20. Boštjanov "Dr.Fig"
Kranj (SLO),    20.1.2018,    25m bazen

Št. 1. M/M, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, A    Št. 2. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Predtekmovanje, A
Št. 3. M/M, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, B    Št. 4. Ž/W, 50m Prosto/Free, Predtekmovanje, B
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, A    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Predtekmovanje, A
Št. 7. M/M, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, B    Št. 8. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Predtekmovanje, B
Št. 9. M/M, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, A    Št. 10. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Predtekmovanje, A
Št. 11. M/M, 50m Delfin/Fly, B    Št. 12. Ž/W, 50m Delfin/Fly, B
Št. 13. M/M, 100m Prsno/Breast, A    Št. 14. Ž/W, 100m Prsno/Breast, A
Št. 15. M/M, 50m Hrbtno/Back, B    Št. 16. Ž/W, 50m Hrbtno/Back, B
Št. 17. M/M, 100m Prosto/Free, A    Št. 18. Ž/W, 100m Prosto/Free, A
Št. 1. M/M, 100m Delfin/Fly, Finale, A    Št. 2. Ž/W, 100m Delfin/Fly, Finale, A
Št. 3. M/M, 50m Prosto/Free, Finale, B    Št. 4. Ž/W, 50m Prosto/Free, Finale, B
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, Finale, A    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, Finale, A
Št. 19. Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 7. M/M, 50m Prsno/Breast, Finale, B
Št. 8. Ž/W, 50m Prsno/Breast, Finale, B    Št. 9. M/M, 100m Mešano/Medley, Finale, A
Št. 10. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Finale, A    Št. 20. Meš/Mix, 8 x 50m Prosto/Free, 14 let in mlajši/AG and younger

FINA Point Scoring 2017

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                       A
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki           58.20  ŠTIH Gašper                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.98                 424                                 1:05.30                104%     A         
            30.25  1:03.98
   2.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               1:06.51                 377              + 2.53             1:10.22                111%     A         
            31.78  1:06.51
   3.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:07.26                 365              + 3.28             1:07.20                100%     A         
            31.73  1:07.26
   4.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         1:08.56                 344              + 4.58             1:09.93                104%     A         
            30.86  1:08.56
   5.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:08.80                 341              + 4.82             1:09.94                103%     A         
            31.83  1:08.80
   6.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:09.67                 328              + 5.69             1:08.92                 98%     A         
            31.46  1:09.67
   7.     TOIĆ Vito                04                       Pk Primorje Co                   1:09.70                 328              + 5.72             1:07.70                 94%     A         
            31.51  1:09.70
   8.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:10.74                 313              + 6.76             1:14.89                112%     A         
            33.24  1:10.74
   9.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     1:10.89                 311              + 6.91             1:12.73                105%     R         
            33.88  1:10.89
  10.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  1:11.08                 309              + 7.10             1:12.76                105%     R         
            32.39  1:11.08
  11.     JANHUBA Jure             04                       PK Triglav Kranj                 1:11.13                 308              + 7.15             1:13.96                108%               
            32.10  1:11.13
  12.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:12.24                 294              + 8.26             1:21.06                126%               
            32.86  1:12.24
  13.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.37                 281              + 9.39             1:07.93                 86%               
            33.14  1:13.37
  14.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 1:13.38                 281              + 9.40             1:16.08                107%               
            34.08  1:13.38
  15.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:13.71                 277              + 9.73             1:17.58                111%               
            34.88  1:13.71
  16.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     1:13.90                 275              + 9.92             1:15.70                105%               
            34.08  1:13.90
  17.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:14.19                 272             + 10.21             1:22.38                123%               
            35.01  1:14.19
  18.     PODBEVŠEK Jure           04                       PK Ljubljana                     1:14.43                 269             + 10.45             1:14.73                101%               
            33.02  1:14.43
  19.     HAJDINJAK Anin           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.06                 262             + 11.08             1:14.38                 98%               
            34.02  1:15.06
  20.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     1:15.35                 259             + 11.37             1:16.92                104%               
            34.69  1:15.35
  21.     ALJAŽ Andraž             05                       KPD Zvezda Kranj                 1:15.38                 259             + 11.40             1:18.14                107%               
            34.58  1:15.38
  22.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.43                 258             + 11.45             1:17.88                107%               
            34.67  1:15.43
  23.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:15.50                 258             + 11.52             1:15.77                101%               
            35.38  1:15.50
  24.     EREMIJA Patrick          05                       Pk Primorje Co                   1:16.84                 244             + 12.86             1:17.25                101%               
            35.07  1:16.84
  25.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.67                 237             + 13.69             1:26.85                125%               
            35.41  1:17.67
  26.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:18.07                 233             + 14.09             1:19.92                105%               
            35.07  1:18.07
  27.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        1:18.30                 231             + 14.32             1:17.10                 97%               
            35.18  1:18.30
  28.     LICHTENWAGNER J          05                       Welser TV 1862                   1:19.68                 219             + 15.70             1:28.56                124%               
            36.31  1:19.68
  29.     POŽENEL Tim              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:20.60                 212             + 16.62             1:21.79                103%               
            36.05  1:20.60
  30.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:20.88                 210             + 16.90             1:24.72                110%               
            37.34  1:20.88
  31.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 1:21.28                 206             + 17.30             1:23.97                107%               
            37.02  1:21.28
  32.     ZDRILIĆ Nikola           05                       Pk Primorje Co                   1:22.12                 200             + 18.14             1:19.40                 93%               
            36.47  1:22.12
  33.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:22.77                 196             + 18.79             1:24.49                104%               
            38.44  1:22.77
  34.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:23.15                 193             + 19.17             1:32.00                122%               
            39.14  1:23.15
  35.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:23.24                 192             + 19.26             1:35.90                133%               
            37.30  1:23.24
  36.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               1:24.43                 184             + 20.45             1:25.16                102%               
            38.21  1:24.43
  37.     GRBČIĆ Leon              04                       Pk Primorje Co                   1:26.28                 173             + 22.30             1:20.50                 87%               
            37.81  1:26.28
  38.     KOSMAČ Nik               05                       PK Triglav Kranj                 1:26.53                 171             + 22.55             1:54.38                175%               
            39.29  1:26.53
  39.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:26.76                 170             + 22.78             1:29.85                107%               
            39.07  1:26.76
  40.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:27.34                 166             + 23.36             1:40.94                134%               
            40.83  1:27.34
  41.     PRIMOŽIČ An              05                       PK Cerkno                        1:28.61                 159             + 24.63             1:31.40                106%               
            39.87  1:28.61
  42.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     1:28.91                 158             + 24.93             1:30.68                104%               
            39.23  1:28.91
  43.     JELOVČAN Jaka            05                       PK Triglav Kranj                 1:28.98                 157             + 25.00             1:30.26                103%               
            39.79  1:28.98
  44.     PIRTOVŠEK Svit           04                       PK Ilirija Ljubljana             1:30.66                 149             + 26.68                  NT                   -               
            40.54  1:30.66
  45.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:30.74                 148             + 26.76             1:37.47                115%               
            40.43  1:30.74
  46.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             1:32.15                 142             + 28.17             1:35.56                108%               
            42.47  1:32.15
  47.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 1:32.59                 140             + 28.61             1:32.98                101%               
            41.62  1:32.59
  48.     GOŠIĆ David              05                       Pk Primorje Co                   1:46.05                  93             + 42.07             1:39.50                 88%               
            46.16  1:46.05
  DSQ     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 3.14             1:04.03                   -               
        SW 4.4 - 
            30.67  1:07.12
  DNS     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     TERDIČ Tilen             05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                       A
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       1:03.42  KLINAR Anja                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2001
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:14.08                 400                                 1:15.11                103%     A         
            32.84  1:14.08
   2.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         1:14.34                 396              + 0.26             1:17.64                109%     A         
            34.94  1:14.34
   3.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:15.00                 386              + 0.92             1:15.86                102%     A         
            34.74  1:15.00
   4.     TRAVICA Irina            05                       Pk Primorje Co                   1:15.40                 379              + 1.32             1:14.90                 99%     A         
            34.47  1:15.40
   5.     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                       1:15.62                 376              + 1.54             1:16.74                103%     A         
            35.91  1:15.62
   6.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:16.10                 369              + 2.02             1:20.60                112%     A         
            34.29  1:16.10
   7.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:17.52                 349              + 3.44             1:14.82                 93%     A         
            35.29  1:17.52
   8.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:17.59                 348              + 3.51             1:22.74                114%     A         
            35.91  1:17.59
   9.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:18.07                 342              + 3.99             1:15.59                 94%     R         
            35.23  1:18.07
  10.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:18.24                 340              + 4.16             1:17.93                 99%     R         
            35.44  1:18.24
  11.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:19.05                 329              + 4.97             1:21.68                107%               
            37.17  1:19.05
  12.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:20.61                 310              + 6.53             1:24.44                110%               
            37.60  1:20.61
  13.     MEDICA Leda              05                       Pk Primorje Co                   1:20.79                 308              + 6.71             1:19.45                 97%               
            37.15  1:20.79
  14.     HUFSCHMIDT Wieb          06                       Welser TV 1862                   1:22.05                 294              + 7.97             1:22.32                101%               
            35.87  1:22.05
  15.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:22.30                 292              + 8.22             1:24.35                105%               
            36.60  1:22.30
  16.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:22.41                 290              + 8.33             1:25.79                108%               
            37.10  1:22.41
  17.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:22.61                 288              + 8.53             1:30.40                120%               
            39.58  1:22.61
  18.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:23.22                 282              + 9.14                  NT                   -               
            36.73  1:23.22
  19.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:24.32                 271             + 10.24             1:24.39                100%               
            37.83  1:24.32
  20.     DJUKIČ Dora              06                       PK Ribnica                       1:24.88                 266             + 10.80             1:27.43                106%               
            39.16  1:24.88
  21.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     1:25.25                 262             + 11.17             1:22.42                 93%               
            38.96  1:25.25
  22.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                     1:25.32                 262             + 11.24             1:27.72                106%               
            38.58  1:25.32
  23.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     1:25.39                 261             + 11.31             1:37.46                130%               
            37.72  1:25.39
          ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.39                 261             + 11.31             1:26.29                102%               
            39.20  1:25.39
  25.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.90                 256             + 11.82             1:29.49                109%               
            39.29  1:25.90
  26.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 1:26.66                 250             + 12.58             1:35.13                121%               
            39.96  1:26.66
  27.     LESTAN Iza               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:26.76                 249             + 12.68             1:27.20                101%               
            38.16  1:26.76
  28.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     1:26.94                 247             + 12.86             1:32.83                114%               
            38.90  1:26.94
  29.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:27.00                 247             + 12.92             1:30.61                108%               
            38.87  1:27.00
  30.     MACOLIĆ Lara             05                       Pk Primorje Co                   1:28.28                 236             + 14.20             1:27.00                 97%               
            39.78  1:28.28
  31.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:28.53                 234             + 14.45             1:30.42                104%               
            40.51  1:28.53
  32.     PERKO Neja               05                       KPD Zvezda Kranj                 1:29.34                 228             + 15.26             1:40.56                127%               
            38.03  1:29.34
  33.     EDL Lena                 06                       Welser TV 1862                   1:30.34                 220             + 16.26             1:30.08                 99%               
            41.28  1:30.34
  34.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:31.31                 213             + 17.23             1:38.12                115%               
            40.60  1:31.31
  35.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:32.06                 208             + 17.98             1:44.04                128%               
            43.63  1:32.06
  36.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:32.55                 205             + 18.47             1:34.76                105%               
            40.92  1:32.55
  37.     ARH Aneja                06                       PK Celulozar Krško               1:34.27                 194             + 20.19             1:36.20                104%               
            42.28  1:34.27
  38.     MARGETA Sara             06                       KPD Zvezda Kranj                 1:38.12                 172             + 24.04             1:39.69                103%               
            43.74  1:38.12
  39.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana             1:43.31                 147             + 29.23                  NT                   -               
            43.73  1:43.31
  DNS     HAJDINJAK Ana            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         24.75  ANDOLJŠEK Chad                                                                              Kranj                                                                2011
Rek. SLO dečki         24.75  ŠTIH Gašper                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO ml.dečki      26.78  JUG Sebastjan                                                                               Ljubljana                                                            2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVAK Tai                06                       PK Olimpija Ljubljan               28.51                 358                                   29.26                105%     A         
   2.     FRANKOVIČ Jure           06                       PK Velenje                         29.91                 310              + 1.40               30.45                104%     A         
   3.     EDL Lukas                06                       Welser TV 1862                     30.00                 308              + 1.49               30.39                103%     A         
   4.     VRAN BENKOVIČ B          07                       PK Branik Maribor                  30.05                 306              + 1.54               30.87                106%     A         
   5.     SUVACKI Vuk              06                       Plivacki klub ,,Prol               30.10                 304              + 1.59               30.49                103%     A         
   6.     KASTIGAR Maks            06                       PK Ribnica                         30.30                 298              + 1.79               31.35                107%     A         
   7.     ANDROIĆ Noa              06                       Pk Primorje Co                     30.85                 283              + 2.34               30.50                 98%     A         
   8.     PODOBNIK Filip           08                       PK Ilirija Ljubljana               30.92                 281              + 2.41               30.83                 99%     A         
   9.     KORENT Leonardo          06                       PK Ljubljana                       30.94                 280              + 2.43               31.00                100%     R         
  10.     PŠENIČNIK Nej            06                       PK Ljubljana                       30.99                 279              + 2.48               31.98                106%     R         
  11.     ILAR Lun                 07                       PK Ljubljana                       31.15                 275              + 2.64               32.20                107%               
  12.     ŠIBANC Dane              06                       PK Velenje                         31.16                 274              + 2.65               30.88                 98%               
  13.     SIRNIK Daris             06                       PK Kranj                           31.19                 274              + 2.68               32.08                106%               
  14.     GARAŠANIĆ Fabia          06                       Rijeka                             31.35                 269              + 2.84               33.00                111%               
  15.     KAVČIČ JOGAN Ti          06                       PK Ljubljana                       31.54                 265              + 3.03               32.39                105%               
  16.     VULETIC Toni             06                       Kantrida                           31.61                 263              + 3.10               31.00                 96%               
  17.     VRBINC Gašper            06                       PK Torpedo Ljubljana               31.67                 261              + 3.16               32.20                103%               
  18.     BABIČ Črt                06                       PK Ilirija Ljubljana               31.76                 259              + 3.25               32.87                107%               
  19.     PETERLIN Nik             06                       PK Kamnik                          31.80                 258              + 3.29               32.58                105%               
  20.     ÐORĐEVIČ Jaka            06                       PK Torpedo Ljubljana               31.86                 257              + 3.35               32.49                104%               
  21.     ŽUTELIJA Niko            06                       Pk Primorje Co                     32.02                 253              + 3.51               32.13                101%               
  22.     VIHERNIK Domen           06                       PK Neptun Celje                    32.10                 251              + 3.59               33.09                106%               
  23.     POSNJAK Juš              06                       PK Triglav Kranj                   32.16                 250              + 3.65               32.49                102%               
  24.     VARGA Jaka               06                       PK Kamnik                          32.17                 249              + 3.66               33.07                106%               
  25.     BRANKOVIĆ Filip          06                       Pk Primorje Co                     32.23                 248              + 3.72               32.16                100%               
  26.     BEZJAK Jaka Gal          07                       PK Branik Maribor                  32.26                 247              + 3.75               33.14                106%               
  27.     TURK Mitja               06                       PK Ribnica                         32.48                 242              + 3.97               33.08                104%               
  28.     MARIČ Bastian            06                       PK Fužinar Ravne                   32.57                 240              + 4.06               32.98                103%               
          TREVEN Kristjan          06                       PK Ilirija Ljubljana               32.57                 240              + 4.06               33.04                103%               
          BRATINA Filip            07                       PK Neptun Celje                    32.57                 240              + 4.06               33.52                106%               
  31.     RAZPOTNIK VRTAČ          06                       PK Ljubljana                       32.63                 239              + 4.12               32.56                100%               
  32.     BRODEJ Jakob             07                       PK Neptun Celje                    32.86                 234              + 4.35               33.61                105%               
  33.     PRINCL Miha              08                       PK Velenje                         32.88                 233              + 4.37               32.61                 98%               
  34.     PEVEC Julijan            08                       PK Neptun Celje                    32.98                 231              + 4.47               33.56                104%               
  35.     MAČEK Tilen              07                       PK Triglav Kranj                   33.06                 230              + 4.55               35.06                112%               
  36.     VASLE Tim                06                       PK Neptun Celje                    33.07                 229              + 4.56               33.32                102%               
          MIKUŽ Bor                06                       PK Olimpija Ljubljan               33.07                 229              + 4.56               33.31                101%               
  38.     MATIJEVIC Fran           06                       Kantrida                           33.09                 229              + 4.58               36.00                118%               
  39.     ŠKULJ Luka               06                       Pk Primorje Co                     33.10                 229              + 4.59               32.78                 98%               
  40.     MAJKIĆ Marko             06                       KPD Zvezda Kranj                   33.11                 229              + 4.60               33.31                101%               
  41.     ZMAGAJ Nace              06                       PK Fužinar Ravne                   33.21                 227              + 4.70               33.42                101%               
  42.     LAMPE Jon                07                       KPD Zvezda Kranj                   33.31                 225              + 4.80               34.72                109%               
  43.     ŠUMI BRANILOVIČ          07                       PK Radovljica                      33.37                 223              + 4.86               33.24                 99%               
  44.     ĆIROVIĆ Lovro            08                       PK Ribnica                         33.39                 223              + 4.88               33.59                101%               
  45.     MIKNIC Maro              06                       Rijeka                             33.43                 222              + 4.92               33.00                 97%               
  46.     FRANKO Ian               07                       PK Ljubljana                       33.48                 221              + 4.97               33.00                 97%               
  47.     BATAGELJ Michel          06                       PK Ajdovščina                      33.52                 220              + 5.01               34.73                107%               
  48.     ALJAŽ Denis              08                       KPD Zvezda Kranj                   33.53                 220              + 5.02               36.03                115%               
          GOLIČNIK Val             06                       PK Velenje                         33.53                 220              + 5.02               34.40                105%               
  50.     SVETIĆ Ivano             06                       Pk Primorje Co                     33.59                 219              + 5.08               38.42                131%               
  51.     KONČAR Marko Ga          07                       PK Kamnik                          33.75                 216              + 5.24               35.12                108%               
  52.     KOVAČIČ Arne             07                       PK Neptun Celje                    33.76                 216              + 5.25               34.50                104%               
  53.     VEJNOVIČ Rok             08                       PK Kamnik                          33.98                 211              + 5.47               35.19                107%               
  54.     ROZMAN Nace              07                       PK Kranj                           34.06                 210              + 5.55               34.54                103%               
  55.     MUSTAR Martin            06                       PK Olimpija Ljubljan               34.13                 209              + 5.62               34.93                105%               
  56.     MUŠKARDIN Mauro          07                       Pk Primorje Co                     34.15                 208              + 5.64               32.95                 93%               
  57.     RESNIK Florijan          06                       PK Celulozar Krško                 34.17                 208              + 5.66               35.23                106%               
  58.     BANAC Maro               06                       Kantrida                           34.29                 206              + 5.78               32.00                 87%               
  59.     FERENČAK Luka            07                       PK Celulozar Krško                 34.43                 203              + 5.92               35.23                105%               
  60.     LJUBICIC Paolo           06                       Kantrida                           34.50                 202              + 5.99               36.00                109%               
  61.     ČATIĆ Ismar              06                       PK Ilirija Ljubljana               34.75                 198              + 6.24               35.51                104%               
  62.     ZALAR Maj                07                       PK Olimpija Ljubljan               34.86                 196              + 6.35               34.45                 98%               
  63.     POPOVIČ Svit             07                       ŠD Riba Ljubljana                  34.91                 195              + 6.40               37.01                112%               
  64.     MEGUŠAR Ožbej            06                       PK Ratitovec Železni               35.04                 193              + 6.53               35.52                103%               
  65.     ŠERJAK Enej              07                       ŠD Riba Ljubljana                  35.05                 193              + 6.54               37.59                115%               
  66.     BLATNIK Nik              06                       PK Ribnica                         35.10                 192              + 6.59               34.97                 99%               
  67.     KEREC Odon               06                       PK Ilirija Ljubljana               35.12                 191              + 6.61               35.82                104%               
  68.     KAPUŠIN Nejc             06                       PK Celulozar Krško                 35.25                 189              + 6.74               35.82                103%               
  69.     BIZJAK JAMBROVI          06                       PK Velenje                         35.39                 187              + 6.88               34.12                 93%               
  70.     BABNIK Matic             07                       PK Ljubljana                       35.86                 180              + 7.35               35.18                 96%               
  71.     HUDOVORNIK Erik          07                       PK Ilirija Ljubljana               35.88                 180              + 7.37               36.40                103%               
  72.     BELAVIC Andrija          06                       Kantrida                           35.93                 179              + 7.42               37.00                106%               
  73.     KRMPOTIĆ Matko           06                       Pk Primorje Co                     36.14                 176              + 7.63               35.90                 99%               
  74.     LENARTIČ Svit            07                       PK Celulozar Krško                 36.24                 174              + 7.73               36.61                102%               
  75.     ALIČ Nan                 06                       PK Ilirija Ljubljana               36.26                 174              + 7.75               36.44                101%               
          MIRNIK Maj               06                       PK Velenje                         36.26                 174              + 7.75               35.79                 97%               
  77.     AĆIMOVIĆ Loren           07                       Kantrida                           36.39                 172              + 7.88               35.00                 93%               
  78.     LJUBOJEVIĆ Saša          07                       Pk Primorje Co                     36.43                 172              + 7.92               38.50                112%               
  79.     VUČKO Nik                08                       PK Ilirija Ljubljana               36.45                 171              + 7.94               38.78                113%               
  80.     PANIČ Nal                07                       PK Fužinar Ravne                   36.53                 170              + 8.02               36.60                100%               
  81.     DUVANČIĆ Karlo           06                       Pk Primorje Co                     36.80                 166              + 8.29               37.70                105%               
  82.     GREGORIČ Jakob           06                       PK Ilirija Ljubljana               36.86                 166              + 8.35               37.87                106%               
  83.     GOSTENČNIK Val           06                       PK Branik Maribor                  36.94                 164              + 8.43               38.66                110%               
  84.     KRUŠIČ Anej              06                       PK Celulozar Krško                 37.01                 164              + 8.50               40.71                121%               
  85.     CUSTIC Marko             07                       Rijeka                             37.04                 163              + 8.53               35.50                 92%               
  86.     JARDAS Marko             08                       Pk Primorje Co                     37.20                 161              + 8.69               36.50                 96%               
          BILE Blaž                06                       PK Ratitovec Železni               37.20                 161              + 8.69               39.79                114%               
  88.     PFAJFAR Žiga             08                       PK Ratitovec Železni               37.29                 160              + 8.78               38.91                109%               
  89.     KLEMENČIČ Florj          07                       PK Branik Maribor                  37.32                 159              + 8.81               39.44                112%               
  90.     JURIN Jakov              08                       Kantrida                           37.71                 155              + 9.20               37.00                 96%               
  91.     ZAVRŠNIK Jure            06                       PK Branik Maribor                  37.77                 154              + 9.26               37.60                 99%               
  92.     ESKINJA Antonio          07                       Rijeka                             37.80                 153              + 9.29               36.70                 94%               
  93.     BOŽOVIČ Gašper           07                       PK Celulozar Krško                 37.93                 152              + 9.42               40.10                112%               
  94.     MAROLT Matija            06                       PK Celulozar Krško                 38.05                 150              + 9.54               37.88                 99%               
  95.     KOBILICA Lovro           08                       PK Radovljica                      38.08                 150              + 9.57               40.84                115%               
  96.     SARIC Ivano              06                       Rijeka                             38.17                 149              + 9.66               39.95                110%               
  97.     GOR Danijel              08                       PK Koper                           38.55                 145             + 10.04               42.01                119%               
  98.     DAKIĆ Nikola             06                       PK Olimpija Ljubljan               38.62                 144             + 10.11               38.13                 97%               
  99.     PERKOVIČ Taj             06                       PK Branik Maribor                  38.71                 143             + 10.20               39.34                103%               
 100.     KEGLEVIĆ Lovro           07                       Kantrida                           38.85                 141             + 10.34               44.00                128%               
 101.     ŠTUPAR Tevž              06                       PK Kamnik                          38.99                 140             + 10.48               39.41                102%               
 102.     REGVAT Jani              08                       PK Branik Maribor                  39.02                 139             + 10.51               39.99                105%               
 103.     ZARNIK Luka              08                       ŠD Riba Ljubljana                  39.10                 139             + 10.59               49.55                161%               
 104.     MORIĆ Roko               08                       Pk Primorje Co                     39.29                 137             + 10.78               37.00                 89%               
 105.     KUSTEC Filip             06                       PK Triglav Kranj                   39.32                 136             + 10.81               39.14                 99%               
 106.     KOVAČIČ Jurij            07                       PK Ljubljana                       39.33                 136             + 10.82               42.05                114%               
 107.     OROŽ Luka                07                       PK Ajdovščina                      39.61                 133             + 11.10               42.39                115%               
 108.     VAVTAR Aljaž             08                       PK Ribnica                         39.68                 133             + 11.17               40.67                105%               
 109.     VIČIĆ Leon               08                       Pk Primorje Co                     39.69                 133             + 11.18               41.21                108%               
 110.     OSTERC Ožbej             08                       PK Ljubljana                       39.70                 132             + 11.19               41.19                108%               
 111.     GOSTENČNIK Jaš           06                       PK Branik Maribor                  39.72                 132             + 11.21               40.33                103%               
 112.     SUSTAR Luka              07                       Rijeka                             39.75                 132             + 11.24               37.00                 87%               
 113.     OROŽ Žiga                07                       PK Ajdovščina                      40.03                 129             + 11.52               41.43                107%               
 114.     SIMONAJ Adriano          08                       Pk Primorje Co                     40.23                 127             + 11.72               43.00                114%               
 115.     ROGELJ Gal               07                       ŠD Riba Ljubljana                  40.27                 127             + 11.76               50.78                159%               
 116.     BURSAČ Uroš              07                       PK Ljubljana                       40.31                 126             + 11.80               41.90                108%               
 117.     JANČAR Blaž              07                       PK Ilirija Ljubljana               40.39                 126             + 11.88               42.05                108%               
 118.     ŽNIDAR Philip            07                       PK Velenje                         40.43                 125             + 11.92               39.82                 97%               
 119.     KRAMER Žiga              06                       PK Olimpija Ljubljan               40.49                 125             + 11.98               39.97                 97%               
 120.     ŠKULJ Tim                07                       ŠD Riba Ljubljana                  40.54                 124             + 12.03               46.31                130%               
 121.     PEZEROVIČ Ian            09                       PK Ljubljana                       40.74                 122             + 12.23               45.12                123%               
 122.     KLAMPFER Alex J          07                       PK Branik Maribor                  40.89                 121             + 12.38               40.68                 99%               
 123.     KRAGELJ Črt              08                       PK Ajdovščina                      40.94                 121             + 12.43               40.09                 96%               
 124.     STARC Teo                08                       PK Ribnica                         41.10                 119             + 12.59               41.71                103%               
 125.     STRGAR KUNEJ Ma          07                       PK Celulozar Krško                 41.21                 118             + 12.70               45.37                121%               
 126.     GREGORČIČ Nejc           08                       PK Ilirija Ljubljana               41.35                 117             + 12.84               43.71                112%               
 127.     SARIĆ Noa                07                       Pk Primorje Co                     41.56                 115             + 13.05               41.90                102%               
 128.     VUNDAĆ Frane             07                       Kantrida                           41.65                 115             + 13.14               47.00                127%               
 129.     ŠALOV Emanuel            07                       Kantrida                           41.77                 114             + 13.26               44.00                111%               
 130.     LOVŠIN Liam Jul          08                       PK Ribnica                         41.79                 113             + 13.28               42.75                105%               
 131.     PERKOVIĆ Roko            06                       Kantrida                           41.92                 112             + 13.41               43.00                105%               
 132.     BELAS Bruno              07                       Kantrida                           42.15                 111             + 13.64               45.00                114%               
 133.     KOMAR PUCELJ Ži          07                       PK Ljubljana                       42.24                 110             + 13.73               47.59                127%               
 134.     DEBEVEC Matic            08                       PK Ljubljana                       42.41                 109             + 13.90               50.63                143%               
 135.     TESTEN Staš              06                       PK Branik Maribor                  42.46                 108             + 13.95               46.82                122%               
 136.     JOVIĆ Tin                07                       Pk Primorje Co                     42.47                 108             + 13.96               43.28                104%               
 137.     ŠUMI BRANILOVIČ          10                       PK Radovljica                      42.77                 106             + 14.26               44.67                109%               
 138.     PODLESNIK Maks           07                       PK Branik Maribor                  42.78                 106             + 14.27               41.65                 95%               
 139.     BONE Andrej              08                       KPD Zvezda Kranj                   43.04                 104             + 14.53               45.71                113%               
 140.     LOGAR Bor                08                       PK Triglav Kranj                   43.17                 103             + 14.66               42.57                 97%               
 141.     CALIC KURILIC I          06                       Kantrida                           43.37                 101             + 14.86               44.98                108%               
 142.     JURKOVIČ Jure            07                       PK Ljubljana                       43.48                 101             + 14.97               41.48                 91%               
 143.     VODOVNIK Bor             08                       PK Kranj                           43.88                  98             + 15.37               45.18                106%               
 144.     FERJANČIČ Anej           07                       PK Ajdovščina                      43.90                  98             + 15.39               45.50                107%               
 145.     SRŠEN Andrej             06                       ŠD Riba Ljubljana                  43.99                  97             + 15.48               46.31                111%               
 146.     ZORIĆ Filip              07                       Pk Primorje Co                     44.08                  97             + 15.57               55.25                157%               
 147.     SLAMIČ Gal               07                       PK Ilirija Ljubljana               44.09                  97             + 15.58                  NT                   -               
 148.     LAPUH Mark Anej          07                       PK Kamnik                          44.31                  95             + 15.80               42.69                 93%               
 149.     VALAS Maks Noah          06                       ŠD Riba Ljubljana                  44.36                  95             + 15.85               44.57                101%               
 150.     OMERSA Matic             07                       PK Triglav Kranj                   44.39                  95             + 15.88               44.59                101%               
          SEČNIK Matic             09                       PK Triglav Kranj                   44.39                  95             + 15.88               41.50                 87%               
 152.     WALLAND Jan              06                       PK Radovljica                      44.52                  94             + 16.01               43.46                 95%               
 153.     OBERČ Svit               07                       PK Triglav Kranj                   44.69                  93             + 16.18               47.34                112%               
 154.     SEVER Marko              07                       PK Ljubljana                       44.71                  93             + 16.20               42.05                 88%               
 155.     TERSEGLAV Lovro          08                       PK Radovljica                      44.76                  92             + 16.25               44.37                 98%               
 156.     FIŠER Maks               07                       PK Triglav Kranj                   44.84                  92             + 16.33               43.78                 95%               
 157.     BURMAKIN Aleksa          09                       PK Ljubljana                       44.88                  91             + 16.37               55.40                152%               
 158.     ČEDE Filip               08                       PK Triglav Kranj                   45.29                  89             + 16.78             1:03.20                195%               
 159.     VODNIK Bine              06                       PK Triglav Kranj                   45.32                  89             + 16.81                  NT                   -               
 160.     ŠETINC Domen             06                       PK Celulozar Krško                 45.43                  88             + 16.92               50.66                124%               
 161.     MIKULANC Gašper          08                       PK Celulozar Krško                 46.16                  84             + 17.65                  NT                   -               
 162.     ZOGOVIČ Luka             08                       PK Ljubljana                       46.38                  83             + 17.87               43.92                 90%               
 163.     UŠALJ Luka               07                       Pk Primorje Co                     46.40                  83             + 17.89               48.93                111%               
 164.     RUDOVIĆ Aleksan          08                       PK Triglav Kranj                   46.52                  82             + 18.01               48.90                110%               
 165.     NEČIMER Gaj              09                       PK Radovljica                      46.70                  81             + 18.19               47.56                104%               
 166.     JAGODIC Nej              10                       PK Triglav Kranj                   46.76                  81             + 18.25               49.38                112%               
 167.     PFAJFAR Ožbe             09                       PK Celulozar Krško                 47.06                  79             + 18.55               46.72                 99%               
 168.     KEROVEC FLIS Ja          06                       PK Branik Maribor                  47.08                  79             + 18.57               44.33                 89%               
 169.     URBANČIČ Filip           08                       PK Ljubljana                       47.86                  75             + 19.35               47.89                100%               
 170.     RODE Mark                09                       PK Ilirija Ljubljana               48.78                  71             + 20.27               49.90                105%               
 171.     JURČIČ Anej              09                       PK Celulozar Krško                 48.88                  71             + 20.37             1:03.31                168%               
 172.     JEKOVEC Ažbe             08                       PK Triglav Kranj                   49.64                  67             + 21.13             1:04.00                166%               
 173.     ROTER Grega              08                       PK Triglav Kranj                   49.77                  67             + 21.26               50.46                103%               
 174.     LESKOVAR Tim             07                       PK Ilirija Ljubljana               50.00                  66             + 21.49               49.78                 99%               
 175.     RAKOVEC Jakob            08                       PK Triglav Kranj                   50.24                  65             + 21.73               50.81                102%               
 176.     JEROVŠEK Gašper          09                       PK Ilirija Ljubljana               50.26                  65             + 21.75               45.53                 82%               
 177.     GOLOB Luka               06                       PK Kamnik                          51.11                  62             + 22.60               46.93                 84%               
 178.     ŠINK Žan                 08                       PK Triglav Kranj                   52.02                  59             + 23.51               50.77                 95%               
 179.     JUSTIN Miha              07                       PK Kamnik                          54.93                  50             + 26.42               59.26                116%               
 180.     ALEŠ Urban               09                       PK Ljubljana                       55.36                  49             + 26.85               55.88                102%               
 181.     HABJAN Jaka              08                       PK Triglav Kranj                   55.99                  47             + 27.48               LT NT                   -               
 182.     KOŠIR Gal                11                       PK Triglav Kranj                   56.37                  46             + 27.86               57.51                104%               
 183.     BURSAČ Marko             10                       PK Ljubljana                       57.50                  43             + 28.99             1:00.60                111%               
 184.     TOMAŽIČ Martin           10                       PK Olimpija Ljubljan               57.65                  43             + 29.14               59.81                108%               
 185.     JERKOVIČ Tim             11                       PK Triglav Kranj                   57.87                  42             + 29.36             1:04.17                123%               
 186.     VALCL Žare               08                       PK Ratitovec Železni               58.10                  42             + 29.59             1:00.03                107%               
 187.     KRAŠEVEC Andraž          08                       PK Radovljica                      58.15                  42             + 29.64                  NT                   -               
 188.     BABIČ Tin                10                       PK Celulozar Krško                 58.37                  41             + 29.86                  NT                   -               
 189.     OVSENIK Črtomir          08                       PK Ljubljana                       58.52                  41             + 30.01                  NT                   -               
 190.     ŠLIBAR Grega             09                       PK Triglav Kranj                 1:00.16                  38             + 31.65               56.38                 88%               
 191.     MARINIČ Marko            10                       PK Triglav Kranj                 1:03.93                  31             + 35.42             1:06.96                110%               
 192.     PANDŽIČ Tian             11                       PK Kranj                         1:06.38                  28             + 37.87             1:13.41                122%               
 193.     LOZAR David              09                       PK Triglav Kranj                 1:09.59                  24             + 41.08             1:20.97                135%               
 194.     ŽUPEVC Miha              08                       PK Celulozar Krško               1:09.94                  24             + 41.43                  NT                   -               
  DSQ     LERGA Andrija            07                       Rijeka                                                                    + 6.27               36.13                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     KOSMAČ Tilen             08                       PK Triglav Kranj                                                          + 8.15               40.01                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ROTOVNIK Bor             09                       PK Fužinar Ravne                                                         + 10.28               41.59                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     PERŠIN Blaž              08                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 13.06               47.15                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     GOVŠE Lan                09                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 13.76               43.31                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     MARJANOVIČ Jan           07                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 15.63                  NT                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     KNAVS Benjamin           08                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 16.26               45.51                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     HERIC BRALA Rok          08                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 16.49               51.99                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     OŠLAJ Tine               10                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 19.98               50.47                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     BOGOVIĆ Ivan             06                       Pk Primorje Co                                                                                   DNS                   -               
  DNS     MOMCILOVIC Andr          06                       Kantrida                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MUŽERLIN Nejc            06                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     METULJ Marcel            07                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     VALENTINČIČ Jur          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     DŽAFIČ ŠERBEC D          09                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     LEVAŠIČ Klemen           08                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     ČAMPA Tobija             08                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     GUŠTIN Anže              06                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       26.58  ŠEGEL Janja                                                                                 Zrenjanin (SRB)                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    28.33  GOVEJŠEK Nastja                                                                             Zagreb (CRO)                                                         2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ROŽIČ Ula                07                       PK Ljubljana                       30.18                 456                                   30.27                101%     A         
   2.     RADIVOJEVIČ Olj          07                       PK Ribnica                         31.65                 395              + 1.47               32.17                103%     A         
   3.     NOVAK Lena               07                       PK Ljubljana                       31.82                 389              + 1.64               32.66                105%     A         
   4.     ĆIROVIĆ Zara             08                       PK Ribnica                         32.04                 381              + 1.86               34.36                115%     A         
   5.     LIPOVEC Tinkara          07                       PK Radovljica                      32.14                 378              + 1.96               32.38                101%     A         
   6.     VIDEC Iza                07                       PK Kamnik                          32.63                 361              + 2.45               33.25                104%     A         
   7.     HRIBAR Sergeja           07                       PK Triglav Kranj                   32.98                 349              + 2.80               33.86                105%     A         
   8.     GERDEJ Nija              07                       PK Fužinar Ravne                   33.23                 342              + 3.05               33.17                100%     A         
   9.     KORENJAK GOBBO           07                       PK Ljubljana                       33.32                 339              + 3.14               35.72                115%     R         
  10.     MELE Ula                 07                       PK Ljubljana                       33.34                 338              + 3.16               33.36                100%     R         
  11.     MOČNIK Klara             07                       PK Cerkno                          33.65                 329              + 3.47               34.47                105%               
  12.     VRBINC Ema               08                       PK Torpedo Ljubljana               33.86                 323              + 3.68               34.62                105%               
  13.     LAJBAHER Maja            07                       PK Fužinar Ravne                   33.87                 323              + 3.69               33.72                 99%               
  14.     KOKOT Lana               07                       PK Fužinar Ravne                   33.93                 321              + 3.75               34.91                106%               
  15.     FORTUNA Lena             07                       PK Ljubljana                       34.13                 315              + 3.95               34.34                101%               
  16.     VUKOVIĆ Dora             07                       Pk Primorje Co                     34.57                 303              + 4.39               34.90                102%               
  17.     PERC Živa                07                       PK Velenje                         34.67                 301              + 4.49               36.18                109%               
  18.     MIHELČIČ Nika            07                       PK Torpedo Ljubljana               34.68                 300              + 4.50               36.22                109%               
  19.     RUGGIERI Anna L          08                       PK Koper                           34.69                 300              + 4.51               35.93                107%               
  20.     ŽALAC Lana               07                       PK Olimpija Ljubljan               35.13                 289              + 4.95               36.97                111%               
  21.     PAJNTAR Blaža            08                       PK Triglav Kranj                   35.14                 289              + 4.96               34.44                 96%               
  22.     POHOREC Špela            07                       PK Velenje                         35.34                 284              + 5.16               34.66                 96%               
  23.     URBANČIČ Eva             08                       PK Ljubljana                       35.36                 283              + 5.18               36.35                106%               
  24.     KADIVEC Patrici          07                       KPD Zvezda Kranj                   35.37                 283              + 5.19               38.31                117%               
  25.     GOLOB Maja               07                       PK Fužinar Ravne                   35.58                 278              + 5.40               36.28                104%               
  26.     BOBANOVIĆ Ana            09                       Pk Primorje Co                     35.62                 277              + 5.44               40.26                128%               
  27.     BRICELJ Iza              08                       PK Ljubljana                       35.73                 275              + 5.55               36.37                104%               
  28.     ABUTOVIČ Mia             09                       PK Ljubljana                       35.90                 271              + 5.72               37.04                106%               
  29.     PURGAR Ema               07                       PK Koper                           35.97                 269              + 5.79               37.09                106%               
  30.     RAZBORŠEK Neja           07                       PK Radovljica                      35.99                 269              + 5.81               37.83                110%               
  31.     DANGUBIĆ Lana            07                       Pk Primorje Co                     36.01                 268              + 5.83               35.51                 97%               
  32.     BUBALO Lara              07                       Pk Primorje Co                     36.14                 265              + 5.96               36.75                103%               
  33.     PERC Tia                 07                       PK Neptun Celje                    36.31                 262              + 6.13               37.16                105%               
  34.     CAMLEK Maca              07                       PK Triglav Kranj                   36.33                 261              + 6.15               39.35                117%               
  35.     HORVAT Nia               08                       Pk Primorje Co                     36.35                 261              + 6.17               37.14                104%               
  36.     RADELJ Pika              07                       PK Ljubljana                       36.42                 259              + 6.24               37.68                107%               
  37.     ŽEŽELJ Sara              07                       Pk Primorje Co                     36.67                 254              + 6.49               35.91                 96%               
          MOČNIK Tjaša             07                       PK Cerkno                          36.67                 254              + 6.49               38.28                109%               
  39.     HIRŠENFELDER Ma          08                       PK Kranj                           36.72                 253              + 6.54               38.25                109%               
  40.     POJE MIHELIČ La          08                       PK Ribnica                         36.95                 248              + 6.77               38.17                107%               
  41.     MORIĆ Klara              08                       Pk Primorje Co                     37.28                 242              + 7.10               38.32                106%               
  42.     GOŠIĆ Natalia            08                       Pk Primorje Co                     37.31                 241              + 7.13               36.95                 98%               
  43.     ARKO Kaja                08                       PK Ratitovec Železni               37.50                 238              + 7.32               38.08                103%               
  44.     PULKO Ema Terez          08                       PK Kranj                           37.52                 237              + 7.34               38.50                105%               
  45.     MANCE Petra              08                       Pk Primorje Co                     37.68                 234              + 7.50               36.39                 93%               
  46.     KOKALJ Tea               07                       PK Triglav Kranj                   38.01                 228              + 7.83               44.88                139%               
  47.     PRIMC Lina               07                       PK Ljubljana                       38.20                 225              + 8.02               38.09                 99%               
  48.     KORELC Karin             08                       PK Triglav Kranj                   38.27                 223              + 8.09               37.69                 97%               
  49.     KOVAČ Kaja               08                       PK Ljubljana                       38.35                 222              + 8.17               39.50                106%               
  50.     BRAUT Leonora            07                       Kantrida                           38.52                 219              + 8.34               39.00                103%               
  51.     RUDOLF Kaja              07                       ŠD Riba Ljubljana                  38.72                 216              + 8.54               43.58                127%               
  52.     ŠKAPER Neli              07                       PK Ribnica                         39.08                 210              + 8.90               43.14                122%               
  53.     ŠTEFELIN Ema             07                       PK Radovljica                      39.12                 209              + 8.94               38.75                 98%               
  54.     JUKIĆ Najya Han          08                       PK Velenje                         39.30                 206              + 9.12               40.03                104%               
  55.     MAHER Lana               07                       PK Radovljica                      39.31                 206              + 9.13               38.29                 95%               
          ZBAŠNIK Ema              07                       PK Ribnica                         39.31                 206              + 9.13               41.03                109%               
  57.     STROJANŠEK Isab          08                       PK Ilirija Ljubljana               39.34                 206              + 9.16               40.46                106%               
  58.     GERBAZ Lara              07                       Kantrida                           39.41                 205              + 9.23               49.00                155%               
  59.     PRIMOŽIČ Taja            09                       PK Cerkno                          39.50                 203              + 9.32               41.39                110%               
  60.     BEZLAJ Anja              08                       PK Branik Maribor                  39.93                 197              + 9.75               42.44                113%               
  61.     VASILJEVIĆ Maša          07                       PK Celulozar Krško                 39.94                 197              + 9.76               39.93                100%               
  62.     KUKULJAN Rina            07                       Pk Primorje Co                     40.26                 192             + 10.08               39.24                 95%               
  63.     MOČILER Lorena           08                       PK Ljubljana                       40.51                 188             + 10.33                  NT                   -               
  64.     JUVANČIČ Neža            07                       PK Ilirija Ljubljana               40.60                 187             + 10.42               41.33                104%               
  65.     DOLENEC Neja             07                       PK Triglav Kranj                   40.64                 187             + 10.46               43.56                115%               
  66.     VOJSK KOZINA Me          07                       PK Triglav Kranj                   40.67                 186             + 10.49               40.65                100%               
  67.     MENONI Ema               09                       PK Celulozar Krško                 40.77                 185             + 10.59               41.89                106%               
  68.     HARING Stela             07                       Pk Primorje Co                     40.95                 182             + 10.77               41.10                101%               
  69.     LOZAR Alina              07                       PK Triglav Kranj                   41.19                 179             + 11.01               41.72                103%               
  70.     MILIČEVIČ Alisa          07                       PK Olimpija Ljubljan               41.20                 179             + 11.02               49.72                146%               
  71.     CAMLEK Maša              09                       PK Triglav Kranj                   41.49                 175             + 11.31               41.62                101%               
  72.     VLAHOV Doroteja          08                       PK Ribnica                         41.52                 175             + 11.34               44.58                115%               
  73.     TERDIČ Živa              08                       PK Triglav Kranj                   41.78                 172             + 11.60               42.77                105%               
  74.     ARH HUSANOVIĆ S          07                       PK Triglav Kranj                   42.13                 167             + 11.95               41.83                 99%               
  75.     ADAMIČ Hana              08                       PK Ribnica                         42.34                 165             + 12.16               46.17                119%               
  76.     BABIČ Pika               09                       PK Ilirija Ljubljana               42.71                 161             + 12.53               43.89                106%               
  77.     ÐUKIĆ Hana               09                       PK Ribnica                         42.77                 160             + 12.59               44.56                109%               
  78.     KUSTIĆ Dora              08                       Pk Primorje Co                     42.97                 158             + 12.79               43.51                103%               
  79.     MOČNIK Zala              09                       PK Cerkno                          43.11                 156             + 12.93               44.70                108%               
  80.     TRAVICA Petra            09                       Pk Primorje Co                     43.53                 152             + 13.35               50.78                136%               
  81.     KLEMENČIČ Ana V          08                       PK Ilirija Ljubljana               43.89                 148             + 13.71               46.25                111%               
  82.     ERŽEN Teja               07                       PK Triglav Kranj                   44.09                 146             + 13.91               43.30                 96%               
  83.     SEKNE Ina                09                       PK Radovljica                      44.11                 146             + 13.93               42.75                 94%               
  84.     DOBNIK Sara              09                       PK Celulozar Krško                 44.53                 142             + 14.35               44.79                101%               
  85.     PECELI JANEŽIČ           09                       PK Ljubljana                       45.14                 136             + 14.96               45.37                101%               
  86.     BERČAN Lucija            07                       PK Ljubljana                       45.35                 134             + 15.17                  NT                   -               
  87.     SIRK Iva Pika            08                       PK Celulozar Krško                 45.62                 132             + 15.44               49.58                118%               
  88.     RIHTMAN Ava Lun          09                       PK Ilirija Ljubljana               45.98                 129             + 15.80               55.12                144%               
  89.     ÐORĐEVIČ Tara            09                       PK Torpedo Ljubljana               46.00                 128             + 15.82               49.27                115%               
  90.     FRLEC Katarina           08                       PK Triglav Kranj                   46.08                 128             + 15.90               49.50                115%               
  91.     RAZBORŠEK Katja          10                       PK Radovljica                      46.29                 126             + 16.11               51.34                123%               
  92.     LUKAN Ivana              08                       PK Kamnik                          46.48                 125             + 16.30               50.38                117%               
  93.     MALETIĆ Maja             08                       PK Triglav Kranj                   46.87                 121             + 16.69               46.44                 98%               
  94.     MARGETA Ana              10                       KPD Zvezda Kranj                   47.11                 120             + 16.93               51.79                121%               
  95.     VRHOVAC Lucija           09                       PK Ljubljana                       47.58                 116             + 17.40               55.09                134%               
  96.     VIDOVIČ Raeni            08                       PK Triglav Kranj                   47.64                 116             + 17.46               46.20                 94%               
  97.     JOSIPOVIĆ Ivana          07                       PK Branik Maribor                  48.06                 113             + 17.88               50.74                111%               
  98.     PERČIČ Neja              09                       PK Triglav Kranj                   48.58                 109             + 18.40               50.27                107%               
  99.     JERKOVIČ Luna            09                       PK Triglav Kranj                   48.79                 108             + 18.61               47.14                 93%               
 100.     LEVEC Maša               08                       PK Kamnik                          48.91                 107             + 18.73               48.17                 97%               
 101.     DOLENC Manca             09                       PK Ilirija Ljubljana               48.93                 107             + 18.75               52.47                115%               
 102.     STARC Taja               09                       PK Ribnica                         49.12                 105             + 18.94               59.39                146%               
 103.     SKODLAR Nika             07                       PK Triglav Kranj                   49.38                 104             + 19.20               57.54                136%               
 104.     SEDEJ Tia                09                       PK Olimpija Ljubljan               49.81                 101             + 19.63               47.85                 92%               
 105.     MELE Zoja                09                       PK Ljubljana                       49.82                 101             + 19.64               53.36                115%               
 106.     BREZNIK Neja             09                       PK Ljubljana                       50.42                  97             + 20.24                  NT                   -               
 107.     JELENC ČANČAR E          08                       PK Ljubljana                       51.12                  93             + 20.94             1:13.31                206%               
 108.     ERCEG Lea                08                       Pk Primorje Co                     51.31                  92             + 21.13               55.44                117%               
 109.     GODEC Aleksandr          08                       PK Ilirija Ljubljana               51.32                  92             + 21.14               59.41                134%               
 110.     TREVEN Nastja            08                       PK Ilirija Ljubljana               51.79                  90             + 21.61               52.70                104%               
 111.     PETRIČ Klara             09                       PK Fužinar Ravne                   52.64                  86             + 22.46               53.20                102%               
 112.     KRUŠEC Laura             08                       PK Olimpija Ljubljan               52.80                  85             + 22.62               54.18                105%               
 113.     GRGIČ Lea                10                       PK Kranj                           53.11                  83             + 22.93               54.70                106%               
 114.     KADIVEC Klavdij          10                       KPD Zvezda Kranj                   53.51                  81             + 23.33               54.46                104%               
 115.     ÐEŠEVIĆ Minea            10                       PK Ilirija Ljubljana               53.52                  81             + 23.34               54.17                102%               
 116.     ČUSAK Tanja              09                       PK Ilirija Ljubljana               53.57                  81             + 23.39               57.61                116%               
 117.     ILC Manja                09                       PK Ribnica                         54.83                  76             + 24.65               56.91                108%               
 118.     KRŠLIN Karolina          08                       PK Olimpija Ljubljan               55.80                  72             + 25.62             1:06.70                143%               
 119.     NOČ Neja                 09                       PK Radovljica                      58.97                  61             + 28.79                  NT                   -               
 120.     ČOP Nadja                09                       PK Triglav Kranj                 1:00.03                  58             + 29.85               52.65                 77%               
 121.     LOVŠIN Ina Mari          09                       PK Ribnica                       1:00.66                  56             + 30.48             1:06.81                121%               
 122.     VODOVNIK Vita            11                       PK Kranj                         1:16.11                  28             + 45.93             1:20.58                112%               
 123.     ERŽEN Nika               10                       PK Triglav Kranj                 1:18.67                  25             + 48.49             1:05.22                 69%               
  DSQ     PREDALIČ Kaja            07                       PK Ljubljana                                                              + 1.92               32.97                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     RODE Lia                 07                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     STOJKOVIČ Neža           07                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     PRIMOŽIČ Taja            09                       PK Ratitovec Železni                                                                             DNS                   -               
  DNS     STEPANENKO Vier          09                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki           58.27  VOVK Nace                                                                                  Zrenjanin (SRB)                                                     2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JANHUBA Jure             04                       PK Triglav Kranj                 1:04.42                 437                                 1:06.12                105%     A         
            31.55  1:04.42
   2.     MIJATOV Tin              04                       Kantrida                         1:06.22                 403              + 1.80             1:05.00                 96%     A         
            32.36  1:06.22
   3.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               1:06.37                 400              + 1.95             1:04.71                 95%     A         
            31.49  1:06.37
   4.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:07.93                 373              + 3.51             1:08.79                103%     A         
            33.27  1:07.93
   5.     BABIČ Maks               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.29                 367              + 3.87             1:10.33                106%     A         
            32.46  1:08.29
   6.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:08.52                 363              + 4.10             1:10.07                105%     A         
            33.22  1:08.52
   7.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.76                 360              + 4.34             1:09.00                101%     A         
            33.64  1:08.76
   8.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  1:09.67                 346              + 5.25             1:07.93                 95%     A         
            33.82  1:09.67
   9.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:10.50                 334              + 6.08             1:09.87                 98%     R         
            34.22  1:10.50
  10.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:10.84                 329              + 6.42             1:17.53                120%     R         
            35.07  1:10.84
  11.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         1:12.70                 304              + 8.28             1:19.12                118%               
            34.65  1:12.70
  12.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško               1:12.74                 304              + 8.32             1:14.97                106%               
            34.98  1:12.74
  13.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     1:13.26                 297              + 8.84             1:15.07                105%               
            35.14  1:13.26
  14.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:13.58                 293              + 9.16             1:15.99                107%               
            36.02  1:13.58
  15.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:13.59                 293              + 9.17             1:14.44                102%               
            36.28  1:13.59
  16.     ALJAŽ Andraž             05                       KPD Zvezda Kranj                 1:13.67                 292              + 9.25             1:16.63                108%               
            36.28  1:13.67
  17.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:14.18                 286              + 9.76             1:15.48                104%               
            36.29  1:14.18
  18.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:14.32                 285              + 9.90             1:16.86                107%               
            36.60  1:14.32
  19.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.62                 281             + 10.20             1:14.91                101%               
            35.71  1:14.62
  20.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:15.05                 276             + 10.63             1:16.00                103%               
            36.40  1:15.05
  21.     BOBANOVIĆ Mauro          05                       Pk Primorje Co                   1:15.33                 273             + 10.91             1:13.20                 94%               
            36.09  1:15.33
  22.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:15.37                 273             + 10.95             1:16.63                103%               
            36.40  1:15.37
  23.     JEREB Matic              04                       PK Cerkno                        1:15.89                 267             + 11.47             1:17.52                104%               
            36.47  1:15.89
  24.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 1:17.03                 256             + 12.61             1:18.15                103%               
            37.89  1:17.03
  25.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        1:17.14                 255             + 12.72             1:20.68                109%               
            37.99  1:17.14
  26.     PODBEVŠEK Jure           04                       PK Ljubljana                     1:17.69                 249             + 13.27             1:14.12                 91%               
            36.53  1:17.69
  27.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 1:17.86                 248             + 13.44             1:19.43                104%               
            38.40  1:17.86
  28.     LICHTENWAGNER J          05                       Welser TV 1862                   1:17.97                 246             + 13.55             1:17.90                100%               
            38.05  1:17.97
  29.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:18.32                 243             + 13.90             1:19.12                102%               
            38.82  1:18.32
  30.     STIPIĆ Mateo             05                       Pk Primorje Co                   1:18.72                 239             + 14.30             1:18.40                 99%               
            39.04  1:18.72
  31.     DOLENC Anže              04                       PK Radovljica                    1:19.04                 237             + 14.62             1:29.06                127%               
            39.05  1:19.04
  32.     KOŠUTA Ruben             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:19.85                 229             + 15.43             1:21.74                105%               
            39.19  1:19.85
  33.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    1:19.92                 229             + 15.50             1:23.57                109%               
            39.52  1:19.92
  34.     HAJDINJAK Anin           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.16                 227             + 15.74             1:18.69                 96%               
            38.87  1:20.16
          JELOVČAN Jaka            05                       PK Triglav Kranj                 1:20.16                 227             + 15.74             1:20.63                101%               
            39.43  1:20.16
  36.     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                1:20.26                 226             + 15.84             1:23.29                108%               
            39.01  1:20.26
  37.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.09                 219             + 16.67             1:22.00                102%               
            39.90  1:21.09
  38.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 1:21.12                 219             + 16.70             1:23.43                106%               
          1:21.12
  39.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             1:21.79                 213             + 17.37             1:25.31                109%               
            39.89  1:21.79
  40.     POŽENEL Tim              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:21.86                 213             + 17.44             1:18.34                 92%               
            39.99  1:21.86
  41.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                  1:22.10                 211             + 17.68             1:32.45                127%               
            40.15  1:22.10
  42.     KATARIČ Tit              04                       PK Cerkno                        1:22.76                 206             + 18.34             1:39.96                146%               
            38.53  1:22.76
  43.     BOGUNOVIĆ Noa            05                       Kantrida                         1:23.07                 204             + 18.65             1:30.00                117%               
            41.13  1:23.07
  44.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     1:23.20                 203             + 18.78             1:24.73                104%               
            40.90  1:23.20
  45.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                1:23.32                 202             + 18.90             1:29.76                116%               
            38.81  1:23.32
  46.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:25.40                 187             + 20.98             1:32.10                116%               
            41.61  1:25.40
  47.     JOVIĆ Romano             05                       Pk Primorje Co                   1:26.23                 182             + 21.81             1:22.50                 92%               
            40.53  1:26.23
  48.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.25                 182             + 21.83             1:26.11                100%               
            42.48  1:26.25
  49.     PREDOJEVIC Luka          04                       Rijeka                           1:26.73                 179             + 22.31             1:32.15                113%               
            42.23  1:26.73
  50.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:26.76                 179             + 22.34             1:30.12                108%               
            42.82  1:26.76
  51.     RISEK Kristjan           04                       PK Branik Maribor                1:26.81                 178             + 22.39             1:26.86                100%               
            41.44  1:26.81
  52.     GRBČIĆ Leon              04                       Pk Primorje Co                   1:27.35                 175             + 22.93             1:19.80                 83%               
            41.61  1:27.35
  53.     PIRTOVŠEK Svit           04                       PK Ilirija Ljubljana             1:28.85                 166             + 24.43             1:25.58                 93%               
            42.62  1:28.85
  54.     SROK Paolo               05                       Pk Primorje Co                   1:29.48                 163             + 25.06             1:23.00                 86%               
            43.41  1:29.48
  55.     STRAJNAR Nejc            05                       PK Triglav Kranj                 1:30.08                 160             + 25.66             1:36.64                115%               
            43.35  1:30.08
  56.     KATARIČ Rok              05                       PK Cerkno                        1:30.34                 158             + 25.92             1:29.99                 99%               
            43.67  1:30.34
  57.     MISLEJ Manuel            04                       PK Ajdovščina                    1:36.00                 132             + 31.58             1:38.03                104%               
            46.16  1:36.00
  58.     POŽENEL Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:37.17                 127             + 32.75             1:33.57                 93%               
            47.49  1:37.17
  59.     JARC Anej                05                       PK Branik Maribor                1:40.03                 116             + 35.61             1:52.91                127%               
            47.45  1:40.03
  60.     SKODLAR Anže             04                       PK Triglav Kranj                 1:41.82                 110             + 37.40                  NT                   -               
            48.64  1:41.82
  61.     STIGLIC Teo              05                       Rijeka                           1:47.14                  95             + 42.72             1:44.50                 95%               
            51.28  1:47.14
  62.     LAHAJNAR Črt             05                       PK Cerkno                        1:49.83                  88             + 45.41             1:55.50                111%               
            51.23  1:49.83
  DSQ     ZALETEL Lenart           05                       KPD Zvezda Kranj                                                         + 13.94             1:17.30                   -               
        SW 6.4 - 
            37.15  1:18.36
  DSQ     MARIČIĆ Donat            05                       Pk Primorje Co                                                           + 18.82             1:22.60                   -               
        SW 6.4 - 
            41.47  1:23.24
  DSQ     KOSMAČ Nik               05                       PK Triglav Kranj                                                         + 20.73             1:25.78                   -               
        SW 6.4 - 
            40.98  1:25.15
  DSQ     GOŠIĆ David              05                       Pk Primorje Co                                                           + 33.34             1:28.00                   -               
        SW 6.4 - 
            48.04  1:37.76
  DSQ     TORKAR Val               05                       PK Triglav Kranj                                                         + 49.05                  NT                   -               
        SW 6.4 - 
            53.32  1:53.47
  DSQ     ŠAMEC Žiga               05                       PK Branik Maribor                                                      + 1:23.92                  NT                   -               
        SW 4.4 - 
          1:08.13  2:28.34
  DNS     ŽAVCER Filip             04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     GREGORIČ Mitja           05                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     TERDIČ Tilen             05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       1:02.76  JAMŠEK Janja                                                                               Zrenjanin (SRB)                                                     2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     IVANOVIĆ Lucija          05                       Pk Primorje Co                   1:10.98                 466                                 1:11.49                101%     A         
            34.42  1:10.98
   2.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:11.46                 456              + 0.48             1:11.93                101%     A         
            34.19  1:11.46
   3.     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                       1:11.96                 447              + 0.98             1:12.33                101%     A         
            36.25  1:11.96
   4.     KOZELJAC Rea             05                       Kantrida                         1:12.30                 440              + 1.32             1:12.00                 99%     A         
            34.87  1:12.30
   5.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:13.36                 422              + 2.38             1:16.81                110%     A         
            35.58  1:13.36
   6.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:14.44                 403              + 3.46             1:14.01                 99%     A         
            35.51  1:14.44
   7.     CIKOVIC Denis            05                       Kantrida                         1:15.72                 383              + 4.74             1:17.00                103%     A         
            36.99  1:15.72
   8.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:15.98                 379              + 5.00             1:16.52                101%     A         
            37.09  1:15.98
   9.     STOJIKOVSKI Len          06                       Plivacki klub ,,Prol             1:16.50                 372              + 5.52             1:18.51                105%     R         
            37.26  1:16.50
  10.     LILIC Lara               06                       Plivacki klub ,,Prol             1:16.55                 371              + 5.57             1:18.49                105%     R         
            37.63  1:16.55
  11.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:16.74                 368              + 5.76             1:18.73                105%               
            36.87  1:16.74
  12.     STEVANOV Andjel          05                       Plivacki klub ,,Prol             1:16.75                 368              + 5.77             1:16.37                 99%               
            37.16  1:16.75
  13.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.00                 365              + 6.02             1:17.82                102%               
            37.38  1:17.00
  14.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         1:17.49                 358              + 6.51             1:16.16                 97%               
            37.24  1:17.49
  15.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:17.50                 358              + 6.52             1:21.39                110%               
            37.48  1:17.50
  16.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.82                 353              + 6.84             1:26.98                125%               
            37.58  1:17.82
  17.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:18.32                 346              + 7.34             1:21.48                108%               
            38.51  1:18.32
  18.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:18.59                 343              + 7.61             1:19.66                103%               
            37.60  1:18.59
  19.     MIKULEC Matea            06                       Kantrida                         1:18.68                 342              + 7.70             1:20.00                103%               
            37.75  1:18.68
  20.     AVRAMOVIČ Lana           06                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.10                 336              + 8.12             1:17.21                 95%               
            38.67  1:19.10
  21.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     1:19.18                 335              + 8.20             1:18.98                 99%               
            38.08  1:19.18
  22.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:20.02                 325              + 9.04             1:22.65                107%               
            39.13  1:20.02
  23.     OVIJAČ Pia               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.04                 324              + 9.06             1:24.55                112%               
            39.48  1:20.04
  24.     PIRJEVEC Reina           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:20.14                 323              + 9.16             1:22.11                105%               
            38.63  1:20.14
  25.     HUFSCHMIDT Wieb          06                       Welser TV 1862                   1:20.31                 321              + 9.33             1:20.94                102%               
            39.44  1:20.31
  26.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:20.36                 321              + 9.38             1:24.33                110%               
            39.37  1:20.36
  27.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 1:20.45                 320              + 9.47             1:22.46                105%               
            38.58  1:20.45
  28.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.82                 315              + 9.84             1:21.31                101%               
            39.48  1:20.82
  29.     BABIC Marina             05                       Plivacki klub ,,Prol             1:20.99                 313             + 10.01             1:23.08                105%               
            38.86  1:20.99
  30.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:21.03                 313             + 10.05             1:37.19                144%               
            39.34  1:21.03
  31.     MEDVED Tinkara           06                       PK Fužinar Ravne                 1:21.38                 309             + 10.40             1:23.40                105%               
            39.90  1:21.38
  32.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     1:21.42                 308             + 10.44             1:20.79                 98%               
            40.07  1:21.42
  33.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.70                 305             + 10.72             1:18.55                 92%               
            40.07  1:21.70
  34.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                     1:21.95                 302             + 10.97             1:21.31                 98%               
            40.44  1:21.95
  35.     SANKOVIC Lana            06                       Rijeka                           1:22.00                 302             + 11.02             1:24.00                105%               
            39.91  1:22.00
  36.     PERKO Neja               05                       KPD Zvezda Kranj                 1:22.14                 300             + 11.16             1:21.92                 99%               
            40.73  1:22.14
  37.     LEVAŠIČ Špela            05                       PK Koper                         1:22.18                 300             + 11.20             1:17.53                 89%               
            38.41  1:22.18
  38.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 1:22.33                 298             + 11.35             1:26.62                111%               
            39.69  1:22.33
  39.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:22.43                 297             + 11.45             1:23.75                103%               
            40.76  1:22.43
  40.     ŠOBA Loti                06                       PK Ljubljana                     1:22.56                 296             + 11.58             1:24.35                104%               
            40.23  1:22.56
  41.     DJUKIČ Dora              06                       PK Ribnica                       1:22.74                 294             + 11.76             1:21.45                 97%               
            40.61  1:22.74
  42.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:22.81                 293             + 11.83             1:35.65                133%               
            40.26  1:22.81
  43.     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                  1:23.15                 289             + 12.17             1:24.86                104%               
            40.40  1:23.15
  44.     BILIC Chiara             06                       Kantrida                         1:23.52                 286             + 12.54             1:23.00                 99%               
            40.96  1:23.52
  45.     EDL Lena                 06                       Welser TV 1862                   1:24.51                 276             + 13.53             1:27.95                108%               
            41.78  1:24.51
  46.     ABRAMOVIĆ Anja           06                       Pk Primorje Co                   1:25.18                 269             + 14.20             1:23.43                 96%               
            40.44  1:25.18
  47.     URANJEK Zoja             06                       PK Ilirija Ljubljana             1:25.89                 263             + 14.91             1:22.72                 93%               
            42.02  1:25.89
  48.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:25.92                 262             + 14.94             1:34.12                120%               
            42.24  1:25.92
  49.     KOKALJ Anja              05                       PK Triglav Kranj                 1:26.57                 256             + 15.59             1:44.70                146%               
            41.53  1:26.57
  50.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  1:26.73                 255             + 15.75             1:28.72                105%               
            43.37  1:26.73
  51.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:27.53                 248             + 16.55             1:30.09                106%               
            43.13  1:27.53
  52.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     1:27.89                 245             + 16.91             1:34.93                117%               
            43.20  1:27.89
  53.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:28.22                 242             + 17.24             1:28.09                100%               
            43.39  1:28.22
  54.     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                       1:28.38                 241             + 17.40             1:28.05                 99%               
            43.25  1:28.38
  55.     MARGETA Sara             06                       KPD Zvezda Kranj                 1:28.61                 239             + 17.63             1:33.55                111%               
            43.27  1:28.61
  56.     LESTAN Iza               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:29.46                 232             + 18.48                  NT                   -               
            44.27  1:29.46
  57.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                       1:33.60                 203             + 22.62             1:37.08                108%               
            45.71  1:33.60
  58.     KUKULJAN Meri            06                       Pk Primorje Co                   1:34.04                 200             + 23.06             1:38.02                109%               
            44.00  1:34.04
  59.     MALC Ajla                06                       PK Triglav Kranj                 1:34.09                 200             + 23.11             1:32.56                 97%               
            45.75  1:34.09
  60.     KOVAČ Tara               06                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.22                 199             + 23.24             1:40.84                115%               
            43.89  1:34.22
  61.     DOBNIK Eva               06                       PK Celulozar Krško               1:35.00                 194             + 24.02                  NT                   -               
            45.28  1:35.00
  62.     FILIPIČ Lara             05                       PK Cerkno                        1:35.66                 190             + 24.68               LT NT                   -               
            45.33  1:35.66
  63.     SNOJ Brina               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:35.69                 190             + 24.71             1:32.98                 94%               
            45.54  1:35.69
  64.     ČERU KONDA Tink          06                       PK Ljubljana                     1:36.95                 182             + 25.97             1:39.57                105%               
            46.78  1:36.95
  65.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:37.86                 177             + 26.88                  NT                   -               
            48.57  1:37.86
  66.     MAJCEN Urša              06                       PK Triglav Kranj                 1:40.94                 162             + 29.96                  NT                   -               
            48.18  1:40.94
  67.     FRAS Ema                 06                       PK Branik Maribor                1:41.47                 159             + 30.49             1:42.55                102%               
            48.98  1:41.47
  68.     GABRIČ BRONIČ L          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:42.41                 155             + 31.43                  NT                   -               
            48.10  1:42.41
  69.     ŠTEFELIN Ajda            06                       PK Radovljica                    1:44.05                 147             + 33.07                  NT                   -               
            49.64  1:44.05
  70.     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                1:45.43                 142             + 34.45             1:46.63                102%               
            50.62  1:45.43
  71.     VRŠČAJ Anja              05                       PK Celulozar Krško               1:48.28                 131             + 37.30                  NT                   -               
            52.33  1:48.28
  72.     OSENK DRČAR Ale          06                       PK Triglav Kranj                 1:52.48                 117             + 41.50             2:13.37                141%               
            52.00  1:52.48
  73.     SITAR Anja               05                       PK Triglav Kranj                 1:53.89                 112             + 42.91                  NT                   -               
            53.42  1:53.89
  74.     PERIČ Lana               06                       PK Triglav Kranj                 2:06.67                  81             + 55.69                  NT                   -               
          1:00.80  2:06.67
  DSQ     SHEVCHENKO Anas          05                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 17.13             1:31.42                   -               
        SW 4.4 - 
            41.89  1:28.11
  DSQ     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                                                          + 18.58             1:30.70                   -               
        SW 6.4 - 
            43.60  1:29.56
  DNS     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     HAJDINJAK Ana            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     DERNULC Izabela          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     ŠPUNT Gaja               06                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
  DNS     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                      B
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         29.84  STEVENS Peter John                                                                          Kranj                                                                2009
Rek. SLO ml.dečki      33.09  ŠTIH Matevž                                                                                 Ljubljana                                                            2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     EDL Lukas                06                       Welser TV 1862                     37.85                 296                                   38.45                103%     A         
   2.     KORENT Leonardo          06                       PK Ljubljana                       38.00                 293              + 0.15               39.13                106%     A         
   3.     ÐORĐEVIČ Jaka            06                       PK Torpedo Ljubljana               38.15                 289              + 0.30               39.48                107%     A         
   4.     NOVAK Tai                06                       PK Olimpija Ljubljan               38.26                 287              + 0.41               41.43                117%     A         
   5.     SUVACKI Vuk              06                       Plivacki klub ,,Prol               38.39                 284              + 0.54               39.49                106%     A         
   6.     VRAN BENKOVIČ B          07                       PK Branik Maribor                  39.41                 263              + 1.56               40.08                103%     A         
   7.     BRANKOVIĆ Filip          06                       Pk Primorje Co                     39.52                 260              + 1.67               39.47                100%     A         
   8.     FRANKOVIČ Jure           06                       PK Velenje                         39.59                 259              + 1.74               40.87                107%     A         
   9.     SIRNIK Daris             06                       PK Kranj                           39.63                 258              + 1.78               40.14                103%     R         
  10.     BABNIK Matic             07                       PK Ljubljana                       40.78                 237              + 2.93               44.25                118%     R         
  11.     VASLE Tim                06                       PK Neptun Celje                    40.89                 235              + 3.04               42.44                108%               
  12.     KAVČIČ JOGAN Ti          06                       PK Ljubljana                       40.99                 233              + 3.14               42.26                106%               
  13.     MIKNIC Maro              06                       Rijeka                             41.08                 232              + 3.23               44.00                115%               
  14.     KEREC Odon               06                       PK Ilirija Ljubljana               41.44                 226              + 3.59               42.03                103%               
  15.     ŽUTELIJA Niko            06                       Pk Primorje Co                     41.56                 224              + 3.71               42.24                103%               
  16.     KASTIGAR Maks            06                       PK Ribnica                         41.61                 223              + 3.76               41.86                101%               
  17.     GOLIČNIK Val             06                       PK Velenje                         41.67                 222              + 3.82               42.71                105%               
  18.     GARAŠANIĆ Fabia          06                       Rijeka                             41.85                 219              + 4.00               44.00                111%               
  19.     MIKUŽ Bor                06                       PK Olimpija Ljubljan               41.97                 217              + 4.12               41.76                 99%               
  20.     TURK Mitja               06                       PK Ribnica                         42.05                 216              + 4.20               44.15                110%               
  21.     VARGA Jaka               06                       PK Kamnik                          42.19                 214              + 4.34               41.99                 99%               
  22.     MARIČ Bastian            06                       PK Fužinar Ravne                   42.29                 212              + 4.44               43.14                104%               
  23.     MAČEK Tilen              07                       PK Triglav Kranj                   42.33                 212              + 4.48               40.47                 91%               
  24.     ŠIBANC Dane              06                       PK Velenje                         42.39                 211              + 4.54               42.67                101%               
  25.     FRANKO Ian               07                       PK Ljubljana                       42.42                 210              + 4.57               45.19                113%               
  26.     KOCIČ Nikola Ti          07                       PK Ilirija Ljubljana               42.47                 210              + 4.62               41.27                 94%               
  27.     PEVEC Julijan            08                       PK Neptun Celje                    42.54                 209              + 4.69               42.99                102%               
  28.     ANDROIĆ Noa              06                       Pk Primorje Co                     42.70                 206              + 4.85               43.62                104%               
  29.     VULETIC Toni             06                       Kantrida                           42.75                 206              + 4.90               38.00                 79%               
  30.     PETERLIN Nik             06                       PK Kamnik                          42.78                 205              + 4.93               44.91                110%               
  31.     ŠUMI BRANILOVIČ          07                       PK Radovljica                      43.15                 200              + 5.30               45.04                109%               
  32.     ZMAGAJ Nace              06                       PK Fužinar Ravne                   43.20                 199              + 5.35               46.20                114%               
  33.     PŠENIČNIK Nej            06                       PK Ljubljana                       43.29                 198              + 5.44               41.87                 94%               
  34.     KONČAR Marko Ga          07                       PK Kamnik                          43.56                 194              + 5.71               45.74                110%               
  35.     BRATINA Filip            07                       PK Neptun Celje                    43.59                 194              + 5.74               43.11                 98%               
  36.     VEJNOVIČ Rok             08                       PK Kamnik                          44.14                 187              + 6.29               44.75                103%               
  37.     MUSTAR Martin            06                       PK Olimpija Ljubljan               44.46                 183              + 6.61               44.76                101%               
  38.     ILAR Lun                 07                       PK Ljubljana                       44.75                 179              + 6.90               46.01                106%               
  39.     LJUBICIC Paolo           06                       Kantrida                           44.87                 178              + 7.02               40.00                 79%               
  40.     VIHERNIK Domen           06                       PK Neptun Celje                    44.88                 178              + 7.03               47.83                114%               
  41.     BATAGELJ Michel          06                       PK Ajdovščina                      44.89                 177              + 7.04               46.32                106%               
  42.     BANAC Maro               06                       Kantrida                           45.11                 175              + 7.26               38.00                 71%               
  43.     BOŽOVIČ Gašper           07                       PK Celulozar Krško                 45.17                 174              + 7.32               47.65                111%               
  44.     RAZPOTNIK VRTAČ          06                       PK Ljubljana                       45.24                 173              + 7.39               43.72                 93%               
          POSNJAK Juš              06                       PK Triglav Kranj                   45.24                 173              + 7.39               45.94                103%               
  46.     KRUŠIČ Anej              06                       PK Celulozar Krško                 45.30                 173              + 7.45               47.21                109%               
  47.     SVETIĆ Ivano             06                       Pk Primorje Co                     45.46                 171              + 7.61               44.90                 98%               
  48.     FERENČAK Luka            07                       PK Celulozar Krško                 45.68                 168              + 7.83               48.60                113%               
  49.     BEZJAK Jaka Gal          07                       PK Branik Maribor                  45.72                 168              + 7.87               46.04                101%               
  50.     MATIJEVIC Fran           06                       Kantrida                           45.87                 166              + 8.02               40.00                 76%               
          VRBINC Gašper            06                       PK Torpedo Ljubljana               45.87                 166              + 8.02               45.51                 98%               
  52.     ALJAŽ Denis              08                       KPD Zvezda Kranj                   46.00                 165              + 8.15               47.25                106%               
  53.     ČATIĆ Ismar              06                       PK Ilirija Ljubljana               46.06                 164              + 8.21               47.66                107%               
  54.     ŠKULJ Luka               06                       Pk Primorje Co                     46.35                 161              + 8.50               44.00                 90%               
  55.     POPOVIČ Svit             07                       ŠD Riba Ljubljana                  46.37                 161              + 8.52               48.89                111%               
  56.     DAKIĆ Nikola             06                       PK Olimpija Ljubljan               46.39                 161              + 8.54               49.53                114%               
  57.     MUŠKARDIN Mauro          07                       Pk Primorje Co                     46.70                 158              + 8.85               47.80                105%               
  58.     RESNIK Florijan          06                       PK Celulozar Krško                 46.82                 156              + 8.97               45.14                 93%               
  59.     KOSMAČ Tilen             08                       PK Triglav Kranj                   46.87                 156              + 9.02               46.32                 98%               
  60.     ROZMAN Nace              07                       PK Kranj                           46.98                 155              + 9.13               46.39                 98%               
  61.     MEGUŠAR Ožbej            06                       PK Ratitovec Železni               47.15                 153              + 9.30               48.79                107%               
  62.     BABIČ Črt                06                       PK Ilirija Ljubljana               47.18                 153              + 9.33               45.96                 95%               
  63.     PRINCL Miha              08                       PK Velenje                         47.23                 152              + 9.38               50.59                115%               
  64.     ŠERJAK Enej              07                       ŠD Riba Ljubljana                  47.27                 152              + 9.42               49.65                110%               
  65.     ĆIROVIĆ Lovro            08                       PK Ribnica                         47.59                 149              + 9.74               48.74                105%               
  66.     ESKINJA Antonio          07                       Rijeka                             47.66                 148              + 9.81               49.35                107%               
  67.     VALAS Maks Noah          06                       ŠD Riba Ljubljana                  47.92                 146             + 10.07               49.36                106%               
  68.     PANIČ Nal                07                       PK Fužinar Ravne                   47.96                 145             + 10.11               49.28                106%               
  69.     PERKOVIČ Taj             06                       PK Branik Maribor                  48.10                 144             + 10.25               50.64                111%               
  70.     KRMPOTIĆ Matko           06                       Pk Primorje Co                     48.12                 144             + 10.27               46.94                 95%               
          ZALAR Maj                07                       PK Olimpija Ljubljan               48.12                 144             + 10.27               50.65                111%               
  72.     BRODEJ Jakob             07                       PK Neptun Celje                    48.14                 144             + 10.29               47.63                 98%               
  73.     BELAVIC Andrija          06                       Kantrida                           48.19                 143             + 10.34               42.00                 76%               
  74.     JURIN Jakov              08                       Kantrida                           48.21                 143             + 10.36               47.00                 95%               
  75.     PERKOVIĆ Roko            06                       Kantrida                           48.71                 139             + 10.86               50.00                105%               
  76.     JANČAR Blaž              07                       PK Ilirija Ljubljana               48.72                 139             + 10.87               50.31                107%               
  77.     LOGAR Bor                08                       PK Triglav Kranj                   48.85                 138             + 11.00               53.02                118%               
  78.     OBERČ Svit               07                       PK Triglav Kranj                   48.95                 137             + 11.10               51.85                112%               
  79.     HUDOVORNIK Erik          07                       PK Ilirija Ljubljana               48.98                 137             + 11.13               48.59                 98%               
  80.     LJUBOJEVIĆ Saša          07                       Pk Primorje Co                     48.99                 136             + 11.14               50.10                105%               
          KLAMPFER Alex J          07                       PK Branik Maribor                  48.99                 136             + 11.14               51.93                112%               
          KAPUŠIN Nejc             06                       PK Celulozar Krško                 48.99                 136             + 11.14               52.82                116%               
  83.     LAMPE Jon                07                       KPD Zvezda Kranj                   49.10                 136             + 11.25               51.85                112%               
  84.     STARC Teo                08                       PK Ribnica                         49.27                 134             + 11.42               50.72                106%               
  85.     MORIĆ Roko               08                       Pk Primorje Co                     49.45                 133             + 11.60               48.20                 95%               
  86.     VUČKO Nik                08                       PK Ilirija Ljubljana               49.92                 129             + 12.07               51.71                107%               
  87.     BURSAČ Uroš              07                       PK Ljubljana                       50.03                 128             + 12.18               51.80                107%               
  88.     OROŽ Luka                07                       PK Ajdovščina                      50.12                 127             + 12.27               51.05                104%               
  89.     KRAGELJ Črt              08                       PK Ajdovščina                      50.17                 127             + 12.32               50.93                103%               
  90.     KRAMER Žiga              06                       PK Olimpija Ljubljan               50.29                 126             + 12.44               49.71                 98%               
  91.     ZARNIK Luka              08                       ŠD Riba Ljubljana                  50.33                 126             + 12.48               55.98                124%               
  92.     BONE Andrej              08                       KPD Zvezda Kranj                   50.43                 125             + 12.58               53.38                112%               
  93.     VUNDAĆ Frane             07                       Kantrida                           50.54                 124             + 12.69               51.00                102%               
  94.     ROGELJ Gal               07                       ŠD Riba Ljubljana                  50.66                 123             + 12.81               51.81                105%               
  95.     FIŠER Maks               07                       PK Triglav Kranj                   50.68                 123             + 12.83               54.36                115%               
  96.     STRGAR KUNEJ Ma          07                       PK Celulozar Krško                 50.90                 122             + 13.05               54.68                115%               
  97.     ŠUMI BRANILOVIČ          10                       PK Radovljica                      50.93                 121             + 13.08               56.00                121%               
  98.     ZAVRŠNIK Jure            06                       PK Branik Maribor                  50.99                 121             + 13.14               52.03                104%               
          VAVTAR Aljaž             08                       PK Ribnica                         50.99                 121             + 13.14               51.74                103%               
 100.     DEBEVEC Matic            08                       PK Ljubljana                       51.04                 121             + 13.19               53.36                109%               
 101.     KOMAR PUCELJ Ži          07                       PK Ljubljana                       51.14                 120             + 13.29               57.15                125%               
 102.     ROTOVNIK Bor             09                       PK Fužinar Ravne                   51.21                 119             + 13.36               51.73                102%               
 103.     MAROLT Matija            06                       PK Celulozar Krško                 51.52                 117             + 13.67               55.79                117%               
          KOVAČIČ Arne             07                       PK Neptun Celje                    51.52                 117             + 13.67               53.46                108%               
 105.     SUSTAR Luka              07                       Rijeka                             51.63                 116             + 13.78               55.00                113%               
 106.     NEČIMER Gaj              09                       PK Radovljica                      52.01                 114             + 14.16               54.79                111%               
 107.     PFAJFAR Žiga             08                       PK Ratitovec Železni               52.13                 113             + 14.28               54.49                109%               
 108.     LOVŠIN Liam Jul          08                       PK Ribnica                         52.33                 112             + 14.48               51.81                 98%               
 109.     GOLOB Luka               06                       PK Kamnik                          52.41                 111             + 14.56               51.59                 97%               
 110.     DUVANČIĆ Karlo           06                       Pk Primorje Co                     52.63                 110             + 14.78               56.36                115%               
 111.     LAPUH Mark Anej          07                       PK Kamnik                          52.64                 110             + 14.79               55.23                110%               
          BLATNIK Nik              06                       PK Ribnica                         52.64                 110             + 14.79               52.42                 99%               
 113.     VODNIK Bine              06                       PK Triglav Kranj                   52.73                 109             + 14.88                  NT                   -               
 114.     LENARTIČ Svit            07                       PK Celulozar Krško                 52.78                 109             + 14.93               52.21                 98%               
 115.     GOR Danijel              08                       PK Koper                           52.85                 109             + 15.00               52.22                 98%               
 116.     VIČIĆ Leon               08                       Pk Primorje Co                     52.87                 108             + 15.02               57.10                117%               
 117.     JURKOVIČ Jure            07                       PK Ljubljana                       53.58                 104             + 15.73               52.64                 97%               
 118.     UŠALJ Luka               07                       Pk Primorje Co                     53.59                 104             + 15.74               54.77                104%               
 119.     FERJANČIČ Anej           07                       PK Ajdovščina                      53.71                 103             + 15.86               53.83                100%               
 120.     KOBILICA Lovro           08                       PK Radovljica                      53.78                 103             + 15.93               57.86                116%               
 121.     MIRNIK Maj               06                       PK Velenje                         53.83                 103             + 15.98               54.19                101%               
 122.     SLAMIČ Gal               07                       PK Ilirija Ljubljana               53.93                 102             + 16.08                  NT                   -               
 123.     ŠTUPAR Tevž              06                       PK Kamnik                          54.08                 101             + 16.23                  NT                   -               
 124.     PERŠIN Blaž              08                       PK Ilirija Ljubljana               54.23                 100             + 16.38               58.69                117%               
          SEVER Marko              07                       PK Ljubljana                       54.23                 100             + 16.38               53.98                 99%               
 126.     SEČNIK Matic             09                       PK Triglav Kranj                   54.33                 100             + 16.48               52.90                 95%               
 127.     KEROVEC FLIS Ja          06                       PK Branik Maribor                  54.73                  98             + 16.88             1:00.85                124%               
 128.     KNAVS Benjamin           08                       PK Ilirija Ljubljana               54.79                  97             + 16.94                  NT                   -               
 129.     KLEMENČIČ Florj          07                       PK Branik Maribor                  55.14                  96             + 17.29               56.12                104%               
 130.     GOSTENČNIK Jaš           06                       PK Branik Maribor                  55.15                  95             + 17.30               57.12                107%               
 131.     VODOVNIK Bor             08                       PK Kranj                           55.17                  95             + 17.32               54.17                 96%               
 132.     REGVAT Jani              08                       PK Branik Maribor                  55.20                  95             + 17.35               58.50                112%               
 133.     SIMONAJ Adriano          08                       Pk Primorje Co                     55.27                  95             + 17.42               59.00                114%               
 134.     MARJANOVIČ Jan           07                       PK Olimpija Ljubljan               55.28                  95             + 17.43               57.19                107%               
 135.     PEZEROVIČ Ian            09                       PK Ljubljana                       55.46                  94             + 17.61               58.26                110%               
 136.     JARDAS Marko             08                       Pk Primorje Co                     55.52                  94             + 17.67               54.90                 98%               
 137.     SARIC Ivano              06                       Rijeka                             55.81                  92             + 17.96               55.00                 97%               
 138.     JEROVŠEK Gašper          09                       PK Ilirija Ljubljana               56.20                  90             + 18.35                  NT                   -               
 139.     ROTER Grega              08                       PK Triglav Kranj                   56.31                  90             + 18.46               57.05                103%               
 140.     GREGORČIČ Nejc           08                       PK Ilirija Ljubljana               56.57                  88             + 18.72             1:00.56                115%               
 141.     ŠALOV Emanuel            07                       Kantrida                           56.67                  88             + 18.82               59.00                108%               
 142.     JEKOVEC Ažbe             08                       PK Triglav Kranj                   56.70                  88             + 18.85             1:08.57                146%               
 143.     OVSENIK Črtomir          08                       PK Ljubljana                       56.74                  88             + 18.89                  NT                   -               
 144.     SARIĆ Noa                07                       Pk Primorje Co                     56.76                  88             + 18.91               55.01                 94%               
 145.     ŽNIDAR Philip            07                       PK Velenje                         56.96                  87             + 19.11               54.97                 93%               
 146.     OŠLAJ Tine               10                       PK Olimpija Ljubljan               57.14                  86             + 19.29               57.55                101%               
 147.     OMERSA Matic             07                       PK Triglav Kranj                   57.49                  84             + 19.64               54.49                 90%               
 148.     KEGLEVIĆ Lovro           07                       Kantrida                           57.54                  84             + 19.69               59.00                105%               
 149.     CALIC KURILIC I          06                       Kantrida                           57.60                  84             + 19.75             1:01.85                115%               
 150.     TESTEN Staš              06                       PK Branik Maribor                  57.71                  83             + 19.86               58.62                103%               
 151.     PODLESNIK Maks           07                       PK Branik Maribor                  57.77                  83             + 19.92             1:08.17                139%               
 152.     JOVIĆ Tin                07                       Pk Primorje Co                     57.90                  82             + 20.05               59.90                107%               
 153.     GOVŠE Lan                09                       PK Olimpija Ljubljan               57.91                  82             + 20.06               57.43                 98%               
 154.     WALLAND Jan              06                       PK Radovljica                      58.85                  78             + 21.00               58.45                 99%               
 155.     JAGODIC Nej              10                       PK Triglav Kranj                   58.91                  78             + 21.06             1:02.99                114%               
 156.     DŽAFIČ ŠERBEC D          09                       PK Ilirija Ljubljana               59.05                  78             + 21.20             1:04.94                121%               
 157.     OROŽ Žiga                07                       PK Ajdovščina                      59.14                  77             + 21.29               53.62                 82%               
 158.     HERIC BRALA Rok          08                       PK Ilirija Ljubljana               59.39                  76             + 21.54             1:05.43                121%               
 159.     ŠINK Žan                 08                       PK Triglav Kranj                   59.40                  76             + 21.55               55.43                 87%               
 160.     ZORIĆ Filip              07                       Pk Primorje Co                     59.48                  76             + 21.63             1:00.20                102%               
 161.     JUSTIN Miha              07                       PK Kamnik                          59.70                  75             + 21.85               59.18                 98%               
 162.     TOMAŽIČ Martin           10                       PK Olimpija Ljubljan               59.92                  74             + 22.07               58.60                 96%               
 163.     ZOGOVIČ Luka             08                       PK Ljubljana                       59.96                  74             + 22.11               55.84                 87%               
 164.     ALEŠ Urban               09                       PK Ljubljana                     1:00.68                  72             + 22.83             1:00.33                 99%               
 165.     RODE Mark                09                       PK Ilirija Ljubljana             1:01.16                  70             + 23.31             1:00.81                 99%               
 166.     TERSEGLAV Lovro          08                       PK Radovljica                    1:01.23                  70             + 23.38               59.15                 93%               
 167.     RAKOVEC Jakob            08                       PK Triglav Kranj                 1:01.67                  68             + 23.82             1:07.46                120%               
 168.     LESKOVAR Tim             07                       PK Ilirija Ljubljana             1:02.33                  66             + 24.48             1:03.79                105%               
 169.     JERKOVIČ Tim             11                       PK Triglav Kranj                 1:02.98                  64             + 25.13                  NT                   -               
 170.     JURČIČ Anej              09                       PK Celulozar Krško               1:03.00                  64             + 25.15                  NT                   -               
 171.     HABJAN Jaka              08                       PK Triglav Kranj                 1:03.38                  63             + 25.53               LT NT                   -               
 172.     MIKULANC Gašper          08                       PK Celulozar Krško               1:03.94                  61             + 26.09                  NT                   -               
 173.     BURSAČ Marko             10                       PK Ljubljana                     1:05.34                  57             + 27.49             1:07.18                106%               
 174.     ŠETINC Domen             06                       PK Celulozar Krško               1:05.71                  56             + 27.86             1:03.88                 95%               
 175.     RUDOVIĆ Aleksan          08                       PK Triglav Kranj                 1:06.72                  54             + 28.87             1:04.34                 93%               
 176.     MAHER Nejc               09                       PK Radovljica                    1:10.01                  46             + 32.16                  NT                   -               
 177.     LOZAR David              09                       PK Triglav Kranj                 1:11.48                  44             + 33.63                  NT                   -               
 178.     ČEDE Filip               08                       PK Triglav Kranj                 1:13.79                  40             + 35.94                  NT                   -               
 179.     MARINIČ Marko            10                       PK Triglav Kranj                 1:15.27                  37             + 37.42             1:18.74                109%               
 180.     PANDŽIČ Tian             11                       PK Kranj                         1:15.70                  37             + 37.85             1:19.02                109%               
 181.     ŠLIBAR Grega             09                       PK Triglav Kranj                 1:16.10                  36             + 38.25             1:16.39                101%               
 182.     KAČAREVIČ Rok            10                       PK Radovljica                    1:18.91                  32             + 41.06                  NT                   -               
  DSQ     PODOBNIK Filip           08                       PK Ilirija Ljubljana                                                      + 3.81               40.90                   -               
        SW 7.1 - 
  DSQ     BILE Blaž                06                       PK Ratitovec Železni                                                      + 9.16               49.11                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     BELAS Bruno              07                       Kantrida                                                                 + 10.02               47.00                   -               
        SW 7.5 - 
  DSQ     AĆIMOVIĆ Loren           07                       Kantrida                                                                 + 11.18               50.00                   -               
        SW 7.2 - 
  DSQ     KOVAČIČ Jurij            07                       PK Ljubljana                                                             + 11.40               50.95                   -               
        SW 7.6 - 
  DSQ     GOSTENČNIK Val           06                       PK Branik Maribor                                                        + 13.20               52.70                   -               
        SW 7.6 - 
  DSQ     BURMAKIN Aleksa          09                       PK Ljubljana                                                             + 13.73               54.24                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ALIČ Nan                 06                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 13.89               51.75                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     KUSTEC Filip             06                       PK Triglav Kranj                                                         + 13.96               53.95                   -               
        SW 7.4 - 
  DSQ     OSTERC Ožbej             08                       PK Ljubljana                                                             + 18.18               52.85                   -               
        SW 7.1 - 
  DSQ     LERGA Andrija            07                       Rijeka                                                                   + 18.45               52.00                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     URBANČIČ Filip           08                       PK Ljubljana                                                             + 19.98             1:00.59                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     BABIČ Tin                10                       PK Celulozar Krško                                                       + 29.73                  NT                   -               
        SW 7.1 - 
  DSQ     VALCL Žare               08                       PK Ratitovec Železni                                                     + 31.71             1:14.66                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     KOŠIR Gal                11                       PK Triglav Kranj                                                         + 36.15                  NT                   -               
        SW 7.1 - 
  DNS     BOGOVIĆ Ivan             06                       Pk Primorje Co                                                                                   DNS                   -               
  DNS     MOMCILOVIC Andr          06                       Kantrida                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MUŽERLIN Nejc            06                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     PFAJFAR Ožbe             09                       PK Celulozar Krško                                                                               DNS                   -               
  DNS     ŽUPEVC Miha              08                       PK Celulozar Krško                                                                               DNS                   -               
  DNS     METULJ Marcel            07                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     VALENTINČIČ Jur          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     LEVAŠIČ Klemen           08                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MINCU Jon Matia          10                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               
  DNS     ČAMPA Tobija             08                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     GUŠTIN Anže              06                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                      B
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       33.32  BREZNIK Kaja                                                                                Dunaj/Vienna (AUT)                                                   2009
Rek. SLO ml.deklice    35.27  JAMŠEK Tesa Naja                                                                            Kranj                                                                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ROŽIČ Ula                07                       PK Ljubljana                       38.81                 401                                   37.96                 96%     A         
   2.     GOLOB Maja               07                       PK Fužinar Ravne                   38.85                 400              + 0.04               39.70                104%     A         
   3.     GERDEJ Nija              07                       PK Fužinar Ravne                   39.47                 382              + 0.66               39.32                 99%     A         
   4.     RADIVOJEVIČ Olj          07                       PK Ribnica                         40.97                 341              + 2.16               43.07                111%     A         
   5.     FORTUNA Lena             07                       PK Ljubljana                       41.57                 327              + 2.76               42.29                103%     A         
   6.     VIDEC Iza                07                       PK Kamnik                          41.96                 317              + 3.15               41.31                 97%     A         
   7.     NOVAK Lena               07                       PK Ljubljana                       42.20                 312              + 3.39               45.08                114%     A         
   8.     HRIBAR Sergeja           07                       PK Triglav Kranj                   42.70                 301              + 3.89               42.82                101%     A         
   9.     MELE Ula                 07                       PK Ljubljana                       42.85                 298              + 4.04               44.91                110%     R         
  10.     PREDALIČ Kaja            07                       PK Ljubljana                       43.41                 287              + 4.60               45.78                111%     R         
  11.     KORENJAK GOBBO           07                       PK Ljubljana                       44.02                 275              + 5.21               44.85                104%               
  12.     MOČNIK Klara             07                       PK Cerkno                          44.28                 270              + 5.47               45.62                106%               
  13.     PERC Živa                07                       PK Velenje                         44.53                 266              + 5.72               46.53                109%               
  14.     LAJBAHER Maja            07                       PK Fužinar Ravne                   44.67                 263              + 5.86               45.41                103%               
          ŽALAC Lana               07                       PK Olimpija Ljubljan               44.67                 263              + 5.86               44.49                 99%               
  16.     VRBINC Ema               08                       PK Torpedo Ljubljana               44.98                 258              + 6.17               46.15                105%               
  17.     KOKOT Lana               07                       PK Fužinar Ravne                   45.06                 256              + 6.25               45.70                103%               
  18.     POHOREC Špela            07                       PK Velenje                         45.15                 255              + 6.34               48.10                113%               
  19.     RUGGIERI Anna L          08                       PK Koper                           45.22                 254              + 6.41               46.19                104%               
  20.     LIPOVEC Tinkara          07                       PK Radovljica                      45.32                 252              + 6.51               47.83                111%               
  21.     RADELJ Pika              07                       PK Ljubljana                       45.37                 251              + 6.56               45.29                100%               
  22.     CAMLEK Maca              07                       PK Triglav Kranj                   45.60                 247              + 6.79               47.71                109%               
  23.     MOČNIK Tjaša             07                       PK Cerkno                          45.96                 241              + 7.15               49.90                118%               
  24.     RAZBORŠEK Neja           07                       PK Radovljica                      46.16                 238              + 7.35               47.61                106%               
  25.     ĆIROVIĆ Zara             08                       PK Ribnica                         46.32                 236              + 7.51               48.47                109%               
  26.     MIHELČIČ Nika            07                       PK Torpedo Ljubljana               46.72                 230              + 7.91               45.81                 96%               
  27.     MORIĆ Klara              08                       Pk Primorje Co                     46.82                 228              + 8.01               45.51                 94%               
  28.     HIRŠENFELDER Ma          08                       PK Kranj                           46.94                 227              + 8.13               49.08                109%               
  29.     MANCE Petra              08                       Pk Primorje Co                     47.07                 225              + 8.26               45.57                 94%               
  30.     KOKALJ Tea               07                       PK Triglav Kranj                   47.12                 224              + 8.31               47.45                101%               
  31.     BRICELJ Iza              08                       PK Ljubljana                       47.20                 223              + 8.39               49.91                112%               
  32.     PAJNTAR Blaža            08                       PK Triglav Kranj                   47.67                 216              + 8.86               47.66                100%               
  33.     ABUTOVIČ Mia             09                       PK Ljubljana                       47.98                 212              + 9.17               50.41                110%               
  34.     ŠKAPER Neli              07                       PK Ribnica                         47.99                 212              + 9.18               49.95                108%               
  35.     PURGAR Ema               07                       PK Koper                           48.06                 211              + 9.25               48.46                102%               
  36.     BOBANOVIĆ Ana            09                       Pk Primorje Co                     48.18                 210              + 9.37               49.80                107%               
  37.     TERDIČ Živa              08                       PK Triglav Kranj                   48.31                 208              + 9.50               49.63                106%               
  38.     ŽEŽELJ Sara              07                       Pk Primorje Co                     48.36                 207              + 9.55               47.05                 95%               
  39.     KADIVEC Patrici          07                       KPD Zvezda Kranj                   48.37                 207              + 9.56               50.80                110%               
  40.     ARKO Kaja                08                       PK Ratitovec Železni               48.42                 206              + 9.61               49.84                106%               
  41.     VUKOVIĆ Dora             07                       Pk Primorje Co                     49.07                 198             + 10.26               50.26                105%               
  42.     BRAUT Leonora            07                       Kantrida                           49.15                 197             + 10.34               50.00                103%               
  43.     URBANČIČ Eva             08                       PK Ljubljana                       49.23                 196             + 10.42               50.46                105%               
  44.     FRLEC Katarina           08                       PK Triglav Kranj                   49.35                 195             + 10.54               54.63                123%               
  45.     PRIMC Lina               07                       PK Ljubljana                       49.52                 193             + 10.71               52.26                111%               
  46.     HARING Stela             07                       Pk Primorje Co                     49.56                 192             + 10.75               48.67                 96%               
  47.     PERC Tia                 07                       PK Neptun Celje                    49.60                 192             + 10.79               50.55                104%               
  48.     DANGUBIĆ Lana            07                       Pk Primorje Co                     49.85                 189             + 11.04               50.00                101%               
  49.     STROJANŠEK Isab          08                       PK Ilirija Ljubljana               49.95                 188             + 11.14               52.62                111%               
  50.     MAHER Lana               07                       PK Radovljica                      50.63                 181             + 11.82               49.88                 97%               
  51.     ARH HUSANOVIĆ S          07                       PK Triglav Kranj                   50.92                 177             + 12.11               52.25                105%               
  52.     JUKIĆ Najya Han          08                       PK Velenje                         51.14                 175             + 12.33               51.59                102%               
  53.     LUKAN Ivana              08                       PK Kamnik                          51.29                 174             + 12.48               56.64                122%               
  54.     HORVAT Nia               08                       Pk Primorje Co                     51.32                 173             + 12.51               50.56                 97%               
  55.     BUBALO Lara              07                       Pk Primorje Co                     51.64                 170             + 12.83               52.08                102%               
  56.     GERBAZ Lara              07                       Kantrida                           51.66                 170             + 12.85               54.95                113%               
  57.     KORELC Karin             08                       PK Triglav Kranj                   51.89                 168             + 13.08               53.20                105%               
  58.     BEZLAJ Anja              08                       PK Branik Maribor                  51.92                 167             + 13.11               53.83                107%               
  59.     DOBNIK Sara              09                       PK Celulozar Krško                 52.02                 166             + 13.21               54.01                108%               
  60.     LOZAR Alina              07                       PK Triglav Kranj                   52.36                 163             + 13.55               53.16                103%               
  61.     MARGETA Ana              10                       KPD Zvezda Kranj                   52.39                 163             + 13.58               54.42                108%               
  62.     MILIČEVIČ Alisa          07                       PK Olimpija Ljubljan               52.41                 163             + 13.60               54.41                108%               
  63.     PULKO Ema Terez          08                       PK Kranj                           52.43                 162             + 13.62               52.22                 99%               
  64.     ÐUKIĆ Hana               09                       PK Ribnica                         52.59                 161             + 13.78               55.01                109%               
  65.     PRIMOŽIČ Taja            09                       PK Cerkno                          52.70                 160             + 13.89               57.54                119%               
  66.     SEKNE Ina                09                       PK Radovljica                      52.72                 160             + 13.91               50.97                 93%               
  67.     VLAHOV Doroteja          08                       PK Ribnica                         52.76                 159             + 13.95               53.33                102%               
  68.     GOŠIĆ Natalia            08                       Pk Primorje Co                     52.84                 159             + 14.03               54.46                106%               
  69.     KUSTIĆ Dora              08                       Pk Primorje Co                     53.05                 157             + 14.24               53.60                102%               
  70.     KUKULJAN Rina            07                       Pk Primorje Co                     53.12                 156             + 14.31               53.60                102%               
  71.     BABIČ Pika               09                       PK Ilirija Ljubljana               53.14                 156             + 14.33               52.68                 98%               
  72.     ŠTEFELIN Ema             07                       PK Radovljica                      53.29                 155             + 14.48               51.60                 94%               
  73.     VOJSK KOZINA Me          07                       PK Triglav Kranj                   53.32                 154             + 14.51             1:02.01                135%               
  74.     SKODLAR Nika             07                       PK Triglav Kranj                   53.36                 154             + 14.55               57.89                118%               
  75.     RUDOLF Kaja              07                       ŠD Riba Ljubljana                  53.53                 153             + 14.72               52.74                 97%               
  76.     JERKOVIČ Luna            09                       PK Triglav Kranj                   53.75                 151             + 14.94               59.61                123%               
  77.     ADAMIČ Hana              08                       PK Ribnica                         54.25                 147             + 15.44               57.74                113%               
  78.     RIHTMAN Ava Lun          09                       PK Ilirija Ljubljana               54.38                 146             + 15.57               58.39                115%               
  79.     LEVEC Maša               08                       PK Kamnik                          54.44                 145             + 15.63               58.34                115%               
  80.     MENONI Ema               09                       PK Celulozar Krško                 54.46                 145             + 15.65               55.99                106%               
  81.     TRAVICA Petra            09                       Pk Primorje Co                     55.08                 140             + 16.27               59.60                117%               
  82.     KOVAČ Kaja               08                       PK Ljubljana                       55.11                 140             + 16.30               53.16                 93%               
  83.     ÐEŠEVIĆ Minea            10                       PK Ilirija Ljubljana               55.12                 140             + 16.31               57.75                110%               
  84.     CAMLEK Maša              09                       PK Triglav Kranj                   55.13                 140             + 16.32               55.19                100%               
  85.     MOČNIK Zala              09                       PK Cerkno                          55.25                 139             + 16.44               57.51                108%               
  86.     RAZBORŠEK Katja          10                       PK Radovljica                      55.41                 138             + 16.60               57.12                106%               
  87.     KRŠLIN Karolina          08                       PK Olimpija Ljubljan               55.46                 137             + 16.65             1:00.19                118%               
  88.     ERCEG Lea                08                       Pk Primorje Co                     55.64                 136             + 16.83             1:00.50                118%               
          MOČILER Lorena           08                       PK Ljubljana                       55.64                 136             + 16.83               58.12                109%               
  90.     NEMEC KRIŽMANČI          08                       PK Ilirija Ljubljana               55.93                 134             + 17.12               57.91                107%               
  91.     BERČAN Lucija            07                       PK Ljubljana                       56.04                 133             + 17.23               54.93                 96%               
  92.     PECELI JANEŽIČ           09                       PK Ljubljana                       56.19                 132             + 17.38               54.50                 94%               
  93.     JELENC ČANČAR E          08                       PK Ljubljana                       56.51                 130             + 17.70               59.16                110%               
  94.     VIDOVIČ Raeni            08                       PK Triglav Kranj                   56.77                 128             + 17.96               57.38                102%               
  95.     VASILJEVIĆ Maša          07                       PK Celulozar Krško                 56.79                 128             + 17.98             1:00.01                112%               
  96.     GODEC Aleksandr          08                       PK Ilirija Ljubljana               57.12                 126             + 18.31             1:02.09                118%               
  97.     MELE Zoja                09                       PK Ljubljana                       57.20                 125             + 18.39             1:00.09                110%               
  98.     JOSIPOVIĆ Ivana          07                       PK Branik Maribor                  57.27                 125             + 18.46             1:00.21                111%               
  99.     ZBAŠNIK Ema              07                       PK Ribnica                         57.48                 123             + 18.67               56.76                 98%               
 100.     PERČIČ Neja              09                       PK Triglav Kranj                   57.78                 121             + 18.97               59.38                106%               
 101.     TREVEN Nastja            08                       PK Ilirija Ljubljana               58.15                 119             + 19.34             1:03.30                118%               
 102.     ÐORĐEVIČ Tara            09                       PK Torpedo Ljubljana               58.16                 119             + 19.35               57.03                 96%               
 103.     DOLENC Manca             09                       PK Ilirija Ljubljana               58.73                 115             + 19.92             1:00.08                105%               
 104.     PETRIČ Klara             09                       PK Fužinar Ravne                   59.49                 111             + 20.68             1:01.35                106%               
 105.     ILC Manja                09                       PK Ribnica                         59.78                 109             + 20.97             1:00.39                102%               
 106.     BREZNIK Neja             09                       PK Ljubljana                       59.80                 109             + 20.99             1:02.03                108%               
 107.     VRHOVAC Lucija           09                       PK Ljubljana                     1:00.06                 108             + 21.25             1:01.34                104%               
 108.     ČUSAK Tanja              09                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.37                 106             + 21.56                  NT                   -               
 109.     SEDEJ Tia                09                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.73                 104             + 21.92             1:00.96                101%               
 110.     ČOP Nadja                09                       PK Triglav Kranj                 1:02.63                  95             + 23.82                  NT                   -               
 111.     KADIVEC Klavdij          10                       KPD Zvezda Kranj                 1:02.74                  95             + 23.93             1:05.88                110%               
 112.     KRUŠEC Laura             08                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.93                  94             + 24.12             1:00.93                 94%               
 113.     MALETIĆ Maja             08                       PK Triglav Kranj                 1:03.38                  92             + 24.57               59.65                 89%               
 114.     DOLENEC Neja             07                       PK Triglav Kranj                 1:03.45                  91             + 24.64               55.30                 76%               
 115.     STARC Taja               09                       PK Ribnica                       1:03.72                  90             + 24.91             1:12.34                129%               
 116.     GRGIČ Lea                10                       PK Kranj                         1:04.13                  89             + 25.32             1:04.50                101%               
 117.     LOVŠIN Ina Mari          09                       PK Ribnica                       1:07.80                  75             + 28.99             1:09.44                105%               
 118.     ERŽEN Nika               10                       PK Triglav Kranj                 1:09.27                  70             + 30.46             1:09.92                102%               
 119.     SIRK Iva Pika            08                       PK Celulozar Krško               1:12.86                  60             + 34.05                  NT                   -               
 120.     KAČAREVIČ Ana            10                       PK Radovljica                    1:13.34                  59             + 34.53                  NT                   -               
 121.     KOCIJANČIČ Mia           10                       PK Radovljica                    1:32.61                  29             + 53.80                  NT                   -               
 122.     NEČIMER Pia              12                       PK Radovljica                    1:38.13                  24             + 59.32                  NT                   -               
  DSQ     ERŽEN Teja               07                       PK Triglav Kranj                                                         + 11.38               51.44                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     POJE MIHELIČ La          08                       PK Ribnica                                                               + 11.41               49.93                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     RODE Lia                 07                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     VODOVNIK Vita            11                       PK Kranj                                                                                         DNS                   -               
  DNS     STOJKOVIČ Neža           07                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     MINCU Mia Maria          08                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               
  DNS     PRIMOŽIČ Taja            09                       PK Ratitovec Železni                                                                             DNS                   -               
  DNS     STEPANENKO Vier          09                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                     A
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         1:00.10  BODIROŽA Nick                                                                              Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.88                 445                                 1:06.63                102%     A         
            31.18  1:05.88
   2.     JANHUBA Jure             04                       PK Triglav Kranj                 1:07.70                 410              + 1.82             1:10.23                108%     A         
            30.91  1:07.70
   3.     MIJATOV Tin              04                       Kantrida                         1:07.80                 408              + 1.92             1:07.00                 98%     A         
            31.94  1:07.80
   4.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.08                 403              + 2.20             1:07.75                 99%     A         
            31.63  1:08.08
   5.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:08.61                 394              + 2.73             1:10.12                104%     A         
            32.06  1:08.61
   6.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:09.23                 383              + 3.35             1:15.03                117%     A         
            33.81  1:09.23
   7.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:09.47                 379              + 3.59             1:11.46                106%     A         
            32.24  1:09.47
   8.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:09.84                 373              + 3.96             1:12.53                108%     A         
            31.42  1:09.84
   9.     TOIĆ Vito                04                       Pk Primorje Co                   1:11.00                 355              + 5.12             1:08.50                 93%     ?         
            33.14  1:11.00
          NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:11.00                 355              + 5.12             1:08.04                 92%     ?         
            32.65  1:11.00
  11.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  1:11.31                 350              + 5.43             1:10.44                 98%               
            33.44  1:11.31
  12.     DUMOVIĆ Juraj            04                       Pk Primorje Co                   1:12.01                 340              + 6.13             1:10.50                 96%               
            33.69  1:12.01
  13.     BABIČ Maks               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:12.53                 333              + 6.65             1:12.10                 99%               
            32.90  1:12.53
  14.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     1:13.24                 323              + 7.36             1:22.54                127%               
            34.22  1:13.24
  15.     SNOJ Jaka                04                       PK Ilirija Ljubljana             1:13.26                 323              + 7.38             1:12.44                 98%               
            33.55  1:13.26
  16.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:13.40                 321              + 7.52             1:12.11                 97%               
            35.19  1:13.40
  17.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:13.75                 317              + 7.87             1:13.88                100%               
            34.38  1:13.75
  18.     ALJAŽ Andraž             05                       KPD Zvezda Kranj                 1:14.87                 303              + 8.99             1:17.25                106%               
            34.72  1:14.87
  19.     ZALETEL Lenart           05                       KPD Zvezda Kranj                 1:15.10                 300              + 9.22             1:14.01                 97%               
            35.97  1:15.10
  20.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 1:15.28                 298              + 9.40             1:19.56                112%               
            34.49  1:15.28
  21.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.72                 293              + 9.84             1:28.65                137%               
            33.88  1:15.72
  22.     HAJDINJAK Anin           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.81                 292              + 9.93             1:16.45                102%               
            34.32  1:15.81
  23.     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                1:15.91                 290             + 10.03             1:18.12                106%               
            36.62  1:15.91
  24.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:16.34                 286             + 10.46             1:16.34                100%               
            34.88  1:16.34
  25.     LICHTENWAGNER J          05                       Welser TV 1862                   1:16.41                 285             + 10.53             1:17.53                103%               
            36.69  1:16.41
          DOLENC Anže              04                       PK Radovljica                    1:16.41                 285             + 10.53                  NT                   -               
            36.51  1:16.41
  27.     JEREB Matic              04                       PK Cerkno                        1:16.98                 278             + 11.10             1:19.72                107%               
            36.88  1:16.98
  28.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    1:17.02                 278             + 11.14             1:17.52                101%               
            37.17  1:17.02
  29.     EREMIJA Patrick          05                       Pk Primorje Co                   1:17.17                 276             + 11.29             1:15.20                 95%               
            36.70  1:17.17
  30.     DOROSLOVACKI Di          05                       Plivacki klub ,,Prol             1:17.38                 274             + 11.50             1:20.51                108%               
            36.67  1:17.38
  31.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:17.46                 273             + 11.58             1:16.11                 97%               
            35.67  1:17.46
  32.     DOLENC Matija            05                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.50                 273             + 11.62             1:18.85                104%               
            38.54  1:17.50
  33.     ZDRILIĆ Nikola           05                       Pk Primorje Co                   1:18.14                 266             + 12.26             1:16.28                 95%               
            36.93  1:18.14
  34.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        1:18.21                 266             + 12.33             1:16.20                 95%               
            36.46  1:18.21
  35.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     1:18.22                 265             + 12.34             1:18.58                101%               
            36.41  1:18.22
  36.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:18.32                 264             + 12.44             1:20.90                107%               
            36.81  1:18.32
  37.     BOBANOVIĆ Mauro          05                       Pk Primorje Co                   1:18.85                 259             + 12.97             1:17.10                 96%               
            35.25  1:18.85
  38.     PRIMOŽIČ An              05                       PK Cerkno                        1:19.46                 253             + 13.58             1:37.93                152%               
            37.79  1:19.46
  39.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 1:19.71                 251             + 13.83             1:21.05                103%               
            37.40  1:19.71
  40.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                1:20.16                 247             + 14.28             1:24.22                110%               
            37.68  1:20.16
  41.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:20.25                 246             + 14.37             1:19.20                 97%               
            37.04  1:20.25
  42.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:20.28                 245             + 14.40             1:22.61                106%               
            36.83  1:20.28
  43.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.34                 245             + 14.46             1:24.40                110%               
            37.41  1:20.34
  44.     KATARIČ Tit              04                       PK Cerkno                        1:20.42                 244             + 14.54             1:37.77                148%               
            37.32  1:20.42
  45.     MARIČIĆ Donat            05                       Pk Primorje Co                   1:21.18                 237             + 15.30             1:19.50                 96%               
            37.37  1:21.18
  46.     STIPIĆ Mateo             05                       Pk Primorje Co                   1:21.41                 235             + 15.53             1:18.50                 93%               
            38.55  1:21.41
  47.     KOSMAČ Nik               05                       PK Triglav Kranj                 1:21.57                 234             + 15.69             1:22.32                102%               
            38.95  1:21.57
  48.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               1:21.97                 231             + 16.09             1:23.51                104%               
            38.50  1:21.97
  49.     JELOVČAN Jaka            05                       PK Triglav Kranj                 1:22.19                 229             + 16.31             1:24.13                105%               
            38.26  1:22.19
  50.     SROK Paolo               05                       Pk Primorje Co                   1:22.69                 225             + 16.81             1:24.50                104%               
            39.88  1:22.69
  51.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 1:23.14                 221             + 17.26             1:24.18                103%               
            37.59  1:23.14
  52.     VALENTINČIČ ZOR          05                       PK Torpedo Ljubljana             1:23.61                 217             + 17.73             1:28.47                112%               
            40.18  1:23.61
  53.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                  1:23.64                 217             + 17.76             1:21.94                 96%               
            37.37  1:23.64
  54.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:23.73                 216             + 17.85             1:25.17                103%               
            40.11  1:23.73
  55.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     1:26.13                 199             + 20.25             1:25.05                 98%               
            38.98  1:26.13
  56.     RISEK Kristjan           04                       PK Branik Maribor                1:26.31                 197             + 20.43             1:28.15                104%               
            41.10  1:26.31
  57.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:26.71                 195             + 20.83             1:26.17                 99%               
            40.19  1:26.71
  58.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:27.98                 186             + 22.10             1:26.84                 97%               
            39.59  1:27.98
  59.     MISLEJ Manuel            04                       PK Ajdovščina                    1:28.16                 185             + 22.28             1:39.45                127%               
            40.71  1:28.16
  60.     KATARIČ Rok              05                       PK Cerkno                        1:30.00                 174             + 24.12             1:48.75                146%               
            42.66  1:30.00
  61.     POŽENEL Jan              05                       PK Ilirija Ljubljana             1:34.57                 150             + 28.69             1:45.72                125%               
            46.44  1:34.57
  62.     GOŠIĆ David              05                       Pk Primorje Co                   1:37.35                 137             + 31.47             1:29.50                 85%               
            45.17  1:37.35
  63.     SKODLAR Anže             04                       PK Triglav Kranj                 1:40.22                 126             + 34.34             1:45.13                110%               
            46.81  1:40.22
  64.     TORKAR Val               05                       PK Triglav Kranj                 1:44.65                 111             + 38.77               LT NT                   -               
            53.03  1:44.65
  65.     LAHAJNAR Črt             05                       PK Cerkno                        1:45.07                 109             + 39.19                  NT                   -               
            51.89  1:45.07
  DSQ     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško                                                       + 12.34             1:33.07                   -               
        SW 9.4 - 
            36.19  1:18.22
  DSQ     KOŠUTA Ruben             04                       PK Olimpija Ljubljan                                                     + 17.06             1:25.62                   -               
        SW 4.4 - 
            37.62  1:22.94
  DSQ     JOVIĆ Romano             05                       Pk Primorje Co                                                           + 17.44             1:19.80                   -               
        SW 9.4 - 
            38.61  1:23.32
  DSQ     JARC Anej                05                       PK Branik Maribor                                                        + 34.36             1:44.87                   -               
        SW 8.3 - 
            49.06  1:40.24
  DSQ     ŠAMEC Žiga               05                       PK Branik Maribor                                                      + 1:02.97                  NT                   -               
        SW 8.2 - 
          1:02.06  2:08.85
  DNS     BOGUNOVIĆ Noa            05                       Kantrida                                                                                         DNS                   -               
  DNS     ŽAVCER Filip             04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     TERDIČ Tilen             05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                     A
20.1.18                                                                                                                                                                      Results Predtekmovanje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       1:05.33  JAMŠEK Janja                                                                               Zrenjanin (SRB)                                                     2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ČUDINA Tina              05                       Pk Primorje Co                   1:10.78                 513                                 1:11.80                103%     A         
            33.83  1:10.78
   2.     KOZELJAC Rea             05                       Kantrida                         1:12.39                 479              + 1.61             1:12.00                 99%     A         
            34.85  1:12.39
   3.     MORIĆ Marta              05                       Pk Primorje Co                   1:13.50                 458              + 2.72             1:14.50                103%     A         
            35.34  1:13.50
   4.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:13.75                 453              + 2.97             1:15.21                104%     A         
            34.73  1:13.75
   5.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:13.94                 450              + 3.16             1:14.56                102%     A         
            35.08  1:13.94
   6.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:14.08                 447              + 3.30             1:13.52                 98%     A         
            34.42  1:14.08
   7.     IVANOVIĆ Lucija          05                       Pk Primorje Co                   1:14.59                 438              + 3.81             1:14.18                 99%     A         
            33.38  1:14.59
   8.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:15.39                 424              + 4.61             1:18.15                107%     A         
            35.22  1:15.39
   9.     STEVANOV Andjel          05                       Plivacki klub ,,Prol             1:15.83                 417              + 5.05             1:17.23                104%     R         
            35.78  1:15.83
  10.     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                       1:16.20                 411              + 5.42             1:16.07                100%     R         
            34.26  1:16.20
  11.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:16.45                 407              + 5.67             1:16.50                100%               
            35.06  1:16.45
  12.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:16.95                 399              + 6.17             1:16.81                100%               
            35.55  1:16.95
  13.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         1:16.97                 399              + 6.19             1:19.02                105%               
            35.76  1:16.97
  14.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:17.08                 397              + 6.30             1:19.35                106%               
            36.11  1:17.08
  15.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.16                 396              + 6.38             1:16.78                 99%               
            35.53  1:17.16
  16.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:17.32                 393              + 6.54             1:17.54                101%               
            36.03  1:17.32
  17.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:17.39                 392              + 6.61             1:18.89                104%               
            35.51  1:17.39
  18.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.56                 390              + 6.78             1:19.93                106%               
            36.13  1:17.56
  19.     PIRJEVEC Reina           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:17.81                 386              + 7.03             1:17.95                100%               
            36.81  1:17.81
  20.     CIKOVIC Denis            05                       Kantrida                         1:18.62                 374              + 7.84             1:15.00                 91%               
            36.73  1:18.62
  21.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:19.11                 367              + 8.33             1:21.77                107%               
            37.31  1:19.11
  22.     STOJIKOVSKI Len          06                       Plivacki klub ,,Prol             1:19.46                 362              + 8.68             1:23.20                110%               
            36.38  1:19.46
  23.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:19.54                 361              + 8.76             1:25.75                116%               
            36.53  1:19.54
  24.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:19.72                 359              + 8.94             1:21.07                103%               
            37.69  1:19.72
  25.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:20.20                 352              + 9.42             1:23.05                107%               
            36.71  1:20.20
  26.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:20.34                 350              + 9.56             1:21.40                103%               
            35.97  1:20.34
  27.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                     1:20.85                 344             + 10.07             1:32.45                131%               
            37.41  1:20.85
  28.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:20.96                 342             + 10.18             1:22.56                104%               
            38.09  1:20.96
  29.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.10                 341             + 10.32             1:21.49                101%               
            36.84  1:21.10
  30.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.25                 339             + 10.47             1:26.44                113%               
            38.17  1:21.25
  31.     TRAVICA Irina            05                       Pk Primorje Co                   1:21.69                 333             + 10.91             1:20.80                 98%               
            36.71  1:21.69
  32.     HUFSCHMIDT Wieb          06                       Welser TV 1862                   1:21.71                 333             + 10.93             1:23.30                104%               
            35.69  1:21.71
  33.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:21.74                 333             + 10.96             1:23.63                105%               
            37.72  1:21.74
  34.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     1:22.18                 327             + 11.40             1:21.83                 99%               
            38.22  1:22.18
  35.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:22.27                 326             + 11.49             1:22.62                101%               
            38.15  1:22.27
  36.     MACOLIĆ Lara             05                       Pk Primorje Co                   1:22.43                 324             + 11.65             1:23.97                104%               
            39.00  1:22.43
  37.     LILIC Lara               06                       Plivacki klub ,,Prol             1:22.81                 320             + 12.03             1:22.20                 99%               
            38.23  1:22.81
  38.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:22.83                 320             + 12.05             1:31.20                121%               
            38.13  1:22.83
  39.     MEDVED Tinkara           06                       PK Fužinar Ravne                 1:22.84                 320             + 12.06             1:24.83                105%               
            37.59  1:22.84
  40.     DJUKIČ Dora              06                       PK Ribnica                       1:22.96                 318             + 12.18             1:22.04                 98%               
            38.98  1:22.96
  41.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     1:23.07                 317             + 12.29             1:37.54                138%               
            38.32  1:23.07
  42.     MEDICA Leda              05                       Pk Primorje Co                   1:23.37                 314             + 12.59             1:19.50                 91%               
            39.12  1:23.37
  43.     PERKO Neja               05                       KPD Zvezda Kranj                 1:23.40                 313             + 12.62             1:20.14                 92%               
            39.18  1:23.40
  44.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:23.72                 310             + 12.94             1:23.42                 99%               
            39.90  1:23.72
  45.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:23.96                 307             + 13.18             1:27.52                109%               
            39.31  1:23.96
  46.     SANKOVIC Lana            06                       Rijeka                           1:24.08                 306             + 13.30             1:28.00                110%               
            40.05  1:24.08
  47.     ABRAMOVIĆ Anja           06                       Pk Primorje Co                   1:24.94                 296             + 14.16             1:23.90                 98%               
            38.45  1:24.94
  48.     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                  1:25.08                 295             + 14.30             1:26.12                102%               
            39.88  1:25.08
  49.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 1:25.65                 289             + 14.87             1:25.56                100%               
            38.93  1:25.65
  50.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 1:25.88                 287             + 15.10             1:23.26                 94%               
            39.26  1:25.88
  51.     OVIJAČ Pia               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:26.37                 282             + 15.59             1:33.24                117%               
            41.17  1:26.37
  52.     BABIC Marina             05                       Plivacki klub ,,Prol             1:26.74                 278             + 15.96             1:25.83                 98%               
            40.01  1:26.74
  53.     BILIC Chiara             06                       Kantrida                         1:26.96                 276             + 16.18             1:30.00                107%               
            42.64  1:26.96
  54.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:27.01                 276             + 16.23                  NT                   -               
            41.24  1:27.01
  55.     BREMEC Beatrice          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:27.31                 273             + 16.53             1:40.84                133%               
            41.17  1:27.31
  56.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  1:27.52                 271             + 16.74             1:29.38                104%               
            41.65  1:27.52
  57.     ŠOBA Loti                06                       PK Ljubljana                     1:27.86                 268             + 17.08             1:39.62                129%               
            39.70  1:27.86
  58.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     1:28.90                 259             + 18.12             1:32.87                109%               
            40.11  1:28.90
  59.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  1:29.19                 256             + 18.41             1:31.18                105%               
            43.84  1:29.19
  60.     DOBNIK Eva               06                       PK Celulozar Krško               1:29.33                 255             + 18.55                  NT                   -               
            42.25  1:29.33
  61.     MIKULEC Matea            06                       Kantrida                         1:30.07                 249             + 19.29             1:32.00                104%               
            41.38  1:30.07
  62.     ARH Aneja                06                       PK Celulozar Krško               1:31.29                 239             + 20.51             1:42.38                126%               
            43.71  1:31.29
  63.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     1:31.41                 238             + 20.63             1:34.26                106%               
            45.07  1:31.41
  64.     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                       1:32.03                 233             + 21.25             1:30.82                 97%               
            42.39  1:32.03
  65.     MALC Ajla                06                       PK Triglav Kranj                 1:32.54                 229             + 21.76             1:32.99                101%               
            43.43  1:32.54
  66.     ČERU KONDA Tink          06                       PK Ljubljana                     1:32.76                 228             + 21.98             1:45.93                130%               
            43.72  1:32.76
  67.     FILIPIČ Lara             05                       PK Cerkno                        1:34.12                 218             + 23.34               LT NT                   -               
            47.01  1:34.12
  68.     KOKALJ Anja              05                       PK Triglav Kranj                 1:35.10                 211             + 24.32                  NT                   -               
            46.96  1:35.10
  69.     KOVAČ Tara               06                       PK Olimpija Ljubljan             1:35.95                 206             + 25.17             1:40.56                110%               
            46.76  1:35.95
  70.     MARGETA Sara             06                       KPD Zvezda Kranj                 1:36.36                 203             + 25.58             1:37.68                103%               
            43.36  1:36.36
  71.     MLAKAR Eva Lara          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:36.62                 201             + 25.84             1:37.31                101%               
            45.84  1:36.62
  72.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                       1:39.01                 187             + 28.23             1:38.74                 99%               
            46.70  1:39.01
  73.     LEVIČ Niki               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:40.39                 179             + 29.61                  NT                   -               
            46.67  1:40.39
  74.     OSENK DRČAR Ale          06                       PK Triglav Kranj                 2:02.99                  97             + 52.21             2:10.44                112%               
            59.87  2:02.99
  DSQ     EDL Lena                 06                       Welser TV 1862                                                           + 15.57             1:25.17                   -               
        SW 9.4 - 
            40.73  1:26.35
  DSQ     FRAS Ema                 06                       PK Branik Maribor                                                        + 25.31             1:54.91                   -               
        SW 9.4 - 
            49.02  1:36.09
  DNS     ZEKIĆ Emili              06                       Pk Primorje Co                                                                                   DNS                   -               
  DNS     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     DERNULC Izabela          06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     ŠPUNT Gaja               06                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Delfin/Fly                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         26.27  GODEC Jernej                                                                                Zagreb (CRO)                                                         2000
Rek. SLO dečki         26.27  ŠTIH Gašper                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO ml.dečki      29.21  VOVK Nace                                                                                   Kranj                                                                2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     NOVAK Tai                06                       PK Olimpija Ljubljan               30.83                 353                                   32.88                114%               
   2.     EDL Lukas                06                       Welser TV 1862                     31.05                 346              + 0.22               31.34                102%               
   3.     FRANKOVIČ Jure           06                       PK Velenje                         32.23                 309              + 1.40               33.60                109%               
   4.     MIKNIC Maro              06                       Rijeka                             32.38                 305              + 1.55               33.00                104%               
   5.     VRAN BENKOVIČ B          07                       PK Branik Maribor                  33.03                 287              + 2.20               33.75                104%               
   6.     SUVACKI Vuk              06                       Plivacki klub ,,Prol               33.29                 280              + 2.46               34.27                106%               
   7.     SIRNIK Daris             06                       PK Kranj                           33.86                 266              + 3.03               34.27                102%               
   8.     KASTIGAR Maks            06                       PK Ribnica                         34.06                 262              + 3.23               35.36                108%               
   9.     PODOBNIK Filip           08                       PK Ilirija Ljubljana               34.36                 255              + 3.53               33.32                 94%               
  10.     KORENT Leonardo          06                       PK Ljubljana                       34.38                 254              + 3.55               34.54                101%               
  11.     MATIJEVIC Fran           06                       Kantrida                           34.87                 244              + 4.04               34.00                 95%               
  12.     ŽUTELIJA Niko            06                       Pk Primorje Co                     35.03                 241              + 4.20               35.64                104%               
  13.     ÐORĐEVIČ Jaka            06                       PK Torpedo Ljubljana               35.26                 236              + 4.43               34.57                 96%               
  14.     BANAC Maro               06                       Kantrida                           35.27                 236              + 4.44               34.00                 93%               
  15.     ŠIBANC Dane              06                       PK Velenje                         35.84                 225              + 5.01               35.32                 97%               
  16.     RAZPOTNIK VRTAČ          06                       PK Ljubljana                       35.88                 224              + 5.05               38.07                113%               
  17.     ILAR Lun                 07                       PK Ljubljana                       36.33                 216              + 5.50               35.72                 97%               
  18.     TURK Mitja               06                       PK Ribnica                         36.68                 209              + 5.85               36.59                100%               
  19.     BRATINA Filip            07                       PK Neptun Celje                    36.78                 208              + 5.95               36.32                 98%               
  20.     KAVČIČ JOGAN Ti          06                       PK Ljubljana                       36.82                 207              + 5.99               37.73                105%               
  21.     KOCIČ Nikola Ti          07                       PK Ilirija Ljubljana               36.90                 206              + 6.07               37.30                102%               
  22.     PEVEC Julijan            08                       PK Neptun Celje                    36.93                 205              + 6.10               38.34                108%               
  23.     PETERLIN Nik             06                       PK Kamnik                          36.98                 204              + 6.15               38.49                108%               
  24.     PŠENIČNIK Nej            06                       PK Ljubljana                       37.33                 199              + 6.50               37.21                 99%               
  25.     VEJNOVIČ Rok             08                       PK Kamnik                          37.40                 198              + 6.57               38.54                106%               
  26.     PRINCL Miha              08                       PK Velenje                         37.46                 197              + 6.63               39.61                112%               
  27.     BRODEJ Jakob             07                       PK Neptun Celje                    37.54                 195              + 6.71               37.80                101%               
  28.     ZMAGAJ Nace              06                       PK Fužinar Ravne                   37.65                 194              + 6.82               43.02                131%               
  29.     ANDROIĆ Noa              06                       Pk Primorje Co                     37.72                 193              + 6.89               35.80                 90%               
  30.     ŠUMI BRANILOVIČ          07                       PK Radovljica                      37.82                 191              + 6.99               37.12                 96%               
  31.     VULETIC Toni             06                       Kantrida                           38.12                 187              + 7.29               37.00                 94%               
          VASLE Tim                06                       PK Neptun Celje                    38.12                 187              + 7.29               39.16                106%               
  33.     ROZMAN Nace              07                       PK Kranj                           38.25                 185              + 7.42               41.58                118%               
  34.     KOVAČIČ Arne             07                       PK Neptun Celje                    38.39                 183              + 7.56               38.84                102%               
  35.     TREVEN Kristjan          06                       PK Ilirija Ljubljana               38.44                 182              + 7.61               42.75                124%               
  36.     POSNJAK Juš              06                       PK Triglav Kranj                   38.60                 180              + 7.77               36.06                 87%               
  37.     ALJAŽ Denis              08                       KPD Zvezda Kranj                   38.66                 179              + 7.83               41.34                114%               
  38.     BEZJAK Jaka Gal          07                       PK Branik Maribor                  38.68                 179              + 7.85               40.49                110%               
  39.     VARGA Jaka               06                       PK Kamnik                          38.97                 175              + 8.14               41.51                113%               
  40.     MUŠKARDIN Mauro          07                       Pk Primorje Co                     39.24                 171              + 8.41               40.94                109%               
  41.     VIHERNIK Domen           06                       PK Neptun Celje                    39.27                 171              + 8.44               41.53                112%               
  42.     GARAŠANIĆ Fabia          06                       Rijeka                             39.35                 170              + 8.52               37.00                 88%               
  43.     VRBINC Gašper            06                       PK Torpedo Ljubljana               39.37                 169              + 8.54               38.40                 95%               
  44.     LJUBICIC Paolo           06                       Kantrida                           39.60                 166              + 8.77               36.00                 83%               
  45.     MUSTAR Martin            06                       PK Olimpija Ljubljan               39.80                 164              + 8.97               40.21                102%               
  46.     BRANKOVIĆ Filip          06                       Pk Primorje Co                     39.85                 163              + 9.02               39.11                 96%               
  47.     KEREC Odon               06                       PK Ilirija Ljubljana               40.07                 161              + 9.24               41.06                105%               
  48.     ZALAR Maj                07                       PK Olimpija Ljubljan               40.22                 159              + 9.39               46.91                136%               
  49.     MARIČ Bastian            06                       PK Fužinar Ravne                   40.56                 155              + 9.73               41.80                106%               
  50.     LAMPE Jon                07                       KPD Zvezda Kranj                   40.81                 152              + 9.98               44.36                118%               
  51.     POPOVIČ Svit             07                       ŠD Riba Ljubljana                  40.82                 152              + 9.99               44.12                117%               
  52.     FRANKO Ian               07                       PK Ljubljana                       40.88                 151             + 10.05               49.49                147%               
  53.     GOSTENČNIK Val           06                       PK Branik Maribor                  40.90                 151             + 10.07               42.19                106%               
  54.     ŠKULJ Luka               06                       Pk Primorje Co                     40.94                 150             + 10.11               38.80                 90%               
  55.     ŠERJAK Enej              07                       ŠD Riba Ljubljana                  40.99                 150             + 10.16               41.93                105%               
  56.     KRMPOTIĆ Matko           06                       Pk Primorje Co                     41.11                 149             + 10.28               40.24                 96%               
  57.     MAČEK Tilen              07                       PK Triglav Kranj                   41.12                 149             + 10.29               38.61                 88%               
  58.     BILE Blaž                06                       PK Ratitovec Železni               41.17                 148             + 10.34               43.82                113%               
  59.     ČATIĆ Ismar              06                       PK Ilirija Ljubljana               41.50                 144             + 10.67               41.14                 98%               
  60.     BIZJAK JAMBROVI          06                       PK Velenje                         41.51                 144             + 10.68                  NT                   -               
  61.     JURIN Jakov              08                       Kantrida                           41.73                 142             + 10.90               40.00                 92%               
  62.     BABNIK Matic             07                       PK Ljubljana                       42.46                 135             + 11.63               48.58                131%               
  63.     KONČAR Marko Ga          07                       PK Kamnik                          42.51                 134             + 11.68               42.96                102%               
  64.     FERENČAK Luka            07                       PK Celulozar Krško                 42.64                 133             + 11.81               46.31                118%               
  65.     CUSTIC Marko             07                       Rijeka                             42.69                 133             + 11.86               39.00                 83%               
  66.     RESNIK Florijan          06                       PK Celulozar Krško                 42.92                 131             + 12.09               41.64                 94%               
  67.     BELAVIC Andrija          06                       Kantrida                           43.13                 129             + 12.30               42.00                 95%               
  68.     PFAJFAR Žiga             08                       PK Ratitovec Železni               43.43                 126             + 12.60               45.67                111%               
  69.     GOSTENČNIK Jaš           06                       PK Branik Maribor                  43.72                 123             + 12.89               47.27                117%               
  70.     LJUBOJEVIĆ Saša          07                       Pk Primorje Co                     43.82                 123             + 12.99               47.50                118%               
  71.     GOLIČNIK Val             06                       PK Velenje                         43.92                 122             + 13.09               41.02                 87%               
  72.     MIKUŽ Bor                06                       PK Olimpija Ljubljan               44.39                 118             + 13.56               41.79                 89%               
  73.     KOSMAČ Tilen             08                       PK Triglav Kranj                   44.56                 117             + 13.73               46.70                110%               
  74.     KRUŠIČ Anej              06                       PK Celulozar Krško                 44.58                 116             + 13.75                  NT                   -               
  75.     AĆIMOVIĆ Loren           07                       Kantrida                           44.77                 115             + 13.94               53.00                140%               
  76.     ALIČ Nan                 06                       PK Ilirija Ljubljana               44.91                 114             + 14.08               46.23                106%               
  77.     MIRNIK Maj               06                       PK Velenje                         45.00                 113             + 14.17               46.90                109%               
  78.     PANIČ Nal                07                       PK Fužinar Ravne                   45.35                 111             + 14.52               45.64                101%               
  79.     BLATNIK Nik              06                       PK Ribnica                         45.69                 108             + 14.86               46.57                104%               
  80.     VIČIĆ Leon               08                       Pk Primorje Co                     45.84                 107             + 15.01               51.50                126%               
  81.     ŠALOV Emanuel            07                       Kantrida                           45.97                 106             + 15.14               50.00                118%               
  82.     KAPUŠIN Nejc             06                       PK Celulozar Krško                 46.22                 104             + 15.39               48.63                111%               
  83.     JARDAS Marko             08                       Pk Primorje Co                     46.24                 104             + 15.41               44.90                 94%               
  84.     PERKOVIĆ Roko            06                       Kantrida                           46.69                 101             + 15.86               55.00                139%               
  85.     VUNDAĆ Frane             07                       Kantrida                           47.32                  97             + 16.49               55.00                135%               
  86.     ŠKULJ Tim                07                       ŠD Riba Ljubljana                  47.52                  96             + 16.69               46.43                 95%               
  87.     LENARTIČ Svit            07                       PK Celulozar Krško                 47.89                  94             + 17.06               51.19                114%               
  88.     KOVAČIČ Jurij            07                       PK Ljubljana                       48.22                  92             + 17.39               53.33                122%               
  89.     MORIĆ Roko               08                       Pk Primorje Co                     48.59                  90             + 17.76               48.80                101%               
  90.     DAKIĆ Nikola             06                       PK Olimpija Ljubljan               48.78                  89             + 17.95               46.08                 89%               
  91.     DUVANČIĆ Karlo           06                       Pk Primorje Co                     49.31                  86             + 18.48               47.20                 92%               
  92.     SRŠEN Andrej             06                       ŠD Riba Ljubljana                  49.37                  86             + 18.54                  NT                   -               
  93.     PERKOVIČ Taj             06                       PK Branik Maribor                  49.71                  84             + 18.88               52.70                112%               
  94.     MEGUŠAR Ožbej            06                       PK Ratitovec Železni               49.96                  83             + 19.13               53.90                116%               
  95.     ROTOVNIK Bor             09                       PK Fužinar Ravne                   50.35                  81             + 19.52               54.90                119%               
  96.     ROGELJ Gal               07                       ŠD Riba Ljubljana                  50.39                  80             + 19.56             1:00.52                144%               
  97.     KEGLEVIĆ Lovro           07                       Kantrida                           50.41                  80             + 19.58               58.00                132%               
  98.     CALIC KURILIC I          06                       Kantrida                           50.61                  79             + 19.78             1:00.32                142%               
  99.     LERGA Andrija            07                       Rijeka                             50.64                  79             + 19.81               45.00                 79%               
 100.     SEVER Marko              07                       PK Ljubljana                       50.68                  79             + 19.85               48.13                 90%               
 101.     SARIC Ivano              06                       Rijeka                             50.88                  78             + 20.05               47.30                 86%               
 102.     REGVAT Jani              08                       PK Branik Maribor                  50.91                  78             + 20.08               51.61                103%               
 103.     GREGORIČ Jakob           06                       PK Ilirija Ljubljana               50.99                  78             + 20.16               45.23                 79%               
 104.     OROŽ Luka                07                       PK Ajdovščina                      51.12                  77             + 20.29                  NT                   -               
 105.     SUSTAR Luka              07                       Rijeka                             52.20                  72             + 21.37               52.50                101%               
 106.     KLEMENČIČ Florj          07                       PK Branik Maribor                  52.24                  72             + 21.41               53.87                106%               
 107.     OROŽ Žiga                07                       PK Ajdovščina                      52.32                  72             + 21.49               50.88                 95%               
 108.     STARC Teo                08                       PK Ribnica                         52.52                  71             + 21.69               50.14                 91%               
 109.     MAROLT Matija            06                       PK Celulozar Krško                 52.60                  71             + 21.77               55.39                111%               
 110.     KRAMER Žiga              06                       PK Olimpija Ljubljan               52.90                  69             + 22.07               54.74                107%               
 111.     HUDOVORNIK Erik          07                       PK Ilirija Ljubljana               53.10                  69             + 22.27               47.59                 80%               
 112.     SEČNIK Matic             09                       PK Triglav Kranj                   53.16                  68             + 22.33                  NT                   -               
 113.     KLAMPFER Alex J          07                       PK Branik Maribor                  53.18                  68             + 22.35               59.21                124%               
 114.     ESKINJA Antonio          07                       Rijeka                             53.61                  67             + 22.78               50.00                 87%               
 115.     SVETIĆ Ivano             06                       Pk Primorje Co                     53.85                  66             + 23.02               49.80                 86%               
 116.     KOMAR PUCELJ Ži          07                       PK Ljubljana                       54.56                  63             + 23.73               53.40                 96%               
 117.     MARJANOVIČ Jan           07                       PK Olimpija Ljubljan               55.03                  62             + 24.20                  NT                   -               
 118.     SARIĆ Noa                07                       Pk Primorje Co                     55.25                  61             + 24.42               50.15                 82%               
 119.     FERJANČIČ Anej           07                       PK Ajdovščina                      55.45                  60             + 24.62               55.59                101%               
 120.     SIMONAJ Adriano          08                       Pk Primorje Co                     55.49                  60             + 24.66               57.80                108%               
 121.     LOVŠIN Liam Jul          08                       PK Ribnica                         56.53                  57             + 25.70               54.59                 93%               
 122.     BOŽOVIČ Gašper           07                       PK Celulozar Krško                 56.89                  56             + 26.06               55.11                 94%               
 123.     BELAS Bruno              07                       Kantrida                           57.71                  53             + 26.88             1:00.00                108%               
 124.     ŠUMI BRANILOVIČ          10                       PK Radovljica                      59.03                  50             + 28.20               57.81                 96%               
 125.     JOVIĆ Tin                07                       Pk Primorje Co                   1:00.46                  46             + 29.63               57.10                 89%               
 126.     PODLESNIK Maks           07                       PK Branik Maribor                1:00.66                  46             + 29.83             1:11.83                140%               
  DSQ     BATAGELJ Michel          06                       PK Ajdovščina                                                             + 9.69               42.58                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ĆIROVIĆ Lovro            08                       PK Ribnica                                                               + 11.92               41.04                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     ZAVRŠNIK Jure            06                       PK Branik Maribor                                                        + 12.59               41.49                   -               
        SW 8.4 - 
  DSQ     VAVTAR Aljaž             08                       PK Ribnica                                                               + 19.99               54.64                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     KRAGELJ Črt              08                       PK Ajdovščina                                                            + 20.52                  NT                   -               
        SW 8.4 - 
  DSQ     STRGAR KUNEJ Ma          07                       PK Celulozar Krško                                                       + 25.44             1:03.64                   -               
        SW 8.4 - 
  DNS     BOGOVIĆ Ivan             06                       Pk Primorje Co                                                                                   DNS                   -               
  DNS     MOMCILOVIC Andr          06                       Kantrida                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MUŽERLIN Nejc            06                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     METULJ Marcel            07                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     ČAMPA Tobija             08                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     GUŠTIN Anže              06                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Delfin/Fly                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       28.34  GOVEJŠEK Nastja                                                                             Zagreb (CRO)                                                         2010
Rek. SLO ml.deklice    31.19  GOVEJŠEK Nastja                                                                             Ljubljana                                                            2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ROŽIČ Ula                07                       PK Ljubljana                       32.57                 419                                   34.49                112%               
   2.     GERDEJ Nija              07                       PK Fužinar Ravne                   33.86                 373              + 1.29               34.14                102%               
   3.     NOVAK Lena               07                       PK Ljubljana                       34.13                 364              + 1.56               34.83                104%               
   4.     RADIVOJEVIČ Olj          07                       PK Ribnica                         34.84                 342              + 2.27               38.67                123%               
   5.     POHOREC Špela            07                       PK Velenje                         34.92                 340              + 2.35               36.97                112%               
   6.     PREDALIČ Kaja            07                       PK Ljubljana                       35.84                 314              + 3.27               37.04                107%               
   7.     LAJBAHER Maja            07                       PK Fužinar Ravne                   35.86                 314              + 3.29               38.38                115%               
   8.     KORENJAK GOBBO           07                       PK Ljubljana                       36.05                 309              + 3.48               37.19                106%               
   9.     HRIBAR Sergeja           07                       PK Triglav Kranj                   36.86                 289              + 4.29               37.55                104%               
  10.     ĆIROVIĆ Zara             08                       PK Ribnica                         36.89                 288              + 4.32               40.38                120%               
  11.     VIDEC Iza                07                       PK Kamnik                          37.22                 281              + 4.65               37.75                103%               
  12.     LIPOVEC Tinkara          07                       PK Radovljica                      37.56                 273              + 4.99               37.21                 98%               
  13.     MOČNIK Klara             07                       PK Cerkno                          37.68                 270              + 5.11               39.46                110%               
  14.     MELE Ula                 07                       PK Ljubljana                       38.34                 257              + 5.77               42.95                125%               
  15.     KOKOT Lana               07                       PK Fužinar Ravne                   39.05                 243              + 6.48               43.63                125%               
  16.     ŽEŽELJ Sara              07                       Pk Primorje Co                     39.19                 240              + 6.62               39.44                101%               
  17.     GOLOB Maja               07                       PK Fužinar Ravne                   39.28                 239              + 6.71               40.85                108%               
  18.     VUKOVIĆ Dora             07                       Pk Primorje Co                     39.69                 231              + 7.12               38.20                 93%               
  19.     VRBINC Ema               08                       PK Torpedo Ljubljana               39.99                 226              + 7.42               41.19                106%               
  20.     FORTUNA Lena             07                       PK Ljubljana                       40.52                 217              + 7.95               40.06                 98%               
  21.     MANCE Petra              08                       Pk Primorje Co                     40.83                 212              + 8.26               37.88                 86%               
  22.     BRAUT Leonora            07                       Kantrida                           40.95                 211              + 8.38               47.00                132%               
  23.     BRICELJ Iza              08                       PK Ljubljana                       41.25                 206              + 8.68               42.10                104%               
  24.     HIRŠENFELDER Ma          08                       PK Kranj                           41.72                 199              + 9.15               49.20                139%               
  25.     PERC Živa                07                       PK Velenje                         41.89                 197              + 9.32               45.13                116%               
  26.     RADELJ Pika              07                       PK Ljubljana                       42.49                 188              + 9.92               41.85                 97%               
  27.     DANGUBIĆ Lana            07                       Pk Primorje Co                     42.90                 183             + 10.33               40.44                 89%               
  28.     PERC Tia                 07                       PK Neptun Celje                    43.01                 182             + 10.44               43.82                104%               
  29.     HORVAT Nia               08                       Pk Primorje Co                     43.59                 174             + 11.02               43.66                100%               
  30.     MIHELČIČ Nika            07                       PK Torpedo Ljubljana               43.84                 171             + 11.27               45.29                107%               
  31.     BOBANOVIĆ Ana            09                       Pk Primorje Co                     43.92                 171             + 11.35               43.11                 96%               
  32.     URBANČIČ Eva             08                       PK Ljubljana                       44.19                 167             + 11.62               42.87                 94%               
  33.     ARKO Kaja                08                       PK Ratitovec Železni               44.33                 166             + 11.76               47.13                113%               
  34.     MORIĆ Klara              08                       Pk Primorje Co                     44.38                 165             + 11.81               43.39                 96%               
  35.     ŽALAC Lana               07                       PK Olimpija Ljubljan               44.56                 163             + 11.99               47.34                113%               
  36.     PAJNTAR Blaža            08                       PK Triglav Kranj                   44.63                 163             + 12.06               41.95                 88%               
  37.     ABUTOVIČ Mia             09                       PK Ljubljana                       45.29                 155             + 12.72               45.69                102%               
  38.     CAMLEK Maca              07                       PK Triglav Kranj                   45.38                 155             + 12.81               46.70                106%               
  39.     PURGAR Ema               07                       PK Koper                           45.69                 151             + 13.12               48.75                114%               
  40.     ŠKAPER Neli              07                       PK Ribnica                         45.88                 150             + 13.31                  NT                   -               
  41.     KORELC Karin             08                       PK Triglav Kranj                   46.07                 148             + 13.50               50.49                120%               
  42.     RAZBORŠEK Neja           07                       PK Radovljica                      46.90                 140             + 14.33               47.75                104%               
  43.     POJE MIHELIČ La          08                       PK Ribnica                         47.26                 137             + 14.69               51.00                116%               
  44.     GERBAZ Lara              07                       Kantrida                           47.33                 136             + 14.76               55.65                138%               
  45.     RUGGIERI Anna L          08                       PK Koper                           47.58                 134             + 15.01               48.02                102%               
  46.     MOČNIK Tjaša             07                       PK Cerkno                          47.66                 133             + 15.09               48.02                102%               
  47.     KLEMENČIČ Ana V          08                       PK Ilirija Ljubljana               47.76                 133             + 15.19               50.01                110%               
  48.     ZBAŠNIK Ema              07                       PK Ribnica                         47.99                 131             + 15.42               51.98                117%               
  49.     PRIMC Lina               07                       PK Ljubljana                       48.14                 129             + 15.57               47.06                 96%               
  50.     GOŠIĆ Natalia            08                       Pk Primorje Co                     48.21                 129             + 15.64               44.36                 85%               
  51.     TRAVICA Petra            09                       Pk Primorje Co                     48.69                 125             + 16.12               48.65                100%               
  52.     PULKO Ema Terez          08                       PK Kranj                           48.81                 124             + 16.24                  NT                   -               
  53.     HARING Stela             07                       Pk Primorje Co                     49.04                 122             + 16.47               51.00                108%               
  54.     KUSTIĆ Dora              08                       Pk Primorje Co                     49.09                 122             + 16.52               54.80                125%               
  55.     MENONI Ema               09                       PK Celulozar Krško                 49.28                 121             + 16.71               52.11                112%               
  56.     TERDIČ Živa              08                       PK Triglav Kranj                   49.47                 119             + 16.90               50.26                103%               
  57.     STROJANŠEK Isab          08                       PK Ilirija Ljubljana               49.82                 117             + 17.25               50.90                104%               
  58.     BUBALO Lara              07                       Pk Primorje Co                     50.35                 113             + 17.78               45.43                 81%               
  59.     ŠTEFELIN Ema             07                       PK Radovljica                      50.63                 111             + 18.06               50.87                101%               
  60.     VASILJEVIĆ Maša          07                       PK Celulozar Krško                 52.02                 102             + 19.45               47.98                 85%               
  61.     ADAMIČ Hana              08                       PK Ribnica                         52.16                 102             + 19.59               57.52                122%               
  62.     KOVAČ Kaja               08                       PK Ljubljana                       52.99                  97             + 20.42               46.36                 77%               
  63.     PRIMOŽIČ Taja            09                       PK Cerkno                          53.33                  95             + 20.76               54.86                106%               
  64.     VLAHOV Doroteja          08                       PK Ribnica                         53.59                  94             + 21.02             1:05.51                149%               
  65.     MILIČEVIČ Alisa          07                       PK Olimpija Ljubljan               54.91                  87             + 22.34               55.65                103%               
  66.     LOZAR Alina              07                       PK Triglav Kranj                   54.95                  87             + 22.38               54.96                100%               
  67.     BEZLAJ Anja              08                       PK Branik Maribor                  55.18                  86             + 22.61               54.96                 99%               
  68.     DOLENEC Neja             07                       PK Triglav Kranj                   55.73                  83             + 23.16               59.63                114%               
  69.     FRLEC Katarina           08                       PK Triglav Kranj                   56.05                  82             + 23.48                  NT                   -               
  70.     KUKULJAN Rina            07                       Pk Primorje Co                     59.36                  69             + 26.79               55.60                 88%               
  71.     MOČNIK Zala              09                       PK Cerkno                        1:00.42                  65             + 27.85               59.63                 97%               
  72.     BABIČ Pika               09                       PK Ilirija Ljubljana             1:00.43                  65             + 27.86               57.41                 90%               
  73.     ERŽEN Teja               07                       PK Triglav Kranj                 1:00.52                  65             + 27.95             1:01.11                102%               
  74.     MAHER Lana               07                       PK Radovljica                    1:00.53                  65             + 27.96             1:01.68                104%               
  75.     MALETIĆ Maja             08                       PK Triglav Kranj                 1:00.70                  64             + 28.13                  NT                   -               
  76.     PETRIČ Klara             09                       PK Fužinar Ravne                 1:01.48                  62             + 28.91               58.81                 92%               
  77.     JOSIPOVIĆ Ivana          07                       PK Branik Maribor                1:02.21                  60             + 29.64             1:03.73                105%               
  78.     NEMEC KRIŽMANČI          08                       PK Ilirija Ljubljana             1:05.41                  51             + 32.84               59.65                 83%               
  79.     MARGETA Ana              10                       KPD Zvezda Kranj                 1:09.48                  43             + 36.91             1:33.94                183%               
  DNS     KADIVEC Patrici          07                       KPD Zvezda Kranj                                                                                 DNS                   -               
  DNS     KADIVEC Klavdij          10                       KPD Zvezda Kranj                                                                                 DNS                   -               
  DNS     RODE Lia                 07                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     STOJKOVIČ Neža           07                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. disciplina/event                                                                  M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         1:04.77  ŠTEHARNIK Dejan                                                                            Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:10.27                 495                                 1:11.01                102%               
            33.74  1:10.27
   2.     MIJATOV Tin              04                       Kantrida                         1:13.15                 439              + 2.88             1:11.28                 95%               
            34.50  1:13.15
   3.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.23                 437              + 2.96             1:12.77                 99%               
            34.15  1:13.23
   4.     DUMOVIĆ Juraj            04                       Pk Primorje Co                   1:16.76                 380              + 6.49             1:14.40                 94%               
            35.29  1:16.76
   5.     TOIĆ Vito                04                       Pk Primorje Co                   1:17.51                 369              + 7.24             1:17.95                101%               
            36.34  1:17.51
   6.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               1:17.82                 364              + 7.55             1:22.61                113%               
            37.53  1:17.82
   7.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:18.30                 358              + 8.03             1:21.49                108%               
            36.63  1:18.30
   8.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:19.25                 345              + 8.98             1:19.99                102%               
            37.81  1:19.25
   9.     JANHUBA Jure             04                       PK Triglav Kranj                 1:19.26                 345              + 8.99             1:22.39                108%               
            37.75  1:19.26
  10.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:19.45                 342              + 9.18             1:19.08                 99%               
            37.28  1:19.45
  11.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:19.56                 341              + 9.29             1:21.80                106%               
            37.86  1:19.56
  12.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:20.26                 332              + 9.99             1:20.30                100%               
            38.45  1:20.26
  13.     DOROSLOVACKI Di          05                       Plivacki klub ,,Prol             1:20.28                 332             + 10.01             1:24.61                111%               
            38.46  1:20.28
  14.     ZALETEL Lenart           05                       KPD Zvezda Kranj                 1:20.31                 332             + 10.04             1:22.32                105%               
            37.04  1:20.31
  15.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:21.30                 320             + 11.03             1:24.13                107%               
            38.58  1:21.30
  16.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     1:21.68                 315             + 11.41             1:22.53                102%               
            39.31  1:21.68
  17.     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                1:23.33                 297             + 13.06             1:25.01                104%               
            39.68  1:23.33
  18.     JEREB Matic              04                       PK Cerkno                        1:23.83                 291             + 13.56             1:28.77                112%               
            39.30  1:23.83
  19.     PRIMOŽIČ An              05                       PK Cerkno                        1:24.20                 288             + 13.93             1:23.85                 99%               
            40.20  1:24.20
  20.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    1:25.05                 279             + 14.78             1:27.06                105%               
            40.97  1:25.05
  21.     ALJAŽ Andraž             05                       KPD Zvezda Kranj                 1:25.44                 275             + 15.17             1:29.00                109%               
            39.67  1:25.44
  22.     PODBEVŠEK Jure           04                       PK Ljubljana                     1:25.76                 272             + 15.49             1:28.01                105%               
            39.68  1:25.76
  23.     ZDRILIĆ Nikola           05                       Pk Primorje Co                   1:25.97                 270             + 15.70             1:26.30                101%               
            39.88  1:25.97
  24.     LICHTENWAGNER J          05                       Welser TV 1862                   1:26.07                 269             + 15.80             1:27.85                104%               
            40.19  1:26.07
  25.     PERŠE Žiga               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:27.13                 259             + 16.86             1:31.79                111%               
            41.19  1:27.13
  26.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:28.52                 247             + 18.25             1:36.71                119%               
            42.84  1:28.52
  27.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        1:28.76                 245             + 18.49             1:30.49                104%               
            42.12  1:28.76
  28.     EREMIJA Patrick          05                       Pk Primorje Co                   1:29.08                 243             + 18.81             1:32.30                107%               
            42.27  1:29.08
  29.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:29.88                 236             + 19.61             1:33.81                109%               
            43.14  1:29.88
  30.     KOSMAČ Nik               05                       PK Triglav Kranj                 1:29.98                 236             + 19.71             1:37.88                118%               
            41.56  1:29.98
  31.     DOLENC Anže              04                       PK Radovljica                    1:30.14                 234             + 19.87             1:29.25                 98%               
            42.57  1:30.14
  32.     JOVIĆ Romano             05                       Pk Primorje Co                   1:30.34                 233             + 20.07             1:30.90                101%               
            41.59  1:30.34
  33.     ŠKRLEP Jan               05                       PK Ilirija Ljubljana             1:30.88                 229             + 20.61             1:34.27                108%               
            42.32  1:30.88
  34.     KATARIČ Tit              04                       PK Cerkno                        1:31.92                 221             + 21.65             1:35.47                108%               
            43.34  1:31.92
          ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     1:31.92                 221             + 21.65             1:31.69                100%               
            42.55  1:31.92
  36.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                1:32.00                 220             + 21.73             1:35.11                107%               
            45.09  1:32.00
  37.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:32.14                 219             + 21.87             1:27.01                 89%               
            42.86  1:32.14
  38.     KOZOLE Jan               05                       PK Celulozar Krško               1:32.28                 218             + 22.01             1:51.78                147%               
            43.20  1:32.28
  39.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:33.09                 213             + 22.82             1:33.28                100%               
            44.46  1:33.09
  40.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:33.25                 212             + 22.98             1:34.05                102%               
            44.77  1:33.25
  41.     STIPIĆ Mateo             05                       Pk Primorje Co                   1:33.44                 210             + 23.17             1:31.20                 95%               
            44.96  1:33.44
  42.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:33.55                 210             + 23.28             1:25.91                 84%               
            42.88  1:33.55
  43.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:34.04                 206             + 23.77             1:35.60                103%               
            44.38  1:34.04
  44.     DUGONJIC Domini          05                       Rijeka                           1:34.11                 206             + 23.84             1:35.30                103%               
            44.83  1:34.11
  45.     BOBANOVIĆ Mauro          05                       Pk Primorje Co                   1:34.13                 206             + 23.86             1:32.50                 97%               
            43.81  1:34.13
  46.     RISEK Kristjan           04                       PK Branik Maribor                1:34.17                 205             + 23.90             1:32.10                 96%               
            43.60  1:34.17
  47.     POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:34.28                 205             + 24.01             1:28.32                 88%               
            44.79  1:34.28
  48.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:35.85                 195             + 25.58             1:34.41                 97%               
            45.37  1:35.85
  49.     SROK Paolo               05                       Pk Primorje Co                   1:36.94                 188             + 26.67             1:34.20                 94%               
            45.61  1:36.94
  50.     BOGUNOVIĆ Noa            05                       Kantrida                         1:38.02                 182             + 27.75             1:32.00                 88%               
            45.87  1:38.02
  51.     KOŠUTA Ruben             04                       PK Olimpija Ljubljan             1:38.87                 177             + 28.60             1:43.41                109%               
            46.07  1:38.87
  52.     JELOVČAN Jaka            05                       PK Triglav Kranj                 1:39.79                 173             + 29.52             1:39.69                100%               
            47.12  1:39.79
  53.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                  1:40.72                 168             + 30.45             1:38.30                 95%               
            46.43  1:40.72
  54.     MISLEJ Manuel            04                       PK Ajdovščina                    1:42.34                 160             + 32.07             1:47.61                111%               
            47.96  1:42.34
  55.     TORKAR Val               05                       PK Triglav Kranj                 1:45.70                 145             + 35.43                  NT                   -               
            48.90  1:45.70
  56.     SKODLAR Anže             04                       PK Triglav Kranj                 1:46.56                 142             + 36.29                  NT                   -               
            49.44  1:46.56
  57.     LAHAJNAR Črt             05                       PK Cerkno                        1:52.75                 119             + 42.48             1:53.86                102%               
            51.83  1:52.75
  58.     JARC Anej                05                       PK Branik Maribor                1:53.23                 118             + 42.96             1:52.54                 99%               
            53.56  1:53.23
  59.     ŠAMEC Žiga               05                       PK Branik Maribor                2:09.37                  79             + 59.10             2:08.73                 99%               
            58.30  2:09.37
  DSQ     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                                                             + 13.81             1:29.70                   -               
        SW 4.4 - 
            39.37  1:24.08
  DSQ     KATARIČ Rok              05                       PK Cerkno                                                                + 34.23             1:41.76                   -               
        SW 7.6 - 
            50.36  1:44.50
  DNS     ŽAVCER Filip             04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     RAJIĆ Timon              05                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     TERDIČ Tilen             05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       1:10.82  MIHALIČ Sara                                                                               Ljubljana                                                           2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KOZELJAC Rea             05                       Kantrida                         1:16.08                 550                                 1:15.00                 97%               
            36.53  1:16.08
   2.     ČUDINA Tina              05                       Pk Primorje Co                   1:16.29                 546              + 0.21             1:15.28                 97%               
            36.52  1:16.29
   3.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:21.87                 441              + 5.79             1:20.27                 96%               
            38.87  1:21.87
   4.     PIRJEVEC Reina           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:21.97                 440              + 5.89             1:24.17                105%               
            38.77  1:21.97
   5.     MORIĆ Marta              05                       Pk Primorje Co                   1:23.30                 419              + 7.22             1:21.60                 96%               
            40.17  1:23.30
   6.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:24.77                 398              + 8.69             1:22.71                 95%               
            40.33  1:24.77
   7.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:24.84                 397              + 8.76             1:25.16                101%               
            38.74  1:24.84
   8.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:25.11                 393              + 9.03             1:28.17                107%               
            40.36  1:25.11
   9.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:26.11                 379             + 10.03             1:25.31                 98%               
            40.00  1:26.11
  10.     CIKOVIC Denis            05                       Kantrida                         1:26.42                 375             + 10.34             1:25.00                 97%               
            40.75  1:26.42
  11.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:26.49                 374             + 10.41             1:28.42                105%               
            41.38  1:26.49
  12.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:27.40                 363             + 11.32             1:27.96                101%               
            41.12  1:27.40
  13.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:27.61                 360             + 11.53             1:27.43                100%               
            41.39  1:27.61
  14.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:28.31                 352             + 12.23             1:22.64                 88%               
            40.47  1:28.31
  15.     MACOLIĆ Lara             05                       Pk Primorje Co                   1:28.49                 349             + 12.41             1:27.90                 99%               
            42.14  1:28.49
  16.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:28.72                 347             + 12.64             1:30.07                103%               
            42.05  1:28.72
  17.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:30.18                 330             + 14.10             1:33.84                108%               
            42.45  1:30.18
  18.     BILIC Chiara             06                       Kantrida                         1:30.26                 329             + 14.18             1:31.00                102%               
            43.06  1:30.26
  19.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:30.35                 328             + 14.27             1:37.40                116%               
            44.03  1:30.35
  20.     SANKOVIC Lana            06                       Rijeka                           1:30.86                 323             + 14.78             1:30.00                 98%               
            42.64  1:30.86
  21.     MEDICA Leda              05                       Pk Primorje Co                   1:30.87                 323             + 14.79             1:29.60                 97%               
            43.03  1:30.87
  22.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:31.86                 312             + 15.78             1:32.06                100%               
            43.79  1:31.86
  23.     BREMEC Beatrice          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:33.07                 300             + 16.99             1:34.70                104%               
            43.20  1:33.07
  24.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:33.28                 298             + 17.20             1:31.22                 96%               
            45.28  1:33.28
  25.     MEDVED Tinkara           06                       PK Fužinar Ravne                 1:33.59                 295             + 17.51             1:33.73                100%               
            44.01  1:33.59
  26.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:33.85                 293             + 17.77             1:35.40                103%               
            45.23  1:33.85
  27.     OVIJAČ Pia               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:33.88                 293             + 17.80             1:39.97                113%               
            44.05  1:33.88
  28.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     1:33.91                 292             + 17.83             1:31.88                 96%               
            44.48  1:33.91
  29.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:34.30                 289             + 18.22             1:34.78                101%               
            45.38  1:34.30
  30.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  1:34.88                 283             + 18.80             1:36.83                104%               
            45.68  1:34.88
  31.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 1:34.97                 283             + 18.89             1:41.59                114%               
            45.47  1:34.97
  32.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:35.41                 279             + 19.33             1:34.95                 99%               
            45.27  1:35.41
  33.     LEVAŠIČ Špela            05                       PK Koper                         1:36.03                 273             + 19.95             1:29.25                 86%               
            44.19  1:36.03
  34.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     1:36.51                 269             + 20.43             1:36.63                100%               
            44.71  1:36.51
  35.     EDL Lena                 06                       Welser TV 1862                   1:36.69                 268             + 20.61             1:39.16                105%               
            46.42  1:36.69
  36.     HUFSCHMIDT Wieb          06                       Welser TV 1862                   1:36.73                 267             + 20.65             1:47.21                123%               
            45.26  1:36.73
  37.     ABRAMOVIĆ Anja           06                       Pk Primorje Co                   1:36.78                 267             + 20.70             1:34.51                 95%               
            46.43  1:36.78
  38.     GABRIČ BRONIČ L          06                       ŠD Riba Ljubljana                1:39.43                 246             + 23.35             1:41.77                105%               
            46.58  1:39.43
  39.     DOBNIK Eva               06                       PK Celulozar Krško               1:40.14                 241             + 24.06             1:38.36                 96%               
            47.46  1:40.14
  40.     FILIPIČ Lara             05                       PK Cerkno                        1:40.97                 235             + 24.89               LT NT                   -               
            47.40  1:40.97
  41.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  1:41.57                 231             + 25.49             1:42.72                102%               
            49.15  1:41.57
  42.     MALC Ajla                06                       PK Triglav Kranj                 1:42.26                 226             + 26.18             1:55.69                128%               
            48.62  1:42.26
  43.     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                       1:42.43                 225             + 26.35             1:38.57                 93%               
            48.52  1:42.43
  44.     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                  1:42.90                 222             + 26.82             1:43.11                100%               
            49.21  1:42.90
  45.     KOKALJ Anja              05                       PK Triglav Kranj                 1:43.13                 221             + 27.05             1:53.84                122%               
            49.16  1:43.13
  46.     MLAKAR Eva Lara          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:43.41                 219             + 27.33             1:42.42                 98%               
            50.04  1:43.41
  47.     MIKULEC Matea            06                       Kantrida                         1:43.65                 217             + 27.57             1:40.00                 93%               
            49.48  1:43.65
  48.     FRAS Ema                 06                       PK Branik Maribor                1:45.36                 207             + 29.28             1:46.83                103%               
            50.46  1:45.36
  49.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:45.95                 203             + 29.87             1:50.54                109%               
            50.69  1:45.95
  50.     ARH Aneja                06                       PK Celulozar Krško               1:49.16                 186             + 33.08             2:07.45                136%               
            51.48  1:49.16
  51.     ŠOBA Loti                06                       PK Ljubljana                     1:49.22                 186             + 33.14             1:42.41                 88%               
            50.30  1:49.22
  52.     SITAR Anja               05                       PK Triglav Kranj                 1:49.49                 184             + 33.41                  NT                   -               
            51.48  1:49.49
  53.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                       1:49.62                 184             + 33.54             1:45.82                 93%               
            51.60  1:49.62
  54.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:51.65                 174             + 35.57                  NT                   -               
            53.10  1:51.65
  55.     ČERU KONDA Tink          06                       PK Ljubljana                     1:52.27                 171             + 36.19             1:51.68                 99%               
            52.59  1:52.27
  56.     KUKULJAN Meri            06                       Pk Primorje Co                   1:52.94                 168             + 36.86             1:59.00                111%               
            51.81  1:52.94
  57.     BRUMEN Lara              05                       PK Radovljica                    1:53.58                 165             + 37.50                  NT                   -               
            51.33  1:53.58
  58.     MAJCEN Urša              06                       PK Triglav Kranj                 1:53.98                 163             + 37.90                  NT                   -               
            53.74  1:53.98
  59.     PEKLAJ Eva               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:55.08                 159             + 39.00             1:59.44                108%               
            54.86  1:55.08
  60.     VRŠČAJ Anja              05                       PK Celulozar Krško               1:59.40                 142             + 43.32                  NT                   -               
            55.66  1:59.40
  61.     OSENK DRČAR Ale          06                       PK Triglav Kranj                 2:09.72                 111             + 53.64             2:00.73                 87%               
          1:01.47  2:09.72
  62.     PERIČ Lana               06                       PK Triglav Kranj                 2:15.80                  96             + 59.72             2:29.74                122%               
          1:03.68  2:15.80
  DSQ     ŠTEFELIN Ajda            06                       PK Radovljica                                                            + 30.59             1:47.83                   -               
        SW 7.2 - 
            49.46  1:46.67
  DSQ     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                                                        + 30.77             1:43.79                   -               
        SW 7.2 - 
            50.09  1:46.85
  DNS     ZEKIĆ Emili              06                       Pk Primorje Co                                                                                   DNS                   -               
  DNS     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     HAJDINJAK Ana            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     ŠPUNT Gaja               06                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
  DNS     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         27.06  VOVK Nace                                                                                   Zrenjanin (SRB)                                                      2016
Rek. SLO ml.dečki      29.96  ZUPANEC Aleš                                                                                Kranj                                                                2012
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FRANKOVIČ Jure           06                       PK Velenje                         32.26                 326                                   32.57                102%               
   2.     NOVAK Tai                06                       PK Olimpija Ljubljan               32.66                 314              + 0.40               33.78                107%               
   3.     SUVACKI Vuk              06                       Plivacki klub ,,Prol               34.20                 274              + 1.94               34.75                103%               
   4.     VULETIC Toni             06                       Kantrida                           34.29                 272              + 2.03               34.00                 98%               
   5.     EDL Lukas                06                       Welser TV 1862                     34.43                 268              + 2.17               33.12                 93%               
   6.     KORENT Leonardo          06                       PK Ljubljana                       34.58                 265              + 2.32               36.11                109%               
   7.     KASTIGAR Maks            06                       PK Ribnica                         34.66                 263              + 2.40               35.26                103%               
   8.     KAVČIČ JOGAN Ti          06                       PK Ljubljana                       35.39                 247              + 3.13               36.00                103%               
   9.     VRAN BENKOVIČ B          07                       PK Branik Maribor                  35.71                 240              + 3.45               35.43                 98%               
  10.     PETERLIN Nik             06                       PK Kamnik                          36.14                 232              + 3.88               36.89                104%               
  11.     SIRNIK Daris             06                       PK Kranj                           36.40                 227              + 4.14               36.92                103%               
  12.     GARAŠANIĆ Fabia          06                       Rijeka                             36.48                 225              + 4.22               40.00                120%               
  13.     PEVEC Julijan            08                       PK Neptun Celje                    36.71                 221              + 4.45               37.76                106%               
  14.     PODOBNIK Filip           08                       PK Ilirija Ljubljana               36.89                 218              + 4.63               36.37                 97%               
  15.     ÐORĐEVIČ Jaka            06                       PK Torpedo Ljubljana               36.90                 218              + 4.64               39.86                117%               
  16.     TURK Mitja               06                       PK Ribnica                         37.40                 209              + 5.14               37.45                100%               
  17.     ANDROIĆ Noa              06                       Pk Primorje Co                     37.41                 209              + 5.15               37.16                 99%               
  18.     BABIČ Črt                06                       PK Ilirija Ljubljana               37.54                 207              + 5.28               37.55                100%               
          PŠENIČNIK Nej            06                       PK Ljubljana                       37.54                 207              + 5.28               38.88                107%               
          ŠIBANC Dane              06                       PK Velenje                         37.54                 207              + 5.28               35.58                 90%               
  21.     PRINCL Miha              08                       PK Velenje                         37.58                 206              + 5.32               38.01                102%               
  22.     ROZMAN Nace              07                       PK Kranj                           37.64                 205              + 5.38               39.87                112%               
  23.     ŠKULJ Luka               06                       Pk Primorje Co                     37.96                 200              + 5.70               39.80                110%               
  24.     BANAC Maro               06                       Kantrida                           38.26                 195              + 6.00               36.00                 89%               
  25.     BRANKOVIĆ Filip          06                       Pk Primorje Co                     38.50                 192              + 6.24               38.09                 98%               
  26.     ILAR Lun                 07                       PK Ljubljana                       38.52                 191              + 6.26               38.64                101%               
  27.     BRATINA Filip            07                       PK Neptun Celje                    38.58                 191              + 6.32               39.61                105%               
  28.     BRODEJ Jakob             07                       PK Neptun Celje                    38.61                 190              + 6.35               38.52                100%               
  29.     MUŠKARDIN Mauro          07                       Pk Primorje Co                     38.83                 187              + 6.57               39.19                102%               
  30.     ZMAGAJ Nace              06                       PK Fužinar Ravne                   38.92                 186              + 6.66               40.44                108%               
  31.     ŠUMI BRANILOVIČ          07                       PK Radovljica                      38.94                 185              + 6.68               35.69                 84%               
  32.     KRMPOTIĆ Matko           06                       Pk Primorje Co                     39.01                 184              + 6.75               39.20                101%               
  33.     VEJNOVIČ Rok             08                       PK Kamnik                          39.16                 182              + 6.90               40.23                106%               
  34.     VRBINC Gašper            06                       PK Torpedo Ljubljana               39.23                 181              + 6.97               39.00                 99%               
  35.     FERENČAK Luka            07                       PK Celulozar Krško                 39.45                 178              + 7.19               41.52                111%               
  36.     MIKUŽ Bor                06                       PK Olimpija Ljubljan               39.46                 178              + 7.20               39.27                 99%               
  37.     TREVEN Kristjan          06                       PK Ilirija Ljubljana               39.71                 175              + 7.45               43.89                122%               
  38.     VIHERNIK Domen           06                       PK Neptun Celje                    39.72                 175              + 7.46               41.92                111%               
  39.     KOVAČIČ Arne             07                       PK Neptun Celje                    39.74                 174              + 7.48               40.38                103%               
  40.     MAČEK Tilen              07                       PK Triglav Kranj                   39.93                 172              + 7.67               39.37                 97%               
  41.     BABNIK Matic             07                       PK Ljubljana                       40.02                 171              + 7.76               42.15                111%               
  42.     VASLE Tim                06                       PK Neptun Celje                    40.04                 170              + 7.78               41.88                109%               
  43.     POPOVIČ Svit             07                       ŠD Riba Ljubljana                  40.22                 168              + 7.96               42.73                113%               
  44.     FRANKO Ian               07                       PK Ljubljana                       40.25                 168              + 7.99               42.47                111%               
  45.     MARIČ Bastian            06                       PK Fužinar Ravne                   40.26                 168              + 8.00               38.57                 92%               
  46.     MIKNIC Maro              06                       Rijeka                             40.48                 165              + 8.22               40.00                 98%               
  47.     POSNJAK Juš              06                       PK Triglav Kranj                   40.74                 162              + 8.48               41.98                106%               
  48.     ZALAR Maj                07                       PK Olimpija Ljubljan               40.78                 161              + 8.52               43.85                116%               
  49.     MATIJEVIC Fran           06                       Kantrida                           40.90                 160              + 8.64               38.00                 86%               
  50.     VARGA Jaka               06                       PK Kamnik                          40.98                 159              + 8.72               39.40                 92%               
  51.     BIZJAK JAMBROVI          06                       PK Velenje                         40.99                 159              + 8.73               42.99                110%               
  52.     ČATIĆ Ismar              06                       PK Ilirija Ljubljana               41.14                 157              + 8.88               41.55                102%               
  53.     BELAVIC Andrija          06                       Kantrida                           41.20                 156              + 8.94               38.00                 85%               
  54.     KONČAR Marko Ga          07                       PK Kamnik                          41.36                 155              + 9.10               44.39                115%               
  55.     MAJKIĆ Marko             06                       KPD Zvezda Kranj                   41.63                 152              + 9.37               39.03                 88%               
  56.     ĆIROVIĆ Lovro            08                       PK Ribnica                         41.88                 149              + 9.62               40.81                 95%               
  57.     ŽUTELIJA Niko            06                       Pk Primorje Co                     42.02                 147              + 9.76               41.00                 95%               
  58.     LENARTIČ Svit            07                       PK Celulozar Krško                 42.14                 146              + 9.88               43.86                108%               
  59.     BLATNIK Nik              06                       PK Ribnica                         42.27                 145             + 10.01               42.16                 99%               
  60.     ŠERJAK Enej              07                       ŠD Riba Ljubljana                  42.56                 142             + 10.30               43.66                105%               
  61.     KOSMAČ Tilen             08                       PK Triglav Kranj                   42.58                 142             + 10.32               45.50                114%               
  62.     RAZPOTNIK VRTAČ          06                       PK Ljubljana                       42.92                 138             + 10.66               43.51                103%               
  63.     PANIČ Nal                07                       PK Fužinar Ravne                   42.94                 138             + 10.68               42.17                 96%               
  64.     BEZJAK Jaka Gal          07                       PK Branik Maribor                  42.97                 138             + 10.71               42.29                 97%               
  65.     PFAJFAR Žiga             08                       PK Ratitovec Železni               43.02                 137             + 10.76               44.58                107%               
  66.     MUSTAR Martin            06                       PK Olimpija Ljubljan               43.03                 137             + 10.77               42.36                 97%               
  67.     LJUBICIC Paolo           06                       Kantrida                           43.07                 137             + 10.81               40.00                 86%               
  68.     JURIN Jakov              08                       Kantrida                           43.18                 136             + 10.92               43.00                 99%               
  69.     GOSTENČNIK Jaš           06                       PK Branik Maribor                  43.69                 131             + 11.43               43.81                101%               
  70.     GOSTENČNIK Val           06                       PK Branik Maribor                  43.75                 131             + 11.49               47.27                117%               
  71.     HUDOVORNIK Erik          07                       PK Ilirija Ljubljana               43.89                 129             + 11.63               43.85                100%               
  72.     BATAGELJ Michel          06                       PK Ajdovščina                      43.94                 129             + 11.68               43.77                 99%               
  73.     ALJAŽ Denis              08                       KPD Zvezda Kranj                   43.96                 129             + 11.70               44.21                101%               
  74.     LAMPE Jon                07                       KPD Zvezda Kranj                   44.11                 127             + 11.85               44.20                100%               
  75.     DAKIĆ Nikola             06                       PK Olimpija Ljubljan               44.27                 126             + 12.01               44.60                101%               
  76.     LJUBOJEVIĆ Saša          07                       Pk Primorje Co                     44.29                 126             + 12.03               46.70                111%               
  77.     REGVAT Jani              08                       PK Branik Maribor                  44.34                 125             + 12.08               50.03                127%               
  78.     ŽNIDAR Philip            07                       PK Velenje                         44.55                 124             + 12.29               45.08                102%               
  79.     VAVTAR Aljaž             08                       PK Ribnica                         44.56                 123             + 12.30               47.21                112%               
  80.     BILE Blaž                06                       PK Ratitovec Železni               44.65                 123             + 12.39               48.03                116%               
  81.     MIRNIK Maj               06                       PK Velenje                         44.94                 120             + 12.68               45.96                105%               
  82.     KAPUŠIN Nejc             06                       PK Celulozar Krško                 45.00                 120             + 12.74               44.05                 96%               
  83.     KLEMENČIČ Florj          07                       PK Branik Maribor                  45.03                 120             + 12.77               46.77                108%               
  84.     ŠKULJ Tim                07                       ŠD Riba Ljubljana                  45.05                 119             + 12.79               48.46                116%               
  85.     KUSTEC Filip             06                       PK Triglav Kranj                   45.22                 118             + 12.96                  NT                   -               
  86.     VUČKO Nik                08                       PK Ilirija Ljubljana               45.50                 116             + 13.24               46.11                103%               
  87.     ROTOVNIK Bor             09                       PK Fužinar Ravne                   45.58                 115             + 13.32               50.91                125%               
  88.     KOMAR PUCELJ Ži          07                       PK Ljubljana                       45.59                 115             + 13.33               50.13                121%               
  89.     JANČAR Blaž              07                       PK Ilirija Ljubljana               45.71                 114             + 13.45               46.04                101%               
  90.     ZAVRŠNIK Jure            06                       PK Branik Maribor                  45.73                 114             + 13.47               46.89                105%               
  91.     KOBILICA Lovro           08                       PK Radovljica                      45.77                 114             + 13.51               47.78                109%               
  92.     OROŽ Luka                07                       PK Ajdovščina                      45.91                 113             + 13.65               46.49                103%               
  93.     AĆIMOVIĆ Loren           07                       Kantrida                           46.06                 112             + 13.80               47.00                104%               
  94.     KRAMER Žiga              06                       PK Olimpija Ljubljan               46.18                 111             + 13.92               47.20                104%               
  95.     SARIĆ Noa                07                       Pk Primorje Co                     46.20                 111             + 13.94               44.90                 94%               
  96.     MORIĆ Roko               08                       Pk Primorje Co                     46.24                 110             + 13.98               46.50                101%               
  97.     KEGLEVIĆ Lovro           07                       Kantrida                           46.28                 110             + 14.02               47.00                103%               
  98.     LOVŠIN Liam Jul          08                       PK Ribnica                         46.29                 110             + 14.03               48.69                111%               
  99.     STARC Teo                08                       PK Ribnica                         46.33                 110             + 14.07               47.87                107%               
 100.     MEGUŠAR Ožbej            06                       PK Ratitovec Železni               46.45                 109             + 14.19               44.10                 90%               
 101.     GREGORIČ Jakob           06                       PK Ilirija Ljubljana               46.46                 109             + 14.20               46.65                101%               
 102.     MAROLT Matija            06                       PK Celulozar Krško                 46.65                 108             + 14.39               44.41                 91%               
 103.     ESKINJA Antonio          07                       Rijeka                             46.71                 107             + 14.45               45.50                 95%               
 104.     DUVANČIĆ Karlo           06                       Pk Primorje Co                     46.93                 106             + 14.67               46.00                 96%               
 105.     SUSTAR Luka              07                       Rijeka                             46.97                 105             + 14.71               51.00                118%               
 106.     GREGORČIČ Nejc           08                       PK Ilirija Ljubljana               47.40                 103             + 15.14               49.33                108%               
 107.     PERŠIN Blaž              08                       PK Ilirija Ljubljana               47.48                 102             + 15.22                  NT                   -               
 108.     BURSAČ Uroš              07                       PK Ljubljana                       47.78                 100             + 15.52               51.91                118%               
 109.     TERSEGLAV Lovro          08                       PK Radovljica                      47.92                  99             + 15.66               50.05                109%               
          WALLAND Jan              06                       PK Radovljica                      47.92                  99             + 15.66               50.78                112%               
 111.     SVETIĆ Ivano             06                       Pk Primorje Co                     48.10                  98             + 15.84               48.13                100%               
 112.     CUSTIC Marko             07                       Rijeka                             48.23                  97             + 15.97               46.00                 91%               
 113.     SLAMIČ Gal               07                       PK Ilirija Ljubljana               48.31                  97             + 16.05                  NT                   -               
 114.     OMERSA Matic             07                       PK Triglav Kranj                   48.34                  97             + 16.08               48.17                 99%               
 115.     NEČIMER Gaj              09                       PK Radovljica                      48.52                  96             + 16.26               53.81                123%               
 116.     VUNDAĆ Frane             07                       Kantrida                           48.80                  94             + 16.54               53.00                118%               
 117.     GOR Danijel              08                       PK Koper                           48.96                  93             + 16.70               55.06                126%               
 118.     RAKOVEC Jakob            08                       PK Triglav Kranj                   48.99                  93             + 16.73                  NT                   -               
 119.     PERKOVIĆ Roko            06                       Kantrida                           49.02                  93             + 16.76               51.00                108%               
          ŠALOV Emanuel            07                       Kantrida                           49.02                  93             + 16.76               49.00                100%               
 121.     LOGAR Bor                08                       PK Triglav Kranj                   49.04                  93             + 16.78               56.19                131%               
 122.     BELAS Bruno              07                       Kantrida                           49.24                  91             + 16.98               52.00                112%               
 123.     VODOVNIK Bor             08                       PK Kranj                           49.46                  90             + 17.20               51.38                108%               
 124.     ŠUMI BRANILOVIČ          10                       PK Radovljica                      49.54                  90             + 17.28               52.46                112%               
 125.     OROŽ Žiga                07                       PK Ajdovščina                      50.01                  87             + 17.75               48.00                 92%               
 126.     VIČIĆ Leon               08                       Pk Primorje Co                     50.03                  87             + 17.77               50.10                100%               
 127.     KRUŠIČ Anej              06                       PK Celulozar Krško                 50.09                  87             + 17.83               54.78                120%               
 128.     SEČNIK Matic             09                       PK Triglav Kranj                   50.30                  86             + 18.04               49.11                 95%               
 129.     CALIC KURILIC I          06                       Kantrida                           50.52                  85             + 18.26               51.84                105%               
 130.     KRAGELJ Črt              08                       PK Ajdovščina                      50.63                  84             + 18.37               52.00                105%               
 131.     JARDAS Marko             08                       Pk Primorje Co                     50.69                  84             + 18.43               48.20                 90%               
 132.     VODNIK Bine              06                       PK Triglav Kranj                   50.79                  83             + 18.53                  NT                   -               
 133.     BOŽOVIČ Gašper           07                       PK Celulozar Krško                 50.91                  83             + 18.65               52.09                105%               
 134.     OŠLAJ Tine               10                       PK Olimpija Ljubljan               51.06                  82             + 18.80                  NT                   -               
 135.     SRŠEN Andrej             06                       ŠD Riba Ljubljana                  51.16                  81             + 18.90               55.08                116%               
 136.     KLAMPFER Alex J          07                       PK Branik Maribor                  51.38                  80             + 19.12               56.85                122%               
 137.     SARIC Ivano              06                       Rijeka                             51.41                  80             + 19.15               52.70                105%               
 138.     SEVER Marko              07                       PK Ljubljana                       51.80                  78             + 19.54               51.65                 99%               
 139.     ZORIĆ Filip              07                       Pk Primorje Co                     51.85                  78             + 19.59               58.60                128%               
 140.     ŠINK Žan                 08                       PK Triglav Kranj                   52.00                  78             + 19.74               59.92                133%               
 141.     ZOGOVIČ Luka             08                       PK Ljubljana                       52.30                  76             + 20.04               54.27                108%               
 142.     JOVIĆ Tin                07                       Pk Primorje Co                     52.31                  76             + 20.05               50.36                 93%               
 143.     OBERČ Svit               07                       PK Triglav Kranj                   52.48                  75             + 20.22                  NT                   -               
 144.     TESTEN Staš              06                       PK Branik Maribor                  52.60                  75             + 20.34               55.63                112%               
 145.     JEKOVEC Ažbe             08                       PK Triglav Kranj                   53.14                  73             + 20.88             1:03.96                145%               
 146.     ŠETINC Domen             06                       PK Celulozar Krško                 54.13                  69             + 21.87               56.28                108%               
 147.     PODLESNIK Maks           07                       PK Branik Maribor                  54.34                  68             + 22.08               57.92                114%               
 148.     ROTER Grega              08                       PK Triglav Kranj                   54.44                  67             + 22.18                  NT                   -               
 149.     KEROVEC FLIS Ja          06                       PK Branik Maribor                  54.91                  66             + 22.65               52.26                 91%               
 150.     RODE Mark                09                       PK Ilirija Ljubljana               55.79                  63             + 23.53               54.35                 95%               
 151.     FERJANČIČ Anej           07                       PK Ajdovščina                      56.27                  61             + 24.01               54.09                 92%               
 152.     RUDOVIĆ Aleksan          08                       PK Triglav Kranj                   59.00                  53             + 26.74                  NT                   -               
 153.     MIKULANC Gašper          08                       PK Celulozar Krško                 59.16                  52             + 26.90                  NT                   -               
 154.     JAGODIC Nej              10                       PK Triglav Kranj                 1:00.18                  50             + 27.92                  NT                   -               
 155.     TOMAŽIČ Martin           10                       PK Olimpija Ljubljan             1:02.02                  45             + 29.76                  NT                   -               
 156.     BABIČ Tin                10                       PK Celulozar Krško               1:02.59                  44             + 30.33                  NT                   -               
 157.     JURČIČ Anej              09                       PK Celulozar Krško               1:07.78                  35             + 35.52                  NT                   -               
 158.     JERKOVIČ Tim             11                       PK Triglav Kranj                 1:08.79                  33             + 36.53                  NT                   -               
 159.     PANDŽIČ Tian             11                       PK Kranj                         1:16.81                  24             + 44.55             1:21.34                112%               
  DSQ     LERGA Andrija            07                       Rijeka                                                                   + 11.41               42.00                   -               
        SW 6.5 - 
  DSQ     KOVAČIČ Jurij            07                       PK Ljubljana                                                             + 12.40               45.96                   -               
        SW 6.4 - 
  DSQ     GOLIČNIK Val             06                       PK Velenje                                                               + 15.38               42.94                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     JURKOVIČ Jure            07                       PK Ljubljana                                                             + 16.98               54.58                   -               
        SW 6.5 - 
  DSQ     UŠALJ Luka               07                       Pk Primorje Co                                                           + 18.63               52.20                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     MILENKOVIČ Fili          10                       PK Radovljica                                                            + 19.29                  NT                   -               
        SW 4.4 - 
  DSQ     SIMONAJ Adriano          08                       Pk Primorje Co                                                           + 19.81               49.50                   -               
        SW 6.4 - 
  DSQ     PERKOVIČ Taj             06                       PK Branik Maribor                                                        + 20.46               51.77                   -               
        SW 6.4 - 
  DSQ     FIŠER Maks               07                       PK Triglav Kranj                                                         + 21.73               48.77                   -               
        SW 6.4 - 
  DSQ     ČEDE Filip               08                       PK Triglav Kranj                                                         + 22.25                  NT                   -               
        SW 6.5 - 
  DSQ     SKENDEROVIĆ Adj          10                       PK Radovljica                                                            + 49.24                  NT                   -               
        SW 6.5 - 
  DNS     BOGOVIĆ Ivan             06                       Pk Primorje Co                                                                                   DNS                   -               
  DNS     MOMCILOVIC Andr          06                       Kantrida                                                                                         DNS                   -               
  DNS     BONE Andrej              08                       KPD Zvezda Kranj                                                                                 DNS                   -               
  DNS     MUŽERLIN Nejc            06                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     STRGAR KUNEJ Ma          07                       PK Celulozar Krško                                                                               DNS                   -               
  DNS     PFAJFAR Ožbe             09                       PK Celulozar Krško                                                                               DNS                   -               
  DNS     ŽUPEVC Miha              08                       PK Celulozar Krško                                                                               DNS                   -               
  DNS     METULJ Marcel            07                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     LESKOVAR Tim             07                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     LEVAŠIČ Klemen           08                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     MARJANOVIČ Jan           07                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     ČAMPA Tobija             08                       PK Ribnica                                                                                       DNS                   -               
  DNS     GUŠTIN Anže              06                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -               


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. disciplina/event                                                                   M/M, 50m Hrbtno/Back                                                                                  Odprto
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     PERSE Ziga               05                       PK Olimpija Ljubljan               34.23                 273                                     EXH                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. disciplina/event                                                                   Ž/W, 50m Hrbtno/Back                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       29.77  JAMŠEK Janja                                                                                Zrenjanin (SRB)                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    32.55  MILER Tamara                                                                                Kranj                                                                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ROŽIČ Ula                07                       PK Ljubljana                       34.47                 413                                   38.04                122%               
   2.     GERDEJ Nija              07                       PK Fužinar Ravne                   35.13                 390              + 0.66               36.18                106%               
   3.     LIPOVEC Tinkara          07                       PK Radovljica                      36.23                 355              + 1.76               35.96                 99%               
   4.     NOVAK Lena               07                       PK Ljubljana                       36.34                 352              + 1.87               37.71                108%               
   5.     VIDEC Iza                07                       PK Kamnik                          36.40                 350              + 1.93               37.11                104%               
   6.     RADIVOJEVIČ Olj          07                       PK Ribnica                         36.95                 335              + 2.48               39.79                116%               
   7.     POHOREC Špela            07                       PK Velenje                         37.13                 330              + 2.66               38.16                106%               
   8.     ĆIROVIĆ Zara             08                       PK Ribnica                         37.96                 309              + 3.49               40.70                115%               
   9.     KOKOT Lana               07                       PK Fužinar Ravne                   38.04                 307              + 3.57               39.41                107%               
  10.     LAJBAHER Maja            07                       PK Fužinar Ravne                   38.05                 307              + 3.58               38.43                102%               
  11.     KORENJAK GOBBO           07                       PK Ljubljana                       38.47                 297              + 4.00               39.49                105%               
  12.     FORTUNA Lena             07                       PK Ljubljana                       38.69                 292              + 4.22               38.79                101%               
  13.     PREDALIČ Kaja            07                       PK Ljubljana                       38.73                 291              + 4.26               42.04                118%               
  14.     MELE Ula                 07                       PK Ljubljana                       39.00                 285              + 4.53               38.33                 97%               
  15.     HRIBAR Sergeja           07                       PK Triglav Kranj                   39.38                 276              + 4.91               39.58                101%               
  16.     MOČNIK Klara             07                       PK Cerkno                          39.98                 264              + 5.51               41.19                106%               
  17.     ARKO Kaja                08                       PK Ratitovec Železni               40.31                 258              + 5.84               42.66                112%               
  18.     RADELJ Pika              07                       PK Ljubljana                       40.48                 255              + 6.01               41.16                103%               
  19.     VRBINC Ema               08                       PK Torpedo Ljubljana               40.78                 249              + 6.31               41.59                104%               
  20.     GOLOB Maja               07                       PK Fužinar Ravne                   41.03                 244              + 6.56               42.07                105%               
  21.     PERC Živa                07                       PK Velenje                         41.13                 243              + 6.66               41.70                103%               
  22.     POJE MIHELIČ La          08                       PK Ribnica                         41.23                 241              + 6.76               46.97                130%               
  23.     ABUTOVIČ Mia             09                       PK Ljubljana                       41.66                 233              + 7.19               44.96                116%               
  24.     RUGGIERI Anna L          08                       PK Koper                           41.74                 232              + 7.27               45.95                121%               
  25.     PAJNTAR Blaža            08                       PK Triglav Kranj                   42.06                 227              + 7.59               41.57                 98%               
  26.     HORVAT Nia               08                       Pk Primorje Co                     42.07                 227              + 7.60               41.72                 98%               
  27.     ŽALAC Lana               07                       PK Olimpija Ljubljan               42.10                 226              + 7.63               43.23                105%               
  28.     MIHELČIČ Nika            07                       PK Torpedo Ljubljana               42.31                 223              + 7.84               44.02                108%               
  29.     BOBANOVIĆ Ana            09                       Pk Primorje Co                     42.42                 221              + 7.95               48.17                129%               
  30.     VUKOVIĆ Dora             07                       Pk Primorje Co                     42.54                 219              + 8.07               41.90                 97%               
  31.     URBANČIČ Eva             08                       PK Ljubljana                       42.60                 218              + 8.13               41.14                 93%               
  32.     MANCE Petra              08                       Pk Primorje Co                     42.83                 215              + 8.36               40.24                 88%               
          ŽEŽELJ Sara              07                       Pk Primorje Co                     42.83                 215              + 8.36               41.54                 94%               
  34.     RAZBORŠEK Neja           07                       PK Radovljica                      42.93                 213              + 8.46               42.93                100%               
  35.     JUKIĆ Najya Han          08                       PK Velenje                         42.94                 213              + 8.47               43.64                103%               
  36.     DANGUBIĆ Lana            07                       Pk Primorje Co                     43.52                 205              + 9.05               41.63                 92%               
  37.     KOKALJ Tea               07                       PK Triglav Kranj                   43.59                 204              + 9.12               47.77                120%               
  38.     BRICELJ Iza              08                       PK Ljubljana                       43.60                 204              + 9.13               41.60                 91%               
  39.     STROJANŠEK Isab          08                       PK Ilirija Ljubljana               43.63                 203              + 9.16               43.68                100%               
  40.     VOJSK KOZINA Me          07                       PK Triglav Kranj                   43.75                 201              + 9.28                  NT                   -               
  41.     PERC Tia                 07                       PK Neptun Celje                    43.81                 201              + 9.34               43.61                 99%               
  42.     ŠKAPER Neli              07                       PK Ribnica                         43.97                 198              + 9.50               47.02                114%               
  43.     PULKO Ema Terez          08                       PK Kranj                           44.05                 197              + 9.58               43.83                 99%               
  44.     MAHER Lana               07                       PK Radovljica                      44.09                 197              + 9.62               45.12                105%               
  45.     CAMLEK Maca              07                       PK Triglav Kranj                   44.38                 193              + 9.91               45.82                107%               
  46.     BRAUT Leonora            07                       Kantrida                           44.50                 191             + 10.03               47.00                112%               
  47.     MOČNIK Tjaša             07                       PK Cerkno                          44.51                 191             + 10.04               46.55                109%               
  48.     ZBAŠNIK Ema              07                       PK Ribnica                         44.77                 188             + 10.30               47.03                110%               
  49.     HIRŠENFELDER Ma          08                       PK Kranj                           44.97                 185             + 10.50               46.51                107%               
  50.     ŠTEFELIN Ema             07                       PK Radovljica                      45.22                 182             + 10.75               44.30                 96%               
  51.     BUBALO Lara              07                       Pk Primorje Co                     45.51                 179             + 11.04               44.28                 95%               
  52.     KOVAČ Kaja               08                       PK Ljubljana                       45.53                 179             + 11.06               48.76                115%               
  53.     KORELC Karin             08                       PK Triglav Kranj                   45.58                 178             + 11.11               46.37                103%               
  54.     PRIMC Lina               07                       PK Ljubljana                       45.80                 176             + 11.33               47.26                106%               
  55.     BEZLAJ Anja              08                       PK Branik Maribor                  45.98                 174             + 11.51               47.51                107%               
  56.     JUVANČIČ Neža            07                       PK Ilirija Ljubljana               46.81                 164             + 12.34               49.15                110%               
  57.     KUKULJAN Rina            07                       Pk Primorje Co                     46.90                 163             + 12.43               45.27                 93%               
  58.     MORIĆ Klara              08                       Pk Primorje Co                     47.14                 161             + 12.67               44.32                 88%               
  59.     GERBAZ Lara              07                       Kantrida                           47.36                 159             + 12.89               55.82                139%               
  60.     DOLENEC Neja             07                       PK Triglav Kranj                   47.44                 158             + 12.97               46.52                 96%               
  61.     KLEMENČIČ Ana V          08                       PK Ilirija Ljubljana               47.54                 157             + 13.07               49.61                109%               
  62.     LOZAR Alina              07                       PK Triglav Kranj                   47.71                 155             + 13.24               47.88                101%               
  63.     PURGAR Ema               07                       PK Koper                           47.72                 155             + 13.25               47.10                 97%               
  64.     MENONI Ema               09                       PK Celulozar Krško                 47.79                 154             + 13.32               49.65                108%               
  65.     MOČILER Lorena           08                       PK Ljubljana                       48.13                 151             + 13.66                  NT                   -               
          MILIČEVIČ Alisa          07                       PK Olimpija Ljubljan               48.13                 151             + 13.66               47.51                 97%               
  67.     VASILJEVIĆ Maša          07                       PK Celulozar Krško                 48.41                 149             + 13.94               48.99                102%               
  68.     SEKNE Ina                09                       PK Radovljica                      48.76                 145             + 14.29               52.05                114%               
  69.     VLAHOV Doroteja          08                       PK Ribnica                         48.80                 145             + 14.33               50.98                109%               
  70.     ÐUKIĆ Hana               09                       PK Ribnica                         48.92                 144             + 14.45               53.62                120%               
  71.     CAMLEK Maša              09                       PK Triglav Kranj                   49.26                 141             + 14.79               49.21                100%               
  72.     TERDIČ Živa              08                       PK Triglav Kranj                   49.52                 139             + 15.05               49.41                100%               
  73.     TRAVICA Petra            09                       Pk Primorje Co                     49.79                 137             + 15.32               56.20                127%               
  74.     SEDEJ Tia                09                       PK Olimpija Ljubljan               49.95                 135             + 15.48               51.55                107%               
  75.     KUSTIĆ Dora              08                       Pk Primorje Co                     50.01                 135             + 15.54               51.80                107%               
  76.     GOŠIĆ Natalia            08                       Pk Primorje Co                     50.11                 134             + 15.64               45.07                 81%               
  77.     HARING Stela             07                       Pk Primorje Co                     50.39                 132             + 15.92               50.02                 99%               
  78.     ERŽEN Teja               07                       PK Triglav Kranj                   50.40                 132             + 15.93               51.36                104%               
  79.     ARH HUSANOVIĆ S          07                       PK Triglav Kranj                   50.56                 130             + 16.09               51.62                104%               
  80.     ADAMIČ Hana              08                       PK Ribnica                         50.78                 129             + 16.31               52.23                106%               
  81.     MALETIĆ Maja             08                       PK Triglav Kranj                   51.32                 125             + 16.85                  NT                   -               
  82.     DOLENC Manca             09                       PK Ilirija Ljubljana               52.34                 117             + 17.87               53.95                106%               
  83.     DOBNIK Sara              09                       PK Celulozar Krško                 52.59                 116             + 18.12               54.00                105%               
  84.     MARGETA Ana              10                       KPD Zvezda Kranj                   52.71                 115             + 18.24               55.36                110%               
  85.     PETRIČ Klara             09                       PK Fužinar Ravne                   53.39                 111             + 18.92               52.99                 99%               
  86.     RAZBORŠEK Katja          10                       PK Radovljica                      53.50                 110             + 19.03               59.92                125%               
  87.     ILC Manja                09                       PK Ribnica                         53.59                 109             + 19.12               55.28                106%               
  88.     ÐORĐEVIČ Tara            09                       PK Torpedo Ljubljana               53.77                 108             + 19.30               56.19                109%               
  89.     ERCEG Lea                08                       Pk Primorje Co                     53.82                 108             + 19.35             1:02.80                136%               
  90.     JERKOVIČ Luna            09                       PK Triglav Kranj                   54.15                 106             + 19.68                  NT                   -               
  91.     PRIMOŽIČ Taja            09                       PK Cerkno                          54.50                 104             + 20.03               58.37                115%               
  92.     SKODLAR Nika             07                       PK Triglav Kranj                   54.69                 103             + 20.22             1:14.61                186%               
  93.     STARC Taja               09                       PK Ribnica                         55.53                  98             + 21.06             1:01.40                122%               
  94.     FRLEC Katarina           08                       PK Triglav Kranj                   55.58                  98             + 21.11               55.66                100%               
  95.     ÐEŠEVIĆ Minea            10                       PK Ilirija Ljubljana               55.99                  96             + 21.52               54.67                 95%               
  96.     SIRK Iva Pika            08                       PK Celulozar Krško                 56.02                  96             + 21.55               56.68                102%               
  97.     MOČNIK Zala              09                       PK Cerkno                          56.79                  92             + 22.32               55.41                 95%               
  98.     GRGIČ Lea                10                       PK Kranj                           57.13                  90             + 22.66             1:01.92                117%               
  99.     KRUŠEC Laura             08                       PK Olimpija Ljubljan               57.29                  89             + 22.82                  NT                   -               
 100.     PERČIČ Neja              09                       PK Triglav Kranj                   59.82                  79             + 25.35             1:00.80                103%               
 101.     TREVEN Nastja            08                       PK Ilirija Ljubljana             1:02.35                  69             + 27.88                  NT                   -               
 102.     ČOP Nadja                09                       PK Triglav Kranj                 1:02.42                  69             + 27.95                  NT                   -               
 103.     JOSIPOVIĆ Ivana          07                       PK Branik Maribor                1:03.90                  64             + 29.43               59.75                 87%               
 104.     KRŠLIN Karolina          08                       PK Olimpija Ljubljan             1:04.53                  62             + 30.06                  NT                   -               
 105.     LOVŠIN Ina Mari          09                       PK Ribnica                       1:09.61                  50             + 35.14             1:04.53                 86%               
 106.     VODOVNIK Vita            11                       PK Kranj                         1:21.68                  31             + 47.21             1:20.59                 97%               
  DSQ     VIDOVIČ Raeni            08                       PK Triglav Kranj                                                         + 18.73               52.69                   -               
        SW 4.4 - 
  DNS     KADIVEC Patrici          07                       KPD Zvezda Kranj                                                                                 DNS                   -               
  DNS     KADIVEC Klavdij          10                       KPD Zvezda Kranj                                                                                 DNS                   -               
  DNS     RODE Lia                 07                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     NEMEC KRIŽMANČI          08                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     STOJKOVIČ Neža           07                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     STEPANENKO Vier          09                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Prosto/Free                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki           52.73  SAGMEISTER Rok                                                                             Ljubljana                                                           2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VERČ Peter               04                       PK Ilirija Ljubljana               58.26                 458                                   57.92                 99%               
            28.42    58.26
   2.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                    58.43                 454              + 0.17               58.46                100%               
            28.43    58.43
   3.     JANHUBA Jure             04                       PK Triglav Kranj                   59.11                 439              + 0.85             1:00.82                106%               
            28.64    59.11
   4.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško                 59.32                 434              + 1.06               59.55                101%               
            28.78    59.32
   5.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:00.04                 419              + 1.78               58.92                 96%               
            28.83  1:00.04
   6.     MIJATOV Tin              04                       Kantrida                         1:00.49                 410              + 2.23               59.00                 95%               
            29.58  1:00.49
   7.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:00.59                 408              + 2.33               58.85                 94%               
            29.43  1:00.59
   8.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.63                 407              + 2.37               59.88                 98%               
            28.98  1:00.63
   9.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         1:00.71                 405              + 2.45             1:02.20                105%               
            29.55  1:00.71
  10.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:00.93                 401              + 2.67             1:00.31                 98%               
            29.28  1:00.93
  11.     TOIĆ Vito                04                       Pk Primorje Co                   1:02.10                 378              + 3.84             1:01.20                 97%               
            30.12  1:02.10
  12.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:02.67                 368              + 4.41             1:03.58                103%               
            30.21  1:02.67
  13.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:02.82                 366              + 4.56             1:01.75                 97%               
            30.34  1:02.82
  14.     JEREB Matic              04                       PK Cerkno                        1:03.50                 354              + 5.24             1:05.31                106%               
            30.99  1:03.50
  15.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:04.01                 346              + 5.75             1:05.17                104%               
            30.73  1:04.01
  16.     STIPIĆ Mateo             05                       Pk Primorje Co                   1:04.34                 340              + 6.08             1:04.40                100%               
            31.67  1:04.34
  17.     IVIČIČ Aleš              04                       PK Triglav Kranj                 1:04.55                 337              + 6.29             1:07.49                109%               
            31.03  1:04.55
  18.     DUMOVIĆ Juraj            04                       Pk Primorje Co                   1:04.78                 333              + 6.52             1:03.50                 96%               
            30.81  1:04.78
  19.     PODBEVŠEK Jure           04                       PK Ljubljana                     1:04.86                 332              + 6.60             1:05.87                103%               
            30.51  1:04.86
  20.     DOROSLOVACKI Di          05                       Plivacki klub ,,Prol             1:05.11                 328              + 6.85             1:08.78                112%               
            31.16  1:05.11
  21.     LICHTENWAGNER J          05                       Welser TV 1862                   1:05.42                 324              + 7.16             1:08.33                109%               
            31.50  1:05.42
  22.     ROTOVNIK Tine            05                       PK Fužinar Ravne                 1:05.45                 323              + 7.19             1:08.87                111%               
            31.72  1:05.45
  23.     PEVEC Gašper             05                       PK Neptun Celje                  1:05.52                 322              + 7.26             1:06.02                102%               
            31.82  1:05.52
  24.     BEZJAK Nejc              05                       PK Branik Maribor                1:05.54                 322              + 7.28             1:05.71                101%               
            31.51  1:05.54
  25.     ŠARVARI Balazs           04                       PK Ljubljana                     1:05.56                 322              + 7.30             1:07.01                104%               
            31.30  1:05.56
  26.     STELE Gašper             04                       PK Kamnik                        1:05.63                 321              + 7.37             1:06.69                103%               
            31.95  1:05.63
  27.     ABUTOVIČ Filip           05                       PK Ljubljana                     1:05.79                 318              + 7.53             1:05.16                 98%               
            31.65  1:05.79
  28.     ZALETEL Lenart           05                       KPD Zvezda Kranj                 1:05.83                 318              + 7.57             1:05.32                 98%               
            31.14  1:05.83
  29.     ALJAŽ Andraž             05                       KPD Zvezda Kranj                 1:05.95                 316              + 7.69             1:06.43                101%               
            31.65  1:05.95
  30.     ZORKO Maj                04                       PK Celulozar Krško               1:05.96                 316              + 7.70             1:06.31                101%               
            31.89  1:05.96
  31.     HAJDINJAK Anin           04                       PK Olimpija Ljubljan             1:06.08                 314              + 7.82             1:04.68                 96%               
            31.41  1:06.08
  32.     SMOLNIKAR Tevž           05                       PK Radovljica                    1:06.39                 310              + 8.13             1:08.57                107%               
            31.98  1:06.39
  33.     KATARIČ Tit              04                       PK Cerkno                        1:07.50                 295              + 9.24             1:09.13                105%               
            32.29  1:07.50
  34.     BOBANOVIĆ Mauro          05                       Pk Primorje Co                   1:07.72                 292              + 9.46             1:07.80                100%               
            31.70  1:07.72
  35.     MARIČIĆ Donat            05                       Pk Primorje Co                   1:08.14                 286              + 9.88             1:07.80                 99%               
            32.02  1:08.14
          POTOČNIK Janez           04                       PK Radovljica                    1:08.14                 286              + 9.88             1:09.07                103%               
            32.06  1:08.14
  37.     KLJUČANIN Benja          05                       PK Triglav Kranj                 1:08.18                 286              + 9.92             1:13.06                115%               
            33.30  1:08.18
  38.     ILAR Nal                 05                       PK Ljubljana                     1:08.33                 284             + 10.07             1:07.70                 98%               
            33.02  1:08.33
  39.     PETRIČ Lovro             05                       PK Fužinar Ravne                 1:08.83                 278             + 10.57             1:09.89                103%               
            33.90  1:08.83
  40.     RAĐENOVIĆ Matej          04                       PK Ljubljana                     1:08.88                 277             + 10.62             1:09.10                101%               
            32.82  1:08.88
  41.     ARTIČ Dan                04                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.97                 276             + 10.71             1:13.23                113%               
            32.89  1:08.97
  42.     PREBIL Jakob             05                       PK Kamnik                        1:09.78                 267             + 11.52             1:07.21                 93%               
            33.61  1:09.78
  43.     KOČEVAR Nik              04                       PK Neptun Celje                  1:10.01                 264             + 11.75             1:10.39                101%               
            33.73  1:10.01
  44.     EREMIJA Patrick          05                       Pk Primorje Co                   1:10.17                 262             + 11.91             1:06.80                 91%               
            33.93  1:10.17
  45.     RADIŠIČ Dejan            05                       PK Triglav Kranj                 1:10.54                 258             + 12.28             1:13.21                108%               
            34.07  1:10.54
  46.     DOLENC Anže              04                       PK Radovljica                    1:10.67                 257             + 12.41             1:22.70                137%               
            33.70  1:10.67
  47.     BLAGUS BASARIĆ           04                       PK Ljubljana                     1:11.09                 252             + 12.83             1:09.98                 97%               
            34.95  1:11.09
  48.     ŠKRLEP Jan               05                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.15                 251             + 12.89             1:10.90                 99%               
            34.43  1:11.15
  49.     PRIMOŽIČ An              05                       PK Cerkno                        1:11.49                 248             + 13.23             1:12.57                103%               
            34.22  1:11.49
  50.     SLANA Bor                05                       PK Kamnik                        1:11.73                 245             + 13.47             1:12.30                102%               
            34.76  1:11.73
  51.     MUNDA Alen               05                       PK Ilirija Ljubljana             1:11.86                 244             + 13.60             1:11.71                100%               
            34.89  1:11.86
  52.     MISLEJ Manuel            04                       PK Ajdovščina                    1:12.24                 240             + 13.98             1:13.45                103%               
            34.46  1:12.24
  53.     ULAGA STERLE Ce          04                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.52                 237             + 14.26             1:04.84                 80%               
            34.03  1:12.52
  54.     KOSMAČ Nik               05                       PK Triglav Kranj                 1:12.73                 235             + 14.47             1:14.69                105%               
            34.29  1:12.73
  55.     GRBČIĆ Leon              04                       Pk Primorje Co                   1:13.46                 228             + 15.20             1:09.80                 90%               
            34.73  1:13.46
  56.     SROK Paolo               05                       Pk Primorje Co                   1:14.17                 222             + 15.91             1:11.80                 94%               
            36.31  1:14.17
  57.     ROTER Matic              04                       PK Triglav Kranj                 1:14.84                 216             + 16.58             1:19.48                113%               
            35.84  1:14.84
  58.     JELOVČAN Jaka            05                       PK Triglav Kranj                 1:15.10                 214             + 16.84             1:15.83                102%               
            37.49  1:15.10
  59.     GREGORIČ Mitja           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:16.16                 205             + 17.90             1:21.56                115%               
            36.20  1:16.16
  60.     ŠIŠKO Tomaž              04                       PK Ljubljana                     1:16.62                 201             + 18.36             1:11.14                 86%               
            36.77  1:16.62
  61.     KATARIČ Rok              05                       PK Cerkno                        1:16.68                 201             + 18.42             1:16.47                 99%               
            36.69  1:16.68
  62.     BOGUNOVIĆ Noa            05                       Kantrida                         1:17.58                 194             + 19.32             1:18.00                101%               
            37.11  1:17.58
  63.     MAJHENIČ Jan Lu          05                       PK Branik Maribor                1:17.63                 194             + 19.37             1:14.77                 93%               
            36.45  1:17.63
  64.     PREDOJEVIC Luka          04                       Rijeka                           1:17.65                 193             + 19.39             1:19.35                104%               
            37.70  1:17.65
  65.     PEČNIKAR Ambrož          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:17.99                 191             + 19.73             1:16.54                 96%               
            37.62  1:17.99
  66.     RISEK Kristjan           04                       PK Branik Maribor                1:18.47                 187             + 20.21             1:16.26                 94%               
            37.66  1:18.47
  67.     ŠTRIBL Tilen             05                       PK Radovljica                    1:18.51                 187             + 20.25             1:16.87                 96%               
            37.28  1:18.51
  68.     DUGONJIC Domini          05                       Rijeka                           1:19.26                 182             + 21.00             1:15.81                 91%               
            37.52  1:19.26
  69.     STRAJNAR Nejc            05                       PK Triglav Kranj                 1:21.07                 170             + 22.81             1:23.93                107%               
            38.05  1:21.07
  70.     LAHAJNAR Črt             05                       PK Cerkno                        1:26.48                 140             + 28.22             1:28.96                106%               
            40.59  1:26.48
  71.     SKODLAR Anže             04                       PK Triglav Kranj                 1:26.58                 139             + 28.32                  NT                   -               
            40.25  1:26.58
  72.     GOŠIĆ David              05                       Pk Primorje Co                   1:26.90                 138             + 28.64             1:18.00                 81%               
            40.23  1:26.90
  73.     TORKAR Val               05                       PK Triglav Kranj                 1:32.66                 114             + 34.40                  NT                   -               
            42.99  1:32.66
  74.     JARC Anej                05                       PK Branik Maribor                1:33.95                 109             + 35.69             1:32.21                 96%               
            42.93  1:33.95
  75.     STIGLIC Teo              05                       Rijeka                           1:36.28                 101             + 38.02             1:32.00                 91%               
            44.82  1:36.28
  76.     ŠAMEC Žiga               05                       PK Branik Maribor                1:59.43                  53           + 1:01.17             1:54.36                 92%               
            50.88  1:59.43
  DNS     ŽAVCER Filip             04                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -               
  DNS     KOŠUTA Ruben             04                       PK Olimpija Ljubljan                                                                             DNS                   -               
  DNS     TERDIČ Tilen             05                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. disciplina/event                                                                   Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice         56.62  ŠEGEL Janja                                                                                Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ČUDINA Tina              05                       Pk Primorje Co                   1:02.75                 534                                 1:03.00                101%               
            29.98  1:02.75
   2.     STEVANOV Andjel          05                       Plivacki klub ,,Prol             1:04.52                 491              + 1.77             1:04.86                101%               
            31.43  1:04.52
   3.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:04.62                 488              + 1.87             1:04.94                101%               
            30.77  1:04.62
   4.     KOZELJAC Rea             05                       Kantrida                         1:04.68                 487              + 1.93             1:03.00                 95%               
            31.65  1:04.68
   5.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         1:04.72                 486              + 1.97             1:07.81                110%               
            31.35  1:04.72
   6.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:05.23                 475              + 2.48             1:07.52                107%               
            31.35  1:05.23
   7.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:05.76                 464              + 3.01             1:08.23                108%               
            31.61  1:05.76
   8.     CIKOVIC Denis            05                       Kantrida                         1:05.78                 463              + 3.03             1:06.00                101%               
            31.74  1:05.78
   9.     MORIĆ Marta              05                       Pk Primorje Co                   1:05.98                 459              + 3.23             1:02.80                 91%               
            32.28  1:05.98
  10.     MAČEK SITAR Mar          05                       PK Kamnik                        1:06.20                 454              + 3.45             1:08.97                109%               
            31.98  1:06.20
  11.     STOJIKOVSKI Len          06                       Plivacki klub ,,Prol             1:06.32                 452              + 3.57             1:08.65                107%               
            32.32  1:06.32
  12.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:06.62                 446              + 3.87             1:08.45                106%               
            31.51  1:06.62
  13.     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                       1:07.41                 430              + 4.66             1:07.57                100%               
            32.90  1:07.41
  14.     IVANOVIĆ Lucija          05                       Pk Primorje Co                   1:07.55                 428              + 4.80             1:07.50                100%               
            32.66  1:07.55
  15.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:07.65                 426              + 4.90             1:07.98                101%               
            32.40  1:07.65
  16.     KUNŠTIĆ Lara             05                       PK Ljubljana                     1:08.67                 407              + 5.92             1:06.78                 95%               
            32.42  1:08.67
  17.     BOBIK Timea              06                       PK Ljubljana                     1:09.09                 400              + 6.34             1:08.82                 99%               
            33.21  1:09.09
  18.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:09.19                 398              + 6.44             1:08.81                 99%               
            33.30  1:09.19
  19.     LILIC Lara               06                       Plivacki klub ,,Prol             1:09.66                 390              + 6.91             1:11.91                107%               
            33.86  1:09.66
  20.     PŠENIČNIK Neli           06                       PK Fužinar Ravne                 1:09.82                 387              + 7.07             1:11.62                105%               
            33.76  1:09.82
  21.     VRHOVAC Laura            06                       PK Ljubljana                     1:09.98                 385              + 7.23             1:13.49                110%               
            34.05  1:09.98
  22.     BABIC Marina             05                       Plivacki klub ,,Prol             1:10.03                 384              + 7.28             1:10.84                102%               
            33.38  1:10.03
  23.     PERKO Neja               05                       KPD Zvezda Kranj                 1:10.14                 382              + 7.39             1:08.68                 96%               
            33.96  1:10.14
  24.     WAGGER Ema               05                       PK Triglav Kranj                 1:10.32                 379              + 7.57             1:12.49                106%               
            33.82  1:10.32
  25.     VEJNOVIČ Taja            06                       PK Kamnik                        1:10.48                 376              + 7.73             1:12.13                105%               
            34.97  1:10.48
  26.     PIRJEVEC Reina           05                       PK Ilirija Ljubljana             1:10.55                 375              + 7.80             1:08.92                 95%               
            33.77  1:10.55
  27.     SEKUTI Hana              06                       PK Fužinar Ravne                 1:11.01                 368              + 8.26             1:13.51                107%               
            33.52  1:11.01
  28.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:11.36                 363              + 8.61             1:12.38                103%               
            34.24  1:11.36
  29.     OVIJAČ Pia               05                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.37                 362              + 8.62             1:13.39                106%               
            34.54  1:11.37
  30.     ARTIČ Rea Tia            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:11.48                 361              + 8.73             1:17.21                117%               
            35.15  1:11.48
  31.     BRENČIČ Ajda             05                       PK Neptun Celje                  1:11.57                 359              + 8.82             1:11.18                 99%               
            34.46  1:11.57
  32.     ŽNIDARŠIČ Uma            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:12.69                 343              + 9.94             1:13.26                102%               
            35.21  1:12.69
  33.     JEZOVŠEK ŠPILJA          06                       PK Neptun Celje                  1:12.70                 343              + 9.95             1:13.95                103%               
            35.07  1:12.70
  34.     PREDALIČ Vanja           06                       PK Ljubljana                     1:12.83                 341             + 10.08             1:11.68                 97%               
            34.88  1:12.83
  35.     LEVAŠIČ Špela            05                       PK Koper                         1:13.02                 338             + 10.27             1:11.79                 97%               
            34.63  1:13.02
          DJUKIČ Dora              06                       PK Ribnica                       1:13.02                 338             + 10.27             1:14.49                104%               
            34.74  1:13.02
  37.     MEDVED Tinkara           06                       PK Fužinar Ravne                 1:13.46                 332             + 10.71             1:14.25                102%               
            35.19  1:13.46
  38.     STARC Hana               06                       PK Ribnica                       1:13.53                 331             + 10.78             1:14.22                102%               
            35.41  1:13.53
  39.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:13.67                 330             + 10.92             1:11.55                 94%               
            35.16  1:13.67
  40.     TAVZES CIRMAN A          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:13.74                 329             + 10.99             1:12.20                 96%               
            35.98  1:13.74
  41.     TRAVICA Irina            05                       Pk Primorje Co                   1:13.86                 327             + 11.11             1:10.50                 91%               
            34.18  1:13.86
  42.     HUFSCHMIDT Wieb          06                       Welser TV 1862                   1:14.00                 325             + 11.25             1:16.31                106%               
            35.30  1:14.00
  43.     TOMAŽEVIČ Maruš          05                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.06                 324             + 11.31             1:14.62                102%               
            36.54  1:14.06
  44.     MIKULEC Matea            06                       Kantrida                         1:14.21                 322             + 11.46             1:13.00                 97%               
            35.40  1:14.21
  45.     NOVAK Tinkara            06                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.34                 321             + 11.59             1:19.46                114%               
            36.04  1:14.34
  46.     SANKOVIC Lana            06                       Rijeka                           1:14.37                 320             + 11.62             1:16.00                104%               
            36.12  1:14.37
  47.     ČERIN Ema                06                       PK Olimpija Ljubljan             1:14.43                 320             + 11.68             1:15.06                102%               
            36.29  1:14.43
  48.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:14.69                 316             + 11.94             1:12.90                 95%               
            35.63  1:14.69
  49.     ROTAR Nika               06                       PK Ljubljana                     1:14.81                 315             + 12.06             1:13.63                 97%               
            35.30  1:14.81
  50.     DI LENARDO Tara          06                       PK Triglav Kranj                 1:14.98                 313             + 12.23             1:21.12                117%               
            36.00  1:14.98
  51.     ZABUKOVEC Stell          06                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.28                 309             + 12.53             1:15.80                101%               
            36.32  1:15.28
  52.     ABRAMOVIĆ Anja           06                       Pk Primorje Co                   1:15.46                 307             + 12.71             1:14.95                 99%               
            35.57  1:15.46
  53.     EDL Lena                 06                       Welser TV 1862                   1:15.62                 305             + 12.87             1:17.10                104%               
            36.16  1:15.62
  54.     PETRIČ Manca             05                       PK Olimpija Ljubljan             1:15.73                 303             + 12.98             1:16.34                102%               
            37.06  1:15.73
  55.     MEDICA Leda              05                       Pk Primorje Co                   1:16.23                 297             + 13.48             1:14.13                 95%               
            36.50  1:16.23
  56.     BEDRAČ Ana               06                       PK Triglav Kranj                 1:16.49                 294             + 13.74             1:19.71                109%               
            36.84  1:16.49
  57.     FRELIH Petra             06                       PK Radovljica                    1:16.98                 289             + 14.23             1:17.46                101%               
            36.42  1:16.98
  58.     NIKOLIČ KRIŠTOF          06                       PK Ljubljana                     1:18.00                 278             + 15.25             1:24.65                118%               
            37.60  1:18.00
  59.     FILIPIČ Lara             05                       PK Cerkno                        1:18.04                 277             + 15.29               LT NT                   -               
            37.12  1:18.04
  60.     ARH Aneja                06                       PK Celulozar Krško               1:18.41                 273             + 15.66             1:17.65                 98%               
            38.18  1:18.41
  61.     SLIVNIKAR OCVIR          06                       PK Neptun Celje                  1:18.70                 270             + 15.95             1:21.60                108%               
            37.59  1:18.70
  62.     ŠOBA Loti                06                       PK Ljubljana                     1:18.86                 269             + 16.11             1:18.32                 99%               
            37.97  1:18.86
  63.     SHEVCHENKO Anas          05                       PK Ilirija Ljubljana             1:19.00                 267             + 16.25             1:20.68                104%               
            37.31  1:19.00
  64.     ČERU KONDA Tink          06                       PK Ljubljana                     1:19.25                 265             + 16.50             1:21.18                105%               
            37.78  1:19.25
  65.     BILIC Chiara             06                       Kantrida                         1:20.67                 251             + 17.92             1:17.00                 91%               
            38.39  1:20.67
  66.     MARGETA Sara             06                       KPD Zvezda Kranj                 1:21.18                 246             + 18.43             1:19.68                 96%               
            38.24  1:21.18
  67.     DOBNIK Eva               06                       PK Celulozar Krško               1:21.74                 241             + 18.99             1:24.74                107%               
            38.21  1:21.74
  68.     MALC Ajla                06                       PK Triglav Kranj                 1:21.82                 240             + 19.07             1:37.03                141%               
            39.38  1:21.82
  69.     MARJANOVIČ Ula           06                       PK Ribnica                       1:23.33                 228             + 20.58             1:21.70                 96%               
            39.19  1:23.33
  70.     SNOJ Brina               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:25.32                 212             + 22.57             1:22.74                 94%               
            39.24  1:25.32
  71.     KOKALJ Anja              05                       PK Triglav Kranj                 1:25.52                 210             + 22.77             1:34.64                122%               
            41.72  1:25.52
  72.     ŠPITALAR Neža            06                       PK Radovljica                    1:25.59                 210             + 22.84                  NT                   -               
            40.34  1:25.59
  73.     MAJCEN Urša              06                       PK Triglav Kranj                 1:27.89                 194             + 25.14                  NT                   -               
            40.70  1:27.89
  74.     KANDRIČ ŽILAVEC          05                       PK Branik Maribor                1:28.98                 187             + 26.23             1:33.13                110%               
            41.39  1:28.98
  75.     KUKULJAN Meri            06                       Pk Primorje Co                   1:29.30                 185             + 26.55             1:25.82                 92%               
            39.97  1:29.30
  76.     MLAKAR Eva Lara          06                       PK Ilirija Ljubljana             1:30.49                 178             + 27.74             1:27.26                 93%               
            42.65  1:30.49
  77.     STARC Niki               06                       PK Ribnica                       1:31.60                 171             + 28.85             1:29.33                 95%               
            43.60  1:31.60
  78.     ŠTEFELIN Ajda            06                       PK Radovljica                    1:32.33                 167             + 29.58             1:58.27                164%               
            41.93  1:32.33
  79.     VRŠČAJ Anja              05                       PK Celulozar Krško               1:37.12                 144             + 34.37                  NT                   -               
            43.95  1:37.12
  80.     FRAS Ema                 06                       PK Branik Maribor                1:38.34                 138             + 35.59             1:40.00                103%               
            44.92  1:38.34
  81.     LEVIČ Niki               06                       PK Ilirija Ljubljana             1:39.59                 133             + 36.84             1:41.33                104%               
            46.63  1:39.59
  82.     SITAR Anja               05                       PK Triglav Kranj                 1:41.69                 125             + 38.94                  NT                   -               
            48.03  1:41.69
  83.     OSENK DRČAR Ale          06                       PK Triglav Kranj                 1:52.68                  92             + 49.93             1:52.63                100%               
            53.73  1:52.68
  84.     PERIČ Lana               06                       PK Triglav Kranj                 1:57.60                  81             + 54.85             2:13.86                130%               
            55.60  1:57.60
  DSQ     PEKLAJ Eva               06                       PK Ilirija Ljubljana                                                     + 32.17             1:37.75                   -               
        SW 4.4 - 
            44.78  1:34.92
  DNS     ZEKIĆ Emili              06                       Pk Primorje Co                                                                                   DNS                   -               
  DNS     KOKOŠINEK Taja           05                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -               
  DNS     HAJDINJAK Ana            06                       PK Ilirija Ljubljana                                                                             DNS                   -               
  DNS     PAJEK STARMAN A          06                       PK Koper                                                                                         DNS                   -               
  DNS     ŠPUNT Gaja               06                       PK Ljubljana                                                                                     DNS                   -               
  DNS     KNEZ Laura               06                       PK Neptun Celje                                                                                  DNS                   -               
  DNS     MARČUN Mojca             06                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                       A
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki           58.20  ŠTIH Gašper                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2015
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:03.31                 438                                 1:03.98                102%               
            29.58  1:03.31
   2.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               1:05.55                 394              + 2.24             1:06.51                103%               
            30.85  1:05.55
   3.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:06.21                 382              + 2.90             1:07.26                103%               
            30.63  1:06.21
   4.     TOIĆ Vito                04                       Pk Primorje Co                   1:06.77                 373              + 3.46             1:09.70                109%               
            30.15  1:06.77
   5.     PURGAR Borut             04                       PK Koper                         1:07.47                 361              + 4.16             1:08.56                103%               
            30.87  1:07.47
   6.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:08.18                 350              + 4.87             1:08.80                102%               
            31.23  1:08.18
   7.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:08.20                 350              + 4.89             1:10.74                108%               
            31.97  1:08.20
   8.     NOVAK Miha               04                       PK Ljubljana                     1:08.42                 347              + 5.11             1:09.67                104%               
            31.33  1:08.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                       A
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       1:03.42  KLINAR Anja                                                                                Zagreb (CRO)                                                        2001
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:12.31                 430                                 1:14.08                105%               
            32.67  1:12.31
   2.     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                       1:12.88                 420              + 0.57             1:15.62                108%               
            34.19  1:12.88
   3.     KAVČIČ Aja               06                       PK Kranj                         1:12.93                 419              + 0.62             1:14.34                104%               
            33.54  1:12.93
   4.     MERKAČ Julija            06                       PK Fužinar Ravne                 1:14.01                 401              + 1.70             1:15.00                103%               
            33.80  1:14.01
   5.     TRAVICA Irina            05                       Pk Primorje Co                   1:15.03                 385              + 2.72             1:15.40                101%               
            35.30  1:15.03
   6.     KOVAČ Maša               05                       PK Ljubljana                     1:15.12                 384              + 2.81             1:17.52                106%               
            34.66  1:15.12
   7.     RIHTER MEDOŠ Mi          05                       PK Koper                         1:16.04                 370              + 3.73             1:17.59                104%               
            35.92  1:16.04
   8.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:17.44                 350              + 5.13             1:16.10                 97%               
            34.06  1:17.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prosto/Free                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         24.75  ANDOLJŠEK Chad                                                                              Kranj                                                                2011
Rek. SLO dečki         24.75  ŠTIH Gašper                                                                                 Ljubljana                                                            2015
Rek. SLO ml.dečki      26.78  JUG Sebastjan                                                                               Ljubljana                                                            2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     NOVAK Tai                06                       PK Olimpija Ljubljan               28.53                 358                                   28.51                100%               
   2.     FRANKOVIČ Jure           06                       PK Velenje                         29.84                 312              + 1.31               29.91                100%               
   3.     SUVACKI Vuk              06                       Plivacki klub ,,Prol               29.92                 310              + 1.39               30.10                101%               
   4.     EDL Lukas                06                       Welser TV 1862                     29.99                 308              + 1.46               30.00                100%               
   5.     VRAN BENKOVIČ B          07                       PK Branik Maribor                  30.21                 301              + 1.68               30.05                 99%               
   6.     KASTIGAR Maks            06                       PK Ribnica                         30.43                 295              + 1.90               30.30                 99%               
   7.     PODOBNIK Filip           08                       PK Ilirija Ljubljana               30.99                 279              + 2.46               30.92                100%               
   8.     ANDROIĆ Noa              06                       Pk Primorje Co                     31.27                 271              + 2.74               30.85                 97%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                       B
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       26.58  ŠEGEL Janja                                                                                 Zrenjanin (SRB)                                                      2014
Rek. SLO ml.deklice    28.33  GOVEJŠEK Nastja                                                                             Zagreb (CRO)                                                         2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ROŽIČ Ula                07                       PK Ljubljana                       29.68                 480                                   30.18                103%               
   2.     RADIVOJEVIČ Olj          07                       PK Ribnica                         31.13                 416              + 1.45               31.65                103%               
   3.     NOVAK Lena               07                       PK Ljubljana                       31.57                 398              + 1.89               31.82                102%               
   4.     GERDEJ Nija              07                       PK Fužinar Ravne                   31.96                 384              + 2.28               33.23                108%               
   5.     LIPOVEC Tinkara          07                       PK Radovljica                      32.06                 380              + 2.38               32.14                100%               
   6.     ĆIROVIĆ Zara             08                       PK Ribnica                         32.53                 364              + 2.85               32.04                 97%               
   7.     VIDEC Iza                07                       PK Kamnik                          32.87                 353              + 3.19               32.63                 99%               
   8.     HRIBAR Sergeja           07                       PK Triglav Kranj                   33.29                 340              + 3.61               32.98                 98%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                    M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki           58.27  VOVK Nace                                                                                  Zrenjanin (SRB)                                                     2016
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     BIZJAK Tim               04                       PK Celulozar Krško               1:03.22                 463                                 1:06.37                110%               
            31.22  1:03.22
   2.     JANHUBA Jure             04                       PK Triglav Kranj                 1:04.08                 444              + 0.86             1:04.42                101%               
            31.19  1:04.08
   3.     MIJATOV Tin              04                       Kantrida                         1:06.08                 405              + 2.86             1:06.22                100%               
            32.30  1:06.08
   4.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:07.57                 379              + 4.35             1:07.93                101%               
            32.94  1:07.57
   5.     JUG Sebastjan            05                       PK Neptun Celje                  1:08.30                 367              + 5.08             1:09.67                104%               
            32.80  1:08.30
   6.     BABIČ Maks               04                       PK Ilirija Ljubljana             1:08.36                 366              + 5.14             1:08.29                100%               
            32.61  1:08.36
   7.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:08.53                 363              + 5.31             1:08.76                101%               
            33.06  1:08.53
   8.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:08.54                 363              + 5.32             1:08.52                100%               
            33.08  1:08.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                    Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                      A
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       1:02.76  JAMŠEK Janja                                                                               Zrenjanin (SRB)                                                     2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     LEVSTEK Maja             05                       PK Ribnica                       1:09.81                 489                                 1:11.96                106%               
            34.46  1:09.81
   2.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:11.30                 459              + 1.49             1:11.46                100%               
            34.69  1:11.30
   3.     KOZELJAC Rea             05                       Kantrida                         1:13.39                 421              + 3.58             1:12.30                 97%               
            35.97  1:13.39
   4.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:14.36                 405              + 4.55             1:13.36                 97%               
            36.32  1:14.36
   5.     PAKIŽ RUMPF Iza          06                       PK Neptun Celje                  1:15.49                 387              + 5.68             1:14.44                 97%               
            36.21  1:15.49
   6.     MIHEVC Lara              05                       PK Torpedo Ljubljana             1:16.29                 375              + 6.48             1:15.98                 99%               
            37.01  1:16.29
   7.     CIKOVIC Denis            05                       Kantrida                         1:16.40                 373              + 6.59             1:15.72                 98%               
            37.40  1:16.40
  DSQ     IVANOVIĆ Lucija          05                       Pk Primorje Co                                                            + 1.17             1:10.98                   -               
        SW 6.4 - 
            33.86  1:10.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. disciplina/event                                                               Meš/Mix, 4 x 50m Prosto/Free                                  2 starša + 2 plavalca štafeta / 2 parents + 2 swim
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PK Olimpija Lju                                   PK Olimpija Ljubljan             2:05.11                 354                                   LT NT                   -               
            29.70    57.79  1:27.72  2:05.11

   2.     PK Ljubljana                                      PK Ljubljana                     2:06.52                 343              + 1.41               LT NT                   -               
            33.61  1:03.45  1:36.68  2:06.52

   3.     OL I. (MIX)                                       PK Olimpija Ljubljan             2:08.68                 326              + 3.57                  NT                   -               
            28.52  1:00.13  1:37.35  2:08.68

   4.     PK Radovljica                                     PK Radovljica                    2:15.30                 280             + 10.19               LT NT                   -               
            29.98  1:00.93  1:34.73  2:15.30




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                    M/M, 50m Prsno/Breast                                                                                      B
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         29.84  STEVENS Peter John                                                                          Kranj                                                                2009
Rek. SLO ml.dečki      33.09  ŠTIH Matevž                                                                                 Ljubljana                                                            2017
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ÐORĐEVIČ Jaka            06                       PK Torpedo Ljubljana               37.39                 307                                   38.15                104%               
   2.     KORENT Leonardo          06                       PK Ljubljana                       37.68                 300              + 0.29               38.00                102%               
   3.     BRANKOVIĆ Filip          06                       Pk Primorje Co                     38.37                 284              + 0.98               39.52                106%               
   4.     EDL Lukas                06                       Welser TV 1862                     38.52                 281              + 1.13               37.85                 97%               
   5.     SUVACKI Vuk              06                       Plivacki klub ,,Prol               38.57                 280              + 1.18               38.39                 99%               
   6.     FRANKOVIČ Jure           06                       PK Velenje                         38.90                 273              + 1.51               39.59                104%               
   7.     NOVAK Tai                06                       PK Olimpija Ljubljan               39.15                 268              + 1.76               38.26                 96%               
   8.     VRAN BENKOVIČ B          07                       PK Branik Maribor                  39.32                 264              + 1.93               39.41                100%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                    Ž/W, 50m Prsno/Breast                                                                                      B
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       33.32  BREZNIK Kaja                                                                                Dunaj/Vienna (AUT)                                                   2009
Rek. SLO ml.deklice    35.27  JAMŠEK Tesa Naja                                                                            Kranj                                                                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ROŽIČ Ula                07                       PK Ljubljana                       37.91                 431                                   38.81                105%               
   2.     GOLOB Maja               07                       PK Fužinar Ravne                   38.62                 407              + 0.71               38.85                101%               
   3.     GERDEJ Nija              07                       PK Fužinar Ravne                   39.21                 389              + 1.30               39.47                101%               
   4.     FORTUNA Lena             07                       PK Ljubljana                       41.65                 325              + 3.74               41.57                100%               
          NOVAK Lena               07                       PK Ljubljana                       41.65                 325              + 3.74               42.20                103%               
   6.     RADIVOJEVIČ Olj          07                       PK Ribnica                         41.68                 324              + 3.77               40.97                 97%               
   7.     HRIBAR Sergeja           07                       PK Triglav Kranj                   42.63                 303              + 4.72               42.70                100%               
   8.     VIDEC Iza                07                       PK Kamnik                          42.91                 297              + 5.00               41.96                 96%               



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                   M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                     A
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO dečki         1:00.10  BODIROŽA Nick                                                                              Kranj                                                               2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ŠTIH Matevž              05                       PK Olimpija Ljubljan             1:05.68                 449                                 1:05.88                101%               
            31.54  1:05.68
   2.     DJUKIĆ Robert            04                       PK Olimpija Ljubljan             1:07.36                 416              + 1.68             1:08.08                102%               
            31.15  1:07.36
   3.     MIJATOV Tin              04                       Kantrida                         1:07.43                 415              + 1.75             1:07.80                101%               
            31.42  1:07.43
   4.     JANHUBA Jure             04                       PK Triglav Kranj                 1:07.80                 408              + 2.12             1:07.70                100%               
            30.84  1:07.80
   5.     ZOGOVIČ Dejan            04                       PK Ljubljana                     1:07.89                 406              + 2.21             1:09.84                106%               
            31.24  1:07.89
   6.     PREDALIČ Luka            04                       PK Ljubljana                     1:07.94                 405              + 2.26             1:09.23                104%               
            33.46  1:07.94
   7.     KNEZ Ožbej               04                       PK Fužinar Ravne                 1:09.39                 380              + 3.71             1:09.47                100%               
            32.57  1:09.39
   8.     PAJNTAR Rožle            04                       PK Triglav Kranj                 1:10.28                 366              + 4.60             1:08.61                 95%               
            32.05  1:10.28



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                  Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                     A
20.1.18                                                                                                                                                                              Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO deklice       1:05.33  JAMŠEK Janja                                                                               Zrenjanin (SRB)                                                     2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finale
   1.     ČUDINA Tina              05                       Pk Primorje Co                   1:10.54                 518                                 1:10.78                101%               
            33.24  1:10.54
   2.     KOZELJAC Rea             05                       Kantrida                         1:11.49                 498              + 0.95             1:12.39                103%               
            34.29  1:11.49
   3.     ZUPAN Neža               05                       PK Triglav Kranj                 1:13.66                 455              + 3.12             1:13.75                100%               
            34.95  1:13.66
   4.     MORIĆ Marta              05                       Pk Primorje Co                   1:14.03                 448              + 3.49             1:13.50                 99%               
            34.84  1:14.03
   5.     IVANOVIĆ Lucija          05                       Pk Primorje Co                   1:14.63                 437              + 4.09             1:14.59                100%               
            34.12  1:14.63
   6.     REMIC Metka              05                       PK Fužinar Ravne                 1:15.00                 431              + 4.46             1:13.94                 97%               
            34.81  1:15.00
   7.     ARKO Lana                05                       PK Ratitovec Železni             1:15.45                 423              + 4.91             1:14.08                 96%               
            34.53  1:15.45
   8.     LIČEN Sara               05                       PK Ajdovščina                    1:16.06                 413              + 5.52             1:15.39                 98%               
            34.84  1:16.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. disciplina/event                                                               Meš/Mix, 8 x 50m Prosto/Free                                                     14 let in mlajši/AG and younger
20.1.18                                                                                                                                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst                              LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Finale    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PK Ljubljana                                      PK Ljubljana                     3:59.23                                                       LT NT                   -               
        ZOGOVIČ Dejan, 04                                                                            KORENT Leonardo, 06
        NOVAK Miha, 04                                                                               PŠENIČNIK Nej, 06
        KOVAČ Maša, 05                                                                               ROŽIČ Ula, 07
        BOBIK Timea, 06                                                                              NOVAK Lena, 07
            26.90    54.26  1:24.19  1:55.41  2:25.94  2:56.83  3:27.14  3:59.23

   2.     Pk Primorje Co                                    Pk Primorje Co                   4:05.87                                  + 6.64             4:05.00                 99%               
        TOIĆ Vito, 04                                                                                ŽUTELIJA Niko, 06
        VUKOVIĆ Dora, 07                                                                             ČUDINA Tina, 05
        ANDROIĆ Noa, 06                                                                              DUMOVIĆ Juraj, 04
        BOBANOVIĆ Ana, 09                                                                            MORIĆ Marta, 05
            28.29  1:02.58  1:32.69  2:09.39  2:40.17  3:08.54  3:36.96  4:05.87

   3.     PK Triglav Kran                                   PK Triglav Kranj                 4:08.95                                  + 9.72               LT NT                   -               
        JANHUBA Jure, 04                                                                             PAJNTAR Blaža, 08
        ZUPAN Neža, 05                                                                               HRIBAR Sergeja, 07
        PAJNTAR Rožle, 04                                                                            MAČEK Tilen, 07
        WAGGER Ema, 05                                                                               POSNJAK Juš, 06
            27.75    57.49  1:25.41  1:56.87  2:31.12  3:04.26  3:37.22  4:08.95

   4.     PK Ljubljana 2                                    PK Ljubljana                     4:10.55                                 + 11.32               LT NT                   -               
        PREDALIČ Luka, 04                                                                            ILAR Lun, 07
        ABUTOVIČ Filip, 05                                                                           RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof, 06
        KUNŠTIĆ Lara, 05                                                                             PREDALIČ Kaja, 07
        VRHOVAC Laura, 06                                                                            MELE Ula, 07
            28.68    58.03  1:28.89  2:00.41  2:32.29  3:05.04  3:37.55  4:10.55

   5.     PK Fužinar Ravn                                   PK Fužinar Ravne                 4:11.33                                 + 12.10               LT NT                   -               
        KNEZ Ožbej, 04                                                                               REMIC Metka, 05
        PETRIČ Lovro, 05                                                                             MERKAČ Julija, 06
        MARIČ Bastian, 06                                                                            LAJBAHER Maja, 07
        ZMAGAJ Nace, 06                                                                              GERDEJ Nija, 07
            29.86    59.40  1:31.82  2:04.88  2:34.74  3:06.23  3:39.09  4:11.33

   6.     Pk Primorje Co                                    Pk Primorje Co                   4:16.97                                 + 17.74             4:10.00                 95%               
        EREMIJA Patrick, 05                                                                          MUŠKARDIN Mauro, 07
        TRAVICA Irina, 05                                                                            BUBALO Lara, 07
        BRANKOVIĆ Filip, 06                                                                          IVANOVIĆ Lucija, 05
        DANGUBIĆ Lana, 07                                                                            STIPIĆ Mateo, 05
            30.15  1:01.87  1:34.10  2:09.15  2:42.44  3:18.00  3:48.01  4:16.97

   7.     Kantrida 1                                        Kantrida                         4:21.30                                 + 22.07             4:10.00                 92%               
        MIJATOV Tin, 04                                                                              MATIJEVIC Fran, 06
        VULETIC Toni, 06                                                                             BANAC Maro, 06
        KOZELJAC Rea, 05                                                                             BRAUT Leonora, 07
        CIKOVIC Denis, 05                                                                            GERBAZ Lara, 07
            27.96    59.92  1:30.02  1:59.75  2:32.55  3:04.01  3:41.23  4:21.30

   8.     KPD Zvezda Kran                                   KPD Zvezda Kranj                 4:37.82                                 + 38.59               LT NT                   -               
        ZALETEL Lenart, 05                                                                           PERKO Neja, 05
        ALJAŽ Andraž, 05                                                                             MARGETA Sara, 06
        MAJKIĆ Marko, 06                                                                             KADIVEC Patricija, 07
        LAMPE Jon, 07                                                                                MARGETA Ana, 10
            28.76    58.50  1:31.42  2:05.32  2:36.63  3:13.68  3:49.61  4:37.82

   9.     PK Triglav Kran                                   PK Triglav Kranj                 4:39.83                                 + 40.60               LT NT                   -               
        IVIČIČ Aleš, 04                                                                              CAMLEK Maca, 07
        RADIŠIČ Dejan, 05                                                                            KOKALJ Tea, 07
        KUSTEC Filip, 06                                                                             DI LENARDO Tara, 06
        KOSMAČ Tilen, 08                                                                             ŠILER KLEMENČIČ Zoja, 06
            29.13  1:01.31  1:39.24  2:16.42  2:53.82  3:31.70  4:06.02  4:39.83

  10.     PK Triglav Kran                                   PK Triglav Kranj                 4:55.87                                 + 56.64               LT NT                   -               
        KLJUČANIN Benjamin, 05                                                                       DOLENEC Neja, 07
        KOSMAČ Nik, 05                                                                               KORELC Karin, 08
        SEČNIK Matic, 09                                                                             MALC Ajla, 06
        LOGAR Bor, 08                                                                                BEDRAČ Ana, 06
            31.35  1:04.19  1:45.61  2:27.98  3:08.57  3:46.89  4:21.88  4:55.87




SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije