Vabljeni na Virtualni tek 5km ob 100. obletnici Plavalne zveze Slovenije!

Dobrodošli na “Virtualni tek” 5km ob 100. obletnici Plavalne zveze Slovenije!

Ker so bazeni še nedosegljivi za naše plavalce, smo se odločili, da izvedemo tek in tudi tako obležimo 100. obletnico Plavalne zveze Slovenije.

Tek je namenjem vsem ljubiteljem plavanja (plavalcem, staršem, trenerjem, sodnikom…)

Prosimo izpolnite vse podatke!

Po zaključku prijave boste prejeli e-pošto, kjer bo povezava za vpis vašega Virtualnega časa, ki ste ga pretekli in posneli GPS sled s pametnim telefonom ali uro (naprimer: Strava, Garmin, Polar…).

Po vpisu časa se bodo rezultati avtomatsko posodobili!

Da bodo rezultati uradni vas prosimo, da GPS sled – Url povezavo (Strava, Garmin, Polar…) pošljete na: gorazd@plavalna-zveza.si

Nagrade že čakajo!

Najboljše slike s pripisom #100letPlavanja bodo objavljene na FB stani Plavalne zveze Slovenije.

@Plavalna #100letPlavanja #KoroniSeNeDamo

@Aquamania @PeakSportSlovenija @Speedo @KlinikaGolnik @MyrthaPools @ŠportnaLoterija @Telekom @BetaBiro @KonicaMinolta @FundacijaZaŠport @MIZS

Plavalna zveza Slovenije