41  1:26.58
  35.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:28.08                 354             + 19.10             1:26.42                 96%               
            41.20  1:28.08
  36.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:28.25                 352             + 19.27             1:27.35                 98%               
            41.58  1:28.25
  37.     PIRJEVEC Reina           05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:29.53                 337             + 20.55             1:23.62                 87%               
            41.78  1:29.53
  38.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                       1:30.20                 330             + 21.22             1:27.98                 95%               
            42.71  1:30.20
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                  Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:05.69  VOZEL Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK Tina                                                                                 Kopenhagen/Copenhagen (DEN)                                         2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.21                 644                                 1:11.58                 98%     Q         
            34.42  1:12.21
   2.     KUŠTER Taša              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.16                 571              + 2.95             1:13.86                 97%     Q         
            35.24  1:15.16
   3.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.25                 569              + 3.04             1:17.58                106%     Q         
            35.71  1:15.25
   4.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     1:15.32                 567              + 3.11             1:14.72                 98%     Q         
            35.51  1:15.32
   5.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 1:16.18                 548              + 3.97             1:15.85                 99%     R         
            36.19  1:16.18
   6.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                 1:18.63                 498              + 6.42             1:18.36                 99%     Q         
            36.90  1:18.63
   7.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                1:18.79                 495              + 6.58             1:18.34                 99%     Q         
            37.59  1:18.79
   8.     FERBEŽAR Tara            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:19.05                 490              + 6.84             1:21.39                106%     Q         
            36.96  1:19.05
   9.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:19.12                 489              + 6.91             1:19.70                101%     R         
            37.27  1:19.12
  10.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                        1:19.90                 475              + 7.69             1:21.82                105%     ?         
            37.28  1:19.90
          RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:19.90                 475              + 7.69             1:18.42                 96%     ?         
            38.13  1:19.90
  12.     KRAJNC Daša              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.89                 458              + 8.68             1:18.17                 93%               
            37.93  1:20.89
  13.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:20.92                 457              + 8.71             1:22.28                103%     Q         
            37.97  1:20.92
  14.     KLJUČANIN Sara           04                       PK Triglav Kranj                 1:21.45                 448              + 9.24             1:19.46                 95%               
            38.65  1:21.45
  15.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                         1:21.67                 445              + 9.46             1:23.74                105%               
            38.92  1:21.67
  16.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:21.68                 445              + 9.47             1:20.36                 97%     Q         
            38.39  1:21.68
  17.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:21.86                 442              + 9.65             1:20.91                 98%     Q         
            38.15  1:21.86
  18.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.87                 441              + 9.66             1:23.76                105%               
            38.44  1:21.87
  19.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:21.89                 441              + 9.68             1:20.87                 98%     Q         
            38.39  1:21.89
  20.     OVČAR Lara               03                       PK Velenje                       1:22.21                 436             + 10.00             1:20.98                 97%               
            38.04  1:22.21
  21.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                       1:23.70                 413             + 11.49             1:26.27                106%     Q         
            39.25  1:23.70
  22.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                    1:23.75                 412             + 11.54             1:25.00                103%     R         
            38.58  1:23.75
  23.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:23.84                 411             + 11.63             1:23.67                100%     R         
            39.29  1:23.84
  24.     GREGORČIČ Kaja           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:24.05                 408             + 11.84             1:25.95                105%               
            39.47  1:24.05
  25.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:24.84                 397             + 12.63             1:22.79                 95%               
            40.08  1:24.84
  26.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:25.21                 391             + 13.00             1:24.86                 99%               
            40.13  1:25.21
  27.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:25.59                 386             + 13.38             1:24.41                 97%               
            39.81  1:25.59
  28.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.73                 384             + 13.52             1:27.06                103%               
            40.34  1:25.73
  29.     GOLČMAN Lana             04                       DVŠ Posejdon Celje               1:26.58                 373             + 14.37             1:21.31                 88%               
            39.41  1:26.58
  30.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:28.08                 354             + 15.87             1:26.42                 96%               
            41.20  1:28.08
  31.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:28.25                 352             + 16.04             1:27.35                 98%               
            41.58  1:28.25
  32.     PIRJEVEC Reina           05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:29.53                 337             + 17.32             1:23.62                 87%               
            41.78  1:29.53
  33.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                       1:30.20                 330             + 17.99             1:27.98                 95%               
            42.71  1:30.20
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                              Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:05.69  VOZEL Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK Tina                                                                                 Kopenhagen/Copenhagen (DEN)                                         2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.25                 569                                 1:17.58                106%     Q         
            35.71  1:15.25
   2.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:19.12                 489              + 3.87             1:19.70                101%     R         
            37.27  1:19.12
   3.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:19.90                 475              + 4.65             1:18.42                 96%     ?         
            38.13  1:19.90
   4.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:20.92                 457              + 5.67             1:22.28                103%     Q         
            37.97  1:20.92
   5.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:21.68                 445              + 6.43             1:20.36                 97%     Q         
            38.39  1:21.68
   6.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:21.86                 442              + 6.61             1:20.91                 98%     Q         
            38.15  1:21.86
   7.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:21.89                 441              + 6.64             1:20.87                 98%     Q         
            38.39  1:21.89
   8.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                       1:23.70                 413              + 8.45             1:26.27                106%     Q         
            39.25  1:23.70
   9.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                    1:23.75                 412              + 8.50             1:25.00                103%     R         
            38.58  1:23.75
  10.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:23.84                 411              + 8.59             1:23.67                100%     R         
            39.29  1:23.84
  11.     GREGORČIČ Kaja           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:24.05                 408              + 8.80             1:25.95                105%               
            39.47  1:24.05
  12.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:24.84                 397              + 9.59             1:22.79                 95%               
            40.08  1:24.84
  13.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:25.21                 391              + 9.96             1:24.86                 99%               
            40.13  1:25.21
  14.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:25.59                 386             + 10.34             1:24.41                 97%               
            39.81  1:25.59
  15.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.73                 384             + 10.48             1:27.06                103%               
            40.34  1:25.73
  16.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:28.08                 354             + 12.83             1:26.42                 96%               
            41.20  1:28.08
  17.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:28.25                 352             + 13.00             1:27.35                 98%               
            41.58  1:28.25
  18.     PIRJEVEC Reina           05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:29.53                 337             + 14.28             1:23.62                 87%               
            41.78  1:29.53
  19.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                       1:30.20                 330             + 14.95             1:27.98                 95%               
            42.71  1:30.20
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC Jernej                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ Peter                                                                                Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC Jernej                                                                                Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                   25.76                 641                                   25.67                 99%     Q         
   2.     TOŠOVIČ Tadej            01                       PK Branik Maribor                  26.10                 617              + 0.34               25.85                 98%     Q         
   3.     POGAČAR Žan              96                       PK Radovljica                      26.20                 609              + 0.44               25.40                 94%     Q         
   4.     ŠENICA PAVLETIČ          01                       PK Ljubljana                       26.27                 605              + 0.51               27.48                109%     Q         
   5.     VOVK Nace                02                       PK Triglav Kranj                   26.30                 603              + 0.54               26.13                 99%     Q         
   6.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško                 27.19                 545              + 1.43               27.72                104%     Q         
   7.     ZUPANEC Aleš             00                       PK Triglav Kranj                   27.54                 525              + 1.78               27.00                 96%     Q         
   8.     POHOREC Matija           01                       PK Velenje                         27.55                 524              + 1.79               27.28                 98%     Q         
   9.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         27.58                 522              + 1.82               29.88                117%     R         
  10.     MODRIĆ Ivan              96                       PK Branik Maribor                  27.62                 520              + 1.86               27.64                100%     R         
  11.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                    27.73                 514              + 1.97               29.35                112%     Q         
  12.     GERŠAK Luka              99                       PK Velenje                         27.78                 511              + 2.02               28.69                107%               
  13.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                   27.79                 511              + 2.03               28.34                104%     Q         
  14.     MERKAČ Žiga              02                       PK Fužinar Ravne                   28.01                 499              + 2.25               28.13                101%     Q         
  15.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     28.16                 491              + 2.40               28.56                103%     Q         
  16.     ZARNIK Tilen             00                       PK Triglav Kranj                   28.25                 486              + 2.49               28.17                 99%               
  17.     KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan               28.35                 481              + 2.59               28.58                102%     R         
  18.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                       28.37                 480              + 2.61               28.28                 99%     R         
  19.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                   28.44                 476              + 2.68               28.04                 97%               
  20.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                           28.67                 465              + 2.91               28.48                 99%               
  21.     GRADIŠEK Jaša            01                       PK Velenje                         28.70                 464              + 2.94               28.93                102%               
  22.     DREU Domen               02                       ŠD Delfin Ljubljana                28.79                 459              + 3.03               28.84                100%               
  23.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                           28.80                 459              + 3.04               28.99                101%               
  24.     MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                   28.81                 458              + 3.05               28.24                 96%               
  25.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                     28.98                 450              + 3.22               29.59                104%               
  26.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               29.01                 449              + 3.25               29.67                105%     Q         
  27.     LEPOŠA Klemen            03                       PK Branik Maribor                  29.38                 432              + 3.62               29.59                101%               
  28.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                          29.54                 425              + 3.78               30.77                109%     Q         
  29.     PŠENIČNIK Nejc           03                       PK Radovljica                      29.55                 425              + 3.79               29.15                 97%               
  30.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               29.56                 424              + 3.80               30.00                103%     Q         
  31.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                       29.57                 424              + 3.81               31.37                113%     Q         
  32.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         29.84                 412              + 4.08               30.19                102%     Q         
  33.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               29.92                 409              + 4.16               30.22                102%     R         
  34.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                 29.99                 406              + 4.23               30.60                104%     R         
  35.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    30.00                 406              + 4.24               30.56                104%               
  36.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana               30.22                 397              + 4.46               30.46                102%               
  37.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                          30.29                 394              + 4.53               30.49                101%               
  38.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                     30.45                 388              + 4.69               30.85                103%               
  39.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan               30.47                 387              + 4.71               30.19                 98%               
  40.     LEMPL Marko              03                       PK Branik Maribor                  30.48                 387              + 4.72               31.05                104%               
  41.     JEZERC Tevž              02                       PK Olimpija Ljubljan               30.53                 385              + 4.77               32.00                110%               
  42.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                           30.58                 383              + 4.82               30.80                101%               
  43.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                           30.59                 383              + 4.83               30.52                100%               
  44.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               30.61                 382              + 4.85               30.35                 98%               
  45.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan               30.74                 377              + 4.98               31.94                108%               
  46.     PERC Anže                03                       PK Velenje                         30.88                 372              + 5.12               31.08                101%               
  47.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                   31.02                 367              + 5.26               30.53                 97%               
  48.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana                31.23                 360              + 5.47               31.76                103%               
  49.     GOLEŽ Žan                03                       DVŠ Posejdon Celje                 31.31                 357              + 5.55               31.29                100%               
  50.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                  31.36                 355              + 5.60               31.27                 99%               
  51.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                   31.44                 353              + 5.68               31.43                100%               
  52.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                         31.69                 344              + 5.93               33.12                109%               
  53.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni               31.98                 335              + 6.22               32.84                105%               
  54.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                   32.33                 324              + 6.57               32.03                 98%               
  55.     LAMOT Metod              05                       PK Velenje                         32.35                 324              + 6.59               32.37                100%               
  56.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                  32.58                 317              + 6.82               32.64                100%               
  57.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                  34.23                 273              + 8.47               32.00                 87%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                      Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC Jernej                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ Peter                                                                                Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC Jernej                                                                                Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                   25.76                 641                                   25.67                 99%     Q         
   2.     VOVK Nace                02                       PK Triglav Kranj                   26.30                 603              + 0.54               26.13                 99%     Q         
   3.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško                 27.19                 545              + 1.43               27.72                104%     Q         
   4.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         27.58                 522              + 1.82               29.88                117%     R         
   5.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                    27.73                 514              + 1.97               29.35                112%     Q         
   6.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                   27.79                 511              + 2.03               28.34                104%     Q         
   7.     MERKAČ Žiga              02                       PK Fužinar Ravne                   28.01                 499              + 2.25               28.13                101%     Q         
   8.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     28.16                 491              + 2.40               28.56                103%     Q         
   9.     KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan               28.35                 481              + 2.59               28.58                102%     R         
  10.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                       28.37                 480              + 2.61               28.28                 99%     R         
  11.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                   28.44                 476              + 2.68               28.04                 97%               
  12.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                           28.67                 465              + 2.91               28.48                 99%               
  13.     DREU Domen               02                       ŠD Delfin Ljubljana                28.79                 459              + 3.03               28.84                100%               
  14.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                           28.80                 459              + 3.04               28.99                101%               
  15.     MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                   28.81                 458              + 3.05               28.24                 96%               
  16.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                     28.98                 450              + 3.22               29.59                104%               
  17.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               29.01                 449              + 3.25               29.67                105%     Q         
  18.     LEPOŠA Klemen            03                       PK Branik Maribor                  29.38                 432              + 3.62               29.59                101%               
  19.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                          29.54                 425              + 3.78               30.77                109%     Q         
  20.     PŠENIČNIK Nejc           03                       PK Radovljica                      29.55                 425              + 3.79               29.15                 97%               
  21.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               29.56                 424              + 3.80               30.00                103%     Q         
  22.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                       29.57                 424              + 3.81               31.37                113%     Q         
  23.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         29.84                 412              + 4.08               30.19                102%     Q         
  24.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               29.92                 409              + 4.16               30.22                102%     R         
  25.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                 29.99                 406              + 4.23               30.60                104%     R         
  26.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    30.00                 406              + 4.24               30.56                104%               
  27.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana               30.22                 397              + 4.46               30.46                102%               
  28.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                          30.29                 394              + 4.53               30.49                101%               
  29.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                     30.45                 388              + 4.69               30.85                103%               
  30.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan               30.47                 387              + 4.71               30.19                 98%               
  31.     LEMPL Marko              03                       PK Branik Maribor                  30.48                 387              + 4.72               31.05                104%               
  32.     JEZERC Tevž              02                       PK Olimpija Ljubljan               30.53                 385              + 4.77               32.00                110%               
  33.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                           30.58                 383              + 4.82               30.80                101%               
  34.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                           30.59                 383              + 4.83               30.52                100%               
  35.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               30.61                 382              + 4.85               30.35                 98%               
  36.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan               30.74                 377              + 4.98               31.94                108%               
  37.     PERC Anže                03                       PK Velenje                         30.88                 372              + 5.12               31.08                101%               
  38.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                   31.02                 367              + 5.26               30.53                 97%               
  39.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana                31.23                 360              + 5.47               31.76                103%               
  40.     GOLEŽ Žan                03                       DVŠ Posejdon Celje                 31.31                 357              + 5.55               31.29                100%               
  41.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                  31.36                 355              + 5.60               31.27                 99%               
  42.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                   31.44                 353              + 5.68               31.43                100%               
  43.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                         31.69                 344              + 5.93               33.12                109%               
  44.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni               31.98                 335              + 6.22               32.84                105%               
  45.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                   32.33                 324              + 6.57               32.03                 98%               
  46.     LAMOT Metod              05                       PK Velenje                         32.35                 324              + 6.59               32.37                100%               
  47.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                  32.58                 317              + 6.82               32.64                100%               
  48.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                  34.23                 273              + 8.47               32.00                 87%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC Jernej                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ Peter                                                                                Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC Jernej                                                                                Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško                 27.19                 545                                   27.72                104%     Q         
   2.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         27.58                 522              + 0.39               29.88                117%     R         
   3.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     28.16                 491              + 0.97               28.56                103%     Q         
   4.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               29.01                 449              + 1.82               29.67                105%     Q         
   5.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                          29.54                 425              + 2.35               30.77                109%     Q         
   6.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               29.56                 424              + 2.37               30.00                103%     Q         
   7.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                       29.57                 424              + 2.38               31.37                113%     Q         
   8.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         29.84                 412              + 2.65               30.19                102%     Q         
   9.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               29.92                 409              + 2.73               30.22                102%     R         
  10.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                 29.99                 406              + 2.80               30.60                104%     R         
  11.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    30.00                 406              + 2.81               30.56                104%               
  12.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana               30.22                 397              + 3.03               30.46                102%               
  13.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                          30.29                 394              + 3.10               30.49                101%               
  14.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan               30.47                 387              + 3.28               30.19                 98%               
  15.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                           30.58                 383              + 3.39               30.80                101%               
  16.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                           30.59                 383              + 3.40               30.52                100%               
  17.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               30.61                 382              + 3.42               30.35                 98%               
  18.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan               30.74                 377              + 3.55               31.94                108%               
  19.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                   31.02                 367              + 3.83               30.53                 97%               
  20.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                  31.36                 355              + 4.17               31.27                 99%               
  21.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                   31.44                 353              + 4.25               31.43                100%               
  22.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                         31.69                 344              + 4.50               33.12                109%               
  23.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni               31.98                 335              + 4.79               32.84                105%               
  24.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                   32.33                 324              + 5.14               32.03                 98%               
  25.     LAMOT Metod              05                       PK Velenje                         32.35                 324              + 5.16               32.37                100%               
  26.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                  32.58                 317              + 5.39               32.64                100%               
  27.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                  34.23                 273              + 7.04               32.00                 87%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.52  ČARMAN Anja                                                                                 Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinke (16  28.49  JUSIĆ Aida                                                                                  Ljubljana                                                            2019
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER Ava                                                                             Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOŠAK Anemari            96                       PK Neptun Celje                    28.20                 754                                   27.80                 97%     Q         
   2.     KLANČAR Neža             00                       PK Olimpija Ljubljan               28.89                 701              + 0.69               28.55                 98%     Q         
   3.     ŠEGEL Janja              01                       PK Fužinar Ravne                   29.13                 684              + 0.93               28.42                 95%     Q         
   4.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                   29.58                 653              + 1.38               29.02                 96%     Q         
   5.     FORTUNA Liza             03                       PK Ljubljana                       29.68                 646              + 1.48               29.96                102%     Q         
   6.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan               29.96                 629              + 1.76               29.33                 96%     Q         
   7.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                   30.07                 622              + 1.87               30.28                101%     Q         
   8.     JUSIĆ Aida               02                       PK Velenje                         30.12                 619              + 1.92               28.49                 89%     Q         
   9.     HANCMAN Urška            02                       PK Fužinar Ravne                   30.53                 594              + 2.33               29.97                 96%     R         
  10.     VODENIK Iza              03                       PK Neptun Celje                    30.88                 574              + 2.68               31.00                101%     R         
  11.     RADIVOJEVIĆ Gaj          03                       PK Ribnica                         31.07                 563              + 2.87               30.96                 99%     Q         
  12.     ŽERJAL Hana              02                       ŠD Riba Ljubljana                  31.31                 551              + 3.11               31.37                100%               
  13.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                   31.32                 550              + 3.12               30.69                 96%     Q         
  14.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                      31.48                 542              + 3.28               31.06                 97%     Q         
  15.     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan               31.67                 532              + 3.47               31.56                 99%     Q         
  16.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan               31.81                 525              + 3.61               33.25                109%     R         
  17.     LOVŠIN Maša              03                       PK Ribnica                         31.82                 525              + 3.62               30.71                 93%     R         
  18.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                          31.83                 524              + 3.63               32.63                105%     Q         
  19.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                          31.96                 518              + 3.76               31.29                 96%               
  20.     ANŽUR Lara               00                       PK Ilirija Ljubljana               31.97                 517              + 3.77               31.63                 98%               
  21.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   32.05                 513              + 3.85               32.06                100%     Q         
  22.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                  32.10                 511              + 3.90               32.47                102%               
  23.     PŠENIČNIK Ema            02                       PK Radovljica                      32.30                 501              + 4.10               31.50                 95%               
  24.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                   32.41                 496              + 4.21               32.52                101%               
  25.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.62                 487              + 4.42               32.84                101%     Q         
  26.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana               32.74                 481              + 4.54               33.44                104%               
  27.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.79                 479              + 4.59               32.69                 99%     Q         
  28.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                           32.87                 476              + 4.67               32.11                 95%     Q         
  29.     HORVATH Eszter           01                       PK Zdravilišče Raden               32.92                 474              + 4.72               33.06                101%               
  30.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                         32.95                 472              + 4.75               32.63                 98%     Q         
  31.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       33.11                 466              + 4.91               33.15                100%     Q         
  32.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                   33.20                 462              + 5.00               33.31                101%               
  33.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana               33.26                 459              + 5.06               34.03                105%     R         
  34.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    33.43                 452              + 5.23               32.51                 95%     R         
  35.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                   33.49                 450              + 5.29               32.42                 94%               
          OBLAK Špela              04                       PK Neptun Celje                    33.49                 450              + 5.29               34.28                105%               
  37.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                           33.61                 445              + 5.41               35.65                113%               
  38.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                       33.77                 439              + 5.57               33.55                 99%               
  39.     ŠAVLE Špela              03                       PK Nova Gorica                     33.83                 436              + 5.63               33.89                100%               
  40.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                  33.89                 434              + 5.69               35.67                111%               
  41.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                         33.95                 432              + 5.75               34.07                101%               
  42.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                         34.11                 426              + 5.91               34.58                103%               
  43.     ČURILA Lara              03                       PK Branik Maribor                  34.13                 425              + 5.93               33.77                 98%               
  44.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                      34.17                 423              + 5.97               33.79                 98%               
  45.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan               34.19                 423              + 5.99               34.38                101%               
  46.     OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan               34.20                 422              + 6.00               34.20                100%               
  47.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan               34.21                 422              + 6.01               33.16                 94%               
  48.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                   34.30                 419              + 6.10               34.63                102%               
  49.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                   34.32                 418              + 6.12               33.67                 96%               
  50.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                       34.34                 417              + 6.14               35.17                105%               
  51.     TODOROVIČ Nika           02                       PK Rudar Trbovlje                  34.39                 415              + 6.19               34.13                 98%               
  52.     SLAVIČ Gini              03                       PK Fužinar Ravne                   34.49                 412              + 6.29               33.47                 94%               
  53.     POBERŽNIK Manca          05                       PK Velenje                         34.55                 410              + 6.35               36.10                109%               
  54.     STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan               34.60                 408              + 6.40               34.07                 97%               
  55.     OKORN Ana                03                       ŠD Delfin Ljubljana                34.74                 403              + 6.54               34.92                101%               
  56.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                      34.94                 396              + 6.74               34.79                 99%               
  57.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni               35.11                 390              + 6.91               35.27                101%               
  58.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan               35.16                 389              + 6.96               35.87                104%               
  59.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan               35.27                 385              + 7.07               36.22                105%               
  60.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                   35.50                 378              + 7.30               35.86                102%               
  61.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan               35.61                 374              + 7.41               35.99                102%               
  62.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    36.30                 353              + 8.10               36.44                101%               
  63.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                         36.42                 350              + 8.22               36.00                 98%               
  64.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan               36.53                 346              + 8.33               35.58                 95%               
  DNS     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     KOUS Lucija              95                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                   Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.52  ČARMAN Anja                                                                                 Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinke (16  28.49  JUSIĆ Aida                                                                                  Ljubljana                                                            2019
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER Ava                                                                             Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FORTUNA Liza             03                       PK Ljubljana                       29.68                 646                                   29.96                102%     Q         
   2.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan               29.96                 629              + 0.28               29.33                 96%     Q         
   3.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                   30.07                 622              + 0.39               30.28                101%     Q         
   4.     VODENIK Iza              03                       PK Neptun Celje                    30.88                 574              + 1.20               31.00                101%     R         
   5.     RADIVOJEVIĆ Gaj          03                       PK Ribnica                         31.07                 563              + 1.39               30.96                 99%     Q         
   6.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                   31.32                 550              + 1.64               30.69                 96%     Q         
   7.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                      31.48                 542              + 1.80               31.06                 97%     Q         
   8.     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan               31.67                 532              + 1.99               31.56                 99%     Q         
   9.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan               31.81                 525              + 2.13               33.25                109%     R         
  10.     LOVŠIN Maša              03                       PK Ribnica                         31.82                 525              + 2.14               30.71                 93%     R         
  11.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                          31.83                 524              + 2.15               32.63                105%     Q         
  12.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                          31.96                 518              + 2.28               31.29                 96%               
  13.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   32.05                 513              + 2.37               32.06                100%     Q         
  14.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                  32.10                 511              + 2.42               32.47                102%               
  15.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                   32.41                 496              + 2.73               32.52                101%               
  16.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.62                 487              + 2.94               32.84                101%     Q         
  17.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana               32.74                 481              + 3.06               33.44                104%               
  18.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.79                 479              + 3.11               32.69                 99%     Q         
  19.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                           32.87                 476              + 3.19               32.11                 95%     Q         
  20.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                         32.95                 472              + 3.27               32.63                 98%     Q         
  21.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       33.11                 466              + 3.43               33.15                100%     Q         
  22.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                   33.20                 462              + 3.52               33.31                101%               
  23.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana               33.26                 459              + 3.58               34.03                105%     R         
  24.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    33.43                 452              + 3.75               32.51                 95%     R         
  25.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                   33.49                 450              + 3.81               32.42                 94%               
          OBLAK Špela              04                       PK Neptun Celje                    33.49                 450              + 3.81               34.28                105%               
  27.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                           33.61                 445              + 3.93               35.65                113%               
  28.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                       33.77                 439              + 4.09               33.55                 99%               
  29.     ŠAVLE Špela              03                       PK Nova Gorica                     33.83                 436              + 4.15               33.89                100%               
  30.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                  33.89                 434              + 4.21               35.67                111%               
  31.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                         33.95                 432              + 4.27               34.07                101%               
  32.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                         34.11                 426              + 4.43               34.58                103%               
  33.     ČURILA Lara              03                       PK Branik Maribor                  34.13                 425              + 4.45               33.77                 98%               
  34.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                      34.17                 423              + 4.49               33.79                 98%               
  35.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan               34.19                 423              + 4.51               34.38                101%               
  36.     OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan               34.20                 422              + 4.52               34.20                100%               
  37.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan               34.21                 422              + 4.53               33.16                 94%               
  38.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                   34.30                 419              + 4.62               34.63                102%               
  39.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                   34.32                 418              + 4.64               33.67                 96%               
  40.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                       34.34                 417              + 4.66               35.17                105%               
  41.     SLAVIČ Gini              03                       PK Fužinar Ravne                   34.49                 412              + 4.81               33.47                 94%               
  42.     POBERŽNIK Manca          05                       PK Velenje                         34.55                 410              + 4.87               36.10                109%               
  43.     STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan               34.60                 408              + 4.92               34.07                 97%               
  44.     OKORN Ana                03                       ŠD Delfin Ljubljana                34.74                 403              + 5.06               34.92                101%               
  45.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                      34.94                 396              + 5.26               34.79                 99%               
  46.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni               35.11                 390              + 5.43               35.27                101%               
  47.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan               35.16                 389              + 5.48               35.87                104%               
  48.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan               35.27                 385              + 5.59               36.22                105%               
  49.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                   35.50                 378              + 5.82               35.86                102%               
  50.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan               35.61                 374              + 5.93               35.99                102%               
  51.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    36.30                 353              + 6.62               36.44                101%               
  52.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                         36.42                 350              + 6.74               36.00                 98%               
  53.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan               36.53                 346              + 6.85               35.58                 95%               
  DNS     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                               Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.52  ČARMAN Anja                                                                                 Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinke (16  28.49  JUSIĆ Aida                                                                                  Ljubljana                                                            2019
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER Ava                                                                             Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                      31.48                 542                                   31.06                 97%     Q         
   2.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                          31.83                 524              + 0.35               32.63                105%     Q         
   3.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   32.05                 513              + 0.57               32.06                100%     Q         
   4.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.62                 487              + 1.14               32.84                101%     Q         
   5.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.79                 479              + 1.31               32.69                 99%     Q         
   6.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                           32.87                 476              + 1.39               32.11                 95%     Q         
   7.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                         32.95                 472              + 1.47               32.63                 98%     Q         
   8.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       33.11                 466              + 1.63               33.15                100%     Q         
   9.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana               33.26                 459              + 1.78               34.03                105%     R         
  10.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    33.43                 452              + 1.95               32.51                 95%     R         
  11.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                   33.49                 450              + 2.01               32.42                 94%               
  12.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                           33.61                 445              + 2.13               35.65                113%               
  13.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                       33.77                 439              + 2.29               33.55                 99%               
  14.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                  33.89                 434              + 2.41               35.67                111%               
  15.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                         33.95                 432              + 2.47               34.07                101%               
  16.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                         34.11                 426              + 2.63               34.58                103%               
  17.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                      34.17                 423              + 2.69               33.79                 98%               
  18.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan               34.19                 423              + 2.71               34.38                101%               
  19.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                   34.32                 418              + 2.84               33.67                 96%               
  20.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                       34.34                 417              + 2.86               35.17                105%               
  21.     POBERŽNIK Manca          05                       PK Velenje                         34.55                 410              + 3.07               36.10                109%               
  22.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                      34.94                 396              + 3.46               34.79                 99%               
  23.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni               35.11                 390              + 3.63               35.27                101%               
  24.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan               35.16                 389              + 3.68               35.87                104%               
  25.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan               35.27                 385              + 3.79               36.22                105%               
  26.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                   35.50                 378              + 4.02               35.86                102%               
  27.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan               35.61                 374              + 4.13               35.99                102%               
  28.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    36.30                 353              + 4.82               36.44                101%               
  29.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                         36.42                 350              + 4.94               36.00                 98%               
  30.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan               36.53                 346              + 5.05               35.58                 95%               
  DNS     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR Robert                                                                              Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ Jan Karel                                                                           Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR Žan                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KORDEŽ Gal               00                       PK Fužinar Ravne                 2:00.75                 720                                 1:59.62                 98%     Q         
            26.69    57.27  1:28.86  2:00.75
   2.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                2:02.97                 681              + 2.22             2:00.09                 95%     Q         
            28.08  1:00.94  1:31.29  2:02.97
   3.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 2:03.57                 672              + 2.82             2:02.30                 98%     Q         
            28.24    59.79  1:31.78  2:03.57
   4.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             2:04.01                 664              + 3.26             2:06.41                104%     Q         
            28.28  1:00.84  1:32.32  2:04.01
   5.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                   2:04.41                 658              + 3.66             2:02.40                 97%     Q         
            27.90    59.88  1:31.94  2:04.41
   6.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                       2:04.74                 653              + 3.99             2:06.15                102%     Q         
            27.95    59.27  1:31.51  2:04.74
   7.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:05.68                 638              + 4.93             2:07.67                103%     Q         
            28.76  1:00.75  1:32.99  2:05.68
   8.     ŠTIH Gašper              01                       PK Olimpija Ljubljan             2:06.20                 630              + 5.45             2:04.77                 98%     Q         
            27.72    59.44  1:31.90  2:06.20
   9.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:07.24                 615              + 6.49             2:12.10                108%     R         
            28.53  1:01.39  1:34.34  2:07.24
  10.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.19                 574              + 9.44             2:11.44                102%     R         
            29.37  1:02.45  1:36.22  2:10.19
  11.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                 2:10.65                 568              + 9.90             2:17.24                110%     Q         
            30.52  1:03.57  1:37.17  2:10.65
  12.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:13.18                 536             + 12.43             2:13.69                101%     Q         
            29.54  1:03.14  1:37.91  2:13.18
  13.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         2:15.50                 509             + 14.75             2:13.18                 97%     R         
            29.92  1:03.82  1:39.45  2:15.50
  14.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:15.53                 509             + 14.78             2:23.04                111%     R         
            30.04  1:03.87  1:39.28  2:15.53
  15.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:18.60                 476             + 17.85             2:23.49                107%     Q         
            31.46  1:07.05  1:43.11  2:18.60
  16.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:22.89                 434             + 22.14             2:22.36                 99%     Q         
            31.06  1:07.35  1:44.93  2:22.89
  17.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                2:23.56                 428             + 22.81             2:27.26                105%     Q         
            32.09  1:08.87  1:46.43  2:23.56
  18.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:24.95                 416             + 24.20             2:24.06                 99%     Q         
            31.00  1:08.56  1:47.83  2:24.95
  19.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:25.07                 415             + 24.32             2:21.81                 96%     Q         
            29.09  1:04.35  1:44.40  2:25.07
  20.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     2:27.43                 395             + 26.68             2:29.09                102%     R         
            31.75  1:09.16  1:47.38  2:27.43
  21.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:29.68                 378             + 28.93             2:16.23                 83%     R         
            31.36  1:09.14  1:49.62  2:29.68
  22.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:32.46                 357             + 31.71             2:27.50                 94%               
            32.77  1:10.42  1:50.66  2:32.46
  DNS     IGREC Jakov              02                       Tresnjevka                                                                                       DNS                   -               
  DNS     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -               
  DNS     SVETEK Jaka              00                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                      Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR Robert                                                                              Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ Jan Karel                                                                           Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR Žan                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 2:03.57                 672                                 2:02.30                 98%     Q         
            28.24    59.79  1:31.78  2:03.57
   2.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             2:04.01                 664              + 0.44             2:06.41                104%     Q         
            28.28  1:00.84  1:32.32  2:04.01
   3.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                       2:04.74                 653              + 1.17             2:06.15                102%     Q         
            27.95    59.27  1:31.51  2:04.74
   4.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:05.68                 638              + 2.11             2:07.67                103%     Q         
            28.76  1:00.75  1:32.99  2:05.68
   5.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:07.24                 615              + 3.67             2:12.10                108%     R         
            28.53  1:01.39  1:34.34  2:07.24
   6.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.19                 574              + 6.62             2:11.44                102%     R         
            29.37  1:02.45  1:36.22  2:10.19
   7.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                 2:10.65                 568              + 7.08             2:17.24                110%     Q         
            30.52  1:03.57  1:37.17  2:10.65
   8.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:13.18                 536              + 9.61             2:13.69                101%     Q         
            29.54  1:03.14  1:37.91  2:13.18
   9.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         2:15.50                 509             + 11.93             2:13.18                 97%     R         
            29.92  1:03.82  1:39.45  2:15.50
  10.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:15.53                 509             + 11.96             2:23.04                111%     R         
            30.04  1:03.87  1:39.28  2:15.53
  11.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:18.60                 476             + 15.03             2:23.49                107%     Q         
            31.46  1:07.05  1:43.11  2:18.60
  12.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:22.89                 434             + 19.32             2:22.36                 99%     Q         
            31.06  1:07.35  1:44.93  2:22.89
  13.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                2:23.56                 428             + 19.99             2:27.26                105%     Q         
            32.09  1:08.87  1:46.43  2:23.56
  14.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:24.95                 416             + 21.38             2:24.06                 99%     Q         
            31.00  1:08.56  1:47.83  2:24.95
  15.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:25.07                 415             + 21.50             2:21.81                 96%     Q         
            29.09  1:04.35  1:44.40  2:25.07
  16.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     2:27.43                 395             + 23.86             2:29.09                102%     R         
            31.75  1:09.16  1:47.38  2:27.43
  17.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:29.68                 378             + 26.11             2:16.23                 83%     R         
            31.36  1:09.14  1:49.62  2:29.68
  18.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:32.46                 357             + 28.89             2:27.50                 94%               
            32.77  1:10.42  1:50.66  2:32.46
  DNS     IGREC Jakov              02                       Tresnjevka                                                                                       DNS                   -               
  DNS     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR Robert                                                                              Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ Jan Karel                                                                           Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR Žan                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:07.24                 615                                 2:12.10                108%     R         
            28.53  1:01.39  1:34.34  2:07.24
   2.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:13.18                 536              + 5.94             2:13.69                101%     Q         
            29.54  1:03.14  1:37.91  2:13.18
   3.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:15.53                 509              + 8.29             2:23.04                111%     R         
            30.04  1:03.87  1:39.28  2:15.53
   4.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:18.60                 476             + 11.36             2:23.49                107%     Q         
            31.46  1:07.05  1:43.11  2:18.60
   5.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:22.89                 434             + 15.65             2:22.36                 99%     Q         
            31.06  1:07.35  1:44.93  2:22.89
   6.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                2:23.56                 428             + 16.32             2:27.26                105%     Q         
            32.09  1:08.87  1:46.43  2:23.56
   7.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:24.95                 416             + 17.71             2:24.06                 99%     Q         
            31.00  1:08.56  1:47.83  2:24.95
   8.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:25.07                 415             + 17.83             2:21.81                 96%     Q         
            29.09  1:04.35  1:44.40  2:25.07
   9.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     2:27.43                 395             + 20.19             2:29.09                102%     R         
            31.75  1:09.16  1:47.38  2:27.43
  10.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:29.68                 378             + 22.44             2:16.23                 83%     R         
            31.36  1:09.14  1:49.62  2:29.68
  11.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:32.46                 357             + 25.22             2:27.50                 94%               
            32.77  1:10.42  1:50.66  2:32.46
  DNS     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR Anja                                                                                Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:11.82  FAIN Katja                                                                                 Celje                                                               2018
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR Anja                                                                                Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                2:11.39                 754                                 2:15.28                106%     Q         
            29.40  1:03.19  1:37.38  2:11.39
   2.     GLOBOKAR Sara            02                       PK Ljubljana                     2:17.22                 662              + 5.83             2:15.33                 97%     Q         
            31.05  1:05.88  1:41.46  2:17.22
   3.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                 2:21.25                 607              + 9.86             2:18.27                 96%     Q         
            30.98  1:06.20  1:43.29  2:21.25
   4.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:23.25                 582             + 11.86             2:22.64                 99%     Q         
            31.69  1:07.84  1:45.24  2:23.25
   5.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 2:23.66                 577             + 12.27             2:26.49                104%     Q         
            31.98  1:08.10  1:45.61  2:23.66
   6.     RANT Erin                02                       PK Kranj                         2:23.72                 576             + 12.33             2:23.18                 99%     Q         
            32.81  1:08.79  1:46.35  2:23.72
   7.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:25.18                 559             + 13.79             2:29.31                106%     Q         
            32.85  1:10.29  1:47.43  2:25.18
   8.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:28.32                 524             + 16.93             2:33.57                107%     Q         
            33.04  1:10.22  1:49.19  2:28.32
   9.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:31.57                 491             + 20.18             2:37.09                107%     R         
            34.24  1:12.61  1:52.03  2:31.57
  10.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 2:32.92                 478             + 21.53             2:39.32                109%     R         
            33.33  1:10.99  1:51.25  2:32.92
  11.     JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       2:35.39                 456             + 24.00             2:42.45                109%     Q         
            33.08  1:11.19  1:52.44  2:35.39
  12.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    2:36.20                 449             + 24.81             2:38.38                103%     R         
            33.12  1:12.65  1:53.90  2:36.20
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                   Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR Anja                                                                                Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:11.82  FAIN Katja                                                                                 Celje                                                               2018
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR Anja                                                                                Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                 2:21.25                 607                                 2:18.27                 96%     Q         
            30.98  1:06.20  1:43.29  2:21.25
   2.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:23.25                 582              + 2.00             2:22.64                 99%     Q         
            31.69  1:07.84  1:45.24  2:23.25
   3.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 2:23.66                 577              + 2.41             2:26.49                104%     Q         
            31.98  1:08.10  1:45.61  2:23.66
   4.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:25.18                 559              + 3.93             2:29.31                106%     Q         
            32.85  1:10.29  1:47.43  2:25.18
   5.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:28.32                 524              + 7.07             2:33.57                107%     Q         
            33.04  1:10.22  1:49.19  2:28.32
   6.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:31.57                 491             + 10.32             2:37.09                107%     R         
            34.24  1:12.61  1:52.03  2:31.57
   7.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 2:32.92                 478             + 11.67             2:39.32                109%     R         
            33.33  1:10.99  1:51.25  2:32.92
   8.     JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       2:35.39                 456             + 14.14             2:42.45                109%     Q         
            33.08  1:11.19  1:52.44  2:35.39
   9.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    2:36.20                 449             + 14.95             2:38.38                103%     R         
            33.12  1:12.65  1:53.90  2:36.20
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                               Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR Anja                                                                                Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:11.82  FAIN Katja                                                                                 Celje                                                               2018
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR Anja                                                                                Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:25.18                 559                                 2:29.31                106%     Q         
            32.85  1:10.29  1:47.43  2:25.18
   2.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:28.32                 524              + 3.14             2:33.57                107%     Q         
            33.04  1:10.22  1:49.19  2:28.32
   3.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:31.57                 491              + 6.39             2:37.09                107%     R         
            34.24  1:12.61  1:52.03  2:31.57
   4.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 2:32.92                 478              + 7.74             2:39.32                109%     R         
            33.33  1:10.99  1:51.25  2:32.92
   5.     JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       2:35.39                 456             + 10.21             2:42.45                109%     Q         
            33.08  1:11.19  1:52.44  2:35.39
   6.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    2:36.20                 449             + 11.02             2:38.38                103%     R         
            33.12  1:12.65  1:53.90  2:36.20
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                                                               Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:20.92  PK Ilirija Ljubljana                                                                IL     Celje                                                               2004
Rek. SLO mladinci (17  3:25.67  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadeti (15-1  3:34.00  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LL I. (kadeti)                                    PK Ljubljana                     3:45.49                 534                                 3:48.54                103%               
        NOVAK Miha, 04                                                                               PREDALIČ Luka, 04
        ZOGOVIČ Dejan, 04                                                                            ILAR Nal, 05
            25.70    53.95  1:20.62  1:50.21  2:17.56  2:47.08  3:14.59  3:45.49

   2.     OL I. (kadeti)                                    PK Olimpija Ljubljan             3:46.66                 526              + 1.17             3:50.24                103%               
        RAJIĆ Timon, 05                                                                              ŠTIH Matevž, 05
        DJUKIĆ Robert, 04                                                                            ULAGA STERLE Cene, 04
            27.79    56.80  1:23.78  1:52.68  2:20.08  2:50.48  3:17.17  3:46.66

   3.     BM I. (kadeti)                                    PK Branik Maribor                3:48.65                 512              + 3.16                  NT                   -               
        BOREC Jaka, 04                                                                               MURŠEC Nejc, 04
        BELŠAK Timotej, 05                                                                           UDUČ Miha, 04
            27.30    56.65  1:24.59  1:55.34  2:23.47  2:56.14  3:20.89  3:48.65

   4.     VV I. (kadeti)                                    PK Velenje                       3:56.13                 465             + 10.64             4:03.99                107%               
        SKLEDAR Žan, 04                                                                              RAMŠAK ROTENHAJZER Nik, 05
        AĆIMOVIĆ Luka, 05                                                                            PRINCL Maj, 04
            26.80  1:24.82  1:56.34  2:24.37  2:55.76  3:24.30  3:56.13

   5.     GBR I. (kadeti)                                   PK Radovljica                    3:56.30                 464             + 10.81                  NT                   -               
        PETERNEL Primož, 04                                                                          ZALETEL Lenart, 05
        SMOLNIKAR Tevž, 05                                                                           VOGA Jon, 04
            27.52    56.74  1:24.32  1:54.00  2:21.74  2:52.91  3:23.56  3:56.30

   6.     OL II. (kadeti)                                   PK Olimpija Ljubljan             3:58.86                 449             + 13.37             4:03.06                104%               
        BABIČ Maks, 04                                                                               PEČNIKAR Ambrož, 05
        PERŠE Žiga, 05                                                                               ARTIČ Dan, 04
            27.36    57.03  1:25.53  1:56.83  2:24.85  2:55.37  3:25.00  3:58.86

   7.     TK I. (kadeti)                                    PK Triglav Kranj                 4:09.03                 397             + 23.54             4:09.07                100%               
        IVIČIČ Aleš, 04                                                                              ROTER Matic, 04
        KLJUČANIN Benjamin, 05                                                                       RADIŠIČ Dejan, 05
            27.56    58.59  1:28.46  2:01.36  2:30.76  3:03.84  3:35.07  4:09.03

  DNS     LL II. (kadeti)                                   PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
        ABUTOVIČ Filip, 05                                                                           ŠARVARI Balazs, 04
        RAĐENOVIĆ Matej, 04                                                                          ŠIŠKO Tomaž, 04



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                                                             Mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:20.92  PK Ilirija Ljubljana                                                                IL     Celje                                                               2004
Rek. SLO mladinci (17  3:25.67  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (mladinci                                   PK Triglav Kranj                 3:25.95                 701                                 3:32.52                106%               
        VOVK Nace, 02                                                                                VINTAR Miha, 03
        BOŠKAN Sašo, 02                                                                              PERME MODRIJANČIČ Črt, 03
            24.59    51.81  1:15.60  1:42.29  2:07.27  2:33.95  2:58.64  3:25.95

   2.     FR I. (mladinci                                   PK Fužinar Ravne                 3:33.72                 628              + 7.77             3:39.79                106%               
        KNEZ Lovro, 02                                                                               MAGER Klemen, 03
        BERLOŽNIK Jaš, 02                                                                            MERKAČ Žiga, 02
            24.41    51.38  1:17.24  1:45.05  2:10.45  2:39.32  3:05.46  3:33.72

   3.     OL I. (mladinci                                   PK Olimpija Ljubljan             3:35.65                 611              + 9.70             3:39.38                103%               
        PUŠNIK Jaka, 03                                                                              DOVČ Lan, 03
        FAJON Nej, 02                                                                                KOŠIR Mark, 02
            24.72    50.81  1:17.32  1:46.55  2:12.89  2:41.70  3:07.56  3:35.65

   4.     SDD I. (mladinc                                   ŠD Delfin Ljubljana              3:38.55                 587             + 12.60             3:46.25                107%               
        MAJCEN Patrik, 03                                                                            POŽENEL Nik, 02
        DREU Domen, 02                                                                               GORNIK Jure, 02
            27.04    57.40  1:22.45  1:50.48  2:18.13  2:48.73  3:12.36  3:38.55

   5.     BP I. (mladinci                                   PK Biser Piran                   3:44.62                 541             + 18.67             3:49.04                104%               
        KRUMPAK Roy, 02                                                                              BRLEK Maj, 03
        KRUMPAK Enei, 02                                                                             BENČIČ Jaša, 02
            27.03    56.01  1:24.78  1:56.31  2:21.49  2:49.21  3:15.94  3:44.62

   6.     BM I. (mladinci                                   PK Branik Maribor                3:44.69                 540             + 18.74             3:52.81                107%               
        RIŽNAR Miha, 03                                                                              LEPOŠA Klemen, 03
        LEMPL Marko, 03                                                                              ALIAMOVSKII Evgenii, 02
            27.47    57.76  1:25.54  1:56.45  2:23.02  2:52.80  3:17.22  3:44.69




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                                                            Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    3:46.10  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  3:48.24  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  3:57.33  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Novi Sad (SRB)                                                      2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FR I. (kadetinj                                   PK Fužinar Ravne                 4:11.89                 551                                 4:14.32                102%               
        REMIC Metka, 05                                                                              KOKOŠINEK Taja, 05
        PŠENIČNIK Neli, 06                                                                           SEKUTI Hana, 06
            29.94  1:02.79  1:32.64  2:05.27  2:36.07  3:09.15  3:38.73  4:11.89

   2.     OL I. (kadetinj                                   PK Olimpija Ljubljan             4:13.35                 541              + 1.46             4:15.96                102%               
        PETRIČ Manca, 05                                                                             HAJDINJAK Ana, 06
        NOVAK Tinkara, 06                                                                            ČERIN Ema, 06
            30.70  1:03.10  1:33.58  2:06.28  2:36.80  3:09.63  3:39.62  4:13.35

   3.     TK I. (kadetinj                                   PK Triglav Kranj                 4:20.23                 499              + 8.34             4:26.35                105%               
        PERKO Neja, 05                                                                               ZUPAN Neža, 05
        ŠILER KLEMENČIČ Zoja, 06                                                                     WAGGER Ema, 05
            31.63  1:06.84  1:38.08  2:11.55  2:41.78  3:14.65  3:46.17  4:20.23

   4.     LL I. (kadetinj                                   PK Ljubljana                     4:21.04                 495              + 9.15             4:19.50                 99%               
        VRHOVAC Laura, 06                                                                            NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka, 06
        ROTAR Nika, 06                                                                               PREDALIČ Vanja, 06
            30.82  1:03.68  1:34.13  2:07.63  2:39.46  3:14.07  3:45.93  4:21.04

   5.     OL II. (kadetin                                   PK Olimpija Ljubljan             4:26.88                 463             + 14.99             4:25.80                 99%               
        ZABUKOVEC Stella, 06                                                                         ŽNIDARŠIČ Uma, 06
        TAVZES CIRMAN Ajda, 06                                                                       TOMAŽEVIČ Maruša, 05
            32.66  1:07.19  1:38.02  2:11.79  2:43.11  3:17.84  3:50.55  4:26.88

   6.     RL I. (kadetinj                                   ŠD Riba Ljubljana                4:30.31                 446             + 18.42             4:32.81                102%               
        HRIBAR Alma, 06                                                                              ŽAUCER Kaja, 06
        GRUBAN POHAR Puja, 06                                                                        GABRIČ BRONIČ Lunja, 06
            32.71  1:08.23  1:39.92  2:15.87  2:46.59  3:19.78  3:52.84  4:30.31

  DNS     NC I. (kadetinj                                   PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
        PAKIŽ RUMPF Izabela, 06                                                                      BRENČIČ Ajda, 05
        JEZOVŠEK ŠPILJAR Staša, 06                                                                   KNEZ Laura, 06



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                                                             Mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    3:46.10  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  3:48.24  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (mladinke                                   PK Olimpija Ljubljan             3:56.04                 669                                 4:00.02                103%               
        MIHALIČ Sara, 04                                                                             MIŠVELJ Lara, 04
        JELESIJEVIČ Anja, 03                                                                         TOMAŽIČ Špela, 03
            28.39    58.69  1:26.84  1:56.92  2:25.42  2:55.85  3:24.31  3:56.04

   2.     TK I. (mladinke                                   PK Triglav Kranj                 4:00.78                 631              + 4.74             4:01.91                101%               
        LOTRIČ Maja, 03                                                                              ŠPIK Eva, 03
        POGAČAR Zala, 04                                                                             BRODER Mirna, 03
            28.38    58.31  1:27.19  1:58.28  2:27.11  2:58.34  3:28.02  4:00.78

   3.     FR I. (mladinke                                   PK Fužinar Ravne                 4:04.23                 604              + 8.19             4:08.71                104%               
        TUŠEK Daša, 03                                                                               SEKAVČNIK Taja, 03
        MARKAČ Zoja, 04                                                                              SEDAR Manca, 04
            28.39    58.30  1:27.01  1:58.12  2:27.79  2:59.61  3:30.29  4:04.23

   4.     OL II. (mladink                                   PK Olimpija Ljubljan             4:18.03                 512             + 21.99             4:20.25                102%               
        OCEGUERA BATTELINO Isabel, 04                                                                OMERČEVIĆ Juno, 04
        STOJKOVIČ Katja, 04                                                                          VALANT Gaja Lucija, 04
            31.74  1:06.51  1:37.46  2:10.44  2:40.94  3:14.96  3:45.60  4:18.03

  DSQ     NC I. (mladinke                                   PK Neptun Celje                                                                              4:05.81                   -               
        SW 10.11 - 
        PODBREGAR Hana, 04                                                                           BORNŠEK Lena, 04
        ŠPEGELJ Maja, 04                                                                             VODENIK Iza, 03
            28.79  1:00.06  1:30.91  2:06.41  2:34.60  3:06.11  3:32.93  4:04.05

  DNS     LL I. (mladinke                                   PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
        FORTUNA Liza, 03                                                                             PŠENIČNIK Tiara, 03
        PATERNOST Ida, 03                                                                            ROŽIČ Tarin, 04




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                              Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                Kadeti in kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX Abs.      1:45.85  Plavalni klub Triglav Kranj                                                         TK     Ljubljana                                                           2020
Rek. SLO MIX mlad.(M:  1:47.55  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO MIX kad.(M:1  1:54.57  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Maribor                                                             2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (MIX kade                                   PK Olimpija Ljubljan             1:58.38                 540                                 1:59.51                102%               
        ARTIČ Rea Tia, 06                                                                            DJUKIĆ Robert, 04
        ŠTIH Matevž, 05                                                                              NOVAK Tinkara, 06
            33.13  1:04.76  1:30.65  1:58.38

   2.     LL I. (MIX kade                                   PK Ljubljana                     1:58.84                 533              + 0.46             2:02.62                106%               
        NOVAK Miha, 04                                                                               KUNŠTIĆ Lara, 05
        PREDALIČ Luka, 04                                                                            VRHOVAC Laura, 06
            28.81    59.00  1:30.18  1:58.84

   3.     OL II. (MIX kad                                   PK Olimpija Ljubljan             1:59.17                 529              + 0.79             2:02.19                105%               
        HAJDINJAK Ana, 06                                                                            ČERIN Ema, 06
        RAJIĆ Timon, 05                                                                              BABIČ Maks, 04
            32.54  1:04.11  1:33.74  1:59.17

   4.     KA I. (MIX kade                                   PK Kamnik                        1:59.51                 524              + 1.13             2:04.07                108%               
        SLANA Bor, 05                                                                                PREBIL Jakob, 05
        VEJNOVIČ Taja, 06                                                                            MAČEK SITAR Marja, 05
            29.25  1:04.78  1:32.31  1:59.51

   5.     NC I. (MIX kade                                   PK Neptun Celje                  1:59.79                 521              + 1.41             2:01.20                102%               
        PAKIŽ RUMPF Izabela, 06                                                                      KNEZ Laura, 06
        PEVEC Gašper, 05                                                                             JUG Sebastjan, 05
            32.84  1:04.76  1:35.89  1:59.79

   6.     RR I. (MIX kade                                   PK Ribnica                       2:00.26                 515              + 1.88             1:59.24                 98%               
        ÐUKIĆ Dora, 06                                                                               ĆIROVIĆ Filip, 04
        TOPOLNIK Klemen, 04                                                                          STARC Hana, 06
            33.79  1:05.41  1:31.31  2:00.26

   7.     FR I. (MIX kade                                   PK Fužinar Ravne                 2:00.65                 510              + 2.27             2:01.34                101%               
        PŠENIČNIK Neli, 06                                                                           ROTOVNIK Tine, 05
        KNEZ Ožbej, 04                                                                               REMIC Metka, 05
            31.55  1:04.05  1:32.11  2:00.65

   8.     KK I. (MIX kade                                   PK Koper                         2:01.23                 502              + 2.85                  NT                   -               
        PAJEK STARMAN Aurora, 06                                                                     PURGAR Borut, 04
        TORKAR RAŽMAN Tomas, 04                                                                      RIHTER MEDOŠ Mija, 05
            33.65  1:06.61  1:34.11  2:01.23

   9.     IL I. (MIX kade                                   PK Ilirija Ljubljana             2:02.71                 484              + 4.33             2:08.34                109%               
        POTEMIN Jaroslav, 05                                                                         VERČ Peter, 04
        AVRAMOVIČ Lana, 06                                                                           URANJEK Zoja, 06
            29.51  1:05.92  1:33.13  2:02.71

  10.     LL II. (MIX kad                                   PK Ljubljana                     2:03.64                 473              + 5.26             2:06.31                104%               
        RAĐENOVIĆ Matej, 04                                                                          KOVAČ Maša, 05
        ABUTOVIČ Filip, 05                                                                           BOBIK Timea, 06
            29.20  1:02.06  1:33.90  2:03.64

  11.     GBR I. (MIX kad                                   PK Radovljica                    2:05.26                 455              + 6.88                  NT                   -               
        BIČEK Zala Pia, 05                                                                           PETERNEL Primož, 04
        ZALETEL Lenart, 05                                                                           FRELIH Petra, 06
            33.64  1:07.34  1:35.31  2:05.26

  12.     RL I. (MIX kade                                   ŠD Riba Ljubljana                2:06.95                 437              + 8.57             2:07.93                102%               
        GRUBAN POHAR Puja, 06                                                                        BRATUN Lovro, 04
        PLIVERIČ Bor, 05                                                                             ŽAUCER Kaja, 06
            33.66  1:06.96  1:37.71  2:06.95

  13.     TK I. (MIX kade                                   PK Triglav Kranj                 2:07.31                 434              + 8.93                  NT                   -               
        KLJUČANIN Benjamin, 05                                                                       ŠILER KLEMENČIČ Zoja, 06
        ZUPAN Neža, 05                                                                               IVIČIČ Aleš, 04
            32.14  1:09.27  1:41.38  2:07.31

  14.     OL III. (MIX ka                                   PK Olimpija Ljubljan             2:07.83                 428              + 9.45             2:07.95                100%               
        PERŠE Žiga, 05                                                                               TAVZES CIRMAN Ajda, 06
        TOMAŽEVIČ Maruša, 05                                                                         ULAGA STERLE Cene, 04
            30.69  1:09.80  1:42.62  2:07.83

  15.     PDM I. (MIX kad                                   PD Maribor                       2:08.37                 423              + 9.99             2:07.86                 99%               
        MURAUS Elinn, 05                                                                             FEKONJA Sergej, 04
        PETEK Danaja, 05                                                                             KOSEC Tian, 05
            34.51  1:12.31  1:41.36  2:08.37



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                              Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                                                               Mladinci in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO MIX Abs.      1:45.85  Plavalni klub Triglav Kranj                                                         TK     Ljubljana                                                           2020
Rek. SLO MIX mlad.(M:  1:47.55  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO MIX kad.(M:1  1:54.57  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Maribor                                                             2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (MIX mlad                                   PK Triglav Kranj                 1:50.40                 665                                 1:53.46                106%               
        BOŠKAN Sašo, 02                                                                              POGAČAR Zala, 04
        VINTAR Miha, 03                                                                              LOTRIČ Maja, 03
            25.91    54.73  1:23.68  1:50.40

   2.     NC I. (MIX mlad                                   PK Neptun Celje                  1:50.74                 659              + 0.34             1:55.68                109%               
        JEREB Maks, 03                                                                               VODENIK Iza, 03
        VODENIK Jan, 03                                                                              PODBREGAR Hana, 04
            27.54    57.58  1:24.37  1:50.74

   3.     FR I. (MIX mlad                                   PK Fužinar Ravne                 1:51.68                 643              + 1.28             1:52.93                102%               
        MARKAČ Zoja, 04                                                                              MAGER Klemen, 03
        KNEZ Lovro, 02                                                                               TUŠEK Daša, 03
            29.66    58.13  1:24.64  1:51.68

   4.     OL I. (MIX mlad                                   PK Olimpija Ljubljan             1:51.83                 640              + 1.43             1:53.94                104%               
        JELESIJEVIČ Anja, 03                                                                         PUŠNIK Jaka, 03
        FAJON Nej, 02                                                                                MIHALIČ Sara, 04
            30.15    59.96  1:25.18  1:51.83

   5.     OL II. (MIX mla                                   PK Olimpija Ljubljan             1:54.37                 598              + 3.97             1:56.01                103%               
        KOŠIR Mark, 02                                                                               MARTINČIČ Naja, 03
        KUŠTER Taša, 03                                                                              PERKO Matija, 02
            28.24  1:02.12  1:30.23  1:54.37

   6.     BM I. (MIX mlad                                   PK Branik Maribor                1:55.28                 584              + 4.88                  NT                   -               
        ALIAMOVSKII Evgenii, 02                                                                      ČRČEK Laura, 04
        GOROPEVŠEK Rok, 02                                                                           FAIN Nika, 03
            27.63  1:00.13  1:29.85  1:55.28

   7.     IL I. (MIX mlad                                   PK Ilirija Ljubljana             1:55.85                 576              + 5.45             1:58.22                104%               
        RIHTMAN Aleks, 02                                                                            PRIMC Tia, 04
        GOLOBIČ Tim, 02                                                                              HABIČ Nika, 04
            28.83    59.87  1:28.40  1:55.85

   8.     RR I. (MIX mlad                                   PK Ribnica                       1:56.53                 566              + 6.13             1:58.80                104%               
        RADIVOJEVIĆ Gaja, 03                                                                         LOVŠIN Vid, 03
        LOVŠIN Jaka, 03                                                                              LOVŠIN Maša, 03
            30.71  1:02.97  1:28.76  1:56.53

   9.     OL III. (MIX ml                                   PK Olimpija Ljubljan             1:57.62                 550              + 7.22             1:58.53                102%               
        TOMAŽIČ Špela, 03                                                                            NAHTIGAL Benjamin, 03
        DOVČ Lan, 03                                                                                 STOJKOVIČ Katja, 04
            31.53  1:01.51  1:28.32  1:57.62




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:41.98  BAU Martin                                                                                 Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN Erik                                                                                  Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.55  PUŠNIK Jaka                                                                                Kranj                                                               2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                4:16.26                 568                                 4:22.69                105%               
            29.57  1:02.02  1:34.86  2:07.70  2:40.56  3:13.49  3:46.23  4:16.26
   2.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                4:16.29                 567              + 0.03             4:16.87                100%               
            29.17  1:00.94  1:33.19  2:06.06  2:38.57  3:11.62  3:44.97  4:16.29
   3.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  4:25.35                 511              + 9.09             4:24.92                100%               
            30.49  1:02.17  1:35.43  2:09.30  2:43.00  3:17.16  3:51.53  4:25.35
   4.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                         4:28.21                 495             + 11.95             4:30.19                101%               
            29.99  1:02.86  1:36.05  2:10.19  2:44.63  3:19.10  3:54.51  4:28.21
   5.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 4:29.36                 489             + 13.10             4:24.12                 96%               
            31.11  1:04.99  1:39.44  2:14.28  2:48.79  3:23.05  3:56.65  4:29.36
   6.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       4:29.86                 486             + 13.60             4:25.30                 97%               
            29.97  1:02.91  1:36.78  2:11.26  2:45.97  3:21.10  3:56.97  4:29.86
   7.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    4:30.33                 484             + 14.07             4:28.11                 98%               
            31.67  1:05.75  1:39.81  2:14.14  2:48.71  3:23.03  3:57.25  4:30.33
   8.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         4:31.75                 476             + 15.49             4:23.33                 94%               
            29.50  1:02.83  1:37.02  2:12.07  2:47.26  3:22.54  3:57.59  4:31.75


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                     Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:41.98  BAU Martin                                                                                 Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN Erik                                                                                  Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.55  PUŠNIK Jaka                                                                                Kranj                                                               2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                3:57.81                 710                                 4:03.20                105%               
            27.79    57.48  1:27.89  1:58.38  2:29.05  3:00.14  3:29.19  3:57.81
   2.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                4:03.06                 665              + 5.25             4:06.56                103%     K1        
            27.96    57.93  1:28.67  1:59.27  2:30.41  3:01.91  3:33.00  4:03.06
   3.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         4:05.34                 647              + 7.53             4:06.62                101%               
            27.91    58.04  1:29.08  2:00.09  2:31.16  3:02.83  3:34.39  4:05.34
   4.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     4:06.99                 634              + 9.18             4:13.12                105%     K2        
            28.36    58.72  1:29.80  2:01.15  2:33.02  3:05.11  3:36.55  4:06.99
   5.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 4:07.66                 629              + 9.85             4:08.31                101%               
            28.75    59.91  1:31.74  2:03.35  2:34.91  3:06.20  3:37.43  4:07.66
   6.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             4:10.88                 605             + 13.07             4:14.19                103%               
            29.74  1:01.52  1:33.52  2:05.41  2:36.95  3:08.47  3:40.04  4:10.88
   7.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    4:13.35                 588             + 15.54             4:15.57                102%     K3        
            29.71  1:01.62  1:33.71  2:06.02  2:38.04  3:10.05  3:42.45  4:13.35
   8.     HERODEŽ Vid              02                       PK Branik Maribor                4:17.11                 562             + 19.30             4:15.09                 98%               
            29.26  1:00.44  1:32.48  2:04.66  2:37.41  3:10.56  3:44.04  4:17.11


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:41.98  BAU Martin                                                                                 Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN Erik                                                                                  Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.55  PUŠNIK Jaka                                                                                Kranj                                                               2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                3:50.11                 784                                 3:59.13                108%               
            26.23    55.11  1:24.98  1:54.36  2:22.92  2:51.72  3:20.83  3:50.11
   2.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             3:50.85                 777              + 0.74             3:54.64                103%     M1        
            26.67    55.67  1:25.12  1:54.88  2:24.12  2:53.27  3:22.89  3:50.85
   3.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                   3:51.29                 772              + 1.18             3:54.31                103%               
            26.17    55.05  1:24.59  1:54.22  2:23.49  2:53.25  3:22.99  3:51.29
   4.     TOMAN Jan                99                       PK Branik Maribor                3:54.85                 738              + 4.74             4:00.29                105%               
            27.05    55.86  1:25.31  1:54.97  2:24.81  2:55.09  3:25.84  3:54.85
   5.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                        3:57.28                 715              + 7.17             4:00.61                103%     M2        
            27.50    57.56  1:27.48  1:57.68  2:27.27  2:57.32  3:27.43  3:57.28
   6.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 4:01.78                 676             + 11.67             3:58.58                 97%     M3        
            27.43    56.80  1:27.17  1:58.20  2:29.63  3:00.67  3:31.14  4:01.78
   7.     HORVAT Mitja             01                       PK Neptun Celje                  4:02.88                 667             + 12.77             4:01.80                 99%               
            27.42    57.47  1:28.04  1:58.45  2:29.62  3:00.74  3:32.01  4:02.88
   8.     DOLINAR Jure             99                       PK Branik Maribor                4:03.31                 663             + 13.20             4:00.97                 98%               
            27.37    56.70  1:27.13  1:57.71  2:29.42  3:01.13  3:31.51  4:03.31



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:01.79  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2019
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER Tjaša                                                                                 Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        4:40.49                 580                                 4:46.43                104%               
            32.34  1:07.03  1:42.65  2:18.42  2:53.61  3:29.44  4:05.28  4:40.49
   2.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                4:44.62                 555              + 4.13             4:49.57                104%               
            32.37  1:07.42  1:43.12  2:20.00  2:56.15  3:32.77  4:09.21  4:44.62
   3.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             4:45.40                 550              + 4.91             4:46.03                100%               
            33.28  1:08.64  1:44.52  2:20.46  2:56.73  3:33.34  4:09.84  4:45.40
   4.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       4:47.17                 540              + 6.68             4:47.19                100%               
            32.77  1:08.21  1:44.08  2:20.75  2:57.69  3:34.76  4:11.53  4:47.17
   5.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 4:47.25                 540              + 6.76             4:47.10                100%               
            33.29  1:08.82  1:45.00  2:21.60  2:58.04  3:34.80  4:11.85  4:47.25
   6.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       4:51.75                 515             + 11.26             4:49.71                 99%               
            33.00  1:08.70  1:45.22  2:22.06  2:59.51  3:37.61  4:15.15  4:51.75
   7.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             4:53.88                 504             + 13.39             4:50.32                 98%               
            32.15  1:08.08  1:45.22  2:23.13  3:01.19  3:39.50  4:17.59  4:53.88
   8.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 4:54.93                 498             + 14.44             4:47.07                 95%               
            33.80  1:09.79  1:46.67  2:24.13  3:01.83  3:39.82  4:18.05  4:54.93


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                  Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:01.79  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2019
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER Tjaša                                                                                 Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BORNŠEK Lena             04                       PK Neptun Celje                  4:25.55                 683                                 4:31.99                105%     M3        
            30.31  1:03.85  1:37.62  2:11.08  2:44.47  3:18.51  3:52.75  4:25.55
   2.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             4:31.32                 640              + 5.77             4:33.03                101%     K2        
            31.29  1:04.82  1:39.06  2:13.41  2:47.92  3:22.63  3:57.32  4:31.32
   3.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:31.62                 638              + 6.07             4:37.80                105%               
            31.34  1:04.87  1:39.23  2:13.69  2:48.16  3:22.67  3:57.50  4:31.62
   4.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 4:38.65                 591             + 13.10             4:37.48                 99%               
            31.87  1:06.47  1:41.69  2:17.15  2:52.57  3:27.85  4:03.46  4:38.65
   5.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    4:40.17                 582             + 14.62             4:42.01                101%     K3        
            32.35  1:07.03  1:42.24  2:17.47  2:52.96  3:28.82  4:04.98  4:40.17
   6.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         4:40.28                 581             + 14.73             4:36.30                 97%               
            30.91  1:05.72  1:41.53  2:17.96  2:53.97  3:29.94  4:05.18  4:40.28
   7.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     4:42.23                 569             + 16.68             4:45.34                102%               
            31.68  1:06.44  1:41.96  2:17.98  2:53.96  3:30.16  4:06.37  4:42.23
   8.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        4:42.89                 565             + 17.34             4:37.23                 96%               
            31.78  1:05.97  1:41.81  2:18.20  2:54.06  3:30.32  4:07.03  4:42.89


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:01.79  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2019
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN Katja                                                                                 Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER Tjaša                                                                                 Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                4:04.97                 870                                 4:10.28                104%               
            28.20    58.23  1:28.73  1:59.57  2:31.02  3:02.56  3:33.93  4:04.97
   2.     ODER Tjaša               94                       PK Fužinar Ravne                 4:06.21                 857              + 1.24             4:14.70                107%               
            29.17    59.80  1:30.79  2:01.99  2:33.14  3:04.39  3:35.65  4:06.21
   3.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                 4:13.06                 789              + 8.09             4:14.97                102%     M1        
            29.52  1:00.71  1:32.75  2:04.68  2:36.73  3:09.10  3:41.56  4:13.06
   4.     RAČNIK Sara              02                       PK Fužinar Ravne                 4:16.03                 762             + 11.06             4:18.51                102%               
            29.96  1:01.92  1:34.14  2:06.59  2:39.04  3:11.70  3:44.29  4:16.03
   5.     HANCMAN Mojca            02                       PK Fužinar Ravne                 4:19.17                 735             + 14.20             4:21.03                101%               
            29.91  1:01.86  1:34.07  2:06.58  2:39.03  3:11.95  3:44.90  4:19.17
   6.     PATERNOST Ida            03                       PK Ljubljana                     4:20.29                 725             + 15.32             4:19.50                 99%     M2        
            29.72  1:01.38  1:33.93  2:06.96  2:40.11  3:13.27  3:46.75  4:20.29
   7.     PERŠE Špela              96                       PK Radovljica                    4:24.01                 695             + 19.04             4:23.06                 99%               
            31.60  1:04.52  1:37.70  2:10.98  2:44.57  3:18.14  3:51.52  4:24.01
   8.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    4:24.18                 694             + 19.21             4:23.90                100%     K1        
            30.04  1:02.60  1:35.51  2:08.92  2:42.58  3:16.68  3:50.69  4:24.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ Peter                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK Žiga                                                                             Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    57.54  KNEZ Lovro                                                                                 Kranj                                                               2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.86                 511                                 1:03.25                101%               
            29.61  1:02.86
   2.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:04.22                 479              + 1.36             1:04.24                100%               
            30.27  1:04.22
   3.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     1:04.26                 478              + 1.40             1:03.51                 98%               
            29.41  1:04.26
   4.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:04.28                 478              + 1.42             1:04.83                102%               
            29.35  1:04.28
   5.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.29                 477              + 1.43             1:03.81                 99%               
            29.82  1:04.29
   6.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:06.48                 432              + 3.62             1:04.77                 95%               
            30.56  1:06.48
   7.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.72                 427              + 3.86             1:06.14                 98%               
            30.74  1:06.72
   8.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:07.56                 411              + 4.70             1:06.49                 97%               
            30.25  1:07.56


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                    Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ Peter                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK Žiga                                                                             Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    57.54  KNEZ Lovro                                                                                 Kranj                                                               2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   1:00.35                 577                                 1:00.72                101%     K2        
            27.13  1:00.35
   2.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                 1:01.28                 551              + 0.93             1:01.59                101%               
            28.46  1:01.28
   3.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                   1:01.58                 543              + 1.23             1:01.83                101%               
            28.11  1:01.58
   4.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     1:01.71                 540              + 1.36             1:02.36                102%               
            27.80  1:01.71
   5.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.84                 536              + 1.49             1:01.71                100%               
            29.76  1:01.84
   6.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:02.13                 529              + 1.78             1:02.45                101%     K3        
            28.60  1:02.13
   7.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:02.74                 514              + 2.39             1:02.43                 99%               
            28.89  1:02.74
   8.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                         1:03.45                 497              + 3.10             1:03.03                 99%               
            28.16  1:03.45


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ Peter                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK Žiga                                                                             Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    57.54  KNEZ Lovro                                                                                 Kranj                                                               2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                   57.04                 684                                   58.32                105%               
            26.29    57.04
   2.     MEŽA Kristjan            96                       PK Velenje                         57.71                 660              + 0.67               58.17                102%               
            26.29    57.71
   3.     ZUPANEC Aleš             00                       PK Triglav Kranj                   57.72                 660              + 0.68               58.63                103%               
            26.68    57.72
   4.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                     58.49                 634              + 1.45               59.71                104%     M1        
            27.07    58.49
   5.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                   58.69                 628              + 1.65               59.30                102%     M2        
            26.88    58.69
   6.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         59.20                 611              + 2.16               59.07                100%     K1        
            27.15    59.20
   7.     ŠINTLER Žiga             01                       PK Rudar Trbovlje                1:00.37                 577              + 3.33               59.59                 97%               
            28.08  1:00.37
   8.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                        1:00.75                 566              + 3.71               59.57                 96%     M3        
            27.36  1:00.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                             Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.51  KLANČAR Neža                                                                               Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR Tjaša                                                                               Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR Anja                                                                                Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.73                 532                                 1:10.24                101%               
            33.20  1:09.73
   2.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.13                 523              + 0.40             1:10.72                102%               
            32.33  1:10.13
   3.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:10.65                 511              + 0.92             1:11.40                102%               
            32.54  1:10.65
   4.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:11.49                 493              + 1.76             1:11.65                100%               
            32.73  1:11.49
   5.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:11.59                 491              + 1.86             1:10.93                 98%               
            33.75  1:11.59
   6.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:12.07                 482              + 2.34             1:11.72                 99%               
            33.65  1:12.07
   7.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:12.58                 471              + 2.85             1:12.02                 98%               
            33.11  1:12.58
  DSQ     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                                                                                     1:10.58                   -               
        SW 9.4 - 
            33.22  1:08.87


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                 Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.51  KLANČAR Neža                                                                               Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR Tjaša                                                                               Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR Anja                                                                                Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     1:06.99                 600                                 1:07.70                102%               
            30.99  1:06.99
   2.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.13                 570              + 1.14             1:08.04                100%               
            31.47  1:08.13
   3.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                1:08.34                 565              + 1.35             1:08.67                101%               
            32.09  1:08.34
   4.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.99                 549              + 2.00             1:09.87                103%               
            31.53  1:08.99
   5.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                        1:09.28                 542              + 2.29          LT 1:10.13                102%               
            31.20  1:09.28
   6.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:09.48                 538              + 2.49             1:09.50                100%     K2        
            31.69  1:09.48
   7.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:09.67                 533              + 2.68             1:10.03                101%     K3        
            32.36  1:09.67
   8.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 1:10.99                 504              + 4.00             1:09.70                 96%               
            32.05  1:10.99


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.51  KLANČAR Neža                                                                               Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR Tjaša                                                                               Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR Anja                                                                                Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR Neža             00                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.03                 793                                 1:02.93                106%               
            28.06  1:01.03
   2.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                1:03.20                 714              + 2.17             1:05.07                106%     M1        
            29.40  1:03.20
   3.     MARČUN Manca             02                       PK Radovljica                    1:03.57                 702              + 2.54             1:04.28                102%               
            29.60  1:03.57
   4.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 1:03.97                 689              + 2.94             1:05.59                105%               
            28.89  1:03.97
   5.     ČELIK Tina               01                       PK Triglav Kranj                 1:04.85                 661              + 3.82             1:06.60                105%               
            30.22  1:04.85
   6.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.46                 643              + 4.43             1:05.32                100%     M2        
            31.08  1:05.46
   7.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.11                 624              + 5.08             1:05.49                 98%     M3        
            30.26  1:06.11
   8.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    1:07.38                 589              + 6.35             1:06.86                 98%     K1        
            31.42  1:07.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ Damir                                                                             Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ Damir                                                                             Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ Damir                                                                             Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:08.27                 540                                 1:08.22                100%     K2        
            32.58  1:08.27
   2.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.64                 531              + 0.37             1:10.47                105%     K3        
            32.69  1:08.64
   3.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       1:09.30                 516              + 1.03             1:09.22                100%               
            32.32  1:09.30
   4.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:11.27                 475              + 3.00             1:11.89                102%               
            33.30  1:11.27
   5.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                1:12.02                 460              + 3.75             1:12.37                101%               
            33.43  1:12.02
   6.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         1:12.41                 452              + 4.14             1:14.00                104%               
            33.58  1:12.41
   7.     KLEPEC VABIČ Ro          04                       PK Branik Maribor                1:14.23                 420              + 5.96             1:13.98                 99%               
            34.97  1:14.23
   8.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:15.42                 400              + 7.15             1:15.32                100%               
            34.96  1:15.42


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                     Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ Damir                                                                             Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ Damir                                                                             Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ Damir                                                                             Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                 1:05.79                 603                                 1:05.85                100%               
            30.92  1:05.79
   2.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                 1:06.10                 595              + 0.31             1:06.68                102%               
            31.73  1:06.10
   3.     FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.22                 592              + 0.43             1:06.00                 99%               
            31.32  1:06.22
   4.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                   1:06.56                 583              + 0.77             1:07.62                103%               
            30.88  1:06.56
   5.     VODENIK Jan              03                       PK Neptun Celje                  1:06.57                 582              + 0.78             1:06.64                100%               
            31.57  1:06.57
   6.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.85                 575              + 1.06             1:07.56                102%               
            31.68  1:06.85
   7.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:07.06                 570              + 1.27             1:07.06                100%     K1        
            31.63  1:07.06
   8.     KELAIDIS Luka            03                       PK Fužinar Ravne                 1:08.27                 540              + 2.48             1:07.73                 98%               
            32.12  1:08.27


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ Damir                                                                             Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ Damir                                                                             Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ Damir                                                                             Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     STEVENS Peter J          95                       PK Triglav Kranj                   59.00                 837                                 1:02.09                111%     Č1        
            26.85    59.00
   2.     MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                 1:01.43                 741              + 2.43             1:03.01                105%     Č2        
            29.24  1:01.43
   3.     KNEZ Lovro               02                       PK Fužinar Ravne                 1:01.63                 734              + 2.63             1:02.58                103%     M1        
            28.83  1:01.63
   4.     ŠTEHARNIK Dejan          00                       PK Fužinar Ravne                 1:02.61                 700              + 3.61             1:04.98                108%     Č3        
            29.37  1:02.61
   5.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 1:03.56                 669              + 4.56             1:03.43                100%     M2        
            29.76  1:03.56
   6.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                   1:04.03                 655              + 5.03             1:05.00                103%     M3        
            30.42  1:04.03
   7.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                 1:04.72                 634              + 5.72             1:04.76                100%               
            30.49  1:04.72
   8.     KUKEC Nejc               01                       PK Ilirija Ljubljana             1:05.41                 614              + 6.41             1:05.28                100%               
            30.42  1:05.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                              Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:05.69  VOZEL Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK Tina                                                                                 Kopenhagen/Copenhagen (DEN)                                         2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:19.86                 476                                 1:20.92                103%               
            37.68  1:19.86
   2.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:19.99                 473              + 0.13             1:21.68                104%               
            37.99  1:19.99
   3.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:21.17                 453              + 1.31             1:23.84                107%               
            37.54  1:21.17
   4.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:22.00                 439              + 2.14             1:21.89                100%               
            38.68  1:22.00
   5.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:22.55                 431              + 2.69             1:21.86                 98%               
            38.72  1:22.55
   6.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                       1:23.86                 411              + 4.00             1:23.70                100%               
            39.25  1:23.86
   7.     GREGORČIČ Kaja           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:24.39                 403              + 4.53             1:24.05                 99%               
            40.04  1:24.39
   8.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                    1:24.89                 396              + 5.03             1:23.75                 97%               
            39.44  1:24.89


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                  Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:05.69  VOZEL Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK Tina                                                                                 Kopenhagen/Copenhagen (DEN)                                         2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 1:16.01                 552                                 1:16.18                100%               
            36.08  1:16.01
   2.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                 1:18.17                 507              + 2.16             1:18.63                101%               
            37.11  1:18.17
   3.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                1:18.22                 506              + 2.21             1:18.79                101%               
            37.54  1:18.22
   4.     FERBEŽAR Tara            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.80                 495              + 2.79             1:19.05                101%               
            36.78  1:18.80
   5.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:19.23                 487              + 3.22             1:19.12                100%     K2        
            37.85  1:19.23
   6.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                        1:19.45                 483              + 3.44             1:19.90                101%               
            36.82  1:19.45
   7.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:19.61                 480              + 3.60             1:19.90                101%     K3        
            37.75  1:19.61
   8.     KRAJNC Daša              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.30                 451              + 5.29             1:20.89                 99%               
            38.43  1:21.30


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:05.69  VOZEL Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK Tina                                                                                 Kopenhagen/Copenhagen (DEN)                                         2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ERJAVEC Nuša             98                       PK Velenje                       1:08.97                 739                                 1:08.98                100%               
            32.75  1:08.97
   2.     ČELIK Tina               01                       PK Triglav Kranj                 1:09.65                 717              + 0.68             1:10.26                102%               
            33.48  1:09.65
   3.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.95                 678              + 1.98             1:12.21                104%     M1        
            33.72  1:10.95
   4.     STANEK Katjuša           98                       PK Triglav Kranj                 1:13.18                 618              + 4.21             1:14.15                103%               
            34.70  1:13.18
   5.     LOGAR Tamara             02                       PK Velenje                       1:14.21                 593              + 5.24             1:14.97                102%               
            34.63  1:14.21
   6.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     1:15.80                 556              + 6.83             1:15.32                 99%     M2        
            35.50  1:15.80
   7.     KUŠTER Taša              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.06                 551              + 7.09             1:15.16                 98%     M3        
            35.56  1:16.06
   8.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.47                 542              + 7.50             1:15.25                 97%     K1        
            36.10  1:16.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC Jernej                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ Peter                                                                                Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC Jernej                                                                                Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               28.92                 453                                   29.56                104%               
   2.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               29.09                 445              + 0.17               29.01                 99%               
   3.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                       29.29                 436              + 0.37               29.57                102%               
   4.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                 29.47                 428              + 0.55               29.99                104%               
   5.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         29.57                 424              + 0.65               29.84                102%               
   6.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               29.77                 415              + 0.85               29.92                101%               
   7.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    29.78                 415              + 0.86               30.00                101%               
          POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana               29.78                 415              + 0.86               30.22                103%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                      Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC Jernej                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ Peter                                                                                Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC Jernej                                                                                Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         27.51                 526                                   27.58                101%     K2        
   2.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                    27.65                 518              + 0.14               27.73                101%     M3        
   3.     MERKAČ Žiga              02                       PK Fužinar Ravne                   27.68                 517              + 0.17               28.01                102%               
   4.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     27.78                 511              + 0.27               28.16                103%     K3        
   5.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                   28.01                 499              + 0.50               28.44                103%               
   6.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                   28.18                 490              + 0.67               27.79                 97%               
   7.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                       28.28                 485              + 0.77               28.37                101%               
   8.     KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan               28.33                 482              + 0.82               28.35                100%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC Jernej                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ Peter                                                                                Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC Jernej                                                                                Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR Žan              96                       PK Radovljica                      25.41                 668                                   26.20                106%               
   2.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                   25.90                 631              + 0.49               25.76                 99%     M1        
   3.     TOŠOVIČ Tadej            01                       PK Branik Maribor                  25.96                 627              + 0.55               26.10                101%               
   4.     ŠENICA PAVLETIČ          01                       PK Ljubljana                       26.07                 619              + 0.66               26.27                102%               
   5.     VOVK Nace                02                       PK Triglav Kranj                   26.33                 601              + 0.92               26.30                100%     M2        
   6.     ZUPANEC Aleš             00                       PK Triglav Kranj                   26.95                 560              + 1.54               27.54                104%               
   7.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško                 27.20                 545              + 1.79               27.19                100%     K1        
   8.     POHOREC Matija           01                       PK Velenje                         27.62                 520              + 2.21               27.55                 99%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                               Kadetinje
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.52  ČARMAN Anja                                                                                 Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinke (16  28.49  JUSIĆ Aida                                                                                  Ljubljana                                                            2019
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER Ava                                                                             Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                           32.34                 500                                   32.87                103%     K3        
   2.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.69                 484              + 0.35               32.62                100%               
   3.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    32.76                 481              + 0.42               33.43                104%               
   4.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan               32.80                 479              + 0.46               32.79                100%               
   5.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       32.87                 476              + 0.53               33.11                101%               
   6.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                         33.01                 470              + 0.67               32.95                100%               
   7.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                   33.24                 460              + 0.90               33.49                102%               
   8.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana               33.40                 453              + 1.06               33.26                 99%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                   Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.52  ČARMAN Anja                                                                                 Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinke (16  28.49  JUSIĆ Aida                                                                                  Ljubljana                                                            2019
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER Ava                                                                             Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                   31.13                 560                                   31.32                101%               
   2.     RADIVOJEVIĆ Gaj          03                       PK Ribnica                         31.22                 555              + 0.09               31.07                 99%               
   3.     LOVŠIN Maša              03                       PK Ribnica                         31.42                 545              + 0.29               31.82                103%               
   4.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   31.54                 539              + 0.41               32.05                103%     K1        
   5.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                          31.63                 534              + 0.50               31.96                102%               
   6.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                          31.82                 525              + 0.69               31.83                100%     K2        
   7.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                  31.99                 516              + 0.86            LT 32.10                101%               
   8.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan               32.04                 514              + 0.91               31.81                 99%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.52  ČARMAN Anja                                                                                 Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinke (16  28.49  JUSIĆ Aida                                                                                  Ljubljana                                                            2019
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER Ava                                                                             Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOŠAK Anemari            96                       PK Neptun Celje                    28.12                 760                                   28.20                101%               
   2.     ŠEGEL Janja              01                       PK Fužinar Ravne                   28.31                 745              + 0.19               29.13                106%               
   3.     KLANČAR Neža             00                       PK Olimpija Ljubljan               28.48                 732              + 0.36               28.89                103%               
   4.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                   29.35                 669              + 1.23               29.58                102%               
   5.     JUSIĆ Aida               02                       PK Velenje                         29.45                 662              + 1.33               30.12                105%               
   6.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                   29.57                 654              + 1.45               30.07                103%     M1        
   7.     FORTUNA Liza             03                       PK Ljubljana                       29.65                 648              + 1.53               29.68                100%     M2        
   8.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan               29.99                 627              + 1.87               29.96                100%     M3        



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Kadeti
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR Robert                                                                              Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ Jan Karel                                                                           Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR Žan                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     2:24.93                 416                                 2:27.43                103%               
            31.47  1:08.26  1:46.46  2:24.93
   2.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:26.03                 407              + 1.10             2:25.07                 99%               
            31.40  1:08.99  1:48.24  2:26.03
   3.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:27.32                 396              + 2.39             2:32.46                107%               
            31.87  1:08.75  1:47.12  2:27.32
   4.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:32.27                 359              + 7.34             2:29.68                 97%               
            32.81  1:11.73  1:51.76  2:32.27


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                      Kadeti in mladinci
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR Robert                                                                              Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ Jan Karel                                                                           Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR Žan                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:08.45                 598                                 2:10.19                103%               
            28.93  1:01.61  1:34.72  2:08.45
   2.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                 2:09.51                 583              + 1.06             2:10.65                102%               
            29.74  1:02.52  1:35.77  2:09.51
   3.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:11.90                 552              + 3.45             2:13.18                102%     K2        
            29.02  1:02.08  1:36.88  2:11.90
   4.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:15.53                 509              + 7.08             2:18.60                105%     K3        
            30.23  1:05.32  1:40.36  2:15.53
   5.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:16.00                 504              + 7.55             2:15.53                 99%               
            30.16  1:04.34  1:39.59  2:16.00
   6.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:20.39                 458             + 11.94             2:24.95                107%               
            30.18  1:05.52  1:43.18  2:20.39
   7.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                2:23.83                 426             + 15.38             2:23.56                100%               
            32.09  1:07.93  1:46.10  2:23.83
   8.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:25.81                 409             + 17.36             2:22.89                 96%               
            31.19  1:07.88  1:46.63  2:25.81


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR Robert                                                                              Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ Jan Karel                                                                           Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR Žan                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                1:59.37                 745                                 2:02.97                106%               
            27.22    57.67  1:28.42  1:59.37
   2.     KORDEŽ Gal               00                       PK Fužinar Ravne                 1:59.89                 735              + 0.52             2:00.75                101%               
            26.10    55.60  1:26.77  1:59.89
   3.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 2:01.77                 702              + 2.40             2:03.57                103%     M1        
            27.94    59.18  1:30.44  2:01.77
   4.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             2:03.09                 679              + 3.72             2:04.01                102%     M2        
            28.22    59.93  1:31.52  2:03.09
   5.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                   2:03.92                 666              + 4.55             2:04.41                101%               
            27.79    59.42  1:31.77  2:03.92
   6.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                       2:04.99                 649              + 5.62             2:04.74                100%     M3        
            28.04  1:00.23  1:32.44  2:04.99
   7.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:05.77                 637              + 6.40             2:05.68                100%               
            28.87  1:00.83  1:33.13  2:05.77
   8.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:08.52                 597              + 9.15             2:07.24                 98%     K1        
            29.24  1:02.37  1:35.59  2:08.52



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                   Kadetinje in mladinke
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR Anja                                                                                Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:11.82  FAIN Katja                                                                                 Celje                                                               2018
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR Anja                                                                                Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 2:32.68                 480                                 2:32.92                100%               
            33.26  1:11.80  1:52.11  2:32.68
   2.     JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       2:36.95                 442              + 4.27             2:35.39                 98%               
            33.60  1:12.50  1:54.29  2:36.95
   3.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    2:38.27                 431              + 5.59             2:36.20                 97%               
            33.61  1:14.58  1:56.00  2:38.27


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR Anja                                                                                Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:11.82  FAIN Katja                                                                                 Celje                                                               2018
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR Anja                                                                                Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                2:10.07                 777                                 2:11.39                102%               
            29.35  1:02.30  1:36.29  2:10.07
   2.     GLOBOKAR Sara            02                       PK Ljubljana                     2:16.49                 672              + 6.42             2:17.22                101%               
            31.17  1:05.86  1:40.83  2:16.49
   3.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                 2:16.52                 672              + 6.45             2:21.25                107%     M1        
            31.18  1:05.89  1:41.36  2:16.52
   4.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:21.74                 600             + 11.67             2:23.25                102%     M2        
            31.72  1:07.63  1:44.31  2:21.74
   5.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 2:25.72                 553             + 15.65             2:23.66                 97%     M3        
            32.15  1:08.84  1:46.98  2:25.72
   6.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:26.14                 548             + 16.07             2:25.18                 99%     K1        
            32.81  1:10.70  1:48.09  2:26.14
   7.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:29.61                 510             + 19.54             2:28.32                 98%     K2        
            33.39  1:11.24  1:49.95  2:29.61
   8.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:33.21                 475             + 23.14             2:31.57                 98%     K3        
            33.97  1:12.99  1:53.01  2:33.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                                                               Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:20.92  PK Ilirija Ljubljana                                                                IL     Celje                                                               2004
Rek. SLO mladinci (17  3:25.67  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadeti (15-1  3:34.00  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BM I. (moški)                                     PK Branik Maribor                3:23.64                 726                                 3:30.10                106%               
        ALIAMOVSKII Evgenii, 02                                                                      TOMAN Jan, 99
        BAU Martin, 94                                                                               TOŠOVIČ Tadej, 01
            24.73    51.92  1:15.89  1:41.47  2:05.97  2:32.65  2:56.64  3:23.64

   2.     TK I. (moški)                                     PK Triglav Kranj                 3:24.39                 718              + 0.75             3:32.52                108%               
        Rekord Slovenije mladinci
        VOVK Nace, 02                                                                                VINTAR Miha, 03
        BOŠKAN Sašo, 02                                                                              PERME MODRIJANČIČ Črt, 03
            25.03    51.35  1:15.64  1:41.55  2:06.21  2:32.94  2:57.44  3:24.39

   3.     FR I. (moški)                                     PK Fužinar Ravne                 3:28.25                 678              + 4.61                  NT                   -               
        KNEZ Lovro, 02                                                                               KORDEŽ Gal, 00
        MOŽE Matija, 00                                                                              ŠTEHARNIK Dejan, 00
            24.65    51.05  1:15.49  1:42.62  2:07.49  2:35.09  2:59.98  3:28.25

   4.     SDD I. (moški)                                    ŠD Delfin Ljubljana              3:29.99                 662              + 6.35             3:36.68                106%               
        ZABAV Andrej, 01                                                                             GORNIK Jure, 02
        MAJCEN GOVC Filip, 00                                                                        DREU Domen, 02
            25.74    53.78  1:18.47  1:46.81  2:10.64  2:36.73  3:01.89  3:29.99

   5.     LL I. (moški)                                     PK Ljubljana                     3:31.43                 648              + 7.79             3:34.38                103%               
        ŠENICA PAVLETIČ Primož, 01                                                                   KLEMENC Peter, 01
        KAC Jan, 01                                                                                  NOVAK Miha, 04
            24.39    50.41  1:15.08  1:43.09  2:08.44  2:37.25  3:03.00  3:31.43

   6.     BP I. (moški)                                     PK Biser Piran                   3:31.47                 648              + 7.83             3:34.02                102%               
        TURK Matic, 04                                                                               PRIMOŽIČ Marcel, 00
        BENČIČ Jaša, 02                                                                              BRLEK Maj, 03
            25.37    53.56  1:19.83  1:48.63  2:12.95  2:38.91  3:04.05  3:31.47

   7.     NC I. (moški)                                     PK Neptun Celje                  3:32.81                 636              + 9.17             3:34.92                102%               
        JEREB Maks, 03                                                                               VODENIK Jan, 03
        VIDENŠEK David, 01                                                                           HORVAT Mitja, 01
            25.44    53.27  1:18.74  1:47.56  2:13.65  2:41.67  3:05.66  3:32.81

   8.     OL I. (moški)                                     PK Olimpija Ljubljan             3:36.80                 601             + 13.16             3:30.76                 95%               
        PUŠNIK Jaka, 03                                                                              DOVČ Lan, 03
        KOŠIR Mark, 02                                                                               FAJON Nej, 02
            25.04    51.25  1:16.98  1:45.31  2:11.90  2:41.34  3:07.99  3:36.80

  DNS     IL I. (moški)                                     PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
        ŠPENKO Žan, 96                                                                               RIHTMAN Aleks, 02
        VERČ Peter, 04                                                                               KUKEC Nejc, 01




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                                                               Odprto
23.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    3:46.10  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  3:48.24  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  3:57.33  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Novi Sad (SRB)                                                      2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FR I. (ženske)                                    PK Fužinar Ravne                 3:47.79                 745                                 3:49.98                102%               
        ŠEGEL Janja, 01                                                                              JAMŠEK Janja, 01
        RAČNIK Sara, 02                                                                              TUŠEK Daša, 03
            26.78    55.16  1:22.88  1:52.12  2:20.40  2:50.18  3:17.75  3:47.79

   2.     OL I. (ženske)                                    PK Olimpija Ljubljan             3:51.21                 712              + 3.42             3:50.91                100%               
        KLANČAR Neža, 00                                                                             MIHALIČ Sara, 04
        JELESIJEVIČ Anja, 03                                                                         TOMAŽIČ Špela, 03
            26.29    54.47  1:22.19  1:52.77  2:20.49  2:50.53  3:19.21  3:51.21

   3.     NC I. (ženske)                                    PK Neptun Celje                  3:52.34                 702              + 4.55             3:53.35                101%               
        KOŠAK Anemari, 96                                                                            PODBREGAR Hana, 04
        WESENSCHEGG Aja Emma, 02                                                                     VODENIK Iza, 03
            27.82    57.77  1:25.69  1:56.55  2:24.97  2:55.74  3:22.47  3:52.34

   4.     TK I. (ženske)                                    PK Triglav Kranj                 3:56.35                 667              + 8.56             3:58.39                102%               
        ČELIK Tina, 01                                                                               POGAČAR Zala, 04
        LOTRIČ Maja, 03                                                                              STANEK Katjuša, 98
            28.10    58.90  1:27.14  1:57.16  2:25.71  2:57.45  3:25.79  3:56.35

   5.     LL I. (ženske)                                    PK Ljubljana                     3:57.79                 655             + 10.00             3:59.89                102%               
        FORTUNA Liza, 03                                                                             PEZO ZUPANČIČ Neža, 02
        PATERNOST Ida, 03                                                                            ROŽIČ Tarin, 04
            28.28    58.05  1:26.74  1:57.60  2:25.40  2:56.68  3:25.56  3:57.79

   6.     SDD I. (ženske)                                   ŠD Delfin Ljubljana              4:14.56                 534             + 26.77             4:13.96                100%               
        MATKOVIČ Antea Maris, 02                                                                     ČUČNIK Brina, 01
        ZALAZNIK Sara, 02                                                                            OKORN Ana, 03
            28.95  1:01.33  1:30.46  2:03.12  2:32.33  3:05.81  3:37.85  4:14.56




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK Blaž                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:56.67  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                                     Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK Vito                                                                               Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠENICA PAVLETIČ          01                       PK Ljubljana                     2:00.73                 669                                 1:56.67                 93%     Q         
            28.17    58.39  1:29.39  2:00.73
   2.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 2:02.36                 643              + 1.63             2:01.74                 99%     Q         
            28.18    58.80  1:31.08  2:02.36
   3.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:05.90                 590              + 5.17             2:04.76                 98%     Q         
            30.40  1:01.91  1:33.70  2:05.90
   4.     MERKAČ Žiga              02                       PK Fužinar Ravne                 2:06.88                 577              + 6.15             2:10.07                105%     Q         
            29.70  1:01.62  1:34.00  2:06.88
   5.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     2:07.97                 562              + 7.24             2:05.52                 96%     Q         
            29.94  1:02.00  1:35.05  2:07.97
   6.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 2:08.23                 558              + 7.50             2:07.20                 98%     Q         
            30.74  1:03.07  1:35.82  2:08.23
   7.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:08.26                 558              + 7.53             2:11.76                106%     Q         
            30.13  1:02.72  1:35.89  2:08.26
   8.     ZUPANEC Aleš             00                       PK Triglav Kranj                 2:08.43                 556              + 7.70             2:08.61                100%     Q         
            30.69  1:02.82  1:35.09  2:08.43
   9.     KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan             2:09.24                 545              + 8.51             2:09.56                100%     R         
            29.96  1:02.38  1:35.98  2:09.24
  10.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                         2:10.28                 533              + 9.55             2:12.21                103%     R         
            30.88  1:03.20  1:36.45  2:10.28
  11.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                 2:11.20                 521             + 10.47             2:13.49                104%     R         
            31.70  1:05.35  1:38.81  2:11.20
  12.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:13.87                 491             + 13.14             2:23.36                115%     R         
            32.28  1:05.91  1:40.34  2:13.87
  13.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        2:15.36                 475             + 14.63             2:18.33                104%     Q         
            31.21  1:05.60  1:41.02  2:15.36
  14.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:16.38                 464             + 15.65             2:22.23                109%     Q         
            31.16  1:05.81  1:41.42  2:16.38
  15.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško               2:16.51                 463             + 15.78             2:30.84                122%     Q         
            32.37  1:06.81  1:42.10  2:16.51
  16.     LEPOŠA Klemen            03                       PK Branik Maribor                2:17.51                 453             + 16.78             2:15.42                 97%               
            32.11  1:06.94  1:42.41  2:17.51
  17.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:18.09                 447             + 17.36             2:21.96                106%     Q         
            32.45  1:07.00  1:42.97  2:18.09
  18.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                2:19.15                 437             + 18.42             2:12.81                 91%     Q         
            33.06  1:07.96  1:43.83  2:19.15
  19.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:19.83                 431             + 19.10             2:33.01                120%     Q         
            32.63  1:08.67  1:44.48  2:19.83
  20.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             2:23.48                 399             + 22.75             2:21.66                 97%     R         
            32.54  1:08.01  1:45.06  2:23.48
  21.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:24.87                 387             + 24.14             2:28.67                105%     R         
            33.84  1:10.18  1:47.81  2:24.87
  22.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 2:25.30                 384             + 24.57             2:24.95                100%               
            34.41  1:11.16  1:49.24  2:25.30
  23.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:25.62                 381             + 24.89             2:26.05                101%               
            32.94  1:09.35  1:47.33  2:25.62
  24.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 2:26.50                 374             + 25.77             2:26.81                100%               
            34.44  1:12.02  1:49.86  2:26.50
  25.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                2:28.48                 360             + 27.75             2:28.32                100%               
            33.19  1:10.57  1:48.97  2:28.48
  26.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 2:28.72                 358             + 27.99             2:30.80                103%               
            34.44  1:12.14  1:50.90  2:28.72
  27.     LAMOT Metod              05                       PK Velenje                       2:28.80                 357             + 28.07             2:28.46                100%               
            34.17  1:11.06  1:50.82  2:28.80
  DSQ     LEMPL Marko              03                       PK Branik Maribor                                                                            2:23.81                   -               
        SW 6.4 - 
            32.99  1:08.83  1:46.28  2:23.01
  DSQ     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                                                                            2:34.75                   -               
        SW 6.4 - 
            34.10  1:10.99  1:50.36  2:28.57


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                     Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK Blaž                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:56.67  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                                     Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK Vito                                                                               Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 2:02.36                 643                                 2:01.74                 99%     Q         
            28.18    58.80  1:31.08  2:02.36
   2.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:05.90                 590              + 3.54             2:04.76                 98%     Q         
            30.40  1:01.91  1:33.70  2:05.90
   3.     MERKAČ Žiga              02                       PK Fužinar Ravne                 2:06.88                 577              + 4.52             2:10.07                105%     Q         
            29.70  1:01.62  1:34.00  2:06.88
   4.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     2:07.97                 562              + 5.61             2:05.52                 96%     Q         
            29.94  1:02.00  1:35.05  2:07.97
   5.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 2:08.23                 558              + 5.87             2:07.20                 98%     Q         
            30.74  1:03.07  1:35.82  2:08.23
   6.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:08.26                 558              + 5.90             2:11.76                106%     Q         
            30.13  1:02.72  1:35.89  2:08.26
   7.     KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan             2:09.24                 545              + 6.88             2:09.56                100%     R         
            29.96  1:02.38  1:35.98  2:09.24
   8.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                         2:10.28                 533              + 7.92             2:12.21                103%     R         
            30.88  1:03.20  1:36.45  2:10.28
   9.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                 2:11.20                 521              + 8.84             2:13.49                104%     R         
            31.70  1:05.35  1:38.81  2:11.20
  10.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:13.87                 491             + 11.51             2:23.36                115%     R         
            32.28  1:05.91  1:40.34  2:13.87
  11.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        2:15.36                 475             + 13.00             2:18.33                104%     Q         
            31.21  1:05.60  1:41.02  2:15.36
  12.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:16.38                 464             + 14.02             2:22.23                109%     Q         
            31.16  1:05.81  1:41.42  2:16.38
  13.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško               2:16.51                 463             + 14.15             2:30.84                122%     Q         
            32.37  1:06.81  1:42.10  2:16.51
  14.     LEPOŠA Klemen            03                       PK Branik Maribor                2:17.51                 453             + 15.15             2:15.42                 97%               
            32.11  1:06.94  1:42.41  2:17.51
  15.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:18.09                 447             + 15.73             2:21.96                106%     Q         
            32.45  1:07.00  1:42.97  2:18.09
  16.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                2:19.15                 437             + 16.79             2:12.81                 91%     Q         
            33.06  1:07.96  1:43.83  2:19.15
  17.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:19.83                 431             + 17.47             2:33.01                120%     Q         
            32.63  1:08.67  1:44.48  2:19.83
  18.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             2:23.48                 399             + 21.12             2:21.66                 97%     R         
            32.54  1:08.01  1:45.06  2:23.48
  19.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:24.87                 387             + 22.51             2:28.67                105%     R         
            33.84  1:10.18  1:47.81  2:24.87
  20.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 2:25.30                 384             + 22.94             2:24.95                100%               
            34.41  1:11.16  1:49.24  2:25.30
  21.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:25.62                 381             + 23.26             2:26.05                101%               
            32.94  1:09.35  1:47.33  2:25.62
  22.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 2:26.50                 374             + 24.14             2:26.81                100%               
            34.44  1:12.02  1:49.86  2:26.50
  23.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                2:28.48                 360             + 26.12             2:28.32                100%               
            33.19  1:10.57  1:48.97  2:28.48
  24.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 2:28.72                 358             + 26.36             2:30.80                103%               
            34.44  1:12.14  1:50.90  2:28.72
  25.     LAMOT Metod              05                       PK Velenje                       2:28.80                 357             + 26.44             2:28.46                100%               
            34.17  1:11.06  1:50.82  2:28.80
  DSQ     LEMPL Marko              03                       PK Branik Maribor                                                                            2:23.81                   -               
        SW 6.4 - 
            32.99  1:08.83  1:46.28  2:23.01
  DSQ     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                                                                            2:34.75                   -               
        SW 6.4 - 
            34.10  1:10.99  1:50.36  2:28.57


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK Blaž                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:56.67  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                                     Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK Vito                                                                               Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:08.26                 558                                 2:11.76                106%     Q         
            30.13  1:02.72  1:35.89  2:08.26
   2.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:13.87                 491              + 5.61             2:23.36                115%     R         
            32.28  1:05.91  1:40.34  2:13.87
   3.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        2:15.36                 475              + 7.10             2:18.33                104%     Q         
            31.21  1:05.60  1:41.02  2:15.36
   4.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:16.38                 464              + 8.12             2:22.23                109%     Q         
            31.16  1:05.81  1:41.42  2:16.38
   5.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško               2:16.51                 463              + 8.25             2:30.84                122%     Q         
            32.37  1:06.81  1:42.10  2:16.51
   6.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:18.09                 447              + 9.83             2:21.96                106%     Q         
            32.45  1:07.00  1:42.97  2:18.09
   7.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                2:19.15                 437             + 10.89             2:12.81                 91%     Q         
            33.06  1:07.96  1:43.83  2:19.15
   8.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:19.83                 431             + 11.57             2:33.01                120%     Q         
            32.63  1:08.67  1:44.48  2:19.83
   9.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             2:23.48                 399             + 15.22             2:21.66                 97%     R         
            32.54  1:08.01  1:45.06  2:23.48
  10.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:24.87                 387             + 16.61             2:28.67                105%     R         
            33.84  1:10.18  1:47.81  2:24.87
  11.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:25.62                 381             + 17.36             2:26.05                101%               
            32.94  1:09.35  1:47.33  2:25.62
  12.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 2:26.50                 374             + 18.24             2:26.81                100%               
            34.44  1:12.02  1:49.86  2:26.50
  13.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                2:28.48                 360             + 20.22             2:28.32                100%               
            33.19  1:10.57  1:48.97  2:28.48
  14.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 2:28.72                 358             + 20.46             2:30.80                103%               
            34.44  1:12.14  1:50.90  2:28.72
  15.     LAMOT Metod              05                       PK Velenje                       2:28.80                 357             + 20.54             2:28.46                100%               
            34.17  1:11.06  1:50.82  2:28.80
  DSQ     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                                                                            2:34.75                   -               
        SW 6.4 - 
            34.10  1:10.99  1:50.36  2:28.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN Anja                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                2:13.16                 717                                 2:11.88                 98%     Q         
            31.73  1:05.59  1:39.79  2:13.16
   2.     ŠEGEL Janja              01                       PK Fužinar Ravne                 2:14.75                 692              + 1.59             2:11.06                 95%     Q         
            31.91  1:06.30  1:40.83  2:14.75
   3.     ODER Tjaša               94                       PK Fužinar Ravne                 2:15.88                 675              + 2.72             2:21.33                108%     Q         
            32.72  1:06.94  1:41.50  2:15.88
   4.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 2:16.71                 663              + 3.55             2:13.52                 95%     Q         
            32.28  1:06.04  1:41.18  2:16.71
   5.     FORTUNA Liza             03                       PK Ljubljana                     2:17.06                 658              + 3.90             2:17.12                100%     Q         
            32.07  1:06.39  1:41.93  2:17.06
   6.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:19.36                 626              + 6.20             2:15.46                 94%     Q         
            32.61  1:07.62  1:43.59  2:19.36
   7.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 2:20.94                 605              + 7.78             2:20.02                 99%     Q         
            32.71  1:07.81  1:44.77  2:20.94
   8.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                        2:21.34                 600              + 8.18             2:20.69                 99%     Q         
            33.53  1:08.49  1:44.80  2:21.34
   9.     HANCMAN Urška            02                       PK Fužinar Ravne                 2:22.26                 588              + 9.10             2:19.04                 96%     R         
            33.08  1:09.56  1:46.23  2:22.26
  10.     LOVŠIN Maša              03                       PK Ribnica                       2:26.57                 538             + 13.41             2:20.13                 91%     R         
            34.45  1:11.77  1:49.15  2:26.57
  11.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 2:27.37                 529             + 14.21             2:23.48                 95%     Q         
            34.64  1:12.25  1:50.18  2:27.37
  12.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 2:27.79                 525             + 14.63             2:29.85                103%     Q         
            35.40  1:13.21  1:50.98  2:27.79
  13.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        2:28.34                 519             + 15.18             2:30.75                103%     Q         
            34.15  1:11.45  1:50.59  2:28.34
  14.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:28.55                 517             + 15.39             2:26.64                 97%     R         
            35.51  1:13.40  1:51.64  2:28.55
  15.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 2:29.40                 508             + 16.24             2:27.40                 97%     R         
            34.66  1:12.26  1:51.16  2:29.40
  16.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:29.61                 506             + 16.45             2:38.72                113%     Q         
            35.30  1:12.58  1:51.28  2:29.61
  17.     ŽERJAL Hana              02                       ŠD Riba Ljubljana                2:30.95                 492             + 17.79             2:28.27                 96%               
            34.53  1:11.33  1:50.75  2:30.95
  18.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       2:31.62                 486             + 18.46             2:31.64                100%     Q         
            35.69  1:14.14  1:53.10  2:31.62
  19.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 2:32.44                 478             + 19.28             2:36.47                105%     Q         
            37.14  1:15.74  1:54.78  2:32.44
  20.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     2:32.81                 475             + 19.65             2:34.24                102%     Q         
            36.39  1:15.36  1:54.10  2:32.81
  21.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:33.67                 467             + 20.51             2:29.86                 95%     Q         
            35.45  1:13.83  1:54.02  2:33.67
  22.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                 2:34.29                 461             + 21.13             2:35.20                101%               
            37.01  1:16.31  1:55.80  2:34.29
  23.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 2:34.61                 458             + 21.45             2:28.82                 93%     Q         
            36.16  1:14.82  1:54.60  2:34.61
  24.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:35.22                 453             + 22.06             2:34.72                 99%     R         
            35.67  1:14.49  1:54.90  2:35.22
  25.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:36.21                 444             + 23.05             2:37.06                101%     R         
            36.51  1:15.88  1:55.96  2:36.21
  26.     HORVATH Eszter           01                       PK Zdravilišče Raden             2:36.27                 444             + 23.11             2:30.80                 93%               
            35.28  1:14.34  1:55.45  2:36.27
  27.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 2:36.82                 439             + 23.66             2:38.18                102%               
            36.10  1:16.14  1:57.15  2:36.82
  28.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:37.77                 431             + 24.61             2:32.54                 93%               
            37.02  1:16.62  1:57.45  2:37.77
  29.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana             2:37.81                 431             + 24.65             2:40.25                103%               
            35.68  1:15.32  1:56.57  2:37.81
  30.     ŠAVLE Špela              03                       PK Nova Gorica                   2:37.91                 430             + 24.75             2:38.04                100%               
            37.10  1:17.20  1:57.70  2:37.91
  31.     OBLAK Špela              04                       PK Neptun Celje                  2:39.72                 415             + 26.56             2:39.28                 99%               
            37.10  1:17.17  1:58.76  2:39.72
  32.     SLAVIČ Gini              03                       PK Fužinar Ravne                 2:39.78                 415             + 26.62             2:36.69                 96%               
            37.53  1:18.01  1:58.89  2:39.78
          KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         2:39.78                 415             + 26.62             2:31.15                 89%               
            35.75  1:15.31  1:57.23  2:39.78
  34.     SIRNIK Stella            04                       PK Kranj                         2:41.40                 403             + 28.24             2:38.34                 96%               
            37.39  1:17.59  1:59.67  2:41.40
  35.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:42.20                 397             + 29.04             2:42.30                100%               
            40.05  1:20.99  2:01.84  2:42.20
  DSQ     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan                                                                         2:25.29                   -               
        SW 6.4 - 
            34.55  1:11.50  1:49.35  2:26.36
  DSQ     OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan                                                                         2:38.94                   -               
        SW 6.4 - 
            37.25  1:17.41  1:58.34  2:39.16
  DNS     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                  Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN Anja                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FORTUNA Liza             03                       PK Ljubljana                     2:17.06                 658                                 2:17.12                100%     Q         
            32.07  1:06.39  1:41.93  2:17.06
   2.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:19.36                 626              + 2.30             2:15.46                 94%     Q         
            32.61  1:07.62  1:43.59  2:19.36
   3.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 2:20.94                 605              + 3.88             2:20.02                 99%     Q         
            32.71  1:07.81  1:44.77  2:20.94
   4.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                        2:21.34                 600              + 4.28             2:20.69                 99%     Q         
            33.53  1:08.49  1:44.80  2:21.34
   5.     LOVŠIN Maša              03                       PK Ribnica                       2:26.57                 538              + 9.51             2:20.13                 91%     R         
            34.45  1:11.77  1:49.15  2:26.57
   6.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 2:27.37                 529             + 10.31             2:23.48                 95%     Q         
            34.64  1:12.25  1:50.18  2:27.37
   7.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 2:27.79                 525             + 10.73             2:29.85                103%     Q         
            35.40  1:13.21  1:50.98  2:27.79
   8.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        2:28.34                 519             + 11.28             2:30.75                103%     Q         
            34.15  1:11.45  1:50.59  2:28.34
   9.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:28.55                 517             + 11.49             2:26.64                 97%     R         
            35.51  1:13.40  1:51.64  2:28.55
  10.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 2:29.40                 508             + 12.34             2:27.40                 97%     R         
            34.66  1:12.26  1:51.16  2:29.40
  11.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:29.61                 506             + 12.55             2:38.72                113%     Q         
            35.30  1:12.58  1:51.28  2:29.61
  12.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       2:31.62                 486             + 14.56             2:31.64                100%     Q         
            35.69  1:14.14  1:53.10  2:31.62
  13.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 2:32.44                 478             + 15.38             2:36.47                105%     Q         
            37.14  1:15.74  1:54.78  2:32.44
  14.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     2:32.81                 475             + 15.75             2:34.24                102%     Q         
            36.39  1:15.36  1:54.10  2:32.81
  15.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:33.67                 467             + 16.61             2:29.86                 95%     Q         
            35.45  1:13.83  1:54.02  2:33.67
  16.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                 2:34.29                 461             + 17.23             2:35.20                101%               
            37.01  1:16.31  1:55.80  2:34.29
  17.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 2:34.61                 458             + 17.55             2:28.82                 93%     Q         
            36.16  1:14.82  1:54.60  2:34.61
  18.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:35.22                 453             + 18.16             2:34.72                 99%     R         
            35.67  1:14.49  1:54.90  2:35.22
  19.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:36.21                 444             + 19.15             2:37.06                101%     R         
            36.51  1:15.88  1:55.96  2:36.21
  20.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 2:36.82                 439             + 19.76             2:38.18                102%               
            36.10  1:16.14  1:57.15  2:36.82
  21.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:37.77                 431             + 20.71             2:32.54                 93%               
            37.02  1:16.62  1:57.45  2:37.77
  22.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana             2:37.81                 431             + 20.75             2:40.25                103%               
            35.68  1:15.32  1:56.57  2:37.81
  23.     ŠAVLE Špela              03                       PK Nova Gorica                   2:37.91                 430             + 20.85             2:38.04                100%               
            37.10  1:17.20  1:57.70  2:37.91
  24.     OBLAK Špela              04                       PK Neptun Celje                  2:39.72                 415             + 22.66             2:39.28                 99%               
            37.10  1:17.17  1:58.76  2:39.72
  25.     SLAVIČ Gini              03                       PK Fužinar Ravne                 2:39.78                 415             + 22.72             2:36.69                 96%               
            37.53  1:18.01  1:58.89  2:39.78
          KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         2:39.78                 415             + 22.72             2:31.15                 89%               
            35.75  1:15.31  1:57.23  2:39.78
  27.     SIRNIK Stella            04                       PK Kranj                         2:41.40                 403             + 24.34             2:38.34                 96%               
            37.39  1:17.59  1:59.67  2:41.40
  28.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:42.20                 397             + 25.14             2:42.30                100%               
            40.05  1:20.99  2:01.84  2:42.20
  DSQ     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan                                                                         2:25.29                   -               
        SW 6.4 - 
            34.55  1:11.50  1:49.35  2:26.36
  DSQ     OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan                                                                         2:38.94                   -               
        SW 6.4 - 
            37.25  1:17.41  1:58.34  2:39.16
  DNS     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                              Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN Anja                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        2:28.34                 519                                 2:30.75                103%     Q         
            34.15  1:11.45  1:50.59  2:28.34
   2.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 2:29.40                 508              + 1.06             2:27.40                 97%     R         
            34.66  1:12.26  1:51.16  2:29.40
   3.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:29.61                 506              + 1.27             2:38.72                113%     Q         
            35.30  1:12.58  1:51.28  2:29.61
   4.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       2:31.62                 486              + 3.28             2:31.64                100%     Q         
            35.69  1:14.14  1:53.10  2:31.62
   5.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 2:32.44                 478              + 4.10             2:36.47                105%     Q         
            37.14  1:15.74  1:54.78  2:32.44
   6.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     2:32.81                 475              + 4.47             2:34.24                102%     Q         
            36.39  1:15.36  1:54.10  2:32.81
   7.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:33.67                 467              + 5.33             2:29.86                 95%     Q         
            35.45  1:13.83  1:54.02  2:33.67
   8.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 2:34.61                 458              + 6.27             2:28.82                 93%     Q         
            36.16  1:14.82  1:54.60  2:34.61
   9.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:35.22                 453              + 6.88             2:34.72                 99%     R         
            35.67  1:14.49  1:54.90  2:35.22
  10.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:36.21                 444              + 7.87             2:37.06                101%     R         
            36.51  1:15.88  1:55.96  2:36.21
  11.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 2:36.82                 439              + 8.48             2:38.18                102%               
            36.10  1:16.14  1:57.15  2:36.82
  12.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:37.77                 431              + 9.43             2:32.54                 93%               
            37.02  1:16.62  1:57.45  2:37.77
  13.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana             2:37.81                 431              + 9.47             2:40.25                103%               
            35.68  1:15.32  1:56.57  2:37.81
  14.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         2:39.78                 415             + 11.44             2:31.15                 89%               
            35.75  1:15.31  1:57.23  2:39.78
  15.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:42.20                 397             + 13.86             2:42.30                100%               
            40.05  1:20.99  2:01.84  2:42.20
  DNS     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ Peter                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC Jernej                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORNIK Jure              02                       ŠD Delfin Ljubljana                50.47                 705                                   52.61                109%     Q         
            24.23    50.47
   2.     REINIER SCHWIET          97                       Zpc Amersfoort                     50.89                 688              + 0.42               49.20                 93%     Q         
            24.15    50.89
   3.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                  50.90                 688              + 0.43               50.62                 99%     Q         
            24.84    50.90
   4.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan               51.02                 683              + 0.55               51.99                104%     Q         
            24.74    51.02
   5.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                     51.10                 680              + 0.63               50.16                 96%     Q         
            24.77    51.10
   6.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                   51.18                 677              + 0.71               52.15                104%     Q         
            24.52    51.18
   7.     LOVŠIN Robert            99                       PK Ribnica                         51.49                 664              + 1.02               50.37                 96%     Q         
            24.65    51.49
   8.     KORDEŽ Gal               00                       PK Fužinar Ravne                   51.62                 659              + 1.15               51.02                 98%     Q         
            24.79    51.62
   9.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                   51.82                 652              + 1.35               52.59                103%     R         
            25.08    51.82
  10.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          51.85                 651              + 1.38               52.35                102%     R         
            25.04    51.85
  11.     HORVAT Mitja             01                       PK Neptun Celje                    51.88                 649              + 1.41               51.05                 97%               
            24.83    51.88
  12.     GRADIŠEK Jaša            01                       PK Velenje                         52.23                 636              + 1.76               52.69                102%               
            25.15    52.23
  13.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         52.71                 619              + 2.24               52.96                101%     Q         
            24.97    52.71
  14.     TOŠOVIČ Tadej            01                       PK Branik Maribor                  52.77                 617              + 2.30               52.61                 99%               
            24.94    52.77
  15.     KAC Jan                  01                       PK Ljubljana                       53.04                 608              + 2.57               53.86                103%               
            25.77    53.04
  16.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                    53.06                 607              + 2.59               53.29                101%     Q         
            25.69    53.06
  17.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     53.23                 601              + 2.76               54.32                104%     Q         
            25.40    53.23
  18.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                     53.30                 599              + 2.83               54.28                104%     R         
            25.65    53.30
  19.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                  53.40                 596              + 2.93               53.61                101%     R         
            25.61    53.40
  20.     VOVK Nace                02                       PK Triglav Kranj                   53.41                 595              + 2.94               52.22                 96%               
            25.54    53.41
  21.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                           53.69                 586              + 3.22               54.12                102%               
            26.05    53.69
  22.     ZABAV Andrej             01                       ŠD Delfin Ljubljana                54.04                 575              + 3.57               55.55                106%               
            25.89    54.04
  23.     POTOČNIK Vid             02                       PK Radovljica                      54.05                 574              + 3.58               54.97                103%               
            26.09    54.05
  24.     POHOREC Matija           01                       PK Velenje                         54.08                 573              + 3.61               53.78                 99%               
            25.66    54.08
  25.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                         54.30                 566              + 3.83               53.14                 96%               
            26.23    54.30
          DREU Domen               02                       ŠD Delfin Ljubljana                54.30                 566              + 3.83               53.46                 97%               
            26.05    54.30
  27.     DOLINAR Jure             99                       PK Branik Maribor                  54.33                 565              + 3.86               54.21                100%               
            25.81    54.33
  28.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                       54.41                 563              + 3.94               55.09                103%     Q         
            25.82    54.41
  29.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               54.42                 563              + 3.95               54.36                100%     Q         
            26.16    54.42
  30.     ŠPENKO Žan               96                       PK Ilirija Ljubljana               54.50                 560              + 4.03               53.42                 96%               
            25.60    54.50
  31.     PERC Anže                03                       PK Velenje                         54.67                 555              + 4.20               55.74                104%               
            26.20    54.67
  32.     RIHTMAN Aleks            02                       PK Ilirija Ljubljana               54.68                 555              + 4.21               56.19                106%               
            26.34    54.68
  33.     HROVAT Erik              01                       ŠD Delfin Ljubljana                54.72                 553              + 4.25               55.06                101%               
            25.68    54.72
  34.     TURK Luka                86                       PK Biser Piran                     54.78                 552              + 4.31               54.35                 98%               
            26.63    54.78
  35.     VODENIK Jan              03                       PK Neptun Celje                    55.05                 544              + 4.58               55.53                102%               
            26.38    55.05
  36.     VIDENŠEK David           01                       PK Neptun Celje                    55.06                 543              + 4.59               55.05                100%               
            26.13    55.06
  37.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                           55.08                 543              + 4.61               55.09                100%               
            25.90    55.08
  38.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    55.20                 539              + 4.73               55.66                102%     Q         
            26.25    55.20
  39.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                   55.45                 532              + 4.98               56.01                102%               
            26.22    55.45
  40.     KLEMENC Peter            01                       PK Ljubljana                       55.87                 520              + 5.40               54.10                 94%               
            26.34    55.87
  41.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan               55.89                 519              + 5.42               54.91                 97%               
            27.20    55.89
  42.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                     55.91                 519              + 5.44               57.88                107%               
            27.07    55.91
  43.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                       56.01                 516              + 5.54               56.70                102%     Q         
            26.88    56.01
  44.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                   56.10                 514              + 5.63               59.10                111%               
            26.91    56.10
  45.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                           56.34                 507              + 5.87               58.74                109%     Q         
            27.30    56.34
  46.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan               56.38                 506              + 5.91               58.10                106%     R         
            26.76    56.38
  47.     DOLANC Tim               02                       PK Rudar Trbovlje                  56.53                 502              + 6.06               56.93                101%               
            27.11    56.53
  48.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                     56.56                 501              + 6.09               56.17                 99%               
            26.74    56.56
  49.     ŠPRUK Nik Jan            01                       PK Ljubljana                       56.57                 501              + 6.10               57.98                105%               
            27.10    56.57
  50.     MATKO MARCIUS L          04                       DVŠ Posejdon Celje                 56.74                 496              + 6.27               58.57                107%     R         
            27.26    56.74
  51.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                         56.75                 496              + 6.28               59.38                109%               
            26.79    56.75
  52.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               56.78                 495              + 6.31               58.14                105%               
            27.25    56.78
          PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                  56.78                 495              + 6.31               57.10                101%               
            26.90    56.78
  54.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana               56.87                 493              + 6.40               57.05                101%               
            27.54    56.87
  55.     LOVŠIN Jaka              03                       PK Ribnica                         56.89                 492              + 6.42               57.98                104%               
            27.00    56.89
  56.     RIŽNAR Miha              03                       PK Branik Maribor                  57.16                 485              + 6.69               56.88                 99%               
            27.68    57.16
  57.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje                 57.23                 484              + 6.76               58.20                103%               
            27.76    57.23
  58.     MAJCEN Patrik            03                       ŠD Delfin Ljubljana                57.36                 480              + 6.89               59.93                109%               
            27.13    57.36
  59.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                   57.39                 480              + 6.92               59.21                106%               
            28.02    57.39
  60.     BUCALO Uroš              02                       PK Ilirija Ljubljana               57.41                 479              + 6.94               58.44                104%               
            27.44    57.41
  61.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                       57.50                 477              + 7.03               58.00                102%               
            27.58    57.50
  62.     ŠKULJ Adam               02                       ŠD Riba Ljubljana                  57.61                 474              + 7.14               57.43                 99%               
            27.93    57.61
  63.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                           57.72                 471              + 7.25               58.59                103%               
            27.67    57.72
  64.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                           57.86                 468              + 7.39               57.63                 99%               
            27.95    57.86
  65.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                         57.97                 465              + 7.50               56.89                 96%               
            27.61    57.97
  66.     MOČNIK Matic             01                       PK Celulozar Krško                 58.10                 462              + 7.63               57.12                 97%               
            27.83    58.10
  67.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                         58.12                 462              + 7.65               58.31                101%               
            28.06    58.12
  68.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                 58.13                 462              + 7.66               57.83                 99%               
            27.77    58.13
  69.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                      58.37                 456              + 7.90             1:00.05                106%               
            27.96    58.37
  70.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                      58.40                 455              + 7.93               57.57                 97%               
            28.33    58.40
  71.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                  58.55                 452              + 8.08               59.60                104%               
            27.70    58.55
  72.     PERC Jan                 01                       PK Velenje                         58.62                 450              + 8.15               58.42                 99%               
            28.00    58.62
  73.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                          58.67                 449              + 8.20               58.95                101%               
            27.90    58.67
  74.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan               58.95                 443              + 8.48             1:00.67                106%               
            27.86    58.95
  75.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                      59.09                 439              + 8.62               59.60                102%               
            28.00    59.09
  76.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana                59.13                 439              + 8.66             1:00.25                104%               
            28.31    59.13
  77.     KRŽAN Peter              02                       PK Celulozar Krško                 59.18                 437              + 8.71               58.60                 98%               
            27.78    59.18
  78.     MATANOVIČ Dani           02                       PK Velenje                         59.20                 437              + 8.73               57.87                 96%               
            28.18    59.20
  79.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                       59.32                 434              + 8.85             1:02.11                110%               
            28.14    59.32
  80.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                   59.43                 432              + 8.96               59.67                101%               
            28.43    59.43
  81.     OSANA Jakob Arn          04                       ŠD Riba Ljubljana                  59.45                 431              + 8.98               57.78                 94%               
            28.83    59.45
  82.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                    59.47                 431              + 9.00             1:00.44                103%               
            28.49    59.47
  83.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                         59.59                 428              + 9.12             1:00.98                105%               
            28.26    59.59
  84.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                       59.91                 422              + 9.44             1:00.98                104%               
            28.31    59.91
  85.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni               59.92                 421              + 9.45             1:03.30                112%               
            28.74    59.92
  86.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                   59.98                 420              + 9.51             1:00.31                101%               
            29.43    59.98
  87.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.25                 414              + 9.78             1:00.47                101%               
            28.79  1:00.25
  88.     MEDIC Luka               03                       ŠD Riba Ljubljana                1:00.49                 410             + 10.02             1:00.68                101%               
            28.73  1:00.49
  89.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:00.51                 409             + 10.04             1:01.77                104%               
            28.94  1:00.51
  90.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 1:00.52                 409             + 10.05             1:02.45                106%               
            29.53  1:00.52
  91.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                1:00.67                 406             + 10.20             1:01.14                102%               
            29.27  1:00.67
  92.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       1:00.75                 404             + 10.28             1:01.86                104%               
            28.89  1:00.75
  93.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:01.23                 395             + 10.76             1:00.64                 98%               
            28.73  1:01.23
  94.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               1:01.30                 394             + 10.83             1:00.79                 98%               
            29.40  1:01.30
  95.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                1:01.39                 392             + 10.92             1:03.02                105%               
            29.67  1:01.39
  96.     VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                    1:01.66                 387             + 11.19             1:03.05                105%               
            29.59  1:01.66
  97.     POŽENEL Tim              05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.69                 386             + 11.22             1:02.73                103%               
            28.71  1:01.69
  98.     UŠAJ Lian                05                       PK Nova Gorica                   1:01.79                 384             + 11.32             1:02.01                101%               
            29.52  1:01.79
  99.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.96                 381             + 11.49             1:00.62                 96%               
            28.51  1:01.96
 100.     HOJNIK Črtomir           04                       PK Branik Maribor                1:02.12                 378             + 11.65             1:03.79                105%               
            29.78  1:02.12
          VIHER Vid                05                       PK Branik Maribor                1:02.12                 378             + 11.65             1:03.17                103%               
            30.02  1:02.12
 102.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:02.16                 377             + 11.69             1:02.21                100%               
            29.56  1:02.16
 103.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:02.32                 374             + 11.85             1:04.50                107%               
            29.96  1:02.32
 104.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.37                 374             + 11.90             1:03.78                105%               
            29.45  1:02.37
 105.     MUŽINA Nik               04                       PK Koper                         1:02.41                 373             + 11.94             1:04.07                105%               
            30.37  1:02.41
 106.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:02.51                 371             + 12.04             1:02.69                101%               
            29.53  1:02.51
 107.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       1:03.26                 358             + 12.79             1:03.88                102%               
            29.77  1:03.26
 108.     VOLAVŠEK Lan             05                       PK Branik Maribor                1:03.68                 351             + 13.21             1:04.84                104%               
            30.15  1:03.68
 109.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:04.09                 344             + 13.62             1:04.60                102%               
            30.24  1:04.09
 110.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:04.77                 334             + 14.30             1:04.12                 98%               
            30.83  1:04.77
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     SVETEK Jaka              00                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     ŠTIH Gašper              01                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                     Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ Peter                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC Jernej                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORNIK Jure              02                       ŠD Delfin Ljubljana                50.47                 705                                   52.61                109%     Q         
            24.23    50.47
   2.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan               51.02                 683              + 0.55               51.99                104%     Q         
            24.74    51.02
   3.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                   51.18                 677              + 0.71               52.15                104%     Q         
            24.52    51.18
   4.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                   51.82                 652              + 1.35               52.59                103%     R         
            25.08    51.82
   5.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          51.85                 651              + 1.38               52.35                102%     R         
            25.04    51.85
   6.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         52.71                 619              + 2.24               52.96                101%     Q         
            24.97    52.71
   7.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                    53.06                 607              + 2.59               53.29                101%     Q         
            25.69    53.06
   8.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     53.23                 601              + 2.76               54.32                104%     Q         
            25.40    53.23
   9.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                     53.30                 599              + 2.83               54.28                104%     R         
            25.65    53.30
  10.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                  53.40                 596              + 2.93               53.61                101%     R         
            25.61    53.40
  11.     VOVK Nace                02                       PK Triglav Kranj                   53.41                 595              + 2.94               52.22                 96%               
            25.54    53.41
  12.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                           53.69                 586              + 3.22               54.12                102%               
            26.05    53.69
  13.     POTOČNIK Vid             02                       PK Radovljica                      54.05                 574              + 3.58               54.97                103%               
            26.09    54.05
  14.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                         54.30                 566              + 3.83               53.14                 96%               
            26.23    54.30
          DREU Domen               02                       ŠD Delfin Ljubljana                54.30                 566              + 3.83               53.46                 97%               
            26.05    54.30
  16.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                       54.41                 563              + 3.94               55.09                103%     Q         
            25.82    54.41
  17.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               54.42                 563              + 3.95               54.36                100%     Q         
            26.16    54.42
  18.     PERC Anže                03                       PK Velenje                         54.67                 555              + 4.20               55.74                104%               
            26.20    54.67
  19.     RIHTMAN Aleks            02                       PK Ilirija Ljubljana               54.68                 555              + 4.21               56.19                106%               
            26.34    54.68
  20.     VODENIK Jan              03                       PK Neptun Celje                    55.05                 544              + 4.58               55.53                102%               
            26.38    55.05
  21.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                           55.08                 543              + 4.61               55.09                100%               
            25.90    55.08
  22.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    55.20                 539              + 4.73               55.66                102%     Q         
            26.25    55.20
  23.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                   55.45                 532              + 4.98               56.01                102%               
            26.22    55.45
  24.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan               55.89                 519              + 5.42               54.91                 97%               
            27.20    55.89
  25.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                     55.91                 519              + 5.44               57.88                107%               
            27.07    55.91
  26.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                       56.01                 516              + 5.54               56.70                102%     Q         
            26.88    56.01
  27.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                   56.10                 514              + 5.63               59.10                111%               
            26.91    56.10
  28.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                           56.34                 507              + 5.87               58.74                109%     Q         
            27.30    56.34
  29.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan               56.38                 506              + 5.91               58.10                106%     R         
            26.76    56.38
  30.     DOLANC Tim               02                       PK Rudar Trbovlje                  56.53                 502              + 6.06               56.93                101%               
            27.11    56.53
  31.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                     56.56                 501              + 6.09               56.17                 99%               
            26.74    56.56
  32.     MATKO MARCIUS L          04                       DVŠ Posejdon Celje                 56.74                 496              + 6.27               58.57                107%     R         
            27.26    56.74
  33.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                         56.75                 496              + 6.28               59.38                109%               
            26.79    56.75
  34.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               56.78                 495              + 6.31               58.14                105%               
            27.25    56.78
          PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                  56.78                 495              + 6.31               57.10                101%               
            26.90    56.78
  36.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana               56.87                 493              + 6.40               57.05                101%               
            27.54    56.87
  37.     LOVŠIN Jaka              03                       PK Ribnica                         56.89                 492              + 6.42               57.98                104%               
            27.00    56.89
  38.     RIŽNAR Miha              03                       PK Branik Maribor                  57.16                 485              + 6.69               56.88                 99%               
            27.68    57.16
  39.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje                 57.23                 484              + 6.76               58.20                103%               
            27.76    57.23
  40.     MAJCEN Patrik            03                       ŠD Delfin Ljubljana                57.36                 480              + 6.89               59.93                109%               
            27.13    57.36
  41.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                   57.39                 480              + 6.92               59.21                106%               
            28.02    57.39
  42.     BUCALO Uroš              02                       PK Ilirija Ljubljana               57.41                 479              + 6.94               58.44                104%               
            27.44    57.41
  43.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                       57.50                 477              + 7.03               58.00                102%               
            27.58    57.50
  44.     ŠKULJ Adam               02                       ŠD Riba Ljubljana                  57.61                 474              + 7.14               57.43                 99%               
            27.93    57.61
  45.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                           57.72                 471              + 7.25               58.59                103%               
            27.67    57.72
  46.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                           57.86                 468              + 7.39               57.63                 99%               
            27.95    57.86
  47.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                         57.97                 465              + 7.50               56.89                 96%               
            27.61    57.97
  48.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                         58.12                 462              + 7.65               58.31                101%               
            28.06    58.12
  49.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                 58.13                 462              + 7.66               57.83                 99%               
            27.77    58.13
  50.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                      58.37                 456              + 7.90             1:00.05                106%               
            27.96    58.37
  51.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                      58.40                 455              + 7.93               57.57                 97%               
            28.33    58.40
  52.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                  58.55                 452              + 8.08               59.60                104%               
            27.70    58.55
  53.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                          58.67                 449              + 8.20               58.95                101%               
            27.90    58.67
  54.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan               58.95                 443              + 8.48             1:00.67                106%               
            27.86    58.95
  55.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                      59.09                 439              + 8.62               59.60                102%               
            28.00    59.09
  56.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana                59.13                 439              + 8.66             1:00.25                104%               
            28.31    59.13
  57.     KRŽAN Peter              02                       PK Celulozar Krško                 59.18                 437              + 8.71               58.60                 98%               
            27.78    59.18
  58.     MATANOVIČ Dani           02                       PK Velenje                         59.20                 437              + 8.73               57.87                 96%               
            28.18    59.20
  59.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                       59.32                 434              + 8.85             1:02.11                110%               
            28.14    59.32
  60.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                   59.43                 432              + 8.96               59.67                101%               
            28.43    59.43
  61.     OSANA Jakob Arn          04                       ŠD Riba Ljubljana                  59.45                 431              + 8.98               57.78                 94%               
            28.83    59.45
  62.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                    59.47                 431              + 9.00             1:00.44                103%               
            28.49    59.47
  63.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                         59.59                 428              + 9.12             1:00.98                105%               
            28.26    59.59
  64.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                       59.91                 422              + 9.44             1:00.98                104%               
            28.31    59.91
  65.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni               59.92                 421              + 9.45             1:03.30                112%               
            28.74    59.92
  66.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                   59.98                 420              + 9.51             1:00.31                101%               
            29.43    59.98
  67.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.25                 414              + 9.78             1:00.47                101%               
            28.79  1:00.25
  68.     MEDIC Luka               03                       ŠD Riba Ljubljana                1:00.49                 410             + 10.02             1:00.68                101%               
            28.73  1:00.49
  69.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:00.51                 409             + 10.04             1:01.77                104%               
            28.94  1:00.51
  70.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 1:00.52                 409             + 10.05             1:02.45                106%               
            29.53  1:00.52
  71.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                1:00.67                 406             + 10.20             1:01.14                102%               
            29.27  1:00.67
  72.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       1:00.75                 404             + 10.28             1:01.86                104%               
            28.89  1:00.75
  73.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:01.23                 395             + 10.76             1:00.64                 98%               
            28.73  1:01.23
  74.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               1:01.30                 394             + 10.83             1:00.79                 98%               
            29.40  1:01.30
  75.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                1:01.39                 392             + 10.92             1:03.02                105%               
            29.67  1:01.39
  76.     VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                    1:01.66                 387             + 11.19             1:03.05                105%               
            29.59  1:01.66
  77.     POŽENEL Tim              05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.69                 386             + 11.22             1:02.73                103%               
            28.71  1:01.69
  78.     UŠAJ Lian                05                       PK Nova Gorica                   1:01.79                 384             + 11.32             1:02.01                101%               
            29.52  1:01.79
  79.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.96                 381             + 11.49             1:00.62                 96%               
            28.51  1:01.96
  80.     HOJNIK Črtomir           04                       PK Branik Maribor                1:02.12                 378             + 11.65             1:03.79                105%               
            29.78  1:02.12
          VIHER Vid                05                       PK Branik Maribor                1:02.12                 378             + 11.65             1:03.17                103%               
            30.02  1:02.12
  82.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:02.16                 377             + 11.69             1:02.21                100%               
            29.56  1:02.16
  83.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:02.32                 374             + 11.85             1:04.50                107%               
            29.96  1:02.32
  84.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.37                 374             + 11.90             1:03.78                105%               
            29.45  1:02.37
  85.     MUŽINA Nik               04                       PK Koper                         1:02.41                 373             + 11.94             1:04.07                105%               
            30.37  1:02.41
  86.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:02.51                 371             + 12.04             1:02.69                101%               
            29.53  1:02.51
  87.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       1:03.26                 358             + 12.79             1:03.88                102%               
            29.77  1:03.26
  88.     VOLAVŠEK Lan             05                       PK Branik Maribor                1:03.68                 351             + 13.21             1:04.84                104%               
            30.15  1:03.68
  89.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:04.09                 344             + 13.62             1:04.60                102%               
            30.24  1:04.09
  90.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:04.77                 334             + 14.30             1:04.12                 98%               
            30.83  1:04.77
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ Peter                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC Jernej                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         52.71                 619                                   52.96                101%     Q         
            24.97    52.71
   2.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     53.23                 601              + 0.52               54.32                104%     Q         
            25.40    53.23
   3.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                  53.40                 596              + 0.69               53.61                101%     R         
            25.61    53.40
   4.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                       54.41                 563              + 1.70               55.09                103%     Q         
            25.82    54.41
   5.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               54.42                 563              + 1.71               54.36                100%     Q         
            26.16    54.42
   6.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    55.20                 539              + 2.49               55.66                102%     Q         
            26.25    55.20
   7.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                       56.01                 516              + 3.30               56.70                102%     Q         
            26.88    56.01
   8.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                           56.34                 507              + 3.63               58.74                109%     Q         
            27.30    56.34
   9.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan               56.38                 506              + 3.67               58.10                106%     R         
            26.76    56.38
  10.     MATKO MARCIUS L          04                       DVŠ Posejdon Celje                 56.74                 496              + 4.03               58.57                107%     R         
            27.26    56.74
  11.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                         56.75                 496              + 4.04               59.38                109%               
            26.79    56.75
  12.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               56.78                 495              + 4.07               58.14                105%               
            27.25    56.78
          PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                  56.78                 495              + 4.07               57.10                101%               
            26.90    56.78
  14.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                   57.39                 480              + 4.68               59.21                106%               
            28.02    57.39
  15.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                       57.50                 477              + 4.79               58.00                102%               
            27.58    57.50
  16.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                           57.86                 468              + 5.15               57.63                 99%               
            27.95    57.86
  17.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                         57.97                 465              + 5.26               56.89                 96%               
            27.61    57.97
  18.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                         58.12                 462              + 5.41               58.31                101%               
            28.06    58.12
  19.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                 58.13                 462              + 5.42               57.83                 99%               
            27.77    58.13
  20.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                      58.37                 456              + 5.66             1:00.05                106%               
            27.96    58.37
  21.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                      58.40                 455              + 5.69               57.57                 97%               
            28.33    58.40
  22.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                  58.55                 452              + 5.84               59.60                104%               
            27.70    58.55
  23.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                          58.67                 449              + 5.96               58.95                101%               
            27.90    58.67
  24.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan               58.95                 443              + 6.24             1:00.67                106%               
            27.86    58.95
  25.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                      59.09                 439              + 6.38               59.60                102%               
            28.00    59.09
  26.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                       59.32                 434              + 6.61             1:02.11                110%               
            28.14    59.32
  27.     OSANA Jakob Arn          04                       ŠD Riba Ljubljana                  59.45                 431              + 6.74               57.78                 94%               
            28.83    59.45
  28.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                    59.47                 431              + 6.76             1:00.44                103%               
            28.49    59.47
  29.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                         59.59                 428              + 6.88             1:00.98                105%               
            28.26    59.59
  30.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                       59.91                 422              + 7.20             1:00.98                104%               
            28.31    59.91
  31.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni               59.92                 421              + 7.21             1:03.30                112%               
            28.74    59.92
  32.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                   59.98                 420              + 7.27             1:00.31                101%               
            29.43    59.98
  33.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.25                 414              + 7.54             1:00.47                101%               
            28.79  1:00.25
  34.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:00.51                 409              + 7.80             1:01.77                104%               
            28.94  1:00.51
  35.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 1:00.52                 409              + 7.81             1:02.45                106%               
            29.53  1:00.52
  36.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                1:00.67                 406              + 7.96             1:01.14                102%               
            29.27  1:00.67
  37.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       1:00.75                 404              + 8.04             1:01.86                104%               
            28.89  1:00.75
  38.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                1:01.23                 395              + 8.52             1:00.64                 98%               
            28.73  1:01.23
  39.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               1:01.30                 394              + 8.59             1:00.79                 98%               
            29.40  1:01.30
  40.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                1:01.39                 392              + 8.68             1:03.02                105%               
            29.67  1:01.39
  41.     VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                    1:01.66                 387              + 8.95             1:03.05                105%               
            29.59  1:01.66
  42.     POŽENEL Tim              05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.69                 386              + 8.98             1:02.73                103%               
            28.71  1:01.69
  43.     UŠAJ Lian                05                       PK Nova Gorica                   1:01.79                 384              + 9.08             1:02.01                101%               
            29.52  1:01.79
  44.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.96                 381              + 9.25             1:00.62                 96%               
            28.51  1:01.96
  45.     HOJNIK Črtomir           04                       PK Branik Maribor                1:02.12                 378              + 9.41             1:03.79                105%               
            29.78  1:02.12
          VIHER Vid                05                       PK Branik Maribor                1:02.12                 378              + 9.41             1:03.17                103%               
            30.02  1:02.12
  47.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:02.16                 377              + 9.45             1:02.21                100%               
            29.56  1:02.16
  48.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:02.32                 374              + 9.61             1:04.50                107%               
            29.96  1:02.32
  49.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.37                 374              + 9.66             1:03.78                105%               
            29.45  1:02.37
  50.     MUŽINA Nik               04                       PK Koper                         1:02.41                 373              + 9.70             1:04.07                105%               
            30.37  1:02.41
  51.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:02.51                 371              + 9.80             1:02.69                101%               
            29.53  1:02.51
  52.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       1:03.26                 358             + 10.55             1:03.88                102%               
            29.77  1:03.26
  53.     VOLAVŠEK Lan             05                       PK Branik Maribor                1:03.68                 351             + 10.97             1:04.84                104%               
            30.15  1:03.68
  54.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:04.09                 344             + 11.38             1:04.60                102%               
            30.24  1:04.09
  55.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:04.77                 334             + 12.06             1:04.12                 98%               
            30.83  1:04.77
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.81  KLANČAR Neža                                                                               Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR Neža             00                       PK Olimpija Ljubljan               55.73                 733                                   53.99                 94%     Q         
            27.12    55.73
   2.     ŠEGEL Janja              01                       PK Fužinar Ravne                   56.59                 700              + 0.86               54.27                 92%     Q         
            27.23    56.59
   3.     MARČUN Manca             02                       PK Radovljica                      57.12                 680              + 1.39               56.58                 98%     Q         
            27.70    57.12
   4.     RAČNIK Sara              02                       PK Fužinar Ravne                   57.70                 660              + 1.97               58.14                102%     Q         
            28.28    57.70
   5.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                  57.96                 651              + 2.23               56.90                 96%     Q         
            27.47    57.96
   6.     VODENIK Iza              03                       PK Neptun Celje                    57.98                 650              + 2.25               58.28                101%     Q         
            27.50    57.98
   7.     KOŠAK Anemari            96                       PK Neptun Celje                    58.50                 633              + 2.77               56.81                 94%     Q         
            27.13    58.50
   8.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                   58.61                 630              + 2.88               58.48                100%     Q         
            28.37    58.61
   9.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                   58.64                 629              + 2.91               57.82                 97%     R         
            28.32    58.64
  10.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana               58.83                 623              + 3.10               59.32                102%     R         
            28.45    58.83
  11.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                      58.89                 621              + 3.16               57.96                 97%     Q         
            28.25    58.89
  12.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           59.83                 592              + 4.10             1:00.95                104%     Q         
            28.62    59.83
  13.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana               59.91                 590              + 4.18             1:00.81                103%     Q         
            28.80    59.91
  14.     WESENSCHEGG Aja          02                       PK Neptun Celje                  1:00.02                 586              + 4.29               58.65                 95%               
            28.67  1:00.02
  15.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 1:00.48                 573              + 4.75             1:00.30                 99%     R         
            29.14  1:00.48
  16.     PEZO ZUPANČIČ N          02                       PK Ljubljana                     1:00.62                 569              + 4.89             1:00.61                100%               
            28.99  1:00.62
  17.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:00.70                 567              + 4.97               59.92                 97%     R         
            28.84  1:00.70
  18.     SVETEK Tajda             02                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.03                 558              + 5.30             1:01.22                101%               
            29.68  1:01.03
  19.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                1:01.13                 555              + 5.40             1:03.08                106%               
            29.23  1:01.13
          PODBREGAR Hana           04                       PK Neptun Celje                  1:01.13                 555              + 5.40               59.61                 95%               
            29.20  1:01.13
  21.     PODPEČAN Saška           02                       PK Neptun Celje                  1:01.19                 553              + 5.46             1:03.85                109%               
            29.11  1:01.19
  22.     ZALAZNIK Sara            02                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.38                 548              + 5.65             1:03.09                106%               
            29.50  1:01.38
  23.     ANŽUR Lara               00                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.50                 545              + 5.77             1:01.64                100%               
            29.48  1:01.50
  24.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 1:01.53                 544              + 5.80             1:00.07                 95%               
            29.85  1:01.53
  25.     JUSIĆ Aida               02                       PK Velenje                       1:01.68                 540              + 5.95             1:01.57                100%               
            29.36  1:01.68
  26.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:01.75                 538              + 6.02             1:00.32                 95%     ?         
            29.78  1:01.75
          MATKOVIČ Antea           02                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.75                 538              + 6.02             1:00.92                 97%     ?         
            29.23  1:01.75
  28.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 1:01.86                 536              + 6.13             1:02.50                102%               
            30.03  1:01.86
  29.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.10                 529              + 6.37             1:03.57                105%     Q         
            30.28  1:02.10
  30.     RADIVOJEVIĆ Gaj          03                       PK Ribnica                       1:02.15                 528              + 6.42             1:00.43                 95%               
            29.79  1:02.15
  31.     BORNŠEK Lena             04                       PK Neptun Celje                  1:02.16                 528              + 6.43             1:01.26                 97%               
            29.26  1:02.16
  32.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       1:02.20                 527              + 6.47             1:03.41                104%     Q         
            29.68  1:02.20
  33.     LESKOVAR Neža            00                       PK Ilirija Ljubljana             1:02.21                 527              + 6.48             1:00.09                 93%               
            29.66  1:02.21
  34.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                        1:02.28                 525              + 6.55             1:02.80                102%               
            29.58  1:02.28
  35.     MARTINČIČ Naja           03                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.34                 523              + 6.61             1:00.71                 95%               
            29.93  1:02.34
  36.     BORNŠEK Zala             00                       PK Neptun Celje                  1:02.98                 507              + 7.25               59.67                 90%               
            29.82  1:02.98
  37.     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                         1:03.21                 502              + 7.48             1:04.15                103%     Q         
            30.42  1:03.21
  38.     VEZENKOVA Maja           04                       PK Kamnik                        1:03.31                 500              + 7.58             1:02.79                 98%               
            30.05  1:03.31
  39.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:03.40                 497              + 7.67             1:02.44                 97%     Q         
            30.86  1:03.40
  40.     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                  1:03.41                 497              + 7.68             1:03.39                100%     R         
            30.55  1:03.41
  41.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.43                 497              + 7.70             1:04.53                103%     R         
            30.23  1:03.43
  42.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:03.49                 495              + 7.76             1:04.20                102%               
            29.76  1:03.49
  43.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     1:03.55                 494              + 7.82             1:04.05                102%               
            30.74  1:03.55
          STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.55                 494              + 7.82             1:03.76                101%               
            30.47  1:03.55
  45.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana                1:03.77                 489              + 8.04             1:06.82                110%               
            30.65  1:03.77
  46.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     1:03.89                 486              + 8.16             1:04.40                102%               
            30.52  1:03.89
          JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       1:03.89                 486              + 8.16             1:05.82                106%               
            30.67  1:03.89
  48.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    1:03.95                 485              + 8.22             1:03.75                 99%               
            30.77  1:03.95
  49.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:04.06                 482              + 8.33             1:03.55                 98%               
            30.50  1:04.06
  50.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.11                 481              + 8.38             1:03.22                 97%               
            31.04  1:04.11
  51.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:04.31                 477              + 8.58             1:05.15                103%               
            30.86  1:04.31
  52.     FELTRIN KOSEC E          04                       PK Branik Maribor                1:04.45                 473              + 8.72             1:04.34                100%               
            30.08  1:04.45
  53.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:04.46                 473              + 8.73             1:02.59                 94%               
            30.90  1:04.46
  54.     ZABEV Monika             02                       PK Fužinar Ravne                 1:04.57                 471              + 8.84             1:05.36                102%               
            31.42  1:04.57
          GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.57                 471              + 8.84             1:05.98                104%               
            30.27  1:04.57
  56.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                 1:04.58                 471              + 8.85             1:02.04                 92%               
            30.54  1:04.58
  57.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                         1:04.60                 470              + 8.87             1:05.18                102%               
            30.45  1:04.60
  58.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.68                 468              + 8.95             1:05.58                103%               
            31.18  1:04.68
  59.     KRYŽANOWSKI Nin          01                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.84                 465              + 9.11             1:03.25                 95%               
            31.21  1:04.84
  60.     BRAČUN Elizabet          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:05.02                 461              + 9.29             1:04.05                 97%               
            30.65  1:05.02
  61.     ČURILA Lara              03                       PK Branik Maribor                1:05.08                 460              + 9.35             1:05.76                102%               
            31.32  1:05.08
  62.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:05.12                 459              + 9.39             1:05.52                101%               
            30.73  1:05.12
  63.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.13                 459              + 9.40             1:07.47                107%               
            31.59  1:05.13
  64.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:05.16                 458              + 9.43             1:05.89                102%               
            31.08  1:05.16
  65.     ILAR Lina                04                       PK Ljubljana                     1:05.37                 454              + 9.64             1:05.74                101%               
            31.05  1:05.37
  66.     PIŠEK Eva                02                       PK Ljubljana                     1:05.38                 454              + 9.65             1:03.06                 93%               
            31.38  1:05.38
  67.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.39                 453              + 9.66             1:04.25                 97%               
            31.57  1:05.39
  68.     POGAČAR Neža             01                       PK Triglav Kranj                 1:05.69                 447              + 9.96             1:04.83                 97%               
            31.39  1:05.69
  69.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       1:06.07                 439             + 10.34             1:06.72                102%               
            32.04  1:06.07
  70.     CAMLEK Neca              04                       PK Triglav Kranj                 1:06.09                 439             + 10.36             1:06.92                103%               
            31.46  1:06.09
  71.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:06.22                 436             + 10.49             1:06.64                101%               
            32.01  1:06.22
  72.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.26                 436             + 10.53             1:07.01                102%               
            31.05  1:06.26
  73.     TEKAVČIČ Neža            03                       PK Kamnik                        1:06.28                 435             + 10.55             1:06.74                101%               
            30.78  1:06.28
  74.     GOLČMAN Lana             04                       DVŠ Posejdon Celje               1:06.31                 435             + 10.58             1:07.35                103%               
            31.81  1:06.31
  75.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.53                 430             + 10.80             1:05.35                 96%               
            32.21  1:06.53
  76.     ČUČNIK Brina             01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:06.68                 427             + 10.95             1:02.16                 87%               
            30.12  1:06.68
  77.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.71                 427             + 10.98             1:05.89                 98%               
            31.62  1:06.71
  78.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 1:06.80                 425             + 11.07             1:08.04                104%               
            32.01  1:06.80
  79.     ŠPEGELJ Maja             04                       PK Neptun Celje                  1:06.95                 422             + 11.22             1:06.66                 99%               
            31.82  1:06.95
  80.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:07.03                 421             + 11.30             1:06.30                 98%               
            31.24  1:07.03
  81.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                     1:07.63                 410             + 11.90             1:05.14                 93%               
            32.47  1:07.63
  82.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:08.08                 402             + 12.35             1:09.03                103%               
            32.28  1:08.08
  83.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     1:08.49                 394             + 12.76             1:05.83                 92%               
            32.36  1:08.49
  84.     LOPERT GOMBOC K          05                       PK Zdravilišče Raden             1:08.67                 391             + 12.94             1:08.97                101%               
            32.88  1:08.67
  85.     PIRJEVEC Reina           05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:09.13                 384             + 13.40             1:07.59                 96%               
            32.61  1:09.13
  86.     BOLHA STOISAVLJ          06                       PK Neptun Celje                  1:09.80                 373             + 14.07             1:08.22                 96%               
            32.02  1:09.80
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     PŠENIČNIK Tiara          03                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
  DNS     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                  Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.81  KLANČAR Neža                                                                               Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                  57.96                 651                                   56.90                 96%     Q         
            27.47    57.96
   2.     VODENIK Iza              03                       PK Neptun Celje                    57.98                 650              + 0.02               58.28                101%     Q         
            27.50    57.98
   3.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                   58.61                 630              + 0.65               58.48                100%     Q         
            28.37    58.61
   4.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                   58.64                 629              + 0.68               57.82                 97%     R         
            28.32    58.64
   5.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana               58.83                 623              + 0.87               59.32                102%     R         
            28.45    58.83
   6.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                      58.89                 621              + 0.93               57.96                 97%     Q         
            28.25    58.89
   7.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           59.83                 592              + 1.87             1:00.95                104%     Q         
            28.62    59.83
   8.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana               59.91                 590              + 1.95             1:00.81                103%     Q         
            28.80    59.91
   9.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 1:00.48                 573              + 2.52             1:00.30                 99%     R         
            29.14  1:00.48
  10.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:00.70                 567              + 2.74               59.92                 97%     R         
            28.84  1:00.70
  11.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                1:01.13                 555              + 3.17             1:03.08                106%               
            29.23  1:01.13
          PODBREGAR Hana           04                       PK Neptun Celje                  1:01.13                 555              + 3.17               59.61                 95%               
            29.20  1:01.13
  13.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 1:01.53                 544              + 3.57             1:00.07                 95%               
            29.85  1:01.53
  14.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:01.75                 538              + 3.79             1:00.32                 95%     ?         
            29.78  1:01.75
  15.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 1:01.86                 536              + 3.90             1:02.50                102%               
            30.03  1:01.86
  16.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.10                 529              + 4.14             1:03.57                105%     Q         
            30.28  1:02.10
  17.     RADIVOJEVIĆ Gaj          03                       PK Ribnica                       1:02.15                 528              + 4.19             1:00.43                 95%               
            29.79  1:02.15
  18.     BORNŠEK Lena             04                       PK Neptun Celje                  1:02.16                 528              + 4.20             1:01.26                 97%               
            29.26  1:02.16
  19.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       1:02.20                 527              + 4.24             1:03.41                104%     Q         
            29.68  1:02.20
  20.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                        1:02.28                 525              + 4.32             1:02.80                102%               
            29.58  1:02.28
  21.     MARTINČIČ Naja           03                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.34                 523              + 4.38             1:00.71                 95%               
            29.93  1:02.34
  22.     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                         1:03.21                 502              + 5.25             1:04.15                103%     Q         
            30.42  1:03.21
  23.     VEZENKOVA Maja           04                       PK Kamnik                        1:03.31                 500              + 5.35             1:02.79                 98%               
            30.05  1:03.31
  24.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:03.40                 497              + 5.44             1:02.44                 97%     Q         
            30.86  1:03.40
  25.     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                  1:03.41                 497              + 5.45             1:03.39                100%     R         
            30.55  1:03.41
  26.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.43                 497              + 5.47             1:04.53                103%     R         
            30.23  1:03.43
  27.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:03.49                 495              + 5.53             1:04.20                102%               
            29.76  1:03.49
  28.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     1:03.55                 494              + 5.59             1:04.05                102%               
            30.74  1:03.55
          STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.55                 494              + 5.59             1:03.76                101%               
            30.47  1:03.55
  30.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana                1:03.77                 489              + 5.81             1:06.82                110%               
            30.65  1:03.77
  31.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     1:03.89                 486              + 5.93             1:04.40                102%               
            30.52  1:03.89
          JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       1:03.89                 486              + 5.93             1:05.82                106%               
            30.67  1:03.89
  33.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    1:03.95                 485              + 5.99             1:03.75                 99%               
            30.77  1:03.95
  34.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:04.06                 482              + 6.10             1:03.55                 98%               
            30.50  1:04.06
  35.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.11                 481              + 6.15             1:03.22                 97%               
            31.04  1:04.11
  36.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:04.31                 477              + 6.35             1:05.15                103%               
            30.86  1:04.31
  37.     FELTRIN KOSEC E          04                       PK Branik Maribor                1:04.45                 473              + 6.49             1:04.34                100%               
            30.08  1:04.45
  38.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:04.46                 473              + 6.50             1:02.59                 94%               
            30.90  1:04.46
  39.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.57                 471              + 6.61             1:05.98                104%               
            30.27  1:04.57
  40.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                 1:04.58                 471              + 6.62             1:02.04                 92%               
            30.54  1:04.58
  41.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                         1:04.60                 470              + 6.64             1:05.18                102%               
            30.45  1:04.60
  42.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.68                 468              + 6.72             1:05.58                103%               
            31.18  1:04.68
  43.     BRAČUN Elizabet          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:05.02                 461              + 7.06             1:04.05                 97%               
            30.65  1:05.02
  44.     ČURILA Lara              03                       PK Branik Maribor                1:05.08                 460              + 7.12             1:05.76                102%               
            31.32  1:05.08
  45.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:05.12                 459              + 7.16             1:05.52                101%               
            30.73  1:05.12
  46.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.13                 459              + 7.17             1:07.47                107%               
            31.59  1:05.13
  47.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:05.16                 458              + 7.20             1:05.89                102%               
            31.08  1:05.16
  48.     ILAR Lina                04                       PK Ljubljana                     1:05.37                 454              + 7.41             1:05.74                101%               
            31.05  1:05.37
  49.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.39                 453              + 7.43             1:04.25                 97%               
            31.57  1:05.39
  50.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       1:06.07                 439              + 8.11             1:06.72                102%               
            32.04  1:06.07
  51.     CAMLEK Neca              04                       PK Triglav Kranj                 1:06.09                 439              + 8.13             1:06.92                103%               
            31.46  1:06.09
  52.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:06.22                 436              + 8.26             1:06.64                101%               
            32.01  1:06.22
  53.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.26                 436              + 8.30             1:07.01                102%               
            31.05  1:06.26
  54.     TEKAVČIČ Neža            03                       PK Kamnik                        1:06.28                 435              + 8.32             1:06.74                101%               
            30.78  1:06.28
  55.     GOLČMAN Lana             04                       DVŠ Posejdon Celje               1:06.31                 435              + 8.35             1:07.35                103%               
            31.81  1:06.31
  56.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.53                 430              + 8.57             1:05.35                 96%               
            32.21  1:06.53
  57.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.71                 427              + 8.75             1:05.89                 98%               
            31.62  1:06.71
  58.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 1:06.80                 425              + 8.84             1:08.04                104%               
            32.01  1:06.80
  59.     ŠPEGELJ Maja             04                       PK Neptun Celje                  1:06.95                 422              + 8.99             1:06.66                 99%               
            31.82  1:06.95
  60.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:07.03                 421              + 9.07             1:06.30                 98%               
            31.24  1:07.03
  61.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                     1:07.63                 410              + 9.67             1:05.14                 93%               
            32.47  1:07.63
  62.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:08.08                 402             + 10.12             1:09.03                103%               
            32.28  1:08.08
  63.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     1:08.49                 394             + 10.53             1:05.83                 92%               
            32.36  1:08.49
  64.     LOPERT GOMBOC K          05                       PK Zdravilišče Raden             1:08.67                 391             + 10.71             1:08.97                101%               
            32.88  1:08.67
  65.     PIRJEVEC Reina           05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:09.13                 384             + 11.17             1:07.59                 96%               
            32.61  1:09.13
  66.     BOLHA STOISAVLJ          06                       PK Neptun Celje                  1:09.80                 373             + 11.84             1:08.22                 96%               
            32.02  1:09.80
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     PŠENIČNIK Tiara          03                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
  DNS     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.81  KLANČAR Neža                                                                               Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                      58.89                 621                                   57.96                 97%     Q         
            28.25    58.89
   2.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           59.83                 592              + 0.94             1:00.95                104%     Q         
            28.62    59.83
   3.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:00.70                 567              + 1.81               59.92                 97%     R         
            28.84  1:00.70
   4.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:01.75                 538              + 2.86             1:00.32                 95%     ?         
            29.78  1:01.75
   5.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.10                 529              + 3.21             1:03.57                105%     Q         
            30.28  1:02.10
   6.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       1:02.20                 527              + 3.31             1:03.41                104%     Q         
            29.68  1:02.20
   7.     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                         1:03.21                 502              + 4.32             1:04.15                103%     Q         
            30.42  1:03.21
   8.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:03.40                 497              + 4.51             1:02.44                 97%     Q         
            30.86  1:03.40
   9.     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                  1:03.41                 497              + 4.52             1:03.39                100%     R         
            30.55  1:03.41
  10.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.43                 497              + 4.54             1:04.53                103%     R         
            30.23  1:03.43
  11.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:03.49                 495              + 4.60             1:04.20                102%               
            29.76  1:03.49
  12.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     1:03.55                 494              + 4.66             1:04.05                102%               
            30.74  1:03.55
  13.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana                1:03.77                 489              + 4.88             1:06.82                110%               
            30.65  1:03.77
  14.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     1:03.89                 486              + 5.00             1:04.40                102%               
            30.52  1:03.89
          JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       1:03.89                 486              + 5.00             1:05.82                106%               
            30.67  1:03.89
  16.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    1:03.95                 485              + 5.06             1:03.75                 99%               
            30.77  1:03.95
  17.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:04.06                 482              + 5.17             1:03.55                 98%               
            30.50  1:04.06
  18.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                   1:04.31                 477              + 5.42             1:05.15                103%               
            30.86  1:04.31
  19.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:04.46                 473              + 5.57             1:02.59                 94%               
            30.90  1:04.46
  20.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.57                 471              + 5.68             1:05.98                104%               
            30.27  1:04.57
  21.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                         1:04.60                 470              + 5.71             1:05.18                102%               
            30.45  1:04.60
  22.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.68                 468              + 5.79             1:05.58                103%               
            31.18  1:04.68
  23.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:05.12                 459              + 6.23             1:05.52                101%               
            30.73  1:05.12
  24.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.13                 459              + 6.24             1:07.47                107%               
            31.59  1:05.13
  25.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:05.16                 458              + 6.27             1:05.89                102%               
            31.08  1:05.16
  26.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.39                 453              + 6.50             1:04.25                 97%               
            31.57  1:05.39
  27.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       1:06.07                 439              + 7.18             1:06.72                102%               
            32.04  1:06.07
  28.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:06.22                 436              + 7.33             1:06.64                101%               
            32.01  1:06.22
  29.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.53                 430              + 7.64             1:05.35                 96%               
            32.21  1:06.53
  30.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.71                 427              + 7.82             1:05.89                 98%               
            31.62  1:06.71
  31.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 1:06.80                 425              + 7.91             1:08.04                104%               
            32.01  1:06.80
  32.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:07.03                 421              + 8.14             1:06.30                 98%               
            31.24  1:07.03
  33.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                     1:07.63                 410              + 8.74             1:05.14                 93%               
            32.47  1:07.63
  34.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:08.08                 402              + 9.19             1:09.03                103%               
            32.28  1:08.08
  35.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     1:08.49                 394              + 9.60             1:05.83                 92%               
            32.36  1:08.49
  36.     LOPERT GOMBOC K          05                       PK Zdravilišče Raden             1:08.67                 391              + 9.78             1:08.97                101%               
            32.88  1:08.67
  37.     PIRJEVEC Reina           05                       ŠD Delfin Ljubljana              1:09.13                 384             + 10.24             1:07.59                 96%               
            32.61  1:09.13
  38.     BOLHA STOISAVLJ          06                       PK Neptun Celje                  1:09.80                 373             + 10.91             1:08.22                 96%               
            32.02  1:09.80
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     GARTNER Gia              06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ Peter                                                                               Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ Peter                                                                               Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ Aleks                                                                             Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:07.43                 636                                 2:07.63                100%     Q         
            28.07    59.70  1:37.63  2:07.43
   2.     POGAČAR Žan              96                       PK Radovljica                    2:07.73                 632              + 0.30             2:11.52                106%     Q         
            27.53    59.27  1:37.98  2:07.73
   3.     MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                 2:08.06                 627              + 0.63             2:03.51                 93%     Q         
            27.44  1:00.49  1:37.24  2:08.06
   4.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 2:08.81                 616              + 1.38             2:06.55                 97%     Q         
            27.89  1:01.01  1:37.58  2:08.81
   5.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                2:09.11                 612              + 1.68             2:07.67                 98%     Q         
            27.43  1:00.69  1:40.10  2:09.11
   6.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                       2:09.23                 610              + 1.80             2:10.89                103%     Q         
            28.19  1:00.78  1:38.74  2:09.23
   7.     TOMAN Jan                99                       PK Branik Maribor                2:09.86                 601              + 2.43             2:08.01                 97%     Q         
            28.12  1:01.99  1:39.87  2:09.86
   8.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.59                 591              + 3.16             2:13.23                104%     Q         
            28.47  1:01.93  1:40.12  2:10.59
   9.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 2:11.08                 585              + 3.65             2:13.47                104%     R         
            29.15  1:02.77  1:41.42  2:11.08
  10.     KUKEC Nejc               01                       PK Ilirija Ljubljana             2:11.28                 582              + 3.85             2:13.21                103%     R         
            27.37  1:01.24  1:39.34  2:11.28
  11.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:11.57                 578              + 4.14             2:16.23                107%     Q         
            29.15  1:01.37  1:40.84  2:11.57
  12.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                   2:13.08                 559              + 5.65             2:10.55                 96%     Q         
            29.37  1:03.38  1:40.62  2:13.08
  13.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:13.76                 550              + 6.33             2:16.19                104%     R         
            28.54  1:02.73  1:42.61  2:13.76
  14.     ŠINTLER Žiga             01                       PK Rudar Trbovlje                2:16.65                 516              + 9.22             2:18.36                103%               
            28.88  1:04.26  1:43.97  2:16.65
  15.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:17.63                 505             + 10.20             2:21.07                105%     R         
            29.86  1:04.59  1:45.92  2:17.63
  16.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:17.65                 505             + 10.22             2:18.37                101%     Q         
            30.07  1:06.14  1:44.99  2:17.65
  17.     PEČAR Rok                01                       PK Radovljica                    2:19.07                 489             + 11.64             2:16.12                 96%               
            29.62  1:05.04  1:47.96  2:19.07
  18.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:19.26                 487             + 11.83             2:27.43                112%     Q         
            29.93  1:04.82  1:46.28  2:19.26
  19.     ŠINTLER Tilen            98                       PK Rudar Trbovlje                2:19.46                 485             + 12.03             2:20.13                101%               
            28.12  1:02.82  1:44.38  2:19.46
  20.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:20.64                 473             + 13.21             2:19.66                 99%     Q         
            30.35  1:05.75  1:47.28  2:20.64
  21.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  2:21.21                 467             + 13.78             2:28.11                110%     Q         
            32.24  1:08.55  1:46.71  2:21.21
  22.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         2:21.40                 466             + 13.97             2:24.13                104%     R         
            30.26  1:08.54  1:48.22  2:21.40
  23.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:21.91                 461             + 14.48             2:16.70                 93%     R         
            31.54  1:07.69  1:47.87  2:21.91
  24.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:22.02                 459             + 14.59             2:26.60                107%               
            30.18  1:07.38  1:49.58  2:22.02
  25.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         2:22.34                 456             + 14.91             2:26.06                105%               
            28.66  1:05.93  1:49.35  2:22.34
  26.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:25.50                 427             + 18.07             2:26.13                101%               
            29.92  1:07.19  1:53.53  2:25.50
  27.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:26.09                 422             + 18.66             2:25.75                100%               
            30.38  1:08.25  1:52.91  2:26.09
  28.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:26.80                 416             + 19.37             2:27.56                101%               
            31.57  1:08.24  1:52.76  2:26.80
  29.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 2:27.15                 413             + 19.72             2:26.27                 99%               
            31.45  1:11.15  1:54.73  2:27.15
          SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        2:27.15                 413             + 19.72             2:29.29                103%               
            33.56  1:09.71  1:54.81  2:27.15
  31.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:27.51                 410             + 20.08             2:26.49                 99%               
            30.84  1:08.85  1:54.10  2:27.51
  32.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       2:28.01                 406             + 20.58             2:27.50                 99%               
            30.80  1:09.26  1:55.71  2:28.01
  33.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    2:28.54                 402             + 21.11             2:34.11                108%               
            32.25  1:12.88  1:55.80  2:28.54
  34.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     2:31.76                 376             + 24.33             2:30.65                 99%               
            32.28  1:13.14  1:56.03  2:31.76
  35.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:35.31                 351             + 27.88             2:32.31                 96%               
            31.58  1:11.58  1:59.11  2:35.31
  36.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       2:35.52                 350             + 28.09             2:36.54                101%               
            32.32  1:13.37  2:01.23  2:35.52
  37.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:35.68                 349             + 28.25             2:36.27                101%               
            33.43  1:14.13  2:03.49  2:35.68
  DNS     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                    Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ Peter                                                                               Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ Peter                                                                               Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ Aleks                                                                             Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:07.43                 636                                 2:07.63                100%     Q         
            28.07    59.70  1:37.63  2:07.43
   2.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 2:08.81                 616              + 1.38             2:06.55                 97%     Q         
            27.89  1:01.01  1:37.58  2:08.81
   3.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                2:09.11                 612              + 1.68             2:07.67                 98%     Q         
            27.43  1:00.69  1:40.10  2:09.11
   4.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                       2:09.23                 610              + 1.80             2:10.89                103%     Q         
            28.19  1:00.78  1:38.74  2:09.23
   5.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.59                 591              + 3.16             2:13.23                104%     Q         
            28.47  1:01.93  1:40.12  2:10.59
   6.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 2:11.08                 585              + 3.65             2:13.47                104%     R         
            29.15  1:02.77  1:41.42  2:11.08
   7.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:11.57                 578              + 4.14             2:16.23                107%     Q         
            29.15  1:01.37  1:40.84  2:11.57
   8.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                   2:13.08                 559              + 5.65             2:10.55                 96%     Q         
            29.37  1:03.38  1:40.62  2:13.08
   9.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:13.76                 550              + 6.33             2:16.19                104%     R         
            28.54  1:02.73  1:42.61  2:13.76
  10.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:17.63                 505             + 10.20             2:21.07                105%     R         
            29.86  1:04.59  1:45.92  2:17.63
  11.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:17.65                 505             + 10.22             2:18.37                101%     Q         
            30.07  1:06.14  1:44.99  2:17.65
  12.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:19.26                 487             + 11.83             2:27.43                112%     Q         
            29.93  1:04.82  1:46.28  2:19.26
  13.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:20.64                 473             + 13.21             2:19.66                 99%     Q         
            30.35  1:05.75  1:47.28  2:20.64
  14.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  2:21.21                 467             + 13.78             2:28.11                110%     Q         
            32.24  1:08.55  1:46.71  2:21.21
  15.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         2:21.40                 466             + 13.97             2:24.13                104%     R         
            30.26  1:08.54  1:48.22  2:21.40
  16.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:21.91                 461             + 14.48             2:16.70                 93%     R         
            31.54  1:07.69  1:47.87  2:21.91
  17.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:22.02                 459             + 14.59             2:26.60                107%               
            30.18  1:07.38  1:49.58  2:22.02
  18.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         2:22.34                 456             + 14.91             2:26.06                105%               
            28.66  1:05.93  1:49.35  2:22.34
  19.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:25.50                 427             + 18.07             2:26.13                101%               
            29.92  1:07.19  1:53.53  2:25.50
  20.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:26.09                 422             + 18.66             2:25.75                100%               
            30.38  1:08.25  1:52.91  2:26.09
  21.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:26.80                 416             + 19.37             2:27.56                101%               
            31.57  1:08.24  1:52.76  2:26.80
  22.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 2:27.15                 413             + 19.72             2:26.27                 99%               
            31.45  1:11.15  1:54.73  2:27.15
          SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        2:27.15                 413             + 19.72             2:29.29                103%               
            33.56  1:09.71  1:54.81  2:27.15
  24.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:27.51                 410             + 20.08             2:26.49                 99%               
            30.84  1:08.85  1:54.10  2:27.51
  25.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       2:28.01                 406             + 20.58             2:27.50                 99%               
            30.80  1:09.26  1:55.71  2:28.01
  26.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    2:28.54                 402             + 21.11             2:34.11                108%               
            32.25  1:12.88  1:55.80  2:28.54
  27.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     2:31.76                 376             + 24.33             2:30.65                 99%               
            32.28  1:13.14  1:56.03  2:31.76
  28.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:35.31                 351             + 27.88             2:32.31                 96%               
            31.58  1:11.58  1:59.11  2:35.31
  29.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       2:35.52                 350             + 28.09             2:36.54                101%               
            32.32  1:13.37  2:01.23  2:35.52
  30.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:35.68                 349             + 28.25             2:36.27                101%               
            33.43  1:14.13  2:03.49  2:35.68
  DNS     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ Peter                                                                               Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ Peter                                                                               Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ Aleks                                                                             Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                       2:09.23                 610                                 2:10.89                103%     Q         
            28.19  1:00.78  1:38.74  2:09.23
   2.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:11.57                 578              + 2.34             2:16.23                107%     Q         
            29.15  1:01.37  1:40.84  2:11.57
   3.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:13.76                 550              + 4.53             2:16.19                104%     R         
            28.54  1:02.73  1:42.61  2:13.76
   4.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:17.63                 505              + 8.40             2:21.07                105%     R         
            29.86  1:04.59  1:45.92  2:17.63
   5.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:17.65                 505              + 8.42             2:18.37                101%     Q         
            30.07  1:06.14  1:44.99  2:17.65
   6.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:19.26                 487             + 10.03             2:27.43                112%     Q         
            29.93  1:04.82  1:46.28  2:19.26
   7.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:20.64                 473             + 11.41             2:19.66                 99%     Q         
            30.35  1:05.75  1:47.28  2:20.64
   8.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  2:21.21                 467             + 11.98             2:28.11                110%     Q         
            32.24  1:08.55  1:46.71  2:21.21
   9.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         2:21.40                 466             + 12.17             2:24.13                104%     R         
            30.26  1:08.54  1:48.22  2:21.40
  10.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:21.91                 461             + 12.68             2:16.70                 93%     R         
            31.54  1:07.69  1:47.87  2:21.91
  11.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:22.02                 459             + 12.79             2:26.60                107%               
            30.18  1:07.38  1:49.58  2:22.02
  12.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         2:22.34                 456             + 13.11             2:26.06                105%               
            28.66  1:05.93  1:49.35  2:22.34
  13.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:25.50                 427             + 16.27             2:26.13                101%               
            29.92  1:07.19  1:53.53  2:25.50
  14.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:26.09                 422             + 16.86             2:25.75                100%               
            30.38  1:08.25  1:52.91  2:26.09
  15.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:26.80                 416             + 17.57             2:27.56                101%               
            31.57  1:08.24  1:52.76  2:26.80
  16.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 2:27.15                 413             + 17.92             2:26.27                 99%               
            31.45  1:11.15  1:54.73  2:27.15
          SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        2:27.15                 413             + 17.92             2:29.29                103%               
            33.56  1:09.71  1:54.81  2:27.15
  18.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:27.51                 410             + 18.28             2:26.49                 99%               
            30.84  1:08.85  1:54.10  2:27.51
  19.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       2:28.01                 406             + 18.78             2:27.50                 99%               
            30.80  1:09.26  1:55.71  2:28.01
  20.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    2:28.54                 402             + 19.31             2:34.11                108%               
            32.25  1:12.88  1:55.80  2:28.54
  21.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     2:31.76                 376             + 22.53             2:30.65                 99%               
            32.28  1:13.14  1:56.03  2:31.76
  22.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:35.31                 351             + 26.08             2:32.31                 96%               
            31.58  1:11.58  1:59.11  2:35.31
  23.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       2:35.52                 350             + 26.29             2:36.54                101%               
            32.32  1:13.37  2:01.23  2:35.52
  24.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:35.68                 349             + 26.45             2:36.27                101%               
            33.43  1:14.13  2:03.49  2:35.68
  DNS     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR Alenka                                                                              Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     RANT Erin                02                       PK Kranj                         2:18.94                 674                                 2:17.49                 98%     Q         
            30.56  1:06.15  1:46.75  2:18.94
   2.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             2:20.12                 657              + 1.18             2:21.75                102%     Q         
            30.83  1:07.58  1:46.99  2:20.12
   3.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 2:22.67                 623              + 3.73             2:17.95                 93%     Q         
            31.66  1:06.89  1:48.70  2:22.67
   4.     MARČUN Manca             02                       PK Radovljica                    2:24.46                 600              + 5.52             2:17.69                 91%     Q         
            31.33  1:08.28  1:50.16  2:24.46
   5.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                 2:24.85                 595              + 5.91             2:25.82                101%     Q         
            31.01  1:08.88  1:51.97  2:24.85
   6.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     2:25.49                 587              + 6.55             2:23.61                 97%     Q         
            31.43  1:09.04  1:51.16  2:25.49
   7.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 2:25.95                 582              + 7.01             2:23.58                 97%     Q         
            31.25  1:08.77  1:52.16  2:25.95
   8.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:26.27                 578              + 7.33             2:24.67                 98%     Q         
            31.17  1:08.36  1:53.07  2:26.27
   9.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             2:27.44                 564              + 8.50             2:26.26                 98%     R         
            32.66  1:10.12  1:52.92  2:27.44
  10.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan             2:27.94                 558              + 9.00             2:27.60                100%     R         
            32.53  1:10.84  1:53.49  2:27.94
  11.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                2:28.46                 553              + 9.52             2:29.68                102%     Q         
            31.58  1:10.47  1:53.22  2:28.46
  12.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:30.03                 535             + 11.09             2:32.46                103%     R         
            31.68  1:10.40  1:55.41  2:30.03
  13.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         2:30.49                 530             + 11.55             2:30.32                100%     R         
            32.90  1:13.01  1:56.17  2:30.49
  14.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:31.95                 515             + 13.01             2:32.12                100%     Q         
            33.27  1:11.79  1:55.99  2:31.95
  15.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:32.19                 513             + 13.25             2:36.98                106%               
            32.39  1:10.67  1:57.34  2:32.19
  16.     KLJUČANIN Sara           04                       PK Triglav Kranj                 2:32.48                 510             + 13.54             2:32.14                100%               
            33.23  1:12.44  1:56.70  2:32.48
  17.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:32.62                 509             + 13.68             2:32.28                100%     Q         
            33.60  1:11.96  1:56.83  2:32.62
  18.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:33.56                 499             + 14.62             2:32.04                 98%     Q         
            32.54  1:11.90  1:57.97  2:33.56
  19.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     2:34.35                 492             + 15.41             2:32.37                 97%     Q         
            33.40  1:12.41  1:57.70  2:34.35
  20.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:35.25                 483             + 16.31             2:38.62                104%     Q         
            33.61  1:12.39  1:59.50  2:35.25
  21.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 2:35.50                 481             + 16.56             2:36.48                101%     R         
            33.57  1:14.04  1:58.53  2:35.50
  22.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       2:36.91                 468             + 17.97             2:42.22                107%     R         
            32.86  1:11.80  2:00.05  2:36.91
  23.     STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:37.97                 459             + 19.03             2:39.34                102%               
            34.90  1:15.19  2:02.72  2:37.97
  24.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                         2:37.98                 458             + 19.04             2:40.55                103%               
            33.61  1:15.37  2:00.51  2:37.98
  25.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:38.12                 457             + 19.18             2:30.33                 90%               
            34.88  1:14.89  2:02.68  2:38.12
  26.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:39.00                 450             + 20.06             2:42.71                105%               
            34.73  1:14.42  2:01.62  2:39.00
  27.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        2:40.21                 440             + 21.27             2:37.18                 96%               
            35.17  1:15.34  2:02.65  2:40.21
  28.     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                         2:40.30                 439             + 21.36             2:40.37                100%               
            34.51  1:13.13  2:04.15  2:40.30
  29.     JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       2:40.70                 436             + 21.76             2:40.37                100%               
            33.49  1:15.89  2:03.49  2:40.70
  30.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 2:42.59                 421             + 23.65             2:46.05                104%               
            35.48  1:17.19  2:05.99  2:42.59
  31.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                 2:43.05                 417             + 24.11             2:38.85                 95%               
            33.71  1:15.18  2:05.34  2:43.05
  32.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                       2:43.12                 416             + 24.18             2:47.98                106%               
            34.75  1:17.79  2:04.46  2:43.12
  33.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 2:43.27                 415             + 24.33             2:42.78                 99%               
            35.95  1:16.88  2:05.60  2:43.27
  34.     DI LENARDO Ana           04                       PK Triglav Kranj                 2:43.28                 415             + 24.34             2:42.39                 99%               
            35.77  1:15.76  2:04.74  2:43.28
  35.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                         2:46.26                 393             + 27.32             2:44.98                 98%               
            38.28  1:20.74  2:09.58  2:46.26
  36.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 2:47.27                 386             + 28.33             2:50.81                104%               
            35.81  1:18.10  2:07.48  2:47.27
  37.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:47.85                 382             + 28.91             2:46.72                 99%               
            35.98  1:17.12  2:06.82  2:47.85
  38.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     2:48.05                 381             + 29.11             2:42.00                 93%               
            35.44  1:19.44  2:11.19  2:48.05
  39.     RABIČ Rafaela            01                       PK Radovljica                    2:48.77                 376             + 29.83             2:39.52                 89%               
            36.54  1:22.68  2:10.91  2:48.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                 Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR Alenka                                                                              Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             2:20.12                 657                                 2:21.75                102%     Q         
            30.83  1:07.58  1:46.99  2:20.12
   2.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                 2:24.85                 595              + 4.73             2:25.82                101%     Q         
            31.01  1:08.88  1:51.97  2:24.85
   3.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     2:25.49                 587              + 5.37             2:23.61                 97%     Q         
            31.43  1:09.04  1:51.16  2:25.49
   4.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 2:25.95                 582              + 5.83             2:23.58                 97%     Q         
            31.25  1:08.77  1:52.16  2:25.95
   5.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:26.27                 578              + 6.15             2:24.67                 98%     Q         
            31.17  1:08.36  1:53.07  2:26.27
   6.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             2:27.44                 564              + 7.32             2:26.26                 98%     R         
            32.66  1:10.12  1:52.92  2:27.44
   7.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan             2:27.94                 558              + 7.82             2:27.60                100%     R         
            32.53  1:10.84  1:53.49  2:27.94
   8.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                2:28.46                 553              + 8.34             2:29.68                102%     Q         
            31.58  1:10.47  1:53.22  2:28.46
   9.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:30.03                 535              + 9.91             2:32.46                103%     R         
            31.68  1:10.40  1:55.41  2:30.03
  10.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         2:30.49                 530             + 10.37             2:30.32                100%     R         
            32.90  1:13.01  1:56.17  2:30.49
  11.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:31.95                 515             + 11.83             2:32.12                100%     Q         
            33.27  1:11.79  1:55.99  2:31.95
  12.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:32.19                 513             + 12.07             2:36.98                106%               
            32.39  1:10.67  1:57.34  2:32.19
  13.     KLJUČANIN Sara           04                       PK Triglav Kranj                 2:32.48                 510             + 12.36             2:32.14                100%               
            33.23  1:12.44  1:56.70  2:32.48
  14.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:32.62                 509             + 12.50             2:32.28                100%     Q         
            33.60  1:11.96  1:56.83  2:32.62
  15.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:33.56                 499             + 13.44             2:32.04                 98%     Q         
            32.54  1:11.90  1:57.97  2:33.56
  16.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     2:34.35                 492             + 14.23             2:32.37                 97%     Q         
            33.40  1:12.41  1:57.70  2:34.35
  17.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:35.25                 483             + 15.13             2:38.62                104%     Q         
            33.61  1:12.39  1:59.50  2:35.25
  18.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 2:35.50                 481             + 15.38             2:36.48                101%     R         
            33.57  1:14.04  1:58.53  2:35.50
  19.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       2:36.91                 468             + 16.79             2:42.22                107%     R         
            32.86  1:11.80  2:00.05  2:36.91
  20.     STOJKOVIČ Katja          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:37.97                 459             + 17.85             2:39.34                102%               
            34.90  1:15.19  2:02.72  2:37.97
  21.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                         2:37.98                 458             + 17.86             2:40.55                103%               
            33.61  1:15.37  2:00.51  2:37.98
  22.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:38.12                 457             + 18.00             2:30.33                 90%               
            34.88  1:14.89  2:02.68  2:38.12
  23.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:39.00                 450             + 18.88             2:42.71                105%               
            34.73  1:14.42  2:01.62  2:39.00
  24.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        2:40.21                 440             + 20.09             2:37.18                 96%               
            35.17  1:15.34  2:02.65  2:40.21
  25.     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                         2:40.30                 439             + 20.18             2:40.37                100%               
            34.51  1:13.13  2:04.15  2:40.30
  26.     JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       2:40.70                 436             + 20.58             2:40.37                100%               
            33.49  1:15.89  2:03.49  2:40.70
  27.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 2:42.59                 421             + 22.47             2:46.05                104%               
            35.48  1:17.19  2:05.99  2:42.59
  28.     BRODER Mirna             03                       PK Triglav Kranj                 2:43.05                 417             + 22.93             2:38.85                 95%               
            33.71  1:15.18  2:05.34  2:43.05
  29.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                       2:43.12                 416             + 23.00             2:47.98                106%               
            34.75  1:17.79  2:04.46  2:43.12
  30.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 2:43.27                 415             + 23.15             2:42.78                 99%               
            35.95  1:16.88  2:05.60  2:43.27
  31.     DI LENARDO Ana           04                       PK Triglav Kranj                 2:43.28                 415             + 23.16             2:42.39                 99%               
            35.77  1:15.76  2:04.74  2:43.28
  32.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                         2:46.26                 393             + 26.14             2:44.98                 98%               
            38.28  1:20.74  2:09.58  2:46.26
  33.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 2:47.27                 386             + 27.15             2:50.81                104%               
            35.81  1:18.10  2:07.48  2:47.27
  34.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:47.85                 382             + 27.73             2:46.72                 99%               
            35.98  1:17.12  2:06.82  2:47.85
  35.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     2:48.05                 381             + 27.93             2:42.00                 93%               
            35.44  1:19.44  2:11.19  2:48.05


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                             Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR Alenka                                                                              Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             2:27.44                 564                                 2:26.26                 98%     R         
            32.66  1:10.12  1:52.92  2:27.44
   2.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:30.03                 535              + 2.59             2:32.46                103%     R         
            31.68  1:10.40  1:55.41  2:30.03
   3.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         2:30.49                 530              + 3.05             2:30.32                100%     R         
            32.90  1:13.01  1:56.17  2:30.49
   4.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:31.95                 515              + 4.51             2:32.12                100%     Q         
            33.27  1:11.79  1:55.99  2:31.95
   5.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:32.62                 509              + 5.18             2:32.28                100%     Q         
            33.60  1:11.96  1:56.83  2:32.62
   6.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:33.56                 499              + 6.12             2:32.04                 98%     Q         
            32.54  1:11.90  1:57.97  2:33.56
   7.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     2:34.35                 492              + 6.91             2:32.37                 97%     Q         
            33.40  1:12.41  1:57.70  2:34.35
   8.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:35.25                 483              + 7.81             2:38.62                104%     Q         
            33.61  1:12.39  1:59.50  2:35.25
   9.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 2:35.50                 481              + 8.06             2:36.48                101%     R         
            33.57  1:14.04  1:58.53  2:35.50
  10.     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                       2:36.91                 468              + 9.47             2:42.22                107%     R         
            32.86  1:11.80  2:00.05  2:36.91
  11.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:38.12                 457             + 10.68             2:30.33                 90%               
            34.88  1:14.89  2:02.68  2:38.12
  12.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:39.00                 450             + 11.56             2:42.71                105%               
            34.73  1:14.42  2:01.62  2:39.00
  13.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        2:40.21                 440             + 12.77             2:37.18                 96%               
            35.17  1:15.34  2:02.65  2:40.21
  14.     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                         2:40.30                 439             + 12.86             2:40.37                100%               
            34.51  1:13.13  2:04.15  2:40.30
  15.     JOVAN Ema                05                       PK Velenje                       2:40.70                 436             + 13.26             2:40.37                100%               
            33.49  1:15.89  2:03.49  2:40.70
  16.     PERKO Neja               05                       PK Triglav Kranj                 2:42.59                 421             + 15.15             2:46.05                104%               
            35.48  1:17.19  2:05.99  2:42.59
  17.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                       2:43.12                 416             + 15.68             2:47.98                106%               
            34.75  1:17.79  2:04.46  2:43.12
  18.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 2:43.27                 415             + 15.83             2:42.78                 99%               
            35.95  1:16.88  2:05.60  2:43.27
  19.     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                         2:46.26                 393             + 18.82             2:44.98                 98%               
            38.28  1:20.74  2:09.58  2:46.26
  20.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 2:47.27                 386             + 19.83             2:50.81                104%               
            35.81  1:18.10  2:07.48  2:47.27
  21.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:47.85                 382             + 20.41             2:46.72                 99%               
            35.98  1:17.12  2:06.82  2:47.85
  22.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     2:48.05                 381             + 20.61             2:42.00                 93%               
            35.44  1:19.44  2:11.19  2:48.05



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS Peter John                                                                          Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS Peter John                                                                          Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK Matic                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     STEVENS Peter J          95                       PK Triglav Kranj                   27.01                 816                                   26.15                 94%     Q         
   2.     MARKIČ Matjaž            83                       PK Koper                           28.82                 672              + 1.81               28.01                 94%     Q         
   3.     KNEZ Lovro               02                       PK Fužinar Ravne                   28.85                 670              + 1.84               28.73                 99%     Q         
   4.     HROVAT Erik              01                       ŠD Delfin Ljubljana                28.88                 668              + 1.87               29.72                106%     Q         
   5.     ŠTEHARNIK Dejan          00                       PK Fužinar Ravne                   28.90                 666              + 1.89               28.62                 98%     Q         
   6.     MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                   29.03                 658              + 2.02               28.65                 97%     Q         
   7.     ŠINTLER Žiga             01                       PK Rudar Trbovlje                  29.59                 621              + 2.58               29.79                101%     Q         
   8.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                   29.76                 610              + 2.75               29.98                101%     Q         
   9.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                     29.79                 608              + 2.78               29.50                 98%     R         
  10.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                   29.91                 601              + 2.90               30.65                105%     R         
  11.     MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                   29.94                 599              + 2.93               29.70                 98%     Q         
  12.     KUKEC Nejc               01                       PK Ilirija Ljubljana               30.46                 569              + 3.45               30.88                103%               
  13.     GUSEL Tadej              00                       PK Branik Maribor                  30.49                 567              + 3.48               29.89                 96%               
  14.     FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan               30.61                 561              + 3.60               30.46                 99%     Q         
  15.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          30.71                 555              + 3.70               31.05                102%     Q         
  16.     ŠINTLER Tilen            98                       PK Rudar Trbovlje                  30.72                 555              + 3.71               30.93                101%               
  17.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                     30.81                 550              + 3.80               30.56                 98%     Q         
  18.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                       30.87                 547              + 3.86               30.92                100%     R         
  19.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan               30.94                 543              + 3.93               31.10                101%     R         
  20.     VODENIK Jan              03                       PK Neptun Celje                    31.21                 529              + 4.20               31.24                100%               
  21.     KELAIDIS Luka            03                       PK Fužinar Ravne                   31.28                 525              + 4.27               31.23                100%               
  22.     ŠPRUK Nik Jan            01                       PK Ljubljana                       31.38                 520              + 4.37               31.35                100%               
  23.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               31.39                 520              + 4.38               33.58                114%     Q         
  24.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                   31.41                 519              + 4.40               32.55                107%               
  25.     GOLOBIČ Tim              02                       PK Ilirija Ljubljana               31.58                 511              + 4.57               31.62                100%               
  26.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan               31.63                 508              + 4.62               31.70                100%     Q         
  27.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                     31.74                 503              + 4.73               32.30                104%               
  28.     KLEMENC Matic            03                       PK Ljubljana                       31.83                 499              + 4.82               30.75                 93%               
          KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan               31.83                 499              + 4.82               32.49                104%               
  30.     MESEC Žiga               00                       ŠD Delfin Ljubljana                31.89                 496              + 4.88               30.48                 91%               
  31.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                   32.03                 489              + 5.02               32.15                101%               
  32.     ŠTERN Timotej            03                       PD Maribor                         32.05                 488              + 5.04               31.89                 99%               
  33.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                         32.09                 487              + 5.08               32.65                104%     Q         
  34.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                    32.32                 476              + 5.31               32.40                100%     Q         
  35.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                           32.42                 472              + 5.41               33.49                107%               
  36.     JEZERC Tevž              02                       PK Olimpija Ljubljan               32.61                 464              + 5.60               33.08                103%     ?         
          RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               32.61                 464              + 5.60               32.58                100%     ?         
  38.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               32.62                 463              + 5.61               34.31                111%     Q         
  39.     GOROPEVŠEK Rok           02                       PK Branik Maribor                  32.72                 459              + 5.71               31.97                 95%               
  40.     LOVŠIN Jaka              03                       PK Ribnica                         32.94                 450              + 5.93               33.70                105%               
  41.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                      33.02                 447              + 6.01               33.32                102%     Q         
  42.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                  33.10                 443              + 6.09               32.40                 96%     R         
  43.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                       33.15                 441              + 6.14               32.95                 99%     R         
  44.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                  33.18                 440              + 6.17               33.33                101%               
  45.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                           33.32                 435              + 6.31               33.20                 99%               
  46.     PŠENIČNIK Nejc           03                       PK Radovljica                      33.38                 432              + 6.37               33.89                103%               
  47.     DOLANC Tim               02                       PK Rudar Trbovlje                  33.44                 430              + 6.43               33.66                101%               
  48.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                   33.81                 416              + 6.80               34.47                104%               
  49.     KRUMPAK Enei             02                       PK Biser Piran                     34.03                 408              + 7.02               34.50                103%               
  50.     RIŽNAR Miha              03                       PK Branik Maribor                  34.18                 403              + 7.17               34.57                102%               
  51.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                     34.24                 401              + 7.23               34.96                104%               
  52.     KRŽAN Peter              02                       PK Celulozar Krško                 34.29                 399              + 7.28               34.50                101%               
  53.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                       34.56                 389              + 7.55               33.14                 92%               
  54.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana                34.69                 385              + 7.68               34.94                101%               
  55.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                  34.75                 383              + 7.74               34.90                101%               
          ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                      34.75                 383              + 7.74               34.60                 99%               
          VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                      34.75                 383              + 7.74               35.63                105%               
  58.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                  34.77                 382              + 7.76               34.84                100%               
  59.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                           34.91                 378              + 7.90               34.96                100%               
  60.     KLEPEC VABIČ Ro          04                       PK Branik Maribor                  34.99                 375              + 7.98               34.92                100%               
  61.     BOGATAJ Fedja            02                       ŠD Riba Ljubljana                  35.09                 372              + 8.08               35.49                102%               
  62.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                   35.10                 372              + 8.09               34.77                 98%               
  63.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana               35.20                 369              + 8.19               34.92                 98%               
  64.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                         35.73                 352              + 8.72               36.00                102%               
  65.     PREBIL Tai               02                       PK Ilirija Ljubljana               35.81                 350              + 8.80               35.76                100%               
  66.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                  36.43                 332              + 9.42               35.87                 97%               
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     OPREŠNIK Anže            03                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                     Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS Peter John                                                                          Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS Peter John                                                                          Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK Matic                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KNEZ Lovro               02                       PK Fužinar Ravne                   28.85                 670                                   28.73                 99%     Q         
   2.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                   29.76                 610              + 0.91               29.98                101%     Q         
   3.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                     29.79                 608              + 0.94               29.50                 98%     R         
   4.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                   29.91                 601              + 1.06               30.65                105%     R         
   5.     MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                   29.94                 599              + 1.09               29.70                 98%     Q         
   6.     FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan               30.61                 561              + 1.76               30.46                 99%     Q         
   7.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          30.71                 555              + 1.86               31.05                102%     Q         
   8.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                     30.81                 550              + 1.96               30.56                 98%     Q         
   9.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                       30.87                 547              + 2.02               30.92                100%     R         
  10.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan               30.94                 543              + 2.09               31.10                101%     R         
  11.     VODENIK Jan              03                       PK Neptun Celje                    31.21                 529              + 2.36               31.24                100%               
  12.     KELAIDIS Luka            03                       PK Fužinar Ravne                   31.28                 525              + 2.43               31.23                100%               
  13.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               31.39                 520              + 2.54               33.58                114%     Q         
  14.     ČELIK Jaka               03                       PK Triglav Kranj                   31.41                 519              + 2.56               32.55                107%               
  15.     GOLOBIČ Tim              02                       PK Ilirija Ljubljana               31.58                 511              + 2.73               31.62                100%               
  16.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan               31.63                 508              + 2.78               31.70                100%     Q         
  17.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                     31.74                 503              + 2.89               32.30                104%               
  18.     KLEMENC Matic            03                       PK Ljubljana                       31.83                 499              + 2.98               30.75                 93%               
          KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan               31.83                 499              + 2.98               32.49                104%               
  20.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                   32.03                 489              + 3.18               32.15                101%               
  21.     ŠTERN Timotej            03                       PD Maribor                         32.05                 488              + 3.20               31.89                 99%               
  22.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                         32.09                 487              + 3.24               32.65                104%     Q         
  23.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                    32.32                 476              + 3.47               32.40                100%     Q         
  24.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                           32.42                 472              + 3.57               33.49                107%               
  25.     JEZERC Tevž              02                       PK Olimpija Ljubljan               32.61                 464              + 3.76               33.08                103%     ?         
          RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               32.61                 464              + 3.76               32.58                100%     ?         
  27.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               32.62                 463              + 3.77               34.31                111%     Q         
  28.     GOROPEVŠEK Rok           02                       PK Branik Maribor                  32.72                 459              + 3.87               31.97                 95%               
  29.     LOVŠIN Jaka              03                       PK Ribnica                         32.94                 450              + 4.09               33.70                105%               
  30.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                      33.02                 447              + 4.17               33.32                102%     Q         
  31.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                  33.10                 443              + 4.25               32.40                 96%     R         
  32.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                       33.15                 441              + 4.30               32.95                 99%     R         
  33.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                  33.18                 440              + 4.33               33.33                101%               
  34.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                           33.32                 435              + 4.47               33.20                 99%               
  35.     PŠENIČNIK Nejc           03                       PK Radovljica                      33.38                 432              + 4.53               33.89                103%               
  36.     DOLANC Tim               02                       PK Rudar Trbovlje                  33.44                 430              + 4.59               33.66                101%               
  37.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                   33.81                 416              + 4.96               34.47                104%               
  38.     KRUMPAK Enei             02                       PK Biser Piran                     34.03                 408              + 5.18               34.50                103%               
  39.     RIŽNAR Miha              03                       PK Branik Maribor                  34.18                 403              + 5.33               34.57                102%               
  40.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                     34.24                 401              + 5.39               34.96                104%               
  41.     KRŽAN Peter              02                       PK Celulozar Krško                 34.29                 399              + 5.44               34.50                101%               
  42.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                       34.56                 389              + 5.71               33.14                 92%               
  43.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana                34.69                 385              + 5.84               34.94                101%               
  44.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                  34.75                 383              + 5.90               34.90                101%               
          ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                      34.75                 383              + 5.90               34.60                 99%               
          VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                      34.75                 383              + 5.90               35.63                105%               
  47.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                  34.77                 382              + 5.92               34.84                100%               
  48.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                           34.91                 378              + 6.06               34.96                100%               
  49.     KLEPEC VABIČ Ro          04                       PK Branik Maribor                  34.99                 375              + 6.14               34.92                100%               
  50.     BOGATAJ Fedja            02                       ŠD Riba Ljubljana                  35.09                 372              + 6.24               35.49                102%               
  51.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                   35.10                 372              + 6.25               34.77                 98%               
  52.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana               35.20                 369              + 6.35               34.92                 98%               
  53.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                         35.73                 352              + 6.88               36.00                102%               
  54.     PREBIL Tai               02                       PK Ilirija Ljubljana               35.81                 350              + 6.96               35.76                100%               
  55.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                  36.43                 332              + 7.58               35.87                 97%               
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     OPREŠNIK Anže            03                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                 Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS Peter John                                                                          Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS Peter John                                                                          Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK Matic                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                       30.87                 547                                   30.92                100%     R         
   2.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               31.39                 520              + 0.52               33.58                114%     Q         
   3.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan               31.63                 508              + 0.76               31.70                100%     Q         
   4.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                         32.09                 487              + 1.22               32.65                104%     Q         
   5.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                    32.32                 476              + 1.45               32.40                100%     Q         
   6.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               32.61                 464              + 1.74               32.58                100%     ?         
   7.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               32.62                 463              + 1.75               34.31                111%     Q         
   8.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                      33.02                 447              + 2.15               33.32                102%     Q         
   9.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                  33.10                 443              + 2.23               32.40                 96%     R         
  10.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                       33.15                 441              + 2.28               32.95                 99%     R         
  11.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                  33.18                 440              + 2.31               33.33                101%               
  12.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                           33.32                 435              + 2.45               33.20                 99%               
  13.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                       34.56                 389              + 3.69               33.14                 92%               
  14.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                  34.75                 383              + 3.88               34.90                101%               
          ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                      34.75                 383              + 3.88               34.60                 99%               
          VOGA Jon                 04                       PK Radovljica                      34.75                 383              + 3.88               35.63                105%               
  17.     MURŠEC Nejc              04                       PK Branik Maribor                  34.77                 382              + 3.90               34.84                100%               
  18.     KLEPEC VABIČ Ro          04                       PK Branik Maribor                  34.99                 375              + 4.12               34.92                100%               
  19.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                   35.10                 372              + 4.23               34.77                 98%               
  20.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana               35.20                 369              + 4.33               34.92                 98%               
  21.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                         35.73                 352              + 4.86               36.00                102%               
  22.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                  36.43                 332              + 5.56               35.87                 97%               
  DNS     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL Tjaša                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK Tara                                                                                   Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK Tara                                                                                   Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ERJAVEC Nuša             98                       PK Velenje                         31.74                 728                                   31.65                 99%     Q         
   2.     ČELIK Tina               01                       PK Triglav Kranj                   32.21                 697              + 0.47               31.65                 97%     Q         
   3.     STANEK Katjuša           98                       PK Triglav Kranj                   32.96                 650              + 1.22               33.70                105%     Q         
   4.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan               33.22                 635              + 1.48               33.29                100%     Q         
   5.     ČUČNIK Brina             01                       ŠD Delfin Ljubljana                33.38                 626              + 1.64               33.45                100%     Q         
   6.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                  33.68                 609              + 1.94               33.89                101%     Q         
   7.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan               34.13                 585              + 2.39               34.22                101%     Q         
   8.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                       34.17                 583              + 2.43               33.84                 98%     Q         
   9.     LOGAR Tamara             02                       PK Velenje                         34.57                 563              + 2.83               34.54                100%     R         
  10.     KUŠTER Taša              03                       PK Olimpija Ljubljan               34.58                 563              + 2.84               33.82                 96%     R         
  11.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                  35.78                 508              + 4.04               34.79                 95%     Q         
  12.     FERBEŽAR Tara            03                       PK Olimpija Ljubljan               35.85                 505              + 4.11               36.51                104%     Q         
  13.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           36.08                 495              + 4.34               35.63                 98%     Q         
  14.     ŽAUCER Maša              01                       PK Olimpija Ljubljan               36.18                 491              + 4.44               34.70                 92%               
  15.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                   36.38                 483              + 4.64               35.79                 97%     R         
  16.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   36.56                 476              + 4.82               37.31                104%     R         
  17.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                   36.74                 469              + 5.00               36.85                101%     Q         
  18.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                   36.85                 465              + 5.11               36.74                 99%               
  19.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                      36.93                 462              + 5.19               36.53                 98%     Q         
  20.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    37.05                 458              + 5.31               37.64                103%     Q         
  21.     OVČAR Lara               03                       PK Velenje                         37.12                 455              + 5.38               37.16                100%               
  22.     RUPNIK Nina              03                       PK Olimpija Ljubljan               37.17                 453              + 5.43               38.19                106%               
          OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan               37.17                 453              + 5.43               36.59                 97%               
  24.     GOLČMAN Lana             04                       DVŠ Posejdon Celje                 37.24                 451              + 5.50               35.96                 93%               
  25.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                          37.26                 450              + 5.52               36.65                 97%               
  26.     MATKOVIČ Antea           02                       ŠD Delfin Ljubljana                37.30                 448              + 5.56               36.73                 97%               
  27.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                           37.41                 444              + 5.67               38.20                104%               
  28.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                   37.43                 444              + 5.69               38.03                103%     Q         
  29.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                   37.56                 439              + 5.82               37.61                100%     Q         
  30.     KRAJNC Daša              03                       PK Olimpija Ljubljan               37.62                 437              + 5.88               36.50                 94%               
  31.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni               37.85                 429              + 6.11               36.20                 91%     R         
  32.     BRAČUN Elizabet          04                       ŠD Riba Ljubljana                  38.00                 424              + 6.26               37.94                100%               
  33.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                       38.01                 424              + 6.27               37.81                 99%     R         
  34.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                     38.11                 420              + 6.37               37.19                 95%               
  35.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan               38.49                 408              + 6.75               38.35                 99%               
  36.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                         38.51                 407              + 6.77               38.24                 99%               
  37.     GREGORČIČ Kaja           06                       PK Ilirija Ljubljana               38.64                 403              + 6.90               39.57                105%               
  38.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana               38.98                 393              + 7.24               38.71                 99%               
  39.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                      39.01                 392              + 7.27               38.88                 99%               
  40.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                      39.13                 388              + 7.39               38.68                 98%               
  41.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan               39.37                 381              + 7.63               40.02                103%               
  42.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                  40.13                 360              + 8.39               39.62                 97%               
  DSQ     TEKAVČIČ Neža            03                       PK Kamnik                                                                                      38.31                   -               
        SW 7.2 - 
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                  Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL Tjaša                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK Tara                                                                                   Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK Tara                                                                                   Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan               33.22                 635                                   33.29                100%     Q         
   2.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                  33.68                 609              + 0.46               33.89                101%     Q         
   3.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan               34.13                 585              + 0.91               34.22                101%     Q         
   4.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                       34.17                 583              + 0.95               33.84                 98%     Q         
   5.     KUŠTER Taša              03                       PK Olimpija Ljubljan               34.58                 563              + 1.36               33.82                 96%     R         
   6.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                  35.78                 508              + 2.56               34.79                 95%     Q         
   7.     FERBEŽAR Tara            03                       PK Olimpija Ljubljan               35.85                 505              + 2.63               36.51                104%     Q         
   8.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           36.08                 495              + 2.86               35.63                 98%     Q         
   9.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                   36.38                 483              + 3.16               35.79                 97%     R         
  10.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   36.56                 476              + 3.34               37.31                104%     R         
  11.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                   36.74                 469              + 3.52               36.85                101%     Q         
  12.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                   36.85                 465              + 3.63               36.74                 99%               
  13.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                      36.93                 462              + 3.71               36.53                 98%     Q         
  14.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    37.05                 458              + 3.83               37.64                103%     Q         
  15.     OVČAR Lara               03                       PK Velenje                         37.12                 455              + 3.90               37.16                100%               
  16.     RUPNIK Nina              03                       PK Olimpija Ljubljan               37.17                 453              + 3.95               38.19                106%               
          OMERČEVIĆ Juno           04                       PK Olimpija Ljubljan               37.17                 453              + 3.95               36.59                 97%               
  18.     GOLČMAN Lana             04                       DVŠ Posejdon Celje                 37.24                 451              + 4.02               35.96                 93%               
  19.     KONČAR Maja Hel          03                       PK Kamnik                          37.26                 450              + 4.04               36.65                 97%               
  20.     REPINA Taja              03                       PK Kranj                           37.41                 444              + 4.19               38.20                104%               
  21.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                   37.43                 444              + 4.21               38.03                103%     Q         
  22.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                   37.56                 439              + 4.34               37.61                100%     Q         
  23.     KRAJNC Daša              03                       PK Olimpija Ljubljan               37.62                 437              + 4.40               36.50                 94%               
  24.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni               37.85                 429              + 4.63               36.20                 91%     R         
  25.     BRAČUN Elizabet          04                       ŠD Riba Ljubljana                  38.00                 424              + 4.78               37.94                100%               
  26.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                       38.01                 424              + 4.79               37.81                 99%     R         
  27.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                     38.11                 420              + 4.89               37.19                 95%               
  28.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan               38.49                 408              + 5.27               38.35                 99%               
  29.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                         38.51                 407              + 5.29               38.24                 99%               
  30.     GREGORČIČ Kaja           06                       PK Ilirija Ljubljana               38.64                 403              + 5.42               39.57                105%               
  31.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana               38.98                 393              + 5.76               38.71                 99%               
  32.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                      39.01                 392              + 5.79               38.88                 99%               
  33.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                      39.13                 388              + 5.91               38.68                 98%               
  34.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan               39.37                 381              + 6.15               40.02                103%               
  35.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                  40.13                 360              + 6.91               39.62                 97%               
  DSQ     TEKAVČIČ Neža            03                       PK Kamnik                                                                                      38.31                   -               
        SW 7.2 - 
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MIŠVELJ Lara             04                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                              Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL Tjaša                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK Tara                                                                                   Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK Tara                                                                                   Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan               34.13                 585                                   34.22                101%     Q         
   2.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           36.08                 495              + 1.95               35.63                 98%     Q         
   3.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   36.56                 476              + 2.43               37.31                104%     R         
   4.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                   36.74                 469              + 2.61               36.85                101%     Q         
   5.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                      36.93                 462              + 2.80               36.53                 98%     Q         
   6.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    37.05                 458              + 2.92               37.64                103%     Q         
   7.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                   37.43                 444              + 3.30               38.03                103%     Q         
   8.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                   37.56                 439              + 3.43               37.61                100%     Q         
   9.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni               37.85                 429              + 3.72               36.20                 91%     R         
  10.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                       38.01                 424              + 3.88               37.81                 99%     R         
  11.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                     38.11                 420              + 3.98               37.19                 95%               
  12.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                         38.51                 407              + 4.38               38.24                 99%               
  13.     GREGORČIČ Kaja           06                       PK Ilirija Ljubljana               38.64                 403              + 4.51               39.57                105%               
  14.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana               38.98                 393              + 4.85               38.71                 99%               
  15.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                      39.01                 392              + 4.88               38.88                 99%               
  16.     LAMPRET Sara             05                       PK Terme Ptuj                      39.13                 388              + 5.00               38.68                 98%               
  17.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan               39.37                 381              + 5.24               40.02                103%               
  18.     GRUBAN POHAR Pu          06                       ŠD Riba Ljubljana                  40.13                 360              + 6.00               39.62                 97%               
  DNS     MIKLAVČIČ Anast          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 50m Prosto/Free                                                                                Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:32.24  PK Ribnica                                                                          RR     Maribor                                                             2017
Rek. SLO mladinci (17  1:34.70  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadeti (15-1  1:37.22  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (kadeti)                                    PK Olimpija Ljubljan             1:41.84                 518                                 1:45.47                107%               
        DJUKIĆ Robert, 04                                                                            RAJIĆ Timon, 05
        BABIČ Maks, 04                                                                               ULAGA STERLE Cene, 04
            25.48    50.69  1:16.74  1:41.84

   2.     BM I. (kadeti)                                    PK Branik Maribor                1:42.30                 511              + 0.46             1:44.67                105%               
        BOREC Jaka, 04                                                                               KRAVOS Žak, 04
        BELŠAK Timotej, 05                                                                           UDUČ Miha, 04
            26.32    52.81  1:18.31  1:42.30

   3.     LL I. (kadeti)                                    PK Ljubljana                     1:42.64                 506              + 0.80             1:46.00                107%               
        NOVAK Miha, 04                                                                               PREDALIČ Luka, 04
        ZOGOVIČ Dejan, 04                                                                            ŠIŠKO Tomaž, 04
            24.77    50.01  1:16.16  1:42.64

   4.     RL I. (kadeti)                                    ŠD Riba Ljubljana                1:45.49                 466              + 3.65             1:47.90                105%               
        FURLAN ŠTULAR Arne, 05                                                                       BRATUN Lovro, 04
        OSANA Jakob Arne, 04                                                                         PLIVERIČ Bor, 05
            26.40    52.48  1:19.71  1:45.49

   5.     GBR I. (kadeti)                                   PK Radovljica                    1:47.40                 441              + 5.56                  NT                   -               
        PETERNEL Primož, 04                                                                          SMOLNIKAR Tevž, 05
        ZALETEL Lenart, 05                                                                           ŠTRIBL Tilen, 05
            25.78    52.14  1:18.75  1:47.40

   6.     VV I. (kadeti)                                    PK Velenje                       1:47.71                 438              + 5.87             1:50.33                105%               
        SKLEDAR Žan, 04                                                                              PRINCL Maj, 04
        KREPEL Urban, 05                                                                             AĆIMOVIĆ Luka, 05
            26.20    53.92  1:21.06  1:47.71

   7.     LL II. (kadeti)                                   PK Ljubljana                     1:47.72                 437              + 5.88             1:54.52                113%               
        ABUTOVIČ Filip, 05                                                                           ILAR Nal, 05
        BLAGUS BASARIĆ Patrick, 04                                                                   RAĐENOVIĆ Matej, 04
            26.96    54.72  1:21.61  1:47.72

   8.     TK I. (kadeti)                                    PK Triglav Kranj                 1:51.01                 400              + 9.17             1:54.24                106%               
        IVIČIČ Aleš, 04                                                                              KLJUČANIN Benjamin, 05
        ROTER Matic, 04                                                                              RADIŠIČ Dejan, 05
            26.22    54.54  1:22.92  1:51.01



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 50m Prosto/Free                                                                              Mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:32.24  PK Ribnica                                                                          RR     Maribor                                                             2017
Rek. SLO mladinci (17  1:34.70  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (mladinci                                   PK Triglav Kranj                 1:33.73                 664                                 1:37.23                108%               
        Rekord Slovenije mladinci
        VOVK Nace, 02                                                                                VINTAR Miha, 03
        BOŠKAN Sašo, 02                                                                              PERME MODRIJANČIČ Črt, 03
            23.44    46.17  1:10.05  1:33.73

   2.     FR I. (mladinci                                   PK Fužinar Ravne                 1:37.33                 593              + 3.60                  NT                   -               
        KNEZ Lovro, 02                                                                               MAGER Klemen, 03
        BERLOŽNIK Jaš, 02                                                                            MERKAČ Žiga, 02
            23.54    48.53  1:12.55  1:37.33

   3.     OL I. (mladinci                                   PK Olimpija Ljubljan             1:38.25                 577              + 4.52             1:41.00                106%               
        PERKO Matija, 02                                                                             KOŠIR Mark, 02
        PUŠNIK Jaka, 03                                                                              DOVČ Lan, 03
            24.61    48.72  1:13.62  1:38.25

   4.     SDD I. (mladinc                                   ŠD Delfin Ljubljana              1:38.29                 576              + 4.56             1:43.03                110%               
        MAJCEN Patrik, 03                                                                            POŽENEL Nik, 02
        GORNIK Jure, 02                                                                              DREU Domen, 02
            25.66    48.46  1:14.77  1:38.29

   5.     BP I. (mladinci                                   PK Biser Piran                   1:41.84                 518              + 8.11             1:44.53                105%               
        KRUMPAK Roy, 02                                                                              BRLEK Maj, 03
        KRUMPAK Enei, 02                                                                             BENČIČ Jaša, 02
            25.61    52.47  1:16.57  1:41.84

   6.     IL I. (mladinci                                   PK Ilirija Ljubljana             1:42.10                 514              + 8.37             1:44.80                105%               
        RIHTMAN Aleks, 02                                                                            BUCALO Uroš, 02
        PREBIL Tai, 02                                                                               GOLOBIČ Tim, 02
            25.48    51.60  1:17.07  1:42.10




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free                                                                             Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:43.74  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  1:48.61  PK Neptun Celje                                                                     NC     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (kadetinj                                   PK Olimpija Ljubljan             1:54.07                 557                                 1:58.19                107%               
        NOVAK Tinkara, 06                                                                            PETRIČ Manca, 05
        HAJDINJAK Ana, 06                                                                            ZABUKOVEC Stella, 06
            27.99    56.78  1:25.32  1:54.07

   2.     FR I. (kadetinj                                   PK Fužinar Ravne                 1:54.70                 548              + 0.63             1:56.96                104%               
        REMIC Metka, 05                                                                              PŠENIČNIK Neli, 06
        SEKUTI Hana, 06                                                                              MERKAČ Julija, 06
            28.82    57.04  1:25.77  1:54.70

   3.     LL I. (kadetinj                                   PK Ljubljana                     1:56.63                 522              + 2.56             1:58.11                103%               
        VRHOVAC Laura, 06                                                                            KOVAČ Maša, 05
        BOBIK Timea, 06                                                                              ROTAR Nika, 06
            28.99    57.72  1:27.27  1:56.63

   4.     OL II. (kadetin                                   PK Olimpija Ljubljan             1:58.03                 503              + 3.96             2:03.04                109%               
        ŽNIDARŠIČ Uma, 06                                                                            ARTIČ Rea Tia, 06
        TAVZES CIRMAN Ajda, 06                                                                       ČERIN Ema, 06
            30.07    59.57  1:29.35  1:58.03

   5.     TK I. (kadetinj                                   PK Triglav Kranj                 1:59.37                 486              + 5.30                  NT                   -               
        DI LENARDO Tara, 06                                                                          WAGGER Ema, 05
        ŠILER KLEMENČIČ Zoja, 06                                                                     ZUPAN Neža, 05
            30.49  1:00.63  1:30.84  1:59.37

   6.     NC I. (kadetinj                                   PK Neptun Celje                  2:00.48                 473              + 6.41             2:03.96                106%               
        KNEZ Laura, 06                                                                               SLIVNIKAR OCVIRK Iza, 06
        BOLHA STOISAVLJEVIČ Rebeka, 06                                                               PAKIŽ RUMPF Izabela, 06
            28.97    59.69  1:30.41  2:00.48

   7.     RL I. (kadetinj                                   ŠD Riba Ljubljana                2:02.11                 454              + 8.04             2:04.83                105%               
        GABRIČ BRONIČ Lunja, 06                                                                      ŽAUCER Kaja, 06
        GRUBAN POHAR Puja, 06                                                                        HRIBAR Alma, 06
            32.45  1:02.24  1:31.88  2:02.11

  DNS     KK I. (kadetinj                                   PK Koper                                                                                         DNS                   -               
        RIHTER MEDOŠ Mija, 05                                                                        PAJEK STARMAN Aurora, 06
        MIKLAVČIČ Anastazija, 06                                                                     KOVAČIČ Gaja, 05



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free                                                                              Mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:43.74  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (mladinke                                   PK Olimpija Ljubljan             1:49.37                 633                                 1:50.69                102%               
        JELESIJEVIČ Anja, 03                                                                         MARTINČIČ Naja, 03
        MIHALIČ Sara, 04                                                                             TOMAŽIČ Špela, 03
            27.35    54.22  1:21.53  1:49.37

   2.     NC I. (mladinke                                   PK Neptun Celje                  1:49.43                 632              + 0.06             1:53.15                107%               
        VODENIK Iza, 03                                                                              BORNŠEK Lena, 04
        ŠPEGELJ Maja, 04                                                                             PODBREGAR Hana, 04
            25.89    55.73  1:22.91  1:49.43

   3.     TK I. (mladinke                                   PK Triglav Kranj                 1:51.76                 593              + 2.39             1:52.56                101%               
        LOTRIČ Maja, 03                                                                              ŠPIK Eva, 03
        POGAČAR Zala, 04                                                                             BRODER Mirna, 03
            27.24    55.46  1:23.30  1:51.76

   4.     FR I. (mladinke                                   PK Fužinar Ravne                 1:53.48                 566              + 4.11                  NT                   -               
        MARKAČ Zoja, 04                                                                              SEKAVČNIK Taja, 03
        TUŠEK Daša, 03                                                                               SEDAR Manca, 04
            27.44    54.77  1:23.84  1:53.48

   5.     OL II. (mladink                                   PK Olimpija Ljubljan             1:57.57                 509              + 8.20             1:58.90                102%               
        STOJKOVIČ Katja, 04                                                                          VALANT Gaja Lucija, 04
        OMERČEVIĆ Juno, 04                                                                           KUŠTER Taša, 03
            29.70    58.94  1:28.60  1:57.57




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU Martin                                                                                Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ Darjan                                                                             Göteborg (SWE)                                                      1982
Rek. SLO kadeti (15-1   8:09.41  PETRIČ Jan Karel                                                                          Kranj                                                               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                8:02.50                 776                                 7:51.17                 95%               
            28.31    58.89  1:29.20  1:59.85  2:30.22  3:00.42  3:30.94  4:01.56  4:31.96  5:02.32  5:32.80  6:03.43  6:33.81  7:03.63  7:34.02  8:02.50
   2.     TOMAN Jan                99                       PK Branik Maribor                8:03.41                 771              + 0.91             8:05.91                101%               
            27.67    58.14  1:28.60  1:59.22  2:29.86  3:00.38  3:30.86  4:01.51  4:32.02  5:02.45  5:32.94  6:03.53  6:34.10  7:04.60  7:34.92  8:03.41
   3.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             8:05.75                 760              + 3.25             8:21.12                106%     M1        
            27.99    58.55  1:29.15  2:00.00  2:30.84  3:01.50  3:32.23  4:03.39  4:34.10  5:04.78  5:35.19  6:05.99  6:36.02  7:06.63  7:36.53  8:05.75
   4.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                   8:11.24                 735              + 8.74             8:06.49                 98%               
            28.38    59.27  1:29.85  2:00.34  2:30.99  3:01.79  3:32.66  4:03.67  4:34.72  5:05.99  5:37.14  6:08.65  6:39.55  7:10.83  7:41.46  8:11.24
   5.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 8:12.97                 727             + 10.47             8:18.79                102%     M2        
            28.13    58.84  1:29.69  2:00.36  2:31.41  3:02.20  3:32.81  4:03.55  4:34.92  5:05.98  5:37.20  6:09.02  6:40.14  7:11.48  7:42.76  8:12.97
   6.     DOLINAR Jure             99                       PK Branik Maribor                8:15.02                 718             + 12.52             8:22.70                103%               
            27.74    58.44  1:29.35  1:59.66  2:30.54  3:01.34  3:32.56  4:03.64  4:34.97  5:06.59  5:38.21  6:09.63  6:41.28  7:13.90  7:45.82  8:15.02
   7.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                8:17.57                 707             + 15.07             8:30.41                105%     M3        
            28.28    59.35  1:30.32  2:01.07  2:32.15  3:03.35  3:34.37  4:06.06  4:37.58  5:09.25  5:41.25  6:13.00  6:45.16  7:17.04  7:47.99  8:17.57
   8.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         8:36.28                 633             + 33.78             8:32.65                 99%               
            28.34    59.90  1:31.50  2:03.44  2:35.56  3:07.95  3:40.41  4:13.28  4:45.95  5:19.04  5:52.10  6:25.46  6:58.58  7:32.02  8:05.03  8:36.28
   9.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     8:40.63                 617             + 38.13             8:47.72                103%     K1        
            30.54  1:03.81  1:37.38  2:10.34  2:43.48  3:16.42  3:49.37  4:22.32  4:55.11  5:27.55  6:00.28  6:32.90  7:05.32  7:37.91  8:10.14  8:40.63
  10.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    8:43.41                 608             + 40.91             8:45.43                101%     K2        
            30.46  1:03.54  1:36.70  2:10.00  2:42.79  3:15.57  3:48.74  4:21.67  4:54.63  5:27.50  6:00.35  6:33.41  7:06.48  7:39.33  8:11.56  8:43.41
  11.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   8:46.62                 596             + 44.12             9:33.29                119%     K3        
            28.29  1:00.70  1:33.78  2:06.72  2:39.10  3:12.51  3:45.88  4:19.43  4:52.96  5:26.68  6:00.43  6:34.32  7:08.01  7:42.05  8:14.98  8:46.62
  12.     PEČAR Rok                01                       PK Radovljica                    8:53.48                 574             + 50.98             8:36.25                 94%               
            30.81  1:03.79  1:37.03  2:10.48  2:43.47  3:15.77  3:48.90  4:21.94  4:55.24  5:28.94  6:04.52  6:39.90  7:12.13  7:46.67  8:23.45  8:53.48
  13.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                8:53.81                 573             + 51.31             8:58.75                102%               
            30.67  1:03.96  1:37.46  2:11.10  2:44.95  3:18.63  3:52.51  4:26.65  5:00.43  5:34.32  6:08.50  6:42.75  7:16.25  7:50.24  8:23.36  8:53.81
  14.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        8:53.87                 572             + 51.37             8:53.88                100%               
            30.76  1:04.34  1:37.47  2:10.70  2:44.27  3:17.95  3:52.25  4:26.76  5:00.25  5:34.70  6:08.41  6:42.92  7:16.98  7:50.69  8:23.69  8:53.87
  15.     VIDENŠEK David           01                       PK Neptun Celje                  8:56.31                 565             + 53.81             9:01.45                102%               
            30.86  1:04.34  1:38.33  2:12.60  2:47.08  3:21.46  3:55.79  4:29.77  5:03.70  5:37.58  6:10.60  6:43.43  7:16.57  7:50.66  8:23.76  8:56.31
  16.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana             8:58.62                 557             + 56.12             9:10.32                104%               
            30.12  1:03.21  1:37.54  2:11.72  2:45.99  3:20.27  3:54.45  4:28.44  5:02.33  5:36.39  6:10.21  6:43.86  7:17.68  7:51.65  8:25.73  8:58.62
  17.     HERODEŽ Vid              02                       PK Branik Maribor                9:00.22                 553             + 57.72             8:56.17                 99%               
            30.82  1:04.20  1:38.41  2:12.73  2:47.25  3:21.85  3:56.30  4:30.14  5:04.26  5:37.94  6:10.68  6:43.65  7:16.78  7:51.79  8:26.15  9:00.22
  18.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 9:01.05                 550             + 58.55             9:12.39                104%               
            30.94  1:04.13  1:37.97  2:11.66  2:45.87  3:20.07  3:54.15  4:28.36  5:02.33  5:36.58  6:10.73  6:45.08  7:19.93  7:54.30  8:28.63  9:01.05
  19.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje               9:04.72                 539           + 1:02.22             9:24.20                107%               
            28.93  1:02.16  1:36.75  2:11.88  2:46.68  3:21.86  3:56.96  4:32.19  5:06.51  5:40.30  6:15.19  6:49.48  7:23.84  7:58.64  8:32.52  9:04.72
  20.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     9:19.39                 498           + 1:16.89             9:36.15                106%               
            32.72  1:07.66  1:42.86  2:18.55  2:53.70  3:29.55  4:05.41  4:40.84  5:15.85  5:50.95  6:25.99  7:01.37  7:36.22  8:11.03  8:45.87  9:19.39
  21.     BOJANC Klemen            98                       KPD Zvezda Kranj                 9:21.61                 492           + 1:19.11             9:22.92                100%               
            32.61  1:07.60  1:42.87  2:18.52  2:53.88  3:29.40  4:04.97  4:40.56  5:15.56  5:50.62  6:25.80  7:01.04  7:36.05  8:11.50  8:46.77  9:21.61
  22.     MOČNIK Matic             01                       PK Celulozar Krško               9:26.03                 480           + 1:23.53             9:04.82                 93%               
            31.64  1:06.11  1:40.79  2:15.66  2:50.64  3:25.99  4:01.50  4:37.22  5:13.17  5:49.55  6:25.90  7:02.28  7:38.47  8:14.58  8:50.73  9:26.03
  23.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    9:33.10                 463           + 1:30.60             9:26.54                 98%               
            32.67  1:07.99  1:43.09  2:28.58  2:53.93  3:29.68  4:05.52  4:41.09  5:16.93  5:52.44  6:29.12  7:06.51  7:42.96  8:19.93  8:56.77  9:33.10
  24.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       9:37.88                 451           + 1:35.38             9:43.24                102%               
            32.97  1:08.70  1:45.30  2:22.82  2:58.74  3:34.55  4:10.38  4:46.61  5:23.03  5:58.60  6:35.98  7:13.39  7:49.60  8:26.76  9:02.96  9:37.88
  25.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               9:44.24                 437           + 1:41.74             9:47.26                101%               
            32.70  1:08.63  1:44.69  2:20.88  2:57.25  3:33.43  4:10.51  4:47.46  5:24.24  6:00.97  6:37.96  7:15.23  7:52.52  8:29.99  9:07.40  9:44.24
  26.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana            10:00.92                 401           + 1:58.42            10:11.87                104%               
            33.56  1:09.85  1:47.02  2:24.13  3:01.64  3:39.53  4:17.30  4:55.61  5:34.21  6:12.66  6:50.77  7:28.70  8:07.04  8:45.49  9:23.90 10:00.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:13.78  ODER Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16   8:20.31  ČARMAN Anja                                                                               Antwerpen (BEL)                                                     2001
Rek. SLO kadetinje (1   8:28.10  ODER Tjaša                                                                                Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ODER Tjaša               94                       PK Fužinar Ravne                 8:26.54                 847                                 8:13.78                 95%               
            29.71  1:00.90  1:32.10  2:03.41  2:34.92  3:06.38  3:37.59  4:09.10  4:40.60  5:12.90  5:45.20  6:17.44  6:49.61  7:21.93  7:54.44  8:26.54
   2.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                8:31.16                 824              + 4.62             8:19.50                 95%               
            28.54    59.56  1:31.02  2:02.87  2:34.94  3:07.10  3:39.40  4:11.96  4:44.66  5:17.60  5:50.23  6:22.72  6:55.21  7:27.66  8:00.06  8:31.16
   3.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                 8:32.09                 820              + 5.55             8:28.65                 99%     M1        
            29.92  1:01.50  1:33.65  2:05.70  2:37.84  3:10.11  3:42.48  4:14.99  4:47.17  5:19.65  5:51.84  6:24.12  6:56.30  7:28.62  8:00.98  8:32.09
   4.     RAČNIK Sara              02                       PK Fužinar Ravne                 8:45.33                 759             + 18.79             8:49.76                102%               
            30.42  1:03.51  1:36.74  2:09.65  2:42.46  3:15.09  3:47.96  4:20.37  4:53.06  5:26.18  5:59.58  6:32.94  7:06.32  7:39.67  8:13.03  8:45.33
   5.     HANCMAN Mojca            02                       PK Fužinar Ravne                 8:49.71                 740             + 23.17             8:43.48                 98%               
            30.70  1:03.80  1:36.88  2:09.74  2:42.76  3:15.84  3:48.98  4:22.14  4:55.46  5:28.76  6:02.14  6:35.42  7:08.98  7:42.55  8:16.40  8:49.71
   6.     PERŠE Špela              96                       PK Radovljica                    8:52.66                 728             + 26.12             8:51.51                100%               
            31.67  1:05.39  1:38.87  2:12.36  2:45.85  3:19.40  3:52.94  4:26.45  4:59.73  5:33.02  6:06.51  6:39.98  7:13.35  7:46.77  8:20.20  8:52.66
   7.     GLOBOKAR Sara            02                       PK Ljubljana                     9:04.26                 683             + 37.72             8:55.74                 97%               
            31.15  1:04.66  1:38.84  2:13.13  2:47.44  3:21.59  3:55.76  4:29.73  5:04.29  5:38.47  6:12.89  6:47.25  7:21.84  7:56.46  8:30.77  9:04.26
   8.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    9:04.68                 681             + 38.14             9:11.66                103%     K1        
            31.43  1:05.30  1:38.93  2:12.61  2:46.07  3:19.70  3:53.35  4:27.39  5:01.63  5:36.05  6:10.44  6:45.33  7:20.37  7:55.56  8:30.45  9:04.68
   9.     BORNŠEK Lena             04                       PK Neptun Celje                  9:16.07                 640             + 49.53             9:18.10                101%     M2        
            32.97  1:07.55  1:42.04  2:16.89  2:51.63  3:26.79  4:01.70  4:36.57  5:11.69  5:46.99  6:22.33  6:57.75  7:32.86  8:07.80  8:42.40  9:16.07
  10.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             9:20.28                 626             + 53.74             9:23.34                101%     M3        
            32.14  1:06.78  1:41.79  2:16.93  2:52.20  3:27.69  4:03.23  4:38.81  5:14.43  5:49.92  6:25.21  7:00.48  7:35.60  8:10.87  8:46.12  9:20.28
  11.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             9:26.66                 605           + 1:00.12             9:47.79                108%     K2        
            32.52  1:08.14  1:43.64  2:19.32  2:55.01  3:31.15  4:06.44  4:42.25  5:17.86  5:53.96  6:29.49  7:05.33  7:40.84  8:16.62  8:52.38  9:26.66
  12.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    9:28.20                 600           + 1:01.66             9:39.53                104%     K3        
            33.19  1:08.85  1:44.74  2:20.74  2:56.62  3:32.45  4:08.24  4:44.33  5:20.46  5:56.08  6:31.49  7:07.12  7:42.75  8:18.46  8:53.98  9:28.20
  13.     ZABEV Monika             02                       PK Fužinar Ravne                 9:36.85                 573           + 1:10.31             9:45.77                103%               
            32.76  1:08.78  1:45.01  2:20.93  2:56.92  3:33.23  4:09.44  4:45.72  5:22.24  5:58.51  6:35.29  7:11.61  7:48.08  8:24.87  9:01.51  9:36.85
  14.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 9:50.30                 535           + 1:23.76             9:53.19                101%               
            34.16  1:10.99  1:48.14  2:25.23  3:02.62  3:39.75  4:17.02  4:53.93  5:30.63  6:07.60  6:45.02  7:22.49  8:00.05  8:37.09  9:14.44  9:50.30
  15.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             9:53.66                 526           + 1:27.12            10:03.77                103%               
            34.98  1:12.38  1:50.01  2:27.14  3:04.23  3:41.58  4:18.84  4:56.25  5:33.60  6:11.04  6:48.74  7:26.44  8:03.73  8:41.28  9:18.16  9:53.66
  16.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     9:55.16                 522           + 1:28.62             9:53.14                 99%               
            33.23  1:10.12  1:47.09  2:24.10  3:01.64  3:38.95  4:16.07  4:53.80  5:31.47  6:09.20  6:47.19  7:25.15  8:02.87  8:40.62  9:17.76  9:55.16
  17.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       9:59.27                 511           + 1:32.73            10:02.78                101%               
            34.21  1:11.32  1:48.42  2:25.30  3:02.91  3:40.25  4:17.12  4:54.52  5:32.23  6:10.22  6:48.50  7:26.61  8:05.11  8:43.68  9:22.22  9:59.27
  18.     JEZERŠEK Veroni          05                       PK Kamnik                       10:01.54                 505           + 1:35.00            10:33.01                111%               
            34.27  1:11.95  1:49.67  2:28.60  3:05.96  3:43.35  4:21.19  4:59.06  5:37.26  6:15.40  6:53.33  7:31.78  8:09.78  8:47.53  9:25.43 10:01.54
  19.     POGAČAR Neža             01                       PK Triglav Kranj                10:01.99                 504           + 1:35.45             9:47.92                 95%               
            33.71  1:10.32  1:47.56  2:24.36  3:01.87  3:39.25  4:16.92  4:54.99  5:32.90  6:11.21  6:50.26  7:29.54  8:08.08  8:46.69  9:24.69 10:01.99
  20.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                10:03.70                 500           + 1:37.16            10:23.86                107%               
            33.35  1:10.69  1:49.09  2:27.62  3:05.54  3:43.68  4:21.65  4:59.68  5:37.79  6:15.74  6:53.82  7:32.02  8:10.20  8:48.42  9:26.54 10:03.70
  21.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                   10:04.62                 498           + 1:38.08             9:51.93                 96%               
            33.19  1:08.94  1:45.40  2:22.16  2:59.48  3:37.35  4:15.19  4:53.40  5:32.06  6:11.00  6:50.57  7:29.80  8:08.84  8:47.42  9:25.96 10:04.62
  22.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                   10:06.53                 493           + 1:39.99            10:13.65                102%               
            33.78  1:10.33  1:47.87  2:25.71  3:03.78  3:41.89  4:20.58  4:59.09  5:37.44  6:15.95  6:54.55  7:33.60  8:12.53  8:51.58  9:29.88 10:06.53
  23.     ILAR Lina                04                       PK Ljubljana                    10:11.18                 482           + 1:44.64            10:11.52                100%               
            35.17  1:12.97  1:51.42  2:29.71  3:08.05  3:46.47  4:25.40  5:04.20  5:42.87  6:21.59  7:00.38  7:39.16  8:18.09  8:56.68  9:34.82 10:11.18
  24.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana               10:16.23                 470           + 1:49.69            10:18.23                101%               
            35.77  1:13.49  1:51.63  2:30.52  3:09.34  3:47.93  4:27.22  5:06.10  5:44.78  6:23.95  7:02.85  7:41.98  8:21.29  9:00.66  9:39.87 10:16.23
  25.     RABIČ Rafaela            01                       PK Radovljica                   10:32.13                 436           + 2:05.59            10:10.02                 93%               
            34.19  1:12.52  1:52.05  2:32.45  3:13.07  3:52.72  4:32.75  5:13.71  5:53.88  6:34.39  7:14.62  7:55.38  8:35.72  9:16.37  9:54.89 10:32.13
  26.     SEDIČ Špela              06                       PA Kurent Ptuj                  10:51.61                 398           + 2:25.07            10:42.06                 97%               
            34.76  1:14.05  1:53.83  2:34.32  3:15.15  3:55.73  4:36.72  5:18.38  5:59.77  6:41.23  7:23.00  8:04.91  8:46.28  9:28.65 10:10.81 10:51.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU Martin                                                                                Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ Darjan                                                                             Göteborg (SWE)                                                      1982
Rek. SLO kadeti (15-1   8:09.41  PETRIČ Jan Karel                                                                          Kranj                                                               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                8:02.50                 776                                 7:51.17                 95%               
            28.31    58.89  1:29.20  1:59.85  2:30.22  3:00.42  3:30.94  4:01.56  4:31.96  5:02.32  5:32.80  6:03.43  6:33.81  7:03.63  7:34.02  8:02.50
   2.     TOMAN Jan                99                       PK Branik Maribor                8:03.41                 771              + 0.91             8:05.91                101%               
            27.67    58.14  1:28.60  1:59.22  2:29.86  3:00.38  3:30.86  4:01.51  4:32.02  5:02.45  5:32.94  6:03.53  6:34.10  7:04.60  7:34.92  8:03.41
   3.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             8:05.75                 760              + 3.25             8:21.12                106%     M1        
            27.99    58.55  1:29.15  2:00.00  2:30.84  3:01.50  3:32.23  4:03.39  4:34.10  5:04.78  5:35.19  6:05.99  6:36.02  7:06.63  7:36.53  8:05.75
   4.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                   8:11.24                 735              + 8.74             8:06.49                 98%               
            28.38    59.27  1:29.85  2:00.34  2:30.99  3:01.79  3:32.66  4:03.67  4:34.72  5:05.99  5:37.14  6:08.65  6:39.55  7:10.83  7:41.46  8:11.24
   5.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 8:12.97                 727             + 10.47             8:18.79                102%     M2        
            28.13    58.84  1:29.69  2:00.36  2:31.41  3:02.20  3:32.81  4:03.55  4:34.92  5:05.98  5:37.20  6:09.02  6:40.14  7:11.48  7:42.76  8:12.97
   6.     DOLINAR Jure             99                       PK Branik Maribor                8:15.02                 718             + 12.52             8:22.70                103%               
            27.74    58.44  1:29.35  1:59.66  2:30.54  3:01.34  3:32.56  4:03.64  4:34.97  5:06.59  5:38.21  6:09.63  6:41.28  7:13.90  7:45.82  8:15.02
   7.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                8:17.57                 707             + 15.07             8:30.41                105%     M3        
            28.28    59.35  1:30.32  2:01.07  2:32.15  3:03.35  3:34.37  4:06.06  4:37.58  5:09.25  5:41.25  6:13.00  6:45.16  7:17.04  7:47.99  8:17.57
   8.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         8:36.28                 633             + 33.78             8:32.65                 99%               
            28.34    59.90  1:31.50  2:03.44  2:35.56  3:07.95  3:40.41  4:13.28  4:45.95  5:19.04  5:52.10  6:25.46  6:58.58  7:32.02  8:05.03  8:36.28
   9.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     8:40.63                 617             + 38.13             8:47.72                103%     K1        
            30.54  1:03.81  1:37.38  2:10.34  2:43.48  3:16.42  3:49.37  4:22.32  4:55.11  5:27.55  6:00.28  6:32.90  7:05.32  7:37.91  8:10.14  8:40.63
  10.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    8:43.41                 608             + 40.91             8:45.43                101%     K2        
            30.46  1:03.54  1:36.70  2:10.00  2:42.79  3:15.57  3:48.74  4:21.67  4:54.63  5:27.50  6:00.35  6:33.41  7:06.48  7:39.33  8:11.56  8:43.41
  11.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   8:46.62                 596             + 44.12             9:33.29                119%     K3        
            28.29  1:00.70  1:33.78  2:06.72  2:39.10  3:12.51  3:45.88  4:19.43  4:52.96  5:26.68  6:00.43  6:34.32  7:08.01  7:42.05  8:14.98  8:46.62
  12.     PEČAR Rok                01                       PK Radovljica                    8:53.48                 574             + 50.98             8:36.25                 94%               
            30.81  1:03.79  1:37.03  2:10.48  2:43.47  3:15.77  3:48.90  4:21.94  4:55.24  5:28.94  6:04.52  6:39.90  7:12.13  7:46.67  8:23.45  8:53.48
  13.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                8:53.81                 573             + 51.31             8:58.75                102%               
            30.67  1:03.96  1:37.46  2:11.10  2:44.95  3:18.63  3:52.51  4:26.65  5:00.43  5:34.32  6:08.50  6:42.75  7:16.25  7:50.24  8:23.36  8:53.81
  14.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        8:53.87                 572             + 51.37             8:53.88                100%               
            30.76  1:04.34  1:37.47  2:10.70  2:44.27  3:17.95  3:52.25  4:26.76  5:00.25  5:34.70  6:08.41  6:42.92  7:16.98  7:50.69  8:23.69  8:53.87
  15.     VIDENŠEK David           01                       PK Neptun Celje                  8:56.31                 565             + 53.81             9:01.45                102%               
            30.86  1:04.34  1:38.33  2:12.60  2:47.08  3:21.46  3:55.79  4:29.77  5:03.70  5:37.58  6:10.60  6:43.43  7:16.57  7:50.66  8:23.76  8:56.31
  16.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana             8:58.62                 557             + 56.12             9:10.32                104%               
            30.12  1:03.21  1:37.54  2:11.72  2:45.99  3:20.27  3:54.45  4:28.44  5:02.33  5:36.39  6:10.21  6:43.86  7:17.68  7:51.65  8:25.73  8:58.62
  17.     HERODEŽ Vid              02                       PK Branik Maribor                9:00.22                 553             + 57.72             8:56.17                 99%               
            30.82  1:04.20  1:38.41  2:12.73  2:47.25  3:21.85  3:56.30  4:30.14  5:04.26  5:37.94  6:10.68  6:43.65  7:16.78  7:51.79  8:26.15  9:00.22
  18.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 9:01.05                 550             + 58.55             9:12.39                104%               
            30.94  1:04.13  1:37.97  2:11.66  2:45.87  3:20.07  3:54.15  4:28.36  5:02.33  5:36.58  6:10.73  6:45.08  7:19.93  7:54.30  8:28.63  9:01.05
  19.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje               9:04.72                 539           + 1:02.22             9:24.20                107%               
            28.93  1:02.16  1:36.75  2:11.88  2:46.68  3:21.86  3:56.96  4:32.19  5:06.51  5:40.30  6:15.19  6:49.48  7:23.84  7:58.64  8:32.52  9:04.72
  20.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     9:19.39                 498           + 1:16.89             9:36.15                106%               
            32.72  1:07.66  1:42.86  2:18.55  2:53.70  3:29.55  4:05.41  4:40.84  5:15.85  5:50.95  6:25.99  7:01.37  7:36.22  8:11.03  8:45.87  9:19.39
  21.     BOJANC Klemen            98                       KPD Zvezda Kranj                 9:21.61                 492           + 1:19.11             9:22.92                100%               
            32.61  1:07.60  1:42.87  2:18.52  2:53.88  3:29.40  4:04.97  4:40.56  5:15.56  5:50.62  6:25.80  7:01.04  7:36.05  8:11.50  8:46.77  9:21.61
  22.     MOČNIK Matic             01                       PK Celulozar Krško               9:26.03                 480           + 1:23.53             9:04.82                 93%               
            31.64  1:06.11  1:40.79  2:15.66  2:50.64  3:25.99  4:01.50  4:37.22  5:13.17  5:49.55  6:25.90  7:02.28  7:38.47  8:14.58  8:50.73  9:26.03
  23.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    9:33.10                 463           + 1:30.60             9:26.54                 98%               
            32.67  1:07.99  1:43.09  2:28.58  2:53.93  3:29.68  4:05.52  4:41.09  5:16.93  5:52.44  6:29.12  7:06.51  7:42.96  8:19.93  8:56.77  9:33.10
  24.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       9:37.88                 451           + 1:35.38             9:43.24                102%               
            32.97  1:08.70  1:45.30  2:22.82  2:58.74  3:34.55  4:10.38  4:46.61  5:23.03  5:58.60  6:35.98  7:13.39  7:49.60  8:26.76  9:02.96  9:37.88
  25.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               9:44.24                 437           + 1:41.74             9:47.26                101%               
            32.70  1:08.63  1:44.69  2:20.88  2:57.25  3:33.43  4:10.51  4:47.46  5:24.24  6:00.97  6:37.96  7:15.23  7:52.52  8:29.99  9:07.40  9:44.24
  26.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana            10:00.92                 401           + 1:58.42            10:11.87                104%               
            33.56  1:09.85  1:47.02  2:24.13  3:01.64  3:39.53  4:17.30  4:55.61  5:34.21  6:12.66  6:50.77  7:28.70  8:07.04  8:45.49  9:23.90 10:00.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:13.78  ODER Tjaša                                                                                Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO mladinke (16   8:20.31  ČARMAN Anja                                                                               Antwerpen (BEL)                                                     2001
Rek. SLO kadetinje (1   8:28.10  ODER Tjaša                                                                                Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ODER Tjaša               94                       PK Fužinar Ravne                 8:26.54                 847                                 8:13.78                 95%               
            29.71  1:00.90  1:32.10  2:03.41  2:34.92  3:06.38  3:37.59  4:09.10  4:40.60  5:12.90  5:45.20  6:17.44  6:49.61  7:21.93  7:54.44  8:26.54
   2.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                8:31.16                 824              + 4.62             8:19.50                 95%               
            28.54    59.56  1:31.02  2:02.87  2:34.94  3:07.10  3:39.40  4:11.96  4:44.66  5:17.60  5:50.23  6:22.72  6:55.21  7:27.66  8:00.06  8:31.16
   3.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                 8:32.09                 820              + 5.55             8:28.65                 99%     M1        
            29.92  1:01.50  1:33.65  2:05.70  2:37.84  3:10.11  3:42.48  4:14.99  4:47.17  5:19.65  5:51.84  6:24.12  6:56.30  7:28.62  8:00.98  8:32.09
   4.     RAČNIK Sara              02                       PK Fužinar Ravne                 8:45.33                 759             + 18.79             8:49.76                102%               
            30.42  1:03.51  1:36.74  2:09.65  2:42.46  3:15.09  3:47.96  4:20.37  4:53.06  5:26.18  5:59.58  6:32.94  7:06.32  7:39.67  8:13.03  8:45.33
   5.     HANCMAN Mojca            02                       PK Fužinar Ravne                 8:49.71                 740             + 23.17             8:43.48                 98%               
            30.70  1:03.80  1:36.88  2:09.74  2:42.76  3:15.84  3:48.98  4:22.14  4:55.46  5:28.76  6:02.14  6:35.42  7:08.98  7:42.55  8:16.40  8:49.71
   6.     PERŠE Špela              96                       PK Radovljica                    8:52.66                 728             + 26.12             8:51.51                100%               
            31.67  1:05.39  1:38.87  2:12.36  2:45.85  3:19.40  3:52.94  4:26.45  4:59.73  5:33.02  6:06.51  6:39.98  7:13.35  7:46.77  8:20.20  8:52.66
   7.     GLOBOKAR Sara            02                       PK Ljubljana                     9:04.26                 683             + 37.72             8:55.74                 97%               
            31.15  1:04.66  1:38.84  2:13.13  2:47.44  3:21.59  3:55.76  4:29.73  5:04.29  5:38.47  6:12.89  6:47.25  7:21.84  7:56.46  8:30.77  9:04.26
   8.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                    9:04.68                 681             + 38.14             9:11.66                103%     K1        
            31.43  1:05.30  1:38.93  2:12.61  2:46.07  3:19.70  3:53.35  4:27.39  5:01.63  5:36.05  6:10.44  6:45.33  7:20.37  7:55.56  8:30.45  9:04.68
   9.     BORNŠEK Lena             04                       PK Neptun Celje                  9:16.07                 640             + 49.53             9:18.10                101%     M2        
            32.97  1:07.55  1:42.04  2:16.89  2:51.63  3:26.79  4:01.70  4:36.57  5:11.69  5:46.99  6:22.33  6:57.75  7:32.86  8:07.80  8:42.40  9:16.07
  10.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             9:20.28                 626             + 53.74             9:23.34                101%     M3        
            32.14  1:06.78  1:41.79  2:16.93  2:52.20  3:27.69  4:03.23  4:38.81  5:14.43  5:49.92  6:25.21  7:00.48  7:35.60  8:10.87  8:46.12  9:20.28
  11.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             9:26.66                 605           + 1:00.12             9:47.79                108%     K2        
            32.52  1:08.14  1:43.64  2:19.32  2:55.01  3:31.15  4:06.44  4:42.25  5:17.86  5:53.96  6:29.49  7:05.33  7:40.84  8:16.62  8:52.38  9:26.66
  12.     ARNEŽ Maša               05                       PK Radovljica                    9:28.20                 600           + 1:01.66             9:39.53                104%     K3        
            33.19  1:08.85  1:44.74  2:20.74  2:56.62  3:32.45  4:08.24  4:44.33  5:20.46  5:56.08  6:31.49  7:07.12  7:42.75  8:18.46  8:53.98  9:28.20
  13.     ZABEV Monika             02                       PK Fužinar Ravne                 9:36.85                 573           + 1:10.31             9:45.77                103%               
            32.76  1:08.78  1:45.01  2:20.93  2:56.92  3:33.23  4:09.44  4:45.72  5:22.24  5:58.51  6:35.29  7:11.61  7:48.08  8:24.87  9:01.51  9:36.85
  14.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 9:50.30                 535           + 1:23.76             9:53.19                101%               
            34.16  1:10.99  1:48.14  2:25.23  3:02.62  3:39.75  4:17.02  4:53.93  5:30.63  6:07.60  6:45.02  7:22.49  8:00.05  8:37.09  9:14.44  9:50.30
  15.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             9:53.66                 526           + 1:27.12            10:03.77                103%               
            34.98  1:12.38  1:50.01  2:27.14  3:04.23  3:41.58  4:18.84  4:56.25  5:33.60  6:11.04  6:48.74  7:26.44  8:03.73  8:41.28  9:18.16  9:53.66
  16.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     9:55.16                 522           + 1:28.62             9:53.14                 99%               
            33.23  1:10.12  1:47.09  2:24.10  3:01.64  3:38.95  4:16.07  4:53.80  5:31.47  6:09.20  6:47.19  7:25.15  8:02.87  8:40.62  9:17.76  9:55.16
  17.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       9:59.27                 511           + 1:32.73            10:02.78                101%               
            34.21  1:11.32  1:48.42  2:25.30  3:02.91  3:40.25  4:17.12  4:54.52  5:32.23  6:10.22  6:48.50  7:26.61  8:05.11  8:43.68  9:22.22  9:59.27
  18.     JEZERŠEK Veroni          05                       PK Kamnik                       10:01.54                 505           + 1:35.00            10:33.01                111%               
            34.27  1:11.95  1:49.67  2:28.60  3:05.96  3:43.35  4:21.19  4:59.06  5:37.26  6:15.40  6:53.33  7:31.78  8:09.78  8:47.53  9:25.43 10:01.54
  19.     POGAČAR Neža             01                       PK Triglav Kranj                10:01.99                 504           + 1:35.45             9:47.92                 95%               
            33.71  1:10.32  1:47.56  2:24.36  3:01.87  3:39.25  4:16.92  4:54.99  5:32.90  6:11.21  6:50.26  7:29.54  8:08.08  8:46.69  9:24.69 10:01.99
  20.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                10:03.70                 500           + 1:37.16            10:23.86                107%               
            33.35  1:10.69  1:49.09  2:27.62  3:05.54  3:43.68  4:21.65  4:59.68  5:37.79  6:15.74  6:53.82  7:32.02  8:10.20  8:48.42  9:26.54 10:03.70
  21.     BIČEK Zala Pia           05                       PK Radovljica                   10:04.62                 498           + 1:38.08             9:51.93                 96%               
            33.19  1:08.94  1:45.40  2:22.16  2:59.48  3:37.35  4:15.19  4:53.40  5:32.06  6:11.00  6:50.57  7:29.80  8:08.84  8:47.42  9:25.96 10:04.62
  22.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                   10:06.53                 493           + 1:39.99            10:13.65                102%               
            33.78  1:10.33  1:47.87  2:25.71  3:03.78  3:41.89  4:20.58  4:59.09  5:37.44  6:15.95  6:54.55  7:33.60  8:12.53  8:51.58  9:29.88 10:06.53
  23.     ILAR Lina                04                       PK Ljubljana                    10:11.18                 482           + 1:44.64            10:11.52                100%               
            35.17  1:12.97  1:51.42  2:29.71  3:08.05  3:46.47  4:25.40  5:04.20  5:42.87  6:21.59  7:00.38  7:39.16  8:18.09  8:56.68  9:34.82 10:11.18
  24.     ŽAUCER Kaja              06                       ŠD Riba Ljubljana               10:16.23                 470           + 1:49.69            10:18.23                101%               
            35.77  1:13.49  1:51.63  2:30.52  3:09.34  3:47.93  4:27.22  5:06.10  5:44.78  6:23.95  7:02.85  7:41.98  8:21.29  9:00.66  9:39.87 10:16.23
  25.     RABIČ Rafaela            01                       PK Radovljica                   10:32.13                 436           + 2:05.59            10:10.02                 93%               
            34.19  1:12.52  1:52.05  2:32.45  3:13.07  3:52.72  4:32.75  5:13.71  5:53.88  6:34.39  7:14.62  7:55.38  8:35.72  9:16.37  9:54.89 10:32.13
  26.     SEDIČ Špela              06                       PA Kurent Ptuj                  10:51.61                 398           + 2:25.07            10:42.06                 97%               
            34.76  1:14.05  1:53.83  2:34.32  3:15.15  3:55.73  4:36.72  5:18.38  5:59.77  6:41.23  7:23.00  8:04.91  8:46.28  9:28.65 10:10.81 10:51.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK Blaž                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:56.67  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                                     Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK Vito                                                                               Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                2:15.40                 474                                 2:19.15                106%               
            32.37  1:07.18  1:41.90  2:15.40
   2.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:16.00                 468              + 0.60             2:18.09                103%               
            32.30  1:07.38  1:41.79  2:16.00
   3.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:21.73                 413              + 6.33             2:19.83                 97%               
            32.27  1:08.95  1:46.13  2:21.73
   4.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:23.08                 402              + 7.68             2:24.87                103%               
            32.14  1:08.21  1:45.46  2:23.08
   5.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:23.97                 394              + 8.57             2:25.62                102%               
            34.20  1:11.33  1:47.11  2:23.97
   6.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 2:25.72                 380             + 10.32             2:26.50                101%               
            34.46  1:11.71  1:49.34  2:25.72
   7.     BRATUN Lovro             04                       ŠD Riba Ljubljana                2:28.70                 358             + 13.30             2:28.48                100%               
            34.28  1:11.95  1:50.37  2:28.70
   8.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 2:29.00                 356             + 13.60             2:28.72                100%               
            35.20  1:13.57  1:51.41  2:29.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                     Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK Blaž                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:56.67  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                                     Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK Vito                                                                               Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOŠIR Mark               02                       PK Olimpija Ljubljan             2:09.31                 545                                 2:09.24                100%               
            30.36  1:03.03  1:36.39  2:09.31
   2.     KOROŠ Anže               03                       PK Fužinar Ravne                 2:09.57                 541              + 0.26             2:11.20                103%               
            31.20  1:04.29  1:37.46  2:09.57
   3.     RIJAVEC Miha             03                       PK Kranj                         2:11.20                 521              + 1.89             2:10.28                 99%               
            31.12  1:03.98  1:37.87  2:11.20
   4.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        2:11.33                 520              + 2.02             2:13.87                104%     K2        
            31.97  1:04.74  1:38.77  2:11.33
   5.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        2:13.77                 492              + 4.46             2:15.36                102%     K3        
            30.98  1:04.96  1:40.14  2:13.77
   6.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:15.40                 474              + 6.09             2:16.38                101%               
            31.00  1:05.14  1:40.39  2:15.40
   7.     LEPOŠA Klemen            03                       PK Branik Maribor                2:17.01                 458              + 7.70             2:17.51                101%               
            31.50  1:05.68  1:40.99  2:17.01
   8.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško               2:18.94                 439              + 9.63             2:16.51                 97%               
            31.87  1:06.17  1:42.33  2:18.94


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK Blaž                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:56.67  ŠENICA PAVLETIČ Primož                                                                     Glasgow (GBR)                                                       2019
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK Vito                                                                               Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠENICA PAVLETIČ          01                       PK Ljubljana                     1:56.27                 749                                 2:00.73                108%               
            27.51    56.40  1:26.21  1:56.27
   2.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 2:00.55                 672              + 4.28             2:02.36                103%     M1        
            28.69    59.48  1:30.20  2:00.55
   3.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:04.36                 612              + 8.09             2:05.90                102%     M2        
            30.02  1:01.35  1:32.80  2:04.36
   4.     MERKAČ Žiga              02                       PK Fužinar Ravne                 2:05.85                 591              + 9.58             2:06.88                102%     M3        
            29.04  1:00.56  1:32.94  2:05.85
   5.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     2:06.21                 586              + 9.94             2:07.97                103%               
            29.70  1:01.10  1:33.18  2:06.21
   6.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 2:07.13                 573             + 10.86             2:08.23                102%               
            30.16  1:02.41  1:35.24  2:07.13
   7.     ZUPANEC Aleš             00                       PK Triglav Kranj                 2:07.36                 570             + 11.09             2:08.43                102%               
            31.34  1:04.38  1:36.71  2:07.36
   8.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:08.00                 561             + 11.73             2:08.26                100%     K1        
            29.85  1:02.84  1:35.98  2:08.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                              Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN Anja                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:29.48                 507                                 2:33.67                106%               
            34.52  1:11.75  1:50.62  2:29.48
   2.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 2:29.84                 503              + 0.36             2:34.61                106%               
            35.23  1:12.77  1:51.84  2:29.84
   3.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:32.15                 481              + 2.67             2:35.22                104%               
            35.25  1:13.72  1:53.20  2:32.15
   4.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     2:32.49                 478              + 3.01             2:32.81                100%               
            35.68  1:13.99  1:53.72  2:32.49
   5.     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                 2:33.03                 472              + 3.55             2:32.44                 99%               
            36.74  1:14.38  1:53.59  2:33.03
   6.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:33.96                 464              + 4.48             2:36.21                103%               
            35.84  1:14.73  1:54.23  2:33.96
   7.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:35.49                 450              + 6.01             2:37.77                103%               
            35.90  1:15.06  1:55.69  2:35.49
   8.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 2:38.65                 424              + 9.17             2:36.82                 98%               
            36.40  1:16.93  1:58.39  2:38.65


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                  Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN Anja                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VALANT Gaja Luc          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:24.40                 562                                 2:28.55                106%               
            34.90  1:11.67  1:48.39  2:24.40
   2.     LOVŠIN Maša              03                       PK Ribnica                       2:25.99                 544              + 1.59             2:26.57                101%               
            34.21  1:11.14  1:48.81  2:25.99
   3.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 2:26.74                 536              + 2.34             2:29.40                104%     K1        
            34.17  1:11.52  1:49.23  2:26.74
   4.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        2:27.83                 524              + 3.43             2:28.34                101%     K2        
            34.19  1:12.06  1:50.68  2:27.83
   5.     ŠPIK Eva                 03                       PK Triglav Kranj                 2:27.88                 524              + 3.48             2:27.37                 99%               
            34.65  1:12.57  1:51.04  2:27.88
   6.     HAJDINJAK Ana            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:28.68                 515              + 4.28             2:29.61                101%     K3        
            35.19  1:12.74  1:51.26  2:28.68
   7.     SEKAVČNIK Taja           03                       PK Fužinar Ravne                 2:28.77                 514              + 4.37             2:27.79                 99%               
            34.68  1:12.42  1:51.25  2:28.77
   8.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       2:29.50                 507              + 5.10             2:31.62                103%               
            34.30  1:12.40  1:51.18  2:29.50


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN Anja                                                                                Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK Janja                                                                               Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠEGEL Janja              01                       PK Fužinar Ravne                 2:10.15                 768                                 2:14.75                107%               
            30.86  1:03.27  1:36.54  2:10.15
   2.     FAIN Katja               01                       PK Branik Maribor                2:10.42                 764              + 0.27             2:13.16                104%               
            31.39  1:04.81  1:37.79  2:10.42
   3.     ODER Tjaša               94                       PK Fužinar Ravne                 2:12.38                 730              + 2.23             2:15.88                105%               
            31.84  1:04.87  1:38.61  2:12.38
   4.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 2:14.86                 691              + 4.71             2:16.71                103%               
            31.75  1:05.15  1:40.07  2:14.86
   5.     FORTUNA Liza             03                       PK Ljubljana                     2:15.28                 684              + 5.13             2:17.06                103%     M1        
            31.83  1:05.55  1:40.32  2:15.28
   6.     JELESIJEVIČ Anj          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.87                 661              + 6.72             2:19.36                104%     M2        
            31.54  1:05.44  1:40.93  2:16.87
   7.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 2:19.73                 621              + 9.58             2:20.94                102%     M3        
            32.14  1:06.92  1:43.37  2:19.73
   8.     BENDE Eva                04                       PK Kamnik                        2:21.36                 600             + 11.21             2:21.34                100%               
            33.62  1:09.02  1:44.96  2:21.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ Peter                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC Jernej                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                       53.69                 586                                   54.41                103%               
            25.38    53.69
   2.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               53.84                 581              + 0.15               54.42                102%               
            26.09    53.84
   3.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    54.17                 570              + 0.48               55.20                104%               
            25.84    54.17
   4.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                       55.23                 538              + 1.54               56.01                103%               
            26.68    55.23
   5.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                           55.97                 517              + 2.28               56.34                101%               
            27.01    55.97
   6.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan               56.83                 494              + 3.14               56.38                 98%               
            27.03    56.83
   7.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                         57.14                 486              + 3.45               56.75                 99%               
            27.04    57.14
   8.     MATKO MARCIUS L          04                       DVŠ Posejdon Celje                 58.34                 457              + 4.65               56.74                 95%               
            27.64    58.34


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                     Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ Peter                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC Jernej                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          51.74                 655                                   51.85                100%               
            24.99    51.74
   2.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                         52.09                 642              + 0.35               52.71                102%     K1        
            25.09    52.09
   3.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                     52.62                 622              + 0.88               53.23                102%     K2        
            24.90    52.62
   4.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                    52.97                 610              + 1.23               53.06                100%               
            25.44    52.97
   5.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                     53.14                 604              + 1.40               53.30                101%               
            25.45    53.14
   6.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                  53.21                 602              + 1.47               53.40                101%     K3        
            25.29    53.21
   7.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                         54.00                 576              + 2.26               LT NT                   -               
            26.18    54.00
   8.     POTOČNIK Vid             02                       PK Radovljica                      54.46                 561              + 2.72               54.05                 98%               
            26.16    54.46


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ Peter                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC Jernej                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     REINIER SCHWIET          97                       Zpc Amersfoort                     50.06                 723                                   50.89                103%               
            24.40    50.06
   2.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                  50.36                 710              + 0.30               50.90                102%               
            24.42    50.36
   3.     GORNIK Jure              02                       ŠD Delfin Ljubljana                50.72                 695              + 0.66               50.47                 99%     M1        
            24.23    50.72
   4.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan               50.90                 688              + 0.84               51.02                100%     M2        
            24.69    50.90
   5.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                     51.06                 681              + 1.00               51.10                100%               
            24.43    51.06
          KORDEŽ Gal               00                       PK Fužinar Ravne                   51.06                 681              + 1.00               51.62                102%               
            24.29    51.06
   7.     LOVŠIN Robert            99                       PK Ribnica                         51.39                 668              + 1.33               51.49                100%               
            24.38    51.39
   8.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                   51.65                 658              + 1.59               51.82                101%     M3        
            25.08    51.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.81  KLANČAR Neža                                                                               Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:01.29                 551                                 1:01.75                102%               
            29.43  1:01.29
   2.     NAVODNIK Sara            05                       PK Velenje                       1:01.65                 541              + 0.36             1:02.20                102%               
            29.59  1:01.65
   3.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:02.47                 520              + 1.18             1:03.49                103%               
            29.77  1:02.47
   4.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:02.53                 518              + 1.24             1:03.40                103%               
            30.42  1:02.53
   5.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.61                 516              + 1.32             1:02.10                 98%               
            30.38  1:02.61
   6.     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                  1:02.86                 510              + 1.57             1:03.41                102%               
            30.10  1:02.86
   7.     KOVAČIČ Gaja             05                       PK Koper                         1:03.33                 499              + 2.04             1:03.21                100%               
            30.18  1:03.33
  DNS     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                  Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.81  KLANČAR Neža                                                                               Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                      56.91                 688                                   58.89                107%     K1        
            27.24    56.91
   2.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana               58.16                 644              + 1.25               58.83                102%               
            28.08    58.16
   3.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           59.86                 591              + 2.95               59.83                100%     K2        
            28.91    59.86
   4.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                          59.90                 590              + 2.99             1:00.70                103%     K3        
            28.86    59.90
   5.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.15                 583              + 3.24               59.91                 99%               
            28.87  1:00.15
   6.     PODBREGAR Hana           04                       PK Neptun Celje                  1:00.70                 567              + 3.79             1:01.13                101%               
            29.16  1:00.70
   7.     MARKAČ Zoja              04                       PK Fužinar Ravne                 1:00.78                 565              + 3.87             1:00.48                 99%               
            29.04  1:00.78
   8.     KAŠMAN Neja              03                       PK Branik Maribor                1:02.13                 529              + 5.22             1:01.13                 97%               
            29.17  1:02.13


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.81  KLANČAR Neža                                                                               Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR Neža             00                       PK Olimpija Ljubljan               54.24                 795                                   55.73                106%               
            26.24    54.24
   2.     ŠEGEL Janja              01                       PK Fužinar Ravne                   54.77                 772              + 0.53               56.59                107%               
            26.67    54.77
   3.     MARČUN Manca             02                       PK Radovljica                      56.53                 702              + 2.29               57.12                102%               
            27.31    56.53
   4.     FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                  56.82                 691              + 2.58               57.96                104%     M1        
            27.13    56.82
   5.     RAČNIK Sara              02                       PK Fužinar Ravne                   56.96                 686              + 2.72               57.70                103%               
            27.74    56.96
   6.     VODENIK Iza              03                       PK Neptun Celje                    57.44                 669              + 3.20               57.98                102%     M2        
            27.20    57.44
   7.     TUŠEK Daša               03                       PK Fužinar Ravne                   58.22                 642              + 3.98               58.64                101%     M3        
            28.17    58.22
   8.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                   58.69                 627              + 4.45               58.61                100%               
            28.22    58.69



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ Peter                                                                               Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ Peter                                                                               Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ Aleks                                                                             Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 2:16.45                 518                                 2:21.91                108%               
            30.01  1:04.85  1:43.37  2:16.45
   2.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:19.48                 485              + 3.03             2:22.02                104%               
            29.46  1:06.82  1:49.00  2:19.48
   3.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 2:20.76                 472              + 4.31             2:27.15                109%               
            30.63  1:08.58  1:49.52  2:20.76
   4.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:22.95                 451              + 6.50             2:25.50                104%               
            29.74  1:06.64  1:50.90  2:22.95
   5.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:23.36                 447              + 6.91             2:26.09                104%               
            29.55  1:06.61  1:51.23  2:23.36
   6.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 2:25.67                 426              + 9.22             2:27.51                103%               
            31.66  1:08.63  1:53.08  2:25.67
   7.     POTEMIN Jarosla          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:25.82                 424              + 9.37             2:26.80                101%               
            31.67  1:08.44  1:52.49  2:25.82
   8.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         2:29.18                 396             + 12.73             2:22.34                 91%               
            29.19  1:10.14  1:54.62  2:29.18


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                    Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ Peter                                                                               Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ Peter                                                                               Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ Aleks                                                                             Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               2:09.92                 600                                 2:11.57                103%     K2        
            28.70  1:00.95  1:39.44  2:09.92
   2.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                   2:10.93                 587              + 1.01             2:13.08                103%               
            28.05  1:02.14  1:38.79  2:10.93
   3.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:11.78                 575              + 1.86             2:13.76                103%     K3        
            28.50  1:02.43  1:40.83  2:11.78
   4.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.26                 520              + 6.34             2:17.65                102%               
            29.76  1:05.42  1:44.12  2:16.26
   5.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     2:19.51                 485              + 9.59             2:19.26                100%               
            30.22  1:05.55  1:47.68  2:19.51
   6.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  2:19.64                 483              + 9.72             2:21.21                102%               
            32.46  1:08.63  1:46.85  2:19.64
   7.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:21.59                 464             + 11.67             2:20.64                 99%               
            30.12  1:05.73  1:47.75  2:21.59
   8.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         2:22.21                 458             + 12.29             2:21.40                 99%               
            30.24  1:07.92  1:48.92  2:22.21


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ Peter                                                                               Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ Peter                                                                               Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ Aleks                                                                             Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                 2:03.55                 698                                 2:08.06                107%               
            26.77    58.96  1:33.78  2:03.55
   2.     POGAČAR Žan              96                       PK Radovljica                    2:04.72                 679              + 1.17             2:07.73                105%               
            26.93    57.99  1:35.88  2:04.72
   3.     BERLOŽNIK Jaš            02                       PK Fužinar Ravne                 2:05.00                 674              + 1.45             2:08.81                106%     M1        
            27.73  1:00.26  1:35.88  2:05.00
   4.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:07.41                 637              + 3.86             2:07.43                100%     M2        
            27.69    59.09  1:37.32  2:07.41
   5.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                2:07.78                 631              + 4.23             2:09.11                102%     M3        
            27.42  1:00.27  1:39.06  2:07.78
   6.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                       2:08.60                 619              + 5.05             2:09.23                101%     K1        
            27.93  1:00.05  1:38.13  2:08.60
   7.     NAHTIGAL Benjam          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:08.81                 616              + 5.26             2:10.59                103%               
            28.25  1:01.33  1:39.01  2:08.81
   8.     TOMAN Jan                99                       PK Branik Maribor                2:09.71                 603              + 6.16             2:09.86                100%               
            28.17  1:02.38  1:40.11  2:09.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                             Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR Alenka                                                                              Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     2:31.67                 518                                 2:34.35                104%               
            33.14  1:11.17  1:56.18  2:31.67
   2.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             2:32.50                 510              + 0.83             2:33.56                101%               
            32.31  1:11.65  1:57.07  2:32.50
   3.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:33.07                 504              + 1.40             2:38.12                107%               
            34.19  1:13.31  1:59.06  2:33.07
   4.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:33.09                 504              + 1.42             2:32.62                 99%               
            33.67  1:12.71  1:57.63  2:33.09
   5.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 2:33.41                 501              + 1.74             2:35.50                103%               
            33.26  1:12.47  1:57.09  2:33.41
   6.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             2:36.82                 469              + 5.15             2:35.25                 98%               
            33.17  1:12.11  2:00.50  2:36.82
   7.     ÐUKIĆ Dora               06                       PK Ribnica                       2:41.42                 430              + 9.75             2:39.00                 97%               
            33.81  1:14.64  2:03.17  2:41.42
  DSQ     MURAUS Elinn             05                       PD Maribor                                                                                   2:36.91                   -               
        SW 9.4 - 
            32.38  1:11.68  1:59.59  2:36.05


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                 Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR Alenka                                                                              Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TOMAŽIČ Špela            03                       PK Olimpija Ljubljan             2:24.71                 597                                 2:27.94                105%               
            31.87  1:08.58  1:50.80  2:24.71
   2.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             2:24.86                 595              + 0.15             2:27.44                104%     K1        
            32.35  1:09.54  1:51.64  2:24.86
   3.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 2:27.71                 561              + 3.00             2:30.03                103%     K2        
            31.38  1:09.16  1:53.33  2:27.71
   4.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                2:28.17                 556              + 3.46             2:28.46                100%               
            31.55  1:10.42  1:53.25  2:28.17
   5.     KLJUČANIN Sara           04                       PK Triglav Kranj                 2:30.11                 535              + 5.40             2:32.48                103%               
            32.77  1:11.93  1:55.09  2:30.11
   6.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         2:31.22                 523              + 6.51             2:30.49                 99%     K3        
            32.94  1:12.65  1:56.80  2:31.22
   7.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             2:31.40                 521              + 6.69             2:31.95                101%               
            32.39  1:12.12  1:54.98  2:31.40
   8.     HABIČ Nika               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:32.11                 514              + 7.40             2:32.19                100%               
            32.87  1:11.37  1:58.39  2:32.11


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR Alenka                                                                              Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR Anja                                                                                Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.08                 718                                 2:20.12                106%     M1        
            29.92  1:05.91  1:44.22  2:16.08
   2.     RANT Erin                02                       PK Kranj                         2:17.25                 699              + 1.17             2:18.94                102%               
            30.27  1:05.65  1:45.78  2:17.25
   3.     MARČUN Manca             02                       PK Radovljica                    2:18.22                 685              + 2.14             2:24.46                109%               
            30.40  1:06.65  1:46.87  2:18.22
   4.     JAMŠEK Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 2:20.85                 647              + 4.77             2:22.67                103%               
            31.40  1:06.46  1:48.20  2:20.85
   5.     LOTRIČ Maja              03                       PK Triglav Kranj                 2:21.75                 635              + 5.67             2:24.85                104%     M2        
            30.66  1:07.81  1:49.97  2:21.75
   6.     PRIMC Tia                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:22.54                 624              + 6.46             2:26.27                105%     M3        
            30.30  1:06.67  1:50.01  2:22.54
   7.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                 2:23.60                 611              + 7.52             2:25.95                103%               
            31.26  1:07.83  1:50.33  2:23.60
   8.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                     2:24.85                 595              + 8.77             2:25.49                101%               
            31.06  1:08.57  1:50.35  2:24.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                 Kadeti
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS Peter John                                                                          Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS Peter John                                                                          Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK Matic                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan               31.28                 525                                   31.39                101%     K2        
   2.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan               31.47                 516              + 0.19               31.63                101%     K3        
   3.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                         31.83                 499              + 0.55               32.09                102%               
   4.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan               32.03                 489              + 0.75               32.62                104%               
   5.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                    32.34                 475              + 1.06               32.32                100%               
   6.     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan               32.36                 475              + 1.08               32.61                102%               
   7.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                  32.43                 472              + 1.15               33.10                104%               
   8.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                      32.68                 461              + 1.40               33.02                102%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                     Kadeti in mladinci
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS Peter John                                                                          Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS Peter John                                                                          Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK Matic                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BENČIČ Jaša              02                       PK Biser Piran                     29.40                 633                                   29.79                103%     M3        
   2.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                   29.92                 601              + 0.52               29.91                100%               
          MEDVEŠEK Gal             02                       PK Fužinar Ravne                   29.92                 601              + 0.52               29.94                100%               
   4.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                     30.21                 583              + 0.81               30.81                104%               
   5.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                          30.22                 583              + 0.82               30.71                103%               
   6.     FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan               30.47                 569              + 1.07               30.61                101%               
   7.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                       30.53                 565              + 1.13               30.87                102%     K1        
   8.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan               30.88                 546              + 1.48               30.94                100%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS Peter John                                                                          Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS Peter John                                                                          Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK Matic                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     STEVENS Peter J          95                       PK Triglav Kranj                   26.53                 862                                   27.01                104%               
   2.     MARKIČ Matjaž            83                       PK Koper                           28.26                 713              + 1.73               28.82                104%               
   3.     ŠTEHARNIK Dejan          00                       PK Fužinar Ravne                   28.43                 700              + 1.90               28.90                103%               
   4.     KNEZ Lovro               02                       PK Fužinar Ravne                   28.66                 683              + 2.13               28.85                101%     M1        
          MOŽE Matija              00                       PK Fužinar Ravne                   28.66                 683              + 2.13               29.03                103%               
   6.     HROVAT Erik              01                       ŠD Delfin Ljubljana                28.92                 665              + 2.39               28.88                100%               
   7.     ŠINTLER Žiga             01                       PK Rudar Trbovlje                  29.43                 631              + 2.90               29.59                101%               
   8.     MAGER Klemen             03                       PK Fužinar Ravne                   29.70                 614              + 3.17               29.76                100%     M2        



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                              Kadetinje
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL Tjaša                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK Tara                                                                                   Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK Tara                                                                                   Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                      35.88                 504                                   36.93                106%               
   2.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                   36.61                 474              + 0.73               37.43                105%               
   3.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni               37.07                 457              + 1.19               37.85                104%               
   4.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                    37.27                 449              + 1.39               37.05                 99%               
   5.     FRELIH UHELJ So          05                       PK Biser Piran                     37.34                 447              + 1.46               38.11                104%               
   6.     PETEK Danaja             05                       PD Maribor                         37.87                 428              + 1.99               38.51                103%               
   7.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                   38.32                 413              + 2.44               37.56                 96%               
  DNS     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                  Kadetinje in mladinke
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL Tjaša                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK Tara                                                                                   Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK Tara                                                                                   Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KUŠTER Taša              03                       PK Olimpija Ljubljan               34.17                 583                                   34.58                102%               
   2.     ČRČEK Laura              04                       PK Branik Maribor                  35.21                 533              + 1.04               35.78                103%               
   3.     POGAČAR Zala             04                       PK Triglav Kranj                   35.53                 519              + 1.36               36.38                105%               
   4.     FERBEŽAR Tara            03                       PK Olimpija Ljubljan               35.60                 516              + 1.43               35.85                101%               
   5.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                           35.69                 512              + 1.52               36.08                102%     K2        
   6.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                   36.11                 494              + 1.94               36.56                103%     K3        
   7.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                   36.17                 492              + 2.00               36.74                103%               
   8.     SEDAR Manca              04                       PK Fužinar Ravne                   36.23                 489              + 2.06               36.85                103%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                           Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL Tjaša                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK Tara                                                                                   Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK Tara                                                                                   Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ERJAVEC Nuša             98                       PK Velenje                         31.33                 757                                   31.74                103%               
   2.     ČELIK Tina               01                       PK Triglav Kranj                   31.84                 721              + 0.51               32.21                102%               
   3.     STANEK Katjuša           98                       PK Triglav Kranj                   32.84                 657              + 1.51               32.96                101%               
          FAIN Nika                03                       PK Branik Maribor                  32.84                 657              + 1.51               33.68                105%     M1        
   5.     MIHALIČ Sara             04                       PK Olimpija Ljubljan               33.06                 644              + 1.73               33.22                101%     M2        
   6.     ČUČNIK Brina             01                       ŠD Delfin Ljubljana                33.66                 610              + 2.33               33.38                 98%               
   7.     ROŽIČ Tarin              04                       PK Ljubljana                       34.25                 579              + 2.92               34.17                100%     M3        
   8.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan               34.67                 559              + 3.34               34.13                 97%     K1        



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 50m Prosto/Free                                                                                Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:32.24  PK Ribnica                                                                          RR     Maribor                                                             2017
Rek. SLO mladinci (17  1:33.73  Plavalni klub Triglav Kranj                                                         TK     Ljubljana                                                           2020
Rek. SLO kadeti (15-1  1:37.22  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BM I. (moški)                                     PK Branik Maribor                1:32.76                 685                                 1:36.57                108%               
        TOŠOVIČ Tadej, 01                                                                            BAU Martin, 94
        ALIAMOVSKII Evgenii, 02                                                                      TOMAN Jan, 99
            23.45    47.01  1:09.49  1:32.76

   2.     TK I. (moški)                                     PK Triglav Kranj                 1:32.95                 681              + 0.19             1:35.62                106%               
        VINTAR Miha, 03                                                                              ZUPANEC Aleš, 00
        BOŠKAN Sašo, 02                                                                              STEVENS Peter John, 95
            24.19    47.22  1:10.41  1:32.95

   3.     FR I. (moški)                                     PK Fužinar Ravne                 1:34.17                 655              + 1.41                  NT                   -               
        KORDEŽ Gal, 00                                                                               MOŽE Matija, 00
        KNEZ Lovro, 02                                                                               ŠTEHARNIK Dejan, 00
            22.96    46.35  1:10.20  1:34.17

   4.     SDD I. (moški)                                    ŠD Delfin Ljubljana              1:34.92                 640              + 2.16             1:37.31                105%               
        HROVAT Erik, 01                                                                              MAJCEN GOVC Filip, 00
        GORNIK Jure, 02                                                                              DREU Domen, 02
            24.61    47.40  1:11.01  1:34.92

   5.     BP I. (moški)                                     PK Biser Piran                   1:35.71                 624              + 2.95             1:38.10                105%               
        TURK Matic, 04                                                                               PRIMOŽIČ Marcel, 00
        BENČIČ Jaša, 02                                                                              BRLEK Maj, 03
            24.27    48.72  1:11.90  1:35.71

   6.     LL I. (moški)                                     PK Ljubljana                     1:36.25                 613              + 3.49             1:37.29                102%               
        ŠENICA PAVLETIČ Primož, 01                                                                   KLEMENC Peter, 01
        KAC Jan, 01                                                                                  NOVAK Miha, 04
            23.52    47.76  1:11.76  1:36.25

   7.     IL I. (moški)                                     PK Ilirija Ljubljana             1:37.82                 584              + 5.06             1:41.03                107%               
        KUKEC Nejc, 01                                                                               VERČ Peter, 04
        ŠPENKO Žan, 96                                                                               RIHTMAN Aleks, 02
            24.61    48.75  1:13.07  1:37.82

   8.     VV II. (moški)                                    PK Velenje                       1:37.99                 581              + 5.23             1:36.83                 98%               
        GRADIŠEK Jaša, 01                                                                            PRAPROTNIK Tine, 00
        POHOREC Matija, 01                                                                           PERC Anže, 03
            24.31    48.10  1:13.36  1:37.99

   9.     OL I. (moški)                                     PK Olimpija Ljubljan             1:38.84                 566              + 6.08             1:38.84                100%               
        PUŠNIK Jaka, 03                                                                              KOŠIR Mark, 02
        PERKO Matija, 02                                                                             DOVČ Lan, 03
            24.42    48.64  1:13.87  1:38.84

  10.     KA I. (moški)                                     PK Kamnik                        1:42.97                 501             + 10.21             1:47.06                108%               
        PREBIL Jernej, 02                                                                            STELE Gašper, 04
        PREBIL Jakob, 05                                                                             SLANA Bor, 05
            23.97    48.97  1:15.58  1:42.97

  11.     CK I. (moški)                                     PK Celulozar Krško               1:43.68                 491             + 10.92             1:45.06                103%               
        BIZJAK Tim, 04                                                                               MOČNIK Matic, 01
        KOZOLE Jan, 05                                                                               KRŽAN Peter, 02
            24.55    50.67  1:17.25  1:43.68

  12.     KK I. (moški)                                     PK Koper                         1:44.16                 484             + 11.40                  NT                   -               
        TORKAR RAŽMAN Tomas, 04                                                                      ŠALINOVIČ Enej, 03
        PREGELJ Mark, 03                                                                             PURGAR Borut, 04
            27.71    53.62  1:18.02  1:44.16

  13.     SDD II. (moški)                                   ŠD Delfin Ljubljana              1:58.13                 332             + 25.37             2:01.34                106%               
        POŽENEL Jan, 05                                                                              POŽENEL Tim, 05
        KOCIČ Nikola Tin, 07                                                                         MAJCEN Taj, 07
            31.72  1:02.74  1:30.62  1:58.13

  DSQ     NC I. (moški)                                     PK Neptun Celje                                                                              1:39.68                   -               
        SW 10.11 - 
        JEREB Maks, 03                                                                               VODENIK Jan, 03
        VIDENŠEK David, 01                                                                           HORVAT Mitja, 01
            24.16    48.78  1:13.68  1:36.34




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free                                                                                Odprto
24.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:43.74  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  1:48.61  PK Neptun Celje                                                                     NC     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NC I. (ženske)                                    PK Neptun Celje                  1:44.78                 719                                 1:46.17                103%               
        VODENIK Iza, 03                                                                              BORNŠEK Zala, 00
        WESENSCHEGG Aja Emma, 02                                                                     KOŠAK Anemari, 96
            25.95    52.27  1:19.87  1:44.78

   2.     OL I. (ženske)                                    PK Olimpija Ljubljan             1:44.99                 715              + 0.21             1:45.59                101%               
        KLANČAR Neža, 00                                                                             MIHALIČ Sara, 04
        JELESIJEVIČ Anja, 03                                                                         SVETEK Tajda, 02
            25.05    51.50  1:17.97  1:44.99

   3.     TK I. (ženske)                                    PK Triglav Kranj                 1:48.71                 644              + 3.93             1:51.60                105%               
        ČELIK Tina, 01                                                                               LOTRIČ Maja, 03
        STANEK Katjuša, 98                                                                           ŠPIK Eva, 03
            27.10    54.25  1:21.15  1:48.71

   4.     LL I. (ženske)                                    PK Ljubljana                     1:49.25                 635              + 4.47             1:52.73                106%               
        FORTUNA Liza, 03                                                                             ROŽIČ Ula, 07
        PEZO ZUPANČIČ Neža, 02                                                                       ROŽIČ Tarin, 04
            26.94    54.26  1:21.38  1:49.25

   5.     SDD I. (ženske)                                   ŠD Delfin Ljubljana              1:53.52                 566              + 8.74             1:54.79                102%               
        MATKOVIČ Antea Maris, 02                                                                     OKORN Ana, 03
        ČUČNIK Brina, 01                                                                             ZALAZNIK Sara, 02
            27.40    55.29  1:25.46  1:53.52




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event                                                                M/M, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                               Odprto
25.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:41.75  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinci (17  1:44.65  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadeti (15-1  1:48.32  PK Branik Maribor                                                                   BM     Maribor                                                             2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (moški)                                     PK Triglav Kranj                 1:40.17                 735                                 1:42.51                105%               
        Rekord Slovenije abs moški
        BOŠKAN Sašo, 02                                                                              PERME MODRIJANČIČ Črt, 03
        STEVENS Peter John, 95                                                                       ZUPANEC Aleš, 00
            25.48    51.35  1:17.03  1:40.17

   2.     FR I. (moški)                                     PK Fužinar Ravne                 1:40.95                 719              + 0.78             1:44.72                108%               
        MOŽE Matija, 00                                                                              KORDEŽ Gal, 00
        ŠTEHARNIK Dejan, 00                                                                          KNEZ Lovro, 02
            26.35    54.45  1:17.96  1:40.95

   3.     BM I. (moški)                                     PK Branik Maribor                1:43.98                 658              + 3.81             1:45.58                103%               
        TOŠOVIČ Tadej, 01                                                                            ALIAMOVSKII Evgenii, 02
        GUSEL Tadej, 00                                                                              BAU Martin, 94
            26.27    56.13  1:21.08  1:43.98

   4.     BP I. (moški)                                     PK Biser Piran                   1:45.95                 621              + 5.78             1:47.39                103%               
        TURK Matic, 04                                                                               PRIMOŽIČ Marcel, 00
        BENČIČ Jaša, 02                                                                              BRLEK Maj, 03
            27.64    57.29  1:22.09  1:45.95

   5.     VV I. (moški)                                     PK Velenje                       1:46.04                 620              + 5.87             1:47.14                102%               
        GERŠAK Luka, 99                                                                              POHOREC Matija, 01
        MEŽA Kristjan, 96                                                                            GRADIŠEK Jaša, 01
            28.91    56.11  1:22.08  1:46.04

   6.     OL I. (moški)                                     PK Olimpija Ljubljan             1:47.91                 588              + 7.74             1:46.92                 98%               
        PUŠNIK Jaka, 03                                                                              DJUKIĆ Robert, 04
        FAJON Nej, 02                                                                                PERKO Matija, 02
            27.17    57.51  1:23.73  1:47.91

   7.     SDD I. (moški)                                    ŠD Delfin Ljubljana              1:49.62                 561              + 9.45             1:52.54                105%               
        POŽENEL Nik, 02                                                                              DREU Domen, 02
        HROVAT Erik, 01                                                                              ZABAV Andrej, 01
            31.00  1:00.06  1:25.33  1:49.62

   8.     IL I. (moški)                                     PK Ilirija Ljubljana             1:51.55                 532             + 11.38             1:51.32                100%               
        RIHTMAN Aleks, 02                                                                            GOLOBIČ Tim, 02
        KUKEC Nejc, 01                                                                               DOBNIKAR Rok, 00
            28.57    58.41  1:25.90  1:51.55

   9.     KK I. (moški)                                     PK Koper                         1:55.94                 474             + 15.77                  NT                   -               
        ŠALINOVIČ Enej, 03                                                                           PURGAR Borut, 04
        TORKAR RAŽMAN Tomas, 04                                                                      PREGELJ Mark, 03
            28.54  1:02.50  1:29.96  1:55.94




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event                                                                Ž/W, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                               Odprto
25.01.2020                                                                                                                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:55.10  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  1:57.28  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  1:59.99  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (ženske)                                    PK Olimpija Ljubljan             1:55.22                 701                                 1:55.99                101%               
        JELESIJEVIČ Anja, 03                                                                         MARTINČIČ Naja, 03
        MIHALIČ Sara, 04                                                                             KLANČAR Neža, 00
            29.84  1:02.53  1:30.72  1:55.22

   2.     VV I. (ženske)                                    PK Velenje                       1:57.66                 658              + 2.44             1:59.38                103%               
        JUSIĆ Aida, 02                                                                               GERŠAK Nika, 02
        ERJAVEC Nuša, 98                                                                             NAVODNIK Sara, 05
            29.53  1:00.25  1:30.03  1:57.66

   3.     TK I. (ženske)                                    PK Triglav Kranj                 1:58.15                 650              + 2.93             1:59.34                102%               
        ŠPIK Eva, 03                                                                                 ČELIK Tina, 01
        STANEK Katjuša, 98                                                                           LOTRIČ Maja, 03
            30.89  1:03.52  1:31.38  1:58.15

   4.     FR I. (ženske)                                    PK Fužinar Ravne                 1:58.46                 645              + 3.24                  NT                   -               
        HANCMAN Urška, 02                                                                            JAMŠEK Janja, 01
        ŠEGEL Janja, 01                                                                              MARKAČ Zoja, 04
            29.93  1:03.12  1:31.49  1:58.46

   5.     LL I. (ženske)                                    PK Ljubljana                     2:01.17                 603              + 5.95             2:00.59                 99%               
        FORTUNA Liza, 03                                                                             PATERNOST Ida, 03
        ROŽIČ Tarin, 04                                                                              PEZO ZUPANČIČ Neža, 02
            29.76  1:03.73  1:33.39  2:01.17

   6.     SDD I. (ženske)                                   ŠD Delfin Ljubljana              2:06.04                 535             + 10.82             2:06.97                101%               
        OKORN Ana, 03                                                                                MATKOVIČ Antea Maris, 02
        ČUČNIK Brina, 01                                                                             ZALAZNIK Sara, 02
            35.45  1:08.15  1:37.44  2:06.04




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                 Odprto
25.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:45.78  MANKOČ Peter                                                                               Maribor                                                             2008
Rek. SLO mladinci (17  1:48.60  PRIMOŽIČ Marcel                                                                            Kranj                                                               2018
Rek. SLO kadeti (15-1  1:50.46  PUŠNIK Jaka                                                                                Ljubljana                                                           2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠENICA PAVLETIČ          01                       PK Ljubljana                     1:50.35                 730                                 1:48.92                 97%     Q         
            25.79    53.61  1:21.77  1:50.35
   2.     BAU Martin               94                       PK Branik Maribor                1:51.52                 707              + 1.17             1:47.34                 93%     Q         
            26.16    54.59  1:23.26  1:51.52
   3.     PRIMOŽIČ Marcel          00                       PK Biser Piran                   1:51.53                 707              + 1.18             1:48.09                 94%     Q         
            26.38    55.09  1:23.71  1:51.53
   4.     REINIER SCHWIET          97                       Zpc Amersfoort                   1:51.70                 704              + 1.35             1:46.54                 91%     Q         
            26.32    54.58  1:22.78  1:51.70
   5.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:51.88                 700              + 1.53             1:50.46                 97%     Q         
            26.42    55.00  1:23.83  1:51.88
   6.     TURK Luka                86                       PK Biser Piran                   1:52.50                 689              + 2.15             2:00.44                115%     Q         
            26.83    55.56  1:24.20  1:52.50
   7.     HORVAT Mitja             01                       PK Neptun Celje                  1:52.82                 683              + 2.47             1:50.30                 96%     Q         
            26.02    54.63  1:23.52  1:52.82
   8.     TOMAN Jan                99                       PK Branik Maribor                1:52.95                 680              + 2.60             1:51.60                 98%     Q         
            26.88    55.35  1:24.31  1:52.95
   9.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                        1:53.25                 675              + 2.90             1:53.89                101%     R         
            26.44    54.91  1:24.17  1:53.25
  10.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                 1:54.72                 649              + 4.37             1:55.21                101%     R         
            26.90    55.50  1:24.97  1:54.72
  11.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                1:54.79                 648              + 4.44             1:54.25                 99%     Q         
            26.95    56.01  1:25.77  1:54.79
  12.     GRADIŠEK Jaša            01                       PK Velenje                       1:56.44                 621              + 6.09             1:56.18                100%               
            27.28    56.41  1:26.04  1:56.44
  13.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                       1:56.76                 616              + 6.41             1:57.28                101%     Q         
            26.44    55.69  1:26.02  1:56.76
  14.     DOLINAR Jure             99                       PK Branik Maribor                1:56.83                 615              + 6.48             1:55.67                 98%               
            27.58    55.37  1:25.91  1:56.83
  15.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   1:57.11                 610              + 6.76             1:59.34                104%     Q         
            26.37    55.95  1:26.66  1:57.11
  16.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         1:57.61                 603              + 7.26             1:55.45                 96%     Q         
            26.98    56.64  1:27.02  1:57.61
  17.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                1:58.42                 590              + 8.07             1:58.61                100%     Q         
            27.09    56.42  1:27.00  1:58.42
  18.     ŠPENKO Žan               96                       PK Ilirija Ljubljana             1:59.04                 581              + 8.69             1:58.46                 99%               
            27.38    57.55  1:27.97  1:59.04
  19.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:59.15                 580              + 8.80             1:59.38                100%     R         
            27.51    58.38  1:29.60  1:59.15
  20.     VIDENŠEK David           01                       PK Neptun Celje                  1:59.34                 577              + 8.99             2:00.41                102%               
            28.09    58.14  1:28.83  1:59.34
  21.     KAC Jan                  01                       PK Ljubljana                     1:59.64                 572              + 9.29             1:59.71                100%     ?         
            26.84    57.45  1:28.31  1:59.64
          FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan             1:59.64                 572              + 9.29             1:57.78                 97%     ?         
            27.96    57.70  1:28.49  1:59.64
  23.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                       2:00.22                 564              + 9.87             1:57.94                 96%               
            27.93    58.44  1:29.44  2:00.22
  24.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                         2:00.25                 564              + 9.90             2:02.17                103%               
            27.66    58.37  1:29.90  2:00.25
  25.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             2:00.43                 561             + 10.08             2:14.82                125%               
            27.42    57.52  1:29.15  2:00.43
  26.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                  2:00.59                 559             + 10.24             1:59.78                 99%               
            27.00    58.06  1:29.53  2:00.59
  27.     PERC Anže                03                       PK Velenje                       2:00.60                 559             + 10.25             2:00.46                100%               
            27.13    57.49  1:28.86  2:00.60
  28.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                   2:00.67                 558             + 10.32             1:59.82                 99%               
            26.74    57.28  1:29.59  2:00.67
  29.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:00.71                 557             + 10.36             2:01.05                101%     Q         
            28.09    58.49  1:30.22  2:00.71
  30.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana             2:00.83                 556             + 10.48             2:03.64                105%               
            28.10    58.64  1:29.80  2:00.83
  31.     POTOČNIK Vid             02                       PK Radovljica                    2:00.92                 554             + 10.57             2:03.03                104%               
            27.88    58.81  1:30.45  2:00.92
  32.     PEČAR Rok                01                       PK Radovljica                    2:01.00                 553             + 10.65             1:59.63                 98%               
            28.61    59.26  1:30.36  2:01.00
  33.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                2:01.73                 543             + 11.38             2:02.33                101%     Q         
            28.27    59.38  1:31.03  2:01.73
  34.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                   2:02.64                 531             + 12.29             2:04.57                103%               
            27.60    58.78  1:31.88  2:02.64
  35.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  2:02.68                 531             + 12.33             2:02.03                 99%     Q         
            27.48    59.04  1:31.36  2:02.68
  36.     ZABAV Andrej             01                       ŠD Delfin Ljubljana              2:02.94                 528             + 12.59             2:07.52                108%               
            28.21    58.77  1:29.97  2:02.94
  37.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         2:03.00                 527             + 12.65             2:07.67                108%     Q         
            28.46    59.85  1:31.56  2:03.00
  38.     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                2:03.74                 517             + 13.39             2:06.73                105%     R         
            27.51    58.66  1:30.92  2:03.74
  39.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:03.77                 517             + 13.42             2:03.27                 99%     R         
            28.04    59.61  1:32.11  2:03.77
  40.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 2:03.78                 517             + 13.43             2:09.44                109%               
            29.03  1:00.48  1:32.32  2:03.78
  41.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       2:03.93                 515             + 13.58             2:08.60                108%               
            28.43    59.99  1:32.00  2:03.93
  42.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                   2:04.20                 512             + 13.85             2:06.15                103%               
            29.19  1:01.00  1:33.16  2:04.20
  43.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                         2:04.42                 509             + 14.07             2:05.88                102%               
            28.12    59.06  1:31.56  2:04.42
  44.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje               2:04.47                 508             + 14.12             2:07.57                105%               
            28.30  1:00.37  1:32.69  2:04.47
  45.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:04.63                 506             + 14.28             2:07.81                105%               
            28.02    59.28  1:32.11  2:04.63
  46.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     2:04.66                 506             + 14.31             2:03.78                 99%               
            28.29    59.99  1:32.73  2:04.66
  47.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 2:04.97                 502             + 14.62             1:58.79                 90%               
            27.90  1:00.52  1:33.18  2:04.97
  48.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     2:05.28                 499             + 14.93             2:06.28                102%               
            28.84  1:00.14  1:33.00  2:05.28
  49.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:05.46                 496             + 15.11             2:02.32                 95%               
            28.30    59.71  1:32.89  2:05.46
  50.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 2:05.74                 493             + 15.39             1:53.48                 81%               
            29.14  1:01.34  1:33.16  2:05.74
  51.     BUCALO Uroš              02                       PK Ilirija Ljubljana             2:05.77                 493             + 15.42             2:08.72                105%               
            28.62  1:00.20  1:33.24  2:05.77
  52.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       2:06.01                 490             + 15.66             2:07.24                102%               
            28.60  1:00.07  1:33.07  2:06.01
  53.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                         2:06.23                 487             + 15.88             2:10.11                106%               
            28.75  1:01.08  1:34.23  2:06.23
  54.     MOČNIK Matic             01                       PK Celulozar Krško               2:06.74                 481             + 16.39             2:02.83                 94%               
            28.45    59.61  1:32.55  2:06.74
  55.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                2:06.76                 481             + 16.41             2:09.50                104%               
            28.41  1:00.50  1:34.14  2:06.76
  56.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan             2:06.91                 480             + 16.56             2:11.11                107%               
            28.33  1:00.69  1:34.51  2:06.91
  57.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    2:07.19                 476             + 16.84             2:08.70                102%               
            28.76  1:00.06  1:33.08  2:07.19
  58.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 2:07.25                 476             + 16.90             2:06.34                 99%               
            29.93  1:02.19  1:35.33  2:07.25
          ŠKULJ Adam               02                       ŠD Riba Ljubljana                2:07.25                 476             + 16.90             2:06.33                 99%               
            30.44  1:03.31  1:35.75  2:07.25
  60.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        2:07.77                 470             + 17.42             2:05.62                 97%               
            29.18  1:01.44  1:34.99  2:07.77
  61.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                 2:09.62                 450             + 19.27             2:11.32                103%               
            29.84  1:02.59  1:36.33  2:09.62
  62.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                2:09.72                 449             + 19.37             2:12.93                105%               
            29.35  1:03.12  1:37.20  2:09.72
  63.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                  2:10.06                 445             + 19.71             2:20.25                116%               
            29.75  1:02.33  1:36.36  2:10.06
  64.     LEMPL Marko              03                       PK Branik Maribor                2:10.30                 443             + 19.95             2:11.22                101%               
            29.26  1:02.02  1:36.36  2:10.30
  65.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 2:10.53                 441             + 20.18             2:13.03                104%               
            30.35  1:03.08  1:36.88  2:10.53
  66.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       2:10.57                 440             + 20.22             2:13.59                105%               
            29.20  1:02.79  1:37.27  2:10.57
  67.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.67                 439             + 20.32             2:11.54                101%               
            30.85  1:04.14  1:36.53  2:10.67
  68.     PERC Jan                 01                       PK Velenje                       2:10.89                 437             + 20.54             2:08.17                 96%               
            29.70  1:02.12  1:36.35  2:10.89
  69.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     2:10.94                 437             + 20.59             2:14.28                105%               
            29.11  1:01.95  1:36.15  2:10.94
  70.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:10.97                 436             + 20.62             2:11.85                101%               
            30.78  1:04.26  1:38.62  2:10.97
  71.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         2:11.19                 434             + 20.84             2:11.85                101%               
            30.42  1:03.74  1:37.74  2:11.19
  72.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     2:11.35                 432             + 21.00             2:12.05                101%               
            30.00  1:03.48  1:38.54  2:11.35
  73.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                    2:12.01                 426             + 21.66             2:13.12                102%               
            29.24  1:02.75  1:37.88  2:12.01
  74.     MATKO MARCIUS L          04                       DVŠ Posejdon Celje               2:12.48                 422             + 22.13             2:15.58                105%               
            28.95  1:02.80  1:38.04  2:12.48
  75.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       2:13.07                 416             + 22.72             2:11.93                 98%               
            30.37  1:03.49  1:38.44  2:13.07
  76.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:13.26                 414             + 22.91             2:14.11                101%               
            29.85  1:03.87  1:39.02  2:13.26
  77.     MATANOVIČ Dani           02                       PK Velenje                       2:13.30                 414             + 22.95             2:06.65                 90%               
            31.04  1:04.36  1:38.77  2:13.30
  78.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni             2:13.63                 411             + 23.28             2:14.03                101%               
            30.70  1:04.43  1:38.72  2:13.63
  79.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                2:14.04                 407             + 23.69             2:17.96                106%               
            30.61  1:05.38  1:40.19  2:14.04
  80.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               2:14.27                 405             + 23.92             2:13.85                 99%               
            30.58  1:04.15  1:39.25  2:14.27
  81.     UŠAJ Lian                05                       PK Nova Gorica                   2:14.49                 403             + 24.14             2:19.15                107%               
            30.73  1:05.83  1:39.61  2:14.49
  82.     HOJNIK Črtomir           04                       PK Branik Maribor                2:15.02                 398             + 24.67             2:17.64                104%               
            30.95  1:05.22  1:40.32  2:15.02
  83.     VIHER Vid                05                       PK Branik Maribor                2:15.20                 397             + 24.85             2:19.83                107%               
            31.11  1:05.54  1:41.09  2:15.20
  84.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:15.35                 395             + 25.00             2:19.23                106%               
            30.49  1:04.67  1:40.76  2:15.35
  85.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    2:16.18                 388             + 25.83             2:18.93                104%               
            31.03  1:05.73  1:41.45  2:16.18
  86.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 2:16.20                 388             + 25.85             2:17.34                102%               
            31.51  1:05.82  1:41.13  2:16.20
  87.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       2:16.73                 383             + 26.38             2:15.73                 99%               
            29.75  1:04.66  1:41.44  2:16.73
  88.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 2:16.96                 381             + 26.61             2:13.88                 96%               
            30.54  1:04.99  1:41.00  2:16.96
  89.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       2:17.81                 374             + 27.46             2:14.91                 96%               
            30.95  1:05.61  1:41.75  2:17.81
  90.     KLEMENC Matic            03                       PK Ljubljana                     2:18.15                 372             + 27.80             2:12.44                 92%               
            29.92  1:04.02  1:40.86  2:18.15
  91.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:19.44                 361             + 29.09             2:13.62                 92%               
            28.99  1:04.71  1:42.94  2:19.44
  92.     VOLAVŠEK Lan             05                       PK Branik Maribor                2:19.99                 357             + 29.64             2:20.00                100%               
            31.53  1:06.64  1:44.27  2:19.99
  93.     KOS LIPUŠČEK Da          05                       PD Maribor                       2:20.60                 353             + 30.25             2:20.28                100%               
            31.51  1:08.21  1:45.43  2:20.60
  94.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             2:20.78                 351             + 30.43             2:19.98                 99%               
            32.15  1:07.85  1:44.83  2:20.78
  DNS     ŠTIH Gašper              01                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     MAJCEN Patrik            03                       ŠD Delfin Ljubljana                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                     Kadeti in mladinci
25.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:45.78  MANKOČ Peter                                                                               Maribor                                                             2008
Rek. SLO mladinci (17  1:48.60  PRIMOŽIČ Marcel                                                                            Kranj                                                               2018
Rek. SLO kadeti (15-1  1:50.46  PUŠNIK Jaka                                                                                Ljubljana                                                           2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PUŠNIK Jaka              03                       PK Olimpija Ljubljan             1:51.88                 700                                 1:50.46                 97%     Q         
            26.42    55.00  1:23.83  1:51.88
   2.     PREBIL Jernej            02                       PK Kamnik                        1:53.25                 675              + 1.37             1:53.89                101%     R         
            26.44    54.91  1:24.17  1:53.25
   3.     VINTAR Miha              03                       PK Triglav Kranj                 1:54.72                 649              + 2.84             1:55.21                101%     R         
            26.90    55.50  1:24.97  1:54.72
   4.     ALIAMOVSKII Evg          02                       PK Branik Maribor                1:54.79                 648              + 2.91             1:54.25                 99%     Q         
            26.95    56.01  1:25.77  1:54.79
   5.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                       1:56.76                 616              + 4.88             1:57.28                101%     Q         
            26.44    55.69  1:26.02  1:56.76
   6.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   1:57.11                 610              + 5.23             1:59.34                104%     Q         
            26.37    55.95  1:26.66  1:57.11
   7.     KREK BAŠELJ Mat          03                       PK Kranj                         1:57.61                 603              + 5.73             1:55.45                 96%     Q         
            26.98    56.64  1:27.02  1:57.61
   8.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                1:58.42                 590              + 6.54             1:58.61                100%     Q         
            27.09    56.42  1:27.00  1:58.42
   9.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:59.15                 580              + 7.27             1:59.38                100%     R         
            27.51    58.38  1:29.60  1:59.15
  10.     FAJON Nej                02                       PK Olimpija Ljubljan             1:59.64                 572              + 7.76             1:57.78                 97%     ?         
            27.96    57.70  1:28.49  1:59.64
  11.     LOVŠIN Vid               03                       PK Ribnica                       2:00.22                 564              + 8.34             1:57.94                 96%               
            27.93    58.44  1:29.44  2:00.22
  12.     ŠALINOVIČ Enej           03                       PK Koper                         2:00.25                 564              + 8.37             2:02.17                103%               
            27.66    58.37  1:29.90  2:00.25
  13.     DOVČ Lan                 03                       PK Olimpija Ljubljan             2:00.43                 561              + 8.55             2:14.82                125%               
            27.42    57.52  1:29.15  2:00.43
  14.     JEREB Maks               03                       PK Neptun Celje                  2:00.59                 559              + 8.71             1:59.78                 99%               
            27.00    58.06  1:29.53  2:00.59
  15.     PERC Anže                03                       PK Velenje                       2:00.60                 559              + 8.72             2:00.46                100%               
            27.13    57.49  1:28.86  2:00.60
  16.     BRLEK Maj                03                       PK Biser Piran                   2:00.67                 558              + 8.79             1:59.82                 99%               
            26.74    57.28  1:29.59  2:00.67
  17.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:00.71                 557              + 8.83             2:01.05                101%     Q         
            28.09    58.49  1:30.22  2:00.71
  18.     LESKOVAR Matija          03                       PK Ilirija Ljubljana             2:00.83                 556              + 8.95             2:03.64                105%               
            28.10    58.64  1:29.80  2:00.83
  19.     POTOČNIK Vid             02                       PK Radovljica                    2:00.92                 554              + 9.04             2:03.03                104%               
            27.88    58.81  1:30.45  2:00.92
  20.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                2:01.73                 543              + 9.85             2:02.33                101%     Q         
            28.27    59.38  1:31.03  2:01.73
  21.     ZAVRTANIK Kleme          03                       PK Nova Gorica                   2:02.64                 531             + 10.76             2:04.57                103%               
            27.60    58.78  1:31.88  2:02.64
  22.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  2:02.68                 531             + 10.80             2:02.03                 99%     Q         
            27.48    59.04  1:31.36  2:02.68
  23.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         2:03.00                 527             + 11.12             2:07.67                108%     Q         
            28.46    59.85  1:31.56  2:03.00
  24.     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                2:03.74                 517             + 11.86             2:06.73                105%     R         
            27.51    58.66  1:30.92  2:03.74
  25.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:03.77                 517             + 11.89             2:03.27                 99%     R         
            28.04    59.61  1:32.11  2:03.77
  26.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 2:03.78                 517             + 11.90             2:09.44                109%               
            29.03  1:00.48  1:32.32  2:03.78
  27.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       2:03.93                 515             + 12.05             2:08.60                108%               
            28.43    59.99  1:32.00  2:03.93
  28.     KRUMPAK Roy              02                       PK Biser Piran                   2:04.20                 512             + 12.32             2:06.15                103%               
            29.19  1:01.00  1:33.16  2:04.20
  29.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                         2:04.42                 509             + 12.54             2:05.88                102%               
            28.12    59.06  1:31.56  2:04.42
  30.     LUSKAR Alen              03                       DVŠ Posejdon Celje               2:04.47                 508             + 12.59             2:07.57                105%               
            28.30  1:00.37  1:32.69  2:04.47
  31.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:04.63                 506             + 12.75             2:07.81                105%               
            28.02    59.28  1:32.11  2:04.63
  32.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     2:04.66                 506             + 12.78             2:03.78                 99%               
            28.29    59.99  1:32.73  2:04.66
  33.     GLADEK Nik               03                       PK Triglav Kranj                 2:04.97                 502             + 13.09             1:58.79                 90%               
            27.90  1:00.52  1:33.18  2:04.97
  34.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     2:05.28                 499             + 13.40             2:06.28                102%               
            28.84  1:00.14  1:33.00  2:05.28
  35.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:05.46                 496             + 13.58             2:02.32                 95%               
            28.30    59.71  1:32.89  2:05.46
  36.     BOŠKAN Sašo              02                       PK Triglav Kranj                 2:05.74                 493             + 13.86             1:53.48                 81%               
            29.14  1:01.34  1:33.16  2:05.74
  37.     BUCALO Uroš              02                       PK Ilirija Ljubljana             2:05.77                 493             + 13.89             2:08.72                105%               
            28.62  1:00.20  1:33.24  2:05.77
  38.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       2:06.01                 490             + 14.13             2:07.24                102%               
            28.60  1:00.07  1:33.07  2:06.01
  39.     PREGELJ Mark             03                       PK Koper                         2:06.23                 487             + 14.35             2:10.11                106%               
            28.75  1:01.08  1:34.23  2:06.23
  40.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                2:06.76                 481             + 14.88             2:09.50                104%               
            28.41  1:00.50  1:34.14  2:06.76
  41.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan             2:06.91                 480             + 15.03             2:11.11                107%               
            28.33  1:00.69  1:34.51  2:06.91
  42.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    2:07.19                 476             + 15.31             2:08.70                102%               
            28.76  1:00.06  1:33.08  2:07.19
  43.     REZAR LESNIK Ža          03                       PK Fužinar Ravne                 2:07.25                 476             + 15.37             2:06.34                 99%               
            29.93  1:02.19  1:35.33  2:07.25
          ŠKULJ Adam               02                       ŠD Riba Ljubljana                2:07.25                 476             + 15.37             2:06.33                 99%               
            30.44  1:03.31  1:35.75  2:07.25
  45.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        2:07.77                 470             + 15.89             2:05.62                 97%               
            29.18  1:01.44  1:34.99  2:07.77
  46.     KOKOT Jan                03                       PK Fužinar Ravne                 2:09.62                 450             + 17.74             2:11.32                103%               
            29.84  1:02.59  1:36.33  2:09.62
  47.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                2:09.72                 449             + 17.84             2:12.93                105%               
            29.35  1:03.12  1:37.20  2:09.72
  48.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                  2:10.06                 445             + 18.18             2:20.25                116%               
            29.75  1:02.33  1:36.36  2:10.06
  49.     LEMPL Marko              03                       PK Branik Maribor                2:10.30                 443             + 18.42             2:11.22                101%               
            29.26  1:02.02  1:36.36  2:10.30
  50.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 2:10.53                 441             + 18.65             2:13.03                104%               
            30.35  1:03.08  1:36.88  2:10.53
  51.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       2:10.57                 440             + 18.69             2:13.59                105%               
            29.20  1:02.79  1:37.27  2:10.57
  52.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.67                 439             + 18.79             2:11.54                101%               
            30.85  1:04.14  1:36.53  2:10.67
  53.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     2:10.94                 437             + 19.06             2:14.28                105%               
            29.11  1:01.95  1:36.15  2:10.94
  54.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:10.97                 436             + 19.09             2:11.85                101%               
            30.78  1:04.26  1:38.62  2:10.97
  55.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         2:11.19                 434             + 19.31             2:11.85                101%               
            30.42  1:03.74  1:37.74  2:11.19
  56.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     2:11.35                 432             + 19.47             2:12.05                101%               
            30.00  1:03.48  1:38.54  2:11.35
  57.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                    2:12.01                 426             + 20.13             2:13.12                102%               
            29.24  1:02.75  1:37.88  2:12.01
  58.     MATKO MARCIUS L          04                       DVŠ Posejdon Celje               2:12.48                 422             + 20.60             2:15.58                105%               
            28.95  1:02.80  1:38.04  2:12.48
  59.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       2:13.07                 416             + 21.19             2:11.93                 98%               
            30.37  1:03.49  1:38.44  2:13.07
  60.     POŽENEL Nik              02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:13.26                 414             + 21.38             2:14.11                101%               
            29.85  1:03.87  1:39.02  2:13.26
  61.     MATANOVIČ Dani           02                       PK Velenje                       2:13.30                 414             + 21.42             2:06.65                 90%               
            31.04  1:04.36  1:38.77  2:13.30
  62.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni             2:13.63                 411             + 21.75             2:14.03                101%               
            30.70  1:04.43  1:38.72  2:13.63
  63.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                2:14.04                 407             + 22.16             2:17.96                106%               
            30.61  1:05.38  1:40.19  2:14.04
  64.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               2:14.27                 405             + 22.39             2:13.85                 99%               
            30.58  1:04.15  1:39.25  2:14.27
  65.     UŠAJ Lian                05                       PK Nova Gorica                   2:14.49                 403             + 22.61             2:19.15                107%               
            30.73  1:05.83  1:39.61  2:14.49
  66.     HOJNIK Črtomir           04                       PK Branik Maribor                2:15.02                 398             + 23.14             2:17.64                104%               
            30.95  1:05.22  1:40.32  2:15.02
  67.     VIHER Vid                05                       PK Branik Maribor                2:15.20                 397             + 23.32             2:19.83                107%               
            31.11  1:05.54  1:41.09  2:15.20
  68.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:15.35                 395             + 23.47             2:19.23                106%               
            30.49  1:04.67  1:40.76  2:15.35
  69.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    2:16.18                 388             + 24.30             2:18.93                104%               
            31.03  1:05.73  1:41.45  2:16.18
  70.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 2:16.20                 388             + 24.32             2:17.34                102%               
            31.51  1:05.82  1:41.13  2:16.20
  71.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       2:16.73                 383             + 24.85             2:15.73                 99%               
            29.75  1:04.66  1:41.44  2:16.73
  72.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 2:16.96                 381             + 25.08             2:13.88                 96%               
            30.54  1:04.99  1:41.00  2:16.96
  73.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       2:17.81                 374             + 25.93             2:14.91                 96%               
            30.95  1:05.61  1:41.75  2:17.81
  74.     KLEMENC Matic            03                       PK Ljubljana                     2:18.15                 372             + 26.27             2:12.44                 92%               
            29.92  1:04.02  1:40.86  2:18.15
  75.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:19.44                 361             + 27.56             2:13.62                 92%               
            28.99  1:04.71  1:42.94  2:19.44
  76.     VOLAVŠEK Lan             05                       PK Branik Maribor                2:19.99                 357             + 28.11             2:20.00                100%               
            31.53  1:06.64  1:44.27  2:19.99
  77.     KOS LIPUŠČEK Da          05                       PD Maribor                       2:20.60                 353             + 28.72             2:20.28                100%               
            31.51  1:08.21  1:45.43  2:20.60
  78.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             2:20.78                 351             + 28.90             2:19.98                 99%               
            32.15  1:07.85  1:44.83  2:20.78
  DNS     MAJCEN Patrik            03                       ŠD Delfin Ljubljana                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
25.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:45.78  MANKOČ Peter                                                                               Maribor                                                             2008
Rek. SLO mladinci (17  1:48.60  PRIMOŽIČ Marcel                                                                            Kranj                                                               2018
Rek. SLO kadeti (15-1  1:50.46  PUŠNIK Jaka                                                                                Ljubljana                                                           2019
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ĆIROVIĆ Filip            04                       PK Ribnica                       1:56.76                 616                                 1:57.28                101%     Q         
            26.44    55.69  1:26.02  1:56.76
   2.     TURK Matic               04                       PK Biser Piran                   1:57.11                 610              + 0.35             1:59.34                104%     Q         
            26.37    55.95  1:26.66  1:57.11
   3.     UDUČ Miha                04                       PK Branik Maribor                1:58.42                 590              + 1.66             1:58.61                100%     Q         
            27.09    56.42  1:27.00  1:58.42
   4.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:59.15                 580              + 2.39             1:59.38                100%     R         
            27.51    58.38  1:29.60  1:59.15
   5.     PETERNEL Primož          04                       PK Radovljica                    2:00.71                 557              + 3.95             2:01.05                101%     Q         
            28.09    58.49  1:30.22  2:00.71
   6.     BOREC Jaka               04                       PK Branik Maribor                2:01.73                 543              + 4.97             2:02.33                101%     Q         
            28.27    59.38  1:31.03  2:01.73
   7.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  2:02.68                 531              + 5.92             2:02.03                 99%     Q         
            27.48    59.04  1:31.36  2:02.68
   8.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         2:03.00                 527              + 6.24             2:07.67                108%     Q         
            28.46    59.85  1:31.56  2:03.00
   9.     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                2:03.74                 517              + 6.98             2:06.73                105%     R         
            27.51    58.66  1:30.92  2:03.74
  10.     FURLAN ŠTULAR A          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:03.77                 517              + 7.01             2:03.27                 99%     R         
            28.04    59.61  1:32.11  2:03.77
  11.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 2:03.78                 517              + 7.02             2:09.44                109%               
            29.03  1:00.48  1:32.32  2:03.78
  12.     TOPOLNIK Klemen          04                       PK Ribnica                       2:03.93                 515              + 7.17             2:08.60                108%               
            28.43    59.99  1:32.00  2:03.93
  13.     ALJAŽ Andraž             05                       PK Kranj                         2:04.42                 509              + 7.66             2:05.88                102%               
            28.12    59.06  1:31.56  2:04.42
  14.     KOSEC Tian               05                       PD Maribor                       2:04.63                 506              + 7.87             2:07.81                105%               
            28.02    59.28  1:32.11  2:04.63
  15.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     2:04.66                 506              + 7.90             2:03.78                 99%               
            28.29    59.99  1:32.73  2:04.66
  16.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     2:05.28                 499              + 8.52             2:06.28                102%               
            28.84  1:00.14  1:33.00  2:05.28
  17.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:05.46                 496              + 8.70             2:02.32                 95%               
            28.30    59.71  1:32.89  2:05.46
  18.     FEKONJA Sergej           04                       PD Maribor                       2:06.01                 490              + 9.25             2:07.24                102%               
            28.60  1:00.07  1:33.07  2:06.01
  19.     PLIVERIČ Bor             05                       ŠD Riba Ljubljana                2:06.76                 481             + 10.00             2:09.50                104%               
            28.41  1:00.50  1:34.14  2:06.76
  20.     BABIČ Maks               04                       PK Olimpija Ljubljan             2:06.91                 480             + 10.15             2:11.11                107%               
            28.33  1:00.69  1:34.51  2:06.91
  21.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    2:07.19                 476             + 10.43             2:08.70                102%               
            28.76  1:00.06  1:33.08  2:07.19
  22.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        2:07.77                 470             + 11.01             2:05.62                 97%               
            29.18  1:01.44  1:34.99  2:07.77
  23.     BELŠAK Timotej           05                       PK Branik Maribor                2:09.72                 449             + 12.96             2:12.93                105%               
            29.35  1:03.12  1:37.20  2:09.72
  24.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                  2:10.06                 445             + 13.30             2:20.25                116%               
            29.75  1:02.33  1:36.36  2:10.06
  25.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 2:10.53                 441             + 13.77             2:13.03                104%               
            30.35  1:03.08  1:36.88  2:10.53
  26.     SKLEDAR Žan              04                       PK Velenje                       2:10.57                 440             + 13.81             2:13.59                105%               
            29.20  1:02.79  1:37.27  2:10.57
  27.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.67                 439             + 13.91             2:11.54                101%               
            30.85  1:04.14  1:36.53  2:10.67
  28.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     2:10.94                 437             + 14.18             2:14.28                105%               
            29.11  1:01.95  1:36.15  2:10.94
  29.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    2:10.97                 436             + 14.21             2:11.85                101%               
            30.78  1:04.26  1:38.62  2:10.97
  30.     TORKAR RAŽMAN T          04                       PK Koper                         2:11.19                 434             + 14.43             2:11.85                101%               
            30.42  1:03.74  1:37.74  2:11.19
  31.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     2:11.35                 432             + 14.59             2:12.05                101%               
            30.00  1:03.48  1:38.54  2:11.35
  32.     ZALETEL Lenart           05                       PK Radovljica                    2:12.01                 426             + 15.25             2:13.12                102%               
            29.24  1:02.75  1:37.88  2:12.01
  33.     MATKO MARCIUS L          04                       DVŠ Posejdon Celje               2:12.48                 422             + 15.72             2:15.58                105%               
            28.95  1:02.80  1:38.04  2:12.48
  34.     AĆIMOVIĆ Luka            05                       PK Velenje                       2:13.07                 416             + 16.31             2:11.93                 98%               
            30.37  1:03.49  1:38.44  2:13.07
  35.     BENEDIČIČ Jošt           04                       PK Ratitovec Železni             2:13.63                 411             + 16.87             2:14.03                101%               
            30.70  1:04.43  1:38.72  2:13.63
  36.     VRTARIČ Nik              04                       PK Branik Maribor                2:14.04                 407             + 17.28             2:17.96                106%               
            30.61  1:05.38  1:40.19  2:14.04
  37.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               2:14.27                 405             + 17.51             2:13.85                 99%               
            30.58  1:04.15  1:39.25  2:14.27
  38.     UŠAJ Lian                05                       PK Nova Gorica                   2:14.49                 403             + 17.73             2:19.15                107%               
            30.73  1:05.83  1:39.61  2:14.49
  39.     HOJNIK Črtomir           04                       PK Branik Maribor                2:15.02                 398             + 18.26             2:17.64                104%               
            30.95  1:05.22  1:40.32  2:15.02
  40.     VIHER Vid                05                       PK Branik Maribor                2:15.20                 397             + 18.44             2:19.83                107%               
            31.11  1:05.54  1:41.09  2:15.20
  41.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 2:15.35                 395             + 18.59             2:19.23                106%               
            30.49  1:04.67  1:40.76  2:15.35
  42.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    2:16.18                 388             + 19.42             2:18.93                104%               
            31.03  1:05.73  1:41.45  2:16.18
  43.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 2:16.20                 388             + 19.44             2:17.34                102%               
            31.51  1:05.82  1:41.13  2:16.20
  44.     KREPEL Urban             05                       PK Velenje                       2:16.73                 383             + 19.97             2:15.73                 99%               
            29.75  1:04.66  1:41.44  2:16.73
  45.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 2:16.96                 381             + 20.20             2:13.88                 96%               
            30.54  1:04.99  1:41.00  2:16.96
  46.     PRINCL Maj               04                       PK Velenje                       2:17.81                 374             + 21.05             2:14.91                 96%               
            30.95  1:05.61  1:41.75  2:17.81
  47.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             2:19.44                 361             + 22.68             2:13.62                 92%               
            28.99  1:04.71  1:42.94  2:19.44
  48.     VOLAVŠEK Lan             05                       PK Branik Maribor                2:19.99                 357             + 23.23             2:20.00                100%               
            31.53  1:06.64  1:44.27  2:19.99
  49.     KOS LIPUŠČEK Da          05                       PD Maribor                       2:20.60                 353             + 23.84             2:20.28                100%               
            31.51  1:08.21  1:45.43  2:20.60
  50.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             2:20.78                 351             + 24.02             2:19.98                 99%               
            32.15  1:07.85  1:44.83  2:20.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                 Odprto
25.01.2020                                                                                                                                                                   Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:55.23  FAIN Katja