Prihajajoči dogodek

Load More

Novice

Umetnostne plavalke zaključile z nastopi

Umetnostni plavalki Karin Pesrl in Maša Avramovič sta z tehničnim nastopom v duetu končali njuno prvo evropsko prvenstvo. Prvi dan prvenstva je Karin v solo prostem nastopu osvojila 15. mesto, v duetu z Mašo pa sta dan kasneje osvojili 9. mesto v prostem programu. To je bila prva uvrstitev v

Preberi več »

Špela Perše dosegla zastavljene cilje

Špela Perše je z nastopom na 5 kilometrski razdalji končala nastope na evropskem prvenstvu v Beogradu. S 13. in 15. mestom je dosegla zastavljene cilje, sama pa je bolj zadovoljna z nastopom na krajši, 5 km progi. Špela je v nastopu na petkilometrski razdalji osvojila 13. mesto in se tako

Najboljši kadeti odpotovali na Ciper

Od 14. do 16. junija 2024 bo v Limassolu na Cipru potekalo močno mednarodno tekmovanje za kadete COMEN CUP 2024, na katerem Slovenijo zastopajo Filip Podobnik, Rok Vejnovič, Lovro Ćirović, Teo Starc in Nik Markač. Lovro Ćirović bo nastopil na 50, 100 in 200 m prosto, Filip Podobnik na 100