Kriteriji kadetska

  1. PROGRAM KADETSKE REPREZENTANCE

 

Kriterij za uvrstitev v kadetsko reprezentanco PZS:

  • v kadetsko reprezentanco se lahko uvrstijo fantje letnik 2002 in 2003, ter dekleta letnik 2003 in 2004
  • kriteriji so postavljeni na povpreček 16. mest zadnjih dveh Ofemo-v za kadete in 16 mesto zadnjega Ofema za kadetinje ( zaradi spremembe letnikov )
  • izjema so disciplin 200 delfin in 800 prosto za ženske, in 1500 prosto za moške, ki so korigirane

 

 F 2002

 F 2003 DICIPLINA  D 2003

  D 2004

0:24,26 0:24,50 50 PROSTO 0:26,92 0:27,19
0:52,57 0:53,09 100 PROSTO 0:58,22 0:58,80
1:54,73 1:55,87 200 PROSTO 2:06,63 2:07,90
4:05,90 4:08,36 400 PROSTO 4:27,36 4:30,04
16:15,33 16:25,08 1500/800 PROSTO   9:12,53 9:18,05
1:06,47 1:07,13 100 PRSNO 1:13,33 1:14,06
2:24,50 2:25,94 200 PRSNO 2:37,42 2:38,99
0:59,28 0:59,87 100 HRBTNO 1:05,05 1:05,70
2:08,82 2:10,11 200 HRBTNO 2:20,97 2:23,03
0:57,01 0:57,58 100 DELFIN 1:02,89 1:03,52
2:07,93 2:09,20 200 DELFIN 2:22,44   2:23,86
2:09,90 2:11,19 200 MEŠANO 2:23,49 2:24,92
4:39,47 4:42,26 400 MEŠANO 5:04,98 5:08,03

 

 

  • Kriterij za reprezentanco je bilo potrebno odplavat od 1.9.2016 – 31. 8.2017 v pretekli sezoni na ciljnih tekmovanjih PZS, ( četveroboj, Eyof, Mep, Absolutno prvenstvo Slovenije, Združeno državno prvenstvo Slovenije, Državno prvenstvo za dečke in deklice)

 

 Program kadetske reprezentance za sezono za obdobje 1.9.2017 – 31.8.2018

 

  1. 10.-28.10.2017 1. (Jesenske) priprave reprezentance

 

  1. 12.-10.12.2017 Osmeroboj narodov

– na osmeroboju narodov,bodo nastopili plavalci in plavalke mladinske reprezentance, skladno s propozicijami tekmovanja

 

  1. 3.-10.3.2018 2. (Zimske) priprave kadetske reprezentance

 

  1. 3.-18.3.2018 Četveroboj SLO-CRO-SRB-BIH
  • Dva najboljša na disciplino ( razširjena reprezentanca )
  • Reprezentance bodo sestavljene na osnovi odplavanih rezultatov na združenem prvenstvu Slovenije (24.1.-27.1.2017)

 

  1. 3.-25.3.2018 Multinationals cup
  • na multinationals cupu bodo nastopili plavalci in plavalke mladinske reprezentance, skladno s propozicijami multinationals cupa.

 

  1. April Absolutno prvenstvo oz. Izbirno tekmovanje( Mep, SI, Ečp/50)

 

  1. 5. – 12.5.2018 3. ( Pomladanske) priprave kadetske reprezentance

 

  1. 6.-17.6. Comen cup ????? ( če se bomo uspeli dogovorit o letnikih)

 

PANOŽNI TEAM ZA KADETSKO REPREZENTANCO:

Kondicijski trener: Miha Robnik z ekipo

Zdravnik: Dr. Robert Marčun

Psiholog: Tina Jeromen

Antropometrija: fakulteta za šport na 5-6 tednov

 

Trenerji:

Priprave:

  • min število je vsaj 1 trener na 5 plavalcev
  • priprav se udeleži tudi kondicijski trener

 

Tekmovanja:

  • v skladu s propozicijami tekmovanj oz.
  • vsaj 1 trener na 5 plavalcev
  • trenerji za tekmovanja bodo določeni glede na odstopanje od norm za ciljno tekmovanje v sezoni
  • OPOMBA:
  • Plavalci/ke, ki so vključeni v program so dolžni sodelovati s panožnim teamom zaradi preverjanja njihove pripravljenosti in zdravstvenega stanja. Plavalec/ka, ki ne sodeluje s panožnim teamom ni upravičen do sredstev PZS.
  • Vsako sodelovanje s panožnim teamom mora biti najavljeno in odobreno s strani selektorja.