Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2018
Mariboru (SLO),    2. - 4.2.2018,    25m bazen

Št. 1. M/M, 400m Prosto/Free, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 2. Ž/W, 400m Prosto/Free, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 3. M/M, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 4. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 7. M/M, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 8. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 9. M/M, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 10. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 11. Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley, 12 - 14 let/AG    Št. 1. M/M, 400m Prosto/Free, Finale, Dečki
Št. 2. Ž/W, 400m Prosto/Free, Finale, Deklice    Št. 3. M/M, 200m Prsno/Breast, Finale, Dečki
Št. 4. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Finale, Deklice    Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Finale, Dečki
Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Finale, Deklice    Št. 7. M/M, 200m Mešano/Medley, Finale, Dečki
Št. 8. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Finale, Deklice    Št. 9. M/M, 50m Delfin/Fly, Finale, Dečki
Št. 10. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Finale, Deklice    Št. 12. M/M, 4 x 200m Prosto/Free, Dečki
Št. 13. Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free, Deklice    Št. 14. M/M, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 15. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 16. M/M, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 17. Ž/W, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 18. M/M, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 19. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 20. M/M, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 21. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 22. M/M, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 23. Ž/W, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 24. M/M, 400m Mešano/Medley, Odprto
Št. 25. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Odprto    Št. 26. Meš/Mix, 4 x 100m Mešano/Medley, 12 - 14 let/AG
Št. 14. M/M, 50m Prsno/Breast, Finale, Dečki    Št. 15. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Finale, Deklice
Št. 16. M/M, 200m Prosto/Free, Finale, Dečki    Št. 17. Ž/W, 200m Prosto/Free, Finale, Deklice
Št. 18. M/M, 100m Delfin/Fly, Finale, Dečki    Št. 19. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Finale, Deklice
Št. 20. M/M, 200m Hrbtno/Back, Finale, Dečki    Št. 21. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Finale, Deklice
Št. 22. M/M, 50m Prosto/Free, Finale, Dečki    Št. 23. Ž/W, 50m Prosto/Free, Finale, Deklice
Št. 24. M/M, 400m Mešano/Medley, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 25. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 27. M/M, 4 x 100m Prosto/Free, Dečki    Št. 28. Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free, Deklice
Št. 29. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 30. M/M, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 31. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 32. M/M, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 33. Ž/W, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 34. M/M, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 35. Ž/W, 200m Delfin/Fly, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 36. M/M, 200m Delfin/Fly, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 37. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, 13 let in mlajši/AG and younger    Št. 38. M/M, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, 14 let in mlajši/AG and younger
Št. 39. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, 12 - 14 let/AG    Št. 40. Ž/W, 800m Prosto/Free, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 41. M/M, 1500m Prosto/Free, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 40. Ž/W, 800m Prosto/Free, Hitrejša skupina, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 41. M/M, 1500m Prosto/Free, Hitrejša skupina, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 29. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Finale, Deklice
Št. 30. M/M, 100m Mešano/Medley, Finale, Dečki    Št. 31. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Finale, Deklice
Št. 32. M/M, 100m Prsno/Breast, Finale, Dečki    Št. 33. Ž/W, 100m Prosto/Free, Finale, Deklice
Št. 34. M/M, 100m Prosto/Free, Finale, Dečki    Št. 35. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Hitrejša skupina, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 36. M/M, 200m Delfin/Fly, Hitrejša skupina, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 37. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Finale, Deklice
Št. 38. M/M, 50m Hrbtno/Back, Finale, Dečki    Št. 42. Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley, Deklice
Št. 43. M/M, 4 x 100m Mešano/Medley, Dečki    

FINA Point Scoring 2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:05.36  JURAK, Gregor                                                                                         Split (CRO)                                                                  1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                4:25.78                 509                                 4:36.82                108%                   -     A         
            29.23  1:01.85  1:35.41  2:09.45  2:43.84  3:18.60  3:53.09  4:25.78
   2.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             4:30.96                 480              + 5.18                  NT                   -                   -     A         
            29.93  1:03.54  1:37.90  2:12.59  2:47.29  3:22.55  3:57.42  4:30.96
   3.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     4:32.58                 472              + 6.80             4:42.61                107%                   -     A         
            29.71  1:03.10  1:38.49  2:13.37  2:48.46  3:24.03  3:59.24  4:32.58
   4.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 4:33.78                 465              + 8.00             4:41.29                106%                   -     A         
            30.36  1:04.00  1:38.35  2:13.20  2:48.39  3:23.46  3:58.98  4:33.78
   5.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                         4:36.75                 451             + 10.97                  NT                   -                   -     A         
            30.63  1:05.33  1:37.65  2:16.53  2:52.38  3:27.73  4:02.78  4:36.75
   6.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                   4:37.63                 446             + 11.85                  NT                   -                   -     A         
            29.87  1:04.38  1:37.65  2:17.70  2:53.11  3:29.09  4:04.64  4:37.63
   7.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       4:44.74                 414             + 18.96                  NT                   -                   -     A         
            31.63  1:06.88  1:43.21  2:20.05  2:57.38  3:33.75  4:08.94  4:44.74
   8.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       4:44.89                 413             + 19.11             4:50.54                104%                   -     A         
            32.19  1:07.62  1:43.94  2:20.35  2:56.76  3:33.23  4:09.29  4:44.89
   9.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        4:45.38                 411             + 19.60             4:54.34                106%                   -     B         
            33.11  1:09.03  1:44.67  2:21.05  2:57.58  3:33.80  4:10.03  4:45.38
  10.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                     4:45.59                 410             + 19.81                  NT                   -                   -     B         
            31.86  1:06.93  1:43.13  2:19.74  2:56.71  3:33.56  4:10.28  4:45.59
  11.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    4:47.20                 403             + 21.42             4:50.62                102%                   -     B         
            29.71  1:03.49  1:38.94  2:16.17  2:54.94  3:33.03  4:11.55  4:47.20
  12.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                4:48.47                 398             + 22.69             4:59.41                108%                   -     B         
            32.04  1:07.81  1:44.62  2:21.68  2:58.92  3:36.32  4:12.88  4:48.47
  13.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         4:48.98                 396             + 23.20                  NT                   -                   -     B         
            31.97  1:07.29  1:43.89  2:20.97  2:58.15  3:35.89  4:13.58  4:48.98
  14.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                        4:49.89                 392             + 24.11             5:02.52                109%                   -     B         
            31.89  1:07.21  1:44.37  2:21.76  2:59.30  3:36.63  4:13.86  4:49.89
  15.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                4:50.28                 390             + 24.50             5:08.99                113%                   -     B         
            31.84  1:08.97  1:46.77  2:25.13  3:03.21  3:40.96  4:17.38  4:50.28
  16.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     4:54.24                 375             + 28.46                  NT                   -                   -     B         
            33.38  1:10.39  1:48.52  2:26.11  3:03.78  3:41.11  4:18.25  4:54.24
  17.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                4:55.05                 372             + 29.27             5:01.53                104%                   -     R         
            31.62  1:08.05  1:45.68  2:24.56  3:03.09  3:41.16  4:19.54  4:55.05
  18.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 4:58.45                 359             + 32.67             5:19.15                114%                   -     R         
            31.92  1:08.15  1:46.21  2:25.13  3:03.96  3:43.20  4:22.22  4:58.45
  19.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    4:59.32                 356             + 33.54             5:07.16                105%                   -               
            32.93  1:09.11  1:46.71  2:25.06  3:03.83  3:42.56  4:21.05  4:59.32
  20.     ZORKO, Maj               04                       PK Celulozar Krško               5:02.91                 344             + 37.13                  NT                   -                   -               
            33.83  1:11.96  1:51.57  2:30.00  3:08.97  3:48.07  4:27.02  5:02.91
  21.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                       5:03.83                 340             + 38.05             5:41.25                126%                   -               
            33.14  1:11.23  1:50.40  2:29.72  3:09.21  3:48.13  4:27.40  5:03.83
  22.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       5:04.81                 337             + 39.03             5:06.10                101%                   -               
            34.56  1:12.65  1:50.90  2:28.58  3:07.58  3:47.48  4:27.02  5:04.81
  23.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     5:05.53                 335             + 39.75                  NT                   -                   -               
            34.22  1:12.33  1:37.65  2:29.82  3:09.35  3:48.08  4:27.25  5:05.53
  24.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana             5:08.74                 324             + 42.96             5:23.42                110%                   -               
            33.05  1:10.41  1:50.32  2:30.42  3:10.35  3:50.50  4:30.95  5:08.74
          HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan             5:08.74                 324             + 42.96                  NT                   -                   -               
            33.53  1:12.39  1:37.65  2:29.65  3:09.52  3:50.00  4:30.29  5:08.74
  26.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             5:09.83                 321             + 44.05                  NT                   -                   -               
            34.02  1:13.18  1:52.43  2:32.03  3:11.77  3:52.16  4:31.80  5:09.83
  27.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       5:14.20                 308             + 48.42                  NT                   -                   -               
            35.41  1:15.72  1:37.65  2:37.22  3:18.53  3:59.35  4:39.25  5:14.20
  28.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       5:15.34                 304             + 49.56                  NT                   -                   -               
            36.02  1:16.06  1:57.28  2:38.56  3:20.03  4:00.72  4:40.17  5:15.34
  29.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               5:17.44                 298             + 51.66                  NT                   -                   -               
          1:37.65  2:35.73  3:16.46  3:57.58  4:38.42  5:17.44
  30.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan             5:19.53                 293             + 53.75             5:40.05                113%                   -               
            36.23  1:16.97  1:57.97  2:38.92  3:19.32  4:00.44  4:40.54  5:19.53
  31.     KATARIČ, Tit             04                       PK Cerkno                        5:22.52                 285             + 56.74             5:43.39                113%                   -               
            34.76  1:13.50  1:54.79  2:36.39  3:18.13  4:00.10  4:41.43  5:22.52
  32.     KOČEVAR, Nik             04                       PK Neptun Celje                  5:24.71                 279             + 58.93                  NT                   -                   -               
            37.24  1:18.10  2:00.57  2:43.87  3:26.17  4:07.71  4:47.18  5:24.71
  33.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 5:26.46                 274           + 1:00.68             5:28.27                101%                   -               
            34.93  1:16.08  1:58.33  2:40.07  3:22.71  4:05.11  4:46.68  5:26.46
  34.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana             5:27.47                 272           + 1:01.69             5:38.11                107%                   -               
            36.32  1:16.76  1:57.56  2:39.76  3:21.38  4:04.71  4:47.47  5:27.47
  35.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       5:33.34                 258           + 1:07.56                  NT                   -                   -               
          1:37.65  2:02.76  2:46.05  3:28.56  4:11.38  4:53.82  5:33.34
  36.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       5:36.80                 250           + 1:11.02             5:54.12                111%                   -               
            34.70  1:15.20  1:58.83  2:42.45  3:26.70  4:11.11  4:54.71  5:36.80
  37.     PIRTOVŠEK, Svit          04                       PK Ilirija Ljubljana             5:43.66                 235           + 1:17.88             5:54.61                106%                   -               
            37.63  1:19.73  2:03.16  2:47.26  4:16.92  5:01.34  5:43.66
  38.     MISLEJ, Manuel           04                       PK Ajdovščina                    5:44.62                 233           + 1:18.84                  NT                   -                   -               
            36.18  1:17.29  2:00.68  2:45.03  3:31.04  4:15.29  5:01.01  5:44.62
  39.     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško               5:44.72                 233           + 1:18.94                  NT                   -                   -               
            36.49  1:19.62  2:04.15  2:49.36  3:33.98  4:19.44  5:03.60  5:44.72
  40.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       5:45.68                 231           + 1:19.90                  NT                   -                   -               
            37.58  1:20.35  2:04.49  2:49.67  3:34.07  4:18.68  5:03.16  5:45.68
  41.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan             6:00.24                 204           + 1:34.46             6:12.24                107%                   -               
            36.39  1:19.20  2:05.07  2:49.74  3:37.16  4:24.98  5:13.40  6:00.24
  42.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                        6:05.55                 195           + 1:39.77                  NT                   -                   -               
            39.55  1:26.48  2:13.53  3:00.15  3:47.21  4:34.80  5:20.20  6:05.55
  43.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana             6:09.95                 188           + 1:44.17             6:29.60                111%                   -               
            40.20  1:25.91  2:13.50  3:00.66  3:49.31  4:36.75  5:24.03  6:09.95
  44.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        6:35.13                 154           + 2:09.35                  NT                   -                   -               
            40.61  1:27.88  2:18.73  3:08.50  4:01.50  4:54.87  5:45.80  6:35.13
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 400m Prosto/Free                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:05.36  JURAK, Gregor                                                                                         Split (CRO)                                                                  1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                4:48.47                 398                                 4:59.41                108%                   -     B         
            32.04  1:07.81  1:44.62  2:21.68  2:58.92  3:36.32  4:12.88  4:48.47
   2.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                4:55.05                 372              + 6.58             5:01.53                104%                   -     R         
            31.62  1:08.05  1:45.68  2:24.56  3:03.09  3:41.16  4:19.54  4:55.05
   3.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 4:58.45                 359              + 9.98             5:19.15                114%                   -     R         
            31.92  1:08.15  1:46.21  2:25.13  3:03.96  3:43.20  4:22.22  4:58.45
   4.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    4:59.32                 356             + 10.85             5:07.16                105%                   -               
            32.93  1:09.11  1:46.71  2:25.06  3:03.83  3:42.56  4:21.05  4:59.32
   5.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       5:04.81                 337             + 16.34             5:06.10                101%                   -               
            34.56  1:12.65  1:50.90  2:28.58  3:07.58  3:47.48  4:27.02  5:04.81
   6.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     5:05.53                 335             + 17.06                  NT                   -                   -               
            34.22  1:12.33  1:37.65  2:29.82  3:09.35  3:48.08  4:27.25  5:05.53
   7.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana             5:08.74                 324             + 20.27             5:23.42                110%                   -               
            33.05  1:10.41  1:50.32  2:30.42  3:10.35  3:50.50  4:30.95  5:08.74
   8.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             5:09.83                 321             + 21.36                  NT                   -                   -               
            34.02  1:13.18  1:52.43  2:32.03  3:11.77  3:52.16  4:31.80  5:09.83
   9.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       5:14.20                 308             + 25.73                  NT                   -                   -               
            35.41  1:15.72  1:37.65  2:37.22  3:18.53  3:59.35  4:39.25  5:14.20
  10.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       5:15.34                 304             + 26.87                  NT                   -                   -               
            36.02  1:16.06  1:57.28  2:38.56  3:20.03  4:00.72  4:40.17  5:15.34
  11.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               5:17.44                 298             + 28.97                  NT                   -                   -               
          1:37.65  2:35.73  3:16.46  3:57.58  4:38.42  5:17.44
  12.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 5:26.46                 274             + 37.99             5:28.27                101%                   -               
            34.93  1:16.08  1:58.33  2:40.07  3:22.71  4:05.11  4:46.68  5:26.46
  13.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana             5:27.47                 272             + 39.00             5:38.11                107%                   -               
            36.32  1:16.76  1:57.56  2:39.76  3:21.38  4:04.71  4:47.47  5:27.47
  14.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       5:33.34                 258             + 44.87                  NT                   -                   -               
          1:37.65  2:02.76  2:46.05  3:28.56  4:11.38  4:53.82  5:33.34
  15.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       5:36.80                 250             + 48.33             5:54.12                111%                   -               
            34.70  1:15.20  1:58.83  2:42.45  3:26.70  4:11.11  4:54.71  5:36.80
  16.     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško               5:44.72                 233             + 56.25                  NT                   -                   -               
            36.49  1:19.62  2:04.15  2:49.36  3:33.98  4:19.44  5:03.60  5:44.72
  17.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       5:45.68                 231             + 57.21                  NT                   -                   -               
            37.58  1:20.35  2:04.49  2:49.67  3:34.07  4:18.68  5:03.16  5:45.68
  18.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan             6:00.24                 204           + 1:11.77             6:12.24                107%                   -               
            36.39  1:19.20  2:05.07  2:49.74  3:37.16  4:24.98  5:13.40  6:00.24
  19.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                        6:05.55                 195           + 1:17.08                  NT                   -                   -               
            39.55  1:26.48  2:13.53  3:00.15  3:47.21  4:34.80  5:20.20  6:05.55
  20.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana             6:09.95                 188           + 1:21.48             6:29.60                111%                   -               
            40.20  1:25.91  2:13.50  3:00.66  3:49.31  4:36.75  5:24.03  6:09.95
  21.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        6:35.13                 154           + 1:46.66                  NT                   -                   -               
            40.61  1:27.88  2:18.73  3:08.50  4:01.50  4:54.87  5:45.80  6:35.13
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                          Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:16.46  BEŽAN PETRIČ, Urša                                                                                    Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    4:44.78                 558                                 4:50.21                104%                   -     A         
            32.04  1:07.27  1:43.16  2:19.79  2:56.14  3:33.11  4:09.72  4:44.78
   2.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    4:47.86                 540              + 3.08             4:46.95                 99%                   -     A         
            31.75  1:06.78  1:43.47  2:20.77  2:58.08  3:34.86  4:12.26  4:47.86
   3.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                4:50.01                 528              + 5.23             4:55.20                104%                   -     A         
            32.10  1:07.39  1:43.59  2:20.71  2:58.22  3:35.69  4:13.10  4:50.01
   4.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         4:58.65                 484             + 13.87             5:19.70                115%                   -     A         
            32.32  1:08.16  1:45.37  2:23.36  3:02.25  3:41.20  4:21.01  4:58.65
   5.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 4:59.47                 480             + 14.69                  NT                   -                   -     A         
            33.52  1:09.54  1:47.29  2:25.75  3:05.05  3:43.99  4:22.52  4:59.47
   6.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         5:03.74                 460             + 18.96             5:22.96                113%                   -     A         
            34.47  1:10.89  1:48.44  2:28.00  3:06.44  3:45.65  4:24.57  5:03.74
   7.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    5:05.15                 453             + 20.37             5:10.56                104%                   -     A         
            34.30  1:12.01  1:50.38  2:30.00  3:09.45  3:48.53  4:28.22  5:05.15
   8.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 5:05.42                 452             + 20.64             5:05.39                100%                   -     A         
            33.15  1:11.05  1:50.59  2:30.02  3:09.82  3:49.20  4:29.14  5:05.42
   9.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     5:06.13                 449             + 21.35             5:12.21                104%                   -     B         
            33.36  1:10.94  1:49.71  2:29.49  3:08.85  3:48.35  4:28.10  5:06.13
  10.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 5:06.21                 449             + 21.43                  NT                   -                   -     B         
            34.64  1:12.94  1:51.97  2:30.84  3:10.01  3:49.04  4:28.31  5:06.21
  11.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       5:11.49                 426             + 26.71             5:17.52                104%                   -     B         
            34.85  1:13.33  1:52.78  2:32.81  3:12.79  3:53.10  4:33.08  5:11.49
  12.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     5:12.78                 421             + 28.00             5:34.31                114%                   -     B         
            34.07  1:12.05  1:51.78  2:32.14  3:12.40  3:53.04  4:33.21  5:12.78
  13.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       5:22.42                 384             + 37.64             5:34.17                107%                   -     B         
            36.44  1:17.40  1:59.07  2:39.88  3:20.08  4:01.81  4:42.62  5:22.42
  14.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  5:24.06                 379             + 39.28             5:40.63                110%                   -     B         
            36.42  1:17.33  1:58.69  2:40.46  3:21.59  4:03.11  4:44.24  5:24.06
  15.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 5:26.58                 370             + 41.80             5:33.14                104%                   -     B         
            35.17  1:15.04  1:57.41  2:39.19  3:21.30  4:03.38  4:45.40  5:26.58
  16.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                5:29.31                 361             + 44.53                  NT                   -                   -     B         
            37.02  1:18.77  2:00.63  2:42.23  3:24.67  4:07.31  4:49.29  5:29.31
  17.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                5:30.43                 357             + 45.65             5:31.11                100%                   -     R         
            36.27  1:16.60  1:58.62  2:40.76  3:22.92  4:05.45  4:48.19  5:30.43
  18.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                     5:37.84                 334             + 53.06             5:51.12                108%                   -     R         
            37.13  1:19.49  2:02.36  2:45.33  3:28.82  4:12.04  4:54.91  5:37.84
  19.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                  5:38.08                 333             + 53.30             5:26.25                 93%                   -               
            34.68  1:14.28  1:55.85  2:38.93  3:22.93  4:07.32  4:53.14  5:38.08
  20.     VIDENŠEK, Neža           05                       PK Neptun Celje                  5:38.89                 331             + 54.11             6:04.08                115%                   -               
            36.37  1:18.05  2:01.33  2:45.24  3:29.49  4:13.91  4:57.59  5:38.89
  21.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                       5:39.86                 328             + 55.08                  NT                   -                   -               
            37.61  1:20.00  2:03.33  2:46.67  3:30.73  4:14.71  4:59.10  5:39.86
  22.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 5:40.04                 328             + 55.26             5:45.16                103%                   -               
            35.72  1:16.85  1:59.94  2:42.93  3:25.71  4:09.63  4:53.70  5:40.04
  23.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             5:40.74                 326             + 55.96             5:39.33                 99%                   -               
            37.12  1:18.24  1:59.83  2:41.44  3:22.91  4:04.66  4:44.39  5:40.74
  24.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                       5:48.22                 305           + 1:03.44                  NT                   -                   -               
            38.05  1:22.20  2:07.34  2:53.60  3:37.38  4:21.98  5:06.89  5:48.22
  25.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško               5:52.75                 293           + 1:07.97                  NT                   -                   -               
            39.06  1:22.45  2:08.37  2:53.43  3:39.03  4:24.69  5:10.34  5:52.75
  26.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 5:56.31                 285           + 1:11.53             6:01.20                103%                   -               
            39.35  1:24.64  2:09.73  2:55.41  3:40.58  4:26.83  5:12.17  5:56.31
  27.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     6:06.91                 261           + 1:22.13                  NT                   -                   -               
            38.80  1:23.98  2:10.52  2:58.00  3:44.88  4:32.13  5:19.98  6:06.91
  28.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                         6:11.18                 252           + 1:26.40                  NT                   -                   -               
            37.69  1:23.50  2:10.90  2:59.45  3:49.40  4:39.47  5:25.85  6:11.18
  29.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             6:16.36                 241           + 1:31.58             6:17.00                100%                   -               
            38.26  1:25.29  3:51.92  4:40.88  5:29.66  6:16.36
  30.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                       6:19.73                 235           + 1:34.95                  NT                   -                   -               
            40.65  1:27.73  2:15.97  3:04.61  3:52.20  4:42.91  5:32.67  6:19.73
  31.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        6:36.72                 206           + 1:51.94                  NT                   -                   -               
            42.76  1:33.28  2:24.96  3:16.03  4:06.34  4:57.79  5:48.74  6:36.72
  32.     FILIPIČ, Lara            05                       PK Cerkno                        6:37.05                 206           + 1:52.27             6:45.53                104%                   -               
            40.65  1:29.99  2:19.81  3:11.76  4:02.73  4:55.14  5:46.60  6:37.05


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:16.46  BEŽAN PETRIČ, Urša                                                                                    Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    4:44.78                 558                                 4:50.21                104%                   -     A         
            32.04  1:07.27  1:43.16  2:19.79  2:56.14  3:33.11  4:09.72  4:44.78
   2.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         5:03.74                 460             + 18.96             5:22.96                113%                   -     A         
            34.47  1:10.89  1:48.44  2:28.00  3:06.44  3:45.65  4:24.57  5:03.74
   3.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     5:12.78                 421             + 28.00             5:34.31                114%                   -     B         
            34.07  1:12.05  1:51.78  2:32.14  3:12.40  3:53.04  4:33.21  5:12.78
   4.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       5:22.42                 384             + 37.64             5:34.17                107%                   -     B         
            36.44  1:17.40  1:59.07  2:39.88  3:20.08  4:01.81  4:42.62  5:22.42
   5.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  5:24.06                 379             + 39.28             5:40.63                110%                   -     B         
            36.42  1:17.33  1:58.69  2:40.46  3:21.59  4:03.11  4:44.24  5:24.06
   6.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                5:29.31                 361             + 44.53                  NT                   -                   -     B         
            37.02  1:18.77  2:00.63  2:42.23  3:24.67  4:07.31  4:49.29  5:29.31
   7.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                     5:37.84                 334             + 53.06             5:51.12                108%                   -     R         
            37.13  1:19.49  2:02.36  2:45.33  3:28.82  4:12.04  4:54.91  5:37.84
   8.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 5:40.04                 328             + 55.26             5:45.16                103%                   -               
            35.72  1:16.85  1:59.94  2:42.93  3:25.71  4:09.63  4:53.70  5:40.04
   9.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             5:40.74                 326             + 55.96             5:39.33                 99%                   -               
            37.12  1:18.24  1:59.83  2:41.44  3:22.91  4:04.66  4:44.39  5:40.74
  10.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško               5:52.75                 293           + 1:07.97                  NT                   -                   -               
            39.06  1:22.45  2:08.37  2:53.43  3:39.03  4:24.69  5:10.34  5:52.75
  11.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 5:56.31                 285           + 1:11.53             6:01.20                103%                   -               
            39.35  1:24.64  2:09.73  2:55.41  3:40.58  4:26.83  5:12.17  5:56.31
  12.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     6:06.91                 261           + 1:22.13                  NT                   -                   -               
            38.80  1:23.98  2:10.52  2:58.00  3:44.88  4:32.13  5:19.98  6:06.91
  13.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                         6:11.18                 252           + 1:26.40                  NT                   -                   -               
            37.69  1:23.50  2:10.90  2:59.45  3:49.40  4:39.47  5:25.85  6:11.18
  14.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             6:16.36                 241           + 1:31.58             6:17.00                100%                   -               
            38.26  1:25.29  3:51.92  4:40.88  5:29.66  6:16.36
  15.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                       6:19.73                 235           + 1:34.95                  NT                   -                   -               
            40.65  1:27.73  2:15.97  3:04.61  3:52.20  4:42.91  5:32.67  6:19.73
  16.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        6:36.72                 206           + 1:51.94                  NT                   -                   -               
            42.76  1:33.28  2:24.96  3:16.03  4:06.34  4:57.79  5:48.74  6:36.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prsno/Breast                                                                                            Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:24.58  MOŽE, Matija                                                                                          Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     2:34.11                 477                                 2:30.82                 96%                   -     A         
            35.17  1:14.38  1:54.59  2:34.11
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:37.59                 446              + 3.48             2:41.14                105%                   -     A         
            35.33  1:15.41  1:56.35  2:37.59
   3.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:39.19                 433              + 5.08             2:37.17                 97%                   -     A         
            35.67  1:16.03  1:57.42  2:39.19
   4.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       2:39.38                 431              + 5.27             2:39.36                100%                   -     A         
            35.16  1:15.04  1:56.86  2:39.38
   5.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     2:46.62                 377             + 12.51             2:55.17                111%                   -     A         
            37.71  1:20.58  2:04.34  2:46.62
   6.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  2:47.45                 372             + 13.34             2:54.44                109%                   -     A         
            38.95  1:21.86  2:05.06  2:47.45
   7.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 2:49.62                 357             + 15.51             2:52.41                103%                   -     A         
            38.78  1:22.25  2:06.45  2:49.62
   8.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       2:53.68                 333             + 19.57             2:54.51                101%                   -     A         
            41.13  1:24.11  2:08.97  2:53.68
   9.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 2:53.71                 333             + 19.60             2:59.36                107%                   -     B         
            39.06  1:24.12  2:10.93  2:53.71
  10.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             2:53.80                 332             + 19.69             2:57.58                104%                   -     B         
            39.59  1:24.74  2:09.67  2:53.80
  11.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         2:57.45                 312             + 23.34             3:03.44                107%                   -     B         
            40.53  1:26.03  2:12.09  2:57.45
  12.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                2:59.98                 299             + 25.87             3:06.74                108%                   -     B         
            40.02  1:25.22  2:12.80  2:59.98
  13.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        3:01.43                 292             + 27.32             3:08.12                108%                   -     B         
            39.52  1:26.34  2:14.92  3:01.43
  14.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       3:02.06                 289             + 27.95             3:03.17                101%                   -     B         
            41.45  1:27.32  2:15.39  3:02.06
  15.     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                3:02.31                 288             + 28.20                  NT                   -                   -     B         
            40.27  1:26.61  2:14.40  3:02.31
  16.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             3:02.91                 285             + 28.80             3:12.86                111%                   -     B         
            40.44  1:26.29  2:13.80  3:02.91
  17.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                3:04.83                 276             + 30.72             3:04.88                100%                   -     R         
            39.80  1:27.51  2:17.23  3:04.83
  18.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                3:09.90                 255             + 35.79             3:20.33                111%                   -     R         
            42.69  1:30.97  2:20.67  3:09.90
  19.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 3:10.24                 253             + 36.13                  NT                   -                   -               
            41.18  1:30.36  2:20.98  3:10.24
  20.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                    3:12.24                 245             + 38.13             3:13.92                102%                   -               
            42.48  1:31.87  2:22.08  3:12.24
  21.     BLAGUS BASARIĆ,          04                       PK Ljubljana                     3:12.80                 243             + 38.69                  NT                   -                   -               
            44.07  1:35.19  2:27.19  3:12.80
  22.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                3:13.36                 241             + 39.25                  NT                   -                   -               
            42.80  1:33.77  2:24.27  3:13.36
  23.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                    3:13.46                 241             + 39.35             3:16.75                103%                   -               
            43.55  1:33.67  2:23.66  3:13.46
  24.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                       3:14.41                 237             + 40.30                  NT                   -                   -               
            42.40  1:32.39  2:23.34  3:14.41
  25.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             3:16.22                 231             + 42.11                  NT                   -                   -               
            44.18  1:35.16  2:26.22  3:16.22
  26.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             3:18.21                 224             + 44.10             3:24.81                107%                   -               
            44.77  1:35.76  2:27.00  3:18.21
  27.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                         3:23.36                 207             + 49.25                  NT                   -                   -               
            45.37  1:38.21  2:31.23  3:23.36
  28.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                       3:24.04                 205             + 49.93             3:26.10                102%                   -               
            42.63  1:34.85  2:29.36  3:24.04
  29.     MALKOV, Andrei           04                       PK Olimpija Ljubljan             3:33.12                 180             + 59.01                  NT                   -                   -               
            47.66  1:40.11  2:36.58  3:33.12
  30.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                    3:52.24                 139           + 1:18.13                  NT                   -                   -               
            49.80  1:49.40  2:52.90  3:52.24
  31.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    3:53.39                 137           + 1:19.28             3:50.44                 97%                   -               
            51.85  1:51.99  2:55.47  3:53.39
  32.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        3:56.28                 132           + 1:22.17             4:07.82                110%                   -               
            52.02  1:55.34  2:56.17  3:56.28
  DSQ     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                                                             + 23.92             2:58.60                   -                   -               
        SW 7.5 - 
            40.80  1:25.20  2:11.32  2:58.03
  DSQ     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                                                         + 24.80             3:17.97                   -                   -               
        SW 7.5 - 
            40.07  1:25.62  2:12.72  2:58.91
  DSQ     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                                                      + 1:09.82                  NT                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            48.39  1:45.36  2:45.59  3:43.93
  DNS     AMBROŽIČ, Žan L          04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prsno/Breast                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:24.58  MOŽE, Matija                                                                                          Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:37.59                 446                                 2:41.14                105%                   -     A         
            35.33  1:15.41  1:56.35  2:37.59
   2.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     2:46.62                 377              + 9.03             2:55.17                111%                   -     A         
            37.71  1:20.58  2:04.34  2:46.62
   3.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  2:47.45                 372              + 9.86             2:54.44                109%                   -     A         
            38.95  1:21.86  2:05.06  2:47.45
   4.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 2:53.71                 333             + 16.12             2:59.36                107%                   -     B         
            39.06  1:24.12  2:10.93  2:53.71
   5.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             2:53.80                 332             + 16.21             2:57.58                104%                   -     B         
            39.59  1:24.74  2:09.67  2:53.80
   6.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                2:59.98                 299             + 22.39             3:06.74                108%                   -     B         
            40.02  1:25.22  2:12.80  2:59.98
   7.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        3:01.43                 292             + 23.84             3:08.12                108%                   -     B         
            39.52  1:26.34  2:14.92  3:01.43
   8.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       3:02.06                 289             + 24.47             3:03.17                101%                   -     B         
            41.45  1:27.32  2:15.39  3:02.06
   9.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             3:02.91                 285             + 25.32             3:12.86                111%                   -     B         
            40.44  1:26.29  2:13.80  3:02.91
  10.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                3:04.83                 276             + 27.24             3:04.88                100%                   -     R         
            39.80  1:27.51  2:17.23  3:04.83
  11.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                3:09.90                 255             + 32.31             3:20.33                111%                   -     R         
            42.69  1:30.97  2:20.67  3:09.90
  12.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 3:10.24                 253             + 32.65                  NT                   -                   -               
            41.18  1:30.36  2:20.98  3:10.24
  13.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                3:13.36                 241             + 35.77                  NT                   -                   -               
            42.80  1:33.77  2:24.27  3:13.36
  14.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                    3:13.46                 241             + 35.87             3:16.75                103%                   -               
            43.55  1:33.67  2:23.66  3:13.46
  15.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             3:16.22                 231             + 38.63                  NT                   -                   -               
            44.18  1:35.16  2:26.22  3:16.22
  16.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             3:18.21                 224             + 40.62             3:24.81                107%                   -               
            44.77  1:35.76  2:27.00  3:18.21
  17.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                         3:23.36                 207             + 45.77                  NT                   -                   -               
            45.37  1:38.21  2:31.23  3:23.36
  18.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                       3:24.04                 205             + 46.45             3:26.10                102%                   -               
            42.63  1:34.85  2:29.36  3:24.04
  19.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                    3:52.24                 139           + 1:14.65                  NT                   -                   -               
            49.80  1:49.40  2:52.90  3:52.24
  20.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    3:53.39                 137           + 1:15.80             3:50.44                 97%                   -               
            51.85  1:51.99  2:55.47  3:53.39
  21.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        3:56.28                 132           + 1:18.69             4:07.82                110%                   -               
            52.02  1:55.34  2:56.17  3:56.28
  DSQ     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                                                      + 1:06.34                  NT                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            48.39  1:45.36  2:45.59  3:43.93
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                                          Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:30.10  KLINAR, Anja                                                                                          Ljubljana                                                                    2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 2:53.93                 463                                 2:55.42                102%                   -     A         
            39.18  1:23.16  2:08.15  2:53.93
   2.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:57.73                 434              + 3.80                  NT                   -                   -     A         
            39.82  1:25.16  2:11.60  2:57.73
   3.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  3:00.35                 415              + 6.42             2:58.79                 98%                   -     A         
            41.55  1:27.55  2:14.47  3:00.35
   4.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 3:01.65                 406              + 7.72             3:06.65                106%                   -     A         
            41.13  1:27.72  2:15.52  3:01.65
   5.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    3:03.03                 397              + 9.10             3:11.13                109%                   -     A         
            41.98  1:27.79  2:16.01  3:03.03
   6.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         3:03.04                 397              + 9.11             3:09.66                107%                   -     A         
            41.80  1:29.36  2:17.93  3:03.04
   7.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 3:04.16                 390             + 10.23             3:14.30                111%                   -     A         
            41.87  1:29.34  2:17.67  3:04.16
   8.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    3:05.17                 383             + 11.24                  NT                   -                   -     A         
            39.88  1:26.11  2:16.11  3:05.17
   9.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 3:05.32                 382             + 11.39             3:10.32                105%                   -     B         
            41.83  1:28.98  2:17.52  3:05.32
  10.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       3:06.12                 377             + 12.19             3:13.68                108%                   -     B         
            41.65  1:27.98  2:16.61  3:06.12
  11.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        3:07.47                 369             + 13.54             3:11.52                104%                   -     B         
            43.10  1:31.01  2:19.34  3:07.47
  12.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                3:08.03                 366             + 14.10             3:17.68                111%                   -     B         
            41.81  1:29.62  2:19.24  3:08.03
  13.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    3:08.34                 364             + 14.41                  NT                   -                   -     B         
            43.24  1:30.03  2:18.84  3:08.34
  14.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             3:09.76                 356             + 15.83                  NT                   -                   -     B         
            43.62  1:31.58  2:20.71  3:09.76
  15.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       3:11.13                 349             + 17.20             3:21.33                111%                   -     B         
            43.22  1:31.35  2:21.38  3:11.13
  16.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:12.77                 340             + 18.84                  NT                   -                   -     B         
            42.81  1:32.43  2:23.12  3:12.77
  17.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                3:13.55                 336             + 19.62             3:18.28                105%                   -     R         
            43.63  1:32.15  2:23.22  3:13.55
  18.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:15.43                 326             + 21.50             3:18.60                103%                   -     R         
            44.92  1:34.70  2:25.55  3:15.43
  19.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                3:16.56                 320             + 22.63             3:19.75                103%                   -               
            43.65  1:32.93  2:25.21  3:16.56
  20.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       3:16.72                 320             + 22.79             3:22.08                106%                   -               
            46.56  1:36.99  2:27.20  3:16.72
  21.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan             3:17.89                 314             + 23.96                  NT                   -                   -               
            45.11  1:37.47  2:27.50  3:17.89
  22.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan             3:20.26                 303             + 26.33             3:42.59                124%                   -               
            46.43  1:37.70  2:35.80  3:20.26
  23.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana             3:20.52                 302             + 26.59                  NT                   -                   -               
            43.35  1:35.24  2:28.35  3:20.52
  24.     VIDENŠEK, Neža           05                       PK Neptun Celje                  3:21.38                 298             + 27.45                  NT                   -                   -               
            46.33  1:38.10  2:30.11  3:21.38
  25.     CVIBOŠEK, Eva            05                       PK Neptun Celje                  3:24.54                 284             + 30.61                  NT                   -                   -               
            47.49  1:40.76  2:33.44  3:24.54
  26.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden             3:24.86                 283             + 30.93                  NT                   -                   -               
            45.89  1:38.60  2:32.30  3:24.86
  27.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       3:25.92                 279             + 31.99             3:24.82                 99%                   -               
            48.08  1:40.56  2:33.95  3:25.92
  28.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                     3:29.59                 264             + 35.66             3:30.21                101%                   -               
            45.87  1:39.45  2:34.83  3:29.59
  29.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       3:35.50                 243             + 41.57             3:33.97                 99%                   -               
            46.93  3:35.50
  30.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                       3:35.55                 243             + 41.62             3:45.22                109%                   -               
            47.92  1:41.92  2:38.77  3:35.55
  31.     FILIPIČ, Lara            05                       PK Cerkno                        3:36.02                 241             + 42.09             3:41.24                105%                   -               
            48.04  1:43.19  2:40.33  3:36.02
  32.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                 3:36.56                 239             + 42.63             3:44.32                107%                   -               
            50.05  1:44.23  2:41.09  3:36.56
  33.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                       3:38.12                 234             + 44.19                  NT                   -                   -               
            48.71  1:44.24  2:41.61  3:38.12
  34.     LEVIČ, Niki              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:40.03                 228             + 46.10             3:36.09                 96%                   -               
            50.25  1:45.30  2:42.70  3:40.03
  35.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                3:40.47                 227             + 46.54                  NT                   -                   -               
            48.71  1:45.59  2:43.32  3:40.47
  36.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan             3:42.21                 222             + 48.28             3:56.71                113%                   -               
            47.39  1:42.58  2:41.30  3:42.21
  37.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        3:52.52                 193             + 58.59             4:02.52                109%                   -               
            51.36  1:51.05  2:51.74  3:52.52
  38.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    4:00.93                 174           + 1:07.00             3:56.29                 96%                   -               
            52.70  4:00.93
  39.     VRŠČAJ, Anja             05                       PK Celulozar Krško               4:01.11                 173           + 1:07.18             4:13.60                111%                   -               
            55.92  1:56.74  2:58.62  4:01.11
  40.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                    4:02.03                 171           + 1:08.10                  NT                   -                   -               
            49.97  1:52.52  2:57.68  4:02.03
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:30.10  KLINAR, Anja                                                                                          Ljubljana                                                                    2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  3:00.35                 415                                 2:58.79                 98%                   -     A         
            41.55  1:27.55  2:14.47  3:00.35
   2.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         3:03.04                 397              + 2.69             3:09.66                107%                   -     A         
            41.80  1:29.36  2:17.93  3:03.04
   3.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 3:04.16                 390              + 3.81             3:14.30                111%                   -     A         
            41.87  1:29.34  2:17.67  3:04.16
   4.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 3:05.32                 382              + 4.97             3:10.32                105%                   -     B         
            41.83  1:28.98  2:17.52  3:05.32
   5.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        3:07.47                 369              + 7.12             3:11.52                104%                   -     B         
            43.10  1:31.01  2:19.34  3:07.47
   6.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                3:08.03                 366              + 7.68             3:17.68                111%                   -     B         
            41.81  1:29.62  2:19.24  3:08.03
   7.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    3:08.34                 364              + 7.99                  NT                   -                   -     B         
            43.24  1:30.03  2:18.84  3:08.34
   8.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       3:11.13                 349             + 10.78             3:21.33                111%                   -     B         
            43.22  1:31.35  2:21.38  3:11.13
   9.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:12.77                 340             + 12.42                  NT                   -                   -     B         
            42.81  1:32.43  2:23.12  3:12.77
  10.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:15.43                 326             + 15.08             3:18.60                103%                   -     R         
            44.92  1:34.70  2:25.55  3:15.43
  11.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       3:16.72                 320             + 16.37             3:22.08                106%                   -               
            46.56  1:36.99  2:27.20  3:16.72
  12.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan             3:17.89                 314             + 17.54                  NT                   -                   -               
            45.11  1:37.47  2:27.50  3:17.89
  13.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan             3:20.26                 303             + 19.91             3:42.59                124%                   -               
            46.43  1:37.70  2:35.80  3:20.26
  14.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana             3:20.52                 302             + 20.17                  NT                   -                   -               
            43.35  1:35.24  2:28.35  3:20.52
  15.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       3:25.92                 279             + 25.57             3:24.82                 99%                   -               
            48.08  1:40.56  2:33.95  3:25.92
  16.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                     3:29.59                 264             + 29.24             3:30.21                101%                   -               
            45.87  1:39.45  2:34.83  3:29.59
  17.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       3:35.50                 243             + 35.15             3:33.97                 99%                   -               
            46.93  3:35.50
  18.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                       3:35.55                 243             + 35.20             3:45.22                109%                   -               
            47.92  1:41.92  2:38.77  3:35.55
  19.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                 3:36.56                 239             + 36.21             3:44.32                107%                   -               
            50.05  1:44.23  2:41.09  3:36.56
  20.     LEVIČ, Niki              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:40.03                 228             + 39.68             3:36.09                 96%                   -               
            50.25  1:45.30  2:42.70  3:40.03
  21.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                3:40.47                 227             + 40.12                  NT                   -                   -               
            48.71  1:45.59  2:43.32  3:40.47
  22.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan             3:42.21                 222             + 41.86             3:56.71                113%                   -               
            47.39  1:42.58  2:41.30  3:42.21
  23.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        3:52.52                 193             + 52.17             4:02.52                109%                   -               
            51.36  1:51.05  2:51.74  3:52.52
  24.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    4:00.93                 174           + 1:00.58             3:56.29                 96%                   -               
            52.70  4:00.93
  25.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                    4:02.03                 171           + 1:01.68                  NT                   -                   -               
            49.97  1:52.52  2:57.68  4:02.03
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    58.27  VOVK, Nace                                                                                            Zrenjanin (SRB)                                                              2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 1:05.05                 425                                 1:04.08                 97%                   -     A         
            31.30  1:05.05
   2.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               1:06.30                 401              + 1.25             1:03.22                 91%                   -     A         
            31.72  1:06.30
   3.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 1:06.84                 392              + 1.79             1:07.57                102%                   -     A         
            32.39  1:06.84
   4.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:07.65                 378              + 2.60             1:07.97                101%                   -     A         
            33.08  1:07.65
   5.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                  1:09.14                 354              + 4.09             1:07.93                 97%                   -     A         
            33.27  1:09.14
   6.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     1:09.43                 349              + 4.38             1:08.52                 97%                   -     A         
            33.52  1:09.43
   7.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:09.76                 344              + 4.71             1:08.29                 96%                   -     A         
            33.03  1:09.76
   8.     BRATUN, Lovro            04                       ŠD Riba Ljubljana                1:11.18                 324              + 6.13             1:12.88                105%                   -     A         
            34.77  1:11.18
   9.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.21                 324              + 6.16             1:13.36                106%                   -     B         
            34.23  1:11.21
  10.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        1:11.47                 320              + 6.42             1:15.37                111%                   -     B         
            34.87  1:11.47
  11.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:12.68                 304              + 7.63             1:14.89                106%                   -     B         
            35.70  1:12.68
  12.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.61                 293              + 8.56             1:14.62                103%                   -     B         
            34.53  1:13.61
  13.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 1:14.12                 287              + 9.07             1:13.58                 99%                   -     B         
            36.12  1:14.12
  14.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               1:15.37                 273             + 10.32             1:12.74                 93%                   -     B         
            35.74  1:15.37
  15.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.90                 267             + 10.85             1:19.23                109%                   -     B         
            36.89  1:15.90
  16.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:16.18                 264             + 11.13             1:16.55                101%                   -     B         
            36.99  1:16.18
  17.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 1:16.54                 261             + 11.49             1:17.86                103%                   -     R         
            37.13  1:16.54
  18.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       1:17.39                 252             + 12.34             1:19.61                106%                   -     R         
            37.11  1:17.39
  19.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                        1:17.70                 249             + 12.65             1:15.89                 95%                   -               
            37.44  1:17.70
  20.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                       1:19.12                 236             + 14.07             1:22.08                108%                   -               
            38.39  1:19.12
  21.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       1:19.18                 235             + 14.13             1:21.36                106%                   -               
            38.41  1:19.18
  22.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                       1:19.81                 230             + 14.76             1:18.98                 98%                   -               
            38.16  1:19.81
  23.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 1:21.55                 215             + 16.50             1:21.12                 99%                   -               
            40.01  1:21.55
          JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 1:21.55                 215             + 16.50             1:20.16                 97%                   -               
            39.54  1:21.55
  25.     ŠIŠKO, Tomaž             04                       PK Ljubljana                     1:22.22                 210             + 17.17             1:23.20                102%                   -               
            40.54  1:22.22
  26.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                1:22.68                 207             + 17.63             1:23.32                102%                   -               
            39.42  1:22.68
  27.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                 1:23.26                 202             + 18.21             1:27.47                110%                   -               
            40.53  1:23.26
  28.     KATARIČ, Tit             04                       PK Cerkno                        1:23.31                 202             + 18.26             1:22.76                 99%                   -               
            39.54  1:23.31
  29.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                1:26.62                 180             + 21.57             1:26.81                100%                   -               
            41.64  1:26.62
  30.     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                1:28.90                 166             + 23.85             1:30.33                103%                   -               
            41.22  1:28.90
  31.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       1:28.93                 166             + 23.88             1:28.35                 99%                   -               
            43.78  1:28.93
  32.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                1:29.54                 163             + 24.49             1:33.74                110%                   -               
            44.24  1:29.54
  33.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                1:32.26                 149             + 27.21             1:37.15                111%                   -               
            43.55  1:32.26
  34.     VUNIČ, Alan              04                       PK Branik Maribor                1:33.49                 143             + 28.44                  NT                   -                   -               
          1:33.49
  35.     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                1:34.35                 139             + 29.30             1:38.62                109%                   -               
            45.60  1:34.35
  36.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                1:34.46                 138             + 29.41             1:47.12                129%                   -               
            44.62  1:34.46
  37.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                    1:36.07                 132             + 31.02             1:37.37                103%                   -               
            44.75  1:36.07
  38.     MALKOV, Andrei           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:36.50                 130             + 31.45             1:37.68                102%                   -               
            46.95  1:36.50
  39.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    1:40.05                 116             + 35.00                  NT                   -                   -               
            49.16  1:40.05
  DSQ     KOŠUTA, Ruben            04                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 18.05             1:19.85                   -                   -               
        SW 6.4 - 
            40.13  1:23.10
  DSQ     KAVRE, Jani              04                       PK Koper                                                                 + 28.43             1:41.43                   -                   -               
        SW 6.4 - 
            44.91  1:33.48
  DNS     AMBROŽIČ, Žan L          04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    58.27  VOVK, Nace                                                                                            Zrenjanin (SRB)                                                              2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                  1:09.14                 354                                 1:07.93                 97%                   -     A         
            33.27  1:09.14
   2.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.21                 324              + 2.07             1:13.36                106%                   -     B         
            34.23  1:11.21
   3.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        1:11.47                 320              + 2.33             1:15.37                111%                   -     B         
            34.87  1:11.47
   4.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:12.68                 304              + 3.54             1:14.89                106%                   -     B         
            35.70  1:12.68
   5.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.61                 293              + 4.47             1:14.62                103%                   -     B         
            34.53  1:13.61
   6.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 1:14.12                 287              + 4.98             1:13.58                 99%                   -     B         
            36.12  1:14.12
   7.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               1:15.37                 273              + 6.23             1:12.74                 93%                   -     B         
            35.74  1:15.37
   8.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 1:16.54                 261              + 7.40             1:17.86                103%                   -     R         
            37.13  1:16.54
   9.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       1:17.39                 252              + 8.25             1:19.61                106%                   -     R         
            37.11  1:17.39
  10.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       1:19.18                 235             + 10.04             1:21.36                106%                   -               
            38.41  1:19.18
  11.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 1:21.55                 215             + 12.41             1:21.12                 99%                   -               
            40.01  1:21.55
          JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 1:21.55                 215             + 12.41             1:20.16                 97%                   -               
            39.54  1:21.55
  13.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                1:22.68                 207             + 13.54             1:23.32                102%                   -               
            39.42  1:22.68
  14.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                 1:23.26                 202             + 14.12             1:27.47                110%                   -               
            40.53  1:23.26
  15.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       1:28.93                 166             + 19.79             1:28.35                 99%                   -               
            43.78  1:28.93
  16.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                1:32.26                 149             + 23.12             1:37.15                111%                   -               
            43.55  1:32.26
  17.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                1:34.46                 138             + 25.32             1:47.12                129%                   -               
            44.62  1:34.46
  18.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                    1:36.07                 132             + 26.93             1:37.37                103%                   -               
            44.75  1:36.07
  19.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    1:40.05                 116             + 30.91                  NT                   -                   -               
            49.16  1:40.05
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                          Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:02.76  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                       1:10.76                 470                                 1:09.81                 97%                   -     A         
            34.28  1:10.76
   2.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 1:11.22                 461              + 0.46             1:11.30                100%                   -     A         
            35.25  1:11.22
   3.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  1:13.82                 414              + 3.06             1:14.01                101%                   -     A         
            35.27  1:13.82
   4.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             1:15.08                 393              + 4.32             1:15.98                102%                   -     A         
            36.58  1:15.08
   5.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 1:15.72                 383              + 4.96                  NT                   -                   -     A         
            36.72  1:15.72
   6.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.40                 373              + 5.64             1:18.32                105%                   -     A         
            36.81  1:16.40
   7.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     1:16.46                 372              + 5.70             1:18.59                106%                   -     A         
            36.96  1:16.46
   8.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:16.92                 366              + 6.16             1:16.16                 98%                   -     A         
            37.39  1:16.92
   9.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        1:17.05                 364              + 6.29             1:17.50                101%                   -     B         
            36.65  1:17.05
  10.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.12                 349              + 7.36             1:17.21                 98%                   -     B         
            37.39  1:18.12
  11.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.36                 346              + 7.60             1:20.14                105%                   -     B         
            38.16  1:18.36
  12.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                    1:18.88                 339              + 8.12             1:16.51                 94%                   -     B         
            37.18  1:18.88
  13.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       1:19.33                 333              + 8.57             1:18.94                 99%                   -     B         
            38.62  1:19.33
  14.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     1:19.67                 329              + 8.91             1:18.98                 98%                   -     B         
            38.35  1:19.67
  15.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 1:19.91                 326              + 9.15             1:17.82                 95%                   -     B         
            38.25  1:19.91
  16.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     1:20.02                 325              + 9.26             1:20.79                102%                   -     B         
            38.35  1:20.02
  17.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.59                 318              + 9.83             1:18.55                 95%                   -     R         
            39.96  1:20.59
  18.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       1:20.94                 314             + 10.18             1:21.45                101%                   -     R         
            39.19  1:20.94
  19.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:21.84                 304             + 11.08             1:20.45                 97%                   -               
            38.95  1:21.84
  20.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       1:21.89                 303             + 11.13             1:20.97                 98%                   -               
            39.07  1:21.89
  21.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana             1:22.17                 300             + 11.41             1:22.72                101%                   -               
            39.63  1:22.17
  22.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:22.28                 299             + 11.52             1:22.06                 99%                   -               
            38.77  1:22.28
  23.     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                         1:23.35                 287             + 12.59             1:33.34                125%                   -               
            40.14  1:23.35
  24.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                     1:23.44                 286             + 12.68             1:22.56                 98%                   -               
            40.55  1:23.44
  25.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 1:23.83                 282             + 13.07             1:22.33                 96%                   -               
            40.33  1:23.83
  26.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                         1:25.53                 266             + 14.77             1:29.75                110%                   -               
            41.46  1:25.53
  27.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.82                 263             + 15.06             1:28.09                105%                   -               
            42.21  1:25.82
  28.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:26.31                 259             + 15.55             1:25.92                 99%                   -               
            42.03  1:26.31
  29.     PETRIČ, Manca            05                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.65                 256             + 15.89             1:27.53                102%                   -               
            42.09  1:26.65
  30.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       1:27.07                 252             + 16.31             1:34.65                118%                   -               
            41.96  1:27.07
  31.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.61                 239             + 17.85             1:31.79                107%                   -               
            42.19  1:28.61
  32.     SHEVCHENKO, Ana          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.86                 237             + 18.10             1:31.42                106%                   -               
            43.22  1:28.86
  33.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  1:28.96                 236             + 18.20             1:30.70                104%                   -               
            43.48  1:28.96
  34.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                       1:29.43                 232             + 18.67             1:31.99                106%                   -               
            43.46  1:29.43
  35.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                1:32.93                 207             + 22.17             1:36.55                108%                   -               
            44.70  1:32.93
  36.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                       1:32.95                 207             + 22.19             1:33.60                101%                   -               
            44.84  1:32.95
  37.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:33.68                 202             + 22.92                  NT                   -                   -               
            45.44  1:33.68
  38.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.72                 196             + 23.96             1:38.36                108%                   -               
            46.35  1:34.72
  39.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     1:36.77                 183             + 26.01             1:36.95                100%                   -               
            45.85  1:36.77
  40.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                1:38.49                 174             + 27.73             1:41.47                106%                   -               
            45.44  1:38.49
  41.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan             1:38.78                 172             + 28.02             1:34.22                 91%                   -               
            47.32  1:38.78
  42.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:39.67                 168             + 28.91             1:32.98                 87%                   -               
            47.18  1:39.67
  43.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    1:39.99                 166             + 29.23             1:37.86                 96%                   -               
            48.71  1:39.99
  44.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                1:43.42                 150             + 32.66             1:47.37                108%                   -               
            50.11  1:43.42
  45.     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                1:43.65                 149             + 32.89             1:45.43                103%                   -               
            48.92  1:43.65
  46.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:44.68                 145             + 33.92             1:46.31                103%                   -               
            51.60  1:44.68
  DSQ     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                                                         + 10.94             1:21.38                   -                   -               
        SW 6.4 - 
            39.32  1:21.70
  DSQ     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                                                                 + 35.58             1:40.34                   -                   -               
        SW 6.5 - 
            51.38  1:46.34
  DSQ     RIBAŠ, Pavlina           05                       PK Biser Piran                                                           + 37.21                  NT                   -                   -               
        SW 6.4 - 
            49.78  1:47.97


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:02.76  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  1:13.82                 414                                 1:14.01                101%                   -     A         
            35.27  1:13.82
   2.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.40                 373              + 2.58             1:18.32                105%                   -     A         
            36.81  1:16.40
   3.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:16.92                 366              + 3.10             1:16.16                 98%                   -     A         
            37.39  1:16.92
   4.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.12                 349              + 4.30             1:17.21                 98%                   -     B         
            37.39  1:18.12
   5.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.36                 346              + 4.54             1:20.14                105%                   -     B         
            38.16  1:18.36
   6.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     1:19.67                 329              + 5.85             1:18.98                 98%                   -     B         
            38.35  1:19.67
   7.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 1:19.91                 326              + 6.09             1:17.82                 95%                   -     B         
            38.25  1:19.91
   8.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     1:20.02                 325              + 6.20             1:20.79                102%                   -     B         
            38.35  1:20.02
   9.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.59                 318              + 6.77             1:18.55                 95%                   -     R         
            39.96  1:20.59
  10.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       1:20.94                 314              + 7.12             1:21.45                101%                   -     R         
            39.19  1:20.94
  11.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:21.84                 304              + 8.02             1:20.45                 97%                   -               
            38.95  1:21.84
  12.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana             1:22.17                 300              + 8.35             1:22.72                101%                   -               
            39.63  1:22.17
  13.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:22.28                 299              + 8.46             1:22.06                 99%                   -               
            38.77  1:22.28
  14.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                     1:23.44                 286              + 9.62             1:22.56                 98%                   -               
            40.55  1:23.44
  15.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 1:23.83                 282             + 10.01             1:22.33                 96%                   -               
            40.33  1:23.83
  16.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                         1:25.53                 266             + 11.71             1:29.75                110%                   -               
            41.46  1:25.53
  17.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.82                 263             + 12.00             1:28.09                105%                   -               
            42.21  1:25.82
  18.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:26.31                 259             + 12.49             1:25.92                 99%                   -               
            42.03  1:26.31
  19.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       1:27.07                 252             + 13.25             1:34.65                118%                   -               
            41.96  1:27.07
  20.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.61                 239             + 14.79             1:31.79                107%                   -               
            42.19  1:28.61
  21.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  1:28.96                 236             + 15.14             1:30.70                104%                   -               
            43.48  1:28.96
  22.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                1:32.93                 207             + 19.11             1:36.55                108%                   -               
            44.70  1:32.93
  23.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                       1:32.95                 207             + 19.13             1:33.60                101%                   -               
            44.84  1:32.95
  24.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:33.68                 202             + 19.86                  NT                   -                   -               
            45.44  1:33.68
  25.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.72                 196             + 20.90             1:38.36                108%                   -               
            46.35  1:34.72
  26.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     1:36.77                 183             + 22.95             1:36.95                100%                   -               
            45.85  1:36.77
  27.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                1:38.49                 174             + 24.67             1:41.47                106%                   -               
            45.44  1:38.49
  28.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan             1:38.78                 172             + 24.96             1:34.22                 91%                   -               
            47.32  1:38.78
  29.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:39.67                 168             + 25.85             1:32.98                 87%                   -               
            47.18  1:39.67
  30.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    1:39.99                 166             + 26.17             1:37.86                 96%                   -               
            48.71  1:39.99
  31.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                1:43.42                 150             + 29.60             1:47.37                108%                   -               
            50.11  1:43.42
  32.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:44.68                 145             + 30.86             1:46.31                103%                   -               
            51.60  1:44.68
  DSQ     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                                                          + 7.88             1:21.38                   -                   -               
        SW 6.4 - 
            39.32  1:21.70
  DSQ     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                                                                 + 32.52             1:40.34                   -                   -               
        SW 6.5 - 
            51.38  1:46.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                           Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:09.65  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               2:25.13                 431                                      NT                   -                   -     A         
            31.51  1:07.94  1:51.27  2:25.13
   2.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:25.23                 430              + 0.10             2:24.29                 99%                   -     A         
            32.47  1:08.79  1:50.25  2:25.23
   3.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:26.04                 423              + 0.91             2:21.20                 93%                   -     A         
            31.58  1:10.21  1:50.55  2:26.04
   4.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       2:26.93                 415              + 1.80             2:26.65                100%                   -     A         
            32.14  1:09.37  1:51.00  2:26.93
   5.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                     2:27.51                 410              + 2.38             2:45.88                126%                   -     A         
            29.34  1:08.12  1:52.29  2:27.51
   6.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     2:27.98                 406              + 2.85             2:30.27                103%                   -     A         
            34.85  1:15.10  1:54.55  2:27.98
   7.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 2:30.37                 387              + 5.24                  NT                   -                   -     A         
            32.24  1:09.81  1:53.51  2:30.37
   8.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:31.65                 377              + 6.52             2:36.54                107%                   -     A         
            34.21  1:11.55  1:57.95  2:31.65
   9.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    2:34.68                 356              + 9.55             2:37.91                104%                   -     B         
            31.14  1:12.45  1:59.22  2:34.68
  10.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     2:35.88                 347             + 10.75             2:43.15                110%                   -     B         
            34.67  1:16.24  2:00.16  2:35.88
  11.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:36.87                 341             + 11.74                  NT                   -                   -     B         
            31.71  1:12.04  2:00.24  2:36.87
  12.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  2:36.94                 340             + 11.81             2:38.32                102%                   -     B         
            35.71  1:15.94  2:00.87  2:36.94
  13.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     2:37.33                 338             + 12.20             2:56.60                126%                   -     B         
            35.28  1:14.79  2:00.32  2:37.33
  14.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 2:38.69                 329             + 13.56                  NT                   -                   -     B         
            35.35  1:15.13  2:00.63  2:38.69
  15.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        2:39.84                 322             + 14.71                  NT                   -                   -     B         
            35.29  1:16.86  2:05.09  2:39.84
  16.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    2:41.13                 314             + 16.00             2:44.33                104%                   -     B         
            35.57  1:18.63  2:05.44  2:41.13
  17.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        2:41.33                 313             + 16.20             2:47.37                108%                   -     R         
            36.11  1:16.55  2:04.95  2:41.33
  18.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 2:41.50                 312             + 16.37                  NT                   -                   -     R         
            35.52  1:16.49  2:06.55  2:41.50
  19.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 2:41.67                 311             + 16.54             2:44.40                103%                   -               
            34.98  1:15.78  2:03.84  2:41.67
  20.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       2:43.57                 301             + 18.44             2:41.92                 98%                   -               
            35.72  1:18.04  2:07.52  2:43.57
  21.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        2:54.35                 248             + 29.22                  NT                   -                   -               
            40.83  1:27.04  2:14.99  2:54.35
  22.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 2:59.74                 226             + 34.61                  NT                   -                   -               
            40.28  1:26.63  2:17.98  2:59.74
  23.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 3:00.51                 224             + 35.38             3:05.61                106%                   -               
            40.81  1:25.39  2:20.08  3:00.51
  24.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             3:05.61                 206             + 40.48             3:18.31                114%                   -               
            43.97  1:32.27  2:24.51  3:05.61
  25.     FILIPČIČ, Yanic          04                       PK Biser Piran                   3:07.57                 199             + 42.44                  NT                   -                   -               
            37.02  1:30.98  2:23.50  3:07.57
  26.     VUNIČ, Alan              04                       PK Branik Maribor                3:09.28                 194             + 44.15                  NT                   -                   -               
            40.38  1:31.15  2:25.13  3:09.28
  27.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       3:10.64                 190             + 45.51             3:13.25                103%                   -               
            42.89  1:31.13  2:25.62  3:10.64
  DSQ     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 10.59             2:35.09                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            34.78  1:14.63  2:00.50  2:35.72
  DSQ     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                                                                + 18.98             2:49.02                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            37.82  1:17.74  2:07.96  2:44.11


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Mešano/Medley                                                                 13 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:09.65  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:26.04                 423                                 2:21.20                 93%                   -     A         
            31.58  1:10.21  1:50.55  2:26.04
   2.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     2:35.88                 347              + 9.84             2:43.15                110%                   -     B         
            34.67  1:16.24  2:00.16  2:35.88
   3.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  2:36.94                 340             + 10.90             2:38.32                102%                   -     B         
            35.71  1:15.94  2:00.87  2:36.94
   4.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    2:41.13                 314             + 15.09             2:44.33                104%                   -     B         
            35.57  1:18.63  2:05.44  2:41.13
   5.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        2:41.33                 313             + 15.29             2:47.37                108%                   -     R         
            36.11  1:16.55  2:04.95  2:41.33
   6.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 2:41.50                 312             + 15.46                  NT                   -                   -     R         
            35.52  1:16.49  2:06.55  2:41.50
   7.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 2:41.67                 311             + 15.63             2:44.40                103%                   -               
            34.98  1:15.78  2:03.84  2:41.67
   8.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       2:43.57                 301             + 17.53             2:41.92                 98%                   -               
            35.72  1:18.04  2:07.52  2:43.57
   9.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        2:54.35                 248             + 28.31                  NT                   -                   -               
            40.83  1:27.04  2:14.99  2:54.35
  10.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 2:59.74                 226             + 33.70                  NT                   -                   -               
            40.28  1:26.63  2:17.98  2:59.74
  11.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 3:00.51                 224             + 34.47             3:05.61                106%                   -               
            40.81  1:25.39  2:20.08  3:00.51
  12.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             3:05.61                 206             + 39.57             3:18.31                114%                   -               
            43.97  1:32.27  2:24.51  3:05.61
  13.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       3:10.64                 190             + 44.60             3:13.25                103%                   -               
            42.89  1:31.13  2:25.62  3:10.64
  DSQ     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan                                                      + 9.68             2:35.09                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            34.78  1:14.63  2:00.50  2:35.72
  DSQ     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                                                                + 18.07             2:49.02                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            37.82  1:17.74  2:07.96  2:44.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                         Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:16.70  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:32.34                 511                                 2:32.45                100%                   -     A         
            33.37  1:12.34  1:58.20  2:32.34
   2.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 2:42.19                 424              + 9.85             2:42.49                100%                   -     A         
            35.37  1:17.61  2:03.45  2:42.19
   3.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     2:43.58                 413             + 11.24             2:46.48                104%                   -     A         
            34.56  1:16.77  2:05.09  2:43.58
   4.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:43.81                 411             + 11.47             2:45.70                102%                   -     A         
            33.67  1:16.45  2:05.61  2:43.81
   5.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        2:46.59                 391             + 14.25             2:50.60                105%                   -     A         
            37.08  1:18.99  2:09.24  2:46.59
   6.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:49.55                 371             + 17.21             2:55.49                107%                   -     A         
            37.84  1:22.42  2:10.47  2:49.55
   7.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        2:50.31                 366             + 17.97             3:04.49                117%                   -     A         
            38.38  1:21.78  2:11.99  2:50.31
   8.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             2:50.55                 364             + 18.21             2:56.28                107%                   -     A         
            36.89  1:19.95  2:11.73  2:50.55
   9.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             2:51.28                 360             + 18.94                  NT                   -                   -     B         
            37.51  1:18.88  2:11.62  2:51.28
  10.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:51.34                 359             + 19.00             2:50.64                 99%                   -     B         
            37.16  1:22.52  2:10.60  2:51.34
  11.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       2:52.87                 350             + 20.53             2:56.17                104%                   -     B         
            36.53  1:22.28  2:14.20  2:52.87
  12.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             2:53.17                 348             + 20.83                  NT                   -                   -     B         
            38.01  1:21.78  2:11.29  2:53.17
  13.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    2:53.29                 347             + 20.95             2:56.79                104%                   -     B         
            37.39  1:23.63  2:13.38  2:53.29
  14.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         2:53.85                 344             + 21.51                  NT                   -                   -     B         
            42.72  1:27.00  2:14.51  2:53.85
  15.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:55.81                 333             + 23.47                  NT                   -                   -     B         
            40.22  1:24.04  2:15.65  2:55.81
  16.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                2:55.95                 332             + 23.61                  NT                   -                   -     B         
            40.30  1:26.74  2:17.20  2:55.95
  17.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             2:56.15                 331             + 23.81                  NT                   -                   -     R         
            39.41  1:22.66  2:17.17  2:56.15
  18.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     2:56.36                 329             + 24.02             2:57.52                101%                   -     R         
            40.39  1:27.05  2:18.30  2:56.36
  19.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     3:00.96                 305             + 28.62             3:01.58                101%                   -               
            37.95  1:24.36  2:16.92  3:00.96
  20.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  3:01.53                 302             + 29.19             3:07.07                106%                   -               
            43.17  1:30.34  2:22.03  3:01.53
  21.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:02.34                 298             + 30.00                  NT                   -                   -               
            41.12  1:25.34  2:21.13  3:02.34
  22.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:04.44                 288             + 32.10                  NT                   -                   -               
            42.46  1:28.72  2:20.44  3:04.44
  23.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       3:09.82                 264             + 37.48             3:08.82                 99%                   -               
            45.50  1:32.62  2:25.16  3:09.82
  24.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                3:12.00                 255             + 39.66                  NT                   -                   -               
            42.38  1:34.51  2:26.53  3:12.00
  25.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan             3:15.21                 243             + 42.87                  NT                   -                   -               
            46.33  1:35.36  2:30.01  3:15.21
  DSQ     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                                                               + 46.11                  NT                   -                   -               
        SW 9.4 - 
            43.79  1:32.77  2:30.40  3:18.45
  DNS     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                 12 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:16.70  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:43.81                 411                                 2:45.70                102%                   -     A         
            33.67  1:16.45  2:05.61  2:43.81
   2.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        2:50.31                 366              + 6.50             3:04.49                117%                   -     A         
            38.38  1:21.78  2:11.99  2:50.31
   3.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             2:50.55                 364              + 6.74             2:56.28                107%                   -     A         
            36.89  1:19.95  2:11.73  2:50.55
   4.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:51.34                 359              + 7.53             2:50.64                 99%                   -     B         
            37.16  1:22.52  2:10.60  2:51.34
   5.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             2:53.17                 348              + 9.36                  NT                   -                   -     B         
            38.01  1:21.78  2:11.29  2:53.17
   6.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    2:53.29                 347              + 9.48             2:56.79                104%                   -     B         
            37.39  1:23.63  2:13.38  2:53.29
   7.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         2:53.85                 344             + 10.04                  NT                   -                   -     B         
            42.72  1:27.00  2:14.51  2:53.85
   8.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                2:55.95                 332             + 12.14                  NT                   -                   -     B         
            40.30  1:26.74  2:17.20  2:55.95
   9.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             2:56.15                 331             + 12.34                  NT                   -                   -     R         
            39.41  1:22.66  2:17.17  2:56.15
  10.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     2:56.36                 329             + 12.55             2:57.52                101%                   -     R         
            40.39  1:27.05  2:18.30  2:56.36
  11.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     3:00.96                 305             + 17.15             3:01.58                101%                   -               
            37.95  1:24.36  2:16.92  3:00.96
  12.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  3:01.53                 302             + 17.72             3:07.07                106%                   -               
            43.17  1:30.34  2:22.03  3:01.53
  13.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:02.34                 298             + 18.53                  NT                   -                   -               
            41.12  1:25.34  2:21.13  3:02.34
  14.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:04.44                 288             + 20.63                  NT                   -                   -               
            42.46  1:28.72  2:20.44  3:04.44
  15.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       3:09.82                 264             + 26.01             3:08.82                 99%                   -               
            45.50  1:32.62  2:25.16  3:09.82
  16.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan             3:15.21                 243             + 31.40                  NT                   -                   -               
            46.33  1:35.36  2:30.01  3:15.21
  DNS     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                               M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                             Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  GODEC, Jernej                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                  2000
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  28.29                 457                                   29.12                106%                   -     A         
   2.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan               28.82                 432              + 0.53               29.08                102%                   -     A         
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               29.05                 422              + 0.76               28.07                 93%                   -     A         
   4.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                     29.36                 409              + 1.07               30.47                108%                   -     A         
   5.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                       29.45                 405              + 1.16               29.54                101%                   -     A         
   6.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                           30.26                 373              + 1.97               30.72                103%                   -     A         
   7.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                  30.88                 351              + 2.59               30.99                101%                   -     A         
   8.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                   31.04                 346              + 2.75               31.88                105%                   -     A         
   9.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana               31.12                 343              + 2.83               31.41                102%                   -     B         
  10.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                      31.24                 339              + 2.95               32.26                107%                   -     B         
  11.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan               31.27                 338              + 2.98               32.69                109%                   -     B         
  12.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                         31.36                 335              + 3.07               32.46                107%                   -     B         
  13.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                  31.38                 335              + 3.09               32.30                106%                   -     B         
  14.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan               31.49                 331              + 3.20               32.09                104%                   -     B         
  15.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                         31.57                 329              + 3.28               32.74                108%                   -     B         
  16.     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                       31.62                 327              + 3.33               32.22                104%                   -     B         
  17.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    31.79                 322              + 3.50               31.12                 96%                   -     R         
  18.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                  31.88                 319              + 3.59               32.35                103%                   -     R         
  19.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                          32.04                 314              + 3.75               32.94                106%                   -               
  20.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                       32.42                 304              + 4.13               32.49                100%                   -               
  21.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                         32.69                 296              + 4.40               34.27                110%                   -               
  22.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana               32.80                 293              + 4.51               34.02                108%                   -               
  23.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana               33.00                 288              + 4.71               32.52                 97%                   -               
  24.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                   33.75                 269              + 5.46               33.62                 99%                   -               
  25.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  34.07                 261              + 5.78               37.08                118%                   -               
  26.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana               34.18                 259              + 5.89               36.13                112%                   -               
  27.     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                  34.29                 256              + 6.00               35.18                105%                   -               
  28.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                       34.47                 252              + 6.18               33.75                 96%                   -               
          SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                         34.47                 252              + 6.18               35.59                107%                   -               
  30.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                         34.60                 250              + 6.31               35.31                104%                   -               
  31.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                         34.74                 247              + 6.45               35.82                106%                   -               
  32.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   34.93                 243              + 6.64               35.83                105%                   -               
  33.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         35.16                 238              + 6.87               35.94                104%                   -               
  34.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan               35.47                 232              + 7.18               37.54                112%                   -               
  35.     BLAGUS BASARIĆ,          04                       PK Ljubljana                       35.60                 229              + 7.31               34.77                 95%                   -               
  36.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                      35.70                 227              + 7.41               37.87                113%                   -               
  37.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                         35.94                 223              + 7.65               35.04                 95%                   -               
  38.     KOČEVAR, Nik             04                       PK Neptun Celje                    36.23                 217              + 7.94               36.81                103%                   -               
  39.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                   36.25                 217              + 7.96               37.51                107%                   -               
  40.     PIRTOVŠEK, Svit          04                       PK Ilirija Ljubljana               36.52                 212              + 8.23               39.79                119%                   -               
  41.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                         36.68                 209              + 8.39               37.87                107%                   -               
  42.     MISLEJ, Manuel           04                       PK Ajdovščina                      36.76                 208              + 8.47               40.29                120%                   -               
  43.     ŠIŠKO, Tomaž             04                       PK Ljubljana                       36.83                 207              + 8.54               36.84                100%                   -               
  44.     FILIPČIČ, Yanic          04                       PK Biser Piran                     37.23                 200              + 8.94               37.99                104%                   -               
  45.     HOJNIK, Črtomir          04                       PK Branik Maribor                  37.27                 200              + 8.98               37.25                100%                   -               
  46.     ZORKO, Maj               04                       PK Celulozar Krško                 37.46                 197              + 9.17               36.14                 93%                   -               
  47.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                   38.11                 187              + 9.82               40.97                116%                   -               
  48.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan               38.43                 182             + 10.14               39.91                108%                   -               
  49.     KOŠUTA, Ruben            04                       PK Olimpija Ljubljan               38.52                 181             + 10.23               39.79                107%                   -               
  50.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                  39.80                 164             + 11.51               53.85                183%                   -               
  51.     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                  39.97                 162             + 11.68               38.49                 93%                   -               
  52.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana               41.45                 145             + 13.16               41.19                 99%                   -               
  53.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                         41.54                 144             + 13.25               42.42                104%                   -               
  54.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                  41.83                 141             + 13.54               44.20                112%                   -               
  55.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                      42.29                 136             + 14.00                  NT                   -                   -               
  56.     BAUK, Urban              04                       ŠD Riba Ljubljana                  43.53                 125             + 15.24               47.84                121%                   -               
  57.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                  43.90                 122             + 15.61               44.49                103%                   -               
  58.     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                  49.02                  87             + 20.73               49.28                101%                   -               
  59.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana               49.65                  84             + 21.36               51.88                109%                   -               
  60.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                      51.23                  77             + 22.94               52.45                105%                   -               
  61.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                      52.40                  72             + 24.11               52.84                102%                   -               
  62.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                          54.78                  63             + 26.49               46.87                 73%                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                               M/M, 50m Delfin/Fly                                                                   13 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  GODEC, Jernej                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                  2000
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                         31.36                 335                                   32.46                107%                   -     B         
   2.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    31.79                 322              + 0.43               31.12                 96%                   -     R         
   3.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                  31.88                 319              + 0.52               32.35                103%                   -     R         
   4.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                          32.04                 314              + 0.68               32.94                106%                   -               
   5.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                         32.69                 296              + 1.33               34.27                110%                   -               
   6.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana               32.80                 293              + 1.44               34.02                108%                   -               
   7.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                   33.75                 269              + 2.39               33.62                 99%                   -               
   8.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  34.07                 261              + 2.71               37.08                118%                   -               
   9.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana               34.18                 259              + 2.82               36.13                112%                   -               
  10.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                       34.47                 252              + 3.11               33.75                 96%                   -               
  11.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                         34.60                 250              + 3.24               35.31                104%                   -               
  12.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   34.93                 243              + 3.57               35.83                105%                   -               
  13.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         35.16                 238              + 3.80               35.94                104%                   -               
  14.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                   36.25                 217              + 4.89               37.51                107%                   -               
  15.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                         36.68                 209              + 5.32               37.87                107%                   -               
  16.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan               38.43                 182              + 7.07               39.91                108%                   -               
  17.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                  39.80                 164              + 8.44               53.85                183%                   -               
  18.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana               41.45                 145             + 10.09               41.19                 99%                   -               
  19.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                      42.29                 136             + 10.93                  NT                   -                   -               
  20.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana               49.65                  84             + 18.29               51.88                109%                   -               
  21.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                      51.23                  77             + 19.87               52.45                105%                   -               
  22.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                      52.40                  72             + 21.04               52.84                102%                   -               
  23.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                          54.78                  63             + 23.42               46.87                 73%                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                              Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                                           Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  28.34  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                  2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                      31.46                 465                                   33.01                110%                   -     A         
   2.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                       33.21                 395              + 1.75               32.97                 99%                   -     A         
   3.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                         33.39                 389              + 1.93               34.12                104%                   -     A         
   4.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni               33.42                 388              + 1.96               32.48                 94%                   -     A         
   5.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                   33.58                 382              + 2.12               33.93                102%                   -     A         
   6.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   33.60                 382              + 2.14               34.86                108%                   -     A         
   7.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      35.11                 334              + 3.65               33.38                 90%                   -     A         
   8.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan               35.13                 334              + 3.67               36.75                109%                   -     A         
   9.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana               35.23                 331              + 3.77               34.54                 96%                   -     B         
          BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                       35.23                 331              + 3.77               35.81                103%                   -     B         
  11.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                         35.27                 330              + 3.81               35.46                101%                   -     B         
  12.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                           35.34                 328              + 3.88               36.63                107%                   -     B         
          ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan               35.34                 328              + 3.88               35.35                100%                   -     B         
  14.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                      35.47                 324              + 4.01               36.05                103%                   -     B         
  15.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                       35.99                 310              + 4.53               35.83                 99%                   -     B         
  16.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      36.13                 307              + 4.67                  NT                   -                   -     B         
  17.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                   36.25                 304              + 4.79               36.59                102%                   -     R         
  18.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana               36.29                 303              + 4.83               36.43                101%                   -     R         
  19.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                         36.31                 302              + 4.85               37.02                104%                   -               
  20.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                         36.64                 294              + 5.18               39.43                116%                   -               
  21.     CVIBOŠEK, Eva            05                       PK Neptun Celje                    36.68                 293              + 5.22               40.40                121%                   -               
  22.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       37.00                 286              + 5.54               36.96                100%                   -               
  23.     PETRIČ, Manca            05                       PK Olimpija Ljubljan               37.84                 267              + 6.38               40.57                115%                   -               
  24.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   38.05                 263              + 6.59               39.90                110%                   -               
  25.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                    38.79                 248              + 7.33               42.00                117%                   -               
  26.     FRELIH UHELJ, S          05                       PK Biser Piran                     38.81                 247              + 7.35               40.44                109%                   -               
  27.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                   38.83                 247              + 7.37               39.08                101%                   -               
  28.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    38.96                 245              + 7.50               39.69                104%                   -               
  29.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                         39.24                 239              + 7.78               39.99                104%                   -               
  30.     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                           39.45                 236              + 7.99                  NT                   -                   -               
  31.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan               39.94                 227              + 8.48               40.44                103%                   -               
  32.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                  40.04                 225              + 8.58               40.45                102%                   -               
  33.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško                 40.95                 211              + 9.49                  NT                   -                   -               
  34.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden               41.29                 205              + 9.83               42.37                105%                   -               
  35.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                   41.71                 199             + 10.25               44.02                111%                   -               
  36.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana               42.22                 192             + 10.76               40.06                 90%                   -               
  37.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                  43.20                 179             + 11.74                  NT                   -                   -               
  38.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                         43.35                 177             + 11.89               48.64                126%                   -               
  39.     SHEVCHENKO, Ana          05                       PK Ilirija Ljubljana               44.07                 169             + 12.61               45.61                107%                   -               
  40.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana               44.39                 165             + 12.93               43.68                 97%                   -               
  41.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   44.58                 163             + 13.12                  NT                   -                   -               
  42.     LEVIČ, Niki              06                       PK Ilirija Ljubljana               47.12                 138             + 15.66               47.89                103%                   -               
  43.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                  50.81                 110             + 19.35               47.38                 87%                   -               
  44.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                           51.86                 103             + 20.40               45.43                 77%                   -               
  DSQ     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 5.80               41.64                   -                   -               
        SW 8.1 - 
  DSQ     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                                                               + 19.21               49.79                   -                   -               
        SW 8.2 - 
  DNS     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                              Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                   12 let in mlajši/AG and younger
2.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  28.34  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                  2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                   33.58                 382                                   33.93                102%                   -     A         
   2.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   33.60                 382              + 0.02               34.86                108%                   -     A         
   3.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan               35.13                 334              + 1.55               36.75                109%                   -     A         
   4.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana               35.23                 331              + 1.65               34.54                 96%                   -     B         
          BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                       35.23                 331              + 1.65               35.81                103%                   -     B         
   6.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan               35.34                 328              + 1.76               35.35                100%                   -     B         
   7.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                      35.47                 324              + 1.89               36.05                103%                   -     B         
   8.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                       35.99                 310              + 2.41               35.83                 99%                   -     B         
   9.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      36.13                 307              + 2.55                  NT                   -                   -     B         
  10.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana               36.29                 303              + 2.71               36.43                101%                   -     R         
  11.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                         36.64                 294              + 3.06               39.43                116%                   -               
  12.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       37.00                 286              + 3.42               36.96                100%                   -               
  13.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   38.05                 263              + 4.47               39.90                110%                   -               
  14.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                   38.83                 247              + 5.25               39.08                101%                   -               
  15.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    38.96                 245              + 5.38               39.69                104%                   -               
  16.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                         39.24                 239              + 5.66               39.99                104%                   -               
  17.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan               39.94                 227              + 6.36               40.44                103%                   -               
  18.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                  40.04                 225              + 6.46               40.45                102%                   -               
  19.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško                 40.95                 211              + 7.37                  NT                   -                   -               
  20.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                   41.71                 199              + 8.13               44.02                111%                   -               
  21.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana               42.22                 192              + 8.64               40.06                 90%                   -               
  22.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                  43.20                 179              + 9.62                  NT                   -                   -               
  23.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana               44.39                 165             + 10.81               43.68                 97%                   -               
  24.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   44.58                 163             + 11.00                  NT                   -                   -               
  25.     LEVIČ, Niki              06                       PK Ilirija Ljubljana               47.12                 138             + 13.54               47.89                103%                   -               
  26.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                  50.81                 110             + 17.23               47.38                 87%                   -               
  27.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                           51.86                 103             + 18.28               45.43                 77%                   -               
  DSQ     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 3.68               41.64                   -                   -               
        SW 8.1 - 
  DNS     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                        Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                               12 - 14 let/AG
2.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (MIX dečk                                   PK Triglav Kranj                 2:08.37                 433                                 2:08.12                100%               20,00               
        JANHUBA, Jure, 04                                                                                      PAJNTAR, Rožle, 04
        ZUPAN, Neža, 05                                                                                        WAGGER, Ema, 05
            30.18  1:06.65  1:37.12  2:08.37

   2.     IL I. (MIX dečk                                   PK Ilirija Ljubljana             2:09.14                 426              + 0.77             2:12.04                105%               17,00               
        BABIČ, Maks, 04                                                                                        VERČ, Peter, 04
        PIRJEVEC, Reina, 05                                                                                    HAJDINJAK, Ana, 06
            31.23  1:08.09  1:36.31  2:09.14

   3.     GBR I. (MIX deč                                   PK Radovljica                    2:10.24                 415              + 1.87             2:19.50                115%               15,00               
        BIČEK, Zala Pia, 05                                                                                    POTOČNIK, Janez, 04
        MARČUN, Mojca, 06                                                                                      PETERNEL, Primož, 04
            34.79  1:12.57  1:43.32  2:10.24

   4.     OL I. (MIX dečk                                   PK Olimpija Ljubljan             2:10.35                 414              + 1.98             2:06.63                 94%               13,00               
        ARTIČ, Rea Tia, 06                                                                                     DJUKIĆ, Robert, 04
        ŠTIH, Matevž, 05                                                                                       ŽNIDARŠIČ, Uma, 06
            36.05  1:09.29  1:38.04  2:10.35

   5.     RR I. (MIX dečk                                   PK Ribnica                       2:11.54                 403              + 3.17             2:13.44                103%               12,00               
        LEVSTEK, Maja, 05                                                                                      TOPOLNIK, Klemen, 04
        ĆIROVIĆ, Filip, 04                                                                                     ĐUKIĆ, Dora, 06
            33.35  1:06.80  1:38.92  2:11.54

   6.     FR I. (MIX dečk                                   PK Fužinar Ravne                 2:14.36                 378              + 5.99             2:06.20                 88%               11,00               
        REMIC, Metka, 05                                                                                       KNEZ, Ožbej, 04
        PŠENIČNIK, Neli, 06                                                                                    PETRIČ, Lovro, 05
            33.68  1:14.38  1:45.38  2:14.36

   7.     LL II. (MIX deč                                   PK Ljubljana                     2:15.47                 369              + 7.10             2:13.84                 98%               10,00               
        KUNŠTIĆ, Lara, 05                                                                                      BOBIK, Timea, 06
        ABUTOVIČ, Filip, 05                                                                                    ZOGOVIČ, Dejan, 04
            37.23  1:14.38  1:48.52  2:15.47

   8.     OL II. (MIX deč                                   PK Olimpija Ljubljan             2:16.37                 361              + 8.00             2:09.37                 90%                9,00               
        RAJIĆ, Timon, 05                                                                                       ČERIN, Ema, 06
        NOVAK, Tinkara, 06                                                                                     ULAGA STERLE, Cene, 04
            33.21  1:13.21  1:48.88  2:16.37

   9.     NC I. (MIX dečk                                   PK Neptun Celje                  2:16.83                 358              + 8.46             2:13.30                 95%                8,00               
        PAKIŽ RUMPF, Izabela, 06                                                                               CVIBOŠEK, Eva, 05
        PEVEC, Gašper, 05                                                                                      JUG, Sebastjan, 05
            35.30  1:12.73  1:49.93  2:16.83

  10.     KK I. (MIX dečk                                   PK Koper                         2:19.24                 339             + 10.87             2:21.27                103%                7,00               
        PURGAR, Borut, 04                                                                                      RIHTER MEDOŠ, Mija, 05
        TORKAR RAŽMAN, Tomas, 04                                                                               KOVAČIČ, Gaja, 05
            34.04  1:12.75  1:46.81  2:19.24

  11.     KA I. (MIX dečk                                   PK Kamnik                        2:19.69                 336             + 11.32                  NT                   -                6,00               
        SLANA, Bor, 05                                                                                         PREBIL, Jakob, 05
        VEJNOVIČ, Taja, 06                                                                                     MAČEK SITAR, Marja, 05
            34.36  1:15.86  1:49.67  2:19.69

  12.     IL II. (MIX deč                                   PK Ilirija Ljubljana             2:19.70                 336             + 11.33                  NT                   -                5,00               
        AVRAMOVIČ, Lana, 06                                                                                    SNOJ, Jaka, 04
        LESTAN, Iza, 06                                                                                        POŽENEL, Tim, 05
            37.66  1:19.08  1:49.64  2:19.70

  13.     OL III. (MIX de                                   PK Olimpija Ljubljan             2:20.00                 334             + 11.63             2:25.36                108%                   -               
        PERŠE, Žiga, 05                                                                                        HAJDINJAK, Anin, 04
        OCEGUERA BATTELINO, Yona, 06                                                                           TAVZES CIRMAN, Ajda, 06
            33.08  1:15.83  1:47.90  2:20.00

  14.     VV I. (MIX dečk                                   PK Velenje                       2:20.35                 331             + 11.98             2:22.06                102%                3,00               
        RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik, 05                                                                            JOVAN, Ema, 05
        POBERŽNIK, Manca, 05                                                                                   AČIMOVIĆ, Luka, 05
            33.89  1:14.08  1:49.37  2:20.35

  15.     ZVK I. (MIX deč                                   KPD Zvezda Kranj                 2:20.58                 330             + 12.21                  NT                   -                2,00               
        ALJAŽ, Andraž, 05                                                                                      PERKO, Neja, 05
        ZALETEL, Lenart, 05                                                                                    MARGETA, Sara, 06
            34.62  1:09.61  1:45.13  2:20.58

  16.     LL III. (MIX de                                   PK Ljubljana                     2:21.89                 321             + 13.52             2:23.81                103%                1,00               
        NIKOLIČ KRIŠTOF, Rebeka, 06                                                                            PREDALIČ, Vanja, 06
        ŠARVARI, Balazs, 04                                                                                    PODBEVŠEK, Jure, 04
            37.97  1:15.46  1:52.37  2:21.89

  17.     TK II. (MIX deč                                   PK Triglav Kranj                 2:22.06                 320             + 13.69             2:14.67                 90%                   -               
        KLJUČANIN, Benjamin, 05                                                                                ŠILER KLEMENČIČ, Zoja, 06
        IVIČIČ, Aleš, 04                                                                                       DI LENARDO, Tara, 06
            35.01  1:11.29  1:48.06  2:22.06

  18.     RL II. (MIX deč                                   ŠD Riba Ljubljana                2:24.52                 303             + 16.15                  NT                   -                   -               
        BRATUN, Lovro, 04                                                                                      ŽAUCER, Kaja, 06
        TURK, Urban Albin, 04                                                                                  HRIBAR, Alma, 06
            33.75  1:12.20  1:51.02  2:24.52

  19.     VV II. (MIX deč                                   PK Velenje                       2:25.26                 299             + 16.89             2:26.10                101%                   -               
        NAVODNIK, Sara, 05                                                                                     PRINCL, Maj, 04
        KREPEL, Urban, 05                                                                                      PRINCL, Nina, 06
            36.91  1:15.35  1:52.37  2:25.26

  20.     GBR II. (MIX de                                   PK Radovljica                    2:26.40                 292             + 18.03                  NT                   -                   -               
        SMOLNIKAR, Tevž, 05                                                                                    GARTNER, Gia, 06
        FRELIH, Petra, 06                                                                                      DOLENC, Anže, 04
            37.83  1:18.41  1:56.34  2:26.40

  21.     BP I. (MIX dečk                                   PK Biser Piran                   2:27.36                 286             + 18.99             2:25.11                 97%                   -               
        TURK, Matic, 04                                                                                        FILIPČIČ, Yanick, 04
        FRELIH UHELJ, Sonča, 05                                                                                RIBAŠ, Pavlina, 05
            30.96  1:13.10  1:49.05  2:27.36

  22.     PDM I. (MIX deč                                   PD Maribor                       2:27.68                 284             + 19.31             2:28.32                101%                   -               
        PETEK, Danaja, 05                                                                                      MURAUS, Elinn, 05
        KLEPEC, Rok, 04                                                                                        FEKONJA, Sergej, 04
            41.69  1:23.10  2:00.15  2:27.68

  23.     BM II. (MIX deč                                   PK Branik Maribor                2:29.56                 274             + 21.19             2:18.18                 85%                   -               
        ŽVEGLER, Manca, 06                                                                                     VRTARIČ, Nik, 04
        BEZJAK, Nejc, 05                                                                                       ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija, 06
            43.58  1:22.04  1:52.50  2:29.56

  24.     VV III. (MIX de                                   PK Velenje                       2:32.39                 259             + 24.02                  NT                   -                   -               
        DOBNIK, Ana, 05                                                                                        VERDNIK, Vid, 04
        CAKOR, Aldin, 05                                                                                       GLAVNIK, Maruša, 06
            41.07  1:22.44  1:57.32  2:32.39

  25.     CER I. (MIX deč                                   PK Cerkno                        2:37.94                 232             + 29.57                  NT                   -                   -               
        PRIMOŽIČ, An, 05                                                                                       JEREB, Matic, 04
        FILIPIČ, Lara, 05                                                                                      LAHAJNAR, Tiana, 06
            35.56  1:20.44  1:58.91  2:37.94

  26.     KK II. (MIX deč                                   PK Koper                         2:44.11                 207             + 35.74                  NT                   -                   -               
        KAVRE, Jani, 04                                                                                        MIKLAVČIČ, Anastazija, 06
        MILOŠEVIĆ, Novak, 05                                                                                   PAJEK STARMAN, Aurora, 06
            44.26  1:29.38  2:09.55  2:44.11

  DSQ     LL I. (MIX dečk                                   PK Ljubljana                                                                                 2:06.44                   -                   -               
        SW 7.6 - 
        VRHOVAC, Laura, 06                                                                                     KOVAČ, Maša, 05
        PREDALIČ, Luka, 04                                                                                     NOVAK, Miha, 04
            36.08  1:08.82  1:41.13  2:07.43

  DSQ     BM I. (MIX dečk                                   PK Branik Maribor                                                         + 2.15             2:10.31                   -                   -               
        SW 10.11 - 
        ANGLEITNER SAGADIN, Laura, 05                                                                          BOREC, Jaka, 04
        PURGAJ, Urša, 05                                                                                       UDUČ, Miha, 04
            33.60  1:14.68  1:44.97  2:10.52

  DSQ     RL I. (MIX dečk                                   ŠD Riba Ljubljana                                                         + 8.85             2:19.19                   -                   -               
        SW 10.11 - 
        ENIKO, Lada, 05                                                                                        FURLAN ŠTULAR, Arne, 05
        GRUBAN POHAR, Puja, 06                                                                                 OSANA, Jakob Arne, 04
            38.38  1:18.83  1:51.19  2:17.22




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:05.36  JURAK, Gregor                                                                                         Split (CRO)                                                                  1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                4:22.69                 527                                 4:25.78                102%               20,00               
            28.90  1:00.52  1:33.36  2:06.70  2:40.30  3:14.40  3:48.84  4:22.69
   2.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     4:26.54                 504              + 3.85             4:32.58                105%               17,00               
            29.45  1:02.59  1:36.76  2:10.62  2:45.13  3:19.26  3:53.72  4:26.54
   3.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 4:30.96                 480              + 8.27             4:33.78                102%               15,00               
            30.09  1:03.99  1:38.00  2:12.26  2:46.64  3:21.30  3:56.51  4:30.96
   4.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             4:32.79                 471             + 10.10             4:30.96                 99%               13,00               
            30.01  1:04.09  1:38.56  2:13.64  2:48.46  3:23.94  3:58.61  4:32.79
   5.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                         4:33.69                 466             + 11.00             4:36.75                102%               12,00               
            29.89  1:03.19  1:38.43  2:12.74  2:47.46  3:22.74  3:58.16  4:33.69
   6.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       4:39.48                 438             + 16.79             4:44.89                104%               11,00               
            32.12  1:06.27  1:41.27  2:16.88  2:52.56  3:28.47  4:04.00  4:39.48
   7.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                   4:40.30                 434             + 17.61             4:37.63                 98%               10,00               
            30.60  1:05.51  1:41.10  2:17.78  2:54.29  3:30.06  4:07.10  4:40.30
   8.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       4:49.77                 392             + 27.08             4:44.74                 97%                9,00               
            30.52  1:03.88  1:39.81  2:17.39  2:55.37  3:33.58  4:12.65  4:49.77
Finale B
   9.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                4:43.62                 419             + 20.93             4:50.28                105%                8,00               
            31.26  1:07.24  1:43.99  2:20.73  2:57.47  3:33.99  4:10.18  4:43.62
  10.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                4:45.35                 411             + 22.66             4:48.47                102%                7,00               
            32.91  1:08.28  1:44.07  2:20.48  2:57.14  3:33.99  4:10.27  4:45.35
  11.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                     4:46.13                 408             + 23.44             4:45.59                100%                6,00               
            32.27  1:08.53  1:44.96  2:21.56  2:58.16  3:35.52  4:10.97  4:46.13
  12.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    4:46.30                 407             + 23.61             4:47.20                101%                5,00               
            31.86  1:08.37  1:44.84  2:21.55  2:58.34  3:35.00  4:12.18  4:46.30
  13.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        4:46.83                 405             + 24.14             4:45.38                 99%                4,00               
            33.22  1:09.63  1:45.98  2:22.71  2:59.17  3:35.95  4:12.29  4:46.83
  14.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         4:49.06                 395             + 26.37             4:48.98                100%                3,00               
            32.60  1:08.77  1:45.63  2:22.69  2:59.29  3:36.51  4:13.56  4:49.06
  15.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                        4:52.73                 381             + 30.04             4:49.89                 98%                2,00               
            31.85  1:07.87  1:44.67  2:22.37  3:00.71  3:38.92  4:16.60  4:52.73
  16.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     4:53.49                 378             + 30.80             4:54.24                101%                1,00               
            33.57  1:10.72  1:48.68  2:25.99  3:03.82  3:41.00  4:17.80  4:53.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                          Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:16.46  BEŽAN PETRIČ, Urša                                                                                    Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    4:42.59                 571                                 4:44.78                102%               20,00               
            32.39  1:07.11  1:42.11  2:18.66  2:54.57  3:31.56  4:08.02  4:42.59
   2.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    4:43.32                 567              + 0.73             4:47.86                103%               17,00               
            31.86  1:06.84  1:42.75  2:19.13  2:55.44  3:32.31  4:08.78  4:43.32
   3.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                4:45.95                 551              + 3.36             4:50.01                103%               15,00               
            32.66  1:08.50  1:44.09  2:20.49  2:56.99  3:33.48  4:10.23  4:45.95
   4.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         4:59.30                 481             + 16.71             5:03.74                103%               13,00               
            33.45  1:10.42  1:47.86  2:26.41  3:04.10  3:42.80  4:22.15  4:59.30
   5.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         4:59.88                 478             + 17.29             4:58.65                 99%               12,00               
            33.29  1:10.09  1:48.26  2:26.47  3:05.54  3:44.49  4:23.84  4:59.88
   6.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 5:03.58                 461             + 20.99             4:59.47                 97%               11,00               
            33.39  1:09.28  1:46.07  2:24.83  3:04.17  3:44.53  4:25.45  5:03.58
   7.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 5:04.75                 455             + 22.16             5:05.42                100%               10,00               
            34.12  1:12.57  1:51.40  2:30.90  3:10.01  3:49.52  4:28.94  5:04.75
   8.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    5:08.69                 438             + 26.10             5:05.15                 98%                9,00               
            34.73  1:12.54  1:51.39  2:30.08  3:09.88  3:49.67  4:29.24  5:08.69
Finale B
   9.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 4:57.41                 490             + 14.82             5:06.21                106%                8,00               
            34.11  1:12.14  1:50.35  2:28.72  3:07.01  3:44.95  4:22.61  4:57.41
  10.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     5:07.32                 444             + 24.73             5:06.13                 99%                7,00               
            33.89  1:12.62  1:51.62  2:30.37  3:09.25  3:48.84  4:28.49  5:07.32
  11.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       5:14.89                 413             + 32.30             5:11.49                 98%                6,00               
            35.65  1:15.13  1:55.27  2:36.05  3:15.83  3:56.50  4:36.58  5:14.89
  12.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       5:21.42                 388             + 38.83             5:22.42                101%                5,00               
            36.63  1:17.13  1:57.96  2:39.17  3:20.04  4:01.23  4:42.18  5:21.42
  13.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     5:21.87                 386             + 39.28             5:12.78                 94%                4,00               
            34.92  1:14.41  1:55.31  2:37.37  3:19.65  4:01.39  4:42.30  5:21.87
  14.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  5:26.47                 370             + 43.88             5:24.06                 99%                3,00               
            37.97  1:19.04  2:00.47  2:41.86  3:24.07  4:06.11  4:46.75  5:26.47
  15.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 5:30.21                 358             + 47.62             5:26.58                 98%                2,00               
            36.91  1:17.87  2:00.05  2:42.33  3:24.84  4:07.68  4:49.54  5:30.21
  16.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                5:39.06                 330             + 56.47             5:29.31                 94%                1,00               
            39.27  1:22.58  2:06.09  2:49.88  3:33.39  4:16.92  4:59.56  5:39.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prsno/Breast                                                                                            Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:24.58  MOŽE, Matija                                                                                          Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     2:31.07                 506                                 2:34.11                104%               20,00               
            34.85  1:13.93  1:52.67  2:31.07
   2.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:35.24                 466              + 4.17             2:39.19                105%               17,00               
            35.27  1:14.91  1:55.21  2:35.24
   3.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:36.51                 455              + 5.44             2:37.59                101%               15,00               
            35.53  1:15.37  1:56.03  2:36.51
   4.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       2:36.96                 451              + 5.89             2:39.38                103%               13,00               
            35.74  1:16.02  1:56.40  2:36.96
   5.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     2:46.62                 377             + 15.55             2:46.62                100%               12,00               
            38.02  1:20.47  2:04.11  2:46.62
   6.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  2:48.70                 363             + 17.63             2:47.45                 99%               11,00               
            39.06  1:22.67  2:06.08  2:48.70
   7.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 2:51.57                 345             + 20.50             2:49.62                 98%               10,00               
            39.37  1:24.03  2:08.09  2:51.57
   8.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       2:53.86                 332             + 22.79             2:53.68                100%                9,00               
            40.09  1:23.98  2:09.23  2:53.86
Finale B
   9.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 2:49.14                 361             + 18.07             2:53.71                105%                8,00               
            39.53  1:21.94  2:05.41  2:49.14
  10.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             2:55.79                 321             + 24.72             2:53.80                 98%                7,00               
            39.86  1:24.84  2:10.46  2:55.79
  11.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        2:58.41                 307             + 27.34             3:01.43                103%                6,00               
            40.48  1:25.72  2:12.37  2:58.41
  12.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                2:58.99                 304             + 27.92             2:59.98                101%                5,00               
            39.94  1:25.36  2:12.82  2:58.99
  13.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       2:59.99                 299             + 28.92             3:02.06                102%                4,00               
            40.90  1:27.23  2:13.77  2:59.99
  14.     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                3:01.38                 292             + 30.31             3:02.31                101%                3,00               
            40.62  1:27.47  2:14.53  3:01.38
  15.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         3:03.64                 282             + 32.57             2:57.45                 93%                2,00               
            41.36  1:28.27  2:15.64  3:03.64
  16.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             3:06.02                 271             + 34.95             3:02.91                 97%                1,00               
            41.68  1:28.30  2:16.01  3:06.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                                          Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:30.10  KLINAR, Anja                                                                                          Ljubljana                                                                    2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 2:51.92                 479                                 2:53.93                102%               20,00               
            39.12  1:22.68  2:07.43  2:51.92
   2.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:52.56                 474              + 0.64             2:57.73                106%               17,00               
            39.39  1:23.41  2:08.20  2:52.56
   3.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  2:58.77                 426              + 6.85             3:00.35                102%               15,00               
            40.84  1:26.20  2:12.63  2:58.77
   4.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    3:01.27                 409              + 9.35             3:03.03                102%               13,00               
            40.97  1:26.95  2:13.86  3:01.27
   5.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         3:02.78                 399             + 10.86             3:03.04                100%               12,00               
            42.01  1:29.16  2:17.53  3:02.78
   6.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    3:05.01                 384             + 13.09             3:05.17                100%               11,00               
            40.92  1:29.66  2:17.22  3:05.01
   7.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 3:06.10                 378             + 14.18             3:01.65                 95%               10,00               
            41.53  1:29.05  2:18.04  3:06.10
   8.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 3:07.23                 371             + 15.31             3:04.16                 97%                9,00               
            42.58  1:30.77  2:20.05  3:07.23
Finale B
   9.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 3:05.91                 379             + 13.99             3:05.32                 99%                8,00               
            43.25  1:31.66  2:19.44  3:05.91
  10.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                3:06.14                 377             + 14.22             3:08.03                102%                7,00               
            42.40  1:29.90  2:18.28  3:06.14
  11.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        3:07.43                 370             + 15.51             3:07.47                100%                6,00               
            43.59  1:31.83  2:20.50  3:07.43
  12.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       3:08.18                 365             + 16.26             3:06.12                 98%                5,00               
            41.85  1:28.89  2:18.47  3:08.18
  13.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       3:09.71                 356             + 17.79             3:11.13                102%                4,00               
            43.31  1:31.42  2:20.87  3:09.71
  14.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    3:09.93                 355             + 18.01             3:08.34                 98%                3,00               
            43.22  1:31.52  2:20.71  3:09.93
  15.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             3:12.13                 343             + 20.21             3:09.76                 98%                2,00               
            44.84  1:33.43  2:23.24  3:12.13
  16.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:15.27                 327             + 23.35             3:12.77                 97%                1,00               
            45.28  1:35.63  2:26.49  3:15.27



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    58.27  VOVK, Nace                                                                                            Zrenjanin (SRB)                                                              2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               1:02.81                 472                                 1:06.30                111%               20,00               
            30.45  1:02.81
   2.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 1:05.04                 425              + 2.23             1:05.05                100%               17,00               
            31.13  1:05.04
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:05.12                 423              + 2.31             1:07.65                108%               15,00               
            31.99  1:05.12
   4.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                  1:05.81                 410              + 3.00             1:09.14                110%               13,00               
            32.22  1:05.81
   5.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 1:06.36                 400              + 3.55             1:06.84                101%               12,00               
            32.64  1:06.36
   6.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:09.12                 354              + 6.31             1:09.76                102%               11,00               
            32.62  1:09.12
   7.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     1:10.59                 332              + 7.78             1:09.43                 97%               10,00               
            33.70  1:10.59
   8.     BRATUN, Lovro            04                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.61                 332              + 7.80             1:11.18                102%                9,00               
            34.43  1:10.61
Finale B
   9.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.30                 322              + 8.49             1:11.21                100%                8,00               
            34.79  1:11.30
  10.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:11.35                 322              + 8.54             1:12.68                104%                7,00               
            34.93  1:11.35
  11.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        1:11.46                 320              + 8.65             1:11.47                100%                6,00               
            35.07  1:11.46
  12.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.89                 302             + 10.08             1:13.61                102%                5,00               
            34.24  1:12.89
  13.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 1:14.09                 287             + 11.28             1:14.12                100%                4,00               
            35.98  1:14.09
  14.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               1:14.14                 287             + 11.33             1:15.37                103%                3,00               
            35.73  1:14.14
  15.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.98                 266             + 13.17             1:15.90                100%                2,00               
            36.74  1:15.98
  16.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:16.95                 256             + 14.14             1:16.18                 98%                1,00               
            37.34  1:16.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                          Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:02.76  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                       1:08.12                 527                                 1:10.76                108%               20,00               
            33.14  1:08.12
   2.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 1:11.63                 453              + 3.51             1:11.22                 99%               17,00               
            34.79  1:11.63
   3.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  1:13.71                 416              + 5.59             1:13.82                100%               15,00               
            36.19  1:13.71
   4.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.87                 413              + 5.75             1:16.40                107%               13,00               
            35.70  1:13.87
   5.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             1:15.55                 386              + 7.43             1:15.08                 99%               12,00               
            36.54  1:15.55
   6.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     1:16.42                 373              + 8.30             1:16.46                100%               11,00               
            36.50  1:16.42
   7.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 1:16.66                 369              + 8.54             1:15.72                 98%               10,00               
            36.91  1:16.66
   8.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:18.99                 338             + 10.87             1:16.92                 95%                9,00               
            37.77  1:18.99
Finale B
   9.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        1:16.61                 370              + 8.49             1:17.05                101%                8,00               
            37.00  1:16.61
  10.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.83                 353              + 9.71             1:18.36                101%                7,00               
            37.84  1:17.83
  11.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       1:18.06                 350              + 9.94             1:19.33                103%                6,00               
            38.07  1:18.06
  12.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.99                 338             + 10.87             1:18.12                 98%                5,00               
            38.62  1:18.99
  13.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 1:19.15                 336             + 11.03             1:19.91                102%                4,00               
            38.04  1:19.15
  14.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     1:19.67                 329             + 11.55             1:20.02                101%                3,00               
            38.57  1:19.67
  15.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     1:19.82                 327             + 11.70             1:19.67                100%                2,00               
            38.57  1:19.82
  16.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                    1:19.95                 326             + 11.83             1:18.88                 97%                1,00               
            37.61  1:19.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                           Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:09.65  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:18.33                 497                                 2:25.23                110%               20,00               
            31.18  1:06.83  1:47.02  2:18.33
   2.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       2:21.51                 464              + 3.18             2:26.93                108%               17,00               
            30.26  1:06.66  1:47.76  2:21.51
   3.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:22.22                 458              + 3.89             2:26.04                105%               15,00               
            31.07  1:09.39  1:48.67  2:22.22
   4.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               2:24.88                 433              + 6.55             2:25.13                100%               13,00               
            31.47  1:08.27  1:50.80  2:24.88
   5.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 2:25.37                 428              + 7.04             2:30.37                107%               12,00               
            31.73  1:08.87  1:49.95  2:25.37
   6.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                     2:27.99                 406              + 9.66             2:27.51                 99%               11,00               
            30.96  1:10.11  1:53.45  2:27.99
   7.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     2:28.43                 402             + 10.10             2:27.98                 99%               10,00               
            34.98  1:15.42  1:54.61  2:28.43
   8.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:33.58                 363             + 15.25             2:31.65                 98%                9,00               
            33.89  1:12.12  1:58.79  2:33.58
Finale B
   9.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:33.39                 365             + 15.06             2:36.87                105%                8,00               
            32.40  1:12.63  1:58.31  2:33.39
  10.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     2:34.33                 358             + 16.00             2:35.88                102%                7,00               
            34.35  1:15.37  1:58.80  2:34.33
  11.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 2:37.51                 337             + 19.18             2:38.69                102%                6,00               
            35.11  1:14.11  2:00.07  2:37.51
  12.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  2:37.58                 336             + 19.25             2:36.94                 99%                5,00               
            35.96  1:17.04  2:02.21  2:37.58
  13.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    2:40.01                 321             + 21.68             2:41.13                101%                4,00               
            35.43  1:17.60  2:04.40  2:40.01
  14.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    2:40.25                 320             + 21.92             2:34.68                 93%                3,00               
            33.04  1:15.66  2:03.28  2:40.25
  15.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        2:41.16                 314             + 22.83             2:39.84                 98%                2,00               
            35.86  1:18.04  2:06.37  2:41.16
  16.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     2:45.23                 292             + 26.90             2:37.33                 91%                1,00               
            36.78  1:17.75  2:06.16  2:45.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                         Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:16.70  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:31.34                 522                                 2:32.34                101%               20,00               
            33.54  1:12.46  1:57.95  2:31.34
   2.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 2:39.04                 449              + 7.70             2:42.19                104%               17,00               
            35.92  1:17.49  2:02.25  2:39.04
   3.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     2:40.61                 436              + 9.27             2:43.58                104%               15,00               
            34.60  1:16.80  2:04.09  2:40.61
   4.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        2:45.23                 401             + 13.89             2:46.59                102%               13,00               
            37.75  1:18.30  2:09.28  2:45.23
   5.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        2:45.24                 401             + 13.90             2:50.31                106%               12,00               
            37.54  1:18.80  2:08.30  2:45.24
   6.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:50.02                 368             + 18.68             2:49.55                 99%               11,00               
            38.77  1:24.70  2:11.58  2:50.02
   7.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             2:50.37                 365             + 19.03             2:50.55                100%               10,00               
            36.61  1:20.81  2:11.58  2:50.37
  DSQ     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                                                          + 9.50             2:43.81                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            34.38  1:15.63  2:03.74  2:40.84
Finale B
   9.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:48.14                 380             + 16.80             2:51.34                104%                8,00               
            38.03  1:21.51  2:10.16  2:48.14
  10.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       2:49.84                 369             + 18.50             2:52.87                104%                7,00               
            36.23  1:20.78  2:12.95  2:49.84
  11.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             2:50.15                 367             + 18.81             2:51.28                101%                6,00               
            36.38  1:17.32  2:09.64  2:50.15
  12.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             2:50.81                 363             + 19.47             2:53.17                103%                5,00               
            37.98  1:20.94  2:10.90  2:50.81
  13.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    2:53.76                 344             + 22.42             2:53.29                 99%                4,00               
            38.19  1:24.37  2:14.62  2:53.76
  14.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             2:56.41                 329             + 25.07             2:55.81                 99%                3,00               
            38.80  1:23.04  2:15.32  2:56.41
  15.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         2:57.99                 320             + 26.65             2:53.85                 95%                2,00               
            43.04  1:28.67  2:16.79  2:57.99
  16.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                3:02.56                 297             + 31.22             2:55.95                 93%                1,00               
            42.36  1:31.18  2:23.35  3:02.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                               M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                             Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  GODEC, Jernej                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                  2000
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  28.42                 451                                   28.29                 99%               20,00               
   2.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan               28.47                 448              + 0.05               28.82                102%               17,00               
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               28.55                 445              + 0.13               29.05                104%               15,00               
   4.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                       29.12                 419              + 0.70               29.45                102%               13,00               
   5.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                     29.39                 408              + 0.97               29.36                100%               12,00               
   6.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                           30.04                 382              + 1.62               30.26                101%               11,00               
   7.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                  30.94                 349              + 2.52               30.88                100%               10,00               
   8.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                   31.16                 342              + 2.74               31.04                 99%                9,00               
Finale B
   9.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                  31.26                 339              + 2.84               31.38                101%                8,00               
  10.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana               31.30                 337              + 2.88               31.12                 99%                7,00               
  11.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                      31.58                 328              + 3.16               31.24                 98%                6,00               
  12.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                         31.70                 325              + 3.28               31.36                 98%                5,00               
  13.     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                       31.74                 324              + 3.32               31.62                 99%                4,00               
  14.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan               31.82                 321              + 3.40               31.49                 98%                3,00               
  15.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan               32.14                 312              + 3.72               31.27                 95%                2,00               
  16.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                         32.21                 310              + 3.79               31.57                 96%                1,00               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                              Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                                           Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  28.34  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                  2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                      31.63                 457                                   31.46                 99%               20,00               
   2.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                         32.56                 419              + 0.93               33.39                105%               17,00               
   3.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni               33.00                 403              + 1.37               33.42                103%               15,00               
   4.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                       33.11                 399              + 1.48               33.21                101%               13,00               
   5.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                   33.51                 385              + 1.88               33.58                100%               12,00               
   6.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   33.83                 374              + 2.20               33.60                 99%               11,00               
   7.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      34.01                 368              + 2.38               35.11                107%               10,00               
   8.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan               34.70                 346              + 3.07               35.13                102%                9,00               
Finale B
   9.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana               34.10                 365              + 2.47               35.23                107%                8,00               
  10.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                         34.62                 349              + 2.99               35.27                104%                7,00               
  11.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                       35.08                 335              + 3.45               35.23                101%                6,00               
  12.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      35.09                 335              + 3.46               36.13                106%                5,00               
  13.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                           35.16                 333              + 3.53               35.34                101%                4,00               
  14.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                      35.17                 333              + 3.54               35.47                102%                3,00               
  15.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan               35.26                 330              + 3.63               35.34                100%                2,00               
  16.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                       35.99                 310              + 4.36               35.99                100%                1,00               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                           M/M, 4 x 200m Prosto/Free                                                                                          Dečki
2.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14   8:15.26  PK Ljubljana                                                                                  LL     Ljubljana                                                                    2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LL I. (dečki)                                     PK Ljubljana                     8:49.89                 459                                 9:06.79                106%               20,00               
        ZOGOVIČ, Dejan, 04                                                                                     PREDALIČ, Luka, 04
        NOVAK, Miha, 04                                                                                        PODBEVŠEK, Jure, 04
            29.37  1:02.73  1:35.62  2:07.14  2:36.94  3:10.40  3:45.14  4:18.54  4:49.65  5:23.43  5:57.84  6:31.28  7:01.59  7:37.28  8:14.62  8:49.89

   2.     OL I. (dečki)                                     PK Olimpija Ljubljan             9:08.38                 415             + 18.49             8:46.22                 92%               17,00               
        DJUKIĆ, Robert, 04                                                                                     RAJIĆ, Timon, 05
        ŠTIH, Matevž, 05                                                                                       HAJDINJAK, Anin, 04
            29.76  1:03.49  1:37.87  2:11.57  2:42.13  3:16.31  3:50.37  4:23.57  4:55.57  5:31.29  6:08.41  6:44.70  7:16.30  7:52.79  8:30.43  9:08.38

   3.     BM I. (dečki)                                     PK Branik Maribor                9:08.89                 413             + 19.00             9:07.34                 99%               15,00               
        VRTARIČ, Nik, 04                                                                                       BEZJAK, Nejc, 05
        BOREC, Jaka, 04                                                                                        UDUČ, Miha, 04
            32.65  1:09.47  1:47.59  2:25.21  2:55.26  3:28.73  4:02.77  4:36.47  5:08.84  5:45.45  6:24.17  7:02.07  7:30.38  8:03.10  8:36.63  9:08.89

   4.     RL I. (dečki)                                     ŠD Riba Ljubljana                9:21.51                 386             + 31.62                  NT                   -               13,00               
        BRATUN, Lovro, 04                                                                                      FURLAN ŠTULAR, Arne, 05
        OSANA, Jakob Arne, 04                                                                                  PLIVERIČ, Bor, 05
            32.26  1:08.33  1:46.01  2:23.24  2:53.43  3:28.96  4:06.44  4:42.36  5:13.70  5:48.78  6:24.96  7:01.14  7:31.91  8:07.33  8:45.10  9:21.51

   5.     TK I. (dečki)                                     PK Triglav Kranj                 9:22.37                 384             + 32.48             9:01.32                 93%               12,00               
        JANHUBA, Jure, 04                                                                                      KLJUČANIN, Benjamin, 05
        PAJNTAR, Rožle, 04                                                                                     IVIČIČ, Aleš, 04
            29.26  1:01.82  1:35.50  2:08.87  2:39.45  3:14.80  3:50.59  4:26.47  5:00.16  5:39.23  6:19.04  6:57.42  7:28.99  8:06.63  8:45.19  9:22.37

   6.     GBR I. (dečki)                                    PK Radovljica                    9:39.36                 351             + 49.47                  NT                   -               11,00               
        PETERNEL, Primož, 04                                                                                   POTOČNIK, Janez, 04
        SMOLNIKAR, Tevž, 05                                                                                    DOLENC, Anže, 04
            30.82  1:05.84  1:42.23  2:16.30  2:48.91  3:24.82  4:01.15  4:36.74  5:10.15  5:48.78  6:28.14  7:04.75  7:38.99  8:19.28  9:01.66  9:39.36

   7.     PDM I. (dečki)                                    PD Maribor                       9:40.13                 350             + 50.24                  NT                   -               10,00               
        FEKONJA, Sergej, 04                                                                                    KOS LIPUŠČEK, David, 05
        KOSEC, Tian, 05                                                                                        FRAS, Žan, 05
            31.45  1:06.13  1:41.47  2:15.91  2:47.86  3:25.63  4:03.90  4:39.97  5:13.40  5:51.16  6:29.77  7:03.71  7:39.43  8:19.80  9:01.83  9:40.13

   8.     LL II. (dečki)                                    PK Ljubljana                     9:41.69                 347             + 51.80             9:46.96                102%                9,00               
        RAĐENOVIĆ, Matej, 04                                                                                   ŠARVARI, Balazs, 04
        ABUTOVIČ, Filip, 05                                                                                    ILAR, Nal, 05
            32.94  1:10.26  1:47.17  2:23.95  2:57.39  3:34.92  4:12.89  4:50.45  5:22.40  5:58.65  6:36.22  7:14.84  7:47.55  8:25.21  9:03.98  9:41.69

   9.     VV I. (dečki)                                     PK Velenje                       9:44.73                 342             + 54.84            10:16.73                111%                8,00               
        AČIMOVIĆ, Luka, 05                                                                                     KREPEL, Urban, 05
        SKLEDAR, Žan, 04                                                                                       PRINCL, Maj, 04
            33.07  1:10.25  1:47.96  2:24.45  2:56.12  3:33.01  4:10.52  4:46.67  5:19.84  5:58.86  6:38.47  7:16.53  7:51.29  8:29.31  9:07.95  9:44.73

  10.     CER III. (dečki                                   PK Cerkno                       10:15.37                 293           + 1:25.48                  NT                   -                7,00               
        PRIMOŽIČ, An, 05                                                                                       KATARIČ, Tit, 04
        KATARIČ, Rok, 05                                                                                       JEREB, Matic, 04
            34.02  1:14.54  1:55.75  2:36.31  3:14.06  3:57.99  4:43.15  5:25.55  5:58.57  6:37.42  7:17.99  7:58.28  8:29.25  9:03.92  9:40.07 10:15.37

  11.     OL II. (dečki)                                    PK Olimpija Ljubljan            10:31.57                 271           + 1:41.68            10:50.48                106%                6,00               
        ULAGA STERLE, Cene, 04                                                                                 ARTIČ, Dan, 04
        PERŠE, Žiga, 05                                                                                        PEČNIKAR, Ambrož, 05
            33.43  1:13.28  1:55.16  2:34.61  3:08.02  3:46.14  4:27.56  5:09.75  5:45.13  6:24.99  7:05.33  7:43.73  8:20.86  9:03.22  9:48.63 10:31.57

  12.     TK II. (dečki)                                    PK Triglav Kranj                10:38.41                 263           + 1:48.52             9:55.38                 87%                5,00               
        ROTER, Matic, 04                                                                                       RADIŠIČ, Dejan, 05
        KOSMAČ, Nik, 05                                                                                        JELOVČAN, Jaka, 05
            34.82  1:15.98  1:59.60  2:43.20  3:18.09  4:00.56  4:44.04  5:25.21  5:59.36  6:38.03  7:19.88  8:00.08  8:36.25  9:17.89  9:59.05 10:38.41

  DSQ     VV II. (dečki)                                    PK Velenje                                                             + 1:20.66                  NT                   -                   -               
        SW 10.11 - 
        VERDNIK, Vid, 04                                                                                       CAKOR, Aldin, 05
        LAMOT, Metod, 05                                                                                       RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik, 05
            34.16  1:12.59  1:52.51  2:31.13  3:06.05  3:46.05  4:27.05  5:07.40  5:41.79  6:21.95  7:02.79  7:42.29  8:17.09  8:56.44  9:34.98 10:10.55

  DSQ     IL I. (dečki)                                     PK Ilirija Ljubljana                                                   + 1:35.25                  NT                   -                   -               
        SW 10.12 - 
        POŽENEL, Tim, 05                                                                                       MUNDA, Alen, 05
        ŠKRLEP, Jan, 05                                                                                        DOLENC, Matija, 05
            32.69  1:09.85  1:48.07  2:26.19  3:00.31  3:38.87  4:17.47  4:59.77  5:41.84  6:25.26  7:07.09  7:42.00  8:22.35  9:04.66  9:46.64 10:25.14




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                           Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free                                                                                        Deklice
2.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-   9:01.66  PK Fužinar Ravne                                                                              FR     Ljubljana                                                                    2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GBR I. (deklice                                   PK Radovljica                    9:39.04                 478                                      NT                   -               20,00               
        MARČUN, Mojca, 06                                                                                      GARTNER, Gia, 06
        BIČEK, Zala Pia, 05                                                                                    ARNEŽ, Maša, 05
            32.38  1:07.01  1:43.09  2:18.09  2:49.54  3:24.46  4:00.98  4:36.97  5:13.07  5:51.57  6:31.61  7:11.98  7:45.55  8:22.74  9:01.77  9:39.04

   2.     FR I. (deklice)                                   PK Fužinar Ravne                 9:52.26                 447             + 13.22             9:33.01                 94%               17,00               
        REMIC, Metka, 05                                                                                       MERKAČ, Julija, 06
        KOKOŠINEK, Taja, 05                                                                                    PŠENIČNIK, Neli, 06
            32.15  1:08.57  1:46.09  2:22.87  2:55.94  3:33.27  4:11.56  4:48.64  5:22.85  6:01.89  6:41.89  7:21.12  7:54.96  8:34.01  9:14.20  9:52.26

   3.     LL I. (deklice)                                   PK Ljubljana                    10:06.37                 416             + 27.33             9:28.79                 88%               15,00               
        KOVAČ, Maša, 05                                                                                        BOBIK, Timea, 06
        KUNŠTIĆ, Lara, 05                                                                                      ROTAR, Nika, 06
            33.98  1:12.57  1:52.63  2:30.88  3:03.50  3:41.96  4:20.56  4:57.62  5:31.51  6:09.83  6:49.82  7:29.41  8:04.41  8:44.20  9:26.09 10:06.37

   4.     TK I. (deklice)                                   PK Triglav Kranj                10:12.51                 404             + 33.47             9:54.83                 94%               13,00               
        ZUPAN, Neža, 05                                                                                        ŠILER KLEMENČIČ, Zoja, 06
        WAGGER, Ema, 05                                                                                        DI LENARDO, Tara, 06
            32.42  1:08.86  1:46.06  2:22.56  2:57.06  3:36.36  4:16.74  4:55.71  5:31.35  6:11.58  6:53.32  7:32.54  8:08.77  8:50.47  9:32.63 10:12.51

   5.     RR I. (deklice)                                   PK Ribnica                      10:26.02                 378             + 46.98                  NT                   -               12,00               
        LEVSTEK, Maja, 05                                                                                      ĐUKIĆ, Dora, 06
        STARC, Hana, 06                                                                                        MARJANOVIČ, Ula, 06
            33.17  1:09.76  1:48.19  2:27.12  3:03.34  3:44.09  4:24.36  5:03.79  5:38.87  6:18.21  6:58.17  7:36.72  8:14.06  8:57.75  9:41.75 10:26.02

   6.     IL I. (deklice)                                   PK Ilirija Ljubljana            10:26.05                 378             + 47.01            10:00.11                 92%               11,00               
        PIRJEVEC, Reina, 05                                                                                    URANJEK, Zoja, 06
        HAJDINJAK, Ana, 06                                                                                     AVRAMOVIČ, Lana, 06
            34.94  1:13.11  1:52.93  2:32.08  3:08.21  3:49.07  4:30.98  5:11.90  5:48.69  6:29.99  7:12.22  7:53.04  8:28.93  9:07.53  9:47.05 10:26.05

   7.     RL I. (deklice)                                   ŠD Riba Ljubljana               10:35.63                 361             + 56.59                  NT                   -               10,00               
        GRUBAN POHAR, Puja, 06                                                                                 ŽAUCER, Kaja, 06
        ENIKO, Lada, 05                                                                                        HRIBAR, Alma, 06
            36.12  1:15.77  1:57.71  2:37.72  3:13.64  3:52.95  4:34.38  5:14.70  5:50.82  6:30.86  7:13.07  7:52.45  8:28.81  9:10.78  9:54.66 10:35.63

   8.     OL I. (deklice)                                   PK Olimpija Ljubljan            10:37.98                 357             + 58.94             9:35.01                 81%                9,00               
        ARTIČ, Rea Tia, 06                                                                                     ČERIN, Ema, 06
        TAVZES CIRMAN, Ajda, 06                                                                                ŽNIDARŠIČ, Uma, 06
            35.98  1:17.13  1:59.83  2:38.28  3:14.80  3:55.05  4:36.04  5:16.49  5:53.38  6:35.40  7:20.01  8:01.40  8:36.36  9:16.32  9:57.85 10:37.98

   9.     VV I. (deklice)                                   PK Velenje                      10:38.55                 356             + 59.51                  NT                   -                8,00               
        NAVODNIK, Sara, 05                                                                                     POBERŽNIK, Manca, 05
        PRINCL, Nina, 06                                                                                       JOVAN, Ema, 05
            34.58  1:14.16  1:53.84  2:32.24  3:08.74  3:51.16  4:34.78  5:15.49  5:51.65  6:35.46  7:20.08  8:02.93  8:36.53  9:16.51  9:58.80 10:38.55

  10.     KK I. (deklice)                                   PK Koper                        10:46.89                 343           + 1:07.85                  NT                   -                7,00               
        MIKLAVČIČ, Anastazija, 06                                                                              RIHTER MEDOŠ, Mija, 05
        KOVAČIČ, Gaja, 05                                                                                      KOLNIK, Kaja, 06
            34.98  1:15.96  1:59.13  2:37.61  3:13.94  3:55.70  4:39.38  5:20.85  5:53.35  6:29.09  7:06.57  7:42.51  8:21.09  9:07.39  9:57.61 10:46.89

  11.     LL II. (deklice                                   PK Ljubljana                    10:55.03                 330           + 1:15.99            10:40.08                 95%                6,00               
        PREDALIČ, Vanja, 06                                                                                    ŠOBA, Loti, 06
        VRHOVAC, Laura, 06                                                                                     NIKOLIČ KRIŠTOF, Rebeka, 06
            36.10  1:16.69  1:58.20  2:38.85  3:14.81  3:56.72  4:40.49  5:22.69  5:59.73  6:41.39  7:23.37  8:03.55  8:41.54  9:25.09 10:10.64 10:55.03

  12.     OL II. (deklice                                   PK Olimpija Ljubljan            11:10.71                 307           + 1:31.67            11:13.89                101%                5,00               
        ZABUKOVEC, Stella, 06                                                                                  NOVAK, Tinkara, 06
        TOMAŽEVIČ, Maruša, 05                                                                                  MLAKAR, Lea, 06
            38.47  1:22.07  2:06.38  2:49.07  3:26.55  4:06.83  4:47.85  5:29.32  6:07.92  6:52.00  7:36.57  8:18.59  8:55.70  9:40.04 10:25.37 11:10.71




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                            Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  29.84  STEVENS, Peter John                                                                                    Kranj                                                                         2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                       32.59                 465                                   32.93                102%                   -     A         
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan               33.37                 433              + 0.78               33.09                 98%                   -     A         
   3.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                         34.56                 389              + 1.97               34.11                 97%                   -     A         
   4.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   35.78                 351              + 3.19               36.36                103%                   -     A         
   5.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                       35.92                 347              + 3.33               36.59                104%                   -     A         
   6.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana               36.03                 344              + 3.44                  NT                   -                   -     A         
   7.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana               36.73                 324              + 4.14               37.62                105%                   -     A         
   8.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana               36.87                 321              + 4.28               37.07                101%                   -     A         
   9.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                         37.01                 317              + 4.42               37.23                101%                   -     B         
  10.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                   37.13                 314              + 4.54               37.15                100%                   -     B         
  11.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                    37.18                 313              + 4.59               37.91                104%                   -     B         
  12.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  37.68                 300              + 5.09               39.27                109%                   -     B         
  13.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                          38.31                 286              + 5.72               37.89                 98%                   -     B         
  14.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                           38.82                 275              + 6.23               38.67                 99%                   -     B         
  15.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  38.83                 274              + 6.24               40.12                107%                   -     B         
  16.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                         38.87                 274              + 6.28               40.42                108%                   -     B         
  17.     BLAGUS BASARIĆ,          04                       PK Ljubljana                       38.93                 272              + 6.34               38.96                100%                   -     R         
  18.     FILIPČIČ, Yanic          04                       PK Biser Piran                     39.70                 257              + 7.11               41.05                107%                   -     R         
  19.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                   39.78                 255              + 7.19               42.58                115%                   -               
  20.     MATKO MARCIUS,           04                       DVŠ Posejdon Celje                 39.93                 252              + 7.34               42.30                112%                   -               
  21.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                   39.94                 252              + 7.35               40.73                104%                   -               
  22.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                      40.02                 251              + 7.43               39.82                 99%                   -               
  23.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                         40.65                 239              + 8.06               41.28                103%                   -               
  24.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana               41.03                 233              + 8.44               42.76                109%                   -               
  25.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                  41.82                 220              + 9.23               41.61                 99%                   -               
  26.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                         41.87                 219              + 9.28               41.95                100%                   -               
  27.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                         42.50                 209              + 9.91               48.95                133%                   -               
  28.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                   43.03                 202             + 10.44               44.10                105%                   -               
  29.     VUNIČ, Alan              04                       PK Branik Maribor                  43.60                 194             + 11.01               47.96                121%                   -               
          MALKOV, Andrei           04                       PK Olimpija Ljubljan               43.60                 194             + 11.01               44.73                105%                   -               
  31.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                     43.73                 192             + 11.14               43.87                101%                   -               
  32.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                  43.98                 189             + 11.39               45.87                109%                   -               
  33.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                           45.11                 175             + 12.52               46.51                106%                   -               
  34.     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                  45.56                 170             + 12.97               46.07                102%                   -               
  35.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                         45.92                 166             + 13.33               45.10                 96%                   -               
  36.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                      46.82                 156             + 14.23               46.98                101%                   -               
  37.     FINŽGAR, Matic           04                       KPD Zvezda Kranj                   48.09                 144             + 15.50                  NT                   -                   -               
  38.     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                  49.46                 133             + 16.87               53.37                116%                   -               
  39.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                      51.25                 119             + 18.66               53.05                107%                   -               
  40.     ŠIMENEC, Amadej          05                       KPD Zvezda Kranj                   51.88                 115             + 19.29                  NT                   -                   -               
  DSQ     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                                                         + 4.43               38.85                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                                                              + 5.46               38.02                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                                                             + 9.55               43.70                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     BIZJAK, David            05                       Vidim Cilj                                                                                       DNS                   -                   -               
  DNS     AMBROŽIČ, Žan L          04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prsno/Breast                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  29.84  STEVENS, Peter John                                                                                    Kranj                                                                         2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan               33.37                 433                                   33.09                 98%                   -     A         
   2.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   35.78                 351              + 2.41               36.36                103%                   -     A         
   3.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                       35.92                 347              + 2.55               36.59                104%                   -     A         
   4.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana               36.87                 321              + 3.50               37.07                101%                   -     A         
   5.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                    37.18                 313              + 3.81               37.91                104%                   -     B         
   6.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  37.68                 300              + 4.31               39.27                109%                   -     B         
   7.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                          38.31                 286              + 4.94               37.89                 98%                   -     B         
   8.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  38.83                 274              + 5.46               40.12                107%                   -     B         
   9.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                         38.87                 274              + 5.50               40.42                108%                   -     B         
  10.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                   39.94                 252              + 6.57               40.73                104%                   -               
  11.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana               41.03                 233              + 7.66               42.76                109%                   -               
  12.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                         41.87                 219              + 8.50               41.95                100%                   -               
  13.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                         42.50                 209              + 9.13               48.95                133%                   -               
  14.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                   43.03                 202              + 9.66               44.10                105%                   -               
  15.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                     43.73                 192             + 10.36               43.87                101%                   -               
  16.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                           45.11                 175             + 11.74               46.51                106%                   -               
  17.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                         45.92                 166             + 12.55               45.10                 96%                   -               
  18.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                      46.82                 156             + 13.45               46.98                101%                   -               
  19.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                      51.25                 119             + 17.88               53.05                107%                   -               
  20.     ŠIMENEC, Amadej          05                       KPD Zvezda Kranj                   51.88                 115             + 18.51                  NT                   -                   -               
  DSQ     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                                                             + 8.77               43.70                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     LISEC, Jurij Ma          06                       Vidim Cilj                                                                                       DNS                   -                   -               
  DNS     BIZJAK, David            05                       Vidim Cilj                                                                                       DNS                   -                   -               
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                           Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     KRIŽAJ, Julijan          00                       Vidim Cilj                         40.52                 241                                     EXH                   -                   -               
  EXH     ZUPANIČ, Jakob           99                       Vidim Cilj                         46.58                 159                                     EXH                   -                   -               
  EXH     SEJDIJI, Nik             02                       ŠD Riba Ljubljana                  52.28                 112                                     EXH                   -                   -               
  EXH     FABČIČ, Tadej            04                       ŠD Riba Ljubljana                1:06.67                  54                                     EXH                   -                   -               
  EXH     JARKOVIČ, Žiga           09                       Vidim Cilj                       1:19.28                  32                                     EXH                   -                   -               
  EXH     ZARNIK, Nejc             05                       Vidim Cilj                       1:22.00                  29                                     EXH                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                          Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  33.32  BREZNIK, Kaja                                                                                          Dunaj/Vienna (AUT)                                                            2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni               37.09                 460                                   36.43                 96%                   -     A         
   2.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                   37.33                 451              + 0.24               38.53                107%                   -     A         
   3.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana               37.61                 441              + 0.52               38.19                103%                   -     A         
   4.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                   38.38                 415              + 1.29               40.14                109%                   -     A         
   5.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      38.87                 400              + 1.78               38.36                 97%                   -     A         
   6.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan               39.00                 396              + 1.91               38.68                 98%                   -     A         
   7.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                    39.55                 379              + 2.46               38.49                 95%                   -     A         
   8.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan               39.89                 370              + 2.80                  NT                   -                   -     A         
   9.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana               40.07                 365              + 2.98               40.88                104%                   -     B         
  10.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana               40.14                 363              + 3.05               40.65                103%                   -     B         
  11.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                          40.39                 356              + 3.30               40.64                101%                   -     B         
  12.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  40.60                 351              + 3.51               40.32                 99%                   -     B         
  13.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                         40.69                 348              + 3.60               40.95                101%                   -     B         
  14.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                  40.73                 347              + 3.64               42.14                107%                   -     B         
  15.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      41.47                 329              + 4.38               43.71                111%                   -     B         
  16.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                           41.75                 322              + 4.66               40.27                 93%                   -     B         
  17.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden               42.25                 311              + 5.16               43.89                108%                   -     R         
  18.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                         42.33                 309              + 5.24               43.88                107%                   -     R         
  19.     FRELIH UHELJ, S          05                       PK Biser Piran                     43.18                 291              + 6.09               45.16                109%                   -               
  20.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan               43.32                 288              + 6.23               43.79                102%                   -               
  21.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                  43.83                 279              + 6.74               44.39                103%                   -               
  22.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan               43.92                 277              + 6.83               43.20                 97%                   -               
  23.     GREGORČIČ, Kaja          06                       PK Ilirija Ljubljana               44.55                 265              + 7.46               46.69                110%                   -               
  24.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan               44.88                 259              + 7.79               44.79                100%                   -               
  25.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                         45.03                 257              + 7.94               45.13                100%                   -               
  26.     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško                 45.05                 256              + 7.96               44.95                100%                   -               
  27.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana               45.20                 254              + 8.11               46.43                106%                   -               
  28.     FILIPIČ, Lara            05                       PK Cerkno                          45.97                 241              + 8.88               46.22                101%                   -               
  29.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   46.39                 235              + 9.30               45.64                 97%                   -               
  30.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                         47.91                 213             + 10.82               47.18                 97%                   -               
  31.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana               49.07                 198             + 11.98               49.43                101%                   -               
  32.     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                  49.54                 193             + 12.45               48.97                 98%                   -               
  33.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                  49.70                 191             + 12.61               49.70                100%                   -               
  34.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                      49.83                 189             + 12.74               49.39                 98%                   -               
  35.     RIBAŠ, Pavlina           05                       PK Biser Piran                     49.94                 188             + 12.85               51.76                107%                   -               
  36.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                      50.50                 182             + 13.41               52.18                107%                   -               
  37.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                  51.12                 175             + 14.03               51.26                101%                   -               
  38.     VRŠČAJ, Anja             05                       PK Celulozar Krško                 51.90                 168             + 14.81               55.54                115%                   -               
  39.     PEKLAJ, Eva              06                       PK Ilirija Ljubljana               53.23                 155             + 16.14               55.11                107%                   -               
  40.     IVETIĆ, Mia              05                       PD Maribor                         54.16                 147             + 17.07                  NT                   -                   -               
  41.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana               54.21                 147             + 17.12               53.27                 97%                   -               
  DSQ     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                                                             + 1.70               37.99                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                                                               + 10.62               48.89                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                                                                + 12.20               50.58                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  33.32  BREZNIK, Kaja                                                                                          Dunaj/Vienna (AUT)                                                            2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan               39.00                 396                                   38.68                 98%                   -     A         
   2.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                    39.55                 379              + 0.55               38.49                 95%                   -     A         
   3.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana               40.07                 365              + 1.07               40.88                104%                   -     B         
   4.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana               40.14                 363              + 1.14               40.65                103%                   -     B         
   5.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                          40.39                 356              + 1.39               40.64                101%                   -     B         
   6.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  40.60                 351              + 1.60               40.32                 99%                   -     B         
   7.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      41.47                 329              + 2.47               43.71                111%                   -     B         
   8.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                           41.75                 322              + 2.75               40.27                 93%                   -     B         
   9.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                         42.33                 309              + 3.33               43.88                107%                   -     R         
  10.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan               43.32                 288              + 4.32               43.79                102%                   -               
  11.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                  43.83                 279              + 4.83               44.39                103%                   -               
  12.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan               43.92                 277              + 4.92               43.20                 97%                   -               
  13.     GREGORČIČ, Kaja          06                       PK Ilirija Ljubljana               44.55                 265              + 5.55               46.69                110%                   -               
  14.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan               44.88                 259              + 5.88               44.79                100%                   -               
  15.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                         45.03                 257              + 6.03               45.13                100%                   -               
  16.     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško                 45.05                 256              + 6.05               44.95                100%                   -               
  17.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana               45.20                 254              + 6.20               46.43                106%                   -               
  18.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   46.39                 235              + 7.39               45.64                 97%                   -               
  19.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana               49.07                 198             + 10.07               49.43                101%                   -               
  20.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                  49.70                 191             + 10.70               49.70                100%                   -               
  21.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                      49.83                 189             + 10.83               49.39                 98%                   -               
  22.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                      50.50                 182             + 11.50               52.18                107%                   -               
  23.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                  51.12                 175             + 12.12               51.26                101%                   -               
  24.     PEKLAJ, Eva              06                       PK Ilirija Ljubljana               53.23                 155             + 14.23               55.11                107%                   -               
  25.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana               54.21                 147             + 15.21               53.27                 97%                   -               
  DSQ     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                                                                + 8.71               48.89                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                                                                + 10.29               50.58                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                           Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       1:09.58                  69                                  LT,EXH                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prosto/Free                                                                                            Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:56.55  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                2:05.39                 497                                 2:07.62                104%                   -     A         
            28.05    59.49  1:32.28  2:05.39
   2.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     2:07.10                 477              + 1.71             2:10.28                105%                   -     A         
            29.96  1:03.02  1:35.73  2:07.10
   3.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                   2:07.27                 475              + 1.88             2:15.68                114%                   -     A         
            28.02  1:00.29  1:33.83  2:07.27
   4.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                  2:08.32                 464              + 2.93             2:13.85                109%                   -     A         
            29.98  1:02.57  1:35.89  2:08.32
   5.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                     2:08.36                 463              + 2.97             2:11.86                106%                   -     A         
            29.68  1:02.26  1:35.29  2:08.36
   6.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 2:09.46                 452              + 4.07             2:13.15                106%                   -     A         
            28.95  1:01.31  1:35.23  2:09.46
   7.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.96                 436              + 5.57             2:13.93                105%                   -     A         
            30.09  1:03.54  1:37.47  2:10.96
   8.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                2:15.64                 393             + 10.25             2:21.16                108%                   -     A         
            30.27  1:04.66  1:40.57  2:15.64
   9.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    2:17.04                 381             + 11.65             2:16.49                 99%                   -     B         
            30.70  1:05.32  1:41.46  2:17.04
  10.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:17.48                 377             + 12.09             2:22.08                107%                   -     B         
            31.48  1:06.31  1:42.64  2:17.48
  11.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                        2:17.64                 376             + 12.25             2:21.53                106%                   -     B         
            31.38  1:06.16  1:42.28  2:17.64
  12.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        2:17.99                 373             + 12.60             2:21.58                105%                   -     B         
            31.55  1:06.99  1:43.37  2:17.99
  13.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                     2:18.60                 368             + 13.21             2:21.68                104%                   -     B         
            31.66  1:08.48  1:44.89  2:18.60
  14.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         2:18.96                 365             + 13.57             2:37.33                128%                   -     B         
            32.45  1:07.99  1:44.07  2:18.96
  15.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                2:19.04                 365             + 13.65             2:23.05                106%                   -     B         
            31.58  1:07.69  1:44.05  2:19.04
  16.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                       2:20.41                 354             + 15.02             2:29.14                113%                   -     B         
            31.73  1:07.92  1:44.62  2:20.41
  17.     ZORKO, Maj               04                       PK Celulozar Krško               2:21.67                 345             + 16.28             2:27.76                109%                   -     R         
            32.00  1:07.50  1:45.09  2:21.67
  18.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 2:21.83                 343             + 16.44             2:26.59                107%                   -     R         
            32.45  1:08.95  1:46.09  2:21.83
  19.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    2:22.92                 336             + 17.53             2:28.40                108%                   -               
            32.65  1:08.58  1:46.22  2:22.92
  20.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     2:25.89                 316             + 20.50             2:26.14                100%                   -               
            32.82  1:09.96  1:48.02  2:25.89
  21.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana             2:26.10                 314             + 20.71                  NT                   -                   -               
            33.59  1:11.05  1:49.96  2:26.10
  22.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        2:26.11                 314             + 20.72             2:31.51                108%                   -               
            34.20  1:11.71  1:49.73  2:26.11
  23.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        2:28.42                 300             + 23.03             2:35.57                110%                   -               
            33.30  1:11.58  1:50.41  2:28.42
  24.     KATARIČ, Tit             04                       PK Cerkno                        2:28.86                 297             + 23.47                  NT                   -                   -               
            34.01  1:11.39  1:50.76  2:28.86
  25.     KOČEVAR, Nik             04                       PK Neptun Celje                  2:30.13                 289             + 24.74             2:32.23                103%                   -               
            34.31  1:13.00  1:52.20  2:30.13
  26.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             2:31.55                 281             + 26.16                  NT                   -                   -               
            34.85  1:13.35  1:52.73  2:31.55
  27.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 2:31.99                 279             + 26.60             2:46.77                120%                   -               
            34.09  1:12.72  1:53.18  2:31.99
  28.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 2:32.12                 278             + 26.73                  NT                   -                   -               
            34.28  1:13.59  1:54.24  2:32.12
  29.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana             2:36.00                 258             + 30.61             2:44.96                112%                   -               
            35.82  1:15.64  1:56.60  2:36.00
  30.     ŠIŠKO, Tomaž             04                       PK Ljubljana                     2:36.32                 256             + 30.93             2:40.12                105%                   -               
            35.05  1:15.99  1:57.38  2:36.32
  31.     MISLEJ, Manuel           04                       PK Ajdovščina                    2:37.48                 251             + 32.09             2:43.55                108%                   -               
            34.70  1:14.08  1:56.76  2:37.48
  32.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                 2:40.83                 235             + 35.44             2:49.87                112%                   -               
            35.31  1:16.37  1:58.72  2:40.83
  33.     PIRTOVŠEK, Svit          04                       PK Ilirija Ljubljana             2:40.93                 235             + 35.54                  NT                   -                   -               
            35.72  1:16.35  1:59.28  2:40.93
  34.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       2:43.25                 225             + 37.86             2:49.42                108%                   -               
            36.86  1:18.52  2:02.09  2:43.25
  35.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                   2:43.38                 224             + 37.99                  NT                   -                   -               
            36.65  1:18.14  2:02.04  2:43.38
  36.     KOŠUTA, Ruben            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:47.23                 209             + 41.84             2:54.85                109%                   -               
            35.80  1:17.62  2:01.68  2:47.23
  37.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:48.41                 205             + 43.02             3:00.47                115%                   -               
            40.69  1:24.06  2:08.19  2:48.41
  38.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                        2:48.61                 204             + 43.22                  NT                   -                   -               
            37.92  1:22.16  2:07.21  2:48.61
  39.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                2:48.82                 203             + 43.43             3:14.05                132%                   -               
            36.35  1:20.05  2:05.80  2:48.82
  40.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                2:50.32                 198             + 44.93             3:03.37                116%                   -               
            38.84  1:23.44  2:09.48  2:50.32
  41.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                       2:50.99                 196             + 45.60             2:58.76                109%                   -               
            38.52  1:22.80  2:08.17  2:50.99
  42.     KAVRE, Jani              04                       PK Koper                         2:52.45                 191             + 47.06                  NT                   -                   -               
            40.19  1:24.51  2:08.81  2:52.45
  43.     BAUK, Urban              04                       ŠD Riba Ljubljana                2:54.36                 185             + 48.97                  NT                   -                   -               
            38.17  1:22.45  2:10.32  2:54.36
  44.     GREGORIČ, Mitja          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:55.52                 181             + 50.13                  NT                   -                   -               
            39.14  1:24.13  2:10.57  2:55.52
  45.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        3:05.10                 154             + 59.71             3:14.80                111%                   -               
            40.52  1:27.46  2:15.63  3:05.10
  DSQ     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                                                               + 11.61             2:17.37                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            30.57  1:04.62  1:40.78  2:17.00
  DSQ     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                                                               + 23.68             2:32.90                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            33.86  1:11.29  1:50.73  2:29.07
  DSQ     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško                                                       + 36.68             2:48.50                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            35.76  1:17.12  2:00.57  2:42.07
  DSQ     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                                                            + 51.04             2:58.30                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            38.23  1:23.47  2:10.21  2:56.43
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prosto/Free                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:56.55  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                  2:08.32                 464                                 2:13.85                109%                   -     A         
            29.98  1:02.57  1:35.89  2:08.32
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:10.96                 436              + 2.64             2:13.93                105%                   -     A         
            30.09  1:03.54  1:37.47  2:10.96
   3.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:17.48                 377              + 9.16             2:22.08                107%                   -     B         
            31.48  1:06.31  1:42.64  2:17.48
   4.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                2:19.04                 365             + 10.72             2:23.05                106%                   -     B         
            31.58  1:07.69  1:44.05  2:19.04
   5.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 2:21.83                 343             + 13.51             2:26.59                107%                   -     R         
            32.45  1:08.95  1:46.09  2:21.83
   6.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    2:22.92                 336             + 14.60             2:28.40                108%                   -               
            32.65  1:08.58  1:46.22  2:22.92
   7.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     2:25.89                 316             + 17.57             2:26.14                100%                   -               
            32.82  1:09.96  1:48.02  2:25.89
   8.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana             2:26.10                 314             + 17.78                  NT                   -                   -               
            33.59  1:11.05  1:49.96  2:26.10
   9.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        2:26.11                 314             + 17.79             2:31.51                108%                   -               
            34.20  1:11.71  1:49.73  2:26.11
  10.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        2:28.42                 300             + 20.10             2:35.57                110%                   -               
            33.30  1:11.58  1:50.41  2:28.42
  11.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             2:31.55                 281             + 23.23                  NT                   -                   -               
            34.85  1:13.35  1:52.73  2:31.55
  12.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 2:31.99                 279             + 23.67             2:46.77                120%                   -               
            34.09  1:12.72  1:53.18  2:31.99
  13.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 2:32.12                 278             + 23.80                  NT                   -                   -               
            34.28  1:13.59  1:54.24  2:32.12
  14.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana             2:36.00                 258             + 27.68             2:44.96                112%                   -               
            35.82  1:15.64  1:56.60  2:36.00
  15.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       2:43.25                 225             + 34.93             2:49.42                108%                   -               
            36.86  1:18.52  2:02.09  2:43.25
  16.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                   2:43.38                 224             + 35.06                  NT                   -                   -               
            36.65  1:18.14  2:02.04  2:43.38
  17.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                2:48.41                 205             + 40.09             3:00.47                115%                   -               
            40.69  1:24.06  2:08.19  2:48.41
  18.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                        2:48.61                 204             + 40.29                  NT                   -                   -               
            37.92  1:22.16  2:07.21  2:48.61
  19.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                2:48.82                 203             + 40.50             3:14.05                132%                   -               
            36.35  1:20.05  2:05.80  2:48.82
  20.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                2:50.32                 198             + 42.00             3:03.37                116%                   -               
            38.84  1:23.44  2:09.48  2:50.32
  21.     GREGORIČ, Mitja          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:55.52                 181             + 47.20                  NT                   -                   -               
            39.14  1:24.13  2:10.57  2:55.52
  22.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        3:05.10                 154             + 56.78             3:14.80                111%                   -               
            40.52  1:27.46  2:15.63  3:05.10
  DSQ     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško                                                       + 33.75             2:48.50                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            35.76  1:17.12  2:00.57  2:42.07
  DSQ     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                                                            + 48.11             2:58.30                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            38.23  1:23.47  2:10.21  2:56.43
  DNS     GLUŠIČ, Gašper           07                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               
          1:09.62  2:26.68
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prosto/Free                                                                                           Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     JAGODIC, Patrik          02                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -                   -               
            33.59  1:11.18
  EXH     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               
            46.93  1:36.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                          Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:02.55  ŠEGEL, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:17.21                 526                                 2:16.43                 99%                   -     A         
            32.11  1:07.30  1:42.97  2:17.21
   2.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    2:17.45                 523              + 0.24             2:15.82                 98%                   -     A         
            32.43  1:07.52  1:42.84  2:17.45
   3.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    2:17.88                 518              + 0.67             2:19.36                102%                   -     A         
            31.40  1:06.21  1:42.56  2:17.88
   4.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         2:20.13                 494              + 2.92             2:31.47                117%                   -     A         
            31.87  1:07.40  1:44.13  2:20.13
   5.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 2:21.06                 484              + 3.85                  NT                   -                   -     A         
            31.64  1:07.33  1:44.97  2:21.06
   6.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        2:24.68                 448              + 7.47             2:32.89                112%                   -     A         
            33.99  1:10.05  1:48.10  2:24.68
   7.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 2:26.39                 433              + 9.18             2:27.15                101%                   -     A         
            34.30  1:12.05  1:49.52  2:26.39
   8.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 2:26.41                 433              + 9.20                  NT                   -                   -     A         
            33.19  1:10.10  1:49.41  2:26.41
   9.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       2:26.72                 430              + 9.51             2:27.50                101%                   -     B         
            33.68  1:11.23  1:49.78  2:26.72
  10.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:28.91                 411             + 11.70             2:28.46                 99%                   -     B         
            34.11  1:11.80  1:51.00  2:28.91
  11.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    2:29.10                 410             + 11.89             2:42.14                118%                   -     B         
            33.82  1:11.74  1:50.47  2:29.10
  12.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        2:30.36                 399             + 13.15             2:33.32                104%                   -     B         
            35.85  1:14.33  1:52.73  2:30.36
  13.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     2:31.93                 387             + 14.72             2:37.57                108%                   -     B         
            34.03  1:12.48  1:52.41  2:31.93
  14.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                  2:32.42                 383             + 15.21             2:34.41                103%                   -     B         
            34.66  1:12.73  1:52.92  2:32.42
  15.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                2:33.20                 378             + 15.99             2:36.35                104%                   -     B         
            35.40  1:14.36  1:54.62  2:33.20
  16.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  2:34.18                 370             + 16.97             2:36.39                103%                   -     B         
            35.57  1:15.48  1:55.70  2:34.18
  17.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                     2:34.39                 369             + 17.18             2:40.00                107%                   -     R         
            36.64  1:15.91  1:56.46  2:34.39
  18.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       2:35.27                 363             + 18.06             2:39.53                106%                   -     R         
            35.63  1:14.95  1:56.01  2:35.27
  19.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             2:35.43                 362             + 18.22             2:31.99                 96%                   -               
            34.22  1:13.12  1:54.48  2:35.43
  20.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:35.65                 360             + 18.44             2:43.22                110%                   -               
            35.24  1:15.53  1:56.49  2:35.65
  21.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       2:35.86                 359             + 18.65             2:45.73                113%                   -               
            35.88  1:16.58  1:57.46  2:35.86
  22.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                2:35.97                 358             + 18.76             2:41.00                107%                   -               
            36.71  1:16.86  1:57.28  2:35.97
  23.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    2:36.18                 356             + 18.97             2:39.15                104%                   -               
            36.21  1:15.43  1:56.27  2:36.18
  24.     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                         2:36.90                 351             + 19.69                  NT                   -                   -               
            34.76  1:14.89  1:57.15  2:36.90
  25.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 2:38.06                 344             + 20.85             2:36.59                 98%                   -               
            34.94  1:14.95  1:57.77  2:38.06
  26.     VIDENŠEK, Neža           05                       PK Neptun Celje                  2:39.63                 334             + 22.42             2:44.03                106%                   -               
            36.92  1:17.48  1:58.54  2:39.63
  27.     CVIBOŠEK, Eva            05                       PK Neptun Celje                  2:42.18                 318             + 24.97             2:50.50                111%                   -               
            37.58  1:19.76  2:03.35  2:42.18
  28.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                     2:43.30                 312             + 26.09             2:50.00                108%                   -               
            37.35  1:19.79  2:03.31  2:43.30
  29.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                       2:44.23                 306             + 27.02             2:47.99                105%                   -               
            37.95  1:20.74  2:03.51  2:44.23
  30.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško               2:46.35                 295             + 29.14             2:50.22                105%                   -               
            38.83  1:21.27  2:05.47  2:46.35
  31.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:49.70                 278             + 32.49             2:56.34                108%                   -               
            38.94  1:23.25  2:08.36  2:49.70
  32.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     2:51.09                 271             + 33.88                  NT                   -                   -               
            38.90  1:23.02  2:07.99  2:51.09
  33.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 2:51.70                 268             + 34.49                  NT                   -                   -               
            39.36  1:23.31  2:08.70  2:51.70
  34.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     2:54.49                 255             + 37.28             2:54.54                100%                   -               
            38.96  1:24.38  2:09.98  2:54.49
  35.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                   2:58.29                 239             + 41.08                  NT                   -                   -               
            39.17  1:24.68  2:12.33  2:58.29
  36.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                         2:59.12                 236             + 41.91                  NT                   -                   -               
            38.90  1:25.42  2:14.83  2:59.12
  37.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                3:00.64                 230             + 43.43                  NT                   -                   -               
            39.31  1:25.88  2:14.19  3:00.64
  38.     FILIPIČ, Lara            05                       PK Cerkno                        3:01.18                 228             + 43.97             3:03.00                102%                   -               
            40.27  1:26.79  2:15.63  3:01.18
  39.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:02.72                 222             + 45.51                  NT                   -                   -               
            39.71  1:25.90  2:14.60  3:02.72
  40.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                3:04.73                 215             + 47.52             3:08.16                104%                   -               
            40.81  1:27.81  2:16.91  3:04.73
  41.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        3:07.20                 207             + 49.99             3:29.37                125%                   -               
            40.96  1:29.02  2:19.46  3:07.20
  42.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                3:08.83                 201             + 51.62             3:22.42                115%                   -               
            41.27  1:30.57  2:22.41  3:08.83
  43.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                   3:18.73                 173           + 1:01.52             3:14.76                 96%                   -               
            43.23  1:34.01  2:28.51  3:18.73
  DSQ     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                                                             + 10.36             2:27.14                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            33.72  1:11.50  1:50.07  2:27.57
  DSQ     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                                                                 + 28.50                  NT                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            37.02  1:20.17  2:04.85  2:45.71


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:02.55  ŠEGEL, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    2:17.45                 523                                 2:15.82                 98%                   -     A         
            32.43  1:07.52  1:42.84  2:17.45
   2.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:28.91                 411             + 11.46             2:28.46                 99%                   -     B         
            34.11  1:11.80  1:51.00  2:28.91
   3.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        2:30.36                 399             + 12.91             2:33.32                104%                   -     B         
            35.85  1:14.33  1:52.73  2:30.36
   4.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     2:31.93                 387             + 14.48             2:37.57                108%                   -     B         
            34.03  1:12.48  1:52.41  2:31.93
   5.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  2:34.18                 370             + 16.73             2:36.39                103%                   -     B         
            35.57  1:15.48  1:55.70  2:34.18
   6.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                     2:34.39                 369             + 16.94             2:40.00                107%                   -     R         
            36.64  1:15.91  1:56.46  2:34.39
   7.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       2:35.27                 363             + 17.82             2:39.53                106%                   -     R         
            35.63  1:14.95  1:56.01  2:35.27
   8.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 2:35.65                 360             + 18.20             2:43.22                110%                   -               
            35.24  1:15.53  1:56.49  2:35.65
   9.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       2:35.86                 359             + 18.41             2:45.73                113%                   -               
            35.88  1:16.58  1:57.46  2:35.86
  10.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                2:35.97                 358             + 18.52             2:41.00                107%                   -               
            36.71  1:16.86  1:57.28  2:35.97
  11.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    2:36.18                 356             + 18.73             2:39.15                104%                   -               
            36.21  1:15.43  1:56.27  2:36.18
  12.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 2:38.06                 344             + 20.61             2:36.59                 98%                   -               
            34.94  1:14.95  1:57.77  2:38.06
  13.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                     2:43.30                 312             + 25.85             2:50.00                108%                   -               
            37.35  1:19.79  2:03.31  2:43.30
  14.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško               2:46.35                 295             + 28.90             2:50.22                105%                   -               
            38.83  1:21.27  2:05.47  2:46.35
  15.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             2:49.70                 278             + 32.25             2:56.34                108%                   -               
            38.94  1:23.25  2:08.36  2:49.70
  16.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     2:51.09                 271             + 33.64                  NT                   -                   -               
            38.90  1:23.02  2:07.99  2:51.09
  17.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 2:51.70                 268             + 34.25                  NT                   -                   -               
            39.36  1:23.31  2:08.70  2:51.70
  18.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     2:54.49                 255             + 37.04             2:54.54                100%                   -               
            38.96  1:24.38  2:09.98  2:54.49
  19.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                   2:58.29                 239             + 40.84                  NT                   -                   -               
            39.17  1:24.68  2:12.33  2:58.29
  20.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                         2:59.12                 236             + 41.67                  NT                   -                   -               
            38.90  1:25.42  2:14.83  2:59.12
  21.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                3:00.64                 230             + 43.19                  NT                   -                   -               
            39.31  1:25.88  2:14.19  3:00.64
  22.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:02.72                 222             + 45.27                  NT                   -                   -               
            39.71  1:25.90  2:14.60  3:02.72
  23.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                3:04.73                 215             + 47.28             3:08.16                104%                   -               
            40.81  1:27.81  2:16.91  3:04.73
  24.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        3:07.20                 207             + 49.75             3:29.37                125%                   -               
            40.96  1:29.02  2:19.46  3:07.20
  25.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                3:08.83                 201             + 51.38             3:22.42                115%                   -               
            41.27  1:30.57  2:22.41  3:08.83
  26.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                   3:18.73                 173           + 1:01.28             3:14.76                 96%                   -               
            43.23  1:34.01  2:28.51  3:18.73
  DSQ     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                                                                 + 28.26                  NT                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            37.02  1:20.17  2:04.85  2:45.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                             Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    58.20  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.87                 407                                 1:03.31                 95%                   -     A         
            30.12  1:04.87
   2.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 1:07.53                 360              + 2.66             1:08.18                102%                   -     A         
            31.57  1:07.53
   3.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     1:07.97                 353              + 3.10             1:06.21                 95%                   -     A         
            31.78  1:07.97
   4.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:08.56                 344              + 3.69             1:07.53                 97%                   -     A         
            32.61  1:08.56
   5.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.76                 341              + 3.89             1:04.03                 87%                   -     A         
            31.09  1:08.76
   6.     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                     1:11.95                 298              + 7.08             1:10.89                 97%                   -     A         
            33.23  1:11.95
   7.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       1:12.09                 296              + 7.22             1:13.95                105%                   -     A         
            33.85  1:12.09
   8.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:12.15                 295              + 7.28             1:16.26                112%                   -     A         
            33.53  1:12.15
   9.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:12.66                 289              + 7.79             1:12.49                100%                   -     B         
            33.98  1:12.66
  10.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:13.17                 283              + 8.30             1:14.19                103%                   -     B         
            34.29  1:13.17
  11.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.45                 280              + 8.58             1:14.38                103%                   -     B         
            33.57  1:13.45
  12.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 1:13.98                 274              + 9.11             1:13.38                 98%                   -     B         
            34.37  1:13.98
  13.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:14.23                 271              + 9.36             1:15.50                103%                   -     B         
            35.64  1:14.23
  14.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.34                 270              + 9.47             1:15.43                103%                   -     B         
            33.40  1:14.34
  15.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.85                 265              + 9.98             1:13.23                 96%                   -     B         
            34.04  1:14.85
  16.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                    1:15.27                 260             + 10.40             1:13.71                 96%                   -     B         
            33.64  1:15.27
  17.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     1:15.31                 260             + 10.44             1:13.90                 96%                   -     R         
            34.31  1:15.31
  18.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     1:16.73                 246             + 11.86             1:15.35                 96%                   -     R         
            35.91  1:16.73
  19.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.90                 235             + 13.03             1:17.67                 99%                   -               
            35.99  1:17.90
  20.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                       1:20.48                 213             + 15.61             1:20.64                100%                   -               
            37.73  1:20.48
  21.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 1:20.90                 209             + 16.03             1:21.28                101%                   -               
            37.08  1:20.90
  22.     HOJNIK, Črtomir          04                       PK Branik Maribor                1:23.38                 191             + 18.51                  NT                   -                   -               
            39.10  1:23.38
  23.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje               1:24.30                 185             + 19.43                  NT                   -                   -               
            36.68  1:24.30
  24.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       1:25.00                 180             + 20.13             1:32.45                118%                   -               
            40.00  1:25.00
  25.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 1:26.92                 169             + 22.05             1:28.98                105%                   -               
            39.12  1:26.92
  26.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.00                 133             + 29.13             1:30.74                 93%                   -               
            40.47  1:34.00
  DSQ     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                                                                  + 3.79             1:07.47                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            30.73  1:08.66
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Delfin/Fly                                                                   13 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    58.20  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:12.15                 295                                 1:16.26                112%                   -     A         
            33.53  1:12.15
   2.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:12.66                 289              + 0.51             1:12.49                100%                   -     B         
            33.98  1:12.66
   3.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:13.17                 283              + 1.02             1:14.19                103%                   -     B         
            34.29  1:13.17
   4.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 1:13.98                 274              + 1.83             1:13.38                 98%                   -     B         
            34.37  1:13.98
   5.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:14.23                 271              + 2.08             1:15.50                103%                   -     B         
            35.64  1:14.23
   6.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.85                 265              + 2.70             1:13.23                 96%                   -     B         
            34.04  1:14.85
   7.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     1:15.31                 260              + 3.16             1:13.90                 96%                   -     R         
            34.31  1:15.31
   8.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.90                 235              + 5.75             1:17.67                 99%                   -               
            35.99  1:17.90
   9.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 1:20.90                 209              + 8.75             1:21.28                101%                   -               
            37.08  1:20.90
  10.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje               1:24.30                 185             + 12.15                  NT                   -                   -               
            36.68  1:24.30
  11.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       1:25.00                 180             + 12.85             1:32.45                118%                   -               
            40.00  1:25.00
  12.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 1:26.92                 169             + 14.77             1:28.98                105%                   -               
            39.12  1:26.92
  13.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.00                 133             + 21.85             1:30.74                 93%                   -               
            40.47  1:34.00
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                            Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     KREMŽAR, Amadej          03                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               
          1:22.08
  EXH     VEJNOVIĆ, Aljaž          02                       PK Velenje                       1:36.32                 124                                     EXH                   -                   -               
            45.09  1:36.32
  EXH     ŽNIDARŠIČ SVENŠ          04                       ŠD Riba Ljubljana                2:08.01                  52                                     EXH                   -                   -               
            55.92  2:08.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                           Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:03.42  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:13.20                 415                                 1:12.93                 99%                   -     A         
            34.26  1:13.20
   2.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    1:13.60                 408              + 0.40             1:12.31                 97%                   -     A         
            33.35  1:13.60
   3.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.60                 348              + 4.40             1:17.93                101%                   -     A         
            35.54  1:17.60
   4.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     1:17.83                 345              + 4.63             1:15.12                 93%                   -     A         
            34.98  1:17.83
   5.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.59                 335              + 5.39             1:19.05                101%                   -     A         
            36.58  1:18.59
   6.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.44                 324              + 6.24                  NT                   -                   -     A         
            36.40  1:19.44
   7.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                       1:21.18                 304              + 7.98             1:21.12                100%                   -     A         
            36.93  1:21.18
   8.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    1:21.93                 296              + 8.73             1:21.80                100%                   -     A         
            38.18  1:21.93
   9.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       1:22.18                 293              + 8.98             1:21.27                 98%                   -     B         
            36.60  1:22.18
  10.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.42                 280             + 10.22             1:23.22                100%                   -     B         
            37.16  1:23.42
  11.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:23.48                 279             + 10.28             1:24.32                102%                   -     B         
            37.29  1:23.48
  12.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.50                 260             + 12.30             1:28.53                107%                   -     B         
            39.72  1:25.50
  13.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:27.13                 246             + 13.93             1:26.76                 99%                   -     B         
            39.73  1:27.13
  14.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:28.05                 238             + 14.85             1:25.90                 95%                   -     B         
            39.83  1:28.05
  15.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:28.18                 237             + 14.98             1:26.66                 97%                   -     B         
            41.19  1:28.18
  16.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     1:29.68                 225             + 16.48             1:22.42                 84%                   -     B         
            40.15  1:29.68
  17.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 1:38.20                 171             + 25.00             1:38.12                100%                   -     R         
            44.99  1:38.20
  DSQ     PETRIČ, Manca            05                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 17.09             1:32.55                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            41.57  1:30.29
  DSQ     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                                                               + 17.45             1:32.87                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            41.58  1:30.65


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                   12 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:03.42  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:13.20                 415                                 1:12.93                 99%                   -     A         
            34.26  1:13.20
   2.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.60                 348              + 4.40             1:17.93                101%                   -     A         
            35.54  1:17.60
   3.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.59                 335              + 5.39             1:19.05                101%                   -     A         
            36.58  1:18.59
   4.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.44                 324              + 6.24                  NT                   -                   -     A         
            36.40  1:19.44
   5.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    1:21.93                 296              + 8.73             1:21.80                100%                   -     A         
            38.18  1:21.93
   6.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.42                 280             + 10.22             1:23.22                100%                   -     B         
            37.16  1:23.42
   7.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:23.48                 279             + 10.28             1:24.32                102%                   -     B         
            37.29  1:23.48
   8.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:27.13                 246             + 13.93             1:26.76                 99%                   -     B         
            39.73  1:27.13
   9.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:28.05                 238             + 14.85             1:25.90                 95%                   -     B         
            39.83  1:28.05
  10.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:28.18                 237             + 14.98             1:26.66                 97%                   -     B         
            41.19  1:28.18
  11.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     1:29.68                 225             + 16.48             1:22.42                 84%                   -     B         
            40.15  1:29.68
  12.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 1:38.20                 171             + 25.00             1:38.12                100%                   -     R         
            44.99  1:38.20
  DSQ     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                                                               + 17.45             1:32.87                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            41.58  1:30.65


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                            Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     PLANINC, Lucija          00                       Vidim Cilj                       1:47.90                 129                                  LT,EXH                   -                   -               
            48.55  1:47.90
  EXH     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       2:19.83                  59                                     EXH                   -                   -               
          1:04.05  2:19.83
  EXH     GOLČER, Anja             03                       PK Velenje                       2:27.88                  50                                     EXH                   -                   -               
          1:10.76  2:27.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                            Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:06.66  ŠENICA, Primož                                                                                        Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 2:22.93                 403                                 2:22.66                100%                   -     A         
            35.00  1:12.52  1:48.49  2:22.93
   2.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               2:23.70                 397              + 0.77             2:17.56                 92%                   -     A         
            33.83  1:10.37  1:47.51  2:23.70
   3.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:24.70                 389              + 1.77             2:18.25                 91%                   -     A         
            34.57  1:11.98  1:49.45  2:24.70
   4.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:26.38                 375              + 3.45             2:29.01                104%                   -     A         
            34.02  1:11.33  1:49.51  2:26.38
   5.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        2:33.35                 326             + 10.42             2:39.33                108%                   -     A         
            37.13  1:16.05  1:55.87  2:33.35
   6.     BRATUN, Lovro            04                       ŠD Riba Ljubljana                2:33.47                 326             + 10.54                  NT                   -                   -     A         
            36.38  1:15.77  1:54.83  2:33.47
   7.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:36.08                 309             + 13.15             2:38.50                103%                   -     A         
            36.25  1:16.85  1:57.21  2:36.08
   8.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 2:37.74                 300             + 14.81             2:39.21                102%                   -     A         
            37.21  1:17.00  1:58.41  2:37.74
   9.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:39.44                 290             + 16.51             2:42.97                104%                   -     B         
            36.85  1:18.02  1:59.09  2:39.44
  10.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:42.57                 274             + 19.64                  NT                   -                   -     B         
            37.37  1:18.62  2:00.39  2:42.57
  11.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 2:44.10                 266             + 21.17             2:51.32                109%                   -     B         
            38.11  1:20.77  2:03.97  2:44.10
  12.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       2:44.60                 264             + 21.67             2:42.82                 98%                   -     B         
            38.52  1:20.14  2:02.97  2:44.60
  13.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               2:45.04                 262             + 22.11             2:43.04                 98%                   -     B         
            37.80  1:19.21  2:02.25  2:45.04
  14.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       2:51.66                 232             + 28.73             2:52.44                101%                   -     B         
            40.20  1:23.79  2:08.72  2:51.66
  15.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       2:51.74                 232             + 28.81             2:54.92                104%                   -     B         
            39.84  1:22.81  2:07.90  2:51.74
  16.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             2:55.12                 219             + 32.19             3:06.85                114%                   -     B         
            42.06  1:26.64  2:12.01  2:55.12
  17.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 2:55.32                 218             + 32.39             2:57.14                102%                   -     R         
            42.33  1:27.36  2:12.55  2:55.32
  18.     KOŠUTA, Ruben            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:55.49                 218             + 32.56             2:53.97                 98%                   -     R         
            42.65  1:26.75  2:11.02  2:55.49
  19.     GREGORIČ, Mitja          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:59.77                 202             + 36.84                  NT                   -                   -               
            42.12  1:28.19  2:14.66  2:59.77
  20.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       3:05.32                 185             + 42.39                  NT                   -                   -               
            45.31  1:33.17  2:20.53  3:05.32
  21.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana             3:16.15                 156             + 53.22                  NT                   -                   -               
            46.91  1:36.35  2:27.29  3:16.15
  22.     MALKOV, Andrei           04                       PK Olimpija Ljubljan             3:19.92                 147             + 56.99             3:22.98                103%                   -               
            46.97  1:37.75  2:28.77  3:19.92
  DNS     ŽNIDARŠIČ SVENŠ          04                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               
            52.25


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:06.66  ŠENICA, Primož                                                                                        Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        2:33.35                 326                                 2:39.33                108%                   -     A         
            37.13  1:16.05  1:55.87  2:33.35
   2.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:36.08                 309              + 2.73             2:38.50                103%                   -     A         
            36.25  1:16.85  1:57.21  2:36.08
   3.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 2:37.74                 300              + 4.39             2:39.21                102%                   -     A         
            37.21  1:17.00  1:58.41  2:37.74
   4.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:39.44                 290              + 6.09             2:42.97                104%                   -     B         
            36.85  1:18.02  1:59.09  2:39.44
   5.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:42.57                 274              + 9.22                  NT                   -                   -     B         
            37.37  1:18.62  2:00.39  2:42.57
   6.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 2:44.10                 266             + 10.75             2:51.32                109%                   -     B         
            38.11  1:20.77  2:03.97  2:44.10
   7.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       2:44.60                 264             + 11.25             2:42.82                 98%                   -     B         
            38.52  1:20.14  2:02.97  2:44.60
   8.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               2:45.04                 262             + 11.69             2:43.04                 98%                   -     B         
            37.80  1:19.21  2:02.25  2:45.04
   9.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       2:51.66                 232             + 18.31             2:52.44                101%                   -     B         
            40.20  1:23.79  2:08.72  2:51.66
  10.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       2:51.74                 232             + 18.39             2:54.92                104%                   -     B         
            39.84  1:22.81  2:07.90  2:51.74
  11.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             2:55.12                 219             + 21.77             3:06.85                114%                   -     B         
            42.06  1:26.64  2:12.01  2:55.12
  12.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 2:55.32                 218             + 21.97             2:57.14                102%                   -     R         
            42.33  1:27.36  2:12.55  2:55.32
  13.     GREGORIČ, Mitja          05                       PK Ilirija Ljubljana             2:59.77                 202             + 26.42                  NT                   -                   -               
            42.12  1:28.19  2:14.66  2:59.77
  14.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       3:05.32                 185             + 31.97                  NT                   -                   -               
            45.31  1:33.17  2:20.53  3:05.32
  15.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana             3:16.15                 156             + 42.80                  NT                   -                   -               
            46.91  1:36.35  2:27.29  3:16.15
  DNS     JARKOVIČ, Žiga           09                       Vidim Cilj                                                                                       DNS                   -                   -               
          1:09.22


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                           Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     VEJNOVIĆ, Aljaž          02                       PK Velenje                                                                                    LT,DNS                   -                   -               
            45.56  1:30.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                          Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:13.56  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                       2:34.52                 459                                 2:33.50                 99%                   -     A         
            36.44  1:14.91  1:54.52  2:34.52
   2.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 2:34.59                 458              + 0.07                  NT                   -                   -     A         
            36.66  1:15.31  1:55.16  2:34.59
   3.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             2:38.87                 422              + 4.35             2:43.68                106%                   -     A         
            37.09  1:16.89  1:58.33  2:38.87
   4.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  2:39.13                 420              + 4.61             2:38.35                 99%                   -     A         
            36.47  1:17.20  1:59.10  2:39.13
   5.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 2:40.41                 410              + 5.89             2:41.56                101%                   -     A         
            38.76  1:19.86  2:01.20  2:40.41
   6.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             2:43.09                 390              + 8.57             2:51.09                110%                   -     A         
            37.91  1:20.26  2:02.43  2:43.09
   7.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 2:43.62                 386              + 9.10             2:47.87                105%                   -     A         
            38.47  1:20.17  2:02.33  2:43.62
   8.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       2:46.06                 370             + 11.54             2:46.12                100%                   -     A         
            39.75  1:21.78  2:04.52  2:46.06
   9.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             2:48.89                 351             + 14.37                  NT                   -                   -     B         
            40.16  1:22.76  2:06.38  2:48.89
  10.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     2:50.15                 344             + 15.63                  NT                   -                   -     B         
            40.03  1:23.10  2:07.72  2:50.15
  11.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 2:51.07                 338             + 16.55             2:54.30                104%                   -     B         
            40.76  1:24.34  2:09.22  2:51.07
  12.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       2:51.44                 336             + 16.92             2:51.41                100%                   -     B         
            39.14  1:22.28  2:07.56  2:51.44
  13.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana             2:52.83                 328             + 18.31                  NT                   -                   -     B         
            40.48  1:24.98  2:10.93  2:52.83
  14.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       2:52.93                 327             + 18.41             2:56.76                104%                   -     B         
            41.36  1:25.44  2:09.37  2:52.93
  15.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     2:53.59                 324             + 19.07             2:50.56                 97%                   -     B         
            40.35  1:25.37  2:10.96  2:53.59
  16.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                2:53.88                 322             + 19.36             2:57.41                104%                   -     B         
            40.55  1:24.24  2:09.28  2:53.88
  17.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 2:55.51                 313             + 20.99             3:04.39                110%                   -     R         
            42.21  1:27.86  2:13.52  2:55.51
  18.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 2:55.58                 313             + 21.06             3:04.42                110%                   -     R         
            41.12  1:25.98  2:11.31  2:55.58
  19.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       3:00.41                 288             + 25.89             3:05.66                106%                   -               
            43.64  1:28.51  2:15.23  3:00.41
  20.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                       3:00.66                 287             + 26.14                  NT                   -                   -               
            43.34  1:30.13  2:17.22  3:00.66
  21.     SHEVCHENKO, Ana          05                       PK Ilirija Ljubljana             3:04.24                 271             + 29.72                  NT                   -                   -               
            42.27  1:29.03  2:17.85  3:04.24
  22.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       3:04.35                 270             + 29.83             3:06.47                102%                   -               
            42.71  1:30.12  2:17.74  3:04.35
  23.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             3:05.67                 264             + 31.15             3:15.98                111%                   -               
            44.13  1:31.67  2:18.98  3:05.67
  24.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  3:09.89                 247             + 35.37             3:06.09                 96%                   -               
            44.83  1:33.51  2:22.36  3:09.89
  25.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:14.12                 231             + 39.60                  NT                   -                   -               
            45.45  1:35.55  2:25.43  3:14.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:13.56  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  2:39.13                 420                                 2:38.35                 99%                   -     A         
            36.47  1:17.20  1:59.10  2:39.13
   2.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             2:43.09                 390              + 3.96             2:51.09                110%                   -     A         
            37.91  1:20.26  2:02.43  2:43.09
   3.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 2:43.62                 386              + 4.49             2:47.87                105%                   -     A         
            38.47  1:20.17  2:02.33  2:43.62
   4.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             2:48.89                 351              + 9.76                  NT                   -                   -     B         
            40.16  1:22.76  2:06.38  2:48.89
   5.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     2:50.15                 344             + 11.02                  NT                   -                   -     B         
            40.03  1:23.10  2:07.72  2:50.15
   6.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 2:51.07                 338             + 11.94             2:54.30                104%                   -     B         
            40.76  1:24.34  2:09.22  2:51.07
   7.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana             2:52.83                 328             + 13.70                  NT                   -                   -     B         
            40.48  1:24.98  2:10.93  2:52.83
   8.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       2:52.93                 327             + 13.80             2:56.76                104%                   -     B         
            41.36  1:25.44  2:09.37  2:52.93
   9.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     2:53.59                 324             + 14.46             2:50.56                 97%                   -     B         
            40.35  1:25.37  2:10.96  2:53.59
  10.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 2:55.51                 313             + 16.38             3:04.39                110%                   -     R         
            42.21  1:27.86  2:13.52  2:55.51
  11.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 2:55.58                 313             + 16.45             3:04.42                110%                   -     R         
            41.12  1:25.98  2:11.31  2:55.58
  12.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       3:00.41                 288             + 21.28             3:05.66                106%                   -               
            43.64  1:28.51  2:15.23  3:00.41
  13.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       3:04.35                 270             + 25.22             3:06.47                102%                   -               
            42.71  1:30.12  2:17.74  3:04.35
  14.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             3:05.67                 264             + 26.54             3:15.98                111%                   -               
            44.13  1:31.67  2:18.98  3:05.67
  15.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  3:09.89                 247             + 30.76             3:06.09                 96%                   -               
            44.83  1:33.51  2:22.36  3:09.89
  16.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             3:14.12                 231             + 34.99                  NT                   -                   -               
            45.45  1:35.55  2:25.43  3:14.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                           Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GOLČER, Maruša           01                       PK Velenje                                                                                    LT,DNS                   -                   -               
          1:07.66  2:28.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prosto/Free                                                                                             Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                                        Kranj                                                                         2011
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  26.11                 467                                   26.16                100%                   -     A         
   2.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                       26.40                 451              + 0.29               26.70                102%                   -     A         
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               26.44                 449              + 0.33               26.23                 98%                   -     A         
   4.     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                         26.48                 447              + 0.37               27.02                104%                   -     A         
   5.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                     26.52                 445              + 0.41               27.73                109%                   -     A         
   6.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                  26.90                 427              + 0.79               28.49                112%                   -     A         
   7.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    26.93                 425              + 0.82               26.78                 99%                   -     A         
   8.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana               27.06                 419              + 0.95               28.18                108%                   -     A         
   9.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                      27.28                 409              + 1.17               28.40                108%                   -     B         
  10.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana               27.32                 407              + 1.21               27.75                103%                   -     B         
  11.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan               27.94                 381              + 1.83               28.40                103%                   -     B         
  12.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                           27.98                 379              + 1.87               28.61                105%                   -     B         
  13.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  28.35                 364              + 2.24               29.72                110%                   -     B         
  14.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan               29.12                 336              + 3.01                  NT                   -                   -     B         
  15.     KATARIČ, Tit             04                       PK Cerkno                          29.14                 336              + 3.03               31.39                116%                   -     B         
  16.     MATKO MARCIUS,           04                       DVŠ Posejdon Celje                 29.20                 334              + 3.09               30.88                112%                   -     B         
  17.     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                  29.21                 333              + 3.10               30.93                112%                   -     R         
  18.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                       29.29                 330              + 3.18               29.65                102%                   -     R         
  19.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                  29.41                 326              + 3.30               28.73                 95%                   -               
  20.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                          29.42                 326              + 3.31               30.10                105%                   -               
  21.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   29.43                 326              + 3.32               28.76                 95%                   -               
  22.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                          29.47                 324              + 3.36               30.00                104%                   -               
  23.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                  29.50                 323              + 3.39               29.60                101%                   -               
  24.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                      29.55                 322              + 3.44               29.85                102%                   -               
  25.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                         29.63                 319              + 3.52               30.36                105%                   -               
  26.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                      29.64                 319              + 3.53               30.14                103%                   -               
  27.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                         29.67                 318              + 3.56               30.46                105%                   -               
  28.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško                 29.86                 312              + 3.75               30.18                102%                   -               
  29.     ZORKO, Maj               04                       PK Celulozar Krško                 29.88                 311              + 3.77               30.11                102%                   -               
  30.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                   29.95                 309              + 3.84               30.99                107%                   -               
  31.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                      29.98                 308              + 3.87               30.70                105%                   -               
  32.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana               30.07                 305              + 3.96               30.86                105%                   -               
  33.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                         30.12                 304              + 4.01               30.37                102%                   -               
  34.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                          30.27                 299              + 4.16               30.50                102%                   -               
  35.     FILIPČIČ, Yanic          04                       PK Biser Piran                     30.38                 296              + 4.27               31.07                105%                   -               
  36.     BRATUN, Lovro            04                       ŠD Riba Ljubljana                  30.42                 295              + 4.31               30.99                104%                   -               
  37.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                         30.60                 290              + 4.49               31.27                104%                   -               
  38.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                         30.71                 287              + 4.60               31.17                103%                   -               
  39.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                     30.74                 286              + 4.63               31.14                103%                   -               
  40.     MISLEJ, Manuel           04                       PK Ajdovščina                      30.86                 282              + 4.75               32.93                114%                   -               
  41.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan               30.94                 280              + 4.83               31.85                106%                   -               
  42.     KOČEVAR, Nik             04                       PK Neptun Celje                    30.95                 280              + 4.84               31.67                105%                   -               
  43.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan               31.07                 277              + 4.96               32.77                111%                   -               
  44.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                         31.13                 275              + 5.02               31.34                101%                   -               
  45.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  31.29                 271              + 5.18               32.80                110%                   -               
  46.     ŠIŠKO, Tomaž             04                       PK Ljubljana                       31.55                 264              + 5.44               31.39                 99%                   -               
  47.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                   32.09                 251              + 5.98               32.78                104%                   -               
  48.     PIRTOVŠEK, Svit          04                       PK Ilirija Ljubljana               32.15                 250              + 6.04               32.68                103%                   -               
  49.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana               32.27                 247              + 6.16               33.09                105%                   -               
  50.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                          32.51                 242              + 6.40               33.25                105%                   -               
  51.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                     32.66                 238              + 6.55                  NT                   -                   -               
  52.     BLAGUS BASARIĆ,          04                       PK Ljubljana                       32.88                 233              + 6.77               33.20                102%                   -               
  53.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje                 32.96                 232              + 6.85               33.52                103%                   -               
  54.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                  33.12                 228              + 7.01               33.47                102%                   -               
  55.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana               33.27                 225              + 7.16               33.13                 99%                   -               
  56.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                  33.38                 223              + 7.27               33.72                102%                   -               
  57.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan               33.44                 222              + 7.33               37.39                125%                   -               
  58.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                         33.67                 217              + 7.56               33.18                 97%                   -               
  59.     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško                 33.91                 213              + 7.80               34.59                104%                   -               
  60.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                         34.34                 205              + 8.23               36.51                113%                   -               
  61.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                  34.35                 205              + 8.24               34.99                104%                   -               
  62.     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                  34.57                 201              + 8.46               36.70                113%                   -               
  63.     VUNIČ, Alan              04                       PK Branik Maribor                  34.77                 197              + 8.66               37.72                118%                   -               
  64.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                         34.78                 197              + 8.67               35.48                104%                   -               
  65.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                  35.01                 193              + 8.90                  NT                   -                   -               
  66.     BAUK, Urban              04                       ŠD Riba Ljubljana                  35.05                 193              + 8.94               35.52                103%                   -               
  67.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                      35.21                 190              + 9.10               35.12                 99%                   -               
  68.     VDOVIČ, Jakob            04                       DVŠ Posejdon Celje                 35.56                 184              + 9.45               39.03                120%                   -               
  69.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                         35.58                 184              + 9.47               35.54                100%                   -               
  70.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana               35.91                 179              + 9.80               37.90                111%                   -               
  71.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                  36.05                 177              + 9.94               37.41                108%                   -               
  72.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                      36.22                 175             + 10.11               37.98                110%                   -               
  73.     KAVRE, Jani              04                       PK Koper                           36.84                 166             + 10.73               37.81                105%                   -               
  74.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                          36.93                 165             + 10.82               38.53                109%                   -               
  75.     FINŽGAR, Matic           04                       KPD Zvezda Kranj                   38.81                 142             + 12.70                  NT                   -                   -               
  76.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                      39.76                 132             + 13.65               39.73                100%                   -               
  77.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                      40.34                 126             + 14.23               41.79                107%                   -               
  DSQ     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                                                              + 4.12               30.38                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                                                         + 6.64               33.65                   -                   -               
  DSQ     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                                                          + 7.26               35.42                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                                                                 + 10.71               37.70                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ŠIMENEC, Amadej          05                       KPD Zvezda Kranj                                                         + 21.42               54.79                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                                                                                       DNS                   -                   -               
  DNS     AMBROŽIČ, Žan L          04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prosto/Free                                                                   13 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                                        Kranj                                                                         2011
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    26.93                 425                                   26.78                 99%                   -     A         
   2.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  28.35                 364              + 1.42               29.72                110%                   -     B         
   3.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                       29.29                 330              + 2.36               29.65                102%                   -     R         
   4.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   29.43                 326              + 2.50               28.76                 95%                   -               
   5.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                  29.50                 323              + 2.57               29.60                101%                   -               
   6.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                      29.64                 319              + 2.71               30.14                103%                   -               
   7.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                         29.67                 318              + 2.74               30.46                105%                   -               
   8.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško                 29.86                 312              + 2.93               30.18                102%                   -               
   9.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                   29.95                 309              + 3.02               30.99                107%                   -               
  10.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana               30.07                 305              + 3.14               30.86                105%                   -               
  11.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                         30.12                 304              + 3.19               30.37                102%                   -               
  12.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                          30.27                 299              + 3.34               30.50                102%                   -               
  13.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                         30.60                 290              + 3.67               31.27                104%                   -               
  14.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                     30.74                 286              + 3.81               31.14                103%                   -               
  15.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan               30.94                 280              + 4.01               31.85                106%                   -               
  16.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  31.29                 271              + 4.36               32.80                110%                   -               
  17.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                   32.09                 251              + 5.16               32.78                104%                   -               
  18.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana               32.27                 247              + 5.34               33.09                105%                   -               
  19.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                          32.51                 242              + 5.58               33.25                105%                   -               
  20.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                     32.66                 238              + 5.73                  NT                   -                   -               
  21.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje                 32.96                 232              + 6.03               33.52                103%                   -               
  22.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                  33.12                 228              + 6.19               33.47                102%                   -               
  23.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana               33.27                 225              + 6.34               33.13                 99%                   -               
  24.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan               33.44                 222              + 6.51               37.39                125%                   -               
  25.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                         33.67                 217              + 6.74               33.18                 97%                   -               
  26.     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško                 33.91                 213              + 6.98               34.59                104%                   -               
  27.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                         34.34                 205              + 7.41               36.51                113%                   -               
  28.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                         34.78                 197              + 7.85               35.48                104%                   -               
  29.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                  35.01                 193              + 8.08                  NT                   -                   -               
  30.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                      35.21                 190              + 8.28               35.12                 99%                   -               
  31.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                         35.58                 184              + 8.65               35.54                100%                   -               
  32.     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana               35.91                 179              + 8.98               37.90                111%                   -               
  33.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                  36.05                 177              + 9.12               37.41                108%                   -               
  34.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                      36.22                 175              + 9.29               37.98                110%                   -               
  35.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                          36.93                 165             + 10.00               38.53                109%                   -               
  36.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                      39.76                 132             + 12.83               39.73                100%                   -               
  37.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                      40.34                 126             + 13.41               41.79                107%                   -               
  DSQ     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                                                          + 6.44               35.42                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                                                                  + 9.89               37.70                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ŠIMENEC, Amadej          05                       KPD Zvezda Kranj                                                         + 20.60               54.79                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                                                                                       DNS                   -                   -               
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prosto/Free                                                                                            Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     JAGODIC, Patrik          02                       PK Radovljica                      32.99                 231                                     EXH                   -                   -               
  EXH     ZUPANIČ, Jakob           99                       Vidim Cilj                         33.75                 216                                     EXH                   -                   -               
  EXH     KRIŽAJ, Julijan          00                       Vidim Cilj                         34.03                 211                                     EXH                   -                   -               
  EXH     SEJDIJI, Nik             02                       ŠD Riba Ljubljana                  41.14                 119                                     EXH                   -                   -               
  EXH     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                         41.56                 115                                     EXH                   -                   -               
  EXH     GLUŠIČ, Gašper           07                       PK Velenje                       1:09.19                  25                                     EXH                   -                   -               
  EXH     FABČIČ, Tadej            04                       ŠD Riba Ljubljana                1:09.20                  25                                     EXH                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                           Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                               2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                      28.58                 537                                   28.95                103%                   -     A         
   2.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                       29.37                 495              + 0.79               30.56                108%                   -     A         
   3.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                          29.80                 474              + 1.22               30.81                107%                   -     A         
   4.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni               30.31                 450              + 1.73               29.85                 97%                   -     A         
   5.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                       30.36                 448              + 1.78               30.81                103%                   -     A         
   6.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana               30.60                 438              + 2.02               30.56                100%                   -     A         
   7.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                         30.72                 432              + 2.14               31.15                103%                   -     A         
   8.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      30.81                 429              + 2.23               30.80                100%                   -     A         
   9.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                      31.26                 410              + 2.68               32.30                107%                   -     B         
  10.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                   31.45                 403              + 2.87               32.37                106%                   -     B         
  11.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   31.74                 392              + 3.16               32.02                102%                   -     B         
  12.     CVIBOŠEK, Eva            05                       PK Neptun Celje                    32.08                 380              + 3.50               35.25                121%                   -     B         
  13.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  32.18                 376              + 3.60               32.65                103%                   -     B         
  14.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                    32.40                 369              + 3.82               33.47                107%                   -     B         
  15.     FRELIH UHELJ, S          05                       PK Biser Piran                     32.54                 364              + 3.96               35.05                116%                   -     B         
  16.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                           32.64                 360              + 4.06               34.17                110%                   -     B         
  17.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                         32.65                 360              + 4.07               33.65                106%                   -     R         
  18.     VIDENŠEK, Neža           05                       PK Neptun Celje                    32.72                 358              + 4.14               33.46                105%                   -     R         
  19.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                  32.86                 353              + 4.28               34.46                110%                   -               
  20.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      33.12                 345              + 4.54               34.73                110%                   -               
  21.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                   33.21                 342              + 4.63               32.95                 98%                   -               
  22.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                         33.30                 339              + 4.72               35.09                111%                   -               
  23.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                           33.35                 338              + 4.77               34.00                104%                   -               
  24.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan               33.72                 327              + 5.14               34.76                106%                   -               
  25.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                    33.78                 325              + 5.20               34.08                102%                   -               
  26.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                       33.79                 325              + 5.21               35.24                109%                   -               
  27.     PETRIČ, Manca            05                       PK Olimpija Ljubljan               33.98                 319              + 5.40               34.60                104%                   -               
  28.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan               34.03                 318              + 5.45               34.26                101%                   -               
  29.     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško                 34.10                 316              + 5.52                  NT                   -                   -               
  30.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden               34.19                 314              + 5.61               35.35                107%                   -               
  31.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                           34.23                 312              + 5.65               36.10                111%                   -               
  32.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško                 34.32                 310              + 5.74                  NT                   -                   -               
  33.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                         34.38                 308              + 5.80               35.80                108%                   -               
  34.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                  34.42                 307              + 5.84               33.65                 96%                   -               
  35.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   34.65                 301              + 6.07               34.40                 99%                   -               
  36.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana               34.74                 299              + 6.16               35.36                104%                   -               
  37.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                       34.83                 297              + 6.25                  NT                   -                   -               
  38.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan               35.35                 284              + 6.77               36.76                108%                   -               
  39.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan               35.46                 281              + 6.88               37.78                114%                   -               
  40.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                  35.56                 279              + 6.98               36.76                107%                   -               
          SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    35.56                 279              + 6.98               36.45                105%                   -               
  42.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   35.61                 277              + 7.03               36.16                103%                   -               
  43.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana               35.82                 273              + 7.24                  NT                   -                   -               
  44.     SHEVCHENKO, Ana          05                       PK Ilirija Ljubljana               36.01                 268              + 7.43               36.92                105%                   -               
  45.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                  36.04                 268              + 7.46               38.65                115%                   -               
  46.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                         36.23                 263              + 7.65               37.26                106%                   -               
  47.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                      36.30                 262              + 7.72               40.91                127%                   -               
  48.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana               36.56                 256              + 7.98               37.64                106%                   -               
  49.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                  36.88                 250              + 8.30               37.32                102%                   -               
  50.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                         36.98                 248              + 8.40               42.19                130%                   -               
  51.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                       37.09                 246              + 8.51               37.80                104%                   -               
  52.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                  37.13                 245              + 8.55               37.22                100%                   -               
  53.     GREGORČIČ, Kaja          06                       PK Ilirija Ljubljana               37.50                 238              + 8.92                  NT                   -                   -               
  54.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                  37.60                 236              + 9.02               37.85                101%                   -               
  55.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                     38.24                 224              + 9.66               37.52                 96%                   -               
  56.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                     38.35                 222              + 9.77               39.13                104%                   -               
  57.     RIBAŠ, Pavlina           05                       PK Biser Piran                     38.65                 217             + 10.07               41.01                113%                   -               
  58.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                         39.18                 208             + 10.60                  NT                   -                   -               
  59.     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                  39.74                 199             + 11.16               40.01                101%                   -               
  60.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                  40.04                 195             + 11.46               37.59                 88%                   -               
  61.     PEKLAJ, Eva              06                       PK Ilirija Ljubljana               41.31                 178             + 12.73                  NT                   -                   -               
  62.     VRŠČAJ, Anja             05                       PK Celulozar Krško                 41.46                 176             + 12.88                  NT                   -                   -               
  63.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana               42.48                 163             + 13.90               42.87                102%                   -               
  64.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                         42.61                 162             + 14.03               44.96                111%                   -               
  65.     IVETIĆ, Mia              05                       PD Maribor                         43.35                 154             + 14.77               45.45                110%                   -               
  DSQ     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                                                                  + 3.97               32.56                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 4.10               32.81                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 6.02               34.42                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                                                             + 8.69               39.23                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                   12 let in mlajši/AG and younger
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                               2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                      28.58                 537                                   28.95                103%                   -     A         
   2.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                       30.36                 448              + 1.78               30.81                103%                   -     A         
   3.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   31.74                 392              + 3.16               32.02                102%                   -     B         
   4.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  32.18                 376              + 3.60               32.65                103%                   -     B         
   5.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                           32.64                 360              + 4.06               34.17                110%                   -     B         
   6.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                         32.65                 360              + 4.07               33.65                106%                   -     R         
   7.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                  32.86                 353              + 4.28               34.46                110%                   -               
   8.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      33.12                 345              + 4.54               34.73                110%                   -               
   9.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                   33.21                 342              + 4.63               32.95                 98%                   -               
  10.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                           33.35                 338              + 4.77               34.00                104%                   -               
  11.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan               33.72                 327              + 5.14               34.76                106%                   -               
  12.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                    33.78                 325              + 5.20               34.08                102%                   -               
  13.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                       33.79                 325              + 5.21               35.24                109%                   -               
  14.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan               34.03                 318              + 5.45               34.26                101%                   -               
  15.     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško                 34.10                 316              + 5.52                  NT                   -                   -               
  16.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                           34.23                 312              + 5.65               36.10                111%                   -               
  17.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško                 34.32                 310              + 5.74                  NT                   -                   -               
  18.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                  34.42                 307              + 5.84               33.65                 96%                   -               
  19.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   34.65                 301              + 6.07               34.40                 99%                   -               
  20.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana               34.74                 299              + 6.16               35.36                104%                   -               
  21.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                       34.83                 297              + 6.25                  NT                   -                   -               
  22.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan               35.35                 284              + 6.77               36.76                108%                   -               
  23.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan               35.46                 281              + 6.88               37.78                114%                   -               
  24.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                  35.56                 279              + 6.98               36.76                107%                   -               
          SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    35.56                 279              + 6.98               36.45                105%                   -               
  26.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   35.61                 277              + 7.03               36.16                103%                   -               
  27.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana               35.82                 273              + 7.24                  NT                   -                   -               
  28.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                      36.30                 262              + 7.72               40.91                127%                   -               
  29.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana               36.56                 256              + 7.98               37.64                106%                   -               
  30.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                  36.88                 250              + 8.30               37.32                102%                   -               
  31.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                         36.98                 248              + 8.40               42.19                130%                   -               
  32.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                       37.09                 246              + 8.51               37.80                104%                   -               
  33.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                  37.13                 245              + 8.55               37.22                100%                   -               
  34.     GREGORČIČ, Kaja          06                       PK Ilirija Ljubljana               37.50                 238              + 8.92                  NT                   -                   -               
  35.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                  37.60                 236              + 9.02               37.85                101%                   -               
  36.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                     38.24                 224              + 9.66               37.52                 96%                   -               
  37.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                     38.35                 222              + 9.77               39.13                104%                   -               
  38.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                         39.18                 208             + 10.60                  NT                   -                   -               
  39.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                  40.04                 195             + 11.46               37.59                 88%                   -               
  40.     PEKLAJ, Eva              06                       PK Ilirija Ljubljana               41.31                 178             + 12.73                  NT                   -                   -               
  41.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana               42.48                 163             + 13.90               42.87                102%                   -               
  DSQ     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 4.10               32.81                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 6.02               34.42                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                                                             + 8.69               39.23                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                            Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     PLANINC, Lucija          00                       Vidim Cilj                         37.04                 246                                     EXH                   -                   -               
  EXH     GOLČER, Anja             03                       PK Velenje                       1:09.24                  37                                     EXH                   -                   -               
  EXH     GOLČER, Maruša           01                       PK Velenje                       1:15.03                  29                                   LT NT                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                            M/M, 400m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:39.35  POGAČNIK, Nejc                                                                                        Kranj                                                                        2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                4:58.33                 491                                 5:03.56                104%               20,00               
            33.03  1:12.55  1:49.92  2:26.82  3:08.32  3:50.94  4:24.73  4:58.33
   2.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       5:00.56                 481              + 2.23             5:13.58                109%               17,00               
            31.68  1:09.91  1:48.84  2:26.89  3:08.44  3:50.86  4:26.27  5:00.56
   3.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             5:04.00                 464              + 5.67             5:14.54                107%               15,00               
            32.02  1:09.31  1:51.06  2:31.14  3:13.60  3:56.95  4:31.10  5:04.00
   4.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               5:04.13                 464              + 5.80                  NT                   -               13,00               
            32.87  1:11.13  1:49.69  2:26.91  3:11.49  3:55.54  4:30.91  5:04.13
   5.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 5:05.00                 460              + 6.67             5:23.80                113%               12,00               
            32.44  1:09.94  1:49.70  2:28.18  3:10.53  3:53.98  4:30.24  5:05.00
   6.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     5:06.14                 455              + 7.81             5:11.05                103%               11,00               
            35.97  1:17.13  1:58.01  2:36.93  3:17.53  3:57.72  4:33.11  5:06.14
   7.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 5:19.15                 401             + 20.82             5:41.40                114%               10,00               
            33.57  1:14.14  1:53.62  2:31.74  3:18.81  4:06.25  4:43.06  5:19.15
   8.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       5:24.06                 383             + 25.73             5:37.68                109%                9,00               
            35.87  1:19.04  2:00.38  2:40.75  3:26.88  4:12.36  4:49.21  5:24.06
   9.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                5:30.68                 361             + 32.35             5:56.30                116%                8,00               
            35.05  1:16.00  2:01.04  2:44.16  3:30.79  4:19.29  4:56.05  5:30.68
  10.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 5:31.19                 359             + 32.86             5:55.49                115%                7,00               
            37.26  1:21.72  2:04.19  2:44.42  3:30.51  4:16.15  4:55.10  5:31.19
  11.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     5:31.62                 358             + 33.29             5:45.17                108%                6,00               
            36.69  1:19.47  2:01.17  2:41.92  3:28.90  4:15.43  4:53.83  5:31.62
  12.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 5:45.02                 318             + 46.69             6:04.68                112%                5,00               
            37.66  1:21.40  2:04.92  2:47.76  3:37.59  4:27.92  5:06.96  5:45.02
  13.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 5:51.95                 299             + 53.62             6:07.44                109%                4,00               
            38.43  1:24.99  2:09.35  2:52.90  3:42.99  4:32.67  5:13.33  5:51.95
  14.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan             5:58.84                 282           + 1:00.51             6:20.06                112%                3,00               
            38.79  1:23.61  2:10.38  2:55.09  3:46.72  4:39.08  5:20.45  5:58.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event                                                                            Ž/W, 400m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:58.46  ODER, Tjaša                                                                                           Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                5:22.57                 520                                 5:25.75                102%               20,00               
            34.91  1:16.02  1:57.94  2:37.30  3:24.42  4:11.48  4:47.35  5:22.57
   2.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     5:35.41                 462             + 12.84             5:48.99                108%               17,00               
            35.08  1:17.83  2:01.03  2:43.62  3:31.67  4:20.21  4:58.61  5:35.41
   3.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 5:36.13                 459             + 13.56             5:49.26                108%               15,00               
            36.35  1:20.37  2:05.63  2:48.40  3:34.04  4:20.69  4:59.61  5:36.13
   4.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         5:40.03                 444             + 17.46                  NT                   -               13,00               
            37.22  1:21.29  2:05.60  2:47.04  3:36.25  4:25.27  5:03.88  5:40.03
   5.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         5:41.48                 438             + 18.91             6:06.08                115%               12,00               
            35.24  1:17.41  2:02.75  2:47.56  3:37.84  4:28.21  5:05.89  5:41.48
   6.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 5:41.93                 436             + 19.36             5:50.29                105%               11,00               
            35.54  1:17.41  2:02.43  2:45.33  3:34.94  4:25.54  5:05.48  5:41.93
   7.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 6:02.16                 367             + 39.59             6:06.86                103%               10,00               
            40.18  1:30.86  2:16.37  3:00.37  3:49.98  4:41.25  5:22.88  6:02.16
   8.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       6:07.72                 351             + 45.15             6:12.44                103%                9,00               
            38.88  1:27.12  2:15.05  3:00.92  3:54.87  4:47.99  5:29.46  6:07.72
   9.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 6:08.27                 349             + 45.70             6:13.93                103%                8,00               
            39.82  1:30.78  2:17.54  3:02.28  3:52.66  4:43.59  5:26.53  6:08.27
  10.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       6:08.31                 349             + 45.74             6:27.09                110%                7,00               
            41.96  1:34.56  2:20.53  3:07.36  3:58.65  4:49.18  5:30.34  6:08.31
  11.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             6:11.34                 341             + 48.77             6:15.46                102%                6,00               
            40.08  1:26.69  2:15.58  3:03.15  3:56.03  4:48.66  5:30.76  6:11.34
  12.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             6:13.71                 334             + 51.14             6:31.83                110%                5,00               
            42.51  1:33.36  2:19.83  3:03.26  3:56.52  4:50.54  5:34.66  6:13.71
  13.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     6:23.85                 308           + 1:01.28                  NT                   -                4,00               
            43.25  1:34.54  2:25.05  3:13.27  4:06.78  5:00.85  5:42.80  6:23.85
  14.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             6:24.57                 307           + 1:02.00                  NT                   -                3,00               
            41.09  1:33.00  2:21.47  3:07.18  4:02.21  4:58.02  5:42.23  6:24.57
  15.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             6:28.47                 297           + 1:05.90             6:28.41                100%                2,00               
            40.29  1:30.49  2:22.35  3:11.71  4:07.29  5:02.82  5:46.63  6:28.47
  16.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       6:35.22                 282           + 1:12.65             6:48.65                107%                1,00               
            47.87  1:42.84  2:30.27  3:17.34  4:11.39  5:05.90  5:51.43  6:35.22
  DNS     GOLČER, Maruša           01                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event                                                                        Meš/Mix, 4 x 100m Mešano/Medley                                                                              12 - 14 let/AG
3.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LL I. (MIX dečk                                   PK Ljubljana                     4:40.19                                                     4:39.05                 99%               20,00               
        KUNŠTIĆ, Lara, 05                                                                                      KOVAČ, Maša, 05
        PREDALIČ, Luka, 04                                                                                     NOVAK, Miha, 04
            36.52  1:15.54  1:49.52  2:26.23  3:00.71  3:43.08  4:10.30  4:40.19

   2.     TK I. (MIX dečk                                   PK Triglav Kranj                 4:40.85                                  + 0.66             4:40.54                100%               17,00               
        JANHUBA, Jure, 04                                                                                      PAJNTAR, Rožle, 04
        ZUPAN, Neža, 05                                                                                        WAGGER, Ema, 05
            31.32  1:04.93  1:40.76  2:24.08  2:55.56  3:31.63  4:04.42  4:40.85

   3.     OL I. (MIX dečk                                   PK Olimpija Ljubljan             4:43.30                                  + 3.11             4:33.04                 93%               15,00               
        ARTIČ, Rea Tia, 06                                                                                     DJUKIĆ, Robert, 04
        ŠTIH, Matevž, 05                                                                                       ŽNIDARŠIČ, Uma, 06
            36.82  1:16.24  1:50.49  2:29.64  2:59.04  3:33.21  4:06.55  4:43.30

   4.     BM I. (MIX dečk                                   PK Branik Maribor                4:43.93                                  + 3.74             4:40.69                 98%               13,00               
        BOREC, Jaka, 04                                                                                        UDUČ, Miha, 04
        PURGAJ, Urša, 05                                                                                       ANGLEITNER SAGADIN, Laura, 05
            32.20  1:05.57  1:46.57  2:35.78  3:06.60  3:41.30  4:10.95  4:43.93

   5.     RR I. (MIX dečk                                   PK Ribnica                       4:47.52                                  + 7.33             4:51.22                103%               12,00               
        LEVSTEK, Maja, 05                                                                                      TOPOLNIK, Klemen, 04
        ĆIROVIĆ, Filip, 04                                                                                     ĐUKIĆ, Dora, 06
            34.24  1:10.08  1:43.83  2:22.88  2:56.38  3:35.71  4:09.98  4:47.52

   6.     LL II. (MIX deč                                   PK Ljubljana                     4:51.93                                 + 11.74             5:00.84                106%               11,00               
        VRHOVAC, Laura, 06                                                                                     ZOGOVIČ, Dejan, 04
        ABUTOVIČ, Filip, 05                                                                                    BOBIK, Timea, 06
            38.30  1:19.53  1:56.84  2:38.03  3:08.61  3:45.49  4:16.98  4:51.93

   7.     GBR I. (MIX deč                                   PK Radovljica                    4:53.75                                 + 13.56             5:20.03                119%               10,00               
        BIČEK, Zala Pia, 05                                                                                    POTOČNIK, Janez, 04
        MARČUN, Mojca, 06                                                                                      PETERNEL, Primož, 04
            35.59  1:13.85  1:54.34  2:38.75  3:11.56  3:53.19  4:21.85  4:53.75

   8.     FR I. (MIX dečk                                   PK Fužinar Ravne                 4:55.50                                 + 15.31             4:38.13                 89%                9,00               
        REMIC, Metka, 05                                                                                       KNEZ, Ožbej, 04
        PŠENIČNIK, Neli, 06                                                                                    PETRIČ, Lovro, 05
            34.97  1:12.58  1:53.74  2:42.14  3:13.07  3:49.52  4:20.68  4:55.50

   9.     KK I. (MIX dečk                                   PK Koper                         4:56.01                                 + 15.82             5:13.52                112%                8,00               
        RIHTER MEDOŠ, Mija, 05                                                                                 PURGAR, Borut, 04
        MIKLAVČIČ, Anastazija, 06                                                                              TORKAR RAŽMAN, Tomas, 04
            37.83  1:17.02  1:58.04  2:43.30  3:13.87  3:50.98  4:22.86  4:56.01

  10.     RL I. (MIX dečk                                   ŠD Riba Ljubljana                5:03.99                                 + 23.80             5:02.19                 99%                7,00               
        BRATUN, Lovro, 04                                                                                      FURLAN ŠTULAR, Arne, 05
        GRUBAN POHAR, Puja, 06                                                                                 ŽAUCER, Kaja, 06
            35.77  1:13.12  1:53.36  2:39.61  3:13.89  3:53.07  4:27.14  5:03.99

  11.     PDM I. (MIX deč                                   PD Maribor                       5:09.11                                 + 28.92             5:30.22                114%                6,00               
        KRAVOS, Žak, 04                                                                                        MURAUS, Elinn, 05
        PETEK, Danaja, 05                                                                                      FEKONJA, Sergej, 04
            35.35  1:11.11  1:53.50  2:41.52  3:19.49  4:07.29  4:36.88  5:09.11

  12.     RL II. (MIX deč                                   ŠD Riba Ljubljana                5:10.07                                 + 29.88                  NT                   -                5,00               
        ENIKO, Lada, 05                                                                                        OSANA, Jakob Arne, 04
        PLIVERIČ, Bor, 05                                                                                      HRIBAR, Alma, 06
            39.09  1:20.52  1:59.42  2:45.42  3:17.51  3:54.89  4:31.04  5:10.07

  13.     OL II. (MIX deč                                   PK Olimpija Ljubljan             5:10.26                                 + 30.07             4:46.36                 85%                4,00               
        RAJIĆ, Timon, 05                                                                                       HAJDINJAK, Anin, 04
        TOMAŽEVIČ, Maruša, 05                                                                                  TAVZES CIRMAN, Ajda, 06
            34.66  1:12.17  1:54.08  2:40.12  3:13.65  3:57.25  4:32.56  5:10.26

  14.     LL III. (MIX de                                   PK Ljubljana                     5:11.13                                 + 30.94             5:19.50                105%                   -               
        NIKOLIČ KRIŠTOF, Rebeka, 06                                                                            RAĐENOVIĆ, Matej, 04
        ŠARVARI, Balazs, 04                                                                                    PREDALIČ, Vanja, 06
            39.25  1:20.93  1:59.29  2:44.30  3:18.57  3:59.25  4:33.89  5:11.13

  15.     VV I. (MIX dečk                                   PK Velenje                       5:11.96                                 + 31.77                  NT                   -                2,00               
        RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik, 05                                                                            JOVAN, Ema, 05
        POBERŽNIK, Manca, 05                                                                                   AČIMOVIĆ, Luka, 05
            35.62  1:13.32  1:53.86  2:40.92  3:18.85  4:04.52  4:36.77  5:11.96

  16.     IL II. (MIX deč                                   PK Ilirija Ljubljana             5:11.97                                 + 31.78                  NT                   -                1,00               
        HAJDINJAK, Ana, 06                                                                                     SNOJ, Jaka, 04
        DOLENC, Matija, 05                                                                                     URANJEK, Zoja, 06
            39.59  1:21.21  1:58.76  2:41.73  3:14.87  3:57.87  4:33.65  5:11.97

  17.     OL III. (MIX de                                   PK Olimpija Ljubljan             5:12.59                                 + 32.40             5:27.00                109%                   -               
        PERŠE, Žiga, 05                                                                                        ČERIN, Ema, 06
        NOVAK, Tinkara, 06                                                                                     ULAGA STERLE, Cene, 04
            35.18  1:15.45  1:57.74  2:47.60  3:24.75  4:09.84  4:39.93  5:12.59

  18.     GBR II. (MIX de                                   PK Radovljica                    5:15.56                                 + 35.37                  NT                   -                   -               
        DOLENC, Anže, 04                                                                                       GARTNER, Gia, 06
        ARNEŽ, Maša, 05                                                                                        SMOLNIKAR, Tevž, 05
            37.85  1:17.42  1:59.09  2:47.06  3:24.98  4:10.35  4:41.24  5:15.56

  19.     TK II. (MIX deč                                   PK Triglav Kranj                 5:15.83                                 + 35.64             4:49.62                 84%                   -               
        KLJUČANIN, Benjamin, 05                                                                                ŠILER KLEMENČIČ, Zoja, 06
        IVIČIČ, Aleš, 04                                                                                       DI LENARDO, Tara, 06
            36.62  1:15.46  1:52.07  2:33.53  3:11.77  3:57.69  4:34.73  5:15.83

  20.     VV II. (MIX deč                                   PK Velenje                       5:23.84                                 + 43.65                  NT                   -                   -               
        NAVODNIK, Sara, 05                                                                                     PRINCL, Maj, 04
        KREPEL, Urban, 05                                                                                      PRINCL, Nina, 06
            39.68  1:20.86  2:01.19  2:48.15  3:25.60  4:09.61  4:44.57  5:23.84

  21.     BM II. (MIX deč                                   PK Branik Maribor                5:36.20                                 + 56.01             5:10.74                 85%                   -               
        ŽVEGLER, Manca, 06                                                                                     VRTARIČ, Nik, 04
        BEZJAK, Nejc, 05                                                                                       ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija, 06
            46.08  1:35.27  2:14.16  3:00.35  3:31.68  4:08.62  4:47.63  5:36.20

  DSQ     IL I. (MIX dečk                                   PK Ilirija Ljubljana                                                      + 9.95                  NT                   -                   -               
        SW 10.11 - 
        BABIČ, Maks, 04                                                                                        VERČ, Peter, 04
        PIRJEVEC, Reina, 05                                                                                    AVRAMOVIČ, Lana, 06
            33.18  1:09.83  1:47.80  2:31.05  3:01.46  3:38.98  4:13.15  4:50.14

  DSQ     NC I. (MIX dečk                                   PK Neptun Celje                                                          + 24.01             4:59.79                   -                   -               
        SW 8.3 - 
        PAKIŽ RUMPF, Izabela, 06                                                                               BRENČIČ, Ajda, 05
        PEVEC, Gašper, 05                                                                                      JUG, Sebastjan, 05
            36.12  1:15.99  1:54.14  2:35.84  3:15.00  4:05.74  4:33.40  5:04.20

  DSQ     ZVK I. (MIX deč                                   KPD Zvezda Kranj                                                         + 42.17                  NT                   -                   -               
        SW 7.2 - 
        ALJAŽ, Andraž, 05                                                                                      PERKO, Neja, 05
        ZALETEL, Lenart, 05                                                                                    MARGETA, Sara, 06
            37.16  1:16.67  1:53.32  2:37.24  3:13.65  4:02.22  4:39.88  5:22.36

  DSQ     VV III. (MIX de                                   PK Velenje                                                             + 1:01.21                  NT                   -                   -               
        SW 10.11 - 
        DOBNIK, Ana, 05                                                                                        VERDNIK, Vid, 04
        CAKOR, Aldin, 05                                                                                       GLAVNIK, Maruša, 06
            42.86  1:28.15  2:10.79  2:59.47  3:37.07  4:24.89  5:00.68  5:41.40

  DSQ     CER II. (MIX de                                   PK Cerkno                                                              + 1:13.04                  NT                   -                   -               
        SW 4.4 - 
        JEREB, Matic, 04                                                                                       PRIMOŽIČ, An, 05
        FILIPIČ, Lara, 05                                                                                      LAHAJNAR, Tiana, 06
            37.77  1:18.42  2:04.29  2:57.24  3:36.45  4:27.12  5:06.26  5:53.23

  DSQ     KK II. (MIX deč                                   PK Koper                                                               + 1:34.89                  NT                   -                   -               
        SW 8.4 - 
        KAVRE, Jani, 04                                                                                        KOVAČIČ, Gaja, 05
        MILOŠEVIĆ, Novak, 05                                                                                   KOLNIK, Kaja, 06
            46.60  1:37.23  2:23.28  3:15.33  3:56.32  4:47.68  5:27.68  6:15.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                            Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  29.84  STEVENS, Peter John                                                                                    Kranj                                                                         2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                       32.70                 460                                   32.59                 99%               20,00               
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan               33.48                 428              + 0.78               33.37                 99%               17,00               
   3.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                         33.79                 417              + 1.09               34.56                105%               15,00               
   4.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   35.35                 364              + 2.65               35.78                102%               13,00               
   5.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana               35.41                 362              + 2.71               36.03                104%               12,00               
   6.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana               36.28                 337              + 3.58               36.87                103%               11,00               
   7.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana               36.49                 331              + 3.79               36.73                101%               10,00               
   8.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                       36.51                 330              + 3.81               35.92                 97%                9,00               
Finale B
   9.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                   35.83                 349              + 3.13               37.13                107%                8,00               
  10.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                         36.47                 331              + 3.77               37.01                103%                7,00               
  11.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                    37.55                 304              + 4.85               37.18                 98%                6,00               
  12.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  37.63                 302              + 4.93               37.68                100%                5,00               
  13.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                          37.88                 296              + 5.18               38.31                102%                4,00               
  14.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  38.10                 291              + 5.40               38.83                104%                3,00               
  15.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                           40.00                 251              + 7.30               38.82                 94%                2,00               
  DSQ     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                                                                + 6.03               38.87                   -                   -               
        SW 4.4 - 



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                          Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  33.32  BREZNIK, Kaja                                                                                          Dunaj/Vienna (AUT)                                                            2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni               36.25                 493                                   37.09                105%               20,00               
   2.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                   36.46                 484              + 0.21               37.33                105%               17,00               
   3.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana               37.94                 430              + 1.69               37.61                 98%               15,00               
   4.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                   38.36                 416              + 2.11               38.38                100%               13,00               
   5.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan               38.68                 405              + 2.43               39.00                102%               12,00               
   6.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan               38.84                 400              + 2.59               39.89                105%               11,00               
   7.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                    39.06                 394              + 2.81               39.55                103%               10,00               
   8.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      39.27                 387              + 3.02               38.87                 98%                9,00               
Finale B
   9.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana               39.32                 386              + 3.07               40.14                104%                8,00               
  10.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  39.50                 381              + 3.25               40.60                106%                7,00               
          PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                  39.50                 381              + 3.25               40.73                106%                7,00               
  12.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana               39.52                 380              + 3.27               40.07                103%                5,00               
  13.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                          39.93                 368              + 3.68               40.39                102%                4,00               
  14.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                           40.43                 355              + 4.18               41.75                107%                3,00               
  15.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                      40.91                 343              + 4.66               41.47                103%                2,00               
  16.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                         40.94                 342              + 4.69               40.69                 99%                1,00               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prosto/Free                                                                                            Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:56.55  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                2:03.18                 524                                 2:05.39                104%               20,00               
            28.44  1:00.47  1:32.87  2:03.18
   2.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                   2:04.98                 502              + 1.80             2:07.27                104%               17,00               
            28.28    59.91  1:32.47  2:04.98
   3.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     2:07.17                 477              + 3.99             2:07.10                100%               15,00               
            29.00  1:01.63  1:35.38  2:07.17
   4.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                  2:07.47                 473              + 4.29             2:08.32                101%               13,00               
            29.58  1:02.16  1:36.59  2:07.47
   5.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 2:08.34                 464              + 5.16             2:09.46                102%               12,00               
            29.65  1:02.41  1:35.97  2:08.34
   6.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:09.45                 452              + 6.27             2:10.96                102%               11,00               
            30.11  1:02.93  1:36.48  2:09.45
   7.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                     2:12.39                 422              + 9.21             2:08.36                 94%               10,00               
            29.95  1:03.40  1:38.11  2:12.39
   8.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                2:16.10                 389             + 12.92             2:15.64                 99%                9,00               
            31.98  1:07.56  1:42.32  2:16.10
Finale B
   9.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    2:15.53                 394             + 12.35             2:17.04                102%                8,00               
            31.28  1:05.96  1:41.40  2:15.53
  10.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                        2:15.83                 391             + 12.65             2:17.64                103%                7,00               
            31.22  1:05.72  1:41.33  2:15.83
  11.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                     2:15.96                 390             + 12.78             2:18.60                104%                6,00               
            31.68  1:07.44  1:42.71  2:15.96
  12.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                2:17.93                 373             + 14.75             2:19.04                102%                5,00               
            31.37  1:07.07  1:42.67  2:17.93
  13.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:18.09                 372             + 14.91             2:17.48                 99%                4,00               
            31.96  1:07.33  1:43.24  2:18.09
  14.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        2:18.47                 369             + 15.29             2:17.99                 99%                3,00               
            32.81  1:08.63  1:44.84  2:18.47
  15.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                       2:21.20                 348             + 18.02             2:20.41                 99%                2,00               
            31.41  1:07.21  1:44.56  2:21.20
  16.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         2:25.40                 319             + 22.22             2:18.96                 91%                1,00               
            33.81  1:10.67  1:48.45  2:25.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                          Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:02.55  ŠEGEL, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    2:13.63                 569                                 2:17.45                106%               20,00               
            31.90  1:05.39  1:40.55  2:13.63
   2.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    2:14.12                 563              + 0.49             2:17.88                106%               17,00               
            31.31  1:05.40  1:40.23  2:14.12
   3.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:14.38                 560              + 0.75             2:17.21                104%               15,00               
            31.82  1:05.96  1:40.66  2:14.38
   4.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 2:24.09                 454             + 10.46             2:21.06                 96%               13,00               
            33.49  1:10.08  1:46.35  2:24.09
   5.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 2:24.15                 453             + 10.52             2:26.41                103%               12,00               
            33.57  1:10.32  1:48.57  2:24.15
   6.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         2:24.64                 449             + 11.01             2:20.13                 94%               11,00               
            32.59  1:09.78  1:47.67  2:24.64
   7.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 2:24.89                 446             + 11.26             2:26.39                102%               10,00               
            34.30  1:10.68  1:48.22  2:24.89
   8.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        2:25.62                 440             + 11.99             2:24.68                 99%                9,00               
            33.85  1:10.32  1:48.78  2:25.62
Finale B
   9.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       2:24.23                 453             + 10.60             2:26.72                103%                8,00               
            33.61  1:10.82  1:48.61  2:24.23
  10.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        2:26.64                 431             + 13.01             2:30.36                105%                7,00               
            35.04  1:13.26  1:51.43  2:26.64
  11.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    2:26.90                 428             + 13.27             2:29.10                103%                6,00               
            33.77  1:11.34  1:49.82  2:26.90
  12.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:27.29                 425             + 13.66             2:28.91                102%                5,00               
            34.18  1:12.56  1:50.59  2:27.29
  13.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     2:31.78                 388             + 18.15             2:31.93                100%                4,00               
            34.14  1:12.64  1:52.67  2:31.78
  14.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                  2:33.01                 379             + 19.38             2:32.42                 99%                3,00               
            35.92  1:15.22  1:55.07  2:33.01
  15.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  2:35.01                 365             + 21.38             2:34.18                 99%                2,00               
            36.32  1:16.47  1:56.77  2:35.01
  16.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                2:36.26                 356             + 22.63             2:33.20                 96%                1,00               
            35.43  1:14.00  1:55.10  2:36.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                             Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    58.20  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.14                 441                                 1:04.87                106%               20,00               
            29.77  1:03.14
   2.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 1:06.72                 374              + 3.58             1:07.53                102%               17,00               
            30.98  1:06.72
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:07.47                 361              + 4.33             1:08.76                104%               15,00               
            31.58  1:07.47
   4.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     1:07.71                 358              + 4.57             1:07.97                101%               13,00               
            31.79  1:07.71
   5.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:08.58                 344              + 5.44             1:08.56                100%               12,00               
            32.39  1:08.58
   6.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       1:11.62                 302              + 8.48             1:12.09                101%               11,00               
            33.30  1:11.62
   7.     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                     1:11.90                 299              + 8.76             1:11.95                100%               10,00               
            33.64  1:11.90
   8.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:12.79                 288              + 9.65             1:12.15                 98%                9,00               
            34.17  1:12.79
Finale B
   9.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.60                 315              + 7.46             1:14.34                111%                8,00               
            33.42  1:10.60
  10.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:13.60                 278             + 10.46             1:13.17                 99%                7,00               
            34.90  1:13.60
  11.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:13.91                 275             + 10.77             1:12.66                 97%                6,00               
            34.78  1:13.91
  12.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:14.19                 272             + 11.05             1:14.23                100%                5,00               
            35.90  1:14.19
  13.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                    1:14.96                 263             + 11.82             1:15.27                101%                4,00               
            34.65  1:14.96
  14.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.31                 260             + 12.17             1:13.45                 95%                3,00               
            34.55  1:15.31
  15.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 1:15.73                 255             + 12.59             1:13.98                 95%                2,00               
            34.99  1:15.73
  16.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:17.26                 241             + 14.12             1:14.85                 94%                1,00               
            36.07  1:17.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                           Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:03.42  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    1:11.17                 451                                 1:13.60                107%               20,00               
            32.13  1:11.17
   2.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:11.61                 443              + 0.44             1:13.20                104%               17,00               
            33.09  1:11.61
   3.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.20                 353              + 6.03             1:17.60                101%               15,00               
            34.60  1:17.20
   4.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     1:17.49                 350              + 6.32             1:17.83                101%               13,00               
            35.37  1:17.49
   5.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.41                 337              + 7.24             1:18.59                100%               12,00               
            36.64  1:18.41
          HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.41                 337              + 7.24             1:19.44                103%               12,00               
            36.42  1:18.41
   7.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                       1:19.27                 326              + 8.10             1:21.18                105%               10,00               
            36.60  1:19.27
   8.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    1:20.65                 310              + 9.48             1:21.93                103%                9,00               
            37.38  1:20.65
Finale B
   9.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:22.98                 285             + 11.81             1:25.50                106%                8,00               
            38.93  1:22.98
  10.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:24.24                 272             + 13.07             1:23.42                 98%                7,00               
            38.51  1:24.24
  11.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:24.67                 268             + 13.50             1:23.48                 97%                6,00               
            39.37  1:24.67
  12.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:25.61                 259             + 14.44             1:27.13                104%                5,00               
            40.07  1:25.61
  13.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.11                 255             + 14.94             1:28.05                105%                4,00               
            39.40  1:26.11
  14.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:26.38                 252             + 15.21             1:28.18                104%                3,00               
            40.56  1:26.38
  15.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     1:28.40                 235             + 17.23             1:29.68                103%                2,00               
            40.74  1:28.40
  DSQ     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                                                               + 10.50             1:22.18                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            36.68  1:21.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                            Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:06.66  ŠENICA, Primož                                                                                        Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:14.93                 479                                 2:24.70                115%               20,00               
            32.47  1:06.70  1:40.73  2:14.93
   2.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               2:17.06                 457              + 2.13             2:23.70                110%               17,00               
            32.70  1:07.61  1:42.53  2:17.06
   3.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 2:17.56                 452              + 2.63             2:22.93                108%               15,00               
            33.25  1:07.82  1:43.12  2:17.56
   4.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:24.24                 392              + 9.31             2:26.38                103%               13,00               
            33.79  1:10.46  1:47.67  2:24.24
   5.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        2:31.61                 338             + 16.68             2:33.35                102%               12,00               
            36.59  1:14.80  1:53.94  2:31.61
   6.     BRATUN, Lovro            04                       ŠD Riba Ljubljana                2:33.56                 325             + 18.63             2:33.47                100%               11,00               
            36.19  1:14.92  1:54.66  2:33.56
   7.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             2:34.43                 320             + 19.50             2:36.08                102%               10,00               
            36.90  1:15.84  1:55.38  2:34.43
   8.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 2:37.54                 301             + 22.61             2:37.74                100%                9,00               
            36.80  1:16.60  1:57.52  2:37.54
Finale B
   9.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:36.20                 309             + 21.27             2:39.44                104%                8,00               
            35.82  1:15.16  1:55.80  2:36.20
  10.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             2:40.17                 286             + 25.24             2:42.57                103%                7,00               
            37.52  1:19.28  2:00.89  2:40.17
  11.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       2:41.42                 280             + 26.49             2:44.60                104%                6,00               
            38.41  1:19.75  2:01.73  2:41.42
  12.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 2:41.60                 279             + 26.67             2:44.10                103%                5,00               
            38.21  1:20.33  2:02.57  2:41.60
  13.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               2:43.26                 270             + 28.33             2:45.04                102%                4,00               
            38.48  1:20.52  2:03.08  2:43.26
  14.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       2:50.06                 239             + 35.13             2:51.74                102%                3,00               
            39.02  1:21.57  2:06.64  2:50.06
  15.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       2:51.74                 232             + 36.81             2:51.66                100%                2,00               
            38.84  1:23.74  2:08.25  2:51.74
  16.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             2:56.70                 213             + 41.77             2:55.12                 98%                1,00               
            42.70  1:27.84  2:12.87  2:56.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                          Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:13.56  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                       2:28.05                 522                                 2:34.52                109%               20,00               
            35.32  1:12.09  1:49.92  2:28.05
   2.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 2:35.72                 448              + 7.67             2:34.59                 99%               17,00               
            36.93  1:15.42  1:55.96  2:35.72
   3.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             2:38.06                 429             + 10.01             2:38.87                101%               15,00               
            37.18  1:17.40  1:58.09  2:38.06
   4.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  2:38.86                 422             + 10.81             2:39.13                100%               13,00               
            36.93  1:17.69  1:58.87  2:38.86
   5.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 2:40.63                 408             + 12.58             2:40.41                100%               12,00               
            38.02  1:18.74  2:00.34  2:40.63
   6.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             2:41.61                 401             + 13.56             2:43.09                102%               11,00               
            38.03  1:19.56  2:01.22  2:41.61
   7.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       2:43.68                 386             + 15.63             2:46.06                103%               10,00               
            38.67  1:20.37  2:02.47  2:43.68
   8.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 2:46.52                 367             + 18.47             2:43.62                 97%                9,00               
            38.62  1:21.29  2:04.93  2:46.52
Finale B
   9.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             2:47.90                 358             + 19.85             2:48.89                101%                8,00               
            39.77  1:22.41  2:05.69  2:47.90
  10.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     2:50.00                 344             + 21.95             2:50.15                100%                7,00               
            39.99  1:23.12  2:07.26  2:50.00
  11.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       2:50.66                 341             + 22.61             2:52.93                103%                6,00               
            40.69  1:24.08  2:07.91  2:50.66
  12.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       2:50.78                 340             + 22.73             2:51.44                101%                5,00               
            40.21  1:24.04  2:08.31  2:50.78
  13.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 2:51.79                 334             + 23.74             2:51.07                 99%                4,00               
            40.19  1:23.98  2:09.14  2:51.79
  14.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     2:52.80                 328             + 24.75             2:53.59                101%                3,00               
            39.91  1:23.54  2:09.11  2:52.80
  15.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                2:53.76                 323             + 25.71             2:53.88                100%                2,00               
            40.56  1:24.18  2:07.00  2:53.76
  16.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana             2:56.65                 307             + 28.60             2:52.83                 96%                1,00               
            41.14  1:25.96  2:11.56  2:56.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Prosto/Free                                                                                             Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                                        Kranj                                                                         2011
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  26.04                 470                                   26.11                101%               20,00               
   2.     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                         26.38                 452              + 0.34               26.48                101%               17,00               
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               26.44                 449              + 0.40               26.44                100%               15,00               
   4.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                     26.64                 439              + 0.60               26.52                 99%               13,00               
   5.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    26.66                 438              + 0.62               26.93                102%               12,00               
   6.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                       26.81                 431              + 0.77               26.40                 97%               11,00               
   7.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana               28.06                 376              + 2.02               27.06                 93%               10,00               
  DSQ     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                                                         + 0.77               26.90                   -                   -               
        SW 4.4 - 
Finale B
   9.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                      27.25                 410              + 1.21               27.28                100%                8,00               
  10.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana               27.72                 390              + 1.68               27.32                 97%                7,00               
  11.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                           28.03                 377              + 1.99               27.98                100%                6,00               
  12.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  28.16                 372              + 2.12               28.35                101%                5,00               
  13.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan               28.65                 353              + 2.61               27.94                 95%                4,00               
  14.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan               28.73                 350              + 2.69               29.12                103%                3,00               
  15.     KATARIČ, Tit             04                       PK Cerkno                          29.54                 322              + 3.50               29.14                 97%                2,00               
  16.     MATKO MARCIUS,           04                       DVŠ Posejdon Celje                 29.85                 312              + 3.81               29.20                 96%                1,00               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                           Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                               2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                      28.33                 552                                   28.58                102%               20,00               
   2.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                       29.65                 481              + 1.32               29.37                 98%               17,00               
   3.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                          29.81                 473              + 1.48               29.80                100%               15,00               
   4.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                       30.11                 459              + 1.78               30.36                102%               13,00               
   5.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                         30.42                 445              + 2.09               30.72                102%               12,00               
   6.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni               30.66                 435              + 2.33               30.31                 98%               11,00               
   7.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana               30.93                 424              + 2.60               30.60                 98%               10,00               
   8.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      30.98                 422              + 2.65               30.81                 99%                9,00               
Finale B
   9.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                      31.69                 394              + 3.36               31.26                 97%                8,00               
  10.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                   31.84                 388              + 3.51               31.45                 98%                7,00               
  11.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  31.90                 386              + 3.57               32.18                102%                6,00               
  12.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   32.22                 375              + 3.89               31.74                 97%                5,00               
  13.     FRELIH UHELJ, S          05                       PK Biser Piran                     32.40                 369              + 4.07               32.54                101%                4,00               
  14.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                           33.17                 343              + 4.84               32.64                 97%                3,00               
  15.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                    33.36                 338              + 5.03               32.40                 94%                2,00               
  16.     CVIBOŠEK, Eva            05                       PK Neptun Celje                    33.67                 328              + 5.34               32.08                 91%                1,00               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                            M/M, 400m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:39.35  POGAČNIK, Nejc                                                                                        Kranj                                                                        2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                4:58.33                 491                                 5:03.56                104%               20,00               
            33.03  1:12.55  1:49.92  2:26.82  3:08.32  3:50.94  4:24.73  4:58.33
   2.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       5:00.56                 481              + 2.23             5:13.58                109%               17,00               
            31.68  1:09.91  1:48.84  2:26.89  3:08.44  3:50.86  4:26.27  5:00.56
   3.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             5:04.00                 464              + 5.67             5:14.54                107%               15,00               
            32.02  1:09.31  1:51.06  2:31.14  3:13.60  3:56.95  4:31.10  5:04.00
   4.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               5:04.13                 464              + 5.80                  NT                   -               13,00               
            32.87  1:11.13  1:49.69  2:26.91  3:11.49  3:55.54  4:30.91  5:04.13
   5.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 5:05.00                 460              + 6.67             5:23.80                113%               12,00               
            32.44  1:09.94  1:49.70  2:28.18  3:10.53  3:53.98  4:30.24  5:05.00
   6.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     5:06.14                 455              + 7.81             5:11.05                103%               11,00               
            35.97  1:17.13  1:58.01  2:36.93  3:17.53  3:57.72  4:33.11  5:06.14
   7.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 5:19.15                 401             + 20.82             5:41.40                114%               10,00               
            33.57  1:14.14  1:53.62  2:31.74  3:18.81  4:06.25  4:43.06  5:19.15
   8.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       5:24.06                 383             + 25.73             5:37.68                109%                9,00               
            35.87  1:19.04  2:00.38  2:40.75  3:26.88  4:12.36  4:49.21  5:24.06
   9.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                5:30.68                 361             + 32.35             5:56.30                116%                8,00               
            35.05  1:16.00  2:01.04  2:44.16  3:30.79  4:19.29  4:56.05  5:30.68
  10.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 5:31.19                 359             + 32.86             5:55.49                115%                7,00               
            37.26  1:21.72  2:04.19  2:44.42  3:30.51  4:16.15  4:55.10  5:31.19
  11.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     5:31.62                 358             + 33.29             5:45.17                108%                6,00               
            36.69  1:19.47  2:01.17  2:41.92  3:28.90  4:15.43  4:53.83  5:31.62
  12.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 5:45.02                 318             + 46.69             6:04.68                112%                5,00               
            37.66  1:21.40  2:04.92  2:47.76  3:37.59  4:27.92  5:06.96  5:45.02
  13.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 5:51.95                 299             + 53.62             6:07.44                109%                4,00               
            38.43  1:24.99  2:09.35  2:52.90  3:42.99  4:32.67  5:13.33  5:51.95
  14.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan             5:58.84                 282           + 1:00.51             6:20.06                112%                3,00               
            38.79  1:23.61  2:10.38  2:55.09  3:46.72  4:39.08  5:20.45  5:58.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event                                                                            Ž/W, 400m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
3.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:58.46  ODER, Tjaša                                                                                           Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                5:22.57                 520                                 5:25.75                102%               20,00               
            34.91  1:16.02  1:57.94  2:37.30  3:24.42  4:11.48  4:47.35  5:22.57
   2.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     5:35.41                 462             + 12.84             5:48.99                108%               17,00               
            35.08  1:17.83  2:01.03  2:43.62  3:31.67  4:20.21  4:58.61  5:35.41
   3.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 5:36.13                 459             + 13.56             5:49.26                108%               15,00               
            36.35  1:20.37  2:05.63  2:48.40  3:34.04  4:20.69  4:59.61  5:36.13
   4.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         5:40.03                 444             + 17.46                  NT                   -               13,00               
            37.22  1:21.29  2:05.60  2:47.04  3:36.25  4:25.27  5:03.88  5:40.03
   5.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         5:41.48                 438             + 18.91             6:06.08                115%               12,00               
            35.24  1:17.41  2:02.75  2:47.56  3:37.84  4:28.21  5:05.89  5:41.48
   6.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 5:41.93                 436             + 19.36             5:50.29                105%               11,00               
            35.54  1:17.41  2:02.43  2:45.33  3:34.94  4:25.54  5:05.48  5:41.93
   7.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 6:02.16                 367             + 39.59             6:06.86                103%               10,00               
            40.18  1:30.86  2:16.37  3:00.37  3:49.98  4:41.25  5:22.88  6:02.16
   8.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       6:07.72                 351             + 45.15             6:12.44                103%                9,00               
            38.88  1:27.12  2:15.05  3:00.92  3:54.87  4:47.99  5:29.46  6:07.72
   9.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 6:08.27                 349             + 45.70             6:13.93                103%                8,00               
            39.82  1:30.78  2:17.54  3:02.28  3:52.66  4:43.59  5:26.53  6:08.27
  10.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       6:08.31                 349             + 45.74             6:27.09                110%                7,00               
            41.96  1:34.56  2:20.53  3:07.36  3:58.65  4:49.18  5:30.34  6:08.31
  11.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             6:11.34                 341             + 48.77             6:15.46                102%                6,00               
            40.08  1:26.69  2:15.58  3:03.15  3:56.03  4:48.66  5:30.76  6:11.34
  12.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             6:13.71                 334             + 51.14             6:31.83                110%                5,00               
            42.51  1:33.36  2:19.83  3:03.26  3:56.52  4:50.54  5:34.66  6:13.71
  13.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     6:23.85                 308           + 1:01.28                  NT                   -                4,00               
            43.25  1:34.54  2:25.05  3:13.27  4:06.78  5:00.85  5:42.80  6:23.85
  14.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             6:24.57                 307           + 1:02.00                  NT                   -                3,00               
            41.09  1:33.00  2:21.47  3:07.18  4:02.21  4:58.02  5:42.23  6:24.57
  15.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             6:28.47                 297           + 1:05.90             6:28.41                100%                2,00               
            40.29  1:30.49  2:22.35  3:11.71  4:07.29  5:02.82  5:46.63  6:28.47
  16.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       6:35.22                 282           + 1:12.65             6:48.65                107%                1,00               
            47.87  1:42.84  2:30.27  3:17.34  4:11.39  5:05.90  5:51.43  6:35.22
  DNS     GOLČER, Maruša           01                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                           M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                                                                          Dečki
3.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  3:46.70  PK Branik Maribor                                                                              BM     Maribor                                                                      2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BM I. (dečki)                                     PK Branik Maribor                4:03.44                 426                                 4:05.61                102%               20,00               
        UDUČ, Miha, 04                                                                                         VRTARIČ, Nik, 04
        BEZJAK, Nejc, 05                                                                                       BOREC, Jaka, 04
            27.37    57.65  1:27.33  2:00.52  2:30.77  3:04.98  3:33.37  4:03.44

   2.     LL I. (dečki)                                     PK Ljubljana                     4:04.56                 421              + 1.12             4:11.21                106%               17,00               
        ZOGOVIČ, Dejan, 04                                                                                     PREDALIČ, Luka, 04
        NOVAK, Miha, 04                                                                                        PODBEVŠEK, Jure, 04
            28.20    59.38  1:27.49  1:58.38  2:28.96  3:01.11  3:30.68  4:04.56

   3.     TK I. (dečki)                                     PK Triglav Kranj                 4:10.62                 391              + 7.18             3:58.50                 91%               15,00               
        JANHUBA, Jure, 04                                                                                      IVIČIČ, Aleš, 04
        PAJNTAR, Rožle, 04                                                                                     KLJUČANIN, Benjamin, 05
            28.13    59.02  1:28.46  2:00.07  2:30.27  3:04.09  3:35.78  4:10.62

   4.     OL I. (dečki)                                     PK Olimpija Ljubljan             4:10.88                 390              + 7.44             3:58.73                 91%               13,00               
        DJUKIĆ, Robert, 04                                                                                     ULAGA STERLE, Cene, 04
        ŠTIH, Matevž, 05                                                                                       HAJDINJAK, Anin, 04
            29.26  1:01.13  1:30.41  2:02.02  2:33.15  3:07.02  3:37.38  4:10.88

   5.     RL I. (dečki)                                     ŠD Riba Ljubljana                4:14.76                 372             + 11.32             4:39.21                120%               12,00               
        FURLAN ŠTULAR, Arne, 05                                                                                TURK, Urban Albin, 04
        OSANA, Jakob Arne, 04                                                                                  PLIVERIČ, Bor, 05
            31.19  1:04.69  1:25.37  2:04.99  2:35.70  3:10.73  3:41.12  4:14.76

   6.     PDM I. (dečki)                                    PD Maribor                       4:15.44                 369             + 12.00                  NT                   -               11,00               
        FEKONJA, Sergej, 04                                                                                    KOSEC, Tian, 05
        KRAVOS, Žak, 04                                                                                        KOS LIPUŠČEK, David, 05
            30.32  1:02.71  1:31.50  2:01.55  2:33.94  3:08.69  3:42.26  4:15.44

   7.     GBR I. (dečki)                                    PK Radovljica                    4:20.48                 348             + 17.04             4:16.62                 97%               10,00               
        PETERNEL, Primož, 04                                                                                   SMOLNIKAR, Tevž, 05
        POTOČNIK, Janez, 04                                                                                    DOLENC, Anže, 04
            28.94  1:00.75  1:31.69  2:07.15  2:38.55  3:12.82  3:44.46  4:20.48

   8.     IL I. (dečki)                                     PK Ilirija Ljubljana             4:25.68                 328             + 22.24             4:19.61                 95%                9,00               
        POŽENEL, Tim, 05                                                                                       BABIČ, Maks, 04
        SNOJ, Jaka, 04                                                                                         ŠKRLEP, Jan, 05
            31.43  1:06.88  1:37.77  2:12.63  2:42.56  3:15.20  3:48.55  4:25.68

   9.     VV I. (dečki)                                     PK Velenje                       4:27.03                 323             + 23.59             4:36.46                107%                8,00               
        AČIMOVIĆ, Luka, 05                                                                                     PRINCL, Maj, 04
        SKLEDAR, Žan, 04                                                                                       RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik, 05
            32.26  1:07.42  1:38.92  2:14.25  2:45.90  3:20.31  3:52.50  4:27.03

  10.     OL II. (dečki)                                    PK Olimpija Ljubljan             4:35.18                 295             + 31.74             4:45.01                107%                7,00               
        RAJIĆ, Timon, 05                                                                                       ARTIČ, Dan, 04
        PERŠE, Žiga, 05                                                                                        PEČNIKAR, Ambrož, 05
            31.72  1:04.84  1:36.75  2:12.48  2:45.74  3:22.15  3:56.47  4:35.18

  11.     LL II. (dečki)                                    PK Ljubljana                     4:36.29                 292             + 32.85             4:38.01                101%                6,00               
        ABUTOVIČ, Filip, 05                                                                                    ŠIŠKO, Tomaž, 04
        ILAR, Nal, 05                                                                                          BLAGUS BASARIĆ, Patrick, 04
            31.20  1:05.19  1:37.47  2:14.71  2:48.02  3:26.68  3:59.69  4:36.29

  12.     CER III. (dečki                                   PK Cerkno                        4:40.21                 279             + 36.77                  NT                   -                5,00               
        KATARIČ, Tit, 04                                                                                       PRIMOŽIČ, An, 05
        KATARIČ, Rok, 05                                                                                       JEREB, Matic, 04
            31.81  1:06.52  1:43.04  2:24.18  2:57.75  3:35.75  4:06.12  4:40.21

  13.     KK I. (dečki)                                     PK Koper                         4:47.37                 259             + 43.93             4:15.22                 79%                4,00               
        PURGAR, Borut, 04                                                                                      KAVRE, Jani, 04
        TORKAR RAŽMAN, Tomas, 04                                                                               MILOŠEVIĆ, Novak, 05
            28.88    59.45  1:31.13  2:04.52  2:42.49  3:24.66  4:02.42  4:47.37

  14.     VV II. (dečki)                                    PK Velenje                       4:48.62                 256             + 45.18                  NT                   -                3,00               
        VERDNIK, Vid, 04                                                                                       LAMOT, Metod, 05
        KREPEL, Urban, 05                                                                                      MRKONJIČ, Jan, 05
            32.84  1:07.67  1:39.51  2:16.38  2:50.60  3:29.53  4:06.72  4:48.62

  15.     TK II. (dečki)                                    PK Triglav Kranj                 4:50.10                 252             + 46.66             4:30.44                 87%                2,00               
        RADIŠIČ, Dejan, 05                                                                                     KOSMAČ, Nik, 05
        ROTER, Matic, 04                                                                                       JELOVČAN, Jaka, 05
            32.58  1:08.37  1:42.63  2:23.00  2:57.70  3:36.72  4:11.69  4:50.10

  16.     BM II. (dečki)                                    PK Branik Maribor                4:58.56                 231             + 55.12             4:50.81                 95%                1,00               
        HOJNIK, Črtomir, 04                                                                                    STRNIŠA, Uroš, 04
        BELŠAK, Timotej, 05                                                                                    RISEK, Kristjan, 04
            34.36  1:12.21  1:48.10  2:29.67  3:02.94  3:42.85  4:17.85  4:58.56

  17.     ZVK I. (dečki)                                    KPD Zvezda Kranj                 5:33.95                 165           + 1:30.51                  NT                   -                   -               
        ZALETEL, Lenart, 05                                                                                    FINŽGAR, Matic, 04
        ALJAŽ, Andraž, 05                                                                                      ŠIMENEC, Amadej, 05
            31.06  1:06.41  1:37.81  2:12.88  2:51.58  3:37.00  4:29.47  5:33.95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                           Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                                                                        Deklice
3.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:12.08  PK Fužinar Ravne                                                                               FR     Zagreb (CRO)                                                                 2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GBR I. (deklice                                   PK Radovljica                    4:30.23                 446                                      NT                   -               20,00               
        MARČUN, Mojca, 06                                                                                      GARTNER, Gia, 06
        BIČEK, Zala Pia, 05                                                                                    ARNEŽ, Maša, 05
            29.98  1:02.54  1:33.47  2:07.46  2:42.26  3:20.64  3:53.67  4:30.23

   2.     FR I. (deklice)                                   PK Fužinar Ravne                 4:31.04                 442              + 0.81             4:24.21                 95%               17,00               
        REMIC, Metka, 05                                                                                       MERKAČ, Julija, 06
        KOKOŠINEK, Taja, 05                                                                                    SEKUTI, Hana, 06
            30.34  1:04.14  1:36.54  2:11.74  2:45.74  3:22.12  3:54.62  4:31.04

   3.     LL I. (deklice)                                   PK Ljubljana                     4:32.40                 435              + 2.17             4:24.96                 95%               15,00               
        KOVAČ, Maša, 05                                                                                        KUNŠTIĆ, Lara, 05
        BOBIK, Timea, 06                                                                                       VRHOVAC, Laura, 06
            31.47  1:06.65  1:38.85  2:14.33  2:46.74  3:21.90  3:54.84  4:32.40

   4.     TK I. (deklice)                                   PK Triglav Kranj                 4:43.97                 384             + 13.74             4:35.86                 94%               13,00               
        ZUPAN, Neža, 05                                                                                        ŠILER KLEMENČIČ, Zoja, 06
        WAGGER, Ema, 05                                                                                        DI LENARDO, Tara, 06
            31.56  1:05.63  1:39.65  2:17.43  2:52.52  3:30.76  4:06.03  4:43.97

   5.     OL I. (deklice)                                   PK Olimpija Ljubljan             4:47.06                 372             + 16.83             4:21.49                 83%               12,00               
        ARTIČ, Rea Tia, 06                                                                                     TAVZES CIRMAN, Ajda, 06
        ŽNIDARŠIČ, Uma, 06                                                                                     ČERIN, Ema, 06
            34.39  1:11.54  1:46.21  2:23.51  2:57.76  3:34.81  4:09.21  4:47.06

   6.     KK I. (deklice)                                   PK Koper                         4:47.35                 371             + 17.12                  NT                   -               11,00               
        KOVAČIČ, Gaja, 05                                                                                      RIHTER MEDOŠ, Mija, 05
        MIKLAVČIČ, Anastazija, 06                                                                              PAJEK STARMAN, Aurora, 06
            33.76  1:11.10  1:46.10  2:22.80  2:54.36  3:29.14  4:06.76  4:47.35

   7.     VV I. (deklice)                                   PK Velenje                       4:48.52                 366             + 18.29             4:40.34                 94%               10,00               
        NAVODNIK, Sara, 05                                                                                     PRINCL, Nina, 06
        JOVAN, Ema, 05                                                                                         POBERŽNIK, Manca, 05
            32.73  1:08.54  1:42.81  2:20.95  2:55.91  3:35.82  4:09.83  4:48.52

   8.     IL I. (deklice)                                   PK Ilirija Ljubljana             4:49.05                 364             + 18.82             4:30.00                 87%                9,00               
        AVRAMOVIČ, Lana, 06                                                                                    URANJEK, Zoja, 06
        HAJDINJAK, Ana, 06                                                                                     PIRJEVEC, Reina, 05
            34.61  1:11.72  1:46.32  2:24.43  3:01.02  3:41.63  4:13.75  4:49.05

   9.     RL I. (deklice)                                   ŠD Riba Ljubljana                4:49.55                 362             + 19.32                  NT                   -                8,00               
        GRUBAN POHAR, Puja, 06                                                                                 ŽAUCER, Kaja, 06
        ENIKO, Lada, 05                                                                                        HRIBAR, Alma, 06
            33.82  1:10.24  1:46.09  2:24.09  2:58.48  3:35.36  4:11.45  4:49.55

  10.     RR I. (deklice)                                   PK Ribnica                       4:52.73                 351             + 22.50             4:48.29                 97%                7,00               
        LEVSTEK, Maja, 05                                                                                      STARC, Hana, 06
        ĐUKIĆ, Dora, 06                                                                                        MARJANOVIČ, Ula, 06
            32.64  1:08.26  1:43.21  2:21.61  2:56.37  3:35.01  4:11.52  4:52.73

  11.     LL II. (deklice                                   PK Ljubljana                     4:56.69                 337             + 26.46             4:50.65                 96%                6,00               
        PREDALIČ, Vanja, 06                                                                                    NIKOLIČ KRIŠTOF, Rebeka, 06
        ROTAR, Nika, 06                                                                                        ŠOBA, Loti, 06
            35.22  1:12.73  1:47.04  2:25.79  3:01.78  3:42.71  4:18.19  4:56.69

  12.     OL II. (deklice                                   PK Olimpija Ljubljan             5:00.43                 324             + 30.20             4:57.85                 98%                5,00               
        TOMAŽEVIČ, Maruša, 05                                                                                  NOVAK, Tinkara, 06
        ZABUKOVEC, Stella, 06                                                                                  PETRIČ, Manca, 05
            35.71  1:13.38  1:49.37  2:28.10  3:04.57  3:45.93  4:22.02  5:00.43

  13.     NC I. (deklice)                                   PK Neptun Celje                  5:00.99                 323             + 30.76             4:44.75                 90%                4,00               
        VIDENŠEK, Neža, 05                                                                                     JEZOVŠEK ŠPILJAR, Staša, 06
        SLIVNIKAR OCVIRK, Iza, 06                                                                              CVIBOŠEK, Eva, 05
            35.31  1:13.44  1:50.66  2:31.03  3:06.03  3:44.09  4:20.88  5:00.99

  14.     BM I. (deklice)                                   PK Branik Maribor                5:15.70                 279             + 45.47             4:36.96                 77%                3,00               
        ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija, 06                                                                           PURGAJ, Urša, 05
        ŽVEGLER, Manca, 06                                                                                     ANGLEITNER SAGADIN, Laura, 05
            38.89  1:25.89  2:04.74  2:51.99  3:30.27  4:12.68  4:42.91  5:15.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event                                                                            Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                         Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:05.33  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 1:14.03                 448                                 1:13.66                 99%                   -     A         
            34.71  1:14.03
   2.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    1:15.04                 430              + 1.01             1:15.39                101%                   -     A         
            35.18  1:15.04
   3.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:15.35                 425              + 1.32             1:12.21                 92%                   -     A         
            34.95  1:15.35
   4.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 1:16.69                 403              + 2.66             1:16.78                100%                   -     A         
            35.34  1:16.69
   5.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        1:16.96                 399              + 2.93             1:17.32                101%                   -     A         
            35.19  1:16.96
   6.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.49                 376              + 4.46             1:18.71                101%                   -     A         
            36.22  1:18.49
   7.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.72                 373              + 4.69             1:18.37                 99%                   -     A         
            36.56  1:18.72
   8.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                    1:18.86                 371              + 4.83             1:17.95                 98%                   -     A         
            35.75  1:18.86
   9.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:19.79                 358              + 5.76             1:19.72                100%                   -     B         
            37.82  1:19.79
  10.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             1:20.12                 353              + 6.09             1:20.34                101%                   -     B         
            36.36  1:20.12
  11.     FRELIH UHELJ, S          05                       PK Biser Piran                   1:20.50                 348              + 6.47             1:23.62                108%                   -     B         
            37.73  1:20.50
  12.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       1:21.02                 342              + 6.99             1:19.95                 97%                   -     B         
            37.26  1:21.02
  13.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:21.29                 338              + 7.26             1:19.54                 96%                   -     B         
            37.81  1:21.29
  14.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.72                 333              + 7.69             1:20.20                 96%                   -     B         
            37.40  1:21.72
  15.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       1:22.23                 327              + 8.20             1:24.36                105%                   -     B         
            37.95  1:22.23
  16.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                       1:23.11                 317              + 9.08             1:23.22                100%                   -     B         
            38.59  1:23.11
  17.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     1:23.73                 310              + 9.70             1:23.07                 98%                   -     R         
            38.80  1:23.73
  18.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.95                 307              + 9.92             1:23.32                 99%                   -     R         
            39.29  1:23.95
  19.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:24.14                 305             + 10.11             1:21.74                 94%                   -               
            38.93  1:24.14
  20.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     1:24.52                 301             + 10.49             1:21.83                 94%                   -               
            38.84  1:24.52
  21.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden             1:25.82                 287             + 11.79             1:28.37                106%                   -               
            41.22  1:25.82
  22.     PETRIČ, Manca            05                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.70                 279             + 12.67             1:27.01                101%                   -               
            40.65  1:26.70
  23.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                       1:27.45                 272             + 13.42             1:35.87                120%                   -               
            40.07  1:27.45
  24.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.02                 266             + 13.99             1:27.31                 98%                   -               
            41.16  1:28.02
  25.     SHEVCHENKO, Ana          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.31                 264             + 14.28             1:30.18                104%                   -               
            41.36  1:28.31
  26.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                       1:29.30                 255             + 15.27             1:31.60                105%                   -               
            41.47  1:29.30
  27.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     1:29.58                 253             + 15.55             1:33.51                109%                   -               
            42.19  1:29.58
  28.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       1:29.63                 252             + 15.60             1:33.85                110%                   -               
            42.41  1:29.63
  29.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                1:30.19                 248             + 16.16             1:30.91                102%                   -               
            43.24  1:30.19
  30.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:34.58                 215             + 20.55             1:35.34                102%                   -               
            45.69  1:34.58
  31.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     1:35.24                 210             + 21.21             1:32.76                 95%                   -               
            44.10  1:35.24
  32.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                1:36.47                 202             + 22.44             1:37.75                103%                   -               
            45.48  1:36.47
  DSQ     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                                                               + 18.96             1:38.74                   -                   -               
        SW 9.3 - 
            43.87  1:32.99


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event                                                                            Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                 12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:05.33  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 1:16.69                 403                                 1:16.78                100%                   -     A         
            35.34  1:16.69
   2.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.49                 376              + 1.80             1:18.71                101%                   -     A         
            36.22  1:18.49
   3.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.72                 373              + 2.03             1:18.37                 99%                   -     A         
            36.56  1:18.72
   4.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:19.79                 358              + 3.10             1:19.72                100%                   -     B         
            37.82  1:19.79
   5.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:21.29                 338              + 4.60             1:19.54                 96%                   -     B         
            37.81  1:21.29
   6.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.72                 333              + 5.03             1:20.20                 96%                   -     B         
            37.40  1:21.72
   7.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       1:22.23                 327              + 5.54             1:24.36                105%                   -     B         
            37.95  1:22.23
   8.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                     1:23.73                 310              + 7.04             1:23.07                 98%                   -     R         
            38.80  1:23.73
   9.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.95                 307              + 7.26             1:23.32                 99%                   -     R         
            39.29  1:23.95
  10.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:24.14                 305              + 7.45             1:21.74                 94%                   -               
            38.93  1:24.14
  11.     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                     1:24.52                 301              + 7.83             1:21.83                 94%                   -               
            38.84  1:24.52
  12.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.02                 266             + 11.33             1:27.31                 98%                   -               
            41.16  1:28.02
  13.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                       1:29.30                 255             + 12.61             1:31.60                105%                   -               
            41.47  1:29.30
  14.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     1:29.58                 253             + 12.89             1:33.51                109%                   -               
            42.19  1:29.58
  15.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       1:29.63                 252             + 12.94             1:33.85                110%                   -               
            42.41  1:29.63
  16.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:34.58                 215             + 17.89             1:35.34                102%                   -               
            45.69  1:34.58
  17.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     1:35.24                 210             + 18.55             1:32.76                 95%                   -               
            44.10  1:35.24
  18.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                1:36.47                 202             + 19.78             1:37.75                103%                   -               
            45.48  1:36.47
  DSQ     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                                                               + 16.30             1:38.74                   -                   -               
        SW 9.3 - 
            43.87  1:32.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event                                                                            M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                           Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:00.10  BODIROŽA, Nick                                                                                        Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                   1:06.68                 429                                 1:09.03                107%                   -     A         
            30.69  1:06.68
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.02                 422              + 0.34             1:05.68                 96%                   -     A         
            31.82  1:07.02
   3.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       1:07.43                 415              + 0.75             1:06.71                 98%                   -     A         
            30.80  1:07.43
   4.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                     1:08.27                 399              + 1.59             1:08.04                 99%                   -     A         
            31.64  1:08.27
   5.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                1:08.38                 398              + 1.70             1:06.91                 96%                   -     A         
            31.45  1:08.38
   6.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.42                 397              + 1.74             1:07.36                 97%                   -     A         
            31.80  1:08.42
   7.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               1:08.51                 395              + 1.83             1:07.89                 98%                   -     A         
            31.36  1:08.51
   8.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 1:08.71                 392              + 2.03             1:09.39                102%                   -     A         
            31.90  1:08.71
   9.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:12.28                 337              + 5.60             1:12.44                100%                   -     B         
            33.14  1:12.28
  10.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.49                 334              + 5.81             1:12.98                101%                   -     B         
            33.97  1:12.49
  11.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:12.63                 332              + 5.95             1:12.10                 99%                   -     B         
            33.24  1:12.63
  12.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     1:13.15                 325              + 6.47             1:12.11                 97%                   -     B         
            35.25  1:13.15
  13.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        1:14.16                 312              + 7.48             1:16.20                106%                   -     B         
            34.37  1:14.16
  14.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       1:14.22                 311              + 7.54                  NT                   -                   -     B         
            34.81  1:14.22
          RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     1:14.22                 311              + 7.54             1:21.53                121%                   -     B         
            34.40  1:14.22
  16.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.48                 308              + 7.80             1:15.72                103%                   -     B         
            34.75  1:14.48
  17.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:15.01                 301              + 8.33             1:16.11                103%                   -     R         
            34.63  1:15.01
  18.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.32                 297              + 8.64             1:15.81                101%                   -     R         
            33.78  1:15.32
  19.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                    1:15.34                 297              + 8.66             1:16.34                103%                   -               
            34.26  1:15.34
  20.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:15.83                 291              + 9.15             1:16.91                103%                   -               
            35.32  1:15.83
  21.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:15.94                 290              + 9.26             1:17.35                104%                   -               
            34.98  1:15.94
  22.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 1:16.00                 289              + 9.32             1:15.28                 98%                   -               
            35.37  1:16.00
  23.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:16.41                 285              + 9.73             1:13.07                 91%                   -               
            35.70  1:16.41
  24.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    1:17.11                 277             + 10.43             1:17.02                100%                   -               
            37.06  1:17.11
  25.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.23                 276             + 10.55             1:19.88                107%                   -               
            35.29  1:17.23
  26.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        1:17.65                 271             + 10.97             1:20.28                107%                   -               
            35.70  1:17.65
  27.     BLAGUS BASARIĆ,          04                       PK Ljubljana                     1:18.90                 259             + 12.22             1:18.32                 99%                   -               
            37.48  1:18.90
  28.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:19.45                 253             + 12.77             1:16.89                 94%                   -               
            37.74  1:19.45
  29.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                       1:19.76                 250             + 13.08                  NT                   -                   -               
            35.91  1:19.76
  30.     HOJNIK, Črtomir          04                       PK Branik Maribor                1:20.51                 243             + 13.83                  NT                   -                   -               
            37.84  1:20.51
  31.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 1:20.94                 240             + 14.26             1:21.57                102%                   -               
            38.04  1:20.94
  32.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       1:21.12                 238             + 14.44             1:29.87                123%                   -               
            36.86  1:21.12
  33.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                 1:21.46                 235             + 14.78             1:23.73                106%                   -               
            38.15  1:21.46
  34.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                       1:21.76                 232             + 15.08                  NT                   -                   -               
            37.86  1:21.76
  35.     VUNIČ, Alan              04                       PK Branik Maribor                1:24.81                 208             + 18.13             1:27.01                105%                   -               
            39.12  1:24.81
  36.     PIRTOVŠEK, Svit          04                       PK Ilirija Ljubljana             1:25.42                 204             + 18.74                  NT                   -                   -               
            39.34  1:25.42
  37.     MISLEJ, Manuel           04                       PK Ajdovščina                    1:26.25                 198             + 19.57             1:28.16                104%                   -               
            40.08  1:26.25
  38.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       1:27.87                 187             + 21.19             1:27.83                100%                   -               
            41.30  1:27.87
  39.     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                1:31.31                 167             + 24.63             1:37.79                115%                   -               
            41.08  1:31.31
  40.     MALKOV, Andrei           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:31.70                 165             + 25.02             1:37.73                114%                   -               
            44.12  1:31.70
  DSQ     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                                                        + 20.66             1:28.32                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            39.47  1:27.34
  DSQ     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 27.03             1:34.57                   -                   -               
        SW 9.3 - 
            46.86  1:33.71


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event                                                                            M/M, 100m Mešano/Medley                                                                 13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:00.10  BODIROŽA, Nick                                                                                        Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.02                 422                                 1:05.68                 96%                   -     A         
            31.82  1:07.02
   2.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.49                 334              + 5.47             1:12.98                101%                   -     B         
            33.97  1:12.49
   3.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     1:13.15                 325              + 6.13             1:12.11                 97%                   -     B         
            35.25  1:13.15
   4.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:15.01                 301              + 7.99             1:16.11                103%                   -     R         
            34.63  1:15.01
   5.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:15.83                 291              + 8.81             1:16.91                103%                   -               
            35.32  1:15.83
   6.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:15.94                 290              + 8.92             1:17.35                104%                   -               
            34.98  1:15.94
   7.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 1:16.00                 289              + 8.98             1:15.28                 98%                   -               
            35.37  1:16.00
   8.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    1:17.11                 277             + 10.09             1:17.02                100%                   -               
            37.06  1:17.11
   9.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.23                 276             + 10.21             1:19.88                107%                   -               
            35.29  1:17.23
  10.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                        1:17.65                 271             + 10.63             1:20.28                107%                   -               
            35.70  1:17.65
  11.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:19.45                 253             + 12.43             1:16.89                 94%                   -               
            37.74  1:19.45
  12.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 1:20.94                 240             + 13.92             1:21.57                102%                   -               
            38.04  1:20.94
  13.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       1:21.12                 238             + 14.10             1:29.87                123%                   -               
            36.86  1:21.12
  14.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       1:27.87                 187             + 20.85             1:27.83                100%                   -               
            41.30  1:27.87
  DSQ     POŽENEL, Jan             05                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 26.69             1:34.57                   -                   -               
        SW 9.3 - 
            46.86  1:33.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event                                                                            Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                          Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:10.82  MIHALIČ, Sara                                                                                         Ljubljana                                                                    2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:22.48                 432                                 1:21.97                 99%                   -     A         
            38.69  1:22.48
   2.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 1:23.49                 416              + 1.01             1:21.26                 95%                   -     A         
            39.63  1:23.49
   3.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 1:23.90                 410              + 1.42             1:25.11                103%                   -     A         
            39.52  1:23.90
   4.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  1:24.22                 405              + 1.74             1:22.71                 96%                   -     A         
            40.03  1:24.22
   5.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni             1:25.88                 382              + 3.40             1:22.64                 93%                   -     A         
            39.68  1:25.88
   6.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.03                 380              + 3.55             1:31.22                112%                   -     A         
            41.49  1:26.03
   7.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         1:27.06                 367              + 4.58             1:29.43                106%                   -     A         
            41.85  1:27.06
   8.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:27.73                 359              + 5.25             1:28.61                102%                   -     A         
            40.98  1:27.73
   9.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        1:28.05                 355              + 5.57             1:26.49                 96%                   -     B         
            42.17  1:28.05
  10.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    1:28.23                 353              + 5.75             1:34.30                114%                   -     B         
            41.78  1:28.23
  11.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       1:28.96                 344              + 6.48             1:29.57                101%                   -     B         
            42.11  1:28.96
  12.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:29.36                 339              + 6.88             1:27.40                 96%                   -     B         
            42.42  1:29.36
  13.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 1:29.94                 333              + 7.46             1:27.43                 94%                   -     B         
            42.07  1:29.94
  14.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                1:29.98                 332              + 7.50             1:30.52                101%                   -     B         
            42.92  1:29.98
  15.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    1:30.19                 330              + 7.71             1:30.04                100%                   -     B         
            42.02  1:30.19
  16.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:30.42                 328              + 7.94             1:31.73                103%                   -     B         
            42.80  1:30.42
  17.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                1:33.51                 296             + 11.03             1:33.87                101%                   -     R         
            44.76  1:33.51
  18.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.26                 289             + 11.78             1:31.86                 95%                   -     R         
            44.62  1:34.26
  19.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:34.85                 284             + 12.37             1:33.07                 96%                   -               
            44.02  1:34.85
  20.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden             1:34.87                 284             + 12.39             1:35.91                102%                   -               
            45.10  1:34.87
  21.     VIDENŠEK, Neža           05                       PK Neptun Celje                  1:35.89                 275             + 13.41             1:36.83                102%                   -               
            46.31  1:35.89
  22.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan             1:37.04                 265             + 14.56             1:39.12                104%                   -               
            44.92  1:37.04
  23.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       1:37.13                 264             + 14.65             1:38.57                103%                   -               
            46.73  1:37.13
  24.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:37.38                 262             + 14.90             1:37.63                101%                   -               
            45.74  1:37.38
  25.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                     1:38.75                 251             + 16.27             1:36.51                 96%                   -               
            46.05  1:38.75
  26.     CVIBOŠEK, Eva            05                       PK Neptun Celje                  1:38.97                 250             + 16.49             1:42.00                106%                   -               
            47.25  1:38.97
  27.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:40.08                 241             + 17.60             1:39.76                 99%                   -               
            47.18  1:40.08
  28.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       1:41.50                 231             + 19.02             1:40.74                 99%                   -               
            48.17  1:41.50
  29.     FILIPIČ, Lara            05                       PK Cerkno                        1:42.00                 228             + 19.52             1:40.97                 98%                   -               
            48.37  1:42.00
  30.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                       1:43.06                 221             + 20.58             1:41.81                 98%                   -               
            47.56  1:43.06
  31.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                1:44.21                 214             + 21.73             1:47.93                107%                   -               
            49.51  1:44.21
  32.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                       1:44.73                 211             + 22.25             1:45.82                102%                   -               
            49.01  1:44.73
  33.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        1:46.80                 199             + 24.32             1:54.07                114%                   -               
            49.96  1:46.80
  34.     VRŠČAJ, Anja             05                       PK Celulozar Krško               1:49.14                 186             + 26.66             1:59.40                120%                   -               
            53.35  1:49.14
  35.     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                1:50.48                 179             + 28.00             1:43.79                 88%                   -               
            50.34  1:50.48
  36.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                    1:50.72                 178             + 28.24             1:47.83                 95%                   -               
            49.62  1:50.72
  37.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    1:51.45                 175             + 28.97             1:51.65                100%                   -               
            53.12  1:51.45
  DSQ     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško                                                       + 15.25             1:38.36                   -                   -               
        SW 7.5 - 
            46.18  1:37.73
  DSQ     GREGORČIČ, Kaja          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 17.11             1:40.73                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            46.20  1:39.59
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event                                                                            Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:10.82  MIHALIČ, Sara                                                                                         Ljubljana                                                                    2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  1:24.22                 405                                 1:22.71                 96%                   -     A         
            40.03  1:24.22
   2.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         1:27.06                 367              + 2.84             1:29.43                106%                   -     A         
            41.85  1:27.06
   3.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:27.73                 359              + 3.51             1:28.61                102%                   -     A         
            40.98  1:27.73
   4.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        1:28.05                 355              + 3.83             1:26.49                 96%                   -     B         
            42.17  1:28.05
   5.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    1:28.23                 353              + 4.01             1:34.30                114%                   -     B         
            41.78  1:28.23
   6.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:29.36                 339              + 5.14             1:27.40                 96%                   -     B         
            42.42  1:29.36
   7.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 1:29.94                 333              + 5.72             1:27.43                 94%                   -     B         
            42.07  1:29.94
   8.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:30.42                 328              + 6.20             1:31.73                103%                   -     B         
            42.80  1:30.42
   9.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.26                 289             + 10.04             1:31.86                 95%                   -     R         
            44.62  1:34.26
  10.     BREMEC, Beatric          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:34.85                 284             + 10.63             1:33.07                 96%                   -               
            44.02  1:34.85
  11.     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan             1:37.04                 265             + 12.82             1:39.12                104%                   -               
            44.92  1:37.04
  12.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                       1:37.13                 264             + 12.91             1:38.57                103%                   -               
            46.73  1:37.13
  13.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:37.38                 262             + 13.16             1:37.63                101%                   -               
            45.74  1:37.38
  14.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                     1:38.75                 251             + 14.53             1:36.51                 96%                   -               
            46.05  1:38.75
  15.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:40.08                 241             + 15.86             1:39.76                 99%                   -               
            47.18  1:40.08
  16.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       1:41.50                 231             + 17.28             1:40.74                 99%                   -               
            48.17  1:41.50
  17.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                1:44.21                 214             + 19.99             1:47.93                107%                   -               
            49.51  1:44.21
  18.     STARC, Niki              06                       PK Ribnica                       1:44.73                 211             + 20.51             1:45.82                102%                   -               
            49.01  1:44.73
  19.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        1:46.80                 199             + 22.58             1:54.07                114%                   -               
            49.96  1:46.80
  20.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                    1:50.72                 178             + 26.50             1:47.83                 95%                   -               
            49.62  1:50.72
  21.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    1:51.45                 175             + 27.23             1:51.65                100%                   -               
            53.12  1:51.45
  DSQ     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško                                                       + 13.51             1:38.36                   -                   -               
        SW 7.5 - 
            46.18  1:37.73
  DSQ     GREGORČIČ, Kaja          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 15.37             1:40.73                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            46.20  1:39.59
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event                                                                            M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:04.77  ŠTEHARNIK, Dejan                                                                                      Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     1:11.94                 461                                 1:10.27                 95%                   -     A         
            34.71  1:11.94
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.37                 418              + 2.43             1:12.77                 96%                   -     A         
            34.89  1:14.37
   3.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       1:14.90                 409              + 2.96             1:14.29                 98%                   -     A         
            34.97  1:14.90
   4.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:19.14                 346              + 7.20             1:19.25                100%                   -     A         
            37.88  1:19.14
   5.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     1:19.24                 345              + 7.30             1:19.08                100%                   -     A         
            38.13  1:19.24
   6.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.46                 342              + 7.52             1:20.72                103%                   -     A         
            37.16  1:19.46
   7.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 1:19.65                 340              + 7.71             1:20.31                102%                   -     A         
            37.41  1:19.65
   8.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       1:19.83                 338              + 7.89             1:21.51                104%                   -     A         
            37.51  1:19.83
   9.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 1:20.04                 335              + 8.10             1:20.26                101%                   -     B         
            37.81  1:20.04
  10.     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:21.82                 313              + 9.88             1:27.58                115%                   -     B         
            38.64  1:21.82
  11.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                1:21.91                 312              + 9.97             1:23.24                103%                   -     B         
            38.26  1:21.91
  12.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        1:22.48                 306             + 10.54             1:23.85                103%                   -     B         
            38.77  1:22.48
  13.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                1:23.34                 297             + 11.40             1:23.33                100%                   -     B         
            38.79  1:23.34
  14.     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                     1:23.50                 295             + 11.56             1:21.68                 96%                   -     B         
            38.46  1:23.50
  15.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                    1:24.79                 282             + 12.85             1:29.25                111%                   -     B         
            40.13  1:24.79
  16.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         1:25.21                 277             + 13.27             1:26.06                102%                   -     B         
            39.59  1:25.21
  17.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                 1:26.72                 263             + 14.78             1:29.88                107%                   -     R         
            41.14  1:26.72
  18.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       1:26.90                 262             + 14.96             1:26.29                 99%                   -     R         
            40.06  1:26.90
  19.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                       1:27.46                 257             + 15.52             1:30.71                108%                   -               
            41.25  1:27.46
  20.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:28.26                 250             + 16.32             1:27.13                 97%                   -               
            41.54  1:28.26
  21.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                1:28.59                 247             + 16.65             1:32.00                108%                   -               
            42.13  1:28.59
  22.     FILIPČIČ, Yanic          04                       PK Biser Piran                   1:28.85                 245             + 16.91             1:34.63                113%                   -               
            40.43  1:28.85
  23.     BLAGUS BASARIĆ,          04                       PK Ljubljana                     1:29.02                 243             + 17.08             1:27.01                 96%                   -               
            41.43  1:29.02
  24.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                1:29.60                 239             + 17.66             1:32.10                106%                   -               
            41.69  1:29.60
  25.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             1:32.51                 217             + 20.57             1:36.67                109%                   -               
            43.14  1:32.51
  26.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                         1:36.09                 193             + 24.15             1:36.41                101%                   -               
            44.75  1:36.09
  27.     MALKOV, Andrei           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:37.01                 188             + 25.07             1:36.59                 99%                   -               
            45.68  1:37.01
  28.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       1:39.67                 173             + 27.73             1:40.26                101%                   -               
            47.05  1:39.67
  29.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                1:39.92                 172             + 27.98             1:48.80                119%                   -               
            47.13  1:39.92
  30.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                    1:43.09                 156             + 31.15             1:44.65                103%                   -               
            48.40  1:43.09
  31.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        1:47.83                 137             + 35.89             1:52.75                109%                   -               
            50.62  1:47.83
  32.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    1:48.91                 133             + 36.97                  NT                   -                   -               
            50.76  1:48.91
  DSQ     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                                                            + 19.24             1:33.25                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            42.34  1:31.18
  DSQ     MATKO MARCIUS,           04                       DVŠ Posejdon Celje                                                       + 20.01             1:42.59                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            42.73  1:31.95
  DSQ     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                                                               + 23.50             1:38.17                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            42.38  1:35.44
  DSQ     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                                                           + 27.48             1:41.59                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            45.85  1:39.42
  DNS     AMBROŽIČ, Žan L          04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event                                                                            M/M, 100m Prsno/Breast                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:04.77  ŠTEHARNIK, Dejan                                                                                      Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.37                 418                                 1:12.77                 96%                   -     A         
            34.89  1:14.37
   2.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:19.14                 346              + 4.77             1:19.25                100%                   -     A         
            37.88  1:19.14
   3.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     1:19.24                 345              + 4.87             1:19.08                100%                   -     A         
            38.13  1:19.24
   4.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.46                 342              + 5.09             1:20.72                103%                   -     A         
            37.16  1:19.46
   5.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 1:19.65                 340              + 5.28             1:20.31                102%                   -     A         
            37.41  1:19.65
   6.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                1:21.91                 312              + 7.54             1:23.24                103%                   -     B         
            38.26  1:21.91
   7.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        1:22.48                 306              + 8.11             1:23.85                103%                   -     B         
            38.77  1:22.48
   8.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                1:23.34                 297              + 8.97             1:23.33                100%                   -     B         
            38.79  1:23.34
   9.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       1:26.90                 262             + 12.53             1:26.29                 99%                   -     R         
            40.06  1:26.90
  10.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:28.26                 250             + 13.89             1:27.13                 97%                   -               
            41.54  1:28.26
  11.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                1:28.59                 247             + 14.22             1:32.00                108%                   -               
            42.13  1:28.59
  12.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             1:32.51                 217             + 18.14             1:36.67                109%                   -               
            43.14  1:32.51
  13.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                         1:36.09                 193             + 21.72             1:36.41                101%                   -               
            44.75  1:36.09
  14.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       1:39.67                 173             + 25.30             1:40.26                101%                   -               
            47.05  1:39.67
  15.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                1:39.92                 172             + 25.55             1:48.80                119%                   -               
            47.13  1:39.92
  16.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                    1:43.09                 156             + 28.72             1:44.65                103%                   -               
            48.40  1:43.09
  17.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        1:47.83                 137             + 33.46             1:52.75                109%                   -               
            50.62  1:47.83
  18.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    1:48.91                 133             + 34.54                  NT                   -                   -               
            50.76  1:48.91
  DSQ     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                                                            + 16.81             1:33.25                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            42.34  1:31.18
  DSQ     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                                                               + 21.07             1:38.17                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            42.38  1:35.44
  DSQ     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                                                           + 25.05             1:41.59                   -                   -               
        SW 7.6 - 
            45.85  1:39.42
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                          Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-    56.62  ŠEGEL, Janja                                                                                          Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    1:03.26                 521                                 1:02.59                 98%                   -     A         
            30.29  1:03.26
   2.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 1:04.71                 486              + 1.45             1:04.62                100%                   -     A         
            30.91  1:04.71
   3.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         1:05.02                 480              + 1.76             1:05.76                102%                   -     A         
            31.14  1:05.02
   4.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:05.53                 468              + 2.27             1:04.72                 98%                   -     A         
            31.59  1:05.53
   5.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        1:06.05                 457              + 2.79             1:06.20                100%                   -     A         
            31.80  1:06.05
   6.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     1:06.35                 451              + 3.09             1:07.65                104%                   -     A         
            31.23  1:06.35
   7.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        1:07.40                 430              + 4.14             1:10.48                109%                   -     A         
            33.09  1:07.40
   8.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 1:07.41                 430              + 4.15             1:07.32                100%                   -     A         
            32.17  1:07.41
   9.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     1:07.94                 420              + 4.68             1:08.82                103%                   -     B         
            33.07  1:07.94
  10.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       1:08.63                 408              + 5.37             1:08.20                 99%                   -     B         
            32.74  1:08.63
  11.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     1:09.06                 400              + 5.80             1:06.78                 94%                   -     B         
            32.76  1:09.06
  12.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 1:09.31                 396              + 6.05             1:08.68                 98%                   -     B         
            33.47  1:09.31
  13.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    1:10.41                 378              + 7.15             1:10.86                101%                   -     B         
            33.18  1:10.41
  14.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.57                 375              + 7.31             1:08.92                 95%                   -     B         
            33.87  1:10.57
  15.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.96                 369              + 7.70             1:16.05                115%                   -     B         
            34.14  1:10.96
  16.     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                         1:11.39                 362              + 8.13             1:15.61                112%                   -     B         
            33.87  1:11.39
  17.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                  1:11.66                 358              + 8.40             1:11.18                 99%                   -     R         
            34.89  1:11.66
  18.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.80                 356              + 8.54             1:11.28                 99%                   -     R         
            34.35  1:11.80
  19.     FRELIH UHELJ, S          05                       PK Biser Piran                   1:12.09                 352              + 8.83                  NT                   -                   -               
            34.78  1:12.09
  20.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    1:12.19                 350              + 8.93             1:16.98                114%                   -               
            34.40  1:12.19
  21.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:12.23                 350              + 8.97             1:12.90                102%                   -               
            34.68  1:12.23
  22.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  1:12.66                 343              + 9.40             1:12.70                100%                   -               
            34.81  1:12.66
  23.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 1:13.12                 337              + 9.86             1:13.46                101%                   -               
            34.36  1:13.12
  24.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                       1:13.85                 327             + 10.59             1:15.52                105%                   -               
            35.43  1:13.85
  25.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.96                 326             + 10.70             1:14.06                100%                   -               
            35.86  1:13.96
  26.     CVIBOŠEK, Eva            05                       PK Neptun Celje                  1:14.07                 324             + 10.81             1:18.10                111%                   -               
            36.10  1:14.07
  27.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.24                 322             + 10.98             1:15.28                103%                   -               
            36.46  1:14.24
  28.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       1:14.42                 320             + 11.16             1:15.32                102%                   -               
            35.62  1:14.42
  29.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         1:14.73                 316             + 11.47             1:12.86                 95%                   -               
            36.89  1:14.73
  30.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.08                 311             + 11.82             1:16.86                105%                   -               
            36.06  1:15.08
  31.     VIDENŠEK, Neža           05                       PK Neptun Celje                  1:15.28                 309             + 12.02             1:15.19                100%                   -               
            36.44  1:15.28
  32.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 1:15.30                 309             + 12.04             1:16.49                103%                   -               
            35.74  1:15.30
  33.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško               1:15.53                 306             + 12.27             1:17.65                106%                   -               
            37.06  1:15.53
  34.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:15.92                 301             + 12.66             1:14.98                 98%                   -               
            36.25  1:15.92
  35.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                         1:15.93                 301             + 12.67             1:17.35                104%                   -               
            36.71  1:15.93
  36.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.98                 300             + 12.72             1:18.19                106%                   -               
            36.21  1:15.98
  37.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  1:17.10                 287             + 13.84             1:18.70                104%                   -               
            37.09  1:17.10
  38.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:17.17                 287             + 13.91             1:15.58                 96%                   -               
            37.70  1:17.17
  39.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                         1:18.11                 276             + 14.85             1:16.34                 96%                   -               
            35.62  1:18.11
  40.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.55                 272             + 15.29             1:18.59                100%                   -               
            37.11  1:18.55
  41.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     1:19.23                 265             + 15.97             1:19.29                100%                   -               
            38.79  1:19.23
  42.     SHEVCHENKO, Ana          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.29                 264             + 16.03             1:19.00                 99%                   -               
            37.58  1:19.29
  43.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                 1:19.40                 263             + 16.14             1:21.82                106%                   -               
            38.07  1:19.40
  44.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                1:20.03                 257             + 16.77             1:21.94                105%                   -               
            38.95  1:20.03
  45.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     1:21.68                 242             + 18.42             1:19.25                 94%                   -               
            38.63  1:21.68
  46.     FILIPIČ, Lara            05                       PK Cerkno                        1:21.82                 240             + 18.56             1:18.04                 91%                   -               
            39.27  1:21.82
  47.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:21.92                 240             + 18.66             1:25.36                109%                   -               
            38.88  1:21.92
  48.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                1:22.21                 237             + 18.95             1:21.06                 97%                   -               
            39.28  1:22.21
  49.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                   1:22.47                 235             + 19.21             1:23.02                101%                   -               
            38.81  1:22.47
  50.     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško               1:22.61                 234             + 19.35             1:21.74                 98%                   -               
            40.06  1:22.61
  51.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                1:22.92                 231             + 19.66             1:30.96                120%                   -               
            39.37  1:22.92
  52.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.40                 227             + 20.14             1:22.74                 98%                   -               
            38.65  1:23.40
  53.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                       1:23.55                 226             + 20.29             1:23.01                 99%                   -               
            40.55  1:23.55
  54.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.99                 222             + 20.73             1:25.50                104%                   -               
            40.07  1:23.99
  55.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    1:26.23                 205             + 22.97             1:25.59                 99%                   -               
            40.43  1:26.23
  56.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        1:27.03                 200             + 23.77             1:32.60                113%                   -               
            40.40  1:27.03
  57.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                    1:29.90                 181             + 26.64             1:32.33                105%                   -               
            41.77  1:29.90
  58.     RIBAŠ, Pavlina           05                       PK Biser Piran                   1:29.97                 181             + 26.71                  NT                   -                   -               
            40.83  1:29.97
  59.     VRŠČAJ, Anja             05                       PK Celulozar Krško               1:32.83                 164             + 29.57             1:37.12                109%                   -               
            43.46  1:32.83
  60.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:35.53                 151             + 32.27             1:36.14                101%                   -               
            45.67  1:35.53
  61.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                1:36.26                 147             + 33.00             1:38.34                104%                   -               
            44.27  1:36.26
  62.     IVETIĆ, Mia              05                       PD Maribor                       1:37.29                 143             + 34.03             1:44.45                115%                   -               
            43.89  1:37.29
  DSQ     PETRIČ, Manca            05                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 10.96             1:15.73                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            36.06  1:14.22
  DSQ     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 20.27             1:22.58                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            38.45  1:23.53
  DSQ     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                                                           + 22.08             1:26.86                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            39.31  1:25.34
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-    56.62  ŠEGEL, Janja                                                                                          Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    1:03.26                 521                                 1:02.59                 98%                   -     A         
            30.29  1:03.26
   2.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:05.53                 468              + 2.27             1:04.72                 98%                   -     A         
            31.59  1:05.53
   3.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        1:07.40                 430              + 4.14             1:10.48                109%                   -     A         
            33.09  1:07.40
   4.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     1:07.94                 420              + 4.68             1:08.82                103%                   -     B         
            33.07  1:07.94
   5.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.96                 369              + 7.70             1:16.05                115%                   -     B         
            34.14  1:10.96
   6.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.80                 356              + 8.54             1:11.28                 99%                   -     R         
            34.35  1:11.80
   7.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    1:12.19                 350              + 8.93             1:16.98                114%                   -               
            34.40  1:12.19
   8.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:12.23                 350              + 8.97             1:12.90                102%                   -               
            34.68  1:12.23
   9.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  1:12.66                 343              + 9.40             1:12.70                100%                   -               
            34.81  1:12.66
  10.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 1:13.12                 337              + 9.86             1:13.46                101%                   -               
            34.36  1:13.12
  11.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.24                 322             + 10.98             1:15.28                103%                   -               
            36.46  1:14.24
  12.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       1:14.42                 320             + 11.16             1:15.32                102%                   -               
            35.62  1:14.42
  13.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         1:14.73                 316             + 11.47             1:12.86                 95%                   -               
            36.89  1:14.73
  14.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.08                 311             + 11.82             1:16.86                105%                   -               
            36.06  1:15.08
  15.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 1:15.30                 309             + 12.04             1:16.49                103%                   -               
            35.74  1:15.30
  16.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško               1:15.53                 306             + 12.27             1:17.65                106%                   -               
            37.06  1:15.53
  17.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:15.92                 301             + 12.66             1:14.98                 98%                   -               
            36.25  1:15.92
  18.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                         1:15.93                 301             + 12.67             1:17.35                104%                   -               
            36.71  1:15.93
  19.     MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.98                 300             + 12.72             1:18.19                106%                   -               
            36.21  1:15.98
  20.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  1:17.10                 287             + 13.84             1:18.70                104%                   -               
            37.09  1:17.10
  21.     HRIBAR, Alma             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:17.17                 287             + 13.91             1:15.58                 96%                   -               
            37.70  1:17.17
  22.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                         1:18.11                 276             + 14.85             1:16.34                 96%                   -               
            35.62  1:18.11
  23.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.55                 272             + 15.29             1:18.59                100%                   -               
            37.11  1:18.55
  24.     ŠPUNT, Gaja              06                       PK Ljubljana                     1:19.23                 265             + 15.97             1:19.29                100%                   -               
            38.79  1:19.23
  25.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                 1:19.40                 263             + 16.14             1:21.82                106%                   -               
            38.07  1:19.40
  26.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                1:20.03                 257             + 16.77             1:21.94                105%                   -               
            38.95  1:20.03
  27.     ČERU KONDA, Tin          06                       PK Ljubljana                     1:21.68                 242             + 18.42             1:19.25                 94%                   -               
            38.63  1:21.68
  28.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:21.92                 240             + 18.66             1:25.36                109%                   -               
            38.88  1:21.92
  29.     POSPIŠ, Petra            06                       ŠD Riba Ljubljana                1:22.21                 237             + 18.95             1:21.06                 97%                   -               
            39.28  1:22.21
  30.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                   1:22.47                 235             + 19.21             1:23.02                101%                   -               
            38.81  1:22.47
  31.     DOBNIK, Eva              06                       PK Celulozar Krško               1:22.61                 234             + 19.35             1:21.74                 98%                   -               
            40.06  1:22.61
  32.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                1:22.92                 231             + 19.66             1:30.96                120%                   -               
            39.37  1:22.92
  33.     SNOJ, Brina              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.40                 227             + 20.14             1:22.74                 98%                   -               
            38.65  1:23.40
  34.     DEJAK, Karla             06                       PK Ribnica                       1:23.55                 226             + 20.29             1:23.01                 99%                   -               
            40.55  1:23.55
  35.     DERNULC, Izabel          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.99                 222             + 20.73             1:25.50                104%                   -               
            40.07  1:23.99
  36.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    1:26.23                 205             + 22.97             1:25.59                 99%                   -               
            40.43  1:26.23
  37.     LAHAJNAR, Tiana          06                       PK Cerkno                        1:27.03                 200             + 23.77             1:32.60                113%                   -               
            40.40  1:27.03
  38.     ŠTEFELIN, Ajda           06                       PK Radovljica                    1:29.90                 181             + 26.64             1:32.33                105%                   -               
            41.77  1:29.90
  39.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:35.53                 151             + 32.27             1:36.14                101%                   -               
            45.67  1:35.53
  40.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                1:36.26                 147             + 33.00             1:38.34                104%                   -               
            44.27  1:36.26
  DSQ     KOVAČ, Tara              06                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 20.27             1:22.58                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            38.45  1:23.53
  DSQ     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                                                           + 22.08             1:26.86                   -                   -               
        SW 4.4 - 
            39.31  1:25.34
  DNS     GABRIČ BRONIČ,           06                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    52.73  SAGMEISTER, Rok                                                                                       Ljubljana                                                                    2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  57.40                 479                                   57.17                 99%                   -     A         
            28.10    57.40
   2.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                     57.78                 470              + 0.38               59.66                107%                   -     A         
            27.98    57.78
   3.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    58.07                 463              + 0.67               58.43                101%                   -     A         
            28.29    58.07
   4.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               58.44                 454              + 1.04               57.92                 98%                   -     A         
            28.09    58.44
   5.     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                         58.59                 451              + 1.19             1:00.48                107%                   -     A         
            28.87    58.59
   6.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:00.00                 420              + 2.60             1:03.46                112%                   -     A         
            28.69  1:00.00
   7.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     1:00.46                 410              + 3.06               58.92                 95%                   -     A         
            28.74  1:00.46
   8.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                     1:00.54                 409              + 3.14               58.85                 94%                   -     A         
            29.32  1:00.54
   9.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    1:01.23                 395              + 3.83             1:03.75                108%                   -     B         
            29.67  1:01.23
  10.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                        1:03.13                 360              + 5.73             1:03.50                101%                   -     B         
            30.46  1:03.13
  11.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:03.36                 356              + 5.96             1:04.13                102%                   -     B         
            30.05  1:03.36
  12.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               1:04.05                 345              + 6.65             1:04.45                101%                   -     B         
            30.47  1:04.05
  13.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        1:04.07                 345              + 6.67             1:05.63                105%                   -     B         
            31.49  1:04.07
  14.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.65                 335              + 7.25             1:04.15                 98%                   -     B         
            30.81  1:04.65
  15.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.83                 333              + 7.43             1:04.84                100%                   -     B         
            30.87  1:04.83
  16.     ZORKO, Maj               04                       PK Celulozar Krško               1:05.07                 329              + 7.67             1:05.96                103%                   -     B         
            31.25  1:05.07
  17.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 1:05.14                 328              + 7.74             1:05.95                103%                   -     R         
            31.58  1:05.14
  18.     HAJDINJAK, Anin          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.20                 327              + 7.80             1:04.68                 98%                   -     R         
            31.08  1:05.20
  19.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                     1:05.26                 326              + 7.86             1:04.86                 99%                   -               
            30.84  1:05.26
  20.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                       1:05.27                 326              + 7.87             1:07.93                108%                   -               
            31.21  1:05.27
  21.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 1:05.54                 322              + 8.14             1:05.32                 99%                   -               
            31.03  1:05.54
  22.     BRATUN, Lovro            04                       ŠD Riba Ljubljana                1:05.88                 317              + 8.48             1:07.89                106%                   -               
            31.69  1:05.88
  23.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 1:06.02                 315              + 8.62             1:08.83                109%                   -               
            31.91  1:06.02
  24.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:06.23                 312              + 8.83             1:05.52                 98%                   -               
            32.68  1:06.23
  25.     KATARIČ, Tit             04                       PK Cerkno                        1:06.37                 310              + 8.97             1:07.50                103%                   -               
            31.90  1:06.37
  26.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    1:06.50                 308              + 9.10             1:06.39                100%                   -               
            32.04  1:06.50
  27.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:06.53                 308              + 9.13             1:07.21                102%                   -               
            32.30  1:06.53
  28.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                    1:06.97                 302              + 9.57             1:10.67                111%                   -               
            31.71  1:06.97
  29.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       1:06.99                 301              + 9.59             1:06.92                100%                   -               
            32.02  1:06.99
  30.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                    1:07.23                 298              + 9.83             1:08.14                103%                   -               
            32.46  1:07.23
  31.     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:07.61                 293             + 10.21             1:10.81                110%                   -               
            32.05  1:07.61
  32.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                       1:08.64                 280             + 11.24             1:11.77                109%                   -               
            33.69  1:08.64
  33.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 1:08.79                 278             + 11.39             1:10.54                105%                   -               
            33.65  1:08.79
  34.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       1:09.39                 271             + 11.99             1:11.07                105%                   -               
            32.67  1:09.39
  35.     KOČEVAR, Nik             04                       PK Neptun Celje                  1:09.47                 270             + 12.07             1:10.01                102%                   -               
            33.56  1:09.47
  36.     MISLEJ, Manuel           04                       PK Ajdovščina                    1:10.12                 263             + 12.72             1:12.24                106%                   -               
            33.54  1:10.12
  37.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        1:10.53                 258             + 13.13             1:11.49                103%                   -               
            33.94  1:10.53
  38.     MATKO MARCIUS,           04                       DVŠ Posejdon Celje               1:10.58                 258             + 13.18             1:09.63                 97%                   -               
            32.94  1:10.58
  39.     FILIPČIČ, Yanic          04                       PK Biser Piran                   1:11.17                 251             + 13.77             1:12.96                105%                   -               
            32.35  1:11.17
  40.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.67                 246             + 14.27             1:11.71                100%                   -               
            34.47  1:11.67
  41.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                   1:11.72                 246             + 14.32             1:17.27                116%                   -               
            33.82  1:11.72
  42.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:12.19                 241             + 14.79             1:10.90                 96%                   -               
            34.44  1:12.19
  43.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     1:12.31                 240             + 14.91             1:07.70                 88%                   -               
            34.20  1:12.31
  44.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 1:12.45                 238             + 15.05             1:12.73                101%                   -               
            34.43  1:12.45
  45.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       1:12.46                 238             + 15.06             1:14.45                106%                   -               
            34.43  1:12.46
  46.     ŠIŠKO, Tomaž             04                       PK Ljubljana                     1:12.47                 238             + 15.07             1:11.14                 96%                   -               
            34.56  1:12.47
  47.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       1:12.71                 236             + 15.31             1:15.77                109%                   -               
            34.55  1:12.71
  48.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                   1:13.83                 225             + 16.43             1:13.66                100%                   -               
            34.61  1:13.83
  49.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.12                 222             + 16.72             1:16.54                107%                   -               
            34.35  1:14.12
  50.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                       1:14.38                 220             + 16.98             1:18.57                112%                   -               
            36.39  1:14.38
  51.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                 1:14.69                 217             + 17.29             1:20.64                117%                   -               
            35.77  1:14.69
  52.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje               1:15.58                 210             + 18.18             1:17.59                105%                   -               
            34.36  1:15.58
  53.     KOŠUTA, Ruben            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.88                 207             + 18.48             1:21.30                115%                   -               
            35.98  1:15.88
  54.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                    1:16.26                 204             + 18.86             1:16.87                102%                   -               
            36.00  1:16.26
  55.     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško               1:16.71                 201             + 19.31             1:17.54                102%                   -               
            36.21  1:16.71
  56.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                        1:17.12                 197             + 19.72             1:16.47                 98%                   -               
            37.26  1:17.12
  57.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       1:17.26                 196             + 19.86             1:20.28                108%                   -               
            37.19  1:17.26
  58.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                1:17.71                 193             + 20.31             1:22.73                113%                   -               
            37.10  1:17.71
  59.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                1:17.83                 192             + 20.43             1:16.29                 96%                   -               
            36.41  1:17.83
  60.     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                1:18.06                 190             + 20.66             1:17.19                 98%                   -               
            35.42  1:18.06
  61.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                       1:18.31                 188             + 20.91             1:21.51                108%                   -               
            37.84  1:18.31
  62.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                1:18.84                 185             + 21.44             1:21.96                108%                   -               
            38.07  1:18.84
  63.     BAUK, Urban              04                       ŠD Riba Ljubljana                1:19.13                 183             + 21.73             1:18.54                 99%                   -               
            37.88  1:19.13
  64.     KAVRE, Jani              04                       PK Koper                         1:19.35                 181             + 21.95             1:22.77                109%                   -               
            37.39  1:19.35
  65.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                1:19.46                 180             + 22.06             1:22.95                109%                   -               
            38.50  1:19.46
  66.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                         1:20.29                 175             + 22.89             1:22.69                106%                   -               
            36.77  1:20.29
  67.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                    1:21.06                 170             + 23.66             1:22.11                103%                   -               
            37.60  1:21.06
  68.     VUNIČ, Alan              04                       PK Branik Maribor                1:21.38                 168             + 23.98             1:20.93                 99%                   -               
            39.81  1:21.38
  69.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        1:23.70                 154             + 26.30             1:26.48                107%                   -               
            39.27  1:23.70
  70.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    1:29.30                 127             + 31.90                  NT                   -                   -               
            41.01  1:29.30
  71.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                    1:32.88                 113             + 35.48             1:33.74                102%                   -               
            43.74  1:32.88
  DNS     AMBROŽIČ, Žan L          04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prosto/Free                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    52.73  SAGMEISTER, Rok                                                                                       Ljubljana                                                                    2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    58.07                 463                                   58.43                101%                   -     A         
            28.29    58.07
   2.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               1:04.05                 345              + 5.98             1:04.45                101%                   -     B         
            30.47  1:04.05
   3.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.65                 335              + 6.58             1:04.15                 98%                   -     B         
            30.81  1:04.65
   4.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                 1:05.14                 328              + 7.07             1:05.95                103%                   -     R         
            31.58  1:05.14
   5.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 1:05.54                 322              + 7.47             1:05.32                 99%                   -               
            31.03  1:05.54
   6.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 1:06.02                 315              + 7.95             1:08.83                109%                   -               
            31.91  1:06.02
   7.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:06.23                 312              + 8.16             1:05.52                 98%                   -               
            32.68  1:06.23
   8.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    1:06.50                 308              + 8.43             1:06.39                100%                   -               
            32.04  1:06.50
   9.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:06.53                 308              + 8.46             1:07.21                102%                   -               
            32.30  1:06.53
  10.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       1:06.99                 301              + 8.92             1:06.92                100%                   -               
            32.02  1:06.99
  11.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 1:08.79                 278             + 10.72             1:10.54                105%                   -               
            33.65  1:08.79
  12.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       1:09.39                 271             + 11.32             1:11.07                105%                   -               
            32.67  1:09.39
  13.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        1:10.53                 258             + 12.46             1:11.49                103%                   -               
            33.94  1:10.53
  14.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.67                 246             + 13.60             1:11.71                100%                   -               
            34.47  1:11.67
  15.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                   1:11.72                 246             + 13.65             1:17.27                116%                   -               
            33.82  1:11.72
  16.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:12.19                 241             + 14.12             1:10.90                 96%                   -               
            34.44  1:12.19
  17.     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                     1:12.31                 240             + 14.24             1:07.70                 88%                   -               
            34.20  1:12.31
  18.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 1:12.45                 238             + 14.38             1:12.73                101%                   -               
            34.43  1:12.45
  19.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       1:12.46                 238             + 14.39             1:14.45                106%                   -               
            34.43  1:12.46
  20.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       1:12.71                 236             + 14.64             1:15.77                109%                   -               
            34.55  1:12.71
  21.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                   1:13.83                 225             + 15.76             1:13.66                100%                   -               
            34.61  1:13.83
  22.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.12                 222             + 16.05             1:16.54                107%                   -               
            34.35  1:14.12
  23.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                 1:14.69                 217             + 16.62             1:20.64                117%                   -               
            35.77  1:14.69
  24.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje               1:15.58                 210             + 17.51             1:17.59                105%                   -               
            34.36  1:15.58
  25.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                    1:16.26                 204             + 18.19             1:16.87                102%                   -               
            36.00  1:16.26
  26.     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško               1:16.71                 201             + 18.64             1:17.54                102%                   -               
            36.21  1:16.71
  27.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                        1:17.12                 197             + 19.05             1:16.47                 98%                   -               
            37.26  1:17.12
  28.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       1:17.26                 196             + 19.19             1:20.28                108%                   -               
            37.19  1:17.26
  29.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                1:17.71                 193             + 19.64             1:22.73                113%                   -               
            37.10  1:17.71
  30.     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                       1:18.31                 188             + 20.24             1:21.51                108%                   -               
            37.84  1:18.31
  31.     CVETKOVIČ, Leon          05                       ŠD Riba Ljubljana                1:18.84                 185             + 20.77             1:21.96                108%                   -               
            38.07  1:18.84
  32.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                1:19.46                 180             + 21.39             1:22.95                109%                   -               
            38.50  1:19.46
  33.     MILOŠEVIĆ, Nova          05                       PK Koper                         1:20.29                 175             + 22.22             1:22.69                106%                   -               
            36.77  1:20.29
  34.     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                    1:21.06                 170             + 22.99             1:22.11                103%                   -               
            37.60  1:21.06
  35.     LAHAJNAR, Črt            05                       PK Cerkno                        1:23.70                 154             + 25.63             1:26.48                107%                   -               
            39.27  1:23.70
  36.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    1:29.30                 127             + 31.23                  NT                   -                   -               
            41.01  1:29.30
  37.     BREŠKI ČOKLC, G          05                       PK Ajdovščina                    1:32.88                 113             + 34.81             1:33.74                102%                   -               
            43.74  1:32.88
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                           Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:18.06  LOTRIČ, Maja                                                                                          Kranj                                                                        2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         2:41.97                 402                                 2:45.97                105%               20,00               
            35.70  1:16.29  1:58.48  2:41.97
   2.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:43.64                 390              + 1.67             2:55.29                115%               17,00               
            35.64  1:17.31  2:00.63  2:43.64
   3.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    2:44.15                 386              + 2.18                  NT                   -               15,00               
            34.69  1:16.49  2:00.68  2:44.15
   4.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    2:49.21                 353              + 7.24             3:08.56                124%               13,00               
            35.94  1:18.75  2:03.75  2:49.21
   5.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:49.92                 348              + 7.95             3:03.44                117%               12,00               
            35.53  1:17.85  2:02.85  2:49.92
   6.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                       2:51.45                 339              + 9.48                  NT                   -               11,00               
            35.92  1:18.39  2:03.48  2:51.45
   7.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             2:56.59                 310             + 14.62             3:02.02                106%               10,00               
            38.74  1:24.08  2:09.95  2:56.59
   8.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 2:58.96                 298             + 16.99             3:12.40                116%                9,00               
            37.78  1:23.46  2:11.39  2:58.96
   9.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    3:00.74                 289             + 18.77             2:57.69                 97%                8,00               
            37.71  1:22.48  2:10.24  3:00.74
  10.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     3:02.02                 283             + 20.05             3:01.17                 99%                7,00               
            38.92  1:25.48  2:13.76  3:02.02
  11.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       3:07.96                 257             + 25.99                  NT                   -                6,00               
            41.55  1:28.63  2:17.88  3:07.96
  12.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       3:14.84                 231             + 32.87                  NT                   -                5,00               
            40.85  1:31.29  2:24.02  3:14.84
  13.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:15.55                 228             + 33.58                  NT                   -                4,00               
            40.84  1:31.05  2:23.72  3:15.55
  14.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:21.20                 210             + 39.23                  NT                   -                3,00               
            41.29  1:31.22  2:25.44  3:21.20
  15.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       3:25.11                 198             + 43.14                  NT                   -                2,00               
            43.51  1:37.34  2:31.52  3:25.11
  16.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     3:25.29                 197             + 43.32             3:39.47                114%                1,00               
            41.61  1:33.16  2:28.72  3:25.29
  17.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 3:39.93                 160             + 57.96                  NT                   -                   -               
            45.49  1:42.12  2:41.78  3:39.93
  DSQ     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                                                               + 24.12                  NT                   -                   -               
        SW 8.2 - 
            40.18  1:27.62  2:13.35  3:06.09
  DNF     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                   12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:18.06  LOTRIČ, Maja                                                                                          Kranj                                                                        2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         2:41.97                 402                                 2:45.97                105%               20,00               
            35.70  1:16.29  1:58.48  2:41.97
   2.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:49.92                 348              + 7.95             3:03.44                117%               12,00               
            35.53  1:17.85  2:02.85  2:49.92
   3.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             2:56.59                 310             + 14.62             3:02.02                106%               10,00               
            38.74  1:24.08  2:09.95  2:56.59
   4.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 2:58.96                 298             + 16.99             3:12.40                116%                9,00               
            37.78  1:23.46  2:11.39  2:58.96
   5.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    3:00.74                 289             + 18.77             2:57.69                 97%                8,00               
            37.71  1:22.48  2:10.24  3:00.74
   6.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       3:07.96                 257             + 25.99                  NT                   -                6,00               
            41.55  1:28.63  2:17.88  3:07.96
   7.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:15.55                 228             + 33.58                  NT                   -                4,00               
            40.84  1:31.05  2:23.72  3:15.55
   8.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:21.20                 210             + 39.23                  NT                   -                3,00               
            41.29  1:31.22  2:25.44  3:21.20
   9.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       3:25.11                 198             + 43.14                  NT                   -                2,00               
            43.51  1:37.34  2:31.52  3:25.11
  10.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     3:25.29                 197             + 43.32             3:39.47                114%                1,00               
            41.61  1:33.16  2:28.72  3:25.29
  11.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 3:39.93                 160             + 57.96                  NT                   -                   -               
            45.49  1:42.12  2:41.78  3:39.93
  DNF     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                             Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:07.29  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             2:24.29                 425                                 2:29.87                108%               20,00               
            31.49  1:08.34  1:47.02  2:24.29
   2.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                         2:30.65                 374              + 6.36             2:33.28                104%               17,00               
            31.99  1:10.63  1:50.81  2:30.65
   3.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:32.03                 364              + 7.74             2:40.55                112%               15,00               
            32.81  1:12.66  1:53.17  2:32.03
   4.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                2:33.92                 350              + 9.63             2:35.63                102%               13,00               
            33.56  1:11.87  1:52.47  2:33.92
   5.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 2:36.32                 334             + 12.03                  NT                   -               12,00               
            33.19  1:13.13  1:55.88  2:36.32
   6.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:44.16                 289             + 19.87             2:48.69                106%               11,00               
            35.67  1:18.05  2:02.34  2:44.16
   7.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       2:44.38                 288             + 20.09                  NT                   -               10,00               
            37.98  1:21.42  2:04.61  2:44.38
   8.     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                     2:47.71                 271             + 23.42             2:45.81                 98%                9,00               
            36.41  1:17.55  2:00.05  2:47.71
   9.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       2:51.13                 255             + 26.84                  NT                   -                8,00               
            38.21  1:23.68  2:09.86  2:51.13
  10.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    2:53.02                 247             + 28.73             2:52.12                 99%                7,00               
            37.37  1:22.05  2:08.05  2:53.02
  11.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       2:53.15                 246             + 28.86                  NT                   -                6,00               
            36.92  1:22.12  2:09.32  2:53.15
  12.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 2:54.52                 240             + 30.23             3:21.04                133%                5,00               
            38.08  1:22.08  2:08.52  2:54.52
  13.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 2:54.65                 240             + 30.36                  NT                   -                4,00               
            36.92  1:19.84  2:06.50  2:54.65
  14.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan             3:04.58                 203             + 40.29                  NT                   -                3,00               
            41.13  1:28.20  2:17.58  3:04.58
  15.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                       3:06.05                 198             + 41.76             3:12.14                107%                2,00               
            41.42  1:28.94  2:18.23  3:06.05
  16.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 3:09.02                 189             + 44.73                  NT                   -                1,00               
            40.27  1:30.81  2:21.73  3:09.02
  17.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       3:25.12                 148           + 1:00.83                  NT                   -                   -               
            45.03  1:39.38  2:34.75  3:25.12
  DNS     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               
  DNF     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               
            36.96  1:20.88


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Delfin/Fly                                                                   13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:07.29  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:44.16                 289                                 2:48.69                106%               11,00               
            35.67  1:18.05  2:02.34  2:44.16
   2.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       2:51.13                 255              + 6.97                  NT                   -                8,00               
            38.21  1:23.68  2:09.86  2:51.13
   3.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       2:53.15                 246              + 8.99                  NT                   -                6,00               
            36.92  1:22.12  2:09.32  2:53.15
   4.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 2:54.52                 240             + 10.36             3:21.04                133%                5,00               
            38.08  1:22.08  2:08.52  2:54.52
   5.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 2:54.65                 240             + 10.49                  NT                   -                4,00               
            36.92  1:19.84  2:06.50  2:54.65
   6.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 3:09.02                 189             + 24.86                  NT                   -                1,00               
            40.27  1:30.81  2:21.73  3:09.02
   7.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       3:25.12                 148             + 40.96                  NT                   -                   -               
            45.03  1:39.38  2:34.75  3:25.12
  DNF     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               
            36.96  1:20.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                           Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  29.77  JAMŠEK, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                               2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                    34.21                 422                                   34.34                101%                   -     A         
   2.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                   34.33                 418              + 0.12               33.84                 97%                   -     A         
   3.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                         34.35                 417              + 0.14               33.98                 98%                   -     A         
   4.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                       35.05                 392              + 0.84               35.12                100%                   -     A         
   5.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      35.43                 380              + 1.22               34.85                 97%                   -     A         
   6.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana               35.65                 373              + 1.44               35.81                101%                   -     A         
   7.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana               36.95                 335              + 2.74               37.07                101%                   -     A         
   8.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                         37.20                 328              + 2.99               37.92                104%                   -     A         
   9.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana               37.35                 324              + 3.14               38.38                106%                   -     B         
  10.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                   37.39                 323              + 3.18               36.46                 95%                   -     B         
  11.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                   37.46                 321              + 3.25               38.83                107%                   -     B         
  12.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       37.70                 315              + 3.49               37.71                100%                   -     B         
  13.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  37.83                 312              + 3.62               38.49                104%                   -     B         
  14.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                       37.89                 310              + 3.68               39.39                108%                   -     B         
  15.     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                           38.21                 303              + 4.00               40.90                115%                   -     B         
  16.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   38.35                 299              + 4.14               40.90                114%                   -     B         
  17.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                         38.80                 289              + 4.59               38.04                 96%                   -     R         
  18.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan               39.15                 281              + 4.94                  NT                   -                   -     R         
  19.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana               39.78                 268              + 5.57               40.31                103%                   -               
  20.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                         40.22                 259              + 6.01                  NT                   -                   -               
  21.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                         40.40                 256              + 6.19               43.41                115%                   -               
  22.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   41.00                 245              + 6.79                  NT                   -                   -               
  23.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                         41.59                 235              + 7.38               42.83                106%                   -               
  24.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                           42.09                 226              + 7.88               40.05                 91%                   -               
  25.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan               42.29                 223              + 8.08               44.03                108%                   -               
  26.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    42.41                 221              + 8.20               42.54                101%                   -               
  27.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                     42.58                 219              + 8.37               46.42                119%                   -               
          MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan               42.58                 219              + 8.37               43.29                103%                   -               
  29.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško                 43.19                 209              + 8.98               44.28                105%                   -               
  30.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                           44.06                 197              + 9.85               44.72                103%                   -               
  31.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                     44.25                 195             + 10.04                  NT                   -                   -               
  32.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                  44.55                 191             + 10.34               53.66                145%                   -               
  33.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                  44.57                 191             + 10.36               45.79                106%                   -               
  34.     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                  45.30                 181             + 11.09               51.31                128%                   -               
  35.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                  47.78                 155             + 13.57               46.56                 95%                   -               
  36.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana               49.92                 135             + 15.71               49.20                 97%                   -               
  37.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                         51.80                 121             + 17.59               54.01                109%                   -               
  38.     IVETIĆ, Mia              05                       PD Maribor                         52.53                 116             + 18.32               53.57                104%                   -               
  DSQ     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan                                                      + 0.65               36.62                   -                   -               
        SW 6.4 - 
  DSQ     RIBAŠ, Pavlina           05                       PK Biser Piran                                                           + 14.76                  NT                   -                   -               
        SW 6.4 - 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                   12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  29.77  JAMŠEK, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                               2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                    34.21                 422                                   34.34                101%                   -     A         
   2.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                       35.05                 392              + 0.84               35.12                100%                   -     A         
   3.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana               36.95                 335              + 2.74               37.07                101%                   -     A         
   4.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana               37.35                 324              + 3.14               38.38                106%                   -     B         
   5.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                   37.39                 323              + 3.18               36.46                 95%                   -     B         
   6.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                   37.46                 321              + 3.25               38.83                107%                   -     B         
   7.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       37.70                 315              + 3.49               37.71                100%                   -     B         
   8.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  37.83                 312              + 3.62               38.49                104%                   -     B         
   9.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                       37.89                 310              + 3.68               39.39                108%                   -     B         
  10.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   38.35                 299              + 4.14               40.90                114%                   -     B         
  11.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                         38.80                 289              + 4.59               38.04                 96%                   -     R         
  12.     ZABUKOVEC, Stel          06                       PK Olimpija Ljubljan               39.15                 281              + 4.94                  NT                   -                   -     R         
  13.     VERČ, Saša               06                       PK Ilirija Ljubljana               39.78                 268              + 5.57               40.31                103%                   -               
  14.     MARJANOVIČ, Ula          06                       PK Ribnica                         40.22                 259              + 6.01                  NT                   -                   -               
  15.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   41.00                 245              + 6.79                  NT                   -                   -               
  16.     PAJEK STARMAN,           06                       PK Koper                           42.09                 226              + 7.88               40.05                 91%                   -               
  17.     OCEGUERA BATTEL          06                       PK Olimpija Ljubljan               42.29                 223              + 8.08               44.03                108%                   -               
  18.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                    42.41                 221              + 8.20               42.54                101%                   -               
  19.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                     42.58                 219              + 8.37               46.42                119%                   -               
          MLAKAR, Lea              06                       PK Olimpija Ljubljan               42.58                 219              + 8.37               43.29                103%                   -               
  21.     ARH, Aneja               06                       PK Celulozar Krško                 43.19                 209              + 8.98               44.28                105%                   -               
  22.     KOLNIK, Kaja             06                       PK Koper                           44.06                 197              + 9.85               44.72                103%                   -               
  23.     MAŠERA, Eva              06                       PK Nova Gorica                     44.25                 195             + 10.04                  NT                   -                   -               
  24.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                  44.55                 191             + 10.34               53.66                145%                   -               
  25.     MAROLT, Nika             06                       ŠD Riba Ljubljana                  44.57                 191             + 10.36               45.79                106%                   -               
  26.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                  47.78                 155             + 13.57               46.56                 95%                   -               
  27.     MUŠIČ PETKOVIČ,          06                       PK Ilirija Ljubljana               49.92                 135             + 15.71               49.20                 97%                   -               
  DSQ     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan                                                      + 0.65               36.62                   -                   -               
        SW 6.4 - 



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
38. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                             Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  27.06  VOVK, Nace                                                                                             Zrenjanin (SRB)                                                               2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško                 29.85                 412                                   29.96                101%                   -     A         
   2.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  30.32                 393              + 0.47               31.02                105%                   -     A         
   3.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                   30.67                 380              + 0.82               31.02                102%                   -     A         
   4.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana               30.68                 379              + 0.83               31.08                103%                   -     A         
   5.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               30.97                 369              + 1.12               30.72                 98%                   -     A         
   6.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                   31.11                 364              + 1.26               32.00                106%                   -     A         
   7.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    31.20                 361              + 1.35               31.30                101%                   -     A         
   8.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                  32.83                 310              + 2.98                  NT                   -                   -     A         
   9.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                           33.00                 305              + 3.15                  NT                   -                   -     B         
  10.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan               33.27                 297              + 3.42               34.23                106%                   -     B         
  11.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan               33.33                 296              + 3.48               34.10                105%                   -     B         
  12.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                          33.68                 287              + 3.83               34.47                105%                   -     B         
  13.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         33.90                 281              + 4.05               33.98                100%                   -     B         
  14.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško                 34.19                 274              + 4.34               34.32                101%                   -     B         
  15.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                   34.96                 256              + 5.11               34.92                100%                   -     B         
  16.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                   35.34                 248              + 5.49               36.03                104%                   -     B         
  17.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                         35.59                 243              + 5.74               37.12                109%                   -     R         
  18.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana               35.60                 243              + 5.75                  NT                   -                   -     R         
  19.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                          36.08                 233              + 6.23               36.40                102%                   -               
  20.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  36.45                 226              + 6.60               38.66                112%                   -               
  21.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                         36.88                 218              + 7.03               36.32                 97%                   -               
  22.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                   37.15                 213              + 7.30                  NT                   -                   -               
  23.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan               37.37                 210              + 7.52               38.60                107%                   -               
  24.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje                 37.38                 210              + 7.53               40.15                115%                   -               
          MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  37.38                 210              + 7.53               39.10                109%                   -               
  26.     KOŠUTA, Ruben            04                       PK Olimpija Ljubljan               37.47                 208              + 7.62               38.10                103%                   -               
  27.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                   37.95                 200              + 8.10               37.36                 97%                   -               
  28.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                     38.33                 194              + 8.48                  NT                   -                   -               
  29.     ŠIŠKO, Tomaž             04                       PK Ljubljana                       38.36                 194              + 8.51               40.12                109%                   -               
  30.     KATARIČ, Tit             04                       PK Cerkno                          38.38                 194              + 8.53               38.30                100%                   -               
  31.     ZORKO, Maj               04                       PK Celulozar Krško                 38.49                 192              + 8.64                  NT                   -                   -               
  32.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan               38.96                 185              + 9.11                  NT                   -                   -               
  33.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana               39.57                 177              + 9.72               41.83                112%                   -               
  34.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                  39.81                 173              + 9.96               40.24                102%                   -               
  35.     VDOVIČ, Jakob            04                       DVŠ Posejdon Celje                 40.71                 162             + 10.86                  NT                   -                   -               
  36.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                         41.11                 157             + 11.26               41.45                102%                   -               
  37.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                  41.82                 149             + 11.97               42.08                101%                   -               
  38.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                          42.51                 142             + 12.66               42.32                 99%                   -               
  39.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                  42.79                 140             + 12.94               43.10                101%                   -               
  40.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                  44.15                 127             + 14.30               49.39                125%                   -               
  41.     KAVRE, Jani              04                       PK Koper                           45.07                 119             + 15.22               44.51                 98%                   -               
  42.     BAUK, Urban              04                       ŠD Riba Ljubljana                  45.86                 113             + 16.01                  NT                   -                   -               
  DSQ     BRATUN, Lovro            04                       ŠD Riba Ljubljana                                                         + 4.27               33.61                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško                                                       + 12.59                  NT                   -                   -               
        SW 6.4 - 
  DSQ     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                                                        + 15.09               45.17                   -                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                                                            + 18.80                  NT                   -                   -               
        SW 6.4 - 
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
38. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                   13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                           Results Predtekmovanje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  27.06  VOVK, Nace                                                                                             Zrenjanin (SRB)                                                               2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    31.20                 361                                   31.30                101%                   -     A         
   2.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan               33.27                 297              + 2.07               34.23                106%                   -     B         
   3.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan               33.33                 296              + 2.13               34.10                105%                   -     B         
   4.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                          33.68                 287              + 2.48               34.47                105%                   -     B         
   5.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         33.90                 281              + 2.70               33.98                100%                   -     B         
   6.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško                 34.19                 274              + 2.99               34.32                101%                   -     B         
   7.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                   34.96                 256              + 3.76               34.92                100%                   -     B         
   8.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                   35.34                 248              + 4.14               36.03                104%                   -     B         
   9.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                         35.59                 243              + 4.39               37.12                109%                   -     R         
  10.     POŽENEL, Tim             05                       PK Ilirija Ljubljana               35.60                 243              + 4.40                  NT                   -                   -     R         
  11.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                  36.45                 226              + 5.25               38.66                112%                   -               
  12.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                         36.88                 218              + 5.68               36.32                 97%                   -               
  13.     KORENJAK, Anže           05                       PK Triglav Kranj                   37.15                 213              + 5.95                  NT                   -                   -               
  14.     HOHKRAUT, Taj            05                       DVŠ Posejdon Celje                 37.38                 210              + 6.18               40.15                115%                   -               
          MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  37.38                 210              + 6.18               39.10                109%                   -               
  16.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                   37.95                 200              + 6.75               37.36                 97%                   -               
  17.     UŠAJ, Lian               05                       PK Nova Gorica                     38.33                 194              + 7.13                  NT                   -                   -               
  18.     PEČNIKAR, Ambro          05                       PK Olimpija Ljubljan               38.96                 185              + 7.76                  NT                   -                   -               
  19.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana               39.57                 177              + 8.37               41.83                112%                   -               
  20.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                         41.11                 157              + 9.91               41.45                102%                   -               
  21.     KATARIČ, Rok             05                       PK Cerkno                          42.51                 142             + 11.31               42.32                 99%                   -               
  22.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                  42.79                 140             + 11.59               43.10                101%                   -               
  23.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                  44.15                 127             + 12.95               49.39                125%                   -               
  DSQ     OSETIČ, Miha             05                       PK Celulozar Krško                                                       + 11.24                  NT                   -                   -               
        SW 6.4 - 
  DSQ     PAHOR, Tjaš              05                       PK Ajdovščina                                                            + 17.45                  NT                   -                   -               
        SW 6.4 - 
  DNS     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39. disciplina/event                                                                         Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free                                                                                12 - 14 let/AG
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LL I. (MIX dečk                                   PK Ljubljana                     1:53.09                 480                                 1:54.89                103%               20,00               
        NOVAK, Miha, 04                                                                                        KOVAČ, Maša, 05
        ZOGOVIČ, Dejan, 04                                                                                     BOBIK, Timea, 06
            26.96    54.25  1:23.80  1:53.09

   2.     GBR I. (MIX deč                                   PK Radovljica                    1:55.14                 455              + 2.05             2:12.35                132%               17,00               
        PETERNEL, Primož, 04                                                                                   POTOČNIK, Janez, 04
        MARČUN, Mojca, 06                                                                                      BIČEK, Zala Pia, 05
            27.61    55.83  1:24.66  1:55.14

   3.     TK I. (MIX dečk                                   PK Triglav Kranj                 1:55.55                 450              + 2.46             1:54.68                 98%               15,00               
        JANHUBA, Jure, 04                                                                                      ZUPAN, Neža, 05
        PAJNTAR, Rožle, 04                                                                                     WAGGER, Ema, 05
            27.51    55.36  1:24.58  1:55.55

   4.     IL I. (MIX dečk                                   PK Ilirija Ljubljana             1:57.23                 431              + 4.14             1:56.20                 98%               13,00               
        VERČ, Peter, 04                                                                                        PIRJEVEC, Reina, 05
        SNOJ, Jaka, 04                                                                                         AVRAMOVIČ, Lana, 06
            26.49    54.39  1:24.88  1:57.23

   5.     BM I. (MIX dečk                                   PK Branik Maribor                1:58.09                 421              + 5.00             1:54.34                 94%               12,00               
        BOREC, Jaka, 04                                                                                        ANGLEITNER SAGADIN, Laura, 05
        ŽVEGLER, Manca, 06                                                                                     UDUČ, Miha, 04
            27.14  1:02.93  1:31.88  1:58.09

   6.     RR I. (MIX dečk                                   PK Ribnica                       1:59.08                 411              + 5.99             2:01.97                105%               11,00               
        ĆIROVIĆ, Filip, 04                                                                                     ĐUKIĆ, Dora, 06
        TOPOLNIK, Klemen, 04                                                                                   LEVSTEK, Maja, 05
            26.55    55.35  1:29.03  1:59.08

   7.     FR I. (MIX dečk                                   PK Fužinar Ravne                 1:59.55                 406              + 6.46             1:54.04                 91%               10,00               
        KNEZ, Ožbej, 04                                                                                        PETRIČ, Lovro, 05
        REMIC, Metka, 05                                                                                       MERKAČ, Julija, 06
            29.50    59.25  1:28.95  1:59.55

   8.     OL I. (MIX dečk                                   PK Olimpija Ljubljan             1:59.85                 403              + 6.76             1:53.04                 89%                9,00               
        DJUKIĆ, Robert, 04                                                                                     TAVZES CIRMAN, Ajda, 06
        ŠTIH, Matevž, 05                                                                                       ŽNIDARŠIČ, Uma, 06
            27.61    54.83  1:27.48  1:59.85

   9.     KA I. (MIX dečk                                   PK Kamnik                        2:01.03                 391              + 7.94                  NT                   -                8,00               
        STELE, Gašper, 04                                                                                      MAČEK SITAR, Marja, 05
        PREBIL, Jakob, 05                                                                                      VEJNOVIČ, Taja, 06
            29.82    59.80  1:29.85  2:01.03

  10.     KK I. (MIX dečk                                   PK Koper                         2:01.11                 391              + 8.02             2:03.34                104%                7,00               
        TORKAR RAŽMAN, Tomas, 04                                                                               PURGAR, Borut, 04
        RIHTER MEDOŠ, Mija, 05                                                                                 KOVAČIČ, Gaja, 05
            30.47  1:00.98  1:28.61  2:01.11

  11.     LL II. (MIX deč                                   PK Ljubljana                     2:01.88                 383              + 8.79             2:00.80                 98%                6,00               
        PREDALIČ, Luka, 04                                                                                     KUNŠTIĆ, Lara, 05
        ABUTOVIČ, Filip, 05                                                                                    VRHOVAC, Laura, 06
            28.24    58.32  1:29.79  2:01.88

  12.     OL II. (MIX deč                                   PK Olimpija Ljubljan             2:01.93                 383              + 8.84             1:57.03                 92%                5,00               
        ULAGA STERLE, Cene, 04                                                                                 ČERIN, Ema, 06
        HAJDINJAK, Anin, 04                                                                                    ARTIČ, Rea Tia, 06
            28.28    57.42  1:29.73  2:01.93

  13.     RL I. (MIX dečk                                   ŠD Riba Ljubljana                2:01.96                 383              + 8.87             2:00.67                 98%                4,00               
        OSANA, Jakob Arne, 04                                                                                  GRUBAN POHAR, Puja, 06
        TURK, Urban Albin, 04                                                                                  ŽAUCER, Kaja, 06
            27.14    57.25  1:29.25  2:01.96

  14.     NC I. (MIX dečk                                   PK Neptun Celje                  2:02.91                 374              + 9.82             1:54.02                 86%                3,00               
        PEVEC, Gašper, 05                                                                                      CVIBOŠEK, Eva, 05
        PAKIŽ RUMPF, Izabela, 06                                                                               JUG, Sebastjan, 05
            30.14  1:02.50  1:36.16  2:02.91

  15.     VV I. (MIX dečk                                   PK Velenje                       2:03.75                 366             + 10.66             2:03.42                 99%                2,00               
        JOVAN, Ema, 05                                                                                         SKLEDAR, Žan, 04
        AČIMOVIĆ, Luka, 05                                                                                     NAVODNIK, Sara, 05
            31.60  1:02.48  1:32.23  2:03.75

  16.     IL II. (MIX deč                                   PK Ilirija Ljubljana             2:05.11                 354             + 12.02                  NT                   -                1,00               
        BABIČ, Maks, 04                                                                                        HAJDINJAK, Ana, 06
        POŽENEL, Tim, 05                                                                                       LESTAN, Iza, 06
            28.81    59.43  1:32.40  2:05.11

  17.     CK I. (MIX dečk                                   PK Celulozar Krško               2:06.16                 346             + 13.07                  NT                   -                   -               
        BIZJAK, Tim, 04                                                                                        ARH, Aneja, 06
        KOZOLE, Jan, 05                                                                                        DOBNIK, Eva, 06
            28.12    58.15  1:31.73  2:06.16

  18.     GBR II. (MIX de                                   PK Radovljica                    2:07.11                 338             + 14.02                  NT                   -                   -               
        SMOLNIKAR, Tevž, 05                                                                                    GARTNER, Gia, 06
        DOLENC, Anže, 04                                                                                       ARNEŽ, Maša, 05
            30.45  1:00.56  1:34.91  2:07.11

  19.     RL II. (MIX deč                                   ŠD Riba Ljubljana                2:07.17                 337             + 14.08                  NT                   -                   -               
        FURLAN ŠTULAR, Arne, 05                                                                                ENIKO, Lada, 05
        PLIVERIČ, Bor, 05                                                                                      HRIBAR, Alma, 06
            29.86    59.53  1:33.61  2:07.17

  20.     ZVK I. (MIX deč                                   KPD Zvezda Kranj                 2:07.69                 333             + 14.60                  NT                   -                   -               
        ALJAŽ, Andraž, 05                                                                                      PERKO, Neja, 05
        ZALETEL, Lenart, 05                                                                                    MARGETA, Sara, 06
            29.80    58.95  1:30.72  2:07.69

  21.     BP I. (MIX dečk                                   PK Biser Piran                   2:08.88                 324             + 15.79             2:04.07                 93%                   -               
        TURK, Matic, 04                                                                                        RIBAŠ, Pavlina, 05
        FILIPČIČ, Yanick, 04                                                                                   FRELIH UHELJ, Sonča, 05
            27.06    57.61  1:36.62  2:08.88

  22.     OL III. (MIX de                                   PK Olimpija Ljubljan             2:09.22                 322             + 16.13             2:04.44                 93%                   -               
        RAJIĆ, Timon, 05                                                                                       MLAKAR, Lea, 06
        PERŠE, Žiga, 05                                                                                        PETRIČ, Manca, 05
            29.82  1:00.48  1:35.27  2:09.22

  23.     VV II. (MIX deč                                   PK Velenje                       2:10.04                 315             + 16.95             2:09.96                100%                   -               
        VERDNIK, Vid, 04                                                                                       POBERŽNIK, Manca, 05
        RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik, 05                                                                            PRINCL, Nina, 06
            30.93  1:01.81  1:36.37  2:10.04

  24.     LL III. (MIX de                                   PK Ljubljana                     2:10.91                 309             + 17.82             2:05.04                 91%                   -               
        ŠARVARI, Balazs, 04                                                                                    ŠOBA, Loti, 06
        ŠIŠKO, Tomaž, 04                                                                                       ŠPUNT, Gaja, 06
            29.49  1:00.93  1:35.98  2:10.91

  25.     TK II. (MIX deč                                   PK Triglav Kranj                 2:10.94                 309             + 17.85             1:58.98                 83%                   -               
        IVIČIČ, Aleš, 04                                                                                       ŠILER KLEMENČIČ, Zoja, 06
        KLJUČANIN, Benjamin, 05                                                                                DI LENARDO, Tara, 06
            28.61  1:01.45  1:35.56  2:10.94

  26.     BM II. (MIX deč                                   PK Branik Maribor                2:11.07                 308             + 17.98             2:03.75                 89%                   -               
        BEZJAK, Nejc, 05                                                                                       VRTARIČ, Nik, 04
        ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija, 06                                                                           PURGAJ, Urša, 05
            28.75  1:06.61  1:35.20  2:11.07

  27.     CER I. (MIX deč                                   PK Cerkno                        2:13.07                 294             + 19.98                  NT                   -                   -               
        KATARIČ, Tit, 04                                                                                       FILIPIČ, Lara, 05
        JEREB, Matic, 04                                                                                       LAHAJNAR, Tiana, 06
            30.70  1:00.32  1:36.13  2:13.07

  28.     VV III. (MIX de                                   PK Velenje                       2:14.35                 286             + 21.26             2:14.66                100%                   -               
        KREPEL, Urban, 05                                                                                      GLAVNIK, Maruša, 06
        PRINCL, Maj, 04                                                                                        DOBNIK, Ana, 05
            31.22  1:03.22  1:38.72  2:14.35

  29.     PDM I. (MIX deč                                   PD Maribor                       2:15.75                 277             + 22.66             2:14.49                 98%                   -               
        FRAS, Žan, 05                                                                                          MURAUS, Elinn, 05
        KLEPEC, Rok, 04                                                                                        PETEK, Danaja, 05
            33.36  1:08.19  1:42.61  2:15.75

  30.     KK II. (MIX deč                                   PK Koper                         2:24.04                 232             + 30.95                  NT                   -                   -               
        KAVRE, Jani, 04                                                                                        MILOŠEVIĆ, Novak, 05
        PAJEK STARMAN, Aurora, 06                                                                              MIKLAVČIČ, Anastazija, 06
            37.32  1:13.64  1:51.81  2:24.04




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40. disciplina/event                                                                             Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                          Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-   8:49.98  ODER, Tjaša                                                                                          Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    9:45.79                 547                                10:16.07                111%               20,00               
            33.24  1:09.33  1:46.17  2:22.87  2:59.86  3:36.58  4:13.57  4:51.10  5:28.31  6:05.46  6:43.11  7:20.32  7:57.93  8:34.82  9:10.95  9:45.79
   2.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    9:48.13                 541              + 2.34             9:53.58                102%               17,00               
            31.84  1:07.69  1:44.32  2:21.04  2:58.26  3:35.67  4:13.22  4:50.94  5:28.47  6:06.22  6:43.76  7:21.06  7:58.41  8:35.30  9:12.04  9:48.13
   3.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                10:05.71                 495             + 19.92            10:37.44                111%               15,00               
            34.08  1:11.58  1:49.74  2:28.11  3:06.57  3:44.94  4:22.99  5:01.65  5:39.99  6:18.44  6:56.44  7:34.46  8:13.20  8:51.68  9:30.13 10:05.71
   4.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                        10:09.82                 485             + 24.03            10:52.92                115%               13,00               
            32.88  1:09.64  1:48.17  2:26.86  3:05.78  3:44.90  4:23.91  5:03.39  5:42.23  6:21.42  7:00.05  7:38.97  8:17.07  8:55.96  9:34.31 10:09.82
   5.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                10:10.18                 484             + 24.39            10:17.55                102%               12,00               
            34.26  1:11.53  1:49.48  2:27.90  3:06.34  3:44.45  4:22.58  5:01.48  5:40.29  6:18.82  6:58.09  7:37.13  8:15.65  8:53.77  9:32.61 10:10.18
   6.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                    10:40.90                 418             + 55.11            10:29.04                 96%               11,00               
            34.38  1:14.01  1:54.36  2:34.83  3:15.36  3:56.44  4:37.17  5:18.14  5:58.41  6:39.26  7:20.00  8:00.29  8:41.09  9:21.90 10:01.72 10:40.90
   7.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                      10:42.10                 416             + 56.31            10:53.90                104%               10,00               
            34.87  1:14.58  1:54.99  2:35.77  3:16.46  3:57.31  4:38.61  5:19.88  6:01.08  6:42.16  7:23.04  8:03.75  8:44.64  9:24.95 10:04.98 10:42.10
   8.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                10:43.01                 414             + 57.22            11:03.14                106%                9,00               
            36.41  1:16.39  1:57.68  2:38.73  3:19.32  4:00.19  4:41.33  5:22.34  6:02.49  6:43.42  7:23.68  8:04.55  8:45.78  9:26.50 10:06.13 10:43.01
   9.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                      10:48.29                 404           + 1:02.50            11:22.89                111%                8,00               
            37.00  1:18.38  1:59.07  2:39.78  3:20.85  4:01.71  4:42.80  5:24.11  6:04.61  6:45.67  7:27.09  8:08.00  8:48.67  9:29.13 10:09.36 10:48.29
  10.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                    11:08.59                 368           + 1:22.80            11:18.44                103%                7,00               
            37.80  1:19.81  2:03.44  2:46.53  3:29.25  4:12.05  4:54.15  5:36.44  6:18.90  7:00.94  7:42.57  8:25.03  9:07.28  9:49.00 10:30.44 11:08.59
  11.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                    11:10.80                 364           + 1:25.01            11:41.01                109%                6,00               
            39.15  1:22.67  2:05.35  2:48.49  3:31.32  4:13.92  4:56.60  5:39.10  6:21.41  7:03.81  7:45.88  8:28.07  9:09.31  9:51.11 10:31.81 11:10.80
  12.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                11:12.21                 362           + 1:26.42            12:20.64                121%                5,00               
            38.17  1:20.32  2:02.90  2:45.96  3:28.38  4:11.52  4:54.42  5:37.19  6:19.49  7:01.58  7:44.06  8:26.44  9:08.62  9:50.88 10:32.97 11:12.21
  13.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                 11:12.95                 361           + 1:27.16                  NT                   -                4,00               
            39.15  1:22.12  2:05.33  2:47.83  3:30.61  4:13.21  4:56.05  5:38.29  6:21.42  7:04.21  7:47.27  8:29.71  9:11.44  9:53.51 10:35.02 11:12.95
  14.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana               11:13.41                 360           + 1:27.62            11:07.15                 98%                3,00               
            37.74  1:19.58  2:02.35  2:45.03  3:27.56  4:10.50  4:53.25  5:35.67  6:18.48  7:01.31  7:43.49  8:26.24  9:09.57  9:51.78 10:33.38 11:13.41
  15.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana               11:14.79                 358           + 1:29.00            11:31.48                105%                2,00               
            39.37  1:22.24  2:05.85  2:49.27  3:31.56  4:14.63  4:57.98  5:40.35  6:23.38  7:05.37  7:47.79  8:30.28  9:11.93  9:53.69 10:35.49 11:14.79
  16.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                   11:14.93                 358           + 1:29.14            11:31.65                105%                1,00               
            39.03  1:21.15  2:04.21  2:46.60  3:29.00  4:11.41  4:54.05  5:36.75  6:19.64  7:02.12  7:45.18  8:27.55  9:10.39  9:52.47 10:34.94 11:14.93
  17.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan            11:15.47                 357           + 1:29.68            11:22.66                102%                   -               
            38.19  1:21.13  2:05.45  2:48.07  3:31.81  4:14.67  4:57.46  5:39.71  6:22.43  7:04.68  7:46.96  8:29.60  9:12.22  9:54.76 10:36.26 11:15.47
  18.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                    11:35.26                 327           + 1:49.47            12:00.68                107%                   -               
            39.03  1:22.79  2:06.65  2:50.97  3:35.26  4:19.28  5:03.48  5:47.76  6:31.65  7:15.67  7:59.96  8:44.48  9:28.68 10:11.81 10:54.93 11:35.26
  19.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                 11:35.86                 326           + 1:50.07                  NT                   -                   -               
            40.78  1:25.95  2:11.58  2:57.21  3:42.10  4:26.58  5:10.32  5:53.87  6:37.57  7:21.23  8:04.95  8:48.39  9:31.60 10:15.38 10:57.15 11:35.86
  20.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan            12:06.98                 286           + 2:21.19            12:40.49                109%                   -               
            40.81  1:27.86  2:15.40  3:01.71  3:48.07  4:34.18  5:19.92  6:06.05  6:52.88  7:37.31  8:22.97  9:07.75  9:53.77 10:39.05 11:23.18 12:06.98
  21.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                12:23.15                 268           + 2:37.36            12:30.44                102%                   -               
            40.19  1:26.58  2:12.42  2:59.11  3:46.64  4:33.49  5:21.16  6:08.21  6:55.17  7:42.67  8:29.61  9:16.67 10:03.40 10:50.64 11:37.83 12:23.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40. disciplina/event                                                                             Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-   8:49.98  ODER, Tjaša                                                                                          Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    9:45.79                 547                                10:16.07                111%               20,00               
            33.24  1:09.33  1:46.17  2:22.87  2:59.86  3:36.58  4:13.57  4:51.10  5:28.31  6:05.46  6:43.11  7:20.32  7:57.93  8:34.82  9:10.95  9:45.79
   2.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                10:43.01                 414             + 57.22            11:03.14                106%                9,00               
            36.41  1:16.39  1:57.68  2:38.73  3:19.32  4:00.19  4:41.33  5:22.34  6:02.49  6:43.42  7:23.68  8:04.55  8:45.78  9:26.50 10:06.13 10:43.01
   3.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                      10:48.29                 404           + 1:02.50            11:22.89                111%                8,00               
            37.00  1:18.38  1:59.07  2:39.78  3:20.85  4:01.71  4:42.80  5:24.11  6:04.61  6:45.67  7:27.09  8:08.00  8:48.67  9:29.13 10:09.36 10:48.29
   4.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                    11:08.59                 368           + 1:22.80            11:18.44                103%                7,00               
            37.80  1:19.81  2:03.44  2:46.53  3:29.25  4:12.05  4:54.15  5:36.44  6:18.90  7:00.94  7:42.57  8:25.03  9:07.28  9:49.00 10:30.44 11:08.59
   5.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                    11:10.80                 364           + 1:25.01            11:41.01                109%                6,00               
            39.15  1:22.67  2:05.35  2:48.49  3:31.32  4:13.92  4:56.60  5:39.10  6:21.41  7:03.81  7:45.88  8:28.07  9:09.31  9:51.11 10:31.81 11:10.80
   6.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                 11:12.95                 361           + 1:27.16                  NT                   -                4,00               
            39.15  1:22.12  2:05.33  2:47.83  3:30.61  4:13.21  4:56.05  5:38.29  6:21.42  7:04.21  7:47.27  8:29.71  9:11.44  9:53.51 10:35.02 11:12.95
   7.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana               11:14.79                 358           + 1:29.00            11:31.48                105%                2,00               
            39.37  1:22.24  2:05.85  2:49.27  3:31.56  4:14.63  4:57.98  5:40.35  6:23.38  7:05.37  7:47.79  8:30.28  9:11.93  9:53.69 10:35.49 11:14.79
   8.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                   11:14.93                 358           + 1:29.14            11:31.65                105%                1,00               
            39.03  1:21.15  2:04.21  2:46.60  3:29.00  4:11.41  4:54.05  5:36.75  6:19.64  7:02.12  7:45.18  8:27.55  9:10.39  9:52.47 10:34.94 11:14.93
   9.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan            11:15.47                 357           + 1:29.68            11:22.66                102%                   -               
            38.19  1:21.13  2:05.45  2:48.07  3:31.81  4:14.67  4:57.46  5:39.71  6:22.43  7:04.68  7:46.96  8:29.60  9:12.22  9:54.76 10:36.26 11:15.47
  10.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                    11:35.26                 327           + 1:49.47            12:00.68                107%                   -               
            39.03  1:22.79  2:06.65  2:50.97  3:35.26  4:19.28  5:03.48  5:47.76  6:31.65  7:15.67  7:59.96  8:44.48  9:28.68 10:11.81 10:54.93 11:35.26
  11.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan            12:06.98                 286           + 2:21.19            12:40.49                109%                   -               
            40.81  1:27.86  2:15.40  3:01.71  3:48.07  4:34.18  5:19.92  6:06.05  6:52.88  7:37.31  8:22.97  9:07.75  9:53.77 10:39.05 11:23.18 12:06.98
  12.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                12:23.15                 268           + 2:37.36            12:30.44                102%                   -               
            40.19  1:26.58  2:12.42  2:59.11  3:46.64  4:33.49  5:21.16  6:08.21  6:55.17  7:42.67  8:29.61  9:16.67 10:03.40 10:50.64 11:37.83 12:23.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41. disciplina/event                                                                            M/M, 1500m Prosto/Free                                                                                            Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  16:04.70  JURAK, Gregor                                                                                        Split (CRO)                                                                  1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor               17:21.15                 540                                18:11.34                110%               20,00               
            31.68  1:06.38  1:42.02  2:17.38  2:52.87  3:27.92  4:03.25  4:38.64  5:13.86  5:49.31  6:24.13  6:59.06  7:34.04  8:09.01  8:44.09  9:18.66  9:53.38 10:28.29 11:02.86 11:37.24 12:10.98 12:45.20
         13:19.03 13:54.02 14:28.40 15:02.81 15:37.50 16:12.22 16:46.92 17:21.15
   2.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                17:34.71                 519             + 13.56            18:17.81                108%               17,00               
            31.51  1:05.72  1:40.28  2:15.28  2:50.82  3:26.34  4:01.39  4:36.88  5:12.34  5:48.11  6:23.76  6:59.30  7:35.14  8:10.79  8:46.38  9:21.85  9:57.82 10:33.43 11:08.89 11:44.72 12:20.05 12:55.40
         13:31.33 14:06.45 14:41.47 15:17.20 15:52.16 16:26.80 17:01.13 17:34.71
   3.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                    17:36.29                 517             + 15.14            17:24.98                 98%               15,00               
            31.03  1:05.31  1:40.59  2:15.56  2:51.24  3:25.22  3:59.56  4:34.89  5:10.89  5:46.64  6:22.35  6:58.36  7:34.02  8:09.38  8:44.62  9:20.01  9:55.48 10:30.90 11:06.79 11:41.89 12:17.68 12:52.49
         13:28.49 14:04.62 14:40.60 15:16.61 15:52.11 16:27.28 17:02.49 17:36.29
   4.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                    17:46.62                 502             + 25.47            17:59.30                102%               13,00               
            32.39  1:08.02  1:43.45  2:19.14  2:55.02  3:30.78  4:06.12  4:41.62  5:17.77  5:53.56  6:29.19  7:05.03  7:40.87  8:16.65  8:52.75  9:28.45 10:04.57 10:40.59 11:16.68 11:52.82 12:28.41 13:04.01
         13:39.46 14:15.48 14:51.06 15:27.01 16:02.51 16:38.01 17:13.42 17:46.62
   5.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                      18:37.93                 436           + 1:16.78            18:37.97                100%               12,00               
            32.74  1:08.81  1:45.37  2:22.06  2:59.02  3:35.98  4:13.72  4:51.23  5:28.05  6:05.75  6:43.16  7:20.74  7:58.59  8:36.08  9:13.68  9:51.28 10:28.87 11:06.49 11:44.13 12:22.09 12:59.84 13:37.63
         14:15.21 14:53.08 15:30.89 16:08.55 16:46.38 17:24.40 18:01.51 18:37.93
   6.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                        18:40.78                 433           + 1:19.63            19:48.77                113%               11,00               
            33.10  1:09.75  1:47.24  2:24.72  3:02.54  3:40.18  4:18.30  4:56.39  5:34.34  6:12.32  6:49.79  7:27.72  8:05.46  8:43.18  9:20.63  9:57.95 10:35.85 11:13.32 11:50.90 12:28.34 13:06.03 13:43.36
         14:20.91 14:58.00 15:35.44 16:13.06 16:50.10 17:27.47 18:04.95 18:40.78
   7.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                    18:47.22                 425           + 1:26.07                  NT                   -               10,00               
            33.68  1:11.98  1:50.91  2:28.64  3:07.51  3:45.58  4:22.73  5:00.75  5:38.78  6:16.08  6:54.70  7:32.16  8:10.25  8:48.32  9:26.49 10:03.88 10:41.73 11:19.53 11:57.87 12:35.67 13:13.12 13:50.50
         14:28.03 15:06.15 15:43.23 16:21.78 16:58.56 17:36.27 18:13.25 18:47.22
   8.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana               18:58.41                 413           + 1:37.26            19:11.07                102%                9,00               
            33.24  1:10.39  1:47.72  2:25.89  3:03.81  3:41.66  4:20.26  4:58.61  5:37.31  6:15.76  6:54.63  7:33.40  8:12.43  8:50.18  9:29.02 10:08.02 10:46.57 11:25.60 12:04.58 12:43.60 13:21.05 13:58.96
         14:36.92 15:14.61 15:52.54 16:30.14 17:08.11 17:45.83 18:23.47 18:58.41
   9.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                    19:01.71                 409           + 1:40.56            19:25.29                104%                8,00               
            34.47  1:12.30  1:50.76  2:28.93  3:07.59  3:46.23  4:24.94  5:03.47  5:42.08  6:20.66  6:59.23  7:37.38  8:16.42  8:55.32  9:33.39 10:11.33 10:49.44 11:27.46 12:05.80 12:43.70 13:21.89 14:00.51
         14:38.78 15:16.42 15:54.60 16:32.17 17:10.84 17:48.15 18:26.22 19:01.71
  10.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                19:40.13                 371           + 2:18.98                  NT                   -                7,00               
            34.50  1:13.26  1:52.32  2:31.83  3:11.69  3:51.11  4:30.62  5:10.57  5:49.81  6:29.01  7:08.99  7:48.78  8:28.65  9:08.77  9:48.73 10:28.72 11:08.68 11:48.71 12:28.27 13:07.82 13:47.89 14:27.22
         15:07.16 15:47.50 16:27.14 17:06.75 17:46.80 18:26.23 19:04.38 19:40.13
  11.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                      19:43.38                 368           + 2:22.23            20:40.82                110%                6,00               
            36.64  1:16.25  1:56.56  2:37.48  3:17.99  3:59.00  4:37.88  5:18.08  5:57.92  6:37.41  7:17.27  7:56.69  8:37.20  9:17.32  9:57.24 10:37.33 11:17.59 11:58.38 12:38.48 13:17.27 13:57.23 14:35.67
         15:14.18 15:52.69 16:30.99 17:08.84 17:48.84 18:27.92 19:07.65 19:43.38
  12.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana            19:49.28                 362           + 2:28.13                  NT                   -                5,00               
            36.17  1:16.18  1:56.81  2:37.45  3:18.15  3:58.56  4:38.31  5:17.64  5:57.52  6:35.87  7:15.18  7:54.93  8:33.61  9:14.25  9:54.02 10:33.86 11:13.19 11:53.47 12:34.24 13:14.38 13:54.53 14:34.31
         15:13.31 15:53.37 16:32.29 17:12.77 17:52.47 18:31.94 19:11.62 19:49.28
  13.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                20:53.37                 309           + 3:32.22                  NT                   -                4,00               
            35.82  1:15.66  1:56.51  2:37.85  3:19.41  4:01.22  4:42.54  5:25.39  6:07.87  6:50.11  7:32.39  8:15.35  8:58.04  9:41.10 10:23.70 11:06.39 11:48.15 12:29.65 13:12.49 13:54.70 14:36.76 15:18.78
         16:00.82 16:43.44 17:26.19 18:07.84 18:49.59 19:31.54 20:13.78 20:53.37
  14.     KOČEVAR, Nik             04                       PK Neptun Celje                 20:59.48                 305           + 3:38.33                  NT                   -                3,00               
            38.02  1:19.68  2:02.56  2:45.00  3:27.82  4:10.45  4:52.84  5:35.00  6:17.05  6:59.43  7:42.04  8:24.34  9:06.53  9:49.31 10:31.81 11:14.00 11:56.76 12:38.79 13:21.16 14:03.44 14:46.10 15:28.81
         16:11.25 16:53.28 17:34.99 18:16.28 18:57.68 19:39.72 20:21.45 20:59.48
  15.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana            21:53.93                 268           + 4:32.78                  NT                   -                2,00               
            36.61  1:18.40  2:01.89  2:45.68  3:29.92  4:13.27  4:57.85  5:42.21  6:26.35  7:11.09  7:54.89  8:39.58  9:23.62 10:08.02 10:53.64 11:37.06 12:20.16 13:05.40 13:49.36 14:33.51 15:18.89 16:04.89
         16:48.18 17:33.46 18:18.35 19:03.25 19:47.67 20:30.60 21:13.64 21:53.93
  16.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                      21:54.00                 268           + 4:32.85            22:35.24                106%                1,00               
            38.28  1:21.21  2:05.18  2:50.07  3:34.18  4:18.79  5:04.08  5:49.13  6:33.77  7:19.05  8:03.50  8:48.42  9:32.04 10:16.84 11:00.95 11:45.91 12:30.49 13:15.04 13:59.52 14:43.50 15:27.51 16:11.71
         16:56.21 17:40.15 18:24.25 19:07.38 19:50.77 20:33.98 21:14.88 21:54.00
  17.     PIRTOVŠEK, Svit          04                       PK Ilirija Ljubljana            22:45.28                 239           + 5:24.13                  NT                   -                   -               
            39.63  1:23.99  2:09.25  2:54.95  3:40.14  4:26.07  5:11.66  5:58.33  6:44.68  7:30.35  8:17.66  9:03.63  9:50.09 10:35.26 11:21.56 12:07.59 12:53.08 13:39.72 14:25.55 15:11.90 15:57.99 16:44.44
         17:29.69 18:15.66 19:01.87 19:46.68 20:32.64 21:17.87 22:02.93 22:45.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41. disciplina/event                                                                            M/M, 1500m Prosto/Free                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  16:04.70  JURAK, Gregor                                                                                        Split (CRO)                                                                  1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana               18:58.41                 413                                19:11.07                102%                9,00               
            33.24  1:10.39  1:47.72  2:25.89  3:03.81  3:41.66  4:20.26  4:58.61  5:37.31  6:15.76  6:54.63  7:33.40  8:12.43  8:50.18  9:29.02 10:08.02 10:46.57 11:25.60 12:04.58 12:43.60 13:21.05 13:58.96
         14:36.92 15:14.61 15:52.54 16:30.14 17:08.11 17:45.83 18:23.47 18:58.41
   2.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                19:40.13                 371             + 41.72                  NT                   -                7,00               
            34.50  1:13.26  1:52.32  2:31.83  3:11.69  3:51.11  4:30.62  5:10.57  5:49.81  6:29.01  7:08.99  7:48.78  8:28.65  9:08.77  9:48.73 10:28.72 11:08.68 11:48.71 12:28.27 13:07.82 13:47.89 14:27.22
         15:07.16 15:47.50 16:27.14 17:06.75 17:46.80 18:26.23 19:04.38 19:40.13
   3.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                      19:43.38                 368             + 44.97            20:40.82                110%                6,00               
            36.64  1:16.25  1:56.56  2:37.48  3:17.99  3:59.00  4:37.88  5:18.08  5:57.92  6:37.41  7:17.27  7:56.69  8:37.20  9:17.32  9:57.24 10:37.33 11:17.59 11:58.38 12:38.48 13:17.27 13:57.23 14:35.67
         15:14.18 15:52.69 16:30.99 17:08.84 17:48.84 18:27.92 19:07.65 19:43.38
   4.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana            19:49.28                 362             + 50.87                  NT                   -                5,00               
            36.17  1:16.18  1:56.81  2:37.45  3:18.15  3:58.56  4:38.31  5:17.64  5:57.52  6:35.87  7:15.18  7:54.93  8:33.61  9:14.25  9:54.02 10:33.86 11:13.19 11:53.47 12:34.24 13:14.38 13:54.53 14:34.31
         15:13.31 15:53.37 16:32.29 17:12.77 17:52.47 18:31.94 19:11.62 19:49.28
   5.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                20:53.37                 309           + 1:54.96                  NT                   -                4,00               
            35.82  1:15.66  1:56.51  2:37.85  3:19.41  4:01.22  4:42.54  5:25.39  6:07.87  6:50.11  7:32.39  8:15.35  8:58.04  9:41.10 10:23.70 11:06.39 11:48.15 12:29.65 13:12.49 13:54.70 14:36.76 15:18.78
         16:00.82 16:43.44 17:26.19 18:07.84 18:49.59 19:31.54 20:13.78 20:53.37
   6.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana            21:53.93                 268           + 2:55.52                  NT                   -                2,00               
            36.61  1:18.40  2:01.89  2:45.68  3:29.92  4:13.27  4:57.85  5:42.21  6:26.35  7:11.09  7:54.89  8:39.58  9:23.62 10:08.02 10:53.64 11:37.06 12:20.16 13:05.40 13:49.36 14:33.51 15:18.89 16:04.89
         16:48.18 17:33.46 18:18.35 19:03.25 19:47.67 20:30.60 21:13.64 21:53.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40. disciplina/event                                                                             Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                          Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-   8:49.98  ODER, Tjaša                                                                                          Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    9:45.79                 547                                10:16.07                111%               20,00               
            33.24  1:09.33  1:46.17  2:22.87  2:59.86  3:36.58  4:13.57  4:51.10  5:28.31  6:05.46  6:43.11  7:20.32  7:57.93  8:34.82  9:10.95  9:45.79
   2.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    9:48.13                 541              + 2.34             9:53.58                102%               17,00               
            31.84  1:07.69  1:44.32  2:21.04  2:58.26  3:35.67  4:13.22  4:50.94  5:28.47  6:06.22  6:43.76  7:21.06  7:58.41  8:35.30  9:12.04  9:48.13
   3.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                10:05.71                 495             + 19.92            10:37.44                111%               15,00               
            34.08  1:11.58  1:49.74  2:28.11  3:06.57  3:44.94  4:22.99  5:01.65  5:39.99  6:18.44  6:56.44  7:34.46  8:13.20  8:51.68  9:30.13 10:05.71
   4.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                        10:09.82                 485             + 24.03            10:52.92                115%               13,00               
            32.88  1:09.64  1:48.17  2:26.86  3:05.78  3:44.90  4:23.91  5:03.39  5:42.23  6:21.42  7:00.05  7:38.97  8:17.07  8:55.96  9:34.31 10:09.82
   5.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                10:10.18                 484             + 24.39            10:17.55                102%               12,00               
            34.26  1:11.53  1:49.48  2:27.90  3:06.34  3:44.45  4:22.58  5:01.48  5:40.29  6:18.82  6:58.09  7:37.13  8:15.65  8:53.77  9:32.61 10:10.18
   6.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                    10:40.90                 418             + 55.11            10:29.04                 96%               11,00               
            34.38  1:14.01  1:54.36  2:34.83  3:15.36  3:56.44  4:37.17  5:18.14  5:58.41  6:39.26  7:20.00  8:00.29  8:41.09  9:21.90 10:01.72 10:40.90
   7.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                      10:42.10                 416             + 56.31            10:53.90                104%               10,00               
            34.87  1:14.58  1:54.99  2:35.77  3:16.46  3:57.31  4:38.61  5:19.88  6:01.08  6:42.16  7:23.04  8:03.75  8:44.64  9:24.95 10:04.98 10:42.10
   8.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                10:43.01                 414             + 57.22            11:03.14                106%                9,00               
            36.41  1:16.39  1:57.68  2:38.73  3:19.32  4:00.19  4:41.33  5:22.34  6:02.49  6:43.42  7:23.68  8:04.55  8:45.78  9:26.50 10:06.13 10:43.01
   9.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                      10:48.29                 404           + 1:02.50            11:22.89                111%                8,00               
            37.00  1:18.38  1:59.07  2:39.78  3:20.85  4:01.71  4:42.80  5:24.11  6:04.61  6:45.67  7:27.09  8:08.00  8:48.67  9:29.13 10:09.36 10:48.29
  10.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                    11:08.59                 368           + 1:22.80            11:18.44                103%                7,00               
            37.80  1:19.81  2:03.44  2:46.53  3:29.25  4:12.05  4:54.15  5:36.44  6:18.90  7:00.94  7:42.57  8:25.03  9:07.28  9:49.00 10:30.44 11:08.59
  11.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                    11:10.80                 364           + 1:25.01            11:41.01                109%                6,00               
            39.15  1:22.67  2:05.35  2:48.49  3:31.32  4:13.92  4:56.60  5:39.10  6:21.41  7:03.81  7:45.88  8:28.07  9:09.31  9:51.11 10:31.81 11:10.80
  12.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                11:12.21                 362           + 1:26.42            12:20.64                121%                5,00               
            38.17  1:20.32  2:02.90  2:45.96  3:28.38  4:11.52  4:54.42  5:37.19  6:19.49  7:01.58  7:44.06  8:26.44  9:08.62  9:50.88 10:32.97 11:12.21
  13.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                 11:12.95                 361           + 1:27.16                  NT                   -                4,00               
            39.15  1:22.12  2:05.33  2:47.83  3:30.61  4:13.21  4:56.05  5:38.29  6:21.42  7:04.21  7:47.27  8:29.71  9:11.44  9:53.51 10:35.02 11:12.95
  14.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana               11:13.41                 360           + 1:27.62            11:07.15                 98%                3,00               
            37.74  1:19.58  2:02.35  2:45.03  3:27.56  4:10.50  4:53.25  5:35.67  6:18.48  7:01.31  7:43.49  8:26.24  9:09.57  9:51.78 10:33.38 11:13.41
  15.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana               11:14.79                 358           + 1:29.00            11:31.48                105%                2,00               
            39.37  1:22.24  2:05.85  2:49.27  3:31.56  4:14.63  4:57.98  5:40.35  6:23.38  7:05.37  7:47.79  8:30.28  9:11.93  9:53.69 10:35.49 11:14.79
  16.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                   11:14.93                 358           + 1:29.14            11:31.65                105%                1,00               
            39.03  1:21.15  2:04.21  2:46.60  3:29.00  4:11.41  4:54.05  5:36.75  6:19.64  7:02.12  7:45.18  8:27.55  9:10.39  9:52.47 10:34.94 11:14.93
  17.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan            11:15.47                 357           + 1:29.68            11:22.66                102%                   -               
            38.19  1:21.13  2:05.45  2:48.07  3:31.81  4:14.67  4:57.46  5:39.71  6:22.43  7:04.68  7:46.96  8:29.60  9:12.22  9:54.76 10:36.26 11:15.47
  18.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                    11:35.26                 327           + 1:49.47            12:00.68                107%                   -               
            39.03  1:22.79  2:06.65  2:50.97  3:35.26  4:19.28  5:03.48  5:47.76  6:31.65  7:15.67  7:59.96  8:44.48  9:28.68 10:11.81 10:54.93 11:35.26
  19.     BRENČIČ, Ajda            05                       PK Neptun Celje                 11:35.86                 326           + 1:50.07                  NT                   -                   -               
            40.78  1:25.95  2:11.58  2:57.21  3:42.10  4:26.58  5:10.32  5:53.87  6:37.57  7:21.23  8:04.95  8:48.39  9:31.60 10:15.38 10:57.15 11:35.86
  20.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan            12:06.98                 286           + 2:21.19            12:40.49                109%                   -               
            40.81  1:27.86  2:15.40  3:01.71  3:48.07  4:34.18  5:19.92  6:06.05  6:52.88  7:37.31  8:22.97  9:07.75  9:53.77 10:39.05 11:23.18 12:06.98
  21.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                12:23.15                 268           + 2:37.36            12:30.44                102%                   -               
            40.19  1:26.58  2:12.42  2:59.11  3:46.64  4:33.49  5:21.16  6:08.21  6:55.17  7:42.67  8:29.61  9:16.67 10:03.40 10:50.64 11:37.83 12:23.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40. disciplina/event                                                                             Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                  12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-   8:49.98  ODER, Tjaša                                                                                          Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    9:45.79                 547                                10:16.07                111%               20,00               
            33.24  1:09.33  1:46.17  2:22.87  2:59.86  3:36.58  4:13.57  4:51.10  5:28.31  6:05.46  6:43.11  7:20.32  7:57.93  8:34.82  9:10.95  9:45.79
   2.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                10:43.01                 414             + 57.22            11:03.14                106%                9,00               
            36.41  1:16.39  1:57.68  2:38.73  3:19.32  4:00.19  4:41.33  5:22.34  6:02.49  6:43.42  7:23.68  8:04.55  8:45.78  9:26.50 10:06.13 10:43.01
   3.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                      10:48.29                 404           + 1:02.50            11:22.89                111%                8,00               
            37.00  1:18.38  1:59.07  2:39.78  3:20.85  4:01.71  4:42.80  5:24.11  6:04.61  6:45.67  7:27.09  8:08.00  8:48.67  9:29.13 10:09.36 10:48.29
   4.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                    11:08.59                 368           + 1:22.80            11:18.44                103%                7,00               
            37.80  1:19.81  2:03.44  2:46.53  3:29.25  4:12.05  4:54.15  5:36.44  6:18.90  7:00.94  7:42.57  8:25.03  9:07.28  9:49.00 10:30.44 11:08.59
   5.     ROTAR, Nika              06                       PK Ljubljana                    11:10.80                 364           + 1:25.01            11:41.01                109%                6,00               
            39.15  1:22.67  2:05.35  2:48.49  3:31.32  4:13.92  4:56.60  5:39.10  6:21.41  7:03.81  7:45.88  8:28.07  9:09.31  9:51.11 10:31.81 11:10.80
   6.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                 11:12.95                 361           + 1:27.16                  NT                   -                4,00               
            39.15  1:22.12  2:05.33  2:47.83  3:30.61  4:13.21  4:56.05  5:38.29  6:21.42  7:04.21  7:47.27  8:29.71  9:11.44  9:53.51 10:35.02 11:12.95
   7.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana               11:14.79                 358           + 1:29.00            11:31.48                105%                2,00               
            39.37  1:22.24  2:05.85  2:49.27  3:31.56  4:14.63  4:57.98  5:40.35  6:23.38  7:05.37  7:47.79  8:30.28  9:11.93  9:53.69 10:35.49 11:14.79
   8.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                   11:14.93                 358           + 1:29.14            11:31.65                105%                1,00               
            39.03  1:21.15  2:04.21  2:46.60  3:29.00  4:11.41  4:54.05  5:36.75  6:19.64  7:02.12  7:45.18  8:27.55  9:10.39  9:52.47 10:34.94 11:14.93
   9.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan            11:15.47                 357           + 1:29.68            11:22.66                102%                   -               
            38.19  1:21.13  2:05.45  2:48.07  3:31.81  4:14.67  4:57.46  5:39.71  6:22.43  7:04.68  7:46.96  8:29.60  9:12.22  9:54.76 10:36.26 11:15.47
  10.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                    11:35.26                 327           + 1:49.47            12:00.68                107%                   -               
            39.03  1:22.79  2:06.65  2:50.97  3:35.26  4:19.28  5:03.48  5:47.76  6:31.65  7:15.67  7:59.96  8:44.48  9:28.68 10:11.81 10:54.93 11:35.26
  11.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan            12:06.98                 286           + 2:21.19            12:40.49                109%                   -               
            40.81  1:27.86  2:15.40  3:01.71  3:48.07  4:34.18  5:19.92  6:06.05  6:52.88  7:37.31  8:22.97  9:07.75  9:53.77 10:39.05 11:23.18 12:06.98
  12.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                12:23.15                 268           + 2:37.36            12:30.44                102%                   -               
            40.19  1:26.58  2:12.42  2:59.11  3:46.64  4:33.49  5:21.16  6:08.21  6:55.17  7:42.67  8:29.61  9:16.67 10:03.40 10:50.64 11:37.83 12:23.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41. disciplina/event                                                                            M/M, 1500m Prosto/Free                                                                                            Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  16:04.70  JURAK, Gregor                                                                                        Split (CRO)                                                                  1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor               17:21.15                 540                                18:11.34                110%               20,00               
            31.68  1:06.38  1:42.02  2:17.38  2:52.87  3:27.92  4:03.25  4:38.64  5:13.86  5:49.31  6:24.13  6:59.06  7:34.04  8:09.01  8:44.09  9:18.66  9:53.38 10:28.29 11:02.86 11:37.24 12:10.98 12:45.20
         13:19.03 13:54.02 14:28.40 15:02.81 15:37.50 16:12.22 16:46.92 17:21.15
   2.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                17:34.71                 519             + 13.56            18:17.81                108%               17,00               
            31.51  1:05.72  1:40.28  2:15.28  2:50.82  3:26.34  4:01.39  4:36.88  5:12.34  5:48.11  6:23.76  6:59.30  7:35.14  8:10.79  8:46.38  9:21.85  9:57.82 10:33.43 11:08.89 11:44.72 12:20.05 12:55.40
         13:31.33 14:06.45 14:41.47 15:17.20 15:52.16 16:26.80 17:01.13 17:34.71
   3.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                    17:36.29                 517             + 15.14            17:24.98                 98%               15,00               
            31.03  1:05.31  1:40.59  2:15.56  2:51.24  3:25.22  3:59.56  4:34.89  5:10.89  5:46.64  6:22.35  6:58.36  7:34.02  8:09.38  8:44.62  9:20.01  9:55.48 10:30.90 11:06.79 11:41.89 12:17.68 12:52.49
         13:28.49 14:04.62 14:40.60 15:16.61 15:52.11 16:27.28 17:02.49 17:36.29
   4.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                    17:46.62                 502             + 25.47            17:59.30                102%               13,00               
            32.39  1:08.02  1:43.45  2:19.14  2:55.02  3:30.78  4:06.12  4:41.62  5:17.77  5:53.56  6:29.19  7:05.03  7:40.87  8:16.65  8:52.75  9:28.45 10:04.57 10:40.59 11:16.68 11:52.82 12:28.41 13:04.01
         13:39.46 14:15.48 14:51.06 15:27.01 16:02.51 16:38.01 17:13.42 17:46.62
   5.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                      18:37.93                 436           + 1:16.78            18:37.97                100%               12,00               
            32.74  1:08.81  1:45.37  2:22.06  2:59.02  3:35.98  4:13.72  4:51.23  5:28.05  6:05.75  6:43.16  7:20.74  7:58.59  8:36.08  9:13.68  9:51.28 10:28.87 11:06.49 11:44.13 12:22.09 12:59.84 13:37.63
         14:15.21 14:53.08 15:30.89 16:08.55 16:46.38 17:24.40 18:01.51 18:37.93
   6.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                        18:40.78                 433           + 1:19.63            19:48.77                113%               11,00               
            33.10  1:09.75  1:47.24  2:24.72  3:02.54  3:40.18  4:18.30  4:56.39  5:34.34  6:12.32  6:49.79  7:27.72  8:05.46  8:43.18  9:20.63  9:57.95 10:35.85 11:13.32 11:50.90 12:28.34 13:06.03 13:43.36
         14:20.91 14:58.00 15:35.44 16:13.06 16:50.10 17:27.47 18:04.95 18:40.78
   7.     PODBEVŠEK, Jure          04                       PK Ljubljana                    18:47.22                 425           + 1:26.07                  NT                   -               10,00               
            33.68  1:11.98  1:50.91  2:28.64  3:07.51  3:45.58  4:22.73  5:00.75  5:38.78  6:16.08  6:54.70  7:32.16  8:10.25  8:48.32  9:26.49 10:03.88 10:41.73 11:19.53 11:57.87 12:35.67 13:13.12 13:50.50
         14:28.03 15:06.15 15:43.23 16:21.78 16:58.56 17:36.27 18:13.25 18:47.22
   8.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana               18:58.41                 413           + 1:37.26            19:11.07                102%                9,00               
            33.24  1:10.39  1:47.72  2:25.89  3:03.81  3:41.66  4:20.26  4:58.61  5:37.31  6:15.76  6:54.63  7:33.40  8:12.43  8:50.18  9:29.02 10:08.02 10:46.57 11:25.60 12:04.58 12:43.60 13:21.05 13:58.96
         14:36.92 15:14.61 15:52.54 16:30.14 17:08.11 17:45.83 18:23.47 18:58.41
   9.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                    19:01.71                 409           + 1:40.56            19:25.29                104%                8,00               
            34.47  1:12.30  1:50.76  2:28.93  3:07.59  3:46.23  4:24.94  5:03.47  5:42.08  6:20.66  6:59.23  7:37.38  8:16.42  8:55.32  9:33.39 10:11.33 10:49.44 11:27.46 12:05.80 12:43.70 13:21.89 14:00.51
         14:38.78 15:16.42 15:54.60 16:32.17 17:10.84 17:48.15 18:26.22 19:01.71
  10.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                19:40.13                 371           + 2:18.98                  NT                   -                7,00               
            34.50  1:13.26  1:52.32  2:31.83  3:11.69  3:51.11  4:30.62  5:10.57  5:49.81  6:29.01  7:08.99  7:48.78  8:28.65  9:08.77  9:48.73 10:28.72 11:08.68 11:48.71 12:28.27 13:07.82 13:47.89 14:27.22
         15:07.16 15:47.50 16:27.14 17:06.75 17:46.80 18:26.23 19:04.38 19:40.13
  11.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                      19:43.38                 368           + 2:22.23            20:40.82                110%                6,00               
            36.64  1:16.25  1:56.56  2:37.48  3:17.99  3:59.00  4:37.88  5:18.08  5:57.92  6:37.41  7:17.27  7:56.69  8:37.20  9:17.32  9:57.24 10:37.33 11:17.59 11:58.38 12:38.48 13:17.27 13:57.23 14:35.67
         15:14.18 15:52.69 16:30.99 17:08.84 17:48.84 18:27.92 19:07.65 19:43.38
  12.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana            19:49.28                 362           + 2:28.13                  NT                   -                5,00               
            36.17  1:16.18  1:56.81  2:37.45  3:18.15  3:58.56  4:38.31  5:17.64  5:57.52  6:35.87  7:15.18  7:54.93  8:33.61  9:14.25  9:54.02 10:33.86 11:13.19 11:53.47 12:34.24 13:14.38 13:54.53 14:34.31
         15:13.31 15:53.37 16:32.29 17:12.77 17:52.47 18:31.94 19:11.62 19:49.28
  13.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                20:53.37                 309           + 3:32.22                  NT                   -                4,00               
            35.82  1:15.66  1:56.51  2:37.85  3:19.41  4:01.22  4:42.54  5:25.39  6:07.87  6:50.11  7:32.39  8:15.35  8:58.04  9:41.10 10:23.70 11:06.39 11:48.15 12:29.65 13:12.49 13:54.70 14:36.76 15:18.78
         16:00.82 16:43.44 17:26.19 18:07.84 18:49.59 19:31.54 20:13.78 20:53.37
  14.     KOČEVAR, Nik             04                       PK Neptun Celje                 20:59.48                 305           + 3:38.33                  NT                   -                3,00               
            38.02  1:19.68  2:02.56  2:45.00  3:27.82  4:10.45  4:52.84  5:35.00  6:17.05  6:59.43  7:42.04  8:24.34  9:06.53  9:49.31 10:31.81 11:14.00 11:56.76 12:38.79 13:21.16 14:03.44 14:46.10 15:28.81
         16:11.25 16:53.28 17:34.99 18:16.28 18:57.68 19:39.72 20:21.45 20:59.48
  15.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana            21:53.93                 268           + 4:32.78                  NT                   -                2,00               
            36.61  1:18.40  2:01.89  2:45.68  3:29.92  4:13.27  4:57.85  5:42.21  6:26.35  7:11.09  7:54.89  8:39.58  9:23.62 10:08.02 10:53.64 11:37.06 12:20.16 13:05.40 13:49.36 14:33.51 15:18.89 16:04.89
         16:48.18 17:33.46 18:18.35 19:03.25 19:47.67 20:30.60 21:13.64 21:53.93
  16.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                      21:54.00                 268           + 4:32.85            22:35.24                106%                1,00               
            38.28  1:21.21  2:05.18  2:50.07  3:34.18  4:18.79  5:04.08  5:49.13  6:33.77  7:19.05  8:03.50  8:48.42  9:32.04 10:16.84 11:00.95 11:45.91 12:30.49 13:15.04 13:59.52 14:43.50 15:27.51 16:11.71
         16:56.21 17:40.15 18:24.25 19:07.38 19:50.77 20:33.98 21:14.88 21:54.00
  17.     PIRTOVŠEK, Svit          04                       PK Ilirija Ljubljana            22:45.28                 239           + 5:24.13                  NT                   -                   -               
            39.63  1:23.99  2:09.25  2:54.95  3:40.14  4:26.07  5:11.66  5:58.33  6:44.68  7:30.35  8:17.66  9:03.63  9:50.09 10:35.26 11:21.56 12:07.59 12:53.08 13:39.72 14:25.55 15:11.90 15:57.99 16:44.44
         17:29.69 18:15.66 19:01.87 19:46.68 20:32.64 21:17.87 22:02.93 22:45.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41. disciplina/event                                                                            M/M, 1500m Prosto/Free                                                                  13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  16:04.70  JURAK, Gregor                                                                                        Split (CRO)                                                                  1986
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana               18:58.41                 413                                19:11.07                102%                9,00               
            33.24  1:10.39  1:47.72  2:25.89  3:03.81  3:41.66  4:20.26  4:58.61  5:37.31  6:15.76  6:54.63  7:33.40  8:12.43  8:50.18  9:29.02 10:08.02 10:46.57 11:25.60 12:04.58 12:43.60 13:21.05 13:58.96
         14:36.92 15:14.61 15:52.54 16:30.14 17:08.11 17:45.83 18:23.47 18:58.41
   2.     ALJAŽ, Andraž            05                       KPD Zvezda Kranj                19:40.13                 371             + 41.72                  NT                   -                7,00               
            34.50  1:13.26  1:52.32  2:31.83  3:11.69  3:51.11  4:30.62  5:10.57  5:49.81  6:29.01  7:08.99  7:48.78  8:28.65  9:08.77  9:48.73 10:28.72 11:08.68 11:48.71 12:28.27 13:07.82 13:47.89 14:27.22
         15:07.16 15:47.50 16:27.14 17:06.75 17:46.80 18:26.23 19:04.38 19:40.13
   3.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                      19:43.38                 368             + 44.97            20:40.82                110%                6,00               
            36.64  1:16.25  1:56.56  2:37.48  3:17.99  3:59.00  4:37.88  5:18.08  5:57.92  6:37.41  7:17.27  7:56.69  8:37.20  9:17.32  9:57.24 10:37.33 11:17.59 11:58.38 12:38.48 13:17.27 13:57.23 14:35.67
         15:14.18 15:52.69 16:30.99 17:08.84 17:48.84 18:27.92 19:07.65 19:43.38
   4.     ŠKRLEP, Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana            19:49.28                 362             + 50.87                  NT                   -                5,00               
            36.17  1:16.18  1:56.81  2:37.45  3:18.15  3:58.56  4:38.31  5:17.64  5:57.52  6:35.87  7:15.18  7:54.93  8:33.61  9:14.25  9:54.02 10:33.86 11:13.19 11:53.47 12:34.24 13:14.38 13:54.53 14:34.31
         15:13.31 15:53.37 16:32.29 17:12.77 17:52.47 18:31.94 19:11.62 19:49.28
   5.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                20:53.37                 309           + 1:54.96                  NT                   -                4,00               
            35.82  1:15.66  1:56.51  2:37.85  3:19.41  4:01.22  4:42.54  5:25.39  6:07.87  6:50.11  7:32.39  8:15.35  8:58.04  9:41.10 10:23.70 11:06.39 11:48.15 12:29.65 13:12.49 13:54.70 14:36.76 15:18.78
         16:00.82 16:43.44 17:26.19 18:07.84 18:49.59 19:31.54 20:13.78 20:53.37
   6.     MUNDA, Alen              05                       PK Ilirija Ljubljana            21:53.93                 268           + 2:55.52                  NT                   -                2,00               
            36.61  1:18.40  2:01.89  2:45.68  3:29.92  4:13.27  4:57.85  5:42.21  6:26.35  7:11.09  7:54.89  8:39.58  9:23.62 10:08.02 10:53.64 11:37.06 12:20.16 13:05.40 13:49.36 14:33.51 15:18.89 16:04.89
         16:48.18 17:33.46 18:18.35 19:03.25 19:47.67 20:30.60 21:13.64 21:53.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29. disciplina/event                                                                            Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                         Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:05.33  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:11.19                 504                                 1:15.35                112%               20,00               
            33.37  1:11.19
   2.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 1:11.98                 488              + 0.79             1:14.03                106%               17,00               
            34.63  1:11.98
   3.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    1:13.29                 462              + 2.10             1:15.04                105%               15,00               
            34.31  1:13.29
   4.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 1:15.01                 431              + 3.82             1:16.69                105%               13,00               
            34.28  1:15.01
   5.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        1:15.69                 419              + 4.50             1:16.96                103%               12,00               
            35.02  1:15.69
   6.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.76                 387              + 6.57             1:18.72                102%               11,00               
            35.78  1:17.76
   7.     AVRAMOVIČ, Lana          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.72                 373              + 7.53             1:18.49                 99%               10,00               
            36.27  1:18.72
   8.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                    1:19.42                 363              + 8.23             1:18.86                 99%                9,00               
            36.05  1:19.42
Finale B
   9.     FRELIH UHELJ, S          05                       PK Biser Piran                   1:17.95                 384              + 6.76             1:20.50                107%                8,00               
            35.86  1:17.95
  10.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:18.32                 378              + 7.13             1:19.79                104%                7,00               
            37.31  1:18.32
  11.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       1:19.10                 367              + 7.91             1:21.02                105%                6,00               
            36.73  1:19.10
  12.     ARTIČ, Rea Tia           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.05                 354              + 8.86             1:21.72                104%                5,00               
            36.18  1:20.05
  13.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana             1:20.12                 353              + 8.93             1:20.12                100%                4,00               
            36.22  1:20.12
  14.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                       1:21.23                 339             + 10.04             1:23.11                105%                3,00               
            37.59  1:21.23
  15.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:21.36                 337             + 10.17             1:21.29                100%                2,00               
            37.23  1:21.36
  16.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       1:22.01                 329             + 10.82             1:22.23                101%                1,00               
            37.78  1:22.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30. disciplina/event                                                                            M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                           Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:00.10  BODIROŽA, Nick                                                                                        Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       1:04.60                 472                                 1:07.43                109%               20,00               
            29.87  1:04.60
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.84                 466              + 0.24             1:07.02                107%               17,00               
            30.62  1:04.84
   3.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                1:05.12                 460              + 0.52             1:08.38                110%               15,00               
            30.96  1:05.12
   4.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                   1:05.47                 453              + 0.87             1:06.68                104%               13,00               
            30.06  1:05.47
   5.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško               1:05.66                 449              + 1.06             1:08.51                109%               12,00               
            30.05  1:05.66
   6.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.88                 445              + 1.28             1:08.42                108%               11,00               
            30.32  1:05.88
   7.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                     1:07.16                 420              + 2.56             1:08.27                103%               10,00               
            31.07  1:07.16
   8.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 1:08.21                 401              + 3.61             1:08.71                101%                9,00               
            31.61  1:08.21
Finale B
   9.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.33                 365              + 5.73             1:12.28                106%                8,00               
            31.91  1:10.33
  10.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     1:11.52                 347              + 6.92             1:13.15                105%                7,00               
            34.16  1:11.52
  11.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.98                 341              + 7.38             1:12.63                102%                6,00               
            33.26  1:11.98
  12.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.38                 335              + 7.78             1:12.49                100%                5,00               
            33.63  1:12.38
  13.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       1:12.93                 328              + 8.33             1:14.22                104%                4,00               
            34.63  1:12.93
  14.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.40                 321              + 8.80             1:14.48                103%                3,00               
            33.96  1:13.40
  15.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:14.39                 309              + 9.79             1:15.01                102%                2,00               
            34.22  1:14.39
  16.     RAĐENOVIĆ, Mate          04                       PK Ljubljana                     1:19.43                 253             + 14.83             1:14.22                 87%                1,00               
            36.21  1:19.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31. disciplina/event                                                                            Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                          Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  1:10.82  MIHALIČ, Sara                                                                                         Ljubljana                                                                    2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 1:20.31                 468                                 1:23.49                108%               20,00               
            38.40  1:20.31
   2.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:20.89                 458              + 0.58             1:22.48                104%               17,00               
            38.06  1:20.89
   3.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni             1:22.62                 429              + 2.31             1:25.88                108%               15,00               
            37.27  1:22.62
   4.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 1:23.88                 410              + 3.57             1:23.90                100%               13,00               
            38.81  1:23.88
   5.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                  1:23.94                 410              + 3.63             1:24.22                101%               12,00               
            39.80  1:23.94
   6.     MIKLAVČIČ, Anas          06                       PK Koper                         1:25.44                 388              + 5.13             1:27.06                104%               11,00               
            40.83  1:25.44
   7.     TOMAŽEVIČ, Maru          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.98                 381              + 5.67             1:26.03                100%               10,00               
            41.09  1:25.98
   8.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:26.58                 373              + 6.27             1:27.73                103%                9,00               
            40.80  1:26.58
Finale B
   9.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 1:26.38                 376              + 6.07             1:29.94                108%                8,00               
            40.39  1:26.38
  10.     FRELIH, Petra            06                       PK Radovljica                    1:26.76                 371              + 6.45             1:28.23                103%                7,00               
            41.36  1:26.76
  11.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        1:27.02                 368              + 6.71             1:28.05                102%                6,00               
            41.90  1:27.02
  12.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       1:27.09                 367              + 6.78             1:28.96                104%                5,00               
            41.46  1:27.09
  13.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    1:28.04                 355              + 7.73             1:30.19                105%                4,00               
            41.35  1:28.04
  14.     LESTAN, Iza              06                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.51                 349              + 8.20             1:30.42                104%                3,00               
            41.51  1:28.51
  15.     ENIKO, Lada              05                       ŠD Riba Ljubljana                1:28.80                 346              + 8.49             1:29.98                103%                2,00               
            41.82  1:28.80
  16.     NOVAK, Tinkara           06                       PK Olimpija Ljubljan             1:29.72                 335              + 9.41             1:29.36                 99%                1,00               
            42.61  1:29.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32. disciplina/event                                                                            M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  1:04.77  ŠTEHARNIK, Dejan                                                                                      Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     PREDALIČ, Luka           04                       PK Ljubljana                     1:10.85                 483                                 1:11.94                103%               20,00               
            33.99  1:10.85
   2.     ŠTIH, Matevž             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.39                 435              + 2.54             1:14.37                103%               17,00               
            34.49  1:13.39
   3.     ĆIROVIĆ, Filip           04                       PK Ribnica                       1:14.22                 420              + 3.37             1:14.90                102%               15,00               
            34.82  1:14.22
   4.     ABUTOVIČ, Filip          05                       PK Ljubljana                     1:17.37                 371              + 6.52             1:19.24                105%               13,00               
            36.95  1:17.37
   5.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 1:17.87                 364              + 7.02             1:19.65                105%               12,00               
            36.14  1:17.87
   6.     PEVEC, Gašper            05                       PK Neptun Celje                  1:18.79                 351              + 7.94             1:19.14                101%               11,00               
            37.75  1:18.79
   7.     DOLENC, Matija           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:20.21                 333              + 9.36             1:19.46                 98%               10,00               
            37.34  1:20.21
   8.     TOPOLNIK, Kleme          04                       PK Ribnica                       1:24.40                 286             + 13.55             1:19.83                 89%                9,00               
            39.46  1:24.40
Finale B
   9.     TURK, Urban Alb          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:20.77                 326              + 9.92             1:21.82                103%                8,00               
            38.09  1:20.77
  10.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                1:21.62                 316             + 10.77             1:21.91                101%                7,00               
            38.27  1:21.62
  11.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                1:22.72                 303             + 11.87             1:23.34                102%                6,00               
            38.78  1:22.72
  12.     PRIMOŽIČ, An             05                       PK Cerkno                        1:22.88                 302             + 12.03             1:22.48                 99%                5,00               
            39.79  1:22.88
          DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                    1:22.88                 302             + 12.03             1:24.79                105%                5,00               
            39.03  1:22.88
  14.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                 1:25.40                 276             + 14.55          LT 1:26.72                103%                3,00               
            40.11  1:25.40
  15.     TORKAR RAŽMAN,           04                       PK Koper                         1:25.87                 271             + 15.02             1:25.21                 98%                2,00               
            40.38  1:25.87
  DSQ     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                                                             + 20.38             1:23.50                   -                   -               
        SW 7.1 - 
            43.65  1:31.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                          Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-    56.62  ŠEGEL, Janja                                                                                          Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    1:02.23                 547                                 1:03.26                103%               20,00               
            29.85  1:02.23
   2.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                 1:03.02                 527              + 0.79             1:04.71                105%               17,00               
            30.39  1:03.02
   3.     RIHTER MEDOŠ, M          05                       PK Koper                         1:04.20                 498              + 1.97             1:05.02                103%               15,00               
            31.27  1:04.20
   4.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        1:05.74                 464              + 3.51             1:06.05                101%               13,00               
            31.29  1:05.74
   5.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:06.72                 444              + 4.49             1:05.53                 96%               12,00               
            31.86  1:06.72
   6.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        1:07.34                 432              + 5.11             1:07.40                100%               11,00               
            32.75  1:07.34
   7.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     1:08.15                 416              + 5.92             1:06.35                 95%               10,00               
            32.16  1:08.15
   8.     KOKOŠINEK, Taja          05                       PK Fužinar Ravne                 1:09.48                 393              + 7.25             1:07.41                 94%                9,00               
            33.10  1:09.48
Finale B
   9.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       1:07.59                 427              + 5.36             1:08.63                103%                8,00               
            32.90  1:07.59
  10.     BOBIK, Timea             06                       PK Ljubljana                     1:07.78                 423              + 5.55             1:07.94                100%                7,00               
            32.85  1:07.78
  11.     KUNŠTIĆ, Lara            05                       PK Ljubljana                     1:08.39                 412              + 6.16             1:09.06                102%                6,00               
            32.95  1:08.39
  12.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 1:09.66                 390              + 7.43             1:09.31                 99%                5,00               
            33.48  1:09.66
  13.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    1:09.98                 385              + 7.75             1:10.41                101%                4,00               
            33.58  1:09.98
  14.     ŽAUCER, Kaja             06                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.49                 376              + 8.26             1:10.96                101%                3,00               
            33.91  1:10.49
  15.     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                         1:11.18                 365              + 8.95             1:11.39                101%                2,00               
            34.28  1:11.18
  16.     PIRJEVEC, Reina          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.92                 354              + 9.69             1:10.57                 96%                1,00               
            35.26  1:11.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14    52.73  SAGMEISTER, Rok                                                                                       Ljubljana                                                                    2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  56.00                 516                                   57.40                105%               20,00               
            26.94    56.00
   2.     TURK, Matic              04                       PK Biser Piran                     57.24                 483              + 1.24               57.78                102%               17,00               
            27.58    57.24
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               57.46                 478              + 1.46               58.44                103%               15,00               
            27.90    57.46
   4.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    57.47                 478              + 1.47               58.07                102%               13,00               
            27.76    57.47
   5.     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                         58.18                 460              + 2.18               58.59                101%               12,00               
            28.04    58.18
   6.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                  59.06                 440              + 3.06             1:00.00                103%               11,00               
            28.20    59.06
   7.     NOVAK, Miha              04                       PK Ljubljana                       59.25                 436              + 3.25             1:00.54                104%               10,00               
            28.15    59.25
   8.     ZOGOVIČ, Dejan           04                       PK Ljubljana                     1:01.45                 391              + 5.45             1:00.46                 97%                9,00               
            28.61  1:01.45
Finale B
   9.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    1:00.98                 400              + 4.98             1:01.23                101%                8,00               
            28.52  1:00.98
  10.     JEREB, Matic             04                       PK Cerkno                        1:03.09                 361              + 7.09             1:03.13                100%                7,00               
            30.22  1:03.09
  11.     SNOJ, Jaka               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:03.13                 360              + 7.13             1:03.36                101%                6,00               
            29.71  1:03.13
  12.     ULAGA STERLE, C          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.39                 356              + 7.39             1:04.83                105%                5,00               
            30.23  1:03.39
  13.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        1:03.53                 353              + 7.53             1:04.07                102%                4,00               
            30.62  1:03.53
  14.     PLIVERIČ, Bor            05                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.43                 339              + 8.43             1:04.65                101%                3,00               
            30.90  1:04.43
  15.     ZORKO, Maj               04                       PK Celulozar Krško               1:04.80                 333              + 8.80             1:05.07                101%                2,00               
            31.09  1:04.80
  16.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško               1:05.33                 325              + 9.33             1:04.05                 96%                1,00               
            31.05  1:05.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                           Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:18.06  LOTRIČ, Maja                                                                                          Kranj                                                                        2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         2:41.97                 402                                 2:45.97                105%               20,00               
            35.70  1:16.29  1:58.48  2:41.97
   2.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:43.64                 390              + 1.67             2:55.29                115%               17,00               
            35.64  1:17.31  2:00.63  2:43.64
   3.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    2:44.15                 386              + 2.18                  NT                   -               15,00               
            34.69  1:16.49  2:00.68  2:44.15
   4.     LIČEN, Sara              05                       PK Ajdovščina                    2:49.21                 353              + 7.24             3:08.56                124%               13,00               
            35.94  1:18.75  2:03.75  2:49.21
   5.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:49.92                 348              + 7.95             3:03.44                117%               12,00               
            35.53  1:17.85  2:02.85  2:49.92
   6.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                       2:51.45                 339              + 9.48                  NT                   -               11,00               
            35.92  1:18.39  2:03.48  2:51.45
   7.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             2:56.59                 310             + 14.62             3:02.02                106%               10,00               
            38.74  1:24.08  2:09.95  2:56.59
   8.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 2:58.96                 298             + 16.99             3:12.40                116%                9,00               
            37.78  1:23.46  2:11.39  2:58.96
   9.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    3:00.74                 289             + 18.77             2:57.69                 97%                8,00               
            37.71  1:22.48  2:10.24  3:00.74
  10.     KOVAČ, Maša              05                       PK Ljubljana                     3:02.02                 283             + 20.05             3:01.17                 99%                7,00               
            38.92  1:25.48  2:13.76  3:02.02
  11.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       3:07.96                 257             + 25.99                  NT                   -                6,00               
            41.55  1:28.63  2:17.88  3:07.96
  12.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       3:14.84                 231             + 32.87                  NT                   -                5,00               
            40.85  1:31.29  2:24.02  3:14.84
  13.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:15.55                 228             + 33.58                  NT                   -                4,00               
            40.84  1:31.05  2:23.72  3:15.55
  14.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:21.20                 210             + 39.23                  NT                   -                3,00               
            41.29  1:31.22  2:25.44  3:21.20
  15.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       3:25.11                 198             + 43.14                  NT                   -                2,00               
            43.51  1:37.34  2:31.52  3:25.11
  16.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     3:25.29                 197             + 43.32             3:39.47                114%                1,00               
            41.61  1:33.16  2:28.72  3:25.29
  17.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 3:39.93                 160             + 57.96                  NT                   -                   -               
            45.49  1:42.12  2:41.78  3:39.93
  DSQ     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                                                               + 24.12                  NT                   -                   -               
        SW 8.2 - 
            40.18  1:27.62  2:13.35  3:06.09
  DNF     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                   12 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  2:18.06  LOTRIČ, Maja                                                                                          Kranj                                                                        2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         2:41.97                 402                                 2:45.97                105%               20,00               
            35.70  1:16.29  1:58.48  2:41.97
   2.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:49.92                 348              + 7.95             3:03.44                117%               12,00               
            35.53  1:17.85  2:02.85  2:49.92
   3.     ČERIN, Ema               06                       PK Olimpija Ljubljan             2:56.59                 310             + 14.62             3:02.02                106%               10,00               
            38.74  1:24.08  2:09.95  2:56.59
   4.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 2:58.96                 298             + 16.99             3:12.40                116%                9,00               
            37.78  1:23.46  2:11.39  2:58.96
   5.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    3:00.74                 289             + 18.77             2:57.69                 97%                8,00               
            37.71  1:22.48  2:10.24  3:00.74
   6.     ĐUKIĆ, Dora              06                       PK Ribnica                       3:07.96                 257             + 25.99                  NT                   -                6,00               
            41.55  1:28.63  2:17.88  3:07.96
   7.     ŽNIDARŠIČ, Uma           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:15.55                 228             + 33.58                  NT                   -                4,00               
            40.84  1:31.05  2:23.72  3:15.55
   8.     TAVZES CIRMAN,           06                       PK Olimpija Ljubljan             3:21.20                 210             + 39.23                  NT                   -                3,00               
            41.29  1:31.22  2:25.44  3:21.20
   9.     STARC, Hana              06                       PK Ribnica                       3:25.11                 198             + 43.14                  NT                   -                2,00               
            43.51  1:37.34  2:31.52  3:25.11
  10.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     3:25.29                 197             + 43.32             3:39.47                114%                1,00               
            41.61  1:33.16  2:28.72  3:25.29
  11.     MARGETA, Sara            06                       KPD Zvezda Kranj                 3:39.93                 160             + 57.96                  NT                   -                   -               
            45.49  1:42.12  2:41.78  3:39.93
  DNF     PREDALIČ, Vanja          06                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                             Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:07.29  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DJUKIĆ, Robert           04                       PK Olimpija Ljubljan             2:24.29                 425                                 2:29.87                108%               20,00               
            31.49  1:08.34  1:47.02  2:24.29
   2.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                         2:30.65                 374              + 6.36             2:33.28                104%               17,00               
            31.99  1:10.63  1:50.81  2:30.65
   3.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:32.03                 364              + 7.74             2:40.55                112%               15,00               
            32.81  1:12.66  1:53.17  2:32.03
   4.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                2:33.92                 350              + 9.63             2:35.63                102%               13,00               
            33.56  1:11.87  1:52.47  2:33.92
   5.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 2:36.32                 334             + 12.03                  NT                   -               12,00               
            33.19  1:13.13  1:55.88  2:36.32
   6.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:44.16                 289             + 19.87             2:48.69                106%               11,00               
            35.67  1:18.05  2:02.34  2:44.16
   7.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       2:44.38                 288             + 20.09                  NT                   -               10,00               
            37.98  1:21.42  2:04.61  2:44.38
   8.     ŠARVARI, Balazs          04                       PK Ljubljana                     2:47.71                 271             + 23.42             2:45.81                 98%                9,00               
            36.41  1:17.55  2:00.05  2:47.71
   9.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       2:51.13                 255             + 26.84                  NT                   -                8,00               
            38.21  1:23.68  2:09.86  2:51.13
  10.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    2:53.02                 247             + 28.73             2:52.12                 99%                7,00               
            37.37  1:22.05  2:08.05  2:53.02
  11.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       2:53.15                 246             + 28.86                  NT                   -                6,00               
            36.92  1:22.12  2:09.32  2:53.15
  12.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 2:54.52                 240             + 30.23             3:21.04                133%                5,00               
            38.08  1:22.08  2:08.52  2:54.52
  13.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 2:54.65                 240             + 30.36                  NT                   -                4,00               
            36.92  1:19.84  2:06.50  2:54.65
  14.     ARTIČ, Dan               04                       PK Olimpija Ljubljan             3:04.58                 203             + 40.29                  NT                   -                3,00               
            41.13  1:28.20  2:17.58  3:04.58
  15.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                       3:06.05                 198             + 41.76             3:12.14                107%                2,00               
            41.42  1:28.94  2:18.23  3:06.05
  16.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 3:09.02                 189             + 44.73                  NT                   -                1,00               
            40.27  1:30.81  2:21.73  3:09.02
  17.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       3:25.12                 148           + 1:00.83                  NT                   -                   -               
            45.03  1:39.38  2:34.75  3:25.12
  DNS     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                   -               
  DNF     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               
            36.96  1:20.88


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Delfin/Fly                                                                   13 let in mlajši/AG and younger
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  2:07.29  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:44.16                 289                                 2:48.69                106%               11,00               
            35.67  1:18.05  2:02.34  2:44.16
   2.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       2:51.13                 255              + 6.97                  NT                   -                8,00               
            38.21  1:23.68  2:09.86  2:51.13
   3.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       2:53.15                 246              + 8.99                  NT                   -                6,00               
            36.92  1:22.12  2:09.32  2:53.15
   4.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 2:54.52                 240             + 10.36             3:21.04                133%                5,00               
            38.08  1:22.08  2:08.52  2:54.52
   5.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 2:54.65                 240             + 10.49                  NT                   -                4,00               
            36.92  1:19.84  2:06.50  2:54.65
   6.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 3:09.02                 189             + 24.86                  NT                   -                1,00               
            40.27  1:30.81  2:21.73  3:09.02
   7.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       3:25.12                 148             + 40.96                  NT                   -                   -               
            45.03  1:39.38  2:34.75  3:25.12
  DNF     ILAR, Nal                05                       PK Ljubljana                                                                                      NT                   -                   -               
            36.96  1:20.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37. disciplina/event                                                                             Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                           Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  29.77  JAMŠEK, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                               2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     LEVSTEK, Maja            05                       PK Ribnica                         32.46                 494                                   34.35                112%               20,00               
   2.     PAKIŽ RUMPF, Iz          06                       PK Neptun Celje                    33.37                 455              + 0.91               34.21                105%               17,00               
   3.     REMIC, Metka             05                       PK Fužinar Ravne                   34.24                 421              + 1.78               34.33                101%               15,00               
   4.     VRHOVAC, Laura           06                       PK Ljubljana                       35.08                 391              + 2.62               35.05                100%               13,00               
   5.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      35.13                 390              + 2.67               35.43                102%               12,00               
   6.     MIHEVC, Lara             05                       PK Torpedo Ljubljana               35.85                 367              + 3.39               35.65                 99%               11,00               
   7.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                         35.87                 366              + 3.41               37.20                108%               10,00               
   8.     HAJDINJAK, Ana           06                       PK Ilirija Ljubljana               36.18                 357              + 3.72               36.95                104%                9,00               
Finale B
   9.     URANJEK, Zoja            06                       PK Ilirija Ljubljana               36.48                 348              + 4.02               37.35                105%                8,00               
  10.     GRUBAN POHAR, P          06                       ŠD Riba Ljubljana                  36.85                 338              + 4.39               37.83                105%                7,00               
  11.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                       37.00                 333              + 4.54               37.70                104%                6,00               
  12.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   37.33                 325              + 4.87               38.35                106%                5,00               
  13.     KOVAČIČ, Gaja            05                       PK Koper                           37.58                 318              + 5.12               38.21                103%                4,00               
  14.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                   37.79                 313              + 5.33               37.46                 98%                3,00               
  15.     ŠOBA, Loti               06                       PK Ljubljana                       37.81                 312              + 5.35               37.89                100%                2,00               
  16.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                   37.91                 310              + 5.45               37.39                 97%                1,00               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
38. disciplina/event                                                                             M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                             Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                   Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  27.06  VOVK, Nace                                                                                             Zrenjanin (SRB)                                                               2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
   1.     BIZJAK, Tim              04                       PK Celulozar Krško                 29.41                 431                                   29.85                103%               20,00               
   2.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  29.87                 411              + 0.46               30.32                103%               17,00               
   3.     VERČ, Peter              04                       PK Ilirija Ljubljana               29.95                 408              + 0.54               30.97                107%               15,00               
   4.     JUG, Sebastjan           05                       PK Neptun Celje                    30.60                 382              + 1.19               31.20                104%               13,00               
   5.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                   30.70                 379              + 1.29               30.67                100%               12,00               
   6.     BABIČ, Maks              04                       PK Ilirija Ljubljana               30.83                 374              + 1.42               30.68                 99%               11,00               
   7.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                   31.18                 361              + 1.77               31.11                100%               10,00               
   8.     OSANA, Jakob Ar          04                       ŠD Riba Ljubljana                  33.42                 293              + 4.01               32.83                 97%                9,00               
Finale B
   9.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         33.30                 297              + 3.89               33.90                104%                8,00               
  10.     PURGAR, Borut            04                       PK Koper                           33.36                 295              + 3.95               33.00                 98%                7,00               
  11.     PERŠE, Žiga              05                       PK Olimpija Ljubljan               33.47                 292              + 4.06               33.27                 99%                6,00               
  12.     RAJIĆ, Timon             05                       PK Olimpija Ljubljan               33.80                 284              + 4.39               33.33                 97%                5,00               
  13.     SLANA, Bor               05                       PK Kamnik                          34.55                 266              + 5.14               33.68                 95%                4,00               
  14.     KOZOLE, Jan              05                       PK Celulozar Krško                 34.74                 261              + 5.33               34.19                 97%                3,00               
  15.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                   34.78                 260              + 5.37               35.34                103%                2,00               
  16.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                   34.87                 258              + 5.46               34.96                101%                1,00               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
42. disciplina/event                                                                          Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley                                                                                       Deklice
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice (12-  4:39.84  PK Fužinar Ravne                                                                               FR     Zagreb (CRO)                                                                 2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FR I. (deklice)                                   PK Fužinar Ravne                 5:03.12                 410                                 4:49.22                 91%               20,00               
        REMIC, Metka, 05                                                                                       MERKAČ, Julija, 06
        PŠENIČNIK, Neli, 06                                                                                    KOKOŠINEK, Taja, 05
            35.82  1:13.53  1:54.23  2:41.50  3:15.58  3:55.82  4:28.00  5:03.12

   2.     GBR I. (deklice                                   PK Radovljica                    5:03.82                 407              + 0.70                  NT                   -               17,00               
        BIČEK, Zala Pia, 05                                                                                    GARTNER, Gia, 06
        FRELIH, Petra, 06                                                                                      MARČUN, Mojca, 06
            35.69  1:14.53  1:54.98  2:41.71  3:18.43  4:01.17  4:31.31  5:03.82

   3.     OL I. (deklice)                                   PK Olimpija Ljubljan             5:10.60                 381              + 7.48             4:58.08                 92%               15,00               
        ARTIČ, Rea Tia, 06                                                                                     ČERIN, Ema, 06
        TOMAŽEVIČ, Maruša, 05                                                                                  TAVZES CIRMAN, Ajda, 06
            36.34  1:14.43  1:55.77  2:41.86  3:17.23  3:59.26  4:33.19  5:10.60

   4.     LL I. (deklice)                                   PK Ljubljana                     5:13.02                 372              + 9.90             4:55.55                 89%               13,00               
        KUNŠTIĆ, Lara, 05                                                                                      KOVAČ, Maša, 05
        PREDALIČ, Vanja, 06                                                                                    BOBIK, Timea, 06
            36.94  1:16.81  2:00.43  2:50.53  3:24.72  4:07.50  4:38.36  5:13.02

   5.     TK I. (deklice)                                   PK Triglav Kranj                 5:15.16                 364             + 12.04             5:05.04                 94%               12,00               
        DI LENARDO, Tara, 06                                                                                   ŠILER KLEMENČIČ, Zoja, 06
        WAGGER, Ema, 05                                                                                        ZUPAN, Neža, 05
            40.13  1:22.66  2:02.11  2:47.32  3:25.71  4:11.09  4:41.41  5:15.16

   6.     IL I. (deklice)                                   PK Ilirija Ljubljana             5:15.58                 363             + 12.46             5:02.87                 92%               11,00               
        AVRAMOVIČ, Lana, 06                                                                                    HAJDINJAK, Ana, 06
        PIRJEVEC, Reina, 05                                                                                    LESTAN, Iza, 06
            37.89  1:19.21  1:57.71  2:42.23  3:18.23  4:01.56  4:36.27  5:15.58

   7.     VV I. (deklice)                                   PK Velenje                       5:22.19                 341             + 19.07             5:25.65                102%               10,00               
        NAVODNIK, Sara, 05                                                                                     JOVAN, Ema, 05
        POBERŽNIK, Manca, 05                                                                                   PRINCL, Nina, 06
            38.88  1:19.88  2:00.55  2:47.69  3:23.47  4:07.99  4:42.96  5:22.19

   8.     RR I. (deklice)                                   PK Ribnica                       5:23.88                 336             + 20.76             5:25.88                101%                9,00               
        MARJANOVIČ, Ula, 06                                                                                    LEVSTEK, Maja, 05
        STARC, Hana, 06                                                                                        ĐUKIĆ, Dora, 06
            41.34  1:24.80  2:08.67  2:56.71  3:30.81  4:10.67  4:46.05  5:23.88

   9.     KK I. (deklice)                                   PK Koper                         5:26.83                 327             + 23.71                  NT                   -                8,00               
        KOVAČIČ, Gaja, 05                                                                                      RIHTER MEDOŠ, Mija, 05
        MIKLAVČIČ, Anastazija, 06                                                                              KOLNIK, Kaja, 06
            40.74  1:24.35  2:05.04  2:49.23  3:24.89  4:07.61  4:44.18  5:26.83

  10.     OL II. (deklice                                   PK Olimpija Ljubljan             5:30.90                 315             + 27.78             5:35.45                103%                7,00               
        ZABUKOVEC, Stella, 06                                                                                  ŽNIDARŠIČ, Uma, 06
        NOVAK, Tinkara, 06                                                                                     PETRIČ, Manca, 05
            41.68  1:25.28  2:06.48  2:55.08  3:32.66  4:16.81  4:52.02  5:30.90

  11.     RL I. (deklice)                                   ŠD Riba Ljubljana                5:31.64                 313             + 28.52                  NT                   -                6,00               
        ENIKO, Lada, 05                                                                                        ŽAUCER, Kaja, 06
        GRUBAN POHAR, Puja, 06                                                                                 HRIBAR, Alma, 06
            39.26  1:20.79  2:02.82  2:49.63  3:30.29  4:18.46  4:53.28  5:31.64

  12.     BM I. (deklice)                                   PK Branik Maribor                5:41.79                 286             + 38.67             5:14.77                 85%                5,00               
        ŽVEGLER, Manca, 06                                                                                     ANGLEITNER SAGADIN, Laura, 05
        PURGAJ, Urša, 05                                                                                       ŠVAGELJ REPOLUSK, Julija, 06
            44.19  1:33.88  2:16.14  3:05.88  3:39.36  4:18.62  4:56.24  5:41.79

  13.     LL II. (deklice                                   PK Ljubljana                     5:48.11                 270             + 44.99             5:47.09                 99%                4,00               
        VRHOVAC, Laura, 06                                                                                     NIKOLIČ KRIŠTOF, Rebeka, 06
        ROTAR, Nika, 06                                                                                        ŠOBA, Loti, 06
            40.01  1:23.13  2:07.76  3:00.09  3:41.71  4:31.86  5:08.30  5:48.11




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43. disciplina/event                                                                          M/M, 4 x 100m Mešano/Medley                                                                                         Dečki
4.2.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki (13-14  4:13.91  PK Fužinar Ravne                                                                               FR     Kranj                                                                        2016
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BM I. (dečki)                                     PK Branik Maribor                4:30.75                 398                                 4:38.19                106%               20,00               
        UDUČ, Miha, 04                                                                                         VRTARIČ, Nik, 04
        BOREC, Jaka, 04                                                                                        BEZJAK, Nejc, 05
            32.17  1:06.06  1:40.39  2:19.80  2:52.24  3:28.68  3:58.35  4:30.75

   2.     LL I. (dečki)                                     PK Ljubljana                     4:32.88                 388              + 2.13             4:37.83                104%               17,00               
        ZOGOVIČ, Dejan, 04                                                                                     ŠARVARI, Balazs, 04
        PREDALIČ, Luka, 04                                                                                     NOVAK, Miha, 04
            33.85  1:10.40  1:45.04  2:23.03  2:56.70  3:35.53  4:02.66  4:32.88

   3.     OL I. (dečki)                                     PK Olimpija Ljubljan             4:32.92                 388              + 2.17             4:39.82                105%               15,00               
        RAJIĆ, Timon, 05                                                                                       DJUKIĆ, Robert, 04
        ŠTIH, Matevž, 05                                                                                       ULAGA STERLE, Cene, 04
            35.34  1:12.49  1:46.95  2:26.96  2:56.83  3:31.13  4:00.39  4:32.92

   4.     IL I. (dečki)                                     PK Ilirija Ljubljana             4:40.11                 359              + 9.36             4:52.27                109%               13,00               
        BABIČ, Maks, 04                                                                                        VERČ, Peter, 04
        DOLENC, Matija, 05                                                                                     SNOJ, Jaka, 04
            33.32  1:09.72  1:46.86  2:30.32  3:01.20  3:38.61  4:07.55  4:40.11

   5.     TK I. (dečki)                                     PK Triglav Kranj                 4:48.92                 327             + 18.17             4:27.46                 86%               12,00               
        JANHUBA, Jure, 04                                                                                      PAJNTAR, Rožle, 04
        ROTER, Matic, 04                                                                                       KLJUČANIN, Benjamin, 05
            32.15  1:05.51  1:45.70  2:30.67  3:02.16  3:39.17  4:12.33  4:48.92

   6.     RL I. (dečki)                                     ŠD Riba Ljubljana                4:57.22                 300             + 26.47                  NT                   -               11,00               
        FURLAN ŠTULAR, Arne, 05                                                                                OSANA, Jakob Arne, 04
        TURK, Urban Albin, 04                                                                                  PLIVERIČ, Bor, 05
            38.45  1:18.24  1:56.76  2:42.05  3:14.00  3:52.11  4:23.15  4:57.22

   7.     LL II. (dečki)                                    PK Ljubljana                     5:01.10                 289             + 30.35             5:07.43                104%               10,00               
        RAĐENOVIĆ, Matej, 04                                                                                   ILAR, Nal, 05
        ABUTOVIČ, Filip, 05                                                                                    PODBEVŠEK, Jure, 04
            36.39  1:15.97  1:53.11  2:35.76  3:11.54  3:55.53  4:26.13  5:01.10

   8.     GBR I. (dečki)                                    PK Radovljica                    5:02.24                 286             + 31.49                  NT                   -                9,00               
        PETERNEL, Primož, 04                                                                                   POTOČNIK, Janez, 04
        DOLENC, Anže, 04                                                                                       SMOLNIKAR, Tevž, 05
            37.41  1:15.58  1:55.42  2:40.66  3:14.12  3:56.76  4:28.03  5:02.24

   9.     VV I. (dečki)                                     PK Velenje                       5:03.52                 282             + 32.77                  NT                   -                8,00               
        RAMŠAK ROTENHAJZER, Nik, 05                                                                            AČIMOVIĆ, Luka, 05
        KREPEL, Urban, 05                                                                                      SKLEDAR, Žan, 04
            36.23  1:14.02  1:53.60  2:39.38  3:14.67  3:58.44  4:29.57  5:03.52

  10.     OL II. (dečki)                                    PK Olimpija Ljubljan             5:17.49                 246             + 46.74             5:57.62                127%                7,00               
        KOŠUTA, Ruben, 04                                                                                      HAJDINJAK, Anin, 04
        PERŠE, Žiga, 05                                                                                        ARTIČ, Dan, 04
            39.21  1:21.17  2:01.82  2:47.71  3:21.71  4:06.43  4:40.13  5:17.49

  11.     VV II. (dečki)                                    PK Velenje                       5:21.38                 237             + 50.63                  NT                   -                6,00               
        LAMOT, Metod, 05                                                                                       PRINCL, Maj, 04
        DURAKOVIĆ, Agan, 05                                                                                    VERDNIK, Vid, 04
            38.81  1:19.85  2:02.73  2:53.47  3:30.16  4:13.73  4:45.38  5:21.38

  12.     TK II. (dečki)                                    PK Triglav Kranj                 5:22.81                 234             + 52.06             4:56.35                 84%                5,00               
        JELOVČAN, Jaka, 05                                                                                     RADIŠIČ, Dejan, 05
        KOSMAČ, Nik, 05                                                                                        KORENJAK, Anže, 05
            39.22  1:21.41  2:01.76  2:48.46  3:24.79  4:08.63  4:43.39  5:22.81

  13.     KK I. (dečki)                                     PK Koper                         5:26.90                 226             + 56.15                  NT                   -                4,00               
        TORKAR RAŽMAN, Tomas, 04                                                                               PURGAR, Borut, 04
        MILOŠEVIĆ, Novak, 05                                                                                   KAVRE, Jani, 04
            38.64  1:19.10  2:05.00  2:56.83  3:28.34  4:06.70  4:44.53  5:26.90

  14.     BM II. (dečki)                                    PK Branik Maribor                5:35.47                 209           + 1:04.72             5:15.50                 88%                3,00               
        RISEK, Kristjan, 04                                                                                    HOJNIK, Črtomir, 04
        MAJHENIČ, Jan Luka, 05                                                                                 BELŠAK, Timotej, 05
            40.87  1:26.35  2:07.54  2:54.83  3:32.54  4:15.87  4:52.39  5:35.47

  DSQ     PDM I. (dečki)                                    PD Maribor                                                               + 30.99                  NT                   -                   -               
        SW 7.6 - 
        KOS LIPUŠČEK, David, 05                                                                                KOSEC, Tian, 05
        KRAVOS, Žak, 04                                                                                        FEKONJA, Sergej, 04
            43.12  1:26.45  2:04.91  2:49.16  3:22.24  3:59.90  4:29.37  5:01.74




SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije