3. kolo gorenjske
Kranj (SLO),    10.1.2018,    25m bazen

Št. 1. M/M, 50m Prosto/Free, Odprto    Št. 2. Ž/W, 50m Prosto/Free, Odprto
Št. 3. M/M, 200m Prsno/Breast, Odprto    Št. 4. Ž/W, 200m Prsno/Breast, Odprto
Št. 5. M/M, 200m Delfin/Fly, Odprto    Št. 6. Ž/W, 200m Delfin/Fly, Odprto
Št. 7. M/M, 100m Mešano/Medley, Odprto    Št. 8. Ž/W, 100m Mešano/Medley, Odprto
Št. 9. M/M, 400m Prosto/Free, Odprto    Št. 10. Ž/W, 400m Prosto/Free, Odprto

FINA Point Scoring 2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 50m Prosto/Free                                                                                            Odprto
10.1.18 - 16:00                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     21.18  GODEC, Jernej                                                                                          Carigrad/Istanbul (TUR)                                                       2009
Rek. SLO mladinci (17  22.31  CERKOVNIK, Žiga                                                                                        Maribor                                                                       2012
Rek. SLO kadeti (15-1  23.22  GODEC, Jernej                                                                                          Ljubljana                                                                     2002
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                                        Kranj                                                                         2011
Rek. SLO dečki (13-14  24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
Rek. SLO ml.dečki (12  26.78  JUG, Sebastjan                                                                                         Ljubljana                                                                     2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORNIK, Tilen            98                       ŠD Delfin Ljubljana                24.57                 560                                   23.93                 95%                                   
   2.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                      24.63                 556              + 0.06               24.27                 97%                                   
   3.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                      24.69                 552              + 0.12               24.37                 97%                                   
          MAJCEN GOVC, Fi          00                       ŠD Delfin Ljubljana                24.69                 552              + 0.12               24.54                 99%                                   
   5.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                          24.88                 539              + 0.31               24.91                100%                                   
   6.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                   24.97                 534              + 0.40               25.26                102%                                   
   7.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                   25.04                 529              + 0.47               24.30                 94%                                   
   8.     VUGA, Blaž               93                       ŠD Delfin Ljubljana                25.08                 527              + 0.51               24.21                 93%                                   
   9.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                   25.12                 524              + 0.55               24.96                 99%                                   
  10.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                      25.22                 518              + 0.65               24.77                 96%                                   
  11.     HROVATIN, Žiga           01                       ŠD Delfin Ljubljana                25.28                 514              + 0.71               24.94                 97%                                   
  12.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana                25.40                 507              + 0.83               25.37                100%                                   
  13.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                      25.63                 493              + 1.06               25.95                103%                                   
  14.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                   25.89                 479              + 1.32               25.46                 97%                                   
  15.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                   26.11                 467              + 1.54               27.80                113%                                   
  16.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                   26.44                 449              + 1.87               28.11                113%                                   
  17.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                      26.46                 448              + 1.89               26.30                 99%                                   
  18.     MARČUN, Miha             01                       PK Radovljica                      26.79                 432              + 2.22               27.11                102%                                   
  19.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                      26.91                 426              + 2.34               28.29                111%                                   
  20.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                          27.22                 412              + 2.65               26.54                 95%                                   
  21.     POTOČNIK, Vid            02                       PK Radovljica                      27.31                 408              + 2.74               26.97                 98%                                   
  22.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                   27.76                 388              + 3.19               28.96                109%                                   
  23.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                   27.83                 385              + 3.26               28.36                104%                                   
  24.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                   28.06                 376              + 3.49               29.49                110%                                   
  25.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                   28.21                 370              + 3.64               28.39                101%                                   
  26.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                   28.27                 368              + 3.70               28.58                102%                                   
  27.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                   28.82                 347              + 4.25               28.91                101%                                   
  28.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                   29.37                 328              + 4.80               32.48                122%                                   
  29.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                   29.81                 313              + 5.24               29.56                 98%                                   
  30.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                      29.85                 312              + 5.28               30.72                106%                                   
  31.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                   29.98                 308              + 5.41               29.55                 97%                                   
  32.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                          30.00                 308              + 5.43               30.10                101%                                   
  33.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                      30.14                 303              + 5.57               30.41                102%                                   
  34.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                          30.50                 293              + 5.93               31.85                109%                                   
  35.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                      30.70                 287              + 6.13               30.97                102%                                   
  36.     ČARMAN DJURAN,           05                       PK Triglav Kranj                   32.19                 249              + 7.62               32.81                104%                                   
  37.     POSNJAK, Juš             06                       PK Triglav Kranj                   32.49                 242              + 7.92               33.26                105%                                   
  38.     PETERLIN, Nik            06                       PK Kamnik                          32.58                 240              + 8.01               33.73                107%                                   
  39.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                   32.70                 237              + 8.13               33.00                102%                                   
  40.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                   32.78                 236              + 8.21               33.34                103%                                   
  41.     ŠUMI BRANILOVIČ          07                       PK Radovljica                      33.33                 224              + 8.76               33.24                 99%                                   
  42.     JAGODIC, Patrik          02                       PK Radovljica                      33.64                 218              + 9.07               33.17                 97%                                   
  43.     ROZMAN, Nace             07                       PK Kranj                           34.54                 201              + 9.97               34.68                101%                                   
  44.     EGART, Luka              05                       PK Triglav Kranj                   34.59                 200             + 10.02               36.49                111%                                   
  45.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                      35.12                 191             + 10.55               35.72                103%                                   
  46.     VEJNOVIČ, Rok            08                       PK Kamnik                          35.19                 190             + 10.62               35.62                102%                                   
  47.     KONČAR, Marko G          07                       PK Kamnik                          35.24                 190             + 10.67               35.12                 99%                                   
  48.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                   35.82                 180             + 11.25               36.87                106%                                   
  49.     SKODLAR, Anže            04                       PK Triglav Kranj                   38.21                 149             + 13.64                  NT                   -                                   
  50.     KUSTEC, Filip            06                       PK Triglav Kranj                   39.14                 138             + 14.57                  NT                   -                                   
  51.     ŠTUPAR, Tevž             06                       PK Kamnik                          39.41                 135             + 14.84                  NT                   -                                   
  52.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                      39.73                 132             + 15.16                  NT                   -                                   
  53.     KOBILICA, Lovro          08                       PK Radovljica                      40.84                 122             + 16.27               41.08                101%                                   
  54.     LOGAR, Bor               08                       PK Triglav Kranj                   42.57                 107             + 18.00               46.14                117%                                   
  55.     SEČNIK, Matic            09                       PK Triglav Kranj                   42.59                 107             + 18.02               41.50                 95%                                   
  56.     FIŠER, Maks              07                       PK Triglav Kranj                   43.78                  99             + 19.21               45.08                106%                                   
  57.     TERSEGLAV, Lovr          08                       PK Radovljica                      44.37                  95             + 19.80               45.94                107%                                   
  58.     ŠUMI BRANILOVIČ          10                       PK Radovljica                      44.67                  93             + 20.10               45.06                102%                                   
  59.     KUNČIČ, Janez            08                       PK Radovljica                      44.81                  92             + 20.24                  NT                   -                                   
  60.     OMERSA, Matic            07                       PK Triglav Kranj                   45.48                  88             + 20.91               44.59                 96%                                   
  61.     EGART, Žan               08                       PK Triglav Kranj                   45.59                  87             + 21.02               46.17                103%                                   
  62.     LAPUH, Mark Ane          07                       PK Kamnik                          46.16                  84             + 21.59               42.69                 86%                                   
  63.     TERSEGLAV, Andr          08                       PK Radovljica                      46.74                  81             + 22.17                  NT                   -                                   
  64.     OBERČ, Svit              07                       PK Triglav Kranj                   47.34                  78             + 22.77               51.64                119%                                   
  65.     NEČIMER, Gaj             09                       PK Radovljica                      47.56                  77             + 22.99               50.12                111%                                   
  66.     LAHARNAR, Taras          09                       PK Radovljica                      47.72                  76             + 23.15                  NT                   -                                   
  67.     RUDOVIC, Aleksa          08                       PK Triglav Kranj                   48.90                  71             + 24.33                  NT                   -                                   
  68.     BERLOT, Jan              03                       PK Radovljica                      49.13                  70             + 24.56                  NT                   -                                   
  69.     JAGODIC, Nej             10                       PK Triglav Kranj                   49.38                  69             + 24.81             1:06.00                179%                                   
  70.     GOLOB, Luka              06                       PK Kamnik                          50.44                  64             + 25.87               46.93                 87%                                   
  71.     ROTER, Grega             08                       PK Triglav Kranj                   50.46                  64             + 25.89               58.15                133%                                   
  72.     ŠINK, Žan                08                       PK Triglav Kranj                   50.77                  63             + 26.20               57.63                129%                                   
  73.     RAKOVEC, Jakob           08                       PK Triglav Kranj                   50.81                  63             + 26.24                  NT                   -                                   
  74.     BERLOT, Vid              07                       PK Radovljica                      52.28                  58             + 27.71                  NT                   -                                   
  75.     NOVAK, Dan               08                       PK Radovljica                      52.76                  56             + 28.19                  NT                   -                                   
  76.     MARENČE, Gaber           07                       PK Triglav Kranj                   54.96                  50             + 30.39             1:06.89                148%                                   
  77.     ŠLIBAR, Grega            09                       PK Triglav Kranj                   56.38                  46             + 31.81             1:19.54                199%                                   
  78.     KOŠIR, Gal               11                       PK Triglav Kranj                   57.51                  43             + 32.94                  NT                   -                                   
  79.     MARENČE, Brin            07                       PK Triglav Kranj                   58.32                  41             + 33.75                  NT                   -                                   
  80.     JUSTIN, Miha             07                       PK Kamnik                          59.26                  39             + 34.69                  NT                   -                                   
  81.     UROŠEVIČ, Ognje          07                       PK Radovljica                      59.31                  39             + 34.74                  NT                   -                                   
  82.     HAFNER, Jakob            05                       PK Triglav Kranj                   59.91                  38             + 35.34                  NT                   -                                   
  83.     KUŽELJ, Erazem           07                       PK Radovljica                    1:00.23                  38             + 35.66                  NT                   -                                   
  84.     HABJAN, Jaka             08                       PK Triglav Kranj                 1:01.31                  36             + 36.74             1:20.99                175%                                   
  85.     ŠUKUNDA HADAŠ,           09                       PK Triglav Kranj                 1:03.73                  32             + 39.16                  NT                   -                                   
  86.     JERKOVIČ, Tim            11                       PK Triglav Kranj                 1:04.17                  31             + 39.60                  NT                   -                                   
  87.     MAZI JAMNIK, Ar          09                       PK Triglav Kranj                 1:05.28                  29             + 40.71                  NT                   -                                   
  88.     MARINIČ, Marko           10                       PK Triglav Kranj                 1:06.96                  27             + 42.39                  NT                   -                                   
  89.     POTOČNIK, Lojze          07                       PK Triglav Kranj                 1:08.21                  26             + 43.64                  NT                   -                                   
  90.     ZORMAN, Matic            07                       PK Triglav Kranj                 1:09.38                  24             + 44.81                  NT                   -                                   
  91.     ČERMELJ, Izidor          11                       PK Triglav Kranj                 1:14.82                  19             + 50.25                  NT                   -                                   
  92.     KOCJANČIČ, Gašp          06                       PK Triglav Kranj                 1:18.94                  16             + 54.37                  NT                   -                                   
  93.     LOZAR, David             09                       PK Triglav Kranj                 1:20.97                  15             + 56.40                  NT                   -                                   
  94.     DEMŠAR, Mark             10                       PK Triglav Kranj                 1:22.63                  14             + 58.06                  NT                   -                                   
  95.     KRISTIĆ BENEDIK          11                       PK Triglav Kranj                 1:22.66                  14             + 58.09                  NT                   -                                   
  96.     PAULETIĆ, Doria          10                       PK Triglav Kranj                 1:25.69                  13           + 1:01.12                  NT                   -                                   
  97.     BUNOVIĆ, Ivan            10                       PK Triglav Kranj                 1:32.79                  10           + 1:08.22                  NT                   -                                   
  98.     BERNARD, Mark            11                       PK Triglav Kranj                 1:37.11                   9           + 1:12.54                  NT                   -                                   
  99.     PUGELJ, Rok              10                       PK Triglav Kranj                 2:42.25                   1           + 2:17.68                  NT                   -                                   
  DNS     GRCIC, Ivan              02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     ČEDE, Filip              08                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                            Odprto
10.1.18 - 16:19                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Herning (DEN)                                                                 2013
Rek. SLO mladinke (16  25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Herning (DEN)                                                                 2013
Rek. SLO kadetinje (1  25.23  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Chartres (FRA)                                                                2012
Rek. SLO deklice (12-  26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                               2014
Rek. SLO ml.deklice (  28.33  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                  2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                      27.37                 612                                   27.46                101%                                   
   2.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                   27.89                 578              + 0.52               27.99                101%                                   
   3.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                   27.98                 573              + 0.61               27.81                 99%                                   
   4.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                   28.33                 552              + 0.96               27.76                 96%                                   
   5.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                          29.31                 498              + 1.94               29.19                 99%                                   
   6.     KRISTAN, Katrin          01                       PK Radovljica                      29.37                 495              + 2.00               29.04                 98%                                   
   7.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                   29.42                 492              + 2.05               31.36                114%                                   
   8.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                   29.45                 491              + 2.08               29.36                 99%                                   
   9.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                      29.46                 490              + 2.09               28.95                 97%                                   
  10.     GOMBOC, Maša             01                       PK Radovljica                      29.56                 485              + 2.19               29.23                 98%                                   
  11.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                      29.72                 478              + 2.35               29.41                 98%                                   
  12.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                          30.11                 459              + 2.74               30.67                104%                                   
  13.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                      30.22                 454              + 2.85               30.28                100%                                   
  14.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                           30.37                 448              + 3.00               31.21                106%                                   
  15.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                          30.39                 447              + 3.02               27.96                 85%                                   
  16.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                   30.55                 440              + 3.18               30.47                 99%                                   
  17.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                   30.66                 435              + 3.29               30.61                100%                                   
  18.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                          30.81                 429              + 3.44               31.02                101%                                   
          KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                   30.81                 429              + 3.44               35.27                131%                                   
  20.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                          30.87                 426              + 3.50               29.83                 93%                                   
  21.     ROZMAN, Beti             01                       PK Radovljica                      31.00                 421              + 3.63               29.77                 92%                                   
  22.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                   31.10                 417              + 3.73               32.99                113%                                   
  23.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                   31.44                 403              + 4.07               31.59                101%                                   
  24.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                          31.47                 402              + 4.10               31.33                 99%                                   
  25.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                   32.37                 370              + 5.00               32.55                101%                                   
  26.     LIPOVEC, Tinkar          07                       PK Radovljica                      32.44                 367              + 5.07               32.38                100%                                   
  27.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                          32.45                 367              + 5.08               33.27                105%                                   
  28.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                   32.83                 354              + 5.46               32.88                100%                                   
  29.     VIDEC, Iza               07                       PK Kamnik                          33.25                 341              + 5.88               33.60                102%                                   
  30.     HRIBAR, Sergeja          07                       PK Triglav Kranj                   34.23                 312              + 6.86               33.86                 98%                                   
  31.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                   34.31                 310              + 6.94               34.70                102%                                   
  32.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                   34.40                 308              + 7.03               35.36                106%                                   
  33.     PAJNTAR, Blaža           08                       PK Triglav Kranj                   34.99                 293              + 7.62               34.44                 97%                                   
  34.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                   36.16                 265              + 8.79               37.07                105%                                   
  35.     KORELC, Karin            08                       PK Triglav Kranj                   37.69                 234             + 10.32               37.91                101%                                   
  36.     MAHER, Lana              07                       PK Radovljica                      38.29                 223             + 10.92               41.01                115%                                   
  37.     ŠTEFELIN, Ema            07                       PK Radovljica                      39.66                 201             + 12.29               38.75                 95%                                   
          SUHADOLNIK, Gaj          02                       PK Triglav Kranj                   39.66                 201             + 12.29               37.75                 91%                                   
  39.     MAJCEN, Urša             06                       PK Triglav Kranj                   40.65                 186             + 13.28                  NT                   -                                   
          VOJSK KOZINA, M          07                       PK Triglav Kranj                   40.65                 186             + 13.28                  NT                   -                                   
  41.     NAGLIČ, Lara             09                       PK Triglav Kranj                   41.67                 173             + 14.30               43.85                111%                                   
  42.     LOZAR, Alina             07                       PK Triglav Kranj                   41.72                 172             + 14.35               45.19                117%                                   
  43.     ARH HUSANOVIĆ,           07                       PK Triglav Kranj                   41.83                 171             + 14.46               45.35                118%                                   
  44.     SEKNE, Ina               09                       PK Radovljica                      42.75                 160             + 15.38               43.42                103%                                   
  45.     ERŽEN, Teja              07                       PK Triglav Kranj                   43.30                 154             + 15.93               48.53                126%                                   
  46.     DOLENEC, Neja            07                       PK Triglav Kranj                   43.56                 151             + 16.19               47.70                120%                                   
  47.     SITAR, Anja              05                       PK Triglav Kranj                   44.33                 144             + 16.96                  NT                   -                                   
  48.     LUKAN, Iza               08                       PK Radovljica                      44.93                 138             + 17.56               49.03                119%                                   
  49.     VIDOVIČ, Raeni           08                       PK Triglav Kranj                   46.20                 127             + 18.83               49.14                113%                                   
  50.     MALETIĆ, Maja            08                       PK Triglav Kranj                   47.05                 120             + 19.68               46.44                 97%                                   
  51.     JERKOVIČ, Luna           09                       PK Triglav Kranj                   47.14                 119             + 19.77                  NT                   -                                   
  52.     PRAŠNIKAR, Živa          05                       PK Kamnik                          47.49                 117             + 20.12                  NT                   -                                   
  53.     LEVEC, Maša              08                       PK Kamnik                          48.17                 112             + 20.80               50.91                112%                                   
  54.     FRLEC, Katarina          08                       PK Triglav Kranj                   49.50                 103             + 22.13               51.91                110%                                   
  55.     PERČIČ, Neja             09                       PK Triglav Kranj                   50.27                  98             + 22.90               55.33                121%                                   
  56.     PERIČ, Lana              06                       PK Triglav Kranj                   50.30                  98             + 22.93                  NT                   -                                   
  57.     LUKAN, Ivana             08                       PK Kamnik                          50.38                  98             + 23.01                  NT                   -                                   
  58.     OSENK DRČAR, Al          06                       PK Triglav Kranj                   50.39                  98             + 23.02               51.74                105%                                   
  59.     POLANČEC, Meda           07                       PK Radovljica                      50.49                  97             + 23.12                  NT                   -                                   
  60.     ČOP, Nadja               09                       PK Triglav Kranj                   52.65                  86             + 25.28                  NT                   -                                   
  61.     RAZBORŠEK, Katj          10                       PK Radovljica                      54.73                  76             + 27.36               51.34                 88%                                   
  62.     SKODLAR, Nika            07                       PK Triglav Kranj                   57.54                  65             + 30.17             1:08.81                143%                                   
  63.     STEPANENKO, Vie          09                       PK Triglav Kranj                   58.67                  62             + 31.30                  NT                   -                                   
  64.     ERŽEN, Nika              10                       PK Triglav Kranj                 1:05.22                  45             + 37.85                  NT                   -                                   
  65.     PODGORŠEK, Ema           05                       PK Triglav Kranj                 1:06.06                  43             + 38.69                  NT                   -                                   
  66.     NADVEŠNIK, Brin          09                       PK Triglav Kranj                 1:07.47                  40             + 40.10                  NT                   -                                   
  67.     GREGORČIČ, Sara          07                       PK Triglav Kranj                 1:07.66                  40             + 40.29                  NT                   -                                   
  68.     KORELC, Kim              10                       PK Triglav Kranj                 1:10.70                  35             + 43.33                  NT                   -                                   
  69.     SAVERNIK, Veron          09                       PK Triglav Kranj                 1:11.90                  33             + 44.53                  NT                   -                                   
  70.     POGAČAR, Manca           12                       PK Triglav Kranj                 1:27.53                  18           + 1:00.16                  NT                   -                                   
  71.     FRLEC, Izabela           11                       PK Triglav Kranj                 1:29.22                  17           + 1:01.85                  NT                   -                                   
  72.     ŠMID, Lucija             12                       PK Triglav Kranj                 1:37.25                  13           + 1:09.88                  NT                   -                                   
  73.     MARKIŠIČ, Laris          09                       PK Triglav Kranj                 1:39.01                  12           + 1:11.64               LT NT                   -                                   
  74.     RADIŠIĆ, Klara           10                       PK Triglav Kranj                 1:41.40                  12           + 1:14.03                  NT                   -                                   
  75.     GRADIŠAR, Pika           09                       PK Triglav Kranj                 2:06.52                   6           + 1:39.15                  NT                   -                                   
  DSQ     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                                                             + 9.48               39.23                   -                                   
        SW 4.4 - 
  DSQ     RAZBORŠEK, Neja          07                       PK Radovljica                                                             + 9.62               37.83                   -                                   
        SW 4.4 - 
  DNS     TRIVIC, Elena            02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     KREMENOVIC, Sar          04                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -                                   
  DNS     KOLENC ČOP, Tin          07                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -                                   
  DNS     LESKOVEC, Patri          12                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                                   
  DNS     FAJMUT, Neli             09                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Prsno/Breast                                                                                           Odprto
10.1.18 - 16:34                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     2:07.04  ZUPAN, Nejc                                                                                           Chartres (FRA)                                                               2012
Rek. SLO mladinci (17  2:14.46  STEVENS, Peter John                                                                                   Herning (DEN)                                                                2013
Rek. SLO kadeti (15-1  2:16.39  MOŽE, Matija                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                              2016
Rek. SLO dečki (13-14  2:24.58  MOŽE, Matija                                                                                          Ljubljana                                                                    2014
Rek. SLO ml.dečki (12  2:35.28  GOVŠE, Gregor                                                                                         Ljubljana                                                                    1991
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    2:30.34                 514                                 2:27.82                 97%                                   
            34.98  1:13.69  1:53.20  2:30.34
   2.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                 2:30.69                 510              + 0.35             2:22.78                 90%                                   
            34.85  1:12.99  1:51.53  2:30.69
   3.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 2:33.94                 478              + 3.60             2:41.04                109%                                   
            36.81  1:17.07  1:56.83  2:33.94
   4.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    2:34.77                 471              + 4.43             2:36.00                102%                                   
            36.34  1:16.80  1:56.06  2:34.77
   5.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         2:37.24                 449              + 6.90             2:43.30                108%                                   
            35.69  1:15.83  1:56.35  2:37.24
   6.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 2:38.21                 441              + 7.87             2:50.15                116%                                   
            34.83  1:14.38  1:56.07  2:38.21
   7.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 2:39.30                 432              + 8.96             2:40.72                102%                                   
            36.21  1:17.17  1:58.29  2:39.30
   8.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 2:39.68                 429              + 9.34             2:37.12                 97%                                   
            37.33  1:18.66  1:59.94  2:39.68
   9.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:39.71                 428              + 9.37             2:38.18                 98%                                   
            37.38  1:18.94  1:59.89  2:39.71
  10.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:39.81                 428              + 9.47             2:36.91                 96%                                   
            35.89  1:17.54  1:59.09  2:39.81
  11.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                 2:40.37                 423             + 10.03             2:42.89                103%                                   
            36.63  1:17.37  1:58.90  2:40.37
  12.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    2:43.72                 398             + 13.38             2:39.51                 95%                                   
            38.63  1:19.72  2:02.51  2:43.72
  13.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 2:50.23                 354             + 19.89             2:58.27                110%                                   
            37.08  1:19.88  2:04.96  2:50.23
  14.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 2:50.70                 351             + 20.36             3:00.44                112%                                   
            38.44  1:22.13  2:07.35  2:50.70
  15.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 2:51.24                 347             + 20.90             3:31.16                152%                                   
            39.17  1:22.79  2:07.24  2:51.24
  16.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 2:52.41                 340             + 22.07             2:56.84                105%                                   
            40.86  1:25.06  2:09.27  2:52.41
  17.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:53.27                 335             + 22.93             3:09.10                119%                                   
            38.98  1:23.56  2:08.68  2:53.27
  18.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 2:59.36                 302             + 29.02             3:07.64                109%                                   
            42.75  1:30.04  2:16.54  2:59.36
  19.     SIRNIK, Daris            06                       PK Kranj                         3:01.51                 292             + 31.17             3:08.74                108%                                   
            42.65  1:29.46  2:15.86  3:01.51
  20.     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                 3:09.26                 257             + 38.92             3:10.87                102%                                   
            46.16  1:34.78  2:22.06  3:09.26
  21.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        3:10.54                 252             + 40.20             3:32.50                124%                                   
            42.71  1:32.20  2:23.61  3:10.54
  22.     DOLENC, Anže             04                       PK Radovljica                    3:14.17                 238             + 43.83             3:13.92                100%                                   
            43.01  1:32.11  2:23.78  3:14.17
  23.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 3:16.00                 232             + 45.66             3:19.04                103%                                   
            44.95  1:35.65  2:27.61  3:16.00
  24.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        3:16.68                 229             + 46.34             3:40.74                126%                                   
            45.15  1:37.53  2:28.13  3:16.68
  25.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                    3:17.56                 226             + 47.22             3:08.99                 92%                                   
            46.37  1:37.40  2:28.72  3:17.56
  26.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 3:18.71                 222             + 48.37             3:36.83                119%                                   
            43.18  1:34.41  2:27.42  3:18.71
  27.     VEJNOVIČ, Rok            08                       PK Kamnik                        3:19.39                 220             + 49.05             4:05.53                152%                                   
            46.25  1:37.73  2:28.41  3:19.39
  28.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                    3:21.24                 214             + 50.90             3:16.75                 96%                                   
            46.41  1:38.24  2:30.87  3:21.24
  29.     PETERLIN, Nik            06                       PK Kamnik                        3:22.64                 209             + 52.30             3:40.19                118%                                   
            48.47  1:40.86  2:32.82  3:22.64
  30.     KOSMAČ, Tilen            08                       PK Triglav Kranj                 3:28.98                 191             + 58.64                  NT                   -                                   
            47.06  1:42.98  2:36.47  3:28.98
  31.     EGART, Luka              05                       PK Triglav Kranj                 3:31.63                 184           + 1:01.29             3:39.28                107%                                   
            49.19  1:44.67  2:28.12  3:31.63
  32.     KONČAR, Marko G          07                       PK Kamnik                        3:31.97                 183           + 1:01.63             3:33.83                102%                                   
            52.82  1:46.16  2:40.87  3:31.97
  33.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 3:32.85                 181           + 1:02.51             3:46.39                113%                                   
            48.14  1:41.42  2:37.65  3:32.85
  34.     ROZMAN, Nace             07                       PK Kranj                         3:40.09                 163           + 1:09.75             3:40.07                100%                                   
            49.91  1:48.85  2:45.04  3:40.09
  35.     NOVAK ZUPANC, V          05                       PK Radovljica                    3:50.44                 142           + 1:20.10                  NT                   -                                   
            54.14  1:52.30  2:54.42  3:50.44
  36.     PFAJFAR, Žiga            08                       PK Ratitovec Železni             3:51.51                 140           + 1:21.17                  NT                   -                                   
            54.11  1:54.53  2:54.24  3:51.51
  37.     OBERČ, Svit              07                       PK Triglav Kranj                 3:52.13                 139           + 1:21.79             4:11.05                117%                                   
            52.13  1:52.38  2:53.90  3:52.13
  38.     NEČIMER, Gaj             09                       PK Radovljica                    3:53.91                 136           + 1:23.57             4:22.50                126%                                   
            54.11  1:54.36  2:56.34  3:53.91
  39.     FIŠER, Maks              07                       PK Triglav Kranj                 3:57.61                 130           + 1:27.27                  NT                   -                                   
            53.19  1:53.70  2:56.80  3:57.61
  40.     GOLOB, Luka              06                       PK Kamnik                        4:00.47                 125           + 1:30.13                  NT                   -                                   
            56.93  1:58.47  3:00.72  4:00.47
  41.     SKODLAR, Anže            04                       PK Triglav Kranj                 4:01.56                 123           + 1:31.22                  NT                   -                                   
            53.62  1:55.20  2:58.84  4:01.56
  42.     SEČNIK, Matic            09                       PK Triglav Kranj                 4:03.29                 121           + 1:32.95                  NT                   -                                   
            55.39  1:58.82  3:01.41  4:03.29
  43.     EGART, Žan               08                       PK Triglav Kranj                 4:13.62                 107           + 1:43.28                  NT                   -                                   
            56.59  2:01.96  3:09.62  4:13.62
  44.     LAPUH, Mark Ane          07                       PK Kamnik                        4:16.62                 103           + 1:46.28                  NT                   -                                   
          1:00.87  2:09.42  3:14.41  4:16.62
  45.     ŠTUPAR, Tevž             06                       PK Kamnik                        4:17.04                 102           + 1:46.70                  NT                   -                                   
          1:01.60  2:06.34  3:13.60  4:17.04
  46.     JUSTIN, Miha             07                       PK Kamnik                        4:38.01                  81           + 2:07.67             5:08.55                123%                                   
          1:05.07  2:17.48  3:29.54  4:38.01
  47.     OMERSA, Matic            07                       PK Triglav Kranj                 4:48.53                  72           + 2:18.19                  NT                   -                                   
          1:03.65  2:16.63  3:33.70  4:48.53
  DSQ     LOGAR, Bor               08                       PK Triglav Kranj                                                       + 1:22.08             3:59.81                   -                                   
        SW 7.1 - 
            54.05  1:52.29  2:53.59  3:52.42
  DNS     GRCIC, Ivan              02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prsno/Breast                                                                                           Odprto
10.1.18 - 17:06                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:22.88  ŠMID, Tanja                                                                                           Eindhoven (NED)                                                              2010
Rek. SLO mladinke (16  2:23.93  MEŽA, Tina                                                                                            Dunaj/Vienna (AUT)                                                           2009
Rek. SLO kadetinje (1  2:23.93  MEŽA, Tina                                                                                            Dunaj/Vienna (AUT)                                                           2009
Rek. SLO deklice (12-  2:30.10  KLINAR, Anja                                                                                          Ljubljana                                                                    2001
Rek. SLO ml.deklice (  2:45.93  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 1999
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 2:37.79                 620                                 2:35.62                 97%                                   
            37.40  1:16.69  1:58.31  2:37.79
   2.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                 2:40.08                 594              + 2.29             2:34.83                 94%                                   
            38.27  1:19.67  2:00.11  2:40.08
   3.     RANT, Erin               02                       PK Kranj                         2:40.92                 584              + 3.13             2:38.00                 96%                                   
            37.71  1:18.16  1:59.63  2:40.92
   4.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:50.95                 487             + 13.16             3:01.67                113%                                   
            38.73  1:22.41  2:06.69  2:50.95
   5.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 2:55.42                 451             + 17.63             2:51.50                 96%                                   
            40.78  1:25.35  2:10.44  2:55.42
   6.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 3:01.62                 406             + 23.83             3:01.41                100%                                   
            42.77  1:29.82  2:16.40  3:01.62
   7.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 3:02.17                 403             + 24.38             2:57.95                 95%                                   
            42.04  1:28.42  2:16.01  3:02.17
   8.     ROZMAN, Beti             01                       PK Radovljica                    3:02.90                 398             + 25.11             2:56.05                 93%                                   
            42.39  1:29.64  2:17.55  3:02.90
   9.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        3:11.52                 346             + 33.73             3:14.29                103%                                   
            44.34  1:33.82  2:23.87  3:11.52
  10.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         3:11.75                 345             + 33.96             3:15.14                104%                                   
            44.34  1:32.95  2:22.42  3:11.75
  11.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        3:13.50                 336             + 35.71             3:44.91                135%                                   
            43.40  1:33.75  2:23.57  3:13.50
  12.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 3:13.96                 333             + 36.17             3:18.35                105%                                   
            45.15  1:35.27  2:24.89  3:13.96
  13.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 3:14.30                 332             + 36.51             3:43.63                132%                                   
            45.96  1:35.30  2:25.83  3:14.30
  14.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        3:14.81                 329             + 37.02             3:16.50                102%                                   
            44.62  1:34.87  2:26.15  3:14.81
  15.     VIDEC, Iza               07                       PK Kamnik                        3:17.77                 315             + 39.98             3:17.89                100%                                   
            45.21  1:35.86  2:27.28  3:17.77
  16.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 3:20.04                 304             + 42.25             3:18.15                 98%                                   
            45.98  1:37.00  2:28.79  3:20.04
  17.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        3:23.12                 290             + 45.33             3:59.93                140%                                   
            48.81  1:40.15  2:31.44  3:23.12
  18.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    3:24.40                 285             + 46.61             3:31.90                107%                                   
            46.42  1:38.56  2:31.89  3:24.40
  19.     RAZBORŠEK, Neja          07                       PK Radovljica                    3:34.40                 247             + 56.61             3:54.31                119%                                   
            48.85  1:44.56  2:40.88  3:34.40
  20.     HIRŠENFELDER, M          08                       PK Kranj                         3:36.41                 240             + 58.62             3:46.08                109%                                   
            49.15  1:44.97  2:39.49  3:36.41
  21.     ARKO, Kaja               08                       PK Ratitovec Železni             3:43.11                 219           + 1:05.32                  NT                   -                                   
          1:48.58  2:45.07  3:43.11
  22.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                 3:44.32                 215           + 1:06.53             3:57.05                112%                                   
            51.32  1:47.96  2:47.18  3:44.32
  23.     MAHER, Lana              07                       PK Radovljica                    3:47.24                 207           + 1:09.45             4:31.23                142%                                   
            53.91  1:52.52  2:50.49  3:47.24
  24.     ŠPITALAR, Neža           06                       PK Radovljica                    3:56.29                 184           + 1:18.50                  NT                   -                                   
            52.66  1:52.70  2:54.85  3:56.29
  25.     FRLEC, Katarina          08                       PK Triglav Kranj                 3:58.07                 180           + 1:20.28                  NT                   -                                   
            54.86  1:55.49  2:57.45  3:58.07
  26.     ERŽEN, Teja              07                       PK Triglav Kranj                 3:59.60                 177           + 1:21.81             4:16.69                115%                                   
            54.21  1:56.20  2:58.83  3:59.60
  27.     LUKAN, Ivana             08                       PK Kamnik                        4:05.69                 164           + 1:27.90                  NT                   -                                   
            59.13  2:01.78  3:03.16  4:05.69
  28.     LOZAR, Alina             07                       PK Triglav Kranj                 4:06.53                 162           + 1:28.74                  NT                   -                                   
            56.95  2:02.28  3:05.24  4:06.53
  29.     SITAR, Anja              05                       PK Triglav Kranj                 4:08.86                 158           + 1:31.07                  NT                   -                                   
            55.63  1:58.51  3:03.73  4:08.86
  30.     ARH HUSANOVIĆ,           07                       PK Triglav Kranj                 4:09.38                 157           + 1:31.59             4:04.68                 96%                                   
            58.65  2:03.07  3:07.84  4:09.38
  31.     PRAŠNIKAR, Živa          05                       PK Kamnik                        4:11.92                 152           + 1:34.13                  NT                   -                                   
            58.60  2:02.92  3:06.28  4:11.92
  32.     LEVEC, Maša              08                       PK Kamnik                        4:16.05                 145           + 1:38.26             4:46.03                125%                                   
            59.98  2:03.99  3:11.87  4:16.05
  33.     DOLENEC, Neja            07                       PK Triglav Kranj                 4:17.57                 142           + 1:39.78                  NT                   -                                   
            58.28  2:03.95  3:11.25  4:17.57
  34.     OSENK DRČAR, Al          06                       PK Triglav Kranj                 4:19.20                 139           + 1:41.41             5:04.42                138%                                   
            58.95  2:02.21  3:10.61  4:19.20
  35.     VIDOVIČ, Raeni           08                       PK Triglav Kranj                 4:25.97                 129           + 1:48.18                  NT                   -                                   
            58.66  2:07.32  3:16.46  4:25.97
  36.     PERČIČ, Neja             09                       PK Triglav Kranj                 4:33.88                 118           + 1:56.09                  NT                   -                                   
          1:01.74  2:12.94  3:24.53  4:33.88
  37.     NAGLIČ, Lara             09                       PK Triglav Kranj                 4:34.12                 118           + 1:56.33                  NT                   -                                   
          1:01.54  2:11.43  3:25.12  4:34.12
  38.     MALETIĆ, Maja            08                       PK Triglav Kranj                 4:40.35                 110           + 2:02.56                  NT                   -                                   
          1:04.64  2:16.88  3:29.86  4:40.35
  39.     PERIČ, Lana              06                       PK Triglav Kranj                 4:55.76                  94           + 2:17.97                  NT                   -                                   
          1:06.10  2:21.56  3:37.49  4:55.76
  DNS     TRIVIC, Elena            02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     KREMENOVIC, Sar          04                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 200m Delfin/Fly                                                                                            Odprto
10.1.18 - 17:36                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:53.85  ŽBOGAR, Robert                                                                                        Szczecin (POL)                                                               2011
Rek. SLO mladinci (17  2:00.61  PETRIČ, Jan Karel                                                                                     Zagreb (CRO)                                                                 2009
Rek. SLO kadeti (15-1  2:03.24  POGAČAR, Žan                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2012
Rek. SLO dečki (13-14  2:07.29  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
Rek. SLO ml.dečki (12  2:23.43  VOVK, Nace                                                                                            Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                    2:08.20                 607                                 2:02.51                 91%                                   
            29.35  1:02.69  1:36.22  2:08.20
   2.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 2:08.64                 601              + 0.44             2:11.33                104%                                   
            30.06  1:03.50  1:36.73  2:08.64
   3.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 2:09.59                 587              + 1.39             2:10.72                102%                                   
            31.14  1:03.73  1:36.91  2:09.59
   4.     MAJCEN GOVC, Fi          00                       ŠD Delfin Ljubljana              2:09.66                 586              + 1.46             2:12.03                104%                                   
            28.92  1:02.21  1:35.88  2:09.66
   5.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                    2:13.48                 537              + 5.28             2:15.88                104%                                   
            31.33  1:05.01  1:39.58  2:13.48
   6.     GORNIK, Jure             02                       ŠD Delfin Ljubljana              2:14.36                 527              + 6.16             2:33.87                131%                                   
            29.40  1:02.32  1:37.64  2:14.36
   7.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 2:17.06                 496              + 8.86             2:20.85                106%                                   
            31.03  1:05.61  1:41.15  2:17.06
   8.     KREK BAŠELJ, Ma          03                       PK Kranj                         2:18.70                 479             + 10.50             2:30.92                118%                                   
            31.52  1:06.65  1:43.23  2:18.70
   9.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                 2:21.06                 455             + 12.86             2:17.36                 95%                                   
            31.73  1:07.07  1:42.50  2:21.06
  10.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    2:21.30                 453             + 13.10             2:17.48                 95%                                   
            31.20  1:07.40  1:44.19  2:21.30
  11.     IVIČIČ, Anže             01                       PK Triglav Kranj                 2:24.29                 425             + 16.09             2:39.53                122%                                   
            30.35  1:05.36  1:44.31  2:24.29
  12.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 2:29.73                 381             + 21.53             2:42.97                118%                                   
            31.04  1:09.95  1:51.20  2:29.73
  13.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 2:32.42                 361             + 24.22             2:48.66                122%                                   
            34.97  1:15.45  1:54.51  2:32.42
  14.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 2:39.22                 316             + 31.02             2:47.63                111%                                   
            36.80  1:18.37  1:59.07  2:39.22
  15.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 2:40.55                 309             + 32.35             2:43.64                104%                                   
            35.83  1:16.37  1:58.98  2:40.55
  16.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 2:45.69                 281             + 37.49             2:51.65                107%                                   
            34.92  1:17.73  2:03.38  2:45.69
  17.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                 2:46.27                 278             + 38.07             3:12.76                134%                                   
            36.63  1:19.18  2:03.13  2:46.27
  18.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 2:46.90                 275             + 38.70                  NT                   -                                   
            36.39  1:17.91  2:02.09  2:46.90
  19.     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                2:48.69                 266             + 40.49                  NT                   -                                   
            38.71  1:21.53  2:05.51  2:48.69
  20.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 2:50.37                 258             + 42.17             3:11.20                126%                                   
            37.64  1:21.62  2:09.16  2:50.37
  21.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    2:52.12                 250             + 43.92                  NT                   -                                   
            35.59  1:18.70  2:05.71  2:52.12
  22.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 2:54.47                 240             + 46.27                  NT                   -                                   
            38.81  1:24.25  2:10.66  2:54.47
  23.     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                 3:04.09                 205             + 55.89                  NT                   -                                   
            43.08  1:30.20  2:17.90  3:04.09
  24.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 3:07.55                 193             + 59.35             3:12.20                105%                                   
            40.40  1:28.46  2:18.45  3:07.55
  25.     BOGATAJ, Tine            02                       PK Triglav Kranj                 3:10.07                 186           + 1:01.87                  NT                   -                                   
            37.37  1:25.68  2:19.91  3:10.07
  26.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 3:14.22                 174           + 1:06.02                  NT                   -                                   
            40.80  1:31.62  2:23.56  3:14.22
  27.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 3:24.61                 149           + 1:16.41             3:33.34                109%                                   
            43.32  1:35.92  2:30.90  3:24.61
  DSQ     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                                                       + 1:17.27                  NT                   -                                   
        SW 8.1 - 
            47.15  1:39.37  2:32.26  3:25.47
  DNS     GRCIC, Ivan              02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 200m Delfin/Fly                                                                                            Odprto
10.1.18 - 17:50                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:07.97  KLINAR, Anja                                                                                          Eindhoven (NED)                                                              2010
Rek. SLO mladinke (16  2:12.03  KLINAR, Anja                                                                                          Celje                                                                        2005
Rek. SLO kadetinje (1  2:13.00  KLINAR, Anja                                                                                          Dunaj/Vienna (AUT)                                                           2002
Rek. SLO deklice (12-  2:18.06  LOTRIČ, Maja                                                                                          Kranj                                                                        2016
Rek. SLO ml.deklice (  2:33.23  PEŠL, Teja                                                                                            Celje                                                                        2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 2:22.87                 586                                 2:18.06                 93%                                   
            32.40  1:08.02  1:45.05  2:22.87
   2.     RANT, Erin               02                       PK Kranj                         2:26.13                 548              + 3.26             2:21.94                 94%                                   
            33.88  1:09.58  1:48.64  2:26.13
   3.     DOBROVOLJC, Živ          00                       PK Kamnik                        2:26.16                 548              + 3.29             2:27.61                102%                                   
            31.65  1:08.07  1:46.55  2:26.16
   4.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 2:27.29                 535              + 4.42             2:28.00                101%                                   
            34.05  1:11.26  1:49.04  2:27.29
   5.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 2:32.74                 480              + 9.87             2:30.51                 97%                                   
            33.29  1:12.46  1:52.62  2:32.74
   6.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 2:37.03                 441             + 14.16             2:33.54                 96%                                   
            35.69  1:15.85  1:55.91  2:37.03
   7.     SERETIN, Lara            99                       PK Kamnik                        2:37.26                 439             + 14.39             2:37.46                100%                                   
            35.09  1:14.17  1:55.38  2:37.26
   8.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 2:43.08                 394             + 20.21             2:38.47                 94%                                   
            38.31  1:19.02  2:01.77  2:43.08
   9.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         2:45.97                 374             + 23.10             3:10.69                132%                                   
            37.65  1:19.89  2:02.07  2:45.97
  10.     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni             2:51.12                 341             + 28.25                  NT                   -                                   
            35.84  1:19.00  2:05.24  2:51.12
  11.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 2:51.66                 338             + 28.79             3:09.42                122%                                   
            38.35  1:21.56  2:05.84  2:51.66
  12.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 2:55.25                 317             + 32.38             2:43.28                 87%                                   
            39.87  1:24.63  2:10.22  2:55.25
  13.     CELAR, Eva               03                       PK Triglav Kranj                 2:55.38                 317             + 32.51             3:18.70                128%                                   
            39.41  1:23.28  2:09.02  2:55.38
  14.     KLJUČANIN, Sara          04                       PK Triglav Kranj                 2:57.24                 307             + 34.37             3:07.85                112%                                   
            40.15  1:23.69  2:10.54  2:57.24
  15.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    2:57.69                 305             + 34.82                  NT                   -                                   
            39.14  1:22.83  2:11.04  2:57.69
  16.     BRODER, Mirna            03                       PK Triglav Kranj                 2:59.31                 296             + 36.44             3:28.92                136%                                   
            37.39  1:23.15  2:11.73  2:59.31
  17.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    3:01.17                 287             + 38.30                  NT                   -                                   
            36.86  1:23.56  2:11.60  3:01.17
  18.     ZUPAN, Neža              05                       PK Triglav Kranj                 3:01.61                 285             + 38.74             3:12.33                112%                                   
            38.10  1:23.50  2:11.78  3:01.61
  19.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    3:11.50                 243             + 48.63                  NT                   -                                   
            40.93  1:29.88  2:20.70  3:11.50
  DSQ     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                                                            + 33.94                  NT                   -                                   
        SW 4.4 - 
            37.91  1:22.61  2:11.07  2:56.81
  DNS     TRIVIC, Elena            02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     KREMENOVIC, Sar          04                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
10.1.18 - 18:02                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       50.76  MANKOČ, Peter                                                                                         Carigrad/Istanbul (TUR)                                                      2009
Rek. SLO mladinci (17    55.48  CERKOVNIK, Žiga                                                                                       Chartres (FRA)                                                               2012
Rek. SLO kadeti (15-1    58.11  CERKOVNIK, Žiga                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                 2010
Rek. SLO dečki (13-14  1:00.10  BODIROŽA, Nick                                                                                        Kranj                                                                        2014
Rek. SLO ml.dečki (12  1:06.63  ŠTIH, Matevž                                                                                          Ljubljana                                                                    2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                      59.54                 602                                   58.39                 96%                                   
            26.98    59.54
   2.     VODENIK, Vito            98                       PK Radovljica                      59.76                 596              + 0.22             1:00.43                102%                                   
            27.70    59.76
   3.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 1:00.74                 567              + 1.20             1:01.71                103%                                   
            28.52  1:00.74
   4.     ZUPANEC, Aleš            00                       PK Triglav Kranj                 1:01.85                 537              + 2.31               58.31                 89%                                   
            28.61  1:01.85
   5.     PREBIL, Jernej           02                       PK Kamnik                        1:02.08                 531              + 2.54             1:02.23                100%                                   
            28.31  1:02.08
   6.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 1:02.52                 520              + 2.98             1:04.83                108%                                   
            29.54  1:02.52
   7.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    1:02.99                 509              + 3.45             1:03.03                100%                                   
            30.62  1:02.99
   8.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 1:04.16                 481              + 4.62             1:04.66                102%                                   
            30.99  1:04.16
   9.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 1:04.26                 479              + 4.72             1:04.92                102%                                   
            30.63  1:04.26
  10.     MARČUN, Miha             01                       PK Radovljica                    1:05.06                 462              + 5.52             1:09.86                115%                                   
            30.27  1:05.06
  11.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    1:05.40                 454              + 5.86             1:06.69                104%                                   
            30.64  1:05.40
  12.     CIZEL, Luka              00                       PK Triglav Kranj                 1:05.44                 454              + 5.90             1:02.34                 91%                                   
            29.81  1:05.44
  13.     URŠIČ, Jan               00                       PK Kamnik                        1:06.08                 441              + 6.54             1:05.45                 98%                                   
            30.02  1:06.08
  14.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 1:06.81                 426              + 7.27             1:12.24                117%                                   
            30.14  1:06.81
  15.     IVIČIČ, Anže             01                       PK Triglav Kranj                 1:07.09                 421              + 7.55             1:05.02                 94%                                   
            30.50  1:07.09
  16.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 1:07.70                 410              + 8.16             1:05.37                 93%                                   
            31.55  1:07.70
  17.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 1:08.33                 398              + 8.79             1:08.00                 99%                                   
            33.35  1:08.33
  18.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 1:08.79                 390              + 9.25             1:06.54                 94%                                   
            31.39  1:08.79
  19.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                 1:08.81                 390              + 9.27             1:09.51                102%                                   
            33.62  1:08.81
  20.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 1:09.79                 374             + 10.25             1:07.19                 93%                                   
            32.77  1:09.79
  21.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 1:10.23                 367             + 10.69             1:10.55                101%                                   
            32.12  1:10.23
  22.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                    1:12.08                 339             + 12.54             1:19.53                122%                                   
            33.82  1:12.08
  23.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 1:12.55                 333             + 13.01             1:10.12                 93%                                   
            34.84  1:12.55
  24.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 1:13.35                 322             + 13.81             1:08.67                 88%                                   
            33.22  1:13.35
  25.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 1:15.08                 300             + 15.54             1:16.81                105%                                   
            35.84  1:15.08
  26.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 1:15.69                 293             + 16.15             1:13.88                 95%                                   
            35.55  1:15.69
  27.     SIRNIK, Daris            06                       PK Kranj                         1:15.84                 291             + 16.30             1:16.91                103%                                   
            35.52  1:15.84
  28.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        1:16.11                 288             + 16.57             1:18.81                107%                                   
            36.35  1:16.11
  29.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        1:16.20                 287             + 16.66             1:20.77                112%                                   
            35.46  1:16.20
  30.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                    1:16.34                 286             + 16.80             1:18.78                106%                                   
            34.40  1:16.34
  31.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 1:17.27                 275             + 17.73             1:14.01                 92%                                   
            37.48  1:17.27
  32.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    1:17.52                 273             + 17.98             1:20.89                109%                                   
            38.13  1:17.52
  33.     KLJUČANIN, Benj          05                       PK Triglav Kranj                 1:19.20                 256             + 19.66             1:25.03                115%                                   
            37.67  1:19.20
  34.     TERDIČ, Tilen            05                       PK Triglav Kranj                 1:21.43                 235             + 21.89             1:20.47                 98%                                   
            39.79  1:21.43
  35.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 1:22.32                 228             + 22.78             1:23.05                102%                                   
            39.06  1:22.32
  36.     PETERLIN, Nik            06                       PK Kamnik                        1:22.45                 227             + 22.91             1:23.88                103%                                   
            39.22  1:22.45
  37.     ČARMAN DJURAN,           05                       PK Triglav Kranj                 1:23.08                 221             + 23.54                  NT                   -                                   
            37.78  1:23.08
  38.     ŠUMI BRANILOVIČ          07                       PK Radovljica                    1:23.59                 217             + 24.05             1:25.61                105%                                   
            39.98  1:23.59
  39.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 1:24.18                 213             + 24.64             1:29.78                114%                                   
            39.62  1:24.18
  40.     POSNJAK, Juš             06                       PK Triglav Kranj                 1:24.67                 209             + 25.13             1:25.81                103%                                   
            40.43  1:24.67
  41.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                 1:25.17                 205             + 25.63             1:32.55                118%                                   
            40.61  1:25.17
  42.     VEJNOVIČ, Rok            08                       PK Kamnik                        1:25.83                 201             + 26.29             1:26.16                101%                                   
            41.44  1:25.83
  43.     ŠTRIBL, Tilen            05                       PK Radovljica                    1:26.17                 198             + 26.63             1:26.99                102%                                   
            42.10  1:26.17
  44.     JELOVČAN, Jaka           05                       PK Triglav Kranj                 1:30.05                 174             + 30.51             1:24.13                 87%                                   
            40.62  1:30.05
  45.     KOSMAČ, Tilen            08                       PK Triglav Kranj                 1:35.22                 147             + 35.68                  NT                   -                                   
            46.62  1:35.22
  46.     SKODLAR, Anže            04                       PK Triglav Kranj                 1:45.13                 109             + 45.59                  NT                   -                                   
            48.44  1:45.13
  47.     LOGAR, Bor               08                       PK Triglav Kranj                 1:48.61                  99             + 49.07                  NT                   -                                   
            52.78  1:48.61
  48.     FIŠER, Maks              07                       PK Triglav Kranj                 1:49.29                  97             + 49.75                  NT                   -                                   
            55.47  1:49.29
  49.     SEČNIK, Matic            09                       PK Triglav Kranj                 1:50.91                  93             + 51.37                  NT                   -                                   
            53.89  1:50.91
  50.     ŠUMI BRANILOVIČ          10                       PK Radovljica                    1:56.55                  80             + 57.01                  NT                   -                                   
            56.52  1:56.55
  51.     OMERSA, Matic            07                       PK Triglav Kranj                 1:58.84                  75             + 59.30                  NT                   -                                   
            56.62  1:58.84
  52.     EGART, Žan               08                       PK Triglav Kranj                 2:00.78                  72           + 1:01.24                  NT                   -                                   
            58.80  2:00.78
  DSQ     POTOČNIK, Vid            02                       PK Radovljica                                                            + 12.01             1:12.33                   -                                   
        SW 4.4 - 
            32.27  1:11.55
  DSQ     FURLAN ŠTULAR,           05                       ŠD Riba Ljubljana                                                        + 18.76             1:17.45                   -                                   
        SW 4.4 - 
            35.49  1:18.30
  DSQ     KONČAR, Marko G          07                       PK Kamnik                                                                + 35.95             1:32.42                   -                                   
        SW 9.3 - 
          1:35.49
  DNS     GRCIC, Ivan              02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     MIKAC KNAPIĆ, T          99                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                                   
  DNS     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
10.1.18 - 18:17                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:00.76  PINTAR, Tjaša                                                                                         Kopenhagen (DEN)                                                             2017
Rek. SLO mladinke (16  1:02.08  PINTAR, Tjaša                                                                                         Herning (DEN)                                                                2013
Rek. SLO kadetinje (1  1:03.18  KLINAR, Anja                                                                                          Maribor                                                                      2003
Rek. SLO deklice (12-  1:05.33  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
Rek. SLO ml.deklice (  1:09.71  JELESIJEVIČ, Anja                                                                                     Maribor                                                                      2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    1:04.66                 673                                 1:02.99                 95%                                   
            29.97  1:04.66
   2.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 1:10.41                 521              + 5.75             1:09.77                 98%                                   
            33.12  1:10.41
   3.     STANEK, Katjuša          98                       PK Triglav Kranj                 1:10.47                 520              + 5.81             1:09.40                 97%                                   
            35.09  1:10.47
   4.     KRISTAN, Katrin          01                       PK Radovljica                    1:11.04                 507              + 6.38             1:08.51                 93%                                   
            33.05  1:11.04
   5.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        1:12.31                 481              + 7.65             1:10.44                 95%                                   
            33.06  1:12.31
   6.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    1:14.62                 438              + 9.96             1:21.80                120%                                   
            35.34  1:14.62
   7.     POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 1:14.98                 431             + 10.32             1:15.59                102%                                   
            34.50  1:14.98
   8.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         1:16.77                 402             + 12.11             1:16.37                 99%                                   
            37.47  1:16.77
   9.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 1:17.08                 397             + 12.42             1:14.16                 93%                                   
            35.13  1:17.08
  10.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 1:17.46                 391             + 12.80             1:17.45                100%                                   
            37.45  1:17.46
  11.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        1:17.54                 390             + 12.88             1:21.49                110%                                   
            37.41  1:17.54
  12.     KAVČIČ, Aja              06                       PK Kranj                         1:19.07                 368             + 14.41             1:19.02                100%                                   
            36.48  1:19.07
  13.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         1:19.98                 355             + 15.32             1:19.50                 99%                                   
            37.10  1:19.98
  14.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        1:20.03                 355             + 15.37             1:19.40                 98%                                   
            38.28  1:20.03
  15.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 1:20.14                 353             + 15.48             1:24.77                112%                                   
            38.74  1:20.14
  16.     NOVAK, Lana              04                       PK Triglav Kranj                 1:20.84                 344             + 16.18             1:16.98                 91%                                   
            37.62  1:20.84
  17.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        1:21.46                 336             + 16.80             1:21.57                100%                                   
            37.58  1:21.46
  18.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 1:21.77                 332             + 17.11             1:22.93                103%                                   
            40.15  1:21.77
  19.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        1:22.56                 323             + 17.90             1:22.74                100%                                   
            38.54  1:22.56
  20.     VIDEC, Iza               07                       PK Kamnik                        1:23.02                 318             + 18.36             1:21.88                 97%                                   
            38.25  1:23.02
  21.     HRIBAR, Sergeja          07                       PK Triglav Kranj                 1:23.09                 317             + 18.43             1:22.51                 99%                                   
            40.86  1:23.09
  22.     LIPOVEC, Tinkar          07                       PK Radovljica                    1:23.57                 311             + 18.91             1:22.44                 97%                                   
            38.77  1:23.57
  23.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 1:24.93                 297             + 20.27             1:21.07                 91%                                   
            39.25  1:24.93
  24.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 1:25.56                 290             + 20.90             1:37.52                130%                                   
            39.29  1:25.56
  25.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 1:25.72                 288             + 21.06             1:23.26                 94%                                   
            39.26  1:25.72
  26.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         1:29.81                 251             + 25.15             1:31.13                103%                                   
            42.86  1:29.81
  27.     PAJNTAR, Blaža           08                       PK Triglav Kranj                 1:31.00                 241             + 26.34             1:27.48                 92%                                   
            42.19  1:31.00
  28.     MALC, Ajla               06                       PK Triglav Kranj                 1:32.99                 226             + 28.33             1:49.40                138%                                   
            44.53  1:32.99
  29.     RAZBORŠEK, Neja          07                       PK Radovljica                    1:33.53                 222             + 28.87             1:39.08                112%                                   
            44.89  1:33.53
  30.     SUHADOLNIK, Gaj          02                       PK Triglav Kranj                 1:38.01                 193             + 33.35                  NT                   -                                   
            47.89  1:38.01
  31.     KORELC, Karin            08                       PK Triglav Kranj                 1:38.81                 188             + 34.15             1:39.33                101%                                   
            49.32  1:38.81
  32.     ŠTEFELIN, Ema            07                       PK Radovljica                    1:38.84                 188             + 34.18                  NT                   -                                   
            47.17  1:38.84
  33.     MAHER, Lana              07                       PK Radovljica                    1:41.30                 175             + 36.64                  NT                   -                                   
            50.41  1:41.30
  34.     LOZAR, Alina             07                       PK Triglav Kranj                 1:48.03                 144             + 43.37                  NT                   -                                   
            53.23  1:48.03
  35.     DOLENEC, Neja            07                       PK Triglav Kranj                 1:51.22                 132             + 46.56                  NT                   -                                   
            53.45  1:51.22
  36.     ERŽEN, Teja              07                       PK Triglav Kranj                 1:51.54                 131             + 46.88                  NT                   -                                   
            53.99  1:51.54
  37.     NAGLIČ, Lara             09                       PK Triglav Kranj                 1:54.83                 120             + 50.17                  NT                   -                                   
            56.66  1:54.83
  38.     FRLEC, Katarina          08                       PK Triglav Kranj                 1:54.98                 119             + 50.32                  NT                   -                                   
            55.35  1:54.98
  39.     VIDOVIČ, Raeni           08                       PK Triglav Kranj                 1:58.22                 110             + 53.56                  NT                   -                                   
            57.16  1:58.22
  40.     OSENK DRČAR, Al          06                       PK Triglav Kranj                 2:10.44                  82           + 1:05.78                  NT                   -                                   
          1:03.83  2:10.44
  41.     PERČIČ, Neja             09                       PK Triglav Kranj                 2:10.95                  81           + 1:06.29                  NT                   -                                   
          1:03.54  2:10.95
  DNS     TRIVIC, Elena            02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     KREMENOVIC, Sar          04                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                              M/M, 400m Prosto/Free                                                                                           Odprto
10.1.18 - 18:30                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     3:43.62  BAU, Martin                                                                                           Netanya (ISR)                                                                2015
Rek. SLO mladinci (17  3:49.71  HREN, Erik                                                                                            Kranj                                                                        2014
Rek. SLO kadeti (15-1  3:56.64  PETRIČ, Borut                                                                                         Bremen (GER)                                                                 1977
Rek. SLO dečki (13-14  4:05.36  JURAK, Gregor                                                                                         Split (CRO)                                                                  1986
Rek. SLO ml.dečki (12  4:29.97  SONNENSCHEIN, Darin                                                                                   Trbovlje                                                                     2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     TOMAN, Jan               99                       PK Radovljica                    4:06.62                 637                                 3:57.55                 93%                                   
            30.61  1:02.62  1:34.69  2:06.51  2:37.62  3:08.35  3:37.47  4:06.62
   2.     ČENČIČ, Nejc             00                       PK Triglav Kranj                 4:07.89                 627              + 1.27             4:06.72                 99%                                   
            29.85  1:01.45  1:33.25  2:04.92  2:35.93  3:07.23  3:38.00  4:07.89
   3.     VOVK, Nace               02                       PK Triglav Kranj                 4:10.31                 609              + 3.69             4:13.72                103%                                   
            29.54  1:01.47  1:33.68  2:05.68  2:37.14  3:08.68  3:39.96  4:10.31
   4.     BALEK COLNAR, T          02                       PK Triglav Kranj                 4:14.78                 578              + 8.16             4:26.57                109%                                   
            29.69  1:01.90  1:34.51  2:07.14  2:40.23  3:12.42  3:44.90  4:14.78
   5.     PEČAR, Rok               01                       PK Radovljica                    4:14.85                 577              + 8.23             4:06.37                 93%                                   
            30.10  1:02.23  1:34.71  2:06.69  2:38.23  3:10.22  3:42.63  4:14.85
   6.     BOŠKAN, Sašo             02                       PK Triglav Kranj                 4:21.82                 532             + 15.20             4:37.42                112%                                   
            29.99  1:03.22  1:37.08  2:10.48  2:44.09  3:17.73  3:51.01  4:21.82
   7.     JAKUPOVIČ, Emil          01                       PK Radovljica                    4:21.93                 532             + 15.31             4:33.64                109%                                   
            30.23  1:03.35  1:36.59  2:10.37  2:43.69  3:17.30  3:50.84  4:21.93
   8.     VINTAR, Miha             03                       PK Triglav Kranj                 4:25.03                 513             + 18.41             4:24.91                100%                                   
            29.91  1:02.85  1:36.24  2:10.06  2:43.96  3:17.89  3:51.87  4:25.03
   9.     PERME MODRIJANČ          03                       PK Triglav Kranj                 4:28.53                 493             + 21.91             4:58.89                124%                                   
            31.19  1:05.33  1:40.07  2:14.57  2:48.90  3:23.23  3:56.42  4:28.53
  10.     PŠENIČNIK, Nejc          03                       PK Radovljica                    4:30.41                 483             + 23.79             4:44.91                111%                                   
            29.41  1:01.72  1:35.46  2:09.93  2:44.91  3:20.19  3:55.57  4:30.41
  11.     CIZEL, Luka              00                       PK Triglav Kranj                 4:30.51                 483             + 23.89             4:18.94                 92%                                   
            30.34  1:05.22  1:40.29  2:14.41  2:48.44  3:22.87  3:57.36  4:30.51
  12.     IVIČIČ, Anže             01                       PK Triglav Kranj                 4:33.36                 468             + 26.74             4:46.28                110%                                   
            31.35  1:06.10  1:41.64  2:17.09  2:51.95  3:27.29  4:01.07  4:33.36
  13.     ČELIK, Jaka              03                       PK Triglav Kranj                 4:34.29                 463             + 27.67             5:39.19                153%                                   
            32.14  1:07.50  1:43.28  2:18.86  2:53.82  3:28.32  4:02.52  4:34.29
  14.     GLADEK, Nik              03                       PK Triglav Kranj                 4:36.85                 450             + 30.23             4:42.70                104%                                   
            32.60  1:08.13  1:43.38  2:18.47  2:53.44  3:28.40  4:02.79  4:36.85
  15.     ZARNIK, Tilen            00                       PK Triglav Kranj                 4:37.16                 449             + 30.54             4:37.85                100%                                   
            31.63  1:05.62  1:40.37  2:15.98  2:51.41  3:26.72  4:02.70  4:37.16
  16.     GRILC, Gregor            03                       PK Triglav Kranj                 4:39.83                 436             + 33.21             4:43.18                102%                                   
            32.27  1:08.20  1:43.76  2:19.25  2:54.23  3:29.70  4:05.20  4:39.83
  17.     JANHUBA, Jure            04                       PK Triglav Kranj                 4:41.29                 429             + 34.67             4:43.01                101%                                   
            32.58  1:08.95  1:44.83  2:20.23  2:56.30  3:31.63  4:07.30  4:41.29
  18.     PAJNTAR, Rožle           04                       PK Triglav Kranj                 4:49.25                 395             + 42.63             5:11.54                116%                                   
            32.32  1:09.06  1:46.12  2:22.73  3:00.06  3:37.03  4:13.55  4:49.25
  19.     PETERNEL, Primo          04                       PK Radovljica                    4:50.62                 389             + 44.00             5:27.90                127%                                   
            31.53  1:06.87  1:43.42  2:20.07  2:57.41  3:35.63  4:13.97  4:50.62
  20.     STELE, Gašper            04                       PK Kamnik                        4:54.34                 374             + 47.72             5:14.94                114%                                   
            33.82  1:11.71  1:49.42  2:26.83  3:03.82  3:41.31  4:18.71  4:54.34
  21.     STEPIŠNIK VAREK          01                       PK Triglav Kranj                 4:57.89                 361             + 51.27             5:09.99                108%                                   
            34.07  1:11.21  1:49.85  2:28.59  3:07.53  3:45.80  4:23.82  4:57.89
  22.     MRAK, Mitja              03                       PK Radovljica                    4:58.09                 360             + 51.47             5:14.16                111%                                   
            33.37  1:10.21  1:47.85  2:26.50  3:04.88  3:43.09  4:21.66  4:58.09
  23.     SMOLNIKAR, Tevž          05                       PK Radovljica                    5:07.16                 329           + 1:00.54             5:58.92                137%                                   
            34.94  1:14.18  1:53.17  2:32.53  3:11.23  3:50.21  4:29.59  5:07.16
  24.     PETERLIN, Nik            06                       PK Kamnik                        5:08.20                 326           + 1:01.58                  NT                   -                                   
            37.29  1:16.62  1:55.65  2:35.53  3:13.90  3:52.84  4:31.60  5:08.20
  25.     IVIČIČ, Aleš             04                       PK Triglav Kranj                 5:14.32                 307           + 1:07.70             5:50.54                124%                                   
            34.75  1:13.95  1:53.92  2:34.21  3:14.57  3:55.12  4:34.91  5:14.32
  26.     PREBIL, Jakob            05                       PK Kamnik                        5:14.91                 306           + 1:08.29             6:05.76                135%                                   
            35.17  1:14.20  1:54.13  2:33.67  3:13.20  3:54.58  4:35.92  5:14.91
  27.     POTOČNIK, Janez          04                       PK Radovljica                    5:15.45                 304           + 1:08.83             5:50.28                123%                                   
            35.33  1:14.83  1:55.49  2:36.34  3:17.31  3:57.84  4:38.17  5:15.45
  28.     ZALETEL, Lenart          05                       KPD Zvezda Kranj                 5:24.15                 280           + 1:17.53             5:18.34                 96%                                   
            36.33  1:18.47  2:00.37  2:41.92  3:23.64  4:05.86  4:47.43  5:24.15
  29.     ŠUMI BRANILOVIČ          07                       PK Radovljica                    5:26.27                 275           + 1:19.65             5:50.74                116%                                   
            37.12  1:17.93  1:59.48  2:40.92  3:23.05  4:04.41  4:45.93  5:26.27
  30.     JAGODIC, Patrik          02                       PK Radovljica                    5:27.90                 271           + 1:21.28                  NT                   -                                   
            34.80  1:14.63  1:55.75  2:38.11  3:20.48  4:03.96  4:46.58  5:27.90
  31.     RADIŠIČ, Dejan           05                       PK Triglav Kranj                 5:30.31                 265           + 1:23.69             6:04.97                122%                                   
            36.11  1:16.30  1:58.10  2:39.83  3:23.31  4:05.95  4:48.70  5:30.31
  32.     ŠLIBAR, Luka             03                       PK Triglav Kranj                 5:30.42                 265           + 1:23.80             5:56.53                116%                                   
            35.95  1:16.04  1:57.95  2:41.02  3:22.71  4:05.71  4:48.52  5:30.42
  33.     VEJNOVIČ, Rok            08                       PK Kamnik                        5:32.49                 260           + 1:25.87                  NT                   -                                   
            37.41  1:18.73  2:01.21  2:43.52  3:26.46  4:08.59  4:50.48  5:32.49
  34.     KOSMAČ, Nik              05                       PK Triglav Kranj                 5:38.88                 245           + 1:32.26             6:23.57                128%                                   
            35.80  1:18.09  2:44.28  3:28.02  4:12.96  4:56.92  5:38.88
  35.     EGART, Luka              05                       PK Triglav Kranj                 5:50.96                 221           + 1:44.34             7:31.00                165%                                   
            37.22  1:20.93  2:05.64  2:49.60  3:35.33  4:21.72  5:08.25  5:50.96
  36.     ROTER, Matic             04                       PK Triglav Kranj                 5:55.74                 212           + 1:49.12             6:40.12                127%                                   
            38.53  1:21.42  2:06.10  2:52.47  3:38.62  4:24.92  5:11.30  5:55.74
  37.     KONČAR, Marko G          07                       PK Kamnik                        5:57.72                 208           + 1:51.10                  NT                   -                                   
            40.78  1:26.84  2:13.00  2:58.42  3:43.60  4:29.16  5:15.17  5:57.72
  38.     ČARMAN DJURAN,           05                       PK Triglav Kranj                 5:59.44                 205           + 1:52.82                  NT                   -                                   
            35.36  1:17.26  2:02.79  2:49.88  3:38.50  4:25.87  5:14.11  5:59.44
  39.     POSNJAK, Juš             06                       PK Triglav Kranj                 6:04.81                 196           + 1:58.19             6:17.69                107%                                   
            39.22  1:26.07  3:00.45  3:50.36  4:37.06  5:23.14  6:04.81
  40.     KOSMAČ, Tilen            08                       PK Triglav Kranj                 6:26.52                 165           + 2:19.90                  NT                   -                                   
            42.55  1:32.03  2:22.98  3:13.41  4:03.64  4:54.80  5:44.60  6:26.52
  41.     PFAJFAR, Žiga            08                       PK Ratitovec Železni             6:26.96                 165           + 2:20.34                  NT                   -                                   
            40.24  1:25.84  2:15.37  3:06.99  3:57.44  4:48.68  5:40.01  6:26.96
  42.     LAPUH, Mark Ane          07                       PK Kamnik                        7:43.94                  95           + 3:37.32                  NT                   -                                   
            52.45  1:52.66  2:52.37  3:51.70  4:51.16  5:50.75  6:46.08  7:43.94
  43.     GOLOB, Luka              06                       PK Kamnik                        8:49.83                  64           + 4:43.21                  NT                   -                                   
            54.74  2:01.12  3:07.91  4:18.42  5:28.64  6:36.47  7:45.97  8:49.83
  44.     JUSTIN, Miha             07                       PK Kamnik                        9:31.20                  51           + 5:24.58                  NT                   -                                   
          1:04.13  2:18.11  3:32.27  4:44.58  5:56.49  7:09.60  8:21.02  9:31.20
  DNS     GRCIC, Ivan              02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     POGAČAR, Žan             96                       PK Radovljica                                                                                    DNS                   -                                   
  DNS     ŠPENKO, Tim              00                       PK Triglav Kranj                                                                                 DNS                   -                                   
  DNF     ŠTUPAR, Tevž             06                       PK Kamnik                                                                                         NT                   -                                   
            46.49  1:40.88  2:37.17  3:33.87  4:28.69  5:24.85  6:16.78
  DNF     VUGA, Blaž               93                       ŠD Delfin Ljubljana                                                                          4:25.42                   -                                   
            25.02
  DNF     GORNIK, Tilen            98                       ŠD Delfin Ljubljana                                                                          4:55.67                   -                                   
            25.78    53.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                             Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                           Odprto
10.1.18 - 19:17                                                                                                                                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:02.12  KLINAR, Anja                                                                                          Celje                                                                        2015
Rek. SLO mladinke (16  4:02.72  ČARMAN, Anja                                                                                          Antwerpen (BEL)                                                              2001
Rek. SLO kadetinje (1  4:09.63  ODER, Tjaša                                                                                           Beograd (SRB)                                                                2009
Rek. SLO deklice (12-  4:16.46  BEŽAN PETRIČ, Urša                                                                                    Kranj                                                                        2007
Rek. SLO ml.deklice (  4:39.56  BEŽAN PETRIČ, Urša                                                                                    Celje                                                                        2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KLINAR, Anja             88                       PK Radovljica                    4:11.15                 814                                 4:02.12                 93%                                   
            29.39  1:00.45  1:31.77  2:03.30  2:35.00  3:07.05  3:39.38  4:11.15
   2.     RANT, Erin               02                       PK Kranj                         4:19.86                 735              + 8.71             4:17.57                 98%                                   
            30.55  1:03.30  1:36.21  2:08.81  2:41.77  3:14.74  3:48.07  4:19.86
   3.     MARČUN, Manca            02                       PK Radovljica                    4:24.74                 695             + 13.59             4:25.34                100%                                   
            30.71  1:03.90  1:37.00  2:10.49  2:44.14  3:18.00  3:51.97  4:24.74
   4.     HRIBAR, Petja            02                       PK Triglav Kranj                 4:31.51                 644             + 20.36             4:35.21                103%                                   
            31.02  1:05.27  1:40.14  2:14.70  2:49.21  3:23.85  3:58.07  4:31.51
   5.     LOTRIČ, Maja             03                       PK Triglav Kranj                 4:36.00                 613             + 24.85             4:29.02                 95%                                   
            32.11  1:06.86  1:41.64  2:16.32  2:50.89  3:25.92  4:01.22  4:36.00
   6.     GOMBOC, Maša             01                       PK Radovljica                    4:43.62                 565             + 32.47             4:31.97                 92%                                   
            32.44  1:07.96  1:43.87  2:20.21  2:56.28  3:32.42  4:08.92  4:43.62
   7.     KONČAR, Maja He          03                       PK Kamnik                        4:45.37                 555             + 34.22             4:51.83                105%                                   
            33.36  1:08.80  1:44.70  2:20.66  2:56.78  3:33.53  4:09.87  4:45.37
   8.     BIČEK, Zala Pia          05                       PK Radovljica                    4:46.95                 545             + 35.80             5:15.11                121%                                   
            32.19  1:07.33  1:43.19  2:19.76  2:57.04  3:34.18  4:11.39  4:46.95
   9.     ŠPIK, Eva                03                       PK Triglav Kranj                 4:49.14                 533             + 37.99             4:51.83                102%                                   
            34.14  1:11.17  1:47.82  2:24.31  3:00.66  3:37.85  4:14.11  4:49.14
          POGAČAR, Zala            04                       PK Triglav Kranj                 4:49.14                 533             + 37.99             5:05.08                111%                                   
            33.73  1:10.29  1:46.86  2:24.19  3:00.78  3:37.86  4:14.53  4:49.14
  11.     KOLARIČ, Nika            01                       PK Triglav Kranj                 4:49.53                 531             + 38.38             4:58.79                106%                                   
            34.51  1:11.18  1:47.75  2:24.38  3:01.01  3:37.83  4:14.43  4:49.53
  12.     MARČUN, Mojca            06                       PK Radovljica                    4:50.21                 527             + 39.06             4:59.36                106%                                   
            34.35  1:11.36  1:47.99  2:25.31  3:02.12  3:38.90  4:15.46  4:50.21
  13.     POGAČAR, Neža            01                       PK Triglav Kranj                 4:50.35                 526             + 39.20             4:46.75                 98%                                   
            34.51  1:11.17  1:47.36  2:24.13  3:00.74  3:37.96  4:14.61  4:50.35
  14.     GOMBOC, Vita             01                       PK Radovljica                    4:51.93                 518             + 40.78             4:43.54                 94%                                   
            32.78  1:09.46  1:46.48  2:24.13  3:01.29  3:38.64  4:16.04  4:51.93
  15.     BENDE, Eva               04                       PK Kamnik                        4:54.33                 505             + 43.18             5:07.19                109%                                   
            33.96  1:11.32  1:48.62  2:25.98  3:02.94  3:40.66  4:17.71  4:54.33
  16.     NAUMOVSKA, Lana          03                       PK Radovljica                    4:58.36                 485             + 47.21             5:16.69                113%                                   
            34.25  1:11.39  1:49.15  2:27.40  3:05.98  3:44.37  4:22.66  4:58.36
  17.     URBANČIČ, Tinka          02                       PK Radovljica                    4:58.48                 485             + 47.33             5:09.13                107%                                   
            34.69  1:12.48  1:50.73  2:28.86  3:07.00  3:45.22  4:22.62  4:58.48
  18.     RABIČ, Rafaela           01                       PK Radovljica                    5:05.34                 453             + 54.19             5:10.68                104%                                   
            34.71  1:12.95  1:52.48  2:31.89  3:10.51  3:48.89  4:27.11  5:05.34
  19.     PERKO, Neja              05                       KPD Zvezda Kranj                 5:05.39                 452             + 54.24             5:10.44                103%                                   
            34.10  1:12.66  1:51.77  2:31.30  3:10.60  3:49.84  4:29.06  5:05.39
  20.     DOLINAR, Tina            03                       PK Radovljica                    5:07.39                 444             + 56.24             5:28.28                114%                                   
            34.15  1:11.95  1:51.06  2:30.28  3:08.72  3:47.66  4:27.43  5:07.39
  21.     VEZENKOVA, Maja          04                       PK Kamnik                        5:07.51                 443             + 56.36             5:08.22                100%                                   
          5:07.51
  22.     ARNEŽ, Maša              05                       PK Radovljica                    5:10.56                 430             + 59.41             5:49.00                126%                                   
            35.14  1:13.84  1:52.89  2:31.11  3:09.21  3:47.82  4:26.55  5:10.56
  23.     SIRNIK, Stella           04                       PK Kranj                         5:13.44                 418           + 1:02.29             5:10.60                 98%                                   
            35.35  1:14.94  1:54.74  2:34.40  3:13.98  3:53.71  4:33.80  5:13.44
  24.     PETERLIN, Žana           04                       PK Kamnik                        5:13.60                 418           + 1:02.45             5:31.25                112%                                   
            36.58  1:16.97  1:57.31  2:36.80  3:16.43  3:56.81  4:36.11  5:13.60
  25.     REPINA, Taja             03                       PK Kranj                         5:13.62                 418           + 1:02.47             5:20.79                105%                                   
            35.19  1:13.76  1:53.64  2:33.96  3:14.17  3:54.58  4:34.69  5:13.62
  26.     MAČEK SITAR, Ma          05                       PK Kamnik                        5:15.04                 412           + 1:03.89             6:02.98                133%                                   
            37.34  1:17.45  1:58.29  2:38.87  3:18.17  3:58.07  4:37.67  5:15.04
  27.     VEJNOVIČ, Taja           06                       PK Kamnik                        5:23.74                 380           + 1:12.59             6:18.91                137%                                   
            38.71  1:20.96  2:01.96  2:43.87  3:24.75  4:05.59  4:45.30  5:23.74
  28.     ATANASOVA, Ivan          03                       PK Kranj                         5:28.85                 362           + 1:17.70             5:23.49                 97%                                   
            37.44  1:18.30  1:59.48  2:41.45  3:23.34  4:05.63  4:47.99  5:28.85
  29.     LIPOVEC, Tinkar          07                       PK Radovljica                    5:29.92                 359           + 1:18.77                  NT                   -                                   
            38.31  1:19.80  2:01.45  2:42.92  3:24.82  4:08.36  4:51.37  5:29.92
  30.     VIDEC, Iza               07                       PK Kamnik                        5:30.94                 355           + 1:19.79             6:58.53                160%                                   
            38.64  1:20.82  2:02.96  2:45.05  3:26.26  4:08.22  4:50.04  5:30.94
  31.     GARTNER, Gia             06                       PK Radovljica                    5:30.96                 355           + 1:19.81             5:24.21                 96%                                   
            37.88  1:19.45  2:01.39  2:43.58  3:26.44  4:08.50  4:50.43  5:30.96
  32.     WAGGER, Ema              05                       PK Triglav Kranj                 5:33.14                 348           + 1:21.99             5:45.61                108%                                   
            37.61  1:18.95  2:00.86  2:43.26  3:25.61  4:08.49  4:51.15  5:33.14
  33.     ŠILER KLEMENČIČ          06                       PK Triglav Kranj                 5:33.42                 347           + 1:22.27             5:33.99                100%                                   
            36.80  1:18.00  2:00.31  2:42.46  3:25.52  4:08.83  4:52.58  5:33.42
  34.     HRIBAR, Sergeja          07                       PK Triglav Kranj                 5:42.01                 322           + 1:30.86             6:31.37                131%                                   
            38.62  1:21.83  2:05.13  2:49.32  3:33.12  4:16.82  5:00.22  5:42.01
  35.     DI LENARDO, Tar          06                       PK Triglav Kranj                 5:47.31                 307           + 1:36.16             6:20.91                120%                                   
            38.88  1:21.96  2:06.60  2:51.50  3:36.71  4:21.50  5:05.05  5:47.31
  36.     BEDRAČ, Ana              06                       PK Triglav Kranj                 5:55.25                 287           + 1:44.10             7:28.94                160%                                   
            39.31  1:23.24  2:07.50  2:53.36  3:39.54  4:25.38  5:11.40  5:55.25
  37.     PAJNTAR, Blaža           08                       PK Triglav Kranj                 5:58.47                 280           + 1:47.32             5:54.52                 98%                                   
            40.85  1:25.85  2:10.86  2:55.95  3:41.58  4:27.43  5:13.03  5:58.47
  38.     ARKO, Kaja               08                       PK Ratitovec Železni             6:51.66                 184           + 2:40.51                  NT                   -                                   
            42.33  1:33.30  2:23.66  3:17.46  4:07.91  4:59.03  5:49.51  6:51.66
  39.     LEVEC, Maša              08                       PK Kamnik                        8:04.61                 113           + 3:53.46                  NT                   -                                   
            51.36  1:52.79  2:56.10  3:57.73  5:01.00  6:03.71  7:05.55  8:04.61
  40.     LUKAN, Ivana             08                       PK Kamnik                        8:11.85                 108           + 4:00.70                  NT                   -                                   
            53.58  1:55.00  2:57.63  4:00.83  5:03.31  6:06.25  7:18.60  8:11.85
  DNS     TRIVIC, Elena            02                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     KREMENOVIC, Sar          04                       Olymp - Banja Luka                                                                               DNS                   -                                   
  DNS     TEKAVČIČ, Neža           03                       PK Kamnik                                                                                        DNS                   -                                   
  DNS     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Železni                                                                             DNS                   -                                   
  DNF     KORELC, Karin            08                       PK Triglav Kranj                                                                                  NT                   -                                   
            43.43  1:32.96  2:23.03  3:12.84  4:01.91  4:52.49  5:38.81
  DNF     SUHADOLNIK, Gaj          02                       PK Triglav Kranj                                                                                  NT                   -                                   
            43.04  1:33.57  2:24.82  3:15.46  4:05.90  4:56.91  5:46.34



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije