1. kolo troboja BM-FR-VV
Ravne (SLO),    3.3.2018,    50m bazen

Št. 1. M/M, 50m Prsno/Breast, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 2. Ž/W, 50m Prsno/Breast, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 3. M/M, 100m Prosto/Free, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 4. Ž/W, 100m Prosto/Free, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 5. M/M, 50m Delfin/Fly, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 6. Ž/W, 50m Delfin/Fly, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 7. M/M, 200m Hrbtno/Back, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 8. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 9. M/M, 1500m Prosto/Free, Dečki    Št. 10. Ž/W, 800m Prosto/Free, Deklice



FINA Point Scoring 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                   Dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ, Damir                                          Kazan (RUS)                              2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS, Peter John                                      Dubaj/Dubai (UAE)                        2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK, Matic                                          Ravne na Koroškem                        2016
Rek. SLO dečki         30.48  KNEZ, Lovro                                              Maribor                                  2016
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.KNEZ, Ožbej                   04   PK Fužinar Ravne         36.59             376               20,00          38.79      112%
    2.UDUČ, Miha                    04   PK Branik Maribor        38.51             322               17,00          44.10      131%
    3.BEZJAK, Nejc                  05   PK Branik Maribor        38.98             311               15,00          40.59      108%
    4.KREPEL, Urban                 05   PK Velenje               39.67             295               13,00          41.18      108%
    5.VRTARIČ, Nik                  04   PK Branik Maribor        40.49             277               12,00          39.32       94%
    6.RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik       05   PK Velenje               41.81             252               11,00          51.50      152%
    7.PETRIČ, Lovro                 05   PK Fužinar Ravne         41.84             251               10,00          48.31      133%
    8.HOJNIK, Črtomir               04   PK Branik Maribor        42.11             246                9,00          42.88      104%
    9.DURAKOVIC, Agan               05   PK Velenje               45.52             195                8,00             NT         -
   10.ROTOVNIK, Tine                05   PK Fužinar Ravne         45.53             195                7,00          43.44       91%
   11.VETTER, Miha                  05   PK Fužinar Ravne         47.37             173                6,00          49.29      108%
   12.MRKONJIČ, Jan                 05   PK Velenje               47.57             171                5,00          46.98       98%
   13.LAMOT, Metod                  05   PK Velenje               48.53             161                4,00          50.25      107%
   14.JARC, Anej                    05   PK Branik Maribor        52.66             126                3,00             NT         -


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                               Ml. dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     26.70  DUGONJIĆ, Damir                                          Kazan (RUS)                              2015
Rek. SLO mladinci      27.74  STEVENS, Peter John                                      Dubaj/Dubai (UAE)                        2013
Rek. SLO kadeti        29.39  KOSIRNIK, Matic                                          Ravne na Koroškem                        2016
Rek. SLO dečki         30.48  KNEZ, Lovro                                              Maribor                                  2016
Rek. SLO ml.dečki      34.16  KNEZ, Lovro                                              Maribor                                  2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.GOLIČNIK, Val                 06   PK Velenje               39.96             289               20,00          42.85      115%
    2.FRANKOVIČ, Jure               06   PK Velenje               41.12             265               17,00          41.43      102%
    3.VRAN BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor        42.18             245               15,00          54.80      169%
    4.SKRIVARNIK, Jošt              06   PK Fužinar Ravne         44.30             212               13,00          44.95      103%
    5.PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne         44.32             211               12,00          45.93      107%
    6.ŠIBANC, Dane                  06   PK Velenje               44.59             208               11,00          44.95      102%
    7.MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne         44.86             204               10,00          47.41      112%
    8.ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne         44.93             203                9,00          50.35      126%
    9.VERBOLE, Kevin                07   PK Fužinar Ravne         45.86             191                8,00          50.68      122%
   10.GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje               46.37             184                7,00          46.60      101%
   11.MUŽERLIN, Nejc                06   PK Branik Maribor        48.00             166                6,00          51.33      114%
   12.BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje               48.11             165                5,00             NT         -
   13.BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor        48.59             160                4,00          49.60      104%
   14.PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne         48.99             156                   -          50.50      106%
   15.PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor        49.30             153                3,00          56.01      129%
   16.KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor        49.49             152                2,00          55.70      127%
   17.PRINCL, Miha                  08   PK Velenje               49.79             149                   -          52.79      112%
   18.ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne         52.11             130                   -          52.37      101%
   19.PAVIĆ, Kristian               08   PK Velenje               52.38             128                   -             NT         -
   20.PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne         52.40             128                   -        1:04.32      151%
   21.MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne         53.66             119                   -          55.84      108%
   22.MIRNIK, Maj                   06   PK Velenje               53.73             118                   -        1:02.81      137%
   23.GOSTENČNIK, Val               06   PK Branik Maribor        55.43             108                   -          58.01      110%
   24.REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor        57.46              97                   -        1:10.09      149%
   25.PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne         57.59              96                   -        1:00.50      110%
   26.GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor        57.65              96                   -             NT         -
   27.LENART, Tai                   07   PK Velenje               57.94              94                   -             NT         -
   28.KEROVEC FLIS, Jan             06   PK Branik Maribor        58.55              91                   -        1:07.90      134%
   29.IZAK, Jernej                  07   PK Fužinar Ravne         59.41              87                   -             NT         -
   30.VETTER, Luka                  07   PK Fužinar Ravne       1:03.04              73                   -        1:00.16       91%
   31.NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             1:03.35              72                   -             NT         -
   32.VETTER, Jaka                  09   PK Fužinar Ravne       1:03.61              71                   -        1:15.42      141%
   33.LAMOT, Domen                  08   PK Velenje             1:03.89              70                   -             NT         -
   34.TISOVNIK, Anže                09   PK Fužinar Ravne       1:04.44              68                   -        1:12.65      127%
   35.EMRIĆ FORSTNER, Erik          10   PK Velenje             1:05.16              66                   -             NT         -
   36.OBLAK, Žan Luck               10   PK Velenje             1:09.46              55                   -             NT         -
   37.REBEC, Taj                    10   PK Velenje             1:15.95              42                   -             NT         -
   DSQMETULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne                                                 -          51.35         -
         - prehiter štart
   DSQOPREŠNIK, Gašper              08   PK Velenje                                                       -          54.29         -
         - prehiter štart
   DSQLORGER, Brin                  08   PK Velenje                                                       -          58.27         -
         - prehiter štart
   DSQZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje                                                       -          55.91         -
         - prehiter štart
   DSQVUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne                                                 -          58.58         -
         - napačen stil
   DSQPAVIĆ, Ivan                   10   PK Velenje                                                       -             NT         -
         - prehiter štart
   DSQSRŠA, Domen                   09   PK Velenje                                                       -             NT         -
         - prehiter štart


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                  Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHKNEZ, Lovro                   02   PK Fužinar Ravne         31.10             613                   -          30.02       93%
   EXHMOŽE, Matija                  00   PK Fužinar Ravne         31.40             595                   -          30.44       94%
   EXHPRAPROTNIK, Tine              00   PK Velenje               33.28             500                   -          32.13       93%
   EXHSUŠEC, Miha                   00   PK Velenje               34.57             446                   -          33.62       95%
   EXHMERKAČ, Žiga                  02   PK Fužinar Ravne         35.54             410                   -          43.68      151%
   EXHKOROŠ, Anže                   03   PK Fužinar Ravne         36.17             389                   -          35.82       98%
   EXHKOKOT, Jan                    03   PK Fužinar Ravne         37.88             339                   -          36.62       93%
   EXHPOHOREC, Matija               01   PK Velenje               38.69             318                   -          38.38       98%



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                 Deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL, Tjaša                                             Eindhoven (NED)                          2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK, Tina                                              Netanya (ISR)                            2017
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK, Tina                                              Hódmezővásárhely (HUN)                   2016
Rek. SLO deklice       33.61  ČELIK, Tina                                              Kranj                                    2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.REMIC, Metka                  05   PK Fužinar Ravne         40.56             383               20,00          38.99       92%
    2.ANGLEITNER SAGADIN, Laura     05   PK Branik Maribor        41.07             369               17,00          39.43       92%
    3.PŠENIČNIK, Neli               06   PK Fužinar Ravne         42.71             328               15,00          42.52       99%
    4.KOKOŠINEK, Taja               05   PK Fužinar Ravne         44.21             296               13,00          49.14      124%
    5.MERKAČ, Julija                06   PK Fužinar Ravne         44.25             295               12,00          45.47      106%
    6.MEDVED, Tinkara               06   PK Fužinar Ravne         44.51             290               11,00          44.64      101%
    7.PRINCL, Nina                  06   PK Velenje               44.69             287               10,00          43.85       96%
    8.SEKUTI, Hana                  06   PK Fužinar Ravne         45.44             273                   -          45.95      102%
    9.JOVAN, Ema                    05   PK Velenje               46.46             255                9,00          45.64       97%
   10.DOBNIK, Ana                   05   PK Velenje               47.37             241                8,00          50.85      115%
   11.GLAVNIK, Maruša               06   PK Velenje               48.37             226                7,00          50.12      107%
   12.ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija      06   PK Branik Maribor        49.91             206                6,00          58.18      136%
   13.KANDRIČ ŽILAVEC, Alina        05   PK Branik Maribor        50.31             201                5,00          51.89      106%
   14.ŽVEGLER, Manca                06   PK Branik Maribor        52.80             174                4,00          58.64      123%
   15.NOTESBERG, Lana               06   PK Branik Maribor        55.95             146                3,00          57.60      106%


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                             Ml. deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    31.43  VOZEL, Tjaša                                             Eindhoven (NED)                          2015
Rek. SLO mladinke      31.57  ČELIK, Tina                                              Netanya (ISR)                            2017
Rek. SLO kadetinje     31.85  ČELIK, Tina                                              Hódmezővásárhely (HUN)                   2016
Rek. SLO deklice       33.61  ČELIK, Tina                                              Kranj                                    2014
Rek. SLO ml.deklice    36.51  JAMŠEK, Tesa Naja                                        Kranj                                    2006
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne         39.67             410               20,00          40.23      103%
    2.GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne         41.67             354               17,00          39.95       92%
    3.LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne         45.26             276               15,00          48.97      117%
    4.PERC, Živa                    07   PK Velenje               46.50             254               13,00          50.19      117%
    5.KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne         46.68             251               12,00          47.12      102%
    6.PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne         48.06             230               11,00          51.85      116%
    7.VERNEKER, Ana Vita            08   PK Fužinar Ravne         48.90             219                   -          58.09      141%
    8.ZIMIC, Lara                   07   PK Fužinar Ravne         50.62             197                   -          57.25      128%
    9.PROJE, Nastja                 07   PK Fužinar Ravne         51.59             186                   -          57.88      126%
   10.BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor        54.17             161               10,00          54.97      103%
   11.PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne         54.38             159                   -          57.17      111%
   12.KLAUŽ, Inja                   07   PK Velenje               54.82             155                9,00          54.38       98%
   13.SEKUTI, Nina                  08   PK Fužinar Ravne         54.90             154                   -          58.90      115%
   14.PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne         57.87             132                   -        1:04.83      126%
   15.BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne         58.15             130                   -        1:07.60      135%
   16.MRKONJIČ, Tia                 10   PK Velenje               59.17             123                8,00             NT         -
   17.ERJAVEC, Iza                  08   PK Fužinar Ravne       1:00.18             117                   -          58.25       94%
   18.KOROŠ, Maša                   07   PK Fužinar Ravne       1:03.37             100                   -        1:03.76      101%
   19.VOLK, Tjaša                   09   PK Velenje             1:05.71              90                7,00             NT         -
   20.SUŠEC JAMBROVIČ, Ana          10   PK Velenje             1:07.53              83                6,00             NT         -
   DSQJUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje                                                       -          53.86         -
         - napačen stil
   DSQBLATEŠIĆ, Lana                08   PK Velenje                                                       -             NT         -
   DSQKOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne                                                 -        1:07.24         -
   DSQČUJEŽ, Anja                   08   PK Velenje                                                       -             NT         -


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                  Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHLOGAR, Tamara                 02   PK Velenje               37.33             492                   -          36.28       94%
   EXHSEDAR, Manca                  04   PK Fužinar Ravne         37.88             471                   -          37.03       96%
   EXHOVČAR, Lara                   03   PK Velenje               39.29             422                   -          37.64       92%
   EXHSAGERNIK, Teja                04   PK Fužinar Ravne         39.43             417                   -          37.47       90%
   EXHKAJŽER, Katja                 04   PK Fužinar Ravne         39.48             416                   -          40.81      107%



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                    M/M, 100m Prosto/Free                                                   Dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       48.88  TAVČAR, Anže                                            London (GBR)                            2016
Rek. SLO mladinci        50.24  TAVČAR, Anže                                            Maribor                                 2012
Rek. SLO kadeti          52.30  TAVČAR, Anže                                            Maribor                                 2010
Rek. SLO dečki           54.41  SAGMEISTER, Rok                                         Kranj                                   2006
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.UDUČ, Miha                    04   PK Branik Maribor      1:00.32             470               20,00        1:00.22      100%
    2.BEZJAK, Nejc                  05   PK Branik Maribor      1:04.02             393               17,00        1:09.82      119%
    3.KNEZ, Ožbej                   04   PK Fužinar Ravne       1:05.49             367               15,00        1:10.36      115%
    4.SKLEDAR, Žan                  04   PK Velenje             1:07.26             339               13,00        1:10.79      111%
    5.VRTARIČ, Nik                  04   PK Branik Maribor      1:07.36             337               12,00        1:07.02       99%
    6.PETRIČ, Lovro                 05   PK Fužinar Ravne       1:09.00             314               11,00        1:14.74      117%
    7.RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik       05   PK Velenje             1:09.34             309               10,00        1:13.45      112%
    8.VERDNIK, Vid                  04   PK Velenje             1:10.37             296                9,00        1:10.27      100%
    9.ROTOVNIK, Tine                05   PK Fužinar Ravne       1:11.21             285                8,00        1:10.08       97%
   10.KREPEL, Urban                 05   PK Velenje             1:11.38             283                7,00        1:13.83      107%
   11.KRIČEJ, Jan                   04   PK Velenje             1:11.49             282                6,00        1:11.88      101%
   12.HOJNIK, Črtomir               04   PK Branik Maribor      1:14.51             249                5,00        1:18.08      110%
   13.LAMOT, Metod                  05   PK Velenje             1:16.85             227                   -        1:19.01      106%
   14.DURAKOVIC, Agan               05   PK Velenje             1:18.25             215                   -             NT         -
   15.MRKONJIČ, Jan                 05   PK Velenje             1:19.65             204                   -        1:23.16      109%
   16.VETTER, Miha                  05   PK Fužinar Ravne       1:27.67             153                4,00        1:29.16      103%
   17.JARC, Anej                    05   PK Branik Maribor      1:31.46             134                3,00        1:54.11      156%


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                    M/M, 100m Prosto/Free                                               Ml. dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       48.88  TAVČAR, Anže                                            London (GBR)                            2016
Rek. SLO mladinci        50.24  TAVČAR, Anže                                            Maribor                                 2012
Rek. SLO kadeti          52.30  TAVČAR, Anže                                            Maribor                                 2010
Rek. SLO dečki           54.41  SAGMEISTER, Rok                                         Kranj                                   2006
Rek. SLO ml.dečki        59.52  JUG, Sebastjan                                          Maribor                                 2017
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.FRANKOVIČ, Jure               06   PK Velenje             1:05.86             361               20,00        1:05.55       99%
    2.VRAN BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor      1:10.31             296               17,00        1:12.93      108%
    3.ŠIBANC, Dane                  06   PK Velenje             1:10.92             289               15,00        1:11.43      101%
    4.GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje             1:11.63             280               13,00        1:13.75      106%
    5.METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne       1:11.85             278               12,00        1:13.22      104%
    6.PRINCL, Miha                  08   PK Velenje             1:14.49             249               11,00        1:16.38      105%
    7.ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne       1:15.47             240               10,00        1:19.33      110%
    8.BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor      1:15.71             237                9,00        1:18.39      107%
      BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje             1:15.71             237                9,00             NT         -
   10.MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne       1:16.54             230                7,00        1:16.42      100%
   11.GOLIČNIK, Val                 06   PK Velenje             1:16.71             228                   -        1:24.90      122%
   12.VERBOLE, Kevin                07   PK Fužinar Ravne       1:17.61             220                6,00        1:40.56      168%
   13.PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne       1:21.29             192                5,00        1:24.71      109%
   14.MUŽERLIN, Nejc                06   PK Branik Maribor      1:21.49             190                4,00        1:22.12      102%
   15.KLEMENČIČ, Florjan            07   PK Branik Maribor      1:22.84             181                3,00        1:37.20      138%
   16.MIRNIK, Maj                   06   PK Velenje             1:24.10             173                   -        1:26.08      105%
   17.ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne       1:24.92             168                   -        1:47.28      160%
   18.GOSTENČNIK, Val               06   PK Branik Maribor      1:28.09             151                2,00        1:32.22      110%
   19.MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne       1:28.16             150                   -        1:42.08      134%
   20.PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor      1:29.59             143                   -        1:50.76      153%
   21.PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne       1:30.46             139                   -        1:26.71       92%
   22.ZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje             1:30.60             138                   -             NT         -
   23.PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne       1:31.59             134                   -        2:04.30      184%
   24.REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor      1:31.68             133                   -        1:48.17      139%
   25.NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             1:31.78             133                   -             NT         -
   26.KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor      1:33.60             125                   -        1:52.14      144%
   27.VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne       1:34.01             124                   -        1:46.19      128%
   28.GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor      1:34.52             122                   -        1:35.97      103%
   29.SKRIVARNIK, Jošt              06   PK Fužinar Ravne       1:37.89             110                   -        1:40.09      105%
   30.PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne       1:38.35             108                   -        1:44.75      113%
   31.LENART, Tai                   07   PK Velenje             1:39.46             104                   -             NT         -
   32.PAVIĆ, Kristian               08   PK Velenje             1:39.63             104                   -             NT         -
   33.KEROVEC FLIS, Jan             06   PK Branik Maribor      1:41.33              99                   -        1:57.21      134%
   34.SLATINŠEK, Tevž               08   PK Fužinar Ravne       1:51.37              74                   -             NT         -
   35.IZAK, Jernej                  07   PK Fužinar Ravne       1:51.92              73                   -             NT         -
   36.SAGERNIK, Tin                 09   PK Fužinar Ravne       1:56.08              65                   -             NT         -
   37.LORGER, Brin                  08   PK Velenje             2:00.91              58                   -             NT         -
   38.PAVIĆ, Ivan                   10   PK Velenje             2:03.23              55                   -             NT         -
   39.OBLAK, Žan Luck               10   PK Velenje             2:03.30              55                   -             NT         -
   40.LAMOT, Domen                  08   PK Velenje             2:05.82              51                   -             NT         -
   41.VETTER, Jaka                  09   PK Fužinar Ravne       2:10.53              46                   -             NT         -
   42.TISOVNIK, Anže                09   PK Fužinar Ravne       2:18.95              38                   -             NT         -
   43.VETTER, Luka                  07   PK Fužinar Ravne       2:23.61              34                   -             NT         -
   DSQREBEC, Taj                    10   PK Velenje                                                       -             NT         -
         - prehiter štart
   DSQOPREŠNIK, Gašper              08   PK Velenje                                                       -             NT         -
         - prehiter štart


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                    M/M, 100m Prosto/Free                                                  Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHSUŠEC, Miha                   00   PK Velenje               55.90             590                   -          55.30       98%
   EXHMOŽE, Matija                  00   PK Fužinar Ravne         55.93             590                   -          56.20      101%
   EXHGRADIŠEK, Jaša                01   PK Velenje               56.21             581                   -          55.76       98%
   EXHKNEZ, Lovro                   02   PK Fužinar Ravne         56.67             567                   -          55.13       95%
   EXHPRAPROTNIK, Tine              00   PK Velenje               58.22             523                   -        1:00.14      107%
   EXHMERKAČ, Žiga                  02   PK Fužinar Ravne         59.50             490                   -        1:00.52      103%
   EXHPERC, Anže                    03   PK Velenje             1:00.33             470                   -        1:03.67      111%
   EXHPERC, Jan                     01   PK Velenje             1:02.66             419                   -        1:03.05      101%
   EXHKOROŠ, Anže                   03   PK Fužinar Ravne       1:04.64             382                   -        1:06.86      107%
   EXHREZAR LESNIK, Žan             03   PK Fužinar Ravne       1:04.99             376                   -        1:04.20       98%
   EXHKOKOT, Jan                    03   PK Fužinar Ravne       1:05.04             375                   -        1:05.18      100%



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                    Ž/W, 100m Prosto/Free                                                 Deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      54.86  ISAKOVIĆ, Sara                                          Eindhoven (NED)                         2008
Rek. SLO mladinke        55.58  ŠEGEL, Janja                                            Hódmezővásárhely (HUN)                  2016
Rek. SLO kadetinje       55.58  ŠEGEL, Janja                                            Hódmezővásárhely (HUN)                  2016
Rek. SLO deklice         57.55  ŠEGEL, Janja                                            Praga/Prague (CZE)                      2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.ANGLEITNER SAGADIN, Laura     05   PK Branik Maribor      1:05.75             496               20,00        1:04.89       97%
    2.REMIC, Metka                  05   PK Fužinar Ravne       1:07.40             460               17,00        1:05.67       95%
    3.NAVODNIK, Sara                05   PK Velenje             1:09.54             419               15,00        1:11.86      107%
    4.KOKOŠINEK, Taja               05   PK Fužinar Ravne       1:09.67             417               13,00        1:08.88       98%
    5.JOVAN, Ema                    05   PK Velenje             1:10.35             405               12,00        1:13.16      108%
    6.MERKAČ, Julija                06   PK Fužinar Ravne       1:12.76             366               11,00        1:11.58       97%
    7.PŠENIČNIK, Neli               06   PK Fužinar Ravne       1:12.97             363               10,00        1:14.03      103%
    8.SEKUTI, Hana                  06   PK Fužinar Ravne       1:15.58             326                9,00        1:14.43       97%
    9.MEDVED, Tinkara               06   PK Fužinar Ravne       1:15.76             324                   -        1:15.87      100%
   10.PRINCL, Nina                  06   PK Velenje             1:18.24             294                8,00        1:18.25      100%
   11.GLAVNIK, Maruša               06   PK Velenje             1:18.93             286                7,00        1:36.14      148%
   12.ŽVEGLER, Manca                06   PK Branik Maribor      1:23.99             238                6,00        1:23.61       99%
   13.DOBNIK, Ana                   05   PK Velenje             1:25.70             224                5,00        1:30.41      111%
   14.ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija      06   PK Branik Maribor      1:26.00             221                4,00        1:48.95      160%
   15.NOTESBERG, Lana               06   PK Branik Maribor      1:31.33             185                3,00        1:30.50       98%
   16.KANDRIČ ŽILAVEC, Alina        05   PK Branik Maribor      1:32.55             177                2,00        1:44.73      128%


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                    Ž/W, 100m Prosto/Free                                             Ml. deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      54.86  ISAKOVIĆ, Sara                                          Eindhoven (NED)                         2008
Rek. SLO mladinke        55.58  ŠEGEL, Janja                                            Hódmezővásárhely (HUN)                  2016
Rek. SLO kadetinje       55.58  ŠEGEL, Janja                                            Hódmezővásárhely (HUN)                  2016
Rek. SLO deklice         57.55  ŠEGEL, Janja                                            Praga/Prague (CZE)                      2014
Rek. SLO ml.deklice    1:01.96  MILER, Tamara                                           Brescia (ITA)                           2005
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne       1:14.61             339               20,00        1:19.26      113%
    2.PERC, Živa                    07   PK Velenje             1:17.20             306               17,00        1:20.74      109%
    3.KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne       1:19.04             285               15,00        1:20.34      103%
    4.GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne       1:20.48             270               13,00        1:27.24      118%
    5.LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne       1:20.88             266               12,00        1:18.76       95%
    6.SKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje             1:26.91             214               11,00        1:33.70      116%
    7.PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne       1:27.06             213               10,00        1:36.03      122%
    8.ZIMIC, Lara                   07   PK Fužinar Ravne       1:28.13             206                   -        1:32.57      110%
    9.KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne       1:31.87             181                   -        1:40.78      120%
   10.JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje             1:31.93             181                9,00        1:33.25      103%
   11.VERNEKER, Ana Vita            08   PK Fužinar Ravne       1:35.90             159                   -        1:52.24      137%
   12.SEKUTI, Nina                  08   PK Fužinar Ravne       1:37.08             154                   -        1:36.04       98%
   13.BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor      1:38.67             146                8,00        1:51.03      127%
   14.PROJE, Nastja                 07   PK Fužinar Ravne       1:39.68             142                   -        2:32.04      233%
   15.BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne       1:40.76             137                   -        2:00.89      144%
   16.PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne       1:41.01             136                   -        1:56.12      132%
   17.VOLK, Tjaša                   09   PK Velenje             1:49.52             107                7,00             NT         -
   18.PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       1:50.30             105                   -        2:06.38      131%
   19.ERJAVEC, Iza                  08   PK Fužinar Ravne       1:50.43             104                   -             NT         -
   20.ČUJEŽ, Anja                   08   PK Velenje             1:55.15              92                6,00             NT         -
   21.BLATEŠIĆ, Lana                08   PK Velenje             1:57.82              86                   -             NT         -
   22.KLAUŽ, Inja                   07   PK Velenje             2:01.00              79                   -             NT         -
   23.KOROŠ, Maša                   07   PK Fužinar Ravne       2:09.18              65                   -             NT         -


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                    Ž/W, 100m Prosto/Free                                                  Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHLOGAR, Tamara                 02   PK Velenje             1:06.81             473                   -        1:08.37      105%
   EXHKAJŽER, Katja                 04   PK Fužinar Ravne       1:07.76             453                   -        1:08.67      103%
   EXHSAGERNIK, Teja                04   PK Fužinar Ravne       1:07.93             450                   -        1:08.23      101%
   EXHSEDAR, Manca                  04   PK Fužinar Ravne       1:08.18             445                   -        1:09.13      103%
   EXHOVČAR, Lara                   03   PK Velenje             1:10.87             396                   -        1:11.69      102%



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                    Dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.20  GODEC, Jernej                                            Rim/Roma (ITA)                           2009
Rek. SLO mladinci      24.78  VRTOVEC, Luka                                            Lizbona/Lisbon (POR)                     2004
Rek. SLO kadeti        24.99  BODIROŽA, Nick                                           Antwerpen (BEL)                          2016
Rek. SLO dečki         26.83  ŠTIH, Gašper                                             Trbovlje                                 2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.UDUČ, Miha                    04   PK Branik Maribor        29.93             420               20,00          30.20      102%
    2.KNEZ, Ožbej                   04   PK Fužinar Ravne         31.25             369               17,00          33.20      113%
    3.VRTARIČ, Nik                  04   PK Branik Maribor        33.23             307               15,00          31.75       91%
    4.BEZJAK, Nejc                  05   PK Branik Maribor        33.95             288               13,00          41.30      148%
    5.VERDNIK, Vid                  04   PK Velenje               35.77             246               12,00          35.97      101%
    6.SKLEDAR, Žan                  04   PK Velenje               36.13             239               11,00          38.84      116%
    7.RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik       05   PK Velenje               36.39             234               10,00          36.72      102%
    8.PRINCL, Maj                   04   PK Velenje               36.54             231                9,00          36.21       98%
    9.ROTOVNIK, Tine                05   PK Fužinar Ravne         36.89             224                8,00          34.56       88%
   10.HOJNIK, Črtomir               04   PK Branik Maribor        37.14             220                7,00          36.96       99%
   11.MRKONJIČ, Jan                 05   PK Velenje               41.81             154                6,00          42.61      104%
   12.LAMOT, Metod                  05   PK Velenje               41.82             154                   -             NT         -
   13.JARC, Anej                    05   PK Branik Maribor        57.15              60                5,00             NT         -


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                Ml. dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.20  GODEC, Jernej                                            Rim/Roma (ITA)                           2009
Rek. SLO mladinci      24.78  VRTOVEC, Luka                                            Lizbona/Lisbon (POR)                     2004
Rek. SLO kadeti        24.99  BODIROŽA, Nick                                           Antwerpen (BEL)                          2016
Rek. SLO dečki         26.83  ŠTIH, Gašper                                             Trbovlje                                 2015
Rek. SLO ml.dečki      29.68  HROVATIN, Žiga                                           Maribor                                  2013
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.FRANKOVIČ, Jure               06   PK Velenje               33.47             300               20,00          33.67      101%
    2.VRAN BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor        34.49             275               17,00          37.28      117%
    3.ŠIBANC, Dane                  06   PK Velenje               36.54             231               15,00          35.31       93%
    4.METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne         37.00             222               13,00          38.65      109%
    5.GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje               37.12             220               12,00          37.36      101%
    6.PRINCL, Miha                  08   PK Velenje               38.20             202               11,00          37.77       98%
    7.BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje               39.59             181               10,00             NT         -
    8.MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne         40.15             174                9,00          40.13      100%
    9.PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne         42.20             150                8,00          41.69       98%
   10.GOLIČNIK, Val                 06   PK Velenje               42.80             143                   -             NT         -
   11.BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor        42.85             143                7,00          44.62      108%
   12.GOSTENČNIK, Val               06   PK Branik Maribor        42.89             143                6,00          44.91      110%
   13.MUŽERLIN, Nejc                06   PK Branik Maribor        43.15             140                5,00          42.10       95%
   14.MIRNIK, Maj                   06   PK Velenje               43.29             139                   -             NT         -
   15.VERBOLE, Kevin                07   PK Fužinar Ravne         45.10             123                4,00             NT         -
   16.REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor        47.15             107                3,00        1:01.98      173%
   17.MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne         47.50             105                2,00          52.84      124%
   18.KLEMENČIČ, Florjan            07   PK Branik Maribor        48.50              98                   -             NT         -
   19.PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne         48.71              97                   -          53.30      120%
   20.VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne         49.98              90                   -             NT         -
   21.PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor        50.54              87                   -          59.83      140%
   22.ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne         55.65              65                   -        1:00.09      117%
   23.ZALOŽNIK, Matic               07   PK Velenje               56.59              62                   -             NT         -
   24.PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne         57.03              60                   -             NT         -
   25.KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor        58.85              55                   -        1:07.38      131%
   DSQGOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor                                                -          50.10         -
         - napačen stil
   DSQPRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne                                                 -             NT         -
         - napačen stil
   DSQKEROVEC FLIS, Jan             06   PK Branik Maribor                                                -             NT         -
         - napačen stil


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                     M/M, 50m Delfin/Fly                                                   Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHMOŽE, Matija                  00   PK Fužinar Ravne         27.19             561                   -          27.30      101%
   EXHKNEZ, Lovro                   02   PK Fužinar Ravne         27.39             549                   -          26.50       94%
   EXHGRADIŠEK, Jaša                01   PK Velenje               28.55             484                   -          28.62      100%
   EXHMERKAČ, Žiga                  02   PK Fužinar Ravne         28.88             468                   -          29.45      104%
   EXHSUŠEC, Miha                   00   PK Velenje               29.51             439                   -          28.94       96%
   EXHPERC, Anže                    03   PK Velenje               32.45             330                   -          32.38      100%
   EXHPERC, Jan                     01   PK Velenje               33.74             293                   -          34.03      102%
   EXHKOROŠ, Anže                   03   PK Fužinar Ravne         34.61             272                   -          33.86       96%



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                     Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                  Deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    26.35  GOVEJŠEK, Nastja                                         London (GBR)                             2016
Rek. SLO mladinke      26.70  GOVEJŠEK, Nastja                                         Nandžing/Nanjing (CHN)                   2014
Rek. SLO kadetinje     27.60  GOVEJŠEK, Nastja                                         Zagreb (CRO)                             2012
Rek. SLO kadetinje     27.60  GOVEJŠEK, Nastja                                         Antwerpen (BEL)                          2012
Rek. SLO deklice       28.91  PERENIČ, Pika                                            Kamnik                                   2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.ANGLEITNER SAGADIN, Laura     05   PK Branik Maribor        34.43             357               20,00          31.54       84%
      SEKUTI, Hana                  06   PK Fužinar Ravne         34.43             357               20,00          34.39      100%
    3.MERKAČ, Julija                06   PK Fužinar Ravne         35.59             323               15,00          35.47       99%
    4.JOVAN, Ema                    05   PK Velenje               35.85             316               13,00          36.21      102%
    5.REMIC, Metka                  05   PK Fužinar Ravne         36.72             294               12,00          36.10       97%
    6.PRINCL, Nina                  06   PK Velenje               37.59             274               11,00          43.15      132%
    7.KOKOŠINEK, Taja               05   PK Fužinar Ravne         39.52             236               10,00          46.63      139%
    8.GLAVNIK, Maruša               06   PK Velenje               42.07             195                9,00             NT         -
    9.DOBNIK, Ana                   05   PK Velenje               48.02             131                8,00             NT         -
   10.ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija      06   PK Branik Maribor        48.51             127                7,00             NT         -
   11.ŽVEGLER, Manca                06   PK Branik Maribor        49.11             123                6,00          46.90       91%
   12.KANDRIČ ŽILAVEC, Alina        05   PK Branik Maribor        50.40             113                5,00             NT         -
   13.NOTESBERG, Lana               06   PK Branik Maribor        53.71              94                4,00          50.91       90%


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                     Ž/W, 50m Delfin/Fly                                              Ml. deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    26.35  GOVEJŠEK, Nastja                                         London (GBR)                             2016
Rek. SLO mladinke      26.70  GOVEJŠEK, Nastja                                         Nandžing/Nanjing (CHN)                   2014
Rek. SLO kadetinje     27.60  GOVEJŠEK, Nastja                                         Zagreb (CRO)                             2012
Rek. SLO kadetinje     27.60  GOVEJŠEK, Nastja                                         Antwerpen (BEL)                          2012
Rek. SLO deklice       28.91  PERENIČ, Pika                                            Kamnik                                   2015
Rek. SLO ml.deklice    31.80  LOTRIČ, Maja                                             Kranj                                    2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne         35.04             338               20,00          34.05       94%
    2.LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne         37.19             283               17,00          38.71      108%
    3.KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne         40.89             213               15,00          42.30      107%
    4.GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne         41.65             201               13,00             NT         -
    5.PERC, Živa                    07   PK Velenje               44.17             169               12,00          47.19      114%
    6.PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne         47.80             133               11,00             NT         -
    7.ZIMIC, Lara                   07   PK Fužinar Ravne         48.51             127                   -          49.23      103%
    8.JUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje               48.99             124               10,00             NT         -
    9.VERNEKER, Ana Vita            08   PK Fužinar Ravne         51.02             109                   -             NT         -
   10.SEKUTI, Nina                  08   PK Fužinar Ravne         51.91             104                   -          52.95      104%
   11.KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne         52.93              98                   -             NT         -
   12.BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor        54.70              89                9,00        1:05.58      144%
   13.PROJE, Nastja                 07   PK Fužinar Ravne         59.85              68                   -             NT         -
   14.PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       1:00.24              66                   -        1:04.23      114%
   15.PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne       1:00.34              66                   -             NT         -
   16.BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne       1:00.59              65                   -        1:08.96      130%
   DSQSKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje                                                       -             NT         -


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                     Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                   Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHKAJŽER, Katja                 04   PK Fužinar Ravne         33.70             380                   -          33.53       99%
   EXHSEDAR, Manca                  04   PK Fužinar Ravne         34.84             344                   -          35.14      102%



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                    M/M, 200m Hrbtno/Back                                                   Dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:58.61  MEDVEŠEK, Blaž                                          Barcelona (ESP)                         2003
Rek. SLO mladinci      2:02.84  POGAČAR, Žan                                            Nandžing/Nanjing (CHN)                  2014
Rek. SLO kadeti        2:06.04  VODENIK, Vito                                           Maribor                                 2014
Rek. SLO dečki         2:10.59  ŠENICA, Primož                                          Kranj                                   2015
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.UDUČ, Miha                    04   PK Branik Maribor      2:32.65             394               20,00        2:31.91       99%
          1:15.58  2:32.65
    2.KNEZ, Ožbej                   04   PK Fužinar Ravne       2:35.79             370               17,00        2:46.74      115%
          1:16.51  2:35.79
    3.RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik       05   PK Velenje             2:48.19             294               15,00        3:03.71      119%
          1:21.95  2:48.19
    4.PETRIČ, Lovro                 05   PK Fužinar Ravne       2:55.25             260               13,00        3:01.48      107%
          1:27.15  2:55.25
    5.VRTARIČ, Nik                  04   PK Branik Maribor      2:58.14             247               12,00        2:56.06       98%
          1:27.57  2:58.14
    6.KRIČEJ, Jan                   04   PK Velenje             2:58.90             244               11,00        2:58.17       99%
          1:24.47  2:58.90
    7.BEZJAK, Nejc                  05   PK Branik Maribor      3:01.45             234               10,00        3:20.17      122%
          1:27.81  3:01.45
    8.LAMOT, Metod                  05   PK Velenje             3:04.21             224                9,00        3:00.10       96%
          1:30.88  3:04.21
    9.HOJNIK, Črtomir               04   PK Branik Maribor      3:06.79             215                8,00             NT         -
          1:32.12  3:06.79
   10.PRINCL, Maj                   04   PK Velenje             3:06.85             214                7,00        3:27.99      124%
          1:32.41  3:06.85
   11.MRKONJIČ, Jan                 05   PK Velenje             3:15.96             186                6,00        3:19.34      103%
          1:37.87  3:15.96
   12.VETTER, Miha                  05   PK Fužinar Ravne       3:26.82             158                5,00        3:30.31      103%
          1:42.93  3:26.82
   13.JARC, Anej                    05   PK Branik Maribor      3:45.39             122                4,00             NT         -
          1:49.82  3:45.39


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                    M/M, 200m Hrbtno/Back                                               Ml. dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:58.61  MEDVEŠEK, Blaž                                          Barcelona (ESP)                         2003
Rek. SLO mladinci      2:02.84  POGAČAR, Žan                                            Nandžing/Nanjing (CHN)                  2014
Rek. SLO kadeti        2:06.04  VODENIK, Vito                                           Maribor                                 2014
Rek. SLO dečki         2:10.59  ŠENICA, Primož                                          Kranj                                   2015
Rek. SLO ml.dečki      2:24.90  ŠENICA, Primož                                          Maribor                                 2013
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.FRANKOVIČ, Jure               06   PK Velenje             2:39.33             346               20,00        2:39.02      100%
          1:20.35  2:39.33
    2.GUŠTIN, Anže                  06   PK Velenje             2:56.88             253               17,00        3:08.37      113%
          1:27.95  2:56.88
    3.VRAN BENKOVIČ, Bor            07   PK Branik Maribor      2:56.92             253               15,00        3:03.81      108%
          1:26.60  2:56.92
    4.ŠIBANC, Dane                  06   PK Velenje             3:00.35             238               13,00        3:07.41      108%
          1:28.54  3:00.35
    5.METULJ, Marcel                07   PK Fužinar Ravne       3:02.70             229               12,00             NT         -
          1:32.73  3:02.70
    6.ZMAGAJ, Nace                  06   PK Fužinar Ravne       3:05.06             221               11,00        3:16.67      113%
          1:31.38  3:05.06
    7.BIZJAK JAMBROVIČ, Matic       06   PK Velenje             3:10.42             203               10,00             NT         -
          1:32.24  3:10.42
    8.BEZJAK, Jaka Gal              07   PK Branik Maribor      3:16.66             184                9,00             NT         -
          1:38.00  3:16.66
    9.VERBOLE, Kevin                07   PK Fužinar Ravne       3:18.30             179                8,00             NT         -
          1:40.00  3:18.30
   10.MARIČ, Bastian                06   PK Fužinar Ravne       3:20.26             174                7,00        3:13.82       94%
          1:40.52  3:20.26
   11.MARKAČ, Nik                   09   PK Fužinar Ravne       3:20.61             173                6,00             NT         -
          1:39.77  3:20.61
   12.PANIČ, Nal                    07   PK Fužinar Ravne       3:20.85             173                   -        3:21.57      101%
          1:39.39  3:20.85
   13.KLEMENČIČ, Florjan            07   PK Branik Maribor      3:22.37             169                5,00        4:20.01      165%
          1:42.48  3:22.37
   14.MIRNIK, Maj                   06   PK Velenje             3:24.07             164                4,00        3:45.78      122%
          1:41.23  3:24.07
   15.PODRŽAVNIK, Žan               06   PK Fužinar Ravne       3:25.72             161                   -             NT         -
          1:44.34  3:25.72
   16.GOSTENČNIK, Jaš               06   PK Branik Maribor      3:25.97             160                3,00        3:57.99      134%
          1:43.12  3:25.97
   17.NAVODNIK, Grega               09   PK Velenje             3:26.23             159                   -             NT         -
          1:43.69  3:26.23
   18.SKRIVARNIK, Jošt              06   PK Fužinar Ravne       3:33.93             143                   -             NT         -
          1:45.44  3:33.93
   19.VUŠNIK, Žan Luka              09   PK Fužinar Ravne       3:36.40             138                   -             NT         -
          1:49.68  3:36.40
   20.GOSTENČNIK, Val               06   PK Branik Maribor      3:37.59             136                2,00             NT         -
          1:48.20  3:37.59
   21.PATERNOSTER, Aleksander       09   PK Fužinar Ravne       3:41.42             129                   -             NT         -
          1:48.12  3:41.42
   22.OPREŠNIK, Gašper              08   PK Velenje             3:48.22             117                   -             NT         -
          1:50.11  3:48.22
   23.PRITERŽNIK, Oskar             08   PK Fužinar Ravne       3:48.59             117                   -             NT         -
          1:51.41  3:48.59
   24.REGVAT, Jani                  08   PK Branik Maribor      3:51.92             112                   -        4:38.58      144%
          1:55.90  3:51.92
   25.ROTOVNIK, Bor                 09   PK Fužinar Ravne       3:54.05             109                   -             NT         -
          1:52.76  3:54.05
   26.PERKOVIČ, Taj                 06   PK Branik Maribor      4:04.81              95                   -             NT         -
          2:02.79  4:04.81
   27.KLAMPFER, Alex Jaka           07   PK Branik Maribor      4:07.81              92                   -        5:03.28      150%
          2:01.56  4:07.81


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                    M/M, 200m Hrbtno/Back                                                  Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHMERKAČ, Žiga                  02   PK Fužinar Ravne       2:24.06             468                   -        2:22.02       97%
          1:11.13  2:24.06
   EXHMOŽE, Matija                  00   PK Fužinar Ravne       2:27.11             440                   -        2:19.56       90%
          1:14.03  2:27.11
   EXHGRADIŠEK, Jaša                01   PK Velenje             2:27.65             435                   -        2:26.46       98%
          1:14.45  2:27.65
   EXHPOHOREC, Matija               01   PK Velenje             2:29.43             420                   -        2:24.56       94%
          1:14.63  2:29.43
   EXHKNEZ, Lovro                   02   PK Fužinar Ravne       2:34.43             380                   -        2:25.85       89%
          1:14.41  2:34.43
   EXHKOROŠ, Anže                   03   PK Fužinar Ravne       2:46.85             301                   -        2:34.79       86%
          1:20.93  2:46.85



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                    Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                 Deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:10.49  ČARMAN, Anja                                            Peking/Beijing (CHN)                    2008
Rek. SLO mladinke      2:15.72  JAMŠEK, Janja                                           Hódmezővásárhely (HUN)                  2015
Rek. SLO kadetinje     2:15.72  JAMŠEK, Janja                                           Hódmezővásárhely (HUN)                  2015
Rek. SLO deklice       2:20.20  JAMŠEK, Janja                                           Ravne na Koroškem                       2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.REMIC, Metka                  05   PK Fužinar Ravne       2:41.88             450               20,00        2:41.15       99%
          1:20.13  2:41.88
    2.ANGLEITNER SAGADIN, Laura     05   PK Branik Maribor      2:42.67             443               17,00        2:40.05       97%
          1:21.98  2:42.67
    3.KOKOŠINEK, Taja               05   PK Fužinar Ravne       2:47.30             407               15,00        3:02.31      119%
          1:23.75  2:47.30
    4.PŠENIČNIK, Neli               06   PK Fužinar Ravne       2:54.03             362               13,00        3:00.89      108%
          1:25.25  2:54.03
    5.NAVODNIK, Sara                05   PK Velenje             2:55.05             355               12,00        2:54.97      100%
          1:26.78  2:55.05
    6.MEDVED, Tinkara               06   PK Fužinar Ravne       3:03.93             306               11,00        3:03.94      100%
          1:32.51  3:03.93
    7.PRINCL, Nina                  06   PK Velenje             3:10.86             274               10,00        4:11.28      173%
          1:35.64  3:10.86
    8.GLAVNIK, Maruša               06   PK Velenje             3:14.38             259                9,00        3:24.11      110%
          1:36.54  3:14.38
    9.DOBNIK, Ana                   05   PK Velenje             3:21.08             234                8,00        4:12.06      157%
          1:41.84  3:21.08
   10.ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija      06   PK Branik Maribor      3:52.96             151                7,00        4:30.70      135%
          1:53.66  3:52.96
   11.KANDRIČ ŽILAVEC, Alina        05   PK Branik Maribor      4:02.58             133                6,00             NT         -
          1:58.23  4:02.58


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                    Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                             Ml. deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:10.49  ČARMAN, Anja                                            Peking/Beijing (CHN)                    2008
Rek. SLO mladinke      2:15.72  JAMŠEK, Janja                                           Hódmezővásárhely (HUN)                  2015
Rek. SLO kadetinje     2:15.72  JAMŠEK, Janja                                           Hódmezővásárhely (HUN)                  2015
Rek. SLO deklice       2:20.20  JAMŠEK, Janja                                           Ravne na Koroškem                       2014
Rek. SLO ml.deklice    2:35.44  JELESIJEVIČ, Anja                                       Kranj                                   2014
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.GERDEJ, Nija                  07   PK Fužinar Ravne       2:54.43             359               20,00        3:02.34      109%
          1:24.46  2:54.43
    2.LAJBAHER, Maja                07   PK Fužinar Ravne       3:04.33             304               17,00        3:00.71       96%
          1:30.99  3:04.33
    3.KOKOT, Lana                   07   PK Fužinar Ravne       3:06.31             295               15,00        3:00.37       94%
          1:32.45  3:06.31
    4.PERC, Živa                    07   PK Velenje             3:06.51             294               13,00        3:23.32      119%
          1:31.71  3:06.51
    5.GOLOB, Maja                   07   PK Fužinar Ravne       3:15.36             256               12,00        4:02.50      154%
          1:36.34  3:15.36
    6.PODRŽAVNIK, Zara              08   PK Fužinar Ravne       3:25.25             220               11,00        3:41.11      116%
          1:41.90  3:25.25
    7.ZIMIC, Lara                   07   PK Fužinar Ravne       3:36.75             187                   -        3:36.18       99%
          1:46.42  3:36.75
    8.BEZLAJ, Anja                  08   PK Branik Maribor      3:40.85             177               10,00             NT         -
          1:49.17  3:40.85
    9.VERNEKER, Ana Vita            08   PK Fužinar Ravne       3:40.94             177                   -             NT         -
          1:49.32  3:40.94
   10.KOŠELJNIK, Ula                08   PK Fužinar Ravne       3:43.66             170                   -        3:43.62      100%
          1:51.68  3:43.66
   11.SEKUTI, Nina                  08   PK Fužinar Ravne       3:45.41             166                   -             NT         -
          1:51.94  3:45.41
   12.PORI, Naja                    08   PK Fužinar Ravne       3:50.99             154                   -             NT         -
          1:57.11  3:50.99
   13.PETRIČ, Klara                 09   PK Fužinar Ravne       3:57.66             142                   -             NT         -
          1:57.38  3:57.66
   14.PROJE, Nastja                 07   PK Fužinar Ravne       3:59.75             138                   -             NT         -
          1:56.18  3:59.75
   15.BOŽIČ, Eva                    07   PK Fužinar Ravne       4:05.20             129                   -             NT         -
          2:01.75  4:05.20
   DSQJUKIĆ, Najya Hana             08   PK Velenje                                                       -             NT         -
         - napačen stil
          1:39.12  3:23.63
   DSQSKLEDAR, Eva                  07   PK Velenje                                                       -             NT         -
         - napačen stil
          1:50.79  3:44.44


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                    Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                  Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHKAJŽER, Katja                 04   PK Fužinar Ravne       2:43.49             436                   -        3:07.27      131%
          1:20.00  2:43.49
   EXHSEDAR, Manca                  04   PK Fužinar Ravne       2:52.09             374                   -        2:46.50       94%
          1:25.09  2:52.09



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                    M/M, 1500m Prosto/Free                                                  Dečki
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     15:07.59  TURK, Luka                                              Melbourne (AUS)                        2007
Rek. SLO mladinci      15:10.20  PETRIČ, Darjan                                          Guayaquil (ECU)                        1982
Rek. SLO kadeti        15:30.74  PETRIČ, Borut                                           Jönköping (SWE)                        1977
Rek. SLO dečki         16:30.30  TEŠOVIČ, Dejan                                          Reka/Rijeka (CRO)                      1985
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.UDUČ, Miha                    04   PK Branik Maribor     18:55.39             451               20,00             NT         -
          1:13.70  2:32.12  3:49.41  5:05.96  6:23.99  7:41.03  8:57.74 10:14.08 11:30.35 12:47.00 14:03.92 15:20.40 16:35.53
         17:48.52 18:55.39
    2.KNEZ, Ožbej                   04   PK Fužinar Ravne      19:55.17             387               17,00       21:29.36      116%
          1:12.32  2:30.43  3:48.49  5:09.69  6:29.64  7:50.37  9:09.89 10:29.98 11:49.78 13:10.44 14:33.25 15:55.06 17:17.01
         18:37.62 19:55.17
    3.VERDNIK, Vid                  04   PK Velenje            21:59.46             287               15,00             NT         -
          1:21.22  2:50.00  4:21.59  5:51.25  7:20.38  8:47.96 10:16.52 11:44.83 13:14.05 14:42.46 16:12.50 17:41.40 19:08.60
         20:35.22 21:59.46
    4.SKLEDAR, Žan                  04   PK Velenje            22:00.27             287               13,00             NT         -
          1:23.56  2:55.48  4:26.47  5:56.40  7:24.55  8:51.85 10:21.91 11:51.33 13:19.22 14:46.68 16:14.43 17:41.63 19:09.59
         20:37.15 22:00.27
    5.KREPEL, Urban                 05   PK Velenje            22:25.36             271               12,00             NT         -
          1:24.05  2:54.99  4:25.71  5:55.37  7:24.45  8:53.52 10:25.34 11:54.66 13:26.77 15:00.76 16:34.65 18:04.60 19:36.22
         21:05.94 22:25.36
    6.ROTOVNIK, Tine                05   PK Fužinar Ravne      22:36.23             264               11,00             NT         -
          1:25.26  2:57.57  4:29.79  6:01.59  7:34.06  9:05.80 10:38.59 12:11.17 13:44.14 15:15.46 16:46.58 18:16.70 19:44.22
         21:11.84 22:36.23
    7.PRINCL, Maj                   04   PK Velenje            22:45.05             259               10,00             NT         -
          1:23.26  2:53.99  4:24.38  5:56.47  7:27.97  9:02.69 10:35.10 12:07.61 13:40.32 15:11.35 16:43.38 18:15.22 19:45.51
         21:17.49 22:45.05
    8.PETRIČ, Lovro                 05   PK Fužinar Ravne      22:46.30             259                9,00             NT         -
          1:25.29  2:58.27  4:31.65  6:03.42  7:36.51  9:09.65 10:43.56 12:17.01 13:49.95 15:23.22 16:55.95 18:28.22 19:58.58
         21:26.45 22:46.30


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                    M/M, 1500m Prosto/Free                                                 Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHREZAR LESNIK, Žan             03   PK Fužinar Ravne      18:56.16             450                   -       19:59.95      112%
          1:10.19  2:25.75  3:41.70  4:57.42  6:13.42  7:29.69  8:46.09 10:02.82 11:19.09 12:35.77 13:52.24 15:08.73 16:25.84
         17:42.16 18:56.16
   EXHKOKOT, Jan                    03   PK Fužinar Ravne      19:49.45             392                   -       20:08.29      103%
          1:11.46  2:28.33  3:45.99  5:05.52  6:25.49  7:44.93  9:05.82 10:26.03 11:45.31 13:06.41 14:27.31 15:48.45 17:09.42
         18:30.13 19:49.45



TOP
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                 Deklice
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:25.68  ODER, Tjaša                                             London (GBR)                           2016
Rek. SLO abs.ženske     8:25.68  KLINAR, Anja                                            Vichy Val dAllier (FRA)                2016
Rek. SLO mladinke       8:36.92  PETRIČ, Nika Karlina                                    Beograd (SRB)                          2008
Rek. SLO kadetinje      8:38.26  ODER, Tjaša                                             Praga/Prague (CZE)                     2009
Rek. SLO deklice        9:00.72  ODER, Tjaša                                             Pitesti (ROU)                          2007
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.ANGLEITNER SAGADIN, Laura     05   PK Branik Maribor     10:09.59             502               20,00             NT         -
          1:16.28  2:35.45  3:53.17  5:09.41  6:26.41  7:41.64  8:56.73 10:09.59
    2.KOKOŠINEK, Taja               05   PK Fužinar Ravne      10:35.18             444               17,00       10:47.12      104%
          1:17.70  2:38.44  3:59.56  5:20.27  6:40.06  7:58.48  9:17.74 10:35.18
    3.REMIC, Metka                  05   PK Fužinar Ravne      10:48.42             417               15,00       11:49.88      120%
          1:17.15  2:37.49  3:59.56  5:20.54  6:42.05  8:04.99  9:28.09 10:48.42
    4.PŠENIČNIK, Neli               06   PK Fužinar Ravne      11:04.39             388               13,00             NT         -
          1:18.57  2:42.94  4:06.94  5:31.45  6:55.32  8:19.79  9:43.68 11:04.39
    5.NAVODNIK, Sara                05   PK Velenje            11:12.93             373               12,00       10:53.90       94%
          1:19.02  2:43.63  4:07.94  5:32.92  6:58.78  8:25.29  9:51.25 11:12.93
    6.MERKAČ, Julija                06   PK Fužinar Ravne      11:15.26             370               11,00             NT         -
          1:19.87  2:47.69  4:14.09  5:40.32  7:04.55  8:29.46  9:53.03 11:15.26
    7.JOVAN, Ema                    05   PK Velenje            12:05.72             298               10,00             NT         -
          1:20.25  2:51.31  4:22.96  5:57.95  7:32.55  9:06.21 10:39.98 12:05.72
    8.SEKUTI, Hana                  06   PK Fužinar Ravne      12:14.30             287                9,00             NT         -
          1:25.25  2:57.57  4:30.33  6:03.59  7:37.75  9:11.32 10:44.53 12:14.30
    9.MEDVED, Tinkara               06   PK Fužinar Ravne      12:30.82             269                   -             NT         -
          1:27.23  3:01.82  4:37.84  6:13.30  7:49.69  9:25.72 11:01.48 12:30.82


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                  Odprto
3.3.18                                                                                                                       Results
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     #Ime                           LR   Klub                  Rezultat           Točke          Moštv. toč      Prij. čas  Napredek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   EXHKAJŽER, Katja                 04   PK Fužinar Ravne      10:12.35             496                   -       10:29.60      106%
          1:13.86  2:31.38  3:49.12  5:06.81  6:23.85  7:40.79  8:57.32 10:12.35
   EXHSAGERNIK, Teja                04   PK Fužinar Ravne      10:45.93             422                   -       10:40.32       98%
          1:15.46  2:35.61  3:56.82  5:18.63  6:39.91  8:01.90  9:24.76 10:45.93



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije

1. kolo troboja BM-FR-VV
Ravne, 3.3.2018


Najboljši rezultati po točkah FINAVse discipline

Točke: FINA 2017
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
ANGLEITNER SAGADIN, Laura
UDUČ, Miha
REMIC, Metka
KOKOŠINEK, Taja
NAVODNIK, Sara
GOLOB, Maja
JOVAN, Ema
BEZJAK, Nejc
PŠENIČNIK, Neli
KNEZ, Ožbej
05
04
05
05
05
07
05
05
06
04
Plavalni klub Branik Maribor
Plavalni klub Branik Maribor
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem
Plavalni klub Velenje
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem
Plavalni klub Velenje
Plavalni klub Branik Maribor
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem
800m Prosto/Free
100m Prosto/Free
100m Prosto/Free
800m Prosto/Free
100m Prosto/Free
50m Prsno/Breast
100m Prosto/Free
100m Prosto/Free
800m Prosto/Free
1500m Prosto/Free
10:09.59
1:00.32
1:07.40
10:35.18
1:09.54
39.67
1:10.35
1:04.02
11:04.39
19:55.17
502
470
460
444
419
410
405
393
388
387


1. kolo troboja BM-FR-VV
Ravne, 3.3.2018


Seštevek 5. najbolje uvrščenih plavalcev po klubih - 1.koloVse discipline

Ž/W, Ml. deklice
1. PK Fužinar RavneFR296,00
2. PK VelenjeVV128,00
3. PK Branik Maribor


BM37,00
Ž/W, Deklice
1. PK Fužinar RavneFR312,00
2. PK VelenjeVV183,00
3. PK Branik Maribor


BM162,00
M/M, Ml. dečki
1. PK VelenjeVV260,00
2. PK Fužinar RavneFR172,00
3. PK Branik Maribor


BM137,00
M/M, Dečki
1. PK Branik MariborBM247,00
2. PK VelenjeVV232,00
3. PK Fužinar Ravne


FR178,00
Vsi, 14 let in mlajši/AG and younger
1. PK Fužinar RavneFR958,00
2. PK VelenjeVV803,00
3. PK Branik Maribor


BM583,00