Star 2020
Kranj (SLO),    11. - 12.1.2020,    50m bazen

Št. 1. M/M, 50m Hrbtno/Back, Odprto    Št. 2. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Odprto
Št. 3. M/M, 50m Prsno/Breast, Odprto    Št. 4. Ž/W, 100m Prosto/Free, Odprto
Št. 5. M/M, 100m Prosto/Free, Odprto    Št. 6. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Odprto
Št. 7. M/M, 100m Delfin/Fly, Odprto    Št. 8. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Odprto
Št. 9. M/M, 400m Prosto/Free, Odprto    Št. 10. Ž/W, 400m Prosto/Free, Odprto
Št. 11. M/M, 200m Hrbtno/Back, Odprto    Št. 12. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Odprto
Št. 13. M/M, 200m Prsno/Breast, Odprto    Št. 14. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Odprto
Št. 15. M/M, 400m Mešano/Medley, Odprto    Št. 16. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Odprto
Št. 17. M/M, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 18. Ž/W, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 19. M/M, 100m Prsno/Breast, Odprto    Št. 20. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Odprto
Št. 21. M/M, 200m Mešano/Medley, Odprto    Št. 22. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Odprto
Št. 23. M/M, 200m Prosto/Free, Odprto    Št. 24. Ž/W, 200m Prosto/Free, Odprto
Št. 25. M/M, 50m Delfin/Fly, Odprto    Št. 26. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Odprto
Št. 27. M/M, 100m Hrbtno/Back, Odprto    Št. 28. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Odprto
Št. 29. M/M, 200m Delfin/Fly, Odprto    Št. 30. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Odprto
Št. 31. M/M, 1500m Prosto/Free, Odprto    Št. 32. Ž/W, 1500m Prosto/Free, Odprto
Št. 34. Ž/W, 800m Prosto/Free, Odprto    Št. 35. M/M, 200m Prosto/Free, Odprto

FINA Point Scoring 2019

--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Hrbtno/Back                                D
11.01.2020 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik                33.41   370       
    2.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana        33.96   352       
    3.  BATISTIČ, Maks                06   PK Nova Gorica           34.21   345       
    4.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik                34.91   324       
    5.  ŠERJAK, Enej                  07   ŠD Riba Ljubljana        36.64   281       
    6.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Biser Piran           36.85   276       
    7.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik                37.46   262       
    8.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana        37.91   253       
    9.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik                38.38   244       
   10.  KOCJANČIČ, Gašper             06   PK Triglav Kranj         40.07   214       
   11.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana        40.61   206       
   12.  ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj         45.06   151       
   13.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana        45.08   150       
   14.  ROTAR, Maks                   08   ŠD Riba Ljubljana        50.02   110       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Hrbtno/Back                                C
11.01.2020 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TURK, Matic                   04   PK Biser Piran           29.43   542       
    2.  ĆIROVIĆ, Filip                04   PK Ribnica               29.88   518       
    3.  DJUKIĆ, Robert                04   PK Olimpija Ljubljan     30.00   512       
    4.  PREBIL, Jakob                 05   PK Kamnik                30.77   474       
    5.  VERČ, Peter                   04   PK Ilirija Ljubljana     31.61   437       
    6.  CVETKOSKI, Stefan             04   PK "Skopje" Skopje       31.69   434       
        SLANA, Bor                    05   PK Kamnik                31.69   434       
        BABIČ, Maks                   04   PK Olimpija Ljubljan     31.69   434       
    9.  PERŠE, Žiga                   05   PK Olimpija Ljubljan     31.88   426       
   10.  IVIČIČ, Aleš                  04   PK Triglav Kranj         32.02   421       
   11.  RAJIĆ, Timon                  05   PK Olimpija Ljubljan     32.25   412       
   12.  STELE, Gašper                 04   PK Kamnik                32.26   411       
   13.  ULAGA STERLE, Cene            04   PK Olimpija Ljubljan     32.52   401       
   14.  MONTAGNANI, Tommaso           05   Pentamodena              32.69   395       
   15.  BRATUN, Lovro                 04   ŠD Riba Ljubljana        32.72   394       
   16.  POTOČNIK, Janez               04   PK Radovljica            32.88   388       
   17.  KLJUČANIN, Benjamin           05   PK Triglav Kranj         33.79   358       
   18.  ARTIČ, Dan                    04   PK Olimpija Ljubljan     34.80   328       
   19.  UŠAJ, Lian                    05   PK Nova Gorica           35.67   304       
   20.  MATKO MARCIUS, Liam Einar     04   DVŠ Posejdon Celje       35.81   301       
   21.  RADIŠIČ, Dejan                05   PK Triglav Kranj         36.19   291       
   DNS  BEZJAK, Nejc                  05   PK Branik Maribor                          
   DNS  BOREC, Jaka                   04   PK Branik Maribor                          


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Hrbtno/Back                                B
11.01.2020 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GLADEK, Nik                   03   PK Triglav Kranj         29.25   552       
    2.  PREBIL, Jernej                02   PK Kamnik                29.35   546       
    3.  ROCCO, Giosue'                03   Montebelluna Nuoto a     29.89   517       
    4.  AGUZZI, Edoardo               02   In Sport Rane Rosse      30.37   493       
    5.  PANZICA, Alessandro           03   Pentamodena              30.38   493       
    6.  DOVČ, Lan                     03   PK Olimpija Ljubljan     31.67   435       
    7.  KRUMPAK, Roy                  02   PK Biser Piran           32.74   393       
    8.  KAC, Tim                      03   PK Ljubljana             33.15   379       
    9.  KLEMENC, Matic                03   PK Ljubljana             34.23   344       
   DSQ  LENZI, Luca                   03   De Akker Ferraranuot                       


--------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event              M/M, 50m Hrbtno/Back                                A
11.01.2020 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZARNIK, Tilen                 00   PK Triglav Kranj         30.36   494       
    2.  IVIČIČ, Anže                  01   PK Triglav Kranj         31.55   440       
    3.  DOBNIKAR, Rok                 00   PK Ilirija Ljubljana     32.55   400       
    4.  HRIBAR, Žan Janez             01   PK Ljubljana             32.97   385       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event            Ž/W, 200m Mešano/Medley                               D
11.01.2020 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             2:37.61   512       
          1:11.35  2:37.61
    2.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper               3:05.15   316       
          1:27.13  3:05.15
    3.  CAPOBIANCO, Sara              09   De Akker Ferraranuot   3:19.22   253       
          1:31.09  3:19.22
   DNS  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event            Ž/W, 200m Mešano/Medley                               C
11.01.2020 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto   2:31.82   573       
          1:13.28  2:31.82
    2.  KUNŠTIĆ, Lara                 05   PK Ljubljana           2:40.49   485       
          1:15.37  2:40.49
    3.  ČERIN, Ema                    06   PK Olimpija Ljubljan   2:40.55   484       
          1:15.76  2:40.55
    4.  FABBRI, Myriam                06   In Sport Rane Rosse    2:42.47   467       
          1:19.37  2:42.47
    5.  TAVZES CIRMAN, Ajda           06   PK Olimpija Ljubljan   2:43.06   462       
          1:16.04  2:43.06
    6.  STARC, Hana                   06   PK Ribnica             2:46.02   438       
          1:20.14  2:46.02
    7.  GAMBETTA, Aurora              06   Pentamodena            2:47.74   425       
          1:20.02  2:47.74


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event            Ž/W, 200m Mešano/Medley                               B
11.01.2020 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BONORA, Rachele               04   Montebelluna Nuoto a   2:28.12   617       
          1:07.60  2:28.12
    2.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto   2:29.38   601       
          1:11.88  2:29.38
    3.  TOMAŽIČ, Špela                03   PK Olimpija Ljubljan   2:33.19   558       
          1:13.45  2:33.19
    4.  LOTRIČ, Maja                  03   PK Triglav Kranj       2:33.20   557       
          1:11.95  2:33.20
    5.  KLJUČANIN, Sara               04   PK Triglav Kranj       2:37.77   510       
          1:14.43  2:37.77
    6.  ISEPPI, Alice                 03   Pentamodena            2:46.57   434       
          1:17.04  2:46.57
    7.  BRODER, Mirna                 03   PK Triglav Kranj       2:47.68   425       
          1:16.40  2:47.68
    8.  OCEGUERA BATTELINO, Isabel    04   PK Olimpija Ljubljan   2:50.95   401       
          1:20.99  2:50.95
    9.  DIACCI, Marika                03   Pentamodena            2:52.16   393       
          1:19.46  2:52.16
   DNS  ŠPIK, Eva                     03   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event            Ž/W, 200m Mešano/Medley                               A
11.01.2020 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PIRPZZI, Stefania             93   Circolo Canottieri N   2:23.87   673       
          1:06.55  2:23.87
    2.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto   2:29.46   600       
          1:08.87  2:29.46
    3.  GROPPO, Alice                 02   Montebelluna Nuoto a   2:34.54   543       
          1:11.37  2:34.54
    4.  RABIČ, Rafaela                01   PK Radovljica          2:51.20   399       
          1:26.40  2:51.20



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event             M/M, 50m Prsno/Breast                                D
11.01.2020 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VARGA, Jaka                   06   PK Kamnik                37.12   341       
    2.  POLJŠAK, Gašper               06   ŠD Riba Ljubljana        38.60   303       
    3.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana        40.50   263       
    4.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana        42.91   221       
    5.  FERRARESI, Alessandro         07   Pentamodena              46.37   175       
    6.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik                47.67   161       
    7.  MLAKAR, Timon                 08   PK Triglav Kranj         49.74   142       
    8.  ŠLIBAR, Grega                 09   PK Triglav Kranj         58.10    89       


--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event             M/M, 50m Prsno/Breast                                C
11.01.2020 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PREDALIČ, Luka                04   PK Ljubljana             32.91   490       
    2.  AGUZZI, Emanuele              04   In Sport Rane Rosse      33.31   472       
    3.  ŠTIH, Matevž                  05   PK Olimpija Ljubljan     33.53   463       
    4.  TOPOLNIK, Klemen              04   PK Ribnica               33.68   457       
    5.  PLIVERIČ, Bor                 05   ŠD Riba Ljubljana        33.81   452       
    6.  RAULE, Filippo                05   De Akker Ferraranuot     33.88   449       
    7.  BELLINI, Mattia               05   Pentamodena              34.93   410       
    8.  PREBIL, Jakob                 05   PK Kamnik                35.41   393       
    9.  ROTER, Matic                  04   PK Triglav Kranj         35.45   392       
   10.  MASPER, Federico              05   Pentamodena              35.73   383       
   11.  ŠARVARI, Balazs               04   PK Ljubljana             36.60   356       
   12.  SERAFINI, Mirco               05   Pentamodena              37.06   343       
   13.  POTOČNIK, Janez               04   PK Radovljica            37.26   337       
   DNS  VRTARIČ, Nik                  04   PK Branik Maribor                          
   DNS  ABUTOVIČ, Filip               05   PK Ljubljana                               


--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event             M/M, 50m Prsno/Breast                                B
11.01.2020 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VISENTINI, Francesco          03   Team Veneto asd          30.14   638       
    2.  BENČIČ, Jaša                  02   PK Biser Piran           30.83   596       
    3.  GIUNCHEDI, Alessio            03   In Sport Rane Rosse      32.27   520       
    4.  ZAVRTANIK, Klemen             03   PK Nova Gorica           32.32   517       
    5.  DOVČ, Lan                     03   PK Olimpija Ljubljan     32.68   500       
    6.  KLEMENC, Matic                03   PK Ljubljana             33.44   467       
    7.  ŠALINOVIČ, Enej               03   PK Koper                 34.18   437       
    8.  ROSSETTO, Riccardo            03   Montebelluna Nuoto a     36.82   350       


--------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event             M/M, 50m Prsno/Breast                                A
11.01.2020 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SOUIDI, Achref                98   Pentamodena              29.35   691       
    2.  CERVI, Riccardo               96   In Sport Rane Rosse      29.54   677       
    3.  GAJIC, Filip                  94   Team Veneto asd          30.41   621       
    4.  GOBBO, Luca                   99   De Akker Ferraranuot     31.22   574       
    5.  STOJANOSKI, Andrej            94   PK "Skopje" Skopje       31.75   545       
    6.  ŠPRUK, Nik Jan                01   PK Ljubljana             32.67   501       
    7.  CAVALLINI, Andrea             01   Pentamodena              33.80   452       
    8.  ZUPANEC, Aleš                 00   PK Triglav Kranj         34.14   439       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event             Ž/W, 100m Prosto/Free                                D
11.01.2020 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica             1:03.34   544       
    2.  FORNACIARI, Angela            07   De Akker Ferraranuot   1:05.64   488       
    3.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica             1:06.58   468       
    4.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik              1:14.10   339       
    5.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana      1:16.28   311       
    6.  SILVESTRI, Giulia             08   Pentamodena            1:16.30   311       
    7.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana      1:16.75   305       
    8.  FANCELLI, Giulia              08   Pentamodena            1:21.25   257       
    9.  AZZARA', Viola                08   Pentamodena            1:23.34   238       
   10.  PEDRONI, Maria Vittoria       07   Pentamodena            1:23.61   236       
   11.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper               1:24.35   230       
   12.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj       1:25.94   217       
   13.  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj       1:32.28   175       
   DSQ  MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana                          
   DNS  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica                                 
   DNS  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event             Ž/W, 100m Prosto/Free                                C
11.01.2020 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MAČEK SITAR, Marja            05   PK Kamnik              1:02.15   575       
    2.  RIHTER MEDOŠ, Mija            05   PK Koper               1:03.76   533       
    3.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto   1:04.04   526       
    4.  VEJNOVIČ, Taja                06   PK Kamnik              1:04.51   515       
    5.  VRHOVAC, Laura                06   PK Ljubljana           1:04.81   507       
    6.  ZUPAN, Neža                   05   PK Triglav Kranj       1:05.14   500       
    7.  KOVAČIČ, Gaja                 05   PK Koper               1:05.18   499       
    8.  PAJEK STARMAN, Aurora         06   PK Koper               1:05.35   495       
    9.  ROTAR, Nika                   06   PK Ljubljana           1:05.79   485       
   10.  TAVZES CIRMAN, Ajda           06   PK Olimpija Ljubljan   1:06.47   470       
   11.  STARC, Hana                   06   PK Ribnica             1:07.21   455       
   12.  ANGELOVSKA, Jana              06   PK "Skopje" Skopje     1:07.60   447       
   13.  KOVAČ, Maša                   05   PK Ljubljana           1:07.96   440       
   14.  MIKLAVČIČ, Anastazija         06   PK Koper               1:08.20   435       
   15.  ŽNIDARŠIČ, Uma                06   PK Olimpija Ljubljan   1:08.54   429       
   16.  TURRINI, Martina              06   Pentamodena            1:09.00   420       
   17.  CORNIA, Sara                  06   Pentamodena            1:09.12   418       
   18.  HRIBAR, Alma                  06   ŠD Riba Ljubljana      1:09.34   414       
   19.  PERKO, Neja                   05   PK Triglav Kranj       1:09.68   408       
   20.  WAGGER, Ema                   05   PK Triglav Kranj       1:09.69   408       
   21.  MLAKAR, Lea                   06   PK Olimpija Ljubljan   1:09.74   407       
   22.  ROMIH, Ana                    06   PK Triglav Kranj       1:10.03   402       
   23.  PREDALIČ, Vanja               06   PK Ljubljana           1:10.65   392       
   24.  JEZERŠEK, Veronika            05   PK Kamnik              1:11.19   383       
   25.  PRAŠNIKAR, Živa               05   PK Kamnik              1:11.59   376       
   26.  VERČ, Saša                    06   PK Ilirija Ljubljana   1:11.72   374       
   27.  ROVERSI, Erica                05   Pentamodena            1:11.92   371       
   28.  SALA, Elisa                   05   Pentamodena            1:12.19   367       
   29.  GABRIČ BRONIČ, Lunja          06   ŠD Riba Ljubljana      1:12.81   358       
   30.  CELLONI, Vittoria             06   Pentamodena            1:15.58   320       
   31.  MAROLT, Nika                  06   ŠD Riba Ljubljana      1:16.51   308       
   32.  PERIČ, Lana                   06   PK Triglav Kranj       1:16.94   303       
   33.  DERMULC, Isabela              06   PK Ilirija Ljubljana   1:19.27   277       
   34.  RIBAŠ, Pavlina                05   PK Biser Piran         1:19.84   271       
   35.  SNOJ, Brina                   06   PK Ilirija Ljubljana   1:22.37   247       
   36.  ROVATTI, Anita                06   Pentamodena            1:24.91   225       
   DNS  STARC, Niki                   06   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event             Ž/W, 100m Prosto/Free                                B
11.01.2020 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MIŠVELJ, Lara                 04   PK Olimpija Ljubljan   1:01.46   595       
    2.  MORO, Alessia                 04   VV.F. Tergeste Nuoto   1:01.49   594       
    3.  SALVATO, Annapaola            04   VV.F. Tergeste Nuoto   1:02.06   578       
    4.  PŠENIČNIK, Tiara              03   PK Ljubljana           1:02.16   575       
    5.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto   1:02.24   573       
    6.  PATERNOST, Ida                03   PK Ljubljana           1:02.45   567       
    7.  HABIČ, Nika                   04   PK Ilirija Ljubljana   1:02.71   560       
    8.  VALANT, Gaja Lucija           04   PK Olimpija Ljubljan   1:04.15   523       
    9.  STOJKOVIČ, Katja              04   PK Olimpija Ljubljan   1:05.34   495       
   10.  PAVAN, Elena                  03   Montebelluna Nuoto a   1:05.68   488       
   11.  KONČAR, Maja Helena           03   PK Kamnik              1:06.51   469       
   12.  DI LENARDO, Ana               04   PK Triglav Kranj       1:09.30   415       
   13.  DUMENČIĆ, Sanja               04   PK Ajdovscina          1:09.57   410       
   14.  RENKO, Valerija               04   PK Koper               1:09.71   408       
   15.  ŠAVLE, Špela                  03   PK Nova Gorica         1:09.75   407       
   16.  STARIN, Maruška               03   PK Biser Piran         1:11.97   370       
   17.  ALESSIO, Mia                  04   PK Biser Piran         1:15.34   323       
   18.  VODOPIJA, Vita                04   PK Koper               1:18.27   288       
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       
   DNS  BENDE, Eva                    04   PK Kamnik                                  
   DNS  DUMENČIČ, Sanjo               04   PK Ajdovscina                              
   DNS  NARDIN, Mia                   03   PK Koper                                   
   DNS  ŠPIK, Eva                     03   PK Triglav Kranj                           
   DNS  CELAR, Eva                    03   PK Triglav Kranj                           
   DNS  CAMLEK, Neca                  04   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event             Ž/W, 100m Prosto/Free                                A
11.01.2020 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VOZEL, Tjaša                  94   KPD Zvezda Kranj         59.77   647       
    2.  ČELIK, Tina                   01   PK Triglav Kranj       1:00.91   611       
    3.  GAJIK, Marija                 02   PK "Skopje" Skopje     1:01.02   608       
    4.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto   1:01.39   597       
    5.  LONGAGNANI, Ilaria            02   Pentamodena            1:01.59   591       
    6.  BISIACCHI, Caterina           01   VV.F. Tergeste Nuoto   1:01.67   589       
    7.  ZARDI, Margherita             00   De Akker Ferraranuot   1:02.03   579       
    8.  GLOBOKAR, Sara                02   PK Ljubljana           1:02.28   572       
    9.  PEZO ZUPANČIČ, Neža           02   PK Ljubljana           1:03.02   552       
   10.  POGAČAR, Neža                 01   PK Triglav Kranj       1:08.43   431       
   11.  REGGIANI, Benedetta           02   Pentamodena            1:09.38   414       
   DNS  ORIGLIA, Gioelemaria          96   Futura Club I Cavali                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event             M/M, 100m Prosto/Free                                D
11.01.2020 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              1:03.53   402       
    2.  KONČAR, Marko Gabriel         07   PK Kamnik              1:03.71   399       
    3.  POTOČNIK, Tian                06   ŠD Riba Ljubljana      1:04.35   387       
    4.  VARGA, Jaka                   06   PK Kamnik              1:04.57   383       
    5.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik              1:09.78   303       
    6.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana      1:10.67   292       
    7.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Biser Piran         1:10.78   291       
    8.  ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana      1:10.86   290       
    9.  BATISTIČ, Maks                06   PK Nova Gorica         1:11.41   283       
   10.  VEGA, Patrizio                06   Pentamodena            1:13.89   255       
   11.  FERRARESI, Alessandro         07   Pentamodena            1:14.19   252       
   12.  VIGNOLI, Giovanni Maria       06   Pentamodena            1:14.95   245       
   13.  ROTA, Sebastiano              06   Pentamodena            1:16.66   229       
   14.  KOCJANČIČ, Gašper             06   PK Triglav Kranj       1:17.90   218       
   15.  ŠINK, Žan                     08   PK Triglav Kranj       1:18.97   209       
   16.  JAGODIC, Nej                  10   PK Triglav Kranj       1:24.46   171       
   17.  ŠUKUNDA HADAŠ, Elijas         09   PK Triglav Kranj       1:29.26   145       
   18.  MLAKAR, Timon                 08   PK Triglav Kranj       1:35.19   119       
   19.  ŠLIBAR, Grega                 09   PK Triglav Kranj       1:38.78   107       
   20.  ROTAR, Maks                   08   ŠD Riba Ljubljana      1:43.62    92       
   DNS  VILER, Val                    07   PK Koper                                   
   DNS  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event             M/M, 100m Prosto/Free                                C
11.01.2020 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ĆIROVIĆ, Filip                04   PK Ribnica               54.85   625       
    2.  TURK, Matic                   04   PK Biser Piran           56.09   584       
    3.  VERČ, Peter                   04   PK Ilirija Ljubljana     56.45   573       
    4.  RAJIĆ, Timon                  05   PK Olimpija Ljubljan     58.22   523       
    5.  ZOGOVIČ, Dejan                04   PK Ljubljana             58.76   508       
    6.  AGUZZI, Emanuele              04   In Sport Rane Rosse      59.34   494       
    7.  DANIELI, Isacco               04   Montebelluna Nuoto a     59.50   490       
    8.  STELE, Gašper                 04   PK Kamnik                59.65   486       
    9.  IVIČIČ, Aleš                  04   PK Triglav Kranj         59.91   480       
   10.  BABIČ, Maks                   04   PK Olimpija Ljubljan   1:00.01   477       
   11.  ŠTIH, Matevž                  05   PK Olimpija Ljubljan   1:00.19   473       
   12.  PLIVERIČ, Bor                 05   ŠD Riba Ljubljana      1:00.22   472       
   13.  TORKAR RAŽMAN, Tomas          04   PK Koper               1:00.32   470       
   14.  GAVIOLI, Giacomo              04   Pentamodena            1:00.40   468       
   15.  MONTAGNANI, Tommaso           05   Pentamodena            1:00.41   468       
   16.  RONCHETTI, Leonardo           05   Pentamodena            1:00.78   459       
   17.  MATKO MARCIUS, Liam Einar     04   DVŠ Posejdon Celje     1:00.95   455       
   18.  ISEPPI, Simone                05   Pentamodena            1:01.29   448       
   19.  PEČNIKAR, Ambrož              05   PK Olimpija Ljubljan   1:01.37   446       
   20.  BERNI, Alex                   05   Pentamodena            1:02.06   431       
   21.  BRATUN, Lovro                 04   ŠD Riba Ljubljana      1:03.02   412       
   22.  ŠIŠKO, Tomaž                  04   PK Ljubljana           1:03.05   411       
   23.  UŠAJ, Lian                    05   PK Nova Gorica         1:03.43   404       
   24.  SERAFINI, Mirco               05   Pentamodena            1:03.70   399       
   25.  ROTER, Matic                  04   PK Triglav Kranj       1:03.95   394       
   26.  ARTIČ, Dan                    04   PK Olimpija Ljubljan   1:04.35   387       
   27.  KLJUČANIN, Benjamin           05   PK Triglav Kranj       1:04.50   384       
   28.  RADIŠIČ, Dejan                05   PK Triglav Kranj       1:04.62   382       
   29.  TOMŠIČ, Staš                  04   PK Ribnica             1:04.97   376       
   30.  ŠIMENEC, Amadej               05   KPD Zvezda Kranj       1:06.61   349       
   31.  GILIOLI, Edoardo              04   Pentamodena            1:07.58   334       
   32.  CVETKOVIČ, Leon               05   ŠD Riba Ljubljana      1:08.06   327       
   DNS  BEZJAK, Nejc                  05   PK Branik Maribor                          
   DNS  BOREC, Jaka                   04   PK Branik Maribor                          
   DNS  VRTARIČ, Nik                  04   PK Branik Maribor                          
   DNS  TOPOLNIK, Klemen              04   PK Ribnica                                 
   DNS  KOSMAČ, Nik                   05   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event             M/M, 100m Prosto/Free                                B
11.01.2020 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BOŠKAN, Sašo                  02   PK Triglav Kranj         53.67   667       
    2.  VINTAR, Miha                  03   PK Triglav Kranj         53.83   661       
    3.  GAZZOTTI, Simone              02   In Sport Rane Rosse      54.44   639       
    4.  GALLINA, Giovanni             03   Montebelluna Nuoto a     54.46   639       
    5.  VOVK, Nace                    02   PK Triglav Kranj         54.81   626       
    6.  DE MENEGHI, Filippo           02   Montebelluna Nuoto a     55.01   620       
    7.  PREBIL, Jernej                02   PK Kamnik                55.05   618       
    8.  LOVŠIN, Vid                   03   PK Ribnica               56.66   567       
    9.  BENČIČ, Jaša                  02   PK Biser Piran           57.92   531       
   10.  RIHTMAN, Aleks                02   PK Ilirija Ljubljana     58.54   514       
   11.  ČELIK, Jaka                   03   PK Triglav Kranj         59.10   500       
   12.  ZAVRTANIK, Klemen             03   PK Nova Gorica           59.43   491       
   13.  BUCALO, Uroš                  02   PK Ilirija Ljubljana   1:00.05   476       
   14.  KRUMPAK, Enei                 02   PK Biser Piran         1:02.57   421       
   15.  KAC, Tim                      03   PK Ljubljana           1:02.85   415       


--------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event             M/M, 100m Prosto/Free                                A
11.01.2020 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GOBBO, Davide                 99   In Sport Rane Rosse      52.13   728       
    2.  CERVI, Riccardo               96   In Sport Rane Rosse      52.53   712       
    3.  ŠENICA PAVLETIČ, Primož       01   PK Ljubljana             53.36   679       
    4.  SOUIDI, Achref                98   Pentamodena              53.67   667       
    5.  TURK, Luka                    86   PK Biser Piran           54.35   642       
    6.  GOBBO, Luca                   99   De Akker Ferraranuot     55.12   616       
    7.  STOJANOSKI, Andrej            94   PK "Skopje" Skopje       55.58   601       
    8.  KAC, Jan                      01   PK Ljubljana             56.02   587       
    9.  KLEMENC, Peter                01   PK Ljubljana             57.19   551       
   10.  ŠPRUK, Nik Jan                01   PK Ljubljana             57.98   529       
   11.  DOBNIKAR, Rok                 00   PK Ilirija Ljubljana     59.94   479       
   12.  HRIBAR, Žan Janez             01   PK Ljubljana           1:01.19   450       
   13.  BALLOTTA, Daniel              01   Pentamodena            1:10.39   295       
   14.  DJURIĆ, Darko                 89   KPD Zvezda Kranj       1:34.18   123       
   DNS  ASSILLI, Alessio              99   Futura Club I Cavali                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                D
11.01.2020 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik                32.73   560       
    2.  RADIVOJEVIĆ, Olja             07   PK Ribnica               34.39   482       
    3.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper                 35.95   422       
    4.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj         39.88   309       
    5.  MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana        40.34   299       
    6.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana        42.37   258       
    7.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper                 43.13   244       
    8.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana        45.94   202       
    9.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper                 47.16   187       
   10.  ERŽEN, Nika                   10   PK Triglav Kranj         49.90   158       


--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                C
11.01.2020 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEVSTEK, Maja                 05   PK Ribnica               33.09   542       
    2.  MAČEK SITAR, Marja            05   PK Kamnik                33.57   519       
    3.  ARTIČ, Rea Tia                06   PK Olimpija Ljubljan     34.26   488       
    4.  HAJDINJAK, Ana                06   PK Olimpija Ljubljan     34.29   487       
    5.  OLIVI, Matilde                06   Pentamodena              34.40   482       
    6.  PAJEK STARMAN, Aurora         06   PK Koper                 35.70   431       
    7.  DI LENARDO, Tara              06   PK Triglav Kranj         35.72   430       
    8.  VRHOVAC, Laura                06   PK Ljubljana             35.75   429       
    9.  ÐUKIĆ, Dora                   06   PK Ribnica               36.20   413       
   10.  ŽNIDARŠIČ, Uma                06   PK Olimpija Ljubljan     36.70   397       
   11.  MIKLAVČIČ, Anastazija         06   PK Koper                 36.72   396       
   12.  ROVERSI, Erica                05   Pentamodena              37.30   378       
   13.  MARJANOVIČ, Ula               06   PK Ribnica               37.78   364       
   14.  PRAŠNIKAR, Živa               05   PK Kamnik                38.60   341       
   15.  KOKALJ, Anja                  05   PK Triglav Kranj         39.21   325       
   16.  CAVAZZA, Irene                06   Pentamodena              42.85   249       
   17.  VAGLIO, Asia                  06   Pentamodena              42.89   248       
   18.  ROVATTI, Anita                06   Pentamodena              44.03   230       
   19.  RIBAŠ, Pavlina                05   PK Biser Piran           44.06   229       
   20.  PODGORŠEK, Ana                05   PK Triglav Kranj         44.50   222       
   21.  CAVAZZA, Sonia                06   Pentamodena              45.32   210       
   DNS  PODGORŠEK, Ema                05   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                B
11.01.2020 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORTUNA, Liza                 03   PK Ljubljana             31.18   647       
    2.  RADIVOJEVIĆ, Gaja             03   PK Ribnica               32.55   569       
    3.  MIŠVELJ, Lara                 04   PK Olimpija Ljubljan     32.96   548       
    4.  LOVŠIN, Maša                  03   PK Ribnica               33.01   545       
    5.  BARBIERI, Alessia             03   Pentamodena              33.09   542       
    6.  MIHALIČ, Sara                 04   PK Olimpija Ljubljan     34.31   486       
    7.  BRODER, Mirna                 03   PK Triglav Kranj         35.34   444       
    8.  OMERČEVIĆ, Juno               04   PK Olimpija Ljubljan     36.12   416       
    9.  ŠAVLE, Špela                  03   PK Nova Gorica           36.13   416       
   10.  OCEGUERA BATTELINO, Isabel    04   PK Olimpija Ljubljan     36.97   388       
   11.  STARIN, Maruška               03   PK Biser Piran           37.22   380       
   12.  DUMENČIĆ, Sanja               04   PK Ajdovscina            37.25   379       
   13.  RENKO, Valerija               04   PK Koper                 39.13   327       
   14.  SANSONINI, Rebecca            04   De Akker Ferraranuot     39.51   318       
   15.  VODOPIJA, Vita                04   PK Koper                 40.13   303       
   16.  ALESSIO, Mia                  04   PK Biser Piran           40.92   286       
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       
   DNS  DUMENČIČ, Sanjo               04   PK Ajdovscina                              


--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                A
11.01.2020 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto     31.95   602       
    2.  ZARDI, Margherita             00   De Akker Ferraranuot     32.55   569       
    3.  MAZZOLI, Martina              01   Pentamodena              37.91   360       


--------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event              Ž/W, 50m Hrbtno/Back                           Odprto
11.01.2020 - 16:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  NEPOTI, Gaia                  11   De Akker Ferraranuot     54.02   124       
   EXH  CAPOBIANCO, Serena                 De Akker Ferraranuot     59.78    91       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              M/M, 100m Delfin/Fly                                D
11.01.2020 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TASSI, Lorenzo                06   Pentamodena            1:13.57   310       
    2.  JUVANČIČ, Filip               06   ŠD Riba Ljubljana      1:19.79   243       
    3.  IBRAIMO, Gilberto             07   Pentamodena            1:25.87   195       
    4.  KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana      1:41.40   118       
    5.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana      1:49.92    93       


--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              M/M, 100m Delfin/Fly                                C
11.01.2020 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DJUKIĆ, Robert                04   PK Olimpija Ljubljan     59.27   593       
    2.  CVETKOSKI, Stefan             04   PK "Skopje" Skopje     1:00.46   559       
    3.  NOVAK, Miha                   04   PK Ljubljana           1:03.48   483       
    4.  CADALORA, Simone              05   Pentamodena            1:04.72   456       
    5.  PURGAR, Borut                 04   PK Koper               1:06.12   427       
    6.  POTOČNIK, Janez               04   PK Radovljica          1:06.48   420       
    7.  ULAGA STERLE, Cene            04   PK Olimpija Ljubljan   1:08.54   384       
    8.  ŠARVARI, Balazs               04   PK Ljubljana           1:09.25   372       
    9.  SLANA, Bor                    05   PK Kamnik              1:10.95   346       
   10.  BABIČ, Maks                   04   PK Olimpija Ljubljan   1:17.41   266       
   11.  ŠIMENEC, Amadej               05   KPD Zvezda Kranj       1:28.77   176       
   DNS  VRTARIČ, Nik                  04   PK Branik Maribor                          
   DNS  KOSMAČ, Nik                   05   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              M/M, 100m Delfin/Fly                                B
11.01.2020 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LOVŠIN, Vid                   03   PK Ribnica               58.54   616       
    2.  PERME MODRIJANČIČ, Črt        03   PK Triglav Kranj         59.45   588       
    3.  VOVK, Nace                    02   PK Triglav Kranj         59.56   585       
    4.  PANZICA, Alessandro           03   Pentamodena            1:02.10   516       
    5.  ROSSETTO, Riccardo            03   Montebelluna Nuoto a   1:02.36   509       
    6.  GLADEK, Nik                   03   PK Triglav Kranj       1:02.65   502       
    7.  AGUZZI, Edoardo               02   In Sport Rane Rosse    1:02.94   495       
    8.  ČELIK, Jaka                   03   PK Triglav Kranj       1:07.19   407       


--------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event              M/M, 100m Delfin/Fly                                A
11.01.2020 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CERVI, Riccardo               96   In Sport Rane Rosse      57.27   658       
    2.  LUCENTINI, Andrea             01   Pentamodena              59.57   584       
    3.  KUKEC, Nejc                   01   PK Ilirija Ljubljana   1:02.51   506       
    4.  ZUPANEC, Aleš                 00   PK Triglav Kranj       1:02.90   496       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Delfin/Fly                                 D
11.01.2020 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica               31.25   477       
    2.  FORNACIARI, Angela            07   De Akker Ferraranuot     32.76   414       
    3.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper                 39.35   239       
    4.  SILVESTRI, Giulia             08   Pentamodena              40.28   223       
    5.  AZZARA', Viola                08   Pentamodena              44.23   168       
    6.  ERŽEN, Teja                   07   PK Triglav Kranj         47.28   137       
   DSQ  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Delfin/Fly                                 C
11.01.2020 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NOVAK, Tinkara                06   PK Olimpija Ljubljan     31.54   464       
    2.  FRELIH UHELJ, Sonča           05   PK Biser Piran           31.60   462       
    3.  ČERIN, Ema                    06   PK Olimpija Ljubljan     31.62   461       
    4.  ANGELOVSKA, Jana              06   PK "Skopje" Skopje       31.99   445       
    5.  TAVZES CIRMAN, Ajda           06   PK Olimpija Ljubljan     33.82   376       
    6.  KOVAČ, Maša                   05   PK Ljubljana             33.83   376       
    7.  KUNŠTIĆ, Lara                 05   PK Ljubljana             33.89   374       
    8.  HRIBAR, Alma                  06   ŠD Riba Ljubljana        34.30   361       
    9.  KOVAČIČ, Gaja                 05   PK Koper                 34.44   356       
   10.  ŽNIDARŠIČ, Uma                06   PK Olimpija Ljubljan     34.61   351       
   11.  DI LENARDO, Tara              06   PK Triglav Kranj         34.80   345       
   12.  PERKO, Neja                   05   PK Triglav Kranj         34.98   340       
   13.  SALA, Elisa                   05   Pentamodena              35.41   328       
   14.  PREDALIČ, Vanja               06   PK Ljubljana             35.89   315       
   15.  TURRINI, Martina              06   Pentamodena              36.13   309       
   16.  MAROLT, Nika                  06   ŠD Riba Ljubljana        40.22   224       
   DNS  NIKOLIČ KRIŠTOF, Rebeka       06   PK Ljubljana                               


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Delfin/Fly                                 B
11.01.2020 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RADIVOJEVIĆ, Gaja             03   PK Ribnica               29.87   547       
    2.  SALVATO, Annapaola            04   VV.F. Tergeste Nuoto     30.25   526       
    3.  BONORA, Rachele               04   Montebelluna Nuoto a     30.42   517       
    4.  LOTRIČ, Maja                  03   PK Triglav Kranj         30.62   507       
    5.  HABIČ, Nika                   04   PK Ilirija Ljubljana     31.12   483       
    6.  TOMAŽIČ, Špela                03   PK Olimpija Ljubljan     31.91   448       
    7.  ISEPPI, Alice                 03   Pentamodena              32.39   429       
    8.  STOJKOVIČ, Katja              04   PK Olimpija Ljubljan     33.43   390       
    9.  OMERČEVIĆ, Juno               04   PK Olimpija Ljubljan     33.62   383       
   10.  BOARINI, Francesca            04   In Sport Rane Rosse      34.14   366       
   11.  DIACCI, Marika                03   Pentamodena              35.38   329       
   12.  STARIN, Maruška               03   PK Biser Piran           35.60   323       
   13.  ALESSIO, Mia                  04   PK Biser Piran           36.97   288       
   14.  RENKO, Valerija               04   PK Koper                 37.42   278       
   15.  VODOPIJA, Vita                04   PK Koper                 41.49   204       
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       
   DNS  BENDE, Eva                    04   PK Kamnik                                  
   DNS  MIKAC KNAPIĆ, Nia             04   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Delfin/Fly                                 A
11.01.2020 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ČELIK, Tina                   01   PK Triglav Kranj         29.26   582       
    2.  BISIACCHI, Caterina           01   VV.F. Tergeste Nuoto     30.14   532       
    3.  LONGAGNANI, Ilaria            02   Pentamodena              30.52   512       
    4.  ZARDI, Margherita             00   De Akker Ferraranuot     31.09   485       
    5.  PEZO ZUPANČIČ, Neža           02   PK Ljubljana             32.15   438       
    6.  REGGIANI, Benedetta           02   Pentamodena              34.28   361       
    7.  MAZZOLI, Martina              01   Pentamodena              34.85   344       
   DNS  VOZEL, Tjaša                  94   KPD Zvezda Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event              Ž/W, 50m Delfin/Fly                            Odprto
11.01.2020 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  NEPOTI, Gaia                  11   De Akker Ferraranuot   1:01.69    62       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event             M/M, 400m Prosto/Free                                D
11.01.2020 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POTOČNIK, Tian                06   ŠD Riba Ljubljana      4:56.86   407       
          1:09.83  2:25.12  3:42.76  4:56.86
    2.  MAMLIĆ, Simon                 06   ŠD Riba Ljubljana      5:05.30   374       
          1:11.66  2:29.57  3:48.75  5:05.30
    3.  ŠERJAK, Enej                  07   ŠD Riba Ljubljana      5:10.23   356       
          2:30.39  5:10.23
    4.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik              5:22.30   318       
          1:14.01  2:38.41  4:03.15  5:22.30
    5.  KOVAČIČ LOVŠIN, Jakob         09   ŠD Riba Ljubljana      5:40.93   268       
          2:50.53  5:40.93
    6.  GROHAR, Črt                   08   ŠD Riba Ljubljana      5:41.94   266       
          1:19.88  5:41.94
    7.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik              5:51.46   245       
          1:24.83  2:54.13  4:23.83  5:51.46
    8.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana      6:03.18   222       
          2:56.29  2:56.29  4:30.69  6:03.18
   DNS  TURK, Mitja                   06   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event             M/M, 400m Prosto/Free                                C
11.01.2020 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZOGOVIČ, Dejan                04   PK Ljubljana           4:24.22   577       
          1:03.94  2:11.28  3:17.86  4:24.22
    2.  FURLAN ŠTULAR, Arne           05   ŠD Riba Ljubljana      4:30.93   535       
          1:05.46  2:14.22  3:23.07  4:30.93
    3.  DANIELI, Isacco               04   Montebelluna Nuoto a   4:32.76   525       
          1:05.07  2:15.13  3:23.73  4:32.76
    4.  TOPOLNIK, Klemen              04   PK Ribnica             4:38.32   494       
          1:04.46  2:14.81  3:26.56  4:38.32
    5.  RAULE, Filippo                05   De Akker Ferraranuot   4:43.34   468       
          1:06.24  2:18.85  3:31.54  4:43.34
    6.  ISEPPI, Simone                05   Pentamodena            4:44.57   462       
          1:06.08  2:19.02  3:32.22  4:44.57
    7.  ŠIŠKO, Tomaž                  04   PK Ljubljana           4:51.34   431       
          1:07.03  2:18.85  3:36.80  4:51.34
    8.  CVETKOVIČ, Leon               05   ŠD Riba Ljubljana      5:13.67   345       
          1:13.72  2:34.37  3:54.27  5:13.67
   DNS  TOMŠIČ, Staš                  04   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event             M/M, 400m Prosto/Free                                B
11.01.2020 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GALLINA, Giovanni             03   Montebelluna Nuoto a   4:11.95   666       
            59.83  2:04.24  3:08.43  4:11.95
    2.  ŠALINOVIČ, Enej               03   PK Koper               4:28.57   550       
          1:03.63  2:11.70  3:20.59  4:28.57
    3.  ZAVRTANIK, Klemen             03   PK Nova Gorica         4:33.98   518       
          1:03.43  2:14.99  3:26.72  4:33.98


--------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event             M/M, 400m Prosto/Free                                A
11.01.2020 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠENICA PAVLETIČ, Primož       01   PK Ljubljana           4:10.12   681       
            59.60  2:04.03  3:07.11  4:10.12
    2.  CAVALLINI, Andrea             01   Pentamodena            5:00.35   393       
          1:06.23  2:21.65  3:40.65  5:00.35



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event            Ž/W, 400m Prosto/Free                                D
11.01.2020 - 17:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             4:48.84   548       
          1:07.92  2:20.39  3:34.55  4:48.84
    2.  LOZAR, Alina                  07   PK Triglav Kranj       5:17.48   413       
          1:15.95  2:37.90  3:59.34  5:17.48
    3.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana      5:41.17   332       
          1:20.10  2:47.36  4:14.31  5:41.17
    4.  CAPOBIANCO, Sara              09   De Akker Ferraranuot   6:01.84   279       
          2:55.69  4:29.32  6:01.84
    5.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana      6:40.67   205       
          1:28.34  3:14.22  5:02.92  6:40.67
    6.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana      6:40.73   205       
          1:33.00  3:19.12  5:05.36  6:40.73
    7.  VELKAVRH REBOLJ, Tia          09   ŠD Riba Ljubljana      6:52.82   187       
          1:36.86  3:24.18  5:10.04  6:52.82
   DNS  KADIVEC, Patricija            07   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event            Ž/W, 400m Prosto/Free                                C
11.01.2020 - 17:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STOILJKOVSKI, Lena            06   Proleter               4:40.96   596       
          1:04.88  2:16.08  3:28.88  4:40.96
    2.  AVRAMOVIČ, Lana               06   PK Ilirija Ljubljana   4:41.70   591       
          1:07.38  2:18.93  3:30.88  4:41.70
    3.  ROTAR, Nika                   06   PK Ljubljana           4:56.88   505       
          1:10.20  2:26.09  3:42.44  4:56.88
    4.  STARC, Hana                   06   PK Ribnica             4:59.98   489       
          1:11.26  2:27.75  3:44.96  4:59.98
    5.  VEJNOVIČ, Taja                06   PK Kamnik              5:00.66   486       
          1:12.01  2:27.80  3:44.89  5:00.66
    6.  JEZERŠEK, Veronika            05   PK Kamnik              5:08.16   451       
          1:13.89  2:33.60  3:51.50  5:08.16
    7.  MLAKAR, Lea                   06   PK Olimpija Ljubljan   5:12.81   431       
          1:13.03  2:32.79  3:52.85  5:12.81
    8.  BEDRAČ, Ana                   06   PK Triglav Kranj       5:18.76   408       
          1:16.34  2:37.83  3:59.78  5:18.76
    9.  CORNIA, Sara                  06   Pentamodena            5:20.94   399       
          1:13.31  2:35.76  3:58.61  5:20.94
   10.  GABRIČ BRONIČ, Lunja          06   ŠD Riba Ljubljana      5:39.39   338       
          1:16.86  2:41.75  4:10.49  5:39.39
   11.  SNOJ, Brina                   06   PK Ilirija Ljubljana   6:07.54   266       
          1:23.18  4:33.51  6:07.54


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event            Ž/W, 400m Prosto/Free                                B
11.01.2020 - 17:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MORO, Alessia                 04   VV.F. Tergeste Nuoto   4:31.87   657       
          1:05.53  2:14.86  3:23.95  4:31.87
    2.  PŠENIČNIK, Tiara              03   PK Ljubljana           4:33.81   644       
          1:06.22  2:16.04  3:25.59  4:33.81
    3.  VALANT, Gaja Lucija           04   PK Olimpija Ljubljan   4:37.04   621       
          1:07.57  2:18.36  3:28.22  4:37.04
    4.  MIHALIČ, Sara                 04   PK Olimpija Ljubljan   4:38.53   611       
          1:07.30  2:17.51  3:28.07  4:38.53
    5.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto   4:41.96   589       
          1:06.89  2:19.10  3:31.08  4:41.96
    6.  PAVAN, Elena                  03   Montebelluna Nuoto a   4:43.99   577       
          1:07.58  2:20.11  3:32.82  4:43.99
    7.  SALVATO, Annapaola            04   VV.F. Tergeste Nuoto   4:45.04   570       
          1:08.14  2:20.32  3:32.99  4:45.04
    8.  BARBIERI, Alessia             03   Pentamodena            4:49.98   542       
          1:08.68  2:22.62  4:49.98
    9.  MIŠVELJ, Lara                 04   PK Olimpija Ljubljan   4:54.63   516       
          1:09.54  2:22.98  3:39.27  4:54.63
   10.  DI LENARDO, Ana               04   PK Triglav Kranj       5:21.95   396       
          1:15.28  2:36.42  3:59.78  5:21.95
   11.  DUMENČIĆ, Sanja               04   PK Ajdovscina          5:26.50   379       
          1:15.26  2:38.16  4:02.61  5:26.50
   DNS  PATERNOST, Ida                03   PK Ljubljana                               
   DNS  DUMENČIČ, Sanjo               04   PK Ajdovscina                              
   DNS  CAMLEK, Neca                  04   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event            Ž/W, 400m Prosto/Free                                A
11.01.2020 - 17:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PIRPZZI, Stefania             93   Circolo Canottieri N   4:23.27   724       
          1:03.29  2:09.91  3:16.29  4:23.27
    2.  VOZEL, Tjaša                  94   KPD Zvezda Kranj       4:32.63   652       
          1:06.97  2:16.39  3:25.83  4:32.63
    3.  BISIACCHI, Caterina           01   VV.F. Tergeste Nuoto   4:33.40   646       
          1:05.77  2:15.48  3:25.26  4:33.40
    4.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto   4:34.68   637       
          1:05.40  2:15.26  3:25.83  4:34.68
    5.  POGAČAR, Neža                 01   PK Triglav Kranj       5:06.31   460       
          1:13.52  2:30.45  3:48.81  5:06.31
    6.  RABIČ, Rafaela                01   PK Radovljica          5:14.13   426       
          1:13.09  2:34.20  3:54.93  5:14.13


--------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event            Ž/W, 400m Prosto/Free                           Odprto
11.01.2020 - 17:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  FORNACIARI, Angela            07   De Akker Ferraranuot   4:57.27   503       
          1:10.07  2:26.22  3:42.14  4:57.27



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event            M/M, 200m Hrbtno/Back                                D
11.01.2020 - 17:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik              2:36.82   363       
          1:17.55  2:36.82
    2.  BATISTIČ, Maks                06   PK Nova Gorica         2:48.77   291       
          1:20.19  2:48.77
    3.  JUSTIN, Miha                  07   PK Kamnik              3:08.31   209       
          1:35.08  3:08.31


--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event            M/M, 200m Hrbtno/Back                                C
11.01.2020 - 17:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DJUKIĆ, Robert                04   PK Olimpija Ljubljan   2:22.24   487       
          1:10.07  2:22.24
    2.  CVETKOSKI, Stefan             04   PK "Skopje" Skopje     2:26.94   441       
          1:12.70  2:26.94
    3.  RAJIĆ, Timon                  05   PK Olimpija Ljubljan   2:29.65   418       
          1:12.98  2:29.65
    4.  ULAGA STERLE, Cene            04   PK Olimpija Ljubljan   2:34.54   379       
          1:17.94  2:34.54
    5.  PANZANI, Alessandro           05   Pentamodena            2:42.76   325       
          1:15.50  2:42.76
   DNS  BOREC, Jaka                   04   PK Branik Maribor                          


--------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event            M/M, 200m Hrbtno/Back                                B
11.01.2020 - 17:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BOŠKAN, Sašo                  02   PK Triglav Kranj       2:11.32   619       
          1:04.07  2:11.32
    2.  ROCCO, Giosue'                03   Montebelluna Nuoto a   2:23.27   476       
          1:09.05  2:23.27



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event            Ž/W, 100m Prsno/Breast                               D
11.01.2020 - 17:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik              1:28.51   380       
    2.  FRLEC, Katarina               08   PK Triglav Kranj       1:31.03   349       
    3.  GILIOLI, Aurora               08   Pentamodena            1:35.59   301       
    4.  KOKALJ, Tea                   07   PK Triglav Kranj       1:36.28   295       
    5.  MARGETA, Ana                  10   PK Triglav Kranj       1:38.85   273       
    6.  RUGGIERI, Anna Laura          08   PK Koper               1:40.58   259       
    7.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana      1:41.09   255       
    8.  FANCELLI, Giulia              08   Pentamodena            1:44.86   228       
    9.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper               1:46.14   220       
   10.  MANDIĆ, Katarina              08   ŠD Riba Ljubljana      1:48.03   209       
   11.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper               1:48.86   204       
   12.  MAROLT, Katja                 09   ŠD Riba Ljubljana      1:51.50   190       


--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event            Ž/W, 100m Prsno/Breast                               C
11.01.2020 - 17:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto   1:17.45   567       
    2.  NOVAK, Tinkara                06   PK Olimpija Ljubljan   1:19.12   532       
    3.  FABBRI, Myriam                06   In Sport Rane Rosse    1:22.41   471       
    4.  RIHTER MEDOŠ, Mija            05   PK Koper               1:23.11   459       
    5.  ZUPAN, Neža                   05   PK Triglav Kranj       1:24.91   430       
    6.  ŠILER KLEMENČIČ, Zoja         06   PK Triglav Kranj       1:25.31   424       
    7.  GAMBETTA, Aurora              06   Pentamodena            1:25.83   417       
    8.  MLAKAR, Lea                   06   PK Olimpija Ljubljan   1:27.75   390       
    9.  GREGORČIČ, Kaja               06   PK Ilirija Ljubljana   1:28.42   381       
   10.  WAGGER, Ema                   05   PK Triglav Kranj       1:29.02   373       
   11.  MARJANOVIČ, Ula               06   PK Ribnica             1:30.11   360       
   12.  VERČ, Saša                    06   PK Ilirija Ljubljana   1:32.16   336       
   13.  ROMIH, Ana                    06   PK Triglav Kranj       1:32.90   328       
   14.  PRAŠNIKAR, Živa               05   PK Kamnik              1:33.19   325       
   15.  KOKALJ, Anja                  05   PK Triglav Kranj       1:33.69   320       
   16.  PODGORŠEK, Ana                05   PK Triglav Kranj       1:43.65   236       
   DNS  STARC, Hana                   06   PK Ribnica                                 
   DNS  PODGORŠEK, Ema                05   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event            Ž/W, 100m Prsno/Breast                               B
11.01.2020 - 17:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POGAČAR, Zala                 04   PK Triglav Kranj       1:19.58   523       
    2.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto   1:20.49   505       
    3.  TOMAŽIČ, Špela                03   PK Olimpija Ljubljan   1:22.03   477       
    4.  BOARINI, Francesca            04   In Sport Rane Rosse    1:22.90   462       
    5.  KLJUČANIN, Sara               04   PK Triglav Kranj       1:24.38   439       
    6.  KONČAR, Maja Helena           03   PK Kamnik              1:26.22   411       
    7.  OCEGUERA BATTELINO, Isabel    04   PK Olimpija Ljubljan   1:27.44   394       
    8.  SANSONINI, Rebecca            04   De Akker Ferraranuot   1:28.01   386       
    9.  OMERČEVIĆ, Juno               04   PK Olimpija Ljubljan   1:30.26   358       
   DNS  NARDIN, Mia                   03   PK Koper                                   
   DNS  MIKAC KNAPIĆ, Nia             04   PK Triglav Kranj                           
   DNS  CELAR, Eva                    03   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event            Ž/W, 100m Prsno/Breast                               A
11.01.2020 - 17:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GAJIK, Marija                 02   PK "Skopje" Skopje     1:21.16   493       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event            M/M, 200m Prsno/Breast                               D
11.01.2020 - 17:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POLJŠAK, Gašper               06   ŠD Riba Ljubljana      2:57.48   363       
          1:26.37  2:57.48
    2.  KONČAR, Marko Gabriel         07   PK Kamnik              3:02.67   333       
          1:26.70  3:02.67
    3.  ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana      3:17.86   262       
          1:36.52  3:17.86
    4.  VILFAN KOŽUH, Lev             09   ŠD Riba Ljubljana      3:38.19   195       
          1:46.15  3:38.19
    5.  KRDŽALIĆ, Maj                 09   ŠD Riba Ljubljana      3:44.33   180       
          1:49.90  3:44.33
    6.  FROLOV, Mark                  08   ŠD Riba Ljubljana      4:00.21   146       
          1:56.94  4:00.21
    7.  ROTAR, Maks                   08   ŠD Riba Ljubljana      4:00.32   146       
          1:59.55  4:00.32


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event            M/M, 200m Prsno/Breast                               C
11.01.2020 - 17:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AGUZZI, Emanuele              04   In Sport Rane Rosse    2:38.79   507       
          1:17.02  2:38.79
    2.  PREDALIČ, Luka                04   PK Ljubljana           2:38.91   506       
          1:17.21  2:38.91
    3.  ŠTIH, Matevž                  05   PK Olimpija Ljubljan   2:40.90   487       
          1:17.18  2:40.90
    4.  TOPOLNIK, Klemen              04   PK Ribnica             2:41.44   483       
          1:17.12  2:41.44
    5.  BELLINI, Mattia               05   Pentamodena            2:50.85   407       
          1:18.87  2:50.85
    6.  MASPER, Federico              05   Pentamodena            2:58.73   355       
          1:24.54  2:58.73
   DNS  ABUTOVIČ, Filip               05   PK Ljubljana                               


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event            M/M, 200m Prsno/Breast                               B
11.01.2020 - 17:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DE MENEGHI, Filippo           02   Montebelluna Nuoto a   2:27.38   634       
          1:10.20  2:27.38
    2.  VISENTINI, Francesco          03   Team Veneto asd        2:32.97   567       
          1:12.08  2:32.97
    3.  PERME MODRIJANČIČ, Črt        03   PK Triglav Kranj       2:35.18   543       
          1:15.78  2:35.18
    4.  GIUNCHEDI, Alessio            03   In Sport Rane Rosse    2:38.57   509       
          1:15.89  2:38.57
    5.  DOVČ, Lan                     03   PK Olimpija Ljubljan   2:39.72   498       
          1:16.02  2:39.72
   DNS  VINTAR, Miha                  03   PK Triglav Kranj                           


--------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event            M/M, 200m Prsno/Breast                               A
11.01.2020 - 17:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STOJANOSKI, Andrej            94   PK "Skopje" Skopje     2:33.34   563       
          1:13.68  2:33.34



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event            Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                D
11.01.2020 - 18:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠVONJA, Manca                 07   PK Koper               2:59.85   328       
          1:31.81  2:59.85
    2.  LEHMANN, Siena                09   ŠD Riba Ljubljana      3:19.99   238       
          1:37.39  3:19.99
    3.  SEVER, Sara                   09   ŠD Riba Ljubljana      3:23.70   225       
          1:41.81  3:23.70
   DNS  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event            Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                C
11.01.2020 - 18:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEVSTEK, Maja                 05   PK Ribnica             2:27.66   593       
          1:12.20  2:27.66
    2.  OLIVI, Matilde                06   Pentamodena            2:38.62   478       
          1:16.86  2:38.62
        ARTIČ, Rea Tia                06   PK Olimpija Ljubljan   2:38.62   478       
          1:18.18  2:38.62
    4.  HAJDINJAK, Ana                06   PK Olimpija Ljubljan   2:38.72   477       
          1:18.29  2:38.72
    5.  ÐUKIĆ, Dora                   06   PK Ribnica             2:42.27   446       
          1:19.44  2:42.27
    6.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto   2:44.86   426       
          1:18.65  2:44.86
    7.  BEDRAČ, Ana                   06   PK Triglav Kranj       2:54.93   356       
          1:25.52  2:54.93
   DNS  NIKOLIČ KRIŠTOF, Rebeka       06   PK Ljubljana                               
   DNS  STARC, Niki                   06   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event            Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                B
11.01.2020 - 18:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORTUNA, Liza                 03   PK Ljubljana           2:24.55   632       
          1:10.79  2:24.55
    2.  MORO, Alessia                 04   VV.F. Tergeste Nuoto   2:32.35   539       
          1:15.93  2:32.35
    3.  MIHALIČ, Sara                 04   PK Olimpija Ljubljan   2:33.88   524       
          1:15.73  2:33.88
    4.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto   2:35.93   503       
          1:15.47  2:35.93
    5.  VALANT, Gaja Lucija           04   PK Olimpija Ljubljan   2:36.01   502       
          1:17.32  2:36.01
    6.  LOVŠIN, Maša                  03   PK Ribnica             2:38.10   483       
          1:16.60  2:38.10
    7.  ŠAVLE, Špela                  03   PK Nova Gorica         2:42.15   447       
          1:19.40  2:42.15
    8.  STOJKOVIČ, Katja              04   PK Olimpija Ljubljan   2:43.99   432       
          1:20.78  2:43.99
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       


--------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event            Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                A
11.01.2020 - 18:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto   2:21.32   676       
          1:08.31  2:21.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event           M/M, 400m Mešano/Medley                               D
11.01.2020 - 18:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DSQ  JUVANČIČ, Filip               06   ŠD Riba Ljubljana      5:50.96             
          1:21.69  2:53.19  4:33.06  5:50.96


--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event           M/M, 400m Mešano/Medley                               C
11.01.2020 - 18:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ĆIROVIĆ, Filip                04   PK Ribnica             4:53.80   571       
          1:07.49  2:23.31  3:47.26  4:53.80
    2.  TORKAR RAŽMAN, Tomas          04   PK Koper               5:22.29   433       
          1:10.26  2:39.81  4:05.97  5:22.29
    3.  PURGAR, Borut                 04   PK Koper               5:27.71   411       
          1:09.68  2:37.19  4:15.77  5:27.71
    4.  BERNI, Alex                   05   Pentamodena            5:32.18   395       
          1:12.07  2:41.00  4:19.47  5:32.18
    5.  PERŠE, Žiga                   05   PK Olimpija Ljubljan   5:32.90   392       
          1:15.55  2:36.69  4:13.06  5:32.90


--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event           M/M, 400m Mešano/Medley                               B
11.01.2020 - 18:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LOVŠIN, Vid                   03   PK Ribnica             5:01.21   530       
          1:06.03  2:26.44  3:56.57  5:01.21


--------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event           M/M, 400m Mešano/Medley                               A
11.01.2020 - 18:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KUKEC, Nejc                   01   PK Ilirija Ljubljana   5:04.39   514       
          1:07.18  2:28.50  3:52.28  5:04.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                D
11.01.2020 - 18:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ARKO, Marta                   07   PK Ribnica             2:47.54   384       
          1:15.57  2:47.54
    2.  ŠKAPER, Neli                  07   PK Ribnica             2:52.99   349       
          1:16.97  2:52.99
   DNS  FORNACIARI, Angela            07   De Akker Ferraranuot                       


--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                C
11.01.2020 - 18:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ČERIN, Ema                    06   PK Olimpija Ljubljan   2:36.77   469       
          1:13.94  2:36.77
    2.  ŠILER KLEMENČIČ, Zoja         06   PK Triglav Kranj       2:41.84   426       
          1:15.78  2:41.84


--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                B
11.01.2020 - 18:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POGAČAR, Zala                 04   PK Triglav Kranj       2:31.10   523       
          1:11.94  2:31.10
    2.  SALVATO, Annapaola            04   VV.F. Tergeste Nuoto   2:31.41   520       
          1:10.48  2:31.41


--------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                A
11.01.2020 - 18:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PIRPZZI, Stefania             93   Circolo Canottieri N   2:17.37   697       
          1:06.62  2:17.37
    2.  GLOBOKAR, Sara                02   PK Ljubljana           2:21.29   640       
          1:08.13  2:21.29
    3.  BISIACCHI, Caterina           01   VV.F. Tergeste Nuoto   2:23.21   615       
          1:07.78  2:23.21
    4.  GROPPO, Alice                 02   Montebelluna Nuoto a   2:27.14   567       
          1:08.07  2:27.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                                D
12.01.2020 - 13:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FINK, Amadej                  07   PK Koper                 29.00   374       
    2.  POTOČNIK, Tian                06   ŠD Riba Ljubljana        30.32   328       
    3.  TASSI, Lorenzo                06   Pentamodena              30.84   311       
    4.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik                30.85   311       
    5.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana        30.87   310       
    6.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik                31.91   281       
    7.  ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana        32.16   274       
    8.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Biser Piran           32.25   272       
        ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik                32.25   272       
   10.  GOR, Danijel                  08   PK Koper                 32.47   267       
   11.  VEGA, Patrizio                06   Pentamodena              32.94   255       
   12.  VIGNOLI, Giovanni Maria       06   Pentamodena              33.56   241       
   13.  ROTA, Sebastiano              06   Pentamodena              34.25   227       
   14.  VILER, Val                    07   PK Koper                 34.88   215       
   15.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana        35.57   203       
   16.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper                 36.29   191       


--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                                C
12.01.2020 - 13:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TURK, Matic                   04   PK Biser Piran           26.11   513       
    2.  PREBIL, Jakob                 05   PK Kamnik                26.88   470       
    3.  CVETKOSKI, Stefan             04   PK "Skopje" Skopje       27.09   459       
    4.  GAVIOLI, Giacomo              04   Pentamodena              27.27   450       
    5.  POTOČNIK, Janez               04   PK Radovljica            27.33   447       
    6.  CADALORA, Simone              05   Pentamodena              27.38   445       
    7.  DANIELI, Isacco               04   Montebelluna Nuoto a     27.50   439       
    8.  BELLINI, Mattia               05   Pentamodena              27.54   437       
    9.  RONCHETTI, Leonardo           05   Pentamodena              27.62   433       
   10.  MONTAGNANI, Tommaso           05   Pentamodena              27.67   431       
   11.  BERNI, Alex                   05   Pentamodena              27.73   428       
   12.  STELE, Gašper                 04   PK Kamnik                27.94   419       
   13.  PURGAR, Borut                 04   PK Koper                 28.02   415       
   14.  MUŽINA, Nik                   04   PK Koper                 28.20   407       
   15.  SERAFINI, Mirco               05   Pentamodena              28.80   382       
   16.  PANZANI, Alessandro           05   Pentamodena              29.17   368       
   17.  MASPER, Federico              05   Pentamodena              29.73   347       
   18.  ŠIMENEC, Amadej               05   KPD Zvezda Kranj         30.37   326       
   19.  GILIOLI, Edoardo              04   Pentamodena              30.58   319       
   20.  CVETKOVIČ, Leon               05   ŠD Riba Ljubljana        31.20   301       


--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                                B
12.01.2020 - 13:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GAZZOTTI, Simone              02   In Sport Rane Rosse      24.34   634       
    2.  GALLINA, Giovanni             03   Montebelluna Nuoto a     25.55   548       
    3.  PANZICA, Alessandro           03   Pentamodena              25.63   543       
    4.  PREBIL, Jernej                02   PK Kamnik                25.67   540       
    5.  ROCCO, Giosue'                03   Montebelluna Nuoto a     26.29   503       
    6.  AGUZZI, Edoardo               02   In Sport Rane Rosse      27.49   440       
    7.  LENZI, Luca                   03   De Akker Ferraranuot     28.83   381       
   DNS  POTOČNIK, Vid                 02   PK Radovljica                              


--------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event             M/M, 50m Prosto/Free                                A
12.01.2020 - 13:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GOBBO, Davide                 99   In Sport Rane Rosse      23.80   678       
    2.  CERVI, Riccardo               96   In Sport Rane Rosse      24.39   630       
    3.  LUCENTINI, Andrea             01   Pentamodena              24.70   606       
    4.  SOUIDI, Achref                98   Pentamodena              24.94   589       
    5.  GOBBO, Luca                   99   De Akker Ferraranuot     24.95   588       
    6.  TURK, Luka                    86   PK Biser Piran           25.35   561       
    7.  IVIČIČ, Anže                  01   PK Triglav Kranj         26.50   491       
    8.  ZARNIK, Tilen                 00   PK Triglav Kranj         27.04   462       
    9.  CAVALLINI, Andrea             01   Pentamodena              27.18   455       
   10.  BALLOTTA, Daniel              01   Pentamodena              31.02   306       
   11.  DJURIĆ, Darko                 89   KPD Zvezda Kranj         44.30   105       
   DNS  ASSILLI, Alessio              99   Futura Club I Cavali                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                                D
12.01.2020 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORNACIARI, Angela            07   De Akker Ferraranuot     30.43   470       
    2.  SILVESTRI, Giulia             08   Pentamodena              33.49   353       
    3.  SILA, Neža                    07   PK Koper                 35.76   290       
    4.  PEDRONI, Maria Vittoria       07   Pentamodena              36.43   274       
    5.  JAGODNIK, Zarja               08   PK Koper                 36.81   265       
    6.  AZZARA', Viola                08   Pentamodena              37.40   253       
    7.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper                 38.58   230       


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                                C
12.01.2020 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RIHTER MEDOŠ, Mija            05   PK Koper                 28.56   569       
    2.  MAČEK SITAR, Marja            05   PK Kamnik                28.72   559       
    3.  FABBRI, Myriam                06   In Sport Rane Rosse      30.23   480       
    4.  FRELIH UHELJ, Sonča           05   PK Biser Piran           30.66   460       
    5.  ANGELOVSKA, Jana              06   PK "Skopje" Skopje       30.93   448       
    6.  TURRINI, Martina              06   Pentamodena              30.96   446       
    7.  MIKLAVČIČ, Anastazija         06   PK Koper                 31.25   434       
    8.  OLIVI, Matilde                06   Pentamodena              31.28   433       
    9.  CORNIA, Sara                  06   Pentamodena              31.35   430       
   10.  ROVERSI, Erica                05   Pentamodena              31.68   417       
   11.  JEZERŠEK, Veronika            05   PK Kamnik                33.00   369       
   12.  SHEVCHENKO, Anastasiia        05   PK Ilirija Ljubljana     33.58   350       
   13.  CELLONI, Vittoria             06   Pentamodena              33.68   347       
   14.  GABRIČ BRONIČ, Lunja          06   ŠD Riba Ljubljana        33.72   345       
   15.  MAROLT, Nika                  06   ŠD Riba Ljubljana        33.99   337       
   16.  PERIČ, Lana                   06   PK Triglav Kranj         34.09   334       
   17.  VAGLIO, Asia                  06   Pentamodena              36.11   281       
   18.  RIBAŠ, Pavlina                05   PK Biser Piran           36.21   279       
   19.  CAVAZZA, Sonia                06   Pentamodena              36.35   276       
   20.  CAVAZZA, Irene                06   Pentamodena              36.69   268       
   21.  ROVATTI, Anita                06   Pentamodena              37.25   256       
   22.  LEVIČ, Niki                   06   PK Ilirija Ljubljana     39.00   223       
   DNS  VEJNOVIČ, Taja                06   PK Kamnik                                  
   DNS  KOVAČIČ, Gaja                 05   PK Koper                                   
   DNS  STARC, Hana                   06   PK Ribnica                                 
   DNS  DERMULC, Isabela              06   PK Ilirija Ljubljana                       


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                                B
12.01.2020 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BONORA, Rachele               04   Montebelluna Nuoto a     28.58   568       
    2.  SALVATO, Annapaola            04   VV.F. Tergeste Nuoto     28.59   567       
    3.  PRIMC, Tia                    04   PK Ilirija Ljubljana     28.65   563       
    4.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto     28.85   552       
    5.  MORO, Alessia                 04   VV.F. Tergeste Nuoto     29.24   530       
    6.  BARBIERI, Alessia             03   Pentamodena              29.72   505       
    7.  KONČAR, Maja Helena           03   PK Kamnik                29.94   494       
    8.  ISEPPI, Alice                 03   Pentamodena              30.34   474       
    9.  PAVAN, Elena                  03   Montebelluna Nuoto a     30.52   466       
   10.  PETERLIN, Žana                04   PK Kamnik                31.18   437       
   11.  RENKO, Valerija               04   PK Koper                 32.31   393       
   12.  STARIN, Maruška               03   PK Biser Piran           32.73   378       
   13.  ALESSIO, Mia                  04   PK Biser Piran           33.23   361       
   14.  DIACCI, Marika                03   Pentamodena              33.42   355       
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       
   DNS  BENDE, Eva                    04   PK Kamnik                                  
   DNS  NARDIN, Mia                   03   PK Koper                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                                A
12.01.2020 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PIRPZZI, Stefania             93   Circolo Canottieri N     27.97   606       
    2.  LONGAGNANI, Ilaria            02   Pentamodena              28.29   585       
    3.  GAJIK, Marija                 02   PK "Skopje" Skopje       28.31   584       
    4.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto     28.33   583       
    5.  ZARDI, Margherita             00   De Akker Ferraranuot     29.08   539       
    6.  REGGIANI, Benedetta           02   Pentamodena              31.82   411       
    7.  VODOPIVEC, Nastja             97   KPD Zvezda Kranj         33.59   349       
   DNS  ORIGLIA, Gioelemaria          96   Futura Club I Cavali                       


--------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event             Ž/W, 50m Prosto/Free                           Odprto
12.01.2020 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
   EXH  NEPOTI, Gaia                  11   De Akker Ferraranuot     50.98   100       
   EXH  CAPOBIANCO, Serena                 De Akker Ferraranuot     56.82    72       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event            M/M, 100m Prsno/Breast                               D
12.01.2020 - 13:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana      1:21.83   339       
    2.  POLJŠAK, Gašper               06   ŠD Riba Ljubljana      1:23.17   323       
    3.  JELOVŠEK, Jane                07   ŠD Riba Ljubljana      1:35.99   210       
    4.  GOR, Danijel                  08   PK Koper               1:36.36   208       
    5.  FERRARESI, Alessandro         07   Pentamodena            1:37.34   201       


--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event            M/M, 100m Prsno/Breast                               C
12.01.2020 - 13:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  AGUZZI, Emanuele              04   In Sport Rane Rosse    1:13.52   468       
    2.  RAULE, Filippo                05   De Akker Ferraranuot   1:16.20   420       
    3.  TORKAR RAŽMAN, Tomas          04   PK Koper               1:17.51   399       
    4.  MASPER, Federico              05   Pentamodena            1:20.31   359       
    5.  SERAFINI, Mirco               05   Pentamodena            1:25.14   301       


--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event            M/M, 100m Prsno/Breast                               B
12.01.2020 - 13:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DE MENEGHI, Filippo           02   Montebelluna Nuoto a   1:08.15   588       
    2.  GIUNCHEDI, Alessio            03   In Sport Rane Rosse    1:10.35   534       
    3.  KRUMPAK, Enei                 02   PK Biser Piran         1:22.69   329       


--------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event            M/M, 100m Prsno/Breast                               A
12.01.2020 - 13:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SOUIDI, Achref                98   Pentamodena            1:05.31   668       
    2.  GOBBO, Luca                   99   De Akker Ferraranuot   1:08.91   568       
    3.  STOJANOSKI, Andrej            94   PK "Skopje" Skopje     1:10.61   528       
    4.  CAVALLINI, Andrea             01   Pentamodena            1:18.04   391       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event            Ž/W, 200m Prsno/Breast                               D
12.01.2020 - 13:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik              3:01.10   453       
          1:27.45  3:01.10
    2.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik              3:08.89   399       
          1:32.41  3:08.89
    3.  SILA, Neža                    07   PK Koper               3:22.20   325       
          1:34.44  3:22.20
    4.  GILIOLI, Aurora               08   Pentamodena            3:30.46   288       
          1:38.66  3:30.46
    5.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana      3:34.91   271       
          1:43.33  3:34.91
    6.  PERIČ, Klara                  09   PK Koper               3:55.65   205       
          1:52.06  3:55.65


--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event            Ž/W, 200m Prsno/Breast                               C
12.01.2020 - 13:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto   2:48.62   561       
          1:20.74  2:48.62
    2.  FABBRI, Myriam                06   In Sport Rane Rosse    3:02.92   439       
          1:27.65  3:02.92
    3.  GAMBETTA, Aurora              06   Pentamodena            3:04.61   427       
          1:26.77  3:04.61
    4.  JEZERŠEK, Veronika            05   PK Kamnik              3:14.25   367       
          1:33.87  3:14.25


--------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event            Ž/W, 200m Prsno/Breast                               B
12.01.2020 - 13:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BLAZEVIC, Ana                 03   Tresnjevka             2:43.80   612       
          1:18.08  2:43.80
    2.  SANSONINI, Rebecca            04   De Akker Ferraranuot   3:10.78   387       
          1:29.97  3:10.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event           M/M, 200m Mešano/Medley                               D
12.01.2020 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  POTOČNIK, Tian                06   ŠD Riba Ljubljana      2:49.60   303       
          1:21.46  2:49.60
    2.  IBRAIMO, Gilberto             07   Pentamodena            3:06.42   228       
          1:26.09  3:06.42


--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event           M/M, 200m Mešano/Medley                               C
12.01.2020 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BELLINI, Mattia               05   Pentamodena            2:30.37   435       
          1:11.43  2:30.37
    2.  BERNI, Alex                   05   Pentamodena            2:32.45   418       
          1:12.98  2:32.45
    3.  SLANA, Bor                    05   PK Kamnik              2:32.66   416       
          1:09.97  2:32.66
    4.  ISEPPI, Simone                05   Pentamodena            2:33.95   406       
          1:13.34  2:33.95


--------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event           M/M, 200m Mešano/Medley                               A
12.01.2020 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CERVI, Riccardo               96   In Sport Rane Rosse    2:08.59   696       
          1:01.33  2:08.59
    2.  STOJANOSKI, Andrej            94   PK "Skopje" Skopje     2:27.54   461       
          1:10.99  2:27.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event            Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                D
12.01.2020 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CAPOBIANCO, Sara              09   De Akker Ferraranuot   1:29.21   274       


--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event            Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                C
12.01.2020 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OLIVI, Matilde                06   Pentamodena            1:14.51   471       
    2.  PAJEK STARMAN, Aurora         06   PK Koper               1:15.69   449       
    3.  ROVERSI, Erica                05   Pentamodena            1:19.72   385       
    4.  SHEVCHENKO, Anastasiia        05   PK Ilirija Ljubljana   1:25.84   308       
   DNS  KOVAČIČ, Gaja                 05   PK Koper                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event            Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                B
12.01.2020 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORTUNA, Liza                 03   PK Ljubljana           1:06.37   667       
    2.  BARBIERI, Alessia             03   Pentamodena            1:09.29   586       
    3.  BONORA, Rachele               04   Montebelluna Nuoto a   1:09.55   579       
    4.  ISEPPI, Alice                 03   Pentamodena            1:19.11   394       
    5.  STARIN, Maruška               03   PK Biser Piran         1:20.50   374       
    6.  RENKO, Valerija               04   PK Koper               1:22.32   349       
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       


--------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event            Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                A
12.01.2020 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto   1:06.10   675       
    2.  MAZZOLI, Martina              01   Pentamodena            1:21.58   359       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event            M/M, 200m Prosto/Free                                D
12.01.2020 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              2:14.17   439       
          1:04.83  2:14.17
    2.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana      2:23.70   357       
          1:09.96  2:23.70
    3.  MAMLIĆ, Simon                 06   ŠD Riba Ljubljana      2:24.16   354       
          1:10.07  2:24.16
    4.  TASSI, Lorenzo                06   Pentamodena            2:35.85   280       
          1:12.55  2:35.85
    5.  VEGA, Patrizio                06   Pentamodena            2:38.80   265       
          1:16.08  2:38.80
        ROGELJ, Gal                   07   ŠD Riba Ljubljana      2:38.80   265       
          1:17.33  2:38.80
    7.  FERRARESI, Alessandro         07   Pentamodena            2:42.70   246       
          1:18.54  2:42.70
    8.  VIGNOLI, Giovanni Maria       06   Pentamodena            2:51.78   209       
          1:20.97  2:51.78
    9.  ROTA, Sebastiano              06   Pentamodena            2:52.60   206       
          1:20.76  2:52.60
   10.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper               3:08.28   158       
          1:32.90  3:08.28


--------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event            M/M, 200m Prosto/Free                                C
12.01.2020 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TURK, Matic                   04   PK Biser Piran         2:04.38   551       
            59.27  2:04.38
    2.  FURLAN ŠTULAR, Arne           05   ŠD Riba Ljubljana      2:07.82   508       
          1:01.71  2:07.82
    3.  DANIELI, Isacco               04   Montebelluna Nuoto a   2:08.65   498       
          1:02.57  2:08.65
    4.  GAVIOLI, Giacomo              04   Pentamodena            2:11.41   467       
          1:01.88  2:11.41
    5.  MONTAGNANI, Tommaso           05   Pentamodena            2:14.32   437       
          1:02.59  2:14.32
    6.  RONCHETTI, Leonardo           05   Pentamodena            2:23.01   362       
          1:05.21  2:23.01
    7.  GILIOLI, Edoardo              04   Pentamodena            2:29.08   320       
          1:11.34  2:29.08
    8.  CVETKOVIČ, Leon               05   ŠD Riba Ljubljana      2:30.21   313       
          1:11.93  2:30.21
    9.  ŠIMENEC, Amadej               05   KPD Zvezda Kranj       2:30.64   310       
          1:12.52  2:30.64


--------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event            M/M, 200m Prosto/Free                                B
12.01.2020 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GALLINA, Giovanni             03   Montebelluna Nuoto a   1:59.29   625       
            57.99  1:59.29
    2.  GIUNCHEDI, Alessio            03   In Sport Rane Rosse    2:09.60   487       
          1:01.87  2:09.60
    3.  KRUMPAK, Enei                 02   PK Biser Piran         2:22.36   367       
          1:07.93  2:22.36
   DNS  POTOČNIK, Vid                 02   PK Radovljica                              


--------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event            M/M, 200m Prosto/Free                                A
12.01.2020 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TURK, Luka                    86   PK Biser Piran         2:00.44   607       
            59.72  2:00.44
    2.  STOJANOSKI, Andrej            94   PK "Skopje" Skopje     2:09.94   483       
          1:02.64  2:09.94
    3.  BALLOTTA, Daniel              01   Pentamodena            2:38.69   265       
          1:15.25  2:38.69
    4.  DJURIĆ, Darko                 89   KPD Zvezda Kranj       3:20.87   130       
          1:37.95  3:20.87
   DNS  CERVI, Riccardo               96   In Sport Rane Rosse                        
   DNS  ASSILLI, Alessio              99   Futura Club I Cavali                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event            Ž/W, 200m Prosto/Free                                D
12.01.2020 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CAPOBIANCO, Sara              09   De Akker Ferraranuot   2:57.65   257       
          1:24.54  2:57.65
    2.  FANCELLI, Giulia              08   Pentamodena            2:58.10   255       
          1:23.99  2:58.10


--------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event            Ž/W, 200m Prosto/Free                                C
12.01.2020 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MAČEK SITAR, Marja            05   PK Kamnik              2:17.24   557       
          1:06.92  2:17.24
    2.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto   2:18.81   539       
          1:08.23  2:18.81
    3.  PAJEK STARMAN, Aurora         06   PK Koper               2:30.06   426       
          1:14.34  2:30.06
    4.  CORNIA, Sara                  06   Pentamodena            2:33.64   397       
          1:12.32  2:33.64
    5.  GABRIČ BRONIČ, Lunja          06   ŠD Riba Ljubljana      2:41.68   341       
          1:16.94  2:41.68
    6.  SALA, Elisa                   05   Pentamodena            2:43.53   329       
          1:16.35  2:43.53
    7.  CELLONI, Vittoria             06   Pentamodena            2:49.43   296       
          1:20.08  2:49.43
   DNS  VEJNOVIČ, Taja                06   PK Kamnik                                  


--------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event            Ž/W, 200m Prosto/Free                                B
12.01.2020 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MORO, Alessia                 04   VV.F. Tergeste Nuoto   2:11.65   632       
          1:03.61  2:11.65
    2.  SALVATO, Annapaola            04   VV.F. Tergeste Nuoto   2:12.46   620       
          1:04.74  2:12.46
    3.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto   2:13.71   603       
          1:05.37  2:13.71
    4.  BLAZEVIC, Ana                 03   Tresnjevka             2:18.31   545       
          1:07.03  2:18.31
    5.  KONČAR, Maja Helena           03   PK Kamnik              2:19.64   529       
          1:08.08  2:19.64
    6.  PAVAN, Elena                  03   Montebelluna Nuoto a   2:20.85   516       
          1:07.75  2:20.85
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       
   DNS  BENDE, Eva                    04   PK Kamnik                                  
   DNS  RENKO, Valerija               04   PK Koper                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event            Ž/W, 200m Prosto/Free                                A
12.01.2020 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PIRPZZI, Stefania             93   Circolo Canottieri N   2:04.09   754       
          1:00.50  2:04.09
    2.  BISIACCHI, Caterina           01   VV.F. Tergeste Nuoto   2:09.16   669       
          1:02.90  2:09.16
    3.  VOZEL, Tjaša                  94   KPD Zvezda Kranj       2:10.46   649       
          1:04.08  2:10.46
    4.  NOCERA, Federica              02   VV.F. Tergeste Nuoto   2:10.86   643       
          1:04.15  2:10.86
    5.  ZARDI, Margherita             00   De Akker Ferraranuot   2:14.27   595       
          1:04.37  2:14.27
    6.  GROPPO, Alice                 02   Montebelluna Nuoto a   2:14.99   586       
          1:05.75  2:14.99
    7.  LONGAGNANI, Ilaria            02   Pentamodena            2:15.37   581       
          1:04.27  2:15.37
   DNS  ORIGLIA, Gioelemaria          96   Futura Club I Cavali                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             M/M, 50m Delfin/Fly                                 D
12.01.2020 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VARGA, Jaka                   06   PK Kamnik                31.54   352       
    2.  VEJNOVIČ, Rok                 08   PK Kamnik                33.47   294       
    3.  TASSI, Lorenzo                06   Pentamodena              33.71   288       
    4.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana        33.73   287       
    5.  FINK, Amadej                  07   PK Koper                 34.40   271       
    6.  ŠKULJ, Tim                    07   ŠD Riba Ljubljana        36.38   229       
    7.  IBRAIMO, Gilberto             07   Pentamodena              36.65   224       
    8.  GOR, Danijel                  08   PK Koper                 38.34   195       
    9.  VILER, Val                    07   PK Koper                 38.43   194       


--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             M/M, 50m Delfin/Fly                                 C
12.01.2020 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CVETKOSKI, Stefan             04   PK "Skopje" Skopje       26.62   585       
    2.  PREBIL, Jakob                 05   PK Kamnik                28.23   490       
    3.  STELE, Gašper                 04   PK Kamnik                29.02   451       
    4.  FURLAN ŠTULAR, Arne           05   ŠD Riba Ljubljana        29.46   431       
    5.  PURGAR, Borut                 04   PK Koper                 29.60   425       
    6.  POTOČNIK, Janez               04   PK Radovljica            29.62   425       
    7.  TORKAR RAŽMAN, Tomas          04   PK Koper                 31.01   370       
    8.  SLANA, Bor                    05   PK Kamnik                31.15   365       
    9.  MUŽINA, Nik                   04   PK Koper                 33.27   299       
   10.  ŠIMENEC, Amadej               05   KPD Zvezda Kranj         37.35   211       
   DNS  UŠAJ, Lian                    05   PK Nova Gorica                             
   DNS  PEČNIKAR, Ambrož              05   PK Olimpija Ljubljan                       


--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             M/M, 50m Delfin/Fly                                 B
12.01.2020 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GAZZOTTI, Simone              02   In Sport Rane Rosse      26.32   605       
    2.  AGUZZI, Edoardo               02   In Sport Rane Rosse      27.81   513       
    3.  PREBIL, Jernej                02   PK Kamnik                27.96   505       
    4.  ROSSETTO, Riccardo            03   Montebelluna Nuoto a     29.11   447       
    5.  LENZI, Luca                   03   De Akker Ferraranuot     30.75   379       
   DNS  POTOČNIK, Vid                 02   PK Radovljica                              


--------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event             M/M, 50m Delfin/Fly                                 A
12.01.2020 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LUCENTINI, Andrea             01   Pentamodena              26.40   600       
    2.  GOBBO, Luca                   99   De Akker Ferraranuot     26.46   596       
    3.  GOBBO, Davide                 99   In Sport Rane Rosse      26.52   592       
    4.  VELIČKOVIČ, Jernej            99   KPD Zvezda Kranj         27.72   518       
    5.  DJURIĆ, Darko                 89   KPD Zvezda Kranj         47.84   100       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event            Ž/W, 50m Prsno/Breast                                D
12.01.2020 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VIDEC, Iza                    07   PK Kamnik                38.51   444       
    2.  LUKAN, Ivana                  08   PK Kamnik                40.28   388       
    3.  SILA, Neža                    07   PK Koper                 43.45   309       
    4.  GILIOLI, Aurora               08   Pentamodena              43.62   306       
    5.  PEDRONI, Maria Vittoria       07   Pentamodena              46.80   247       
   DNS  POJE MIHELIČ, Lana            08   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event            Ž/W, 50m Prsno/Breast                                C
12.01.2020 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto     36.53   521       
    2.  RIHTER MEDOŠ, Mija            05   PK Koper                 37.59   478       
    3.  MIKLAVČIČ, Anastazija         06   PK Koper                 38.03   462       
    4.  FRELIH UHELJ, Sonča           05   PK Biser Piran           39.10   425       
    5.  GAMBETTA, Aurora              06   Pentamodena              39.41   415       
    6.  SHEVCHENKO, Anastasiia        05   PK Ilirija Ljubljana     44.37   290       
    7.  TURRINI, Martina              06   Pentamodena              44.43   289       
    8.  LEVIČ, Niki                   06   PK Ilirija Ljubljana     46.17   258       
    9.  VAGLIO, Asia                  06   Pentamodena              47.34   239       
   10.  RIBAŠ, Pavlina                05   PK Biser Piran           49.10   214       
   DNS  STARC, Niki                   06   PK Ribnica                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event            Ž/W, 50m Prsno/Breast                                B
12.01.2020 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BOARINI, Francesca            04   In Sport Rane Rosse      35.78   554       
    2.  BLAZEVIC, Ana                 03   Tresnjevka               36.17   537       
    3.  PETERLIN, Žana                04   PK Kamnik                39.98   397       
    4.  SANSONINI, Rebecca            04   De Akker Ferraranuot     40.13   393       
   DNS  NARDIN, Mia                   03   PK Koper                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event            Ž/W, 50m Prsno/Breast                                A
12.01.2020 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VOZEL, Tjaša                  94   KPD Zvezda Kranj         33.05   703       
    2.  GAJIK, Marija                 02   PK "Skopje" Skopje       36.84   508       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event            M/M, 100m Hrbtno/Back                                D
12.01.2020 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PETERLIN, Nik                 06   PK Kamnik              1:11.01   389       
    2.  VARGA, Jaka                   06   PK Kamnik              1:16.62   309       
    3.  GRENC, Gaber Luka             06   ŠD Riba Ljubljana      1:19.53   277       
    4.  LAPUH, Mark Anej              07   PK Kamnik              1:19.99   272       
    5.  BRŽAN, Tibor                  07   PK Biser Piran         1:21.09   261       
    6.  FINK, Amadej                  07   PK Koper               1:21.61   256       
    7.  FINK, Aleksej                 09   PK Koper               1:36.54   154       


--------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event            M/M, 100m Hrbtno/Back                                C
12.01.2020 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  CADALORA, Simone              05   Pentamodena            1:08.08   441       
    2.  CVETKOSKI, Stefan             04   PK "Skopje" Skopje     1:08.44   434       
    3.  PANZANI, Alessandro           05   Pentamodena            1:12.45   366       
    4.  POTOČNIK, Janez               04   PK Radovljica          1:12.59   364       


--------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event            M/M, 100m Hrbtno/Back                                B
12.01.2020 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROCCO, Giosue'                03   Montebelluna Nuoto a   1:03.78   537       
    2.  PANZICA, Alessandro           03   Pentamodena            1:06.29   478       
    3.  LENZI, Luca                   03   De Akker Ferraranuot   1:06.51   473       
    4.  KRUMPAK, Roy                  02   PK Biser Piran         1:10.16   403       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                D
12.01.2020 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORNACIARI, Angela            07   De Akker Ferraranuot   1:13.40   431       


--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                C
12.01.2020 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ANGELOVSKA, Jana              06   PK "Skopje" Skopje     1:13.24   434       
    2.  FABBRI, Myriam                06   In Sport Rane Rosse    1:15.35   399       


--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                B
12.01.2020 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PRIMC, Tia                    04   PK Ilirija Ljubljana   1:05.81   599       
    2.  SALVATO, Annapaola            04   VV.F. Tergeste Nuoto   1:07.28   560       
   DNS  BOARINI, Francesca            04   In Sport Rane Rosse                        
   DNS  FAVALESSA, Sara               03   VV.F. Tergeste Nuoto                       


--------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                A
12.01.2020 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PIRPZZI, Stefania             93   Circolo Canottieri N   1:03.03   681       
    2.  BISIACCHI, Caterina           01   VV.F. Tergeste Nuoto   1:05.55   606       
    3.  GROPPO, Alice                 02   Montebelluna Nuoto a   1:07.15   563       
    4.  VOZEL, Tjaša                  94   KPD Zvezda Kranj       1:11.56   466       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event             M/M, 200m Delfin/Fly                                B
12.01.2020 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ROSSETTO, Riccardo            03   Montebelluna Nuoto a   2:22.50   479       
          1:06.37  2:22.50



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event           Ž/W, 400m Mešano/Medley                               C
12.01.2020 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SALAVGNIN, Elena              05   VV.F. Tergeste Nuoto   5:26.74   541       
          1:14.63  2:44.73  4:13.70  5:26.74
   DSQ  RIHTER MEDOŠ, Mija            05   PK Koper               5:29.11             
          1:15.95  2:42.39  4:13.59  5:29.11


--------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event           Ž/W, 400m Mešano/Medley                               B
12.01.2020 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BABIC, Martina                04   VV.F. Tergeste Nuoto   5:14.65   606       
          1:10.93  2:34.75  4:03.75  5:14.65


--------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event           Ž/W, 400m Mešano/Medley                               A
12.01.2020 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RABIČ, Rafaela                01   PK Radovljica          6:01.15   401       
          1:23.85  3:00.64  4:40.18  6:01.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event            M/M, 1500m Prosto/Free                               D
12.01.2020 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ŠTUPAR, Tevž                  06   PK Kamnik             19:45.78   396       
          1:14.89  2:33.16  3:51.99  5:12.06  6:31.93  7:51.11  9:10.43 10:30.31
         11:49.71 13:08.85 14:27.87 15:48.10 17:08.34 18:28.16 19:45.78
    2.  HUDOVORNIK, Erik              07   PK Ilirija Ljubljana  20:47.07   340       
          1:14.28  2:35.20  3:57.63  5:20.95  6:44.65  8:08.84  9:33.28 10:57.08
         12:21.48 13:46.22 15:10.60 16:35.67 18:00.59 19:24.82 20:47.07


--------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event            M/M, 1500m Prosto/Free                               C
12.01.2020 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DANIELI, Isacco               04   Montebelluna Nuoto a  17:50.90   538       
          1:06.93  2:18.55  3:29.86  4:41.13  5:53.05  7:05.28  8:16.70  9:28.81
         10:41.14 11:52.74 13:04.46 14:16.38 15:27.88 16:39.85 17:50.90
    2.  RAULE, Filippo                05   De Akker Ferraranuot  18:20.28   496       
          1:07.18  2:19.82  3:33.12  4:47.21  6:01.65  7:16.31  8:30.42  9:44.75
         10:57.96 12:12.02 13:25.85 14:39.81 15:54.50 17:07.96 18:20.28


--------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event            M/M, 1500m Prosto/Free                               B
12.01.2020 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DE MENEGHI, Filippo           02   Montebelluna Nuoto a  16:36.08   668       
          1:02.13  2:09.98  3:17.13  4:24.63  5:32.38  6:39.48  7:47.00  8:53.74
         10:00.11 11:06.76 12:13.29 13:19.81 14:26.23 15:31.78 16:36.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event            Ž/W, 1500m Prosto/Free                               A
12.01.2020 - 15:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RABIČ, Rafaela                01   PK Radovljica         20:25.78   423       
          1:14.10  2:36.40  3:58.91  5:21.25  6:44.52  8:07.53  9:30.78 10:53.34
         12:16.00 13:37.92 15:00.03 16:22.49 17:45.24 19:06.92 20:25.78




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event            Ž/W, 800m Prosto/Free                                D
12.01.2020 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FORNACIARI, Angela            07   De Akker Ferraranuot  10:12.31   496       
          1:11.84  2:30.71  3:46.47  5:04.36 10:12.31
    2.  RUDOLF, Kaja                  07   ŠD Riba Ljubljana     11:47.31   321       
          1:22.06  2:49.69  4:19.54  5:49.56 11:47.31


--------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event            Ž/W, 800m Prosto/Free                                C
12.01.2020 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STOILJKOVSKI, Lena            06   Proleter               9:46.12   565       
          1:05.52  2:16.69  3:29.40  4:43.27  9:46.12


--------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event            Ž/W, 800m Prosto/Free                                B
12.01.2020 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MORO, Alessia                 04   VV.F. Tergeste Nuoto   9:14.54   668       
          1:07.20  2:16.73  3:26.78  4:37.25  9:14.54
   DNS  PAVAN, Elena                  03   Montebelluna Nuoto a                       


--------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event            Ž/W, 800m Prosto/Free                                A
12.01.2020 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BISIACCHI, Caterina           01   VV.F. Tergeste Nuoto   9:21.87   642       
          1:07.16  2:17.30  3:27.45  4:38.37  9:21.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
35. disciplina/event            M/M, 200m Prosto/Free                                B
11.01.2020                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                                      Rojen                      rezultat točke       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TOMŠIČ, Staš                  04   PK Ribnica             2:23.13   361       
          1:09.03  2:23.13



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije