Veteransko pokalno tekmovanje Velenje
Velenje (SLO),    7.1.2018,    25m bazen

Št. 1. M/M, 100m Delfin/Fly, 18 let in starejši/AG and older    Št. 2. Ž/W, 100m Delfin/Fly, 18 let in starejši/AG and older
Št. 3. M/M, 100m Prsno/Breast, 18 let in starejši/AG and older    Št. 4. Ž/W, 100m Prsno/Breast, 18 let in starejši/AG and older
Št. 5. M/M, 100m Hrbtno/Back, 18 let in starejši/AG and older    Št. 6. Ž/W, 100m Hrbtno/Back, 18 let in starejši/AG and older
Št. 7. M/M, 100m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older    Št. 8. Ž/W, 100m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older
Št. 9. M/M, 200m Mešano/Medley, 18 let in starejši/AG and older    Št. 10. Ž/W, 200m Mešano/Medley, 18 let in starejši/AG and older
Št. 11. M/M, 400m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older    Št. 12. Ž/W, 400m Prosto/Free, 18 let in starejši/AG and older


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                              Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:01.07  PIRC, Andrej                                                                                   AKT    Ljubljana                                                                    2009
30-34                    59.47  PIRC, Andrej                                                                                   AKT    Ljubljana                                                                    2011
35-39                  1:01.19  PIRC, Andrej                                                                                          Velenje                                                                      2017
40-44                  1:11.07  TERZIČ, Igor                                                                                   BM     Ljubljana                                                                    2011
45-49                  1:07.17  TERZIČ, Igor                                                                                          Kranj                                                                        2015
50-54                  1:09.01  TERZIĆ, Igor                                                                                   BM     Velenje                                                                      2017
55-59                  1:19.80  ŠKAFAR, Andrej                                                                                        Kranj                                                                        2015
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                  1:44.54                 462                                      NT                   -                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            48.41  1:44.54
   2.     GROZNIK, Matjaz          71                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.21                 459                                 1:18.00                105%                                   
            34.31  1:16.21
  DNS     PIRC, Andrej             80                       Aktivcek Kranj                                                                                   DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                             35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                  1:01.19  PIRC, Andrej                                                                                          Velenje                                                                      2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  DNS     PIRC, Andrej             80                       Aktivcek Kranj                                                                                   DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                             45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                  1:07.17  TERZIČ, Igor                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GROZNIK, Matjaz          71                       PK Olimpija Ljubljan             1:16.21                 459                                 1:18.00                105%                                   
            34.31  1:16.21


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                             70-74
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                  1:44.54                 462                                      NT                   -                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            48.41  1:44.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                              Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:08.83  BOMBEK, Petra                                                                                         Kranj                                                                        2015
30-34                           ,                                                                                                                                                                                      
35-39                  1:09.00  BUKOVEC, Spela                                                                                 VV     Velenje                                                                      2017
40-44                  1:32.29  JEROMEN, Tina                                                                                  RL     Velenje                                                                      2017
45-49                           ,                                                                                                                                                                                      
50-54                           ,                                                                                                                                                                                      
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BUKOVEC, Spela           79                       PK Velenje                       1:11.85                 747                                 1:09.00                 92%                                   
            33.72  1:11.85
   2.     BOMBEK, Petra            90                       PK Branik Maribor                1:15.15                 549              + 3.30             1:20.00                113%                                   
            33.94  1:15.15
   3.     POESCHL, Gaja            83                       SD Aqua Ljubljana                1:45.21                 238             + 33.36             1:35.00                 82%                                   
            47.36  1:45.21


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                             25-29
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:08.83  BOMBEK, Petra                                                                                         Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       PK Branik Maribor                1:15.15                 549                                 1:20.00                113%                                   
            33.94  1:15.15


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                             35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                  1:09.00  BUKOVEC, Spela                                                                                 VV     Velenje                                                                      2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BUKOVEC, Spela           79                       PK Velenje                       1:11.85                 747                                 1:09.00                 92%                                   
            33.72  1:11.85
   2.     POESCHL, Gaja            83                       SD Aqua Ljubljana                1:45.21                 238             + 33.36             1:35.00                 82%                                   
            47.36  1:45.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:12.75  LOVRECIC, Martin                                                                               IL     Ljubljana                                                                    2010
30-34                  1:11.32  LOVRECIC, Martin                                                                               AKT    Kodeljevo                                                                    2012
35-39                  1:16.89  SMRDELJ, Mitja                                                                                 PULZ Š Kodeljevo                                                                    2012
40-44                  1:17.81  KRAVOS, Dušan                                                                                  AKT    Ljubljana                                                                    2011
45-49                  1:14.40  TERZIČ, Igor                                                                                          Kranj                                                                        2015
50-54                  1:19.24  POPOVIĆ, Goran                                                                                 HMZ    Ljubljana                                                                    2014
55-59                  1:54.27  ROMIH, Bogdan                                                                                  RL     Ljubljana                                                                    2014
60-64                  1:39.27  ZAVRL, Darko                                                                                          Kranj                                                                        2015
65-69                  1:34.96  MEDVEŠEK, Henrik                                                                               FR     Ljubljana                                                                    2009
70-74                  1:38.18  MEDVEŠEK, Henrik                                                                               FR     Ljubljana                                                                    2011
75-79                  1:54.71  LAPAJNE, Marjan                                                                                NM     Ljubljana                                                                    2009
80-84                  2:13.53  LAPAJNE, Marijan                                                                                      Kranj                                                                        2015
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Apne             1:38.68                 521                                 1:40.00                103%                                   
            44.67  1:38.68
   2.     GROZNIK, Matjaz          71                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.35                 463                                 1:22.00                 92%                                   
            40.59  1:25.35
   3.     SLUGA, Jurij             66                       PK Olimpija Ljubljan             1:30.20                 458                                 1:30.00                100%                                   
            42.00  1:30.20
   4.     DEU, Aljaž               72                       SD Riba Ljubljana                1:28.88                 410                                 1:35.00                114%                                   
            42.68  1:28.88
   5.     GRIČAR, Bojan            47                       SD Riba Ljubljana                1:54.43                 374             + 15.75             1:59.20                109%                                   
            52.33  1:54.43
   6.     ZAVADLAL, Aleš           73                       SD Riba Ljubljana                1:33.03                 358                                 1:31.00                 96%                                   
            41.50  1:33.03
   7.     VEJNOVIC, Djord          65                       PK Velenje                       1:42.56                 311              + 3.88             1:40.00                 95%                                   
            47.11  1:42.56
   8.     LAPAJNE, Marija          34                       SD Riba Ljubljana                2:23.42                 308             + 44.74             1:50.00                 59%                                   
          1:04.14  2:23.42
   9.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub Maribo             2:13.17                 212             + 34.49             2:34.56                135%                                   
            57.21  2:13.17
  10.     PETROVIC, Uros           80                       PK Velenje                       3:45.85                  22           + 2:07.17             3:10.00                 71%                                   
          1:45.79  3:45.85


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            18-24
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                       2:07.69                 113                                 2:17.00                115%                                   
            58.02  2:07.69
   2.     BREZNIK, Ales            99                       PK Velenje                       2:19.23                                 + 11.54             2:01.00                 76%                                   
          1:08.06  2:19.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                  1:16.89  SMRDELJ, Mitja                                                                                 PULZ Š Kodeljevo                                                                    2012
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PETROVIC, Uros           80                       PK Velenje                       3:45.85                  22                                 3:10.00                 71%                                   
          1:45.79  3:45.85


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                  1:14.40  TERZIČ, Igor                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GROZNIK, Matjaz          71                       PK Olimpija Ljubljan             1:25.35                 463                                 1:22.00                 92%                                   
            40.59  1:25.35
   2.     DEU, Aljaž               72                       SD Riba Ljubljana                1:28.88                 410              + 3.53             1:35.00                114%                                   
            42.68  1:28.88
   3.     ZAVADLAL, Aleš           73                       SD Riba Ljubljana                1:33.03                 358              + 7.68             1:31.00                 96%                                   
            41.50  1:33.03


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            50-54
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50-54                  1:19.24  POPOVIĆ, Goran                                                                                 HMZ    Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SLUGA, Jurij             66                       PK Olimpija Ljubljan             1:30.20                 458                                 1:30.00                100%                                   
            42.00  1:30.20
   2.     VEJNOVIC, Djord          65                       PK Velenje                       1:42.56                 311             + 12.36             1:40.00                 95%                                   
            47.11  1:42.56


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            65-69
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65-69                  1:34.96  MEDVEŠEK, Henrik                                                                               FR     Ljubljana                                                                    2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Apne             1:38.68                 521                                 1:40.00                103%                                   
            44.67  1:38.68
   2.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub Maribo             2:13.17                 212             + 34.49             2:34.56                135%                                   
            57.21  2:13.17


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            70-74
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70-74                  1:38.18  MEDVEŠEK, Henrik                                                                               FR     Ljubljana                                                                    2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GRIČAR, Bojan            47                       SD Riba Ljubljana                1:54.43                 374                                 1:59.20                109%                                   
            52.33  1:54.43


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            80-84
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
80-84                  2:13.53  LAPAJNE, Marijan                                                                                      Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marija          34                       SD Riba Ljubljana                2:23.42                 308                                 1:50.00                 59%                                   
          1:04.14  2:23.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:42.35  KOLAK, Zeljka                                                                                  X      Ljubljana                                                                    2011
30-34                  1:25.56  SREBOTNIK, Anja                                                                                       Kranj                                                                        2015
35-39                  1:44.20  MILINOVIĆ, Barbara                                                                             RL     Kodeljevo                                                                    2012
40-44                  1:43.21  MILINOVIĆ, Barbara                                                                                    Kranj                                                                        2013
45-49                  1:28.75  PRAZNIK, Katarina                                                                              VV     Ljubljana                                                                    2009
50-54                  1:38.40  PRAZNIK, Katarina                                                                              VV     Ljubljana                                                                    2014
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
60-64                  2:27.27  ISAKOVIČ, Neda                                                                                 RL     Ljubljana                                                                    2009
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PANDZA, Vera             52                       DVS Posejdon Celje               1:46.73                 622                                 1:47.63                102%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 65-69
            50.30  1:46.73
   2.     PRAZNIK, Katari          64                       PK Velenje                       1:41.36                 495                                 1:40.00                 97%                                   
            49.15  1:41.36
   3.     MILINOVIĆ, Barb          73                       SD Riba Ljubljana                1:41.99                 443                                 1:42.00                100%                                   
            49.42  1:41.99
   4.     ŠKAFAR NOVAK, U          70                       SD Riba Ljubljana                1:46.67                 387                                 1:45.00                 97%                                   
            51.00  1:46.67
   5.     ŠPAN, Polonca            73                       PK Celulozar Krsko               1:50.61                 347              + 3.88             1:52.00                103%                                   
            51.82  1:50.61
   6.     NUNČIČ, Marjana          49                       PK Celulozar Krsko               2:14.14                 313             + 27.41             1:58.00                 77%                                   
            59.01  2:14.14
   7.     ISAKOVIĆ, Neda           48                       SD Riba Ljubljana                2:25.30                 298             + 38.57             2:05.00                 74%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
          1:07.50  2:25.30
   8.     SUSA, Barbara            74                       DVS Posejdon Celje               1:58.44                 260             + 11.71             2:05.10                112%                                   
            54.82  1:58.44
   9.     KRASOVEC VRHOVE          62                       PK Ljubljana                     2:22.79                 201             + 36.06             3:50.00                259%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 55-59
          1:10.76  2:22.79
  10.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       2:21.41                 142             + 34.68             2:16.19                 93%                                   
          1:08.83  2:21.41
  11.     POGAČAR, Špela           87                       SD Riba Ljubljana                2:14.24                 137             + 27.51             2:15.82                102%                                   
          1:03.07  2:14.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            18-24
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       2:36.94                                                     2:10.00                 69%                                   
          1:08.83  2:36.94


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            30-34
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30-34                  1:25.56  SREBOTNIK, Anja                                                                                       Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POGAČAR, Špela           87                       SD Riba Ljubljana                2:14.24                 137                                 2:15.82                102%                                   
          1:03.07  2:14.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                  1:44.20  MILINOVIĆ, Barbara                                                                             RL     Kodeljevo                                                                    2012
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       2:21.41                 142                                 2:16.19                 93%                                   
          1:08.83  2:21.41


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            40-44
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40-44                  1:43.21  MILINOVIĆ, Barbara                                                                                    Kranj                                                                        2013
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     SUSA, Barbara            74                       DVS Posejdon Celje               1:58.44                 260                                 2:05.10                112%                                   
            54.82  1:58.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                  1:28.75  PRAZNIK, Katarina                                                                              VV     Ljubljana                                                                    2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MILINOVIĆ, Barb          73                       SD Riba Ljubljana                1:41.99                 443                                 1:42.00                100%                                   
            49.42  1:41.99
   2.     ŠKAFAR NOVAK, U          70                       SD Riba Ljubljana                1:46.67                 387              + 4.68             1:45.00                 97%                                   
            51.00  1:46.67
   3.     ŠPAN, Polonca            73                       PK Celulozar Krsko               1:50.61                 347              + 8.62             1:52.00                103%                                   
            51.82  1:50.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            50-54
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50-54                  1:38.40  PRAZNIK, Katarina                                                                              VV     Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRAZNIK, Katari          64                       PK Velenje                       1:41.36                 495                                 1:40.00                 97%                                   
            49.15  1:41.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            55-59
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRASOVEC VRHOVE          62                       PK Ljubljana                     2:22.79                 201                                 3:50.00                259%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 55-59
          1:10.76  2:22.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            65-69
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PANDZA, Vera             52                       DVS Posejdon Celje               1:46.73                 622                                 1:47.63                102%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 65-69
            50.30  1:46.73
   2.     NUNČIČ, Marjana          49                       PK Celulozar Krsko               2:14.14                 313             + 27.41             1:58.00                 77%                                   
            59.01  2:14.14


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                            70-74
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ISAKOVIĆ, Neda           48                       SD Riba Ljubljana                2:25.30                 298                                 2:05.00                 74%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
          1:07.50  2:25.30


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GOLCER, Anja             03                       PK Velenje                       2:32.80                                                         EXH                 96%                                   
          1:09.61  2:32.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:03.98  ODAR, Vlado                                                                                    OL     Ljubljana                                                                    2010
30-34                  1:02.84  DEŽMAN, Borut                                                                                  FR     Ljubljana                                                                    2010
35-39                           ,                                                                                                                                                                                      
40-44                           ,                                                                                                                                                                                      
45-49                  1:16.60  KRAVOS, Gregor                                                                                        Kranj                                                                        2015
50-54                  1:22.63  BABIC, Renato                                                                                  RL     Kodeljevo                                                                    2012
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                  1:32.89  TANKO, Jože                                                                                    TKC    Ljubljana                                                                    2011
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ALE SARRIA GUER          80                       SD Riba Ljubljana                1:08.09                 569                                 1:06.00                 94%                                   
            34.12  1:08.09
   2.     LAPAJNE, Marija          34                       SD Riba Ljubljana                2:02.66                 421             + 54.57             1:55.76                 89%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 80-84
            56.77  2:02.66
   3.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                       1:21.38                 382             + 13.29                  NT                   -                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 40-44
            38.73  1:21.38
   4.     PREGELJ, Urban           62                       Aktivcek Kranj                   1:32.98                 337             + 24.89             1:30.00                 94%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 55-59
          1:32.98
   5.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       SD Riba Ljubljana                1:58.28                 255             + 50.19             1:50.00                 86%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            57.27  1:58.28
   6.     DEU, Aljaž               72                       SD Riba Ljubljana                1:39.48                 213             + 31.39             1:32.00                 86%                                   
            46.85  1:39.48
  DNS     ZAVADLAL, Aleš           73                       SD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                                   
  DNS     SUSA, Viktor An          35                       DVS Posejdon Celje                                                                               DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            18-24
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN ŠIRNIK          96                       Plavalni klub Gorenj             1:04.12                 636                                 1:01.54                 92%                                   
            30.50  1:04.12
   2.     DVORSEK, Mario           94                       PK Velenje                       1:09.58                 498              + 5.46             1:12.93                110%                                   
            33.74  1:09.58


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ALE SARRIA GUER          80                       SD Riba Ljubljana                1:08.09                 569                                 1:06.00                 94%                                   
            34.12  1:08.09


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            40-44
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40-44                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                       1:21.38                 382                                      NT                   -                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 40-44
            38.73  1:21.38


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                  1:16.60  KRAVOS, Gregor                                                                                        Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DEU, Aljaž               72                       SD Riba Ljubljana                1:39.48                 213                                 1:32.00                 86%                                   
            46.85  1:39.48
  DNS     ZAVADLAL, Aleš           73                       SD Riba Ljubljana                                                                                DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            55-59
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PREGELJ, Urban           62                       Aktivcek Kranj                   1:32.98                 337                                 1:30.00                 94%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 55-59
          1:32.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            70-74
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       SD Riba Ljubljana                1:58.28                 255                                 1:50.00                 86%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            57.27  1:58.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                            80-84
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAPAJNE, Marija          34                       SD Riba Ljubljana                2:02.66                 421                                 1:55.76                 89%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 80-84
            56.77  2:02.66
  DNS     SUSA, Viktor An          35                       DVS Posejdon Celje                                                                               DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Hrbtno/Back                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                       1:25.85                                                         EXH                120%                                   
            42.70  1:25.85
  EXH     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       2:27.50                                                         EXH                149%                                   
          1:09.96  2:27.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:10.23  BOMBEK, Petra                                                                                         Kranj                                                                        2015
30-34                  1:08.23  BULČIČ, Ana                                                                                    AKT    Ljubljana                                                                    2011
35-39                  1:33.99  PUŠ, Brigita                                                                                   LL     Ljubljana                                                                    2010
40-44                           ,                                                                                                                                                                                      
45-49                  1:26.21  KOCMUT ŠKOF, Nataša                                                                                   Kranj                                                                        2015
50-54                  2:00.44  KURET, Vlasta                                                                                         Kranj                                                                        2013
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       PK Branik Maribor                1:15.13                 611                                 1:15.00                100%                                   
            35.45  1:15.13


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                            18-24
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LENKO, Tjasa             97                       PK Velenje                       2:47.74                  56                                 2:53.00                106%                                   
          1:19.35  2:47.74


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                            25-29
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:10.23  BOMBEK, Petra                                                                                         Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       PK Branik Maribor                1:15.13                 611                                 1:15.00                100%                                   
            35.45  1:15.13


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Hrbtno/Back                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GOLCER, Marusa           01                       PK Velenje                       2:44.03                                                         EXH                 73%                                   
          1:20.72  2:44.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                    55.63  ODAR, Vlado                                                                                           Kranj                                                                        2013
30-34                    55.81  PIRC, Andrej                                                                                   AKT    Ljubljana                                                                    2011
35-39                    55.13  ZEKANOVIČ, Robert                                                                              BP     Ljubljana                                                                    2009
40-44                    57.00  KRAVOS, Gregor                                                                                 PDM    Ljubljana                                                                    2009
45-49                    59.76  BERNAT, Borut                                                                                  OL     Ljubljana                                                                    2009
50-54                  1:08.57  ŠKAFAR, Andrej                                                                                 CK     Ljubljana                                                                    2010
55-59                  1:05.07  URANKAR, Anton                                                                                 OL     Ljubljana                                                                    2014
60-64                  1:10.55  ČARGO, Franc                                                                                   CK     Kranj                                                                        2013
65-69                  1:33.16  TANKO, Jože                                                                                    TKC    Ljubljana                                                                    2011
70-74                  1:28.87  MURKO, Aleš                                                                                           Kranj                                                                        2013
75-79                  1:49.89  VELIČKOVIĆ PERAT, Milivoj                                                                             Kranj                                                                        2015
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši         2:04.56  ŠOSTER, Alen                                                                                   VV     Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Andrej           75                       3sport Koper                       57.81                 730                                   59.99                108%                                   
            27.97    57.81
   2.     PRIBAC, Aljosa           75                       3sport Koper                       57.99                 723              + 0.18               59.99                107%                                   
            28.17    57.99
   3.     POVSIC, Robert           81                       3sport Koper                     1:00.97                 600              + 3.16             1:03.99                110%                                   
            28.30  1:00.97
   4.     CARGO, Franc             52                       PK Celulozar Krsko               1:14.58                 550             + 16.77             1:18.00                109%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 65-69
            35.78  1:14.58
   5.     HARNOLD, Peter           78                       3sport Koper                     1:04.59                 523              + 6.78             1:11.00                121%                                   
            31.24  1:04.59
   6.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz             1:10.48                 513             + 12.67             1:15.00                113%                                   
            33.55  1:10.48
   7.     SLUGA, Jurij             66                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.55                 512             + 12.74             1:10.00                 98%                                   
            34.07  1:10.55
   8.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                  1:25.76                 495             + 27.95                  NT                   -                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            41.91  1:25.76
   9.     MARTIC, Zvezdan          63                       SD Riba Ljubljana                1:13.39                 494             + 15.58             1:11.17                 94%                                   
            35.71  1:13.39
  10.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                       1:06.26                 485              + 8.45                  NT                   -                                   
            30.23  1:06.26
  11.     CLEMENZ, Marko           59                       PK Ilirija Ljubljana             1:14.59                 470             + 16.78             1:25.00                130%                                   
            36.19  1:14.59
  12.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              1:15.46                 418             + 17.65             1:14.48                 97%                                   
            37.07  1:15.46
  13.     ZAVADLAL, Aleš           73                       SD Riba Ljubljana                1:11.86                 399             + 14.05             1:10.00                 95%                                   
            33.60  1:11.86
  14.     DEU, Aljaž               72                       SD Riba Ljubljana                1:15.16                 349             + 17.35             1:12.00                 92%                                   
            34.90  1:15.16
  15.     VEJNOVIC, Djord          65                       PK Velenje                       1:22.28                 322             + 24.47             1:15.00                 83%                                   
            37.39  1:22.28
  16.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Apne             1:42.47                 212             + 44.66             1:42.95                101%                                   
            46.44  1:42.47
  17.     POLJANŠEK, Milo          49                       SD Riba Ljubljana                1:45.36                 195             + 47.55             1:50.00                109%                                   
            46.00  1:45.36
  18.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub Maribo             1:46.19                 190             + 48.38             1:56.78                121%                                   
            49.30  1:46.19
  19.     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                  1:53.98                 100             + 56.17               LT NT                   -                                   
            50.52  1:53.98
  20.     PETROVIC, Uros           80                       PK Velenje                       3:09.57                  19           + 2:11.76             2:50.00                 80%                                   
          1:29.70  3:09.57
  21.     OVCJAK, Nejc             85                       PK Velenje                       3:06.42                  18           + 2:08.61             3:00.00                 93%                                   
          1:27.86  3:06.42
  DNS     LORGER, Luka             86                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                                   
  DNS     PIRC, Andrej             80                       Aktivcek Kranj                                                                                   DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            18-24
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     DRAGOVAN ŠIRNIK          96                       Plavalni klub Gorenj             1:01.33                 563                                   55.45                 82%                                   
            28.02  1:01.33
   2.     DVORSEK, Mario           94                       PK Velenje                       1:01.49                 559              + 0.16             1:00.59                 97%                                   
            29.63  1:01.49
   3.     BREZNIK, Ales            99                       PK Velenje                       1:42.40                                 + 41.07             1:33.00                 82%                                   
            48.15  1:42.40
   4.     GOLTNIK, Urban           96                       PK Velenje                       2:07.43                  62           + 1:06.10             2:05.00                 96%                                   
          1:00.99  2:07.43
   5.     CVIJIC, Dejan            99                       PK Velenje                       2:25.23                               + 1:23.90             2:02.00                 71%                                   
          1:06.92  2:25.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            30-34
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30-34                    55.81  PIRC, Andrej                                                                                   AKT    Ljubljana                                                                    2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     OVCJAK, Nejc             85                       PK Velenje                       3:06.42                  18                                 3:00.00                 93%                                   
          1:27.86  3:06.42
  DNS     LORGER, Luka             86                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                    55.13  ZEKANOVIČ, Robert                                                                              BP     Ljubljana                                                                    2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POVSIC, Robert           81                       3sport Koper                     1:00.97                 600                                 1:03.99                110%                                   
            28.30  1:00.97
   2.     PETROVIC, Uros           80                       PK Velenje                       3:09.57                  19           + 2:08.60             2:50.00                 80%                                   
          1:29.70  3:09.57
  DNS     PIRC, Andrej             80                       Aktivcek Kranj                                                                                   DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            40-44
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40-44                    57.00  KRAVOS, Gregor                                                                                 PDM    Ljubljana                                                                    2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Andrej           75                       3sport Koper                       57.81                 730                                   59.99                108%                                   
            27.97    57.81
   2.     PRIBAC, Aljosa           75                       3sport Koper                       57.99                 723              + 0.18               59.99                107%                                   
            28.17    57.99
   3.     HARNOLD, Peter           78                       3sport Koper                     1:04.59                 523              + 6.78             1:11.00                121%                                   
            31.24  1:04.59
   4.     REBEC, Marko             75                       PK Velenje                       1:06.26                 485              + 8.45                  NT                   -                                   
            30.23  1:06.26


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                    59.76  BERNAT, Borut                                                                                  OL     Ljubljana                                                                    2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZAVADLAL, Aleš           73                       SD Riba Ljubljana                1:11.86                 399                                 1:10.00                 95%                                   
            33.60  1:11.86
   2.     DEU, Aljaž               72                       SD Riba Ljubljana                1:15.16                 349              + 3.30             1:12.00                 92%                                   
            34.90  1:15.16
   3.     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                  1:53.98                 100             + 42.12               LT NT                   -                                   
            50.52  1:53.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            50-54
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50-54                  1:08.57  ŠKAFAR, Andrej                                                                                 CK     Ljubljana                                                                    2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz             1:10.48                 513                                 1:15.00                113%                                   
            33.55  1:10.48
   2.     SLUGA, Jurij             66                       PK Olimpija Ljubljan             1:10.55                 512              + 0.07             1:10.00                 98%                                   
            34.07  1:10.55
   3.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              1:15.46                 418              + 4.98             1:14.48                 97%                                   
            37.07  1:15.46
   4.     VEJNOVIC, Djord          65                       PK Velenje                       1:22.28                 322             + 11.80             1:15.00                 83%                                   
            37.39  1:22.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            55-59
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55-59                  1:05.07  URANKAR, Anton                                                                                 OL     Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MARTIC, Zvezdan          63                       SD Riba Ljubljana                1:13.39                 494                                 1:11.17                 94%                                   
            35.71  1:13.39
   2.     CLEMENZ, Marko           59                       PK Ilirija Ljubljana             1:14.59                 470              + 1.20             1:25.00                130%                                   
            36.19  1:14.59


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            65-69
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65-69                  1:33.16  TANKO, Jože                                                                                    TKC    Ljubljana                                                                    2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CARGO, Franc             52                       PK Celulozar Krsko               1:14.58                 550                                 1:18.00                109%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 65-69
            35.78  1:14.58
   2.     MALI, Martin             53                       Sportno Drustvo Apne             1:42.47                 212             + 27.89             1:42.95                101%                                   
            46.44  1:42.47
   3.     POLJANŠEK, Milo          49                       SD Riba Ljubljana                1:45.36                 195             + 30.78             1:50.00                109%                                   
            46.00  1:45.36
   4.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub Maribo             1:46.19                 190             + 31.61             1:56.78                121%                                   
            49.30  1:46.19


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                            70-74
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70-74                  1:28.87  MURKO, Aleš                                                                                           Kranj                                                                        2013
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                  1:25.76                 495                                      NT                   -                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            41.91  1:25.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Prosto/Free                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                       1:15.11                                                         EXH                 92%                                   
            37.66  1:15.11
  EXH     TEMNIKAR, Luka           01                       PK Velenje                       1:51.34                                                         EXH                112%                                   
            50.34  1:51.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  1:05.07  PAHOR, Maja                                                                                    KK     Ljubljana                                                                    2011
30-34                  1:09.39  SREBOTNIK, Anja                                                                                       Kranj                                                                        2015
35-39                  1:08.23  KUBIK, Špela                                                                                   BP     Ljubljana                                                                    2011
40-44                  1:27.83  MILINOVIĆ, Barbara                                                                                    Kranj                                                                        2013
45-49                  1:12.74  PAPEŽ, Janja                                                                                          Kranj                                                                        2015
50-54                  1:42.08  TRONTELJ, Andreja                                                                              AQUA   Ljubljana                                                                    2011
55-59                  1:37.16  ČARF BAJEC, Anka                                                                               FR     Ljubljana                                                                    2011
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BUKOVEC, Spela           79                       PK Velenje                       1:02.65                 784                                 1:05.00                108%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 35-39
            30.20  1:02.65
   2.     JEROMEN, Tina            77                       SD Riba Ljubljana                1:11.96                 563              + 9.31             1:15.00                109%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 40-44
            34.44  1:11.96
   3.     PANDZA, Vera             52                       DVS Posejdon Celje               1:32.89                 445             + 30.24             1:38.70                113%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 65-69
            42.91  1:32.89
   4.     ŠKAFAR NOVAK, U          70                       SD Riba Ljubljana                1:26.30                 330             + 23.65             1:19.00                 84%                                   
            40.58  1:26.30
   5.     SUSA, Barbara            74                       DVS Posejdon Celje               1:37.18                 228             + 34.53             1:36.91                 99%                                   
            44.43  1:37.18
   6.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       1:52.63                 135             + 49.98             1:52.49                100%                                   
            53.92  1:52.63


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                            18-24
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LENKO, Tjasa             97                       PK Velenje                       2:35.49                  51                                 2:42.00                109%                                   
          1:12.50  2:35.49
   2.     CIMPERC, Sabina          00                       PK Velenje                       2:51.19                                 + 15.70             2:00.00                 49%                                   
          1:20.97  2:51.19


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                            35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                  1:08.23  KUBIK, Špela                                                                                   BP     Ljubljana                                                                    2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BUKOVEC, Spela           79                       PK Velenje                       1:02.65                 784                                 1:05.00                108%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 35-39
            30.20  1:02.65
   2.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       1:52.63                 135             + 49.98             1:52.49                100%                                   
            53.92  1:52.63


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                            40-44
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40-44                  1:27.83  MILINOVIĆ, Barbara                                                                                    Kranj                                                                        2013
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       SD Riba Ljubljana                1:11.96                 563                                 1:15.00                109%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 40-44
            34.44  1:11.96
   2.     SUSA, Barbara            74                       DVS Posejdon Celje               1:37.18                 228             + 25.22             1:36.91                 99%                                   
            44.43  1:37.18


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                            45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                  1:12.74  PAPEŽ, Janja                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ŠKAFAR NOVAK, U          70                       SD Riba Ljubljana                1:26.30                 330                                 1:19.00                 84%                                   
            40.58  1:26.30


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                            65-69
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PANDZA, Vera             52                       DVS Posejdon Celje               1:32.89                 445                                 1:38.70                113%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 65-69
            42.91  1:32.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Prosto/Free                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GOLCER, Anja             03                       PK Velenje                       2:38.87                                                         EXH                 78%                                   
          1:19.16  2:38.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                            Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  2:19.00  LOVRECIC, Martin                                                                               IL     Ljubljana                                                                    2010
30-34                  2:18.22  LOVREČIĆ, Martin                                                                                      Kranj                                                                        2015
35-39                  2:43.72  GROZNIK, Matjaž                                                                                OL     Ljubljana                                                                    2010
40-44                  2:35.67  MEDEN, Sašo                                                                                    PDM    Ljubljana                                                                    2009
45-49                  2:34.23  ŠKAFAR, Andrej                                                                                 CK     Ljubljana                                                                    2009
50-54                  2:39.19  ŠKAFAR, Andrej                                                                                 CK     Ljubljana                                                                    2011
55-59                  3:18.82  ŠTIGLIC, Trpimir                                                                                      Kranj                                                                        2015
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GROZNIK, Matjaz          71                       PK Olimpija Ljubljan             2:55.62                 457                                 2:55.00                 99%                                   
            36.09  1:22.43  2:13.56  2:55.62
   2.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       SD Riba Ljubljana                4:10.21                 358           + 1:14.59             4:00.00                 92%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            57.33  2:05.83  3:15.73  4:10.21
  DNS     PREGELJ, Urban           62                       Aktivcek Kranj                                                                                   DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                           45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                  2:34.23  ŠKAFAR, Andrej                                                                                 CK     Ljubljana                                                                    2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GROZNIK, Matjaz          71                       PK Olimpija Ljubljan             2:55.62                 457                                 2:55.00                 99%                                   
            36.09  1:22.43  2:13.56  2:55.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                           55-59
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55-59                  3:18.82  ŠTIGLIC, Trpimir                                                                                      Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  DNS     PREGELJ, Urban           62                       Aktivcek Kranj                                                                                   DNS                   -                                   


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                             M/M, 200m Mešano/Medley                                                                                           70-74
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ISAKOVIĆ, Sašo           48                       SD Riba Ljubljana                4:10.21                 358                                 4:00.00                 92%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 70-74
            57.33  2:05.83  3:15.73  4:10.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                            Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                            Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  2:44.32  PALOVŠNIK, Alenka                                                                                     Kranj                                                                        2015
30-34                  2:48.95  SREBOTNIK, Anja                                                                                FR     Ljubljana                                                                    2014
35-39                           ,                                                                                                                                                                                      
40-44                           ,                                                                                                                                                                                      
45-49                           ,                                                                                                                                                                                      
50-54                           ,                                                                                                                                                                                      
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BUKOVEC, Spela           79                       PK Velenje                       2:42.49                 714                                 2:55.00                116%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 35-39
            33.76  1:16.64  2:03.82  2:42.49
   2.     PRAZNIK, Katari          64                       PK Velenje                       3:39.65                 353             + 57.16             4:00.00                119%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 50-54
            50.87  1:49.41  2:46.36  3:39.65
   3.     POESCHL, Gaja            83                       SD Aqua Ljubljana                3:28.62                 337             + 46.13             3:25.00                 97%                                   
            47.99  1:43.18  2:40.70  3:28.62
   4.     MILINOVIĆ, Barb          73                       SD Riba Ljubljana                3:37.78                 327             + 55.29             3:45.00                107%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 45-49
            51.42  1:50.41  2:48.36  3:37.78
   5.     KRASOVEC VRHOVE          62                       PK Ljubljana                     4:19.50                 243           + 1:37.01             4:50.00                125%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 55-59
            55.54  1:57.33  3:20.91  4:19.50
   6.     PERHARIC, Lucij          60                       PK Olimpija Ljubljan             4:38.44                 197           + 1:55.95             3:00.00                 42%                                   
            51.31  1:59.67  3:31.34  4:38.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                            Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                           18-24
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  DNF     LENKO, Tjasa             97                       PK Velenje                                                                                  25:00.00                   -                                   
          1:30.10  3:08.34


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                            Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                           35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BUKOVEC, Spela           79                       PK Velenje                       2:42.49                 714                                 2:55.00                116%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 35-39
            33.76  1:16.64  2:03.82  2:42.49
   2.     POESCHL, Gaja            83                       SD Aqua Ljubljana                3:28.62                 337             + 46.13             3:25.00                 97%                                   
            47.99  1:43.18  2:40.70  3:28.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                            Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                           45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     MILINOVIĆ, Barb          73                       SD Riba Ljubljana                3:37.78                 327                                 3:45.00                107%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 45-49
            51.42  1:50.41  2:48.36  3:37.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                            Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                           50-54
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50-54                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRAZNIK, Katari          64                       PK Velenje                       3:39.65                 353                                 4:00.00                119%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 50-54
            50.87  1:49.41  2:46.36  3:39.65


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                            Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                           55-59
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55-59                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRASOVEC VRHOVE          62                       PK Ljubljana                     4:19.50                 243                                 4:50.00                125%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 55-59
            55.54  1:57.33  3:20.91  4:19.50
   2.     PERHARIC, Lucij          60                       PK Olimpija Ljubljan             4:38.44                 197             + 18.94             3:00.00                 42%                                   
            51.31  1:59.67  3:31.34  4:38.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                            Ž/W, 200m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GOLCER, Marusa           01                       PK Velenje                       5:08.76                                                         EXH                 88%                                   
          1:12.77  2:33.58  3:54.18  5:08.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  4:19.70  PERIC, David                                                                                   RAM    Ljubljana                                                                    2014
30-34                  4:38.52  PIRC, Andrej                                                                                   AKT    Ljubljana                                                                    2011
35-39                  4:41.73  KARADŽA, Dejan                                                                                 FR     Ljubljana                                                                    2009
40-44                  4:31.76  PRIBAC, Aljosa                                                                                        Velenje                                                                      2017
45-49                  4:54.71  ŠTIBLEJ, Matjaž                                                                                       Kranj                                                                        2015
50-54                  5:02.86  POPOVIĆ, Goran                                                                                 HMZ    Ljubljana                                                                    2014
55-59                  5:53.58  CLEMENZ, Marko                                                                                        Kranj                                                                        2015
60-64                  6:13.95  TANKO, Jože                                                                                    CE     Ljubljana                                                                    2009
65-69                  6:23.58  TANKO, Jože                                                                                    TKC    Ljubljana                                                                    2011
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                  8:14.41  VELIČKOVIĆ PERAT, Milivoj                                                                             Kranj                                                                        2015
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Aljosa           75                       3sport Koper                     4:36.89                 656                                 4:35.00                 99%                                   
            31.40  1:06.85  1:43.06  2:18.75  2:53.77  3:29.35  4:04.18  4:36.89
   2.     PRIBAC, Andrej           75                       3sport Koper                     4:37.91                 649              + 1.02             4:35.00                 98%                                   
            31.42  1:06.86  1:43.12  2:18.97  2:54.42  3:29.98  4:04.84  4:37.91
   3.     ALE SARRIA GUER          80                       SD Riba Ljubljana                4:50.86                 578             + 13.97             4:40.00                 93%                                   
            33.13  1:08.81  1:45.28  2:22.31  2:59.17  3:36.10  4:13.84  4:50.86
   4.     POVSIC, Robert           81                       3sport Koper                     4:59.08                 532             + 22.19             5:06.39                105%                                   
            32.82  1:08.69  1:46.23  2:23.88  3:02.50  3:41.28  4:20.21  4:59.08
   5.     KARADZA, Dejan           70                       PK Fuzinar Ravne                 5:04.81                 525             + 27.92             5:35.00                121%                                   
            34.52  1:11.97  1:51.68  2:30.86  3:09.49  3:48.46  4:27.62  5:04.81
   6.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz             5:23.78                 520             + 46.89             5:16.76                 96%                                   
            34.22  1:14.40  1:54.88  2:36.63  3:19.14  4:01.85  4:44.16  5:23.78
   7.     CLEMENZ, Marko           59                       PK Ilirija Ljubljana             6:00.12                 488           + 1:23.23             6:00.00                100%                                   
            42.02  1:27.05  2:13.66  3:00.18  3:47.09  4:33.10  5:17.56  6:00.12
   8.     HARNOLD, Peter           78                       3sport Koper                     5:14.99                 446             + 38.10             5:25.00                106%                                   
            35.65  1:14.09  1:53.21  2:32.63  3:12.88  3:53.78  4:34.68  5:14.99
   9.     MARTIC, Zvezdan          63                       SD Riba Ljubljana                6:25.48                 398           + 1:48.59             6:17.37                 96%                                   
          3:55.19  4:44.82  5:36.67  6:25.48
  10.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              6:02.21                 371           + 1:25.32             5:54.57                 96%                                   
            40.35  1:25.29  2:11.87  2:59.10  3:46.62  4:33.69  5:20.31  6:02.21
  11.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub Maribo             8:32.08                 215           + 3:55.19             7:57.92                 87%                                   
            52.07  1:52.32  3:00.32  4:09.68  5:16.28  6:22.89  7:28.66  8:32.08
  12.     POLJANŠEK, Milo          49                       SD Riba Ljubljana                8:38.90                 207           + 4:02.01             7:55.00                 84%                                   
            48.01  1:47.48  2:53.65  4:03.50  5:12.86  6:22.29  7:31.12  8:38.90
  DNF     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                                                                                   NT                   -                                   
            45.53  1:35.67  2:27.45  3:15.60  4:18.67
  DNF     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                                                                                LT NT                   -                                   
            53.65  1:55.39  3:02.95  4:11.24  5:16.34  6:23.50  7:28.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                  4:41.73  KARADŽA, Dejan                                                                                 FR     Ljubljana                                                                    2009
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ALE SARRIA GUER          80                       SD Riba Ljubljana                4:50.86                 578                                 4:40.00                 93%                                   
            33.13  1:08.81  1:45.28  2:22.31  2:59.17  3:36.10  4:13.84  4:50.86
   2.     POVSIC, Robert           81                       3sport Koper                     4:59.08                 532              + 8.22             5:06.39                105%                                   
            32.82  1:08.69  1:46.23  2:23.88  3:02.50  3:41.28  4:20.21  4:59.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            40-44
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40-44                  4:31.76  PRIBAC, Aljosa                                                                                        Velenje                                                                      2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     PRIBAC, Aljosa           75                       3sport Koper                     4:36.89                 656                                 4:35.00                 99%                                   
            31.40  1:06.85  1:43.06  2:18.75  2:53.77  3:29.35  4:04.18  4:36.89
   2.     PRIBAC, Andrej           75                       3sport Koper                     4:37.91                 649              + 1.02             4:35.00                 98%                                   
            31.42  1:06.86  1:43.12  2:18.97  2:54.42  3:29.98  4:04.84  4:37.91
   3.     HARNOLD, Peter           78                       3sport Koper                     5:14.99                 446             + 38.10             5:25.00                106%                                   
            35.65  1:14.09  1:53.21  2:32.63  3:12.88  3:53.78  4:34.68  5:14.99


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            45-49
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45-49                  4:54.71  ŠTIBLEJ, Matjaž                                                                                       Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KARADZA, Dejan           70                       PK Fuzinar Ravne                 5:04.81                 525                                 5:35.00                121%                                   
            34.52  1:11.97  1:51.68  2:30.86  3:09.49  3:48.46  4:27.62  5:04.81
  DNF     AJDNIK, Iztok            72                       Triatlon Celeia                                                                                LT NT                   -                                   
            53.65  1:55.39  3:02.95  4:11.24  5:16.34  6:23.50  7:28.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            50-54
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50-54                  5:02.86  POPOVIĆ, Goran                                                                                 HMZ    Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ZABUKOVEC, Igor          64                       Plavalna sola Matjaz             5:23.78                 520                                 5:16.76                 96%                                   
            34.22  1:14.40  1:54.88  2:36.63  3:19.14  4:01.85  4:44.16  5:23.78
   2.     ZMAVC, Milan             64                       Veterani Novo Mesto              6:02.21                 371             + 38.43             5:54.57                 96%                                   
            40.35  1:25.29  2:11.87  2:59.10  3:46.62  4:33.69  5:20.31  6:02.21


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            55-59
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55-59                  5:53.58  CLEMENZ, Marko                                                                                        Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     CLEMENZ, Marko           59                       PK Ilirija Ljubljana             6:00.12                 488                                 6:00.00                100%                                   
            42.02  1:27.05  2:13.66  3:00.18  3:47.09  4:33.10  5:17.56  6:00.12
   2.     MARTIC, Zvezdan          63                       SD Riba Ljubljana                6:25.48                 398             + 25.36             6:17.37                 96%                                   
          3:55.19  4:44.82  5:36.67  6:25.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            65-69
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65-69                  6:23.58  TANKO, Jože                                                                                    TKC    Ljubljana                                                                    2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KABAJ, Milan             49                       Triatlon klub Maribo             8:32.08                 215                                 7:57.92                 87%                                   
            52.07  1:52.32  3:00.32  4:09.68  5:16.28  6:22.89  7:28.66  8:32.08
   2.     POLJANŠEK, Milo          49                       SD Riba Ljubljana                8:38.90                 207              + 6.82             7:55.00                 84%                                   
            48.01  1:47.48  2:53.65  4:03.50  5:12.86  6:22.29  7:31.12  8:38.90


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                            70-74
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  DNF     GORSIC, Janez            46                       PK Neptun Celje                                                                                   NT                   -                                   
            45.53  1:35.67  2:27.45  3:15.60  4:18.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                             M/M, 400m Prosto/Free                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     VEJNOVIC, Aljaz          02                       PK Velenje                       5:58.08                                                         EXH                101%                                   
            39.58  1:23.26  2:08.96  2:56.59  3:44.18  4:32.60  5:17.56  5:58.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                             Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                             Open
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  5:45.50  RUGELJ, Anja                                                                                          Kranj                                                                        2013
30-34                  5:29.63  SREBOTNIK, Anja                                                                                       Kranj                                                                        2015
35-39                  5:30.13  KUBIK, Špela                                                                                   PULZ Š Kodeljevo                                                                    2012
40-44                  7:30.30  STRNAD, Polona                                                                                 TK3K   Ljubljana                                                                    2011
45-49                  7:02.67  KURET, Vlasta                                                                                  OL     Kodeljevo                                                                    2012
50-54                           ,                                                                                                                                                                                      
55-59                  6:55.22  ČARF BAJEC, Anka                                                                               FR     Ljubljana                                                                    2011
60-64                           ,                                                                                                                                                                                      
65-69                           ,                                                                                                                                                                                      
70-74                           ,                                                                                                                                                                                      
75-79                           ,                                                                                                                                                                                      
80-84                           ,                                                                                                                                                                                      
85-89                           ,                                                                                                                                                                                      
90 in starejši                  ,                                                                                                                                                                                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       PK Branik Maribor                5:17.64                 599                                 5:45.00                118%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 25-29
            35.01  1:13.02  1:52.88  2:33.76  3:13.75  3:54.86  4:36.60  5:17.64
   2.     JEROMEN, Tina            77                       SD Riba Ljubljana                5:34.93                 565             + 17.29             5:40.00                103%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 40-44
            36.30  1:17.42  2:00.21  2:42.74  3:25.64  4:10.52  4:53.80  5:34.93
   3.     POESCHL, Gaja            83                       SD Aqua Ljubljana                6:06.76                 412             + 49.12             6:06.82                100%                                   
            39.84  1:24.10  2:10.44  2:57.14  3:44.70  4:32.62  5:20.38  6:06.76
   4.     KRASOVEC VRHOVE          62                       PK Ljubljana                     8:17.95                 207           + 3:00.31             9:00.00                118%                                   
            58.25  2:01.09  3:04.19  4:06.98  5:09.80  6:12.85  7:16.00  8:17.95
   5.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       8:25.55                 157           + 3:07.91             9:28.97                127%                                   
            55.10  1:57.21  3:02.13  4:09.14  5:13.70  6:18.91  7:23.46  8:25.55


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                             Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                            25-29
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29                  5:45.50  RUGELJ, Anja                                                                                          Kranj                                                                        2013
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOMBEK, Petra            90                       PK Branik Maribor                5:17.64                 599                                 5:45.00                118%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 25-29
            35.01  1:13.02  1:52.88  2:33.76  3:13.75  3:54.86  4:36.60  5:17.64


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                             Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                            35-39
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35-39                  5:30.13  KUBIK, Špela                                                                                   PULZ Š Kodeljevo                                                                    2012
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     POESCHL, Gaja            83                       SD Aqua Ljubljana                6:06.76                 412                                 6:06.82                100%                                   
            39.84  1:24.10  2:10.44  2:57.14  3:44.70  4:32.62  5:20.38  6:06.76
   2.     KAJTNA, Anita            79                       PK Velenje                       8:25.55                 157           + 2:18.79             9:28.97                127%                                   
            55.10  1:57.21  3:02.13  4:09.14  5:13.70  6:18.91  7:23.46  8:25.55


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                             Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                            40-44
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40-44                  7:30.30  STRNAD, Polona                                                                                 TK3K   Ljubljana                                                                    2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     JEROMEN, Tina            77                       SD Riba Ljubljana                5:34.93                 565                                 5:40.00                103%                                   
        Rekord Slovenije v kategoriji 40-44
            36.30  1:17.42  2:00.21  2:42.74  3:25.64  4:10.52  4:53.80  5:34.93


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                             Ž/W, 400m Prosto/Free                                                                                            55-59
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55-59                  6:55.22  ČARF BAJEC, Anka                                                                               FR     Ljubljana                                                                    2011
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek     Mošt. toč.          Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     KRASOVEC VRHOVE          62                       PK Ljubljana                     8:17.95                 207                                 9:00.00                118%                                   
            58.25  2:01.09  3:04.19  4:06.98  5:09.80  6:12.85  7:16.00  8:17.95



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije