Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2018
Ljubljana (SLO),    25. - 28.1.2018,    25m bazen

Št. 1. Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley, Odprto    Št. 2. M/M, 400m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 3. Ž/W, 400m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 4. M/M, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto
Št. 5. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto    Št. 6. M/M, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 7. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 8. M/M, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 9. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 10. M/M, 200m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 11. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 12. M/M, 4 x 100m Prosto/Free, 15 - 18 let/AG
Št. 13. Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free, 14 - 17 let/AG    Št. 14. Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley, 14 - 18 let/AG
Št. 2. M/M, 400m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 3. Ž/W, 400m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 4. M/M, 100m Mešano/Medley, Finale, Odprto    Št. 5. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Finale, Odprto
Št. 6. M/M, 100m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 7. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 8. M/M, 50m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 9. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 10. M/M, 200m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 11. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 15. M/M, 4 x 100m Prosto/Free, Odprto    Št. 16. Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free, Odprto
Št. 17. M/M, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 18. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 19. M/M, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 20. Ž/W, 100m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 21. M/M, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto    Št. 22. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto
Št. 23. M/M, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 24. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 25. M/M, 4 x 50m Prosto/Free, 15 - 18 let/AG    Št. 26. Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free, 14 - 17 let/AG
Št. 27. M/M, 800m Prosto/Free, Odprto    Št. 28. Ž/W, 800m Prosto/Free, Odprto
Št. 27. M/M, 800m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 28. Ž/W, 800m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 17. M/M, 200m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 18. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 19. M/M, 100m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 20. Ž/W, 100m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 21. M/M, 200m Mešano/Medley, Finale, Odprto    Št. 22. Ž/W, 200m Mešano/Medley, Finale, Odprto
Št. 23. M/M, 50m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 24. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 29. M/M, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 30. Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 31. M/M, 4 x 50m Mešano/Medley, Odprto    Št. 32. Ž/W, 4 x 50m Mešano/Medley, Odprto
Št. 33. M/M, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 34. Ž/W, 200m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 35. M/M, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto    Št. 36. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, Odprto
Št. 37. M/M, 400m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto    Št. 38. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Predtekmovanje, Odprto
Št. 39. M/M, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 40. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 41. M/M, 4 x 200m Prosto/Free, 15 - 18 let/AG    Št. 42. Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free, 14 - 17 let/AG
Št. 39. M/M, 50m Delfin/Fly, Izločilno, Odprto    Št. 43. M/M, 4 x 50m Mešano/Medley, 15 - 18 let/AG
Št. 44. Ž/W, 4 x 50m Mešano/Medley, 14 - 17 let/AG    Št. 33. M/M, 200m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 34. Ž/W, 200m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 35. M/M, 100m Hrbtno/Back, Finale, Odprto
Št. 36. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Finale, Odprto    Št. 37. M/M, 400m Mešano/Medley, Finale, Odprto
Št. 38. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Finale, Odprto    Št. 39. M/M, 50m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 40. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 45. M/M, 4 x 200m Prosto/Free, Odprto
Št. 46. Ž/W, 4 x 200m Prosto/Free, Odprto    Št. 47. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 48. M/M, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto    Št. 49. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, Odprto
Št. 50. M/M, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto    Št. 51. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Predtekmovanje, Odprto
Št. 52. M/M, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto    Št. 53. Ž/W, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, Odprto
Št. 54. M/M, 4 x 100m Mešano/Medley, 15 - 18 let/AG    Št. 55. Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley, 14 - 17 let/AG
Št. 56. M/M, 1500m Prosto/Free, Odprto    Št. 57. Ž/W, 1500m Prosto/Free, Odprto
Št. 49. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Izločilno, Odprto    Št. 58. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, 14 - 18 let/AG
Št. 56. M/M, 1500m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto    Št. 57. Ž/W, 1500m Prosto/Free, Hitrejša skupina, Odprto
Št. 48. M/M, 100m Delfin/Fly, Finale, Odprto    Št. 49. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Finale, Odprto
Št. 50. M/M, 200m Prsno/Breast, Finale, Odprto    Št. 51. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Finale, Odprto
Št. 52. M/M, 50m Prosto/Free, Finale, Odprto    Št. 53. Ž/W, 50m Prosto/Free, Finale, Odprto
Št. 59. M/M, 4 x 100m Mešano/Medley, Odprto    Št. 60. Ž/W, 4 x 100m Mešano/Medley, Odprto



FINA Point Scoring 2017

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                               Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                             Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (MIX)                                       PK Olimpija Ljubljan             1:46.43                 761                                 1:49.93                107%               
        DEMŠAR, Domen, 00                                                                            KLANČAR, Neža, 00
        KERČ, Aljaž, 90                                                                              KOCIJAN, Neža, 99
            26.32    53.60  1:20.60  1:46.43

   2.     FR I. (MIX)                                       PK Fužinar Ravne                 1:47.86                 731              + 1.43                  NT                   -               
        JAMŠEK, Janja, 01                                                                            KORDEŽ, Gal, 00
        ŠTEHARNIK, Dejan, 00                                                                         ŠEGEL, Janja, 01
            29.62    58.08  1:22.42  1:47.86

   3.     RR I. (MIX)                                       PK Ribnica                       1:49.85                 692              + 3.42             1:52.10                104%               
        KOUS, Lucija, 95                                                                             LOVŠIN, Robert, 99
        ZOBEC, Tim, 97                                                                               RADIVOJEVIČ, Gaja, 03
            29.11    58.32  1:22.65  1:49.85

   4.     TK I. (MIX)                                       PK Triglav Kranj                 1:50.89                 672              + 4.46             1:53.07                104%               
        VOVK, Nace, 02                                                                               STANONIK, Matic, 00
        ČELIK, Tina, 01                                                                              HRIBAR, Petja, 02
            26.72    58.45  1:24.26  1:50.89

   5.     VV I. (MIX)                                       PK Velenje                       1:51.21                 667              + 4.78                  NT                   -               
        GERŠAK, Luka, 99                                                                             MEŽA, Kristjan, 96
        ERJAVEC, Nuša, 98                                                                            VRHOVNIK, Kaja, 95
            26.94    58.81  1:23.78  1:51.21

   6.     GBR I. (MIX)                                      PK Radovljica                    1:51.26                 666              + 4.83                  NT                   -               
        VODENIK, Vito, 98                                                                            POGAČAR, Žan, 96
        MARČUN, Manca, 02                                                                            KLINAR, Anja, 88
            27.39  1:00.19  1:25.15  1:51.26

   7.     ZVK I. (MIX)                                      KPD Zvezda Kranj                 1:51.60                 660              + 5.17                  NT                   -               
        ČELIĆ, Vuk, 96                                                                               VELIČKOVIČ, Jernej, 99
        BOGDANOVIČ, Jovana, 92                                                                       VOZEL, Tjaša, 94
            26.78    58.76  1:25.35  1:51.60

   8.     BM I. (MIX)                                       PK Branik Maribor                1:52.26                 648              + 5.83             1:58.33                111%               
        TOŠOVIČ, Tadej, 01                                                                           BALANT MARIN, Kaja, 99
        GUSEL, Tadej, 00                                                                             FAIN, Katja, 01
            26.95    57.56  1:26.14  1:52.26

   9.     PDM I. (MIX)                                      PD Maribor                       2:07.48                 442             + 21.05                  NT                   -               
        BENKO, Klara, 01                                                                             FRAS, Jan, 02
        ŽLEBNIK VAUHNIK, Jakob Andrej, 02                                                            LIPAVIC, Sara, 02
            31.79  1:05.96  1:36.82  2:07.48




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN, Erik                                                                                 Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.64  PETRIČ, Borut                                                                              Bremen (GER)                                                        1977
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ČELIĆ, Vuk               96                       KPD Zvezda Kranj                 3:55.93                 728                                 3:46.03                 92%     A         
            27.61    56.71  1:26.72  1:57.08  2:27.18  2:57.32  3:27.42  3:55.93
   2.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   3:56.21                 725              + 0.28             3:56.62                100%     A         
            26.40    55.74  1:25.90  1:56.73  2:27.34  2:58.03  3:28.14  3:56.21
   3.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 3:58.52                 704              + 2.59             3:44.96                 89%     A         
            29.00    59.64  1:30.37  2:00.22  2:29.87  2:59.39  3:29.14  3:58.52
   4.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                 3:58.81                 702              + 2.88             3:55.50                 97%     A         
            27.79    58.03  1:28.59  1:59.17  2:29.34  2:59.51  3:29.46  3:58.81
   5.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    3:59.48                 696              + 3.55             3:57.55                 98%     A         
            27.98    57.97  1:28.49  1:58.99  2:29.02  2:59.42  3:29.73  3:59.48
   6.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             3:59.49                 696              + 3.56             3:59.83                100%     A         
            27.75    57.99  1:28.77  1:59.31  2:29.57  3:00.10  3:30.51  3:59.49
   7.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                  3:59.95                 692              + 4.02             4:05.59                105%     A         
            27.51    57.54  1:28.40  1:59.18  2:29.50  3:00.01  3:30.37  3:59.95
   8.     STRNAD, Mihael           99                       PK Branik Maribor                4:00.21                 689              + 4.28             4:04.54                104%     A         
            27.55    57.53  1:27.60  1:58.09  2:28.38  2:58.89  3:30.02  4:00.21
   9.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    4:01.60                 678              + 5.67             3:57.73                 97%     R         
            27.65    57.71  1:28.47  1:59.42  2:29.78  3:00.18  3:30.93  4:01.60
  10.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 4:02.07                 674              + 6.14             4:10.31                107%     R         
            28.50    58.26  1:28.96  1:59.53  2:30.34  3:00.70  3:31.55  4:02.07
  11.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                 4:05.13                 649              + 9.20             4:05.82                101%     A         
            27.85    58.21  1:28.89  1:59.77  2:30.74  3:01.91  3:33.55  4:05.13
  12.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         4:08.47                 623             + 12.54             4:13.68                104%     A         
            27.38    57.96  1:29.60  2:01.50  2:32.89  3:04.25  3:36.46  4:08.47
  13.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 4:08.91                 620             + 12.98             4:10.21                101%     A         
            28.63    59.60  1:30.78  2:01.75  2:33.09  3:04.76  3:37.15  4:08.91
  14.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                        4:09.00                 619             + 13.07             4:14.29                104%     A         
            27.73    59.25  1:31.62  2:03.76  2:35.92  3:07.89  3:38.65  4:09.00
  15.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                  4:09.06                 618             + 13.13             4:02.74                 95%               
            27.64    57.90  1:28.62  1:59.57  2:30.72  3:03.24  3:36.30  4:09.06
  16.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             4:09.89                 612             + 13.96             4:13.12                103%     A         
            28.39    59.08  1:31.02  2:03.45  2:34.87  3:07.43  3:39.01  4:09.89
  17.     BJELOVUČIĆ, Gal          99                       PK Branik Maribor                4:09.99                 612             + 14.06             4:11.15                101%               
            28.45    59.43  1:30.98  2:02.93  2:34.64  3:06.87  3:38.85  4:09.99
  18.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje              4:11.64                 600             + 15.71             4:09.75                 99%     A         
            28.06    59.11  1:30.40  2:02.15  2:33.97  3:06.50  3:39.38  4:11.64
  19.     GRADIŠEK, Jaša           01                       PK Velenje                       4:11.74                 599             + 15.81             4:13.48                101%     A         
            28.48    59.49  1:31.24  2:03.11  2:35.16  3:07.56  3:40.01  4:11.74
  20.     HUTTER, Žiga             00                       PK Branik Maribor                4:11.81                 598             + 15.88             4:22.97                109%     A         
            29.41  1:01.28  1:33.34  2:05.71  2:37.98  3:10.25  3:41.54  4:11.81
  21.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                4:12.46                 594             + 16.53             4:13.75                101%     A         
            28.08    59.31  1:31.04  2:02.98  2:35.41  3:08.23  3:40.65  4:12.46
  22.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan             4:13.05                 590             + 17.12             4:16.55                103%     A         
            28.46  1:00.33  1:32.77  2:05.54  2:37.67  3:09.89  3:41.88  4:13.05
  23.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško               4:13.85                 584             + 17.92                  NT                   -     A         
            28.99  1:00.08  1:31.99  2:04.56  2:37.34  3:10.24  3:43.36  4:13.85
  24.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 4:13.89                 584             + 17.96             4:07.37                 95%     R         
            28.45    58.98  1:29.84  2:01.19  2:33.25  3:06.34  3:40.20  4:13.89
  25.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    4:14.19                 582             + 18.26             4:06.37                 94%     R         
            28.97    59.59  1:31.07  2:02.86  2:35.09  3:07.89  3:41.27  4:14.19
  26.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                     4:15.54                 573             + 19.61             4:13.78                 99%     A         
            28.98    59.99  1:31.81  2:04.19  2:36.94  3:09.85  3:43.11  4:15.54
  27.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 4:16.97                 563             + 21.04             4:21.82                104%     A         
            27.97    59.93  1:32.46  2:05.70  2:39.15  3:12.61  3:46.10  4:16.97
  28.     NAHTIGAL, Benja          03                       PK Olimpija Ljubljan             4:18.50                 553             + 22.57             4:20.81                102%     R         
            30.00  1:02.23  1:34.85  2:07.51  2:40.09  3:12.69  3:45.71  4:18.50
  29.     HERODEŽ, Vid             02                       PK Branik Maribor                4:18.94                 550             + 23.01             4:23.50                104%     R         
            30.04  1:02.49  1:35.35  2:08.60  2:41.28  3:14.03  3:46.82  4:18.94
  30.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                4:19.34                 548             + 23.41             4:22.10                102%               
            30.11  1:02.17  1:34.83  2:07.77  2:40.85  3:14.05  3:47.18  4:19.34
  31.     FAJON, Nej               02                       PK Olimpija Ljubljan             4:19.81                 545             + 23.88             4:25.92                105%               
            29.44  1:01.62  1:34.05  2:06.91  2:39.81  3:12.82  3:46.51  4:19.81
  32.     KOJC, Nik                96                       PK Branik Maribor                4:20.46                 541             + 24.53             4:16.08                 97%               
            29.53  1:01.81  1:34.69  2:07.75  2:41.01  3:14.31  3:47.76  4:20.46
  33.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje               4:20.71                 539             + 24.78             4:15.45                 96%               
            28.56  1:00.06  1:32.60  2:06.14  2:39.14  3:13.59  3:47.21  4:20.71
  34.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             4:22.10                 531             + 26.17             4:24.67                102%               
            29.65  1:02.30  1:35.24  2:08.56  2:41.57  3:15.52  3:49.17  4:22.10
  35.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                        4:22.63                 527             + 26.70                  NT                   -               
            29.41  1:01.80  1:34.96  2:09.03  2:43.11  3:17.43  3:50.39  4:22.63
  36.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                         4:24.70                 515             + 28.77             4:34.13                107%               
            28.42  1:00.69  1:34.35  2:08.26  2:42.54  3:17.18  3:52.33  4:24.70
  37.     JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                  4:24.78                 515             + 28.85             4:29.12                103%               
            28.89  1:01.44  1:34.65  2:08.51  2:42.51  3:16.90  3:51.10  4:24.78
  38.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                    4:25.72                 509             + 29.79             4:30.41                104%               
            29.28  1:01.73  1:35.29  2:09.44  2:43.92  3:18.16  3:52.83  4:25.72
  39.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                     4:27.31                 500             + 31.38             4:25.84                 99%               
            29.55  1:02.23  1:35.86  2:09.89  2:44.14  3:18.66  3:53.16  4:27.31
  40.     AJLEC, Anže              00                       PK Biser Piran                   4:27.33                 500             + 31.40             4:29.20                101%               
            29.79  1:02.57  1:36.55  2:10.51  2:44.61  3:18.81  3:53.30  4:27.33
  41.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško               4:28.27                 495             + 32.34             4:27.36                 99%               
            29.38  1:02.25  1:36.18  2:10.08  2:44.69  3:19.65  3:54.70  4:28.27
  42.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              4:28.67                 493             + 32.74             4:32.34                103%               
            29.66  1:03.23  1:37.60  2:12.44  2:47.01  3:21.88  3:56.73  4:28.67
  43.     ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                4:28.72                 492             + 32.79             4:33.23                103%               
            30.07  1:03.11  1:37.61  2:12.23  2:46.67  3:21.31  3:56.03  4:28.72
  44.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                    4:28.73                 492             + 32.80             4:48.51                115%               
            29.27  1:02.18  1:35.69  2:09.72  2:44.24  3:18.96  3:54.30  4:28.73
  45.     MERKAČ, Žiga             02                       PK Fužinar Ravne                 4:29.67                 487             + 33.74             4:31.94                102%               
            30.39  1:03.85  1:37.58  2:11.81  2:46.24  3:21.07  3:55.87  4:29.67
  46.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                     4:30.53                 482             + 34.60             4:30.47                100%               
            30.55  1:04.20  1:38.81  2:12.92  2:47.58  3:22.26  3:56.58  4:30.53
  47.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                       4:32.56                 472             + 36.63             4:42.69                108%               
            29.68  1:03.47  1:38.50  2:14.22  2:49.24  3:24.19  3:58.56  4:32.56
  48.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 4:35.01                 459             + 39.08             4:36.85                101%               
            30.66  1:04.86  1:39.95  2:15.23  2:50.55  3:26.27  4:00.98  4:35.01
  49.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 4:35.51                 457             + 39.58             4:39.83                103%               
            31.48  1:06.17  1:41.44  2:16.43  2:51.18  3:25.89  4:00.99  4:35.51
  50.     VIDENŠEK, David          01                       PK Neptun Celje                  4:36.22                 453             + 40.29             4:34.98                 99%               
            31.73  1:06.51  1:41.23  2:16.04  2:50.78  3:26.10  4:01.21  4:36.22
  51.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                  4:36.26                 453             + 40.33             4:45.60                107%               
            30.22  1:04.24  1:38.86  2:14.47  2:50.05  3:25.24  4:00.39  4:36.26
  52.     PREBIL, Tai              02                       PK Ilirija Ljubljana             4:36.29                 453             + 40.36             4:46.08                107%               
            29.27  1:02.16  1:37.38  2:12.79  2:48.67  3:24.80  4:01.09  4:36.29
  53.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     4:36.39                 452             + 40.46             4:40.84                103%               
            30.17  1:03.22  1:38.36  2:13.78  2:49.50  3:25.74  4:01.33  4:36.39
  54.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                        4:37.73                 446             + 41.80             4:33.73                 97%               
            32.64  1:08.47  1:42.11  2:16.29  2:50.89  3:25.81  4:01.82  4:37.73
  55.     BOJANC, Klemen           98                       KPD Zvezda Kranj                 4:41.45                 428             + 45.52                  NT                   -               
            32.65  1:07.50  1:42.50  2:17.98  2:52.62  3:28.55  4:04.97  4:41.45
  56.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               4:41.62                 428             + 45.69             4:39.84                 99%               
            30.75  1:05.03  1:40.25  2:16.17  2:52.43  3:28.95  4:05.47  4:41.62
  57.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       4:41.97                 426             + 46.04             5:05.67                118%               
            31.57  1:06.72  1:42.53  2:18.74  2:55.07  3:31.13  4:07.35  4:41.97
  58.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 4:43.69                 418             + 47.76             4:48.72                104%               
            32.17  1:07.06  1:42.87  2:19.21  2:55.53  3:32.18  4:08.56  4:43.69
  59.     MOČNIK, Jakob            03                       PK Celulozar Krško               4:45.32                 411             + 49.39             4:45.20                100%               
            31.27  1:05.68  1:41.58  2:18.41  2:55.49  3:32.41  4:09.53  4:45.32
  60.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         4:46.54                 406             + 50.61             4:53.32                105%               
            31.13  1:07.22  1:43.85  2:20.89  2:58.07  3:35.87  4:11.63  4:46.54
  61.     BUCALO, Uroš             02                       PK Ilirija Ljubljana             4:47.01                 404             + 51.08             4:59.20                109%               
            31.64  1:06.89  1:42.77  2:18.41  2:54.91  3:31.99  4:10.07  4:47.01
  62.     ZAGOŽEN, Amadej          01                       PK Neptun Celje                  4:48.18                 399             + 52.25             4:59.80                108%               
            30.80  1:05.27  1:41.62  2:18.36  2:55.66  3:33.07  4:11.34  4:48.18
  63.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                 4:48.19                 399             + 52.26             4:52.90                103%               
            31.46  1:06.39  1:42.58  2:19.44  2:56.66  3:33.96  4:11.54  4:48.19
  64.     LESKOVAR, Matij          03                       PK Ilirija Ljubljana             4:48.79                 397             + 52.86             4:47.04                 99%               
            31.07  1:05.58  1:41.95  2:19.00  2:56.07  3:33.71  4:11.66  4:48.79
  65.     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                4:50.56                 389             + 54.63                  NT                   -               
            31.90  1:07.25  1:44.23  2:22.01  2:59.95  3:37.48  4:14.37  4:50.56
  66.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                     4:52.12                 383             + 56.19             4:58.71                105%               
            31.99  1:08.09  1:45.18  2:22.71  3:00.44  3:38.02  4:15.96  4:52.12
  67.     SOKOLOVIČ, Nik           02                       PK Celulozar Krško               4:52.89                 380             + 56.96             4:46.80                 96%               
            32.23  1:08.07  1:45.21  2:22.78  3:00.64  3:38.59  4:16.65  4:52.89
  68.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                    4:59.51                 355           + 1:03.58             5:13.43                110%               
            31.38  1:06.93  1:44.70  2:23.39  3:01.93  3:41.65  4:21.07  4:59.51
  69.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                        5:02.21                 346           + 1:06.28                  NT                   -               
            31.89  1:07.48  1:45.03  2:23.93  3:03.38  3:43.55  4:23.19  5:02.21
  70.     LUSKAR, Alen             03                       DVŠ Posejdon Celje               5:05.79                 334           + 1:09.86             5:19.43                109%               
            33.51  1:11.65  1:50.58  2:30.23  3:09.93  3:48.92  4:28.77  5:05.79
  71.     PRIBOŽIČ, Nik            02                       PK Celulozar Krško               5:06.60                 331           + 1:10.67                  NT                   -               
            36.52  1:13.15  1:52.65  2:32.15  3:11.22  3:50.23  4:29.41  5:06.60
  72.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                       5:22.08                 286           + 1:26.15             5:37.84                110%               
            34.91  1:13.55  1:53.98  2:34.89  3:17.70  4:00.01  4:42.03  5:22.08


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN, Erik                                                                                 Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.64  PETRIČ, Borut                                                                              Bremen (GER)                                                        1977
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 4:02.07                 674                                 4:10.31                107%     R         
            28.50    58.26  1:28.96  1:59.53  2:30.34  3:00.70  3:31.55  4:02.07
   2.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         4:08.47                 623              + 6.40             4:13.68                104%     A         
            27.38    57.96  1:29.60  2:01.50  2:32.89  3:04.25  3:36.46  4:08.47
   3.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 4:08.91                 620              + 6.84             4:10.21                101%     A         
            28.63    59.60  1:30.78  2:01.75  2:33.09  3:04.76  3:37.15  4:08.91
   4.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                        4:09.00                 619              + 6.93             4:14.29                104%     A         
            27.73    59.25  1:31.62  2:03.76  2:35.92  3:07.89  3:38.65  4:09.00
   5.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             4:09.89                 612              + 7.82             4:13.12                103%     A         
            28.39    59.08  1:31.02  2:03.45  2:34.87  3:07.43  3:39.01  4:09.89
   6.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan             4:13.05                 590             + 10.98             4:16.55                103%     A         
            28.46  1:00.33  1:32.77  2:05.54  2:37.67  3:09.89  3:41.88  4:13.05
   7.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                     4:15.54                 573             + 13.47             4:13.78                 99%     A         
            28.98    59.99  1:31.81  2:04.19  2:36.94  3:09.85  3:43.11  4:15.54
   8.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 4:16.97                 563             + 14.90             4:21.82                104%     A         
            27.97    59.93  1:32.46  2:05.70  2:39.15  3:12.61  3:46.10  4:16.97
   9.     NAHTIGAL, Benja          03                       PK Olimpija Ljubljan             4:18.50                 553             + 16.43             4:20.81                102%     R         
            30.00  1:02.23  1:34.85  2:07.51  2:40.09  3:12.69  3:45.71  4:18.50
  10.     HERODEŽ, Vid             02                       PK Branik Maribor                4:18.94                 550             + 16.87             4:23.50                104%     R         
            30.04  1:02.49  1:35.35  2:08.60  2:41.28  3:14.03  3:46.82  4:18.94
  11.     FAJON, Nej               02                       PK Olimpija Ljubljan             4:19.81                 545             + 17.74             4:25.92                105%               
            29.44  1:01.62  1:34.05  2:06.91  2:39.81  3:12.82  3:46.51  4:19.81
  12.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             4:22.10                 531             + 20.03             4:24.67                102%               
            29.65  1:02.30  1:35.24  2:08.56  2:41.57  3:15.52  3:49.17  4:22.10
  13.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                         4:24.70                 515             + 22.63             4:34.13                107%               
            28.42  1:00.69  1:34.35  2:08.26  2:42.54  3:17.18  3:52.33  4:24.70
  14.     JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                  4:24.78                 515             + 22.71             4:29.12                103%               
            28.89  1:01.44  1:34.65  2:08.51  2:42.51  3:16.90  3:51.10  4:24.78
  15.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                    4:25.72                 509             + 23.65             4:30.41                104%               
            29.28  1:01.73  1:35.29  2:09.44  2:43.92  3:18.16  3:52.83  4:25.72
  16.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                     4:27.31                 500             + 25.24             4:25.84                 99%               
            29.55  1:02.23  1:35.86  2:09.89  2:44.14  3:18.66  3:53.16  4:27.31
  17.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              4:28.67                 493             + 26.60             4:32.34                103%               
            29.66  1:03.23  1:37.60  2:12.44  2:47.01  3:21.88  3:56.73  4:28.67
  18.     ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                4:28.72                 492             + 26.65             4:33.23                103%               
            30.07  1:03.11  1:37.61  2:12.23  2:46.67  3:21.31  3:56.03  4:28.72
  19.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                    4:28.73                 492             + 26.66             4:48.51                115%               
            29.27  1:02.18  1:35.69  2:09.72  2:44.24  3:18.96  3:54.30  4:28.73
  20.     MERKAČ, Žiga             02                       PK Fužinar Ravne                 4:29.67                 487             + 27.60             4:31.94                102%               
            30.39  1:03.85  1:37.58  2:11.81  2:46.24  3:21.07  3:55.87  4:29.67
  21.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                       4:32.56                 472             + 30.49             4:42.69                108%               
            29.68  1:03.47  1:38.50  2:14.22  2:49.24  3:24.19  3:58.56  4:32.56
  22.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 4:35.01                 459             + 32.94             4:36.85                101%               
            30.66  1:04.86  1:39.95  2:15.23  2:50.55  3:26.27  4:00.98  4:35.01
  23.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 4:35.51                 457             + 33.44             4:39.83                103%               
            31.48  1:06.17  1:41.44  2:16.43  2:51.18  3:25.89  4:00.99  4:35.51
  24.     PREBIL, Tai              02                       PK Ilirija Ljubljana             4:36.29                 453             + 34.22             4:46.08                107%               
            29.27  1:02.16  1:37.38  2:12.79  2:48.67  3:24.80  4:01.09  4:36.29
  25.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     4:36.39                 452             + 34.32             4:40.84                103%               
            30.17  1:03.22  1:38.36  2:13.78  2:49.50  3:25.74  4:01.33  4:36.39
  26.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 4:43.69                 418             + 41.62             4:48.72                104%               
            32.17  1:07.06  1:42.87  2:19.21  2:55.53  3:32.18  4:08.56  4:43.69
  27.     MOČNIK, Jakob            03                       PK Celulozar Krško               4:45.32                 411             + 43.25             4:45.20                100%               
            31.27  1:05.68  1:41.58  2:18.41  2:55.49  3:32.41  4:09.53  4:45.32
  28.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         4:46.54                 406             + 44.47             4:53.32                105%               
            31.13  1:07.22  1:43.85  2:20.89  2:58.07  3:35.87  4:11.63  4:46.54
  29.     BUCALO, Uroš             02                       PK Ilirija Ljubljana             4:47.01                 404             + 44.94             4:59.20                109%               
            31.64  1:06.89  1:42.77  2:18.41  2:54.91  3:31.99  4:10.07  4:47.01
  30.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                 4:48.19                 399             + 46.12             4:52.90                103%               
            31.46  1:06.39  1:42.58  2:19.44  2:56.66  3:33.96  4:11.54  4:48.19
  31.     LESKOVAR, Matij          03                       PK Ilirija Ljubljana             4:48.79                 397             + 46.72             4:47.04                 99%               
            31.07  1:05.58  1:41.95  2:19.00  2:56.07  3:33.71  4:11.66  4:48.79
  32.     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                4:50.56                 389             + 48.49                  NT                   -               
            31.90  1:07.25  1:44.23  2:22.01  2:59.95  3:37.48  4:14.37  4:50.56
  33.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                     4:52.12                 383             + 50.05             4:58.71                105%               
            31.99  1:08.09  1:45.18  2:22.71  3:00.44  3:38.02  4:15.96  4:52.12
  34.     SOKOLOVIČ, Nik           02                       PK Celulozar Krško               4:52.89                 380             + 50.82             4:46.80                 96%               
            32.23  1:08.07  1:45.21  2:22.78  3:00.64  3:38.59  4:16.65  4:52.89
  35.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                    4:59.51                 355             + 57.44             5:13.43                110%               
            31.38  1:06.93  1:44.70  2:23.39  3:01.93  3:41.65  4:21.07  4:59.51
  36.     LUSKAR, Alen             03                       DVŠ Posejdon Celje               5:05.79                 334           + 1:03.72             5:19.43                109%               
            33.51  1:11.65  1:50.58  2:30.23  3:09.93  3:48.92  4:28.77  5:05.79
  37.     PRIBOŽIČ, Nik            02                       PK Celulozar Krško               5:06.60                 331           + 1:04.53                  NT                   -               
            36.52  1:13.15  1:52.65  2:32.15  3:11.22  3:50.23  4:29.41  5:06.60
  38.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                       5:22.08                 286           + 1:20.01             5:37.84                110%               
            34.91  1:13.55  1:53.98  2:34.89  3:17.70  4:00.01  4:42.03  5:22.08


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                               Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN, Erik                                                                                 Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   3:56.21                 725                                 3:56.62                100%     A         
            26.40    55.74  1:25.90  1:56.73  2:27.34  2:58.03  3:28.14  3:56.21
   2.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                  3:59.95                 692              + 3.74             4:05.59                105%     A         
            27.51    57.54  1:28.40  1:59.18  2:29.50  3:00.01  3:30.37  3:59.95
   3.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                 4:05.13                 649              + 8.92             4:05.82                101%     A         
            27.85    58.21  1:28.89  1:59.77  2:30.74  3:01.91  3:33.55  4:05.13
   4.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje              4:11.64                 600             + 15.43             4:09.75                 99%     A         
            28.06    59.11  1:30.40  2:02.15  2:33.97  3:06.50  3:39.38  4:11.64
   5.     GRADIŠEK, Jaša           01                       PK Velenje                       4:11.74                 599             + 15.53             4:13.48                101%     A         
            28.48    59.49  1:31.24  2:03.11  2:35.16  3:07.56  3:40.01  4:11.74
   6.     HUTTER, Žiga             00                       PK Branik Maribor                4:11.81                 598             + 15.60             4:22.97                109%     A         
            29.41  1:01.28  1:33.34  2:05.71  2:37.98  3:10.25  3:41.54  4:11.81
   7.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                4:12.46                 594             + 16.25             4:13.75                101%     A         
            28.08    59.31  1:31.04  2:02.98  2:35.41  3:08.23  3:40.65  4:12.46
   8.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško               4:13.85                 584             + 17.64                  NT                   -     A         
            28.99  1:00.08  1:31.99  2:04.56  2:37.34  3:10.24  3:43.36  4:13.85
   9.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 4:13.89                 584             + 17.68             4:07.37                 95%     R         
            28.45    58.98  1:29.84  2:01.19  2:33.25  3:06.34  3:40.20  4:13.89
  10.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    4:14.19                 582             + 17.98             4:06.37                 94%     R         
            28.97    59.59  1:31.07  2:02.86  2:35.09  3:07.89  3:41.27  4:14.19
  11.     AJLEC, Anže              00                       PK Biser Piran                   4:27.33                 500             + 31.12             4:29.20                101%               
            29.79  1:02.57  1:36.55  2:10.51  2:44.61  3:18.81  3:53.30  4:27.33
  12.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško               4:28.27                 495             + 32.06             4:27.36                 99%               
            29.38  1:02.25  1:36.18  2:10.08  2:44.69  3:19.65  3:54.70  4:28.27
  13.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                     4:30.53                 482             + 34.32             4:30.47                100%               
            30.55  1:04.20  1:38.81  2:12.92  2:47.58  3:22.26  3:56.58  4:30.53
  14.     VIDENŠEK, David          01                       PK Neptun Celje                  4:36.22                 453             + 40.01             4:34.98                 99%               
            31.73  1:06.51  1:41.23  2:16.04  2:50.78  3:26.10  4:01.21  4:36.22
  15.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                  4:36.26                 453             + 40.05             4:45.60                107%               
            30.22  1:04.24  1:38.86  2:14.47  2:50.05  3:25.24  4:00.39  4:36.26
  16.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               4:41.62                 428             + 45.41             4:39.84                 99%               
            30.75  1:05.03  1:40.25  2:16.17  2:52.43  3:28.95  4:05.47  4:41.62
  17.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       4:41.97                 426             + 45.76             5:05.67                118%               
            31.57  1:06.72  1:42.53  2:18.74  2:55.07  3:31.13  4:07.35  4:41.97
  18.     ZAGOŽEN, Amadej          01                       PK Neptun Celje                  4:48.18                 399             + 51.97             4:59.80                108%               
            30.80  1:05.27  1:41.62  2:18.36  2:55.66  3:33.07  4:11.34  4:48.18
  19.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                        5:02.21                 346           + 1:06.00                  NT                   -               
            31.89  1:07.48  1:45.03  2:23.93  3:03.38  3:43.55  4:23.19  5:02.21


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                  Člani
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                Netanya (ISR)                                                       2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ČELIĆ, Vuk               96                       KPD Zvezda Kranj                 3:55.93                 728                                 3:46.03                 92%     A         
            27.61    56.71  1:26.72  1:57.08  2:27.18  2:57.32  3:27.42  3:55.93
   2.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 3:58.52                 704              + 2.59             3:44.96                 89%     A         
            29.00    59.64  1:30.37  2:00.22  2:29.87  2:59.39  3:29.14  3:58.52
   3.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                 3:58.81                 702              + 2.88             3:55.50                 97%     A         
            27.79    58.03  1:28.59  1:59.17  2:29.34  2:59.51  3:29.46  3:58.81
   4.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    3:59.48                 696              + 3.55             3:57.55                 98%     A         
            27.98    57.97  1:28.49  1:58.99  2:29.02  2:59.42  3:29.73  3:59.48
   5.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             3:59.49                 696              + 3.56             3:59.83                100%     A         
            27.75    57.99  1:28.77  1:59.31  2:29.57  3:00.10  3:30.51  3:59.49
   6.     STRNAD, Mihael           99                       PK Branik Maribor                4:00.21                 689              + 4.28             4:04.54                104%     A         
            27.55    57.53  1:27.60  1:58.09  2:28.38  2:58.89  3:30.02  4:00.21
   7.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    4:01.60                 678              + 5.67             3:57.73                 97%     R         
            27.65    57.71  1:28.47  1:59.42  2:29.78  3:00.18  3:30.93  4:01.60
   8.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                  4:09.06                 618             + 13.13             4:02.74                 95%               
            27.64    57.90  1:28.62  1:59.57  2:30.72  3:03.24  3:36.30  4:09.06
   9.     BJELOVUČIĆ, Gal          99                       PK Branik Maribor                4:09.99                 612             + 14.06             4:11.15                101%               
            28.45    59.43  1:30.98  2:02.93  2:34.64  3:06.87  3:38.85  4:09.99
  10.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                4:19.34                 548             + 23.41             4:22.10                102%               
            30.11  1:02.17  1:34.83  2:07.77  2:40.85  3:14.05  3:47.18  4:19.34
  11.     KOJC, Nik                96                       PK Branik Maribor                4:20.46                 541             + 24.53             4:16.08                 97%               
            29.53  1:01.81  1:34.69  2:07.75  2:41.01  3:14.31  3:47.76  4:20.46
  12.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje               4:20.71                 539             + 24.78             4:15.45                 96%               
            28.56  1:00.06  1:32.60  2:06.14  2:39.14  3:13.59  3:47.21  4:20.71
  13.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                        4:22.63                 527             + 26.70                  NT                   -               
            29.41  1:01.80  1:34.96  2:09.03  2:43.11  3:17.43  3:50.39  4:22.63
  14.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                        4:37.73                 446             + 41.80             4:33.73                 97%               
            32.64  1:08.47  1:42.11  2:16.29  2:50.89  3:25.81  4:01.82  4:37.73
  15.     BOJANC, Klemen           98                       KPD Zvezda Kranj                 4:41.45                 428             + 45.52                  NT                   -               
            32.65  1:07.50  1:42.50  2:17.98  2:52.62  3:28.55  4:04.97  4:41.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER, Tjaša                                                                                Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    4:08.18                 843                                 4:06.51                 99%     A         
            29.21  1:00.20  1:31.52  2:03.34  2:34.78  3:06.47  3:37.54  4:08.18
   2.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                4:09.68                 828              + 1.50             4:07.69                 98%     A         
            28.58    59.87  1:31.49  2:03.38  2:35.08  3:06.96  3:38.57  4:09.68
   3.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 4:12.18                 804              + 4.00             4:13.83                101%     A         
            29.84  1:02.29  1:34.49  2:06.73  2:38.33  3:09.64  3:41.34  4:12.18
   4.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 4:15.01                 777              + 6.83             4:07.43                 94%     A         
            30.58  1:02.49  1:34.60  2:06.67  2:38.81  3:10.97  3:42.92  4:15.01
   5.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                 4:19.97                 734             + 11.79             4:17.76                 98%     A         
            30.55  1:03.06  1:35.56  2:08.29  2:40.70  3:13.51  3:46.89  4:19.97
   6.     PERŠE, Špela             96                       PK Radovljica                    4:20.44                 730             + 12.26             4:17.61                 98%     A         
            31.33  1:03.84  1:36.54  2:09.55  2:42.39  3:15.29  3:48.09  4:20.44
   7.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 4:20.98                 725             + 12.80             4:24.64                103%     A         
            30.21  1:02.69  1:35.72  2:09.20  2:42.14  3:15.35  3:48.61  4:20.98
   8.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     4:22.02                 717             + 13.84             4:31.78                108%     A         
            29.56  1:01.70  1:34.85  2:08.26  2:41.72  3:15.37  3:49.24  4:22.02
   9.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                    4:23.35                 706             + 15.17             4:24.74                101%     R         
            30.35  1:03.60  1:36.67  2:10.19  2:43.60  3:17.30  3:50.78  4:23.35
  10.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     4:28.83                 663             + 20.65             4:35.30                105%     R         
            31.36  1:04.72  1:38.06  2:11.88  2:45.59  3:19.75  3:54.51  4:28.83
  11.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                       4:32.42                 638             + 24.24             4:31.57                 99%     A         
            30.73  1:04.12  1:37.78  2:12.17  2:46.75  3:22.03  3:57.39  4:32.42
  12.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     4:33.48                 630             + 25.30             4:38.83                104%     A         
            30.60  1:04.23  1:38.37  2:12.76  2:47.51  3:22.60  3:58.19  4:33.48
  13.     UDUČ, Maja               99                       PK Branik Maribor                4:33.56                 630             + 25.38             4:25.92                 94%               
            31.53  1:05.01  1:39.07  2:13.39  2:47.85  3:22.93  3:58.46  4:33.56
  14.     PODBREGAR, Hana          04                       PK Neptun Celje                  4:36.30                 611             + 28.12             4:41.12                104%     A         
            30.72  1:04.63  1:39.25  2:13.84  2:49.35  3:24.90  4:00.94  4:36.30
  15.     PODPEČAN, Saška          02                       PK Neptun Celje                  4:36.78                 608             + 28.60             4:34.79                 99%     A         
            31.33  1:04.64  1:39.05  2:14.34  2:49.53  3:25.61  4:01.94  4:36.78
  16.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  4:37.50                 603             + 29.32             4:38.18                100%     A         
            31.50  1:06.07  1:41.56  2:16.75  2:52.68  3:28.65  4:04.03  4:37.50
  17.     GOMBOC, Maša             01                       PK Radovljica                    4:38.02                 600             + 29.84             4:38.59                100%     A         
            32.04  1:06.50  1:41.86  2:17.50  2:52.98  3:28.46  4:04.07  4:38.02
  18.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:39.06                 593             + 30.88             4:47.82                106%     A         
            31.68  1:06.04  1:41.42  2:17.21  2:52.76  3:28.09  4:03.57  4:39.06
  19.     MARUŠA, Žana             01                       PK Celulozar Krško               4:39.15                 592             + 30.97             4:35.58                 97%     A         
            32.02  1:06.23  1:41.35  2:16.83  2:52.75  3:28.86  4:04.58  4:39.15
  20.     WESENSCHEGG, Aj          02                       PK Neptun Celje                  4:39.75                 589             + 31.57             4:48.46                106%     A         
            31.97  1:06.18  1:40.97  2:16.43  2:52.00  3:28.26  4:04.15  4:39.75
  21.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 4:40.39                 585             + 32.21             4:49.14                106%     R         
            31.27  1:05.91  1:41.52  2:17.88  2:54.82  3:30.95  4:06.50  4:40.39
  22.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                       4:41.27                 579             + 33.09             4:46.92                104%     R         
            31.06  1:05.84  1:41.28  2:17.38  2:53.31  3:29.35  4:05.66  4:41.27
  23.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    4:42.23                 573             + 34.05             4:46.44                103%     R         
            31.81  1:06.90  1:42.54  2:18.59  2:54.48  3:30.83  4:07.16  4:42.23
  24.     FILIPČIČ, Eli            03                       PK Biser Piran                   4:42.63                 571             + 34.45                  NT                   -               
            31.07  1:06.17  1:42.98  2:18.96  2:55.20  3:31.27  4:07.55  4:42.63
  25.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        4:44.50                 560             + 36.32             5:07.51                117%               
            31.32  1:07.00  1:43.45  2:19.91  2:56.33  3:32.90  4:09.39  4:44.50
  26.     POVŠIČ VESEL, P          01                       PK Ljubljana                     4:44.58                 559             + 36.40             4:40.97                 97%     R         
            31.98  1:06.63  1:41.98  2:18.21  2:54.91  3:31.74  4:08.35  4:44.58
  27.     JAMBRIŠKO, Lara          99                       PK Celulozar Krško               4:46.07                 550             + 37.89             4:47.65                101%               
            32.71  1:07.83  1:43.33  2:19.57  2:55.59  3:32.07  4:08.77  4:46.07
  28.     OMAHEN, Tina             02                       PK Ljubljana                     4:46.13                 550             + 37.95             4:46.26                100%               
            33.12  1:08.31  1:44.00  2:20.51  2:57.14  3:33.91  4:10.61  4:46.13
  29.     KRYŽANOWSKI, Ni          01                       ŠD Riba Ljubljana                4:46.29                 549             + 38.11             4:50.26                103%               
            33.04  1:08.42  1:44.21  2:20.46  2:57.06  3:33.87  4:10.62  4:46.29
  30.     BRODEJ, Nuša             01                       PK Neptun Celje                  4:46.77                 546             + 38.59             4:47.91                101%               
            32.03  1:06.92  1:43.18  2:20.09  2:56.63  3:33.42  4:10.53  4:46.77
  31.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 4:46.95                 545             + 38.77             5:04.75                113%               
            33.37  1:09.66  1:46.61  2:23.11  2:59.55  3:36.55  4:12.51  4:46.95
  32.     PIŠEK, Eva               02                       PK Ljubljana                     4:48.30                 538             + 40.12             4:43.04                 96%               
            32.22  1:06.98  1:43.53  2:20.72  2:58.23  3:35.75  4:13.09  4:48.30
  33.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                 4:48.49                 537             + 40.31             4:55.01                105%               
            32.56  1:09.04  1:45.64  2:22.39  2:59.58  3:36.91  4:14.16  4:48.49
  34.     MATKOVIČ, Antea          02                       PK Olimpija Ljubljan             4:48.50                 537             + 40.32             4:45.98                 98%               
            30.67  1:05.30  1:40.70  2:17.41  2:55.10  3:33.24  4:11.14  4:48.50
  35.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                 4:48.99                 534             + 40.81             4:56.85                106%               
            32.35  1:08.18  1:44.66  2:21.93  2:59.06  3:35.75  4:13.12  4:48.99
  36.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 4:49.76                 530             + 41.58             4:46.75                 98%               
            33.38  1:09.15  1:45.28  2:21.50  2:58.13  3:35.50  4:13.22  4:49.76
  37.     KVEDER, Urša             99                       PK Koper                         4:51.74                 519             + 43.56             4:51.79                100%               
            32.41  1:07.94  1:44.62  2:21.99  2:59.11  3:37.10  4:14.63  4:51.74
  38.     ILAR, Ula                03                       PK Ljubljana                     4:53.63                 509             + 45.45             4:46.84                 95%               
            32.95  1:09.00  1:45.68  2:22.97  3:00.94  3:39.24  4:17.27  4:53.63
  39.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 4:53.83                 508             + 45.65             4:54.85                101%               
            33.31  1:09.36  1:46.16  2:23.29  3:00.91  3:38.80  4:16.76  4:53.83
  40.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    4:55.42                 500             + 47.24             4:58.48                102%               
            34.16  1:11.69  1:50.03  2:28.08  3:06.12  3:43.87  4:21.31  4:55.42
  41.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                    4:55.47                 500             + 47.29             4:58.36                102%               
            34.18  1:11.26  1:49.79  2:28.14  3:06.37  3:43.80  4:21.30  4:55.47
  42.     TOMINC, Nika             02                       PK Branik Maribor                4:56.56                 494             + 48.38             4:55.75                 99%               
            34.48  1:11.71  1:49.19  2:26.79  3:04.31  3:42.22  4:19.96  4:56.56
  43.     HABICHT, Titi            02                       ŠD Riba Ljubljana                4:57.14                 491             + 48.96             4:49.46                 95%               
            33.29  1:09.55  1:46.75  2:24.56  3:01.75  3:39.71  4:18.59  4:57.14
  44.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       4:57.50                 489             + 49.32                  NT                   -               
            30.39  1:06.12  1:44.72  2:23.26  3:02.09  3:41.14  4:20.04  4:57.50
  45.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                        4:58.12                 486             + 49.94             4:45.37                 92%               
            32.46  1:07.93  1:44.57  2:22.20  3:00.41  3:39.75  4:19.54  4:58.12
  46.     BRAČUN, Anastaz          03                       ŠD Riba Ljubljana                5:00.11                 477             + 51.93                  NT                   -               
            32.10  1:07.82  1:45.30  2:23.74  3:03.29  3:42.57  4:21.68  5:00.11
  47.     TEVŽ, Nika Pija          02                       ŠD Riba Ljubljana                5:00.83                 473             + 52.65             5:09.31                106%               
            33.64  1:11.10  1:50.27  2:28.91  3:07.21  3:46.36  4:25.98  5:00.83
  48.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                        5:01.85                 468             + 53.67             5:04.32                102%               
            34.47  1:12.47  1:50.66  2:28.87  3:07.18  3:46.18  4:25.20  5:01.85
  49.     BIZJAK, Nika             02                       KPD Zvezda Kranj                 5:01.89                 468             + 53.71             5:00.00                 99%               
            34.28  1:11.89  1:50.19  2:28.88  3:07.61  3:46.11  4:24.81  5:01.89
  50.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    5:02.41                 466             + 54.23             5:05.34                102%               
            34.30  1:12.24  1:51.17  2:29.88  3:08.84  3:47.00  4:24.78  5:02.41
  51.     KUŠEJ, Špela             04                       PK Fužinar Ravne                 5:03.28                 462             + 55.10             5:10.69                105%               
            33.95  1:11.30  1:49.68  2:28.46  3:07.06  3:46.07  4:25.30  5:03.28
  52.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                 5:03.77                 460             + 55.59             5:02.80                 99%               
            34.36  1:12.83  1:50.94  2:29.85  3:08.72  3:47.64  4:26.31  5:03.77
  53.     VRANEŠEVIĆ, Ana          02                       PK Branik Maribor                5:04.26                 457             + 56.08             4:57.31                 95%               
            34.47  1:12.08  1:49.64  2:27.62  3:05.88  3:45.22  4:25.25  5:04.26
  54.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                     5:04.82                 455             + 56.64             5:05.27                100%               
            33.17  1:09.97  1:48.07  2:27.44  3:06.10  3:46.03  4:26.68  5:04.82
  55.     ILAR, Lina               04                       PK Ljubljana                     5:05.15                 453             + 56.97             5:06.32                101%               
            33.45  1:11.65  1:50.75  2:30.16  3:09.46  3:49.03  4:28.31  5:05.15
  56.     VRHOVNIK, Laura          02                       ŠD Riba Ljubljana                5:08.16                 440             + 59.98                  NT                   -               
            33.72  1:12.02  1:50.87  2:29.97  3:09.72  3:49.51  4:29.06  5:08.16
  57.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                 5:09.09                 436           + 1:00.91             5:13.37                103%               
            33.51  1:11.70  1:50.46  2:29.74  3:09.68  3:49.65  4:30.59  5:09.09
  58.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                       5:09.85                 433           + 1:01.67             5:22.03                108%               
            35.01  1:13.65  1:53.16  2:31.87  3:11.18  3:51.45  4:29.22  5:09.85
  59.     HOČEVAR, Katja           99                       ŠD Delfin Ljubljana              5:10.01                 432           + 1:01.83                  NT                   -               
            35.17  1:13.51  1:52.13  2:31.41  3:10.79  3:50.61  4:30.48  5:10.01
  60.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan             5:11.86                 425           + 1:03.68             5:22.67                107%               
            35.30  1:13.69  1:53.52  2:32.84  3:12.23  3:51.29  4:31.16  5:11.86
  61.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    5:12.13                 424           + 1:03.95             5:07.39                 97%               
            32.62  1:09.96  1:49.81  2:30.91  3:11.27  3:53.08  4:34.24  5:12.13
  62.     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                        5:15.53                 410           + 1:07.35             5:20.40                103%               
            33.39  1:11.54  1:51.20  2:31.26  3:12.41  3:53.72  4:35.79  5:15.53
  63.     LUKEK, Klara             96                       ŠD Delfin Ljubljana              5:15.62                 410           + 1:07.44             5:30.97                110%               
            36.34  1:16.16  1:55.96  2:36.08  3:15.98  3:56.18  4:36.47  5:15.62
  64.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         5:16.28                 407           + 1:08.10             5:28.85                108%               
            36.62  1:16.39  1:56.38  2:36.24  3:16.47  3:56.54  4:37.18  5:16.28
  65.     OKORN, Zala              04                       PK Ilirija Ljubljana             5:16.46                 406           + 1:08.28             5:16.83                100%               
            34.97  1:13.83  1:53.31  2:33.87  3:14.36  3:55.37  4:36.33  5:16.46
  66.     HAJDIN, Ana              03                       PK Ilirija Ljubljana             5:16.88                 405           + 1:08.70             5:25.97                106%               
            35.97  1:15.60  1:56.32  2:36.62  3:17.19  3:56.90  4:37.47  5:16.88
  67.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                       5:23.34                 381           + 1:15.16             5:27.76                103%               
            36.04  1:15.38  1:55.97  2:36.84  3:18.51  4:00.64  4:41.57  5:23.34
  68.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             5:28.71                 363           + 1:20.53             5:35.19                104%               
            36.66  1:17.40  1:58.50  2:40.03  3:22.44  4:05.15  4:47.89  5:28.71
  69.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                    5:34.50                 344           + 1:26.32                  NT                   -               
            35.28  1:14.71  1:56.33  2:38.93  3:21.90  4:05.66  4:50.39  5:34.50
  70.     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                         5:40.53                 326           + 1:32.35                  NT                   -               
            35.12  1:15.01  1:57.94  2:41.98  3:26.45  4:11.81  4:55.91  5:40.53
  71.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                   5:56.77                 284           + 1:48.59             6:09.64                107%               
            36.39  1:19.57  2:05.53  2:51.20  3:38.06  4:25.32  5:12.40  5:56.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER, Tjaša                                                                                Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 4:20.98                 725                                 4:24.64                103%     A         
            30.21  1:02.69  1:35.72  2:09.20  2:42.14  3:15.35  3:48.61  4:20.98
   2.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     4:22.02                 717              + 1.04             4:31.78                108%     A         
            29.56  1:01.70  1:34.85  2:08.26  2:41.72  3:15.37  3:49.24  4:22.02
   3.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     4:28.83                 663              + 7.85             4:35.30                105%     R         
            31.36  1:04.72  1:38.06  2:11.88  2:45.59  3:19.75  3:54.51  4:28.83
   4.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                       4:32.42                 638             + 11.44             4:31.57                 99%     A         
            30.73  1:04.12  1:37.78  2:12.17  2:46.75  3:22.03  3:57.39  4:32.42
   5.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     4:33.48                 630             + 12.50             4:38.83                104%     A         
            30.60  1:04.23  1:38.37  2:12.76  2:47.51  3:22.60  3:58.19  4:33.48
   6.     PODBREGAR, Hana          04                       PK Neptun Celje                  4:36.30                 611             + 15.32             4:41.12                104%     A         
            30.72  1:04.63  1:39.25  2:13.84  2:49.35  3:24.90  4:00.94  4:36.30
   7.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  4:37.50                 603             + 16.52             4:38.18                100%     A         
            31.50  1:06.07  1:41.56  2:16.75  2:52.68  3:28.65  4:04.03  4:37.50
   8.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:39.06                 593             + 18.08             4:47.82                106%     A         
            31.68  1:06.04  1:41.42  2:17.21  2:52.76  3:28.09  4:03.57  4:39.06
   9.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 4:40.39                 585             + 19.41             4:49.14                106%     R         
            31.27  1:05.91  1:41.52  2:17.88  2:54.82  3:30.95  4:06.50  4:40.39
  10.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                       4:41.27                 579             + 20.29             4:46.92                104%     R         
            31.06  1:05.84  1:41.28  2:17.38  2:53.31  3:29.35  4:05.66  4:41.27
  11.     FILIPČIČ, Eli            03                       PK Biser Piran                   4:42.63                 571             + 21.65                  NT                   -               
            31.07  1:06.17  1:42.98  2:18.96  2:55.20  3:31.27  4:07.55  4:42.63
  12.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        4:44.50                 560             + 23.52             5:07.51                117%               
            31.32  1:07.00  1:43.45  2:19.91  2:56.33  3:32.90  4:09.39  4:44.50
  13.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 4:46.95                 545             + 25.97             5:04.75                113%               
            33.37  1:09.66  1:46.61  2:23.11  2:59.55  3:36.55  4:12.51  4:46.95
  14.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                 4:48.49                 537             + 27.51             4:55.01                105%               
            32.56  1:09.04  1:45.64  2:22.39  2:59.58  3:36.91  4:14.16  4:48.49
  15.     ILAR, Ula                03                       PK Ljubljana                     4:53.63                 509             + 32.65             4:46.84                 95%               
            32.95  1:09.00  1:45.68  2:22.97  3:00.94  3:39.24  4:17.27  4:53.63
  16.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 4:53.83                 508             + 32.85             4:54.85                101%               
            33.31  1:09.36  1:46.16  2:23.29  3:00.91  3:38.80  4:16.76  4:53.83
  17.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                    4:55.47                 500             + 34.49             4:58.36                102%               
            34.18  1:11.26  1:49.79  2:28.14  3:06.37  3:43.80  4:21.30  4:55.47
  18.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       4:57.50                 489             + 36.52                  NT                   -               
            30.39  1:06.12  1:44.72  2:23.26  3:02.09  3:41.14  4:20.04  4:57.50
  19.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                        4:58.12                 486             + 37.14             4:45.37                 92%               
            32.46  1:07.93  1:44.57  2:22.20  3:00.41  3:39.75  4:19.54  4:58.12
  20.     BRAČUN, Anastaz          03                       ŠD Riba Ljubljana                5:00.11                 477             + 39.13                  NT                   -               
            32.10  1:07.82  1:45.30  2:23.74  3:03.29  3:42.57  4:21.68  5:00.11
  21.     KUŠEJ, Špela             04                       PK Fužinar Ravne                 5:03.28                 462             + 42.30             5:10.69                105%               
            33.95  1:11.30  1:49.68  2:28.46  3:07.06  3:46.07  4:25.30  5:03.28
  22.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                 5:03.77                 460             + 42.79             5:02.80                 99%               
            34.36  1:12.83  1:50.94  2:29.85  3:08.72  3:47.64  4:26.31  5:03.77
  23.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                     5:04.82                 455             + 43.84             5:05.27                100%               
            33.17  1:09.97  1:48.07  2:27.44  3:06.10  3:46.03  4:26.68  5:04.82
  24.     ILAR, Lina               04                       PK Ljubljana                     5:05.15                 453             + 44.17             5:06.32                101%               
            33.45  1:11.65  1:50.75  2:30.16  3:09.46  3:49.03  4:28.31  5:05.15
  25.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                 5:09.09                 436             + 48.11             5:13.37                103%               
            33.51  1:11.70  1:50.46  2:29.74  3:09.68  3:49.65  4:30.59  5:09.09
  26.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                       5:09.85                 433             + 48.87             5:22.03                108%               
            35.01  1:13.65  1:53.16  2:31.87  3:11.18  3:51.45  4:29.22  5:09.85
  27.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan             5:11.86                 425             + 50.88             5:22.67                107%               
            35.30  1:13.69  1:53.52  2:32.84  3:12.23  3:51.29  4:31.16  5:11.86
  28.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    5:12.13                 424             + 51.15             5:07.39                 97%               
            32.62  1:09.96  1:49.81  2:30.91  3:11.27  3:53.08  4:34.24  5:12.13
  29.     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                        5:15.53                 410             + 54.55             5:20.40                103%               
            33.39  1:11.54  1:51.20  2:31.26  3:12.41  3:53.72  4:35.79  5:15.53
  30.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         5:16.28                 407             + 55.30             5:28.85                108%               
            36.62  1:16.39  1:56.38  2:36.24  3:16.47  3:56.54  4:37.18  5:16.28
  31.     OKORN, Zala              04                       PK Ilirija Ljubljana             5:16.46                 406             + 55.48             5:16.83                100%               
            34.97  1:13.83  1:53.31  2:33.87  3:14.36  3:55.37  4:36.33  5:16.46
  32.     HAJDIN, Ana              03                       PK Ilirija Ljubljana             5:16.88                 405             + 55.90             5:25.97                106%               
            35.97  1:15.60  1:56.32  2:36.62  3:17.19  3:56.90  4:37.47  5:16.88
  33.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                       5:23.34                 381           + 1:02.36             5:27.76                103%               
            36.04  1:15.38  1:55.97  2:36.84  3:18.51  4:00.64  4:41.57  5:23.34
  34.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                    5:34.50                 344           + 1:13.52                  NT                   -               
            35.28  1:14.71  1:56.33  2:38.93  3:21.90  4:05.66  4:50.39  5:34.50
  35.     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                         5:40.53                 326           + 1:19.55                  NT                   -               
            35.12  1:15.01  1:57.94  2:41.98  3:26.45  4:11.81  4:55.91  5:40.53
  36.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                   5:56.77                 284           + 1:35.79             6:09.64                107%               
            36.39  1:19.57  2:05.53  2:51.20  3:38.06  4:25.32  5:12.40  5:56.77


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                               Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                4:09.68                 828                                 4:07.69                 98%     A         
            28.58    59.87  1:31.49  2:03.38  2:35.08  3:06.96  3:38.57  4:09.68
   2.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 4:12.18                 804              + 2.50             4:13.83                101%     A         
            29.84  1:02.29  1:34.49  2:06.73  2:38.33  3:09.64  3:41.34  4:12.18
   3.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                 4:19.97                 734             + 10.29             4:17.76                 98%     A         
            30.55  1:03.06  1:35.56  2:08.29  2:40.70  3:13.51  3:46.89  4:19.97
   4.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                    4:23.35                 706             + 13.67             4:24.74                101%     R         
            30.35  1:03.60  1:36.67  2:10.19  2:43.60  3:17.30  3:50.78  4:23.35
   5.     PODPEČAN, Saška          02                       PK Neptun Celje                  4:36.78                 608             + 27.10             4:34.79                 99%     A         
            31.33  1:04.64  1:39.05  2:14.34  2:49.53  3:25.61  4:01.94  4:36.78
   6.     GOMBOC, Maša             01                       PK Radovljica                    4:38.02                 600             + 28.34             4:38.59                100%     A         
            32.04  1:06.50  1:41.86  2:17.50  2:52.98  3:28.46  4:04.07  4:38.02
   7.     MARUŠA, Žana             01                       PK Celulozar Krško               4:39.15                 592             + 29.47             4:35.58                 97%     A         
            32.02  1:06.23  1:41.35  2:16.83  2:52.75  3:28.86  4:04.58  4:39.15
   8.     WESENSCHEGG, Aj          02                       PK Neptun Celje                  4:39.75                 589             + 30.07             4:48.46                106%     A         
            31.97  1:06.18  1:40.97  2:16.43  2:52.00  3:28.26  4:04.15  4:39.75
   9.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    4:42.23                 573             + 32.55             4:46.44                103%     R         
            31.81  1:06.90  1:42.54  2:18.59  2:54.48  3:30.83  4:07.16  4:42.23
  10.     POVŠIČ VESEL, P          01                       PK Ljubljana                     4:44.58                 559             + 34.90             4:40.97                 97%     R         
            31.98  1:06.63  1:41.98  2:18.21  2:54.91  3:31.74  4:08.35  4:44.58
  11.     OMAHEN, Tina             02                       PK Ljubljana                     4:46.13                 550             + 36.45             4:46.26                100%               
            33.12  1:08.31  1:44.00  2:20.51  2:57.14  3:33.91  4:10.61  4:46.13
  12.     KRYŽANOWSKI, Ni          01                       ŠD Riba Ljubljana                4:46.29                 549             + 36.61             4:50.26                103%               
            33.04  1:08.42  1:44.21  2:20.46  2:57.06  3:33.87  4:10.62  4:46.29
  13.     BRODEJ, Nuša             01                       PK Neptun Celje                  4:46.77                 546             + 37.09             4:47.91                101%               
            32.03  1:06.92  1:43.18  2:20.09  2:56.63  3:33.42  4:10.53  4:46.77
  14.     PIŠEK, Eva               02                       PK Ljubljana                     4:48.30                 538             + 38.62             4:43.04                 96%               
            32.22  1:06.98  1:43.53  2:20.72  2:58.23  3:35.75  4:13.09  4:48.30
  15.     MATKOVIČ, Antea          02                       PK Olimpija Ljubljan             4:48.50                 537             + 38.82             4:45.98                 98%               
            30.67  1:05.30  1:40.70  2:17.41  2:55.10  3:33.24  4:11.14  4:48.50
  16.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                 4:48.99                 534             + 39.31             4:56.85                106%               
            32.35  1:08.18  1:44.66  2:21.93  2:59.06  3:35.75  4:13.12  4:48.99
  17.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 4:49.76                 530             + 40.08             4:46.75                 98%               
            33.38  1:09.15  1:45.28  2:21.50  2:58.13  3:35.50  4:13.22  4:49.76
  18.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    4:55.42                 500             + 45.74             4:58.48                102%               
            34.16  1:11.69  1:50.03  2:28.08  3:06.12  3:43.87  4:21.31  4:55.42
  19.     TOMINC, Nika             02                       PK Branik Maribor                4:56.56                 494             + 46.88             4:55.75                 99%               
            34.48  1:11.71  1:49.19  2:26.79  3:04.31  3:42.22  4:19.96  4:56.56
  20.     HABICHT, Titi            02                       ŠD Riba Ljubljana                4:57.14                 491             + 47.46             4:49.46                 95%               
            33.29  1:09.55  1:46.75  2:24.56  3:01.75  3:39.71  4:18.59  4:57.14
  21.     TEVŽ, Nika Pija          02                       ŠD Riba Ljubljana                5:00.83                 473             + 51.15             5:09.31                106%               
            33.64  1:11.10  1:50.27  2:28.91  3:07.21  3:46.36  4:25.98  5:00.83
  22.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                        5:01.85                 468             + 52.17             5:04.32                102%               
            34.47  1:12.47  1:50.66  2:28.87  3:07.18  3:46.18  4:25.20  5:01.85
  23.     BIZJAK, Nika             02                       KPD Zvezda Kranj                 5:01.89                 468             + 52.21             5:00.00                 99%               
            34.28  1:11.89  1:50.19  2:28.88  3:07.61  3:46.11  4:24.81  5:01.89
  24.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    5:02.41                 466             + 52.73             5:05.34                102%               
            34.30  1:12.24  1:51.17  2:29.88  3:08.84  3:47.00  4:24.78  5:02.41
  25.     VRANEŠEVIĆ, Ana          02                       PK Branik Maribor                5:04.26                 457             + 54.58             4:57.31                 95%               
            34.47  1:12.08  1:49.64  2:27.62  3:05.88  3:45.22  4:25.25  5:04.26
  26.     VRHOVNIK, Laura          02                       ŠD Riba Ljubljana                5:08.16                 440             + 58.48                  NT                   -               
            33.72  1:12.02  1:50.87  2:29.97  3:09.72  3:49.51  4:29.06  5:08.16
  27.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             5:28.71                 363           + 1:19.03             5:35.19                104%               
            36.66  1:17.40  1:58.50  2:40.03  3:22.44  4:05.15  4:47.89  5:28.71


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                Članice
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    4:08.18                 843                                 4:06.51                 99%     A         
            29.21  1:00.20  1:31.52  2:03.34  2:34.78  3:06.47  3:37.54  4:08.18
   2.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 4:15.01                 777              + 6.83             4:07.43                 94%     A         
            30.58  1:02.49  1:34.60  2:06.67  2:38.81  3:10.97  3:42.92  4:15.01
   3.     PERŠE, Špela             96                       PK Radovljica                    4:20.44                 730             + 12.26             4:17.61                 98%     A         
            31.33  1:03.84  1:36.54  2:09.55  2:42.39  3:15.29  3:48.09  4:20.44
   4.     UDUČ, Maja               99                       PK Branik Maribor                4:33.56                 630             + 25.38             4:25.92                 94%               
            31.53  1:05.01  1:39.07  2:13.39  2:47.85  3:22.93  3:58.46  4:33.56
   5.     JAMBRIŠKO, Lara          99                       PK Celulozar Krško               4:46.07                 550             + 37.89             4:47.65                101%               
            32.71  1:07.83  1:43.33  2:19.57  2:55.59  3:32.07  4:08.77  4:46.07
   6.     KVEDER, Urša             99                       PK Koper                         4:51.74                 519             + 43.56             4:51.79                100%               
            32.41  1:07.94  1:44.62  2:21.99  2:59.11  3:37.10  4:14.63  4:51.74
   7.     HOČEVAR, Katja           99                       ŠD Delfin Ljubljana              5:10.01                 432           + 1:01.83                  NT                   -               
            35.17  1:13.51  1:52.13  2:31.41  3:10.79  3:50.61  4:30.48  5:10.01
   8.     LUKEK, Klara             96                       ŠD Delfin Ljubljana              5:15.62                 410           + 1:07.44             5:30.97                110%               
            36.34  1:16.16  1:55.96  2:36.08  3:15.98  3:56.18  4:36.47  5:15.62



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan               57.05                 685                                      NT                   -     A         
            27.11    57.05
   2.     MEŽA, Kristjan           96                       PK Velenje                         57.31                 676              + 0.26               56.63                 98%     A         
            25.98    57.31
   3.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                         57.43                 671              + 0.38                  NT                   -     A         
            25.54    57.43
   4.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana               57.64                 664              + 0.59                  NT                   -     A         
            26.01    57.64
   5.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               57.78                 659              + 0.73               58.34                102%     A         
            25.87    57.78
   6.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               58.40                 638              + 1.35               58.96                102%     A         
            26.32    58.40
   7.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                   58.73                 628              + 1.68               58.31                 99%     A         
            27.07    58.73
   8.     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                   59.83                 594              + 2.78                  NT                   -     A         
            27.58    59.83
   9.     KLEMENC, Peter           01                       PK Ljubljana                     1:00.03                 588              + 2.98             1:01.21                104%     R         
            27.68  1:00.03
  10.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.17                 584              + 3.12               59.84                 99%     R         
            26.75  1:00.17
  11.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 1:00.76                 567              + 3.71             1:02.52                106%     A         
            28.19  1:00.76
  12.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                 1:00.79                 566              + 3.74               59.73                 97%     A         
            28.82  1:00.79
  13.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                        1:00.91                 563              + 3.86             1:02.08                104%     A         
            27.78  1:00.91
  14.     LESJAK, Filip            99                       PK Branik Maribor                1:01.43                 548              + 4.38             1:03.60                107%               
            29.06  1:01.43
  15.     CUNK, Žiga               99                       PK Branik Maribor                1:01.50                 547              + 4.45             1:03.64                107%               
            28.41  1:01.50
  16.     ZAVADLAL, Matic          00                       ŠD Delfin Ljubljana              1:02.11                 531              + 5.06             1:04.47                108%     A         
            28.96  1:02.11
  17.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                   1:02.17                 529              + 5.12             1:02.28                100%     A         
            29.16  1:02.17
  18.     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                1:02.40                 523              + 5.35             1:03.28                103%     R         
            28.80  1:02.40
  19.     ODER, Nik                01                       PK Branik Maribor                1:02.53                 520              + 5.48             1:02.29                 99%     R         
            29.24  1:02.53
  20.     MEŠIĆ, Adi               99                       PK Branik Maribor                1:02.76                 514              + 5.71             1:03.67                103%               
            28.02  1:02.76
  21.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                     1:02.86                 512              + 5.81             1:03.46                102%               
            28.51  1:02.86
  22.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     1:02.97                 509              + 5.92             1:05.72                109%     A         
            29.06  1:02.97
  23.     POGAČNIK, Žan            00                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.37                 500              + 6.32             1:06.15                109%               
            28.75  1:03.37
  24.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.39                 499              + 6.34             1:04.87                105%     A         
            29.73  1:03.39
  25.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                 1:03.83                 489              + 6.78             1:04.58                102%     A         
            30.21  1:03.83
  26.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 1:03.90                 487              + 6.85             1:08.33                114%     A         
            30.79  1:03.90
  27.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   1:03.95                 486              + 6.90             1:03.05                 97%     A         
            29.25  1:03.95
  28.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 1:04.44                 475              + 7.39             1:04.26                 99%     A         
            29.39  1:04.44
  29.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                1:04.57                 472              + 7.52             1:05.51                103%               
            29.97  1:04.57
  30.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 1:04.58                 472              + 7.53             1:06.54                106%               
            29.27  1:04.58
  31.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 1:04.72                 469              + 7.67             1:05.37                102%     R         
            30.08  1:04.72
  32.     PODBEVŠEK, Jane          02                       PK Ljubljana                     1:04.83                 467              + 7.78                  NT                   -     R         
            29.88  1:04.83
  33.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                        1:05.04                 462              + 7.99             1:05.45                101%               
            29.48  1:05.04
  34.     BORŠIČ, Vid              01                       PK Nova Gorica                   1:05.16                 460              + 8.11             1:07.55                107%               
            29.52  1:05.16
  35.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                     1:06.15                 439              + 9.10             1:06.18                100%               
            31.30  1:06.15
  36.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje              1:06.25                 437              + 9.20             1:11.75                117%               
            31.47  1:06.25
  37.     ŠIROK, Kolja             01                       PK Nova Gorica                   1:06.42                 434              + 9.37             1:09.00                108%               
            32.71  1:06.42
  38.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni             1:06.54                 431              + 9.49                  NT                   -               
            29.77  1:06.54
  39.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.56                 431              + 9.51             1:09.32                108%               
            30.36  1:06.56
  40.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                 1:06.81                 426              + 9.76                  NT                   -               
            30.45  1:06.81
  41.     POTOČNIK, Vid            02                       PK Radovljica                    1:06.82                 426              + 9.77             1:12.33                117%               
            31.03  1:06.82
  42.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:06.87                 425              + 9.82             1:10.88                112%               
            31.28  1:06.87
  43.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                    1:07.08                 421             + 10.03             1:08.19                103%               
            31.20  1:07.08
  44.     GOLEŽ, Žan               03                       DVŠ Posejdon Celje               1:07.23                 418             + 10.18             1:07.61                101%               
            31.56  1:07.23
  45.     VUGA, Janez              99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:07.37                 416             + 10.32             1:08.49                103%               
            30.59  1:07.37
  46.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:07.54                 413             + 10.49             1:08.62                103%               
            31.32  1:07.54
  47.     KELAIDIS, Luka           03                       PK Fužinar Ravne                 1:07.57                 412             + 10.52             1:11.48                112%               
            31.64  1:07.57
  48.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                         1:08.41                 397             + 11.36             1:11.11                108%               
            33.25  1:08.41
  49.     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                       1:08.44                 396             + 11.39             1:10.14                105%               
            31.28  1:08.44
  50.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                    1:08.97                 387             + 11.92             1:17.66                127%               
            31.00  1:08.97
  51.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                        1:09.45                 379             + 12.40                  NT                   -               
            31.66  1:09.45
  52.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     1:09.79                 374             + 12.74             1:11.85                106%               
            32.06  1:09.79
  53.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:10.24                 367             + 13.19             1:09.77                 99%               
            31.91  1:10.24
  54.     RIŽNAR, Miha             03                       PK Branik Maribor                1:10.26                 366             + 13.21                  NT                   -               
            32.80  1:10.26
  55.     DOBNIKAR, Rok            00                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.42                 364             + 13.37             1:11.88                104%               
            31.70  1:10.42
  56.     KOGLOT, Luka             00                       PK Nova Gorica                   1:10.56                 362             + 13.51             1:13.84                110%               
            32.37  1:10.56
  57.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                    1:10.73                 359             + 13.68             1:11.88                103%               
            33.23  1:10.73
  58.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.28                 351             + 14.23             1:12.10                102%               
            32.93  1:11.28
  59.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               1:11.49                 348             + 14.44                  NT                   -               
            33.40  1:11.49
  60.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         1:12.45                 334             + 15.40             1:14.13                105%               
            33.53  1:12.45
  61.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:12.72                 330             + 15.67             1:14.06                104%               
            33.52  1:12.72
  62.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                    1:13.38                 322             + 16.33             1:12.08                 96%               
            33.37  1:13.38
  63.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 1:13.97                 314             + 16.92             1:13.99                100%               
            32.19  1:13.97
  64.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       1:14.03                 313             + 16.98             1:18.33                112%               
            33.37  1:14.03
  65.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                   1:14.86                 303             + 17.81             1:16.78                105%               
            34.96  1:14.86
  66.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                       1:15.52                 295             + 18.47             1:18.02                107%               
            34.82  1:15.52
  67.     MAJCEN, Patrik           03                       ŠD Delfin Ljubljana              1:15.71                 293             + 18.66             1:17.93                106%               
            34.11  1:15.71
  DSQ     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                                                            + 8.98                  NT                   -               
        SW 4.4 - 
            29.97  1:06.03
  DSQ     KUKEC, Nejc              01                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 9.38             1:06.15                   -               
        SW 9.4 - 
            30.28  1:06.43
  DSQ     OBIDIČ, Miha             01                       PK Nova Gorica                                                            + 9.49             1:07.62                   -               
        SW 9.4 - 
            31.53  1:06.54
  DSQ     ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                                                        + 10.21             1:07.91                   -               
        SW 9.4 - 
            31.78  1:07.26
  DSQ     ZABAV, Andrej            01                       ŠD Delfin Ljubljana                                                      + 11.69             1:18.52                   -               
        SW 9.4 - 
            31.23  1:08.74
  DSQ     LAVBIČ, Vid              01                       DVŠ Posejdon Celje                                                       + 14.47             1:12.37                   -               
        SW 4.4 - 
            33.44  1:11.52


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 1:00.76                 567                                 1:02.52                106%     A         
            28.19  1:00.76
   2.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                        1:00.91                 563              + 0.15             1:02.08                104%     A         
            27.78  1:00.91
   3.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     1:02.97                 509              + 2.21             1:05.72                109%     A         
            29.06  1:02.97
   4.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.39                 499              + 2.63             1:04.87                105%     A         
            29.73  1:03.39
   5.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                 1:03.83                 489              + 3.07             1:04.58                102%     A         
            30.21  1:03.83
   6.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 1:03.90                 487              + 3.14             1:08.33                114%     A         
            30.79  1:03.90
   7.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   1:03.95                 486              + 3.19             1:03.05                 97%     A         
            29.25  1:03.95
   8.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 1:04.44                 475              + 3.68             1:04.26                 99%     A         
            29.39  1:04.44
   9.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 1:04.72                 469              + 3.96             1:05.37                102%     R         
            30.08  1:04.72
  10.     PODBEVŠEK, Jane          02                       PK Ljubljana                     1:04.83                 467              + 4.07                  NT                   -     R         
            29.88  1:04.83
  11.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                     1:06.15                 439              + 5.39             1:06.18                100%               
            31.30  1:06.15
  12.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje              1:06.25                 437              + 5.49             1:11.75                117%               
            31.47  1:06.25
  13.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                 1:06.81                 426              + 6.05                  NT                   -               
            30.45  1:06.81
  14.     POTOČNIK, Vid            02                       PK Radovljica                    1:06.82                 426              + 6.06             1:12.33                117%               
            31.03  1:06.82
  15.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:06.87                 425              + 6.11             1:10.88                112%               
            31.28  1:06.87
  16.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                    1:07.08                 421              + 6.32             1:08.19                103%               
            31.20  1:07.08
  17.     GOLEŽ, Žan               03                       DVŠ Posejdon Celje               1:07.23                 418              + 6.47             1:07.61                101%               
            31.56  1:07.23
  18.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:07.54                 413              + 6.78             1:08.62                103%               
            31.32  1:07.54
  19.     KELAIDIS, Luka           03                       PK Fužinar Ravne                 1:07.57                 412              + 6.81             1:11.48                112%               
            31.64  1:07.57
  20.     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                       1:08.44                 396              + 7.68             1:10.14                105%               
            31.28  1:08.44
  21.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                    1:08.97                 387              + 8.21             1:17.66                127%               
            31.00  1:08.97
  22.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     1:09.79                 374              + 9.03             1:11.85                106%               
            32.06  1:09.79
  23.     RIŽNAR, Miha             03                       PK Branik Maribor                1:10.26                 366              + 9.50                  NT                   -               
            32.80  1:10.26
  24.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                    1:10.73                 359              + 9.97             1:11.88                103%               
            33.23  1:10.73
  25.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.28                 351             + 10.52             1:12.10                102%               
            32.93  1:11.28
  26.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         1:12.45                 334             + 11.69             1:14.13                105%               
            33.53  1:12.45
  27.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:12.72                 330             + 11.96             1:14.06                104%               
            33.52  1:12.72
  28.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                    1:13.38                 322             + 12.62             1:12.08                 96%               
            33.37  1:13.38
  29.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 1:13.97                 314             + 13.21             1:13.99                100%               
            32.19  1:13.97
  30.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       1:14.03                 313             + 13.27             1:18.33                112%               
            33.37  1:14.03
  31.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                   1:14.86                 303             + 14.10             1:16.78                105%               
            34.96  1:14.86
  32.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                       1:15.52                 295             + 14.76             1:18.02                107%               
            34.82  1:15.52
  33.     MAJCEN, Patrik           03                       ŠD Delfin Ljubljana              1:15.71                 293             + 14.95             1:17.93                106%               
            34.11  1:15.71
  DSQ     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                                                            + 5.27                  NT                   -               
        SW 4.4 - 
            29.97  1:06.03
  DSQ     ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                                                         + 6.50             1:07.91                   -               
        SW 9.4 - 
            31.78  1:07.26


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                              Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               57.78                 659                                   58.34                102%     A         
            25.87    57.78
   2.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               58.40                 638              + 0.62               58.96                102%     A         
            26.32    58.40
   3.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                   58.73                 628              + 0.95               58.31                 99%     A         
            27.07    58.73
   4.     KLEMENC, Peter           01                       PK Ljubljana                     1:00.03                 588              + 2.25             1:01.21                104%     R         
            27.68  1:00.03
   5.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.17                 584              + 2.39               59.84                 99%     R         
            26.75  1:00.17
   6.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                 1:00.79                 566              + 3.01               59.73                 97%     A         
            28.82  1:00.79
   7.     ZAVADLAL, Matic          00                       ŠD Delfin Ljubljana              1:02.11                 531              + 4.33             1:04.47                108%     A         
            28.96  1:02.11
   8.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                   1:02.17                 529              + 4.39             1:02.28                100%     A         
            29.16  1:02.17
   9.     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                1:02.40                 523              + 4.62             1:03.28                103%     R         
            28.80  1:02.40
  10.     ODER, Nik                01                       PK Branik Maribor                1:02.53                 520              + 4.75             1:02.29                 99%     R         
            29.24  1:02.53
  11.     POGAČNIK, Žan            00                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.37                 500              + 5.59             1:06.15                109%               
            28.75  1:03.37
  12.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                1:04.57                 472              + 6.79             1:05.51                103%               
            29.97  1:04.57
  13.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 1:04.58                 472              + 6.80             1:06.54                106%               
            29.27  1:04.58
  14.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                        1:05.04                 462              + 7.26             1:05.45                101%               
            29.48  1:05.04
  15.     BORŠIČ, Vid              01                       PK Nova Gorica                   1:05.16                 460              + 7.38             1:07.55                107%               
            29.52  1:05.16
  16.     ŠIROK, Kolja             01                       PK Nova Gorica                   1:06.42                 434              + 8.64             1:09.00                108%               
            32.71  1:06.42
  17.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni             1:06.54                 431              + 8.76                  NT                   -               
            29.77  1:06.54
  18.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.56                 431              + 8.78             1:09.32                108%               
            30.36  1:06.56
  19.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                         1:08.41                 397             + 10.63             1:11.11                108%               
            33.25  1:08.41
  20.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                        1:09.45                 379             + 11.67                  NT                   -               
            31.66  1:09.45
  21.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:10.24                 367             + 12.46             1:09.77                 99%               
            31.91  1:10.24
  22.     DOBNIKAR, Rok            00                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.42                 364             + 12.64             1:11.88                104%               
            31.70  1:10.42
  23.     KOGLOT, Luka             00                       PK Nova Gorica                   1:10.56                 362             + 12.78             1:13.84                110%               
            32.37  1:10.56
  24.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               1:11.49                 348             + 13.71                  NT                   -               
            33.40  1:11.49
  DSQ     KUKEC, Nejc              01                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 8.65             1:06.15                   -               
        SW 9.4 - 
            30.28  1:06.43
  DSQ     OBIDIČ, Miha             01                       PK Nova Gorica                                                            + 8.76             1:07.62                   -               
        SW 9.4 - 
            31.53  1:06.54
  DSQ     ZABAV, Andrej            01                       ŠD Delfin Ljubljana                                                      + 10.96             1:18.52                   -               
        SW 9.4 - 
            31.23  1:08.74
  DSQ     LAVBIČ, Vid              01                       DVŠ Posejdon Celje                                                       + 13.74             1:12.37                   -               
        SW 4.4 - 
            33.44  1:11.52


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                 Člani
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan               57.05                 685                                      NT                   -     A         
            27.11    57.05
   2.     MEŽA, Kristjan           96                       PK Velenje                         57.31                 676              + 0.26               56.63                 98%     A         
            25.98    57.31
   3.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                         57.43                 671              + 0.38                  NT                   -     A         
            25.54    57.43
   4.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana               57.64                 664              + 0.59                  NT                   -     A         
            26.01    57.64
   5.     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                   59.83                 594              + 2.78                  NT                   -     A         
            27.58    59.83
   6.     LESJAK, Filip            99                       PK Branik Maribor                1:01.43                 548              + 4.38             1:03.60                107%               
            29.06  1:01.43
   7.     CUNK, Žiga               99                       PK Branik Maribor                1:01.50                 547              + 4.45             1:03.64                107%               
            28.41  1:01.50
   8.     MEŠIĆ, Adi               99                       PK Branik Maribor                1:02.76                 514              + 5.71             1:03.67                103%               
            28.02  1:02.76
   9.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                     1:02.86                 512              + 5.81             1:03.46                102%               
            28.51  1:02.86
  10.     VUGA, Janez              99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:07.37                 416             + 10.32             1:08.49                103%               
            30.59  1:07.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     1:03.90                 697                                 1:02.84                 97%     A         
            29.20  1:03.90
   2.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.94                 696              + 0.04             1:03.29                 98%     A         
            29.72  1:03.94
   3.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.78                 669              + 0.88             1:05.00                101%     A         
            29.58  1:04.78
   4.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 1:04.85                 667              + 0.95             1:03.38                 96%     A         
            29.74  1:04.85
   5.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.24                 655              + 1.34             1:06.23                103%     A         
            29.71  1:05.24
   6.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 1:05.78                 639              + 1.88             1:07.09                104%     A         
            30.77  1:05.78
   7.     ČELIK, Tina              01                       PK Triglav Kranj                 1:05.91                 635              + 2.01             1:04.60                 96%     A         
            30.37  1:05.91
   8.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                 1:06.23                 626              + 2.33             1:08.07                106%     A         
            30.73  1:06.23
   9.     ERJAVEC, Nuša            98                       PK Velenje                       1:06.34                 623              + 2.44             1:08.63                107%     R         
            31.22  1:06.34
  10.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.72                 612              + 2.82             1:04.44                 93%     R         
            30.29  1:06.72
  11.     MATKOVIČ, Manue          00                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.20                 599              + 3.30             1:07.15                100%               
            31.47  1:07.20
  12.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                        1:07.77                 584              + 3.87                  NT                   -               
            31.97  1:07.77
  13.     VODENIK, Iza             03                       PK Neptun Celje                  1:08.11                 576              + 4.21             1:07.94                100%     A         
            30.33  1:08.11
  14.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                1:08.13                 575              + 4.23             1:09.08                103%     A         
            31.58  1:08.13
  15.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 1:08.19                 573              + 4.29             1:10.41                107%     A         
            31.46  1:08.19
  16.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.25                 572              + 4.35             1:07.96                 99%     A         
            32.04  1:08.25
  17.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                     1:08.26                 572              + 4.36             1:07.67                 98%     A         
            30.99  1:08.26
  18.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                1:08.55                 564              + 4.65             1:07.27                 96%     A         
            31.25  1:08.55
  19.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     1:08.72                 560              + 4.82             1:08.63                100%     A         
            30.77  1:08.72
  20.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       1:08.95                 555              + 5.05                  NT                   -     A         
            31.77  1:08.95
  21.     BORNŠEK, Zala            00                       PK Neptun Celje                  1:09.30                 546              + 5.40             1:09.28                100%               
            31.65  1:09.30
  22.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                     1:09.50                 542              + 5.60             1:10.51                103%     A         
            31.15  1:09.50
  23.     MARTINČIČ, Naja          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.76                 536              + 5.86             1:10.10                101%     A         
            31.80  1:09.76
  24.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                 1:09.81                 534              + 5.91             1:09.05                 98%               
            32.03  1:09.81
  25.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.99                 530              + 6.09             1:12.33                107%     R         
            31.54  1:09.99
  26.     ROŽIČ, Tarin             04                       PK Ljubljana                     1:10.01                 530              + 6.11             1:10.39                101%     R         
            31.83  1:10.01
  27.     MUSTAR, Sara             99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:10.13                 527              + 6.23             1:11.78                105%               
            32.35  1:10.13
  28.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                   1:10.49                 519              + 6.59             1:11.36                102%               
            31.30  1:10.49
  29.     ŠEGEL, Nuša              03                       PK Fužinar Ravne                 1:10.55                 518              + 6.65             1:11.67                103%               
            32.68  1:10.55
  30.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        1:10.68                 515              + 6.78             1:10.44                 99%               
            31.47  1:10.68
  31.     VRHOVNIK, Kaja           95                       PK Velenje                       1:10.70                 514              + 6.80                  NT                   -               
            32.58  1:10.70
  32.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       1:10.72                 514              + 6.82             1:11.41                102%     R         
            31.95  1:10.72
  33.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:10.77                 513              + 6.87             1:10.76                100%     R         
            32.70  1:10.77
  34.     KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.11                 506              + 7.21             1:10.42                 98%               
            33.72  1:11.11
  35.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.19                 504              + 7.29             1:12.27                103%               
            32.66  1:11.19
  36.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                   1:11.21                 504              + 7.31             1:12.96                105%               
            32.48  1:11.21
          TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.21                 504              + 7.31             1:13.40                106%               
            32.70  1:11.21
  38.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                        1:11.34                 501              + 7.44             1:11.37                100%               
            32.16  1:11.34
  39.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                       1:11.45                 498              + 7.55             1:11.62                100%               
            32.25  1:11.45
          RADIĆ, Anastazi          00                       ŠD Delfin Ljubljana              1:11.45                 498              + 7.55                  NT                   -               
            32.84  1:11.45
  41.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     1:11.62                 495              + 7.72             1:13.17                104%               
            32.51  1:11.62
  42.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                        1:12.12                 485              + 8.22             1:12.42                101%               
            33.83  1:12.12
  43.     FILIPČIČ, Eli            03                       PK Biser Piran                   1:12.22                 483              + 8.32             1:13.37                103%               
            34.06  1:12.22
  44.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     1:12.23                 482              + 8.33             1:11.48                 98%               
            33.97  1:12.23
  45.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    1:12.80                 471              + 8.90             1:14.11                104%               
            34.34  1:12.80
  46.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.91                 469              + 9.01             1:16.03                109%               
            33.47  1:12.91
  47.     PIŠEK, Eva               02                       PK Ljubljana                     1:13.22                 463              + 9.32             1:14.18                103%               
            34.20  1:13.22
  48.     PŠENIČNIK, Ema           02                       PK Radovljica                    1:13.32                 461              + 9.42                  NT                   -               
            33.80  1:13.32
  49.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    1:13.49                 458              + 9.59             1:14.62                103%               
            34.73  1:13.49
  50.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                     1:13.50                 458              + 9.60             1:15.19                105%               
            33.71  1:13.50
  51.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.52                 457              + 9.62                  NT                   -               
            33.16  1:13.52
  52.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 1:13.58                 456              + 9.68             1:14.25                102%               
            34.13  1:13.58
  53.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       1:13.84                 452              + 9.94             1:14.61                102%               
            32.09  1:13.84
          VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                   1:13.84                 452              + 9.94             1:13.76                100%               
            33.84  1:13.84
  55.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                 1:14.33                 443             + 10.43             1:15.91                104%               
            33.65  1:14.33
  56.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 1:14.44                 441             + 10.54             1:15.37                103%               
            33.47  1:14.44
  57.     URH, Manca               01                       PK Ratitovec Železni             1:14.62                 438             + 10.72             1:14.26                 99%               
            35.33  1:14.62
  58.     RIHTER, Veronik          02                       PK Koper                         1:15.39                 424             + 11.49             1:15.85                101%               
            33.44  1:15.39
  59.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                    1:15.43                 424             + 11.53             1:17.33                105%               
            35.84  1:15.43
  60.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.54                 422             + 11.64             1:16.52                103%               
            34.56  1:15.54
  61.     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                       1:15.61                 421             + 11.71             1:17.01                104%               
            35.35  1:15.61
  62.     TODOROVIČ, Nika          02                       PK Lafarge Trbovlje              1:15.74                 418             + 11.84             1:16.14                101%               
            33.71  1:15.74
  63.     TEVŽ, Nika Pija          02                       ŠD Riba Ljubljana                1:15.83                 417             + 11.93             1:18.03                106%               
            35.44  1:15.83
  64.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:15.89                 416             + 11.99             1:17.31                104%               
            36.25  1:15.89
  65.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.02                 414             + 12.12             1:17.22                103%               
            34.74  1:16.02
  66.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         1:16.09                 413             + 12.19             1:16.37                101%               
            35.06  1:16.09
  67.     BRAČUN, Elizabe          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:16.97                 399             + 13.07             1:15.90                 97%               
            35.99  1:16.97
  68.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        1:16.99                 398             + 13.09             1:19.40                106%               
            35.86  1:16.99
  69.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                1:17.63                 389             + 13.73                  NT                   -               
            35.02  1:17.63
  70.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    1:17.67                 388             + 13.77             1:22.77                114%               
            35.46  1:17.67
  71.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                 1:17.71                 387             + 13.81             1:20.57                107%               
            35.16  1:17.71
  72.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                       1:18.05                 382             + 14.15                  NT                   -               
            35.03  1:18.05
  73.     RIHTMAN, Nika            04                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.28                 379             + 14.38             1:19.82                104%               
            35.34  1:18.28
  74.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         1:18.37                 378             + 14.47             1:19.50                103%               
            35.84  1:18.37
  75.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                       1:18.79                 372             + 14.89             1:18.86                100%               
            37.42  1:18.79
  76.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.96                 369             + 15.06             1:21.66                107%               
            35.71  1:18.96
  77.     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                       1:19.72                 359             + 15.82             1:18.82                 98%               
            36.47  1:19.72
  78.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                1:20.27                 351             + 16.37             1:24.41                111%               
            35.08  1:20.27
  79.     VARGA, Maša              04                       PK Kamnik                        1:20.70                 346             + 16.80             1:20.66                100%               
            35.42  1:20.70
  80.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden             1:21.32                 338             + 17.42             1:21.76                101%               
            37.02  1:21.32
  81.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             1:21.88                 331             + 17.98             1:22.64                102%               
            38.52  1:21.88
  82.     PETEK, Tjaša             03                       PK Ilirija Ljubljana             1:22.01                 329             + 18.11             1:24.86                107%               
            36.88  1:22.01
  83.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                         1:22.11                 328             + 18.21                  NT                   -               
            38.96  1:22.11
  84.     FAJFAR, Mara             04                       PK Ratitovec Železni             1:22.19                 327             + 18.29                  NT                   -               
            37.69  1:22.19
  85.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       1:22.34                 326             + 18.44             1:23.73                103%               
            38.64  1:22.34
  86.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                       1:23.54                 312             + 19.64                  NT                   -               
            39.06  1:23.54
  87.     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                         1:24.20                 304             + 20.30             1:30.66                116%               
            38.45  1:24.20
  88.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             1:24.42                 302             + 20.52             1:24.13                 99%               
            38.39  1:24.42
  89.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana             1:26.10                 285             + 22.20             1:26.10                100%               
            39.75  1:26.10
  90.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                   1:26.95                 276             + 23.05             1:30.97                109%               
            38.76  1:26.95
  91.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         1:28.12                 265             + 24.22             1:29.81                104%               
            41.19  1:28.12
  92.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                     1:33.18                 224             + 29.28             1:35.71                106%               
            43.72  1:33.18
  DSQ     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan                                                      + 5.67             1:11.71                   -               
        SW 4.4 - 
            31.71  1:09.57
  DNS     PANGERC, Gaia            04                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     PETRIČ, Katja            99                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                             Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.24                 655                                 1:06.23                103%     A         
            29.71  1:05.24
   2.     VODENIK, Iza             03                       PK Neptun Celje                  1:08.11                 576              + 2.87             1:07.94                100%     A         
            30.33  1:08.11
   3.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                1:08.13                 575              + 2.89             1:09.08                103%     A         
            31.58  1:08.13
   4.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 1:08.19                 573              + 2.95             1:10.41                107%     A         
            31.46  1:08.19
   5.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.25                 572              + 3.01             1:07.96                 99%     A         
            32.04  1:08.25
   6.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                     1:08.26                 572              + 3.02             1:07.67                 98%     A         
            30.99  1:08.26
   7.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     1:08.72                 560              + 3.48             1:08.63                100%     A         
            30.77  1:08.72
   8.     MARTINČIČ, Naja          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.76                 536              + 4.52             1:10.10                101%     A         
            31.80  1:09.76
   9.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.99                 530              + 4.75             1:12.33                107%     R         
            31.54  1:09.99
  10.     ROŽIČ, Tarin             04                       PK Ljubljana                     1:10.01                 530              + 4.77             1:10.39                101%     R         
            31.83  1:10.01
  11.     ŠEGEL, Nuša              03                       PK Fužinar Ravne                 1:10.55                 518              + 5.31             1:11.67                103%               
            32.68  1:10.55
  12.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        1:10.68                 515              + 5.44             1:10.44                 99%               
            31.47  1:10.68
  13.     KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.11                 506              + 5.87             1:10.42                 98%               
            33.72  1:11.11
  14.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                   1:11.21                 504              + 5.97             1:12.96                105%               
            32.48  1:11.21
          TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.21                 504              + 5.97             1:13.40                106%               
            32.70  1:11.21
  16.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                        1:12.12                 485              + 6.88             1:12.42                101%               
            33.83  1:12.12
  17.     FILIPČIČ, Eli            03                       PK Biser Piran                   1:12.22                 483              + 6.98             1:13.37                103%               
            34.06  1:12.22
  18.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     1:12.23                 482              + 6.99             1:11.48                 98%               
            33.97  1:12.23
  19.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.91                 469              + 7.67             1:16.03                109%               
            33.47  1:12.91
  20.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                     1:13.50                 458              + 8.26             1:15.19                105%               
            33.71  1:13.50
  21.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.52                 457              + 8.28                  NT                   -               
            33.16  1:13.52
  22.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 1:13.58                 456              + 8.34             1:14.25                102%               
            34.13  1:13.58
  23.     VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                   1:13.84                 452              + 8.60             1:13.76                100%               
            33.84  1:13.84
  24.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                 1:14.33                 443              + 9.09             1:15.91                104%               
            33.65  1:14.33
  25.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 1:14.44                 441              + 9.20             1:15.37                103%               
            33.47  1:14.44
  26.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                    1:15.43                 424             + 10.19             1:17.33                105%               
            35.84  1:15.43
  27.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.54                 422             + 10.30             1:16.52                103%               
            34.56  1:15.54
  28.     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                       1:15.61                 421             + 10.37             1:17.01                104%               
            35.35  1:15.61
  29.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:15.89                 416             + 10.65             1:17.31                104%               
            36.25  1:15.89
  30.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.02                 414             + 10.78             1:17.22                103%               
            34.74  1:16.02
  31.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         1:16.09                 413             + 10.85             1:16.37                101%               
            35.06  1:16.09
  32.     BRAČUN, Elizabe          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:16.97                 399             + 11.73             1:15.90                 97%               
            35.99  1:16.97
  33.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        1:16.99                 398             + 11.75             1:19.40                106%               
            35.86  1:16.99
  34.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                1:17.63                 389             + 12.39                  NT                   -               
            35.02  1:17.63
  35.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    1:17.67                 388             + 12.43             1:22.77                114%               
            35.46  1:17.67
  36.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                 1:17.71                 387             + 12.47             1:20.57                107%               
            35.16  1:17.71
  37.     RIHTMAN, Nika            04                       PK Ilirija Ljubljana             1:18.28                 379             + 13.04             1:19.82                104%               
            35.34  1:18.28
  38.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         1:18.37                 378             + 13.13             1:19.50                103%               
            35.84  1:18.37
  39.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                       1:18.79                 372             + 13.55             1:18.86                100%               
            37.42  1:18.79
  40.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.96                 369             + 13.72             1:21.66                107%               
            35.71  1:18.96
  41.     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                       1:19.72                 359             + 14.48             1:18.82                 98%               
            36.47  1:19.72
  42.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                1:20.27                 351             + 15.03             1:24.41                111%               
            35.08  1:20.27
  43.     VARGA, Maša              04                       PK Kamnik                        1:20.70                 346             + 15.46             1:20.66                100%               
            35.42  1:20.70
  44.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden             1:21.32                 338             + 16.08             1:21.76                101%               
            37.02  1:21.32
  45.     PETEK, Tjaša             03                       PK Ilirija Ljubljana             1:22.01                 329             + 16.77             1:24.86                107%               
            36.88  1:22.01
  46.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                         1:22.11                 328             + 16.87                  NT                   -               
            38.96  1:22.11
  47.     FAJFAR, Mara             04                       PK Ratitovec Železni             1:22.19                 327             + 16.95                  NT                   -               
            37.69  1:22.19
  48.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       1:22.34                 326             + 17.10             1:23.73                103%               
            38.64  1:22.34
  49.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                       1:23.54                 312             + 18.30                  NT                   -               
            39.06  1:23.54
  50.     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                         1:24.20                 304             + 18.96             1:30.66                116%               
            38.45  1:24.20
  51.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             1:24.42                 302             + 19.18             1:24.13                 99%               
            38.39  1:24.42
  52.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana             1:26.10                 285             + 20.86             1:26.10                100%               
            39.75  1:26.10
  53.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                   1:26.95                 276             + 21.71             1:30.97                109%               
            38.76  1:26.95
  54.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         1:28.12                 265             + 22.88             1:29.81                104%               
            41.19  1:28.12
  55.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                     1:33.18                 224             + 27.94             1:35.71                106%               
            43.72  1:33.18
  DNS     PANGERC, Gaia            04                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                              Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 1:04.85                 667                                 1:03.38                 96%     A         
            29.74  1:04.85
   2.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 1:05.78                 639              + 0.93             1:07.09                104%     A         
            30.77  1:05.78
   3.     ČELIK, Tina              01                       PK Triglav Kranj                 1:05.91                 635              + 1.06             1:04.60                 96%     A         
            30.37  1:05.91
   4.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                 1:06.23                 626              + 1.38             1:08.07                106%     A         
            30.73  1:06.23
   5.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.72                 612              + 1.87             1:04.44                 93%     R         
            30.29  1:06.72
   6.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                1:08.55                 564              + 3.70             1:07.27                 96%     A         
            31.25  1:08.55
   7.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       1:08.95                 555              + 4.10                  NT                   -     A         
            31.77  1:08.95
   8.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                     1:09.50                 542              + 4.65             1:10.51                103%     A         
            31.15  1:09.50
   9.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       1:10.72                 514              + 5.87             1:11.41                102%     R         
            31.95  1:10.72
  10.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:10.77                 513              + 5.92             1:10.76                100%     R         
            32.70  1:10.77
  11.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.19                 504              + 6.34             1:12.27                103%               
            32.66  1:11.19
  12.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                       1:11.45                 498              + 6.60             1:11.62                100%               
            32.25  1:11.45
  13.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     1:11.62                 495              + 6.77             1:13.17                104%               
            32.51  1:11.62
  14.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    1:12.80                 471              + 7.95             1:14.11                104%               
            34.34  1:12.80
  15.     PIŠEK, Eva               02                       PK Ljubljana                     1:13.22                 463              + 8.37             1:14.18                103%               
            34.20  1:13.22
  16.     PŠENIČNIK, Ema           02                       PK Radovljica                    1:13.32                 461              + 8.47                  NT                   -               
            33.80  1:13.32
  17.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    1:13.49                 458              + 8.64             1:14.62                103%               
            34.73  1:13.49
  18.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       1:13.84                 452              + 8.99             1:14.61                102%               
            32.09  1:13.84
  19.     URH, Manca               01                       PK Ratitovec Železni             1:14.62                 438              + 9.77             1:14.26                 99%               
            35.33  1:14.62
  20.     RIHTER, Veronik          02                       PK Koper                         1:15.39                 424             + 10.54             1:15.85                101%               
            33.44  1:15.39
  21.     TODOROVIČ, Nika          02                       PK Lafarge Trbovlje              1:15.74                 418             + 10.89             1:16.14                101%               
            33.71  1:15.74
  22.     TEVŽ, Nika Pija          02                       ŠD Riba Ljubljana                1:15.83                 417             + 10.98             1:18.03                106%               
            35.44  1:15.83
  23.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                       1:18.05                 382             + 13.20                  NT                   -               
            35.03  1:18.05
  24.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             1:21.88                 331             + 17.03             1:22.64                102%               
            38.52  1:21.88
  DSQ     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan                                                      + 4.72             1:11.71                   -               
        SW 4.4 - 
            31.71  1:09.57


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                               Članice
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     1:03.90                 697                                 1:02.84                 97%     A         
            29.20  1:03.90
   2.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.94                 696              + 0.04             1:03.29                 98%     A         
            29.72  1:03.94
   3.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.78                 669              + 0.88             1:05.00                101%     A         
            29.58  1:04.78
   4.     ERJAVEC, Nuša            98                       PK Velenje                       1:06.34                 623              + 2.44             1:08.63                107%     R         
            31.22  1:06.34
   5.     MATKOVIČ, Manue          00                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.20                 599              + 3.30             1:07.15                100%               
            31.47  1:07.20
   6.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                        1:07.77                 584              + 3.87                  NT                   -               
            31.97  1:07.77
   7.     BORNŠEK, Zala            00                       PK Neptun Celje                  1:09.30                 546              + 5.40             1:09.28                100%               
            31.65  1:09.30
   8.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                 1:09.81                 534              + 5.91             1:09.05                 98%               
            32.03  1:09.81
   9.     MUSTAR, Sara             99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:10.13                 527              + 6.23             1:11.78                105%               
            32.35  1:10.13
  10.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                   1:10.49                 519              + 6.59             1:11.36                102%               
            31.30  1:10.49
  11.     VRHOVNIK, Kaja           95                       PK Velenje                       1:10.70                 514              + 6.80                  NT                   -               
            32.58  1:10.70
  12.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                        1:11.34                 501              + 7.44             1:11.37                100%               
            32.16  1:11.34
  13.     RADIĆ, Anastazi          00                       ŠD Delfin Ljubljana              1:11.45                 498              + 7.55                  NT                   -               
            32.84  1:11.45
  DNS     PETRIČ, Katja            99                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTEHARNIK, Deja          00                       PK Fužinar Ravne                 1:03.50                 671                                 1:02.36                 96%     A         
            29.82  1:03.50
   2.     KNEZ, Lovro              02                       PK Fužinar Ravne                 1:03.59                 668              + 0.09             1:03.91                101%     A         
            29.92  1:03.59
   3.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.28                 647              + 0.78               58.32                 82%     A         
            29.22  1:04.28
   4.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                 1:04.60                 637              + 1.10             1:04.73                100%     A         
            30.59  1:04.60
   5.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje              1:05.65                 607              + 2.15             1:05.21                 99%     A         
            30.69  1:05.65
   6.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                1:05.70                 606              + 2.20             1:08.44                109%     A         
            31.47  1:05.70
   7.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                 1:06.59                 582              + 3.09             1:06.24                 99%     A         
            31.21  1:06.59
   8.     BENČIČ, Matic            99                       PK Biser Piran                   1:06.84                 575              + 3.34             1:08.14                104%     A         
            31.40  1:06.84
   9.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    1:06.88                 574              + 3.38             1:08.83                106%     R         
            31.31  1:06.88
  10.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško               1:07.21                 566              + 3.71             1:08.26                103%     R         
            31.84  1:07.21
  11.     MESEC, Žiga              00                       ŠD Riba Ljubljana                1:08.13                 543              + 4.63             1:09.06                103%     A         
            31.57  1:08.13
  12.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                 1:08.28                 540              + 4.78             1:06.59                 95%     A         
            31.54  1:08.28
  13.     GOROPEVŠEK, Rok          02                       PK Branik Maribor                1:09.20                 518              + 5.70             1:09.57                101%     A         
            33.45  1:09.20
  14.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                 1:09.41                 514              + 5.91             1:09.63                101%     A         
            32.07  1:09.41
          ZAVRTANIK, Klem          03                       PK Nova Gorica                   1:09.41                 514              + 5.91             1:10.79                104%     A         
            32.42  1:09.41
  16.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                    1:09.58                 510              + 6.08             1:11.10                104%     A         
            32.57  1:09.58
  17.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 1:09.65                 508              + 6.15             1:12.29                108%     A         
            33.07  1:09.65
  18.     FAJON, Nej               02                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.66                 508              + 6.16             1:11.96                107%     A         
            32.66  1:09.66
  19.     PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                       1:10.24                 496              + 6.74             1:09.71                 98%     A         
            32.20  1:10.24
  20.     VODENIK, Jan             03                       PK Neptun Celje                  1:10.46                 491              + 6.96             1:12.43                106%     R         
            33.03  1:10.46
  21.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   1:10.54                 489              + 7.04             1:10.14                 99%     R         
            33.20  1:10.54
  22.     PEKLAR, Erik             01                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.65                 487              + 7.15             1:10.45                 99%     R         
            32.81  1:10.65
  23.     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                 1:10.69                 486              + 7.19             1:11.19                101%     R         
            33.44  1:10.69
  24.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                 1:10.78                 484              + 7.28             1:12.49                105%               
            33.41  1:10.78
  25.     ŠIROK, Kolja             01                       PK Nova Gorica                   1:10.79                 484              + 7.29             1:12.14                104%               
            33.64  1:10.79
  26.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                     1:11.52                 470              + 8.02             1:12.90                104%               
            34.36  1:11.52
  27.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 1:12.16                 457              + 8.66             1:15.48                109%               
            34.30  1:12.16
  28.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                       1:12.24                 456              + 8.74             1:12.04                 99%               
            34.20  1:12.24
  29.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 1:12.31                 454              + 8.81             1:14.49                106%               
            33.94  1:12.31
  30.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.69                 447              + 9.19             1:12.29                 99%               
            33.89  1:12.69
  31.     KELAIDIS, Luka           03                       PK Fužinar Ravne                 1:13.63                 430             + 10.13             1:14.85                103%               
            34.56  1:13.63
  32.     PIRC KOLAR, Osk          01                       PK Neptun Celje                  1:13.94                 425             + 10.44             1:16.48                107%               
            34.13  1:13.94
  33.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                         1:14.52                 415             + 11.02             1:16.78                106%               
            35.47  1:14.52
  34.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:14.54                 415             + 11.04             1:14.21                 99%               
            34.85  1:14.54
  35.     OCVIRK, Nik              03                       DVŠ Posejdon Celje               1:14.85                 410             + 11.35             1:16.39                104%               
            34.93  1:14.85
  36.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:14.92                 408             + 11.42             1:13.76                 97%               
            35.17  1:14.92
  37.     JEZERC, Tevž             02                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.96                 408             + 11.46             1:17.99                108%               
            35.71  1:14.96
  38.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje              1:16.73                 380             + 13.23             1:19.92                108%               
            36.48  1:16.73
  39.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:17.07                 375             + 13.57             1:15.49                 96%               
            36.09  1:17.07
  40.     ŠTERN, Timotej           03                       PD Maribor                       1:17.16                 374             + 13.66             1:18.78                104%               
            35.67  1:17.16
  41.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                 1:17.40                 370             + 13.90             1:19.55                106%               
            36.38  1:17.40
  42.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.10                 347             + 15.60             1:17.23                 95%               
            36.89  1:19.10
  43.     LAVBIČ, Vid              01                       DVŠ Posejdon Celje               1:19.16                 346             + 15.66             1:27.58                122%               
            37.08  1:19.16
  44.     ANTOLOVIČ, Vito          01                       PK Biser Piran                   1:19.46                 342             + 15.96             1:20.64                103%               
            37.65  1:19.46
  45.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 1:19.56                 341             + 16.06             1:21.98                106%               
            37.47  1:19.56
  46.     BOGATAJ, Fedja           02                       ŠD Riba Ljubljana                1:19.58                 341             + 16.08             1:23.70                111%               
            37.36  1:19.58
  47.     KRUMPAK, Enei            02                       PK Biser Piran                   1:19.75                 339             + 16.25             1:18.07                 96%               
            36.90  1:19.75
  48.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                    1:20.65                 327             + 17.15             1:19.31                 97%               
            37.70  1:20.65
  49.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:21.33                 319             + 17.83             1:20.30                 97%               
            38.95  1:21.33
  50.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                       1:22.27                 308             + 18.77             1:20.65                 96%               
            39.09  1:22.27
  51.     VOVK, Tian               03                       ŠD Riba Ljubljana                1:22.86                 302             + 19.36             1:23.85                102%               
            39.94  1:22.86
  52.     ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                       1:25.74                 272             + 22.24                  NT                   -               
            40.44  1:25.74
  53.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                       1:26.18                 268             + 22.68             1:30.07                109%               
            40.52  1:26.18
  54.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                       1:27.27                 258             + 23.77             1:27.07                100%               
            41.47  1:27.27
  DSQ     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                                                            + 33.74             1:38.79                   -               
        SW 4.4 - 
            44.69  1:37.24


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KNEZ, Lovro              02                       PK Fužinar Ravne                 1:03.59                 668                                 1:03.91                101%     A         
            29.92  1:03.59
   2.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                 1:06.59                 582              + 3.00             1:06.24                 99%     A         
            31.21  1:06.59
   3.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                 1:08.28                 540              + 4.69             1:06.59                 95%     A         
            31.54  1:08.28
   4.     GOROPEVŠEK, Rok          02                       PK Branik Maribor                1:09.20                 518              + 5.61             1:09.57                101%     A         
            33.45  1:09.20
   5.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                 1:09.41                 514              + 5.82             1:09.63                101%     A         
            32.07  1:09.41
          ZAVRTANIK, Klem          03                       PK Nova Gorica                   1:09.41                 514              + 5.82             1:10.79                104%     A         
            32.42  1:09.41
   7.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 1:09.65                 508              + 6.06             1:12.29                108%     A         
            33.07  1:09.65
   8.     FAJON, Nej               02                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.66                 508              + 6.07             1:11.96                107%     A         
            32.66  1:09.66
   9.     VODENIK, Jan             03                       PK Neptun Celje                  1:10.46                 491              + 6.87             1:12.43                106%     R         
            33.03  1:10.46
  10.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   1:10.54                 489              + 6.95             1:10.14                 99%     R         
            33.20  1:10.54
  11.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                     1:11.52                 470              + 7.93             1:12.90                104%               
            34.36  1:11.52
  12.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 1:12.16                 457              + 8.57             1:15.48                109%               
            34.30  1:12.16
  13.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                       1:12.24                 456              + 8.65             1:12.04                 99%               
            34.20  1:12.24
  14.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 1:12.31                 454              + 8.72             1:14.49                106%               
            33.94  1:12.31
  15.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.69                 447              + 9.10             1:12.29                 99%               
            33.89  1:12.69
  16.     KELAIDIS, Luka           03                       PK Fužinar Ravne                 1:13.63                 430             + 10.04             1:14.85                103%               
            34.56  1:13.63
  17.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:14.54                 415             + 10.95             1:14.21                 99%               
            34.85  1:14.54
  18.     OCVIRK, Nik              03                       DVŠ Posejdon Celje               1:14.85                 410             + 11.26             1:16.39                104%               
            34.93  1:14.85
  19.     JEZERC, Tevž             02                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.96                 408             + 11.37             1:17.99                108%               
            35.71  1:14.96
  20.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje              1:16.73                 380             + 13.14             1:19.92                108%               
            36.48  1:16.73
  21.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:17.07                 375             + 13.48             1:15.49                 96%               
            36.09  1:17.07
  22.     ŠTERN, Timotej           03                       PD Maribor                       1:17.16                 374             + 13.57             1:18.78                104%               
            35.67  1:17.16
  23.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                 1:17.40                 370             + 13.81             1:19.55                106%               
            36.38  1:17.40
  24.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.10                 347             + 15.51             1:17.23                 95%               
            36.89  1:19.10
  25.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 1:19.56                 341             + 15.97             1:21.98                106%               
            37.47  1:19.56
  26.     BOGATAJ, Fedja           02                       ŠD Riba Ljubljana                1:19.58                 341             + 15.99             1:23.70                111%               
            37.36  1:19.58
  27.     KRUMPAK, Enei            02                       PK Biser Piran                   1:19.75                 339             + 16.16             1:18.07                 96%               
            36.90  1:19.75
  28.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                    1:20.65                 327             + 17.06             1:19.31                 97%               
            37.70  1:20.65
  29.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:21.33                 319             + 17.74             1:20.30                 97%               
            38.95  1:21.33
  30.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                       1:22.27                 308             + 18.68             1:20.65                 96%               
            39.09  1:22.27
  31.     VOVK, Tian               03                       ŠD Riba Ljubljana                1:22.86                 302             + 19.27             1:23.85                102%               
            39.94  1:22.86
  32.     ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                       1:25.74                 272             + 22.15                  NT                   -               
            40.44  1:25.74
  33.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                       1:26.18                 268             + 22.59             1:30.07                109%               
            40.52  1:26.18
  34.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                       1:27.27                 258             + 23.68             1:27.07                100%               
            41.47  1:27.27
  DSQ     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                                                            + 33.65             1:38.79                   -               
        SW 4.4 - 
            44.69  1:37.24


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                               Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTEHARNIK, Deja          00                       PK Fužinar Ravne                 1:03.50                 671                                 1:02.36                 96%     A         
            29.82  1:03.50
   2.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                 1:04.60                 637              + 1.10             1:04.73                100%     A         
            30.59  1:04.60
   3.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje              1:05.65                 607              + 2.15             1:05.21                 99%     A         
            30.69  1:05.65
   4.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                1:05.70                 606              + 2.20             1:08.44                109%     A         
            31.47  1:05.70
   5.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško               1:07.21                 566              + 3.71             1:08.26                103%     R         
            31.84  1:07.21
   6.     MESEC, Žiga              00                       ŠD Riba Ljubljana                1:08.13                 543              + 4.63             1:09.06                103%     A         
            31.57  1:08.13
   7.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                    1:09.58                 510              + 6.08             1:11.10                104%     A         
            32.57  1:09.58
   8.     PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                       1:10.24                 496              + 6.74             1:09.71                 98%     A         
            32.20  1:10.24
   9.     PEKLAR, Erik             01                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.65                 487              + 7.15             1:10.45                 99%     R         
            32.81  1:10.65
  10.     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                 1:10.69                 486              + 7.19             1:11.19                101%     R         
            33.44  1:10.69
  11.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                 1:10.78                 484              + 7.28             1:12.49                105%               
            33.41  1:10.78
  12.     ŠIROK, Kolja             01                       PK Nova Gorica                   1:10.79                 484              + 7.29             1:12.14                104%               
            33.64  1:10.79
  13.     PIRC KOLAR, Osk          01                       PK Neptun Celje                  1:13.94                 425             + 10.44             1:16.48                107%               
            34.13  1:13.94
  14.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                         1:14.52                 415             + 11.02             1:16.78                106%               
            35.47  1:14.52
  15.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:14.92                 408             + 11.42             1:13.76                 97%               
            35.17  1:14.92
  16.     LAVBIČ, Vid              01                       DVŠ Posejdon Celje               1:19.16                 346             + 15.66             1:27.58                122%               
            37.08  1:19.16
  17.     ANTOLOVIČ, Vito          01                       PK Biser Piran                   1:19.46                 342             + 15.96             1:20.64                103%               
            37.65  1:19.46


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                  Člani
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.28                 647                                   58.32                 82%     A         
            29.22  1:04.28
   2.     BENČIČ, Matic            99                       PK Biser Piran                   1:06.84                 575              + 2.56             1:08.14                104%     A         
            31.40  1:06.84
   3.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    1:06.88                 574              + 2.60             1:08.83                106%     R         
            31.31  1:06.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK, Tara                                                                                 Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOZEL, Tjaša             94                       KPD Zvezda Kranj                 1:10.52                 691                                 1:06.43                 89%     A         
            34.06  1:10.52
   2.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     1:11.71                 657              + 1.19             1:12.36                102%     A         
            34.01  1:11.71
   3.     BOGDANOVIČ, Jov          92                       KPD Zvezda Kranj                 1:11.87                 653              + 1.35             1:10.91                 97%     A         
            34.53  1:11.87
   4.     ČELIK, Tina              01                       PK Triglav Kranj                 1:11.92                 651              + 1.40             1:07.03                 87%     A         
            33.97  1:11.92
   5.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     1:12.52                 635              + 2.00             1:08.04                 88%     A         
            34.53  1:12.52
   6.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                 1:12.87                 626              + 2.35             1:11.65                 97%     A         
            34.58  1:12.87
   7.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.57                 608              + 3.05             1:10.82                 93%     A         
            34.69  1:13.57
   8.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 1:14.00                 598              + 3.48             1:13.30                 98%     A         
            35.12  1:14.00
   9.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.04                 597              + 3.52             1:16.66                107%     R         
            35.63  1:14.04
  10.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       1:14.60                 584              + 4.08             1:17.96                109%     R         
            35.20  1:14.60
  11.     ČUČNIK, Brina            01                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.33                 567              + 4.81             1:14.49                 98%     A         
            35.32  1:15.33
  12.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                1:15.45                 564              + 4.93             1:15.22                 99%     A         
            35.49  1:15.45
  13.     KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.53                 562              + 5.01             1:16.69                103%     A         
            35.27  1:15.53
  14.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.67                 559              + 5.15             1:17.61                105%               
            35.81  1:15.67
  15.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                       1:16.90                 533              + 6.38             1:20.04                108%     A         
            35.99  1:16.90
  16.     ROŽIČ, Tarin             04                       PK Ljubljana                     1:17.64                 518              + 7.12             1:15.68                 95%     A         
            36.31  1:17.64
  17.     ŠLEBNIK KRECENB          01                       PK Branik Maribor                1:18.70                 497              + 8.18                  NT                   -     A         
            37.35  1:18.70
  18.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                1:18.71                 497              + 8.19             1:18.35                 99%     A         
            36.97  1:18.71
  19.     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.73                 496              + 8.21             1:19.91                103%     A         
            37.70  1:18.73
  20.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              1:18.93                 493              + 8.41             1:17.57                 97%     A         
            37.62  1:18.93
  21.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:19.12                 489              + 8.60             1:19.12                100%     R         
            37.62  1:19.12
  22.     TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             1:19.53                 482              + 9.01             1:21.04                104%     A         
            37.72  1:19.53
  23.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 1:19.59                 480              + 9.07             1:21.27                104%     R         
            38.26  1:19.59
  24.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                 1:19.71                 478              + 9.19             1:19.38                 99%     R         
            37.01  1:19.71
  25.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  1:21.45                 448             + 10.93             1:20.26                 97%               
            37.98  1:21.45
  26.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                     1:22.10                 438             + 11.58             1:20.13                 95%               
            38.15  1:22.10
  27.     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                 1:22.16                 437             + 11.64             1:24.58                106%               
            38.86  1:22.16
  28.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                 1:22.35                 434             + 11.83             1:23.05                102%               
            38.69  1:22.35
  29.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 1:22.47                 432             + 11.95             1:23.33                102%               
            38.88  1:22.47
  30.     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                       1:22.87                 426             + 12.35             1:25.71                107%               
            38.63  1:22.87
  31.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:23.90                 410             + 13.38             1:26.34                106%               
            39.49  1:23.90
  32.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         1:25.90                 382             + 15.38             1:25.29                 99%               
            39.88  1:25.90
  33.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.59                 373             + 16.07             1:29.13                106%               
            41.49  1:26.59
  34.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    1:26.81                 370             + 16.29             1:26.93                100%     R         
            40.27  1:26.81
  35.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.89                 369             + 16.37             1:27.90                102%               
            40.64  1:26.89
  36.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                1:27.10                 366             + 16.58             1:29.06                105%               
            40.19  1:27.10
  37.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                       1:27.14                 366             + 16.62             1:24.66                 94%               
            41.19  1:27.14
  38.     BIZJAK, Nika             02                       KPD Zvezda Kranj                 1:27.65                 360             + 17.13             1:26.57                 98%               
            41.48  1:27.65
  39.     GOLČMAN, Lana            04                       DVŠ Posejdon Celje               1:27.79                 358             + 17.27             1:29.16                103%               
            41.04  1:27.79
  40.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                     1:28.33                 351             + 17.81             1:26.59                 96%               
            42.12  1:28.33
  41.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                         1:28.79                 346             + 18.27             1:33.60                111%               
            41.11  1:28.79
  42.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       1:28.84                 345             + 18.32             1:29.60                102%               
            42.00  1:28.84
  43.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        1:28.99                 344             + 18.47             1:31.46                106%               
            42.05  1:28.99
  44.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana             1:30.12                 331             + 19.60             1:34.62                110%               
            42.51  1:30.12
  45.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                1:32.31                 308             + 21.79             1:35.74                108%               
            43.69  1:32.31
  46.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                       1:33.34                 298             + 22.82                  NT                   -               
            43.37  1:33.34
  47.     ŠPEGELJ, Maja            04                       PK Neptun Celje                  1:35.70                 276             + 25.18             1:36.49                102%               
            44.83  1:35.70
  48.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                         1:36.03                 273             + 25.51             1:35.35                 99%               
            44.36  1:36.03
  49.     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                  1:39.16                 248             + 28.64             1:41.00                104%               
            46.38  1:39.16
  DSQ     FERBEŽAR, Tara           03                       ŠD Riba Ljubljana                                                        + 12.40             1:24.39                   -               
        SW 7.6 - 
            38.89  1:22.92


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                              Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK, Tara                                                                                 Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.57                 608                                 1:10.82                 93%     A         
            34.69  1:13.57
   2.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                1:15.45                 564              + 1.88             1:15.22                 99%     A         
            35.49  1:15.45
   3.     KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.53                 562              + 1.96             1:16.69                103%     A         
            35.27  1:15.53
   4.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                       1:16.90                 533              + 3.33             1:20.04                108%     A         
            35.99  1:16.90
   5.     ROŽIČ, Tarin             04                       PK Ljubljana                     1:17.64                 518              + 4.07             1:15.68                 95%     A         
            36.31  1:17.64
   6.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                1:18.71                 497              + 5.14             1:18.35                 99%     A         
            36.97  1:18.71
   7.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              1:18.93                 493              + 5.36             1:17.57                 97%     A         
            37.62  1:18.93
   8.     TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             1:19.53                 482              + 5.96             1:21.04                104%     A         
            37.72  1:19.53
   9.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 1:19.59                 480              + 6.02             1:21.27                104%     R         
            38.26  1:19.59
  10.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                 1:19.71                 478              + 6.14             1:19.38                 99%     R         
            37.01  1:19.71
  11.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  1:21.45                 448              + 7.88             1:20.26                 97%               
            37.98  1:21.45
  12.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                     1:22.10                 438              + 8.53             1:20.13                 95%               
            38.15  1:22.10
  13.     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                 1:22.16                 437              + 8.59             1:24.58                106%               
            38.86  1:22.16
  14.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                 1:22.35                 434              + 8.78             1:23.05                102%               
            38.69  1:22.35
  15.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 1:22.47                 432              + 8.90             1:23.33                102%               
            38.88  1:22.47
  16.     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                       1:22.87                 426              + 9.30             1:25.71                107%               
            38.63  1:22.87
  17.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:23.90                 410             + 10.33             1:26.34                106%               
            39.49  1:23.90
  18.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         1:25.90                 382             + 12.33             1:25.29                 99%               
            39.88  1:25.90
  19.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.59                 373             + 13.02             1:29.13                106%               
            41.49  1:26.59
  20.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.89                 369             + 13.32             1:27.90                102%               
            40.64  1:26.89
  21.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                1:27.10                 366             + 13.53             1:29.06                105%               
            40.19  1:27.10
  22.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                       1:27.14                 366             + 13.57             1:24.66                 94%               
            41.19  1:27.14
  23.     GOLČMAN, Lana            04                       DVŠ Posejdon Celje               1:27.79                 358             + 14.22             1:29.16                103%               
            41.04  1:27.79
  24.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                     1:28.33                 351             + 14.76             1:26.59                 96%               
            42.12  1:28.33
  25.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                         1:28.79                 346             + 15.22             1:33.60                111%               
            41.11  1:28.79
  26.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       1:28.84                 345             + 15.27             1:29.60                102%               
            42.00  1:28.84
  27.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        1:28.99                 344             + 15.42             1:31.46                106%               
            42.05  1:28.99
  28.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana             1:30.12                 331             + 16.55             1:34.62                110%               
            42.51  1:30.12
  29.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                1:32.31                 308             + 18.74             1:35.74                108%               
            43.69  1:32.31
  30.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                       1:33.34                 298             + 19.77                  NT                   -               
            43.37  1:33.34
  31.     ŠPEGELJ, Maja            04                       PK Neptun Celje                  1:35.70                 276             + 22.13             1:36.49                102%               
            44.83  1:35.70
  32.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                         1:36.03                 273             + 22.46             1:35.35                 99%               
            44.36  1:36.03
  33.     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                  1:39.16                 248             + 25.59             1:41.00                104%               
            46.38  1:39.16
  DSQ     FERBEŽAR, Tara           03                       ŠD Riba Ljubljana                                                         + 9.35             1:24.39                   -               
        SW 7.6 - 
            38.89  1:22.92


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                               Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     1:11.71                 657                                 1:12.36                102%     A         
            34.01  1:11.71
   2.     ČELIK, Tina              01                       PK Triglav Kranj                 1:11.92                 651              + 0.21             1:07.03                 87%     A         
            33.97  1:11.92
   3.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 1:14.00                 598              + 2.29             1:13.30                 98%     A         
            35.12  1:14.00
   4.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.04                 597              + 2.33             1:16.66                107%     R         
            35.63  1:14.04
   5.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       1:14.60                 584              + 2.89             1:17.96                109%     R         
            35.20  1:14.60
   6.     ČUČNIK, Brina            01                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.33                 567              + 3.62             1:14.49                 98%     A         
            35.32  1:15.33
   7.     ŠLEBNIK KRECENB          01                       PK Branik Maribor                1:18.70                 497              + 6.99                  NT                   -     A         
            37.35  1:18.70
   8.     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.73                 496              + 7.02             1:19.91                103%     A         
            37.70  1:18.73
   9.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:19.12                 489              + 7.41             1:19.12                100%     R         
            37.62  1:19.12
  10.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    1:26.81                 370             + 15.10             1:26.93                100%     R         
            40.27  1:26.81
  11.     BIZJAK, Nika             02                       KPD Zvezda Kranj                 1:27.65                 360             + 15.94             1:26.57                 98%               
            41.48  1:27.65


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                Članice
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOZEL, Tjaša             94                       KPD Zvezda Kranj                 1:10.52                 691                                 1:06.43                 89%     A         
            34.06  1:10.52
   2.     BOGDANOVIČ, Jov          92                       KPD Zvezda Kranj                 1:11.87                 653              + 1.35             1:10.91                 97%     A         
            34.53  1:11.87
   3.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     1:12.52                 635              + 2.00             1:08.04                 88%     A         
            34.53  1:12.52
   4.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                 1:12.87                 626              + 2.35             1:11.65                 97%     A         
            34.58  1:12.87
   5.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana             1:15.67                 559              + 5.15             1:17.61                105%               
            35.81  1:15.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana               25.56                 656                                   25.60                100%     A         
   2.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                      26.19                 610              + 0.63               25.61                 96%     A         
   3.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               26.38                 597              + 0.82               26.59                102%     A         
   4.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                   26.63                 580              + 1.07               27.10                104%     A         
   5.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               26.65                 579              + 1.09                  NT                   -     A         
   6.     TOŠOVIČ, Tadej           01                       PK Branik Maribor                  26.86                 566              + 1.30               27.89                108%     A         
   7.     GERŠAK, Luka             99                       PK Velenje                         26.94                 561              + 1.38               27.57                105%     A         
   8.     MASTEN, Tim              98                       ŠD Delfin Ljubljana                27.05                 554              + 1.49               27.76                105%     A         
   9.     PONIKVAR, Tobij          99                       PK Ilirija Ljubljana               27.28                 540              + 1.72               27.29                100%     R         
  10.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                   27.29                 539              + 1.73               27.99                105%     R         
  11.     GORNIK, Tilen            98                       ŠD Delfin Ljubljana                27.35                 536              + 1.79               27.61                102%               
  12.     CIZEL, Luka              00                       PK Triglav Kranj                   27.59                 522              + 2.03               27.06                 96%     A         
          POHOREC, Matija          01                       PK Velenje                         27.59                 522              + 2.03               28.12                104%     A         
  14.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                   27.71                 515              + 2.15               28.28                104%     A         
  15.     SUŠEC, Miha              00                       PK Velenje                         28.01                 499              + 2.45               27.84                 99%     A         
  16.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                   28.27                 485              + 2.71               28.15                 99%     A         
  17.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                   28.81                 458              + 3.25               28.49                 98%     A         
  18.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                     28.82                 458              + 3.26               29.83                107%     A         
  19.     HROVATIN, Žiga           01                       ŠD Delfin Ljubljana                29.01                 449              + 3.45                  NT                   -     R         
  20.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   29.10                 445              + 3.54               29.34                102%     A         
  21.     RIHTMAN, Aleks           02                       PK Ilirija Ljubljana               29.15                 442              + 3.59               29.15                100%     A         
  22.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan               29.20                 440              + 3.64               29.49                102%     A         
  23.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje                 29.21                 440              + 3.65               29.29                101%               
  24.     MERKAČ, Žiga             02                       PK Fužinar Ravne                   29.25                 438              + 3.69               29.69                103%     A         
  25.     DREU, Domen              02                       PK Ilirija Ljubljana               29.27                 437              + 3.71               29.81                104%     A         
  26.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                       29.36                 433              + 3.80                  NT                   -     R         
  27.     BORŠIČ, Vid              01                       PK Nova Gorica                     29.37                 433              + 3.81               29.32                100%     R         
  28.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                       29.39                 432              + 3.83                  NT                   -               
  29.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                   29.40                 431              + 3.84               30.95                111%     R         
  30.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                   29.65                 420              + 4.09               30.09                103%               
  31.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                          29.92                 409              + 4.36               29.55                 98%               
  32.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                   30.40                 390              + 4.84               30.65                102%               
  33.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                           30.43                 389              + 4.87               32.88                117%               
  34.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                    30.47                 387              + 4.91               30.84                102%               
  35.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni               30.70                 379              + 5.14               31.02                102%               
  36.     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                     31.22                 360              + 5.66               32.03                105%               
  37.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan               31.28                 358              + 5.72               32.21                106%               
  38.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                   31.53                 349              + 5.97               30.48                 93%               
  39.     GOLEŽ, Žan               03                       DVŠ Posejdon Celje                 31.64                 346              + 6.08               31.71                100%               
  40.     AJLEC, Anže              00                       PK Biser Piran                     31.65                 346              + 6.09               32.24                104%               
  41.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                       31.66                 345              + 6.10               33.99                115%               
  42.     JEZERC, Tevž             02                       PK Olimpija Ljubljan               31.73                 343              + 6.17               32.26                103%               
  43.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                   31.86                 339              + 6.30               31.92                100%               
  44.     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                         31.92                 337              + 6.36               32.50                104%               
  45.     KRUMPAK, Roy             02                       PK Biser Piran                     32.64                 315              + 7.08               33.13                103%               
          KOZOLE, Anže             99                       PK Celulozar Krško                 32.64                 315              + 7.08               33.21                104%               
  47.     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                  32.70                 313              + 7.14               33.19                103%               
  48.     KOGLOT, Luka             00                       PK Nova Gorica                     32.96                 306              + 7.40               33.93                106%               
  49.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                         32.99                 305              + 7.43               31.75                 93%               
  50.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                     33.10                 302              + 7.54               33.88                105%               
  51.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                   33.39                 294              + 7.83               34.28                105%               
  52.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                       33.53                 291              + 7.97               34.04                103%               
  53.     MEDIC, Luka              03                       ŠD Riba Ljubljana                  33.73                 285              + 8.17               34.58                105%               
  54.     SOKOLOVIČ, Nik           02                       PK Celulozar Krško                 34.02                 278              + 8.46               33.59                 97%               
  55.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                   34.43                 268              + 8.87               35.99                109%               
  56.     LUSKAR, Alen             03                       DVŠ Posejdon Celje                 34.66                 263              + 9.10                  NT                   -               
  57.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                      34.98                 256              + 9.42               35.44                103%               
  58.     ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                         35.04                 254              + 9.48               34.94                 99%               
  59.     SHCHAVROVSKIJ,           03                       PK Nova Gorica                     35.07                 254              + 9.51               36.58                109%               
  60.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                      35.16                 252              + 9.60               38.53                120%               
  61.     PRIBOŽIČ, Nik            02                       PK Celulozar Krško                 39.57                 177             + 14.01                  NT                   -               
  62.     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                      44.32                 126             + 18.76               45.89                107%               
  DSQ     VELIČKOVIČ, Jer          99                       KPD Zvezda Kranj                                                          + 2.93                  NT                   -               
        SW 6.3 - 
  DSQ     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                                                              + 6.24               31.22                   -               
        SW 6.4 - 
  DNS     ROZMAN, Matjaž           99                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                   26.63                 580                                   27.10                104%     A         
   2.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                   28.27                 485              + 1.64               28.15                 99%     A         
   3.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                   28.81                 458              + 2.18               28.49                 98%     A         
   4.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   29.10                 445              + 2.47               29.34                102%     A         
   5.     RIHTMAN, Aleks           02                       PK Ilirija Ljubljana               29.15                 442              + 2.52               29.15                100%     A         
   6.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan               29.20                 440              + 2.57               29.49                102%     A         
   7.     MERKAČ, Žiga             02                       PK Fužinar Ravne                   29.25                 438              + 2.62               29.69                103%     A         
   8.     DREU, Domen              02                       PK Ilirija Ljubljana               29.27                 437              + 2.64               29.81                104%     A         
   9.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                       29.36                 433              + 2.73                  NT                   -     R         
  10.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                   29.40                 431              + 2.77               30.95                111%     R         
  11.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                   30.40                 390              + 3.77               30.65                102%               
  12.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                           30.43                 389              + 3.80               32.88                117%               
  13.     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                     31.22                 360              + 4.59               32.03                105%               
  14.     GOLEŽ, Žan               03                       DVŠ Posejdon Celje                 31.64                 346              + 5.01               31.71                100%               
  15.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                       31.66                 345              + 5.03               33.99                115%               
  16.     JEZERC, Tevž             02                       PK Olimpija Ljubljan               31.73                 343              + 5.10               32.26                103%               
  17.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                   31.86                 339              + 5.23               31.92                100%               
  18.     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                         31.92                 337              + 5.29               32.50                104%               
  19.     KRUMPAK, Roy             02                       PK Biser Piran                     32.64                 315              + 6.01               33.13                103%               
  20.     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                  32.70                 313              + 6.07               33.19                103%               
  21.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                         32.99                 305              + 6.36               31.75                 93%               
  22.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                     33.10                 302              + 6.47               33.88                105%               
  23.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                   33.39                 294              + 6.76               34.28                105%               
  24.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                       33.53                 291              + 6.90               34.04                103%               
  25.     MEDIC, Luka              03                       ŠD Riba Ljubljana                  33.73                 285              + 7.10               34.58                105%               
  26.     SOKOLOVIČ, Nik           02                       PK Celulozar Krško                 34.02                 278              + 7.39               33.59                 97%               
  27.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                   34.43                 268              + 7.80               35.99                109%               
  28.     LUSKAR, Alen             03                       DVŠ Posejdon Celje                 34.66                 263              + 8.03                  NT                   -               
  29.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                      34.98                 256              + 8.35               35.44                103%               
  30.     ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                         35.04                 254              + 8.41               34.94                 99%               
  31.     SHCHAVROVSKIJ,           03                       PK Nova Gorica                     35.07                 254              + 8.44               36.58                109%               
  32.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                      35.16                 252              + 8.53               38.53                120%               
  33.     PRIBOŽIČ, Nik            02                       PK Celulozar Krško                 39.57                 177             + 12.94                  NT                   -               
  34.     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                      44.32                 126             + 17.69               45.89                107%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               26.38                 597                                   26.59                102%     A         
   2.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               26.65                 579              + 0.27                  NT                   -     A         
   3.     TOŠOVIČ, Tadej           01                       PK Branik Maribor                  26.86                 566              + 0.48               27.89                108%     A         
   4.     CIZEL, Luka              00                       PK Triglav Kranj                   27.59                 522              + 1.21               27.06                 96%     A         
          POHOREC, Matija          01                       PK Velenje                         27.59                 522              + 1.21               28.12                104%     A         
   6.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                   27.71                 515              + 1.33               28.28                104%     A         
   7.     SUŠEC, Miha              00                       PK Velenje                         28.01                 499              + 1.63               27.84                 99%     A         
   8.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                     28.82                 458              + 2.44               29.83                107%     A         
   9.     HROVATIN, Žiga           01                       ŠD Delfin Ljubljana                29.01                 449              + 2.63                  NT                   -     R         
  10.     BORŠIČ, Vid              01                       PK Nova Gorica                     29.37                 433              + 2.99               29.32                100%     R         
  11.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                   29.65                 420              + 3.27               30.09                103%               
  12.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                          29.92                 409              + 3.54               29.55                 98%               
  13.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                    30.47                 387              + 4.09               30.84                102%               
  14.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni               30.70                 379              + 4.32               31.02                102%               
  15.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan               31.28                 358              + 4.90               32.21                106%               
  16.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                   31.53                 349              + 5.15               30.48                 93%               
  17.     AJLEC, Anže              00                       PK Biser Piran                     31.65                 346              + 5.27               32.24                104%               
  18.     KOGLOT, Luka             00                       PK Nova Gorica                     32.96                 306              + 6.58               33.93                106%               
  DSQ     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                                                              + 5.42               31.22                   -               
        SW 6.4 - 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                   Člani
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana               25.56                 656                                   25.60                100%     A         
   2.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                      26.19                 610              + 0.63               25.61                 96%     A         
   3.     GERŠAK, Luka             99                       PK Velenje                         26.94                 561              + 1.38               27.57                105%     A         
   4.     MASTEN, Tim              98                       ŠD Delfin Ljubljana                27.05                 554              + 1.49               27.76                105%     A         
   5.     PONIKVAR, Tobij          99                       PK Ilirija Ljubljana               27.28                 540              + 1.72               27.29                100%     R         
   6.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                   27.29                 539              + 1.73               27.99                105%     R         
   7.     GORNIK, Tilen            98                       ŠD Delfin Ljubljana                27.35                 536              + 1.79               27.61                102%               
   8.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje                 29.21                 440              + 3.65               29.29                101%               
   9.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                       29.39                 432              + 3.83                  NT                   -               
  10.     KOZOLE, Anže             99                       PK Celulozar Krško                 32.64                 315              + 7.08               33.21                104%               
  DSQ     VELIČKOVIČ, Jer          99                       KPD Zvezda Kranj                                                          + 2.93                  NT                   -               
        SW 6.3 - 
  DNS     ROZMAN, Matjaž           99                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER, Ava                                                                            Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOUS, Lucija             95                       PK Ribnica                         29.12                 685                                   29.26                101%     A         
   2.     JAMŠEK, Janja            01                       PK Fužinar Ravne                   29.57                 654              + 0.45               29.22                 98%     A         
   3.     JUSIĆ, Aida              02                       PK Velenje                         29.91                 632              + 0.79               29.92                100%     A         
   4.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                   29.95                 629              + 0.83               29.55                 97%     A         
   5.     HANCMAN, Urška           02                       PK Fužinar Ravne                   29.96                 629              + 0.84               30.25                102%     A         
   6.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan               30.04                 623              + 0.92               30.42                103%     A         
   7.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan               30.24                 611              + 1.12               30.10                 99%     A         
   8.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan               30.41                 601              + 1.29               30.23                 99%     A         
   9.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                   30.51                 595              + 1.39               30.37                 99%     R         
  10.     RADIVOJEVIČ, Ga          03                       PK Ribnica                         31.50                 541              + 2.38               31.59                101%     R         
  11.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                         31.54                 539              + 2.42               31.40                 99%     A         
  12.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                       31.61                 535              + 2.49               30.49                 93%     A         
  13.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                         31.70                 531              + 2.58               31.59                 99%     A         
  14.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana               31.76                 528              + 2.64               32.64                106%               
  15.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                         31.80                 526              + 2.68                  NT                   -     A         
  16.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                          31.81                 525              + 2.69               33.09                108%     A         
  17.     ŽERJAL, Hana             02                       ŠD Riba Ljubljana                  31.83                 524              + 2.71               31.80                100%     A         
  18.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                         31.84                 524              + 2.72               32.14                102%     ?         
          BALANT MARIN, K          99                       PK Branik Maribor                  31.84                 524              + 2.72               30.83                 94%     ?         
  20.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                     31.92                 520              + 2.80               31.87                100%               
  21.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                   31.93                 519              + 2.81               32.15                101%               
  22.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                       32.10                 511              + 2.98               31.31                 95%     A         
  23.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan               32.16                 508              + 3.04               33.07                106%     A         
  24.     GERČER, Taja             03                       PK Neptun Celje                    32.19                 507              + 3.07               31.97                 99%     R         
  25.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                         32.33                 500              + 3.21               33.48                107%     R         
  26.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                   32.37                 498              + 3.25               33.49                107%     R         
  27.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                         32.61                 487              + 3.49               33.09                103%               
  28.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                  32.64                 486              + 3.52               30.73                 89%               
  29.     ANŽUR, Lara              00                       PK Ilirija Ljubljana               32.69                 484              + 3.57               32.38                 98%               
  30.     LEVAŠIČ, Manca           02                       PK Koper                           32.74                 481              + 3.62               33.58                105%               
  31.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                   32.79                 479              + 3.67               33.56                105%               
  32.     MARTINČIČ, Naja          03                       PK Olimpija Ljubljan               32.85                 477              + 3.73               32.67                 99%               
  33.     HELER, Rea               02                       PK Branik Maribor                  33.03                 469              + 3.91               33.71                104%               
  34.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                       33.05                 468              + 3.93               32.29                 95%               
  35.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan               33.11                 466              + 3.99               35.06                112%               
  36.     WESENSCHEGG, Aj          02                       PK Neptun Celje                    33.12                 465              + 4.00               33.30                101%               
  37.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana               33.14                 464              + 4.02               34.69                110%               
  38.     ŠEGEL, Nuša              03                       PK Fužinar Ravne                   33.22                 461              + 4.10               32.53                 96%               
  39.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                     33.28                 458              + 4.16               34.99                111%               
  40.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                   33.42                 453              + 4.30               33.81                102%               
  41.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                          33.64                 444              + 4.52                  NT                   -               
  42.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                   33.93                 433              + 4.81               33.98                100%               
  43.     DAMJANIĆ, Ella           03                       DVŠ Posejdon Celje                 34.01                 429              + 4.89               33.98                100%               
  44.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                   34.06                 428              + 4.94               33.86                 99%               
  45.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan               34.51                 411              + 5.39               35.02                103%               
  46.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                         34.55                 410              + 5.43               35.32                105%               
  47.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                   34.67                 405              + 5.55               37.32                116%               
  48.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                  34.70                 404              + 5.58               35.29                103%               
  49.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan               34.72                 404              + 5.60               33.67                 94%               
  50.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana               34.73                 403              + 5.61               35.71                106%               
  51.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                           34.96                 395              + 5.84               36.22                107%               
  52.     TODOROVIČ, Nika          02                       PK Lafarge Trbovlje                35.03                 393              + 5.91                  NT                   -               
  53.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                   35.08                 391              + 5.96               34.32                 96%               
  54.     ŠAVLE, Špela             03                       PK Nova Gorica                     35.16                 389              + 6.04               34.82                 98%               
  55.     POJE, Neža               03                       PK Ribnica                         35.22                 387              + 6.10               34.26                 95%               
  56.     HABIČ, Nika              04                       PK Ilirija Ljubljana               35.25                 386              + 6.13               36.89                110%               
  57.     GOLOB, Dominika          00                       PK Ilirija Ljubljana               35.26                 385              + 6.14               36.59                108%               
  58.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                  35.35                 382              + 6.23               36.65                107%               
  59.     POJE, Nana               04                       PK Ribnica                         35.38                 381              + 6.26               33.87                 92%               
  60.     VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                     35.39                 381              + 6.27               36.10                104%               
  61.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                         35.42                 380              + 6.30               35.62                101%               
  62.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                          35.58                 375              + 6.46               36.10                103%               
          PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                         35.58                 375              + 6.46               35.38                 99%               
  64.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                   35.93                 364              + 6.81               35.56                 98%               
  65.     ŠKUFCA, Ana Kla          04                       PK Ribnica                         35.98                 363              + 6.86               36.19                101%               
  66.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                  36.01                 362              + 6.89               36.30                102%               
  67.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                   36.02                 361              + 6.90               35.49                 97%               
  68.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden               36.05                 361              + 6.93               37.19                106%               
  69.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan               36.18                 357              + 7.06               36.39                101%               
  70.     OKORN, Ana               03                       PK Ilirija Ljubljana               36.43                 349              + 7.31               35.38                 94%               
  71.     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                    36.50                 347              + 7.38               38.03                109%               
  72.     VARGA, Maša              04                       PK Kamnik                          37.23                 327              + 8.11               37.68                102%               
  73.     PETEK, Tjaša             03                       PK Ilirija Ljubljana               37.50                 320              + 8.38               38.83                107%               
  74.     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                          37.59                 318              + 8.47               38.19                103%               
  75.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                  40.02                 263             + 10.90               38.61                 93%               
  76.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                      40.68                 251             + 11.56               39.63                 95%               
  77.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                     41.11                 243             + 11.99               44.27                116%               
  78.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                         41.38                 238             + 12.26               43.20                109%               
  79.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                       41.99                 228             + 12.87               41.85                 99%               
  80.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                     42.17                 225             + 13.05               41.33                 96%               
  DNS     URH, Klara               99                       PK Ratitovec Železni                                                                             DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                               Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER, Ava                                                                            Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan               30.04                 623                                   30.42                103%     A         
   2.     RADIVOJEVIČ, Ga          03                       PK Ribnica                         31.50                 541              + 1.46               31.59                101%     R         
   3.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                         31.54                 539              + 1.50               31.40                 99%     A         
   4.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                         31.70                 531              + 1.66               31.59                 99%     A         
   5.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                         31.80                 526              + 1.76                  NT                   -     A         
   6.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                          31.81                 525              + 1.77               33.09                108%     A         
   7.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                       32.10                 511              + 2.06               31.31                 95%     A         
   8.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan               32.16                 508              + 2.12               33.07                106%     A         
   9.     GERČER, Taja             03                       PK Neptun Celje                    32.19                 507              + 2.15               31.97                 99%     R         
  10.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                   32.37                 498              + 2.33               33.49                107%     R         
  11.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                         32.61                 487              + 2.57               33.09                103%               
  12.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                   32.79                 479              + 2.75               33.56                105%               
  13.     MARTINČIČ, Naja          03                       PK Olimpija Ljubljan               32.85                 477              + 2.81               32.67                 99%               
  14.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                       33.05                 468              + 3.01               32.29                 95%               
  15.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan               33.11                 466              + 3.07               35.06                112%               
  16.     ŠEGEL, Nuša              03                       PK Fužinar Ravne                   33.22                 461              + 3.18               32.53                 96%               
  17.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                     33.28                 458              + 3.24               34.99                111%               
  18.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                   33.42                 453              + 3.38               33.81                102%               
  19.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                   33.93                 433              + 3.89               33.98                100%               
  20.     DAMJANIĆ, Ella           03                       DVŠ Posejdon Celje                 34.01                 429              + 3.97               33.98                100%               
  21.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                   34.06                 428              + 4.02               33.86                 99%               
  22.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan               34.51                 411              + 4.47               35.02                103%               
  23.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                         34.55                 410              + 4.51               35.32                105%               
  24.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                   34.67                 405              + 4.63               37.32                116%               
  25.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                  34.70                 404              + 4.66               35.29                103%               
  26.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan               34.72                 404              + 4.68               33.67                 94%               
  27.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana               34.73                 403              + 4.69               35.71                106%               
  28.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                           34.96                 395              + 4.92               36.22                107%               
  29.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                   35.08                 391              + 5.04               34.32                 96%               
  30.     ŠAVLE, Špela             03                       PK Nova Gorica                     35.16                 389              + 5.12               34.82                 98%               
  31.     POJE, Neža               03                       PK Ribnica                         35.22                 387              + 5.18               34.26                 95%               
  32.     HABIČ, Nika              04                       PK Ilirija Ljubljana               35.25                 386              + 5.21               36.89                110%               
  33.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                  35.35                 382              + 5.31               36.65                107%               
  34.     POJE, Nana               04                       PK Ribnica                         35.38                 381              + 5.34               33.87                 92%               
  35.     VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                     35.39                 381              + 5.35               36.10                104%               
  36.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                          35.58                 375              + 5.54               36.10                103%               
          PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                         35.58                 375              + 5.54               35.38                 99%               
  38.     ŠKUFCA, Ana Kla          04                       PK Ribnica                         35.98                 363              + 5.94               36.19                101%               
  39.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                  36.01                 362              + 5.97               36.30                102%               
  40.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                   36.02                 361              + 5.98               35.49                 97%               
  41.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden               36.05                 361              + 6.01               37.19                106%               
  42.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan               36.18                 357              + 6.14               36.39                101%               
  43.     OKORN, Ana               03                       PK Ilirija Ljubljana               36.43                 349              + 6.39               35.38                 94%               
  44.     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                    36.50                 347              + 6.46               38.03                109%               
  45.     VARGA, Maša              04                       PK Kamnik                          37.23                 327              + 7.19               37.68                102%               
  46.     PETEK, Tjaša             03                       PK Ilirija Ljubljana               37.50                 320              + 7.46               38.83                107%               
  47.     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                          37.59                 318              + 7.55               38.19                103%               
  48.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                  40.02                 263              + 9.98               38.61                 93%               
  49.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                      40.68                 251             + 10.64               39.63                 95%               
  50.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                     41.11                 243             + 11.07               44.27                116%               
  51.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                         41.38                 238             + 11.34               43.20                109%               
  52.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                       41.99                 228             + 11.95               41.85                 99%               
  53.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                     42.17                 225             + 12.13               41.33                 96%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JAMŠEK, Janja            01                       PK Fužinar Ravne                   29.57                 654                                   29.22                 98%     A         
   2.     JUSIĆ, Aida              02                       PK Velenje                         29.91                 632              + 0.34               29.92                100%     A         
   3.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                   29.95                 629              + 0.38               29.55                 97%     A         
   4.     HANCMAN, Urška           02                       PK Fužinar Ravne                   29.96                 629              + 0.39               30.25                102%     A         
   5.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan               30.41                 601              + 0.84               30.23                 99%     A         
   6.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                   30.51                 595              + 0.94               30.37                 99%     R         
   7.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                       31.61                 535              + 2.04               30.49                 93%     A         
   8.     ŽERJAL, Hana             02                       ŠD Riba Ljubljana                  31.83                 524              + 2.26               31.80                100%     A         
   9.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                         31.84                 524              + 2.27               32.14                102%     ?         
  10.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                         32.33                 500              + 2.76               33.48                107%     R         
  11.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                  32.64                 486              + 3.07               30.73                 89%               
  12.     LEVAŠIČ, Manca           02                       PK Koper                           32.74                 481              + 3.17               33.58                105%               
  13.     HELER, Rea               02                       PK Branik Maribor                  33.03                 469              + 3.46               33.71                104%               
  14.     WESENSCHEGG, Aj          02                       PK Neptun Celje                    33.12                 465              + 3.55               33.30                101%               
  15.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana               33.14                 464              + 3.57               34.69                110%               
  16.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                          33.64                 444              + 4.07                  NT                   -               
  17.     TODOROVIČ, Nika          02                       PK Lafarge Trbovlje                35.03                 393              + 5.46                  NT                   -               
  18.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                         35.42                 380              + 5.85               35.62                101%               
  19.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                   35.93                 364              + 6.36               35.56                 98%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                 Članice
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOUS, Lucija             95                       PK Ribnica                         29.12                 685                                   29.26                101%     A         
   2.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan               30.24                 611              + 1.12               30.10                 99%     A         
   3.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana               31.76                 528              + 2.64               32.64                106%               
   4.     BALANT MARIN, K          99                       PK Branik Maribor                  31.84                 524              + 2.72               30.83                 94%     ?         
   5.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                     31.92                 520              + 2.80               31.87                100%               
   6.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                   31.93                 519              + 2.81               32.15                101%               
   7.     ANŽUR, Lara              00                       PK Ilirija Ljubljana               32.69                 484              + 3.57               32.38                 98%               
   8.     GOLOB, Dominika          00                       PK Ilirija Ljubljana               35.26                 385              + 6.14               36.59                108%               
  DNS     URH, Klara               99                       PK Ratitovec Železni                                                                             DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                             Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ, Jan Karel                                                                          Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR, Žan                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                       2:03.04                 686                                 2:02.94                100%     A         
            27.30    59.13  1:31.40  2:03.04
   2.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 2:03.28                 682              + 0.24             1:59.24                 94%     A         
            28.07    59.65  1:31.28  2:03.28
   3.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   2:03.48                 679              + 0.44             2:04.08                101%     A         
            27.44    58.70  1:30.81  2:03.48
   4.     KORDEŽ, Gal              00                       PK Fužinar Ravne                 2:03.82                 673              + 0.78             2:03.73                100%     A         
            26.88    58.35  1:30.97  2:03.82
   5.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:04.02                 670              + 0.98             2:02.51                 98%     A         
            28.25    59.75  1:32.11  2:04.02
   6.     TOBIAS, David            00                       PK Branik Maribor                2:04.06                 670              + 1.02             2:09.72                109%     A         
            27.24    58.83  1:31.49  2:04.06
   7.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             2:04.44                 663              + 1.40             2:06.12                103%     A         
            27.81    59.39  1:31.61  2:04.44
   8.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 2:05.20                 651              + 2.16             2:08.64                106%     A         
            28.16    59.77  1:32.64  2:05.20
   9.     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                 2:05.44                 648              + 2.40             2:11.75                110%     R         
            27.90    59.33  1:32.10  2:05.44
  10.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             2:06.46                 632              + 3.42             2:09.95                106%     R         
            28.43  1:00.62  1:33.52  2:06.46
  11.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 2:06.57                 630              + 3.53             2:09.20                104%     A         
            28.51  1:00.84  1:33.83  2:06.57
  12.     MAJCEN GOVC, Fi          00                       ŠD Delfin Ljubljana              2:07.66                 614              + 4.62             2:09.66                103%     A         
            27.13    59.03  1:32.46  2:07.66
  13.     ALIAMOVSKII, Ev          02                       PK Branik Maribor                2:10.49                 575              + 7.45             2:08.15                 96%     A         
            28.95  1:02.19  1:36.13  2:10.49
  14.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:10.65                 573              + 7.61             2:14.36                106%     A         
            27.95  1:00.34  1:34.54  2:10.65
  15.     MEŠIĆ, Adi               99                       PK Branik Maribor                2:10.88                 570              + 7.84             2:11.57                101%               
            28.72  1:02.34  1:36.48  2:10.88
  16.     SAVIČ, David             97                       ŠD Riba Ljubljana                2:12.99                 543              + 9.95             2:17.83                107%               
            29.39  1:02.31  1:36.67  2:12.99
  17.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                     2:13.91                 532             + 10.87             2:14.05                100%     A         
            30.77  1:04.33  1:38.81  2:13.91
  18.     ŠPRUK, Nik Jan           01                       PK Ljubljana                     2:13.99                 531             + 10.95             2:22.14                113%     A         
            29.76  1:03.62  1:38.62  2:13.99
  19.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:15.30                 516             + 12.26             2:17.06                103%     A         
            30.27  1:04.55  1:39.83  2:15.30
  20.     PODBEVŠEK, Jane          02                       PK Ljubljana                     2:15.46                 514             + 12.42             2:19.77                106%     A         
            29.72  1:03.54  1:38.34  2:15.46
  21.     NAHTIGAL, Benja          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:15.63                 512             + 12.59             2:19.92                106%     A         
            31.02  1:05.01  1:40.14  2:15.63
  22.     STANONIK, Matic          00                       PK Triglav Kranj                 2:16.18                 506             + 13.14             2:17.39                102%     A         
            30.02  1:04.09  1:39.62  2:16.18
  23.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    2:16.78                 499             + 13.74             2:17.48                101%     A         
            30.26  1:04.83  1:40.54  2:16.78
  24.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                    2:18.08                 485             + 15.04             2:24.84                110%     R         
            30.22  1:04.97  1:41.13  2:18.08
  25.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         2:19.29                 473             + 16.25             2:18.70                 99%     R         
            30.82  1:06.32  1:42.84  2:19.29
  26.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško               2:19.55                 470             + 16.51             2:25.86                109%     R         
            31.03  1:06.08  1:42.39  2:19.55
  27.     RAKUN KOKALJ, J          01                       PK Velenje                       2:19.94                 466             + 16.90             2:23.88                106%               
            31.89  1:08.70  1:43.68  2:19.94
  28.     OBIDIČ, Miha             01                       PK Nova Gorica                   2:25.19                 418             + 22.15                  NT                   -               
            31.34  1:07.83  1:46.14  2:25.19
  29.     KRŽAN, Peter             02                       PK Celulozar Krško               2:25.23                 417             + 22.19                  NT                   -     R         
            31.32  1:07.74  1:46.13  2:25.23
  30.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan             2:25.88                 412             + 22.84             2:30.94                107%               
            32.60  1:09.19  1:46.78  2:25.88
  31.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:29.26                 384             + 26.22                  NT                   -               
            32.66  1:10.71  1:50.64  2:29.26
  32.     PODRIČNIK, Niko          98                       PK Fužinar Ravne                 2:29.66                 381             + 26.62                  NT                   -               
            27.73  1:01.73  1:43.71  2:29.66
  33.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                        2:34.91                 344             + 31.87             2:38.50                105%               
            32.87  1:11.10  1:52.02  2:34.91
  34.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       2:39.16                 317             + 36.12                  NT                   -               
            33.47  1:13.70  1:56.41  2:39.16
  35.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 2:49.61                 262             + 46.57             2:45.69                 95%               
            33.73  1:16.08  2:02.35  2:49.61
  36.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             2:52.28                 250             + 49.24                  NT                   -               
            37.55  1:22.26  2:07.08  2:52.28
  DSQ     LOVŠIN, Vid              03                       PK Ribnica                                                               + 29.95             2:25.24                   -               
        SW 8.4 - 
            33.00  1:10.72  1:50.50  2:32.99
  DNS     ROZMAN, Matjaž           99                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                             Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ, Jan Karel                                                                          Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR, Žan                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 2:05.20                 651                                 2:08.64                106%     A         
            28.16    59.77  1:32.64  2:05.20
   2.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 2:06.57                 630              + 1.37             2:09.20                104%     A         
            28.51  1:00.84  1:33.83  2:06.57
   3.     ALIAMOVSKII, Ev          02                       PK Branik Maribor                2:10.49                 575              + 5.29             2:08.15                 96%     A         
            28.95  1:02.19  1:36.13  2:10.49
   4.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:10.65                 573              + 5.45             2:14.36                106%     A         
            27.95  1:00.34  1:34.54  2:10.65
   5.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                     2:13.91                 532              + 8.71             2:14.05                100%     A         
            30.77  1:04.33  1:38.81  2:13.91
   6.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:15.30                 516             + 10.10             2:17.06                103%     A         
            30.27  1:04.55  1:39.83  2:15.30
   7.     PODBEVŠEK, Jane          02                       PK Ljubljana                     2:15.46                 514             + 10.26             2:19.77                106%     A         
            29.72  1:03.54  1:38.34  2:15.46
   8.     NAHTIGAL, Benja          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:15.63                 512             + 10.43             2:19.92                106%     A         
            31.02  1:05.01  1:40.14  2:15.63
   9.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         2:19.29                 473             + 14.09             2:18.70                 99%     R         
            30.82  1:06.32  1:42.84  2:19.29
  10.     KRŽAN, Peter             02                       PK Celulozar Krško               2:25.23                 417             + 20.03                  NT                   -     R         
            31.32  1:07.74  1:46.13  2:25.23
  11.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan             2:25.88                 412             + 20.68             2:30.94                107%               
            32.60  1:09.19  1:46.78  2:25.88
  12.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:29.26                 384             + 24.06                  NT                   -               
            32.66  1:10.71  1:50.64  2:29.26
  13.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       2:39.16                 317             + 33.96                  NT                   -               
            33.47  1:13.70  1:56.41  2:39.16
  14.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 2:49.61                 262             + 44.41             2:45.69                 95%               
            33.73  1:16.08  2:02.35  2:49.61
  15.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             2:52.28                 250             + 47.08                  NT                   -               
            37.55  1:22.26  2:07.08  2:52.28
  DSQ     LOVŠIN, Vid              03                       PK Ribnica                                                               + 27.79             2:25.24                   -               
        SW 8.4 - 
            33.00  1:10.72  1:50.50  2:32.99


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                             Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ, Jan Karel                                                                          Zagreb (CRO)                                                        2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   2:03.48                 679                                 2:04.08                101%     A         
            27.44    58.70  1:30.81  2:03.48
   2.     KORDEŽ, Gal              00                       PK Fužinar Ravne                 2:03.82                 673              + 0.34             2:03.73                100%     A         
            26.88    58.35  1:30.97  2:03.82
   3.     TOBIAS, David            00                       PK Branik Maribor                2:04.06                 670              + 0.58             2:09.72                109%     A         
            27.24    58.83  1:31.49  2:04.06
   4.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             2:06.46                 632              + 2.98             2:09.95                106%     R         
            28.43  1:00.62  1:33.52  2:06.46
   5.     MAJCEN GOVC, Fi          00                       ŠD Delfin Ljubljana              2:07.66                 614              + 4.18             2:09.66                103%     A         
            27.13    59.03  1:32.46  2:07.66
   6.     ŠPRUK, Nik Jan           01                       PK Ljubljana                     2:13.99                 531             + 10.51             2:22.14                113%     A         
            29.76  1:03.62  1:38.62  2:13.99
   7.     STANONIK, Matic          00                       PK Triglav Kranj                 2:16.18                 506             + 12.70             2:17.39                102%     A         
            30.02  1:04.09  1:39.62  2:16.18
   8.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    2:16.78                 499             + 13.30             2:17.48                101%     A         
            30.26  1:04.83  1:40.54  2:16.78
   9.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                    2:18.08                 485             + 14.60             2:24.84                110%     R         
            30.22  1:04.97  1:41.13  2:18.08
  10.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško               2:19.55                 470             + 16.07             2:25.86                109%     R         
            31.03  1:06.08  1:42.39  2:19.55
  11.     RAKUN KOKALJ, J          01                       PK Velenje                       2:19.94                 466             + 16.46             2:23.88                106%               
            31.89  1:08.70  1:43.68  2:19.94
  12.     OBIDIČ, Miha             01                       PK Nova Gorica                   2:25.19                 418             + 21.71                  NT                   -               
            31.34  1:07.83  1:46.14  2:25.19
  13.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                        2:34.91                 344             + 31.43             2:38.50                105%               
            32.87  1:11.10  1:52.02  2:34.91


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                   Člani
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                             Szczecin (POL)                                                      2011
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                       2:03.04                 686                                 2:02.94                100%     A         
            27.30    59.13  1:31.40  2:03.04
   2.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 2:03.28                 682              + 0.24             1:59.24                 94%     A         
            28.07    59.65  1:31.28  2:03.28
   3.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:04.02                 670              + 0.98             2:02.51                 98%     A         
            28.25    59.75  1:32.11  2:04.02
   4.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             2:04.44                 663              + 1.40             2:06.12                103%     A         
            27.81    59.39  1:31.61  2:04.44
   5.     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                 2:05.44                 648              + 2.40             2:11.75                110%     R         
            27.90    59.33  1:32.10  2:05.44
   6.     MEŠIĆ, Adi               99                       PK Branik Maribor                2:10.88                 570              + 7.84             2:11.57                101%               
            28.72  1:02.34  1:36.48  2:10.88
   7.     SAVIČ, David             97                       ŠD Riba Ljubljana                2:12.99                 543              + 9.95             2:17.83                107%               
            29.39  1:02.31  1:36.67  2:12.99
   8.     PODRIČNIK, Niko          98                       PK Fužinar Ravne                 2:29.66                 381             + 26.62                  NT                   -               
            27.73  1:01.73  1:43.71  2:29.66
  DNS     ROZMAN, Matjaž           99                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                               Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:12.03  KLINAR, Anja                                                                               Celje                                                               2005
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR, Anja                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    2:11.94                 745                                 2:10.10                 97%     A         
            30.29  1:04.08  1:37.98  2:11.94
   2.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                2:12.52                 735              + 0.58                  NT                   -     A         
            29.80  1:03.39  1:38.07  2:12.52
   3.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     2:18.27                 647              + 6.33             2:21.78                105%     A         
            31.84  1:07.33  1:42.43  2:18.27
   4.     KRISTAN, Katrin          01                       PK Radovljica                    2:19.54                 629              + 7.60             2:21.09                102%     A         
            32.03  1:07.45  1:43.48  2:19.54
   5.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 2:19.99                 623              + 8.05             2:20.83                101%     A         
            32.21  1:07.86  1:43.67  2:19.99
   6.     KRISTAN, Gaja            99                       PK Radovljica                    2:20.47                 617              + 8.53             2:21.23                101%     A         
            33.20  1:09.02  1:44.63  2:20.47
   7.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 2:21.22                 607              + 9.28             2:19.62                 98%     A         
            32.55  1:09.24  1:44.90  2:21.22
   8.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     2:21.41                 605              + 9.47             2:25.39                106%     A         
            32.32  1:08.26  1:44.81  2:21.41
   9.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan             2:22.59                 590             + 10.65             2:23.35                101%     R         
            31.80  1:07.65  1:44.82  2:22.59
  10.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                        2:22.91                 586             + 10.97             2:26.16                105%     R         
            31.37  1:07.54  1:44.99  2:22.91
  11.     MATKOVIČ, Manue          00                       PK Olimpija Ljubljan             2:22.94                 585             + 11.00             2:23.75                101%               
            32.41  1:09.17  1:45.93  2:22.94
  12.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 2:25.62                 554             + 13.68             2:25.25                 99%     A         
            32.69  1:10.60  1:48.30  2:25.62
  13.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             2:25.80                 552             + 13.86             2:25.62                100%     A         
            33.12  1:09.75  1:47.40  2:25.80
  14.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 2:26.14                 548             + 14.20             2:27.29                102%     A         
            33.04  1:09.84  1:47.68  2:26.14
  15.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     2:28.65                 520             + 16.71             2:28.35                100%     A         
            32.55  1:10.03  1:49.00  2:28.65
  16.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 2:32.33                 484             + 20.39             2:37.74                107%     A         
            33.26  1:11.60  1:51.52  2:32.33
  17.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:33.52                 472             + 21.58             2:33.54                100%     A         
            33.47  1:12.29  1:52.51  2:33.52
  18.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 2:34.85                 460             + 22.91             2:43.08                111%     A         
            34.76  1:14.84  1:54.92  2:34.85
  19.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     2:35.10                 458             + 23.16             2:34.41                 99%     A         
            33.01  1:11.20  1:51.68  2:35.10
  20.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                2:35.21                 457             + 23.27                  NT                   -     A         
            34.10  1:12.89  1:54.04  2:35.21
  21.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                        2:35.63                 453             + 23.69             2:37.26                102%               
            33.17  1:11.40  1:53.03  2:35.63
  22.     PRIMC, Tia               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:36.33                 447             + 24.39             2:41.69                107%     A         
            34.61  1:14.66  1:55.61  2:36.33
  23.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              2:37.54                 437             + 25.60             2:34.61                 96%     R         
            34.79  1:14.71  1:55.95  2:37.54
  24.     PŠENIČNIK, Ema           02                       PK Radovljica                    2:39.12                 424             + 27.18             2:37.09                 97%     A         
            34.99  1:15.71  1:57.81  2:39.12
  25.     JOSIPOVIČ KOLAR          01                       DVŠ Posejdon Celje               2:40.55                 413             + 28.61             2:36.17                 95%     R         
            34.75  1:14.52  1:56.71  2:40.55
  26.     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                 2:44.74                 382             + 32.80             3:01.58                121%     R         
            35.90  1:17.34  2:02.54  2:44.74
  27.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 2:46.03                 373             + 34.09             2:57.24                114%               
            36.68  1:18.82  2:03.96  2:46.03
  28.     KUŠEJ, Špela             04                       PK Fužinar Ravne                 2:49.61                 350             + 37.67             2:59.41                112%               
            35.44  1:17.24  2:02.40  2:49.61
  29.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 2:52.57                 332             + 40.63             2:51.66                 99%     R         
            38.32  1:22.70  2:07.45  2:52.57
  30.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       2:56.64                 310             + 44.70                  NT                   -               
            33.89  1:19.08  2:06.85  2:56.64
  31.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         2:58.30                 301             + 46.36             3:05.74                109%               
            36.93  1:21.25  2:08.78  2:58.30
  32.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             3:06.65                 263             + 54.71             3:10.10                104%               
            38.35  1:24.32  2:15.19  3:06.65
  33.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                 3:08.54                 255             + 56.60             3:27.13                121%               
            38.41  1:25.77  2:17.63  3:08.54


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                               Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                               Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:12.03  KLINAR, Anja                                                                               Celje                                                               2005
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR, Anja                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 2:21.22                 607                                 2:19.62                 98%     A         
            32.55  1:09.24  1:44.90  2:21.22
   2.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     2:21.41                 605              + 0.19             2:25.39                106%     A         
            32.32  1:08.26  1:44.81  2:21.41
   3.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     2:28.65                 520              + 7.43             2:28.35                100%     A         
            32.55  1:10.03  1:49.00  2:28.65
   4.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 2:32.33                 484             + 11.11             2:37.74                107%     A         
            33.26  1:11.60  1:51.52  2:32.33
   5.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:33.52                 472             + 12.30             2:33.54                100%     A         
            33.47  1:12.29  1:52.51  2:33.52
   6.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 2:34.85                 460             + 13.63             2:43.08                111%     A         
            34.76  1:14.84  1:54.92  2:34.85
   7.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                2:35.21                 457             + 13.99                  NT                   -     A         
            34.10  1:12.89  1:54.04  2:35.21
   8.     PRIMC, Tia               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:36.33                 447             + 15.11             2:41.69                107%     A         
            34.61  1:14.66  1:55.61  2:36.33
   9.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              2:37.54                 437             + 16.32             2:34.61                 96%     R         
            34.79  1:14.71  1:55.95  2:37.54
  10.     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                 2:44.74                 382             + 23.52             3:01.58                121%     R         
            35.90  1:17.34  2:02.54  2:44.74
  11.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 2:46.03                 373             + 24.81             2:57.24                114%               
            36.68  1:18.82  2:03.96  2:46.03
  12.     KUŠEJ, Špela             04                       PK Fužinar Ravne                 2:49.61                 350             + 28.39             2:59.41                112%               
            35.44  1:17.24  2:02.40  2:49.61
  13.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         2:58.30                 301             + 37.08             3:05.74                109%               
            36.93  1:21.25  2:08.78  2:58.30
  14.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             3:06.65                 263             + 45.43             3:10.10                104%               
            38.35  1:24.32  2:15.19  3:06.65
  15.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                 3:08.54                 255             + 47.32             3:27.13                121%               
            38.41  1:25.77  2:17.63  3:08.54


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                               Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:12.03  KLINAR, Anja                                                                               Celje                                                               2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                2:12.52                 735                                      NT                   -     A         
            29.80  1:03.39  1:38.07  2:12.52
   2.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     2:18.27                 647              + 5.75             2:21.78                105%     A         
            31.84  1:07.33  1:42.43  2:18.27
   3.     KRISTAN, Katrin          01                       PK Radovljica                    2:19.54                 629              + 7.02             2:21.09                102%     A         
            32.03  1:07.45  1:43.48  2:19.54
   4.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 2:25.62                 554             + 13.10             2:25.25                 99%     A         
            32.69  1:10.60  1:48.30  2:25.62
   5.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             2:25.80                 552             + 13.28             2:25.62                100%     A         
            33.12  1:09.75  1:47.40  2:25.80
   6.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 2:26.14                 548             + 13.62             2:27.29                102%     A         
            33.04  1:09.84  1:47.68  2:26.14
   7.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     2:35.10                 458             + 22.58             2:34.41                 99%     A         
            33.01  1:11.20  1:51.68  2:35.10
   8.     PŠENIČNIK, Ema           02                       PK Radovljica                    2:39.12                 424             + 26.60             2:37.09                 97%     A         
            34.99  1:15.71  1:57.81  2:39.12
   9.     JOSIPOVIČ KOLAR          01                       DVŠ Posejdon Celje               2:40.55                 413             + 28.03             2:36.17                 95%     R         
            34.75  1:14.52  1:56.71  2:40.55
  10.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 2:52.57                 332             + 40.05             2:51.66                 99%     R         
            38.32  1:22.70  2:07.45  2:52.57
  11.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       2:56.64                 310             + 44.12                  NT                   -               
            33.89  1:19.08  2:06.85  2:56.64


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                 Članice
25.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                               Eindhoven (NED)                                                     2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    2:11.94                 745                                 2:10.10                 97%     A         
            30.29  1:04.08  1:37.98  2:11.94
   2.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 2:19.99                 623              + 8.05             2:20.83                101%     A         
            32.21  1:07.86  1:43.67  2:19.99
   3.     KRISTAN, Gaja            99                       PK Radovljica                    2:20.47                 617              + 8.53             2:21.23                101%     A         
            33.20  1:09.02  1:44.63  2:20.47
   4.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan             2:22.59                 590             + 10.65             2:23.35                101%     R         
            31.80  1:07.65  1:44.82  2:22.59
   5.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                        2:22.91                 586             + 10.97             2:26.16                105%     R         
            31.37  1:07.54  1:44.99  2:22.91
   6.     MATKOVIČ, Manue          00                       PK Olimpija Ljubljan             2:22.94                 585             + 11.00             2:23.75                101%               
            32.41  1:09.17  1:45.93  2:22.94
   7.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                        2:35.63                 453             + 23.69             2:37.26                102%               
            33.17  1:11.40  1:53.03  2:35.63



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                                                               Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:20.92  PK Ilirija Ljubljana                                                                IL     Celje                                                               2004
Rek. SLO mladinci (17  3:29.39  PK Branik Maribor                                                                   BM     Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:34.00  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (kadeti)                                    PK Triglav Kranj                 3:34.00                 628                                 3:49.09                115%               
        BALEK COLNAR, Tibor, 02                                                                      VINTAR, Miha, 03
        VOVK, Nace, 02                                                                               BOŠKAN, Sašo, 02
            25.41    52.58  1:17.00  1:43.91  2:09.82  2:39.18  3:04.95  3:34.00

   2.     OL I. (kadeti)                                    PK Olimpija Ljubljan             3:41.72                 565              + 7.72             3:49.56                107%               
        PUŠNIK, Jaka, 03                                                                             KOŠIR, Mark, 02
        PERKO, Matija, 02                                                                            NAHTIGAL, Benjamin, 03
            25.92    54.14  1:20.05  1:48.41  2:15.66  2:45.54  3:12.80  3:41.72

   3.     FR I. (kadeti)                                    PK Fužinar Ravne                 3:42.16                 561              + 8.16             3:48.61                106%               
        KNEZ, Lovro, 02                                                                              BERLOŽNIK, Jaš, 02
        GREGOR, Gašper, 02                                                                           MEDVEŠEK, Gal, 02
            25.45    53.21  1:20.01  1:48.95  2:15.98  2:45.16  3:12.02  3:42.16

   4.     LL I. (kadeti)                                    PK Ljubljana                     3:46.12                 532             + 12.12             3:44.19                 98%               
        MAĆEŠIĆ ŠULTERER, Daniel, 02                                                                 PODBEVŠEK, Janez, 02
        KLEMENC, Matic, 03                                                                           PREDALIČ, Gregor, 02
            26.52    55.72  1:23.56  1:54.48  2:21.21  2:51.01  3:17.71  3:46.12

   5.     IL I. (kadeti)                                    PK Ilirija Ljubljana             3:46.21                 532             + 12.21             3:54.01                107%               
        GOLOBIČ, Tim, 02                                                                             DREU, Domen, 02
        PREBIL, Tai, 02                                                                              RIHTMAN, Aleks, 02
            27.41    57.95  1:25.39  1:55.77  2:21.81  2:50.50  3:17.27  3:46.21

   6.     FR II. (kadeti)                                   PK Fužinar Ravne                 3:54.02                 480             + 20.02                  NT                   -               
        MAGER, Klemen, 03                                                                            OZANIČ, Rene, 02
        MERKAČ, Žiga, 02                                                                             KELAIDIS, Luka, 03
            27.53    58.08  1:26.05  1:55.48  2:23.05  2:53.71  3:22.50  3:54.02

   7.     GBR I. (kadeti)                                   PK Radovljica                    3:56.32                 466             + 22.32                  NT                   -               
        MRAK, Mitja, 03                                                                              PŠENIČNIK, Nejc, 03
        LOVIĆ, Jan, 03                                                                               POTOČNIK, Vid, 02
            29.05  1:01.54  1:30.22  2:02.03  2:29.98  3:00.16  3:27.03  3:56.32

   8.     BP I. (kadeti)                                    PK Biser Piran                   3:56.87                 463             + 22.87                  NT                   -               
        BRLEK, Maj, 03                                                                               KRUMPAK, Enei, 02
        BENČIČ, Jaša, 02                                                                             KRUMPAK, Roy, 02
            26.81    56.02  1:23.44  1:54.01  2:23.61  2:56.98  3:25.57  3:56.87

   9.     SDD I. (kadeti)                                   ŠD Delfin Ljubljana              3:59.36                 449             + 25.36             3:52.30                 94%               
        MARTINJAŠ, Leon, 02                                                                          ZAGAJŠEK, Tilen, 02
        GORNIK, Jure, 02                                                                             MAJCEN, Patrik, 03
            28.52    59.87  1:24.74  1:52.50  2:21.80  2:56.93  3:25.91  3:59.36

  10.     BM I. (kadeti)                                    PK Branik Maribor                4:07.31                 407             + 33.31             3:55.85                 91%               
        LEMPL, Marko, 03                                                                             HERODEŽ, Vid, 02
        GOROPEVŠEK, Rok, 02                                                                          RIŽNAR, Miha, 03
            30.23  1:03.56  1:33.70  2:06.63  2:34.51  3:04.96  3:33.91  4:07.31

  11.     RR I. (kadeti)                                    PK Ribnica                       4:24.42                 333             + 50.42                  NT                   -               
        LOVŠIN, Vid, 03                                                                              LOVŠIN, Jaka, 03
        MIHELIČ, Nejc, 03                                                                            ŽAGAR, Luka, 03
            29.59  1:03.88  1:35.06  2:08.93  2:41.51  3:16.99  3:49.28  4:24.42



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                                                             Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:20.92  PK Ilirija Ljubljana                                                                IL     Celje                                                               2004
Rek. SLO mladinci (17  3:29.39  PK Branik Maribor                                                                   BM     Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (mladinci                                   PK Olimpija Ljubljan             3:30.94                 656                                 3:40.58                109%               
        ŠTIH, Gašper, 01                                                                             SVETEK, Jaka, 00
        DEMŠAR, Domen, 00                                                                            POGAČNIK, Žan, 00
            25.00    51.99  1:16.32  1:42.64  2:08.30  2:36.07  3:02.03  3:30.94

   2.     FR I. (mladinci                                   PK Fužinar Ravne                 3:31.81                 648              + 0.87             3:37.97                106%               
        KORDEŽ, Gal, 00                                                                              MOŽE, Matija, 00
        ŠTEHARNIK, Dejan, 00                                                                         RIHTER, Žan, 00
            24.92    51.66  1:16.54  1:45.01  2:10.05  2:38.16  3:04.01  3:31.81

   3.     SDD I. (mladinc                                   ŠD Delfin Ljubljana              3:33.19                 635              + 2.25             3:48.23                115%               
        ZABAV, Andrej, 01                                                                            ZAVADLAL, Matic, 00
        MAJCEN GOVC, Filip, 00                                                                       HROVATIN, Žiga, 01
            25.90    53.56  1:18.06  1:45.07  2:10.29  2:38.98  3:04.33  3:33.19

   4.     VV I. (mladinci                                   PK Velenje                       3:33.27                 634              + 2.33                  NT                   -               
        POHOREC, Matija, 01                                                                          PRAPROTNIK, Tine, 00
        SUŠEC, Miha, 00                                                                              GRADIŠEK, Jaša, 01
            25.53    53.97  1:18.89  1:46.16  2:11.76  2:41.20  3:05.89  3:33.27

   5.     TK I. (mladinci                                   PK Triglav Kranj                 3:36.63                 605              + 5.69             3:39.81                103%               
        ČENČIČ, Nejc, 00                                                                             STANONIK, Matic, 00
        ZUPANEC, Aleš, 00                                                                            CIZEL, Luka, 00
            25.94    53.80  1:19.16  1:46.36  2:12.47  2:40.55  3:06.99  3:36.63

   6.     BM I. (mladinci                                   PK Branik Maribor                3:42.94                 555             + 12.00             3:41.78                 99%               
        HUTTER, Žiga, 00                                                                             ŽIŽEK, Gašper, 00
        FILIPOVIČ, Marko, 01                                                                         TOBIAS, David, 00
            26.52    55.20  1:22.50  1:52.30  2:18.93  2:48.48  3:14.10  3:42.94

   7.     NC I. (mladinci                                   PK Neptun Celje                  3:53.07                 486             + 22.13                  NT                   -               
        PIRC KOLAR, Oskar, 01                                                                        ZAGOŽEN, Amadej, 01
        LJUBEC ZAJKO, Leon, 01                                                                       VIDENŠEK, David, 01
            27.61    57.09  1:24.94  1:55.14  2:23.84  2:56.41  3:23.04  3:53.07




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                                                            Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    3:46.10  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  3:48.24  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  3:57.33  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Novi Sad (SRB)                                                      2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NC I. (kadetinj                                   PK Neptun Celje                  3:58.59                 648                                 4:03.59                104%               
        VODENIK, Iza, 03                                                                             BORNŠEK, Lena, 04
        GERČER, Taja, 03                                                                             PODBREGAR, Hana, 04
            27.47    58.23  1:26.68  1:58.82  2:27.47  3:00.14  3:28.17  3:58.59

   2.     LL I. (kadetinj                                   PK Ljubljana                     3:59.92                 637              + 1.33             4:05.45                105%               
        KREVZEL PANIČ, Špela, 03                                                                     FORTUNA, Liza, 03
        KAVČIČ JOGAN, Ira, 04                                                                        PATERNOST, Ida, 03
            29.33  1:00.35  1:29.09  2:00.43  2:29.13  3:01.05  3:29.46  3:59.92

   3.     RR I. (kadetinj                                   PK Ribnica                       4:03.86                 607              + 5.27             4:15.30                110%               
        KASTIGAR, Ana, 03                                                                            RADIVOJEVIČ, Gaja, 03
        PADAR, Nadja, 03                                                                             LOVŠIN, Maša, 03
            29.34  1:00.36  1:30.28  2:03.58  2:32.43  3:03.74  3:32.53  4:03.86

   4.     OL I. (kadetinj                                   PK Olimpija Ljubljan             4:04.92                 599              + 6.33             4:13.52                107%               
        JELESIJEVIČ, Anja, 03                                                                        MARTINČIČ, Naja, 03
        MIHALIČ, Sara, 04                                                                            VALANT, Gaja Lucija, 04
            28.69    58.91  1:28.18  2:00.26  2:30.18  3:02.53  3:32.75  4:04.92

   5.     TK I. (kadetinj                                   PK Triglav Kranj                 4:09.50                 567             + 10.91             4:14.55                104%               
        LOTRIČ, Maja, 03                                                                             POGAČAR, Zala, 04
        ŠPIK, Eva, 03                                                                                BRODER, Mirna, 03
            28.73    59.35  1:29.25  2:00.24  2:30.52  3:04.08  3:35.48  4:09.50

   6.     FR I. (kadetinj                                   PK Fužinar Ravne                 4:09.83                 564             + 11.24             4:03.43                 95%               
        TUŠEK, Daša, 03                                                                              SEKAVČNIK, Taja, 03
        ŠEGEL, Nuša, 03                                                                              TUŠEK, Gaja, 03
            28.89    59.72  1:29.39  2:00.59  2:31.03  3:04.80  3:36.02  4:09.83

   7.     OL II. (kadetin                                   PK Olimpija Ljubljan             4:15.06                 530             + 16.47                  NT                   -               
        KUŠTER, Taša, 03                                                                             KRAMER, Neja, 04
        MIŠVELJ, Lara, 04                                                                            MALJEVEC, Ana, 03
            30.21  1:02.72  1:33.08  2:05.63  2:36.50  3:11.00  3:41.95  4:15.06

   8.     KA I. (kadetinj                                   PK Kamnik                        4:16.33                 523             + 17.74                  NT                   -               
        BENDE, Eva, 04                                                                               VEZENKOVA, Maja, 04
        KONČAR, Maja Helena, 03                                                                      TEKAVČIČ, Neža, 03
            30.57  1:03.74  1:33.49  2:06.17  2:37.08  3:09.90  3:41.35  4:16.33

   9.     FR II. (kadetin                                   PK Fužinar Ravne                 4:25.04                 473             + 26.45             4:18.20                 95%               
        KAJŽER, Katja, 04                                                                            SLAVIČ, Gini, 03
        SEDAR, Manca, 04                                                                             SAGERNIK, Teja, 04
            31.34  1:04.63  1:36.14  2:11.19  2:42.81  3:17.78  3:49.82  4:25.04

  10.     VV I. (kadetinj                                   PK Velenje                       4:32.97                 433             + 34.38                  NT                   -               
        DOBAJ, Špela, 04                                                                             VOLLMAIER, Neža, 04
        PRATNEKAR, Zarja, 04                                                                         OVČAR, Lara, 03
            32.64  1:08.10  1:41.10  2:16.84  2:50.10  3:24.69  3:56.99  4:32.97

  11.     RR II. (kadetin                                   PK Ribnica                       4:37.49                 412             + 38.90                  NT                   -               
        POJE, Neža, 03                                                                               TOMŠIČ, Ema, 04
        POJE, Nana, 04                                                                               ŠKUFCA, Ana Klarisa, 04
            31.92  1:07.37  1:41.30  2:17.54  2:51.60  3:28.68  4:01.31  4:37.49

  12.     BM I. (kadetinj                                   PK Branik Maribor                4:40.14                 400             + 41.55                  NT                   -               
        HEREGA, Nika, 03                                                                             FELTRIN KOSEC, Eva, 04
        ČRČEK, Laura, 04                                                                             MILOVANOVIĆ, Lana, 04
            34.36  1:13.41  1:44.13  2:18.78  2:51.58  3:26.40  4:01.74  4:40.14



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                                                             Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    3:46.10  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  3:48.24  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FR I. (mladinke                                   PK Fužinar Ravne                 3:52.82                 698                                      NT                   -               
        RAČNIK, Sara, 02                                                                             JAMŠEK, Janja, 01
        ŠEGEL, Janja, 01                                                                             HANCMAN, Mojca, 02
            28.07    57.28  1:24.41  1:53.62  2:22.66  2:53.59  3:21.85  3:52.82

   2.     TK I. (mladinke                                   PK Triglav Kranj                 4:01.32                 626              + 8.50             4:13.63                110%               
        ČELIK, Tina, 01                                                                              KOLARIČ, Nika, 01
        HRIBAR, Petja, 02                                                                            ŠKULJ, Ana, 01
            28.64    59.19  1:27.24  1:58.58  2:28.93  3:01.86  3:30.42  4:01.32

   3.     OL I. (mladinke                                   PK Olimpija Ljubljan             4:01.70                 623              + 8.88                  NT                   -               
        TODOROVIĆ, Andrea, 01                                                                        SVETEK, Tajda, 02
        MATKOVIČ, Antea Maris, 02                                                                    ŽAUCER, Maša, 01
            28.63    59.39  1:27.64  1:59.70  2:29.07  3:00.93  3:30.78  4:01.70

   4.     GBR I. (mladink                                   PK Radovljica                    4:02.69                 616              + 9.87                  NT                   -               
        MARČUN, Manca, 02                                                                            GOMBOC, Vita, 01
        KRISTAN, Katrin, 01                                                                          GOMBOC, Maša, 01
            28.57    58.55  1:28.29  1:59.16  2:28.87  3:00.96  3:30.99  4:02.69

   5.     LL I. (mladinke                                   PK Ljubljana                     4:03.10                 613             + 10.28                  NT                   -               
        ZOGOVIČ, Jelena, 02                                                                          GLOBOKAR, Sara, 02
        PIŠEK, Eva, 02                                                                               PEZO ZUPANČIČ, Neža, 02
            28.39    59.34  1:28.69  2:00.17  2:32.06  3:00.69  3:30.85  4:03.10

   6.     BM I. (mladinke                                   PK Branik Maribor                4:11.61                 553             + 18.79                  NT                   -               
        HELER, Rea, 02                                                                               TOMINC, Nika, 02
        ŠLEBNIK KRECENBAHER, Alja, 01                                                                VRANEŠEVIĆ, Ana, 02
            29.75  1:02.28  1:32.03  2:03.82  2:33.32  3:05.70  3:36.87  4:11.61

  DNS     RL I. (mladinke                                   ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -               




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                              Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                     14 - 16 let/AG
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (MIX)                                       PK Triglav Kranj                 1:55.46                 596                                 1:57.28                103%               
        VOVK, Nace, 02                                                                               LOTRIČ, Maja, 03
        ČELIK, Jaka, 03                                                                              ŠPIK, Eva, 03
            27.20    59.02  1:28.02  1:55.46

   2.     OL I. (MIX)                                       PK Olimpija Ljubljan             1:55.66                 592              + 0.20             1:58.16                104%               
        JELESIJEVIČ, Anja, 03                                                                        MARTINČIČ, Naja, 03
        FAJON, Nej, 02                                                                               PUŠNIK, Jaka, 03
            29.99  1:01.59  1:30.69  1:55.66

   3.     NC I. (MIX)                                       PK Neptun Celje                  1:56.01                 587              + 0.55             2:02.71                112%               
        GERČER, Taja, 03                                                                             VODENIK, Iza, 03
        VODENIK, Jan, 03                                                                             JEREB, Maks, 03
            32.09  1:04.04  1:31.47  1:56.01

   4.     FR I. (MIX)                                       PK Fužinar Ravne                 1:56.22                 584              + 0.76             1:56.41                100%               
        SEKAVČNIK, Taja, 03                                                                          BERLOŽNIK, Jaš, 02
        KNEZ, Lovro, 02                                                                              TUŠEK, Daša, 03
            32.76  1:01.89  1:29.13  1:56.22

   5.     OL II. (MIX)                                      PK Olimpija Ljubljan             1:57.27                 568              + 1.81                  NT                   -               
        KOŠIR, Mark, 02                                                                              MIHALIČ, Sara, 04
        KUŠTER, Taša, 03                                                                             PERKO, Matija, 02
            29.29  1:03.02  1:32.55  1:57.27

   6.     BP I. (MIX)                                       PK Biser Piran                   1:58.35                 553              + 2.89             2:06.72                115%               
        VERNOT, Dina, 03                                                                             FILIPČIČ, Eli, 03
        BENČIČ, Jaša, 02                                                                             BRLEK, Maj, 03
            32.59  1:04.13  1:33.45  1:58.35

   7.     LL I. (MIX)                                       PK Ljubljana                     1:59.37                 539              + 3.91             1:59.12                100%               
        KREVZEL PANIČ, Špela, 03                                                                     PODBEVŠEK, Janez, 02
        ROŽIČ, Tarin, 04                                                                             MAĆEŠIĆ ŠULTERER, Daniel, 02
            31.75  1:06.14  1:33.79  1:59.37

   8.     BM I. (MIX)                                       PK Branik Maribor                2:00.93                 518              + 5.47             2:05.05                107%               
        ALIAMOVSKII, Evgenii, 02                                                                     ČRČEK, Laura, 04
        GOROPEVŠEK, Rok, 02                                                                          FAIN, Nika, 03
            28.51  1:00.55  1:32.02  2:00.93

   9.     IL I. (MIX)                                       PK Ilirija Ljubljana             2:01.57                 510              + 6.11                  NT                   -               
        RIHTMAN, Aleks, 02                                                                           PRIMC, Tia, 04
        GOLOBIČ, Tim, 02                                                                             HABIČ, Nika, 04
            28.83  1:01.71  1:32.01  2:01.57

  10.     RR I. (MIX)                                       PK Ribnica                       2:03.60                 485              + 8.14                  NT                   -               
        MIHELIČ, Nejc, 03                                                                            LOVŠIN, Vid, 03
        PADAR, Nadja, 03                                                                             RADIVOJEVIČ, Gaja, 03
            31.79  1:07.37  1:36.14  2:03.60

  11.     IL II. (MIX)                                      PK Ilirija Ljubljana             2:04.97                 470              + 9.51                  NT                   -               
        DREU, Domen, 02                                                                              RIHTMAN, Nika, 04
        OKORN, Zala, 04                                                                              PREBIL, Tai, 02
            28.95  1:06.81  1:38.99  2:04.97

  12.     GBR II. (MIX)                                     PK Radovljica                    2:06.29                 455             + 10.83                  NT                   -               
        PŠENIČNIK, Nejc, 03                                                                          DOLINAR, Tina, 03
        NAUMOVSKA, Lana, 03                                                                          POTOČNIK, Vid, 02
            30.73  1:08.01  1:40.58  2:06.29

  13.     VV I. (MIX)                                       PK Velenje                       2:07.43                 443             + 11.97             2:00.03                 89%               
        DOBAJ, Špela, 04                                                                             PERC, Anže, 03
        OVČAR, Lara, 03                                                                              MATANOVIČ, Dani, 02
            33.83  1:10.35  1:40.26  2:07.43

  14.     PDM I. (MIX)                                      PD Maribor                       2:08.24                 435             + 12.78                  NT                   -               
        KAŠMAN, Neja, 03                                                                             ŽLEBNIK VAUHNIK, Jakob Andrej, 02
        ŠTERN, Timotej, 03                                                                           OBRAN, Lana, 04
            32.72  1:07.78  1:34.89  2:08.24

  15.     KK I. (MIX)                                       PK Koper                         2:14.80                 374             + 19.34                  NT                   -               
        STARIN, Maruška, 03                                                                          RENKO, Valerija, 04
        ŠALINOVIČ, Enej, 03                                                                          PREGELJ, Mark, 03
            34.42  1:08.36  1:46.00  2:14.80

  16.     RR II. (MIX)                                      PK Ribnica                       2:17.79                 350             + 22.33                  NT                   -               
        POJE, Nana, 04                                                                               POJE, Neža, 03
        ŽAGAR, Luka, 03                                                                              LOVŠIN, Jaka, 03
            35.22  1:13.37  1:47.42  2:17.79

  DSQ     FR II. (MIX)                                      PK Fužinar Ravne                                                          + 2.77             1:59.39                   -               
        SW 9.1 - 
        GREGOR, Gašper, 02                                                                           KAJŽER, Katja, 04
        MEDVEŠEK, Gal, 02                                                                            ŠEGEL, Nuša, 03
            28.13    58.73  1:30.95  1:58.23



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                              Meš/Mix, 4 x 50m Mešano/Medley                                                                     16 - 18 let/AG
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FR I. (MIX)                                       PK Fužinar Ravne                 1:47.55                 737                                 1:52.63                110%               
        JAMŠEK, Janja, 01                                                                            KORDEŽ, Gal, 00
        ŠTEHARNIK, Dejan, 00                                                                         ŠEGEL, Janja, 01
            29.24    57.49  1:21.60  1:47.55

   2.     TK I. (MIX)                                       PK Triglav Kranj                 1:51.56                 660              + 4.01             1:55.41                107%               
        ŠKULJ, Ana, 01                                                                               STANONIK, Matic, 00
        ČELIK, Tina, 01                                                                              ZUPANEC, Aleš, 00
            30.28  1:01.93  1:27.96  1:51.56

   3.     OL I. (MIX)                                       PK Olimpija Ljubljan             1:52.21                 649              + 4.66             1:53.56                102%               
        DEMŠAR, Domen, 00                                                                            ŠTIH, Gašper, 01
        TODOROVIĆ, Andrea, 01                                                                        MATKOVIČ, Antea Maris, 02
            26.33  1:00.11  1:25.05  1:52.21

   4.     VV I. (MIX)                                       PK Velenje                       1:53.61                 625              + 6.06                  NT                   -               
        JUSIĆ, Aida, 02                                                                              GERŠAK, Nika, 02
        PRAPROTNIK, Tine, 00                                                                         POHOREC, Matija, 01
            29.41  1:00.15  1:29.66  1:53.61

   5.     FR II. (MIX)                                      PK Fužinar Ravne                 1:54.19                 616              + 6.64                  NT                   -               
        HANCMAN, Urška, 02                                                                           RAČNIK, Sara, 02
        MOŽE, Matija, 00                                                                             RIHTER, Žan, 00
            29.39    58.28  1:28.77  1:54.19

   6.     LL I. (MIX)                                       PK Ljubljana                     1:55.21                 599              + 7.66                  NT                   -               
        ZOGOVIČ, Jelena, 02                                                                          ŠPRUK, Nik Jan, 01
        GLOBOKAR, Sara, 02                                                                           KLEMENC, Peter, 01
            31.48  1:04.93  1:31.82  1:55.21

   7.     OL II. (MIX)                                      PK Olimpija Ljubljan             1:55.96                 588              + 8.41                  NT                   -               
        SVETEK, Jaka, 00                                                                             POGAČNIK, Žan, 00
        ŽAUCER, Maša, 01                                                                             SVETEK, Tajda, 02
            27.39  1:01.13  1:28.70  1:55.96

   8.     GBR I. (MIX)                                      PK Radovljica                    1:57.44                 566              + 9.89                  NT                   -               
        MARČUN, Miha, 01                                                                             KRISTAN, Katrin, 01
        MARČUN, Manca, 02                                                                            JAKUPOVIČ, Emil, 01
            28.73  1:02.29  1:32.94  1:57.44




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN, Erik                                                                                 Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.64  PETRIČ, Borut                                                                              Bremen (GER)                                                        1977
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 3:58.69                 703                                 4:02.07                103%     K1        
            28.51    58.54  1:28.67  1:59.10  2:29.63  2:59.77  3:29.90  3:58.69
   2.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             4:01.55                 678              + 2.86             4:09.89                107%     K2        
            28.77    59.59  1:30.63  2:01.59  2:32.00  3:02.35  3:32.54  4:01.55
   3.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                        4:01.61                 677              + 2.92             4:09.00                106%     K3        
            28.02    58.68  1:29.41  1:59.71  2:30.30  3:01.42  3:32.53  4:01.61
   4.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         4:06.79                 636              + 8.10             4:08.47                101%               
            28.42    58.85  1:30.02  2:00.86  2:31.93  3:02.93  3:34.91  4:06.79
   5.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 4:07.15                 633              + 8.46             4:08.91                101%               
            28.61    59.02  1:29.92  2:00.76  2:32.13  3:03.27  3:35.40  4:07.15
   6.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                     4:10.40                 609             + 11.71             4:15.54                104%               
            28.63    59.78  1:31.18  2:02.94  2:35.03  3:06.99  3:39.24  4:10.40
   7.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan             4:18.61                 552             + 19.92             4:13.05                 96%               
            29.40  1:01.42  1:33.71  2:06.88  2:39.55  3:12.33  3:46.20  4:18.61
   8.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 4:22.60                 528             + 23.91             4:16.97                 96%               
            29.09  1:01.32  1:34.74  2:08.28  2:42.16  3:15.80  3:49.33  4:22.60


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                               Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN, Erik                                                                                 Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                 4:03.23                 664                                 4:05.13                102%     M3        
            28.17    58.94  1:29.82  2:00.88  2:31.94  3:02.92  3:33.61  4:03.23
   2.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 4:05.54                 645              + 2.31             4:13.89                107%               
            28.33    58.66  1:29.07  2:00.26  2:31.75  3:03.34  3:34.69  4:05.54
   3.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    4:09.41                 616              + 6.18             4:14.19                104%               
            28.92    59.99  1:31.43  2:03.13  2:34.63  3:06.47  3:38.41  4:09.41
   4.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                4:09.77                 613              + 6.54             4:12.46                102%               
            28.77    59.73  1:31.30  2:03.11  2:35.41  3:07.34  3:39.08  4:09.77
   5.     HUTTER, Žiga             00                       PK Branik Maribor                4:09.87                 612              + 6.64             4:11.81                102%               
            29.28  1:00.62  1:32.25  2:04.46  2:36.25  3:08.17  3:39.59  4:09.87
   6.     GRADIŠEK, Jaša           01                       PK Velenje                       4:09.90                 612              + 6.67             4:11.74                101%               
            28.58    59.58  1:31.37  2:02.87  2:34.91  3:07.00  3:38.90  4:09.90
   7.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško               4:10.83                 605              + 7.60             4:13.85                102%               
            27.99    58.65  1:30.40  2:02.20  2:34.80  3:07.64  3:40.24  4:10.83
   8.     AJLEC, Anže              00                       PK Biser Piran                   4:23.00                 525             + 19.77             4:27.33                103%               
            29.60  1:02.09  1:35.92  2:10.33  2:44.25  3:18.21  3:51.45  4:23.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    M/M, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN, Erik                                                                                 Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.64  PETRIČ, Borut                                                                              Bremen (GER)                                                        1977
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 3:47.97                 807                                 3:58.52                109%               
            26.18    54.34  1:22.75  1:51.27  2:19.95  2:48.90  3:19.10  3:47.97
   2.     ČELIĆ, Vuk               96                       KPD Zvezda Kranj                 3:49.33                 792              + 1.36             3:55.93                106%               
            26.41    54.87  1:23.68  1:52.67  2:21.86  2:51.20  3:20.56  3:49.33
   3.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   3:50.61                 779              + 2.64             3:56.21                105%     M1        
            26.43    55.05  1:24.37  1:54.05  2:23.43  2:53.01  3:22.29  3:50.61
   4.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                 3:52.87                 757              + 4.90             3:58.81                105%               
            27.19    56.48  1:25.85  1:55.38  2:24.79  2:54.37  3:23.94  3:52.87
   5.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    3:55.91                 728              + 7.94             3:59.48                103%               
            27.06    56.29  1:25.70  1:55.25  2:25.40  2:55.82  3:26.25  3:55.91
   6.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             3:58.86                 701             + 10.89             3:59.49                101%               
            27.47    56.84  1:26.82  1:57.04  2:27.01  2:57.95  3:28.80  3:58.86
   7.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                  3:58.93                 701             + 10.96             3:59.95                101%     M2        
            27.34    57.04  1:27.20  1:57.81  2:28.39  2:59.27  3:29.84  3:58.93
   8.     STRNAD, Mihael           99                       PK Branik Maribor                4:00.47                 687             + 12.50             4:00.21                100%               
            27.56    57.33  1:27.67  1:58.45  2:28.80  2:59.41  3:30.47  4:00.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER, Tjaša                                                                                Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                       4:26.25                 683                                 4:32.42                105%     K3        
            30.87  1:04.29  1:37.73  2:11.46  2:45.10  3:18.94  3:53.01  4:26.25
   2.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     4:29.51                 658              + 3.26             4:28.83                 99%               
            30.88  1:04.15  1:37.63  2:11.80  2:46.10  3:20.42  3:55.39  4:29.51
   3.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     4:31.91                 641              + 5.66             4:33.48                101%               
            30.96  1:04.25  1:38.07  2:12.71  2:47.38  3:22.46  3:57.46  4:31.91
   4.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  4:35.26                 618              + 9.01             4:37.50                102%               
            31.48  1:05.38  1:40.01  2:15.07  2:50.57  3:26.04  4:01.12  4:35.26
   5.     PODBREGAR, Hana          04                       PK Neptun Celje                  4:37.72                 602             + 11.47             4:36.30                 99%               
            31.77  1:06.37  1:41.37  2:16.81  2:52.20  3:27.64  4:03.26  4:37.72
   6.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             4:37.89                 601             + 11.64             4:39.06                101%               
            31.89  1:06.96  1:42.41  2:17.93  2:53.60  3:29.09  4:04.44  4:37.89
   7.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                       4:42.69                 570             + 16.44             4:41.27                 99%               
            31.31  1:06.61  1:42.71  2:18.49  2:54.50  3:30.23  4:06.71  4:42.69
   8.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 4:42.72                 570             + 16.47             4:40.39                 98%               
            32.16  1:07.56  1:43.17  2:19.14  2:55.35  3:31.06  4:07.07  4:42.72


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                               Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                    4:20.93                 726                                 4:23.35                102%               
            29.76  1:02.38  1:35.62  2:09.16  2:42.73  3:16.11  3:49.14  4:20.93
   2.     PODPEČAN, Saška          02                       PK Neptun Celje                  4:29.97                 655              + 9.04             4:36.78                105%               
            30.98  1:04.18  1:38.10  2:12.30  2:46.50  3:21.29  3:56.31  4:29.97
   3.     WESENSCHEGG, Aj          02                       PK Neptun Celje                  4:34.61                 622             + 13.68             4:39.75                104%               
            32.18  1:06.89  1:41.38  2:16.29  2:51.48  3:26.32  4:01.03  4:34.61
   4.     MARUŠA, Žana             01                       PK Celulozar Krško               4:35.28                 618             + 14.35             4:39.15                103%               
            31.80  1:06.21  1:41.20  2:16.13  2:50.81  3:25.82  4:01.19  4:35.28
   5.     POVŠIČ VESEL, P          01                       PK Ljubljana                     4:41.24                 579             + 20.31             4:44.58                102%               
            32.85  1:07.92  1:42.91  2:18.35  2:54.06  3:29.90  4:05.87  4:41.24
   6.     GOMBOC, Maša             01                       PK Radovljica                    4:42.45                 572             + 21.52             4:38.02                 97%               
            32.31  1:07.41  1:43.00  2:18.80  2:54.66  3:31.13  4:07.35  4:42.45
   7.     OMAHEN, Tina             02                       PK Ljubljana                     4:43.80                 564             + 22.87             4:46.13                102%               
            33.15  1:08.24  1:43.91  2:19.64  2:55.71  3:32.10  4:08.43  4:43.80
   8.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    4:47.35                 543             + 26.42             4:42.23                 96%               
            32.10  1:07.42  1:43.58  2:20.19  2:56.94  3:33.97  4:11.04  4:47.35


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  4:02.11  FAIN, Katja                                                                                Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER, Tjaša                                                                                Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                4:02.11                 908                                 4:09.68                106%     M1        
        Rekord Slovenije abs ženske
            28.70    59.26  1:29.74  2:00.42  2:30.76  3:01.44  3:32.27  4:02.11
   2.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    4:05.76                 868              + 3.65             4:08.18                102%               
            29.10    59.93  1:30.59  2:01.32  2:32.17  3:03.17  3:34.56  4:05.76
   3.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 4:08.27                 842              + 6.16             4:15.01                106%               
            29.41  1:00.51  1:31.69  2:02.92  2:34.19  3:05.70  3:37.44  4:08.27
   4.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 4:08.35                 842              + 6.24             4:12.18                103%     M2        
            29.31  1:00.61  1:32.18  2:03.77  2:35.28  3:06.84  3:38.30  4:08.35
   5.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                 4:13.94                 787             + 11.83             4:19.97                105%     M3        
            29.85  1:01.35  1:33.19  2:05.01  2:36.87  3:08.92  3:41.41  4:13.94
   6.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 4:19.80                 735             + 17.69             4:20.98                101%     K1        
            30.29  1:02.79  1:35.67  2:08.66  2:41.55  3:14.64  3:47.75  4:19.80
   7.     PERŠE, Špela             96                       PK Radovljica                    4:21.76                 719             + 19.65             4:20.44                 99%               
            31.57  1:04.30  1:37.32  2:10.60  2:43.74  3:16.66  3:49.62  4:21.76
   8.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     4:23.94                 701             + 21.83             4:22.02                 99%     K2        
            30.83  1:04.19  1:37.89  2:11.13  2:44.63  3:18.15  3:51.31  4:23.94



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                          59.60                 601                                 1:00.91                104%     K1        
            28.09    59.60
   2.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 1:00.07                 587              + 0.47             1:00.76                102%     K2        
            28.14  1:00.07
   3.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     1:02.84                 512              + 3.24             1:02.97                100%     K3        
            28.94  1:02.84
   4.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                 1:02.98                 509              + 3.38             1:03.83                103%               
            29.58  1:02.98
   5.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.19                 504              + 3.59             1:03.39                101%               
            29.77  1:03.19
   6.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 1:03.23                 503              + 3.63             1:04.44                104%               
            29.35  1:03.23
   7.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   1:03.60                 494              + 4.00             1:03.95                101%               
            29.50  1:03.60
   8.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 1:05.56                 451              + 5.96             1:03.90                 95%               
            31.04  1:05.56


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                              Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KLEMENC, Peter           01                       PK Ljubljana                       59.48                 604                                 1:00.03                102%               
            27.47    59.48
   2.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.13                 585              + 0.65             1:00.17                100%               
            26.97  1:00.13
   3.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                   1:01.73                 541              + 2.25             1:02.17                101%               
            28.48  1:01.73
   4.     ZAVADLAL, Matic          00                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.88                 537              + 2.40             1:02.11                101%               
            29.13  1:01.88
   5.     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                1:02.23                 528              + 2.75             1:02.40                101%               
            28.99  1:02.23
   6.     ODER, Nik                01                       PK Branik Maribor                1:02.32                 525              + 2.84             1:02.53                101%               
            29.18  1:02.32
   7.     POGAČNIK, Žan            00                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.41                 476              + 4.93             1:03.37                 97%               
            28.71  1:04.41
   8.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                1:05.54                 452              + 6.06             1:04.57                 97%               
            30.69  1:05.54


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan               56.22                 716                                   57.05                103%               
            27.08    56.22
   2.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                         56.31                 712              + 0.09               57.43                104%               
            25.74    56.31
   3.     MEŽA, Kristjan           96                       PK Velenje                         56.56                 703              + 0.34               57.31                103%               
            25.92    56.56
   4.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana               56.89                 691              + 0.67               57.64                103%               
            25.77    56.89
   5.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               57.12                 682              + 0.90               57.78                102%     M1        
            25.81    57.12
   6.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               58.00                 652              + 1.78               58.40                101%     M2        
            26.17    58.00
   7.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                   58.18                 646              + 1.96               58.73                102%     M3        
            26.93    58.18
   8.     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                   59.83                 594              + 3.61               59.83                100%               
            27.56    59.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                             Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     VODENIK, Iza             03                       PK Neptun Celje                  1:05.95                 634                                 1:08.11                107%     K2        
            30.06  1:05.95
   2.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                1:07.21                 599              + 1.26             1:08.13                103%     K3        
            31.58  1:07.21
   3.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 1:07.33                 596              + 1.38             1:08.19                103%               
            31.69  1:07.33
   4.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                     1:07.52                 591              + 1.57             1:08.26                102%               
            31.07  1:07.52
   5.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.74                 585              + 1.79             1:08.25                102%               
            32.16  1:07.74
   6.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     1:08.19                 573              + 2.24             1:08.72                102%               
            31.28  1:08.19
   7.     MARTINČIČ, Naja          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:09.57                 540              + 3.62             1:09.76                101%               
            32.17  1:09.57
   8.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.56                 518              + 4.61             1:09.99                 98%               
            31.89  1:10.56


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                              Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.15                 658                                 1:06.72                105%               
            29.88  1:05.15
   2.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       1:09.01                 553              + 3.86             1:08.95                100%               
            31.64  1:09.01
   3.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                1:09.74                 536              + 4.59             1:08.55                 97%               
            31.39  1:09.74
   4.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                     1:09.81                 534              + 4.66             1:09.50                 99%               
            31.79  1:09.81
   5.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.14                 527              + 4.99             1:11.19                103%               
            32.15  1:10.14
   6.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:10.76                 513              + 5.61             1:10.77                100%               
            32.59  1:10.76
   7.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       1:10.90                 510              + 5.75             1:10.72                 99%               
            31.77  1:10.90
   8.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                       1:13.26                 462              + 8.11             1:11.45                 95%               
            32.67  1:13.26


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.30                 790                                 1:03.94                109%               
            29.14  1:01.30
   2.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     1:02.12                 759              + 0.82             1:03.90                106%               
            29.23  1:02.12
   3.     ČELIK, Tina              01                       PK Triglav Kranj                 1:04.29                 684              + 2.99             1:05.91                105%     M1        
            30.34  1:04.29
   4.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.62                 674              + 3.32             1:04.78                100%               
            29.53  1:04.62
   5.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                 1:05.03                 661              + 3.73             1:04.85                 99%     M2        
            30.09  1:05.03
   6.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.32                 653              + 4.02             1:05.24                100%     K1        
            30.17  1:05.32
   7.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 1:05.63                 643              + 4.33             1:05.78                100%     M3        
            30.74  1:05.63
   8.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                 1:06.44                 620              + 5.14             1:06.23                 99%               
            31.02  1:06.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                 1:08.41                 537                                 1:08.28                100%     K3        
            31.95  1:08.41
   2.     ZAVRTANIK, Klem          03                       PK Nova Gorica                   1:08.61                 532              + 0.20             1:09.41                102%               
            32.77  1:08.61
   3.     FAJON, Nej               02                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.64                 531              + 0.23             1:09.66                103%               
            32.44  1:08.64
   4.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                 1:08.96                 524              + 0.55             1:09.41                101%               
            32.57  1:08.96
   5.     GOROPEVŠEK, Rok          02                       PK Branik Maribor                1:09.14                 520              + 0.73             1:09.20                100%               
            33.58  1:09.14
   6.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   1:10.08                 499              + 1.67             1:10.54                101%               
            33.33  1:10.08
   7.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 1:10.87                 483              + 2.46             1:09.65                 97%               
            33.68  1:10.87
   8.     VODENIK, Jan             03                       PK Neptun Celje                  1:11.01                 480              + 2.60             1:10.46                 98%               
            33.73  1:11.01


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                               Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     MESEC, Žiga              00                       ŠD Riba Ljubljana                1:07.27                 564                                 1:08.13                103%               
            31.81  1:07.27
   2.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško               1:07.55                 557              + 0.28             1:07.21                 99%               
            31.92  1:07.55
   3.     PEKLAR, Erik             01                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.20                 542              + 0.93             1:10.65                107%               
            31.24  1:08.20
   4.     PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                       1:08.93                 525              + 1.66             1:10.24                104%               
            32.56  1:08.93
   5.     ŠIROK, Kolja             01                       PK Nova Gorica                   1:10.42                 492              + 3.15             1:10.79                101%               
            33.32  1:10.42
   6.     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                 1:10.54                 489              + 3.27             1:10.69                100%               
            33.60  1:10.54
   7.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                    1:10.68                 487              + 3.41             1:09.58                 97%               
            33.20  1:10.68
   8.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                 1:13.20                 438              + 5.93             1:10.78                 93%               
            34.39  1:13.20


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.19                 788                                 1:04.28                114%               
            28.09  1:00.19
   2.     ŠTEHARNIK, Deja          00                       PK Fužinar Ravne                 1:02.24                 713              + 2.05             1:03.50                104%     M1        
            29.30  1:02.24
   3.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                 1:03.18                 681              + 2.99             1:04.60                105%     M2        
            29.99  1:03.18
   4.     KNEZ, Lovro              02                       PK Fužinar Ravne                 1:03.33                 677              + 3.14             1:03.59                101%     K1        
            29.70  1:03.33
   5.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje              1:04.99                 626              + 4.80             1:05.65                102%     M3        
            30.24  1:04.99
   6.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                1:05.00                 626              + 4.81             1:05.70                102%               
            31.20  1:05.00
   7.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                 1:06.98                 572              + 6.79             1:06.59                 99%     K2        
            31.36  1:06.98
   8.     BENČIČ, Matic            99                       PK Biser Piran                   1:07.17                 567              + 6.98             1:06.84                 99%               
            31.63  1:07.17



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                              Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK, Tara                                                                                 Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.98                 623                                 1:15.53                107%     K2        
            34.04  1:12.98
   2.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                1:14.52                 586              + 1.54             1:15.45                103%     K3        
            34.72  1:14.52
   3.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                       1:16.00                 552              + 3.02             1:16.90                102%               
            35.23  1:16.00
   4.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              1:16.67                 538              + 3.69             1:18.93                106%               
            36.51  1:16.67
   5.     ROŽIČ, Tarin             04                       PK Ljubljana                     1:16.68                 537              + 3.70             1:17.64                103%               
            35.85  1:16.68
   6.     TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.75                 496              + 5.77             1:19.53                102%               
            36.78  1:18.75
   7.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 1:18.97                 492              + 5.99             1:19.59                102%               
            37.66  1:18.97
   8.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                1:19.12                 489              + 6.14             1:18.71                 99%               
            37.08  1:19.12


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                               Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.07                 647                                 1:14.04                106%               
            34.67  1:12.07
   2.     ČUČNIK, Brina            01                       PK Ilirija Ljubljana             1:13.99                 598              + 1.92             1:15.33                104%               
            34.63  1:13.99
   3.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       1:14.09                 596              + 2.02             1:14.60                101%               
            34.84  1:14.09
   4.     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.27                 505              + 6.20             1:18.73                101%               
            36.36  1:18.27
   5.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:19.42                 484              + 7.35             1:19.12                 99%               
            37.69  1:19.42
   6.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    1:25.74                 384             + 13.67             1:26.81                103%               
            39.79  1:25.74
   7.     BIZJAK, Nika             02                       KPD Zvezda Kranj                 1:28.78                 346             + 16.71             1:27.65                 97%               
            41.68  1:28.78
  DNS     ŠLEBNIK KRECENB          01                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK, Tara                                                                                 Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     VOZEL, Tjaša             94                       KPD Zvezda Kranj                 1:08.49                 754                                 1:10.52                106%               
            32.41  1:08.49
   2.     BOGDANOVIČ, Jov          92                       KPD Zvezda Kranj                 1:09.52                 721              + 1.03             1:11.87                107%               
            33.24  1:09.52
   3.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     1:10.27                 698              + 1.78             1:12.52                107%               
            33.54  1:10.27
   4.     ČELIK, Tina              01                       PK Triglav Kranj                 1:10.45                 693              + 1.96             1:11.92                104%     M1        
            33.60  1:10.45
   5.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     1:10.96                 678              + 2.47             1:11.71                102%     M2        
            33.59  1:10.96
   6.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                 1:11.92                 651              + 3.43             1:12.87                103%               
            34.01  1:11.92
   7.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.37                 639              + 3.88             1:13.57                103%     K1        
            34.35  1:12.37
   8.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 1:13.53                 609              + 5.04             1:14.00                101%     M3        
            34.78  1:13.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                   27.98                 500                                   28.27                102%     K2        
   2.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                   28.47                 475              + 0.49               28.81                102%     K3        
   3.     RIHTMAN, Aleks           02                       PK Ilirija Ljubljana               28.85                 456              + 0.87               29.15                102%               
   4.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   28.91                 454              + 0.93               29.10                101%               
   5.     MERKAČ, Žiga             02                       PK Fužinar Ravne                   28.92                 453              + 0.94               29.25                102%               
   6.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan               29.19                 441              + 1.21               29.20                100%               
   7.     DREU, Domen              02                       PK Ilirija Ljubljana               29.21                 440              + 1.23               29.27                100%               
   8.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                       29.57                 424              + 1.59               29.36                 99%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     CIZEL, Luka              00                       PK Triglav Kranj                   27.44                 530                                   27.59                101%               
   2.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                   27.47                 529              + 0.03               27.71                102%               
   3.     POHOREC, Matija          01                       PK Velenje                         27.67                 517              + 0.23               27.59                 99%               
   4.     SUŠEC, Miha              00                       PK Velenje                         27.98                 500              + 0.54               28.01                100%               
   5.     HROVATIN, Žiga           01                       ŠD Delfin Ljubljana                28.76                 461              + 1.32               29.01                102%               
   6.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                     28.95                 452              + 1.51               28.82                 99%               
   7.     BORŠIČ, Vid              01                       PK Nova Gorica                     29.02                 448              + 1.58               29.37                102%               
   8.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                   29.94                 408              + 2.50               29.65                 98%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana               25.49                 662                                   25.56                101%               
   2.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                      25.53                 659              + 0.04               26.19                105%               
   3.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               26.38                 597              + 0.89               26.38                100%     M1        
   4.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                   26.60                 582              + 1.11               26.63                100%     K1        
   5.     GERŠAK, Luka             99                       PK Velenje                         26.80                 569              + 1.31               26.94                101%               
   6.     TOŠOVIČ, Tadej           01                       PK Branik Maribor                  26.86                 566              + 1.37               26.86                100%     M2        
   7.     MASTEN, Tim              98                       ŠD Delfin Ljubljana                26.87                 565              + 1.38               27.05                101%               
   8.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               27.03                 555              + 1.54               26.65                 97%     M3        



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                               Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER, Ava                                                                            Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                         31.05                 565                                   31.54                103%     K2        
   2.     RADIVOJEVIČ, Ga          03                       PK Ribnica                         31.13                 560              + 0.08               31.50                102%     K3        
   3.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                          31.21                 556              + 0.16               31.81                104%               
   4.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                         31.29                 552              + 0.24               31.70                103%               
   5.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan               31.54                 539              + 0.49               32.16                104%               
   6.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                         31.80                 526              + 0.75               31.80                100%               
   7.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                       32.06                 513              + 1.01               32.10                100%               
   8.     GERČER, Taja             03                       PK Neptun Celje                    32.09                 511              + 1.04               32.19                101%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                   30.33                 606                                   30.51                101%               
   2.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                       32.08                 512              + 1.75               31.61                 97%               
   3.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                         32.31                 501              + 1.98               32.33                100%               
   4.     LEVAŠIČ, Manca           02                       PK Koper                           32.58                 489              + 2.25               32.74                101%               
   5.     HELER, Rea               02                       PK Branik Maribor                  32.68                 484              + 2.35               33.03                102%               
   6.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                         32.71                 483              + 2.38               31.84                 95%               
   7.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                  32.85                 477              + 2.52               32.64                 99%               
  DNS     ŽERJAL, Hana             02                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER, Ava                                                                            Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KOUS, Lucija             95                       PK Ribnica                         29.05                 689                                   29.12                100%               
   2.     JUSIĆ, Aida              02                       PK Velenje                         29.31                 671              + 0.26               29.91                104%     M1        
   3.     JAMŠEK, Janja            01                       PK Fužinar Ravne                   29.40                 665              + 0.35               29.57                101%     M2        
   4.     HANCMAN, Urška           02                       PK Fužinar Ravne                   29.44                 662              + 0.39               29.96                104%     M3        
   5.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                   29.46                 661              + 0.41               29.95                103%               
   6.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan               30.07                 622              + 1.02               30.24                101%               
   7.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan               30.26                 610              + 1.21               30.04                 99%     K1        
   8.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan               30.36                 604              + 1.31               30.41                100%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Kadeti
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                             Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ, Jan Karel                                                                          Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR, Žan                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 2:06.75                 628                                 2:06.57                100%     K2        
            28.33  1:00.72  1:33.80  2:06.75
   2.     ALIAMOVSKII, Ev          02                       PK Branik Maribor                2:10.76                 572              + 4.01             2:10.49                100%     K3        
            29.19  1:02.89  1:36.52  2:10.76
   3.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                     2:13.61                 536              + 6.86             2:13.91                100%               
            29.83  1:04.21  1:38.55  2:13.61
   4.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:15.32                 516              + 8.57             2:15.30                100%               
            30.26  1:04.07  1:39.68  2:15.32
   5.     PODBEVŠEK, Jane          02                       PK Ljubljana                     2:16.33                 504              + 9.58             2:15.46                 99%               
            29.98  1:04.41  1:40.14  2:16.33
   6.     NAHTIGAL, Benja          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.56                 502              + 9.81             2:15.63                 99%               
            30.67  1:05.62  1:40.45  2:16.56
   7.     KRŽAN, Peter             02                       PK Celulozar Krško               2:25.55                 414             + 18.80             2:25.23                100%               
            31.45  1:07.81  1:46.28  2:25.55
   8.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan             2:27.51                 398             + 20.76             2:25.88                 98%               
            31.95  1:08.91  1:47.62  2:27.51


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                Mladinci
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                             Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ, Jan Karel                                                                          Zagreb (CRO)                                                        2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             2:05.27                 650                                 2:06.46                102%               
            27.84  1:00.03  1:32.92  2:05.27
   2.     ŠPRUK, Nik Jan           01                       PK Ljubljana                     2:13.22                 541              + 7.95             2:13.99                101%               
            30.15  1:04.68  1:38.66  2:13.22
   3.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    2:15.06                 519              + 9.79             2:16.78                103%               
            30.34  1:04.64  1:39.73  2:15.06
   4.     STANONIK, Matic          00                       PK Triglav Kranj                 2:15.37                 515             + 10.10             2:16.18                101%               
            30.28  1:04.98  1:40.36  2:15.37
   5.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                    2:19.20                 474             + 13.93             2:18.08                 98%               
            30.93  1:06.08  1:42.62  2:19.20
   6.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško               2:19.50                 471             + 14.23             2:19.55                100%               
            30.58  1:05.39  1:41.97  2:19.50
   7.     RAKUN KOKALJ, J          01                       PK Velenje                       2:22.01                 446             + 16.74             2:19.94                 97%               
            30.05  1:04.82  1:42.14  2:22.01
   8.     OBIDIČ, Miha             01                       PK Nova Gorica                   2:27.14                 401             + 21.87             2:25.19                 97%               
            31.48  1:08.26  1:47.07  2:27.14


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                             Szczecin (POL)                                                      2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ, Jan Karel                                                                          Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR, Žan                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 1:57.84                 781                                 2:03.28                109%               
            27.28    57.39  1:27.39  1:57.84
   2.     KORDEŽ, Gal              00                       PK Fužinar Ravne                 2:00.84                 725              + 3.00             2:03.82                105%     M1        
            26.33    56.95  1:28.07  2:00.84
   3.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                       2:01.03                 721              + 3.19             2:03.04                103%               
            27.46    58.58  1:30.27  2:01.03
   4.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:03.13                 685              + 5.29             2:04.02                101%               
            27.69    59.13  1:31.30  2:03.13
   5.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             2:03.47                 679              + 5.63             2:04.44                102%               
            27.44    59.22  1:31.01  2:03.47
   6.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   2:03.71                 675              + 5.87             2:03.48                100%     M2        
            27.50    59.08  1:31.30  2:03.71
   7.     TOBIAS, David            00                       PK Branik Maribor                2:05.24                 651              + 7.40             2:04.06                 98%     M3        
            27.01    58.96  1:31.68  2:05.24
   8.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 2:06.13                 637              + 8.29             2:05.20                 99%     K1        
            27.89    59.58  1:32.65  2:06.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                               Kadetinje
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                               Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:12.03  KLINAR, Anja                                                                               Celje                                                               2005
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR, Anja                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     2:24.99                 561                                 2:28.65                105%     K3        
            32.45  1:09.10  1:46.84  2:24.99
   2.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:31.10                 496              + 6.11             2:33.52                103%               
            33.34  1:11.87  1:51.18  2:31.10
   3.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 2:32.90                 478              + 7.91             2:32.33                 99%               
            33.18  1:11.41  1:52.15  2:32.90
   4.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 2:33.14                 476              + 8.15             2:34.85                102%               
            34.10  1:13.79  1:54.15  2:33.14
   5.     PRIMC, Tia               04                       PK Ilirija Ljubljana             2:33.36                 474              + 8.37             2:36.33                104%               
            33.89  1:12.78  1:53.13  2:33.36
   6.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                2:34.69                 462              + 9.70             2:35.21                101%               
            34.16  1:12.86  1:54.03  2:34.69
   7.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              2:36.34                 447             + 11.35             2:37.54                102%               
            34.09  1:13.52  1:54.62  2:36.34
   8.     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                 2:41.27                 407             + 16.28             2:44.74                104%               
            33.26  1:13.33  1:56.55  2:41.27


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                Mladinke
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                               Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:12.03  KLINAR, Anja                                                                               Celje                                                               2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             2:26.49                 544                                 2:25.80                 99%               
            33.33  1:11.12  1:48.94  2:26.49
   2.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 2:27.22                 536              + 0.73             2:26.14                 99%               
            33.17  1:10.57  1:48.94  2:27.22
   3.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     2:37.04                 441             + 10.55             2:35.10                 98%               
            34.54  1:13.88  1:54.82  2:37.04
   4.     PŠENIČNIK, Ema           02                       PK Radovljica                    2:37.94                 434             + 11.45             2:39.12                101%               
            34.04  1:14.99  1:56.87  2:37.94
   5.     JOSIPOVIČ KOLAR          01                       DVŠ Posejdon Celje               2:39.24                 423             + 12.75             2:40.55                102%               
            35.14  1:14.87  1:57.02  2:39.24
   6.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 2:51.31                 340             + 24.82             2:52.57                101%               
            37.99  1:21.48  2:06.60  2:51.31
   7.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       2:54.97                 319             + 28.48             2:56.64                102%               
            35.62  1:19.18  2:07.25  2:54.97


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                  Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                               Eindhoven (NED)                                                     2010
Rek. SLO mladinke (16  2:12.03  KLINAR, Anja                                                                               Celje                                                               2005
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR, Anja                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    2:09.40                 789                                 2:11.94                104%               
            29.64  1:02.71  1:35.98  2:09.40
   2.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                2:12.12                 741              + 2.72             2:12.52                101%     M1        
            30.21  1:03.66  1:37.91  2:12.12
   3.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 2:17.25                 661              + 7.85             2:19.99                104%               
            31.57  1:06.29  1:41.54  2:17.25
   4.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     2:17.99                 651              + 8.59             2:18.27                100%     M2        
            31.44  1:06.61  1:42.25  2:17.99
   5.     KRISTAN, Katrin          01                       PK Radovljica                    2:18.68                 641              + 9.28             2:19.54                101%     M3        
            32.15  1:07.56  1:43.22  2:18.68
   6.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     2:21.55                 603             + 12.15             2:21.41                100%     K1        
            31.95  1:07.93  1:44.70  2:21.55
   7.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 2:21.88                 599             + 12.48             2:21.22                 99%     K2        
            32.06  1:08.19  1:45.08  2:21.88
   8.     KRISTAN, Gaja            99                       PK Radovljica                    2:25.95                 550             + 16.55             2:20.47                 93%               
            32.44  1:08.42  1:46.07  2:25.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 100m Prosto/Free                                                                               Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:20.92  PK Ilirija Ljubljana                                                                IL     Celje                                                               2004
Rek. SLO mladinci (17  3:29.39  PK Branik Maribor                                                                   BM     Kranj                                                               2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:34.00  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (moški)                                     PK Olimpija Ljubljan             3:24.97                 715                                      NT                   -               
        DEMŠAR, Domen, 00                                                                            MIHALIČ, David, 99
        ŠTIH, Gašper, 01                                                                             KERČ, Aljaž, 90
            24.98    51.71  1:16.37  1:43.42  2:08.44  2:35.46  2:59.12  3:24.97

   2.     FR I. (moški)                                     PK Fužinar Ravne                 3:25.11                 713              + 0.14                  NT                   -               
        ODER, Gašper, 99                                                                             KORDEŽ, Gal, 00
        BAU, Martin, 94                                                                              MOŽE, Matija, 00
            24.63    51.30  1:15.36  1:40.62  2:05.01  2:32.14  2:57.14  3:25.11

   3.     SDD I. (moški)                                    ŠD Delfin Ljubljana              3:26.10                 703              + 1.13                  NT                   -               
        GORNIK, Tilen, 98                                                                            GORNIK, Jure, 02
        MAJCEN GOVC, Filip, 00                                                                       MASTEN, Tim, 98
            24.78    52.40  1:16.43  1:43.77  2:08.34  2:36.03  2:59.59  3:26.10

   4.     GBR I. (moški)                                    PK Radovljica                    3:32.21                 644              + 7.24                  NT                   -               
        VODENIK, Vito, 98                                                                            JAKUPOVIČ, Emil, 01
        TOMAN, Jan, 99                                                                               POGAČAR, Žan, 96
            25.00    52.45  1:17.30  1:44.60  2:10.84  2:39.73  3:04.66  3:32.21

   5.     TK I. (moški)                                     PK Triglav Kranj                 3:32.80                 639              + 7.83                  NT                   -               
        ZUPANEC, Aleš, 00                                                                            BALEK COLNAR, Tibor, 02
        VOVK, Nace, 02                                                                               ČENČIČ, Nejc, 00
            25.98    53.00  1:17.42  1:44.36  2:11.59  2:39.86  3:05.34  3:32.80

   6.     NC I. (moški)                                     PK Neptun Celje                  3:37.14                 601             + 12.17                  NT                   -               
        RESNIK, Andrej, 99                                                                           JEREB, Maks, 03
        HORVAT, Mitja, 01                                                                            PIRC KOLAR, Oskar, 01
            25.51    53.17  1:18.20  1:45.67  2:12.07  2:41.36  3:07.54  3:37.14

   7.     BM I. (moški)                                     PK Branik Maribor                3:41.33                 568             + 16.36                  NT                   -               
        CUNK, Žiga, 99                                                                               BJELOVUČIĆ, Gal, 99
        KOJC, Nik, 96                                                                                MEŠIĆ, Adi, 99
            25.62    54.42  1:21.32  1:50.98  2:17.65  2:46.49  3:12.26  3:41.33

  DNS     RL I. (moški)                                     ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -               




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 100m Prosto/Free                                                                               Odprto
25.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    3:46.10  PK Olimpija Ljubljana                                                               OL     Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16  3:48.24  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  3:57.33  PK Fužinar Ravne                                                                    FR     Novi Sad (SRB)                                                      2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OL I. (ženske)                                    PK Olimpija Ljubljan             3:46.10                 762                                      NT                   -               
        KLANČAR, Neža, 00                                                                            JELESIJEVIČ, Anja, 03
        KOCIJAN, Neža, 99                                                                            MATKOVIČ, Manuela Maksi, 00
            26.56    53.96  1:20.86  1:49.88  2:17.50  2:48.04  3:15.70  3:46.10

   2.     FR I. (ženske)                                    PK Fužinar Ravne                 3:50.93                 715              + 4.83                  NT                   -               
        ŠEGEL, Janja, 01                                                                             HANCMAN, Mojca, 02
        RAČNIK, Sara, 02                                                                             TUŠEK, Daša, 03
            27.55    56.82  1:23.89  1:52.85  2:20.47  2:50.37  3:19.09  3:50.93

   3.     BM I. (ženske)                                    PK Branik Maribor                3:54.38                 684              + 8.28                  NT                   -               
        FAIN, Nika, 03                                                                               BALANT MARIN, Kaja, 99
        UDUČ, Maja, 99                                                                               FAIN, Katja, 01
            28.77  1:00.27  1:28.91  2:00.25  2:28.39  2:59.77  3:26.25  3:54.38

   4.     TK I. (ženske)                                    PK Triglav Kranj                 3:56.84                 663             + 10.74                  NT                   -               
        HRIBAR, Petja, 02                                                                            LOTRIČ, Maja, 03
        ČELIK, Tina, 01                                                                              ŠKULJ, Ana, 01
            28.20    59.21  1:27.86  1:58.07  2:26.43  2:56.81  3:25.45  3:56.84

   5.     NC I. (ženske)                                    PK Neptun Celje                  3:57.45                 658             + 11.35                  NT                   -               
        WESENSCHEGG, Aja Emma, 02                                                                    BORNŠEK, Zala, 00
        PODPEČAN, Saška, 02                                                                          PODBREGAR, Hana, 04
            28.19    58.99  1:26.97  1:58.37  2:26.96  2:58.36  3:26.32  3:57.45

   6.     LL I. (ženske)                                    PK Ljubljana                     3:57.47                 657             + 11.37                  NT                   -               
        VOVK, Tara, 00                                                                               PATERNOST, Ida, 03
        ZOGOVIČ, Jelena, 02                                                                          KAVČIČ JOGAN, Ira, 04
            28.03    57.96  1:26.32  1:58.13  2:26.77  2:57.26  3:26.36  3:57.47

   7.     ZVK I. (ženske)                                   KPD Zvezda Kranj                 4:14.66                 533             + 28.56                  NT                   -               
        VOZEL, Tjaša, 94                                                                             VODOPIVEC, Nastja, 97
        BOGDANOVIČ, Jovana, 92                                                                       BIZJAK, Nika, 02
            28.33    58.14  1:26.55  1:57.48  2:28.77  3:05.70  3:38.67  4:14.66




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK, Blaž                                                                             Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:57.26  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                           Kranj                                                               2017
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK, Vito                                                                              Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana             2:01.85                 651                                 1:57.26                 93%     A         
            29.76  1:01.57  1:33.15  2:01.85
   2.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:04.72                 607              + 2.87             2:00.22                 93%     A         
            29.19  1:00.79  1:32.82  2:04.72
   3.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    2:04.93                 604              + 3.08             1:58.93                 91%     A         
            29.72  1:02.25  1:33.95  2:04.93
   4.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 2:06.12                 587              + 4.27             2:07.81                103%     A         
            30.32  1:02.59  1:34.90  2:06.12
   5.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                 2:06.55                 581              + 4.70             2:07.88                102%     A         
            29.95  1:01.78  1:34.48  2:06.55
   6.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan             2:07.39                 570              + 5.54             2:05.66                 97%     A         
            30.89  1:03.37  1:35.59  2:07.39
   7.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     2:09.60                 541              + 7.75             2:10.68                102%     A         
            30.75  1:03.74  1:36.86  2:09.60
   8.     GERŠAK, Luka             99                       PK Velenje                       2:09.80                 538              + 7.95             2:07.80                 97%     A         
            30.81  1:03.55  1:37.40  2:09.80
   9.     SUŠEC, Miha              00                       PK Velenje                       2:10.70                 527              + 8.85             2:07.05                 94%     R         
            30.42  1:03.16  1:36.93  2:10.70
  10.     CIZEL, Luka              00                       PK Triglav Kranj                 2:11.54                 517              + 9.69             2:06.07                 92%     R         
            30.33  1:03.80  1:38.21  2:11.54
  11.     ALIAMOVSKII, Ev          02                       PK Branik Maribor                2:13.42                 496             + 11.57             2:14.53                102%     A         
            31.18  1:04.52  1:39.12  2:13.42
  12.     MARČUN, Miha             01                       PK Radovljica                    2:13.44                 496             + 11.59             2:18.57                108%     A         
            31.44  1:04.97  1:39.06  2:13.44
  13.     MERKAČ, Žiga             02                       PK Fužinar Ravne                 2:14.18                 487             + 12.33             2:19.23                108%     A         
            32.49  1:06.26  1:40.52  2:14.18
  14.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje               2:15.16                 477             + 13.31             2:15.00                100%               
            30.99  1:04.02  1:39.33  2:15.16
  15.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 2:15.25                 476             + 13.40             2:15.54                100%     A         
            31.35  1:05.57  1:40.61  2:15.25
  16.     RIHTMAN, Aleks           02                       PK Ilirija Ljubljana             2:15.77                 470             + 13.92             2:26.28                116%     A         
            31.12  1:05.74  1:41.47  2:15.77
  17.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.39                 464             + 14.54             2:17.78                102%     A         
            31.59  1:05.93  1:41.36  2:16.39
  18.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 2:16.53                 463             + 14.68             2:16.61                100%     A         
            30.88  1:05.13  1:41.19  2:16.53
  19.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                        2:17.20                 456             + 15.35             2:12.84                 94%     A         
            31.86  1:05.89  1:41.38  2:17.20
  20.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:17.34                 454             + 15.49             2:21.20                106%     R         
            32.14  1:06.64  1:42.21  2:17.34
  21.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 2:17.72                 451             + 15.87             2:23.41                108%     R         
            32.61  1:07.46  1:42.40  2:17.72
  22.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan             2:18.06                 447             + 16.21             2:26.09                112%     A         
            32.59  1:07.19  1:42.75  2:18.06
  23.     HERODEŽ, Vid             02                       PK Branik Maribor                2:19.25                 436             + 17.40             2:18.76                 99%               
            33.47  1:08.91  1:44.36  2:19.25
  24.     BORŠIČ, Vid              01                       PK Nova Gorica                   2:20.69                 423             + 18.84             2:19.07                 98%     A         
            31.87  1:07.21  1:44.34  2:20.69
  25.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                 2:23.05                 402             + 21.20                  NT                   -               
            33.62  1:09.71  1:47.04  2:23.05
  26.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 2:24.28                 392             + 22.43             2:31.46                110%               
            33.71  1:10.63  1:47.86  2:24.28
  27.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                  2:24.65                 389             + 22.80             2:29.05                106%     R         
            33.82  1:10.87  1:48.29  2:24.65
  28.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                   2:29.32                 354             + 27.47             2:35.61                109%               
            35.21  1:12.86  1:51.15  2:29.32
  29.     KRUMPAK, Roy             02                       PK Biser Piran                   2:29.53                 352             + 27.68             2:34.71                107%               
            34.80  1:12.13  1:50.30  2:29.53
  30.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                     2:35.40                 314             + 33.55             2:38.26                104%               
            37.58  1:17.63  1:57.63  2:35.40
  31.     MOČNIK, Jakob            03                       PK Celulozar Krško               2:36.07                 310             + 34.22                  NT                   -               
            37.22  1:17.33  1:57.72  2:36.07
          ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                       2:36.07                 310             + 34.22             2:42.20                108%               
            37.99  1:17.73  1:57.44  2:36.07
  33.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                       2:36.43                 307             + 34.58             2:39.06                103%               
            37.49  1:15.87  1:56.38  2:36.43
  34.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                       2:43.71                 268             + 41.86                  NT                   -               
            38.41  1:19.74  2:01.79  2:43.71
  DSQ     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                                                        + 27.50             2:31.65                   -               
        SW 6.4 - 
            34.68  1:12.73  1:51.35  2:29.35


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Kadeti
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK, Blaž                                                                             Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:57.26  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                           Kranj                                                               2017
Rek. SLO kadeti (15-1  2:01.53  VODENIK, Vito                                                                              Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 2:06.12                 587                                 2:07.81                103%     A         
            30.32  1:02.59  1:34.90  2:06.12
   2.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                 2:06.55                 581              + 0.43             2:07.88                102%     A         
            29.95  1:01.78  1:34.48  2:06.55
   3.     MAĆEŠIĆ ŠULTERE          02                       PK Ljubljana                     2:09.60                 541              + 3.48             2:10.68                102%     A         
            30.75  1:03.74  1:36.86  2:09.60
   4.     ALIAMOVSKII, Ev          02                       PK Branik Maribor                2:13.42                 496              + 7.30             2:14.53                102%     A         
            31.18  1:04.52  1:39.12  2:13.42
   5.     MERKAČ, Žiga             02                       PK Fužinar Ravne                 2:14.18                 487              + 8.06             2:19.23                108%     A         
            32.49  1:06.26  1:40.52  2:14.18
   6.     RIHTMAN, Aleks           02                       PK Ilirija Ljubljana             2:15.77                 470              + 9.65             2:26.28                116%     A         
            31.12  1:05.74  1:41.47  2:15.77
   7.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.39                 464             + 10.27             2:17.78                102%     A         
            31.59  1:05.93  1:41.36  2:16.39
   8.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 2:16.53                 463             + 10.41             2:16.61                100%     A         
            30.88  1:05.13  1:41.19  2:16.53
   9.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:17.34                 454             + 11.22             2:21.20                106%     R         
            32.14  1:06.64  1:42.21  2:17.34
  10.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 2:17.72                 451             + 11.60             2:23.41                108%     R         
            32.61  1:07.46  1:42.40  2:17.72
  11.     HERODEŽ, Vid             02                       PK Branik Maribor                2:19.25                 436             + 13.13             2:18.76                 99%               
            33.47  1:08.91  1:44.36  2:19.25
  12.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                 2:23.05                 402             + 16.93                  NT                   -               
            33.62  1:09.71  1:47.04  2:23.05
  13.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 2:24.28                 392             + 18.16             2:31.46                110%               
            33.71  1:10.63  1:47.86  2:24.28
  14.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                   2:29.32                 354             + 23.20             2:35.61                109%               
            35.21  1:12.86  1:51.15  2:29.32
  15.     KRUMPAK, Roy             02                       PK Biser Piran                   2:29.53                 352             + 23.41             2:34.71                107%               
            34.80  1:12.13  1:50.30  2:29.53
  16.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                     2:35.40                 314             + 29.28             2:38.26                104%               
            37.58  1:17.63  1:57.63  2:35.40
  17.     MOČNIK, Jakob            03                       PK Celulozar Krško               2:36.07                 310             + 29.95                  NT                   -               
            37.22  1:17.33  1:57.72  2:36.07
          ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                       2:36.07                 310             + 29.95             2:42.20                108%               
            37.99  1:17.73  1:57.44  2:36.07
  19.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                       2:36.43                 307             + 30.31             2:39.06                103%               
            37.49  1:15.87  1:56.38  2:36.43
  20.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                       2:43.71                 268             + 37.59                  NT                   -               
            38.41  1:19.74  2:01.79  2:43.71
  DSQ     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                                                        + 23.23             2:31.65                   -               
        SW 6.4 - 
            34.68  1:12.73  1:51.35  2:29.35


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                               Mladinci
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK, Blaž                                                                             Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
Rek. SLO mladinci (17  1:57.26  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                           Kranj                                                               2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan             2:07.39                 570                                 2:05.66                 97%     A         
            30.89  1:03.37  1:35.59  2:07.39
   2.     SUŠEC, Miha              00                       PK Velenje                       2:10.70                 527              + 3.31             2:07.05                 94%     R         
            30.42  1:03.16  1:36.93  2:10.70
   3.     CIZEL, Luka              00                       PK Triglav Kranj                 2:11.54                 517              + 4.15             2:06.07                 92%     R         
            30.33  1:03.80  1:38.21  2:11.54
   4.     MARČUN, Miha             01                       PK Radovljica                    2:13.44                 496              + 6.05             2:18.57                108%     A         
            31.44  1:04.97  1:39.06  2:13.44
   5.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 2:15.25                 476              + 7.86             2:15.54                100%     A         
            31.35  1:05.57  1:40.61  2:15.25
   6.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                        2:17.20                 456              + 9.81             2:12.84                 94%     A         
            31.86  1:05.89  1:41.38  2:17.20
   7.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan             2:18.06                 447             + 10.67             2:26.09                112%     A         
            32.59  1:07.19  1:42.75  2:18.06
   8.     BORŠIČ, Vid              01                       PK Nova Gorica                   2:20.69                 423             + 13.30             2:19.07                 98%     A         
            31.87  1:07.21  1:44.34  2:20.69
   9.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                  2:24.65                 389             + 17.26             2:29.05                106%     R         
            33.82  1:10.87  1:48.29  2:24.65


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                  Člani
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK, Blaž                                                                             Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana             2:01.85                 651                                 1:57.26                 93%     A         
            29.76  1:01.57  1:33.15  2:01.85
   2.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:04.72                 607              + 2.87             2:00.22                 93%     A         
            29.19  1:00.79  1:32.82  2:04.72
   3.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    2:04.93                 604              + 3.08             1:58.93                 91%     A         
            29.72  1:02.25  1:33.95  2:04.93
   4.     GERŠAK, Luka             99                       PK Velenje                       2:09.80                 538              + 7.95             2:07.80                 97%     A         
            30.81  1:03.55  1:37.40  2:09.80
   5.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje               2:15.16                 477             + 13.31             2:15.00                100%               
            30.99  1:04.02  1:39.33  2:15.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN, Anja                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                2:14.86                 691                                 2:14.53                100%     A         
            32.04  1:05.58  1:40.24  2:14.86
   2.     JAMŠEK, Janja            01                       PK Fužinar Ravne                 2:15.73                 677              + 0.87             2:14.80                 99%     A         
            32.18  1:06.08  1:40.66  2:15.73
   3.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 2:16.39                 668              + 1.53             2:17.94                102%     A         
            32.53  1:06.83  1:41.67  2:16.39
   4.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.56                 665              + 1.70             2:19.37                104%     A         
            32.37  1:06.50  1:41.39  2:16.56
   5.     JUSIĆ, Aida              02                       PK Velenje                       2:17.53                 651              + 2.67             2:17.51                100%     A         
            32.77  1:07.65  1:43.46  2:17.53
   6.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                 2:18.70                 635              + 3.84             2:19.14                101%     A         
            33.17  1:08.41  1:44.44  2:18.70
   7.     HANCMAN, Urška           02                       PK Fužinar Ravne                 2:19.87                 619              + 5.01             2:19.37                 99%     A         
            33.12  1:08.48  1:44.14  2:19.87
   8.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     2:21.68                 595              + 6.82             2:22.25                101%     A         
            33.80  1:09.28  1:45.97  2:21.68
   9.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                       2:22.34                 587              + 7.48             2:29.09                110%     R         
            33.50  1:09.46  1:46.06  2:22.34
  10.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                       2:24.72                 559              + 9.86             2:25.41                101%     R         
            33.62  1:10.08  1:47.95  2:24.72
  11.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     2:26.10                 543             + 11.24             2:25.79                100%     A         
            34.23  1:11.06  1:48.96  2:26.10
  12.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        2:26.15                 542             + 11.29             2:23.49                 96%     A         
            33.57  1:09.68  1:47.79  2:26.15
  13.     RADIVOJEVIČ, Ga          03                       PK Ribnica                       2:26.32                 541             + 11.46             2:28.33                103%     A         
            34.21  1:11.03  1:48.76  2:26.32
  14.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                   2:26.47                 539             + 11.61             2:26.97                101%               
            34.48  1:11.89  1:49.20  2:26.47
  15.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                2:27.08                 532             + 12.22                  NT                   -     A         
            34.48  1:11.77  1:49.60  2:27.08
  16.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                 2:29.57                 506             + 14.71             2:31.78                103%     A         
            34.40  1:11.68  1:51.14  2:29.57
  17.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:29.74                 504             + 14.88             2:32.12                103%     R         
            34.32  1:11.93  1:50.65  2:29.74
  18.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 2:29.97                 502             + 15.11             2:32.82                104%     R         
            35.90  1:13.63  1:51.96  2:29.97
  19.     ŽERJAL, Hana             02                       ŠD Riba Ljubljana                2:31.17                 490             + 16.31             2:34.24                104%     A         
            34.06  1:11.33  1:51.28  2:31.17
  20.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:31.22                 490             + 16.36             2:35.53                106%               
            36.27  1:14.71  1:53.22  2:31.22
  21.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       2:31.30                 489             + 16.44                  NT                   -               
            34.22  1:12.35  1:52.59  2:31.30
  22.     TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             2:32.63                 476             + 17.77             2:37.20                106%               
            36.19  1:15.19  1:54.38  2:32.63
  23.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 2:32.71                 475             + 17.85             2:38.08                107%               
            36.90  1:15.70  1:54.76  2:32.71
  24.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 2:32.76                 475             + 17.90             2:37.19                106%               
            36.01  1:14.40  1:53.65  2:32.76
  25.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                 2:33.14                 471             + 18.28             2:32.68                 99%               
            35.78  1:14.78  1:53.66  2:33.14
  26.     ANŽUR, Lara              00                       PK Ilirija Ljubljana             2:33.22                 471             + 18.36             2:34.46                102%               
            35.08  1:13.31  1:53.23  2:33.22
  27.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       2:34.34                 461             + 19.48                  NT                   -     A         
            36.21  1:14.77  1:55.02  2:34.34
  28.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                 2:34.37                 460             + 19.51             2:35.90                102%               
            36.37  1:16.49  1:56.15  2:34.37
  29.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan             2:34.58                 458             + 19.72             2:35.54                101%               
            36.20  1:15.31  1:55.09  2:34.58
  30.     PŠENIČNIK, Ema           02                       PK Radovljica                    2:35.50                 450             + 20.64             2:35.42                100%     R         
            36.34  1:16.43  1:56.47  2:35.50
  31.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                        2:37.03                 437             + 22.17             2:36.62                 99%     R         
            37.98  1:17.17  1:57.40  2:37.03
  32.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    2:38.99                 421             + 24.13             2:40.59                102%               
            37.08  1:17.64  1:59.73  2:38.99
  33.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       2:39.15                 420             + 24.29                  NT                   -               
            35.80  1:16.19  1:58.08  2:39.15
  34.     TODOROVIČ, Nika          02                       PK Lafarge Trbovlje              2:39.83                 415             + 24.97             2:38.38                 98%               
            36.32  1:16.79  1:58.67  2:39.83
  35.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan             2:39.90                 414             + 25.04             2:43.37                104%               
            35.65  1:15.89  1:58.44  2:39.90
  36.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana             2:40.84                 407             + 25.98                  NT                   -               
            37.02  1:16.60  1:58.75  2:40.84
  37.     POJE, Nana               04                       PK Ribnica                       2:43.75                 386             + 28.89             2:45.16                102%               
            38.27  1:18.89  2:01.25  2:43.75
  38.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan             2:44.53                 380             + 29.67             2:47.76                104%               
            38.18  1:20.36  2:02.93  2:44.53
  39.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                 2:44.71                 379             + 29.85             2:46.07                102%               
            38.09  1:19.67  2:02.63  2:44.71
  40.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         2:45.42                 374             + 30.56             2:42.48                 96%               
            38.43  1:20.38  2:03.04  2:45.42
  41.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                         2:46.20                 369             + 31.34                  NT                   -               
            37.14  1:19.39  2:04.16  2:46.20
  42.     LEVAŠIČ, Manca           02                       PK Koper                         2:48.13                 356             + 33.27                  NT                   -               
            37.68  1:20.18  2:05.22  2:48.13
  43.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                       2:49.67                 347             + 34.81                  NT                   -               
            38.76  1:22.46  2:07.05  2:49.67
  44.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         2:57.61                 302             + 42.75                  NT                   -               
            41.48  1:26.32  2:12.32  2:57.61
  45.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                     3:09.95                 247             + 55.09                  NT                   -               
            44.34  1:32.04  2:21.51  3:09.95
  DSQ     KRISTAN, Gaja            99                       PK Radovljica                                                             + 3.40             2:19.56                   -               
        SW 6.4 - 
            33.53  1:07.82  1:43.23  2:18.26
  DSQ     TOMINC, Nika             02                       PK Branik Maribor                                                        + 27.17                  NT                   -               
        SW 6.4 - 
            38.00  1:19.53  2:01.88  2:42.03
  DSQ     ŠAVLE, Špela             03                       PK Nova Gorica                                                           + 27.75             2:39.21                   -               
        SW 6.4 - 
            36.94  1:17.10  1:59.80  2:42.61
  DSQ     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                                                          + 39.93             2:57.34                   -               
        SW 6.4 - 
            39.96  1:23.37  2:08.57  2:54.79


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                              Kadetinje
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN, Anja                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
Rek. SLO kadetinje (1  2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.56                 665                                 2:19.37                104%     A         
            32.37  1:06.50  1:41.39  2:16.56
   2.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     2:21.68                 595              + 5.12             2:22.25                101%     A         
            33.80  1:09.28  1:45.97  2:21.68
   3.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                       2:22.34                 587              + 5.78             2:29.09                110%     R         
            33.50  1:09.46  1:46.06  2:22.34
   4.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                       2:24.72                 559              + 8.16             2:25.41                101%     R         
            33.62  1:10.08  1:47.95  2:24.72
   5.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     2:26.10                 543              + 9.54             2:25.79                100%     A         
            34.23  1:11.06  1:48.96  2:26.10
   6.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        2:26.15                 542              + 9.59             2:23.49                 96%     A         
            33.57  1:09.68  1:47.79  2:26.15
   7.     RADIVOJEVIČ, Ga          03                       PK Ribnica                       2:26.32                 541              + 9.76             2:28.33                103%     A         
            34.21  1:11.03  1:48.76  2:26.32
   8.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                 2:29.57                 506             + 13.01             2:31.78                103%     A         
            34.40  1:11.68  1:51.14  2:29.57
   9.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:29.74                 504             + 13.18             2:32.12                103%     R         
            34.32  1:11.93  1:50.65  2:29.74
  10.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 2:29.97                 502             + 13.41             2:32.82                104%     R         
            35.90  1:13.63  1:51.96  2:29.97
  11.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:31.22                 490             + 14.66             2:35.53                106%               
            36.27  1:14.71  1:53.22  2:31.22
  12.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       2:31.30                 489             + 14.74                  NT                   -               
            34.22  1:12.35  1:52.59  2:31.30
  13.     TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             2:32.63                 476             + 16.07             2:37.20                106%               
            36.19  1:15.19  1:54.38  2:32.63
  14.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 2:32.71                 475             + 16.15             2:38.08                107%               
            36.90  1:15.70  1:54.76  2:32.71
  15.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 2:32.76                 475             + 16.20             2:37.19                106%               
            36.01  1:14.40  1:53.65  2:32.76
  16.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                 2:33.14                 471             + 16.58             2:32.68                 99%               
            35.78  1:14.78  1:53.66  2:33.14
  17.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                 2:34.37                 460             + 17.81             2:35.90                102%               
            36.37  1:16.49  1:56.15  2:34.37
  18.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan             2:34.58                 458             + 18.02             2:35.54                101%               
            36.20  1:15.31  1:55.09  2:34.58
  19.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan             2:39.90                 414             + 23.34             2:43.37                104%               
            35.65  1:15.89  1:58.44  2:39.90
  20.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana             2:40.84                 407             + 24.28                  NT                   -               
            37.02  1:16.60  1:58.75  2:40.84
  21.     POJE, Nana               04                       PK Ribnica                       2:43.75                 386             + 27.19             2:45.16                102%               
            38.27  1:18.89  2:01.25  2:43.75
  22.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan             2:44.53                 380             + 27.97             2:47.76                104%               
            38.18  1:20.36  2:02.93  2:44.53
  23.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                 2:44.71                 379             + 28.15             2:46.07                102%               
            38.09  1:19.67  2:02.63  2:44.71
  24.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         2:45.42                 374             + 28.86             2:42.48                 96%               
            38.43  1:20.38  2:03.04  2:45.42
  25.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                         2:46.20                 369             + 29.64                  NT                   -               
            37.14  1:19.39  2:04.16  2:46.20
  26.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         2:57.61                 302             + 41.05                  NT                   -               
            41.48  1:26.32  2:12.32  2:57.61
  27.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                     3:09.95                 247             + 53.39                  NT                   -               
            44.34  1:32.04  2:21.51  3:09.95
  DSQ     ŠAVLE, Špela             03                       PK Nova Gorica                                                           + 26.05             2:39.21                   -               
        SW 6.4 - 
            36.94  1:17.10  1:59.80  2:42.61
  DSQ     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                                                          + 38.23             2:57.34                   -               
        SW 6.4 - 
            39.96  1:23.37  2:08.57  2:54.79


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                               Mladinke
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN, Anja                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinke (16  2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                2:14.86                 691                                 2:14.53                100%     A         
            32.04  1:05.58  1:40.24  2:14.86
   2.     JAMŠEK, Janja            01                       PK Fužinar Ravne                 2:15.73                 677              + 0.87             2:14.80                 99%     A         
            32.18  1:06.08  1:40.66  2:15.73
   3.     JUSIĆ, Aida              02                       PK Velenje                       2:17.53                 651              + 2.67             2:17.51                100%     A         
            32.77  1:07.65  1:43.46  2:17.53
   4.     ŠKULJ, Ana               01                       PK Triglav Kranj                 2:18.70                 635              + 3.84             2:19.14                101%     A         
            33.17  1:08.41  1:44.44  2:18.70
   5.     HANCMAN, Urška           02                       PK Fužinar Ravne                 2:19.87                 619              + 5.01             2:19.37                 99%     A         
            33.12  1:08.48  1:44.14  2:19.87
   6.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                2:27.08                 532             + 12.22                  NT                   -     A         
            34.48  1:11.77  1:49.60  2:27.08
   7.     ŽERJAL, Hana             02                       ŠD Riba Ljubljana                2:31.17                 490             + 16.31             2:34.24                104%     A         
            34.06  1:11.33  1:51.28  2:31.17
   8.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       2:34.34                 461             + 19.48                  NT                   -     A         
            36.21  1:14.77  1:55.02  2:34.34
   9.     PŠENIČNIK, Ema           02                       PK Radovljica                    2:35.50                 450             + 20.64             2:35.42                100%     R         
            36.34  1:16.43  1:56.47  2:35.50
  10.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                        2:37.03                 437             + 22.17             2:36.62                 99%     R         
            37.98  1:17.17  1:57.40  2:37.03
  11.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    2:38.99                 421             + 24.13             2:40.59                102%               
            37.08  1:17.64  1:59.73  2:38.99
  12.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       2:39.15                 420             + 24.29                  NT                   -               
            35.80  1:16.19  1:58.08  2:39.15
  13.     TODOROVIČ, Nika          02                       PK Lafarge Trbovlje              2:39.83                 415             + 24.97             2:38.38                 98%               
            36.32  1:16.79  1:58.67  2:39.83
  14.     LEVAŠIČ, Manca           02                       PK Koper                         2:48.13                 356             + 33.27                  NT                   -               
            37.68  1:20.18  2:05.22  2:48.13
  15.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                       2:49.67                 347             + 34.81                  NT                   -               
            38.76  1:22.46  2:07.05  2:49.67
  DSQ     TOMINC, Nika             02                       PK Branik Maribor                                                        + 27.17                  NT                   -               
        SW 6.4 - 
            38.00  1:19.53  2:01.88  2:42.03


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                Članice
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN, Anja                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 2:16.39                 668                                 2:17.94                102%     A         
            32.53  1:06.83  1:41.67  2:16.39
   2.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                   2:26.47                 539             + 10.08             2:26.97                101%               
            34.48  1:11.89  1:49.20  2:26.47
   3.     ANŽUR, Lara              00                       PK Ilirija Ljubljana             2:33.22                 471             + 16.83             2:34.46                102%               
            35.08  1:13.31  1:53.23  2:33.22
  DSQ     KRISTAN, Gaja            99                       PK Radovljica                                                             + 1.87             2:19.56                   -               
        SW 6.4 - 
            33.53  1:07.82  1:43.23  2:18.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ, Peter                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC, Jernej                                                                              Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC, Jernej                                                                              Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                     50.22                 716                                   51.38                105%     A         
            24.28    50.22
   2.     MASTEN, Tim              98                       ŠD Delfin Ljubljana                50.32                 712              + 0.10               51.50                105%     A         
            24.24    50.32
   3.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                   50.40                 708              + 0.18               50.47                100%     A         
            24.72    50.40
   4.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                         50.49                 705              + 0.27               51.03                102%     A         
            23.70    50.49
   5.     OMAHEN, Andraž           98                       PK Ilirija Ljubljana               51.25                 674              + 1.03               52.07                103%     A         
            24.85    51.25
   6.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               51.31                 671              + 1.09               51.92                102%     A         
            24.43    51.31
   7.     KLEMENC, Peter           01                       PK Ljubljana                       51.70                 656              + 1.48               53.21                106%     A         
            25.10    51.70
   8.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                   51.73                 655              + 1.51               52.18                102%     A         
            25.03    51.73
   9.     MAJCEN GOVC, Fi          00                       ŠD Delfin Ljubljana                51.86                 650              + 1.64               53.42                106%     R         
            24.77    51.86
  10.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                   51.98                 646              + 1.76                  NT                   -     R         
            24.83    51.98
  11.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                          52.08                 642              + 1.86               53.57                106%     A         
            25.15    52.08
  12.     KORDEŽ, Gal              00                       PK Fužinar Ravne                   52.16                 639              + 1.94               51.97                 99%     A         
            24.79    52.16
  13.     MEŽA, Kristjan           96                       PK Velenje                         52.25                 636              + 2.03               52.66                102%               
            25.27    52.25
  14.     GORNIK, Tilen            98                       ŠD Delfin Ljubljana                52.59                 624              + 2.37               53.34                103%               
            25.01    52.59
  15.     LESJAK, Filip            99                       PK Branik Maribor                  52.89                 613              + 2.67               53.98                104%               
            25.96    52.89
  16.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                    52.96                 611              + 2.74               53.42                102%               
            25.39    52.96
  17.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana                52.98                 610              + 2.76               54.05                104%     A         
            25.43    52.98
  18.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               52.99                 609              + 2.77                  NT                   -     A         
            25.32    52.99
  19.     TOŠOVIČ, Tadej           01                       PK Branik Maribor                  53.10                 606              + 2.88               54.51                105%     A         
            25.54    53.10
  20.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                   53.11                 605              + 2.89               55.80                110%     A         
            25.52    53.11
  21.     STANONIK, Matic          00                       PK Triglav Kranj                   53.28                 600              + 3.06               54.62                105%     A         
            25.42    53.28
  22.     GRADIŠEK, Jaša           01                       PK Velenje                         53.30                 599              + 3.08               54.37                104%     R         
            25.83    53.30
  23.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                    53.43                 595              + 3.21               53.61                101%     R         
            25.87    53.43
  24.     STRNAD, Mihael           99                       PK Branik Maribor                  53.44                 594              + 3.22               54.79                105%               
            25.46    53.44
  25.     GEYSER, Dario            99                       PK Olimpija Ljubljan               53.62                 588              + 3.40                  NT                   -               
            24.54    53.62
  26.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                   53.74                 584              + 3.52               55.03                105%               
            25.93    53.74
  27.     POHOREC, Matija          01                       PK Velenje                         53.82                 582              + 3.60               54.85                104%               
            25.44    53.82
  28.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško                 53.95                 577              + 3.73               54.99                104%               
            26.14    53.95
  29.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                     54.05                 574              + 3.83               54.71                102%               
            26.10    54.05
  30.     CUNK, Žiga               99                       PK Branik Maribor                  54.32                 566              + 4.10               55.02                103%               
            26.21    54.32
  31.     ZABAV, Andrej            01                       ŠD Delfin Ljubljana                54.49                 560              + 4.27               54.55                100%               
            26.34    54.49
  32.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                  54.62                 556              + 4.40               54.29                 99%               
            25.69    54.62
  33.     MEŠIĆ, Adi               99                       PK Branik Maribor                  54.64                 556              + 4.42               55.19                102%               
            26.14    54.64
          VUGA, Janez              99                       ŠD Delfin Ljubljana                54.64                 556              + 4.42               55.90                105%               
            26.09    54.64
  35.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                   54.68                 555              + 4.46               56.37                106%     ?         
            26.53    54.68
          JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                    54.68                 555              + 4.46               56.32                106%     ?         
            26.22    54.68
  37.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan               55.14                 541              + 4.92               55.40                101%     ?         
            26.57    55.14
          JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                      55.14                 541              + 4.92               57.56                109%     ?         
            26.58    55.14
  39.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                   55.26                 537              + 5.04               55.09                 99%     A         
            26.50    55.26
  40.     ZAVADLAL, Matic          00                       ŠD Delfin Ljubljana                55.51                 530              + 5.29               55.46                100%               
            26.29    55.51
  41.     BENČIČ, Matic            99                       PK Biser Piran                     55.52                 530              + 5.30               55.91                101%               
            26.47    55.52
  42.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                   55.56                 529              + 5.34               56.73                104%     A         
            26.45    55.56
  43.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                       55.59                 528              + 5.37               56.54                103%     R         
            26.97    55.59
  44.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                           55.79                 522              + 5.57               55.84                100%     R         
            26.59    55.79
  45.     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                     55.84                 521              + 5.62               57.59                106%               
            26.92    55.84
  46.     DREU, Domen              02                       PK Ilirija Ljubljana               55.87                 520              + 5.65               57.23                105%               
            26.41    55.87
  47.     PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                         55.94                 518              + 5.72               57.01                104%               
            26.38    55.94
  48.     RIHTMAN, Aleks           02                       PK Ilirija Ljubljana               55.96                 517              + 5.74               59.05                111%               
            27.04    55.96
  49.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                          56.15                 512              + 5.93                  NT                   -               
            26.90    56.15
  50.     POTOČNIK, Vid            02                       PK Radovljica                      56.23                 510              + 6.01             1:00.48                116%               
            26.95    56.23
  51.     KOJC, Nik                96                       PK Branik Maribor                  56.25                 509              + 6.03               56.30                100%               
            27.43    56.25
  52.     POGAČNIK, Žan            00                       PK Olimpija Ljubljan               56.28                 509              + 6.06               57.57                105%               
            27.01    56.28
  53.     HUTTER, Žiga             00                       PK Branik Maribor                  56.32                 508              + 6.10               56.47                101%               
            27.12    56.32
  54.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                       56.66                 498              + 6.44               57.44                103%               
            26.79    56.66
  55.     PIRC KOLAR, Osk          01                       PK Neptun Celje                    56.68                 498              + 6.46               57.62                103%               
            27.07    56.68
  56.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje                 56.74                 496              + 6.52               55.35                 95%               
            27.22    56.74
  57.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan               56.98                 490              + 6.76               59.08                108%               
            27.78    56.98
  58.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                      57.10                 487              + 6.88               57.71                102%               
            27.27    57.10
  59.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                  57.16                 485              + 6.94               58.11                103%               
            27.22    57.16
  60.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                          57.17                 485              + 6.95               57.66                102%               
            27.51    57.17
          PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                      57.17                 485              + 6.95             1:00.00                110%               
            27.39    57.17
  62.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                   57.28                 482              + 7.06               58.96                106%               
            27.29    57.28
  63.     HERODEŽ, Vid             02                       PK Branik Maribor                  57.35                 481              + 7.13               58.32                103%               
            27.92    57.35
          ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                  57.35                 481              + 7.13               58.07                103%               
            27.58    57.35
  65.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje                57.36                 480              + 7.14             1:01.04                113%               
            27.89    57.36
  66.     ŠPRUK, Nik Jan           01                       PK Ljubljana                       57.37                 480              + 7.15               56.67                 98%               
            27.24    57.37
  67.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                           57.39                 480              + 7.17               59.00                106%               
            27.47    57.39
  68.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni               57.42                 479              + 7.20               56.76                 98%               
            27.46    57.42
  69.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                         57.50                 477              + 7.28               59.31                106%               
            27.36    57.50
          OBIDIČ, Miha             01                       PK Nova Gorica                     57.50                 477              + 7.28               56.16                 95%               
            26.94    57.50
  71.     DOLENC, Arne             99                       PK Olimpija Ljubljan               57.59                 475              + 7.37               55.12                 92%               
            26.92    57.59
  72.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                         57.88                 468              + 7.66               59.52                106%               
            28.06    57.88
  73.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                  57.90                 467              + 7.68               59.92                107%               
            27.75    57.90
  74.     RAKUN KOKALJ, J          01                       PK Velenje                         57.92                 467              + 7.70               59.58                106%               
            28.19    57.92
  75.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško                 58.01                 464              + 7.79               59.98                107%               
            27.77    58.01
  76.     VODENIK, Jan             03                       PK Neptun Celje                    58.02                 464              + 7.80             1:01.18                111%               
            27.53    58.02
  77.     BOJANC, Klemen           98                       KPD Zvezda Kranj                   58.03                 464              + 7.81                  NT                   -               
            27.40    58.03
  78.     PREBIL, Tai              02                       PK Ilirija Ljubljana               58.13                 462              + 7.91               58.55                101%               
            27.80    58.13
  79.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                    58.16                 461              + 7.94               58.96                103%               
            28.33    58.16
  80.     AJLEC, Anže              00                       PK Biser Piran                     58.29                 458              + 8.07               58.82                102%               
            28.24    58.29
  81.     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                         58.49                 453              + 8.27             1:01.12                109%               
            28.19    58.49
  82.     KOZOLE, Anže             99                       PK Celulozar Krško                 58.59                 451              + 8.37               59.31                102%               
            28.06    58.59
  83.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                       58.60                 451              + 8.38               59.81                104%               
            28.31    58.60
  84.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   58.69                 448              + 8.47               59.57                103%               
            27.89    58.69
  85.     KOGLOT, Luka             00                       PK Nova Gorica                     58.72                 448              + 8.50             1:01.65                110%               
            27.46    58.72
  86.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana                58.74                 447              + 8.52                  NT                   -               
            28.01    58.74
  87.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana               58.87                 444              + 8.65             1:02.19                112%               
            27.39    58.87
  88.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                       59.15                 438              + 8.93               59.90                103%               
            28.64    59.15
          ZAVRTANIK, Klem          03                       PK Nova Gorica                     59.15                 438              + 8.93             1:00.85                106%               
            28.64    59.15
  90.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                       59.25                 436              + 9.03               59.70                102%               
            28.67    59.25
  91.     KRUMPAK, Roy             02                       PK Biser Piran                     59.69                 426              + 9.47             1:01.46                106%               
            28.78    59.69
  92.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                      59.94                 421              + 9.72             1:00.92                103%               
            28.60    59.94
  93.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                         1:00.00                 420              + 9.78             1:02.55                109%               
            28.86  1:00.00
  94.     OBREZA, Leon             96                       PK Kamnik                        1:00.07                 418              + 9.85               59.68                 99%               
            28.17  1:00.07
  95.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     1:00.12                 417              + 9.90             1:00.10                100%               
            28.76  1:00.12
  96.     DOBNIKAR, Rok            00                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.28                 414             + 10.06             1:01.08                103%               
            28.60  1:00.28
  97.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               1:00.30                 413             + 10.08             1:00.71                101%               
            28.32  1:00.30
  98.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       1:00.44                 411             + 10.22             1:01.65                104%               
            29.51  1:00.44
  99.     KRŽAN, Peter             02                       PK Celulozar Krško               1:00.57                 408             + 10.35             1:05.22                116%               
            28.69  1:00.57
 100.     BUCALO, Uroš             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.68                 406             + 10.46             1:01.35                102%               
            28.82  1:00.68
 101.     ZAGOŽEN, Amadej          01                       PK Neptun Celje                  1:00.89                 402             + 10.67             1:01.69                103%               
            28.39  1:00.89
          LOVŠIN, Vid              03                       PK Ribnica                       1:00.89                 402             + 10.67               58.79                 93%               
            29.09  1:00.89
 103.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                        1:01.34                 393             + 11.12                  NT                   -               
            28.81  1:01.34
 104.     RIŽNAR, Miha             03                       PK Branik Maribor                1:01.50                 390             + 11.28             1:01.04                 99%               
            29.10  1:01.50
 105.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                        1:01.68                 386             + 11.46             1:02.26                102%               
            28.89  1:01.68
 106.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.84                 383             + 11.62             1:03.06                104%               
            29.64  1:01.84
 107.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       1:01.91                 382             + 11.69             1:02.51                102%               
            28.59  1:01.91
 108.     LESKOVAR, Matij          03                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.94                 381             + 11.72             1:01.62                 99%               
            29.80  1:01.94
 109.     MOČNIK, Jakob            03                       PK Celulozar Krško               1:01.96                 381             + 11.74             1:03.70                106%               
            30.03  1:01.96
 110.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                    1:02.29                 375             + 12.07             1:02.99                102%               
            28.80  1:02.29
 111.     OCVIRK, Nik              03                       DVŠ Posejdon Celje               1:02.36                 374             + 12.14             1:04.66                108%               
            29.00  1:02.36
 112.     SOKOLOVIČ, Nik           02                       PK Celulozar Krško               1:02.42                 373             + 12.20             1:02.66                101%               
            30.18  1:02.42
 113.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         1:02.51                 371             + 12.29             1:04.41                106%               
            29.52  1:02.51
 114.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                    1:02.88                 365             + 12.66             1:02.70                 99%               
            29.70  1:02.88
 115.     ČOLIČ, Luka              97                       PK Ribnica                       1:02.99                 363             + 12.77             1:04.88                106%               
            28.95  1:02.99
 116.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                   1:03.12                 360             + 12.90             1:04.46                104%               
            30.68  1:03.12
 117.     ANTOLOVIČ, Vito          01                       PK Biser Piran                   1:03.50                 354             + 13.28             1:05.54                107%               
            29.99  1:03.50
 118.     ZAGAJŠEK, Tilen          02                       ŠD Delfin Ljubljana              1:03.86                 348             + 13.64             1:03.02                 97%               
            30.26  1:03.86
 119.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                       1:03.93                 347             + 13.71             1:03.16                 98%               
            30.63  1:03.93
 120.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                     1:03.98                 346             + 13.76             1:04.52                102%               
            31.21  1:03.98
 121.     MAJCEN, Patrik           03                       ŠD Delfin Ljubljana              1:04.02                 345             + 13.80             1:05.10                103%               
            29.96  1:04.02
 122.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 1:04.04                 345             + 13.82             1:02.74                 96%               
            31.14  1:04.04
 123.     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                1:04.06                 345             + 13.84             1:06.84                109%               
            30.77  1:04.06
 124.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 1:04.14                 343             + 13.92             1:07.44                111%               
            30.91  1:04.14
 125.     KRUMPAK, Enei            02                       PK Biser Piran                   1:05.35                 325             + 15.13             1:03.64                 95%               
            30.85  1:05.35
 126.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:05.42                 324             + 15.20                  NT                   -               
            31.34  1:05.42
 127.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                       1:07.31                 297             + 17.09             1:08.17                103%               
            32.68  1:07.31
 128.     SHCHAVROVSKIJ,           03                       PK Nova Gorica                   1:08.22                 285             + 18.00             1:09.08                103%               
            32.15  1:08.22
 129.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                       1:08.24                 285             + 18.02             1:18.16                131%               
            33.01  1:08.24
 130.     VOVK, Tian               03                       ŠD Riba Ljubljana                1:09.00                 276             + 18.78             1:09.91                103%               
            33.25  1:09.00
 131.     ŽAUCER, Peter            03                       ŠD Riba Ljubljana                1:09.74                 267             + 19.52             1:11.69                106%               
            32.45  1:09.74
 132.     PRIBOŽIČ, Nik            02                       PK Celulozar Krško               1:09.88                 265             + 19.66             1:09.31                 98%               
            34.78  1:09.88
 133.     CEDILNIK, Andra          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.45                 248             + 21.23             1:11.08                 99%               
            32.98  1:11.45
 134.     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                    1:14.75                 217             + 24.53             1:20.89                117%               
            34.89  1:14.75
  DNS     ROZMAN, Matjaž           99                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               
  DNS     SUBAN, Nejc              00                       ŠD Delfin Ljubljana                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ, Peter                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC, Jernej                                                                              Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC, Jernej                                                                              Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                   51.98                 646                                      NT                   -     R         
            24.83    51.98
   2.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                          52.08                 642              + 0.10               53.57                106%     A         
            25.15    52.08
   3.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana                52.98                 610              + 1.00               54.05                104%     A         
            25.43    52.98
   4.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                   53.11                 605              + 1.13               55.80                110%     A         
            25.52    53.11
   5.     JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                    54.68                 555              + 2.70               56.32                106%     ?         
            26.22    54.68
   6.     PERKO, Matija            02                       PK Olimpija Ljubljan               55.14                 541              + 3.16               55.40                101%     ?         
            26.57    55.14
   7.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                   55.26                 537              + 3.28               55.09                 99%     A         
            26.50    55.26
   8.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                   55.56                 529              + 3.58               56.73                104%     A         
            26.45    55.56
   9.     PREDALIČ, Grego          02                       PK Ljubljana                       55.59                 528              + 3.61               56.54                103%     R         
            26.97    55.59
  10.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                           55.79                 522              + 3.81               55.84                100%     R         
            26.59    55.79
  11.     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                     55.84                 521              + 3.86               57.59                106%               
            26.92    55.84
  12.     DREU, Domen              02                       PK Ilirija Ljubljana               55.87                 520              + 3.89               57.23                105%               
            26.41    55.87
  13.     RIHTMAN, Aleks           02                       PK Ilirija Ljubljana               55.96                 517              + 3.98               59.05                111%               
            27.04    55.96
  14.     POTOČNIK, Vid            02                       PK Radovljica                      56.23                 510              + 4.25             1:00.48                116%               
            26.95    56.23
  15.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                      57.10                 487              + 5.12               57.71                102%               
            27.27    57.10
  16.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                      57.17                 485              + 5.19             1:00.00                110%               
            27.39    57.17
  17.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                   57.28                 482              + 5.30               58.96                106%               
            27.29    57.28
  18.     HERODEŽ, Vid             02                       PK Branik Maribor                  57.35                 481              + 5.37               58.32                103%               
            27.92    57.35
          ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                  57.35                 481              + 5.37               58.07                103%               
            27.58    57.35
  20.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje                57.36                 480              + 5.38             1:01.04                113%               
            27.89    57.36
  21.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                           57.39                 480              + 5.41               59.00                106%               
            27.47    57.39
  22.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                         57.50                 477              + 5.52               59.31                106%               
            27.36    57.50
  23.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                         57.88                 468              + 5.90               59.52                106%               
            28.06    57.88
  24.     VODENIK, Jan             03                       PK Neptun Celje                    58.02                 464              + 6.04             1:01.18                111%               
            27.53    58.02
  25.     PREBIL, Tai              02                       PK Ilirija Ljubljana               58.13                 462              + 6.15               58.55                101%               
            27.80    58.13
  26.     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                         58.49                 453              + 6.51             1:01.12                109%               
            28.19    58.49
  27.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                       58.60                 451              + 6.62               59.81                104%               
            28.31    58.60
  28.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   58.69                 448              + 6.71               59.57                103%               
            27.89    58.69
  29.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana               58.87                 444              + 6.89             1:02.19                112%               
            27.39    58.87
  30.     ZAVRTANIK, Klem          03                       PK Nova Gorica                     59.15                 438              + 7.17             1:00.85                106%               
            28.64    59.15
  31.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                       59.25                 436              + 7.27               59.70                102%               
            28.67    59.25
  32.     KRUMPAK, Roy             02                       PK Biser Piran                     59.69                 426              + 7.71             1:01.46                106%               
            28.78    59.69
  33.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                      59.94                 421              + 7.96             1:00.92                103%               
            28.60    59.94
  34.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     1:00.12                 417              + 8.14             1:00.10                100%               
            28.76  1:00.12
  35.     KRŽAN, Peter             02                       PK Celulozar Krško               1:00.57                 408              + 8.59             1:05.22                116%               
            28.69  1:00.57
  36.     BUCALO, Uroš             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.68                 406              + 8.70             1:01.35                102%               
            28.82  1:00.68
  37.     LOVŠIN, Vid              03                       PK Ribnica                       1:00.89                 402              + 8.91               58.79                 93%               
            29.09  1:00.89
  38.     RIŽNAR, Miha             03                       PK Branik Maribor                1:01.50                 390              + 9.52             1:01.04                 99%               
            29.10  1:01.50
  39.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.84                 383              + 9.86             1:03.06                104%               
            29.64  1:01.84
  40.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       1:01.91                 382              + 9.93             1:02.51                102%               
            28.59  1:01.91
  41.     LESKOVAR, Matij          03                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.94                 381              + 9.96             1:01.62                 99%               
            29.80  1:01.94
  42.     MOČNIK, Jakob            03                       PK Celulozar Krško               1:01.96                 381              + 9.98             1:03.70                106%               
            30.03  1:01.96
  43.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                    1:02.29                 375             + 10.31             1:02.99                102%               
            28.80  1:02.29
  44.     OCVIRK, Nik              03                       DVŠ Posejdon Celje               1:02.36                 374             + 10.38             1:04.66                108%               
            29.00  1:02.36
  45.     SOKOLOVIČ, Nik           02                       PK Celulozar Krško               1:02.42                 373             + 10.44             1:02.66                101%               
            30.18  1:02.42
  46.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         1:02.51                 371             + 10.53             1:04.41                106%               
            29.52  1:02.51
  47.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                    1:02.88                 365             + 10.90             1:02.70                 99%               
            29.70  1:02.88
  48.     KORŠIČ, Domen            03                       PK Nova Gorica                   1:03.12                 360             + 11.14             1:04.46                104%               
            30.68  1:03.12
  49.     ZAGAJŠEK, Tilen          02                       ŠD Delfin Ljubljana              1:03.86                 348             + 11.88             1:03.02                 97%               
            30.26  1:03.86
  50.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                       1:03.93                 347             + 11.95             1:03.16                 98%               
            30.63  1:03.93
  51.     KAC, Tim                 03                       PK Ljubljana                     1:03.98                 346             + 12.00             1:04.52                102%               
            31.21  1:03.98
  52.     MAJCEN, Patrik           03                       ŠD Delfin Ljubljana              1:04.02                 345             + 12.04             1:05.10                103%               
            29.96  1:04.02
  53.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 1:04.04                 345             + 12.06             1:02.74                 96%               
            31.14  1:04.04
  54.     LEMPL, Marko             03                       PK Branik Maribor                1:04.06                 345             + 12.08             1:06.84                109%               
            30.77  1:04.06
  55.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 1:04.14                 343             + 12.16             1:07.44                111%               
            30.91  1:04.14
  56.     KRUMPAK, Enei            02                       PK Biser Piran                   1:05.35                 325             + 13.37             1:03.64                 95%               
            30.85  1:05.35
  57.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:05.42                 324             + 13.44                  NT                   -               
            31.34  1:05.42
  58.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                       1:07.31                 297             + 15.33             1:08.17                103%               
            32.68  1:07.31
  59.     SHCHAVROVSKIJ,           03                       PK Nova Gorica                   1:08.22                 285             + 16.24             1:09.08                103%               
            32.15  1:08.22
  60.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                       1:08.24                 285             + 16.26             1:18.16                131%               
            33.01  1:08.24
  61.     VOVK, Tian               03                       ŠD Riba Ljubljana                1:09.00                 276             + 17.02             1:09.91                103%               
            33.25  1:09.00
  62.     ŽAUCER, Peter            03                       ŠD Riba Ljubljana                1:09.74                 267             + 17.76             1:11.69                106%               
            32.45  1:09.74
  63.     PRIBOŽIČ, Nik            02                       PK Celulozar Krško               1:09.88                 265             + 17.90             1:09.31                 98%               
            34.78  1:09.88
  64.     CEDILNIK, Andra          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.45                 248             + 19.47             1:11.08                 99%               
            32.98  1:11.45
  65.     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                    1:14.75                 217             + 22.77             1:20.89                117%               
            34.89  1:14.75


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                               Mladinci
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ, Peter                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC, Jernej                                                                              Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                     50.22                 716                                   51.38                105%     A         
            24.28    50.22
   2.     DEMŠAR, Domen            00                       PK Olimpija Ljubljan               51.31                 671              + 1.09               51.92                102%     A         
            24.43    51.31
   3.     KLEMENC, Peter           01                       PK Ljubljana                       51.70                 656              + 1.48               53.21                106%     A         
            25.10    51.70
   4.     MAJCEN GOVC, Fi          00                       ŠD Delfin Ljubljana                51.86                 650              + 1.64               53.42                106%     R         
            24.77    51.86
   5.     KORDEŽ, Gal              00                       PK Fužinar Ravne                   52.16                 639              + 1.94               51.97                 99%     A         
            24.79    52.16
   6.     ŠTIH, Gašper             01                       PK Olimpija Ljubljan               52.99                 609              + 2.77                  NT                   -     A         
            25.32    52.99
   7.     TOŠOVIČ, Tadej           01                       PK Branik Maribor                  53.10                 606              + 2.88               54.51                105%     A         
            25.54    53.10
   8.     STANONIK, Matic          00                       PK Triglav Kranj                   53.28                 600              + 3.06               54.62                105%     A         
            25.42    53.28
   9.     GRADIŠEK, Jaša           01                       PK Velenje                         53.30                 599              + 3.08               54.37                104%     R         
            25.83    53.30
  10.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                    53.43                 595              + 3.21               53.61                101%     R         
            25.87    53.43
  11.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                   53.74                 584              + 3.52               55.03                105%               
            25.93    53.74
  12.     POHOREC, Matija          01                       PK Velenje                         53.82                 582              + 3.60               54.85                104%               
            25.44    53.82
  13.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško                 53.95                 577              + 3.73               54.99                104%               
            26.14    53.95
  14.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                     54.05                 574              + 3.83               54.71                102%               
            26.10    54.05
  15.     ZABAV, Andrej            01                       ŠD Delfin Ljubljana                54.49                 560              + 4.27               54.55                100%               
            26.34    54.49
  16.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                  54.62                 556              + 4.40               54.29                 99%               
            25.69    54.62
  17.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                   54.68                 555              + 4.46               56.37                106%     ?         
            26.53    54.68
  18.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                      55.14                 541              + 4.92               57.56                109%     ?         
            26.58    55.14
  19.     ZAVADLAL, Matic          00                       ŠD Delfin Ljubljana                55.51                 530              + 5.29               55.46                100%               
            26.29    55.51
  20.     PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                         55.94                 518              + 5.72               57.01                104%               
            26.38    55.94
  21.     POGAČNIK, Žan            00                       PK Olimpija Ljubljan               56.28                 509              + 6.06               57.57                105%               
            27.01    56.28
  22.     HUTTER, Žiga             00                       PK Branik Maribor                  56.32                 508              + 6.10               56.47                101%               
            27.12    56.32
  23.     PIRC KOLAR, Osk          01                       PK Neptun Celje                    56.68                 498              + 6.46               57.62                103%               
            27.07    56.68
  24.     VIDMAR, Matjaž           01                       PK Olimpija Ljubljan               56.98                 490              + 6.76               59.08                108%               
            27.78    56.98
  25.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                  57.16                 485              + 6.94               58.11                103%               
            27.22    57.16
  26.     ŠPRUK, Nik Jan           01                       PK Ljubljana                       57.37                 480              + 7.15               56.67                 98%               
            27.24    57.37
  27.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni               57.42                 479              + 7.20               56.76                 98%               
            27.46    57.42
  28.     OBIDIČ, Miha             01                       PK Nova Gorica                     57.50                 477              + 7.28               56.16                 95%               
            26.94    57.50
  29.     RAKUN KOKALJ, J          01                       PK Velenje                         57.92                 467              + 7.70               59.58                106%               
            28.19    57.92
  30.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško                 58.01                 464              + 7.79               59.98                107%               
            27.77    58.01
  31.     LJUBEC ZAJKO, L          01                       PK Neptun Celje                    58.16                 461              + 7.94               58.96                103%               
            28.33    58.16
  32.     AJLEC, Anže              00                       PK Biser Piran                     58.29                 458              + 8.07               58.82                102%               
            28.24    58.29
  33.     KOGLOT, Luka             00                       PK Nova Gorica                     58.72                 448              + 8.50             1:01.65                110%               
            27.46    58.72
  34.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana                58.74                 447              + 8.52                  NT                   -               
            28.01    58.74
  35.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                       59.15                 438              + 8.93               59.90                103%               
            28.64    59.15
  36.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                         1:00.00                 420              + 9.78             1:02.55                109%               
            28.86  1:00.00
  37.     DOBNIKAR, Rok            00                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.28                 414             + 10.06             1:01.08                103%               
            28.60  1:00.28
  38.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               1:00.30                 413             + 10.08             1:00.71                101%               
            28.32  1:00.30
  39.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       1:00.44                 411             + 10.22             1:01.65                104%               
            29.51  1:00.44
  40.     ZAGOŽEN, Amadej          01                       PK Neptun Celje                  1:00.89                 402             + 10.67             1:01.69                103%               
            28.39  1:00.89
  41.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                        1:01.34                 393             + 11.12                  NT                   -               
            28.81  1:01.34
  42.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                        1:01.68                 386             + 11.46             1:02.26                102%               
            28.89  1:01.68
  43.     ANTOLOVIČ, Vito          01                       PK Biser Piran                   1:03.50                 354             + 13.28             1:05.54                107%               
            29.99  1:03.50
  DNS     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               
  DNS     SUBAN, Nejc              00                       ŠD Delfin Ljubljana                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                  Člani
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ, Peter                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MASTEN, Tim              98                       ŠD Delfin Ljubljana                50.32                 712                                   51.50                105%     A         
            24.24    50.32
   2.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                   50.40                 708              + 0.08               50.47                100%     A         
            24.72    50.40
   3.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                         50.49                 705              + 0.17               51.03                102%     A         
            23.70    50.49
   4.     OMAHEN, Andraž           98                       PK Ilirija Ljubljana               51.25                 674              + 0.93               52.07                103%     A         
            24.85    51.25
   5.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                   51.73                 655              + 1.41               52.18                102%     A         
            25.03    51.73
   6.     MEŽA, Kristjan           96                       PK Velenje                         52.25                 636              + 1.93               52.66                102%               
            25.27    52.25
   7.     GORNIK, Tilen            98                       ŠD Delfin Ljubljana                52.59                 624              + 2.27               53.34                103%               
            25.01    52.59
   8.     LESJAK, Filip            99                       PK Branik Maribor                  52.89                 613              + 2.57               53.98                104%               
            25.96    52.89
   9.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                    52.96                 611              + 2.64               53.42                102%               
            25.39    52.96
  10.     STRNAD, Mihael           99                       PK Branik Maribor                  53.44                 594              + 3.12               54.79                105%               
            25.46    53.44
  11.     GEYSER, Dario            99                       PK Olimpija Ljubljan               53.62                 588              + 3.30                  NT                   -               
            24.54    53.62
  12.     CUNK, Žiga               99                       PK Branik Maribor                  54.32                 566              + 4.00               55.02                103%               
            26.21    54.32
  13.     MEŠIĆ, Adi               99                       PK Branik Maribor                  54.64                 556              + 4.32               55.19                102%               
            26.14    54.64
          VUGA, Janez              99                       ŠD Delfin Ljubljana                54.64                 556              + 4.32               55.90                105%               
            26.09    54.64
  15.     BENČIČ, Matic            99                       PK Biser Piran                     55.52                 530              + 5.20               55.91                101%               
            26.47    55.52
  16.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                          56.15                 512              + 5.83                  NT                   -               
            26.90    56.15
  17.     KOJC, Nik                96                       PK Branik Maribor                  56.25                 509              + 5.93               56.30                100%               
            27.43    56.25
  18.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                       56.66                 498              + 6.34               57.44                103%               
            26.79    56.66
  19.     DOLINAR, Jure            99                       DVŠ Posejdon Celje                 56.74                 496              + 6.42               55.35                 95%               
            27.22    56.74
  20.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                          57.17                 485              + 6.85               57.66                102%               
            27.51    57.17
  21.     DOLENC, Arne             99                       PK Olimpija Ljubljan               57.59                 475              + 7.27               55.12                 92%               
            26.92    57.59
  22.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                  57.90                 467              + 7.58               59.92                107%               
            27.75    57.90
  23.     BOJANC, Klemen           98                       KPD Zvezda Kranj                   58.03                 464              + 7.71                  NT                   -               
            27.40    58.03
  24.     KOZOLE, Anže             99                       PK Celulozar Krško                 58.59                 451              + 8.27               59.31                102%               
            28.06    58.59
  25.     OBREZA, Leon             96                       PK Kamnik                        1:00.07                 418              + 9.75               59.68                 99%               
            28.17  1:00.07
  26.     ČOLIČ, Luka              97                       PK Ribnica                       1:02.99                 363             + 12.67             1:04.88                106%               
            28.95  1:02.99
  DNS     ROZMAN, Matjaž           99                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.96  KLANČAR, Neža                                                                              Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan               55.54                 770                                   54.37                 96%     A         
            27.42    55.54
   2.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                   56.59                 728              + 1.05               55.61                 97%     A         
            27.35    56.59
   3.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                   56.79                 720              + 1.25               57.82                104%     A         
            27.72    56.79
   4.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                      57.06                 710              + 1.52                  NT                   -     A         
            27.86    57.06
   5.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan               57.26                 702              + 1.72               56.27                 97%     A         
            27.00    57.26
   6.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                      57.99                 676              + 2.45               58.95                103%     A         
            27.98    57.99
   7.     VODENIK, Iza             03                       PK Neptun Celje                    58.29                 666              + 2.75             1:00.44                108%     A         
            27.47    58.29
   8.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                   58.57                 656              + 3.03               59.03                102%     A         
            28.41    58.57
   9.     MATKOVIČ, Manue          00                       PK Olimpija Ljubljan               58.79                 649              + 3.25               59.21                101%     R         
            28.00    58.79
  10.     WESENSCHEGG, Aj          02                       PK Neptun Celje                    58.81                 648              + 3.27               59.38                102%     R         
            28.46    58.81
  11.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                   59.38                 630              + 3.84               59.00                 99%     A         
            28.66    59.38
  12.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                          59.44                 628              + 3.90             1:00.33                103%               
            28.51    59.44
  13.     PODPEČAN, Saška          02                       PK Neptun Celje                    59.53                 625              + 3.99             1:00.02                102%     A         
            28.76    59.53
  14.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                       59.65                 621              + 4.11               59.26                 99%     A         
            28.33    59.65
  15.     PODBREGAR, Hana          04                       PK Neptun Celje                  1:00.01                 610              + 4.47             1:00.83                103%     A         
            29.37  1:00.01
  16.     RADIĆ, Anastazi          00                       ŠD Delfin Ljubljana              1:00.02                 610              + 4.48             1:00.79                103%               
            29.13  1:00.02
  17.     MATKOVIČ, Antea          02                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.15                 606              + 4.61             1:00.64                102%     A         
            28.16  1:00.15
  18.     UDUČ, Maja               99                       PK Branik Maribor                1:00.20                 604              + 4.66             1:00.98                103%               
            29.01  1:00.20
  19.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 1:00.24                 603              + 4.70             1:01.85                105%     A         
            29.01  1:00.24
  20.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                       1:00.42                 598              + 4.88             1:02.65                108%     A         
            29.29  1:00.42
  21.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.46                 597              + 4.92             1:00.70                101%               
            29.24  1:00.46
  22.     ŠEGEL, Nuša              03                       PK Fužinar Ravne                 1:00.57                 593              + 5.03               59.74                 97%     A         
            29.03  1:00.57
  23.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 1:00.63                 592              + 5.09             1:00.67                100%     A         
            29.61  1:00.63
  24.     BALANT MARIN, K          99                       PK Branik Maribor                1:01.06                 579              + 5.52               58.55                 92%               
            29.05  1:01.06
  25.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                 1:01.18                 576              + 5.64             1:00.82                 99%               
            29.67  1:01.18
  26.     BORNŠEK, Zala            00                       PK Neptun Celje                  1:01.19                 575              + 5.65               59.52                 95%               
            28.88  1:01.19
  27.     FILIPČIČ, Eli            03                       PK Biser Piran                   1:01.22                 575              + 5.68             1:03.36                107%     A         
            29.83  1:01.22
  28.     PRIMC, Tia               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.26                 573              + 5.72             1:03.02                106%     R         
            29.10  1:01.26
  29.     GERČER, Taja             03                       PK Neptun Celje                  1:01.29                 573              + 5.75                  NT                   -     R         
            29.00  1:01.29
  30.     PETEK, Medea             99                       PD Maribor                       1:01.34                 571              + 5.80             1:00.26                 97%               
            29.14  1:01.34
  31.     MUSTAR, Sara             99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.35                 571              + 5.81             1:01.11                 99%               
            29.12  1:01.35
  32.     VRHOVNIK, Kaja           95                       PK Velenje                       1:01.40                 570              + 5.86             1:01.71                101%               
            29.32  1:01.40
  33.     PIŠEK, Eva               02                       PK Ljubljana                     1:01.44                 568              + 5.90             1:03.39                106%     R         
            29.65  1:01.44
  34.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.50                 567              + 5.96             1:00.88                 98%     R         
            30.22  1:01.50
  35.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                   1:01.53                 566              + 5.99             1:01.22                 99%               
            30.15  1:01.53
  36.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                       1:01.58                 565              + 6.04             1:01.69                100%               
            29.99  1:01.58
  37.     MARTINČIČ, Naja          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.64                 563              + 6.10             1:02.62                103%               
            29.91  1:01.64
  38.     TOMINC, Nika             02                       PK Branik Maribor                1:01.77                 559              + 6.23             1:00.57                 96%               
            29.47  1:01.77
  39.     HELER, Rea               02                       PK Branik Maribor                1:01.79                 559              + 6.25             1:02.20                101%               
            29.21  1:01.79
  40.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     1:01.83                 558              + 6.29             1:02.76                103%               
            29.88  1:01.83
  41.     ČUČNIK, Brina            01                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.84                 557              + 6.30             1:03.51                105%               
            29.96  1:01.84
  42.     MARIN, Nela              00                       PD Maribor                       1:01.91                 556              + 6.37               59.53                 92%               
            28.88  1:01.91
  43.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                   1:01.95                 554              + 6.41             1:04.00                107%               
            30.03  1:01.95
  44.     RADIVOJEVIČ, Ga          03                       PK Ribnica                       1:01.99                 553              + 6.45             1:01.29                 98%               
            29.80  1:01.99
  45.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.01                 553              + 6.47             1:04.37                108%               
            29.99  1:02.01
  46.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                        1:02.04                 552              + 6.50             1:02.78                102%               
            29.76  1:02.04
  47.     VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                   1:02.06                 552              + 6.52             1:04.31                107%               
            29.57  1:02.06
  48.     VRTAČIČ, Tjaša           00                       PK Kamnik                        1:02.09                 551              + 6.55             1:01.24                 97%               
            29.22  1:02.09
  49.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       1:02.12                 550              + 6.58             1:04.19                107%               
            29.29  1:02.12
  50.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana             1:02.20                 548              + 6.66             1:02.18                100%               
            30.39  1:02.20
  51.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    1:02.21                 548              + 6.67             1:02.87                102%               
            30.10  1:02.21
  52.     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.44                 542              + 6.90             1:03.46                103%               
            30.01  1:02.44
  53.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  1:02.47                 541              + 6.93             1:02.29                 99%               
            29.97  1:02.47
  54.     POVŠIČ VESEL, P          01                       PK Ljubljana                     1:02.59                 538              + 7.05             1:03.38                103%               
            30.49  1:02.59
  55.     MARUŠA, Žana             01                       PK Celulozar Krško               1:02.83                 531              + 7.29             1:04.04                104%               
            30.43  1:02.83
          HABICHT, Titi            02                       ŠD Riba Ljubljana                1:02.83                 531              + 7.29             1:03.40                102%               
            30.36  1:02.83
  57.     GOMBOC, Maša             01                       PK Radovljica                    1:02.91                 529              + 7.37             1:03.04                100%               
            30.62  1:02.91
  58.     JAMBRIŠKO, Lara          99                       PK Celulozar Krško               1:02.92                 529              + 7.38                  NT                   -               
            29.71  1:02.92
  59.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:02.94                 529              + 7.40             1:03.07                100%               
            30.45  1:02.94
  60.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     1:02.99                 527              + 7.45             1:03.27                101%               
            30.24  1:02.99
  61.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                    1:03.05                 526              + 7.51             1:04.23                104%               
            30.24  1:03.05
  62.     PETRIČ, Katja            99                       PK Neptun Celje                  1:03.11                 524              + 7.57             1:02.83                 99%               
            30.16  1:03.11
  63.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                        1:03.35                 519              + 7.81             1:06.35                110%               
            29.95  1:03.35
  64.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.39                 518              + 7.85             1:03.38                100%               
            30.83  1:03.39
  65.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                1:03.44                 516              + 7.90               59.87                 89%               
            30.01  1:03.44
  66.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        1:03.45                 516              + 7.91             1:06.93                111%               
            30.77  1:03.45
  67.     KRYŽANOWSKI, Ni          01                       ŠD Riba Ljubljana                1:03.54                 514              + 8.00             1:04.00                101%               
            30.63  1:03.54
  68.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                1:03.56                 513              + 8.02             1:03.55                100%               
            30.19  1:03.56
  69.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                       1:03.68                 510              + 8.14             1:01.67                 94%               
            29.58  1:03.68
  70.     BRODEJ, Nuša             01                       PK Neptun Celje                  1:03.79                 508              + 8.25             1:04.67                103%               
            30.54  1:03.79
  71.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                 1:03.92                 505              + 8.38             1:04.30                101%               
            30.65  1:03.92
          KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.92                 505              + 8.38             1:03.46                 99%               
            30.60  1:03.92
  73.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 1:03.95                 504              + 8.41             1:03.35                 98%               
            30.63  1:03.95
  74.     URH, Manca               01                       PK Ratitovec Železni             1:04.30                 496              + 8.76             1:04.20                100%               
            30.68  1:04.30
  75.     TEVŽ, Nika Pija          02                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.55                 490              + 9.01             1:05.95                104%               
            31.70  1:04.55
  76.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       1:04.66                 488              + 9.12             1:04.60                100%               
            30.18  1:04.66
          BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 1:04.66                 488              + 9.12             1:06.88                107%               
            31.19  1:04.66
  78.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 1:04.77                 485              + 9.23                  NT                   -               
            31.64  1:04.77
  79.     ILAR, Ula                03                       PK Ljubljana                     1:04.82                 484              + 9.28             1:03.97                 97%               
            31.11  1:04.82
  80.     RIHTER, Veronik          02                       PK Koper                         1:04.98                 480              + 9.44             1:06.32                104%               
            30.88  1:04.98
  81.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                1:05.04                 479              + 9.50             1:08.94                112%               
            31.34  1:05.04
  82.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                     1:05.38                 472              + 9.84             1:06.26                103%               
            31.38  1:05.38
  83.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.55                 468             + 10.01             1:05.47                100%               
            32.14  1:05.55
  84.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                 1:05.59                 467             + 10.05             1:04.86                 98%               
            32.12  1:05.59
  85.     OMAHEN, Tina             02                       PK Ljubljana                     1:05.60                 467             + 10.06             1:05.69                100%               
            32.05  1:05.60
  86.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 1:06.01                 458             + 10.47             1:05.66                 99%               
            31.74  1:06.01
  87.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                       1:06.04                 458             + 10.50             1:08.03                106%               
            31.74  1:06.04
  88.     HABIČ, Nika              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:06.13                 456             + 10.59             1:08.37                107%               
            31.20  1:06.13
  89.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.32                 452             + 10.78             1:05.27                 97%               
            31.23  1:06.32
  90.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:06.51                 448             + 10.97             1:07.91                104%               
            31.84  1:06.51
  91.     VRANEŠEVIĆ, Ana          02                       PK Branik Maribor                1:06.58                 447             + 11.04             1:04.45                 94%               
            32.09  1:06.58
  92.     ILAR, Lina               04                       PK Ljubljana                     1:06.78                 443             + 11.24             1:06.24                 98%               
            31.59  1:06.78
  93.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.83                 442             + 11.29             1:07.42                102%               
            32.47  1:06.83
  94.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                 1:06.86                 441             + 11.32             1:06.51                 99%               
            31.93  1:06.86
          TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                        1:06.86                 441             + 11.32             1:08.16                104%               
            31.99  1:06.86
  96.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                1:06.94                 439             + 11.40             1:07.56                102%               
            32.01  1:06.94
  97.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                 1:06.97                 439             + 11.43             1:06.60                 99%               
            31.89  1:06.97
  98.     BRAČUN, Elizabe          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:06.99                 438             + 11.45             1:06.37                 98%               
            31.33  1:06.99
  99.     DAMJANIĆ, Ella           03                       DVŠ Posejdon Celje               1:07.21                 434             + 11.67             1:07.91                102%               
            31.78  1:07.21
 100.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        1:07.24                 434             + 11.70             1:08.60                104%               
            33.09  1:07.24
 101.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                       1:07.27                 433             + 11.73             1:09.66                107%               
            32.14  1:07.27
 102.     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                       1:07.42                 430             + 11.88             1:08.19                102%               
            31.20  1:07.42
 103.     POJE, Neža               03                       PK Ribnica                       1:07.48                 429             + 11.94             1:05.54                 94%               
            32.34  1:07.48
 104.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                 1:07.86                 422             + 12.32             1:10.20                107%               
            32.30  1:07.86
 105.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    1:07.91                 421             + 12.37             1:10.67                108%               
            32.19  1:07.91
 106.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.98                 420             + 12.44             1:08.43                101%               
            33.45  1:07.98
 107.     RIHTMAN, Nika            04                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.17                 416             + 12.63             1:11.88                111%               
            32.47  1:08.17
 108.     GOLOB, Dominika          00                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.22                 415             + 12.68             1:08.50                101%               
            32.89  1:08.22
 109.     SREDOJEVIĆ, Mil          03                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.23                 415             + 12.69             1:08.29                100%               
            32.55  1:08.23
 110.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                        1:08.26                 414             + 12.72             1:08.62                101%               
            32.78  1:08.26
 111.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden             1:08.42                 411             + 12.88             1:07.77                 98%               
            32.95  1:08.42
 112.     FAJFAR, Mara             04                       PK Ratitovec Železni             1:08.44                 411             + 12.90             1:10.30                106%               
            32.46  1:08.44
 113.     ŠKUFCA, Ana Kla          04                       PK Ribnica                       1:08.83                 404             + 13.29             1:09.82                103%               
            32.37  1:08.83
 114.     MAROLT, Julija           03                       PK Celulozar Krško               1:08.88                 403             + 13.34             1:09.64                102%               
            32.82  1:08.88
 115.     MARIČ, Alja              99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:09.39                 394             + 13.85             1:09.82                101%               
            32.83  1:09.39
 116.     HAJDIN, Ana              03                       PK Ilirija Ljubljana             1:09.65                 390             + 14.11             1:12.13                107%               
            33.38  1:09.65
 117.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                    1:09.72                 389             + 14.18             1:10.51                102%               
            33.22  1:09.72
 118.     GOLČMAN, Lana            04                       DVŠ Posejdon Celje               1:09.74                 389             + 14.20             1:11.42                105%               
            33.32  1:09.74
 119.     POJE, Nana               04                       PK Ribnica                       1:09.97                 385             + 14.43             1:09.28                 98%               
            33.50  1:09.97
 120.     VRHOVNIK, Laura          02                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.11                 382             + 14.57             1:11.11                103%               
            33.19  1:10.11
 121.     ŠAVLE, Špela             03                       PK Nova Gorica                   1:10.32                 379             + 14.78             1:10.81                101%               
            33.72  1:10.32
 122.     PETEK, Tjaša             03                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.59                 375             + 15.05             1:10.77                101%               
            33.14  1:10.59
 123.     VARGA, Maša              04                       PK Kamnik                        1:10.65                 374             + 15.11             1:10.27                 99%               
            33.01  1:10.65
 124.     POSPIŠ, Neja             03                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.73                 372             + 15.19             1:10.72                100%               
            33.36  1:10.73
 125.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.85                 371             + 15.31             1:12.46                105%               
            34.03  1:10.85
 126.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                         1:11.16                 366             + 15.62             1:18.16                121%               
            33.68  1:11.16
 127.     LUKEK, Klara             96                       ŠD Delfin Ljubljana              1:11.19                 365             + 15.65             1:11.52                101%               
            34.09  1:11.19
 128.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                       1:11.27                 364             + 15.73             1:10.22                 97%               
            34.51  1:11.27
 129.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             1:11.47                 361             + 15.93             1:11.94                101%               
            34.84  1:11.47
 130.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       1:11.88                 355             + 16.34             1:17.97                118%               
            33.42  1:11.88
 131.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             1:13.65                 330             + 18.11                  NT                   -               
            35.59  1:13.65
 132.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                1:13.66                 330             + 18.12             1:14.81                103%               
            35.93  1:13.66
 133.     ŠRIBAR, Eva              03                       PK Celulozar Krško               1:13.87                 327             + 18.33             1:14.12                101%               
            34.84  1:13.87
 134.     POSPIŠ, Gaja             02                       ŠD Riba Ljubljana                1:14.00                 325             + 18.46             1:12.67                 96%               
            34.30  1:14.00
 135.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                1:14.17                 323             + 18.63             1:13.58                 98%               
            35.64  1:14.17
 136.     BATAGELJ, Nicol          03                       PK Ajdovščina                    1:14.46                 319             + 18.92             1:14.20                 99%               
            35.33  1:14.46
 137.     ŠPEGELJ, Maja            04                       PK Neptun Celje                  1:14.56                 318             + 19.02             1:17.98                109%               
            35.72  1:14.56
 138.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                       1:14.66                 317             + 19.12             1:15.16                101%               
            35.49  1:14.66
 139.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                   1:15.81                 302             + 20.27             1:16.76                103%               
            36.02  1:15.81
 140.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana             1:16.14                 298             + 20.60             1:20.42                112%               
            35.33  1:16.14
 141.     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                  1:17.22                 286             + 21.68             1:20.68                109%               
            37.55  1:17.22
 142.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                   1:17.49                 283             + 21.95                  NT                   -               
            36.98  1:17.49
 143.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                     1:18.83                 269             + 23.29             1:20.16                103%               
            38.37  1:18.83
  DSQ     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                                                                 + 15.61             1:14.36                   -               
        SW 4.4 - 
            34.20  1:11.15
  DNS     ŠLEBNIK KRECENB          01                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     URH, Klara               99                       PK Ratitovec Železni                                                                             DNS                   -               
  DNS     BRAČUN, Anastaz          03                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.96  KLANČAR, Neža                                                                              Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VODENIK, Iza             03                       PK Neptun Celje                    58.29                 666                                 1:00.44                108%     A         
            27.47    58.29
   2.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                   59.38                 630              + 1.09               59.00                 99%     A         
            28.66    59.38
   3.     PODBREGAR, Hana          04                       PK Neptun Celje                  1:00.01                 610              + 1.72             1:00.83                103%     A         
            29.37  1:00.01
   4.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 1:00.24                 603              + 1.95             1:01.85                105%     A         
            29.01  1:00.24
   5.     KASTIGAR, Ana            03                       PK Ribnica                       1:00.42                 598              + 2.13             1:02.65                108%     A         
            29.29  1:00.42
   6.     ŠEGEL, Nuša              03                       PK Fužinar Ravne                 1:00.57                 593              + 2.28               59.74                 97%     A         
            29.03  1:00.57
   7.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 1:00.63                 592              + 2.34             1:00.67                100%     A         
            29.61  1:00.63
   8.     FILIPČIČ, Eli            03                       PK Biser Piran                   1:01.22                 575              + 2.93             1:03.36                107%     A         
            29.83  1:01.22
   9.     PRIMC, Tia               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.26                 573              + 2.97             1:03.02                106%     R         
            29.10  1:01.26
  10.     GERČER, Taja             03                       PK Neptun Celje                  1:01.29                 573              + 3.00                  NT                   -     R         
            29.00  1:01.29
  11.     LOVŠIN, Maša             03                       PK Ribnica                       1:01.58                 565              + 3.29             1:01.69                100%               
            29.99  1:01.58
  12.     MARTINČIČ, Naja          03                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.64                 563              + 3.35             1:02.62                103%               
            29.91  1:01.64
  13.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     1:01.83                 558              + 3.54             1:02.76                103%               
            29.88  1:01.83
  14.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                   1:01.95                 554              + 3.66             1:04.00                107%               
            30.03  1:01.95
  15.     RADIVOJEVIČ, Ga          03                       PK Ribnica                       1:01.99                 553              + 3.70             1:01.29                 98%               
            29.80  1:01.99
  16.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.01                 553              + 3.72             1:04.37                108%               
            29.99  1:02.01
  17.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                        1:02.04                 552              + 3.75             1:02.78                102%               
            29.76  1:02.04
  18.     VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                   1:02.06                 552              + 3.77             1:04.31                107%               
            29.57  1:02.06
  19.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  1:02.47                 541              + 4.18             1:02.29                 99%               
            29.97  1:02.47
  20.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                    1:03.05                 526              + 4.76             1:04.23                104%               
            30.24  1:03.05
  21.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.39                 518              + 5.10             1:03.38                100%               
            30.83  1:03.39
  22.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        1:03.45                 516              + 5.16             1:06.93                111%               
            30.77  1:03.45
  23.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                1:03.56                 513              + 5.27             1:03.55                100%               
            30.19  1:03.56
  24.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                 1:03.92                 505              + 5.63             1:04.30                101%               
            30.65  1:03.92
          KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.92                 505              + 5.63             1:03.46                 99%               
            30.60  1:03.92
  26.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 1:04.66                 488              + 6.37             1:06.88                107%               
            31.19  1:04.66
  27.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 1:04.77                 485              + 6.48                  NT                   -               
            31.64  1:04.77
  28.     ILAR, Ula                03                       PK Ljubljana                     1:04.82                 484              + 6.53             1:03.97                 97%               
            31.11  1:04.82
  29.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                1:05.04                 479              + 6.75             1:08.94                112%               
            31.34  1:05.04
  30.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                     1:05.38                 472              + 7.09             1:06.26                103%               
            31.38  1:05.38
  31.     MALJEVEC, Ana            03                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.55                 468              + 7.26             1:05.47                100%               
            32.14  1:05.55
  32.     TUŠEK, Gaja              03                       PK Fužinar Ravne                 1:05.59                 467              + 7.30             1:04.86                 98%               
            32.12  1:05.59
  33.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                       1:06.04                 458              + 7.75             1:08.03                106%               
            31.74  1:06.04
  34.     HABIČ, Nika              04                       PK Ilirija Ljubljana             1:06.13                 456              + 7.84             1:08.37                107%               
            31.20  1:06.13
  35.     KRAMER, Neja             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.32                 452              + 8.03             1:05.27                 97%               
            31.23  1:06.32
  36.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:06.51                 448              + 8.22             1:07.91                104%               
            31.84  1:06.51
  37.     ILAR, Lina               04                       PK Ljubljana                     1:06.78                 443              + 8.49             1:06.24                 98%               
            31.59  1:06.78
  38.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.83                 442              + 8.54             1:07.42                102%               
            32.47  1:06.83
  39.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                 1:06.86                 441              + 8.57             1:06.51                 99%               
            31.93  1:06.86
          TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                        1:06.86                 441              + 8.57             1:08.16                104%               
            31.99  1:06.86
  41.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                1:06.94                 439              + 8.65             1:07.56                102%               
            32.01  1:06.94
  42.     BRAČUN, Elizabe          04                       ŠD Riba Ljubljana                1:06.99                 438              + 8.70             1:06.37                 98%               
            31.33  1:06.99
  43.     DAMJANIĆ, Ella           03                       DVŠ Posejdon Celje               1:07.21                 434              + 8.92             1:07.91                102%               
            31.78  1:07.21
  44.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        1:07.24                 434              + 8.95             1:08.60                104%               
            33.09  1:07.24
  45.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                       1:07.27                 433              + 8.98             1:09.66                107%               
            32.14  1:07.27
  46.     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                       1:07.42                 430              + 9.13             1:08.19                102%               
            31.20  1:07.42
  47.     POJE, Neža               03                       PK Ribnica                       1:07.48                 429              + 9.19             1:05.54                 94%               
            32.34  1:07.48
  48.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                 1:07.86                 422              + 9.57             1:10.20                107%               
            32.30  1:07.86
  49.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    1:07.91                 421              + 9.62             1:10.67                108%               
            32.19  1:07.91
  50.     ILIČ, Leja               04                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.98                 420              + 9.69             1:08.43                101%               
            33.45  1:07.98
  51.     RIHTMAN, Nika            04                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.17                 416              + 9.88             1:11.88                111%               
            32.47  1:08.17
  52.     SREDOJEVIĆ, Mil          03                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.23                 415              + 9.94             1:08.29                100%               
            32.55  1:08.23
  53.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden             1:08.42                 411             + 10.13             1:07.77                 98%               
            32.95  1:08.42
  54.     FAJFAR, Mara             04                       PK Ratitovec Železni             1:08.44                 411             + 10.15             1:10.30                106%               
            32.46  1:08.44
  55.     ŠKUFCA, Ana Kla          04                       PK Ribnica                       1:08.83                 404             + 10.54             1:09.82                103%               
            32.37  1:08.83
  56.     MAROLT, Julija           03                       PK Celulozar Krško               1:08.88                 403             + 10.59             1:09.64                102%               
            32.82  1:08.88
  57.     HAJDIN, Ana              03                       PK Ilirija Ljubljana             1:09.65                 390             + 11.36             1:12.13                107%               
            33.38  1:09.65
  58.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                    1:09.72                 389             + 11.43             1:10.51                102%               
            33.22  1:09.72
  59.     GOLČMAN, Lana            04                       DVŠ Posejdon Celje               1:09.74                 389             + 11.45             1:11.42                105%               
            33.32  1:09.74
  60.     POJE, Nana               04                       PK Ribnica                       1:09.97                 385             + 11.68             1:09.28                 98%               
            33.50  1:09.97
  61.     ŠAVLE, Špela             03                       PK Nova Gorica                   1:10.32                 379             + 12.03             1:10.81                101%               
            33.72  1:10.32
  62.     PETEK, Tjaša             03                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.59                 375             + 12.30             1:10.77                101%               
            33.14  1:10.59
  63.     VARGA, Maša              04                       PK Kamnik                        1:10.65                 374             + 12.36             1:10.27                 99%               
            33.01  1:10.65
  64.     POSPIŠ, Neja             03                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.73                 372             + 12.44             1:10.72                100%               
            33.36  1:10.73
  65.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.85                 371             + 12.56             1:12.46                105%               
            34.03  1:10.85
  66.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                         1:11.16                 366             + 12.87             1:18.16                121%               
            33.68  1:11.16
  67.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                       1:11.27                 364             + 12.98             1:10.22                 97%               
            34.51  1:11.27
  68.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       1:11.88                 355             + 13.59             1:17.97                118%               
            33.42  1:11.88
  69.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             1:13.65                 330             + 15.36                  NT                   -               
            35.59  1:13.65
  70.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                1:13.66                 330             + 15.37             1:14.81                103%               
            35.93  1:13.66
  71.     ŠRIBAR, Eva              03                       PK Celulozar Krško               1:13.87                 327             + 15.58             1:14.12                101%               
            34.84  1:13.87
  72.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                1:14.17                 323             + 15.88             1:13.58                 98%               
            35.64  1:14.17
  73.     BATAGELJ, Nicol          03                       PK Ajdovščina                    1:14.46                 319             + 16.17             1:14.20                 99%               
            35.33  1:14.46
  74.     ŠPEGELJ, Maja            04                       PK Neptun Celje                  1:14.56                 318             + 16.27             1:17.98                109%               
            35.72  1:14.56
  75.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                       1:14.66                 317             + 16.37             1:15.16                101%               
            35.49  1:14.66
  76.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                   1:15.81                 302             + 17.52             1:16.76                103%               
            36.02  1:15.81
  77.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana             1:16.14                 298             + 17.85             1:20.42                112%               
            35.33  1:16.14
  78.     OBLAK, Špela             04                       PK Neptun Celje                  1:17.22                 286             + 18.93             1:20.68                109%               
            37.55  1:17.22
  79.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                   1:17.49                 283             + 19.20                  NT                   -               
            36.98  1:17.49
  80.     PUŠKARIČ, Andre          04                       PK Ljubljana                     1:18.83                 269             + 20.54             1:20.16                103%               
            38.37  1:18.83
  DSQ     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                                                                 + 12.86             1:14.36                   -               
        SW 4.4 - 
            34.20  1:11.15
  DNS     BRAČUN, Anastaz          03                       ŠD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                               Mladinke
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.96  KLANČAR, Neža                                                                              Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Herning (DEN)                                                       2013
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠEGEL, Janja             01                       PK Fužinar Ravne                   56.59                 728                                   55.61                 97%     A         
            27.35    56.59
   2.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                   56.79                 720              + 0.20               57.82                104%     A         
            27.72    56.79
   3.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                      57.99                 676              + 1.40               58.95                103%     A         
            27.98    57.99
   4.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                   58.57                 656              + 1.98               59.03                102%     A         
            28.41    58.57
   5.     WESENSCHEGG, Aj          02                       PK Neptun Celje                    58.81                 648              + 2.22               59.38                102%     R         
            28.46    58.81
   6.     PODPEČAN, Saška          02                       PK Neptun Celje                    59.53                 625              + 2.94             1:00.02                102%     A         
            28.76    59.53
   7.     ZOGOVIČ, Jelena          02                       PK Ljubljana                       59.65                 621              + 3.06               59.26                 99%     A         
            28.33    59.65
   8.     MATKOVIČ, Antea          02                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.15                 606              + 3.56             1:00.64                102%     A         
            28.16  1:00.15
   9.     PIŠEK, Eva               02                       PK Ljubljana                     1:01.44                 568              + 4.85             1:03.39                106%     R         
            29.65  1:01.44
  10.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan             1:01.50                 567              + 4.91             1:00.88                 98%     R         
            30.22  1:01.50
  11.     TOMINC, Nika             02                       PK Branik Maribor                1:01.77                 559              + 5.18             1:00.57                 96%               
            29.47  1:01.77
  12.     HELER, Rea               02                       PK Branik Maribor                1:01.79                 559              + 5.20             1:02.20                101%               
            29.21  1:01.79
  13.     ČUČNIK, Brina            01                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.84                 557              + 5.25             1:03.51                105%               
            29.96  1:01.84
  14.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       1:02.12                 550              + 5.53             1:04.19                107%               
            29.29  1:02.12
  15.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana             1:02.20                 548              + 5.61             1:02.18                100%               
            30.39  1:02.20
  16.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    1:02.21                 548              + 5.62             1:02.87                102%               
            30.10  1:02.21
  17.     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.44                 542              + 5.85             1:03.46                103%               
            30.01  1:02.44
  18.     POVŠIČ VESEL, P          01                       PK Ljubljana                     1:02.59                 538              + 6.00             1:03.38                103%               
            30.49  1:02.59
  19.     MARUŠA, Žana             01                       PK Celulozar Krško               1:02.83                 531              + 6.24             1:04.04                104%               
            30.43  1:02.83
          HABICHT, Titi            02                       ŠD Riba Ljubljana                1:02.83                 531              + 6.24             1:03.40                102%               
            30.36  1:02.83
  21.     GOMBOC, Maša             01                       PK Radovljica                    1:02.91                 529              + 6.32             1:03.04                100%               
            30.62  1:02.91
  22.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                   1:02.94                 529              + 6.35             1:03.07                100%               
            30.45  1:02.94
  23.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     1:02.99                 527              + 6.40             1:03.27                101%               
            30.24  1:02.99
  24.     PERENIČ, Pika            02                       ŠD Riba Ljubljana                1:03.44                 516              + 6.85               59.87                 89%               
            30.01  1:03.44
  25.     KRYŽANOWSKI, Ni          01                       ŠD Riba Ljubljana                1:03.54                 514              + 6.95             1:04.00                101%               
            30.63  1:03.54
  26.     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                       1:03.68                 510              + 7.09             1:01.67                 94%               
            29.58  1:03.68
  27.     BRODEJ, Nuša             01                       PK Neptun Celje                  1:03.79                 508              + 7.20             1:04.67                103%               
            30.54  1:03.79
  28.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 1:03.95                 504              + 7.36             1:03.35                 98%               
            30.63  1:03.95
  29.     URH, Manca               01                       PK Ratitovec Železni             1:04.30                 496              + 7.71             1:04.20                100%               
            30.68  1:04.30
  30.     TEVŽ, Nika Pija          02                       ŠD Riba Ljubljana                1:04.55                 490              + 7.96             1:05.95                104%               
            31.70  1:04.55
  31.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       1:04.66                 488              + 8.07             1:04.60                100%               
            30.18  1:04.66
  32.     RIHTER, Veronik          02                       PK Koper                         1:04.98                 480              + 8.39             1:06.32                104%               
            30.88  1:04.98
  33.     OMAHEN, Tina             02                       PK Ljubljana                     1:05.60                 467              + 9.01             1:05.69                100%               
            32.05  1:05.60
  34.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 1:06.01                 458              + 9.42             1:05.66                 99%               
            31.74  1:06.01
  35.     VRANEŠEVIĆ, Ana          02                       PK Branik Maribor                1:06.58                 447              + 9.99             1:04.45                 94%               
            32.09  1:06.58
  36.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                 1:06.97                 439             + 10.38             1:06.60                 99%               
            31.89  1:06.97
  37.     BERLISK, Maja            02                       PK Kamnik                        1:08.26                 414             + 11.67             1:08.62                101%               
            32.78  1:08.26
  38.     VRHOVNIK, Laura          02                       ŠD Riba Ljubljana                1:10.11                 382             + 13.52             1:11.11                103%               
            33.19  1:10.11
  39.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             1:11.47                 361             + 14.88             1:11.94                101%               
            34.84  1:11.47
  40.     POSPIŠ, Gaja             02                       ŠD Riba Ljubljana                1:14.00                 325             + 17.41             1:12.67                 96%               
            34.30  1:14.00
  DNS     ŠLEBNIK KRECENB          01                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                Članice
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.96  KLANČAR, Neža                                                                              Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan               55.54                 770                                   54.37                 96%     A         
            27.42    55.54
   2.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                      57.06                 710              + 1.52                  NT                   -     A         
            27.86    57.06
   3.     KOCIJAN, Neža            99                       PK Olimpija Ljubljan               57.26                 702              + 1.72               56.27                 97%     A         
            27.00    57.26
   4.     MATKOVIČ, Manue          00                       PK Olimpija Ljubljan               58.79                 649              + 3.25               59.21                101%     R         
            28.00    58.79
   5.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                          59.44                 628              + 3.90             1:00.33                103%               
            28.51    59.44
   6.     RADIĆ, Anastazi          00                       ŠD Delfin Ljubljana              1:00.02                 610              + 4.48             1:00.79                103%               
            29.13  1:00.02
   7.     UDUČ, Maja               99                       PK Branik Maribor                1:00.20                 604              + 4.66             1:00.98                103%               
            29.01  1:00.20
   8.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.46                 597              + 4.92             1:00.70                101%               
            29.24  1:00.46
   9.     BALANT MARIN, K          99                       PK Branik Maribor                1:01.06                 579              + 5.52               58.55                 92%               
            29.05  1:01.06
  10.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                 1:01.18                 576              + 5.64             1:00.82                 99%               
            29.67  1:01.18
  11.     BORNŠEK, Zala            00                       PK Neptun Celje                  1:01.19                 575              + 5.65               59.52                 95%               
            28.88  1:01.19
  12.     PETEK, Medea             99                       PD Maribor                       1:01.34                 571              + 5.80             1:00.26                 97%               
            29.14  1:01.34
  13.     MUSTAR, Sara             99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:01.35                 571              + 5.81             1:01.11                 99%               
            29.12  1:01.35
  14.     VRHOVNIK, Kaja           95                       PK Velenje                       1:01.40                 570              + 5.86             1:01.71                101%               
            29.32  1:01.40
  15.     ŠVONJA, Mateja           99                       PK Biser Piran                   1:01.53                 566              + 5.99             1:01.22                 99%               
            30.15  1:01.53
  16.     MARIN, Nela              00                       PD Maribor                       1:01.91                 556              + 6.37               59.53                 92%               
            28.88  1:01.91
  17.     VRTAČIČ, Tjaša           00                       PK Kamnik                        1:02.09                 551              + 6.55             1:01.24                 97%               
            29.22  1:02.09
  18.     JAMBRIŠKO, Lara          99                       PK Celulozar Krško               1:02.92                 529              + 7.38                  NT                   -               
            29.71  1:02.92
  19.     PETRIČ, Katja            99                       PK Neptun Celje                  1:03.11                 524              + 7.57             1:02.83                 99%               
            30.16  1:03.11
  20.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                        1:03.35                 519              + 7.81             1:06.35                110%               
            29.95  1:03.35
  21.     GOLOB, Dominika          00                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.22                 415             + 12.68             1:08.50                101%               
            32.89  1:08.22
  22.     MARIČ, Alja              99                       ŠD Delfin Ljubljana              1:09.39                 394             + 13.85             1:09.82                101%               
            32.83  1:09.39
  23.     LUKEK, Klara             96                       ŠD Delfin Ljubljana              1:11.19                 365             + 15.65             1:11.52                101%               
            34.09  1:11.19
  DNS     URH, Klara               99                       PK Ratitovec Železni                                                                             DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ, Peter                                                                              Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ, Peter                                                                              Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ, Aleks                                                                            Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana             2:04.56                 681                                      NT                   -     A         
            27.03    57.90  1:34.94  2:04.56
   2.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:05.69                 663              + 1.13                  NT                   -     A         
            26.82    57.77  1:36.62  2:05.69
   3.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             2:07.35                 637              + 2.79             2:03.86                 95%     A         
            27.85  1:00.66  1:35.90  2:07.35
   4.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan             2:08.07                 627              + 3.51                  NT                   -     A         
            27.19  1:01.93  1:36.57  2:08.07
   5.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                 2:08.23                 624              + 3.67             2:07.71                 99%     A         
            27.75  1:01.85  1:37.62  2:08.23
          MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                 2:08.23                 624              + 3.67             2:11.18                105%     A         
            28.07  1:00.84  1:37.19  2:08.23
   7.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    2:08.37                 622              + 3.81             2:11.81                105%     A         
            27.71  1:01.79  1:38.99  2:08.37
   8.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                 2:08.54                 620              + 3.98             2:07.29                 98%     A         
            27.93  1:00.01  1:37.65  2:08.54
   9.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje              2:10.13                 597              + 5.57                  NT                   -     R         
            27.98  1:02.81  1:39.32  2:10.13
  10.     TOBIAS, David            00                       PK Branik Maribor                2:10.71                 590              + 6.15             2:16.86                110%     R         
            27.30  1:00.58  1:40.79  2:10.71
  11.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             2:11.30                 582              + 6.74                  NT                   -     A         
            27.68  1:00.76  1:41.27  2:11.30
  12.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:11.45                 580              + 6.89             2:23.66                119%     A         
            28.62  1:00.84  1:41.43  2:11.45
  13.     ALIAMOVSKII, Ev          02                       PK Branik Maribor                2:12.16                 570              + 7.60             2:12.72                101%     A         
            28.49  1:01.67  1:40.80  2:12.16
  14.     STRNAD, Mihael           99                       PK Branik Maribor                2:12.49                 566              + 7.93             2:14.07                102%               
            28.55  1:02.79  1:43.19  2:12.49
  15.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             2:13.45                 554              + 8.89             2:14.30                101%     A         
            29.19  1:02.72  1:43.63  2:13.45
  16.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                2:14.95                 536             + 10.39             2:19.93                108%     A         
            29.40  1:05.90  1:42.87  2:14.95
  17.     PODRIČNIK, Niko          98                       PK Fužinar Ravne                 2:15.64                 527             + 11.08             2:19.04                105%               
            28.28  1:03.32  1:43.22  2:15.64
  18.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                     2:15.68                 527             + 11.12             2:15.38                100%               
            28.48  1:02.61  1:42.94  2:15.68
  19.     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                2:16.01                 523             + 11.45             2:16.89                101%     A         
            29.20  1:04.30  1:42.92  2:16.01
  20.     NAHTIGAL, Benja          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.02                 523             + 11.46             2:19.09                105%     A         
            30.21  1:05.32  1:44.70  2:16.02
  21.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    2:16.04                 523             + 11.48             2:17.80                103%     A         
            29.80  1:03.64  1:45.82  2:16.04
  22.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan             2:17.06                 511             + 12.50             2:25.73                113%     A         
            31.24  1:07.30  1:46.25  2:17.06
  23.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:17.13                 510             + 12.57             2:18.65                102%     A         
            30.34  1:03.82  1:44.78  2:17.13
  24.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 2:17.21                 510             + 12.65             2:23.97                110%     A         
            30.21  1:06.16  1:45.06  2:17.21
  25.     PODBEVŠEK, Jane          02                       PK Ljubljana                     2:17.73                 504             + 13.17             2:21.06                105%     A         
            29.77  1:05.72  1:46.61  2:17.73
  26.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                 2:19.06                 489             + 14.50                  NT                   -     R         
            29.89  1:05.84  1:45.52  2:19.06
  27.     ODER, Nik                01                       PK Branik Maribor                2:19.42                 486             + 14.86             2:14.64                 93%     R         
            29.41  1:04.52  1:45.07  2:19.42
  28.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 2:19.89                 481             + 15.33             2:19.06                 99%     R         
            30.15  1:04.29  1:46.71  2:19.89
  29.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   2:22.99                 450             + 18.43             2:20.48                 97%     R         
            30.86  1:07.88  1:47.85  2:22.99
  30.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                    2:23.28                 447             + 18.72             2:32.12                113%               
            31.30  1:08.20  1:51.12  2:23.28
  31.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                2:23.80                 443             + 19.24             2:22.63                 98%               
            31.18  1:08.07  1:50.29  2:23.80
  32.     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                 2:24.63                 435             + 20.07             2:23.92                 99%               
            31.33  1:08.60  1:49.58  2:24.63
  33.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 2:24.67                 435             + 20.11             2:26.96                103%               
            32.02  1:07.37  1:51.58  2:24.67
  34.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško               2:24.87                 433             + 20.31             2:29.55                107%               
            30.95  1:08.20  1:52.23  2:24.87
  35.     ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                2:25.20                 430             + 20.64             2:25.96                101%               
            30.58  1:09.58  1:52.43  2:25.20
  36.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 2:27.19                 413             + 22.63             2:28.46                102%               
            32.20  1:10.18  1:52.32  2:27.19
  37.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje              2:27.55                 410             + 22.99                  NT                   -               
            32.41  1:11.08  1:53.71  2:27.55
  38.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     2:28.09                 405             + 23.53             2:33.98                108%               
            31.28  1:08.74  1:54.09  2:28.09
  39.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                    2:30.30                 388             + 25.74                  NT                   -               
            30.48  1:08.26  1:56.08  2:30.30
  40.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 2:37.07                 340             + 32.51             2:35.38                 98%               
            32.96  1:13.02  1:59.37  2:37.07
  41.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 2:43.08                 303             + 38.52             2:47.39                105%               
            33.30  1:13.41  2:05.66  2:43.08
  42.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                    2:53.82                 250             + 49.26                  NT                   -               
            34.32  1:17.50  2:16.27  2:53.82
  DSQ     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                                                          + 7.04             2:11.88                   -               
        SW 6.4 - 
            28.05  1:01.73  1:40.07  2:11.60


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                Kadeti
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ, Peter                                                                              Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ, Peter                                                                              Rostock (GER)                                                       1996
Rek. SLO kadeti (15-1  2:05.16  KOŠTOMAJ, Aleks                                                                            Kranj                                                               2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:11.45                 580                                 2:23.66                119%     A         
            28.62  1:00.84  1:41.43  2:11.45
   2.     ALIAMOVSKII, Ev          02                       PK Branik Maribor                2:12.16                 570              + 0.71             2:12.72                101%     A         
            28.49  1:01.67  1:40.80  2:12.16
   3.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             2:13.45                 554              + 2.00             2:14.30                101%     A         
            29.19  1:02.72  1:43.63  2:13.45
   4.     NAHTIGAL, Benja          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:16.02                 523              + 4.57             2:19.09                105%     A         
            30.21  1:05.32  1:44.70  2:16.02
   5.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan             2:17.06                 511              + 5.61             2:25.73                113%     A         
            31.24  1:07.30  1:46.25  2:17.06
   6.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:17.13                 510              + 5.68             2:18.65                102%     A         
            30.34  1:03.82  1:44.78  2:17.13
   7.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 2:17.21                 510              + 5.76             2:23.97                110%     A         
            30.21  1:06.16  1:45.06  2:17.21
   8.     PODBEVŠEK, Jane          02                       PK Ljubljana                     2:17.73                 504              + 6.28             2:21.06                105%     A         
            29.77  1:05.72  1:46.61  2:17.73
   9.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                 2:19.06                 489              + 7.61                  NT                   -     R         
            29.89  1:05.84  1:45.52  2:19.06
  10.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                   2:22.99                 450             + 11.54             2:20.48                 97%     R         
            30.86  1:07.88  1:47.85  2:22.99
  11.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                    2:23.28                 447             + 11.83             2:32.12                113%               
            31.30  1:08.20  1:51.12  2:23.28
  12.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 2:24.67                 435             + 13.22             2:26.96                103%               
            32.02  1:07.37  1:51.58  2:24.67
  13.     ŠKULJ, Adam              02                       ŠD Riba Ljubljana                2:25.20                 430             + 13.75             2:25.96                101%               
            30.58  1:09.58  1:52.43  2:25.20
  14.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 2:27.19                 413             + 15.74             2:28.46                102%               
            32.20  1:10.18  1:52.32  2:27.19
  15.     DOLANC, Tim              02                       PK Lafarge Trbovlje              2:27.55                 410             + 16.10                  NT                   -               
            32.41  1:11.08  1:53.71  2:27.55
  16.     STARIHA, Jan             02                       PK Ljubljana                     2:28.09                 405             + 16.64             2:33.98                108%               
            31.28  1:08.74  1:54.09  2:28.09
  17.     RIJAVEC, Miha            03                       PK Ajdovščina                    2:30.30                 388             + 18.85                  NT                   -               
            30.48  1:08.26  1:56.08  2:30.30
  18.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 2:37.07                 340             + 25.62             2:35.38                 98%               
            32.96  1:13.02  1:59.37  2:37.07
  19.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 2:43.08                 303             + 31.63             2:47.39                105%               
            33.30  1:13.41  2:05.66  2:43.08
  20.     BAJEC, David             03                       PK Ajdovščina                    2:53.82                 250             + 42.37                  NT                   -               
            34.32  1:17.50  2:16.27  2:53.82
  DSQ     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                                                          + 0.15             2:11.88                   -               
        SW 6.4 - 
            28.05  1:01.73  1:40.07  2:11.60


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                              Mladinci
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ, Peter                                                                              Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
Rek. SLO mladinci (17  2:01.77  MANKOČ, Peter                                                                              Rostock (GER)                                                       1996
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                 2:08.23                 624                                 2:07.71                 99%     A         
            27.75  1:01.85  1:37.62  2:08.23
   2.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                 2:08.54                 620              + 0.31             2:07.29                 98%     A         
            27.93  1:00.01  1:37.65  2:08.54
   3.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje              2:10.13                 597              + 1.90                  NT                   -     R         
            27.98  1:02.81  1:39.32  2:10.13
   4.     TOBIAS, David            00                       PK Branik Maribor                2:10.71                 590              + 2.48             2:16.86                110%     R         
            27.30  1:00.58  1:40.79  2:10.71
   5.     SVETEK, Jaka             00                       PK Olimpija Ljubljan             2:11.30                 582              + 3.07                  NT                   -     A         
            27.68  1:00.76  1:41.27  2:11.30
   6.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                2:14.95                 536              + 6.72             2:19.93                108%     A         
            29.40  1:05.90  1:42.87  2:14.95
   7.     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                2:16.01                 523              + 7.78             2:16.89                101%     A         
            29.20  1:04.30  1:42.92  2:16.01
   8.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    2:16.04                 523              + 7.81             2:17.80                103%     A         
            29.80  1:03.64  1:45.82  2:16.04
   9.     ODER, Nik                01                       PK Branik Maribor                2:19.42                 486             + 11.19             2:14.64                 93%     R         
            29.41  1:04.52  1:45.07  2:19.42
  10.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 2:19.89                 481             + 11.66             2:19.06                 99%     R         
            30.15  1:04.29  1:46.71  2:19.89
  11.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                2:23.80                 443             + 15.57             2:22.63                 98%               
            31.18  1:08.07  1:50.29  2:23.80
  12.     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                 2:24.63                 435             + 16.40             2:23.92                 99%               
            31.33  1:08.60  1:49.58  2:24.63
  13.     MOČNIK, Matic            01                       PK Celulozar Krško               2:24.87                 433             + 16.64             2:29.55                107%               
            30.95  1:08.20  1:52.23  2:24.87


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. disciplina/event                                                                  M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                 Člani
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:56.13  MANKOČ, Peter                                                                              Moskva/Moscow (RUS)                                                 2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FERŠ ERŽEN, Anž          99                       PK Ilirija Ljubljana             2:04.56                 681                                      NT                   -     A         
            27.03    57.90  1:34.94  2:04.56
   2.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:05.69                 663              + 1.13                  NT                   -     A         
            26.82    57.77  1:36.62  2:05.69
   3.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan             2:07.35                 637              + 2.79             2:03.86                 95%     A         
            27.85  1:00.66  1:35.90  2:07.35
   4.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan             2:08.07                 627              + 3.51                  NT                   -     A         
            27.19  1:01.93  1:36.57  2:08.07
   5.     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                 2:08.23                 624              + 3.67             2:11.18                105%     A         
            28.07  1:00.84  1:37.19  2:08.23
   6.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    2:08.37                 622              + 3.81             2:11.81                105%     A         
            27.71  1:01.79  1:38.99  2:08.37
   7.     STRNAD, Mihael           99                       PK Branik Maribor                2:12.49                 566              + 7.93             2:14.07                102%               
            28.55  1:02.79  1:43.19  2:12.49
   8.     PODRIČNIK, Niko          98                       PK Fužinar Ravne                 2:15.64                 527             + 11.08             2:19.04                105%               
            28.28  1:03.32  1:43.22  2:15.64
   9.     MUKAETOV, Ilija          99                       PK Ljubljana                     2:15.68                 527             + 11.12             2:15.38                100%               
            28.48  1:02.61  1:42.94  2:15.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR, Alenka                                                                             Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR, Anja                                                                               Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR, Anja                                                                               Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan             2:18.69                 678                                 2:17.58                 98%     A         
            30.97  1:07.60  1:45.99  2:18.69
   2.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     2:19.82                 662              + 1.13             2:13.01                 90%     A         
            29.95  1:07.57  1:46.48  2:19.82
   3.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 2:20.63                 650              + 1.94             2:20.61                100%     A         
            30.77  1:07.19  1:47.48  2:20.63
   4.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan             2:21.63                 636              + 2.94             2:20.33                 98%     A         
            30.43  1:05.65  1:47.27  2:21.63
   5.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:22.43                 626              + 3.74             2:22.34                100%     A         
            31.44  1:06.05  1:48.60  2:22.43
   6.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                    2:23.33                 614              + 4.64             2:25.15                103%     A         
            32.25  1:10.21  1:50.53  2:23.33
   7.     KRISTAN, Katrin          01                       PK Radovljica                    2:24.78                 596              + 6.09             2:25.00                100%     A         
            31.73  1:09.04  1:52.04  2:24.78
   8.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                 2:24.81                 595              + 6.12             2:30.55                108%     A         
            31.66  1:12.40  1:52.52  2:24.81
   9.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana             2:25.57                 586              + 6.88                  NT                   -     R         
            32.01  1:09.22  1:52.11  2:25.57
  10.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 2:26.18                 579              + 7.49             2:26.35                100%     R         
            31.37  1:10.06  1:53.89  2:26.18
  11.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     2:26.23                 578              + 7.54             2:28.99                104%     A         
            30.87  1:07.52  1:52.39  2:26.23
  12.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                     2:27.07                 568              + 8.38             2:26.01                 99%     A         
            31.95  1:09.03  1:52.41  2:27.07
  13.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:28.62                 551              + 9.93             2:29.90                102%     A         
            32.60  1:11.38  1:52.20  2:28.62
  14.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                2:28.91                 548             + 10.22             2:24.33                 94%     A         
            31.77  1:10.32  1:53.97  2:28.91
  15.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                 2:30.19                 534             + 11.50             2:27.60                 97%               
            31.84  1:11.58  1:56.80  2:30.19
  16.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     2:30.60                 529             + 11.91             2:27.16                 95%     A         
            31.60  1:09.70  1:56.01  2:30.60
  17.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 2:31.32                 522             + 12.63             2:30.32                 99%     A         
            32.54  1:11.50  1:57.19  2:31.32
  18.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:31.54                 519             + 12.85             2:35.04                105%     R         
            32.90  1:11.54  1:55.85  2:31.54
  19.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        2:31.74                 517             + 13.05             2:33.72                103%     R         
            33.19  1:09.43  1:55.89  2:31.74
  20.     MATKOVIČ, Antea          02                       PK Olimpija Ljubljan             2:32.10                 514             + 13.41             2:31.48                 99%     A         
            31.04  1:10.63  1:57.26  2:32.10
  21.     TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             2:32.57                 509             + 13.88             2:37.64                107%               
            33.96  1:12.94  1:56.29  2:32.57
  22.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       2:33.05                 504             + 14.36             2:36.53                105%               
            32.46  1:10.85  1:58.55  2:33.05
  23.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 2:35.26                 483             + 16.57             2:40.22                106%               
            34.62  1:15.47  1:59.61  2:35.26
  24.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 2:35.59                 480             + 16.90             2:37.96                103%               
            34.07  1:14.14  1:59.76  2:35.59
  25.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     2:37.17                 466             + 18.48             2:37.26                100%     A         
            33.46  1:12.53  2:00.54  2:37.17
  26.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                     2:37.63                 462             + 18.94             2:36.16                 98%               
            33.25  1:14.04  2:00.16  2:37.63
  27.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 2:37.81                 460             + 19.12             2:46.66                112%               
            34.28  1:15.03  1:58.91  2:37.81
  28.     VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                   2:38.20                 457             + 19.51                  NT                   -               
            33.35  1:14.15  2:01.34  2:38.20
          KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              2:38.20                 457             + 19.51             2:36.22                 98%               
            33.56  1:16.76  2:00.55  2:38.20
  30.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    2:39.59                 445             + 20.90             2:40.10                101%     A         
            35.18  1:16.91  2:04.05  2:39.59
  31.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                 2:40.18                 440             + 21.49             2:42.40                103%               
            35.74  1:18.04  2:03.46  2:40.18
  32.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 2:42.21                 423             + 23.52             2:36.27                 93%     A         
            33.62  1:15.54  2:03.59  2:42.21
  33.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:42.41                 422             + 23.72             2:49.37                109%               
            36.52  1:18.84  2:05.11  2:42.41
  34.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         2:42.52                 421             + 23.83             2:43.88                102%               
            34.68  1:16.25  2:03.23  2:42.52
  35.     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                       2:44.98                 402             + 26.29             2:46.07                101%               
            36.68  1:18.86  2:04.58  2:44.98
  36.     KVEDER, Urša             99                       PK Koper                         2:45.07                 402             + 26.38                  NT                   -               
            33.46  1:16.26  2:05.29  2:45.07
  37.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana             2:45.08                 402             + 26.39             2:49.85                106%               
            36.71  1:17.87  2:04.56  2:45.08
  38.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 2:45.65                 398             + 26.96             2:43.85                 98%     R         
            36.87  1:19.52  2:11.40  2:45.65
  39.     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                        2:48.11                 380             + 29.42             2:52.55                105%               
            36.55  1:19.91  2:10.10  2:48.11
  40.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    2:49.10                 374             + 30.41             2:46.56                 97%               
            35.42  1:18.38  2:11.87  2:49.10
  41.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        2:49.52                 371             + 30.83             2:50.97                102%               
            36.97  1:21.85  2:11.61  2:49.52
  42.     HAJDIN, Ana              03                       PK Ilirija Ljubljana             2:54.02                 343             + 35.33             2:56.43                103%               
            38.06  1:23.25  2:14.52  2:54.02
  43.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                    3:02.61                 297             + 43.92                  NT                   -               
            41.66  1:27.87  2:22.12  3:02.61
  44.     BATAGELJ, Nicol          03                       PK Ajdovščina                    3:03.44                 293             + 44.75                  NT                   -               
            38.85  1:26.38  2:20.26  3:03.44
  DSQ     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                                                         + 23.91                  NT                   -               
        SW 6.4 - 
            33.63  1:17.46  2:03.10  2:42.60


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                             Kadetinje
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR, Alenka                                                                             Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR, Anja                                                                               Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO kadetinje (1  2:12.76  KLINAR, Anja                                                                               Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JELESIJEVIČ, An          03                       PK Olimpija Ljubljan             2:22.43                 626                                 2:22.34                100%     A         
            31.44  1:06.05  1:48.60  2:22.43
   2.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 2:26.18                 579              + 3.75             2:26.35                100%     R         
            31.37  1:10.06  1:53.89  2:26.18
   3.     FORTUNA, Liza            03                       PK Ljubljana                     2:26.23                 578              + 3.80             2:28.99                104%     A         
            30.87  1:07.52  1:52.39  2:26.23
   4.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                     2:27.07                 568              + 4.64             2:26.01                 99%     A         
            31.95  1:09.03  1:52.41  2:27.07
   5.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan             2:28.62                 551              + 6.19             2:29.90                102%     A         
            32.60  1:11.38  1:52.20  2:28.62
   6.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                2:28.91                 548              + 6.48             2:24.33                 94%     A         
            31.77  1:10.32  1:53.97  2:28.91
   7.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     2:30.60                 529              + 8.17             2:27.16                 95%     A         
            31.60  1:09.70  1:56.01  2:30.60
   8.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 2:31.32                 522              + 8.89             2:30.32                 99%     A         
            32.54  1:11.50  1:57.19  2:31.32
   9.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:31.54                 519              + 9.11             2:35.04                105%     R         
            32.90  1:11.54  1:55.85  2:31.54
  10.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        2:31.74                 517              + 9.31             2:33.72                103%     R         
            33.19  1:09.43  1:55.89  2:31.74
  11.     TOMAŽIČ, Špela           03                       PK Olimpija Ljubljan             2:32.57                 509             + 10.14             2:37.64                107%               
            33.96  1:12.94  1:56.29  2:32.57
  12.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       2:33.05                 504             + 10.62             2:36.53                105%               
            32.46  1:10.85  1:58.55  2:33.05
  13.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 2:35.26                 483             + 12.83             2:40.22                106%               
            34.62  1:15.47  1:59.61  2:35.26
  14.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 2:35.59                 480             + 13.16             2:37.96                103%               
            34.07  1:14.14  1:59.76  2:35.59
  15.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                     2:37.63                 462             + 15.20             2:36.16                 98%               
            33.25  1:14.04  2:00.16  2:37.63
  16.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 2:37.81                 460             + 15.38             2:46.66                112%               
            34.28  1:15.03  1:58.91  2:37.81
  17.     VIŽMAN, Taša             03                       PK Biser Piran                   2:38.20                 457             + 15.77                  NT                   -               
            33.35  1:14.15  2:01.34  2:38.20
          KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje              2:38.20                 457             + 15.77             2:36.22                 98%               
            33.56  1:16.76  2:00.55  2:38.20
  19.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                 2:40.18                 440             + 17.75             2:42.40                103%               
            35.74  1:18.04  2:03.46  2:40.18
  20.     STOJKOVIČ, Katj          04                       PK Olimpija Ljubljan             2:42.41                 422             + 19.98             2:49.37                109%               
            36.52  1:18.84  2:05.11  2:42.41
  21.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         2:42.52                 421             + 20.09             2:43.88                102%               
            34.68  1:16.25  2:03.23  2:42.52
  22.     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                       2:44.98                 402             + 22.55             2:46.07                101%               
            36.68  1:18.86  2:04.58  2:44.98
  23.     OMERČEVIĆ, Juno          04                       PK Ilirija Ljubljana             2:45.08                 402             + 22.65             2:49.85                106%               
            36.71  1:17.87  2:04.56  2:45.08
  24.     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                        2:48.11                 380             + 25.68             2:52.55                105%               
            36.55  1:19.91  2:10.10  2:48.11
  25.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    2:49.10                 374             + 26.67             2:46.56                 97%               
            35.42  1:18.38  2:11.87  2:49.10
  26.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        2:49.52                 371             + 27.09             2:50.97                102%               
            36.97  1:21.85  2:11.61  2:49.52
  27.     HAJDIN, Ana              03                       PK Ilirija Ljubljana             2:54.02                 343             + 31.59             2:56.43                103%               
            38.06  1:23.25  2:14.52  2:54.02
  28.     ČEHOVIN, Ema             04                       PK Ajdovščina                    3:02.61                 297             + 40.18                  NT                   -               
            41.66  1:27.87  2:22.12  3:02.61
  29.     BATAGELJ, Nicol          03                       PK Ajdovščina                    3:03.44                 293             + 41.01                  NT                   -               
            38.85  1:26.38  2:20.26  3:03.44
  DSQ     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                                                         + 20.17                  NT                   -               
        SW 6.4 - 
            33.63  1:17.46  2:03.10  2:42.60


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                              Mladinke
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR, Alenka                                                                             Dublin (IRL)                                                        2003
Rek. SLO mladinke (16  2:12.76  KLINAR, Anja                                                                               Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 2:20.63                 650                                 2:20.61                100%     A         
            30.77  1:07.19  1:47.48  2:20.63
   2.     TODOROVIĆ, Andr          01                       PK Olimpija Ljubljan             2:21.63                 636              + 1.00             2:20.33                 98%     A         
            30.43  1:05.65  1:47.27  2:21.63
   3.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                    2:23.33                 614              + 2.70             2:25.15                103%     A         
            32.25  1:10.21  1:50.53  2:23.33
   4.     KRISTAN, Katrin          01                       PK Radovljica                    2:24.78                 596              + 4.15             2:25.00                100%     A         
            31.73  1:09.04  1:52.04  2:24.78
   5.     MATKOVIČ, Antea          02                       PK Olimpija Ljubljan             2:32.10                 514             + 11.47             2:31.48                 99%     A         
            31.04  1:10.63  1:57.26  2:32.10
   6.     PEZO ZUPANČIČ,           02                       PK Ljubljana                     2:37.17                 466             + 16.54             2:37.26                100%     A         
            33.46  1:12.53  2:00.54  2:37.17
   7.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    2:39.59                 445             + 18.96             2:40.10                101%     A         
            35.18  1:16.91  2:04.05  2:39.59
   8.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 2:42.21                 423             + 21.58             2:36.27                 93%     A         
            33.62  1:15.54  2:03.59  2:42.21
   9.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 2:45.65                 398             + 25.02             2:43.85                 98%     R         
            36.87  1:19.52  2:11.40  2:45.65


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. disciplina/event                                                                  Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                               Članice
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:09.32  KEJŽAR, Alenka                                                                             Dublin (IRL)                                                        2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLANČAR, Neža            00                       PK Olimpija Ljubljan             2:18.69                 678                                 2:17.58                 98%     A         
            30.97  1:07.60  1:45.99  2:18.69
   2.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                     2:19.82                 662              + 1.13             2:13.01                 90%     A         
            29.95  1:07.57  1:46.48  2:19.82
   3.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                 2:24.81                 595              + 6.12             2:30.55                108%     A         
            31.66  1:12.40  1:52.52  2:24.81
   4.     LESKOVAR, Neža           00                       PK Ilirija Ljubljana             2:25.57                 586              + 6.88                  NT                   -     R         
            32.01  1:09.22  1:52.11  2:25.57
   5.     SEDEJ, Anja              00                       PK Triglav Kranj                 2:30.19                 534             + 11.50             2:27.60                 97%               
            31.84  1:11.58  1:56.80  2:30.19
   6.     KVEDER, Urša             99                       PK Koper                         2:45.07                 402             + 26.38                  NT                   -               
            33.46  1:16.26  2:05.29  2:45.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS, Peter John                                                                         Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS, Peter John                                                                         Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK, Matic                                                                             Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARKIČ, Matjaž           83                       PK Koper                           28.39                 703                                      NT                   -     A         
   2.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan               28.45                 699              + 0.06               27.31                 92%     A         
   3.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                   29.09                 653              + 0.70                  NT                   -     A         
   4.     ŠTEHARNIK, Deja          00                       PK Fužinar Ravne                   29.24                 643              + 0.85               29.15                 99%     A         
   5.     KNEZ, Lovro              02                       PK Fužinar Ravne                   29.45                 630              + 1.06               29.42                100%     A         
   6.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan               29.78                 609              + 1.39               29.82                100%     A         
   7.     ŠINTLER, Tilen           98                       PK Lafarge Trbovlje                29.84                 605              + 1.45               30.07                102%     A         
   8.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje                29.87                 604              + 1.48               29.65                 99%     A         
   9.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                   30.22                 583              + 1.83               30.77                104%     R         
  10.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                      30.49                 567              + 2.10               31.39                106%     R         
  11.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                  30.62                 560              + 2.23               32.20                111%     A         
  12.     MESEC, Žiga              00                       ŠD Riba Ljubljana                  30.67                 558              + 2.28               31.23                104%     A         
  13.     ZAVADLAL, Matic          00                       ŠD Delfin Ljubljana                30.73                 554              + 2.34               30.73                100%     A         
  14.     BENČIČ, Matic            99                       PK Biser Piran                     30.74                 554              + 2.35               31.01                102%               
  15.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                   30.90                 545              + 2.51               30.72                 99%     A         
  16.     PEKLAR, Erik             01                       PK Ilirija Ljubljana               30.98                 541              + 2.59               31.61                104%     A         
  17.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                          31.01                 539              + 2.62               32.13                107%     A         
  18.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                     31.43                 518              + 3.04               31.70                102%     ?         
          KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                     31.43                 518              + 3.04               31.54                101%     ?         
          PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                         31.43                 518              + 3.04               31.54                101%     ?         
  21.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                   31.48                 516              + 3.09               32.07                104%     A         
  22.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško                 31.51                 514              + 3.12               32.07                104%     R         
  23.     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                  31.65                 507              + 3.26               32.51                106%               
  24.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                      31.66                 507              + 3.27               32.67                106%               
  25.     ZAVRTANIK, Klem          03                       PK Nova Gorica                     31.78                 501              + 3.39               31.87                101%     A         
  26.     KUKEC, Nejc              01                       PK Ilirija Ljubljana               31.91                 495              + 3.52                  NT                   -               
  27.     FAJON, Nej               02                       PK Olimpija Ljubljan               31.93                 494              + 3.54               32.92                106%     A         
  28.     ŠIROK, Kolja             01                       PK Nova Gorica                     32.02                 490              + 3.63               32.50                103%               
  29.     ŠPRUK, Nik Jan           01                       PK Ljubljana                       32.13                 485              + 3.74               32.33                101%               
  30.     GOROPEVŠEK, Rok          02                       PK Branik Maribor                  32.24                 480              + 3.85               32.23                100%     R         
  31.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan               32.28                 478              + 3.89               32.79                103%     R         
  32.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                       32.41                 472              + 4.02               32.86                103%               
  33.     VODENIK, Jan             03                       PK Neptun Celje                    32.58                 465              + 4.19               33.50                106%               
  34.     ARNIČ, Žiga              00                       PK Olimpija Ljubljan               32.69                 460              + 4.30               32.66                100%               
  35.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                   32.82                 455              + 4.43               32.60                 99%               
  36.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                   32.90                 452              + 4.51               34.35                109%               
  37.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana               33.09                 444              + 4.70               33.42                102%               
  38.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                           33.34                 434              + 4.95               34.99                110%               
  39.     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                   33.35                 434              + 4.96               33.40                100%               
  40.     KELAIDIS, Luka           03                       PK Fužinar Ravne                   33.39                 432              + 5.00               34.48                107%               
  41.     OCVIRK, Nik              03                       DVŠ Posejdon Celje                 33.49                 428              + 5.10               33.45                100%               
  42.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                         33.59                 424              + 5.20               34.54                106%               
  43.     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                     33.63                 423              + 5.24               34.47                105%               
  44.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                          33.64                 422              + 5.25                  NT                   -               
  45.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana                33.87                 414              + 5.48               32.86                 94%               
  46.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                   34.31                 398              + 5.92               35.58                108%               
  47.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                   34.37                 396              + 5.98               34.58                101%               
  48.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni               34.69                 385              + 6.30                  NT                   -               
  49.     ŠTERN, Timotej           03                       PD Maribor                         34.73                 384              + 6.34               35.11                102%               
  50.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                          34.82                 381              + 6.43                  NT                   -               
  51.     JEZERC, Tevž             02                       PK Olimpija Ljubljan               34.97                 376              + 6.58               35.44                103%               
  52.     ANTOLOVIČ, Vito          01                       PK Biser Piran                     35.33                 365              + 6.94               36.69                108%               
  53.     KRŽAN, Peter             02                       PK Celulozar Krško                 35.65                 355              + 7.26               36.99                108%               
  54.     BOGATAJ, Fedja           02                       ŠD Riba Ljubljana                  35.67                 354              + 7.28               39.61                123%               
  55.     KRUMPAK, Enei            02                       PK Biser Piran                     35.73                 352              + 7.34               35.70                100%               
  56.     RIŽNAR, Miha             03                       PK Branik Maribor                  35.80                 350              + 7.41               36.45                104%               
  57.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                      35.85                 349              + 7.46               35.49                 98%               
  58.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana               36.17                 340              + 7.78               35.81                 98%               
  59.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                   36.80                 323              + 8.41               38.25                108%               
  60.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                         37.25                 311              + 8.86               37.81                103%               
  61.     LESKOVAR, Matij          03                       PK Ilirija Ljubljana               37.58                 303              + 9.19               37.71                101%               
  62.     VOVK, Tian               03                       ŠD Riba Ljubljana                  37.88                 296              + 9.49               38.78                105%               
  63.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                      38.24                 287              + 9.85                  NT                   -               
  64.     ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                         38.73                 277             + 10.34               39.46                104%               
  65.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                         38.88                 273             + 10.49               40.11                106%               
  66.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                         39.46                 262             + 11.07               40.05                103%               
  67.     GUŠTIN, Gal              01                       DVŠ Posejdon Celje                 41.28                 228             + 12.89               43.17                109%               
  68.     ŽAUCER, Peter            03                       ŠD Riba Ljubljana                  44.02                 188             + 15.63                  NT                   -               
  69.     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                      44.98                 176             + 16.59               44.14                 96%               
  DNS     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                 Kadeti
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS, Peter John                                                                         Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS, Peter John                                                                         Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK, Matic                                                                             Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KNEZ, Lovro              02                       PK Fužinar Ravne                   29.45                 630                                   29.42                100%     A         
   2.     MEDVEŠEK, Gal            02                       PK Fužinar Ravne                   30.22                 583              + 0.77               30.77                104%     R         
   3.     GREGOR, Gašper           02                       PK Fužinar Ravne                   30.90                 545              + 1.45               30.72                 99%     A         
   4.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                          31.01                 539              + 1.56               32.13                107%     A         
   5.     BENČIČ, Jaša             02                       PK Biser Piran                     31.43                 518              + 1.98               31.70                102%     ?         
   6.     MAGER, Klemen            03                       PK Fužinar Ravne                   31.48                 516              + 2.03               32.07                104%     A         
   7.     ZAVRTANIK, Klem          03                       PK Nova Gorica                     31.78                 501              + 2.33               31.87                101%     A         
   8.     FAJON, Nej               02                       PK Olimpija Ljubljan               31.93                 494              + 2.48               32.92                106%     A         
   9.     GOROPEVŠEK, Rok          02                       PK Branik Maribor                  32.24                 480              + 2.79               32.23                100%     R         
  10.     DOVČ, Lan                03                       PK Olimpija Ljubljan               32.28                 478              + 2.83               32.79                103%     R         
  11.     KLEMENC, Matic           03                       PK Ljubljana                       32.41                 472              + 2.96               32.86                103%               
  12.     VODENIK, Jan             03                       PK Neptun Celje                    32.58                 465              + 3.13               33.50                106%               
  13.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                   32.82                 455              + 3.37               32.60                 99%               
  14.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                   32.90                 452              + 3.45               34.35                109%               
  15.     GOLOBIČ, Tim             02                       PK Ilirija Ljubljana               33.09                 444              + 3.64               33.42                102%               
  16.     KELAIDIS, Luka           03                       PK Fužinar Ravne                   33.39                 432              + 3.94               34.48                107%               
  17.     OCVIRK, Nik              03                       DVŠ Posejdon Celje                 33.49                 428              + 4.04               33.45                100%               
  18.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                         33.59                 424              + 4.14               34.54                106%               
  19.     BRLEK, Maj               03                       PK Biser Piran                     33.63                 423              + 4.18               34.47                105%               
  20.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                   34.31                 398              + 4.86               35.58                108%               
  21.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                   34.37                 396              + 4.92               34.58                101%               
  22.     ŠTERN, Timotej           03                       PD Maribor                         34.73                 384              + 5.28               35.11                102%               
  23.     JEZERC, Tevž             02                       PK Olimpija Ljubljan               34.97                 376              + 5.52               35.44                103%               
  24.     KRŽAN, Peter             02                       PK Celulozar Krško                 35.65                 355              + 6.20               36.99                108%               
  25.     BOGATAJ, Fedja           02                       ŠD Riba Ljubljana                  35.67                 354              + 6.22               39.61                123%               
  26.     KRUMPAK, Enei            02                       PK Biser Piran                     35.73                 352              + 6.28               35.70                100%               
  27.     RIŽNAR, Miha             03                       PK Branik Maribor                  35.80                 350              + 6.35               36.45                104%               
  28.     LOVIĆ, Jan               03                       PK Radovljica                      35.85                 349              + 6.40               35.49                 98%               
  29.     POŽENEL, Nik             02                       PK Ilirija Ljubljana               36.17                 340              + 6.72               35.81                 98%               
  30.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                   36.80                 323              + 7.35               38.25                108%               
  31.     MIHELIČ, Nejc            03                       PK Ribnica                         37.25                 311              + 7.80               37.81                103%               
  32.     LESKOVAR, Matij          03                       PK Ilirija Ljubljana               37.58                 303              + 8.13               37.71                101%               
  33.     VOVK, Tian               03                       ŠD Riba Ljubljana                  37.88                 296              + 8.43               38.78                105%               
  34.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                      38.24                 287              + 8.79                  NT                   -               
  35.     ŽAGAR, Luka              03                       PK Ribnica                         38.73                 277              + 9.28               39.46                104%               
  36.     OPREŠNIK, Anže           03                       PK Velenje                         38.88                 273              + 9.43               40.11                106%               
  37.     LOVŠIN, Jaka             03                       PK Ribnica                         39.46                 262             + 10.01               40.05                103%               
  38.     ŽAUCER, Peter            03                       ŠD Riba Ljubljana                  44.02                 188             + 14.57                  NT                   -               
  39.     NOVOSEL, Nejc            03                       PK Radovljica                      44.98                 176             + 15.53               44.14                 96%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                               Mladinci
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS, Peter John                                                                         Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS, Peter John                                                                         Herning (DEN)                                                        2013
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MOŽE, Matija             00                       PK Fužinar Ravne                   29.09                 653                                      NT                   -     A         
   2.     ŠTEHARNIK, Deja          00                       PK Fužinar Ravne                   29.24                 643              + 0.15               29.15                 99%     A         
   3.     ŠINTLER, Žiga            01                       PK Lafarge Trbovlje                29.87                 604              + 0.78               29.65                 99%     A         
   4.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                  30.62                 560              + 1.53               32.20                111%     A         
   5.     MESEC, Žiga              00                       ŠD Riba Ljubljana                  30.67                 558              + 1.58               31.23                104%     A         
   6.     ZAVADLAL, Matic          00                       ŠD Delfin Ljubljana                30.73                 554              + 1.64               30.73                100%     A         
   7.     PEKLAR, Erik             01                       PK Ilirija Ljubljana               30.98                 541              + 1.89               31.61                104%     A         
   8.     KERSIKLA, Matte          00                       PK Biser Piran                     31.43                 518              + 2.34               31.54                101%     ?         
          PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                         31.43                 518              + 2.34               31.54                101%     ?         
  10.     ŽVAR, Tjaš               00                       PK Celulozar Krško                 31.51                 514              + 2.42               32.07                104%     R         
  11.     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                  31.65                 507              + 2.56               32.51                106%               
  12.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                      31.66                 507              + 2.57               32.67                106%               
  13.     KUKEC, Nejc              01                       PK Ilirija Ljubljana               31.91                 495              + 2.82                  NT                   -               
  14.     ŠIROK, Kolja             01                       PK Nova Gorica                     32.02                 490              + 2.93               32.50                103%               
  15.     ŠPRUK, Nik Jan           01                       PK Ljubljana                       32.13                 485              + 3.04               32.33                101%               
  16.     ARNIČ, Žiga              00                       PK Olimpija Ljubljan               32.69                 460              + 3.60               32.66                100%               
  17.     KLEVA, Blaž              01                       PK Koper                           33.34                 434              + 4.25               34.99                110%               
  18.     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                   33.35                 434              + 4.26               33.40                100%               
  19.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                          33.64                 422              + 4.55                  NT                   -               
  20.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana                33.87                 414              + 4.78               32.86                 94%               
  21.     BENEDIČIČ, Mati          00                       PK Ratitovec Železni               34.69                 385              + 5.60                  NT                   -               
  22.     ŠKRJANC, Žiga            00                       PK Kamnik                          34.82                 381              + 5.73                  NT                   -               
  23.     ANTOLOVIČ, Vito          01                       PK Biser Piran                     35.33                 365              + 6.24               36.69                108%               
  24.     GUŠTIN, Gal              01                       DVŠ Posejdon Celje                 41.28                 228             + 12.19               43.17                109%               
  DNS     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                  Člani
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS, Peter John                                                                         Windsor (CAN)                                                        2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARKIČ, Matjaž           83                       PK Koper                           28.39                 703                                      NT                   -     A         
   2.     KERČ, Aljaž              90                       PK Olimpija Ljubljan               28.45                 699              + 0.06               27.31                 92%     A         
   3.     MIHALIČ, David           99                       PK Olimpija Ljubljan               29.78                 609              + 1.39               29.82                100%     A         
   4.     ŠINTLER, Tilen           98                       PK Lafarge Trbovlje                29.84                 605              + 1.45               30.07                102%     A         
   5.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                      30.49                 567              + 2.10               31.39                106%     R         
   6.     BENČIČ, Matic            99                       PK Biser Piran                     30.74                 554              + 2.35               31.01                102%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL, Tjaša                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK, Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK, Tara                                                                                  Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                       31.92                 722                                   31.34                 96%     A         
   2.     VOZEL, Tjaša             94                       KPD Zvezda Kranj                   32.19                 704              + 0.27               31.28                 94%     A         
   3.     ERJAVEC, Nuša            98                       PK Velenje                         32.23                 701              + 0.31               32.13                 99%     A         
   4.     BOGDANOVIČ, Jov          92                       KPD Zvezda Kranj                   33.25                 639              + 1.33               33.51                102%     A         
   5.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                   33.41                 629              + 1.49               33.03                 98%     A         
   6.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                       33.63                 617              + 1.71               33.65                100%     A         
   7.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan               33.67                 615              + 1.75                  NT                   -     A         
   8.     KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan               33.75                 611              + 1.83               34.66                105%     A         
   9.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                   33.91                 602              + 1.99               33.64                 98%     R         
  10.     ČUČNIK, Brina            01                       PK Ilirija Ljubljana               33.92                 601              + 2.00               33.80                 99%     R         
  11.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan               34.09                 592              + 2.17               33.69                 98%     A         
  12.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                  34.25                 584              + 2.33               33.92                 98%     A         
  13.     VODENIK, Iza             03                       PK Neptun Celje                    34.42                 576              + 2.50               34.78                102%     A         
  14.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                         34.66                 564              + 2.74               35.72                106%     A         
  15.     ROŽIČ, Tarin             04                       PK Ljubljana                       34.76                 559              + 2.84               34.85                101%     A         
  16.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                          34.89                 553              + 2.97                  NT                   -               
  17.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                         35.19                 539              + 3.27               36.80                109%     A         
  18.     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan               35.99                 503              + 4.07               35.65                 98%     A         
  19.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                     36.06                 501              + 4.14               35.66                 98%     A         
  20.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                  36.20                 495              + 4.28               35.76                 98%     A         
  21.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                       36.32                 490              + 4.40               35.93                 98%     A         
  22.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                   36.33                 489              + 4.41               36.00                 98%     R         
  23.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje                36.59                 479              + 4.67               36.51                100%     R         
  24.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                   37.00                 463              + 5.08               36.57                 98%               
  25.     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                   37.11                 459              + 5.19               37.51                102%               
  26.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan               37.18                 457              + 5.26               37.34                101%               
  27.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                      37.39                 449              + 5.47               37.58                101%               
  28.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                          37.50                 445              + 5.58               37.09                 98%               
          OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                         37.50                 445              + 5.58               38.00                103%               
  30.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                       37.53                 444              + 5.61               37.14                 98%               
  31.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                     37.64                 440              + 5.72               40.58                116%               
  32.     BRODEJ, Nuša             01                       PK Neptun Celje                    37.71                 438              + 5.79               36.77                 95%     A         
  33.     FERBEŽAR, Tara           03                       ŠD Riba Ljubljana                  37.83                 433              + 5.91               38.55                104%               
  34.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                          37.88                 432              + 5.96                  NT                   -               
  35.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                   38.23                 420              + 6.31               37.96                 99%               
  36.     OKORN, Zala              04                       PK Ilirija Ljubljana               38.28                 418              + 6.36               36.88                 93%               
  37.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana               38.46                 412              + 6.54                  NT                   -     R         
  38.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden               38.48                 412              + 6.56               39.00                103%               
  39.     RIHTER, Veronik          02                       PK Koper                           38.54                 410              + 6.62                  NT                   -     R         
  40.     GOLČMAN, Lana            04                       DVŠ Posejdon Celje                 38.79                 402              + 6.87               39.01                101%               
  41.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                           39.05                 394              + 7.13               40.47                107%               
  42.     LEVAŠIČ, Manca           02                       PK Koper                           39.14                 391              + 7.22               38.96                 99%               
  43.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                         39.28                 387              + 7.36               38.61                 97%               
  44.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                  39.34                 385              + 7.42               41.93                114%               
  45.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                  39.40                 384              + 7.48               39.53                101%               
  46.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                       39.67                 376              + 7.75               39.87                101%               
  47.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan               40.19                 361              + 8.27               40.07                 99%               
  48.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                         40.32                 358              + 8.40               42.62                112%               
  49.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana               40.54                 352              + 8.62               41.42                104%               
  50.     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                         40.99                 341              + 9.07               41.74                104%               
  51.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                           41.19                 336              + 9.27               43.30                111%               
  52.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                           41.51                 328              + 9.59               43.12                108%               
  53.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden               41.75                 322              + 9.83               41.74                100%               
  54.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                         41.99                 317             + 10.07                  NT                   -               
  55.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                   42.47                 306             + 10.55               42.56                100%               
  56.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                  43.59                 283             + 11.67               43.55                100%               
  57.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                  43.60                 283             + 11.68               43.91                101%               
  58.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                         44.06                 274             + 12.14               44.49                102%               
  59.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                     45.10                 256             + 13.18               47.84                113%               
  60.     JOVANOVIĆ, Sara          04                       DVŠ Posejdon Celje                 45.29                 252             + 13.37               44.28                 96%               
  61.     ŠPEGELJ, Maja            04                       PK Neptun Celje                    45.48                 249             + 13.56               44.90                 97%               
  62.     LEČNIK, Ana              04                       DVŠ Posejdon Celje                 45.66                 246             + 13.74               48.05                111%               
  63.     ŠRIBAR, Eva              03                       PK Celulozar Krško                 47.04                 225             + 15.12               49.22                109%               
  DSQ     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                                                                 + 14.57                  NT                   -               
        SW 7.2 - 
  DNS     ŠLEBNIK KRECENB          01                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     PANGERC, Gaia            04                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                              Kadetinje
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL, Tjaša                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK, Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK, Tara                                                                                  Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KUŠTER, Taša             03                       PK Olimpija Ljubljan               33.75                 611                                   34.66                105%     A         
   2.     MIHALIČ, Sara            04                       PK Olimpija Ljubljan               34.09                 592              + 0.34               33.69                 98%     A         
   3.     FAIN, Nika               03                       PK Branik Maribor                  34.25                 584              + 0.50               33.92                 98%     A         
   4.     VODENIK, Iza             03                       PK Neptun Celje                    34.42                 576              + 0.67               34.78                102%     A         
   5.     ROŽIČ, Tarin             04                       PK Ljubljana                       34.76                 559              + 1.01               34.85                101%     A         
   6.     PADAR, Nadja             03                       PK Ribnica                         35.19                 539              + 1.44               36.80                109%     A         
   7.     ČRČEK, Laura             04                       PK Branik Maribor                  36.20                 495              + 2.45               35.76                 98%     A         
   8.     KREVZEL PANIČ,           03                       PK Ljubljana                       36.32                 490              + 2.57               35.93                 98%     A         
   9.     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                   36.33                 489              + 2.58               36.00                 98%     R         
  10.     KRAJNC, Daša             03                       PK Lafarge Trbovlje                36.59                 479              + 2.84               36.51                100%     R         
  11.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                   37.00                 463              + 3.25               36.57                 98%               
  12.     MIKAC KNAPIĆ, N          04                       PK Triglav Kranj                   37.11                 459              + 3.36               37.51                102%               
  13.     MIŠVELJ, Lara            04                       PK Olimpija Ljubljan               37.18                 457              + 3.43               37.34                101%               
  14.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                      37.39                 449              + 3.64               37.58                101%               
  15.     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                         37.50                 445              + 3.75               38.00                103%               
  16.     MELE, Ana                03                       PK Ljubljana                       37.53                 444              + 3.78               37.14                 98%               
  17.     VERNOT, Dina             03                       PK Biser Piran                     37.64                 440              + 3.89               40.58                116%               
  18.     FERBEŽAR, Tara           03                       ŠD Riba Ljubljana                  37.83                 433              + 4.08               38.55                104%               
  19.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                          37.88                 432              + 4.13                  NT                   -               
  20.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                   38.23                 420              + 4.48               37.96                 99%               
  21.     OKORN, Zala              04                       PK Ilirija Ljubljana               38.28                 418              + 4.53               36.88                 93%               
  22.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden               38.48                 412              + 4.73               39.00                103%               
  23.     GOLČMAN, Lana            04                       DVŠ Posejdon Celje                 38.79                 402              + 5.04               39.01                101%               
  24.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                           39.05                 394              + 5.30               40.47                107%               
  25.     TOMŠIČ, Ema              04                       PK Ribnica                         39.28                 387              + 5.53               38.61                 97%               
  26.     ČURILA, Lara             03                       PK Branik Maribor                  39.34                 385              + 5.59               41.93                114%               
  27.     FELTRIN KOSEC,           04                       PK Branik Maribor                  39.40                 384              + 5.65               39.53                101%               
  28.     OREL, Lia                04                       PK Ljubljana                       39.67                 376              + 5.92               39.87                101%               
  29.     OCEGUERA BATTEL          04                       PK Olimpija Ljubljan               40.19                 361              + 6.44               40.07                 99%               
  30.     PURG, Deja               04                       PK Velenje                         40.32                 358              + 6.57               42.62                112%               
  31.     KOCJANČIČ, Anja          04                       PK Torpedo Ljubljana               40.54                 352              + 6.79               41.42                104%               
  32.     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                         40.99                 341              + 7.24               41.74                104%               
  33.     STARIN, Maruška          03                       PK Koper                           41.19                 336              + 7.44               43.30                111%               
  34.     ZENER, Anastasi          04                       PK Kranj                           41.51                 328              + 7.76               43.12                108%               
  35.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden               41.75                 322              + 8.00               41.74                100%               
  36.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                         41.99                 317              + 8.24                  NT                   -               
  37.     ŽAGAR, Pia               03                       PK Triglav Kranj                   42.47                 306              + 8.72               42.56                100%               
  38.     HEREGA, Nika             03                       PK Branik Maribor                  43.59                 283              + 9.84               43.55                100%               
  39.     MILOVANOVIĆ, La          04                       PK Branik Maribor                  43.60                 283              + 9.85               43.91                101%               
  40.     VOLLMAIER, Neža          04                       PK Velenje                         44.06                 274             + 10.31               44.49                102%               
  41.     ALESSIO, Mia             04                       PK Biser Piran                     45.10                 256             + 11.35               47.84                113%               
  42.     JOVANOVIĆ, Sara          04                       DVŠ Posejdon Celje                 45.29                 252             + 11.54               44.28                 96%               
  43.     ŠPEGELJ, Maja            04                       PK Neptun Celje                    45.48                 249             + 11.73               44.90                 97%               
  44.     LEČNIK, Ana              04                       DVŠ Posejdon Celje                 45.66                 246             + 11.91               48.05                111%               
  45.     ŠRIBAR, Eva              03                       PK Celulozar Krško                 47.04                 225             + 13.29               49.22                109%               
  DSQ     RENKO, Valerija          04                       PK Koper                                                                 + 12.74                  NT                   -               
        SW 7.2 - 
  DNS     PANGERC, Gaia            04                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                               Mladinke
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL, Tjaša                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK, Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                       33.63                 617                                   33.65                100%     A         
   2.     ŽAUCER, Maša             01                       PK Olimpija Ljubljan               33.67                 615              + 0.04                  NT                   -     A         
   3.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                   33.91                 602              + 0.28               33.64                 98%     R         
   4.     ČUČNIK, Brina            01                       PK Ilirija Ljubljana               33.92                 601              + 0.29               33.80                 99%     R         
   5.     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                         34.66                 564              + 1.03               35.72                106%     A         
   6.     SVETEK, Tajda            02                       PK Olimpija Ljubljan               35.99                 503              + 2.36               35.65                 98%     A         
   7.     BABNIK, Astra            02                       PK Biser Piran                     36.06                 501              + 2.43               35.66                 98%     A         
   8.     BRODEJ, Nuša             01                       PK Neptun Celje                    37.71                 438              + 4.08               36.77                 95%     A         
   9.     ZALAZNIK, Sara           02                       PK Ilirija Ljubljana               38.46                 412              + 4.83                  NT                   -     R         
  10.     RIHTER, Veronik          02                       PK Koper                           38.54                 410              + 4.91                  NT                   -     R         
  11.     LEVAŠIČ, Manca           02                       PK Koper                           39.14                 391              + 5.51               38.96                 99%               
  DNS     ŠLEBNIK KRECENB          01                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                Članice
26.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL, Tjaša                                                                                Ljubljana                                                            2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VOVK, Tara               00                       PK Ljubljana                       31.92                 722                                   31.34                 96%     A         
   2.     VOZEL, Tjaša             94                       KPD Zvezda Kranj                   32.19                 704              + 0.27               31.28                 94%     A         
   3.     ERJAVEC, Nuša            98                       PK Velenje                         32.23                 701              + 0.31               32.13                 99%     A         
   4.     BOGDANOVIČ, Jov          92                       KPD Zvezda Kranj                   33.25                 639              + 1.33               33.51                102%     A         
   5.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                   33.41                 629              + 1.49               33.03                 98%     A         
   6.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                          34.89                 553              + 2.97                  NT                   -               
   7.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                          37.50                 445              + 5.58               37.09                 98%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 50m Prosto/Free                                                                                Kadeti
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:32.24  PK Ribnica                                                                          RR     Maribor                                                             2017
Rek. SLO mladinci (17  1:35.19  ŠD Delfin Ljubljana                                                                 SDD    Ljubljana                                                           2018
Rek. SLO kadeti (15-1  1:37.22  PK Triglav Kranj                                                                    TK     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TK I. (kadeti)                                    PK Triglav Kranj                 1:37.22                 613                                 1:43.08                112%               
        BALEK COLNAR, Tibor, 02                                                                      VINTAR, Miha, 03
        BOŠKAN, Sašo, 02                                                                             VOVK, Nace, 02
            24.24    49.23  1:14.33  1:37.22

   2.     FR I. (kadeti)                                    PK Fužinar Ravne                 1:41.01                 546              + 3.79             1:45.15                108%               
        KNEZ, Lovro, 02                                                                              GREGOR, Gašper, 02
        MAGER, Klemen, 03                                                                            BERLOŽNIK, Jaš, 02
            24.63    49.77  1:15.20  1:41.01

   3.     IL I. (kadeti)                                    PK Ilirija Ljubljana             1:42.48                 523              + 5.26             1:46.83                109%               
        GOLOBIČ, Tim, 02                                                                             DREU, Domen, 02
        PREBIL, Tai, 02                                                                              RIHTMAN, Aleks, 02
            26.44    52.31  1:16.55  1:42.48

   4.     FR II. (kadeti)                                   PK Fužinar Ravne                 1:45.02                 486              + 7.80                  NT                   -               
        MEDVEŠEK, Gal, 02                                                                            KELAIDIS, Luka, 03
        MERKAČ, Žiga, 02                                                                             OZANIČ, Rene, 02
            26.44    52.56  1:19.56  1:45.02

   5.     LL I. (kadeti)                                    PK Ljubljana                     1:45.17                 484              + 7.95             1:42.89                 96%               
        PREDALIČ, Gregor, 02                                                                         PODBEVŠEK, Janez, 02
        SENICA, Naj, 02                                                                              KLEMENC, Matic, 03
            25.60    52.82  1:18.63  1:45.17

   6.     GBR I. (kadeti)                                   PK Radovljica                    1:45.86                 475              + 8.64                  NT                   -               
        PŠENIČNIK, Nejc, 03                                                                          LOVIĆ, Jan, 03
        MRAK, Mitja, 03                                                                              POTOČNIK, Vid, 02
            26.51    53.95  1:20.67  1:45.86

   7.     SDD I. (kadeti)                                   ŠD Delfin Ljubljana              1:47.72                 450             + 10.50             1:42.18                 90%               
        GORNIK, Jure, 02                                                                             MARTINJAŠ, Leon, 02
        MAJCEN, Patrik, 03                                                                           ZAGAJŠEK, Tilen, 02
            24.65    52.71  1:19.34  1:47.72

   8.     BP I. (kadeti)                                    PK Biser Piran                   1:47.78                 450             + 10.56                  NT                   -               
        BRLEK, Maj, 03                                                                               BENČIČ, Jaša, 02
        KRUMPAK, Enei, 02                                                                            KRUMPAK, Roy, 02
            25.27    54.10  1:20.45  1:47.78

   9.     BM I. (kadeti)                                    PK Branik Maribor                1:51.65                 404             + 14.43             1:45.86                 90%               
        LEMPL, Marko, 03                                                                             HERODEŽ, Vid, 02
        GOROPEVŠEK, Rok, 02                                                                          RIŽNAR, Miha, 03
            29.31    58.05  1:24.52  1:51.65

  10.     RR I. (kadeti)                                    PK Ribnica                       1:58.38                 339             + 21.16                  NT                   -               
        LOVŠIN, Vid, 03                                                                              MIHELIČ, Nejc, 03
        LOVŠIN, Jaka, 03                                                                             ŽAGAR, Luka, 03
            28.37    58.58  1:27.42  1:58.38

  DSQ     OL I. (kadeti)                                    PK Olimpija Ljubljan                                                      + 5.04             1:45.28                   -               
        SW 4.4 - 
        PUŠNIK, Jaka, 03                                                                             NAHTIGAL, Benjamin, 03
        PERKO, Matija, 02                                                                            KOŠIR, Mark, 02
            25.58    50.08  1:16.32  1:42.26



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 50m Prosto/Free                                                                              Mladinci
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:32.24  PK Ribnica                                                                          RR     Maribor                                                             2017
Rek. SLO mladinci (17  1:35.19  ŠD Delfin Ljubljana                                                                 SDD    Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SDD I. (mladinc                                   ŠD Delfin Ljubljana              1:35.19                 653                                 1:42.65                116%               
        ZABAV, Andrej, 01                                                                            ZAVADLAL, Matic, 00
        MAJCEN GOVC, Filip, 00                                                                       HROVATIN, Žiga, 01
            24.80    47.76  1:11.55  1:35.19

   2.     OL I. (mladinci                                   PK Olimpija Ljubljan             1:35.49                 647              + 0.30                  NT                   -               
        ŠTIH, Gašper, 01                                                                             SVETEK, Jaka, 00
        DEMŠAR, Domen, 00                                                                            POGAČNIK, Žan, 00
            24.01    46.71  1:10.15  1:35.49

   3.     FR I. (mladinci                                   PK Fužinar Ravne                 1:36.22                 632              + 1.03             1:39.46                107%               
        KORDEŽ, Gal, 00                                                                              MOŽE, Matija, 00
        ŠTEHARNIK, Dejan, 00                                                                         RIHTER, Žan, 00
            23.55    47.32  1:11.41  1:36.22

   4.     VV I. (mladinci                                   PK Velenje                       1:36.93                 618              + 1.74                  NT                   -               
        POHOREC, Matija, 01                                                                          PRAPROTNIK, Tine, 00
        SUŠEC, Miha, 00                                                                              GRADIŠEK, Jaša, 01
            24.31    48.16  1:12.84  1:36.93

   5.     TK I. (mladinci                                   PK Triglav Kranj                 1:37.27                 612              + 2.08             1:39.57                105%               
        ZUPANEC, Aleš, 00                                                                            STANONIK, Matic, 00
        ČENČIČ, Nejc, 00                                                                             CIZEL, Luka, 00
            24.29    49.04  1:13.12  1:37.27

   6.     BM I. (mladinci                                   PK Branik Maribor                1:38.37                 592              + 3.18             1:41.12                106%               
        TOŠOVIČ, Tadej, 01                                                                           HUTTER, Žiga, 00
        TOBIAS, David, 00                                                                            ODER, Nik, 01
            24.30    48.48  1:13.01  1:38.37

   7.     BP I. (mladinci                                   PK Biser Piran                   1:41.90                 532              + 6.71             1:41.10                 98%               
        PRIMOŽIČ, Marcel, 00                                                                         AJLEC, Anže, 00
        ANTOLOVIČ, Vito, 01                                                                          KERSIKLA, Matteo, 00
            23.44    51.76  1:17.90  1:41.90

   8.     NG I. (mladinci                                   PK Nova Gorica                   1:42.40                 524              + 7.21                  NT                   -               
        BORŠIČ, Vid, 01                                                                              ŠIROK, Kolja, 01
        OBIDIČ, Miha, 01                                                                             KOGLOT, Luka, 00
            25.50    50.80  1:16.67  1:42.40

  DSQ     NC I. (mladinci                                   PK Neptun Celje                                                           + 4.65                  NT                   -               
        SW 10.11 - 
        HORVAT, Mitja, 01                                                                            VIDENŠEK, David, 01
        PIRC KOLAR, Oskar, 01                                                                        GERČER, Jan, 00
            24.88    49.94  1:15.61  1:39.84




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free                                                                             Kadetinje
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO mladinke (16  1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  1:48.61  PK Neptun Celje                                                                     NC     Ljubljana                                                           2018
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NC I. (kadetinj                                   PK Neptun Celje                  1:48.61                 653                                 1:50.91                104%               
        VODENIK, Iza, 03                                                                             BORNŠEK, Lena, 04
        GERČER, Taja, 03                                                                             PODBREGAR, Hana, 04
            26.20    53.65  1:21.68  1:48.61

   2.     RR I. (kadetinj                                   PK Ribnica                       1:50.89                 613              + 2.28             1:55.38                108%               
        RADIVOJEVIČ, Gaja, 03                                                                        LOVŠIN, Maša, 03
        PADAR, Nadja, 03                                                                             KASTIGAR, Ana, 03
            27.95    56.04  1:23.37  1:50.89

   3.     OL I. (kadetinj                                   PK Olimpija Ljubljan             1:51.71                 600              + 3.10             1:56.35                108%               
        JELESIJEVIČ, Anja, 03                                                                        MARTINČIČ, Naja, 03
        MIHALIČ, Sara, 04                                                                            MIŠVELJ, Lara, 04
            27.35    55.35  1:23.32  1:51.71

   4.     LL I. (kadetinj                                   PK Ljubljana                     1:52.02                 595              + 3.41             1:54.22                104%               
        FORTUNA, Liza, 03                                                                            KAVČIČ JOGAN, Ira, 04
        KREVZEL PANIČ, Špela, 03                                                                     PŠENIČNIK, Tiara, 03
            28.10    56.01  1:23.85  1:52.02

   5.     TK I. (kadetinj                                   PK Triglav Kranj                 1:53.69                 569              + 5.08             1:55.14                103%               
        LOTRIČ, Maja, 03                                                                             POGAČAR, Zala, 04
        ŠPIK, Eva, 03                                                                                BRODER, Mirna, 03
            27.65    55.50  1:24.43  1:53.69

   6.     FR I. (kadetinj                                   PK Fužinar Ravne                 1:53.82                 567              + 5.21             1:52.19                 97%               
        ŠEGEL, Nuša, 03                                                                              TUŠEK, Gaja, 03
        TUŠEK, Daša, 03                                                                              SEKAVČNIK, Taja, 03
            27.55    54.92  1:24.37  1:53.82

   7.     KA I. (kadetinj                                   PK Kamnik                        1:58.99                 496             + 10.38                  NT                   -               
        KONČAR, Maja Helena, 03                                                                      VEZENKOVA, Maja, 04
        BENDE, Eva, 04                                                                               PETERLIN, Žana, 04
            28.68    58.75  1:28.88  1:58.99

   8.     BP I. (kadetinj                                   PK Biser Piran                   1:59.02                 496             + 10.41             1:55.79                 95%               
        FILIPČIČ, Eli, 03                                                                            VERNOT, Dina, 03
        ALESSIO, Mia, 04                                                                             VIŽMAN, Taša, 03
            27.80  1:01.16  1:29.83  1:59.02

          OL II. (kadetin                                   PK Olimpija Ljubljan             1:59.02                 496             + 10.41                  NT                   -               
        KUŠTER, Taša, 03                                                                             KRAMER, Neja, 04
        MALJEVEC, Ana, 03                                                                            VALANT, Gaja Lucija, 04
            29.59    59.72  1:29.21  1:59.02

  10.     IL I. (kadetinj                                   PK Ilirija Ljubljana             1:59.59                 489             + 10.98             2:05.21                110%               
        PRIMC, Tia, 04                                                                               RIHTMAN, Nika, 04
        HABIČ, Nika, 04                                                                              OMERČEVIĆ, Juno, 04
            28.44    57.95  1:29.16  1:59.59

  11.     FR II. (kadetin                                   PK Fužinar Ravne                 2:00.64                 476             + 12.03             1:59.98                 99%               
        SLAVIČ, Gini, 03                                                                             SEDAR, Manca, 04
        KAJŽER, Katja, 04                                                                            KUŠEJ, Špela, 04
            29.85    59.87  1:30.20  2:00.64

  12.     BM I. (kadetinj                                   PK Branik Maribor                2:03.94                 439             + 15.33                  NT                   -               
        ČURILA, Lara, 03                                                                             FELTRIN KOSEC, Eva, 04
        ČRČEK, Laura, 04                                                                             MILOVANOVIĆ, Lana, 04
            30.25    59.63  1:30.95  2:03.94

  13.     VV I. (kadetinj                                   PK Velenje                       2:04.11                 437             + 15.50             1:53.57                 84%               
        PRATNEKAR, Zarja, 04                                                                         OVČAR, Lara, 03
        DOBAJ, Špela, 04                                                                             PURG, Deja, 04
            30.74  1:00.77  1:31.25  2:04.11

  14.     OL III. (kadeti                                   PK Olimpija Ljubljan             2:04.25                 436             + 15.64                  NT                   -               
        TOMAŽIČ, Špela, 03                                                                           ILIČ, Leja, 04
        STOJKOVIČ, Katja, 04                                                                         OCEGUERA BATTELINO, Isabel, 04
            29.63  1:00.22  1:32.12  2:04.25

  15.     RR II. (kadetin                                   PK Ribnica                       2:04.54                 433             + 15.93                  NT                   -               
        POJE, Neža, 03                                                                               TOMŠIČ, Ema, 04
        POJE, Nana, 04                                                                               ŠKUFCA, Ana Klarisa, 04
            30.65  1:02.13  1:33.73  2:04.54



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free                                                                              Mladinke
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO mladinke (16  1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FR I. (mladinke                                   PK Fužinar Ravne                 1:46.87                 685                                      NT                   -               
        RAČNIK, Sara, 02                                                                             JAMŠEK, Janja, 01
        ŠEGEL, Janja, 01                                                                             HANCMAN, Mojca, 02
            27.00    53.05  1:20.05  1:46.87

   2.     OL I. (mladinke                                   PK Olimpija Ljubljan             1:49.90                 630              + 3.03                  NT                   -               
        MATKOVIČ, Antea Maris, 02                                                                    SVETEK, Tajda, 02
        TODOROVIĆ, Andrea, 01                                                                        ŽAUCER, Maša, 01
            27.32    54.21  1:21.85  1:49.90

   3.     LL I. (mladinke                                   PK Ljubljana                     1:52.72                 584              + 5.85                  NT                   -               
        ZOGOVIČ, Jelena, 02                                                                          PEZO ZUPANČIČ, Neža, 02
        PIŠEK, Eva, 02                                                                               POVŠIČ VESEL, Pia, 01
            27.11    55.14  1:24.02  1:52.72

   4.     GBR I. (mladink                                   PK Radovljica                    1:53.81                 567              + 6.94                  NT                   -               
        MARČUN, Manca, 02                                                                            GOMBOC, Vita, 01
        KRISTAN, Katrin, 01                                                                          GOMBOC, Maša, 01
            27.17    55.71  1:24.76  1:53.81

   5.     TK I. (mladinke                                   PK Triglav Kranj                 1:54.39                 559              + 7.52             1:54.23                100%               
        HRIBAR, Petja, 02                                                                            KOLARIČ, Nika, 01
        ŠKULJ, Ana, 01                                                                               POGAČAR, Neža, 01
            27.11    54.47  1:24.01  1:54.39




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ, Darjan                                                                            Göteborg (SWE)                                                      1982
Rek. SLO kadeti (15-1   8:09.41  PETRIČ, Jan Karel                                                                         Kranj                                                               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 7:49.27                 843                                 7:53.36                102%               
            26.27    55.08  1:23.89  1:52.92  2:22.09  2:51.41  3:20.69  3:49.94  4:19.48  4:48.99  5:18.49  5:48.40  6:18.44  6:48.93  7:19.42  7:49.27
   2.     ČELIĆ, Vuk               96                       KPD Zvezda Kranj                 8:00.61                 785             + 11.34             7:49.65                 95%               
            26.37    55.44  1:24.59  1:54.42  2:24.52  2:54.74  3:25.11  3:55.46  4:25.92  4:56.25  5:26.63  5:57.38  6:28.47  6:59.29  7:30.31  8:00.61
   3.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                 8:05.42                 762             + 16.15             8:12.43                103%               
            28.31    59.59  1:30.61  2:01.47  2:32.09  3:02.79  3:33.62  4:04.45  4:35.27  5:06.13  5:36.68  6:07.21  6:37.44  7:07.70  7:37.63  8:05.42
   4.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   8:06.30                 758             + 17.03             8:12.59                103%     M1        
            27.50    57.93  1:28.61  1:59.12  2:30.07  3:00.97  3:32.17  4:03.56  4:34.36  5:05.41  5:36.62  6:07.84  6:38.06  7:08.32  7:38.02  8:06.30
   5.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    8:10.39                 739             + 21.12             8:22.12                105%               
            27.78    58.42  1:29.47  2:00.77  2:31.74  3:02.70  3:33.55  4:04.53  4:35.43  5:06.35  5:37.41  6:08.69  6:39.65  7:10.58  7:41.06  8:10.39
   6.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    8:10.84                 737             + 21.57             8:16.52                102%               
            28.12    59.23  1:30.32  2:00.69  2:31.51  3:02.27  3:33.19  4:04.15  4:35.17  5:06.03  5:37.20  6:08.11  6:39.20  7:10.14  7:41.44  8:10.84
   7.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                       8:16.93                 710             + 27.66                  NT                   -               
            27.24    57.79  1:29.08  2:00.29  2:31.94  3:03.14  3:34.57  4:05.76  4:36.87  5:08.43  5:39.92  6:11.67  6:43.42  7:15.38  7:46.59  8:16.93
   8.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                  8:20.96                 693             + 31.69             8:30.66                104%     M2        
            28.17    58.97  1:30.62  2:03.05  2:35.08  3:06.64  3:38.83  4:10.64  4:42.04  5:13.36  5:45.48  6:17.14  6:48.24  7:19.86  7:51.33  8:20.96
   9.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                 8:26.93                 669             + 37.66             8:43.10                106%     M3        
            29.35  1:00.86  1:32.59  2:04.41  2:36.34  3:08.27  3:40.13  4:12.04  4:43.90  5:15.87  5:47.80  6:19.77  6:51.98  7:23.88  7:55.66  8:26.93
  10.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 8:28.90                 661             + 39.63             8:43.33                106%     K1        
            29.32  1:01.12  1:33.34  2:05.95  2:38.41  3:10.69  3:43.25  4:15.66  4:48.00  5:20.01  5:51.71  6:23.94  6:56.05  7:27.53  7:59.25  8:28.90
  11.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             8:29.84                 657             + 40.57             8:44.12                106%     K2        
            28.95  1:00.74  1:32.87  2:05.38  2:37.74  3:10.22  3:42.88  4:15.53  4:47.29  5:18.96  5:51.18  6:23.46  6:55.19  7:27.46  7:58.81  8:29.84
  12.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                  8:32.75                 646             + 43.48             8:28.42                 98%               
            28.99  1:00.56  1:32.59  2:04.60  2:36.38  3:08.61  3:40.71  4:12.76  4:44.41  5:16.42  5:48.83  6:21.75  6:54.72  7:28.07  8:01.16  8:32.75
  13.     BJELOVUČIĆ, Gal          99                       PK Branik Maribor                8:33.10                 645             + 43.83             8:42.47                104%               
            29.80  1:02.22  1:34.67  2:07.15  2:39.78  3:12.33  3:44.81  4:17.34  4:49.46  5:21.47  5:53.46  6:25.41  6:57.40  7:29.75  8:02.05  8:33.10
  14.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         8:33.64                 643             + 44.37             8:54.60                108%     K3        
            28.92  1:00.93  1:32.87  2:05.51  2:38.05  3:10.20  3:43.04  4:15.67  4:47.73  5:20.05  5:52.74  6:25.14  6:57.56  7:29.96  8:02.01  8:33.64
  15.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    8:36.80                 631             + 47.53             8:29.99                 97%               
            29.41  1:01.43  1:33.79  2:06.22  2:38.14  3:10.49  3:43.10  4:15.51  4:47.72  5:20.35  5:52.93  6:25.75  6:58.72  7:32.05  8:05.12  8:36.80
  16.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                8:49.76                 586           + 1:00.49             8:51.57                101%               
            30.77  1:03.70  1:36.98  2:09.98  2:43.37  3:16.51  3:49.56  4:23.07  4:56.25  5:29.80  6:03.29  6:36.80  7:10.41  7:44.06  8:17.39  8:49.76
  17.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                8:51.57                 580           + 1:02.30             9:06.09                106%               
            30.07  1:03.61  1:36.57  2:09.87  2:43.21  3:16.72  3:49.92  4:23.40  4:56.70  5:30.68  6:04.59  6:38.31  7:12.47  7:46.16  8:19.54  8:51.57
  18.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             9:04.18                 541           + 1:14.91             9:36.96                112%               
            30.71  1:04.42  1:39.09  2:13.91  2:48.06  3:22.22  3:56.43  4:31.13  5:05.12  5:39.63  6:13.82  6:48.05  7:22.47  7:57.10  8:31.25  9:04.18
  19.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                        9:04.24                 540           + 1:14.97                  NT                   -               
            30.93  1:04.70  1:38.80  2:13.42  2:48.23  3:22.53  3:57.23  4:31.98  5:06.26  5:40.82  6:15.21  6:50.08  7:23.75  7:57.74  8:31.77  9:04.24
  20.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                         9:07.21                 532           + 1:17.94             9:33.63                110%               
            28.69  1:02.08  1:36.22  2:10.81  2:46.19  3:20.48  3:54.17  4:28.96  5:03.55  5:38.71  6:13.78  6:48.88  7:24.53  7:59.99  8:34.26  9:07.21
          ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 9:07.21                 532           + 1:17.94             8:32.80                 88%               
            30.39  1:02.57  1:34.73  2:07.59  2:40.60  3:13.79  3:47.00  4:20.67  4:54.91  5:30.24  6:07.21  6:43.59  7:20.05  7:56.26  8:32.48  9:07.21
  22.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                     9:09.29                 526           + 1:20.02             9:29.36                107%               
            30.97  1:04.45  1:39.07  2:13.34  2:47.88  3:22.78  3:57.33  4:32.40  5:07.35  5:42.18  6:17.07  6:51.60  7:26.25  8:01.15  8:36.02  9:09.29
  23.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              9:18.51                 500           + 1:29.24             9:18.31                100%               
            31.17  1:05.52  1:40.33  2:15.52  2:50.55  3:26.05  4:01.37  4:36.55  5:11.71  5:46.65  6:22.77  6:58.65  7:34.30  8:09.76  8:45.04  9:18.51
  24.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                     9:21.96                 491           + 1:32.69             9:16.83                 98%               
            31.83  1:06.21  1:41.24  2:16.57  2:51.76  3:27.56  4:03.28  4:39.34  5:15.19  5:51.02  6:26.56  7:02.17  7:37.75  8:13.12  8:48.18  9:21.96
  25.     VIDENŠEK, David          01                       PK Neptun Celje                  9:22.28                 490           + 1:33.01             9:51.58                111%               
            31.03  1:05.99  1:41.24  2:16.58  2:52.05  3:27.63  4:03.16  4:39.08  5:15.06  5:50.75  6:26.42  7:01.88  7:37.39  8:13.32  8:48.71  9:22.28
  26.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               9:27.95                 475           + 1:38.68             9:28.29                100%               
            31.43  1:05.61  1:41.03  2:16.46  2:51.96  3:27.61  4:03.54  4:39.18  5:15.09  5:51.18  6:27.31  7:03.52  7:39.94  8:16.08  8:52.53  9:27.95
  27.     JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                  9:31.48                 467           + 1:42.21             9:37.13                102%               
            31.00  1:05.74  1:41.29  2:16.55  2:52.15  3:27.62  4:03.63  4:39.65  5:15.94  5:52.41  6:29.23  7:06.47  7:42.72  8:19.06  8:55.18  9:31.48
  28.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       9:37.65                 452           + 1:48.38                  NT                   -               
            31.75  1:06.54  1:42.64  2:19.33  2:56.02  3:32.86  4:10.37  4:47.18  5:23.77  6:00.49  6:36.88  7:13.20  7:50.03  8:26.79  9:02.93  9:37.65
  29.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 9:39.07                 449           + 1:49.80            10:33.45                120%               
            32.61  1:09.03  1:45.30  2:21.37  2:57.84  3:34.39  4:11.16  4:48.06  5:25.13  6:02.26  6:39.22  7:16.44  7:52.87  8:29.38  9:05.68  9:39.07
  30.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         9:39.08                 448           + 1:49.81            10:07.04                110%               
            31.80  1:07.68  1:44.64  2:20.79  2:57.66  3:34.92  4:11.63  4:49.15  5:26.18  6:02.66  6:40.01  7:16.94  7:53.64  8:30.10  9:06.35  9:39.08
  31.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                        9:39.55                 447           + 1:50.28             9:36.10                 99%               
            33.26  1:08.94  1:44.69  2:21.21  2:57.81  3:34.95  4:11.50  4:48.26  5:24.24  6:01.15  6:38.22  7:15.03  7:51.25  8:28.02  9:04.48  9:39.55
  32.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                       9:39.60                 447           + 1:50.33            10:06.41                109%               
            31.07  1:06.74  1:43.64  2:20.18  2:56.90  3:33.76  4:11.08  4:49.07  5:26.47  6:03.35  6:40.82  7:18.69  7:55.11  8:31.51  9:07.29  9:39.60
  33.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                10:01.19                 401           + 2:11.92            10:24.77                108%               
            33.27  1:09.92  1:47.11  2:24.79  3:02.30  3:40.27  4:18.58  4:57.58  5:36.70  6:15.00  6:53.19  7:31.34  8:09.56  8:47.52  9:25.23 10:01.19
  34.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                       10:25.28                 356           + 2:36.01                  NT                   -               
            32.99  1:09.65  1:47.02  2:24.78  3:03.16  3:42.16  4:21.76  5:02.19  5:42.81  6:23.50  7:04.46  7:45.29  8:26.20  9:06.55  9:46.61 10:25.28


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ, Darjan                                                                            Göteborg (SWE)                                                      1982
Rek. SLO kadeti (15-1   8:09.41  PETRIČ, Jan Karel                                                                         Kranj                                                               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 8:28.90                 661                                 8:43.33                106%     K1        
            29.32  1:01.12  1:33.34  2:05.95  2:38.41  3:10.69  3:43.25  4:15.66  4:48.00  5:20.01  5:51.71  6:23.94  6:56.05  7:27.53  7:59.25  8:28.90
   2.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             8:29.84                 657              + 0.94             8:44.12                106%     K2        
            28.95  1:00.74  1:32.87  2:05.38  2:37.74  3:10.22  3:42.88  4:15.53  4:47.29  5:18.96  5:51.18  6:23.46  6:55.19  7:27.46  7:58.81  8:29.84
   3.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         8:33.64                 643              + 4.74             8:54.60                108%     K3        
            28.92  1:00.93  1:32.87  2:05.51  2:38.05  3:10.20  3:43.04  4:15.67  4:47.73  5:20.05  5:52.74  6:25.14  6:57.56  7:29.96  8:02.01  8:33.64
   4.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             9:04.18                 541             + 35.28             9:36.96                112%               
            30.71  1:04.42  1:39.09  2:13.91  2:48.06  3:22.22  3:56.43  4:31.13  5:05.12  5:39.63  6:13.82  6:48.05  7:22.47  7:57.10  8:31.25  9:04.18
   5.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                         9:07.21                 532             + 38.31             9:33.63                110%               
            28.69  1:02.08  1:36.22  2:10.81  2:46.19  3:20.48  3:54.17  4:28.96  5:03.55  5:38.71  6:13.78  6:48.88  7:24.53  7:59.99  8:34.26  9:07.21
   6.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                     9:09.29                 526             + 40.39             9:29.36                107%               
            30.97  1:04.45  1:39.07  2:13.34  2:47.88  3:22.78  3:57.33  4:32.40  5:07.35  5:42.18  6:17.07  6:51.60  7:26.25  8:01.15  8:36.02  9:09.29
   7.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              9:18.51                 500             + 49.61             9:18.31                100%               
            31.17  1:05.52  1:40.33  2:15.52  2:50.55  3:26.05  4:01.37  4:36.55  5:11.71  5:46.65  6:22.77  6:58.65  7:34.30  8:09.76  8:45.04  9:18.51
   8.     JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                  9:31.48                 467           + 1:02.58             9:37.13                102%               
            31.00  1:05.74  1:41.29  2:16.55  2:52.15  3:27.62  4:03.63  4:39.65  5:15.94  5:52.41  6:29.23  7:06.47  7:42.72  8:19.06  8:55.18  9:31.48
   9.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 9:39.07                 449           + 1:10.17            10:33.45                120%               
            32.61  1:09.03  1:45.30  2:21.37  2:57.84  3:34.39  4:11.16  4:48.06  5:25.13  6:02.26  6:39.22  7:16.44  7:52.87  8:29.38  9:05.68  9:39.07
  10.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         9:39.08                 448           + 1:10.18            10:07.04                110%               
            31.80  1:07.68  1:44.64  2:20.79  2:57.66  3:34.92  4:11.63  4:49.15  5:26.18  6:02.66  6:40.01  7:16.94  7:53.64  8:30.10  9:06.35  9:39.08
  11.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                       9:39.60                 447           + 1:10.70            10:06.41                109%               
            31.07  1:06.74  1:43.64  2:20.18  2:56.90  3:33.76  4:11.08  4:49.07  5:26.47  6:03.35  6:40.82  7:18.69  7:55.11  8:31.51  9:07.29  9:39.60
  12.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                10:01.19                 401           + 1:32.29            10:24.77                108%               
            33.27  1:09.92  1:47.11  2:24.79  3:02.30  3:40.27  4:18.58  4:57.58  5:36.70  6:15.00  6:53.19  7:31.34  8:09.56  8:47.52  9:25.23 10:01.19


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                               Mladinci
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ, Darjan                                                                            Göteborg (SWE)                                                      1982
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   8:06.30                 758                                 8:12.59                103%     M1        
            27.50    57.93  1:28.61  1:59.12  2:30.07  3:00.97  3:32.17  4:03.56  4:34.36  5:05.41  5:36.62  6:07.84  6:38.06  7:08.32  7:38.02  8:06.30
   2.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                  8:20.96                 693             + 14.66             8:30.66                104%     M2        
            28.17    58.97  1:30.62  2:03.05  2:35.08  3:06.64  3:38.83  4:10.64  4:42.04  5:13.36  5:45.48  6:17.14  6:48.24  7:19.86  7:51.33  8:20.96
   3.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                 8:26.93                 669             + 20.63             8:43.10                106%     M3        
            29.35  1:00.86  1:32.59  2:04.41  2:36.34  3:08.27  3:40.13  4:12.04  4:43.90  5:15.87  5:47.80  6:19.77  6:51.98  7:23.88  7:55.66  8:26.93
   4.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    8:36.80                 631             + 30.50             8:29.99                 97%               
            29.41  1:01.43  1:33.79  2:06.22  2:38.14  3:10.49  3:43.10  4:15.51  4:47.72  5:20.35  5:52.93  6:25.75  6:58.72  7:32.05  8:05.12  8:36.80
   5.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                8:51.57                 580             + 45.27             9:06.09                106%               
            30.07  1:03.61  1:36.57  2:09.87  2:43.21  3:16.72  3:49.92  4:23.40  4:56.70  5:30.68  6:04.59  6:38.31  7:12.47  7:46.16  8:19.54  8:51.57
   6.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 9:07.21                 532           + 1:00.91             8:32.80                 88%               
            30.39  1:02.57  1:34.73  2:07.59  2:40.60  3:13.79  3:47.00  4:20.67  4:54.91  5:30.24  6:07.21  6:43.59  7:20.05  7:56.26  8:32.48  9:07.21
   7.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                     9:21.96                 491           + 1:15.66             9:16.83                 98%               
            31.83  1:06.21  1:41.24  2:16.57  2:51.76  3:27.56  4:03.28  4:39.34  5:15.19  5:51.02  6:26.56  7:02.17  7:37.75  8:13.12  8:48.18  9:21.96
   8.     VIDENŠEK, David          01                       PK Neptun Celje                  9:22.28                 490           + 1:15.98             9:51.58                111%               
            31.03  1:05.99  1:41.24  2:16.58  2:52.05  3:27.63  4:03.16  4:39.08  5:15.06  5:50.75  6:26.42  7:01.88  7:37.39  8:13.32  8:48.71  9:22.28
   9.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               9:27.95                 475           + 1:21.65             9:28.29                100%               
            31.43  1:05.61  1:41.03  2:16.46  2:51.96  3:27.61  4:03.54  4:39.18  5:15.09  5:51.18  6:27.31  7:03.52  7:39.94  8:16.08  8:52.53  9:27.95
  10.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       9:37.65                 452           + 1:31.35                  NT                   -               
            31.75  1:06.54  1:42.64  2:19.33  2:56.02  3:32.86  4:10.37  4:47.18  5:23.77  6:00.49  6:36.88  7:13.20  7:50.03  8:26.79  9:02.93  9:37.65
  11.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                       10:25.28                 356           + 2:18.98                  NT                   -               
            32.99  1:09.65  1:47.02  2:24.78  3:03.16  3:42.16  4:21.76  5:02.19  5:42.81  6:23.50  7:04.46  7:45.29  8:26.20  9:06.55  9:46.61 10:25.28


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                  Člani
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 7:49.27                 843                                 7:53.36                102%               
            26.27    55.08  1:23.89  1:52.92  2:22.09  2:51.41  3:20.69  3:49.94  4:19.48  4:48.99  5:18.49  5:48.40  6:18.44  6:48.93  7:19.42  7:49.27
   2.     ČELIĆ, Vuk               96                       KPD Zvezda Kranj                 8:00.61                 785             + 11.34             7:49.65                 95%               
            26.37    55.44  1:24.59  1:54.42  2:24.52  2:54.74  3:25.11  3:55.46  4:25.92  4:56.25  5:26.63  5:57.38  6:28.47  6:59.29  7:30.31  8:00.61
   3.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                 8:05.42                 762             + 16.15             8:12.43                103%               
            28.31    59.59  1:30.61  2:01.47  2:32.09  3:02.79  3:33.62  4:04.45  4:35.27  5:06.13  5:36.68  6:07.21  6:37.44  7:07.70  7:37.63  8:05.42
   4.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    8:10.39                 739             + 21.12             8:22.12                105%               
            27.78    58.42  1:29.47  2:00.77  2:31.74  3:02.70  3:33.55  4:04.53  4:35.43  5:06.35  5:37.41  6:08.69  6:39.65  7:10.58  7:41.06  8:10.39
   5.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    8:10.84                 737             + 21.57             8:16.52                102%               
            28.12    59.23  1:30.32  2:00.69  2:31.51  3:02.27  3:33.19  4:04.15  4:35.17  5:06.03  5:37.20  6:08.11  6:39.20  7:10.14  7:41.44  8:10.84
   6.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                       8:16.93                 710             + 27.66                  NT                   -               
            27.24    57.79  1:29.08  2:00.29  2:31.94  3:03.14  3:34.57  4:05.76  4:36.87  5:08.43  5:39.92  6:11.67  6:43.42  7:15.38  7:46.59  8:16.93
   7.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                  8:32.75                 646             + 43.48             8:28.42                 98%               
            28.99  1:00.56  1:32.59  2:04.60  2:36.38  3:08.61  3:40.71  4:12.76  4:44.41  5:16.42  5:48.83  6:21.75  6:54.72  7:28.07  8:01.16  8:32.75
   8.     BJELOVUČIĆ, Gal          99                       PK Branik Maribor                8:33.10                 645             + 43.83             8:42.47                104%               
            29.80  1:02.22  1:34.67  2:07.15  2:39.78  3:12.33  3:44.81  4:17.34  4:49.46  5:21.47  5:53.46  6:25.41  6:57.40  7:29.75  8:02.05  8:33.10
   9.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                8:49.76                 586           + 1:00.49             8:51.57                101%               
            30.77  1:03.70  1:36.98  2:09.98  2:43.37  3:16.51  3:49.56  4:23.07  4:56.25  5:29.80  6:03.29  6:36.80  7:10.41  7:44.06  8:17.39  8:49.76
  10.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                        9:04.24                 540           + 1:14.97                  NT                   -               
            30.93  1:04.70  1:38.80  2:13.42  2:48.23  3:22.53  3:57.23  4:31.98  5:06.26  5:40.82  6:15.21  6:50.08  7:23.75  7:57.74  8:31.77  9:04.24
  11.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                        9:39.55                 447           + 1:50.28             9:36.10                 99%               
            33.26  1:08.94  1:44.69  2:21.21  2:57.81  3:34.95  4:11.50  4:48.26  5:24.24  6:01.15  6:38.22  7:15.03  7:51.25  8:28.02  9:04.48  9:39.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:15.26  KLINAR, Anja                                                                              Celje                                                               2015
Rek. SLO mladinke (16   8:20.31  ČARMAN, Anja                                                                              Antwerpen (BEL)                                                     2001
Rek. SLO kadetinje (1   8:28.10  ODER, Tjaša                                                                               Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 8:23.15                 864                                 8:20.70                 99%               
            29.92  1:01.22  1:32.66  2:04.31  2:35.68  3:07.23  3:38.66  4:10.22  4:41.89  5:13.41  5:44.97  6:16.93  6:48.60  7:20.37  7:52.21  8:23.15
   2.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                8:23.43                 863              + 0.28             8:27.39                102%     M1        
            28.86    59.65  1:30.78  2:02.33  2:33.99  3:05.76  3:37.75  4:09.97  4:41.90  5:13.94  5:45.91  6:18.12  6:50.13  7:22.26  7:53.63  8:23.43
   3.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 8:31.34                 823              + 8.19             8:37.36                102%     M2        
            30.11  1:01.70  1:33.39  2:05.25  2:37.29  3:09.34  3:41.52  4:13.90  4:46.32  5:18.57  5:51.06  6:23.36  6:55.83  7:27.94  8:00.22  8:31.34
   4.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                 8:40.54                 780             + 17.39             8:45.09                102%     M3        
            30.10  1:02.02  1:34.48  2:06.86  2:39.19  3:11.75  3:44.31  4:16.79  4:49.55  5:22.44  5:55.14  6:28.15  7:01.37  7:34.76  8:08.13  8:40.54
   5.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 8:49.16                 743             + 26.01             8:57.04                103%     K1        
            30.50  1:03.25  1:36.37  2:09.47  2:42.64  3:15.88  3:49.28  4:22.62  4:55.94  5:29.48  6:02.95  6:36.45  7:09.83  7:43.30  8:16.76  8:49.16
   6.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     8:57.37                 709             + 34.22             9:00.47                101%               
            31.22  1:04.21  1:38.10  2:11.59  2:45.26  3:19.01  3:52.84  4:26.65  5:00.37  5:34.05  6:07.94  6:41.77  7:16.27  7:50.67  8:24.74  8:57.37
   7.     PERŠE, Špela             96                       PK Radovljica                    8:58.11                 706             + 34.96             8:51.28                 97%               
            31.52  1:04.86  1:38.22  2:11.65  2:45.15  3:18.74  3:52.41  4:26.16  4:59.75  5:33.44  6:07.07  6:41.00  7:15.38  7:50.00  8:24.71  8:58.11
   8.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     8:58.83                 704             + 35.68             9:01.59                101%     K2        
            31.08  1:04.05  1:37.64  2:11.15  2:44.95  3:18.66  3:52.51  4:26.51  5:00.43  5:34.44  6:08.66  6:42.69  7:16.69  7:51.11  8:25.54  8:58.83
   9.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     9:14.38                 646             + 51.23             9:20.08                102%     K3        
            31.28  1:04.42  1:38.26  2:12.14  2:46.27  3:20.69  3:55.55  4:30.66  5:05.99  5:40.96  6:16.30  6:51.80  7:27.50  8:03.33  8:39.35  9:14.38
  10.     UDUČ, Maja               99                       PK Branik Maribor                9:18.82                 631             + 55.67             9:08.26                 96%               
            31.28  1:05.26  1:39.98  2:14.72  2:49.30  3:24.32  3:59.51  4:34.63  5:09.55  5:44.88  6:20.40  6:56.47  7:32.42  8:08.53  8:44.21  9:18.82
  11.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     9:24.61                 611           + 1:01.46             9:34.21                103%               
            31.60  1:05.55  1:40.56  2:16.05  2:51.31  3:27.02  4:02.93  4:38.66  5:14.66  5:50.51  6:26.33  7:02.42  7:38.25  8:14.33  8:50.13  9:24.61
  12.     PODPEČAN, Saška          02                       PK Neptun Celje                  9:28.65                 598           + 1:05.50             9:36.40                103%               
            32.49  1:07.59  1:43.38  2:19.18  2:55.00  3:31.32  4:07.79  4:43.51  5:19.55  5:55.80  6:31.60  7:07.73  7:43.99  8:19.73  8:55.04  9:28.65
  13.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  9:29.10                 597           + 1:05.95             9:31.87                101%               
            32.29  1:07.57  1:43.08  2:18.88  2:54.60  3:31.17  4:07.41  4:43.26  5:19.08  5:55.20  6:31.40  7:07.57  7:43.56  8:19.53  8:55.49  9:29.10
  14.     MARUŠA, Žana             01                       PK Celulozar Krško               9:29.45                 596           + 1:06.30             9:45.28                106%               
            33.74  1:09.80  1:45.03  2:20.24  2:55.84  3:30.99  4:06.40  4:42.39  5:18.27  5:54.69  6:30.81  7:07.14  7:43.67  8:19.81  8:55.64  9:29.45
  15.     POVŠIČ VESEL, P          01                       PK Ljubljana                     9:31.69                 589           + 1:08.54             9:44.22                104%               
            33.16  1:09.15  1:44.78  2:20.46  2:56.14  3:32.06  4:07.90  4:44.21  5:20.02  5:56.01  6:31.95  7:08.42  7:44.56  8:20.42  8:56.50  9:31.69
  16.     JAMBRIŠKO, Lara          99                       PK Celulozar Krško               9:42.18                 558           + 1:19.03             9:46.43                101%               
            33.43  1:09.24  1:45.60  2:21.76  2:58.26  3:34.53  4:10.95  4:47.74  5:24.31  6:00.99  6:37.78  7:14.77  7:51.10  8:28.22  9:05.53  9:42.18
  17.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                 9:42.36                 557           + 1:19.21             9:44.32                101%               
            32.96  1:08.84  1:45.13  2:21.19  2:57.64  3:34.15  4:11.06  4:47.62  5:24.60  6:01.39  6:38.51  7:15.57  7:52.68  8:29.70  9:06.91  9:42.36
  18.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             9:45.99                 547           + 1:22.84             9:40.88                 98%               
            33.01  1:08.45  1:45.15  2:22.01  2:59.25  3:36.22  4:13.56  4:50.74  5:28.10  6:05.23  6:42.39  7:19.97  7:57.10  8:34.33  9:10.85  9:45.99
  19.     OMAHEN, Tina             02                       PK Ljubljana                     9:48.42                 540           + 1:25.27             9:48.74                100%               
            34.16  1:10.82  1:47.59  2:24.31  3:01.25  3:38.36  4:15.50  4:52.93  5:30.12  6:07.31  6:44.36  7:21.33  7:58.61  8:35.74  9:12.55  9:48.42
  20.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        9:54.23                 524           + 1:31.08            10:32.08                113%               
            33.87  1:10.86  1:48.21  2:26.00  3:03.30  3:40.92  4:18.51  4:56.32  5:33.73  6:11.17  6:49.43  7:26.95  8:04.16  8:41.68  9:19.28  9:54.23
  21.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 9:56.07                 520           + 1:32.92            10:01.74                102%               
            35.12  1:12.35  1:49.33  2:26.62  3:04.19  3:41.71  4:19.31  4:57.19  5:34.89  6:12.97  6:50.78  7:28.45  8:06.11  8:44.18  9:20.97  9:56.07
  22.     VRTAČIČ, Tjaša           00                       PK Kamnik                        9:56.62                 518           + 1:33.47             9:59.28                101%               
            33.82  1:11.36  1:49.47  2:27.48  3:05.35  3:43.11  4:20.87  4:58.95  5:36.72  6:14.38  6:52.25  7:30.05  8:07.91  8:45.24  9:22.08  9:56.62
  23.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 9:59.52                 511           + 1:36.37            10:01.27                101%               
            34.61  1:12.11  1:49.75  2:27.34  3:05.04  3:42.79  4:20.71  4:58.70  5:36.46  6:14.22  6:52.10  7:29.88  8:07.74  8:45.73  9:23.41  9:59.52
  24.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                   10:04.33                 499           + 1:41.18            10:16.98                104%               
            34.03  1:11.43  1:50.31  2:28.85  3:07.09  3:45.32  4:24.23  5:03.44  5:42.14  6:20.41  6:59.39  7:37.97  8:15.88  8:53.36  9:31.18 10:04.33
  25.     KVEDER, Urša             99                       PK Koper                        10:04.93                 497           + 1:41.78             9:57.56                 98%               
            33.87  1:10.61  1:48.48  2:26.35  3:04.31  3:42.41  4:21.10  4:59.20  5:37.36  6:16.09  6:54.77  7:33.68  8:12.30  8:50.62  9:27.80 10:04.93
  26.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                   10:06.94                 492           + 1:43.79            10:17.02                103%               
            33.28  1:11.51  1:49.92  2:28.71  3:07.07  3:46.23  4:25.32  5:04.13  5:40.36  6:18.86  6:58.19  7:37.02  8:15.71  8:54.27  9:31.62 10:06.94
  27.     ILAR, Ula                03                       PK Ljubljana                    10:10.46                 484           + 1:47.31            10:00.25                 97%               
            34.62  1:12.24  1:50.02  2:28.21  3:06.39  3:44.95  4:23.96  5:02.69  5:41.19  6:19.91  6:59.19  7:38.49  8:17.42  8:56.05  9:34.21 10:10.46
  28.     KUŠEJ, Špela             04                       PK Fužinar Ravne                10:15.96                 471           + 1:52.81            10:35.00                106%               
            35.78  1:14.33  1:52.68  2:31.34  3:10.20  3:49.47  4:28.39  5:07.02  5:45.53  6:24.45  7:03.47  7:42.37  8:21.07  8:59.90  9:38.79 10:15.96
  29.     BIZJAK, Nika             02                       KPD Zvezda Kranj                10:20.70                 460           + 1:57.55            10:09.82                 97%               
            34.16  1:11.85  1:50.16  2:28.34  3:07.14  3:46.11  4:24.77  5:04.22  5:43.46  6:23.33  7:03.04  7:42.78  8:22.29  9:01.86  9:41.73 10:20.70
  30.     ILAR, Lina               04                       PK Ljubljana                    10:22.63                 456           + 1:59.48            10:24.50                101%               
            34.63  1:12.59  1:51.39  2:29.85  3:08.85  3:48.05  4:27.79  5:07.60  5:47.16  6:27.25  7:06.97  7:46.93  8:26.98  9:06.98  9:45.94 10:22.63
  31.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                10:26.65                 447           + 2:03.50            10:24.61                 99%               
            35.42  1:13.64  1:52.57  2:32.12  3:11.51  3:50.86  4:30.82  5:10.52  5:50.32  6:30.57  7:10.34  7:50.25  8:30.26  9:09.97  9:48.93 10:26.65
  32.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                      10:32.29                 435           + 2:09.14            11:48.10                125%               
            36.12  1:16.31  1:56.77  2:36.92  3:17.30  3:57.62  4:37.60  5:17.87  5:57.68  6:36.77  7:16.01  7:55.78  8:35.51  9:15.15  9:55.08 10:32.29
  33.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                        10:38.55                 423           + 2:15.40            10:34.35                 99%               
            35.20  1:14.53  1:54.26  2:33.78  3:13.51  3:53.23  4:33.66  5:13.98  5:54.00  6:35.01  7:15.54  7:56.21  8:37.10  9:17.85  9:58.80 10:38.55
  34.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                10:40.63                 418           + 2:17.48            10:52.86                104%               
            35.10  1:13.77  1:52.94  2:32.53  3:11.99  3:52.56  4:33.72  5:14.37  5:54.87  6:35.48  7:16.85  7:58.54  8:39.61  9:21.47 10:02.52 10:40.63
  35.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                        10:58.49                 385           + 2:35.34            11:14.00                105%               
            36.28  1:16.01  1:56.08  2:36.22  3:16.91  3:58.41  4:39.63  5:20.88  6:02.50  6:44.54  7:26.82  8:09.79  8:52.60  9:35.22 10:17.85 10:58.49
  36.     OKORN, Zala              04                       PK Ilirija Ljubljana            11:02.00                 379           + 2:38.85            11:46.98                114%               
            37.65  1:18.67  2:00.35  2:42.28  3:24.58  4:06.48  4:48.36  5:30.37  6:12.33  6:54.20  7:35.53  8:17.49  8:58.87  9:40.59 10:21.84 11:02.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                              Kadetinje
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:15.26  KLINAR, Anja                                                                              Celje                                                               2015
Rek. SLO mladinke (16   8:20.31  ČARMAN, Anja                                                                              Antwerpen (BEL)                                                     2001
Rek. SLO kadetinje (1   8:28.10  ODER, Tjaša                                                                               Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 8:49.16                 743                                 8:57.04                103%     K1        
            30.50  1:03.25  1:36.37  2:09.47  2:42.64  3:15.88  3:49.28  4:22.62  4:55.94  5:29.48  6:02.95  6:36.45  7:09.83  7:43.30  8:16.76  8:49.16
   2.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     8:58.83                 704              + 9.67             9:01.59                101%     K2        
            31.08  1:04.05  1:37.64  2:11.15  2:44.95  3:18.66  3:52.51  4:26.51  5:00.43  5:34.44  6:08.66  6:42.69  7:16.69  7:51.11  8:25.54  8:58.83
   3.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     9:14.38                 646             + 25.22             9:20.08                102%     K3        
            31.28  1:04.42  1:38.26  2:12.14  2:46.27  3:20.69  3:55.55  4:30.66  5:05.99  5:40.96  6:16.30  6:51.80  7:27.50  8:03.33  8:39.35  9:14.38
   4.     PŠENIČNIK, Tiar          03                       PK Ljubljana                     9:24.61                 611             + 35.45             9:34.21                103%               
            31.60  1:05.55  1:40.56  2:16.05  2:51.31  3:27.02  4:02.93  4:38.66  5:14.66  5:50.51  6:26.33  7:02.42  7:38.25  8:14.33  8:50.13  9:24.61
   5.     BORNŠEK, Lena            04                       PK Neptun Celje                  9:29.10                 597             + 39.94             9:31.87                101%               
            32.29  1:07.57  1:43.08  2:18.88  2:54.60  3:31.17  4:07.41  4:43.26  5:19.08  5:55.20  6:31.40  7:07.57  7:43.56  8:19.53  8:55.49  9:29.10
   6.     VALANT, Gaja Lu          04                       PK Olimpija Ljubljan             9:45.99                 547             + 56.83             9:40.88                 98%               
            33.01  1:08.45  1:45.15  2:22.01  2:59.25  3:36.22  4:13.56  4:50.74  5:28.10  6:05.23  6:42.39  7:19.97  7:57.10  8:34.33  9:10.85  9:45.99
   7.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        9:54.23                 524           + 1:05.07            10:32.08                113%               
            33.87  1:10.86  1:48.21  2:26.00  3:03.30  3:40.92  4:18.51  4:56.32  5:33.73  6:11.17  6:49.43  7:26.95  8:04.16  8:41.68  9:19.28  9:54.23
   8.     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 9:59.52                 511           + 1:10.36            10:01.27                101%               
            34.61  1:12.11  1:49.75  2:27.34  3:05.04  3:42.79  4:20.71  4:58.70  5:36.46  6:14.22  6:52.10  7:29.88  8:07.74  8:45.73  9:23.41  9:59.52
   9.     ILAR, Ula                03                       PK Ljubljana                    10:10.46                 484           + 1:21.30            10:00.25                 97%               
            34.62  1:12.24  1:50.02  2:28.21  3:06.39  3:44.95  4:23.96  5:02.69  5:41.19  6:19.91  6:59.19  7:38.49  8:17.42  8:56.05  9:34.21 10:10.46
  10.     KUŠEJ, Špela             04                       PK Fužinar Ravne                10:15.96                 471           + 1:26.80            10:35.00                106%               
            35.78  1:14.33  1:52.68  2:31.34  3:10.20  3:49.47  4:28.39  5:07.02  5:45.53  6:24.45  7:03.47  7:42.37  8:21.07  8:59.90  9:38.79 10:15.96
  11.     ILAR, Lina               04                       PK Ljubljana                    10:22.63                 456           + 1:33.47            10:24.50                101%               
            34.63  1:12.59  1:51.39  2:29.85  3:08.85  3:48.05  4:27.79  5:07.60  5:47.16  6:27.25  7:06.97  7:46.93  8:26.98  9:06.98  9:45.94 10:22.63
  12.     SAGERNIK, Teja           04                       PK Fužinar Ravne                10:26.65                 447           + 1:37.49            10:24.61                 99%               
            35.42  1:13.64  1:52.57  2:32.12  3:11.51  3:50.86  4:30.82  5:10.52  5:50.32  6:30.57  7:10.34  7:50.25  8:30.26  9:09.97  9:48.93 10:26.65
  13.     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                      10:32.29                 435           + 1:43.13            11:48.10                125%               
            36.12  1:16.31  1:56.77  2:36.92  3:17.30  3:57.62  4:37.60  5:17.87  5:57.68  6:36.77  7:16.01  7:55.78  8:35.51  9:15.15  9:55.08 10:32.29
  14.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                        10:38.55                 423           + 1:49.39            10:34.35                 99%               
            35.20  1:14.53  1:54.26  2:33.78  3:13.51  3:53.23  4:33.66  5:13.98  5:54.00  6:35.01  7:15.54  7:56.21  8:37.10  9:17.85  9:58.80 10:38.55
  15.     CAMLEK, Neca             04                       PK Triglav Kranj                10:40.63                 418           + 1:51.47            10:52.86                104%               
            35.10  1:13.77  1:52.94  2:32.53  3:11.99  3:52.56  4:33.72  5:14.37  5:54.87  6:35.48  7:16.85  7:58.54  8:39.61  9:21.47 10:02.52 10:40.63
  16.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                        10:58.49                 385           + 2:09.33            11:14.00                105%               
            36.28  1:16.01  1:56.08  2:36.22  3:16.91  3:58.41  4:39.63  5:20.88  6:02.50  6:44.54  7:26.82  8:09.79  8:52.60  9:35.22 10:17.85 10:58.49
  17.     OKORN, Zala              04                       PK Ilirija Ljubljana            11:02.00                 379           + 2:12.84            11:46.98                114%               
            37.65  1:18.67  2:00.35  2:42.28  3:24.58  4:06.48  4:48.36  5:30.37  6:12.33  6:54.20  7:35.53  8:17.49  8:58.87  9:40.59 10:21.84 11:02.00


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                               Mladinke
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:15.26  KLINAR, Anja                                                                              Celje                                                               2015
Rek. SLO mladinke (16   8:20.31  ČARMAN, Anja                                                                              Antwerpen (BEL)                                                     2001
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                8:23.43                 863                                 8:27.39                102%     M1        
            28.86    59.65  1:30.78  2:02.33  2:33.99  3:05.76  3:37.75  4:09.97  4:41.90  5:13.94  5:45.91  6:18.12  6:50.13  7:22.26  7:53.63  8:23.43
   2.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 8:31.34                 823              + 7.91             8:37.36                102%     M2        
            30.11  1:01.70  1:33.39  2:05.25  2:37.29  3:09.34  3:41.52  4:13.90  4:46.32  5:18.57  5:51.06  6:23.36  6:55.83  7:27.94  8:00.22  8:31.34
   3.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                 8:40.54                 780             + 17.11             8:45.09                102%     M3        
            30.10  1:02.02  1:34.48  2:06.86  2:39.19  3:11.75  3:44.31  4:16.79  4:49.55  5:22.44  5:55.14  6:28.15  7:01.37  7:34.76  8:08.13  8:40.54
   4.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     8:57.37                 709             + 33.94             9:00.47                101%               
            31.22  1:04.21  1:38.10  2:11.59  2:45.26  3:19.01  3:52.84  4:26.65  5:00.37  5:34.05  6:07.94  6:41.77  7:16.27  7:50.67  8:24.74  8:57.37
   5.     PODPEČAN, Saška          02                       PK Neptun Celje                  9:28.65                 598           + 1:05.22             9:36.40                103%               
            32.49  1:07.59  1:43.38  2:19.18  2:55.00  3:31.32  4:07.79  4:43.51  5:19.55  5:55.80  6:31.60  7:07.73  7:43.99  8:19.73  8:55.04  9:28.65
   6.     MARUŠA, Žana             01                       PK Celulozar Krško               9:29.45                 596           + 1:06.02             9:45.28                106%               
            33.74  1:09.80  1:45.03  2:20.24  2:55.84  3:30.99  4:06.40  4:42.39  5:18.27  5:54.69  6:30.81  7:07.14  7:43.67  8:19.81  8:55.64  9:29.45
   7.     POVŠIČ VESEL, P          01                       PK Ljubljana                     9:31.69                 589           + 1:08.26             9:44.22                104%               
            33.16  1:09.15  1:44.78  2:20.46  2:56.14  3:32.06  4:07.90  4:44.21  5:20.02  5:56.01  6:31.95  7:08.42  7:44.56  8:20.42  8:56.50  9:31.69
   8.     ZABEV, Monika            02                       PK Fužinar Ravne                 9:42.36                 557           + 1:18.93             9:44.32                101%               
            32.96  1:08.84  1:45.13  2:21.19  2:57.64  3:34.15  4:11.06  4:47.62  5:24.60  6:01.39  6:38.51  7:15.57  7:52.68  8:29.70  9:06.91  9:42.36
   9.     OMAHEN, Tina             02                       PK Ljubljana                     9:48.42                 540           + 1:24.99             9:48.74                100%               
            34.16  1:10.82  1:47.59  2:24.31  3:01.25  3:38.36  4:15.50  4:52.93  5:30.12  6:07.31  6:44.36  7:21.33  7:58.61  8:35.74  9:12.55  9:48.42
  10.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 9:56.07                 520           + 1:32.64            10:01.74                102%               
            35.12  1:12.35  1:49.33  2:26.62  3:04.19  3:41.71  4:19.31  4:57.19  5:34.89  6:12.97  6:50.78  7:28.45  8:06.11  8:44.18  9:20.97  9:56.07
  11.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                   10:04.33                 499           + 1:40.90            10:16.98                104%               
            34.03  1:11.43  1:50.31  2:28.85  3:07.09  3:45.32  4:24.23  5:03.44  5:42.14  6:20.41  6:59.39  7:37.97  8:15.88  8:53.36  9:31.18 10:04.33
  12.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                   10:06.94                 492           + 1:43.51            10:17.02                103%               
            33.28  1:11.51  1:49.92  2:28.71  3:07.07  3:46.23  4:25.32  5:04.13  5:40.36  6:18.86  6:58.19  7:37.02  8:15.71  8:54.27  9:31.62 10:06.94
  13.     BIZJAK, Nika             02                       KPD Zvezda Kranj                10:20.70                 460           + 1:57.27            10:09.82                 97%               
            34.16  1:11.85  1:50.16  2:28.34  3:07.14  3:46.11  4:24.77  5:04.22  5:43.46  6:23.33  7:03.04  7:42.78  8:22.29  9:01.86  9:41.73 10:20.70


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                Članice
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:15.26  KLINAR, Anja                                                                              Celje                                                               2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 8:23.15                 864                                 8:20.70                 99%               
            29.92  1:01.22  1:32.66  2:04.31  2:35.68  3:07.23  3:38.66  4:10.22  4:41.89  5:13.41  5:44.97  6:16.93  6:48.60  7:20.37  7:52.21  8:23.15
   2.     PERŠE, Špela             96                       PK Radovljica                    8:58.11                 706             + 34.96             8:51.28                 97%               
            31.52  1:04.86  1:38.22  2:11.65  2:45.15  3:18.74  3:52.41  4:26.16  4:59.75  5:33.44  6:07.07  6:41.00  7:15.38  7:50.00  8:24.71  8:58.11
   3.     UDUČ, Maja               99                       PK Branik Maribor                9:18.82                 631             + 55.67             9:08.26                 96%               
            31.28  1:05.26  1:39.98  2:14.72  2:49.30  3:24.32  3:59.51  4:34.63  5:09.55  5:44.88  6:20.40  6:56.47  7:32.42  8:08.53  8:44.21  9:18.82
   4.     JAMBRIŠKO, Lara          99                       PK Celulozar Krško               9:42.18                 558           + 1:19.03             9:46.43                101%               
            33.43  1:09.24  1:45.60  2:21.76  2:58.26  3:34.53  4:10.95  4:47.74  5:24.31  6:00.99  6:37.78  7:14.77  7:51.10  8:28.22  9:05.53  9:42.18
   5.     VRTAČIČ, Tjaša           00                       PK Kamnik                        9:56.62                 518           + 1:33.47             9:59.28                101%               
            33.82  1:11.36  1:49.47  2:27.48  3:05.35  3:43.11  4:20.87  4:58.95  5:36.72  6:14.38  6:52.25  7:30.05  8:07.91  8:45.24  9:22.08  9:56.62
   6.     KVEDER, Urša             99                       PK Koper                        10:04.93                 497           + 1:41.78             9:57.56                 98%               
            33.87  1:10.61  1:48.48  2:26.35  3:04.31  3:42.41  4:21.10  4:59.20  5:37.36  6:16.09  6:54.77  7:33.68  8:12.30  8:50.62  9:27.80 10:04.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ, Darjan                                                                            Göteborg (SWE)                                                      1982
Rek. SLO kadeti (15-1   8:09.41  PETRIČ, Jan Karel                                                                         Kranj                                                               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 7:49.27                 843                                 7:53.36                102%               
            26.27    55.08  1:23.89  1:52.92  2:22.09  2:51.41  3:20.69  3:49.94  4:19.48  4:48.99  5:18.49  5:48.40  6:18.44  6:48.93  7:19.42  7:49.27
   2.     ČELIĆ, Vuk               96                       KPD Zvezda Kranj                 8:00.61                 785             + 11.34             7:49.65                 95%               
            26.37    55.44  1:24.59  1:54.42  2:24.52  2:54.74  3:25.11  3:55.46  4:25.92  4:56.25  5:26.63  5:57.38  6:28.47  6:59.29  7:30.31  8:00.61
   3.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                 8:05.42                 762             + 16.15             8:12.43                103%               
            28.31    59.59  1:30.61  2:01.47  2:32.09  3:02.79  3:33.62  4:04.45  4:35.27  5:06.13  5:36.68  6:07.21  6:37.44  7:07.70  7:37.63  8:05.42
   4.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   8:06.30                 758             + 17.03             8:12.59                103%     M1        
            27.50    57.93  1:28.61  1:59.12  2:30.07  3:00.97  3:32.17  4:03.56  4:34.36  5:05.41  5:36.62  6:07.84  6:38.06  7:08.32  7:38.02  8:06.30
   5.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    8:10.39                 739             + 21.12             8:22.12                105%               
            27.78    58.42  1:29.47  2:00.77  2:31.74  3:02.70  3:33.55  4:04.53  4:35.43  5:06.35  5:37.41  6:08.69  6:39.65  7:10.58  7:41.06  8:10.39
   6.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    8:10.84                 737             + 21.57             8:16.52                102%               
            28.12    59.23  1:30.32  2:00.69  2:31.51  3:02.27  3:33.19  4:04.15  4:35.17  5:06.03  5:37.20  6:08.11  6:39.20  7:10.14  7:41.44  8:10.84
   7.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                       8:16.93                 710             + 27.66                  NT                   -               
            27.24    57.79  1:29.08  2:00.29  2:31.94  3:03.14  3:34.57  4:05.76  4:36.87  5:08.43  5:39.92  6:11.67  6:43.42  7:15.38  7:46.59  8:16.93
   8.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                  8:20.96                 693             + 31.69             8:30.66                104%     M2        
            28.17    58.97  1:30.62  2:03.05  2:35.08  3:06.64  3:38.83  4:10.64  4:42.04  5:13.36  5:45.48  6:17.14  6:48.24  7:19.86  7:51.33  8:20.96
   9.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                 8:26.93                 669             + 37.66             8:43.10                106%     M3        
            29.35  1:00.86  1:32.59  2:04.41  2:36.34  3:08.27  3:40.13  4:12.04  4:43.90  5:15.87  5:47.80  6:19.77  6:51.98  7:23.88  7:55.66  8:26.93
  10.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 8:28.90                 661             + 39.63             8:43.33                106%     K1        
            29.32  1:01.12  1:33.34  2:05.95  2:38.41  3:10.69  3:43.25  4:15.66  4:48.00  5:20.01  5:51.71  6:23.94  6:56.05  7:27.53  7:59.25  8:28.90
  11.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             8:29.84                 657             + 40.57             8:44.12                106%     K2        
            28.95  1:00.74  1:32.87  2:05.38  2:37.74  3:10.22  3:42.88  4:15.53  4:47.29  5:18.96  5:51.18  6:23.46  6:55.19  7:27.46  7:58.81  8:29.84
  12.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                  8:32.75                 646             + 43.48             8:28.42                 98%               
            28.99  1:00.56  1:32.59  2:04.60  2:36.38  3:08.61  3:40.71  4:12.76  4:44.41  5:16.42  5:48.83  6:21.75  6:54.72  7:28.07  8:01.16  8:32.75
  13.     BJELOVUČIĆ, Gal          99                       PK Branik Maribor                8:33.10                 645             + 43.83             8:42.47                104%               
            29.80  1:02.22  1:34.67  2:07.15  2:39.78  3:12.33  3:44.81  4:17.34  4:49.46  5:21.47  5:53.46  6:25.41  6:57.40  7:29.75  8:02.05  8:33.10
  14.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         8:33.64                 643             + 44.37             8:54.60                108%     K3        
            28.92  1:00.93  1:32.87  2:05.51  2:38.05  3:10.20  3:43.04  4:15.67  4:47.73  5:20.05  5:52.74  6:25.14  6:57.56  7:29.96  8:02.01  8:33.64
  15.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    8:36.80                 631             + 47.53             8:29.99                 97%               
            29.41  1:01.43  1:33.79  2:06.22  2:38.14  3:10.49  3:43.10  4:15.51  4:47.72  5:20.35  5:52.93  6:25.75  6:58.72  7:32.05  8:05.12  8:36.80
  16.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                8:49.76                 586           + 1:00.49             8:51.57                101%               
            30.77  1:03.70  1:36.98  2:09.98  2:43.37  3:16.51  3:49.56  4:23.07  4:56.25  5:29.80  6:03.29  6:36.80  7:10.41  7:44.06  8:17.39  8:49.76
  17.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                8:51.57                 580           + 1:02.30             9:06.09                106%               
            30.07  1:03.61  1:36.57  2:09.87  2:43.21  3:16.72  3:49.92  4:23.40  4:56.70  5:30.68  6:04.59  6:38.31  7:12.47  7:46.16  8:19.54  8:51.57
  18.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             9:04.18                 541           + 1:14.91             9:36.96                112%               
            30.71  1:04.42  1:39.09  2:13.91  2:48.06  3:22.22  3:56.43  4:31.13  5:05.12  5:39.63  6:13.82  6:48.05  7:22.47  7:57.10  8:31.25  9:04.18
  19.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                        9:04.24                 540           + 1:14.97                  NT                   -               
            30.93  1:04.70  1:38.80  2:13.42  2:48.23  3:22.53  3:57.23  4:31.98  5:06.26  5:40.82  6:15.21  6:50.08  7:23.75  7:57.74  8:31.77  9:04.24
  20.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                         9:07.21                 532           + 1:17.94             9:33.63                110%               
            28.69  1:02.08  1:36.22  2:10.81  2:46.19  3:20.48  3:54.17  4:28.96  5:03.55  5:38.71  6:13.78  6:48.88  7:24.53  7:59.99  8:34.26  9:07.21
          ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 9:07.21                 532           + 1:17.94             8:32.80                 88%               
            30.39  1:02.57  1:34.73  2:07.59  2:40.60  3:13.79  3:47.00  4:20.67  4:54.91  5:30.24  6:07.21  6:43.59  7:20.05  7:56.26  8:32.48  9:07.21
  22.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                     9:09.29                 526           + 1:20.02             9:29.36                107%               
            30.97  1:04.45  1:39.07  2:13.34  2:47.88  3:22.78  3:57.33  4:32.40  5:07.35  5:42.18  6:17.07  6:51.60  7:26.25  8:01.15  8:36.02  9:09.29
  23.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              9:18.51                 500           + 1:29.24             9:18.31                100%               
            31.17  1:05.52  1:40.33  2:15.52  2:50.55  3:26.05  4:01.37  4:36.55  5:11.71  5:46.65  6:22.77  6:58.65  7:34.30  8:09.76  8:45.04  9:18.51
  24.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                     9:21.96                 491           + 1:32.69             9:16.83                 98%               
            31.83  1:06.21  1:41.24  2:16.57  2:51.76  3:27.56  4:03.28  4:39.34  5:15.19  5:51.02  6:26.56  7:02.17  7:37.75  8:13.12  8:48.18  9:21.96
  25.     VIDENŠEK, David          01                       PK Neptun Celje                  9:22.28                 490           + 1:33.01             9:51.58                111%               
            31.03  1:05.99  1:41.24  2:16.58  2:52.05  3:27.63  4:03.16  4:39.08  5:15.06  5:50.75  6:26.42  7:01.88  7:37.39  8:13.32  8:48.71  9:22.28
  26.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               9:27.95                 475           + 1:38.68             9:28.29                100%               
            31.43  1:05.61  1:41.03  2:16.46  2:51.96  3:27.61  4:03.54  4:39.18  5:15.09  5:51.18  6:27.31  7:03.52  7:39.94  8:16.08  8:52.53  9:27.95
  27.     JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                  9:31.48                 467           + 1:42.21             9:37.13                102%               
            31.00  1:05.74  1:41.29  2:16.55  2:52.15  3:27.62  4:03.63  4:39.65  5:15.94  5:52.41  6:29.23  7:06.47  7:42.72  8:19.06  8:55.18  9:31.48
  28.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       9:37.65                 452           + 1:48.38                  NT                   -               
            31.75  1:06.54  1:42.64  2:19.33  2:56.02  3:32.86  4:10.37  4:47.18  5:23.77  6:00.49  6:36.88  7:13.20  7:50.03  8:26.79  9:02.93  9:37.65
  29.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 9:39.07                 449           + 1:49.80            10:33.45                120%               
            32.61  1:09.03  1:45.30  2:21.37  2:57.84  3:34.39  4:11.16  4:48.06  5:25.13  6:02.26  6:39.22  7:16.44  7:52.87  8:29.38  9:05.68  9:39.07
  30.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         9:39.08                 448           + 1:49.81            10:07.04                110%               
            31.80  1:07.68  1:44.64  2:20.79  2:57.66  3:34.92  4:11.63  4:49.15  5:26.18  6:02.66  6:40.01  7:16.94  7:53.64  8:30.10  9:06.35  9:39.08
  31.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                        9:39.55                 447           + 1:50.28             9:36.10                 99%               
            33.26  1:08.94  1:44.69  2:21.21  2:57.81  3:34.95  4:11.50  4:48.26  5:24.24  6:01.15  6:38.22  7:15.03  7:51.25  8:28.02  9:04.48  9:39.55
  32.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                       9:39.60                 447           + 1:50.33            10:06.41                109%               
            31.07  1:06.74  1:43.64  2:20.18  2:56.90  3:33.76  4:11.08  4:49.07  5:26.47  6:03.35  6:40.82  7:18.69  7:55.11  8:31.51  9:07.29  9:39.60
  33.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                10:01.19                 401           + 2:11.92            10:24.77                108%               
            33.27  1:09.92  1:47.11  2:24.79  3:02.30  3:40.27  4:18.58  4:57.58  5:36.70  6:15.00  6:53.19  7:31.34  8:09.56  8:47.52  9:25.23 10:01.19
  34.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                       10:25.28                 356           + 2:36.01                  NT                   -               
            32.99  1:09.65  1:47.02  2:24.78  3:03.16  3:42.16  4:21.76  5:02.19  5:42.81  6:23.50  7:04.46  7:45.29  8:26.20  9:06.55  9:46.61 10:25.28


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                 Kadeti
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ, Darjan                                                                            Göteborg (SWE)                                                      1982
Rek. SLO kadeti (15-1   8:09.41  PETRIČ, Jan Karel                                                                         Kranj                                                               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BERLOŽNIK, Jaš           02                       PK Fužinar Ravne                 8:28.90                 661                                 8:43.33                106%     K1        
            29.32  1:01.12  1:33.34  2:05.95  2:38.41  3:10.69  3:43.25  4:15.66  4:48.00  5:20.01  5:51.71  6:23.94  6:56.05  7:27.53  7:59.25  8:28.90
   2.     PUŠNIK, Jaka             03                       PK Olimpija Ljubljan             8:29.84                 657              + 0.94             8:44.12                106%     K2        
            28.95  1:00.74  1:32.87  2:05.38  2:37.74  3:10.22  3:42.88  4:15.53  4:47.29  5:18.96  5:51.18  6:23.46  6:55.19  7:27.46  7:58.81  8:29.84
   3.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         8:33.64                 643              + 4.74             8:54.60                108%     K3        
            28.92  1:00.93  1:32.87  2:05.51  2:38.05  3:10.20  3:43.04  4:15.67  4:47.73  5:20.05  5:52.74  6:25.14  6:57.56  7:29.96  8:02.01  8:33.64
   4.     KOŠIR, Mark              02                       PK Olimpija Ljubljan             9:04.18                 541             + 35.28             9:36.96                112%               
            30.71  1:04.42  1:39.09  2:13.91  2:48.06  3:22.22  3:56.43  4:31.13  5:05.12  5:39.63  6:13.82  6:48.05  7:22.47  7:57.10  8:31.25  9:04.18
   5.     ŠALINOVIČ, Enej          03                       PK Koper                         9:07.21                 532             + 38.31             9:33.63                110%               
            28.69  1:02.08  1:36.22  2:10.81  2:46.19  3:20.48  3:54.17  4:28.96  5:03.55  5:38.71  6:13.78  6:48.88  7:24.53  7:59.99  8:34.26  9:07.21
   6.     SENICA, Naj              02                       PK Ljubljana                     9:09.29                 526             + 40.39             9:29.36                107%               
            30.97  1:04.45  1:39.07  2:13.34  2:47.88  3:22.78  3:57.33  4:32.40  5:07.35  5:42.18  6:17.07  6:51.60  7:26.25  8:01.15  8:36.02  9:09.29
   7.     MARTINJAŠ, Leon          02                       ŠD Delfin Ljubljana              9:18.51                 500             + 49.61             9:18.31                100%               
            31.17  1:05.52  1:40.33  2:15.52  2:50.55  3:26.05  4:01.37  4:36.55  5:11.71  5:46.65  6:22.77  6:58.65  7:34.30  8:09.76  8:45.04  9:18.51
   8.     JEREB, Maks              03                       PK Neptun Celje                  9:31.48                 467           + 1:02.58             9:37.13                102%               
            31.00  1:05.74  1:41.29  2:16.55  2:52.15  3:27.62  4:03.63  4:39.65  5:15.94  5:52.41  6:29.23  7:06.47  7:42.72  8:19.06  8:55.18  9:31.48
   9.     REZAR LESNIK, Ž          03                       PK Fužinar Ravne                 9:39.07                 449           + 1:10.17            10:33.45                120%               
            32.61  1:09.03  1:45.30  2:21.37  2:57.84  3:34.39  4:11.16  4:48.06  5:25.13  6:02.26  6:39.22  7:16.44  7:52.87  8:29.38  9:05.68  9:39.07
  10.     PREGELJ, Mark            03                       PK Koper                         9:39.08                 448           + 1:10.18            10:07.04                110%               
            31.80  1:07.68  1:44.64  2:20.79  2:57.66  3:34.92  4:11.63  4:49.15  5:26.18  6:02.66  6:40.01  7:16.94  7:53.64  8:30.10  9:06.35  9:39.08
  11.     PERC, Anže               03                       PK Velenje                       9:39.60                 447           + 1:10.70            10:06.41                109%               
            31.07  1:06.74  1:43.64  2:20.18  2:56.90  3:33.76  4:11.08  4:49.07  5:26.47  6:03.35  6:40.82  7:18.69  7:55.11  8:31.51  9:07.29  9:39.60
  12.     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                10:01.19                 401           + 1:32.29            10:24.77                108%               
            33.27  1:09.92  1:47.11  2:24.79  3:02.30  3:40.27  4:18.58  4:57.58  5:36.70  6:15.00  6:53.19  7:31.34  8:09.56  8:47.52  9:25.23 10:01.19


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                               Mladinci
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
Rek. SLO mladinci (17   7:51.84  PETRIČ, Darjan                                                                            Göteborg (SWE)                                                      1982
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIMOŽIČ, Marce          00                       PK Biser Piran                   8:06.30                 758                                 8:12.59                103%     M1        
            27.50    57.93  1:28.61  1:59.12  2:30.07  3:00.97  3:32.17  4:03.56  4:34.36  5:05.41  5:36.62  6:07.84  6:38.06  7:08.32  7:38.02  8:06.30
   2.     HORVAT, Mitja            01                       PK Neptun Celje                  8:20.96                 693             + 14.66             8:30.66                104%     M2        
            28.17    58.97  1:30.62  2:03.05  2:35.08  3:06.64  3:38.83  4:10.64  4:42.04  5:13.36  5:45.48  6:17.14  6:48.24  7:19.86  7:51.33  8:20.96
   3.     RIHTER, Žan              00                       PK Fužinar Ravne                 8:26.93                 669             + 20.63             8:43.10                106%     M3        
            29.35  1:00.86  1:32.59  2:04.41  2:36.34  3:08.27  3:40.13  4:12.04  4:43.90  5:15.87  5:47.80  6:19.77  6:51.98  7:23.88  7:55.66  8:26.93
   4.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    8:36.80                 631             + 30.50             8:29.99                 97%               
            29.41  1:01.43  1:33.79  2:06.22  2:38.14  3:10.49  3:43.10  4:15.51  4:47.72  5:20.35  5:52.93  6:25.75  6:58.72  7:32.05  8:05.12  8:36.80
   5.     GROŠELJ, Martin          00                       ŠD Riba Ljubljana                8:51.57                 580             + 45.27             9:06.09                106%               
            30.07  1:03.61  1:36.57  2:09.87  2:43.21  3:16.72  3:49.92  4:23.40  4:56.70  5:30.68  6:04.59  6:38.31  7:12.47  7:46.16  8:19.54  8:51.57
   6.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 9:07.21                 532           + 1:00.91             8:32.80                 88%               
            30.39  1:02.57  1:34.73  2:07.59  2:40.60  3:13.79  3:47.00  4:20.67  4:54.91  5:30.24  6:07.21  6:43.59  7:20.05  7:56.26  8:32.48  9:07.21
   7.     HRIBAR, Žan Jan          01                       PK Ljubljana                     9:21.96                 491           + 1:15.66             9:16.83                 98%               
            31.83  1:06.21  1:41.24  2:16.57  2:51.76  3:27.56  4:03.28  4:39.34  5:15.19  5:51.02  6:26.56  7:02.17  7:37.75  8:13.12  8:48.18  9:21.96
   8.     VIDENŠEK, David          01                       PK Neptun Celje                  9:22.28                 490           + 1:15.98             9:51.58                111%               
            31.03  1:05.99  1:41.24  2:16.58  2:52.05  3:27.63  4:03.16  4:39.08  5:15.06  5:50.75  6:26.42  7:01.88  7:37.39  8:13.32  8:48.71  9:22.28
   9.     JULAR, Alen              01                       PK Celulozar Krško               9:27.95                 475           + 1:21.65             9:28.29                100%               
            31.43  1:05.61  1:41.03  2:16.46  2:51.96  3:27.61  4:03.54  4:39.18  5:15.09  5:51.18  6:27.31  7:03.52  7:39.94  8:16.08  8:52.53  9:27.95
  10.     PERC, Jan                01                       PK Velenje                       9:37.65                 452           + 1:31.35                  NT                   -               
            31.75  1:06.54  1:42.64  2:19.33  2:56.02  3:32.86  4:10.37  4:47.18  5:23.77  6:00.49  6:36.88  7:13.20  7:50.03  8:26.79  9:02.93  9:37.65
  11.     BERLEC, Žiga             01                       PK Kamnik                       10:25.28                 356           + 2:18.98                  NT                   -               
            32.99  1:09.65  1:47.02  2:24.78  3:03.16  3:42.16  4:21.76  5:02.19  5:42.81  6:23.50  7:04.46  7:45.29  8:26.20  9:06.55  9:46.61 10:25.28


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27. disciplina/event                                                                   M/M, 800m Prosto/Free                                                                                  Člani
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški      7:44.67  BAU, Martin                                                                               Ljubljana                                                           2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BAU, Martin              94                       PK Fužinar Ravne                 7:49.27                 843                                 7:53.36                102%               
            26.27    55.08  1:23.89  1:52.92  2:22.09  2:51.41  3:20.69  3:49.94  4:19.48  4:48.99  5:18.49  5:48.40  6:18.44  6:48.93  7:19.42  7:49.27
   2.     ČELIĆ, Vuk               96                       KPD Zvezda Kranj                 8:00.61                 785             + 11.34             7:49.65                 95%               
            26.37    55.44  1:24.59  1:54.42  2:24.52  2:54.74  3:25.11  3:55.46  4:25.92  4:56.25  5:26.63  5:57.38  6:28.47  6:59.29  7:30.31  8:00.61
   3.     ODER, Gašper             99                       PK Fužinar Ravne                 8:05.42                 762             + 16.15             8:12.43                103%               
            28.31    59.59  1:30.61  2:01.47  2:32.09  3:02.79  3:33.62  4:04.45  4:35.27  5:06.13  5:36.68  6:07.21  6:37.44  7:07.70  7:37.63  8:05.42
   4.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    8:10.39                 739             + 21.12             8:22.12                105%               
            27.78    58.42  1:29.47  2:00.77  2:31.74  3:02.70  3:33.55  4:04.53  4:35.43  5:06.35  5:37.41  6:08.69  6:39.65  7:10.58  7:41.06  8:10.39
   5.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    8:10.84                 737             + 21.57             8:16.52                102%               
            28.12    59.23  1:30.32  2:00.69  2:31.51  3:02.27  3:33.19  4:04.15  4:35.17  5:06.03  5:37.20  6:08.11  6:39.20  7:10.14  7:41.44  8:10.84
   6.     LOVŠIN, Robert           99                       PK Ribnica                       8:16.93                 710             + 27.66                  NT                   -               
            27.24    57.79  1:29.08  2:00.29  2:31.94  3:03.14  3:34.57  4:05.76  4:36.87  5:08.43  5:39.92  6:11.67  6:43.42  7:15.38  7:46.59  8:16.93
   7.     RESNIK, Andrej           99                       PK Neptun Celje                  8:32.75                 646             + 43.48             8:28.42                 98%               
            28.99  1:00.56  1:32.59  2:04.60  2:36.38  3:08.61  3:40.71  4:12.76  4:44.41  5:16.42  5:48.83  6:21.75  6:54.72  7:28.07  8:01.16  8:32.75
   8.     BJELOVUČIĆ, Gal          99                       PK Branik Maribor                8:33.10                 645             + 43.83             8:42.47                104%               
            29.80  1:02.22  1:34.67  2:07.15  2:39.78  3:12.33  3:44.81  4:17.34  4:49.46  5:21.47  5:53.46  6:25.41  6:57.40  7:29.75  8:02.05  8:33.10
   9.     DORNIK, Domen            91                       PK Branik Maribor                8:49.76                 586           + 1:00.49             8:51.57                101%               
            30.77  1:03.70  1:36.98  2:09.98  2:43.37  3:16.51  3:49.56  4:23.07  4:56.25  5:29.80  6:03.29  6:36.80  7:10.41  7:44.06  8:17.39  8:49.76
  10.     PLANKO, Matevž           98                       PK Kamnik                        9:04.24                 540           + 1:14.97                  NT                   -               
            30.93  1:04.70  1:38.80  2:13.42  2:48.23  3:22.53  3:57.23  4:31.98  5:06.26  5:40.82  6:15.21  6:50.08  7:23.75  7:57.74  8:31.77  9:04.24
  11.     OBREZA, Domen            99                       PK Kamnik                        9:39.55                 447           + 1:50.28             9:36.10                 99%               
            33.26  1:08.94  1:44.69  2:21.21  2:57.81  3:34.95  4:11.50  4:48.26  5:24.24  6:01.15  6:38.22  7:15.03  7:51.25  8:28.02  9:04.48  9:39.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28. disciplina/event                                                                   Ž/W, 800m Prosto/Free                                                                                 Odprto
26.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske     8:15.26  KLINAR, Anja                                                                              Celje                                                               2015
Rek. SLO mladinke (16   8:20.31  ČARMAN, Anja                                                                              Antwerpen (BEL)                                                     2001
Rek. SLO kadetinje (1   8:28.10  ODER, Tjaša                                                                               Beograd (SRB)                                                       2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ODER, Tjaša              94                       PK Fužinar Ravne                 8:23.15                 864                                 8:20.70                 99%               
            29.92  1:01.22  1:32.66  2:04.31  2:35.68  3:07.23  3:38.66  4:10.22  4:41.89  5:13.41  5:44.97  6:16.93  6:48.60  7:20.37  7:52.21  8:23.15
   2.     FAIN, Katja              01                       PK Branik Maribor                8:23.43                 863              + 0.28             8:27.39                102%     M1        
            28.86    59.65  1:30.78  2:02.33  2:33.99  3:05.76  3:37.75  4:09.97  4:41.90  5:13.94  5:45.91  6:18.12  6:50.13  7:22.26  7:53.63  8:23.43
   3.     RAČNIK, Sara             02                       PK Fužinar Ravne                 8:31.34                 823              + 8.19             8:37.36                102%     M2        
            30.11  1:01.70  1:33.39  2:05.25  2:37.29  3:09.34  3:41.52  4:13.90  4:46.32  5:18.57  5:51.06  6:23.36  6:55.83  7:27.94  8:00.22  8:31.34
   4.     HANCMAN, Mojca           02                       PK Fužinar Ravne                 8:40.54                 780             + 17.39             8:45.09                102%     M3        
            30.10  1:02.02  1:34.48  2:06.86  2:39.19  3:11.75  3:44.31  4:16.79  4:49.55  5:22.44  5:55.14  6:28.15  7:01.37  7:34.76  8:08.13  8:40.54
   5.     TUŠEK, Daša              03                       PK Fužinar Ravne                 8:49.16                 743             + 26.01             8:57.04                103%     K1        
            30.50  1:03.25  1:36.37  2:09.47  2:42.64  3:15.88  3:49.28  4:22.62  4:55.94  5:29.48  6:02.95  6:36.45  7:09.83  7:43.30  8:16.76  8:49.16
   6.     GLOBOKAR, Sara           02                       PK Ljubljana                     8:57.37                 709             + 34.22             9:00.47                101%               
            31.22  1:04.21  1:38.10  2:11.59  2:45.26  3:19.01  3:52.84  4:26.65  5:00.37  5:34.05  6:07.94  6:41.77  7:16.27  7:50.67  8:24.74  8:57.37
   7.     PERŠE, Špela             96                       PK Radovljica                    8:58.11                 706             + 34.96             8:51.28                 97%               
            31.52  1:04.86  1:38.22  2:11.65  2:45.15  3:18.74  3:52.41  4:26.16  4:59.75  5:33.44  6:07.07  6:41.00  7:15.38  7:50.00  8:24.71  8:58.11
   8.     PATERNOST, Ida           03                       PK Ljubljana                     8:58.83                 704             + 35.68             9:01.59                101%     K2        
            31.08  1:04.05  1:37.64  2:11.15  2:44.95  3:18.66  3:52.51  4:26.51  5:00.43  5:34.44  6:08.66  6:42.69  7:16.69  7:51.11  8:25.54  8:58.83
   9.     KAVČIČ JOGAN, I          04                       PK Ljubljana                     9:14.38                 646             + 51.23             9:20.08                102%     K3        
            31.28  1:04.42  1:38.26  2:12.14  2:46.27  3:20.69  3:55.55  4:30.66  5:05.99  5:40.96  6:16.30  6:51.80  7:27.50  8:03.33  8:39.35  9:14.38
  10.     UDUČ, Maja               99                       PK Branik Maribor                9:18.82                 631             + 55.67             9:08.26                 96%               
            31.28  1:05.26  1:39.98  2:14.72  2:49.30  3:24.32  3:59.51  4:3