World Aquatics Swimming Coaches Certification Course – ONSITE (SLO) / 5 – 7 May 2023

Spoštovani,

Ponovno vam prepošiljamo vabilo za  World Aquatics Swimming Coaches Certification Course (on site) – Assistant Coach Level (L1), ki bo potekal v kombinaciji online in srečanja v živo, ki bo potekalo 5.-7.05.2023 v Ljubljani (M hotel, Derčeva ulica 4, Ljubljana).
Seminar je brezplačen.

Naprošamo vas, da vabilo prepošljete kandidatom, ki so dopolnili 18 let in bi se želeli udeležiti usposabljanja in si tako pridobiti osnovno znanje podano s strani FINA predavateljev.
Na prošnjo so nam na World Aquatics podaljšali rok prijave do 3.Aprila 2023.
Za prijavo mora kandidat poslati svoj osebni dokument in fotografijo (v kolikor še niso registrirani v FINA GMS sistemu) na mail maja@plavalna-zveza.si, saj je prijava mogoča le preko Plavalne zveze Slovenije.

Lep pozdrav,
Maja Virant