Največji uspehi slovenskega plavanja EP (25 m bazeni)

Evropska prvenstva v kratkih bazenih
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Valencia 2000
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Antwerpen 2001
– 1. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Antwerpen 2001
– 1. mesto: Anja Čarman (400 m prosto), Antwerpen 2001
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Riesa 2002
– 1. mesto: Blaž Medvešek (200 m hrbtno), Dublin 2003
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Dublin 2003
– 1. mesto: Alenka Kejžar (200 m mešano), Dublin 2003
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Dunaj 2004
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Trst 2005
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Helsinki 2006
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Debrecen 2007
– 1. mesto: Anja Čarman (200 m hrbtno), Debrecen 2007
– 1. mesto: Matjaž Markič (50 m prsno), Reka 2008
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Reka 2008
– 1. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Szczecin 2011
– 1. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Herning 2013
– 1. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Netanja 2015

– 2. mesto: Alenka Kejžar (200 m prsno), Rostock 1996
– 2. mesto: Nataša Kejžar (100 m mešano), Sheffield 1998
– 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Lizbona 1999
– 2. mesto: Anja Čarman (800 m prosto), Antwerpen 2001
– 2. mesto: Alenka Kejžar (100 m mešano), Antwerpen 2001
– 2. mesto: Alenka Kejžar (200 m mešano), Riesa 2002
– 2. mesto: Alenka Kejžar (100 m mešano), Dublin 2003
– 2. mesto: Blaž Medvešek (200 m hrbtno), Dunaj 2004
– 2. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Helsinki 2006
– 2. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Carigrad 2009
– 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Eindhoven 2010
– 2. mesto: Tanja Šmid (200 m prsno), Eindhoven 2010
– 2. mesto: Anja Klinar (400 m mešano), Eindhoven 2010
– 2. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Szczecin 2011
– 2. mesto: Damir Dugonjić (100 m prsno), Szczecin 2011
– 2. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Chartres 2012
– 2. mesto: Anja Čarman, Damir Dugonjič, Peter Mankoč in Nastja Govejšek (4 x 50 mešano), Chartres 2012

– 3. mesto: Alenka Kejžar (100 m hrbtno), Rostock 1996
– 3. mesto: Alenka Kejžar (200 hrbtno), Rostock 1996
– 3. mesto: Nataša Kejžar (100 m mešano), Lizbona 1999
– 3. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Valencia 2000
– 3. mesto: Anja Čarman (200 m hrbtno), Valencia 2000
– 3. mesto: Blaž Medvešek (200 m hrbtno), Valencia 2000
– 3. mesto: Peter Mankoč (50 m hrbtno), Antwerpen 2001
– 3. mesto: Alenka Kejžar (200 m mešano), Antwerpen 2001
– 3. mesto: Alenka Kejžar (400 m mešano), Antwerpen 2001
– 3. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Riesa 2002
– 3. mesto: Alenka Kejžar (100 m mešano), Riesa 2002
– 3. mesto: Alenka Kejžar (400 m mešano), Riesa 2002
– 3. mesto: Peter Mankoč (200 m mešano), Dublin 2003
– 3. mesto: Emil Tahirovič (50 m hrbtno), Dunaj 2004
– 3. mesto: Matjaž Markič (50 m prsno), Trst 2005
– 3. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Trst 2005
– 3. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Debrecen 2007
– 3. mesto: Emil Tahirovič, (50 m prsno), Reka 2008
– 3. mesto: Peter Mankoč (100 m mešano), Carigrad 2009
– 3. mesto: Peter Mankoč (100 m delfin), Eindhoven 2010
– 3. mesto: Damir Dugonjić (50 m prsno), Chartres 2012
– 3. mesto: Damir Dugonjić (100 m prsno), Herning 2013