Kriteriji mlajša članska

Namen ml. članske reprezentance je lažji prehod iz mladinske v člansko reprezentanco. Za nastop na ciljnem tekmovanju sezone morajo izpolnit predpisano normo za SP Budimpešta.

 

Ostala tekmovanja mlajše članske reprezentance pod okriljem PZS so:

  • Četveroboj Slo-Cro-Srb-Bih
  • Strock Atus Graz
  • Slo – Cro Open Zagreb

 

  • kriterij izbora za ml. člane/ ml. članice pomeni 1% odstopanja od članske norme za starejši letnik in 2% odstopanja za ml. letnik
  • izjema je disciplina 1500 ženske, ki je korigirana na boljši rezultat

 

 F 1997  F 1998 DISCIPLINA  D 1998  F 1999
20 let 19 let Ženske 19 let 18 let
0:22,77 0:22,99 50 PROSTO 0:25,74 0:26,00
0:49,88 0:50,38 100 PROSTO 0:56,00 0:56,55
1:49,92 1:51,01 200 PROSTO 2:02,19 2:03,40
3:53,66 3:55,98 400 PROSTO 4:18,12 4:20,67
8:06,46 8:11,27 800 PROSTO 8:51,32 8:56,58
15:30,89 15:40,11 1500 PROSTO 16:55,55 17:05,61
0:28,30 0:28,58 50 PRSNO 0:32,19 0:32,51
1:02,19 1:02,81 100 PRSNO 1:09,87 1:10,56
2:15,23 2:16,57 200 PRSNO 2:31,97 2:33,47
0:25,99 0:26,24 50 HRBTNO 0:29,25 0:29,54
0:55,88 0:56,43 100 HRBTNO 1:02,53 1:03,15
2:02,36 2:03,57 200 HRBTNO 2:16,25 2:17,60
0:24,36 0:24,60 50 DELFIN 0:27,07 0:27,34
0:53,64 0:54,17 100 DELFIN 1:00,36 1:00,96
1:59,89 2:01,08 200 DELFIN 2:14,30 2:15,63
2:03,08 2:04,30 200 MEŠANO 2:17,24 2:18,60
4:24,37 4:26,98 400 MEŠANO 4:51,29 4:54,18

 

  • Kriterij za reprezentanco je potrebno odplavat od 1.9. -31. 8. v pretekli sezoni na ciljnih tekmovanjih članske reprezentance PZS, (primer za lansko sezono: MEP, EP London, OI Rio, Slovenija Open, Združeno državno prvenstvo Slovenije)
  • od 1. 9. v tekoči sezoni na pripravljalnih tekmovanjih:
  1. MM Maribor
  2. MM Star, Kranj
  3. MM Viktorija, Reka
  4. MM Ravne
  5. Četveroboj SLO-CRO-SRB-BIH, Banja Luka
  6. MM Strock Atus, Graz
  7. MM Pokal mesta Ljubljana
  8. MM Kranj
  9. SLO-CRO Open, Zagreb

Predvidene akcije PZS za ml. člansko reprezentanco od 1. 1. 2017 – 31. 8. 2017

JANUAR:

26.1.-29.1.2017 Združeno prvenstvo Slovenije/Kad, Mla.,Člani/ Izbor reprezentance za četveroboj

 

FEBRUAR:

11.2.-12.2.2017 MM Viktoria, Reka

 

MAREC:

12.3.2017-19.3.2017 Priprave Ravne in nastop na MM Ravne

25.3.2017-26.3.2017 Četveroboj SLO/CRO/SRB/BIH, Banja Luka

 

APRIL:

21.4.-23.4.2017 reprezentančna tekma ATUS GRAZ TROPHY 2017

 

MAJ:

8.5.-13.5.2017  priprave s testiranji

 

JUNIJ:

23.6.2017-25.6.2017 SLO-CRO Open- Zagreb,

 

JULIJ:

AVGUST:

3.8.2017-6.8.2017 Združeno prvenstvo Slovenije/Kad, Mla.,Član