Kranj masters challenge 2018
Kranj (SLO),    24.2.2018,    25m bazen

Št. 1. M/M, 50m Prsno/Breast, 18 let in starejši/AG and older    Št. 2. Ž/W, 50m Prsno/Breast, 18 let in starejši/AG and older
Št. 3. M/M, 400m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older    Št. 4. Ž/W, 400m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older
Št. 5. M/M, 100m Delfin/Fly, 18 let in starejši/AG and older    Št. 6. Ž/W, 100m Delfin/Fly, 18 let in starejši/AG and older
Št. 7. M/M, 50m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older    Št. 8. Ž/W, 50m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older
Št. 9. M/M, 100m Hrbtno/Back, 18 let in starejši/AG and older    Št. 10. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, 18 let in starejši/AG and older
Št. 11. M/M, 200m Mešano/Medley, 18 let in starejši/AG and older    Št. 12. Ž/W, 200m Mešano/Medley, 18 let in starejši/AG and older
Št. 13. M/M, 50m Hrbtno/Back, 18 let in starejši/AG and older    Št. 14. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, 18 let in starejši/AG and older
Št. 15. M/M, 100m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older    Št. 16. Ž/W, 100m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older
Št. 17. M/M, 100m Prsno/Breast, 18 let in starejši/AG and older    Št. 18. Ž/W, 100m Prsno/Breast, 18 let in starejši/AG and older
Št. 19. M/M, 50m Delfin/Fly, 18 let in starejši/AG and older    Št. 20. Ž/W, 50m Delfin/Fly, 18 let in starejši/AG and older




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLIVNIK, Martin          93                       ŠD Hera                            32.43                 661                                   32.19                 99%               
   2.     RAITH, Michael           73                       ATUS Graz                          35.41                 630              + 2.98               LT NT                   -               
   3.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar               36.61                 570              + 4.18               36.00                 97%               
   4.     SCIARRINI, Mass          64                       Unione Nuoto Friuli                37.44                 554              + 5.01               37.50                100%               
   5.     DEU, Aljaž               72                       Šd Riba                            38.85                 477              + 6.42               40.00                106%               
   6.     TOUSHANOV, Jean          58                       Masters Sofia Bulgar               42.83                 446             + 10.40               40.00                 87%               
   7.     GANTAR, Gregor           66                       Akademija Emil Tahir               40.49                 438              + 8.06                  NT                   -               
   8.     ZAVADLAL, Aleš           73                       Šd Riba                            40.38                 425              + 7.95               39.00                 93%               
   9.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar               52.60                 413             + 20.17               53.00                102%               
  10.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                            38.34                 381              + 5.91               37.00                 93%               
  11.     JERKIČ, Marjan           52                       Masters Slo                        48.96                 361             + 16.53               47.59                 94%               
  12.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                            50.24                 353             + 17.81               50.51                101%               
  13.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                            51.09                 336             + 18.66               50.00                 96%               
  14.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                           42.55                 332             + 10.12               45.00                112%               
  15.     VEJNOVIĆ, Djord          65                       Plavalni Klub Velenj               45.00                 319             + 12.57               43.00                 91%               
  16.     PETROVIČ, Uroš           80                       Plavalni Klub Velenj             1:51.70                  17           + 1:19.27             1:20.00                 51%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLOKOCOVNIK, Mi          96                       SD Aqua Ljubljana                  36.83                 451                                      NT                   -               
   2.     GOLTNIK, Urban           96                       Plavalni Klub Velenj               56.32                 126             + 19.49               54.00                 92%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLIVNIK, Martin          93                       ŠD Hera                            32.43                 661                                   32.19                 99%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                            38.34                 381                                   37.00                 93%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PETROVIČ, Uroš           80                       Plavalni Klub Velenj             1:51.70                  17                                 1:20.00                 51%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                           42.55                 332                                   45.00                112%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     RAITH, Michael           73                       ATUS Graz                          35.41                 630                                   LT NT                   -               
   2.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar               36.61                 570              + 1.20               36.00                 97%               
   3.     DEU, Aljaž               72                       Šd Riba                            38.85                 477              + 3.44               40.00                106%               
   4.     ZAVADLAL, Aleš           73                       Šd Riba                            40.38                 425              + 4.97               39.00                 93%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SCIARRINI, Mass          64                       Unione Nuoto Friuli                37.44                 554                                   37.50                100%               
   2.     GANTAR, Gregor           66                       Akademija Emil Tahir               40.49                 438              + 3.05                  NT                   -               
   3.     VEJNOVIĆ, Djord          65                       Plavalni Klub Velenj               45.00                 319              + 7.56               43.00                 91%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         60 - 64 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TOUSHANOV, Jean          58                       Masters Sofia Bulgar               42.83                 446                                   40.00                 87%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JERKIČ, Marjan           52                       Masters Slo                        48.96                 361                                   47.59                 94%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                            50.24                 353                                   50.51                101%               
   2.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                            51.09                 336              + 0.85               50.00                 96%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                         75 - 79 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar               52.60                 413                                   53.00                102%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                          41.20                 757                                   40.76                 98%               
   2.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje                 47.02                 674              + 5.82               51.20                119%               
   3.     KUŠTER, Nataša           68                       Plavalni klub Olimpi               43.82                 577              + 2.62               46.42                112%               
   4.     PRAZNIK, Katari          64                       Plavalni Klub Velenj               46.75                 475              + 5.55               45.00                 93%               
   5.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                            45.40                 464              + 4.20               47.51                110%               
   6.     ŠPAN, Polonca            73                       Plavalni klub Celulo               47.33                 409              + 6.13               48.86                107%               
   7.     CASALI, Alessia          73                       Unione Nuoto Friuli                47.39                 408              + 6.19               47.00                 98%               
   8.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar               59.99                 372             + 18.79               53.00                 78%               
   9.     ISAKOVIĆ, Neda           48                       Šd Riba                          1:05.91                 281             + 24.71             1:04.00                 94%               
  10.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                       48.34                 279              + 7.14               45.00                 87%               
  11.     SUSA, Barbara            74                       DVŠ Posejdon Celje                 54.97                 243             + 13.77               LT NT                   -               
  12.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             1:08.31                 166             + 27.11             1:15.00                121%               
  13.     POGAČAR, Špela           87                       Šd Riba                          1:01.65                 131             + 20.45             1:03.55                106%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VIŽINTIN, Danuš          95                       Ljubljana                          46.25                 358                                      NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                       48.34                 279                                   45.00                 87%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR, Špela           87                       Šd Riba                          1:01.65                 131                                 1:03.55                106%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SUSA, Barbara            74                       DVŠ Posejdon Celje                 54.97                 243                                   LT NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                            45.40                 464                                   47.51                110%               
   2.     ŠPAN, Polonca            73                       Plavalni klub Celulo               47.33                 409              + 1.93               48.86                107%               
   3.     CASALI, Alessia          73                       Unione Nuoto Friuli                47.39                 408              + 1.99               47.00                 98%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KUŠTER, Nataša           68                       Plavalni klub Olimpi               43.82                 577                                   46.42                112%               
   2.     PRAZNIK, Katari          64                       Plavalni Klub Velenj               46.75                 475              + 2.93               45.00                 93%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                          41.20                 757                                   40.76                 98%               
   2.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             1:08.31                 166             + 27.11             1:15.00                121%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje                 47.02                 674                                   51.20                119%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                         70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar               59.99                 372                                   53.00                 78%               
   2.     ISAKOVIĆ, Neda           48                       Šd Riba                          1:05.91                 281              + 5.92             1:04.00                 94%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                          4:44.86                 615                                   LT NT                   -               
            31.84  1:07.43  1:43.36  2:19.93  2:55.99  3:32.27  4:09.20  4:44.86
   2.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                     6:43.82                 569           + 1:58.96             7:00.00                108%               
            44.65  1:34.19  2:25.81  3:17.30  4:09.42  5:02.53  5:54.51  6:43.82
   3.     GEORGIEV, Stoyk          70                       Masters Sofia Bulgar             4:59.84                 551             + 14.98             5:05.00                103%               
            34.87  1:11.52  1:48.66  2:26.13  3:03.89  3:42.70  4:21.60  4:59.84
   4.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Pš Matjaž Markič                 5:21.73                 530             + 36.87             5:45.00                115%               
            35.43  1:14.52  1:54.92  2:36.66  3:17.97  4:00.02  4:42.01  5:21.73
   5.     CLEMENZ, Marko           59                       Plavalni Klub Ilirij             5:56.93                 501           + 1:12.07             6:10.00                107%               
            40.32  1:24.65  2:10.33  2:56.71  3:43.09  4:29.28  5:14.39  5:56.93
   6.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                         5:17.48                 435             + 32.62             5:14.99                 98%               
            35.38  1:14.78  1:54.98  2:35.32  3:15.82  3:56.80  4:37.31  5:17.48
   7.     ŽMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              5:58.52                 383           + 1:13.66             6:00.00                101%               
            38.73  1:22.22  2:07.90  2:54.20  3:41.08  4:28.62  5:15.65  5:58.52
   8.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                    6:08.64                 352           + 1:23.78             6:04.06                 98%               
            33.94  1:12.37  1:55.37  2:41.98  3:32.36  4:24.23  5:17.44  6:08.64
   9.     POLJANŠEK, Milo          49                       Šd Riba                          8:00.92                 260           + 3:16.06               LT NT                   -               
            48.92  1:44.01  2:44.49  3:46.57  4:50.34  5:52.82  6:57.24  8:00.92
  10.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub 3KM Ma             8:58.99                 185           + 4:14.13             8:34.56                 91%               
            49.73  1:52.07  3:03.65  4:13.42  5:25.62  6:40.75  7:52.47  8:58.99


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                          4:44.86                 615                                   LT NT                   -               
            31.84  1:07.43  1:43.36  2:19.93  2:55.99  3:32.27  4:09.20  4:44.86


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                         5:17.48                 435                                 5:14.99                 98%               
            35.38  1:14.78  1:54.98  2:35.32  3:15.82  3:56.80  4:37.31  5:17.48


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GEORGIEV, Stoyk          70                       Masters Sofia Bulgar             4:59.84                 551                                 5:05.00                103%               
            34.87  1:11.52  1:48.66  2:26.13  3:03.89  3:42.70  4:21.60  4:59.84


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Pš Matjaž Markič                 5:21.73                 530                                 5:45.00                115%               
            35.43  1:14.52  1:54.92  2:36.66  3:17.97  4:00.02  4:42.01  5:21.73
   2.     ŽMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              5:58.52                 383             + 36.79             6:00.00                101%               
            38.73  1:22.22  2:07.90  2:54.20  3:41.08  4:28.62  5:15.65  5:58.52
   3.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                    6:08.64                 352             + 46.91             6:04.06                 98%               
            33.94  1:12.37  1:55.37  2:41.98  3:32.36  4:24.23  5:17.44  6:08.64


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CLEMENZ, Marko           59                       Plavalni Klub Ilirij             5:56.93                 501                                 6:10.00                107%               
            40.32  1:24.65  2:10.33  2:56.71  3:43.09  4:29.28  5:14.39  5:56.93


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POLJANŠEK, Milo          49                       Šd Riba                          8:00.92                 260                                   LT NT                   -               
            48.92  1:44.01  2:44.49  3:46.57  4:50.34  5:52.82  6:57.24  8:00.92
   2.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub 3KM Ma             8:58.99                 185             + 58.07             8:34.56                 91%               
            49.73  1:52.07  3:03.65  4:13.42  5:25.62  6:40.75  7:52.47  8:58.99


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                         70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                     6:43.82                 569                                 7:00.00                108%               
            44.65  1:34.19  2:25.81  3:17.30  4:09.42  5:02.53  5:54.51  6:43.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             5:15.34                 748                                 5:10.00                 97%               
            35.50  1:13.63  1:53.04  2:33.05  3:13.34  3:54.27  4:34.98  5:15.34
   2.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                        5:37.83                 665             + 22.49               LT NT                   -               
            38.09  1:20.51  2:03.83  2:47.29  3:30.77  4:14.00  4:57.07  5:37.83
   3.     JEROMEN, Tina            77                       Šd Riba                          5:28.53                 599             + 13.19             5:37.00                105%               
            35.57  1:14.80  1:56.30  2:39.23  3:21.50  4:04.25  4:47.48  5:28.53
   4.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       5:52.82                 520             + 37.48                  NT                   -               
            36.64  1:18.91  2:03.97  2:48.97  3:35.24  4:21.55  5:07.27  5:52.82
   5.     ŽNIDAR, Tjaša            80                       Plavalni Klub Radovl             5:59.27                 439             + 43.93             5:54.00                 97%               
            36.56  1:19.63  2:04.42  2:51.14  3:38.35  4:26.43  5:14.25  5:59.27
   6.     KAJTNA, Anita            79                       Plavalni Klub Velenj             8:26.43                 156           + 3:11.09             8:25.55                100%               
            53.83  1:56.11  3:01.20  4:07.32  5:14.23  6:21.63  7:26.13  8:26.43


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŽNIDAR, Tjaša            80                       Plavalni Klub Radovl             5:59.27                 439                                 5:54.00                 97%               
            36.56  1:19.63  2:04.42  2:51.14  3:38.35  4:26.43  5:14.25  5:59.27
   2.     KAJTNA, Anita            79                       Plavalni Klub Velenj             8:26.43                 156           + 2:27.16             8:25.55                100%               
            53.83  1:56.11  3:01.20  4:07.32  5:14.23  6:21.63  7:26.13  8:26.43


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Šd Riba                          5:28.53                 599                                 5:37.00                105%               
            35.57  1:14.80  1:56.30  2:39.23  3:21.50  4:04.25  4:47.48  5:28.53


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       5:52.82                 520                                      NT                   -               
            36.64  1:18.91  2:03.97  2:48.97  3:35.24  4:21.55  5:07.27  5:52.82


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             5:15.34                 748                                 5:10.00                 97%               
            35.50  1:13.63  1:53.04  2:33.05  3:13.34  3:54.27  4:34.98  5:15.34


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                         55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                        5:37.83                 665                                   LT NT                   -               
            38.09  1:20.51  2:03.83  2:47.29  3:30.77  4:14.00  4:57.07  5:37.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Delfin/Fly                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠKAFAR, Andrej           60                       Plavalni klub Celulo             1:16.70                 602                                   LT NT                   -               
            36.61  1:16.70


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Delfin/Fly                                                                          18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLOKOCOVNIK, Mi          96                       SD Aqua Ljubljana                1:20.10                 311                                      NT                   -               
            35.06  1:20.10


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Delfin/Fly                                                                          55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠKAFAR, Andrej           60                       Plavalni klub Celulo             1:16.70                 602                                   LT NT                   -               
            36.61  1:16.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             1:19.24                 712                                 1:25.00                115%               
            37.36  1:19.24
   2.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik             1:15.08                 550                                 1:15.00                100%               
            33.55  1:15.08
   3.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje               1:54.61                 385             + 35.37             2:00.00                110%               
            48.15  1:54.61
   4.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             2:05.02                 249             + 45.78                  NT                   -               
            58.32  2:05.02


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                          25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik             1:15.08                 550                                 1:15.00                100%               
            33.55  1:15.08


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                          50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             1:19.24                 712                                 1:25.00                115%               
            37.36  1:19.24


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                          55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             2:05.02                 249                                      NT                   -               
            58.32  2:05.02


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                          65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje               1:54.61                 385                                 2:00.00                110%               
            48.15  1:54.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTINČIČ, Žiga          68                       Plavalni klub Olimpi               26.74                 858                                   29.00                118%               
   2.     ARTIČ, Janez             67                       Plavalni klub Olimpi               28.18                 733              + 1.44               28.53                102%               
   3.     SLIVNIK, Martin          93                       ŠD Hera                            25.81                 693                                   27.07                110%               
   4.     JESENŠEK, Frank          69                       Ljubljana                          27.56                 649              + 0.82               27.70                101%               
   5.     SCIARRINI, Mass          64                       Unione Nuoto Friuli                30.17                 597              + 3.43               30.00                 99%               
   6.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                      30.33                 588              + 3.59               30.88                104%               
   7.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar               28.68                 576              + 1.94               29.00                102%               
   8.     MARTIČ, Zvezdan          63                       Šd Riba                            31.57                 563              + 4.83               32.00                103%               
   9.     PREGELJ, Urban           62                       Športno društvo Atki               32.68                 508              + 5.94               33.00                102%               
  10.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                           29.91                 501              + 3.17               28.31                 90%               
  11.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Pš Matjaž Markič                   32.18                 492              + 5.44               33.00                105%               
  12.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                       37.05                 479             + 10.31               36.00                 94%               
  13.     ZAVADLAL, Aleš           73                       Šd Riba                            30.70                 470              + 3.96               30.55                 99%               
  14.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                            28.49                 468              + 1.75               29.00                104%               
  15.     HÖGER, Walter            60                       ATUS Graz                          33.87                 456              + 7.13               33.83                100%               
  16.     DEU, Aljaž               72                       Šd Riba                            31.38                 440              + 4.64               30.50                 94%               
  17.     ŽMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto                33.49                 436              + 6.75               34.00                103%               
  18.     VEJNOVIĆ, Djord          65                       Plavalni Klub Velenj               34.50                 399              + 7.76               38.00                121%               
  19.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                            36.66                 360              + 9.92               35.66                 95%               
  20.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                            41.01                 353             + 14.27               42.00                105%               
  21.     JERKIČ, Marjan           52                       Masters Slo                        39.35                 344             + 12.61               37.00                 88%               
  22.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar               45.90                 317             + 19.16               43.00                 88%               
  23.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub 3KM Ma               45.26                 226             + 18.52               45.67                102%               
  24.     OVČJAK, Nejc             85                       Plavalni Klub Velenj             1:18.49                  22             + 51.75             1:20.00                104%               
  25.     PETROVIČ, Uroš           80                       Plavalni Klub Velenj             1:34.06                  14           + 1:07.32             1:20.00                 72%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN ŠIRNIK          96                       Plavalni Klub Radovl               25.41                 735                                   26.00                105%               
   2.     BREŽNIK, Aleš            98                       Plavalni Klub Velenj               39.58                 194             + 14.17               43.00                118%               
   3.     ŠOŠTER, Alen             99                       Plavalni Klub Velenj               41.00                                 + 15.59                  NT                   -               
   4.     GOLTNIK, Urban           96                       Plavalni Klub Velenj               55.78                  69             + 30.37               57.00                104%               
   5.     CVIJIĆ, Dejan            99                       Plavalni Klub Velenj               59.28                                 + 33.87             1:10.00                139%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLIVNIK, Martin          93                       ŠD Hera                            25.81                 693                                   27.07                110%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                            28.49                 468                                   29.00                104%               
   2.     OVČJAK, Nejc             85                       Plavalni Klub Velenj             1:18.49                  22             + 50.00             1:20.00                104%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PETROVIČ, Uroš           80                       Plavalni Klub Velenj             1:34.06                  14                                 1:20.00                 72%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                           29.91                 501                                   28.31                 90%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JESENŠEK, Frank          69                       Ljubljana                          27.56                 649                                   27.70                101%               
   2.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar               28.68                 576              + 1.12               29.00                102%               
   3.     ZAVADLAL, Aleš           73                       Šd Riba                            30.70                 470              + 3.14               30.55                 99%               
   4.     DEU, Aljaž               72                       Šd Riba                            31.38                 440              + 3.82               30.50                 94%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTINČIČ, Žiga          68                       Plavalni klub Olimpi               26.74                 858                                   29.00                118%               
   2.     ARTIČ, Janez             67                       Plavalni klub Olimpi               28.18                 733              + 1.44               28.53                102%               
   3.     SCIARRINI, Mass          64                       Unione Nuoto Friuli                30.17                 597              + 3.43               30.00                 99%               
   4.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                      30.33                 588              + 3.59               30.88                104%               
   5.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Pš Matjaž Markič                   32.18                 492              + 5.44               33.00                105%               
   6.     ŽMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto                33.49                 436              + 6.75               34.00                103%               
   7.     VEJNOVIĆ, Djord          65                       Plavalni Klub Velenj               34.50                 399              + 7.76               38.00                121%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTIČ, Zvezdan          63                       Šd Riba                            31.57                 563                                   32.00                103%               
   2.     PREGELJ, Urban           62                       Športno društvo Atki               32.68                 508              + 1.11               33.00                102%               
   3.     HÖGER, Walter            60                       ATUS Graz                          33.87                 456              + 2.30               33.83                100%               
   4.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                            36.66                 360              + 5.09               35.66                 95%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JERKIČ, Marjan           52                       Masters Slo                        39.35                 344                                   37.00                 88%               
   2.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub 3KM Ma               45.26                 226              + 5.91               45.67                102%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                       37.05                 479                                   36.00                 94%               
   2.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                            41.01                 353              + 3.96               42.00                105%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                          75 - 79 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar               45.90                 317                                   43.00                 88%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj               31.12                 768                                   31.50                102%               
   2.     JEROMEN, Tina            77                       Šd Riba                            32.40                 590              + 1.28               32.00                 98%               
   3.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                         34.25                 507              + 3.13                  NT                   -               
   4.     ŽNIDAR, Tjaša            80                       Plavalni Klub Radovl               33.86                 487              + 2.74               33.08                 95%               
   5.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                       33.37                 459              + 2.25               33.00                 98%               
   6.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                            37.97                 372              + 6.85               38.51                103%               
   7.     ŠPAN, Polonca            73                       Plavalni klub Celulo               38.48                 357              + 7.36               37.00                 92%               
   8.     CASALI, Alessia          73                       Unione Nuoto Friuli                38.96                 344              + 7.84               37.50                 93%               
   9.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar               47.81                 339             + 16.69               44.00                 85%               
  10.     SUSA, Barbara            74                       DVŠ Posejdon Celje                 42.57                 260             + 11.45               43.50                104%               
  11.     POGAČAR, Špela           87                       Šd Riba                          1:00.91                  79             + 29.79             1:01.07                101%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VIŽINTIN, Danuš          95                       Ljubljana                          37.86                 324                                      NT                   -               
   2.     LENKO, Tjaša             97                       Plavalni Klub Velenj             1:02.75                  71             + 24.89             1:02.00                 98%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                       33.37                 459                                   33.00                 98%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR, Špela           87                       Šd Riba                          1:00.91                  79                                 1:01.07                101%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŽNIDAR, Tjaša            80                       Plavalni Klub Radovl               33.86                 487                                   33.08                 95%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Šd Riba                            32.40                 590                                   32.00                 98%               
   2.     SUSA, Barbara            74                       DVŠ Posejdon Celje                 42.57                 260             + 10.17               43.50                104%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                         34.25                 507                                      NT                   -               
   2.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                            37.97                 372              + 3.72               38.51                103%               
   3.     ŠPAN, Polonca            73                       Plavalni klub Celulo               38.48                 357              + 4.23               37.00                 92%               
   4.     CASALI, Alessia          73                       Unione Nuoto Friuli                38.96                 344              + 4.71               37.50                 93%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj               31.12                 768                                   31.50                102%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                          70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar               47.81                 339                                   44.00                 85%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GEORGIEV, Stoyk          70                       Masters Sofia Bulgar             1:07.76                 676                                 1:08.00                101%               
            33.25  1:07.76
   2.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                          1:06.94                 599                                   LT NT                   -               
          1:06.94
   3.     RAITH, Michael           73                       ATUS Graz                        1:12.68                 548              + 4.92               LT NT                   -               
            35.33  1:12.68
   4.     LAPAJNE, Marija          34                       Šd Riba                          2:01.67                 431             + 53.91             1:58.00                 94%               
            54.40  2:01.67
   5.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar             1:28.84                 300             + 21.08             1:20.00                 81%               
            42.78  1:28.84
   6.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                          1:57.06                 263             + 49.30                  NT                   -               
            53.05  1:57.06


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN ŠIRNIK          96                       Plavalni Klub Radovl             1:07.40                 548                                 1:04.12                 91%               
            32.36  1:07.40
   2.     ŠOŠTER, Alen             99                       Plavalni Klub Velenj             2:05.13                                 + 57.73                  NT                   -               
            59.16  2:05.13


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                          1:06.94                 599                                   LT NT                   -               
          1:06.94


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GEORGIEV, Stoyk          70                       Masters Sofia Bulgar             1:07.76                 676                                 1:08.00                101%               
            33.25  1:07.76
   2.     RAITH, Michael           73                       ATUS Graz                        1:12.68                 548              + 4.92               LT NT                   -               
            35.33  1:12.68
   3.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar             1:28.84                 300             + 21.08             1:20.00                 81%               
            42.78  1:28.84


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                          1:57.06                 263                                      NT                   -               
            53.05  1:57.06


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                         80 - 84 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marija          34                       Šd Riba                          2:01.67                 431                                 1:58.00                 94%               
            54.40  2:01.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                        1:23.70                 813                                 1:18.32                 88%               
            39.70  1:23.70
   2.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik             1:16.60                 576                                 1:15.00                 96%               
          1:16.60
   3.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       1:28.56                 493              + 4.86                  NT                   -               
          1:28.56
   4.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             1:52.22                 337             + 28.52             1:55.00                105%               
            56.93  1:52.22


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                         25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik             1:16.60                 576                                 1:15.00                 96%               
          1:16.60


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       1:28.56                 493                                      NT                   -               
          1:28.56


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                         55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                        1:23.70                 813                                 1:18.32                 88%               
            39.70  1:23.70
   2.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             1:52.22                 337             + 28.52             1:55.00                105%               
            56.93  1:52.22



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                       25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTINČIČ, Žiga          68                       Plavalni klub Olimpi             2:46.84                 621                                 3:00.00                116%               
            32.89  1:12.73  2:07.21  2:46.84
   2.     ŠKAFAR, Andrej           60                       Plavalni klub Celulo             2:53.56                 588              + 6.72               LT NT                   -               
            37.39  1:23.66  2:15.35  2:53.56
   3.     ARTIČ, Janez             67                       Plavalni klub Olimpi             2:52.19                 565              + 5.35             2:36.00                 82%               
            31.97  1:12.90  2:09.91  2:52.19
   4.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                          3:59.68                 223           + 1:12.84                  NT                   -               
            52.77  1:55.84  3:04.18  3:59.68
  DNF     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                                                                                      4:00.00                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTINČIČ, Žiga          68                       Plavalni klub Olimpi             2:46.84                 621                                 3:00.00                116%               
            32.89  1:12.73  2:07.21  2:46.84
   2.     ARTIČ, Janez             67                       Plavalni klub Olimpi             2:52.19                 565              + 5.35             2:36.00                 82%               
            31.97  1:12.90  2:09.91  2:52.19


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠKAFAR, Andrej           60                       Plavalni klub Celulo             2:53.56                 588                                   LT NT                   -               
            37.39  1:23.66  2:15.35  2:53.56
   2.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                          3:59.68                 223           + 1:06.12                  NT                   -               
            52.77  1:55.84  3:04.18  3:59.68


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                        70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  DNF     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                                                                                      4:00.00                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                       25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             2:57.83                 666                                 3:05.00                108%               
            37.23  1:23.68  2:17.21  2:57.83
   2.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje               3:42.88                 549             + 45.05             4:00.00                116%               
            48.38  1:47.42  2:49.28  3:42.88
   3.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       3:07.75                 510              + 9.92                  NT                   -               
            42.51  1:31.05  2:22.42  3:07.75
   4.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                          3:34.22                 344             + 36.39             3:37.78                103%               
            49.24  1:46.33  2:43.86  3:34.22
   5.     LASIC, Ana               86                       Šd Riba                          3:41.54                 269             + 43.71                  NT                   -               
            46.92  1:49.32  2:49.95  3:41.54
   6.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             4:28.21                 220           + 1:30.38             4:30.00                101%               
            58.95  2:01.17  3:24.20  4:28.21


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LASIC, Ana               86                       Šd Riba                          3:41.54                 269                                      NT                   -               
            46.92  1:49.32  2:49.95  3:41.54


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       3:07.75                 510                                      NT                   -               
            42.51  1:31.05  2:22.42  3:07.75
   2.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                          3:34.22                 344             + 26.47             3:37.78                103%               
            49.24  1:46.33  2:43.86  3:34.22


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             2:57.83                 666                                 3:05.00                108%               
            37.23  1:23.68  2:17.21  2:57.83


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj             4:28.21                 220                                 4:30.00                101%               
            58.95  2:01.17  3:24.20  4:28.21


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                        65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje               3:42.88                 549                                 4:00.00                116%               
            48.38  1:47.42  2:49.28  3:42.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GEORGIEV, Stoyk          70                       Masters Sofia Bulgar               31.71                 678                                   31.30                 97%               
   2.     RAITH, Michael           73                       ATUS Graz                          32.15                 651              + 0.44               LT NT                   -               
   3.     LAPAJNE, Marija          34                       Šd Riba                            50.54                 637             + 18.83               57.00                127%               
   4.     SUSA, Viktor An          35                       DVŠ Posejdon Celje               1:00.66                 368             + 28.95             1:03.20                109%               
   5.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar               39.10                 362              + 7.39               37.10                 90%               
   6.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar               53.41                 357             + 21.70               51.00                 91%               
   7.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                            53.83                 267             + 22.12                  NT                   -               
   8.     OVČJAK, Nejc             85                       Plavalni Klub Velenj             2:21.01                   6           + 1:49.30             1:40.00                 50%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                          18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN ŠIRNIK          96                       Plavalni Klub Radovl               29.07                 708                                   29.00                100%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                          30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OVČJAK, Nejc             85                       Plavalni Klub Velenj             2:21.01                   6                                 1:40.00                 50%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                          45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GEORGIEV, Stoyk          70                       Masters Sofia Bulgar               31.71                 678                                   31.30                 97%               
   2.     RAITH, Michael           73                       ATUS Graz                          32.15                 651              + 0.44               LT NT                   -               
   3.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar               39.10                 362              + 7.39               37.10                 90%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                          70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                            53.83                 267                                      NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                          75 - 79 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar               53.41                 357                                   51.00                 91%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                          80 - 84 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marija          34                       Šd Riba                            50.54                 637                                   57.00                127%               
   2.     SUSA, Viktor An          35                       DVŠ Posejdon Celje               1:00.66                 368             + 10.12             1:03.20                109%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                          38.81                 804                                   36.47                 88%               
   2.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik               33.54                 690                                   33.50                100%               
   3.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje                 51.77                 462             + 12.96               49.80                 93%               
   4.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                       41.00                 378              + 2.19               40.00                 95%               
   5.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj               52.53                 324             + 13.72               50.00                 91%               
   6.     ŠPAN, Polonca            73                       Plavalni klub Celulo               47.12                 280              + 8.31               45.00                 91%               
   7.     LASIC, Ana               86                       Šd Riba                            47.92                 254              + 9.11                  NT                   -               
   8.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar             1:12.38                 192             + 33.57               56.00                 60%               
   9.     KAJTNA, Anita            79                       Plavalni Klub Velenj               58.45                 162             + 19.64             1:05.52                126%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LENKO, Tjaša             97                       Plavalni Klub Velenj             1:16.36                  56                                 1:10.00                 84%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik               33.54                 690                                   33.50                100%               
   2.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                       41.00                 378              + 7.46               40.00                 95%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LASIC, Ana               86                       Šd Riba                            47.92                 254                                      NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAJTNA, Anita            79                       Plavalni Klub Velenj               58.45                 162                                 1:05.52                126%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠPAN, Polonca            73                       Plavalni klub Celulo               47.12                 280                                   45.00                 91%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                          38.81                 804                                   36.47                 88%               
   2.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj               52.53                 324             + 13.72               50.00                 91%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PANDŽA, Vera             52                       DVŠ Posejdon Celje                 51.77                 462                                   49.80                 93%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                          70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar             1:12.38                 192                                   56.00                 60%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JESENŠEK, Frank          69                       Ljubljana                        1:01.11                 649                                 1:04.00                110%               
            29.21  1:01.11
   2.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                            59.81                 635                                   LT NT                   -               
            29.54    59.81
   3.     MARTINČIČ, Žiga          68                       Plavalni klub Olimpi             1:08.30                 564              + 7.19             1:10.00                105%               
            32.91  1:08.30
   4.     PREGELJ, Urban           62                       Športno društvo Atki             1:12.47                 513             + 11.36             1:15.00                107%               
            34.43  1:12.47
   5.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                     1:24.91                 510             + 23.80             1:25.00                100%               
            38.57  1:24.91
   6.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                    1:10.65                 509              + 9.54             1:18.62                124%               
            31.37  1:10.65
   7.     CLEMENZ, Marko           59                       Plavalni Klub Ilirij             1:13.23                 497             + 12.12             1:15.00                105%               
            35.11  1:13.23
   8.     MARTIČ, Zvezdan          63                       Šd Riba                          1:13.48                 492             + 12.37             1:13.00                 99%               
            35.34  1:13.48
   9.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                         1:05.96                 491              + 4.85             1:04.59                 96%               
            31.54  1:05.96
  10.     ŽMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              1:14.18                 440             + 13.07             1:15.00                102%               
            35.63  1:14.18
  11.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                          1:05.45                 420              + 4.34             1:10.00                114%               
            31.45  1:05.45
  12.     HÖGER, Walter            60                       ATUS Graz                        1:18.16                 409             + 17.05             1:18.92                102%               
            37.22  1:18.16
  13.     ZAVADLAL, Aleš           73                       Šd Riba                          1:11.50                 405             + 10.39             1:10.00                 96%               
            32.75  1:11.50
  14.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                          1:28.15                 285             + 27.04             1:29.00                102%               
            41.05  1:28.15
  15.     POLJANŠEK, Milo          49                       Šd Riba                          1:40.67                 223             + 39.56               LT NT                   -               
            45.58  1:40.67


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN ŠIRNIK          96                       Plavalni Klub Radovl               59.43                 619                                 1:01.33                106%               
            28.60    59.43
   2.     ŠOŠTER, Alen             99                       Plavalni Klub Velenj             1:34.83                                 + 35.40                  NT                   -               
            43.36  1:34.83
   3.     BREŽNIK, Aleš            98                       Plavalni Klub Velenj             1:41.77                 123             + 42.34             1:34.00                 85%               
            45.74  1:41.77
   4.     CVIJIĆ, Dejan            99                       Plavalni Klub Velenj             2:27.77                               + 1:28.34             2:30.00                103%               
          1:10.99  2:27.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                          1:05.45                 420                                 1:10.00                114%               
            31.45  1:05.45


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                            59.81                 635                                   LT NT                   -               
            29.54    59.81


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HARNOLD, Peter           78                       PK Koper                         1:05.96                 491                                 1:04.59                 96%               
            31.54  1:05.96


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JESENŠEK, Frank          69                       Ljubljana                        1:01.11                 649                                 1:04.00                110%               
            29.21  1:01.11
   2.     ZAVADLAL, Aleš           73                       Šd Riba                          1:11.50                 405             + 10.39             1:10.00                 96%               
            32.75  1:11.50


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTINČIČ, Žiga          68                       Plavalni klub Olimpi             1:08.30                 564                                 1:10.00                105%               
            32.91  1:08.30
   2.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                    1:10.65                 509              + 2.35             1:18.62                124%               
            31.37  1:10.65
   3.     ŽMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              1:14.18                 440              + 5.88             1:15.00                102%               
            35.63  1:14.18


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREGELJ, Urban           62                       Športno društvo Atki             1:12.47                 513                                 1:15.00                107%               
            34.43  1:12.47
   2.     CLEMENZ, Marko           59                       Plavalni Klub Ilirij             1:13.23                 497              + 0.76             1:15.00                105%               
            35.11  1:13.23
   3.     MARTIČ, Zvezdan          63                       Šd Riba                          1:13.48                 492              + 1.01             1:13.00                 99%               
            35.34  1:13.48
   4.     HÖGER, Walter            60                       ATUS Graz                        1:18.16                 409              + 5.69             1:18.92                102%               
            37.22  1:18.16
   5.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                          1:28.15                 285             + 15.68             1:29.00                102%               
            41.05  1:28.15


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POLJANŠEK, Milo          49                       Šd Riba                          1:40.67                 223                                   LT NT                   -               
            45.58  1:40.67


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                         70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                     1:24.91                 510                                 1:25.00                100%               
            38.57  1:24.91



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             1:09.46                 709                                 1:12.00                107%               
            33.52  1:09.46
   2.     JEROMEN, Tina            77                       Šd Riba                          1:09.31                 630                                 1:12.00                108%               
            33.04  1:09.31
   3.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik             1:06.35                 605                                 1:08.00                105%               
            31.95  1:06.35
   4.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                     1:17.38                 381              + 7.92             1:10.00                 82%               
            37.35  1:17.38
   5.     SUSA, Barbara            74                       DVŠ Posejdon Celje               1:38.89                 217             + 29.43             1:37.20                 97%               
            44.64  1:38.89


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                         18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VIŽINTIN, Danuš          95                       Ljubljana                        1:35.21                 224                                      NT                   -               
            39.39  1:35.21


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                         25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik             1:06.35                 605                                 1:08.00                105%               
            31.95  1:06.35
   2.     KOŠAK, Julija            90                       Neptun Celje                     1:17.38                 381             + 11.03             1:10.00                 82%               
            37.35  1:17.38


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                         40 - 44 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       Šd Riba                          1:09.31                 630                                 1:12.00                108%               
            33.04  1:09.31
   2.     SUSA, Barbara            74                       DVŠ Posejdon Celje               1:38.89                 217             + 29.58             1:37.20                 97%               
            44.64  1:38.89


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             1:09.46                 709                                 1:12.00                107%               
            33.52  1:09.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SCIARRINI, Mass          64                       Unione Nuoto Friuli              1:23.60                 575                                 1:24.50                102%               
            39.93  1:23.60
   2.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar             1:23.60                 493                                 1:25.00                103%               
            38.80  1:23.60
   3.     TOUSHANOV, Jean          58                       Masters Sofia Bulgar             1:34.00                 485             + 10.40             1:30.00                 92%               
            43.61  1:34.00
   4.     GANTAR, Gregor           66                       Akademija Emil Tahir             1:29.15                 474              + 5.55               LT NT                   -               
            40.70  1:29.15
   5.     DEU, Aljaž               72                       Šd Riba                          1:25.75                 457              + 2.15             1:26.00                101%               
            40.85  1:25.75
   6.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                          1:54.46                 373             + 30.86             1:53.43                 98%               
            52.65  1:54.46
   7.     JERKIČ, Marjan           52                       Masters Slo                      1:52.99                 347             + 29.39             1:49.27                 94%               
            52.08  1:52.99
   8.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar             2:05.24                 332             + 41.64             1:58.00                 89%               
            56.40  2:05.24
   9.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub 3KM Ma             2:18.92                 186             + 55.32             2:13.45                 92%               
            58.49  2:18.92
  10.     PETROVIČ, Uroš           80                       Plavalni Klub Velenj             3:53.24                  20           + 2:29.64             2:50.00                 53%               
          1:46.08  3:53.24


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLOKOCOVNIK, Mi          96                       SD Aqua Ljubljana                1:23.44                 405                                      NT                   -               
            38.16  1:23.44
   2.     GOLTNIK, Urban           96                       Plavalni Klub Velenj             2:15.90                  93             + 52.46             2:05.00                 85%               
          1:01.76  2:15.90


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PETROVIČ, Uroš           80                       Plavalni Klub Velenj             3:53.24                  20                                 2:50.00                 53%               
          1:46.08  3:53.24


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KALINOV, Atanas          72                       Masters Sofia Bulgar             1:23.60                 493                                 1:25.00                103%               
            38.80  1:23.60
   2.     DEU, Aljaž               72                       Šd Riba                          1:25.75                 457              + 2.15             1:26.00                101%               
            40.85  1:25.75


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SCIARRINI, Mass          64                       Unione Nuoto Friuli              1:23.60                 575                                 1:24.50                102%               
            39.93  1:23.60
   2.     GANTAR, Gregor           66                       Akademija Emil Tahir             1:29.15                 474              + 5.55               LT NT                   -               
            40.70  1:29.15


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         60 - 64 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TOUSHANOV, Jean          58                       Masters Sofia Bulgar             1:34.00                 485                                 1:30.00                 92%               
            43.61  1:34.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         65 - 69 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JERKIČ, Marjan           52                       Masters Slo                      1:52.99                 347                                 1:49.27                 94%               
            52.08  1:52.99
   2.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub 3KM Ma             2:18.92                 186             + 25.93             2:13.45                 92%               
            58.49  2:18.92


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GRIČAR, Bojan            47                       Šd Riba                          1:54.46                 373                                 1:53.43                 98%               
            52.65  1:54.46


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                         75 - 79 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLAVEYKOV, Hris          39                       Masters Sofia Bulgar             2:05.24                 332                                 1:58.00                 89%               
            56.40  2:05.24



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                        25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                        1:31.73                 759                                 1:29.01                 94%               
            43.20  1:31.73
   2.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             1:36.29                 578              + 4.56             1:45.00                119%               
            46.17  1:36.29
   3.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       1:34.13                 564              + 2.40                  NT                   -               
            44.19  1:34.13
   4.     KUŠTER, Nataša           68                       Plavalni klub Olimpi             1:38.56                 539              + 6.83             1:45.00                113%               
            46.15  1:38.56
   5.     PRAZNIK, Katari          64                       Plavalni Klub Velenj             1:40.89                 502              + 9.16             1:35.00                 89%               
            48.77  1:40.89
   6.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                          1:41.31                 452              + 9.58             1:41.99                101%               
            48.59  1:41.31
   7.     CASALI, Alessia          73                       Unione Nuoto Friuli              1:42.78                 433             + 11.05             1:47.00                108%               
            48.57  1:42.78
   8.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar             2:21.51                 323             + 49.78             1:50.00                 60%               
          1:04.65  2:21.51
   9.     ISAKOVIĆ, Neda           48                       Šd Riba                          2:28.38                 280             + 56.65             2:20.00                 89%               
          1:09.99  2:28.38
  10.     KAJTNA, Anita            79                       Plavalni Klub Velenj             2:17.31                 155             + 45.58             2:16.19                 98%               
          1:05.16  2:17.31
  11.     POGAČAR, Špela           87                       Šd Riba                          2:15.84                 132             + 44.11             2:14.24                 98%               
          1:05.26  2:15.84


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VIŽINTIN, Danuš          95                       Ljubljana                        1:47.83                 282                                      NT                   -               
            49.03  1:47.83


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR, Špela           87                       Šd Riba                          2:15.84                 132                                 2:14.24                 98%               
          1:05.26  2:15.84


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAJTNA, Anita            79                       Plavalni Klub Velenj             2:17.31                 155                                 2:16.19                 98%               
          1:05.16  2:17.31


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SAVINŠEK, An Aj          70                       Kpd Zvezda                       1:34.13                 564                                      NT                   -               
            44.19  1:34.13
   2.     MILINOVIĆ, Barb          73                       Šd Riba                          1:41.31                 452              + 7.18             1:41.99                101%               
            48.59  1:41.31
   3.     CASALI, Alessia          73                       Unione Nuoto Friuli              1:42.78                 433              + 8.65             1:47.00                108%               
            48.57  1:42.78


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj             1:36.29                 578                                 1:45.00                119%               
            46.17  1:36.29
   2.     KUŠTER, Nataša           68                       Plavalni klub Olimpi             1:38.56                 539              + 2.27             1:45.00                113%               
            46.15  1:38.56
   3.     PRAZNIK, Katari          64                       Plavalni Klub Velenj             1:40.89                 502              + 4.60             1:35.00                 89%               
            48.77  1:40.89


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                        1:31.73                 759                                 1:29.01                 94%               
            43.20  1:31.73


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                         70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANASTASOVA, Olg          46                       Masters Sofia Bulgar             2:21.51                 323                                 1:50.00                 60%               
          1:04.65  2:21.51
   2.     ISAKOVIĆ, Neda           48                       Šd Riba                          2:28.38                 280              + 6.87             2:20.00                 89%               
          1:09.99  2:28.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JESENŠEK, Frank          69                       Ljubljana                          29.84                 695                                   30.10                102%               
   2.     ŠKAFAR, Andrej           60                       Plavalni klub Celulo               32.89                 652              + 3.05               LT NT                   -               
   3.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                            29.93                 574              + 0.09               LT NT                   -               
   4.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                      35.55                 456              + 5.71               34.54                 94%               
   5.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                       44.02                 397             + 14.18               45.00                105%               
   6.     MARTIČ, Zvezdan          63                       Šd Riba                            38.98                 391              + 9.14               37.00                 90%               
   7.     VEJNOVIĆ, Djord          65                       Plavalni Klub Velenj               41.44                 288             + 11.60               41.00                 98%               
   8.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                            38.75                 205              + 8.91               33.50                 75%               
   9.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                            54.89                 204             + 25.05               55.00                100%               
  10.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                            49.50                 191             + 19.66                  NT                   -               
  11.     TANKO, Joze              46                       Neptun Celje                     1:05.56                 120             + 35.72               49.00                 56%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          18 - 24 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠOŠTER, Alen             99                       Plavalni Klub Velenj               57.94                                                          NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VERDENIK, Marko          88                       Šd Riba                            38.75                 205                                   33.50                 75%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          35 - 39 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SARRIA GUERRA,           80                       Šd Riba                            29.93                 574                                   LT NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          45 - 49 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JESENŠEK, Frank          69                       Ljubljana                          29.84                 695                                   30.10                102%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVINEC, Janez           68                       Tk Novo Mesto                      35.55                 456                                   34.54                 94%               
   2.     VEJNOVIĆ, Djord          65                       Plavalni Klub Velenj               41.44                 288              + 5.89               41.00                 98%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠKAFAR, Andrej           60                       Plavalni klub Celulo               32.89                 652                                   LT NT                   -               
   2.     MARTIČ, Zvezdan          63                       Šd Riba                            38.98                 391              + 6.09               37.00                 90%               
   3.     ZOBAVNIK, Igor           61                       Šd Riba                            49.50                 191             + 16.61                  NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                          70 - 74 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORŠIČ, Janez            46                       Neptun Celje                       44.02                 397                                   45.00                105%               
   2.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       Šd Riba                            54.89                 204             + 10.87               55.00                100%               
   3.     TANKO, Joze              46                       Neptun Celje                     1:05.56                 120             + 21.54               49.00                 56%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                         25 let in starejši/AG and older
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj               34.45                 739                                   35.20                104%               
   2.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                          36.31                 733              + 1.86               34.17                 89%               
   3.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik               32.95                 617                                   33.00                100%               
   4.     LASIC, Ana               86                       Šd Riba                            43.46                 272              + 9.01                  NT                   -               
   5.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj               57.56                 184             + 23.11               54.00                 88%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                          25 - 29 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       Plavalni klub Branik               32.95                 617                                   33.00                100%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                          30 - 34 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LASIC, Ana               86                       Šd Riba                            43.46                 272                                      NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                          50 - 54 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAURISCHAT, Tin          64                       Plavalni Klub Ljublj               34.45                 739                                   35.20                104%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                          55 - 59 let/AG
24.2.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MAYERHOFER, Sus          61                       ATUS Graz                          36.31                 733                                   34.17                 89%               
   2.     KRASOVEC VRHOVE          62                       Plavalni Klub Ljublj               57.56                 184             + 21.25               54.00                 88%               



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije