Veteransko pokalno tekmovanje 2020
Velenje (SLO),    4.1.2020,    25m bazen

Št. 1. M/M, 400m Prosto/Free, Odprto    Št. 2. Ž/W, 400m Prosto/Free, Odprto
Št. 3. M/M, 100m Prsno/Breast, Odprto    Št. 4. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Odprto
Št. 5. M/M, 50m Delfin/Fly, Odprto    Št. 6. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Odprto
Št. 7. M/M, 100m Hrbtno/Back, Odprto    Št. 8. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Odprto
Št. 9. M/M, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 10. Ž/W, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 11. M/M, 200m Mešano/Medley, Odprto    Št. 12. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Odprto


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Aljosa           75                       Športno Drustvo 3Spo             4:33.17                 704                                 4:34.00                101%               
            30.18  1:05.00  1:40.32  2:15.64  2:50.29  3:24.96  3:59.54  4:33.17
   2.     PRIBAC, Andrej           75                       Športno Drustvo 3Spo             4:34.31                 696              + 1.14             4:35.00                101%               
            30.37  1:05.15  1:40.52  2:15.96  2:50.85  3:25.53  4:00.53  4:34.31
   3.     BOHINC, Gasper           91                       KPD Zvezda Kranj                 4:44.16                 550             + 10.99             4:50.00                104%               
            30.79  1:05.21  1:40.47  2:16.50  2:52.81  3:29.52  4:07.24  4:44.16
   4.     NOVAK, Aljaz             91                       Sportno Drustvo Riba             5:01.72                 459             + 28.55             5:10.00                106%               
            33.34  1:09.48  1:47.58  2:26.74  3:06.52  3:46.15  4:25.63  5:01.72
   5.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz             5:32.46                 456             + 59.29             5:40.00                105%               
            35.85  1:16.12  1:57.42  2:39.32  3:22.31  4:06.13  4:50.22  5:32.46
   6.     CLEMENZ, Marko           59                       Sportno drustvo Delf             5:55.82                 436           + 1:22.65             5:50.33                 97%               
            39.97  1:23.38  2:09.35  2:55.11  3:40.61  4:26.18  5:11.81  5:55.82
   7.     KOKOL, Primoz            63                       PK Velenje                       5:42.08                 419           + 1:08.91             5:43.00                101%               
            38.01  1:19.60  2:03.03  2:46.61  3:30.35  4:14.81  4:59.32  5:42.08
   8.     CARGO, Franc             52                       PK Celulozar Krsko               6:15.81                 362           + 1:42.64                  NT                   -               
            41.15  1:25.35  2:13.16  3:02.32  3:51.12  4:40.20  5:28.70  6:15.81
   9.     RAK, Bojan               59                       Triatlon klub 3k Spo             6:21.51                 354           + 1:48.34             6:10.71                 94%               
            42.50  1:29.49  2:17.04  3:05.03  3:53.38  4:42.61  5:31.86  6:21.51
  10.     LUCOVNIK, Miha           78                       Triatlon klub 3k Spo             5:41.64                 349           + 1:08.47             6:00.00                111%               
            38.01  1:19.98  2:03.33  2:46.71  3:30.73  4:14.76  4:58.75  5:41.64
  11.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              6:07.35                 338           + 1:34.18             6:00.00                 96%               
            40.91  1:25.84  2:13.15  3:01.21  3:49.32  4:36.82  5:24.11  6:07.35
  12.     JOSIPOVIC, Matk          65                       Plavalni klub Ilirij             6:59.83                 226           + 2:26.66             6:55.08                 98%               
            47.63  1:39.71  2:33.38  3:27.14  4:20.85  5:16.05  6:09.11  6:59.83
  13.     MLADEN, Volas            53                       PK Gorenjska Banka R             7:54.52                 179           + 3:21.35             7:00.00                 78%               
            54.39  1:53.31  2:54.25  3:56.99  4:57.49  5:58.44  6:59.90  7:54.52
  14.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba             7:08.42                 170           + 2:35.25             7:35.69                113%               
            47.39  1:39.58  2:32.77  3:26.52  4:21.01  5:15.88  6:12.30  7:08.42
  15.     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                  8:51.55                  95           + 4:18.38                  NT                   -               
            49.00  1:47.59  2:54.65  4:03.16  5:15.81  6:27.72  7:41.30  8:51.55
  16.     DRAGOVAN SIRNIK          96                       PK Gorenjska Banka R             5:18.44                                 + 45.27             5:35.20                111%               
            31.55  1:07.71  1:46.11  2:27.14  3:09.08  3:52.23  4:36.14  5:18.44
          SOSTER, Alen             99                       PK Velenje                       7:06.18                               + 2:33.01                  NT                   -               
            42.77  1:33.66  2:28.10  3:20.97  4:13.46  5:10.48  6:05.52  7:06.18
          TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       7:56.46                               + 3:23.29             7:54.68                 99%               
            49.33  1:46.29  2:48.83  3:52.03  4:53.34  5:53.07  6:55.81  7:56.46


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN SIRNIK          96                       PK Gorenjska Banka R             5:18.44                                                     5:35.20                111%               
            31.55  1:07.71  1:46.11  2:27.14  3:09.08  3:52.23  4:36.14  5:18.44
   2.     SOSTER, Alen             99                       PK Velenje                       7:06.18                               + 1:47.74                  NT                   -               
            42.77  1:33.66  2:28.10  3:20.97  4:13.46  5:10.48  6:05.52  7:06.18
   3.     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       7:56.46                               + 2:38.02             7:54.68                 99%               
            49.33  1:46.29  2:48.83  3:52.03  4:53.34  5:53.07  6:55.81  7:56.46


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         25 - 29 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOHINC, Gasper           91                       KPD Zvezda Kranj                 4:44.16                 550                                 4:50.00                104%               
            30.79  1:05.21  1:40.47  2:16.50  2:52.81  3:29.52  4:07.24  4:44.16
   2.     NOVAK, Aljaz             91                       Sportno Drustvo Riba             5:01.72                 459             + 17.56             5:10.00                106%               
            33.34  1:09.48  1:47.58  2:26.74  3:06.52  3:46.15  4:25.63  5:01.72


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba             7:08.42                 170                                 7:35.69                113%               
            47.39  1:39.58  2:32.77  3:26.52  4:21.01  5:15.88  6:12.30  7:08.42


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LUCOVNIK, Miha           78                       Triatlon klub 3k Spo             5:41.64                 349                                 6:00.00                111%               
            38.01  1:19.98  2:03.33  2:46.71  3:30.73  4:14.76  4:58.75  5:41.64


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         45 - 49 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Aljosa           75                       Športno Drustvo 3Spo             4:33.17                 704                                 4:34.00                101%               
            30.18  1:05.00  1:40.32  2:15.64  2:50.29  3:24.96  3:59.54  4:33.17
   2.     PRIBAC, Andrej           75                       Športno Drustvo 3Spo             4:34.31                 696              + 1.14             4:35.00                101%               
            30.37  1:05.15  1:40.52  2:15.96  2:50.85  3:25.53  4:00.53  4:34.31
   3.     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                  8:51.55                  95           + 4:18.38                  NT                   -               
            49.00  1:47.59  2:54.65  4:03.16  5:15.81  6:27.72  7:41.30  8:51.55


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         55 - 59 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz             5:32.46                 456                                 5:40.00                105%               
            35.85  1:16.12  1:57.42  2:39.32  3:22.31  4:06.13  4:50.22  5:32.46
   2.     KOKOL, Primoz            63                       PK Velenje                       5:42.08                 419              + 9.62             5:43.00                101%               
            38.01  1:19.60  2:03.03  2:46.61  3:30.35  4:14.81  4:59.32  5:42.08
   3.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              6:07.35                 338             + 34.89             6:00.00                 96%               
            40.91  1:25.84  2:13.15  3:01.21  3:49.32  4:36.82  5:24.11  6:07.35
   4.     JOSIPOVIC, Matk          65                       Plavalni klub Ilirij             6:59.83                 226           + 1:27.37             6:55.08                 98%               
            47.63  1:39.71  2:33.38  3:27.14  4:20.85  5:16.05  6:09.11  6:59.83


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         60 - 64 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CLEMENZ, Marko           59                       Sportno drustvo Delf             5:55.82                 436                                 5:50.33                 97%               
            39.97  1:23.38  2:09.35  2:55.11  3:40.61  4:26.18  5:11.81  5:55.82
   2.     RAK, Bojan               59                       Triatlon klub 3k Spo             6:21.51                 354             + 25.69             6:10.71                 94%               
            42.50  1:29.49  2:17.04  3:05.03  3:53.38  4:42.61  5:31.86  6:21.51


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         65 - 69 let/AG
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CARGO, Franc             52                       PK Celulozar Krsko               6:15.81                 362                                      NT                   -               
            41.15  1:25.35  2:13.16  3:02.32  3:51.12  4:40.20  5:28.70  6:15.81
   2.     MLADEN, Volas            53                       PK Gorenjska Banka R             7:54.52                 179           + 1:38.71             7:00.00                 78%               
            54.39  1:53.31  2:54.25  3:56.99  4:57.49  5:58.44  6:59.90  7:54.52


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
04.01.2020 - 13:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                       5:22.05                                                         EXH                111%               
            35.74  1:14.29  1:54.58  2:36.03  3:18.52  4:01.72  4:44.75  5:22.05



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
04.01.2020 - 13:30                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Sportno Drustvo Riba             5:32.95                 485                                 5:30.00                 98%               
            36.73  1:17.03  1:58.88  2:42.08  3:25.08  4:08.45  4:51.81  5:32.95
   2.     POESCHL, Gaja            83                       Sportno drustvo Aqua             5:57.98                 394             + 25.03             5:12.97                 76%               
            38.95  1:22.40  2:07.61  2:53.86  3:40.51  4:27.34  5:13.62  5:57.98
   3.     ZNIDAR, Tjasa            80                       PK Gorenjska Banka R             5:57.53                 392             + 24.58             5:53.25                 98%               
            37.30  1:20.63  2:05.93  2:51.86  3:38.25  4:25.64  5:12.24  5:57.53
   4.     SPAN, Polonca            73                       PK Celulozar Krsko               6:59.29                 253           + 1:26.34                  NT                   -               
            44.38  1:36.31  2:30.64  3:25.14  4:19.98  5:14.14  6:08.40  6:59.29
   5.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba             7:51.77                 157           + 2:18.82             7:25.70                 89%               
            46.99  1:42.86  2:43.70  3:46.72  4:49.66  5:52.79  6:52.96  7:51.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         30 - 34 let/AG
04.01.2020 - 13:30                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba             7:51.77                 157                                 7:25.70                 89%               
            46.99  1:42.86  2:43.70  3:46.72  4:49.66  5:52.79  6:52.96  7:51.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 13:30                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POESCHL, Gaja            83                       Sportno drustvo Aqua             5:57.98                 394                                 5:12.97                 76%               
            38.95  1:22.40  2:07.61  2:53.86  3:40.51  4:27.34  5:13.62  5:57.98


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 13:30                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Sportno Drustvo Riba             5:32.95                 485                                 5:30.00                 98%               
            36.73  1:17.03  1:58.88  2:42.08  3:25.08  4:08.45  4:51.81  5:32.95
   2.     ZNIDAR, Tjasa            80                       PK Gorenjska Banka R             5:57.53                 392             + 24.58             5:53.25                 98%               
            37.30  1:20.63  2:05.93  2:51.86  3:38.25  4:25.64  5:12.24  5:57.53


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         45 - 49 let/AG
04.01.2020 - 13:30                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SPAN, Polonca            73                       PK Celulozar Krsko               6:59.29                 253                                      NT                   -               
            44.38  1:36.31  2:30.64  3:25.14  4:19.98  5:14.14  6:08.40  6:59.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
04.01.2020 - 13:40                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marjan          34                       Sportno Drustvo Riba             2:20.98                 398                                 2:04.00                 77%               
          1:03.30  2:20.98
   2.     GIGERL, Jernej           82                       Plavalni klub Fuzina             1:23.99                 375                                   LT NT                   -               
            40.59  1:23.99
   3.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Riba             1:43.96                 348                                 1:46.00                104%               
            48.63  1:43.96
   4.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba             1:36.12                 250                                 1:33.91                 95%               
            45.21  1:36.12
   5.     JOSIPOVIC, Matk          65                       Plavalni klub Ilirij             1:48.58                 207                                 1:56.98                116%               
            52.11  1:48.58
   6.     SAVIC FRANKULOV          01                       Plavalni klub Fuzina             1:25.92                                                     1:30.00                110%               
            37.99  1:25.92
          BREZNIK, Ales            98                       PK Velenje                       1:59.87                                                          NT                   -               
            55.80  1:59.87
          GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                       2:12.48                                                     2:07.69                 93%               
          1:03.44  2:12.48


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 13:40                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SAVIC FRANKULOV          01                       Plavalni klub Fuzina             1:25.92                                                     1:30.00                110%               
            37.99  1:25.92
   2.     BREZNIK, Ales            98                       PK Velenje                       1:59.87                                 + 33.95                  NT                   -               
            55.80  1:59.87
   3.     GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                       2:12.48                                 + 46.56             2:07.69                 93%               
          1:03.44  2:12.48


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 13:40                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GIGERL, Jernej           82                       Plavalni klub Fuzina             1:23.99                 375                                   LT NT                   -               
            40.59  1:23.99
   2.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba             1:36.12                 250             + 12.13             1:33.91                 95%               
            45.21  1:36.12


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         55 - 59 let/AG
04.01.2020 - 13:40                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JOSIPOVIC, Matk          65                       Plavalni klub Ilirij             1:48.58                 207                                 1:56.98                116%               
            52.11  1:48.58


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         65 - 69 let/AG
04.01.2020 - 13:40                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Riba             1:43.96                 348                                 1:46.00                104%               
            48.63  1:43.96


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         85 - 89 let/AG
04.01.2020 - 13:40                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marjan          34                       Sportno Drustvo Riba             2:20.98                 398                                 2:04.00                 77%               
          1:03.30  2:20.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GOVEJSEK, Tamar          93                       DVS Posejdon Celje               1:25.77                 473                                 1:19.87                 87%               
            39.30  1:25.77
   2.     MILINOVIC, Barb          73                       Sportno Drustvo Riba             1:43.38                 318             + 17.61             1:41.31                 96%               
            49.04  1:43.38
   3.     HEBAR, Katja             86                       Športno Drustvo 3Spo             1:40.31                 297             + 14.54             1:50.00                120%               
            46.93  1:40.31
   4.     VELIKONJA, Mojc          79                       Sportno Drustvo Riba             1:45.53                 291             + 19.76             2:00.00                129%               
            50.83  1:45.53
   5.     GABRIJEL, Darja          71                       PK Ljubljana                     1:47.28                 285             + 21.51             1:46.00                 98%               
            50.46  1:47.28
   6.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       1:53.25                                 + 27.48             1:58.15                109%               
            52.81  1:53.25


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       1:53.25                                                     1:58.15                109%               
            52.81  1:53.25


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         25 - 29 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GOVEJSEK, Tamar          93                       DVS Posejdon Celje               1:25.77                 473                                 1:19.87                 87%               
            39.30  1:25.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         30 - 34 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HEBAR, Katja             86                       Športno Drustvo 3Spo             1:40.31                 297                                 1:50.00                120%               
            46.93  1:40.31


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VELIKONJA, Mojc          79                       Sportno Drustvo Riba             1:45.53                 291                                 2:00.00                129%               
            50.83  1:45.53


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         45 - 49 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MILINOVIC, Barb          73                       Sportno Drustvo Riba             1:43.38                 318                                 1:41.31                 96%               
            49.04  1:43.38
   2.     GABRIJEL, Darja          71                       PK Ljubljana                     1:47.28                 285              + 3.90             1:46.00                 98%               
            50.46  1:47.28



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SKAFAR, Andrej           60                       PK Celulozar Krsko                 33.39                 515                                   34.00                104%               
   2.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                         30.47                 512                                   30.74                102%               
   3.     TISOVNIK, Miha           81                       Plavalni klub Fuzina               29.62                 475                                      NT                   -               
   4.     BOHINC, Gasper           91                       KPD Zvezda Kranj                   30.17                 462                                   29.00                 92%               
   5.     NOVAK, Aljaz             91                       Sportno Drustvo Riba               30.19                 461                                   30.00                 99%               
   6.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                    41.77                 352              + 8.38               40.00                 92%               
   7.     MARTIC, Zvezdan          63                       Sportno Drustvo Riba               38.47                 325              + 5.08               40.00                108%               
   8.     ISAKOVIC, Saso           48                       Sportno Drustvo Riba               55.94                 146             + 22.55               55.00                 97%               
   9.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba               52.37                  86             + 18.98                  NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          25 - 29 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOHINC, Gasper           91                       KPD Zvezda Kranj                   30.17                 462                                   29.00                 92%               
   2.     NOVAK, Aljaz             91                       Sportno Drustvo Riba               30.19                 461              + 0.02               30.00                 99%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TISOVNIK, Miha           81                       Plavalni klub Fuzina               29.62                 475                                      NT                   -               
   2.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba               52.37                  86             + 22.75                  NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          45 - 49 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                         30.47                 512                                   30.74                102%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          55 - 59 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTIC, Zvezdan          63                       Sportno Drustvo Riba               38.47                 325                                   40.00                108%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          60 - 64 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SKAFAR, Andrej           60                       PK Celulozar Krsko                 33.39                 515                                   34.00                104%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          70 - 74 let/AG
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                    41.77                 352                                   40.00                 92%               
   2.     ISAKOVIC, Saso           48                       Sportno Drustvo Riba               55.94                 146             + 14.17               55.00                 97%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
04.01.2020 - 13:45                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                         39.37                                                         EXH                 84%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                     Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JELOVSEK, ana            84                       Veterani Skofja Loka               38.37                 366                                   45.08                138%               
   2.     ZNIDAR, Tjasa            80                       PK Gorenjska Banka R               41.00                 325              + 2.63               40.96                100%               
   3.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba               46.98                 191              + 8.61               43.46                 86%               
   4.     POESCHL, Gaja            83                       Sportno drustvo Aqua               48.65                 179             + 10.28               41.24                 72%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                     Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                          30 - 34 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba               46.98                 191                                   43.46                 86%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                     Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                          35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JELOVSEK, ana            84                       Veterani Skofja Loka               38.37                 366                                   45.08                138%               
   2.     POESCHL, Gaja            83                       Sportno drustvo Aqua               48.65                 179             + 10.28               41.24                 72%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                     Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                          40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZNIDAR, Tjasa            80                       PK Gorenjska Banka R               41.00                 325                                   40.96                100%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOKOL, Primoz            63                       PK Velenje                       1:20.78                 425                                 1:22.00                103%               
            39.72  1:20.78
   2.     DVORSEK, Mario           94                       PK Velenje                       1:11.85                 401                                 1:16.69                114%               
            34.82  1:11.85
   3.     LAPAJNE, Marjan          34                       Sportno Drustvo Riba             2:08.42                 332             + 47.64             1:56.13                 82%               
          1:00.78  2:08.42
   4.     TANKO, Joze              46                       PK Neptun Celje                  1:46.85                 307             + 26.07             1:45.00                 97%               
            51.93  1:46.85
   5.     DRAGOVAN SIRNIK          96                       PK Gorenjska Banka R             1:08.60                                                     1:10.54                106%               
            32.47  1:08.60
          SAVIC FRANKULOV          01                       Plavalni klub Fuzina             1:12.73                                                     1:10.00                 93%               
            34.62  1:12.73
          SOSTER, Alen             99                       PK Velenje                       1:57.35                                 + 36.57             2:05.13                114%               
            54.97  1:57.35
          GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                       2:30.18                               + 1:09.40             2:55.41                136%               
          1:09.41  2:30.18
          CVIJIC, Dejan            99                       PK Velenje                       2:40.15                               + 1:19.37                  NT                   -               
          1:11.82  2:40.15


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN SIRNIK          96                       PK Gorenjska Banka R             1:08.60                                                     1:10.54                106%               
            32.47  1:08.60
   2.     SAVIC FRANKULOV          01                       Plavalni klub Fuzina             1:12.73                                  + 4.13             1:10.00                 93%               
            34.62  1:12.73
   3.     SOSTER, Alen             99                       PK Velenje                       1:57.35                                 + 48.75             2:05.13                114%               
            54.97  1:57.35
   4.     GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                       2:30.18                               + 1:21.58             2:55.41                136%               
          1:09.41  2:30.18
   5.     CVIJIC, Dejan            99                       PK Velenje                       2:40.15                               + 1:31.55                  NT                   -               
          1:11.82  2:40.15


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         25 - 29 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DVORSEK, Mario           94                       PK Velenje                       1:11.85                 401                                 1:16.69                114%               
            34.82  1:11.85


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         55 - 59 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOKOL, Primoz            63                       PK Velenje                       1:20.78                 425                                 1:22.00                103%               
            39.72  1:20.78


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         70 - 74 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TANKO, Joze              46                       PK Neptun Celje                  1:46.85                 307                                 1:45.00                 97%               
            51.93  1:46.85


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         85 - 89 let/AG
04.01.2020 - 13:50                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marjan          34                       Sportno Drustvo Riba             2:08.42                 332                                 1:56.13                 82%               
          1:00.78  2:08.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GOVEJSEK, Tamar          93                       DVS Posejdon Celje               1:13.77                 555                                 1:05.98                 80%               
            34.54  1:13.77
   2.     ŠILEC, Julija            90                       PK Neptun Celje                  1:27.39                 338             + 13.62             1:28.50                103%               
            42.52  1:27.39
   3.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba             1:55.88                 145             + 42.11                  NT                   -               
            55.66  1:55.88
   4.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       2:10.02                 114             + 56.25             2:07.48                 96%               
          1:00.87  2:10.02


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                         25 - 29 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GOVEJSEK, Tamar          93                       DVS Posejdon Celje               1:13.77                 555                                 1:05.98                 80%               
            34.54  1:13.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                         30 - 34 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠILEC, Julija            90                       PK Neptun Celje                  1:27.39                 338                                 1:28.50                103%               
            42.52  1:27.39
   2.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba             1:55.88                 145             + 28.49                  NT                   -               
            55.66  1:55.88


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                         40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       2:10.02                 114                                 2:07.48                 96%               
          1:00.87  2:10.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                                  Odprto
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                         27.94                 546                                   26.75                 92%               
   2.     BOHINC, Gasper           91                       KPD Zvezda Kranj                   26.73                 510                                   27.00                102%               
   3.     NOVAK, Aljaz             91                       Sportno Drustvo Riba               27.82                 453                                   29.00                109%               
          MARTIC, Zvezdan          63                       Sportno Drustvo Riba               31.72                 453              + 3.78               31.50                 99%               
   5.     TISOVNIK, Miha           81                       Plavalni klub Fuzina               28.14                 447              + 0.20                  NT                   -               
   6.     KOKOL, Primoz            63                       PK Velenje                         31.98                 442              + 4.04               32.50                103%               
   7.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                    35.70                 426              + 7.76               36.00                102%               
   8.     CLEMENZ, Marko           59                       Sportno drustvo Delf               33.10                 425              + 5.16               33.50                102%               
   9.     CARGO, Franc             52                       PK Celulozar Krsko                 34.52                 399              + 6.58               30.42                 78%               
  10.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz               33.18                 396              + 5.24               34.00                105%               
  11.     GIGERL, Jernej           82                       Plavalni klub Fuzina               29.77                 378              + 1.83               LT NT                   -               
  12.     DVORSEK, Mario           94                       PK Velenje                         29.70                 372              + 1.76               28.48                 92%               
  13.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto                34.03                 367              + 6.09               34.00                100%               
  14.     ISAKOVIC, Saso           48                       Sportno Drustvo Riba               43.44                 236             + 15.50               36.50                 71%               
  15.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Riba               42.36                 216             + 14.42               44.00                108%               
  16.     LAPAJNE, Marjan          34                       Sportno Drustvo Riba               55.83                 192             + 27.89               41.91                 56%               
  17.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba               37.89                 183              + 9.95               38.75                105%               
  18.     MLADEN, Volas            53                       PK Gorenjska Banka R               45.37                 175             + 17.43               47.00                107%               
  19.     TANKO, Joze              46                       PK Neptun Celje                    49.74                 157             + 21.80               LT NT                   -               
  20.     SUŠA, Viktor An          35                       DVS Posejdon Celje               1:03.77                 129             + 35.83                  NT                   -               
  21.     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                    47.39                 112             + 19.45                  NT                   -               
  22.     DRAGOVAN SIRNIK          96                       PK Gorenjska Banka R               26.79                                                       27.22                103%               
          SAVIC FRANKULOV          01                       Plavalni klub Fuzina               29.06                                  + 1.12               27.00                 86%               
          BREZNIK, Ales            98                       PK Velenje                         38.29                                 + 10.35               39.58                107%               
          TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                         38.43                                 + 10.49               41.56                117%               
          CVIJIC, Dejan            99                       PK Velenje                         55.55                                 + 27.61               53.20                 92%               
          GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                         55.63                                 + 27.69               55.78                101%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN SIRNIK          96                       PK Gorenjska Banka R               26.79                                                       27.22                103%               
   2.     SAVIC FRANKULOV          01                       Plavalni klub Fuzina               29.06                                  + 2.27               27.00                 86%               
   3.     BREZNIK, Ales            98                       PK Velenje                         38.29                                 + 11.50               39.58                107%               
   4.     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                         38.43                                 + 11.64               41.56                117%               
   5.     CVIJIC, Dejan            99                       PK Velenje                         55.55                                 + 28.76               53.20                 92%               
   6.     GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                         55.63                                 + 28.84               55.78                101%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          25 - 29 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOHINC, Gasper           91                       KPD Zvezda Kranj                   26.73                 510                                   27.00                102%               
   2.     NOVAK, Aljaz             91                       Sportno Drustvo Riba               27.82                 453              + 1.09               29.00                109%               
   3.     DVORSEK, Mario           94                       PK Velenje                         29.70                 372              + 2.97               28.48                 92%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TISOVNIK, Miha           81                       Plavalni klub Fuzina               28.14                 447                                      NT                   -               
   2.     GIGERL, Jernej           82                       Plavalni klub Fuzina               29.77                 378              + 1.63               LT NT                   -               
   3.     LASIC, Martin            81                       Sportno Drustvo Riba               37.89                 183              + 9.75               38.75                105%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          45 - 49 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                         27.94                 546                                   26.75                 92%               
   2.     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                    47.39                 112             + 19.45                  NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          55 - 59 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTIC, Zvezdan          63                       Sportno Drustvo Riba               31.72                 453                                   31.50                 99%               
   2.     KOKOL, Primoz            63                       PK Velenje                         31.98                 442              + 0.26               32.50                103%               
   3.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz               33.18                 396              + 1.46               34.00                105%               
   4.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto                34.03                 367              + 2.31               34.00                100%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          60 - 64 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CLEMENZ, Marko           59                       Sportno drustvo Delf               33.10                 425                                   33.50                102%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          65 - 69 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CARGO, Franc             52                       PK Celulozar Krsko                 34.52                 399                                   30.42                 78%               
   2.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Riba               42.36                 216              + 7.84               44.00                108%               
   3.     MLADEN, Volas            53                       PK Gorenjska Banka R               45.37                 175             + 10.85               47.00                107%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          70 - 74 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                    35.70                 426                                   36.00                102%               
   2.     ISAKOVIC, Saso           48                       Sportno Drustvo Riba               43.44                 236              + 7.74               36.50                 71%               
   3.     TANKO, Joze              46                       PK Neptun Celje                    49.74                 157             + 14.04               LT NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          85 - 89 let/AG
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marjan          34                       Sportno Drustvo Riba               55.83                 192                                   41.91                 56%               
   2.     SUŠA, Viktor An          35                       DVS Posejdon Celje               1:03.77                 129              + 7.94                  NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                                  Odprto
04.01.2020 - 14:00                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                         31.26                                                         EXH                136%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                  Odprto
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Sportno Drustvo Riba               32.64                 506                                   32.40                 99%               
   2.     ŠILEC, Julija            90                       PK Neptun Celje                    32.62                 459                                   31.44                 93%               
   3.     JELOVSEK, ana            84                       Veterani Skofja Loka               33.37                 425              + 0.73               35.49                113%               
   4.     ZNIDAR, Tjasa            80                       PK Gorenjska Banka R               35.38                 397              + 2.74               33.08                 87%               
   5.     HEBAR, Katja             86                       Športno Drustvo 3Spo               34.74                 380              + 2.10               38.00                120%               
   6.     VELIKONJA, Mojc          79                       Sportno Drustvo Riba               37.15                 343              + 4.51               46.67                158%               
   7.     SPAN, Polonca            73                       PK Celulozar Krsko                 38.38                 321              + 5.74               37.60                 96%               
   8.     MILINOVIC, Barb          73                       Sportno Drustvo Riba               38.75                 312              + 6.11               37.97                 96%               
   9.     GABRIJEL, Darja          71                       PK Ljubljana                       39.23                 300              + 6.59               36.16                 85%               
  10.     NUNCIC, Marija           49                       PK Celulozar Krsko                 51.61                 246             + 18.97                  NT                   -               
  11.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                         50.23                 139             + 17.59               49.87                 99%               
  12.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       1:01.21                                 + 28.57               56.19                 84%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       1:01.21                                                       56.19                 84%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          30 - 34 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠILEC, Julija            90                       PK Neptun Celje                    32.62                 459                                   31.44                 93%               
   2.     HEBAR, Katja             86                       Športno Drustvo 3Spo               34.74                 380              + 2.12               38.00                120%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JELOVSEK, ana            84                       Veterani Skofja Loka               33.37                 425                                   35.49                113%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Sportno Drustvo Riba               32.64                 506                                   32.40                 99%               
   2.     ZNIDAR, Tjasa            80                       PK Gorenjska Banka R               35.38                 397              + 2.74               33.08                 87%               
   3.     VELIKONJA, Mojc          79                       Sportno Drustvo Riba               37.15                 343              + 4.51               46.67                158%               
   4.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                         50.23                 139             + 17.59               49.87                 99%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          45 - 49 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SPAN, Polonca            73                       PK Celulozar Krsko                 38.38                 321                                   37.60                 96%               
   2.     MILINOVIC, Barb          73                       Sportno Drustvo Riba               38.75                 312              + 0.37               37.97                 96%               
   3.     GABRIJEL, Darja          71                       PK Ljubljana                       39.23                 300              + 0.85               36.16                 85%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          70 - 74 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NUNCIC, Marija           49                       PK Celulozar Krsko                 51.61                 246                                      NT                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Aljosa           75                       Športno Drustvo 3Spo             2:26.43                 616                                 2:30.00                105%               
            30.38  1:10.54  1:53.91  2:26.43
   2.     PRIBAC, Andrej           75                       Športno Drustvo 3Spo             2:27.03                 609              + 0.60             2:31.00                105%               
            30.38  1:10.85  1:55.00  2:27.03
   3.     SKAFAR, Andrej           60                       PK Celulozar Krsko               2:57.22                 492             + 30.79             2:50.00                 92%               
            37.48  1:24.71  2:18.44  2:57.22
   4.     LUCOVNIK, Miha           78                       Triatlon klub 3k Spo             3:02.47                 325             + 36.04                  NT                   -               
            41.08  1:30.79  2:21.71  3:02.47
   5.     ISAKOVIC, Saso           48                       Sportno Drustvo Riba             4:16.70                 244           + 1:50.27             4:15.00                 99%               
            58.21  2:11.55  3:19.78  4:16.70
   6.     JOSIPOVIC, Matk          65                       Plavalni klub Ilirij             3:54.24                 195           + 1:27.81             4:00.00                105%               
            55.46  2:04.08  3:03.37  3:54.24
   7.     SOSTER, Alen             99                       PK Velenje                       4:05.23                               + 1:38.80             4:16.16                109%               
            52.07  1:55.08  3:11.32  4:05.23
          TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       4:28.30                               + 2:01.87                  NT                   -               
          1:05.10  2:19.68  3:29.53  4:28.30


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SOSTER, Alen             99                       PK Velenje                       4:05.23                                                     4:16.16                109%               
            52.07  1:55.08  3:11.32  4:05.23
   2.     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       4:28.30                                 + 23.07                  NT                   -               
          1:05.10  2:19.68  3:29.53  4:28.30


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LUCOVNIK, Miha           78                       Triatlon klub 3k Spo             3:02.47                 325                                      NT                   -               
            41.08  1:30.79  2:21.71  3:02.47


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        45 - 49 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Aljosa           75                       Športno Drustvo 3Spo             2:26.43                 616                                 2:30.00                105%               
            30.38  1:10.54  1:53.91  2:26.43
   2.     PRIBAC, Andrej           75                       Športno Drustvo 3Spo             2:27.03                 609              + 0.60             2:31.00                105%               
            30.38  1:10.85  1:55.00  2:27.03


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        55 - 59 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JOSIPOVIC, Matk          65                       Plavalni klub Ilirij             3:54.24                 195                                 4:00.00                105%               
            55.46  2:04.08  3:03.37  3:54.24


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        60 - 64 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SKAFAR, Andrej           60                       PK Celulozar Krsko               2:57.22                 492                                 2:50.00                 92%               
            37.48  1:24.71  2:18.44  2:57.22


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        70 - 74 let/AG
04.01.2020 - 14:10                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ISAKOVIC, Saso           48                       Sportno Drustvo Riba             4:16.70                 244                                 4:15.00                 99%               
            58.21  2:11.55  3:19.78  4:16.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
04.01.2020 - 14:20                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Sportno Drustvo Riba             3:12.85                 376                                 3:15.82                103%               
            46.34  1:35.43  2:31.20  3:12.85
   2.     POESCHL, Gaja            83                       Sportno drustvo Aqua             3:27.23                 293             + 14.38             3:24.58                 97%               
            48.25  1:44.92  2:42.39  3:27.23
   3.     VELIKONJA, Mojc          79                       Sportno Drustvo Riba             3:30.40                 289             + 17.55             3:45.00                114%               
            48.84  1:44.80  2:43.22  3:30.40
   4.     JELOVSEK, ana            84                       Veterani Skofja Loka             3:36.16                 258             + 23.31                  NT                   -               
            48.56  1:44.00  2:46.86  3:36.16
   5.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba             4:00.27                 171             + 47.42             3:36.07                 81%               
            51.87  1:59.20  3:03.74  4:00.27
   6.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       4:48.44                               + 1:35.59                  NT                   -               
          1:09.35  2:27.70  3:34.08  4:48.44


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        18 - 24 let/AG
04.01.2020 - 14:20                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       4:48.44                                                          NT                   -               
          1:09.35  2:27.70  3:34.08  4:48.44


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        30 - 34 let/AG
04.01.2020 - 14:20                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LASIC, Ana               86                       Sportno Drustvo Riba             4:00.27                 171                                 3:36.07                 81%               
            51.87  1:59.20  3:03.74  4:00.27


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        35 - 39 let/AG
04.01.2020 - 14:20                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POESCHL, Gaja            83                       Sportno drustvo Aqua             3:27.23                 293                                 3:24.58                 97%               
            48.25  1:44.92  2:42.39  3:27.23
   2.     JELOVSEK, ana            84                       Veterani Skofja Loka             3:36.16                 258              + 8.93                  NT                   -               
            48.56  1:44.00  2:46.86  3:36.16


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        40 - 44 let/AG
04.01.2020 - 14:20                                                                                                                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Sportno Drustvo Riba             3:12.85                 376                                 3:15.82                103%               
            46.34  1:35.43  2:31.20  3:12.85
   2.     VELIKONJA, Mojc          79                       Sportno Drustvo Riba             3:30.40                 289             + 17.55             3:45.00                114%               
            48.84  1:44.80  2:43.22  3:30.40



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije