8. Pokal Zdravilišča Radenci 2018
Zdravilišče Radenci (SLO),    21.1.2018,    25m bazen

Št. 1. M/M, 100m Prosto/Free, Odprto    Št. 2. Ž/W, 100m Prosto/Free, Odprto
Št. 3. M/M, 100m Prsno/Breast, Odprto    Št. 4. Ž/W, 100m Prsno/Breast, Odprto
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Odprto    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Odprto
Št. 7. M/M, 100m Delfin/Fly, 13 let in starejši/AG and older    Št. 8. Ž/W, 100m Delfin/Fly, 12 let in starejši/AG and older
Št. 9. M/M, 100m Mešano/Medley, Odprto    Št. 10. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Odprto
Št. 11. M/M, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 12. Ž/W, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 13. M/M, 50m Prsno/Breast, Odprto    Št. 14. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Odprto
Št. 15. M/M, 50m Hrbtno/Back, Odprto    Št. 16. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, Odprto
Št. 17. M/M, 50m Delfin/Fly, Odprto    Št. 18. Ž/W, 50m Delfin/Fly, Odprto
Št. 19. M/M, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 20. Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto

FINA Point Scoring 2017

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Prosto/Free                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ, Peter                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC, Jernej                                                                              Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC, Jernej                                                                              Zagreb (CRO)                                                        2002
Rek. SLO dečki (13-14    52.73  SAGMEISTER, Rok                                                                            Ljubljana                                                           2006
Rek. SLO ml.dečki (12    58.46  JUG, Sebastjan                                                                             Ljubljana                                                           2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZUPANČIČ, Taj            07                       PK Lafarge Trbovlje              1:11.95                 243                                 1:14.19                106%               
            35.65  1:11.95
   2.     BLAŽEKA, Matjaž          07                       PD Maribor                       1:14.13                 222              + 2.18             1:28.52                143%               
            35.88  1:14.13
   3.     BICAK, Borna             06                       Čakovečki Plivački K             1:16.26                 204              + 4.31             1:13.22                 92%               
            36.37  1:16.26
   4.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                 1:19.65                 179              + 7.70             1:23.10                109%               
            39.37  1:19.65
   5.     DUKIC, Dominik           07                       Čakovečki Plivački K             1:20.80                 172              + 8.85             1:19.47                 97%               
            39.19  1:20.80
   6.     MAJER, Tine              06                       PD Maribor                       1:21.49                 167              + 9.54                  NT                   -               
            37.62  1:21.49
   7.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                  1:23.96                 153             + 12.01             1:25.72                104%               
            38.98  1:23.96
   8.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                 1:26.77                 138             + 14.82             1:26.21                 99%               
            41.59  1:26.77
   9.     RADEK, Roko              07                       Čakovečki Plivački K             1:27.95                 133             + 16.00             1:28.14                100%               
            41.49  1:27.95
  10.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                  1:28.89                 129             + 16.94             1:27.74                 97%               
            42.13  1:28.89
  11.     ČUJEŽ, Miha              10                       PK Neptun Celje                  1:28.90                 129             + 16.95             1:31.74                106%               
            41.57  1:28.90
  12.     JANCI, Tin               07                       Čakovečki Plivački K             1:30.05                 124             + 18.10             1:31.33                103%               
            41.70  1:30.05
  13.     VIHERNIK, Aljoš          08                       PK Neptun Celje                  1:30.62                 121             + 18.67             1:27.69                 94%               
            41.99  1:30.62
  14.     JOVANOVIĆ, Adam          06                       PD Maribor                       1:32.07                 116             + 20.12             1:54.49                155%               
            41.90  1:32.07
  15.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                 1:33.90                 109             + 21.95             1:32.85                 98%               
            45.01  1:33.90
  16.     KRALJ, Žak Maj           07                       PD Maribor                       1:34.80                 106             + 22.85             1:39.83                111%               
            44.11  1:34.80
  17.     PERC, Nik                09                       PK Neptun Celje                  1:37.86                  96             + 25.91             1:39.88                104%               
            45.38  1:37.86
  18.     JEVŠEVAR, Krist          09                       PD Maribor                       1:40.90                  88             + 28.95                  NT                   -               
            47.73  1:40.90
  19.     STANOVNIK, Enej          06                       PA Kurent Ptuj                   1:44.09                  80             + 32.14             1:48.29                108%               
            49.28  1:44.09
  DSQ     KOSTANJEVEC, Ma          07                       PA Kurent Ptuj                                                           + 22.39             1:36.02                   -               
         - Napačen start
            43.77  1:34.34
  DNS     CURDIJA, Jan             07                       Varazdinske Toplice                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Prosto/Free                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ, Peter                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC, Jernej                                                                              Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC, Jernej                                                                              Zagreb (CRO)                                                        2002
Rek. SLO dečki (13-14    52.73  SAGMEISTER, Rok                                                                            Ljubljana                                                           2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  58.61                 450                                   57.17                 95%               
            27.95    58.61
   2.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       1:03.09                 361              + 4.48             1:01.95                 96%               
            30.59  1:03.09
   3.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:05.29                 326              + 6.68             1:04.43                 97%               
            31.72  1:05.29
   4.     FURDI, Sven              05                       Čakovečki Plivački K             1:06.48                 308              + 7.87             1:05.90                 98%               
            31.35  1:06.48
   5.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:06.71                 305              + 8.10             1:08.49                105%               
            33.17  1:06.71
   6.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                   1:13.66                 227             + 15.05             1:14.40                102%               
            33.81  1:13.66
   7.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                       1:15.51                 210             + 16.90             1:14.45                 97%               
            36.25  1:15.51
   8.     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                1:17.40                 195             + 18.79             1:17.19                 99%               
            36.32  1:17.40
   9.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                       1:18.57                 187             + 19.96             1:25.11                117%               
            37.42  1:18.57
  10.     BOROVIČ, Kai             05                       PK Zdravilišče Raden             1:24.29                 151             + 25.68             1:23.59                 98%               
            38.96  1:24.29
  11.     ZORMAN, Mihael           05                       Varazdinske Toplice              1:24.99                 147             + 26.38             1:26.06                103%               
            38.81  1:24.99
  12.     DVORŠAK, Primož          04                       PK Terme Ptuj                    1:33.85                 109             + 35.24                  NT                   -               
            38.90  1:33.85
  13.     STEPAN, Andrej           04                       Varazdinske Toplice              1:36.14                 102             + 37.53             1:34.93                 97%               
            43.52  1:36.14


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Prosto/Free                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       47.82  MANKOČ, Peter                                                                              Dunaj/Vienna (AUT)                                                  2009
Rek. SLO mladinci (17    49.67  GODEC, Jernej                                                                              Maribor                                                             2003
Rek. SLO kadeti (15-1    50.01  GODEC, Jernej                                                                              Zagreb (CRO)                                                        2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CVETKO, Luka             00                       Barok Varaždin                     54.13                 572                                   52.86                 95%               
            26.34    54.13
   2.     FURDI, Tin               02                       Čakovečki Plivački K               54.66                 555              + 0.53               52.63                 93%               
            26.22    54.66
   3.     LESJAK, Filip            99                       PK Branik Maribor                  54.85                 550              + 0.72               53.98                 97%               
            27.07    54.85
   4.     HAJDINJAK, Karl          02                       Plivacki klub Varazd               57.60                 474              + 3.47               56.21                 95%               
            27.63    57.60
   5.     SINJORI, Adam            03                       Čakovečki Plivački K               58.19                 460              + 4.06               57.48                 98%               
            27.56    58.19
   6.     SANTEK, Antonio          00                       Čakovečki Plivački K               58.84                 445              + 4.71               57.89                 97%               
            28.49    58.84
   7.     PINTARIĆ, Lovro          03                       Barok Varaždin                     59.48                 431              + 5.35             1:00.93                105%               
            28.55    59.48
   8.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   59.57                 429              + 5.44             1:00.43                103%               
            28.53    59.57
   9.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                1:00.02                 419              + 5.89               58.11                 94%               
            28.13  1:00.02
  10.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       1:02.51                 371              + 8.38             1:02.97                101%               
            29.98  1:02.51
  11.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                       1:03.16                 360              + 9.03             1:06.48                111%               
            29.83  1:03.16
  12.     STUNKOVIC, Vink          02                       Čakovečki Plivački K             1:03.84                 348              + 9.71             1:01.51                 93%               
            30.59  1:03.84
  13.     CVJETIĆANIN, Fi          03                       Čakovečki Plivački K             1:06.68                 306             + 12.55             1:07.27                102%               
            32.07  1:06.68
  14.     ROBIČ, Tomaž             03                       PK Terme Ptuj                    1:07.41                 296             + 13.28             1:09.14                105%               
            32.04  1:07.41
  15.     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                       1:12.96                 233             + 18.83             1:14.00                103%               
            35.25  1:12.96
  16.     ČIČ, Pavel               03                       PK Terme Ptuj                    1:17.82                 192             + 23.69                  NT                   -               
            35.97  1:17.82
  17.     HORVAT, Jan              03                       PK Zdravilišče Raden             1:25.44                 145             + 31.31             1:28.74                108%               
            40.81  1:25.44
  18.     ŠKRINJAR, Domen          03                       PA Kurent Ptuj                   1:31.51                 118             + 37.38                  NT                   -               
            43.65  1:31.51
  19.     BREZNIK, Ales            99                       PK Velenje                       1:33.87                 109             + 39.74             1:35.00                102%               
            44.83  1:33.87
  20.     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       1:42.30                  84             + 48.17             1:51.00                118%               
            48.31  1:42.30
  21.     CVIJIC, Dejan            99                       PK Velenje                       2:29.29                  27           + 1:35.16             2:20.00                 88%               
          1:08.64  2:29.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.97  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO deklice (12-    56.62  ŠEGEL, Janja                                                                               Kranj                                                               2014
Rek. SLO ml.deklice (  1:00.72  BEŽAN PETRIČ, Urša                                                                         Maribor                                                             2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURDI, Meri              07                       Čakovečki Plivački K             1:12.05                 352                                 1:12.89                102%               
            33.77  1:12.05
   2.     KRAJINOVIĆ, Pia          07                       PK Neptun Celje                  1:20.63                 251              + 8.58             1:25.34                112%               
            38.26  1:20.63
   3.     PUKLAVEC, Sara           07                       Čakovečki Plivački K             1:21.87                 240              + 9.82             1:21.22                 98%               
            38.44  1:21.87
   4.     ZOREC, Ema               07                       PA Kurent Ptuj                   1:25.32                 212             + 13.27             1:32.68                118%               
            40.33  1:25.32
   5.     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                 1:26.86                 201             + 14.81             1:30.73                109%               
            40.19  1:26.86
   6.     MOJSILOVIĆ MEZN          08                       PA Kurent Ptuj                   1:27.15                 199             + 15.10             1:30.42                108%               
            40.28  1:27.15
   7.     MALTARIĆ, Lina           08                       PA Kurent Ptuj                   1:28.71                 189             + 16.66             1:33.38                111%               
            41.57  1:28.71
   8.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                 1:29.04                 186             + 16.99             1:35.33                115%               
            41.84  1:29.04
   9.     BRATINA, Elina           09                       PK Neptun Celje                  1:29.41                 184             + 17.36             1:38.70                122%               
            43.65  1:29.41
  10.     JURGEC BAUMAN,           07                       PA Kurent Ptuj                   1:31.28                 173             + 19.23             1:32.85                103%               
            42.70  1:31.28
  11.     NAJVIRT, Evelyn          07                       PD Maribor                       1:35.18                 153             + 23.13             1:52.52                140%               
            44.65  1:35.18
  12.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                 1:44.81                 114             + 32.76             1:53.75                118%               
            50.59  1:44.81
  13.     PROJE, Nastja            07                       PK Fužinar Ravne                 1:49.22                 101             + 37.17                  NT                   -               
            50.27  1:49.22
  14.     JEZA, Mia                07                       PK Terme Ptuj                    1:58.18                  79             + 46.13                  NT                   -               
            53.60  1:58.18
  15.     MALTARIĆ, Mia            08                       PD Maribor                       2:00.87                  74             + 48.82                  NT                   -               
            57.04  2:00.87
  16.     KOVAČEC, Ajda            07                       PD Maribor                       2:10.17                  59             + 58.12                  NT                   -               
          1:00.39  2:10.17
  DSQ     NOVAK, Jessica           07                       Čakovečki Plivački K                                                     + 56.24             1:28.69                   -               
         - Napačen obrat
          1:45.56  2:08.29


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.97  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO deklice (12-    56.62  ŠEGEL, Janja                                                                               Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:04.41                 493                                 1:03.12                 96%               
            31.21  1:04.41
   2.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                       1:13.87                 327              + 9.46             1:23.12                127%               
            35.58  1:13.87
   3.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden             1:15.18                 310             + 10.77             1:21.01                116%               
            37.09  1:15.18
   4.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                       1:15.52                 306             + 11.11             1:20.75                114%               
            36.41  1:15.52
   5.     KOLARIC, Vida            06                       Čakovečki Plivački K             1:18.66                 271             + 14.25             1:18.67                100%               
            37.28  1:18.66
   6.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                   1:26.86                 201             + 22.45             1:28.82                105%               
            42.02  1:26.86
   7.     HORVAT, Dora             06                       Čakovečki Plivački K             1:27.40                 197             + 22.99             1:25.51                 96%               
            41.43  1:27.40
   8.     RAPAIC, Haja             06                       Čakovečki Plivački K             1:35.05                 153             + 30.64             1:34.91                100%               
            44.52  1:35.05
   9.     VALENT, Tajana           06                       Varazdinske Toplice              1:47.54                 106             + 43.13             1:46.16                 97%               
            51.18  1:47.54


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.97  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinke (16    54.07  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1    54.94  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Chartres (FRA)                                                      2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SABOL, Kaja              02                       Čakovečki Plivački K             1:01.42                 569                                 1:02.50                104%               
            30.01  1:01.42
   2.     ŠKRAPEC, Elena           01                       Barok Varaždin                   1:03.34                 519              + 1.92             1:02.30                 97%               
            30.46  1:03.34
   3.     HELER, Rea               02                       PK Branik Maribor                1:03.92                 505              + 2.50             1:02.20                 95%               
            30.58  1:03.92
   4.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                 1:04.30                 496              + 2.88             1:04.95                102%               
            30.97  1:04.30
   5.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       1:05.24                 475              + 3.82             1:04.60                 98%               
            30.67  1:05.24
   6.     HORVATH, Eszter          01                       Lenti Gyuk                       1:05.98                 459              + 4.56             1:05.84                100%               
            31.47  1:05.98
   7.     VRANEŠEVIĆ, Ana          02                       PK Branik Maribor                1:06.62                 446              + 5.20             1:04.32                 93%               
            31.90  1:06.62
   8.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                 1:07.20                 434              + 5.78             1:05.93                 96%               
            32.64  1:07.20
   9.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:07.91                 421              + 6.49             1:08.47                102%               
            33.10  1:07.91
  10.     CVETKO, Lana             04                       Barok Varaždin                   1:08.83                 404              + 7.41             1:06.70                 94%               
            33.36  1:08.83
  11.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden             1:08.90                 403              + 7.48             1:07.77                 97%               
            33.12  1:08.90
  12.     CMRECAK, Anamar          04                       Plivacki klub Varazd             1:09.35                 395              + 7.93             1:09.80                101%               
            33.72  1:09.35
  13.     FLEGAR, Tamara           04                       Barok Varaždin                   1:10.20                 381              + 8.78             1:11.39                103%               
            33.75  1:10.20
  14.     KISAK, Tihana            03                       Varazdinske Toplice              1:11.00                 368              + 9.58             1:12.68                105%               
            34.03  1:11.00
  15.     BALAŽINEC, Katj          04                       Barok Varaždin                   1:11.77                 356             + 10.35             1:10.07                 95%               
            33.82  1:11.77
  16.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             1:12.34                 348             + 10.92             1:11.94                 99%               
            35.24  1:12.34
  17.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                       1:15.16                 310             + 13.74             1:18.71                110%               
            35.97  1:15.16
  18.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                   1:17.70                 281             + 16.28             1:16.76                 98%               
            36.05  1:17.70
  19.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       1:52.85                  91             + 51.43             1:52.00                 98%               
            52.88  1:52.85
  20.     GOLCER, Marusa           01                       PK Velenje                       2:30.70                  38           + 1:29.28             2:20.00                 86%               
          1:08.38  2:30.70
  21.     LENKO, Tjasa             97                       PK Velenje                       2:33.86                  36           + 1:32.44             2:20.00                 83%               
          1:08.57  2:33.86
  DNS     STIPAN, Buga             03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               
  DNS     KOREN, Vita              04                       PK Terme Ptuj                                                                                    DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Prosto/Free                                                           D neregistrirani-rekreativci
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      53.97  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Netanya (ISR)                                                       2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       1:52.85                  91                                 1:52.00                 98%               
            52.88  1:52.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2004
Rek. SLO dečki (13-14  1:04.77  ŠTEHARNIK, Dejan                                                                           Kranj                                                               2014
Rek. SLO ml.dečki (12  1:12.50  KNEZ, Lovro                                                                                Ljubljana                                                           2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BICAK, Borna             06                       Čakovečki Plivački K             1:34.21                 205                                 1:37.94                108%               
            44.01  1:34.21
   2.     SKRIVARNIK, Još          06                       PK Fužinar Ravne                 1:34.27                 205              + 0.06             1:36.53                105%               
            45.01  1:34.27
   3.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                  1:40.35                 170              + 6.14             1:42.49                104%               
            47.11  1:40.35
   4.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                 1:43.24                 156              + 9.03             1:45.07                104%               
            49.98  1:43.24
   5.     ČUJEŽ, Vid               08                       PK Neptun Celje                  1:46.67                 141             + 12.46             1:47.57                102%               
            50.43  1:46.67
   6.     ŠTRUKELJ, Luka           06                       PK Neptun Celje                  1:49.22                 131             + 15.01             1:50.64                103%               
            51.80  1:49.22
   7.     TOPLIŠEK, Nejc           08                       PD Maribor                       1:52.31                 121             + 18.10             1:59.46                113%               
            51.14  1:52.31
   8.     JEVŠEVAR, Krist          09                       PD Maribor                       1:55.68                 111             + 21.47                  NT                   -               
            55.20  1:55.68
   9.     KOČEVAR, Jon             09                       PK Neptun Celje                  1:55.98                 110             + 21.77             1:58.26                104%               
            55.42  1:55.98
  10.     PERC, Nik                09                       PK Neptun Celje                  2:04.90                  88             + 30.69             2:00.25                 93%               
            58.33  2:04.90
  DNS     CURDIJA, Jan             07                       Varazdinske Toplice                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2004
Rek. SLO dečki (13-14  1:04.77  ŠTEHARNIK, Dejan                                                                           Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                1:15.39                 401                                 1:13.94                 96%               
            35.67  1:15.39
   2.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                       1:30.71                 230             + 15.32             1:31.74                102%               
            43.39  1:30.71
   3.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                   1:41.73                 163             + 26.34             1:41.59                100%               
            47.56  1:41.73
   4.     ZORMAN, Mihael           05                       Varazdinske Toplice              1:42.05                 161             + 26.66             1:48.50                113%               
            46.47  1:42.05
  DNS     STEPAN, Andrej           04                       Varazdinske Toplice                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinci (17  1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Helsinki (FIN)                                                      2006
Rek. SLO kadeti (15-1  1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GOROPEVŠEK, Rok          02                       PK Branik Maribor                1:09.57                 510                                 1:10.42                102%               
            32.28  1:09.57
   2.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                       1:12.04                 459              + 2.47             1:17.52                116%               
            34.32  1:12.04
   3.     HAJDINJAK, Karl          02                       Plivacki klub Varazd             1:12.88                 444              + 3.31             1:08.56                 88%               
            34.06  1:12.88
   4.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana              1:14.37                 418              + 4.80             1:13.76                 98%               
            34.83  1:14.37
   5.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:15.62                 397              + 6.05             1:15.49                100%               
            35.01  1:15.62
   6.     ŠTERN, Timotej           03                       PD Maribor                       1:18.78                 351              + 9.21             1:19.64                102%               
            36.25  1:18.78
   7.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:20.30                 332             + 10.73             1:32.25                132%               
            38.17  1:20.30
   8.     STUNKOVIC, Vink          02                       Čakovečki Plivački K             1:22.73                 303             + 13.16             1:14.47                 81%               
            38.86  1:22.73
   9.     ČIČ, Pavel               03                       PK Terme Ptuj                    1:30.07                 235             + 20.50             1:30.19                100%               
            41.78  1:30.07
  10.     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                       1:36.13                 193             + 26.56             1:45.00                119%               
            46.03  1:36.13
  11.     HORVAT, Jan              03                       PK Zdravilišče Raden             1:43.02                 157             + 33.45             1:43.98                102%               
            47.66  1:43.02
  12.     GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                       2:11.87                  74           + 1:02.30               LT NT                   -               
            55.75  2:11.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK, Tara                                                                                 Zagreb (CRO)                                                        2015
Rek. SLO deklice (12-  1:10.82  MIHALIČ, Sara                                                                              Ljubljana                                                           2017
Rek. SLO ml.deklice (  1:16.81  JELESIJEVIČ, Anja                                                                          Ljubljana                                                           2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ROZINA, Brina            07                       PK Lafarge Trbovlje              1:43.77                 217                                 1:49.39                111%               
            48.53  1:43.77
   2.     HUŠIĆ, Hanna Na          08                       PK Neptun Celje                  1:45.31                 207              + 1.54             1:43.15                 96%               
            49.11  1:45.31
   3.     LEPENIK, Katari          07                       PD Maribor                       1:49.94                 182              + 6.17             1:51.93                104%               
            52.49  1:49.94
   4.     PROJE, Nastja            07                       PK Fužinar Ravne                 1:54.26                 162             + 10.49             1:54.55                101%               
            53.99  1:54.26
   5.     NOVAK, Jessica           07                       Čakovečki Plivački K             1:57.72                 148             + 13.95             1:57.73                100%               
            56.27  1:57.72
   6.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                 2:01.39                 135             + 17.62             2:05.72                107%               
            59.00  2:01.39
   7.     ISAKOVIČ, Sara           08                       PK Lafarge Trbovlje              2:02.59                 131             + 18.82                  NT                   -               
            56.23  2:02.59
   8.     KOVAČEC, Ajda            07                       PD Maribor                       2:13.13                 102             + 29.36             2:12.04                 98%               
          1:02.43  2:13.13


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK, Tara                                                                                 Zagreb (CRO)                                                        2015
Rek. SLO deklice (12-  1:10.82  MIHALIČ, Sara                                                                              Ljubljana                                                           2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PETEK, Danaja            05                       PD Maribor                       1:33.54                 296                                 1:33.41                100%               
            44.59  1:33.54
   2.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden             1:35.91                 274              + 2.37             1:42.98                115%               
            46.93  1:35.91
   3.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                       1:41.81                 229              + 8.27             1:42.40                101%               
            49.15  1:41.81
   4.     RAPAIC, Haja             06                       Čakovečki Plivački K             2:08.42                 114             + 34.88             2:11.32                105%               
          1:01.53  2:08.42


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO mladinke (16  1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO kadetinje (1  1:07.77  VOVK, Tara                                                                                 Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTEFINEC, Marti          02                       Barok Varaždin                   1:17.21                 526                                 1:14.60                 93%               
            36.03  1:17.21
   2.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       1:23.08                 422              + 5.87             1:26.53                108%               
            38.44  1:23.08
   3.     CMRECAK, Anamar          04                       Plivacki klub Varazd             1:24.00                 409              + 6.79             1:22.61                 97%               
            40.05  1:24.00
   4.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:26.34                 376              + 9.13             1:24.38                 96%               
            41.19  1:26.34
   5.     STOLNIK, Noa             03                       Barok Varaždin                   1:27.12                 366              + 9.91             1:27.84                102%               
            41.10  1:27.12
   6.     KISAK, Tihana            03                       Varazdinske Toplice              1:31.15                 320             + 13.94             1:29.91                 97%               
            43.76  1:31.15
   7.     FLEGAR, Tamara           04                       Barok Varaždin                   1:33.51                 296             + 16.30             1:29.84                 92%               
            44.28  1:33.51
   8.     BALAŽINEC, Katj          04                       Barok Varaždin                   1:39.59                 245             + 22.38             1:38.93                 99%               
            47.49  1:39.59
   9.     KEREC, Katarina          03                       PK Zdravilišče Raden             1:43.18                 220             + 25.97             1:42.08                 98%               
            49.42  1:43.18
  10.     JEZA, Maša               03                       PK Terme Ptuj                    1:43.66                 217             + 26.45                  NT                   -               
            47.68  1:43.66
  11.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       2:20.58                  87           + 1:03.37             2:16.00                 94%               
          1:10.39  2:20.58
  12.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       2:22.34                  84           + 1:05.13             2:20.00                 97%               
          1:06.03  2:22.34
  13.     GOLCER, Anja             03                       PK Velenje                       2:34.80                  65           + 1:17.59             2:20.00                 82%               
          1:14.36  2:34.80
  DNS     PRAZNIK, Katari          64                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               
  DNS     VRESK, Iva               03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                           D neregistrirani-rekreativci
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                               Doha (QAT)                                                          2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       2:20.58                  87                                 2:16.00                 94%               
          1:10.39  2:20.58
  DNS     PRAZNIK, Katari          64                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       52.26  ŽBOGAR, Robert                                                                             Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17    54.83  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                           Kranj                                                               2017
Rek. SLO kadeti (15-1    56.34  GODEC, Jernej                                                                              Ljubljana                                                           2002
Rek. SLO dečki (13-14    58.27  VOVK, Nace                                                                                 Zrenjanin (SRB)                                                     2016
Rek. SLO ml.dečki (12  1:04.27  ZUPANEC, Aleš                                                                              Kranj                                                               2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TROPSA, Matija           06                       Čakovečki Plivački K             1:18.90                 238                                 1:20.29                104%               
            38.35  1:18.90
   2.     KONCILJA, Lovro          06                       PK Lafarge Trbovlje              1:20.87                 221              + 1.97             1:25.59                112%               
            39.61  1:20.87
   3.     BLAŽEKA, Matjaž          07                       PD Maribor                       1:26.65                 179              + 7.75             1:28.87                105%               
            41.18  1:26.65
   4.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                 1:29.57                 162             + 10.67             1:34.80                112%               
            44.26  1:29.57
   5.     VIHERNIK, Aljoš          08                       PK Neptun Celje                  1:38.49                 122             + 19.59             1:37.94                 99%               
            46.53  1:38.49
   6.     JANCI, Tin               07                       Čakovečki Plivački K             1:39.83                 117             + 20.93             1:38.08                 97%               
            47.76  1:39.83
   7.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                  1:40.56                 115             + 21.66             1:43.95                107%               
            47.53  1:40.56
   8.     SKRIVARNIK, Još          06                       PK Fužinar Ravne                 1:41.19                 112             + 22.29             1:51.38                121%               
            49.75  1:41.19
   9.     KRALJ, Žak Maj           07                       PD Maribor                       1:41.28                 112             + 22.38             1:48.84                115%               
            49.73  1:41.28
  10.     TOPLIŠEK, Nejc           08                       PD Maribor                       1:42.57                 108             + 23.67             1:47.49                110%               
            50.49  1:42.57
  11.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                 1:47.78                  93             + 28.88             1:44.68                 94%               
            51.96  1:47.78
  DSQ     RADEK, Roko              07                       Čakovečki Plivački K                                                     + 21.97             1:38.34                   -               
            50.06  1:40.87
  DNS     CURDIJA, Jan             07                       Varazdinske Toplice                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       52.26  ŽBOGAR, Robert                                                                             Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17    54.83  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                           Kranj                                                               2017
Rek. SLO kadeti (15-1    56.34  GODEC, Jernej                                                                              Ljubljana                                                           2002
Rek. SLO dečki (13-14    58.27  VOVK, Nace                                                                                 Zrenjanin (SRB)                                                     2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                1:07.68                 377                                 1:06.67                 97%               
            33.47  1:07.68
   2.     FURDI, Sven              05                       Čakovečki Plivački K             1:15.13                 276              + 7.45             1:16.24                103%               
            36.01  1:15.13
   3.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:20.93                 220             + 13.25             1:22.89                105%               
            40.05  1:20.93
   4.     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                1:30.33                 158             + 22.65             1:31.98                104%               
            43.96  1:30.33


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       52.26  ŽBOGAR, Robert                                                                             Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinci (17    54.83  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                           Kranj                                                               2017
Rek. SLO kadeti (15-1    56.34  GODEC, Jernej                                                                              Ljubljana                                                           2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CVETKO, Luka             00                       Barok Varaždin                   1:01.52                 502                                 1:00.42                 96%               
            30.01  1:01.52
   2.     SANTEK, Antonio          00                       Čakovečki Plivački K             1:06.31                 401              + 4.79             1:03.16                 91%               
            31.80  1:06.31
   3.     CVJETIĆANIN, Fi          03                       Čakovečki Plivački K             1:16.36                 262             + 14.84             1:20.37                111%               
            37.25  1:16.36
   4.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                       1:17.88                 247             + 16.36             1:19.18                103%               
            37.57  1:17.88
   5.     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       2:31.09                  33           + 1:29.57             2:20.00                 86%               
          1:12.48  2:31.09



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.16  ČARMAN, Anja                                                                               Reka/Rijeka (CRO)                                                   2008
Rek. SLO mladinke (16  1:01.08  KOUS, Lucija                                                                               Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadetinje (1  1:01.37  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
Rek. SLO deklice (12-  1:02.76  JAMŠEK, Janja                                                                              Zrenjanin (SRB)                                                     2014
Rek. SLO ml.deklice (  1:09.50  JELESIJEVIČ, Anja                                                                          Maribor                                                             2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURDI, Meri              07                       Čakovečki Plivački K             1:25.22                 269                                 1:27.06                104%               
            42.18  1:25.22
   2.     PUKLAVEC, Sara           07                       Čakovečki Plivački K             1:27.61                 247              + 2.39             1:25.48                 95%               
            42.63  1:27.61
   3.     HUŠIĆ, Hanna Na          08                       PK Neptun Celje                  1:38.74                 173             + 13.52             1:43.05                109%               
            48.54  1:38.74
   4.     NAJVIRT, Evelyn          07                       PD Maribor                       1:48.76                 129             + 23.54             1:55.70                113%               
            53.29  1:48.76
   5.     ALAGIČ, Nika             07                       PK Neptun Celje                  1:50.34                 124             + 25.12             1:51.77                103%               
            51.99  1:50.34


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.16  ČARMAN, Anja                                                                               Reka/Rijeka (CRO)                                                   2008
Rek. SLO mladinke (16  1:01.08  KOUS, Lucija                                                                               Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadetinje (1  1:01.37  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
Rek. SLO deklice (12-  1:02.76  JAMŠEK, Janja                                                                              Zrenjanin (SRB)                                                     2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                    1:17.46                 358                                 1:16.51                 98%               
            36.24  1:17.46
   2.     HORVAT, Marta            06                       Čakovečki Plivački K             1:20.84                 315              + 3.38             1:47.40                177%               
            39.39  1:20.84
   3.     KOLARIC, Vida            06                       Čakovečki Plivački K             1:32.08                 213             + 14.62             1:28.93                 93%               
            45.68  1:32.08
  DSQ     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                                                           + 20.51             1:38.34                   -               
         - Napačen stil
            46.40  1:37.97


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.16  ČARMAN, Anja                                                                               Reka/Rijeka (CRO)                                                   2008
Rek. SLO mladinke (16  1:01.08  KOUS, Lucija                                                                               Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadetinje (1  1:01.37  JAMŠEK, Janja                                                                              Maribor                                                             2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SABOL, Kaja              02                       Čakovečki Plivački K             1:06.23                 573                                 1:04.77                 96%               
            32.21  1:06.23
   2.     HORVATH, Eszter          01                       Lenti Gyuk                       1:09.17                 503              + 2.94             1:10.17                103%               
            33.92  1:09.17
   3.     ŠKRAPEC, Elena           01                       Barok Varaždin                   1:10.13                 483              + 3.90             1:08.75                 96%               
            33.94  1:10.13
   4.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       1:11.01                 465              + 4.78             1:11.81                102%               
            33.10  1:11.01
   5.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                 1:11.75                 451              + 5.52             1:10.54                 97%               
            34.88  1:11.75
   6.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                 1:13.99                 411              + 7.76             1:11.35                 93%               
            36.11  1:13.99
   7.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                       1:17.50                 358             + 11.27             1:25.88                123%               
            36.49  1:17.50
   8.     CMRECAK, Anamar          04                       Plivacki klub Varazd             1:20.21                 322             + 13.98             1:19.34                 98%               
            40.07  1:20.21
   9.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden             1:20.74                 316             + 14.51             1:19.77                 98%               
            39.40  1:20.74
  10.     LONČARIĆ, Patri          03                       Barok Varaždin                   1:21.67                 305             + 15.44             1:23.48                104%               
            40.19  1:21.67
  11.     KISAK, Tihana            03                       Varazdinske Toplice              1:23.04                 291             + 16.81             1:24.02                102%               
            40.21  1:23.04
  12.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             1:23.56                 285             + 17.33                  NT                   -               
            40.33  1:23.56
  13.     GOLCER, Marusa           01                       PK Velenje                       2:38.13                  42           + 1:31.90             2:30.00                 90%               
          1:13.42  2:38.13
  14.     LENKO, Tjasa             97                       PK Velenje                       2:51.28                  33           + 1:45.05             2:30.00                 77%               
          1:20.19  2:51.28
  DSQ     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                                                           + 25.10             1:28.58                   -               
         - Napačen obrat
            43.57  1:31.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       49.62  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    53.74  LOVŠIN, Robert                                                                             Banja Luka (BIH)                                                    2017
Rek. SLO kadeti (15-1    56.15  KORDEŽ, Gal                                                                                Zrenjanin (SRB)                                                     2016
Rek. SLO dečki (13-14    58.20  ŠTIH, Gašper                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                1:07.66                 358                                 1:05.54                 94%               
            32.14  1:07.66
   2.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:08.89                 339              + 1.23             1:07.53                 96%               
            32.73  1:08.89
   3.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                       1:13.95                 274              + 6.29             1:14.35                101%               
            34.72  1:13.95
   4.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:16.13                 251              + 8.47             1:12.49                 91%               
            37.03  1:16.13
   5.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:16.26                 250              + 8.60             1:19.37                108%               
            35.96  1:16.26


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       49.62  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    53.74  LOVŠIN, Robert                                                                             Banja Luka (BIH)                                                    2017
Rek. SLO kadeti (15-1    56.15  KORDEŽ, Gal                                                                                Zrenjanin (SRB)                                                     2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SINJORI, Adam            03                       Čakovečki Plivački K             1:00.01                 514                                   59.51                 98%               
            27.48  1:00.01
   2.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                1:03.93                 425              + 3.92             1:10.81                123%               
            29.69  1:03.93
   3.     ŽLEBNIK VAUHNIK          02                       PD Maribor                       1:05.13                 402              + 5.12             1:06.26                104%               
            30.56  1:05.13
   4.     HAJDINJAK, Karl          02                       Plivacki klub Varazd             1:05.19                 401              + 5.18             1:05.37                101%               
            30.67  1:05.19
   5.     PINTARIĆ, Lovro          03                       Barok Varaždin                   1:08.08                 352              + 8.07             1:06.82                 96%               
            31.78  1:08.08
   6.     FRAS, Jan                02                       PD Maribor                       1:10.34                 319             + 10.33             1:17.71                122%               
            32.46  1:10.34
  DNS     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.00  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinke (16    58.84  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO kadetinje (1  1:01.50  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO deklice (12-  1:03.42  KLINAR, Anja                                                                               Zagreb (CRO)                                                        2001
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:12.91                 420                                 1:11.69                 97%               
            34.65  1:12.91
   2.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:19.86                 319              + 6.95             1:17.93                 95%               
            36.23  1:19.86
   3.     MURAUS, Elinn            05                       PD Maribor                       1:24.18                 273             + 11.27             1:21.12                 93%               
            38.58  1:24.18
   4.     HORVAT, Marta            06                       Čakovečki Plivački K             1:26.84                 248             + 13.93             1:25.10                 96%               
            39.40  1:26.84


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.00  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Netanya (ISR)                                                       2015
Rek. SLO mladinke (16    58.84  GOVEJŠEK, Nastja                                                                           Doha (QAT)                                                          2014
Rek. SLO kadetinje (1  1:01.50  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HELER, Rea               02                       PK Branik Maribor                1:10.49                 464                                 1:09.90                 98%               
            32.82  1:10.49
   2.     KAŠMAN, Neja             03                       PD Maribor                       1:10.96                 455              + 0.47             1:11.76                102%               
            32.33  1:10.96
   3.     KAŠMAN, Kim              01                       PD Maribor                       1:13.23                 414              + 2.74             1:14.65                104%               
            33.00  1:13.23
   4.     LIPAVIC, Sara            02                       PD Maribor                       1:20.72                 309             + 10.23             1:22.66                105%               
            36.56  1:20.72
   5.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             1:22.65                 288             + 12.16             1:20.56                 95%               
            39.24  1:22.65
   6.     OBRAN, Lana              04                       PD Maribor                       1:23.67                 278             + 13.18             1:26.96                108%               
            38.68  1:23.67
   7.     KISAK, Tihana            03                       Varazdinske Toplice              1:28.00                 238             + 17.51             1:22.35                 88%               
            41.96  1:28.00
  DNS     STIPAN, Buga             03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                     A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2010
Rek. SLO dečki (13-14  1:00.10  BODIROŽA, Nick                                                                             Kranj                                                               2014
Rek. SLO ml.dečki (12  1:06.63  ŠTIH, Matevž                                                                               Ljubljana                                                           2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZUPANČIČ, Taj            07                       PK Lafarge Trbovlje              1:22.76                 224                                 1:22.79                100%               
            39.22  1:22.76
   2.     TROPSA, Matija           06                       Čakovečki Plivački K             1:23.26                 220              + 0.50             1:28.65                113%               
            37.35  1:23.26
   3.     DUKIC, Dominik           07                       Čakovečki Plivački K             1:32.84                 159             + 10.08             1:31.24                 97%               
            43.14  1:32.84
   4.     ŠTRUKELJ, Luka           06                       PK Neptun Celje                  1:34.38                 151             + 11.62                  NT                   -               
            45.84  1:34.38
   5.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                 1:34.50                 150             + 11.74             1:36.00                103%               
            45.28  1:34.50
   6.     ČUJEŽ, Vid               08                       PK Neptun Celje                  1:34.74                 149             + 11.98             1:37.08                105%               
            45.68  1:34.74
   7.     ČUJEŽ, Miha              10                       PK Neptun Celje                  1:38.58                 132             + 15.82             1:38.36                100%               
            45.28  1:38.58
   8.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                 1:38.64                 132             + 15.88             1:37.50                 98%               
            45.17  1:38.64
   9.     KOČEVAR, Jon             09                       PK Neptun Celje                  1:41.08                 123             + 18.32             1:46.21                110%               
            48.66  1:41.08
  10.     KOSTANJEVEC, Ma          07                       PA Kurent Ptuj                   1:41.44                 121             + 18.68                  NT                   -               
            45.99  1:41.44
  11.     JOVANOVIĆ, Adam          06                       PD Maribor                       1:46.97                 103             + 24.21             1:45.86                 98%               
            51.04  1:46.97
  12.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                 1:47.40                 102             + 24.64             1:50.75                106%               
            51.36  1:47.40
  13.     STANOVNIK, Enej          06                       PA Kurent Ptuj                   1:59.97                  73             + 37.21                  NT                   -               
            58.94  1:59.97
  DSQ     RITONJA, Grega           07                       PK Zdravilišče Raden                                                      + 5.21             1:37.70                   -               
         - Napačen start
            40.58  1:27.97
  DSQ     MAJER, Tine              06                       PD Maribor                                                               + 10.77               LT NT                   -               
         - Napačen obrat
            43.52  1:33.53


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                     B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2010
Rek. SLO dečki (13-14  1:00.10  BODIROŽA, Nick                                                                             Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                1:07.54                 413                                 1:09.68                106%               
            31.92  1:07.54
   2.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                1:08.73                 391              + 1.19             1:06.91                 95%               
            32.67  1:08.73
   3.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:13.17                 324              + 5.63             1:13.07                100%               
            34.98  1:13.17
   4.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                       1:17.35                 274              + 9.81             1:18.44                103%               
            35.55  1:17.35
   5.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                       1:18.94                 258             + 11.40             1:16.89                 95%               
            37.58  1:18.94
   6.     STRNIŠA, Uroš            04                       PK Branik Maribor                1:28.32                 184             + 20.78             1:44.95                141%               
            41.60  1:28.32
   7.     BOROVIČ, Kai             05                       PK Zdravilišče Raden             1:37.83                 135             + 30.29             1:37.83                100%               
            45.03  1:37.83
  DSQ     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                                                               + 19.95             1:29.18                   -               
         - Napačen obrat
            39.78  1:27.49


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                     C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                              Carigrad/Istanbul (TUR)                                             2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Chartres (FRA)                                                      2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                            Zagreb (CRO)                                                        2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURDI, Tin               02                       Čakovečki Plivački K             1:04.04                 484                                 1:03.53                 98%               
            29.51  1:04.04
   2.     GUSEL, Tadej             00                       PK Branik Maribor                1:04.95                 464              + 0.91             1:06.82                106%               
            31.90  1:04.95
   3.     FILIPOVIČ, Mark          01                       PK Branik Maribor                1:07.23                 418              + 3.19             1:05.51                 95%               
            31.56  1:07.23
   4.     GOROPEVŠEK, Rok          02                       PK Branik Maribor                1:09.28                 382              + 5.24             1:09.62                101%               
            33.52  1:09.28
   5.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:12.57                 332              + 8.53             1:08.62                 89%               
            33.48  1:12.57
   6.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden             1:14.06                 313             + 10.02             1:22.09                123%               
            35.22  1:14.06
   7.     ŠTERN, Timotej           03                       PD Maribor                       1:21.52                 234             + 17.48             1:22.85                103%               
            38.54  1:21.52
  DNS     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               
  DNS     ŽIŽEK, Gašper            00                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                     A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO deklice (12-  1:05.33  JAMŠEK, Janja                                                                              Zrenjanin (SRB)                                                     2014
Rek. SLO ml.deklice (  1:09.71  JELESIJEVIČ, Anja                                                                          Maribor                                                             2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRAJINOVIĆ, Pia          07                       PK Neptun Celje                  1:33.87                 220                                 1:39.81                113%               
            47.02  1:33.87
   2.     MOJSILOVIĆ MEZN          08                       PA Kurent Ptuj                   1:39.78                 183              + 5.91             1:50.51                123%               
            49.21  1:39.78
   3.     MALTARIĆ, Lina           08                       PA Kurent Ptuj                   1:39.92                 182              + 6.05             1:50.95                123%               
            49.57  1:39.92
   4.     LEPENIK, Katari          07                       PD Maribor                       1:40.31                 180              + 6.44             1:47.54                115%               
            46.49  1:40.31
   5.     BRATINA, Elina           09                       PK Neptun Celje                  1:41.10                 176              + 7.23             1:52.19                123%               
            47.56  1:41.10
   6.     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                 1:41.45                 174              + 7.58             1:37.86                 93%               
            47.06  1:41.45
   7.     JURGEC BAUMAN,           07                       PA Kurent Ptuj                   1:41.85                 172              + 7.98             1:43.62                104%               
            46.16  1:41.85
   8.     ZOREC, Ema               07                       PA Kurent Ptuj                   1:44.52                 159             + 10.65             1:50.05                111%               
            48.54  1:44.52
   9.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                 1:45.79                 153             + 11.92             1:45.87                100%               
            48.51  1:45.79
  10.     ALAGIČ, Nika             07                       PK Neptun Celje                  1:52.86                 126             + 18.99             1:54.06                102%               
            51.38  1:52.86
  11.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                 1:53.57                 124             + 19.70                  NT                   -               
            58.19  1:53.57
  12.     MALTARIĆ, Mia            08                       PD Maribor                       2:13.12                  77             + 39.25             2:10.96                 97%               
          1:02.52  2:13.12


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                     B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
Rek. SLO deklice (12-  1:05.33  JAMŠEK, Janja                                                                              Zrenjanin (SRB)                                                     2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:13.40                 460                                 1:12.21                 97%               
            35.05  1:13.40
   2.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                    1:19.44                 363              + 6.04             1:17.95                 96%               
            36.07  1:19.44
   3.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden             1:28.37                 263             + 14.97             1:32.66                110%               
            43.27  1:28.37
   4.     HORVAT, Dora             06                       Čakovečki Plivački K             1:39.74                 183             + 26.34             1:48.23                118%               
            47.93  1:39.74


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                     C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                              Kopenhagen (DEN)                                                    2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                              Herning (DEN)                                                       2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                               Maribor                                                             2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BENKO, Klara             01                       PD Maribor                       1:11.41                 499                                 1:13.44                106%               
            32.11  1:11.41
   2.     ŠTEFINEC, Marti          02                       Barok Varaždin                   1:12.00                 487              + 0.59             1:11.58                 99%               
            34.84  1:12.00
   3.     HORVATH, Eszter          01                       Lenti Gyuk                       1:15.03                 430              + 3.62             1:19.88                113%               
            33.58  1:15.03
   4.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden             1:18.63                 374              + 7.22             1:15.92                 93%               
            38.42  1:18.63
   5.     CVETKO, Lana             04                       Barok Varaždin                   1:20.15                 353              + 8.74             1:20.65                101%               
            36.75  1:20.15
   6.     VRANEŠEVIĆ, Ana          02                       PK Branik Maribor                1:20.24                 352              + 8.83             1:16.40                 91%               
            36.31  1:20.24
   7.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden             1:21.76                 332             + 10.35                  NT                   -               
            37.30  1:21.76
   8.     LONČARIĆ, Patri          03                       Barok Varaždin                   1:22.42                 325             + 11.01             1:21.33                 97%               
            39.20  1:22.42
   9.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden             1:22.64                 322             + 11.23             1:23.48                102%               
            39.29  1:22.64
  10.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden             1:24.13                 305             + 12.72                  NT                   -               
            38.99  1:24.13
  11.     STOLNIK, Noa             03                       Barok Varaždin                   1:24.28                 304             + 12.87             1:25.10                102%               
            41.60  1:24.28
  12.     JEZA, Maša               03                       PK Terme Ptuj                    1:38.88                 188             + 27.47                  NT                   -               
            47.25  1:38.88
  13.     LENKO, Tjasa             97                       PK Velenje                       3:05.84                  28           + 1:54.43             3:00.00                 94%               
          1:27.69  3:05.84
  DNS     VRESK, Iva               03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                       A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     21.18  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  22.31  CERKOVNIK, Žiga                                                                             Maribor                                                              2012
Rek. SLO kadeti (15-1  23.22  GODEC, Jernej                                                                               Ljubljana                                                            2002
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                             Kranj                                                                2011
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO ml.dečki (12  26.78  JUG, Sebastjan                                                                              Ljubljana                                                            2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KONCILJA, Lovro          06                       PK Lafarge Trbovlje                33.03                 230                                   36.56                123%               
   2.     ZUPANČIČ, Taj            07                       PK Lafarge Trbovlje                33.82                 214              + 0.79               34.69                105%               
   3.     RITONJA, Grega           07                       PK Zdravilišče Raden               35.25                 189              + 2.22               34.32                 95%               
   4.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                   36.63                 169              + 3.60               37.30                104%               
   5.     MAJER, Tine              06                       PD Maribor                         37.04                 163              + 4.01               LT NT                   -               
   6.     DUKIC, Dominik           07                       Čakovečki Plivački K               37.55                 157              + 4.52               36.35                 94%               
   7.     ŠTRUKELJ, Luka           06                       PK Neptun Celje                    37.70                 155              + 4.67               38.97                107%               
   8.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                    37.83                 153              + 4.80               38.08                101%               
   9.     VIHERNIK, Aljoš          08                       PK Neptun Celje                    38.81                 142              + 5.78               37.86                 95%               
  10.     KOČEVAR, Jon             09                       PK Neptun Celje                    38.85                 141              + 5.82               38.52                 98%               
  11.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                    39.14                 138              + 6.11               39.53                102%               
  12.     ČUJEŽ, Miha              10                       PK Neptun Celje                    39.86                 131              + 6.83               39.73                 99%               
  13.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                   39.95                 130              + 6.92               38.42                 92%               
  14.     JOVANOVIĆ, Adam          06                       PD Maribor                         40.18                 128              + 7.15               39.96                 99%               
  15.     LIPONIK, Nejc            06                       PK Branik Maribor                  40.65                 123              + 7.62               39.77                 96%               
  16.     KRALJ, Žak Maj           07                       PD Maribor                         40.70                 123              + 7.67               42.44                109%               
  17.     KOSTANJEVEC, Ma          07                       PA Kurent Ptuj                     41.37                 117              + 8.34               37.85                 84%               
  18.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                   43.23                 102             + 10.20               40.55                 88%               
  19.     PERC, Nik                09                       PK Neptun Celje                    43.51                 100             + 10.48               45.43                109%               
  20.     STANOVNIK, Enej          06                       PA Kurent Ptuj                     45.17                  90             + 12.14               47.65                111%               
  21.     JEVŠEVAR, Krist          09                       PD Maribor                         45.87                  86             + 12.84               48.11                110%               
  22.     TOPLIŠEK, Nejc           08                       PD Maribor                         45.94                  85             + 12.91               43.05                 88%               
  23.     VRABL, Nik               08                       PK Branik Maribor                  46.53                  82             + 13.50               46.04                 98%               
  24.     KRAMBERGER, Fil          06                       PK Branik Maribor                  46.62                  82             + 13.59               45.24                 94%               
  25.     KORAČIN, Matt            08                       PK Branik Maribor                  48.26                  73             + 15.23               46.33                 92%               
  26.     OGRIZEK, Matic           08                       PK Branik Maribor                  49.66                  67             + 16.63               49.50                 99%               
  27.     GORIŠEK, Nino            08                       PK Branik Maribor                  51.49                  60             + 18.46               53.44                108%               
  28.     KONTARŠČAK, Kle          06                       PK Branik Maribor                  51.51                  60             + 18.48               54.04                110%               
  29.     GERLIČ, Max              07                       PK Branik Maribor                  55.30                  49             + 22.27                  NT                   -               
  DNS     CAFUTA, Nils Th          09                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     21.18  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  22.31  CERKOVNIK, Žiga                                                                             Maribor                                                              2012
Rek. SLO kadeti (15-1  23.22  GODEC, Jernej                                                                               Ljubljana                                                            2002
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                             Kranj                                                                2011
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                Ljubljana                                                            2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                         27.02                 421                                   27.74                105%               
   2.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                         28.68                 352              + 1.66               LT NT                   -               
   3.     FURDI, Sven              05                       Čakovečki Plivački K               30.33                 298              + 3.31               30.79                103%               
   4.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                         30.46                 294              + 3.44               30.86                103%               
   5.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                     31.14                 275              + 4.12               31.92                105%               
   6.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                         34.90                 195              + 7.88               34.13                 96%               
   7.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                         35.72                 182              + 8.70               35.93                101%               
   8.     BOROVIČ, Kai             05                       PK Zdravilišče Raden               37.72                 154             + 10.70               37.68                100%               
   9.     DVORŠAK, Primož          04                       PK Terme Ptuj                      37.73                 154             + 10.71                  NT                   -               
  DNS     STEPAN, Andrej           04                       Varazdinske Toplice                                                                           LT,DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prosto/Free                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     21.18  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  22.31  CERKOVNIK, Žiga                                                                             Maribor                                                              2012
Rek. SLO kadeti (15-1  23.22  GODEC, Jernej                                                                               Ljubljana                                                            2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CVETKO, Luka             00                       Barok Varaždin                     24.76                 547                                   23.52                 90%               
   2.     FURDI, Tin               02                       Čakovečki Plivački K               25.47                 503              + 0.71               24.35                 91%               
   3.     SANTEK, Antonio          00                       Čakovečki Plivački K               25.59                 496              + 0.83               26.18                105%               
   4.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   26.36                 454              + 1.60               26.26                 99%               
   5.     HAJDINJAK, Karl          02                       Plivacki klub Varazd               26.44                 449              + 1.68               25.53                 93%               
   6.     SINJORI, Adam            03                       Čakovečki Plivački K               26.50                 446              + 1.74               26.18                 98%               
   7.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana                26.54                 444              + 1.78               26.34                 98%               
   8.     PINTARIĆ, Lovro          03                       Barok Varaždin                     27.78                 387              + 3.02               27.38                 97%               
   9.     ROBIČ, Tomaž             03                       PK Terme Ptuj                      28.45                 361              + 3.69               29.11                105%               
  10.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden               29.81                 313              + 5.05               30.47                104%               
  11.     VERŠIČ, Bernard          91                       PK Terme Ptuj                      30.58                 290              + 5.82               30.07                 97%               
  12.     CVJETIĆANIN, Fi          03                       Čakovečki Plivački K               30.60                 290              + 5.84               34.17                125%               
  13.     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                         33.24                 226              + 8.48               36.80                123%               
  14.     ČIČ, Pavel               03                       PK Terme Ptuj                      34.15                 208              + 9.39               40.37                140%               
  15.     ŠKRINJAR, Domen          03                       PA Kurent Ptuj                     40.54                 124             + 15.78                  NT                   -               
  16.     HORVAT, Jan              03                       PK Zdravilišče Raden               40.78                 122             + 16.02               38.98                 91%               
  17.     BREZNIK, Ales            99                       PK Velenje                         42.40                 109             + 17.64               40.00                 89%               
  18.     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                         43.34                 102             + 18.58               45.00                108%               
  19.     CVIJIC, Dejan            99                       PK Velenje                         59.88                  38             + 35.12             1:05.00                118%               
  DNS     EMERŠIČ, Nejc            01                       PA Kurent Ptuj                                                                                   DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                       A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO mladinke (16  25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadetinje (1  25.23  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO deklice (12-  26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                Zrenjanin (SRB)                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice (  28.33  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Zagreb (CRO)                                                         2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FURDI, Meri              07                       Čakovečki Plivački K               33.69                 328                                   33.56                 99%               
   2.     KRAJINOVIĆ, Pia          07                       PK Neptun Celje                    36.38                 260              + 2.69               36.67                102%               
   3.     ZOREC, Ema               07                       PA Kurent Ptuj                     36.90                 249              + 3.21               38.83                111%               
   4.     ROZINA, Brina            07                       PK Lafarge Trbovlje                38.10                 226              + 4.41               44.10                134%               
   5.     CAR, Tinkara             07                       PK Zdravilišče Raden               39.40                 205              + 5.71               45.07                131%               
   6.     MOJSILOVIĆ MEZN          08                       PA Kurent Ptuj                     39.79                 199              + 6.10               39.52                 99%               
   7.     NAJVIRT, Evelyn          07                       PD Maribor                         40.07                 195              + 6.38               43.09                116%               
   8.     BRATINA, Elina           09                       PK Neptun Celje                    40.22                 192              + 6.53               41.86                108%               
   9.     JURGEC BAUMAN,           07                       PA Kurent Ptuj                     40.29                 191              + 6.60               39.63                 97%               
  10.     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                   40.43                 189              + 6.74               39.48                 95%               
  11.     MALTARIĆ, Lina           08                       PA Kurent Ptuj                     41.35                 177              + 7.66               41.14                 99%               
  12.     KAČIČ, Taja              08                       PK Branik Maribor                  42.20                 167              + 8.51               43.78                108%               
  13.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                   43.02                 157              + 9.33               40.67                 89%               
  14.     KRIVEC PUKŠIČ,           08                       PK Branik Maribor                  43.16                 156              + 9.47               45.39                111%               
  15.     ALAGIČ, Nika             07                       PK Neptun Celje                    43.60                 151              + 9.91               43.91                101%               
  16.     ZOREC, Naja              09                       PK Branik Maribor                  44.17                 145             + 10.48               44.27                100%               
  17.     HERODEŽ, Ana             08                       PK Branik Maribor                  44.35                 143             + 10.66               43.43                 96%               
  18.     ŠERUGA, Maruša           07                       PK Terme Ptuj                      45.30                 135             + 11.61                  NT                   -               
  19.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                   46.96                 121             + 13.27               45.38                 93%               
  20.     KIRBIŠ, Anina            09                       PK Branik Maribor                  47.46                 117             + 13.77               45.93                 94%               
  21.     ROJHT, Tjaša             08                       PK Branik Maribor                  47.74                 115             + 14.05               49.01                105%               
  22.     PROJE, Nastja            07                       PK Fužinar Ravne                   47.77                 115             + 14.08               51.00                114%               
  23.     ZEMLJARIČ, Pia           07                       PK Terme Ptuj                      48.25                 111             + 14.56                  NT                   -               
  24.     PTIČEK, Vita             09                       PK Branik Maribor                  50.33                  98             + 16.64               51.25                104%               
  25.     ARNUŠ, Nuša              10                       PK Terme Ptuj                      51.91                  89             + 18.22                  NT                   -               
  26.     MALTARIĆ, Mia            08                       PD Maribor                         51.94                  89             + 18.25               52.02                100%               
  27.     JEZA, Mia                07                       PK Terme Ptuj                      52.81                  85             + 19.12               57.20                117%               
  28.     VIDOVIČ, Lina            10                       PK Branik Maribor                  52.99                  84             + 19.30               59.17                125%               
  29.     LIPOVNIK, Špela          09                       PK Branik Maribor                  53.25                  83             + 19.56               55.49                109%               
  30.     VRTARIČ, Nina E          08                       PK Branik Maribor                  53.61                  81             + 19.92               56.14                110%               
  31.     NOVAK, Naja              08                       PK Branik Maribor                  54.60                  77             + 20.91                  NT                   -               
  32.     POTOČNIK, Ana            07                       PK Branik Maribor                  54.61                  77             + 20.92             1:01.10                125%               
  33.     HERIČ, Špela             08                       PK Branik Maribor                1:00.73                  56             + 27.04                  NT                   -               
  34.     ŠERUGA, Katarin          09                       PK Terme Ptuj                    1:01.41                  54             + 27.72                  NT                   -               
  35.     PETROVČIČ, Ema           08                       PK Branik Maribor                1:07.31                  41             + 33.62                  NT                   -               
  DNS     HORVAT MENIH, N          09                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     SITAR, Eni               07                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO mladinke (16  25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadetinje (1  25.23  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO deklice (12-  26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                Zrenjanin (SRB)                                                      2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      31.01                 420                                   30.80                 99%               
   2.     HORVAT, Marta            06                       Čakovečki Plivački K               32.57                 363              + 1.56               33.38                105%               
   3.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden               35.35                 284              + 4.34               35.58                101%               
   4.     KOLARIC, Vida            06                       Čakovečki Plivački K               36.08                 267              + 5.07               35.49                 97%               
   5.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                     39.13                 209              + 8.12               39.66                103%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO mladinke (16  25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadetinje (1  25.23  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                       2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SABOL, Kaja              02                       Čakovečki Plivački K               28.92                 518                                   29.70                105%               
   2.     ŠKRAPEC, Elena           01                       Barok Varaždin                     29.33                 497              + 0.41               29.11                 99%               
   3.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden               29.95                 467              + 1.03               29.58                 98%               
   4.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                   30.26                 453              + 1.34               30.21                100%               
   5.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                   30.35                 448              + 1.43               30.58                102%               
   6.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden               30.37                 448              + 1.45               31.15                105%               
   7.     HORVATH, Eszter          01                       Lenti Gyuk                         30.41                 446              + 1.49               30.00                 97%               
   8.     CVETKO, Lana             04                       Barok Varaždin                     32.04                 381              + 3.12               31.14                 94%               
   9.     CMRECAK, Anamar          04                       Plivacki klub Varazd               32.18                 376              + 3.26               31.23                 94%               
  10.     BALAŽINEC, Katj          04                       Barok Varaždin                     32.86                 353              + 3.94               32.00                 95%               
  11.     FLEGAR, Tamara           04                       Barok Varaždin                     32.91                 352              + 3.99               32.47                 97%               
  12.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                     33.23                 342              + 4.31               34.90                110%               
  13.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden               33.77                 325              + 4.85               32.24                 91%               
  14.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden               34.04                 318              + 5.12               33.27                 96%               
  15.     JEZA, Maša               03                       PK Terme Ptuj                      39.21                 208             + 10.29               37.18                 90%               
  16.     KEREC, Katarina          03                       PK Zdravilišče Raden               39.95                 196             + 11.03               39.36                 97%               
  17.     GOLCER, Marusa           01                       PK Velenje                       1:06.96                  41             + 38.04             1:02.00                 86%               
  18.     GOLCER, Anja             03                       PK Velenje                       1:11.25                  34             + 42.33             1:10.00                 97%               
  19.     LENKO, Tjasa             97                       PK Velenje                       1:12.17                  33             + 43.25               59.00                 67%               
  DNS     VRESK, Iva               03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               
  DNS     STIPAN, Buga             03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               
  DNS     KOREN, Vita              04                       PK Terme Ptuj                                                                                    DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS, Peter John                                                                         Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS, Peter John                                                                         Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK, Matic                                                                             Brugge (BEL)                                                         2016
Rek. SLO dečki (13-14  29.84  STEVENS, Peter John                                                                         Kranj                                                                2009
Rek. SLO ml.dečki (12  33.09  ŠTIH, Matevž                                                                                Ljubljana                                                            2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SKRIVARNIK, Još          06                       PK Fužinar Ravne                   43.36                 197                                   44.43                105%               
   2.     BICAK, Borna             06                       Čakovečki Plivački K               44.20                 186              + 0.84               45.07                104%               
   3.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                    45.50                 170              + 2.14               45.56                100%               
   4.     ZUPANČIČ, Taj            07                       PK Lafarge Trbovlje                45.69                 168              + 2.33               45.29                 98%               
   5.     RITONJA, Grega           07                       PK Zdravilišče Raden               46.33                 161              + 2.97               46.05                 99%               
   6.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                   47.30                 152              + 3.94               47.85                102%               
   7.     ČUJEŽ, Vid               08                       PK Neptun Celje                    48.15                 144              + 4.79               49.06                104%               
   8.     MAJER, Tine              06                       PD Maribor                         49.78                 130              + 6.42               48.49                 95%               
   9.     ŠTRUKELJ, Luka           06                       PK Neptun Celje                    50.75                 123              + 7.39               51.10                101%               
  10.     LIPONIK, Nejc            06                       PK Branik Maribor                  52.40                 111              + 9.04                  NT                   -               
  11.     RADEK, Roko              07                       Čakovečki Plivački K               53.49                 105             + 10.13               52.42                 96%               
  12.     TOPLIŠEK, Nejc           08                       PD Maribor                         53.59                 104             + 10.23               55.17                106%               
  13.     KOSTANJEVEC, Ma          07                       PA Kurent Ptuj                     53.68                 104             + 10.32               51.69                 93%               
  14.     KOČEVAR, Jon             09                       PK Neptun Celje                    54.22                 100             + 10.86               58.04                115%               
  15.     STANOVNIK, Enej          06                       PA Kurent Ptuj                     55.05                  96             + 11.69                  NT                   -               
  16.     JANCI, Tin               07                       Čakovečki Plivački K               55.14                  96             + 11.78               54.90                 99%               
  17.     KORAČIN, Matt            08                       PK Branik Maribor                  58.19                  81             + 14.83                  NT                   -               
  18.     GERLIČ, Max              07                       PK Branik Maribor                  58.96                  78             + 15.60                  NT                   -               
  19.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                   59.49                  76             + 16.13               54.49                 84%               
  20.     VRABL, Nik               08                       PK Branik Maribor                  59.82                  75             + 16.46             1:00.15                101%               
  21.     GORIŠEK, Nino            08                       PK Branik Maribor                1:02.10                  67             + 18.74                  NT                   -               
  22.     OGRIZEK, Matic           08                       PK Branik Maribor                1:04.18                  60             + 20.82                  NT                   -               
  DSQ     KRAMBERGER, Fil          06                       PK Branik Maribor                                                        + 16.49                  NT                   -               
         - Napačen obrat


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS, Peter John                                                                         Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS, Peter John                                                                         Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK, Matic                                                                             Brugge (BEL)                                                         2016
Rek. SLO dečki (13-14  29.84  STEVENS, Peter John                                                                         Kranj                                                                2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                         38.70                 277                                   42.98                123%               
   2.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                         41.28                 228              + 2.58               42.91                108%               
   3.     PLOŠINJAK, Alen          05                       PA Kurent Ptuj                     43.87                 190              + 5.17               44.76                104%               
   4.     FURDI, Sven              05                       Čakovečki Plivački K               46.49                 160              + 7.79               44.60                 92%               
   5.     STEPAN, Andrej           04                       Varazdinske Toplice                50.66                 123             + 11.96               LT NT                   -               
   6.     DVORŠAK, Primož          04                       PK Terme Ptuj                      50.81                 122             + 12.11                  NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     25.85  STEVENS, Peter John                                                                         Windsor (CAN)                                                        2016
Rek. SLO mladinci (17  26.64  STEVENS, Peter John                                                                         Herning (DEN)                                                        2013
Rek. SLO kadeti (15-1  28.54  KOSIRNIK, Matic                                                                             Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HAJDINJAK, Karl          02                       Plivacki klub Varazd               32.06                 488                                   31.49                 96%               
   2.     JELEN, Nejc              01                       ŠD Delfin Ljubljana                34.01                 409              + 1.95               32.86                 93%               
   3.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                   34.58                 389              + 2.52               34.90                102%               
   4.     STUNKOVIC, Vink          02                       Čakovečki Plivački K               35.20                 369              + 3.14               35.04                 99%               
   5.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden               36.94                 319              + 4.88               38.09                106%               
   6.     ČIČ, Pavel               03                       PK Terme Ptuj                      39.83                 254              + 7.77               39.46                 98%               
   7.     HORVAT, Jan              03                       PK Zdravilišče Raden               48.35                 142             + 16.29               48.58                101%               
   8.     ŠKRINJAR, Domen          03                       PA Kurent Ptuj                     52.44                 111             + 20.38                  NT                   -               
   9.     GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                         57.00                  86             + 24.94               LT NT                   -               
  10.     BREZNIK, Ales            99                       PK Velenje                       1:06.36                  55             + 34.30             1:00.00                 82%               
  11.     GROBELJŠEK, Nej          91                       PA Kurent Ptuj                   1:10.60                  45             + 38.54                  NT                   -               
  12.     KLJANŠEK, Bojan          81                       PA Kurent Ptuj                   1:55.85                  10           + 1:23.79                  NT                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                      A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL, Tjaša                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK, Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK, Tara                                                                                  Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
Rek. SLO deklice (12-  33.32  BREZNIK, Kaja                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                   2009
Rek. SLO ml.deklice (  35.27  JAMŠEK, Tesa Naja                                                                           Kranj                                                                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HUŠIĆ, Hanna Na          08                       PK Neptun Celje                    48.23                 209                                   48.74                102%               
   2.     FURDI, Meri              07                       Čakovečki Plivački K               48.59                 204              + 0.36               49.09                102%               
   3.     CAR, Tinkara             07                       PK Zdravilišče Raden               49.58                 192              + 1.35               56.90                132%               
   4.     MALTARIĆ, Lina           08                       PA Kurent Ptuj                     49.85                 189              + 1.62               50.86                104%               
   5.     KRAJINOVIĆ, Pia          07                       PK Neptun Celje                    49.96                 188              + 1.73               50.91                104%               
   6.     ROZINA, Brina            07                       PK Lafarge Trbovlje                50.03                 187              + 1.80               51.56                106%               
   7.     PROJE, Nastja            07                       PK Fužinar Ravne                   52.85                 159              + 4.62               56.01                112%               
   8.     LEPENIK, Katari          07                       PD Maribor                         52.87                 158              + 4.64               54.44                106%               
   9.     ŠERUGA, Maruša           07                       PK Terme Ptuj                      53.22                 155              + 4.99                  NT                   -               
  10.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                   55.22                 139              + 6.99               55.01                 99%               
  11.     ISAKOVIČ, Sara           08                       PK Lafarge Trbovlje                56.22                 132              + 7.99               56.92                103%               
  12.     KAČIČ, Taja              08                       PK Branik Maribor                  57.08                 126              + 8.85               56.44                 98%               
  13.     HERODEŽ, Ana             08                       PK Branik Maribor                  59.42                 111             + 11.19             1:02.39                110%               
  14.     KOVAČEC, Ajda            07                       PD Maribor                         59.64                 110             + 11.41             1:16.45                164%               
  15.     JEZA, Mia                07                       PK Terme Ptuj                      59.89                 109             + 11.66             1:00.15                101%               
  16.     KRIVEC PUKŠIČ,           08                       PK Branik Maribor                1:00.04                 108             + 11.81               57.48                 92%               
  17.     VRTARIČ, Nina E          08                       PK Branik Maribor                1:00.09                 108             + 11.86                  NT                   -               
  18.     ROJHT, Tjaša             08                       PK Branik Maribor                1:00.14                 108             + 11.91                  NT                   -               
  19.     ALAGIČ, Nika             07                       PK Neptun Celje                  1:01.28                 102             + 13.05             1:00.71                 98%               
  20.     ZOREC, Naja              09                       PK Branik Maribor                1:01.78                  99             + 13.55               59.41                 92%               
  21.     LIPOVNIK, Špela          09                       PK Branik Maribor                1:02.01                  98             + 13.78               58.28                 88%               
  22.     KIRBIŠ, Anina            09                       PK Branik Maribor                1:03.80                  90             + 15.57             1:03.81                100%               
  23.     ARNUŠ, Nuša              10                       PK Terme Ptuj                    1:04.15                  88             + 15.92                  NT                   -               
  24.     NOVAK, Naja              08                       PK Branik Maribor                1:07.06                  77             + 18.83                  NT                   -               
  25.     POTOČNIK, Ana            07                       PK Branik Maribor                1:07.26                  77             + 19.03                  NT                   -               
  26.     ŠERUGA, Katarin          09                       PK Terme Ptuj                    1:08.97                  71             + 20.74                  NT                   -               
  27.     PETROVČIČ, Ema           08                       PK Branik Maribor                1:14.09                  57             + 25.86                  NT                   -               
  28.     HERIČ, Špela             08                       PK Branik Maribor                1:18.04                  49             + 29.81                  NT                   -               
  DSQ     ZEMLJARIČ, Pia           07                       PK Terme Ptuj                                                            + 18.92                  NT                   -               
         - Napačen obrat
  DSQ     VIDOVIČ, Lina            10                       PK Branik Maribor                                                        + 24.96                  NT                   -               
         - Napačen start
  DNS     HORVAT MENIH, N          09                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     SITAR, Eni               07                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                      B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL, Tjaša                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK, Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK, Tara                                                                                  Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
Rek. SLO deklice (12-  33.32  BREZNIK, Kaja                                                                               Dunaj/Vienna (AUT)                                                   2009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      39.79                 372                                   38.36                 93%               
   2.     BURJAN, Laura B          05                       PK Zdravilišče Raden               44.59                 264              + 4.80               43.89                 97%               
   3.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                         47.18                 223              + 7.39               47.86                103%               
   4.     HORVAT, Dora             06                       Čakovečki Plivački K               50.57                 181             + 10.78               49.74                 97%               
   5.     VALENT, Tajana           06                       Varazdinske Toplice              1:06.96                  78             + 27.17             1:04.23                 92%               
   6.     BOŠNIK, Nastja           05                       PA Kurent Ptuj                   2:55.34                   4           + 2:15.55                  NT                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                      C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    30.81  VOZEL, Tjaša                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO mladinke (16  31.10  VOVK, Tara                                                                                  Zagreb (CRO)                                                         2016
Rek. SLO kadetinje (1  31.26  VOVK, Tara                                                                                  Gradec/Graz (AUT)                                                    2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTEFINEC, Marti          02                       Barok Varaždin                     35.44                 527                                   34.05                 92%               
   2.     CMRECAK, Anamar          04                       Plivacki klub Varazd               38.80                 402              + 3.36               37.56                 94%               
   3.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden               39.21                 389              + 3.77               38.95                 99%               
   4.     HORVATH, Eszter          01                       Lenti Gyuk                         40.72                 347              + 5.28                  NT                   -               
   5.     STOLNIK, Noa             03                       Barok Varaždin                     40.88                 343              + 5.44               39.30                 92%               
   6.     LONČARIĆ, Patri          03                       Barok Varaždin                     41.44                 330              + 6.00               40.29                 95%               
   7.     FLEGAR, Tamara           04                       Barok Varaždin                     42.52                 305              + 7.08               43.02                102%               
   8.     KEREC, Katarina          03                       PK Zdravilišče Raden               47.21                 223             + 11.77               48.87                107%               
   9.     JEZA, Maša               03                       PK Terme Ptuj                      48.68                 203             + 13.24               47.71                 96%               
  10.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                         59.89                 109             + 24.45             1:06.00                121%               
  11.     GOLCER, Marusa           01                       PK Velenje                       1:11.50                  64             + 36.06             1:08.00                 90%               
  12.     GOLCER, Anja             03                       PK Velenje                       1:12.24                  62             + 36.80             1:08.00                 89%               
  DSQ     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden                                                      + 8.03               41.74                   -               
         - Napačen obrat
  DNS     VRESK, Iva               03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                       A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2002
Rek. SLO dečki (13-14  27.06  VOVK, Nace                                                                                  Zrenjanin (SRB)                                                      2016
Rek. SLO ml.dečki (12  29.96  ZUPANEC, Aleš                                                                               Kranj                                                                2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TROPSA, Matija           06                       Čakovečki Plivački K               37.88                 201                                   36.89                 95%               
   2.     KONCILJA, Lovro          06                       PK Lafarge Trbovlje                38.21                 196              + 0.33               40.26                111%               
   3.     BICAK, Borna             06                       Čakovečki Plivački K               39.96                 171              + 2.08               40.08                101%               
   4.     BLAŽEKA, Matjaž          07                       PD Maribor                         40.43                 166              + 2.55               40.97                103%               
   5.     RITONJA, Grega           07                       PK Zdravilišče Raden               40.83                 161              + 2.95               40.24                 97%               
   6.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                   43.13                 136              + 5.25               41.66                 93%               
   7.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                   43.16                 136              + 5.28               42.57                 97%               
   8.     ČUJEŽ, Vid               08                       PK Neptun Celje                    44.66                 123              + 6.78               46.34                108%               
   9.     RECKO STERNAD,           06                       PK Neptun Celje                    45.22                 118              + 7.34               47.69                111%               
  10.     ČUJEŽ, Miha              10                       PK Neptun Celje                    45.23                 118              + 7.35               45.62                102%               
  11.     SKRIVARNIK, Još          06                       PK Fužinar Ravne                   47.38                 103              + 9.50               46.64                 97%               
  12.     TOPLIŠEK, Nejc           08                       PD Maribor                         50.02                  87             + 12.14               49.03                 96%               
  13.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                   50.99                  82             + 13.11               47.74                 88%               
  14.     JOVANOVIĆ, Adam          06                       PD Maribor                         51.65                  79             + 13.77               50.26                 95%               
  15.     PERC, Nik                09                       PK Neptun Celje                    55.91                  62             + 18.03               54.68                 96%               
  16.     VRABL, Nik               08                       PK Branik Maribor                  57.30                  58             + 19.42               51.11                 80%               
  17.     KRAMBERGER, Fil          06                       PK Branik Maribor                  58.97                  53             + 21.09                  NT                   -               
  18.     KONTARŠČAK, Kle          06                       PK Branik Maribor                1:05.11                  39             + 27.23                  NT                   -               
  DSQ     JANCI, Tin               07                       Čakovečki Plivački K                                                      + 9.06               48.78                   -               
         - Napačen start
  DSQ     LIPONIK, Nejc            06                       PK Branik Maribor                                                        + 13.22                  NT                   -               
         - Napačen prihod v cilj


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2002
Rek. SLO dečki (13-14  27.06  VOVK, Nace                                                                                  Zrenjanin (SRB)                                                      2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                         33.72                 286                                   36.50                117%               
   2.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                         37.22                 212              + 3.50               36.51                 96%               
   3.     ZORMAN, Mihael           05                       Varazdinske Toplice                41.22                 156              + 7.50               41.05                 99%               
   4.     BOROVIČ, Kai             05                       PK Zdravilišče Raden               47.00                 105             + 13.28               47.06                100%               
   5.     STEPAN, Andrej           04                       Varazdinske Toplice                53.02                  73             + 19.30               50.91                 92%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     23.53  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  25.47  MANKOČ, Peter                                                                               Ljubljana                                                            1996
Rek. SLO kadeti (15-1  26.08  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SANTEK, Antonio          00                       Čakovečki Plivački K               29.46                 429                                   29.65                101%               
   2.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   30.98                 368              + 1.52               29.34                 90%               
   3.     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                   32.66                 314              + 3.20               31.92                 96%               
   4.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden               34.19                 274              + 4.73               35.62                109%               
   5.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                         35.99                 235              + 6.53               LT NT                   -               
   6.     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                         42.94                 138             + 13.48               40.00                 87%               
   7.     ŠKRINJAR, Domen          03                       PA Kurent Ptuj                     55.30                  64             + 25.84                  NT                   -               
   8.     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       1:13.07                  28             + 43.61             1:10.00                 92%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                       A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER, Ava                                                                            Kranj                                                                2014
Rek. SLO deklice (12-  29.77  JAMŠEK, Janja                                                                               Zrenjanin (SRB)                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice (  32.55  MILER, Tamara                                                                               Kranj                                                                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PUKLAVEC, Sara           07                       Čakovečki Plivački K               41.42                 238                                   40.65                 96%               
   2.     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                   45.66                 177              + 4.24               44.87                 97%               
   3.     NOVAK, Jessica           07                       Čakovečki Plivački K               46.92                 163              + 5.50               49.64                112%               
   4.     MOJSILOVIĆ MEZN          08                       PA Kurent Ptuj                     46.94                 163              + 5.52               49.48                111%               
   5.     CAR, Tinkara             07                       PK Zdravilišče Raden               47.24                 160              + 5.82               52.20                122%               
   6.     KRIVEC PUKŠIČ,           08                       PK Branik Maribor                  47.36                 159              + 5.94               50.66                114%               
   7.     HUŠIĆ, Hanna Na          08                       PK Neptun Celje                    47.68                 156              + 6.26               47.62                100%               
   8.     JURGEC BAUMAN,           07                       PA Kurent Ptuj                     49.36                 140              + 7.94               47.42                 92%               
   9.     HERODEŽ, Ana             08                       PK Branik Maribor                  50.56                 130              + 9.14               50.06                 98%               
  10.     KAČIČ, Taja              08                       PK Branik Maribor                  51.01                 127              + 9.59               52.26                105%               
  11.     ISAKOVIČ, Sara           08                       PK Lafarge Trbovlje                52.03                 120             + 10.61                  NT                   -               
  12.     KIRBIŠ, Anina            09                       PK Branik Maribor                  52.10                 119             + 10.68               50.67                 95%               
  13.     PTIČEK, Vita             09                       PK Branik Maribor                  52.20                 118             + 10.78                  NT                   -               
  14.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                   53.31                 111             + 11.89               54.39                104%               
  15.     ROJHT, Tjaša             08                       PK Branik Maribor                  55.02                 101             + 13.60               50.05                 83%               
  16.     NOVAK, Naja              08                       PK Branik Maribor                  59.76                  79             + 18.34             1:00.73                103%               
  17.     KOVAČEC, Ajda            07                       PD Maribor                       1:06.16                  58             + 24.74             1:21.96                153%               
  18.     LIPOVNIK, Špela          09                       PK Branik Maribor                1:06.92                  56             + 25.50             1:06.59                 99%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER, Ava                                                                            Kranj                                                                2014
Rek. SLO deklice (12-  29.77  JAMŠEK, Janja                                                                               Zrenjanin (SRB)                                                      2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      36.32                 353                                   34.85                 92%               
   2.     SEDIČ, Špela             06                       PA Kurent Ptuj                     47.43                 158             + 11.11               46.42                 96%               
   3.     HORVAT, Dora             06                       Čakovečki Plivački K               49.47                 139             + 13.15               46.05                 87%               
   4.     RAPAIC, Haja             06                       Čakovečki Plivački K               50.74                 129             + 14.42               49.37                 95%               
   5.     VALENT, Tajana           06                       Varazdinske Toplice                54.39                 105             + 18.07               55.40                104%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    27.19  ČARMAN, Anja                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO mladinke (16  28.64  KOUS, Lucija                                                                                Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO kadetinje (1  28.79  SCHOLLMAYER, Ava                                                                            Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SABOL, Kaja              02                       Čakovečki Plivački K               31.36                 548                                   30.45                 94%               
   2.     HORVATH, Eszter          01                       Lenti Gyuk                         32.91                 474              + 1.55               35.67                117%               
   3.     ŠKRAPEC, Elena           01                       Barok Varaždin                     33.32                 457              + 1.96               32.66                 96%               
   4.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                   33.51                 449              + 2.15               33.49                100%               
   5.     SLAVIČ, Gini             03                       PK Fužinar Ravne                   34.69                 405              + 3.33               33.02                 91%               
   6.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden               37.19                 328              + 5.83               37.66                103%               
   7.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden               39.38                 276              + 8.02               38.32                 95%               
   8.     LONČARIĆ, Patri          03                       Barok Varaždin                     39.62                 271              + 8.26               36.62                 85%               
   9.     BALAŽINEC, Katj          04                       Barok Varaždin                     39.89                 266              + 8.53               39.82                100%               
  10.     AUBELJ, Tina             04                       PA Kurent Ptuj                     41.98                 228             + 10.62               41.33                 97%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                       A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.47  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  24.23  BODIROŽA, Nick                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
Rek. SLO kadeti (15-1  24.23  BODIROŽA, Nick                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2000
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  ŠTIH, Gašper                                                                                Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO ml.dečki (12  29.21  VOVK, Nace                                                                                  Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TROPSA, Matija           06                       Čakovečki Plivački K               36.87                 206                                   36.75                 99%               
   2.     KONCILJA, Lovro          06                       PK Lafarge Trbovlje                38.88                 176              + 2.01               40.06                106%               
   3.     RITONJA, Grega           07                       PK Zdravilišče Raden               39.35                 170              + 2.48               39.41                100%               
   4.     BLAŽEKA, Matjaž          07                       PD Maribor                         40.11                 160              + 3.24               39.76                 98%               
   5.     DUKIC, Dominik           07                       Čakovečki Plivački K               41.39                 146              + 4.52               40.07                 94%               
   6.     MAJER, Tine              06                       PD Maribor                         42.27                 137              + 5.40               44.81                112%               
   7.     KRALJ, Žak Maj           07                       PD Maribor                         44.53                 117              + 7.66               45.39                104%               
   8.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                   45.65                 108              + 8.78               46.00                102%               
   9.     VIHERNIK, Aljoš          08                       PK Neptun Celje                    46.61                 102              + 9.74               44.31                 90%               
  10.     JEVŠEVAR, Krist          09                       PD Maribor                       1:06.37                  35             + 29.50             1:07.77                104%               
  DSQ     RADEK, Roko              07                       Čakovečki Plivački K                                                     + 15.04               48.94                   -               
         - Napačen stil
  DNS     CURDIJA, Jan             07                       Varazdinske Toplice                                                                              DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.47  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  24.23  BODIROŽA, Nick                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
Rek. SLO kadeti (15-1  24.23  BODIROŽA, Nick                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  GODEC, Jernej                                                                               Zagreb (CRO)                                                         2000
Rek. SLO dečki (13-14  26.27  ŠTIH, Gašper                                                                                Ljubljana                                                            2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOS LIPUŠČEK, D          05                       PD Maribor                         32.46                 302                                   32.77                102%               
   2.     FEKONJA, Sergej          04                       PD Maribor                         33.12                 285              + 0.66               LT NT                   -               
   3.     KOSEC, Tian              05                       PD Maribor                         34.27                 257              + 1.81               45.30                175%               
   4.     FRAS, Žan                05                       PD Maribor                         39.63                 166              + 7.17               37.87                 91%               
   5.     ZORMAN, Mihael           05                       Varazdinske Toplice                41.98                 140              + 9.52               40.13                 91%               
   6.     KLEPEC, Rok              04                       PD Maribor                         42.42                 135              + 9.96                  NT                   -               
   7.     BOROVIČ, Kai             05                       PK Zdravilišče Raden               46.89                 100             + 14.43               47.52                103%               
  DSQ     KRAVOS, Žak              04                       PD Maribor                                                                                     38.12                   -               
         - Napačen stil


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     22.47  GODEC, Jernej                                                                               Carigrad/Istanbul (TUR)                                              2009
Rek. SLO mladinci (17  24.23  BODIROŽA, Nick                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
Rek. SLO kadeti (15-1  24.23  BODIROŽA, Nick                                                                              Brugge (BEL)                                                         2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SINJORI, Adam            03                       Čakovečki Plivački K               27.00                 526                                   27.14                101%               
   2.     CVETKO, Luka             00                       Barok Varaždin                     27.94                 474              + 0.94               28.50                104%               
   3.     FURDI, Tin               02                       Čakovečki Plivački K               28.28                 458              + 1.28               27.16                 92%               
   4.     OZANIČ, Rene             02                       PK Fužinar Ravne                   29.26                 413              + 2.26               30.45                108%               
   5.     PINTARIĆ, Lovro          03                       Barok Varaždin                     30.57                 362              + 3.57               31.12                104%               
   6.     STUNKOVIC, Vink          02                       Čakovečki Plivački K               31.92                 318              + 4.92               30.31                 90%               
   7.     ROBIČ, Tomaž             03                       PK Terme Ptuj                      32.04                 314              + 5.04               34.22                114%               
   8.     KRALJ, Žan Luka          02                       PD Maribor                         32.65                 297              + 5.65               LT NT                   -               
   9.     BOGDAN, Domen            03                       PK Zdravilišče Raden               33.42                 277              + 6.42               34.08                104%               
  10.     CVJETIĆANIN, Fi          03                       Čakovečki Plivački K               36.19                 218              + 9.19               38.00                110%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                                       A
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    26.11  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Netanya (ISR)                                                        2015
Rek. SLO mladinke (16  26.72  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Kranj                                                                2014
Rek. SLO kadetinje (1  27.37  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO deklice (12-  28.34  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Zagreb (CRO)                                                         2010
Rek. SLO ml.deklice (  31.19  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Ljubljana                                                            2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PUKLAVEC, Sara           07                       Čakovečki Plivački K               43.21                 179                                   42.93                 99%               
   2.     CAR, Tinkara             07                       PK Zdravilišče Raden               46.64                 142              + 3.43                  NT                   -               
   3.     BRATINA, Elina           09                       PK Neptun Celje                    47.57                 134              + 4.36               53.59                127%               
   4.     LEPENIK, Katari          07                       PD Maribor                         47.90                 131              + 4.69               49.17                105%               
   5.     NAJVIRT, Evelyn          07                       PD Maribor                         50.53                 112              + 7.32               53.46                112%               
   6.     KRIVEC PUKŠIČ,           08                       PK Branik Maribor                  50.84                 110              + 7.63               55.81                121%               
   7.     KAČIČ, Taja              08                       PK Branik Maribor                  51.18                 108              + 7.97               55.36                117%               
   8.     ZOREC, Ema               07                       PA Kurent Ptuj                     52.03                 102              + 8.82               54.39                109%               
   9.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                   52.21                 101              + 9.00               50.30                 93%               
  10.     NOVAK, Jessica           07                       Čakovečki Plivački K               52.26                 101              + 9.05               51.44                 97%               
  11.     ZOREC, Naja              09                       PK Branik Maribor                  53.88                  92             + 10.67               58.73                119%               
  12.     KIRBIŠ, Anina            09                       PK Branik Maribor                1:02.42                  59             + 19.21             1:04.78                108%               
  13.     MALTARIĆ, Mia            08                       PD Maribor                       1:11.75                  39             + 28.54             1:10.20                 96%               
  14.     LIPOVNIK, Špela          09                       PK Branik Maribor                1:16.85                  31             + 33.64             1:10.11                 83%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                                       B
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    26.11  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Netanya (ISR)                                                        2015
Rek. SLO mladinke (16  26.72  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Kranj                                                                2014
Rek. SLO kadetinje (1  27.37  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                       2012
Rek. SLO deklice (12-  28.34  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Zagreb (CRO)                                                         2010
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAMPRET, Sara            05                       PK Terme Ptuj                      34.72                 346                                   33.38                 92%               
   2.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   34.86                 342              + 0.14               35.00                101%               
   3.     HORVAT, Marta            06                       Čakovečki Plivački K               37.46                 275              + 2.74               37.22                 99%               
   4.     KOLARIC, Vida            06                       Čakovečki Plivački K               42.01                 195              + 7.29               41.52                 98%               
   5.     MESARIČ, Zala            05                       PD Maribor                         49.79                 117             + 15.07                  NT                   -               
   6.     RAPAIC, Haja             06                       Čakovečki Plivački K               53.32                  95             + 18.60               54.46                104%               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                                       C
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    26.11  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Netanya (ISR)                                                        2015
Rek. SLO mladinke (16  26.72  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Kranj                                                                2014
Rek. SLO kadetinje (1  27.37  GOVEJŠEK, Nastja                                                                            Chartres (FRA)                                                       2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTEFINEC, Marti          02                       Barok Varaždin                     32.81                 410                                   33.75                106%               
   2.     HORVATH, Eszter          01                       Lenti Gyuk                         33.14                 398              + 0.33               35.52                115%               
   3.     SEKAVČNIK, Taja          03                       PK Fužinar Ravne                   33.35                 390              + 0.54               33.61                102%               
   4.     KORPIČ, Staša            04                       PK Zdravilišče Raden               34.35                 357              + 1.54               33.47                 95%               
   5.     CVETKO, Lana             04                       Barok Varaždin                     34.95                 339              + 2.14               34.58                 98%               
   6.     MAUKO, Brina             03                       PK Zdravilišče Raden               36.31                 302              + 3.50               37.54                107%               
   7.     REGORŠEK, Maja           02                       PK Zdravilišče Raden               36.40                 300              + 3.59               36.59                101%               
   8.     KISAK, Tihana            03                       Varazdinske Toplice                37.88                 266              + 5.07               36.15                 91%               
   9.     NEMEC, Maja              03                       PK Zdravilišče Raden               38.09                 262              + 5.28               36.46                 92%               
  10.     STOLNIK, Noa             03                       Barok Varaždin                     42.12                 193              + 9.31               42.60                102%               
  DNS     STIPAN, Buga             03                       Barok Varaždin                                                                                   DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                                 M/M, 4 x 50m Prosto/Free                                                                                Odprto
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:28.38  Slovenija                                                                           PZS    Riesa (GER)                                                         2002
Rek. SLO mladinci (17  1:36.40  PK Branik Maribor                                                                   BM     Kranj                                                               2011
Rek. SLO kadeti (15-1  1:39.03  PK Branik Maribor                                                                   BM     Maribor                                                             2012
Rek. SLO dečki (13-14  1:43.99  PK Branik Maribor                                                                   BM     Ljubljana                                                           2010
Rek. SLO ml.dečki (12  1:53.24  PK Branik Maribor                                                                   BM     Maribor                                                             2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     Čakovečki Pliva                                   Čakovečki Plivački K             1:45.00                 486                                 1:50.00                110%               
        FURDI, Tin, 02                                                                               SANTEK, Antonio, 00
        STUNKOVIC, Vinko, 02                                                                         SINJORI, Adam, 03
            25.49    53.87  1:19.37  1:45.00

   2.     PDM I. (moški)                                    PD Maribor                       1:57.37                 348             + 12.37                  NT                   -               
        KRAVOS, Žak, 04                                                                              KOS LIPUŠČEK, David, 05
        KOSEC, Tian, 05                                                                              FEKONJA, Sergej, 04
            27.46    58.20  1:28.23  1:57.37

   3.     PDM II. (moški)                                   PD Maribor                       2:14.79                 230             + 29.79                  NT                   -               
        KRALJ, Žan Luka, 02                                                                          KLEPEC, Rok, 04
        FRAS, Žan, 05                                                                                BLAŽEKA, Matjaž, 07
            29.80  1:04.49  1:40.12  2:14.79

   4.     ZR fantje                                         PK Zdravilišče Raden             2:24.99                 184             + 39.99               LT NT                   -               
        BOGDAN, Domen, 03                                                                            BOROVIČ, Kai, 05
        RITONJA, Grega, 07                                                                           HORVAT, Jan, 03
            30.60  1:06.04  1:44.37  2:24.99

   5.     PAK I. (kadeti)                                   PA Kurent Ptuj                   2:39.33                 139             + 54.33                  NT                   -               
        KOSTANJEVEC, Matevž, 07                                                                      STANOVNIK, Enej, 06
        ŠKRINJAR, Domen, 03                                                                          PLOŠINJAK, Alen Adrien, 05
            40.93  1:22.52  2:07.51  2:39.33

   6.     PDM 3                                             PD Maribor                       2:43.01                 130             + 58.01               LT NT                   -               
        MAJER, Tine, 06                                                                              KRALJ, Žak Maj, 07
        JOVANOVIĆ, Adam, 06                                                                          TOPLIŠEK, Nejc, 08
            37.22  1:17.57  1:59.52  2:43.01

   7.     Branik 1                                          PK Branik Maribor                3:10.26                  81           + 1:25.26               LT NT                   -               
        VRABL, Nik, 08                                                                               KRAMBERGER, Filip, 06
        KONTARŠČAK, Klemen, 06                                                                       LIPONIK, Nejc, 06
            47.72  1:40.68  2:28.70  3:10.26

   8.     Branik 2                                          PK Branik Maribor                3:29.18                  61           + 1:44.18               LT NT                   -               
        KORAČIN, Matt, 08                                                                            GORIŠEK, Nino, 08
        GERLIČ, Max, 07                                                                              OGRIZEK, Matic, 08
            48.42  1:44.50  2:36.47  3:29.18

  DSQ     TP I. (mladinci                                   PK Terme Ptuj                                                            + 19.45                  NT                   -               
        VERŠIČ, Bernard, 91                                                                          DVORŠAK, Primož, 04
        ČIČ, Pavel, 03                                                                               ROBIČ, Tomaž, 03
            30.95  1:04.04  1:43.70  2:04.45




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                                 Ž/W, 4 x 50m Prosto/Free                                                                                Odprto
21.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:42.88  Slovenija                                                                           PZS    Kranj                                                               2013
Rek. SLO mladinke (16  1:44.60  PK Velenje                                                                          VV     Zagreb (CRO)                                                        2009
Rek. SLO kadetinje (1  1:48.74  PK Neptun Celje                                                                     NC     Novi Sad (SRB)                                                      2017
Rek. SLO deklice (12-  1:52.67  PK Radovljica                                                                       GBR    Ljubljana                                                           2010
Rek. SLO ml.deklice (  2:07.77  PK Radovljica                                                                       GBR    Ljubljana                                                           2000
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZR dekleta                                        PK Zdravilišče Raden             2:09.12                 388                                   LT NT                   -               
        MAUKO, Brina, 03                                                                             NEMEC, Maja, 03
        REGORŠEK, Maja, 02                                                                           KORPIČ, Staša, 04
            31.16  1:04.60  1:38.89  2:09.12

   2.     Čakovečki Pliva                                   Čakovečki Plivački K             2:21.06                 298             + 11.94             2:25.00                106%               
        HORVAT, Marta, 06                                                                            PUKLAVEC, Sara, 07
        KOLARIC, Vida, 06                                                                            FURDI, Meri, 07
            33.50  1:09.56  1:47.97  2:21.06

   3.     PAK I. (ml.dekl                                   PA Kurent Ptuj                   2:37.29                 215             + 28.17             2:51.53                119%               
        JURGEC BAUMAN, Iza, 07                                                                       MOJSILOVIĆ MEZNARIČ, Zala, 08
        MALTARIĆ, Lina, 08                                                                           ZOREC, Ema, 07
            40.31  1:20.60  1:58.76  2:37.29

   4.     Branik 3                                          PK Branik Maribor                2:58.23                 147             + 49.11               LT NT                   -               
        KAČIČ, Taja, 08                                                                              KIRBIŠ, Anina, 09
        ZOREC, Naja, 09                                                                              HERODEŽ, Ana, 08
            41.95  1:27.86  2:14.09  2:58.23

   5.     PDM I. (ženske)                                   PD Maribor                       3:00.09                 143             + 50.97                  NT                   -               
        LEPENIK, Katarina, 07                                                                        MESARIČ, Zala, 05
        NAJVIRT, Evelyn, 07                                                                          MALTARIĆ, Mia, 08
            42.09  1:22.42  2:07.93  3:00.09

   6.     Branik 4                                          PK Branik Maribor                3:18.63                 106           + 1:09.51               LT NT                   -               
        LIPOVNIK, Špela, 09                                                                          VRTARIČ, Nina Evelin, 08
        ROJHT, Tjaša, 08                                                                             KRIVEC PUKŠIČ, Lia, 08
            52.30  1:39.00  2:34.49  3:18.63

   7.     TP I. (ml.dekli                                   PK Terme Ptuj                    3:37.03                  81           + 1:27.91                  NT                   -               
        ARNUŠ, Nuša, 10                                                                              ŠERUGA, Katarina, 09
        ZEMLJARIČ, Pia, 07                                                                           ŠERUGA, Maruša, 07
            52.54  1:41.94  2:49.31  3:37.03

   8.     Branik 5                                          PK Branik Maribor                3:44.50                  73           + 1:35.38               LT NT                   -               
        NOVAK, Naja, 08                                                                              POTOČNIK, Ana, 07
        HERIČ, Špela, 08                                                                             PTIČEK, Vita, 09
            54.54  1:55.23  2:53.03  3:44.50




SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije