PLAVALNA ZVEZA SLOVENIJE OB 100 LETNICI DELOVANJA DOBITNIK ČASTNE LISTINE OKS-ZŠZ

Ob 100 letnici delovanja PZS je predsednik Plavalne zveze Slovenije v imenu številnih rodov plavalcev in plavalk, trenerjev in trenerk, sodnikov in sodnic in številnih amaterskih delavcev od predsednika Olimpijskega komiteja Slovenije g. Bogdana Gabrovca prevzel ČASTNO LISTINO OKS-ZŠZ. Podelitev je potekala skladno s protokolom preprečevanja širjenja COVIDa v Olimpijskem izobraževalnem centru. PZS je priznanje dobila skupaj s številnimi drugimi športnimi zvezami, ki so bile ustanovljene leta 1920. Ob prevzemu častne listine se je predsednik PZS dr. Boro Štrumbelj zahvalil za priznanje v upanju, da bodo plavalci in plavalke v kar najkrajšem času lahko ponovno pričeli z vadbo. Častno listino je prejel tudi paraplavalec Darku Đurič ob zaključku bogate plavalne kariere. Iskrene čestitke tudi njemu.