3. kolo torboja BM-FR-VV
Velenje (SLO),    7.1.2018,    25m bazen

Št. 1. M/M, 50m Prosto/Free, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 2. Ž/W, 50m Prosto/Free, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 3. M/M, 100m Prsno/Breast, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 4. Ž/W, 100m Prsno/Breast, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 5. M/M, 200m Hrbtno/Back, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 6. Ž/W, 200m Hrbtno/Back, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 7. M/M, 100m Delfin/Fly, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 8. Ž/W, 100m Delfin/Fly, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 9. M/M, 200m Prosto/Free, 14 let in mlajši/AG and younger    Št. 10. Ž/W, 200m Prosto/Free, 13 let in mlajši/AG and younger
Št. 11. M/M, 400m Mešano/Medley, Dečki    Št. 12. Ž/W, 400m Mešano/Medley, Deklice

FINA Point Scoring 2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 50m Prosto/Free                                                                                             Dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     21.18  GODEC, Jernej                                                                                          Carigrad/Istanbul (TUR)                                                       2009
Rek. SLO mladinci      22.31  CERKOVNIK, Žiga                                                                                        Maribor                                                                       2012
Rek. SLO kadeti        23.22  GODEC, Jernej                                                                                          Ljubljana                                                                     2002
Rek. SLO dečki         24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                                        Kranj                                                                         2011
Rek. SLO dečki         24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                  26.96                 424                                   26.16                 94%               20,00               
   2.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                  27.44                 402              + 0.48               27.22                 98%               17,00               
   3.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                  29.95                 309              + 2.99               28.73                 92%               15,00               
   4.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                         30.36                 297              + 3.40               30.96                104%               13,00               
   5.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                         30.37                 296              + 3.41               30.48                101%               12,00               
   6.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                   30.64                 289              + 3.68               30.44                 99%               11,00               
   7.     MURŠEC, Nejc             04                       PK Branik Maribor                  30.99                 279              + 4.03               31.21                101%                9,50               
          PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                   30.99                 279              + 4.03               31.05                100%                9,50               
   9.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                         31.17                 274              + 4.21               31.59                103%                8,00               
  10.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                         31.27                 271              + 4.31               31.71                103%                7,00               
  11.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                         31.34                 270              + 4.38               31.41                100%                6,00               
  12.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                   31.35                 269              + 4.39               31.07                 98%                5,00               
  13.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                         31.38                 269              + 4.42               32.27                106%                   -               
  14.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                         31.47                 266              + 4.51               31.19                 98%                   -               
  15.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                  32.80                 235              + 5.84               33.96                107%                4,00               
  16.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                         33.18                 227              + 6.22               33.63                103%                   -               
  17.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                  33.47                 221              + 6.51               35.91                115%                   -               
  18.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                  33.72                 216              + 6.76               33.72                100%                   -               
  19.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                  35.14                 191              + 8.18               34.99                 99%                   -               
  20.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                         35.54                 185              + 8.58               35.48                100%                   -               
          MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                         35.54                 185              + 8.58               35.57                100%                   -               
  22.     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                  36.70                 168              + 9.74               38.10                108%                   -               
  23.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                  37.41                 158             + 10.45               37.72                102%                   -               
  24.     VETTER, Miha             05                       PK Fužinar Ravne                   39.12                 138             + 12.16               40.34                106%                3,00               
  25.     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                  44.58                  93             + 17.62               47.40                113%                   -               
  DSQ     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                                                         + 1.88               29.72                   -                   -               
         - Napačen start
  DNS     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 50m Prosto/Free                                                                                         Ml. dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     21.18  GODEC, Jernej                                                                                          Carigrad/Istanbul (TUR)                                                       2009
Rek. SLO mladinci      22.31  CERKOVNIK, Žiga                                                                                        Maribor                                                                       2012
Rek. SLO kadeti        23.22  GODEC, Jernej                                                                                          Ljubljana                                                                     2002
Rek. SLO dečki         24.75  ANDOLJŠEK, Chad                                                                                        Kranj                                                                         2011
Rek. SLO dečki         24.75  ŠTIH, Gašper                                                                                           Ljubljana                                                                     2015
Rek. SLO ml.dečki      26.78  JUG, Sebastjan                                                                                         Ljubljana                                                                     2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VRAN BENKOVIČ,           07                       PK Branik Maribor                  30.87                 282                                   31.39                103%               20,00               
   2.     ŠIBANC, Dane             06                       PK Velenje                         31.30                 271              + 0.43               30.88                 97%               17,00               
   3.     GUŠTIN, Anže             06                       PK Velenje                         31.54                 265              + 0.67               30.85                 96%               15,00               
   4.     METULJ, Marcel           07                       PK Fužinar Ravne                   32.30                 246              + 1.43               31.60                 96%               13,00               
   5.     PRINCL, Miha             08                       PK Velenje                         32.61                 239              + 1.74               33.49                105%               12,00               
   6.     MARIČ, Bastian           06                       PK Fužinar Ravne                   32.98                 231              + 2.11               33.16                101%               11,00               
   7.     BEZJAK, Jaka Ga          07                       PK Branik Maribor                  33.14                 228              + 2.27               33.17                100%               10,00               
   8.     ZMAGAJ, Nace             06                       PK Fužinar Ravne                   33.42                 222              + 2.55               34.04                104%                9,00               
   9.     BIZJAK JAMBROVI          06                       PK Velenje                         34.12                 209              + 3.25               37.45                120%                8,00               
  10.     GOLIČNIK, Val            06                       PK Velenje                         34.40                 204              + 3.53               34.72                102%                7,00               
  11.     MUŽERLIN, Nejc           06                       PK Branik Maribor                  35.72                 182              + 4.85               35.34                 98%                6,00               
  12.     MIRNIK, Maj              06                       PK Velenje                         35.79                 181              + 4.92               38.06                113%                   -               
  13.     PANIČ, Nal               07                       PK Fužinar Ravne                   36.84                 166              + 5.97               36.60                 99%                5,00               
  14.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                   37.30                 160              + 6.43               38.76                108%                4,00               
  15.     ZAVRŠNIK, Jure           06                       PK Branik Maribor                  37.60                 156              + 6.73               39.17                109%                3,00               
  16.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                   38.42                 146              + 7.55               39.07                103%                   -               
  17.     VUŠNIK, Žan Luk          09                       PK Fužinar Ravne                   39.02                 139              + 8.15               41.55                113%                   -               
  18.     PERKOVIČ, Taj            06                       PK Branik Maribor                  39.56                 134              + 8.69               39.34                 99%                2,00               
  19.     ŽNIDAR, Philip           07                       PK Velenje                         39.82                 131              + 8.95               40.75                105%                   -               
          ZALOŽNIK, Matic          07                       PK Velenje                         39.82                 131              + 8.95               44.89                127%                   -               
  21.     REGVAT, Jani             08                       PK Branik Maribor                  39.99                 130              + 9.12               42.73                114%                   -               
  22.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                   40.55                 124              + 9.68               43.69                116%                   -               
  23.     KLAMPFER, Alex           07                       PK Branik Maribor                  40.68                 123              + 9.81               44.30                119%                   -               
  24.     SKRIVARNIK, Još          06                       PK Fužinar Ravne                   40.84                 122              + 9.97               41.69                104%                   -               
  25.     LIPONIK, Nejc            06                       PK Branik Maribor                  41.00                 120             + 10.13               39.77                 94%                   -               
  26.     LENART, Tai              07                       PK Velenje                         41.09                 119             + 10.22                  NT                   -                   -               
  27.     MILANOVIČ, Tana          06                       PK Branik Maribor                  41.30                 118             + 10.43               43.89                113%                   -               
  28.     ROTOVNIK, Bor            09                       PK Fužinar Ravne                   41.67                 114             + 10.80               41.59                100%                   -               
  29.     NAVODNIK, Grega          09                       PK Velenje                         41.80                 113             + 10.93                  NT                   -                   -               
  30.     GOSTENČNIK, Jaš          06                       PK Branik Maribor                  41.96                 112             + 11.09               40.33                 92%                   -               
  31.     HUREMOVIĆ, Aydi          08                       PK Velenje                         43.79                  99             + 12.92                  NT                   -                   -               
  32.     PATERNOSTER, Al          09                       PK Fužinar Ravne                   44.58                  93             + 13.71                  NT                   -                   -               
  33.     KEROVEC FLIS, J          06                       PK Branik Maribor                  44.93                  91             + 14.06               44.33                 97%                   -               
  34.     VRABL, Nik               08                       PK Branik Maribor                  46.04                  85             + 15.17               47.47                106%                   -               
  35.     PAVIĆ, Kristian          08                       PK Velenje                         47.72                  76             + 16.85                  NT                   -                   -               
  36.     IZAK, Jernej             07                       PK Fužinar Ravne                   51.33                  61             + 20.46                  NT                   -                   -               
  37.     LAMOT, Domen             08                       PK Velenje                         53.81                  53             + 22.94                  NT                   -                   -               
  38.     PAVIĆ, Ivan              10                       PK Velenje                         54.55                  51             + 23.68                  NT                   -                   -               
  39.     OBLAK, Žan Luck          10                       PK Velenje                         57.56                  43             + 26.69                  NT                   -                   -               
  40.     VETTER, Luka             07                       PK Fužinar Ravne                   59.66                  39             + 28.79               56.84                 91%                   -               
  41.     BERKENJAČEVIĆ,           07                       PK Velenje                         59.89                  38             + 29.02                  NT                   -                   -               
  42.     VETTER, Jaka             09                       PK Fužinar Ravne                 1:01.30                  36             + 30.43                  NT                   -                   -               
  43.     OGRIZ, Voranc            08                       PK Fužinar Ravne                 1:02.04                  34             + 31.17                  NT                   -                   -               
  44.     TISOVNIK, Anže           09                       PK Fužinar Ravne                 1:09.68                  24             + 38.81                  NT                   -                   -               
  DNS     JUSIĆ, Adin              07                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. disciplina/event                                                                              M/M, 50m Prosto/Free                                                                                            Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GERŠAK, Luka             99                       PK Velenje                         25.35                 510                                     EXH                 99%                   -               
  EXH     PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                         26.03                 471                                     EXH                101%                   -               
  EXH     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                         27.48                 400                                     EXH                101%                   -               
  EXH     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                   28.67                 352                                     EXH                101%                   -               
  EXH     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                   29.91                 310                                     EXH                104%                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                           Deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Herning (DEN)                                                                 2013
Rek. SLO mladinke      25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Herning (DEN)                                                                 2013
Rek. SLO kadetinje     25.23  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Chartres (FRA)                                                                2012
Rek. SLO deklice       26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                               2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                  30.13                 458                                   29.36                 95%               20,00               
   2.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                         31.35                 407              + 1.22               31.45                101%               17,00               
   3.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                   31.78                 391              + 1.65               31.72                100%               15,00               
   4.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                         32.08                 380              + 1.95               32.06                100%               13,00               
   5.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                   32.28                 373              + 2.15               32.02                 98%               12,00               
   6.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                   32.83                 354              + 2.70               32.10                 96%               11,00               
   7.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                   33.13                 345              + 3.00               34.10                106%               10,00               
   8.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                         33.14                 344              + 3.01               35.04                112%                9,00               
   9.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                         33.65                 329              + 3.52               34.82                107%                8,00               
  10.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                         35.45                 281              + 5.32               35.69                101%                7,00               
  11.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                  36.76                 252              + 6.63               37.47                104%                6,00               
  12.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                         37.26                 242              + 7.13               39.06                110%                   -               
  13.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                  37.37                 240              + 7.24               37.32                100%                5,00               
  14.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                  37.59                 236              + 7.46               45.18                144%                4,00               
  15.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                  39.48                 203              + 9.35               38.65                 96%                3,00               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                       Ml. deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Herning (DEN)                                                                 2013
Rek. SLO mladinke      25.10  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Herning (DEN)                                                                 2013
Rek. SLO kadetinje     25.23  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Chartres (FRA)                                                                2012
Rek. SLO deklice       26.58  ŠEGEL, Janja                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                               2014
Rek. SLO ml.deklice    28.33  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                  2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAJBAHER, Maja           07                       PK Fužinar Ravne                   33.72                 327                                   34.91                107%               20,00               
   2.     GERDEJ, Nija             07                       PK Fužinar Ravne                   33.90                 322              + 0.18               33.17                 96%               17,00               
   3.     POHOREC, Špela           07                       PK Velenje                         34.66                 301              + 0.94               35.28                104%               15,00               
   4.     KOKOT, Lana              07                       PK Fužinar Ravne                   34.91                 295              + 1.19               35.33                102%               13,00               
   5.     GOLOB, Maja              07                       PK Fužinar Ravne                   36.28                 262              + 2.56               36.52                101%               12,00               
   6.     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                   39.48                 203              + 5.76               40.61                106%               11,00               
   7.     JUKIĆ, Najya Ha          08                       PK Velenje                         40.03                 195              + 6.31               40.72                103%               10,00               
   8.     SKLEDAR, Eva             07                       PK Velenje                         40.74                 185              + 7.02               42.65                110%                9,00               
   9.     KOŠELJNIK, Ula           08                       PK Fužinar Ravne                   41.89                 170              + 8.17               43.34                107%                   -               
  10.     BURJAK, Jera             07                       PK Fužinar Ravne                   42.05                 168              + 8.33               48.16                131%                   -               
  11.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                   42.57                 162              + 8.85               40.67                 91%                   -               
  12.     ROGINA, Brina            07                       PK Fužinar Ravne                   43.29                 154              + 9.57               44.76                107%                   -               
  13.     HERODEŽ, Ana             08                       PK Branik Maribor                  43.43                 153              + 9.71               43.47                100%                8,00               
  14.     VERNEKER, Ana V          08                       PK Fužinar Ravne                   43.74                 149             + 10.02               46.17                111%                   -               
  15.     KAČIČ, Taja              08                       PK Branik Maribor                  43.78                 149             + 10.06               44.34                103%                7,00               
  16.     ZOREC, Naja              09                       PK Branik Maribor                  44.27                 144             + 10.55               45.95                108%                6,00               
  17.     ROŠER, Sara              08                       PK Branik Maribor                  44.51                 142             + 10.79               45.18                103%                5,00               
  18.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                   45.38                 134             + 11.66               47.03                107%                   -               
  19.     BOŽIČ, Eva               07                       PK Fužinar Ravne                   46.35                 126             + 12.63                  NT                   -                   -               
  20.     ERJAVEC, Iza             08                       PK Fužinar Ravne                   46.83                 122             + 13.11                  NT                   -                   -               
  21.     ČUJEŽ, Anja              08                       PK Velenje                         47.82                 114             + 14.10                  NT                   -                4,00               
  22.     VOLK, Tjaša              09                       PK Velenje                         50.01                 100             + 16.29                  NT                   -                3,00               
  23.     ROMIH, Nastja            07                       PK Velenje                         50.64                  96             + 16.92                  NT                   -                   -               
  24.     PROJE, Nastja            07                       PK Fužinar Ravne                   51.00                  94             + 17.28             1:05.23                164%                   -               
  25.     BLATEŠIĆ, Lana           08                       PK Velenje                         51.16                  93             + 17.44               57.58                127%                   -               
  26.     KOROŠ, Maša              07                       PK Fužinar Ravne                   53.29                  82             + 19.57                  NT                   -                   -               
  27.     PETRIČ, Klara            09                       PK Fužinar Ravne                   54.05                  79             + 20.33               53.20                 97%                   -               
  28.     POROBIJA, Zala           08                       PK Fužinar Ravne                   54.13                  79             + 20.41                  NT                   -                   -               
  29.     LIPOVNIK, Špela          09                       PK Branik Maribor                  55.83                  72             + 22.11               55.49                 99%                2,00               
  30.     SUŠEC JAMBROVIČ          10                       PK Velenje                       1:03.21                  49             + 29.49                  NT                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. disciplina/event                                                                              Ž/W, 50m Prosto/Free                                                                                            Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     JUSIĆ, Aida              02                       PK Velenje                         27.99                 572                                     EXH                103%                   -               
  EXH     GERŠAK, Nika             02                       PK Velenje                         28.47                 543                                     EXH                 98%                   -               
  EXH     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                         29.76                 476                                     EXH                101%                   -               
  EXH     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                         30.66                 435                                     EXH                100%                   -               
  EXH     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                   30.75                 431                                     EXH                 99%                   -               
  EXH     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Zelezni               30.81                 429                                     EXH                   -                   -               
  EXH     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                   30.89                 425                                     EXH                100%                   -               
  EXH     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                         31.43                 404                                     EXH                101%                   -               
  EXH     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                         32.12                 378                                     EXH                 99%                   -               
  EXH     PURG, Deja               04                       PK Velenje                         32.81                 355                                     EXH                100%                   -               



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                            Dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                                       Doha (QAT)                                                                   2014
Rek. SLO mladinci      1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                                       Helsinki (FIN)                                                               2006
Rek. SLO kadeti        1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                 2004
Rek. SLO dečki         1:04.77  ŠTEHARNIK, Dejan                                                                                      Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                1:15.65                 397                                 1:13.94                 96%               20,00               
            36.38  1:15.65
   2.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:25.17                 278              + 9.52             1:21.40                 91%               17,00               
            40.76  1:25.17
   3.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                1:25.79                 272             + 10.14             1:25.01                 98%               15,00               
            40.28  1:25.79
   4.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       1:26.29                 267             + 10.64             1:28.83                106%               13,00               
            40.91  1:26.29
   5.     MURŠEC, Nejc             04                       PK Branik Maribor                1:27.30                 258             + 11.65             1:25.35                 96%               12,00               
            41.45  1:27.30
   6.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:28.85                 245             + 13.20             1:31.70                107%               11,00               
            42.13  1:28.85
   7.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       1:32.93                 214             + 17.28             1:44.09                125%               10,00               
            44.25  1:32.93
   8.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                1:34.38                 204             + 18.73             1:46.47                127%                9,00               
            44.34  1:34.38
   9.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                1:35.11                 199             + 19.46             1:38.68                108%                   -               
            45.77  1:35.11
  10.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                1:35.75                 195             + 20.10             1:32.10                 93%                   -               
            45.10  1:35.75
  11.     VETTER, Miha             05                       PK Fužinar Ravne                 1:40.16                 171             + 24.51             1:39.16                 98%                8,00               
            48.34  1:40.16
  12.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       1:40.26                 170             + 24.61             1:38.87                 97%                7,00               
            47.88  1:40.26
  13.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                1:43.36                 155             + 27.71             1:40.81                 95%                   -               
            48.72  1:43.36
  14.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       1:43.74                 154             + 28.09             1:45.46                103%                6,00               
            48.91  1:43.74
  15.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       1:48.79                 133             + 33.14                  NT                   -                   -               
            50.46  1:48.79
  16.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                1:50.59                 127             + 34.94             1:49.42                 98%                   -               
            52.36  1:50.59
  17.     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                1:52.54                 120             + 36.89             1:52.67                100%                   -               
            52.81  1:52.54
  18.     ŽAVCER, Filip            04                       PK Branik Maribor                1:57.01                 107             + 41.36             1:55.37                 97%                   -               
            53.94  1:57.01
  19.     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                2:08.73                  80             + 53.08                  NT                   -                   -               
            57.98  2:08.73
  DSQ     KRIČEJ, Jan              04                       PK Velenje                                                               + 21.12             1:51.13                   -                   -               
            45.10  1:36.77
  DNS     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                        Ml. dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       57.06  DUGONJIĆ, Damir                                                                                       Doha (QAT)                                                                   2014
Rek. SLO mladinci      1:00.03  DUGONJIĆ, Damir                                                                                       Helsinki (FIN)                                                               2006
Rek. SLO kadeti        1:02.39  DUGONJIĆ, Damir                                                                                       Zagreb (CRO)                                                                 2004
Rek. SLO dečki         1:04.77  ŠTEHARNIK, Dejan                                                                                      Kranj                                                                        2014
Rek. SLO ml.dečki      1:12.50  KNEZ, Lovro                                                                                           Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FRANKOVIČ, Jure          06                       PK Velenje                       1:26.58                 264                                 2:04.81                208%               20,00               
            41.17  1:26.58
   2.     VRAN BENKOVIČ,           07                       PK Branik Maribor                1:31.47                 224              + 4.89             1:52.25                151%               17,00               
            43.11  1:31.47
   3.     GOLIČNIK, Val            06                       PK Velenje                       1:34.18                 205              + 7.60             1:36.41                105%               15,00               
            44.11  1:34.18
   4.     METULJ, Marcel           07                       PK Fužinar Ravne                 1:36.90                 189             + 10.32             1:54.65                140%               13,00               
            47.14  1:36.90
   5.     SKRIVARNIK, Još          06                       PK Fužinar Ravne                 1:37.99                 182             + 11.41             1:36.53                 97%               12,00               
            48.54  1:37.99
   6.     BEZJAK, Jaka Ga          07                       PK Branik Maribor                1:40.64                 168             + 14.06             1:42.64                104%               11,00               
            47.72  1:40.64
   7.     PRINCL, Miha             08                       PK Velenje                       1:42.20                 161             + 15.62                  NT                   -               10,00               
            47.70  1:42.20
   8.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                 1:45.63                 145             + 19.05             1:45.07                 99%                9,00               
            51.18  1:45.63
   9.     MUŽERLIN, Nejc           06                       PK Branik Maribor                1:45.87                 144             + 19.29             1:44.79                 98%                8,00               
            49.90  1:45.87
  10.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                 1:51.95                 122             + 25.37             1:52.82                102%                7,00               
            53.22  1:51.95
  11.     KLAMPFER, Alex           07                       PK Branik Maribor                1:52.31                 121             + 25.73             1:57.44                109%                6,00               
            53.15  1:52.31
  12.     PERKOVIČ, Taj            06                       PK Branik Maribor                1:53.82                 116             + 27.24             1:50.67                 95%                5,00               
            53.58  1:53.82
  13.     PATERNOSTER, Al          09                       PK Fužinar Ravne                 1:57.32                 106             + 30.74                  NT                   -                4,00               
            54.93  1:57.32
  14.     MILANOVIČ, Tana          06                       PK Branik Maribor                1:58.97                 102             + 32.39             1:54.66                 93%                   -               
            55.69  1:58.97
  15.     ROTOVNIK, Bor            09                       PK Fužinar Ravne                 1:59.88                  99             + 33.30             1:53.37                 89%                   -               
            57.83  1:59.88
  16.     ZALOŽNIK, Matic          07                       PK Velenje                       2:00.20                  99             + 33.62                  NT                   -                3,00               
            56.60  2:00.20
  17.     PAVIĆ, Kristian          08                       PK Velenje                       2:00.83                  97             + 34.25                  NT                   -                2,00               
            56.52  2:00.83
  18.     ZAVRŠNIK, Jure           06                       PK Branik Maribor                2:02.01                  94             + 35.43             1:57.29                 92%                   -               
            56.84  2:02.01
  19.     VUŠNIK, Žan Luk          09                       PK Fužinar Ravne                 2:03.52                  91             + 36.94             2:03.50                100%                   -               
            59.43  2:03.52
  20.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                 2:04.12                  89             + 37.54             2:00.47                 94%                   -               
            58.57  2:04.12
  21.     VETTER, Luka             07                       PK Fužinar Ravne                 2:09.68                  78             + 43.10             2:08.95                 99%                   -               
          1:02.46  2:09.68
  22.     IZAK, Jernej             07                       PK Fužinar Ravne                 2:09.74                  78             + 43.16                  NT                   -                   -               
          1:00.68  2:09.74
  23.     KEROVEC FLIS, J          06                       PK Branik Maribor                2:10.20                  77             + 43.62                  NT                   -                   -               
          1:00.06  2:10.20
  24.     REGVAT, Jani             08                       PK Branik Maribor                2:11.92                  74             + 45.34             2:11.95                100%                   -               
          1:02.27  2:11.92
  25.     LAMOT, Domen             08                       PK Velenje                       2:14.19                  71             + 47.61                  NT                   -                   -               
          1:02.99  2:14.19
  26.     VRABL, Nik               08                       PK Branik Maribor                2:16.25                  67             + 49.67                  NT                   -                   -               
          1:04.95  2:16.25
  27.     OGRIZ, Voranc            08                       PK Fužinar Ravne                 2:20.15                  62             + 53.57                  NT                   -                   -               
          1:04.86  2:20.15
  28.     VETTER, Jaka             09                       PK Fužinar Ravne                 2:20.57                  61             + 53.99                  NT                   -                   -               
          1:06.11  2:20.57
  29.     TISOVNIK, Anže           09                       PK Fužinar Ravne                 2:29.03                  51           + 1:02.45                  NT                   -                   -               
          1:11.67  2:29.03
  30.     OBLAK, Žan Luck          10                       PK Velenje                       2:40.85                  41           + 1:14.27                  NT                   -                   -               
          1:16.10  2:40.85
  DSQ     HUREMOVIĆ, Aydi          08                       PK Velenje                                                               + 36.22             1:58.83                   -                   -               
         - Napačen start
            57.82  2:02.80
  DSQ     PAVIĆ, Ivan              10                       PK Velenje                                                               + 57.79                  NT                   -                   -               
         - Napačen obrat
          1:08.99  2:24.37
  DNS     LIPONIK, Nejc            06                       PK Branik Maribor                                                                                DNS                   -                   -               
  DNS     BERKENJAČEVIĆ,           07                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. disciplina/event                                                                             M/M, 100m Prsno/Breast                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     PRAPROTNIK, Tin          00                       PK Velenje                       1:11.75                 465                                     EXH                 94%                   -               
            33.32  1:11.75
  EXH     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:19.71                 339                                     EXH                 90%                   -               
            38.19  1:19.71
  EXH     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                 1:21.48                 317                                     EXH                 95%                   -               
            38.46  1:21.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                          Deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                                          Doha (QAT)                                                                   2014
Rek. SLO mladinke      1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                           Kopenhagen (DEN)                                                             2017
Rek. SLO kadetinje     1:07.77  VOVK, Tara                                                                                            Zagreb (CRO)                                                                 2015
Rek. SLO deklice       1:10.82  MIHALIČ, Sara                                                                                         Ljubljana                                                                    2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:26.39                 376                                 1:22.51                 91%               20,00               
            41.36  1:26.39
   2.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       1:29.57                 337              + 3.18             1:30.85                103%               17,00               
            42.48  1:29.57
   3.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       1:33.39                 297              + 7.00             1:34.64                103%               15,00               
            44.51  1:33.39
   4.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 1:33.73                 294              + 7.34             1:34.41                101%               13,00               
            44.67  1:33.73
   5.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                1:35.29                 280              + 8.90             1:33.87                 97%               12,00               
            45.32  1:35.29
   6.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:40.68                 237             + 14.29             1:37.75                 94%               11,00               
            47.50  1:40.68
   7.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       1:40.74                 237             + 14.35             1:42.69                104%               10,00               
            47.38  1:40.74
   8.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                       1:43.45                 219             + 17.06             1:46.73                106%                9,00               
            48.90  1:43.45
   9.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                1:46.83                 198             + 20.44             1:53.46                113%                8,00               
            51.69  1:46.83
  10.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                1:55.56                 157             + 29.17             1:49.63                 90%                7,00               
            55.48  1:55.56


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                      Ml. deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:06.13  VOZEL, Tjaša                                                                                          Doha (QAT)                                                                   2014
Rek. SLO mladinke      1:07.03  ČELIK, Tina                                                                                           Kopenhagen (DEN)                                                             2017
Rek. SLO kadetinje     1:07.77  VOVK, Tara                                                                                            Zagreb (CRO)                                                                 2015
Rek. SLO deklice       1:10.82  MIHALIČ, Sara                                                                                         Ljubljana                                                                    2017
Rek. SLO ml.deklice    1:16.81  JELESIJEVIČ, Anja                                                                                     Ljubljana                                                                    2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GOLOB, Maja              07                       PK Fužinar Ravne                 1:27.46                 362                                 1:28.33                102%               20,00               
            42.42  1:27.46
   2.     KOKOT, Lana              07                       PK Fužinar Ravne                 1:38.34                 254             + 10.88             1:45.68                115%               17,00               
            47.36  1:38.34
   3.     POHOREC, Špela           07                       PK Velenje                       1:44.49                 212             + 17.03                  NT                   -               15,00               
            50.69  1:44.49
   4.     BEZLAJ, Anja             08                       PK Branik Maribor                1:53.50                 165             + 26.04             2:05.17                122%               13,00               
            52.93  1:53.50
   5.     PROJE, Nastja            07                       PK Fužinar Ravne                 1:54.55                 161             + 27.09                  NT                   -               12,00               
            53.84  1:54.55
   6.     BURJAK, Jera             07                       PK Fužinar Ravne                 1:54.72                 160             + 27.26             1:57.80                105%               11,00               
            54.65  1:54.72
   7.     JUKIĆ, Najya Ha          08                       PK Velenje                       1:55.94                 155             + 28.48             2:12.10                130%               10,00               
            56.82  1:55.94
   8.     ROGINA, Brina            07                       PK Fužinar Ravne                 1:56.86                 151             + 29.40             1:52.02                 92%                9,00               
            55.96  1:56.86
   9.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                 2:02.03                 133             + 34.57             2:01.31                 99%                   -               
            59.15  2:02.03
  10.     BLATEŠIĆ, Lana           08                       PK Velenje                       2:02.14                 133             + 34.68                  NT                   -                8,00               
            56.14  2:02.14
  11.     KAČIČ, Taja              08                       PK Branik Maribor                2:06.28                 120             + 38.82             2:08.09                103%                7,00               
            59.70  2:06.28
  12.     ROŠER, Sara              08                       PK Branik Maribor                2:07.02                 118             + 39.56             2:12.98                110%                6,00               
            59.99  2:07.02
  13.     HERODEŽ, Ana             08                       PK Branik Maribor                2:07.26                 117             + 39.80             2:09.69                104%                5,00               
          1:01.70  2:07.26
  14.     PETRIČ, Klara            09                       PK Fužinar Ravne                 2:07.43                 117             + 39.97             2:08.29                101%                   -               
          1:01.65  2:07.43
  15.     BOŽIČ, Eva               07                       PK Fužinar Ravne                 2:09.59                 111             + 42.13                  NT                   -                   -               
          1:02.18  2:09.59
  16.     ZOREC, Naja              09                       PK Branik Maribor                2:09.84                 110             + 42.38             2:10.63                101%                4,00               
          1:01.05  2:09.84
  17.     LIPOVNIK, Špela          09                       PK Branik Maribor                2:11.35                 107             + 43.89             2:13.33                103%                   -               
          1:02.70  2:11.35
  18.     ERJAVEC, Iza             08                       PK Fužinar Ravne                 2:14.75                  99             + 47.29                  NT                   -                   -               
          1:01.82  2:14.75
  19.     KOROŠ, Maša              07                       PK Fužinar Ravne                 2:15.04                  98             + 47.58                  NT                   -                   -               
          1:02.97  2:15.04
  20.     POROBIJA, Zala           08                       PK Fužinar Ravne                 2:15.41                  97             + 47.95                  NT                   -                   -               
          1:03.20  2:15.41
  21.     VOLK, Tjaša              09                       PK Velenje                       2:36.21                  63           + 1:08.75                  NT                   -                3,00               
          1:10.47  2:36.21
  22.     SUŠEC JAMBROVIČ          10                       PK Velenje                       2:41.67                  57           + 1:14.21                  NT                   -                2,00               
          1:15.15  2:41.67
  DSQ     VERNEKER, Ana V          08                       PK Fužinar Ravne                                                         + 20.90             1:50.31                   -                   -               
         - Napačen obrat
            51.45  1:48.36
  DSQ     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                                                         + 34.78             2:05.72                   -                   -               
         - Napačen obrat
            59.62  2:02.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. disciplina/event                                                                             Ž/W, 100m Prsno/Breast                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     LOGAR, Tamara            02                       PK Velenje                       1:17.96                 511                                     EXH                103%                   -               
            36.61  1:17.96
  EXH     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                 1:20.03                 473                                     EXH                 98%                   -               
            37.62  1:20.03
  EXH     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 1:22.63                 429                                     EXH                100%                   -               
            39.64  1:22.63
  EXH     OVČAR, Lara              03                       PK Velenje                       1:27.26                 364                                     EXH                 96%                   -               
            42.41  1:27.26
  EXH     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Zelezni             1:28.11                 354                                     EXH                   -                   -               
            40.25  1:28.11
  EXH     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       1:32.91                 302                                     EXH                 93%                   -               
            44.39  1:32.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                            Dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK, Blaž                                                                                        Dunaj/Vienna (AUT)                                                           2004
Rek. SLO mladinci      1:57.26  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                                      Kranj                                                                        2017
Rek. SLO kadeti        2:01.53  VODENIK, Vito                                                                                         Kranj                                                                        2014
Rek. SLO dečki         2:06.66  ŠENICA, Primož                                                                                        Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:19.02                 438                                 2:18.25                 99%               20,00               
            33.38  1:08.68  1:44.20  2:19.02
   2.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                2:24.98                 386              + 5.96             2:31.65                109%               17,00               
            33.95  1:10.39  1:47.45  2:24.98
   3.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       2:42.82                 273             + 23.80             3:13.78                142%               15,00               
            38.18  1:20.07  2:01.69  2:42.82
   4.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       2:42.97                 272             + 23.95             2:59.12                121%               13,00               
            38.20  1:19.73  2:01.97  2:42.97
   5.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                2:45.45                 260             + 26.43                  NT                   -               12,00               
            39.06  1:21.22  2:03.44  2:45.45
   6.     KRIČEJ, Jan              04                       PK Velenje                       2:50.51                 237             + 31.49             2:57.27                108%               11,00               
            39.19  1:23.58  2:08.57  2:50.51
   7.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 2:51.32                 234             + 32.30             3:06.58                119%               10,00               
            41.60  1:26.74  2:11.78  2:51.32
   8.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       2:52.39                 230             + 33.37                  NT                   -                9,00               
            41.24  1:25.47  2:11.61  2:52.39
   9.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       2:52.44                 229             + 33.42             2:54.08                102%                8,00               
            41.13  1:25.70  2:10.54  2:52.44
  10.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       2:54.92                 220             + 35.90             3:12.10                121%                   -               
            41.68  1:26.71  2:13.04  2:54.92
  11.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                2:57.67                 210             + 38.65                  NT                   -                7,00               
            41.70  1:26.86  2:12.72  2:57.67
  12.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                3:02.95                 192             + 43.93             3:23.49                124%                6,00               
            42.01  1:27.74  2:15.81  3:02.95
  13.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       3:03.94                 189             + 44.92             3:03.49                100%                   -               
            44.03  1:31.32  2:18.06  3:03.94
  14.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       3:11.92                 166             + 52.90                  NT                   -                   -               
            43.95  1:33.71  2:24.97  3:11.92
  DSQ     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                                                      + 1:20.09                  NT                   -                   -               
         - Napačen stil
            51.18  1:45.37  2:44.78  3:39.11


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                        Ml. dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:52.39  MEDVEŠEK, Blaž                                                                                        Dunaj/Vienna (AUT)                                                           2004
Rek. SLO mladinci      1:57.26  FERŠ ERŽEN, Anže                                                                                      Kranj                                                                        2017
Rek. SLO kadeti        2:01.53  VODENIK, Vito                                                                                         Kranj                                                                        2014
Rek. SLO dečki         2:06.66  ŠENICA, Primož                                                                                        Zagreb (CRO)                                                                 2015
Rek. SLO ml.dečki      2:20.56  SONNENSCHEIN, Darin                                                                                   Kranj                                                                        2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FRANKOVIČ, Jure          06                       PK Velenje                       2:32.78                 330                                 2:39.83                109%               20,00               
            35.78  1:15.85  1:55.75  2:32.78
   2.     GUŠTIN, Anže             06                       PK Velenje                       2:46.24                 256             + 13.46             2:52.52                108%               17,00               
            39.37  1:22.30  2:04.97  2:46.24
   3.     ŠIBANC, Dane             06                       PK Velenje                       2:49.66                 241             + 16.88             2:52.89                104%               15,00               
            39.34  1:23.18  2:07.58  2:49.66
   4.     PRINCL, Miha             08                       PK Velenje                       3:00.49                 200             + 27.71             3:19.23                122%               13,00               
            43.34  1:29.78  2:15.20  3:00.49
   5.     ZMAGAJ, Nace             06                       PK Fužinar Ravne                 3:01.21                 198             + 28.43             3:49.07                160%               12,00               
            44.29  1:30.96  1:35.04  3:01.21
   6.     METULJ, Marcel           07                       PK Fužinar Ravne                 3:02.77                 193             + 29.99                  NT                   -               11,00               
            42.51  1:30.76  2:17.96  3:02.77
   7.     MARIČ, Bastian           06                       PK Fužinar Ravne                 3:07.41                 179             + 34.63             3:29.88                125%               10,00               
            46.46  1:35.94  2:22.51  3:07.41
   8.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                 3:12.40                 165             + 39.62                  NT                   -                9,00               
            46.07  1:36.19  2:26.14  3:12.40
   9.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                 3:12.77                 164             + 39.99                  NT                   -                8,00               
          1:32.61  2:23.50  3:12.77
  10.     MIRNIK, Maj              06                       PK Velenje                       3:16.14                 156             + 43.36             3:34.30                119%                7,00               
            46.66  1:38.15  2:29.68  3:16.14
  11.     BIZJAK JAMBROVI          06                       PK Velenje                       3:18.17                 151             + 45.39             3:25.45                107%                   -               
            45.40  1:36.30  2:28.94  3:18.17
  12.     ŽNIDAR, Philip           07                       PK Velenje                       3:21.33                 144             + 48.55             3:25.46                104%                   -               
            48.40  1:40.50  2:31.17  3:21.33
  13.     PANIČ, Nal               07                       PK Fužinar Ravne                 3:23.21                 140             + 50.43             3:37.82                115%                   -               
            48.45  1:42.43  2:34.50  3:23.21
  14.     NAVODNIK, Grega          09                       PK Velenje                       3:35.11                 118           + 1:02.33                  NT                   -                   -               
            51.00  1:47.13  2:43.15  3:35.11
  15.     PATERNOSTER, Al          09                       PK Fužinar Ravne                 3:38.60                 112           + 1:05.82                  NT                   -                   -               
            50.63  1:46.02  2:43.49  3:38.60
  16.     ZALOŽNIK, Matic          07                       PK Velenje                       3:39.72                 111           + 1:06.94                  NT                   -                   -               
            52.80  1:48.99  2:46.36  3:39.72
  17.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                 3:43.93                 104           + 1:11.15                  NT                   -                   -               
            52.41  1:50.02  2:48.43  3:43.93
  18.     ROTOVNIK, Bor            09                       PK Fužinar Ravne                 3:48.84                  98           + 1:16.06                  NT                   -                   -               
            55.75  1:56.07  2:54.65  3:48.84
  19.     LENART, Tai              07                       PK Velenje                       3:57.71                  87           + 1:24.93                  NT                   -                   -               
            53.71  1:55.18  2:59.60  3:57.71
  20.     PERKOVIČ, Taj            06                       PK Branik Maribor                4:03.92                  81           + 1:31.14                  NT                   -                6,00               
            57.50  2:00.05  3:01.26  4:03.92
  DSQ     VUŠNIK, Žan Luk          09                       PK Fužinar Ravne                                                       + 1:02.72                  NT                   -                   -               
         - Napačen stil
            48.52  1:46.31  2:41.94  3:35.50
  DSQ     SKRIVARNIK, Još          06                       PK Fužinar Ravne                                                       + 1:12.26                  NT                   -                   -               
         - Napačen obrat
            53.64  1:50.48  2:48.04  3:45.04
  DSQ     VRABL, Nik               08                       PK Branik Maribor                                                      + 1:33.15                  NT                   -                   -               
         - Napačen obrat
            56.02  1:58.68  3:02.60  4:05.93
  DNS     JUSIĆ, Adin              07                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. disciplina/event                                                                              M/M, 200m Hrbtno/Back                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     SUŠEC, Miha              00                       PK Velenje                       2:11.27                 521                                     EXH                 94%                   -               
            30.67  1:03.41  1:37.19  2:11.27
  EXH     MATANOVIČ, Dani          02                       PK Velenje                       2:22.28                 409                                     EXH                107%                   -               
            33.73  1:09.90  1:46.64  2:22.28
  EXH     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 2:34.02                 322                                     EXH                 96%                   -               
            36.00  1:14.51  1:55.07  2:34.02
  EXH     KASTIGAR, Maks           06                       PK Ribnica                       2:39.13                 292                                     EXH                 98%                   -               
            38.12  1:18.55  1:59.33  2:39.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                          Deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN, Anja                                                                                          Carigrad/Istanbul (TUR)                                                      2009
Rek. SLO mladinke      2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                                         Maribor                                                                      2016
Rek. SLO kadetinje     2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                                         Maribor                                                                      2016
Rek. SLO deklice       2:13.56  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:34.71                 457                                 2:39.42                106%               20,00               
            38.01  1:16.92  1:56.30  2:34.71
   2.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 2:45.43                 374             + 10.72             2:44.34                 99%               17,00               
            39.17  1:20.81  2:03.82  2:45.43
   3.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       2:46.12                 369             + 11.41             2:51.08                106%               15,00               
            39.28  1:21.33  2:04.12  2:46.12
   4.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 2:47.87                 358             + 13.16             2:49.73                102%               13,00               
            39.46  1:22.09  2:06.46  2:47.87
   5.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       2:51.41                 336             + 16.70             3:09.19                122%               12,00               
            39.46  1:22.90  2:07.96  2:51.41
   6.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 2:54.30                 320             + 19.59             2:56.62                103%               11,00               
            41.73  1:25.78  2:10.87  2:54.30
   7.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       3:06.47                 261             + 31.76             3:29.63                126%               10,00               
            44.43  1:32.55  2:20.77  3:06.47
   8.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                3:47.18                 144           + 1:12.47                  NT                   -                9,00               
            48.95  1:46.85  2:47.46  3:47.18


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                      Ml. deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    2:04.04  ČARMAN, Anja                                                                                          Carigrad/Istanbul (TUR)                                                      2009
Rek. SLO mladinke      2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                                         Maribor                                                                      2016
Rek. SLO kadetinje     2:10.70  JAMŠEK, Janja                                                                                         Maribor                                                                      2016
Rek. SLO deklice       2:13.56  JAMŠEK, Janja                                                                                         Zrenjanin (SRB)                                                              2014
Rek. SLO ml.deklice    2:29.71  KAVČIČ JOGAN, Ira                                                                                     Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GERDEJ, Nija             07                       PK Fužinar Ravne                 2:48.47                 354                                 2:56.85                110%               20,00               
            39.36  1:22.93  2:07.43  2:48.47
   2.     LAJBAHER, Maja           07                       PK Fužinar Ravne                 2:52.95                 327              + 4.48             3:08.97                119%               17,00               
            40.21  1:24.60  2:09.44  2:52.95
   3.     KOKOT, Lana              07                       PK Fužinar Ravne                 2:56.06                 310              + 7.59             2:58.49                103%               15,00               
            42.87  1:27.43  2:12.46  2:56.06
   4.     POHOREC, Špela           07                       PK Velenje                       3:00.03                 290             + 11.56             3:02.02                102%               13,00               
            42.57  1:28.69  2:15.22  3:00.03
   5.     JUKIĆ, Najya Ha          08                       PK Velenje                       3:25.55                 195             + 37.08                  NT                   -               12,00               
            47.55  1:41.11  2:36.57  3:25.55
   6.     BEZLAJ, Anja             08                       PK Branik Maribor                3:30.53                 181             + 42.06                  NT                   -               11,00               
            50.35  1:44.69  2:38.88  3:30.53
   7.     KRIVEC PUKŠIČ,           08                       PK Branik Maribor                3:38.76                 161             + 50.29                  NT                   -               10,00               
            50.86  1:48.90  2:47.80  3:38.76
   8.     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                 3:40.00                 159             + 51.53             3:28.70                 90%                9,00               
            50.16  1:45.18  2:43.07  3:40.00
   9.     ROMIH, Nastja            07                       PK Velenje                       3:40.28                 158             + 51.81                  NT                   -                8,00               
            50.51  1:47.69  2:46.46  3:40.28
  10.     SKLEDAR, Eva             07                       PK Velenje                       3:41.54                 155             + 53.07                  NT                   -                7,00               
            51.91  1:46.70  2:45.53  3:41.54
  11.     VERNEKER, Ana V          08                       PK Fužinar Ravne                 3:46.78                 145             + 58.31                  NT                   -                6,00               
            51.84  1:50.70  2:49.26  3:46.78
  12.     KOŠELJNIK, Ula           08                       PK Fužinar Ravne                 3:48.95                 141           + 1:00.48             4:19.10                128%                   -               
            56.20  1:55.64  2:55.26  3:48.95
  13.     ROGINA, Brina            07                       PK Fužinar Ravne                 3:53.47                 133           + 1:05.00                  NT                   -                   -               
            55.59  1:55.06  2:54.63  3:53.47
  14.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                 4:06.93                 112           + 1:18.46                  NT                   -                   -               
          1:02.95  2:07.65  3:10.28  4:06.93
  15.     BOŽIČ, Eva               07                       PK Fužinar Ravne                 4:11.61                 106           + 1:23.14                  NT                   -                   -               
          1:01.77  2:03.86  3:08.80  4:11.61
  16.     PETRIČ, Klara            09                       PK Fužinar Ravne                 4:11.96                 105           + 1:23.49                  NT                   -                   -               
          1:02.12  2:06.32  3:10.61  4:11.96
  17.     ČUJEŽ, Anja              08                       PK Velenje                       4:30.75                  85           + 1:42.28                  NT                   -                5,00               
          1:06.00  2:17.44  3:28.18  4:30.75
  DSQ     BURJAK, Jera             07                       PK Fužinar Ravne                                                       + 1:06.74                  NT                   -                   -               
         - Napačen obrat
            55.64  1:56.59  2:57.11  3:55.21
  DSQ     KIRBIŠ, Anina            09                       PK Branik Maribor                                                      + 1:09.94                  NT                   -                   -               
         - Napačen stil
            55.49  1:57.67  2:59.07  3:58.41


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. disciplina/event                                                                              Ž/W, 200m Hrbtno/Back                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     JUSIĆ, Aida              02                       PK Velenje                       2:18.91                 632                                     EXH                 98%                   -               
            32.21  1:06.84  1:42.69  2:18.91
  EXH     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                 2:44.53                 380                                     EXH                 95%                   -               
            38.90  1:20.22  2:02.60  2:44.53
  EXH     DOBAJ, Špela             04                       PK Velenje                       2:45.62                 373                                     EXH                   -                   -               
            40.62  1:23.27  2:05.75  2:45.62
  EXH     ARKO, Marta              07                       PK Ribnica                       2:52.67                 329                                     EXH                108%                   -               
            39.47  1:23.07  2:09.05  2:52.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                             Dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       49.62  MANKOČ, Peter                                                                                         Carigrad/Istanbul (TUR)                                                      2009
Rek. SLO mladinci        53.74  LOVŠIN, Robert                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                             2017
Rek. SLO kadeti          56.15  KORDEŽ, Gal                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                              2016
Rek. SLO dečki           58.20  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                1:05.54                 394                                 1:06.92                104%               20,00               
            30.29  1:05.54
   2.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                1:09.76                 327              + 4.22             1:07.53                 94%               17,00               
            32.90  1:09.76
   3.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 1:10.81                 313              + 5.27             1:09.94                 98%               15,00               
            33.55  1:10.81
   4.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                1:12.36                 293              + 6.82             1:08.61                 90%               13,00               
            33.69  1:12.36
   5.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       1:18.29                 231             + 12.75             1:21.53                108%               12,00               
            35.90  1:18.29
   6.     MURŠEC, Nejc             04                       PK Branik Maribor                1:18.87                 226             + 13.33             1:17.81                 97%               11,00               
            34.15  1:18.87
   7.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                       1:20.64                 211             + 15.10             1:23.43                107%               10,00               
            38.20  1:20.64
   8.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 1:21.45                 205             + 15.91             1:16.08                 87%                9,00               
            38.44  1:21.45
   9.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       1:22.54                 197             + 17.00             1:20.64                 95%                8,00               
            38.21  1:22.54
  10.     CAKOR, Aldin             05                       PK Velenje                       1:31.43                 145             + 25.89                  NT                   -                7,00               
            43.39  1:31.43


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                         Ml. dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški       49.62  MANKOČ, Peter                                                                                         Carigrad/Istanbul (TUR)                                                      2009
Rek. SLO mladinci        53.74  LOVŠIN, Robert                                                                                        Banja Luka (BIH)                                                             2017
Rek. SLO kadeti          56.15  KORDEŽ, Gal                                                                                           Zrenjanin (SRB)                                                              2016
Rek. SLO dečki           58.20  ŠTIH, Gašper                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2015
Rek. SLO ml.dečki      1:04.18  VOVK, Nace                                                                                            Kranj                                                                        2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     VRAN BENKOVIČ,           07                       PK Branik Maribor                1:15.71                 256                                      NT                   -               20,00               
            34.96  1:15.71
   2.     FRANKOVIČ, Jure          06                       PK Velenje                       1:16.78                 245              + 1.07             1:16.15                 98%               17,00               
            35.57  1:16.78
   3.     ŠIBANC, Dane             06                       PK Velenje                       1:22.60                 197              + 6.89             1:32.13                124%               15,00               
            36.90  1:22.60
   4.     PRINCL, Miha             08                       PK Velenje                       1:27.14                 167             + 11.43             1:31.77                111%               13,00               
            40.31  1:27.14
   5.     GUŠTIN, Anže             06                       PK Velenje                       1:30.82                 148             + 15.11             1:52.44                153%               12,00               
            41.97  1:30.82
   6.     ZMAGAJ, Nace             06                       PK Fužinar Ravne                 1:34.14                 133             + 18.43             1:28.03                 87%               11,00               
            43.68  1:34.14
   7.     GOLIČNIK, Val            06                       PK Velenje                       1:51.14                  80             + 35.43                  NT                   -               10,00               
            51.31  1:51.14


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. disciplina/event                                                                              M/M, 100m Delfin/Fly                                                                                            Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GRADIŠEK, Jaša           01                       PK Velenje                       1:01.98                 466                                     EXH                101%                   -               
            29.28  1:01.98
  EXH     KOROŠ, Anže              03                       PK Fužinar Ravne                 1:15.92                 253                                     EXH                 95%                   -               
            34.67  1:15.92
  EXH     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                 1:17.31                 240                                     EXH                100%                   -               
            35.61  1:17.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                           Deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.00  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                      Netanya (ISR)                                                                2015
Rek. SLO mladinke        58.84  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                      Doha (QAT)                                                                   2014
Rek. SLO kadetinje     1:01.50  KLINAR, Anja                                                                                          Maribor                                                                      2003
Rek. SLO deklice       1:03.42  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                1:15.30                 381                                 1:11.69                 91%               20,00               
            35.70  1:15.30
   2.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 1:17.93                 344              + 2.63             1:19.55                104%               17,00               
            37.59  1:17.93
   3.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 1:18.42                 337              + 3.12             1:15.86                 94%               15,00               
            36.91  1:18.42
   4.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       1:21.27                 303              + 5.97             1:21.31                100%               13,00               
            36.77  1:21.27
   5.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       1:25.43                 261             + 10.13             1:30.49                112%               12,00               
            38.65  1:25.43
   6.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                       1:52.89                 113             + 37.59                  NT                   -               11,00               
            46.63  1:52.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                       Ml. deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske      58.00  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                      Netanya (ISR)                                                                2015
Rek. SLO mladinke        58.84  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                      Doha (QAT)                                                                   2014
Rek. SLO kadetinje     1:01.50  KLINAR, Anja                                                                                          Maribor                                                                      2003
Rek. SLO deklice       1:03.42  KLINAR, Anja                                                                                          Zagreb (CRO)                                                                 2001
Rek. SLO ml.deklice    1:10.42  GOVEJŠEK, Nastja                                                                                      Maribor                                                                      2008
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     GERDEJ, Nija             07                       PK Fužinar Ravne                 1:22.76                 287                                 1:25.83                108%               20,00               
            38.93  1:22.76
   2.     LAJBAHER, Maja           07                       PK Fužinar Ravne                 1:31.30                 213              + 8.54                  NT                   -               17,00               
            41.10  1:31.30
   3.     GOLOB, Maja              07                       PK Fužinar Ravne                 1:38.81                 168             + 16.05                  NT                   -               15,00               
            45.31  1:38.81
   4.     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                 1:55.42                 105             + 32.66                  NT                   -               13,00               
            53.34  1:55.42
   5.     KOŠELJNIK, Ula           08                       PK Fužinar Ravne                 2:07.13                  79             + 44.37                  NT                   -               12,00               
            59.20  2:07.13
   6.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                 2:07.67                  78             + 44.91                  NT                   -                   -               
            57.31  2:07.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. disciplina/event                                                                              Ž/W, 100m Delfin/Fly                                                                                            Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 1:11.22                 450                                     EXH                105%                   -               
            33.71  1:11.22
  EXH     PRATNEKAR, Zarj          04                       PK Velenje                       1:27.32                 244                                     EXH                134%                   -               
            37.68  1:27.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                              M/M, 200m Prosto/Free                                                                                            Dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:45.78  MANKOČ, Peter                                                                                         Maribor                                                                      2008
Rek. SLO mladinci      1:49.49  DEMŠAR, Blaž                                                                                          Ljubljana                                                                    2015
Rek. SLO kadeti        1:52.01  BEŠTER, Mitja                                                                                         Kranj                                                                        2014
Rek. SLO dečki         1:56.55  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     UDUČ, Miha               04                       PK Branik Maribor                2:08.33                 464                                 2:07.62                 99%               20,00               
            30.49  1:03.28  1:36.52  2:08.33
   2.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                2:17.55                 377              + 9.22             2:12.91                 93%               17,00               
            32.16  1:07.58  1:42.86  2:17.55
   3.     VRTARIČ, Nik             04                       PK Branik Maribor                2:24.37                 326             + 16.04             2:38.73                121%               15,00               
            33.18  1:10.72  1:48.18  2:24.37
   4.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       2:24.74                 323             + 16.41             2:23.91                 99%               13,00               
            33.51  1:10.40  1:47.97  2:24.74
   5.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                       2:29.14                 295             + 20.81             2:31.43                103%               12,00               
            34.04  1:12.67  1:52.15  2:29.14
   6.     BEZJAK, Nejc             05                       PK Branik Maribor                2:30.89                 285             + 22.56             2:44.33                119%               11,00               
            33.22  1:11.51  1:51.60  2:30.89
   7.     KREPEL, Urban            05                       PK Velenje                       2:32.76                 275             + 24.43             3:39.41                206%               10,00               
            34.74  1:13.85  1:54.08  2:32.76
   8.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                       2:32.90                 274             + 24.57             2:31.31                 98%                9,00               
            35.66  1:14.44  1:54.97  2:32.90
   9.     PETRIČ, Lovro            05                       PK Fužinar Ravne                 2:38.22                 247             + 29.89             2:40.50                103%                8,00               
            36.28  1:17.89  2:00.12  2:38.22
  10.     LAMOT, Metod             05                       PK Velenje                       2:40.40                 237             + 32.07             2:48.00                110%                7,00               
            37.92  1:20.14  2:01.02  2:40.40
  11.     MURŠEC, Nejc             04                       PK Branik Maribor                2:42.60                 228             + 34.27             3:06.30                131%                6,00               
            36.83  1:19.50  2:02.82  2:42.60
  12.     MRKONJIČ, Jan            05                       PK Velenje                       2:45.05                 218             + 36.72             2:54.18                111%                   -               
            39.50  1:22.79  2:04.64  2:45.05
  13.     MAJHENIČ, Jan L          05                       PK Branik Maribor                2:45.25                 217             + 36.92             3:19.82                146%                   -               
            37.19  1:20.88  2:05.20  2:45.25
  14.     RISEK, Kristjan          04                       PK Branik Maribor                2:48.12                 206             + 39.79             3:01.16                116%                   -               
            38.74  1:22.22  2:06.65  2:48.12
  15.     HOJNIK, Črt              05                       PK Velenje                       2:49.42                 201             + 41.09             2:54.60                106%                   -               
            39.31  1:23.65  2:08.08  2:49.42
  16.     BREGANT, Anej            04                       PK Branik Maribor                2:52.43                 191             + 44.10                  NT                   -                   -               
            37.79  1:22.80  2:10.47  2:52.43
  17.     VIHER, Vid               05                       PK Branik Maribor                3:03.37                 159             + 55.04             3:36.17                139%                   -               
            43.34  1:30.74  2:19.00  3:03.37
  18.     BELŠAK, Timotej          05                       PK Branik Maribor                3:14.05                 134           + 1:05.72                  NT                   -                   -               
            39.92  1:30.92  2:23.41  3:14.05
  19.     JARC, Anej               05                       PK Branik Maribor                3:26.84                 110           + 1:18.51                  NT                   -                   -               
            45.29  1:38.56  2:33.03  3:26.84
  20.     ŠAMEC, Žiga              05                       PK Branik Maribor                4:28.27                  50           + 2:19.94                  NT                   -                   -               
            55.87  2:09.12  3:24.68  4:28.27
  DNS     DURAKOVIĆ, Agan          05                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                              M/M, 200m Prosto/Free                                                                                        Ml. dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     1:45.78  MANKOČ, Peter                                                                                         Maribor                                                                      2008
Rek. SLO mladinci      1:49.49  DEMŠAR, Blaž                                                                                          Ljubljana                                                                    2015
Rek. SLO kadeti        1:52.01  BEŠTER, Mitja                                                                                         Kranj                                                                        2014
Rek. SLO dečki         1:56.55  ŠTIH, Gašper                                                                                          Kranj                                                                        2015
Rek. SLO ml.dečki      2:07.03  SONNENSCHEIN, Darin                                                                                   Ljubljana                                                                    2006
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     FRANKOVIČ, Jure          06                       PK Velenje                       2:19.88                 358                                 2:23.93                106%               20,00               
            32.60  1:08.31  1:44.97  2:19.88
   2.     GUŠTIN, Anže             06                       PK Velenje                       2:32.44                 276             + 12.56             2:33.76                102%               17,00               
            34.53  1:13.51  1:53.43  2:32.44
   3.     ŠIBANC, Dane             06                       PK Velenje                       2:33.27                 272             + 13.39             2:28.04                 93%               15,00               
            34.66  1:14.30  1:55.05  2:33.27
   4.     METULJ, Marcel           07                       PK Fužinar Ravne                 2:36.40                 256             + 16.52             2:38.75                103%               13,00               
            35.13  1:15.68  1:56.74  2:36.40
   5.     VRAN BENKOVIČ,           07                       PK Branik Maribor                2:37.50                 251             + 17.62                  NT                   -               12,00               
            36.48  1:17.77  1:59.36  2:37.50
   6.     PRINCL, Miha             08                       PK Velenje                       2:41.48                 233             + 21.60             3:25.93                163%               11,00               
            37.22  1:20.30  2:02.53  2:41.48
   7.     ZMAGAJ, Nace             06                       PK Fužinar Ravne                 2:44.84                 219             + 24.96             3:00.49                120%               10,00               
            39.03  1:21.93  2:05.16  2:44.84
   8.     MARIČ, Bastian           06                       PK Fužinar Ravne                 2:45.15                 217             + 25.27             3:00.35                119%                9,00               
            40.49  1:24.83  2:06.90  2:45.15
   9.     BEZJAK, Jaka Ga          07                       PK Branik Maribor                2:46.98                 210             + 27.10             2:46.84                100%                8,00               
            38.69  1:22.25  2:04.95  2:46.98
  10.     MIRNIK, Maj              06                       PK Velenje                       2:55.59                 181             + 35.71             3:01.44                107%                7,00               
            39.61  1:25.92  2:11.86  2:55.59
  11.     BIZJAK JAMBROVI          06                       PK Velenje                       2:59.78                 168             + 39.90                  NT                   -                   -               
            41.53  1:29.13  2:17.15  2:59.78
  12.     MUŽERLIN, Nejc           06                       PK Branik Maribor                2:59.93                 168             + 40.05             3:07.41                108%                6,00               
            39.90  1:26.75  2:14.72  2:59.93
  13.     GOLIČNIK, Val            06                       PK Velenje                       3:00.75                 166             + 40.87             3:37.91                145%                   -               
            41.45  2:16.54  3:00.75
  14.     VERBOLE, Kevin           07                       PK Fužinar Ravne                 3:00.99                 165             + 41.11                  NT                   -                5,00               
            42.54  1:29.67  2:16.50  3:00.99
  15.     MARKAČ, Nik              09                       PK Fužinar Ravne                 3:11.80                 139             + 51.92                  NT                   -                4,00               
            43.85  1:34.87  2:26.50  3:11.80
  16.     REGVAT, Jani             08                       PK Branik Maribor                3:18.04                 126             + 58.16             3:30.57                113%                3,00               
            45.37  1:37.21  2:28.71  3:18.04
  17.     VUŠNIK, Žan Luk          09                       PK Fužinar Ravne                 3:19.00                 124             + 59.12                  NT                   -                   -               
            45.16  1:36.77  2:29.67  3:19.00
  18.     PRITERŽNIK, Osk          08                       PK Fužinar Ravne                 3:20.40                 121           + 1:00.52                  NT                   -                   -               
            45.10  1:38.14  2:30.53  3:20.40
  19.     PATERNOSTER, Al          09                       PK Fužinar Ravne                 3:20.71                 121           + 1:00.83                  NT                   -                   -               
            46.82  1:39.10  2:31.32  3:20.71
  20.     ŽNIDAR, Philip           07                       PK Velenje                       3:20.85                 121           + 1:00.97             3:18.61                 98%                   -               
            45.10  1:38.29  2:31.62  3:20.85
  21.     ZAVRŠNIK, Jure           06                       PK Branik Maribor                3:21.19                 120           + 1:01.31             3:18.34                 97%                2,00               
            43.06  1:35.43  2:29.34  3:21.19
  22.     ROTOVNIK, Bor            09                       PK Fužinar Ravne                 3:21.55                 119           + 1:01.67                  NT                   -                   -               
            46.96  1:39.94  2:31.70  3:21.55
  23.     PANIČ, Nal               07                       PK Fužinar Ravne                 3:21.86                 119           + 1:01.98             3:29.77                108%                   -               
            43.55  1:35.85  2:30.70  3:21.86
  24.     NAVODNIK, Grega          09                       PK Velenje                       3:25.78                 112           + 1:05.90                  NT                   -                   -               
            45.60  1:38.29  2:33.99  3:25.78
  25.     GOSTENČNIK, Jaš          06                       PK Branik Maribor                3:27.76                 109           + 1:07.88                  NT                   -                   -               
            44.38  1:38.56  2:34.83  3:27.76
  26.     KLAMPFER, Alex           07                       PK Branik Maribor                3:32.05                 102           + 1:12.17             3:43.06                111%                   -               
            46.68  1:43.41  2:38.79  3:32.05
  27.     KEROVEC FLIS, J          06                       PK Branik Maribor                3:42.69                  88           + 1:22.81                  NT                   -                   -               
            50.80  1:48.67  2:47.52  3:42.69
  DNS     JUSIĆ, Adin              07                       PK Velenje                                                                                       DNS                   -                   -               


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. disciplina/event                                                                              M/M, 200m Prosto/Free                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     GRADIŠEK, Jaša           01                       PK Velenje                       1:58.89                 583                                     EXH                 99%                   -               
            28.45    59.26  1:29.82  1:58.89
  EXH     POHOREC, Matija          01                       PK Velenje                       1:59.95                 568                                     EXH                104%                   -               
            28.21    59.05  1:29.40  1:59.95
  EXH     GERŠAK, Luka             99                       PK Velenje                       2:02.57                 532                                     EXH                107%                   -               
            28.66    59.98  1:31.67  2:02.57
  EXH     RAKUN KOKALJ, J          01                       PK Velenje                       2:12.12                 425                                     EXH                 99%                   -               
            30.23  1:03.52  1:38.24  2:12.12
  EXH     KOKOT, Jan               03                       PK Fužinar Ravne                 2:15.43                 395                                     EXH                105%                   -               
            30.71  1:04.56  1:39.67  2:15.43
  EXH     KASTIGAR, Maks           06                       PK Ribnica                       2:23.34                 333                                     EXH                111%                   -               
            33.38  1:10.70  1:47.85  2:23.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                          Deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:56.86  ISAKOVIĆ, Sara                                                                                        Berlin (GER)                                                                 2005
Rek. SLO mladinke      1:56.86  ISAKOVIĆ, Sara                                                                                        Berlin (GER)                                                                 2005
Rek. SLO kadetinje     1:57.12  ŠEGEL, Janja                                                                                          Maribor                                                                      2016
Rek. SLO deklice       2:02.55  ŠEGEL, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                              2014
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                2:18.91                 507                                 2:16.43                 96%               20,00               
            33.33  1:09.49  1:44.95  2:18.91
   2.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 2:35.20                 363             + 16.29             2:32.88                 97%               17,00               
            35.54  1:15.76  1:56.15  2:35.20
   3.     MEDVED, Tinkara          06                       PK Fužinar Ravne                 2:36.59                 354             + 17.68             2:42.09                107%               15,00               
            35.96  1:16.30  1:57.00  2:36.59
   4.     SEKUTI, Hana             06                       PK Fužinar Ravne                 2:44.20                 307             + 25.29             2:54.22                113%               13,00               
            37.47  1:19.60  2:02.54  2:44.20
   5.     PRINCL, Nina             06                       PK Velenje                       2:47.26                 290             + 28.35             3:05.35                123%               12,00               
            38.20  1:20.85  2:05.25  2:47.26
   6.     GLAVNIK, Maruša          06                       PK Velenje                       2:50.05                 276             + 31.14                  NT                   -               11,00               
            37.85  1:21.33  2:06.03  2:50.05
   7.     POBERŽNIK, Manc          05                       PK Velenje                       2:52.88                 263             + 33.97             3:14.71                127%               10,00               
            38.33  1:22.32  2:08.55  2:52.88
   8.     ŽVEGLER, Manca           06                       PK Branik Maribor                3:04.88                 215             + 45.97             3:04.36                 99%                9,00               
            41.72  1:30.90  2:20.06  3:04.88
   9.     DOBNIK, Ana              05                       PK Velenje                       3:07.56                 206             + 48.65             3:28.85                124%                8,00               
            44.06  1:33.17  2:22.62  3:07.56
  10.     PURGAJ, Urša             05                       PK Branik Maribor                3:13.43                 187             + 54.52                  NT                   -                7,00               
            43.05  1:32.86  2:25.52  3:13.43
  11.     ŠVAGELJ REPOLUS          06                       PK Branik Maribor                3:22.42                 163           + 1:03.51             3:38.15                116%                6,00               
            43.10  1:36.71  2:31.41  3:22.42
  12.     FRAS, Ema                06                       PK Branik Maribor                3:28.69                 149           + 1:09.78                  NT                   -                5,00               
            43.06  1:37.74  2:34.72  3:28.69


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                      Ml. deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    1:56.86  ISAKOVIĆ, Sara                                                                                        Berlin (GER)                                                                 2005
Rek. SLO mladinke      1:56.86  ISAKOVIĆ, Sara                                                                                        Berlin (GER)                                                                 2005
Rek. SLO kadetinje     1:57.12  ŠEGEL, Janja                                                                                          Maribor                                                                      2016
Rek. SLO deklice       2:02.55  ŠEGEL, Janja                                                                                          Zrenjanin (SRB)                                                              2014
Rek. SLO ml.deklice    2:13.16  BEŽAN PETRIČ, Urša                                                                                    Celje                                                                        2005
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     LAJBAHER, Maja           07                       PK Fužinar Ravne                 2:40.77                 327                                 2:49.94                112%               20,00               
            36.64  1:17.79  2:00.83  2:40.77
   2.     GERDEJ, Nija             07                       PK Fužinar Ravne                 2:41.11                 325              + 0.34             2:52.56                115%               17,00               
            36.99  1:18.70  2:01.80  2:41.11
   3.     KOKOT, Lana              07                       PK Fužinar Ravne                 2:45.98                 297              + 5.21             2:47.58                102%               15,00               
            38.49  1:20.72  2:04.82  2:45.98
   4.     POHOREC, Špela           07                       PK Velenje                       3:00.35                 231             + 19.58             3:33.13                140%               13,00               
            39.09  1:26.30  2:14.20  3:00.35
   5.     SKLEDAR, Eva             07                       PK Velenje                       3:15.40                 182             + 34.63             3:40.01                127%               12,00               
            42.91  1:33.73  2:26.17  3:15.40
   6.     BEZLAJ, Anja             08                       PK Branik Maribor                3:28.82                 149             + 48.05             3:39.37                110%               11,00               
            45.38  1:39.11  2:34.19  3:28.82
   7.     VERNEKER, Ana V          08                       PK Fužinar Ravne                 3:31.49                 143             + 50.72                  NT                   -               10,00               
            46.56  1:41.20  2:35.70  3:31.49
   8.     SEKUTI, Nina             08                       PK Fužinar Ravne                 3:34.48                 137             + 53.71             3:28.82                 95%                9,00               
            49.79  1:45.23  2:40.98  3:34.48
   9.     KAČIČ, Taja              08                       PK Branik Maribor                3:36.77                 133             + 56.00             3:50.78                113%                8,00               
            47.58  1:42.94  2:41.48  3:36.77
  10.     BURJAK, Jera             07                       PK Fužinar Ravne                 3:38.10                 131             + 57.33             4:03.40                125%                   -               
            49.30  1:45.65  2:44.27  3:38.10
  11.     ROGINA, Brina            07                       PK Fužinar Ravne                 3:39.31                 128             + 58.54             4:06.91                127%                   -               
            48.62  1:44.43  2:44.00  3:39.31
  12.     HERODEŽ, Ana             08                       PK Branik Maribor                3:43.37                 121           + 1:02.60                  NT                   -                7,00               
            51.79  1:49.44  2:49.03  3:43.37
  13.     ZOREC, Naja              09                       PK Branik Maribor                3:44.77                 119           + 1:04.00                  NT                   -                6,00               
            48.01  1:44.20  2:45.50  3:44.77
  14.     BOŽIČ, Eva               07                       PK Fužinar Ravne                 3:48.79                 113           + 1:08.02                  NT                   -                   -               
            50.16  1:49.95  2:50.00  3:48.79
  15.     KIRBIŠ, Anina            09                       PK Branik Maribor                3:50.53                 110           + 1:09.76                  NT                   -                5,00               
            50.56  1:49.63  2:50.82  3:50.53
  16.     KRIVEC PUKŠIČ,           08                       PK Branik Maribor                3:57.88                 100           + 1:17.11                  NT                   -                   -               
            54.43  1:56.51  2:57.65  3:57.88
  17.     PORI, Naja               08                       PK Fužinar Ravne                 3:58.81                  99           + 1:18.04                  NT                   -                   -               
            53.50  1:57.71  3:01.74  3:58.81
  18.     PETRIČ, Klara            09                       PK Fužinar Ravne                 4:08.01                  89           + 1:27.24                  NT                   -                   -               
            56.88  2:00.74  3:05.73  4:08.01
  19.     ROŠER, Sara              08                       PK Branik Maribor                4:10.95                  86           + 1:30.18                  NT                   -                   -               
            52.28  1:56.32  3:05.80  4:10.95
  20.     LIPOVNIK, Špela          09                       PK Branik Maribor                4:30.42                  68           + 1:49.65                  NT                   -                   -               
            56.51  2:09.09  3:20.25  4:30.42
  DNS     ZIMIC, Lara              07                       PK Fužinar Ravne                                                                                 DNS                   -                   -               
  DNF     GOLOB, Maja              07                       PK Fužinar Ravne                                                                                  NT                   -                   -               
            41.17


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. disciplina/event                                                                             Ž/W, 200m Prosto/Free                                                                                           Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 2:19.28                 503                                     EXH                102%                   -               
            33.41  1:09.32  1:45.05  2:19.28
  EXH     SEDAR, Manca             04                       PK Fužinar Ravne                 2:27.48                 423                                     EXH                101%                   -               
            34.27  1:11.22  1:49.42  2:27.48
  EXH     PURG, Deja               04                       PK Velenje                       2:44.77                 303                                     EXH                160%                   -               
            35.95  1:17.98  2:03.54  2:44.77



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                            M/M, 400m Mešano/Medley                                                                                           Dečki
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.moški     4:09.38  ŽBOGAR, Robert                                                                                        Doha (QAT)                                                                   2014
Rek. SLO mladinci      4:15.52  PETRIČ, Jan Karel                                                                                     Carigrad/Istanbul (TUR)                                                      2009
Rek. SLO kadeti        4:25.66  MIHALIČ, David                                                                                        Zagreb (CRO)                                                                 2015
Rek. SLO dečki         4:39.35  POGAČNIK, Nejc                                                                                        Kranj                                                                        2001
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     BOREC, Jaka              04                       PK Branik Maribor                5:03.56                 466                                      NT                   -               20,00               
            34.06  1:14.41  1:53.04  2:30.91  3:12.75  3:55.71  4:30.94  5:03.56
   2.     KNEZ, Ožbej              04                       PK Fužinar Ravne                 5:23.80                 384             + 20.24                  NT                   -               17,00               
            34.33  1:14.28  1:56.19  2:36.85  3:21.62  4:08.79  4:47.61  5:23.80
   3.     AČIMOVIĆ, Luka           05                       PK Velenje                       5:51.77                 300             + 48.21                  NT                   -               15,00               
            38.40  1:24.41  2:11.43  2:54.91  3:44.69  4:36.18  5:14.18  5:51.77
   4.     ROTOVNIK, Tine           05                       PK Fužinar Ravne                 6:04.68                 269           + 1:01.12                  NT                   -               13,00               
            39.25  1:27.49  2:14.80  3:01.49  3:53.29  4:45.85  5:25.89  6:04.68
   5.     RAMŠAK ROTENHAJ          05                       PK Velenje                       6:07.85                 262           + 1:04.29                  NT                   -               12,00               
            39.79  1:26.53  2:13.47  2:57.75  3:49.84  4:43.06  5:26.92  6:07.85
   6.     PRINCL, Maj              04                       PK Velenje                       6:22.97                 232           + 1:19.41                  NT                   -               11,00               
            41.43  1:27.93  2:17.92  3:09.99  4:02.15  4:59.47  5:42.09  6:22.97
   7.     SKLEDAR, Žan             04                       PK Velenje                       6:35.65                 210           + 1:32.09                  NT                   -               10,00               
            41.41  1:38.63  2:27.57  3:14.30  4:12.99  5:13.53  5:55.39  6:35.65
   8.     VERDNIK, Vid             04                       PK Velenje                       6:37.14                 208           + 1:33.58                  NT                   -                9,00               
            44.91  1:38.44  2:28.31  3:15.58  4:13.23  5:11.53  5:55.64  6:37.14


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. disciplina/event                                                                            M/M, 400m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     SUŠEC, Miha              00                       PK Velenje                       4:59.33                 486                                     EXH                 97%                   -               
            31.78  1:07.53  1:45.62  2:22.26  3:06.17  3:50.83  4:25.85  4:59.33
  EXH     RAKUN KOKALJ, J          01                       PK Velenje                       5:20.45                 396                                     EXH                110%                   -               
            30.47  1:05.42  1:50.92  2:33.35  3:21.96  4:09.97  4:47.11  5:20.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                            Ž/W, 400m Mešano/Medley                                                                                         Deklice
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rek. SLO abs.ženske    4:30.83  KLINAR, Anja                                                                                          Eindhoven (NED)                                                              2010
Rek. SLO mladinke      4:35.81  KLINAR, Anja                                                                                          Dublin (IRL)                                                                 2003
Rek. SLO kadetinje     4:35.81  KLINAR, Anja                                                                                          Dublin (IRL)                                                                 2003
Rek. SLO deklice       4:58.46  ODER, Tjaša                                                                                           Kranj                                                                        2007
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1.     ANGLEITNER SAGA          05                       PK Branik Maribor                5:25.75                 505                                      NT                   -               20,00               
            36.17  1:17.88  2:00.44  2:41.28  3:26.84  4:12.50  4:49.70  5:25.75
   2.     MERKAČ, Julija           06                       PK Fužinar Ravne                 5:50.29                 406             + 24.54                  NT                   -               17,00               
            36.46  1:20.57  2:05.78  2:49.29  3:39.07  4:29.68  5:11.17  5:50.29
   3.     PŠENIČNIK, Neli          06                       PK Fužinar Ravne                 6:06.86                 353             + 41.11                  NT                   -               15,00               
            42.53  1:34.19  2:19.40  3:02.92  3:52.06  4:42.24  5:25.85  6:06.86
   4.     JOVAN, Ema               05                       PK Velenje                       6:12.44                 338             + 46.69                  NT                   -               13,00               
            38.45  1:23.34  2:11.90  3:00.70  3:54.52  4:49.60  5:30.68  6:12.44
   5.     NAVODNIK, Sara           05                       PK Velenje                       6:23.16                 310             + 57.41                  NT                   -               12,00               
            45.21  1:36.78  2:20.82  3:04.47  4:01.43  5:01.96  5:42.75  6:23.16


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. disciplina/event                                                                            Ž/W, 400m Mešano/Medley                                                                                          Odprto
7.1.18                                                                                                                                                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvrst     Ime                      LR                       Klub                            Rezultat               Točke             Razlika           Prij. čas            Napredek          Mošt. toč.     Finale    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  EXH     KAJŽER, Katja            04                       PK Fužinar Ravne                 5:21.13                 527                                     EXH                116%                   -               
            34.47  1:12.81  1:54.45  2:36.03  3:22.05  4:07.60  4:45.19  5:21.13
  EXH     ARKO, Lana               05                       PK Ratitovec Zelezni             5:44.16                 428                                     EXH                   -                   -               
            37.21  1:21.56  2:04.31  2:47.74  3:38.02  4:26.80  5:05.64  5:44.16



SPLASH Meet Manager 11Registered to Plavalna zveza Slovenije